Якщо основна частина в отриманні "шість АБС пакет" - це видалення жиру, Чому ми не бачимо людей під час голоду "шість пакетів"?

Згідно з відповідями на питання інше і інше питання, найголовніше в отриманні "шість пакетів АБС" начебто видалення жиру навколо живота.

Насправді відповіді майже зробити це так, як ніби АБС вже на місці, тому що вони ваші природні м'язи...якщо ви не бачите їх, тому що вони просто приховані від жиру на животі.

Можливо, я перебільшую, але не схожий на багато.

Таким чином, питання: якщо АБС вже на місці, але просто покривається жиру, Чому ми не бачимо худі підлітки або люди з районів з важкими голод "4/6/7/8/10 АБС пакет"?

+412
Snix 20 груд. 2016 р., 20:19:12
27 відповідей

По-перше, деякі анекдотичні поради.

Я помітив, що коли я піднімаю важке, і цілком зрозуміло, що моя хватка є обмежуючим фактором, я буквально зламати форму, тому що я зосереджена стільки на руці моїй, що я забути, щоб зосередитися на більш важливих речах, як розширення грудної клітки, шиї положенні, плеча захоплення, відносний суглоби в стегно/коліно/щиколотки і т. д.

Що я можу порадити, що коли ти знаєш, що ти важкий, а ви знаєте, що ваш хват здатний вимикача; використовувати лямки. Так, ви втратите на рукоятці тренування станова пропонує, але це дуже легко, щоб компенсувати це, роблячи деякі зчеплення-конкретно після тренування.


Найбільш актуальні статті, Що я прочитала цедослідження активації м'язів в залежності від Якщо ви використовуєте подвійний схильний (зверху вниз) ручка або перемикач-зчеплення (більше/менше). І це причина, чому я віддаю перевагу використовувати ремінці і далі подвійний схильний, а не змінювати свою позицію захоплення. Коротше кажучи, найбільший висновок я з цієї доповіді полягає в тому, що над/під зчеплення створює двосторонню асиметрію. Варто відзначити, що це не було підтверджено, що це справляє довгостроковий асиметрій і диспропорцій, але я б не хотів бути першим, щоб дізнатися.

+977
John Legend 03 февр. '09 в 4:24

Фізіологія дійсно має багато спільного з тим, як складно і просто вправа, щоб вчитися. Навіть більше того, коли важкою атлетикою займається. А зростання-це фактор, реальний показник довжини ваші кінцівки в пропорції один до одного.

Присідання

Присідання користь людей з більш короткими стегна. Загалом, коротше люди мають короткі стегна і вище люди вже стегна. Однак, це не завжди так. Ми всі бачили людей з більш короткими торси і ноги становлять різницю у висоті.

По суті, щоб досягти паралельного, згинання в тазостегновому повинна опуститися нижче верхньої частини надколінка. Чим довше стегно, тим далі ви повинні пройти, щоб досягти цього.

Станова тяга

Станова тяга користь людей з більш довгим зброєю. Загалом, коротше, люди мають більш короткі руки і більш високі люди мають більше зброї. Ключовим моментом тут є те, що руки довші допомогти вам зробити вашу спину в більш вигідному становищі, і вам не доведеться піднімати планку так високо.

Лава Для Преса

Лава для преса благоволить людям з більш короткими руками і великі скрині. Загалом, це стосується людей коротше.

По суті, велика груди скорочує відстань вниз панель доводиться йти, щоб досягти нижньої частини руху. Чим коротше зброю мінімізувати відстань в барі, щоб йти вгору, щоб домогтися повного діапазону руху і блокування.

Що простіше, не означає сильніше

Проста фізика, демонструють, що тільки тому, що це вправа легше, не означає, що ви робите більше роботи. Ідея підняття тягарів для того, щоб справити більше сили для переміщення важких терезах. У світі Олімпійських підйомників, мета полягає в тому, щоб генерувати більше енергії для переміщення важкої ваги в більш короткий кількість часу.

Приклад:

Джо 5'4", і при повному замок на тязі в барі біля 20" з землі.
Фред є 6'4", і при повному замок на тязі в барі становить близько 27" з землі.
Якщо вони обидва ліфти 250lb, хто повинен генерувати більше сили? (відповідь-в футо-фунтів)

20" = 1-2/3 фути
27" = 2-1/4 фути

Сила = відстань * маса (спрощений ваги в даному випадку)

Сили Джо = 416 фунт-футів
Сила Фреда = 562.5 фут-фунтів

Фізичні розміри обох цих ліфтерів це єдина річ, яка змінилася. Вони обидва deadlifted 250lbs, але Фред був для того, щоб справити більше сили зробити це, тому що локаут був 7" вище, ніж у Джо.

З точки зору науки, фізіології дійсно грають велику роль як до того, що складно чи ні. Тим не менш, піднімаючись, як психічного, так як це фізична робота. Поперечна сила волі потрібна, щоб штовхати важче і важче вага, що призводить до вербуючи все більше і більше ваші м'язи, щоб зробити роботу (центральної нервової системи).

Так, Для ваш жіночий співвітчизник, її коментар наука помиляється, але дух те, що вона говорить вам робити (перестати виправдовуватися і отримаєте ваш розум в грі) був прав.

+929
Wenger Louise Tina 14 жовт. 2014 р., 16:29:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Під час роботи дорівнює сила помножити на відстань, інша частина коментаря Сергія, є абсурдним. Його розрахунок припускає 1 мірний рух і сили, люди не рухаються в одному вимірі по-перше. По-друге, несучи 100кг включає гравітаційні сили і просто стояти з 100кг на спині призведе до збільшення калорійності споживання у зв'язку з 981N тисне на ваше тіло і вимагають м'язової активації, щоб не впасти від ваги (м'язи є договірними і викликає масові переміщення на відстань). Крім того, існує спалених калорій з подорожі (100кг≈1000 Н 7700Cal/кг 0.000238845896627 калорій/Н•м, це становить близько 32.23 км, щоб спалити 1 кг жиру вздовж осі X тільки) цього не враховує кількість спалених калорій стабілізації, кількість спалених калорій за рахунок метаболічних процесів, таких як перетворення АТФ і АДФ між іншим, метаболічну ефективність, анаеробного порогу і т. д. Крім того, ВИИТ кардіо-та важкої атлетики також в результаті надлишкового послетренировочного споживання кисню. Оскільки О2 необхідний для клітинного дихання (аеробне навантаження не виділяти неныжную ефективно, поки ви не зупините роботу та дозвіл органів дихання, щоб здути СО2, інший-рН систем регулювання не діяти досить швидко, щоб бути актуальним) це основний показник калорійності споживання. Це фактично означає, що в той час як підняття важких саме по собі не спалює стільки калорій під час тренування, вони спалюють більше калорій після тренування (це не в рахунок збільшення споживання калорій за рахунок збільшення м'язової маси.)

Короткий сюжет: якщо ви намагаєтеся обчислити роботу на основі передбачуваний діапазон руху, ви втрачаєте час. У той час як фундаментальний момент пост Сергія був правильним, він залишив деякі важливі деталі. Як мені не хотілося б вдаватися в фізику все ще глибше, ніж я вже є, я прошу Вас прийняти мої слова, як студенту інженерного факультету, що між відсутністю точності виміру і кількість обчислень, необхідних, щоб зрозуміти це потрібно час, який краще витратити на працює, відпочиває, їсть, або будь-яку кількість речей. Так що так, є формули, які можна використовувати, щоб зрозуміти це, ну, якщо у вас є достатньо точні вимірювання, але благо з'ясувати це навіть віддалено не наблизитися до виправдовує зусиль.

+917
Flinze 30 груд. 2018 р., 10:09:34

Кілька дощок ефективні для нарощування хороший прес?

Я пробував кілька основних позицій і ідея утримання позиції так довго, як я можу, і провівши тренування для м'язів живота і основних напрямків діяльності, це радує, порівняно з жахливим присідання / скручування, які роблять мою шию так втомилася.

Дошки можуть бути як ефективні для нарощування плоский ABS / 6-Pack, як хрумтить і присідань є?

Якщо так, я краще зроблю пару хвилин з дощок повсякденному ...

Але я припускаю, що виграш буде з дошками ...

+916
sdouble 1 квіт. 2014 р., 11:26:02

В цьому році я працюю набагато більше, ніж у минулі роки, і в мене перша стежка напівмарафон (з 2500' збільшення висоти) в 1 тиждень. 3 тижні тому я бігла по горбистій тренування, мій Ахілл був дуже щільний і болючий. Я взяв його легко за тиждень, але вона постійно розгорається на тренувальні заїзди. Я знайшов багато льоду, і ібупрофен, здається, допомогти деяким, а також рухомого литках, здається, допомагає... і я змушена перехресне навчання тільки останні 2 тижні, щоб дати йому трохи відпочити.

Я впертий, щоб не пробігти, і тому моє питання(и) є(є):

 • Буде носіння компресійних рукавів або шкарпетки допомогти з цим питанням?
 • Деякі бренди краще для ахіллового сухожилля, ніж інші?
 • Шкарпетки краще, ніж рукави?
 • Чи є шанс носити компресійні панчохи/рукави б зробити питання гірше?
+884
Gera Rohan 15 лют. 2013 р., 07:29:58

Якщо ви бачите нерівномірний знос, варто проконсультуватися з лікарем. Це не питання для фундаментальної нерівномірністю. У мене була легка форма діагностується сколіоз в дитинстві і, можливо, в результаті, мої руки трохи різної довжини, а значить, мені доведеться змінити мій жим-жим і віджимання руху небагато. Я не раджу бачити мануального терапевта так як мій досвід роботи з ними, і бачити інших з ними, що вони будуть діагностувати хребта дисбаланс і "вертикальні підвивихи" неважливо, які ваші умови і відразу спробувати, щоб підштовхнути вас на щотижневі сеанси Ву.

Як з порадами JJosaur, робити деякі більше всього тіла вправи. Не турбуйтеся надто багато про роботу тієї чи іншої сторони. Якщо ви працюєте їх однаково, речі, ймовірно, навіть. Я аплодую вам за бажання бути збалансованим.

+859
steve stone 15 лист. 2017 р., 22:48:53

Критичний роботи у мене абсолютно не в змозі тримати планку на спині без мого лівого плеча спалювання сторону далі, ніж моє право. Він не може зробити все, але кожен має тригерних точок у деякій мірі, і якщо у вас є проблеми з діапазон руху, тригерні точки, принаймні, розвиватися як результат, посилює проблему, так це добре варто подивитися. Ви повинні побачити деяке поліпшення протягом кількох днів, навіть якщо це не зовсім достатньо, щоб робити те, що ви хочете, поки кілька тижнів пройшли.

Я віддаю перевагу тригерним книги терапія Клер Девіс тригерні точки Самодопомоги керівництво Донну сайт finando, але і буде працювати досить добре.

+857
pigletwithcurls 21 жовт. 2018 р., 09:17:52

Оскільки останні два присідання сеансів я помітив, що я відчуваю, що моя нижня частина спини, коли я навпочіпки на 5х3. Тепер це пов'язано з добрим ранком відбувається у висхідній частині мого присідання.

Зниження ваги-це одне рішення, але тоді як я повинен прогресувати, якщо я знижую вагу?

(Я можу зробити 3*5 75кг тарілки, але сьогодні я зробив 80кг 3*4 Повторень відчув, що моя спина).

+842
justdave 25 лют. 2017 р., 10:52:04

Інших вправ, рекомендований @Елісон з відповіддю, ви можете також спробувати верхню частину тіла кардіо вправи, такі як веслування (або гребний тренажер) або kranking.

Плюс вони також поліпшить вашу верхню частину тіла.

+839
Alargian 23 лют. 2010 р., 19:20:26

Для того, щоб зрозуміти, як добирати інвентар, ви повинні знати, що вони роблять для вас. Я оцінюю реалізує в порядку складності-якщо у вас є такий же загальний вагу, вони будуть почувати себе менш складні:

 1. Гирі (КБ): тому що кожна рука з роздільною завантаженням, ви повинні працювати, щоб стабілізувати КБ. Крім того, КБ працює передпліччя більше, як ви повинні працювати, щоб зберегти ваші зап'ястя прямо. КБС буде змусити груди працювати важче, так як вага тягне руки тільки більше.
 2. Гантелі (ДБ): усі проблеми з КБ, але без нерівномірного навантаження на руки. Твоя груди все ще оскаржується, і навіть завантаження БД тільки впливає на цей аспект небагато. Тому що ви можете це трохи навантаження важче, ніж КБС, ви знайдете це дійсно найкращий варіант для дійсно робочої груди.
 3. Штангою (ББ): штанги навантажує обидві руки одночасно, так що груди не доведеться працювати так старанно, щоб стабілізувати бар. Крім того, якщо у вас є домінуюча рука, він буде робити трохи більше роботи, ніж у не домінантною рукою, - переконавшись, що вона залишається домінуючою. Груди працювала, але в меншій мірі, тому що він тримає бар в цілому по центру грудей.
 4. Сміта або жим машина: машина Сміта виймає стабілізації роботи навіть те, що ББ змушує вас робити. По суті, єдиним способом вразити свою груди, щоб грати з розміщення рукоятки, поки ви не відчуєте. Якщо ваша мета-працювати груди, це буде найменш ефективний інструмент. Якщо ваша мета-працювати трицепс, це буде найбільш ефективним (на лавці або варіації накладних друку).

Існує безліч варіацій натискання, і конкретні рекомендації за формою розрізняються для кожного з них, а також для вашої уваги. Тим не менш, є деякі загальні принципи, застосовні у кожному випадку:

 • Герметичність: чим стабільніше ви можете зробити ваше тіло, тим ефективніше ви робите вправу. Ви зможете більше піднімати, і більше працювати. Для жиму, ви хочете переконатися, що ваші плечі і стегна зв'язатися з лавки у всі часи. Чи потрібно вам турбуватися про арку або привід ноги або не дуже залежить від того, наскільки ви прагнете до важкої лавці ви можете зробити або ви просто намагаєтеся отримати роботу ст. Хлопець у відео ви пов'язані із говорили про взаємодію латів, щоб тримати плечі. Що забезпечує більш стабільну базу для стенду з.
 • Шлях сили: сила тяжіння тягне штангу прямо вниз, так що ви хочете, щоб ваші лікті під бар. Ваше положення руки буде визначити, де на грудях у бар входить в контакт, так довго, як лінія, проведена з бару через лікті знаходиться перпендикулярно підлозі. Якщо лікті перед баром або за баром ви втрачаєте сили. Примітка: Ви, ймовірно, виявите, що бар буде бити в груди по лінії сосків, і закінчити за плечі. Це не те, що ваше відео мав на увазі, коли сказав він не Прес у стійку. Обробка реп в позиції влади, потім стійку бару.
 • Плечі: підняття плечей-це хороший спосіб розриву обертає манжети. Це дестабілізує плече і поміщає його в небезпеці. Це також робить ваша база менш стійка, порушивши перший пункт. Тримайте плечі запаковані в нейтральній позиції (тобто шляхом залучення латів). Що дозволяє використовувати великі м'язи, які були призначені, щоб впоратися з більш важкими вагами для підйому, а не маленький обертальної манжети.
 • Положення рук: точне розміщення буде особиста річ, але це має бути позиція, що ви отримаєте максимальну користь від. Якщо ви намагаєтеся вразити свою груди, експериментувати, щоб знайти те, що положення рук ви відчуваєте це в твоїх грудях більшість. Всупереч розхожим рекомендацій, я знайшов кращого залучення груди ближче хват. Якщо ваша мета-працювати з більш важкими вагами, ви повинні знайти установки ви відчуваєте себе самою сильною. Для мене це було трохи більш широкий хват.

Рекомендації Grip також дуже особиста річ. Помилкова (вона ж самогубство) Grip дозволяє отримати ваші руки розташовані ширше, але стає небезпечним, коли ви отримуєте більше втомився. Якщо штанга вислизає з ваших рук, вам краще мати деякі запобіжні пристрої для захисту грудей або ви будете мати деякі дуже серйозні травми (зламані ребра, розчавлена легенів тощо). Пальці навколо рукоятки-більш стабільний, але ви не зможете лавці, як широкий. Я особисто віддаю перевагу пальці навколо рукоятки, і ще жим в стійці з запобіжників.

Ви знайдете кілька способів жиму ДБ: долоні звернені один до одного, і розпростертими обіймами (як якщо ДБС формувалися повний бар). Деякі люди починають з ДБС з розпростертими обіймами, а потім повернути їх так долоні перед наприкінці. У будь-якому випадку, ви все одно повинні захистити ваші плечі, так що не піднімайте їх під час підйому.

+783
Paul Travers 21 жовт. 2013 р., 11:37:34

У мене був вага-тренування протягом майже 2 років. Я роблю це тому, що я люблю його. Це була єдина причина, по якій я тренувалася, але у мене є нова мета: перемогти в місцевих змаганнях з пауерліфтингу. У мене немає інструктора або тренера. Як мені тренуватися, щоб збільшити свою силу? Я 63кг жінки. Мій 1ПМ у становій тязі-це 94kgs (минулого тижня). Поради по збільшенню сили від досвідчених людей цінується дуже високо.

+749
haruishi 23 січ. 2011 р., 14:08:07

Я знаю, що є безліч додатків для відстеження вашого ходовими характеристиками, але більшість з них, здається, обмінюватися даними з третіми сторонами, яка мені дуже не подобається!

Є програми, які хочуть поваги до конфіденційності даних, але досі дозволяє відслідковувати та аналізувати ваші траси (відстань, час, пульс і т. д.)? В ідеалі всі дані повинні бути збережені на моєму телефоні тільки, а потім вручну експортувати на ПК/Mac...

До речі. Якщо це важливо, у мене є полярний H7 Bluetooth смарт і iPhone 6.

+613
koshka25 2 лип. 2018 р., 14:52:59

Просто додати у відповідь Еріка дві найважливіші речі, які я шукаю в кросівки - я все біговій доріжці з-за неприємних питань шин і працюють на твердих поверхнях - це:

 • легка вага

 • демпфірування

Стабільність, як і взуття (носок/п'ята форм), і всі зайві речі дійсно не про що турбуватися, оскільки ви не різки, черевики не задирів, не зачепивши вибоїни, тощо. Тому останнім часом я купую одні кросівки, які я б ніколи не купив раніше, якби я був працює на відкритому повітрі, так як багато нових, особливо від Nike і Adidas мають практично ніякої підтримки щиколотки.

+549
gmark 2 січ. 2018 р., 05:36:59

Деякі з відповідей стверджують, що різниці в калоріях незначна, тому що ви не тільки додавши 10 кг ваги, але важливо пам'ятати, що щиколотки Ваг не пасивно проводили поруч з вашим центром ваги, але, користуючись фізики обертального руху означає, що невелика вага велику відстань (близько метра) від центру ваги збільшує момент інерції істотно, що вимагає набагато більше зусиль і спалює багато калорій. Кількість спалюваних калорій буде залежати від довжини ваших ніг.

+544
sollo 11 лист. 2015 р., 20:49:46

Ненавчені 50 років хочете нарощувати сили з метою збереження м'язової маси при старінні, приєднається тренажерний зал. Не буде ПТ, шукає "ніжний" вправи. Не готовий терпіти багато болю. Буде щось побудувати силу під час (відносно) комфортно? Наприклад, більш низьку вагу, ніж зазвичай.

Чи можна побудувати і підтримувати силу для новачка з мінімальним дискомфортом?

+435
Jeewan 16 квіт. 2010 р., 23:14:04

Я на дієті з минулого місяця. Я зменшив мій споживання їжі, і помітно моя вага втратив пару фунтів(5 фунтів), руки,ноги стали стрункішими, але мені було цікаво, що мій розмір живота начебто той же або стає все більше. Я ще не виміряв його ще і тому я не мають поняття, чому це так. Нещодавно я брав на сироваткові протеїнові коктейлі і пішли в спортзал мінімум 3 рази на минулого тижня. Я цікаво, якщо це дію мені пити протеїнові коктейлі?

Також я сиджу на майже неймовірне 9 - 10 годин в день(робота і їхав додому). Я намагаюся користуватися сходами, коли я йду в туалет, і коли я виходжу на обід я намагаюся ходити 1 - 2 кварталах від офісу, але я дуже хвилювалася, що я досі відчуття "важкої".

Що потрібно зробити, щоб зменшити розмір живота? Мабуть якісь м'язи вже були показані мої руки і я цілком щаслива з ним, це просто, що мій живіт став набагато більше. Я перестав пити пиво з минулого місяця, плюс я рідко п'ю пиво перед(1-2 пляшки кожен місяць). Однак я звик їсти солону їжу, в основному арахіс. Я намагаюся пити воду, але це нормально, щоб пройти повз 3 літрів в день?

Мені 23 роки, 145 фунтів і 5'6 у висоту. Я роблю повний тіла тренування (1 день груди, 1 день туди, 1 день на плечі, на всі три дні з тренажерним залом я теж роблю прес і ноги)

+399
ProjectNapalm 6 жовт. 2013 р., 21:49:10

Чесна відповідь полягає в тому, що якщо ви хочете бути хорошим, ви повинні бути підготовлені, немає ніякого способу навколо нього. Це здорово, що ваша чистота-це добре, так як це рух може зайняти деякий час для нігтів.

Але якщо ви хочете, щоб конкурувати (навіть просто локально) або почати стріляти по низьким рівнями вага, вам потрібен тренер у вашому районі. Це відверто неможливо Олімпійських ліфт без дуже кваліфікований фахівець спостерігає за вами. Проблеми, ви будете мати чисту і смикаючи 135lb не такі ж, як при спробі до 185lb. Ваша відмінна форма зривом, і все ти тепер буде слабкість.

Коли ви дивитеся на тренера, я рекомендував би Для перевірити через цього (в США).

Це теж цілком доречно поставити тренеру про те, що їх високий рівень стажиста. 23-річний "наставник", як добре, як вони, просто не так добре, як 53-річний тренер, який має список справжніх спортсменів Олімпійського рівня, як історії успіху.

Якщо ви просто хочете повеселитися, приєднатися до кроссфіт тренажерний зал. Можливо, вам навіть пощастить знайти тренажерний зал, кроссфіт, де дійсно хороший тренер олімпійського підйому працює. Але якщо ви хочете бути дійсно конкурентоспроможними і сприймати його всерйоз квазі-кваліфікована людина, яка може поштовху не віддалено на тому ж рівні, як справжній професіонал, тренер з послужним списком.

+392
5hahiL 8 лип. 2013 р., 03:34:49

За даними фізіології спорту і фізичних вправ:

Кожного тренування витривалості повинні укласти з період охолодження. Охолодження найкраще досягається шляхом повільного зменшення інтенсивності тренування на витривалість протягом останніх декількох хвилин тренування. Після запуску, наприклад, повільною, спокійною ходьби протягом декількох хвилин допомагає запобігти кров від об'єднання в кінцівках. Зупинка різко після вправ на витривалість бій викликає прилив крові в ногах і може призвести до запаморочення або непритомності.

Також ви повинні пам'ятати, що інтенсивні тренування ефекти все ваше тіло: ваше серце, ваші легені вентилювати, ваша кров мчить через ваше тіло, ваші м'язи, скорочуючись, ваша печінка виробляє енергію. Якщо ви раптово зупиніться, ваше тіло буде злегка відставати від свого різкої зміни інтенсивності вправи (або їх відсутність).

Коли ти гойдався біля порога лактату, ваше тіло також пальові деяку кількість лактату. Якщо знизити інтенсивність тренування, такі, що ви отримуєте достатньо кисню, ваші м'язи почнуть використовувати лактат якості палива, і позбутися від нього. Тому що спалювання лактату створює багато відходів, таких як СО2 і креатинкінази, бажано підтримувати певний рівень активності, так що ваше тіло може легко від неї позбутися.

Під час тренувань, ваше тіло випускає гормони , такі як адреналін і ендорфіни, якщо різко припинити фізичні вправи, підтримувати більш високий рівень цих гормонів, які можуть викликати почуття неспокою і безсонної ночі.

Ще один хороший причина в тому, що коли ви тренуєтеся, ваші м'язи розтягують і скорочують багато. Якщо Ви різко зупиніться, ви залишите ваші м'язи в кілька зміщена держави. При охолодженні вниз, ви поступово обмежувати діапазон руху назад державі було б, коли ви в спокої.

Так що в принципі, мета охолодження дає вашому тілу час, щоб пристосуватися до зміни вимог.

Однак, дослідження за законом і Герберт з Університету Сіднея показали, що охолодження не знижує уповільненої м'язах початку. Що може означати, що це не пов'язано з залишковими відходами. Крім того, Танака, physiologist тренування з Техаського університету стверджує, що це є недостатньо вивченою темою, і що немає ніякої науки за поради.

Я б хотів зазначити, що мій, а мій відповідь заснований на фізіологічні процеси, що відбуваються під час тренування, у мене немає ніяких публікацій, щоб підтримати їх. На щастя для мене, ні в нього.

+375
SaveMeTenMinutes 4 лист. 2016 р., 23:12:21

Не Technoshape роботи обладнання? Хіба хто-небудь пробував?

Я чула, що це дуже дорого і машина використовує паузи пресотерапія для ліплення шлунка.

Яка альтернатива йому?

http://technoshape.net/

+356
avantasia 16 груд. 2012 р., 22:04:33

Я помітив, що я худну, коли не працюєте протягом 3 днів і працювати найближчі 2, а не втрачає вагу, якщо тренується 5-6 днів на тиждень. У той час як додатковий вага може бути збільшення м'язової маси, я не бачу яких-небудь втрат жиру з мого живота або в іншому місці, якщо працювати щодня.

Я витратив 3 з половиною години в тренажерному залі, коли я йду: 50-60хв кардіо та інше силові тренування. Я їм те ж, чи варто мені йти в спортзал, чи ні.

Я хотів би продовжувати ходити в спортзал 5-6 днів в тиждень, оскільки я присвятив цьому час і гроші. Він завжди був таким, коли я починав, втратила 27кг. Чи є пояснення цьому?

+354
CleverNerd 11 лист. 2014 р., 08:22:15

Це дуже індивідуальне питання, так як у всіх різні вимоги і реагує по-різному рідини і їжі під час бігу. Це просто дуже багато проб і помилок, щоб знайти те, що працює для вас.

Тим не менш, що ви можете зробити, це почати відстежувати свої траси, часу доби, як ви відчуваєте, що ви з'їли, і тому подібне. З плином часу, ви отримаєте такі дані, як "правильно харчуватися перед бігом, відчувала себе дуже погано", або "взяв " гаторейд", тісно". Один або два рази не дуже значно, але якщо ви постійно зводить, або погано себе почувають після виконання чого-то, ви знаєте, що ви не повинні робити цього під час бігу.

Інша справа, бути в змозі сказати, що ваше тіло говорить вам, наприклад, якщо ви дійсно втомилися, і слід відкласти або скасувати тренування, або якщо ви просто бла і все одно треба відпрацювати. Це також буде відображатися, якщо ви відстежувати, як ви відчуваєте себе в вашому журналі.

Є багато способів, щоб йти про це, але найголовніше не тільки аналізуючи різні ситуації і як ваш організм відреагував на це, щоб мати можливість знати, що коли відбувається X, Y буде незабаром.

+318
Wes Tarro 15 лип. 2012 р., 02:05:08

(Ця відповідь щодо своєї мети, гіпертрофія)

Досягнувши відмови не повинно бути вашою метою. За даними декількох статтях я читала (дуже гарний можна знайти тут), навчання постійно до відмови можуть перешкодити ваше результати. У мене є два головних правила в цій темі (Як і в тексті):

 • Набір ваги, що дозволяє досягти не тільки на останньому сеті кожної вправи (або дозволяє закінчити все повторень, як ви отримаєте близько до провалу).
 • Використовувати dropsets тільки як фінішер тренування.
+309
bradhouse 21 серп. 2010 р., 17:38:06

Я намагаюся зробити досить простий тренування, щоб отримати більше у форму для місцевої неформальній футбольної ліги, і від того, що я читав, в 40 ярдів-Це хороший режим для практики, щоб допомогти поліпшити швидкість і витривалість. На цьому тлі, на моє питання:

 • Чи є "правильний" спосіб тренування за 40? Зараз я просто роблю деякі прості розминки (кілька швидких спринтів), запустити Даш стільки разів, скільки я можу поспіль з мінімальною перервою (до речі, 15 і 60 секунд) між кожним запуском, а потім програму вправ. Як я можу поліпшити це?
 • Які інші вправи я повинен працювати, щоб покращити свою витривалість? Швидкість?
 • Чи є який-небудь конкретної розминки процедури, специфічні для даної вправи?

Спасибі!

+304
Andrew Shum 21 жовт. 2015 р., 22:29:20

Мені потрібна допомога, як 4 місяці тому. Я не можу здатися, щоб вибратися з цієї діри я у справі. Я можу рухатися дуже добре. Я набрала стільки зайвої ваги. Мені потрібна порада.

+256
castaway2000 24 трав. 2016 р., 07:43:57

Більшість сирів з низьким вмістом вуглеводів і за даними одного сайту це не має майже ніякого глікемічний ефект (Б/З це так низько carbs)

Багато джерел кажуть, що більшість сирів (за винятком сиру і фети і пармезану) не допускається:

Сир вже згадувалося Тім Ферріс, і іншим, щоб бути ОК в якості останнього засобу, або резервного копіювання. Це не означає, покладатися на нього кожен день...

Сир фета був оскаржений деякими людьми як "ОК",...

Пармезан уже згадувалося, в деяких рецептах, .... Крім 3 вище, більшість інших сирів слід уникати. Загалом, сир пакети багато жиру, невелике або помірне кількість білка, і потенціал для доставки набагато більше енергії, ніж ви помітите, що робить його легше об'їлися.

Але це раціональне "занадто багато енергії", здається, трохи суперечить "повільних вуглеводів" дієти. Так що я в замішанні.

+199
ROBOTPWNS 22 жовт. 2016 р., 11:36:32

Я досить струнка і не хочу худнути, але я роблю на велосипеді по кілька годин три рази на тиждень і не може уникнути його! Як я можу контролювати свою вагу з допомогою це робиш? Я роблю деякі інші види спорту, як плавання і сквош два рази в тиждень.

+174
Sanyam Mehra 14 черв. 2014 р., 01:07:54

Для мене це навіть складніше, так як англійська-мій другий мову. У будь-якому випадку. Якщо у вас є назва м'язи - використовувати Вікіпедію. Це не ідеальний, як джерело інформації, проте зробити велику роботу в якості відправної точки. Ось приклад - це частина нижньої частини спини.

"Ромбами" і "Терес майор", що знаходяться на спині, - так що я б сказав - це верхня частина спини. Нижній частині спини / верхній частині спини-це більш загальна назва, назва конкретного м'яза. Таким чином, ви можете послатися на те, що більш зрозуміло. Типу "Я відчуваю біль у нижній частині спини. Якщо бути більш точним - на правій стороні"... інший спосіб-більш складний. Ви можете сказати, якщо біль приходить від Терес великих або дрібних? З одного боку - це очевидно, з іншого - вони знаходяться поруч один з одним. Так що я б сказав - "Я відчуваю дискомфорт у нижній частині лопатки".

+23
Alexalla 20 лют. 2013 р., 17:42:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil