Мій організм пристосувався до ходьбі

Я почала сидіти на дієті і ходить близько 4 місяців тому, будинок до 60-70 миль на тиждень, і втратила 11кг/23lbs до середини травня ...

Але останній місяць у мене не було втрати ваги, тому я думаю, що мій організм адаптувався...

Якщо я продовжу ходити це ймовірно, що втрата ваги почнеться знову, чи я повинен змінити в басейн і тренажерний зал працюють?

дякую

+651
hayfreed 24 січ. 2019 р., 07:14:16
26 відповідей

Збільшення частоти тренувань-це найкращий спосіб зменшення або видалення болючість м'язів, а не тренувати, коли біль буде тільки посилити проблему.

+984
Akshay10 03 февр. '09 в 4:24

У мене був випадок здавлення ротатора плеча, і він отримав 85-90% краще з фізіо, але потім знайшла цю вправу в інтернеті, які, як видається, допоможе закінчити моє одужання:

enter image description here

Він дійсно відчуває, як він робить свою справу... але мені просто цікаво, які м'язи він насправді працює?

Я вважаю, що цілі навколо обертає манжети плеча?

+837
Shihan 24 лист. 2011 р., 01:20:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Немає. Калорія визначається як кількість енергії, необхідне для нагрівання 1 грама води на 1 градус С. припустимо крайній реалізації цієї рекомендації - хтось жере галон сльоти льоду в день. Це приблизно 4000 грамів або 4 літри. Якщо Н2О йде від замерзання темп (0) до температури тіла (37), споживана енергія 14800 калорій. З одного метаболічного "калорія" насправді є кілокалорій в плані фізики, суми (148 ккал) - це мізерно мало, навряд чи близько до 1000 калорій стверджував. Більше схоже на пару яєць або яблук.

+779
elviraknyazeva 8 лист. 2016 р., 16:28:17

Суть якраз в тому, що група допомогла підборіддя не повинен розглядатися як "легше підборіддя вгору". Це різні вправи, це інший навик, який ви вивчаєте. (Нелінійним характером групи, допомагаючи вам самі внизу, де рухливість плеча, що у більшості людей відсутнє головне, що робить його легше почати з поганою позиції плече!)

Що тренер вважає, що випадає більше відповідного аксесуара вправи, ніж групи-допомагати підборіддя, щоб розвивати силу, необхідну для того, щоб приступити до навчання підборіддя-вгору майстерності. Можна погодитися з ним кілька на тій підставі, що погано-форма, ймовірно, більш очевидно тягне вниз. Можна, звичайно, зробити "занадто багато-дуже скоро" на допомогу витягнути машину і неправильно навчатися майстерності з поганою механікою плече ховаються відсутні сили.

Для тих, хто не ентузіаст бейсболу, в чому різниця між кинути другий гравець використовує для домашньої плити і тангажа? Це не просто ускладнений варіант поле з меншою точністю? Звичайно якщо ти грав у бейсбол, ви знаєте, це абсолютно різні навички і ви не використовуєте один, щоб поліпшити іншого. Ви використовуєте аксесуар вправ, придатних для цієї кваліфікації.

(Я не кажу, що 100% з ним згоден, просто намагаюся викласти свою точку зору як я її розумію!)

+771
Emmanuel K Affran Jnr 12 трав. 2013 р., 12:47:24

Жим лежачи фокусується на Піч у першу чергу (в залежності від положення ліктя), а потім на трицепс і дельти. enter image description here

Над головою преси фокусується на них, а потім на верхній пастки. enter image description here

Так як вправи повинні бути зроблено - але, напевно, не в той же день (в залежності від конкретної програми). Щоб подолати відсутність лавці, ви можете зробити підлогу натиснути, як описано тут: http://www.weightliftingdiscussion.com/floorbarbellpress.html enter image description here або з допомогою гантелей або штангою. Одна проблема з підлогою преса, що ваші руки більше не зайде так далеко, щоб працювати на нижню частину преса (від грудей) - але це може бути трохи безпечніше, ніж намагатися балансувати на стільцях.

+752
Naxid 20 лист. 2014 р., 05:36:08

Хоча я не так добре знайомий з тим, як заняття кроссфитом структуровані, я знайомий з використання монітора серцевого ритму для тренування зі штангою. Я використовував його, щоб час, коли я повинен почати наступний набір, так що я міг тримати досить тренінгу щільна, але бути відносно впевнені, що я потрапив в потрібний повторень. Я повертаюся, щоб використовувати його в ті моменти, коли робити наступний раунд у моїй суперсети. В результаті, у мене є деякі висновки , які тут застосовуються.

Поки я чекаю рахунок 3-2-1 вниз мені не хотілося б возитися натискання кнопки, щоб почати запис.

Це може бути розв'язана відносно легко за допомогою функції "кола" на пульсометр. Просто запустіть монітор пульсу перед заняттями, але тільки до і після тренування починає натисніть кнопку "коло". Програми для аналізу пам'ятає, так що ви можете легко побачити, що відбувається під час набору і час перерв. На свої години, ті ж кнопки, яка починає запис частоти серцевих скорочень подвоюється як кнопка колінах. Просто натиснувши на нього досить. Більшість інших улр годинник повинні вести себе аналогічно.

Коли дивишся потім на графіки, це насправді досить легко побачити різницю між роботою і відпочинком, тому я почав тільки натиснути кнопку колі, коли починаючи нове вправу. Ви повинні побачити стійкий сплеск серцевого ритму під час роботи, а потім повернути її на більш високий базовий рівень коли ви відпочиваєте.

При роботі зі штангою (наприклад, кілька очищає) я біжу в бар вниз дуже близько до моїх грудей, що стукає датчик регулярної кадрової монітор.

Це жорсткий виклик. Це по суті вибір між гарною технікою та вимірювання пульсу. На жаль, ніхто з зап'ястя-тільки пульсометры зберегти досить стабільний контакт під час динамічних рухів, необхідних під час тренувань. В іншому випадку вони будуть ідеально. Сподіваюся, через пару років, що може сталось так як це відносно нова технологія.

Ваші варіанти зводяться до:

 • Спробувати знайти самі низькі профіль шайбу персоналом ви можете на грудях. Чим менше мета, тим менше шансів потрапити. Ви також надії на зростання грудей, досить, щоб він виступають більше, ніж мод.
 • Таким чином, бар приходять трохи далі від грудної клітини, і дійсно зосередитися на потиск, щоб взяти себе в барі, як тільки він знаходиться на одному рівні з мод. Це не так ідеально, як здача в бар скіммінгу твоїх грудей, коли ви зосереджені на тому, що стенаю плечима, щоб потрапити під бар, але іноді це єдиний варіант.

Тримайте очей на зап'ясті тільки варіанти управління персоналом в протягом найближчих декількох років. Зараз вони є хорошим інструментом для бігунів, і виробники знають про проблеми з їх використання для інших видів діяльності. Технології підтягнуться, це просто питання про те, як скоро.

+742
Namykun 16 черв. 2018 р., 01:23:20

Я раніше був великий любитель преси накладні трицепси, однак, я помітив, що зі збільшенням ваги мої суглоби почали хворіти. Іноді я навіть чую поп-звук і після того, що суглоби болять протягом тижня.

Є спеціальні вправи для трицепсів, що не ставити занадто великий тиск на ліктьові суглоби?

+712
user272738 14 лют. 2016 р., 11:01:13

Немає ніяких фізіологічних причин, які пили воду перед запуском-це погано.

Деякі люди не переносять води пересмикування в живіт під час їх роботи. Це може викликати багато дискомфорту або навіть м'язові спазми. Деякі люди можуть навіть трохи нудить від нього. Ви також можете чути і відчувати, як вода хлюпоче навколо, якщо ви вип'єте достатню кількість яких може бути досить дивно. Так що в цьому сенсі деякі люди почувають себе погано, тому що це можуть бути за них. Проте, це справа слабких допуск для роботи на повний шлунок. Це не означає, що є якісь негативні впливи.

+688
awesomeniket 5 лист. 2019 р., 20:05:30

Залежить. Ви може бути ще йде в ваш вага підйому рутиною (ще в стані, щоб додати більше ваги) після 8 тижнів залежно від того, де ви почали. На 12 тижнів, я б сказав, що взагалі багато людей буде поруч, якщо не в точці плато після робити те ж, що і весь час.

Моя програма змінюється кожен місяць (2 тренування процедур, які чергуються) шляхом збільшення тривалості, додав тренувань, і підвищену варіацію складності попередній вправі. Хоча там були деякі повторюють вправи. Для мене було приємно змінюється кожен місяць, тому що вправи завжди відчував себе "нову", яка дуже допомогла моїй розумової витривалості.

Лава для преса не тільки для того, щоб пристрелть ваші м'язи грудей, але якщо вам подобається, що вправи потім зберегти його!

Зміни не повинні бути радикальними. Ви можете змінити свій раціон різними способами:

 1. працювати на більш довший час
 2. обертаючи вправи в
 3. зростаючою складністю
 4. в цілому зміни
 5. додавання високої інтенсивності інтервальних тренувань, якщо у вас немає його там вже

У кінцевому рахунку, ви зможете сказати, коли це час, щоб змінити його. І якщо ви як і раніше відчуває себе добре, змінити його, коли ви хочете.

+649
Anjelo 24 бер. 2012 р., 09:33:19

Щоб відповісти на ваше запитання, прям цукру є високим вмістом калорій, але з низьким вмістом жиру. Його з високим вмістом простих вуглеводів.

Що сказав, Я не впевнений, що поради вам читати було так велике. Це, ймовірно, походить від старовинного повір'я про те, що харчовий жир/холестерин дорівнює жиру/холестерину у вашому тілі. З'їсти занадто багато будь-якого з 3-х категорій макроелементів (білків/жирів/вуглеводів), і ви отримаєте жир. Поїдаючи величезну кількість простих вуглеводів і пов'язані з стійким високим рівнем глюкози в крові протягом тривалого періоду часу може поставити навантаження на підшлункову і в деяких випадках привести до діабету, різним рівнем інсулінорезистентності та артеріальної бляшки.

Якщо ви хочете набрати вагу, ви повинні вирішити, яку вагу ви хочете надіти. Якщо ви хочете покласти на жир, кращий спосіб зробити це-просто з'їсти багато їжі з мало або взагалі не вправу. Якщо у вас є нормальна травної системи, то завжди є точка, в якій ваше тіло не зможе спалити всі калорії, які ви споживаєте, і ви покласти на жир. Якщо у вас є більш швидкий метаболізм, ніж в середньому, це буде більше їжі, ніж інші їдять.

Якщо ви хочете підкачатися, то вам доведеться старанно тренуватися в тренажерному залі, хоча їдять багато якісної їжі.

Я сподіваюсь, що відповів на ваше запитання.

+631
K erasmus 24 лист. 2019 р., 21:59:26

Я права нога ампутована. Я намагаюся схуднути. З успіхом. Але я хочу урізноманітнити свої тренування. Зараз я займаюся наступним: тривалі прогулянки (з милицями або мої 15 фунтів штучну ногу); присідання; з допомогою машини схоже весляр (штовхати ногою, витягніть руки, перемістити прикладом)

Які інші вправи забезпечують хороше тренування необхідно для другої ноги?

+622
user2891500 20 вер. 2015 р., 08:06:10

Справа в тому, що ніщо не залишається постійним в організмі. Після будь-якого періоду тренування ваші м'язи будуть пройти через фазу відновлення, після чого настає фаза суперкомпенсации. Якщо ви тренуєтеся серйозно чи знову напружуватися до кінця фази суперкомпенсации, ці фази будуть повторюватися. Якщо ви нічого не робите, атрофія м'язів почнеться. Швидкість буде повільною, навіть якщо повністю прикутий до ліжка, але це відбуватиметься, тим не менш.

Тоді велике питання: як довго є фаза суперкомпенсации. І як і всі великі питання, відповідь непростий. Це залежить від того, який тип і інтенсивність навчання ви проходите через, скільки макрос цикл навчання вже відбуваються, і наскільки близько до потенційних вашого тіла в даний момент Ви виконуєте на.

Для практичних цілей, більшість людей може легко взяти тиждень відпустки без відчувають серйозні труднощі.

+544
rudro 17 січ. 2016 р., 11:55:00

5 години будь-тренування буде вимотувати вас для решти дня. Тепер щодо того, що робити далі? Їжте їжу, щоб допомогти вам з вашої потреби в калоріях і, якщо можливо, подрімати. Що не може видалити всі знемоги, але дати вам достатньо енергії для інших справ.

+515
Farshad Bakhshandegan Moghadda 30 лип. 2014 р., 16:45:12

Очікуйте Менше

Ви вивантажилися. Цього слід було очікувати. Не намагайся повернутися туди, де ви були всі відразу.

Джим Вендлер подає це так:

Гра підйому не 8-тижневого переслідування. Це не так довго, як ваш останній робить програма. Швидше, це прагнення до життя. Якщо ви це зрозумієте, тоді просувається повільно-не важливо. Насправді, це може бути гора впала з вашої спини. Тепер ви можете зосередитися на отриманні цих 5 зайвих кілограмів, а не 50.

Не турбуйтеся про те, як сильно ви можете запустити або що ви можете підняти сьогодні. Турбуватися про те, як ви будете виконувати наступний рік. План тренувань навколо.

Підступ

Брати ваш час і інтенсивність і скоротіть це в половині або більше. Зробити міні-версію старої рутини і почати робити це регулярно. Ведіть журнал тренувань і зверніть увагу на відстані, час, і як ви відчуваєте. Зосередитися на будучи послідовним, навіть якщо іноді ви не можете закінчити тренування, або ви не можете закінчити сет. У вас більше на вашій тарілці і жорсткіше графік тепер, що ти не в коледжі. Через шість місяців ви будете здивовані тим, скільки прогрес ви зробили.

Ви не можете підняти стільки, скільки ви звикли. Нормально. Найшвидший спосіб дістатися туди, де ви були, щоб зменшити вагу наполовину або на дві третини, і початок йде звідти. Додайте п'ять фунтів на кожному тренуванні, і якщо ви не можете закінчити набір, залиште його на двадцять у наступному тренуванні.

+496
sutee lamaunnuam 16 груд. 2018 р., 14:11:58

Є спостерігати або виміряти взаємозв'язок між BMR і силові тренування? (Можливо у формі X-Y графік)

Або м'язової маси проти БМР було б також корисно.

Я навіть не новачок у силовому тренінгу. Я просто намагаюся схуднути і зараз роблю кардіо кожен день по 30 хвилин.

Моя мета тут, щоб зрозуміти, наскільки велика перевага силових тренувань для своєї мети, і відповідним чином скоригувати свій план. Чесно кажучи, я хочу бути в змозі з'їсти більше, в той час як втрати ваги шляхом збільшення БМР :Д

+431
user3797032 25 лист. 2011 р., 20:57:01

Я буду чесний, ви не зможете наростити м'язову масу з 3кг гантелями. Вони просто занадто легкі. Один пуш-ап буде у вас рухається більш ніж у п'ять разів, що вага. Я розумію, якщо ви не можете отримати абонемент в спортзал, але тобі буде краще з ваги тренування до тих пір, як вони дозволяють прогресувати. Ваше припущення про те, що художня гімнастика-це занадто просто є необґрунтованою, оскільки є будь-яке число прогресії, щоб зробити, щоб побудувати силу (читай посилання для отримання додаткової інформації від когось більш кваліфікованого).

http://www.barbrothersgroningen.com/calisthenics-workout-plan/

Тепер, з набуттям коментарі відповідь hamza_tm, що можна легко погіршити своє статура я б сказала, що це дуже важко. Просто втратити жир поліпшити свою статуру, так як всі ваші м'язи виглядають більшими. Він також бере екстремальний об'єм роботи надстраивались м'язи в певній галузі, ми говоримо років роблю тільки трицепс, або тільки робиш основну роботу, за те, що станеться. Виконайте повний рутини тіло і вам буде добре. І ваш страх втратити занадто багато жиру в неправильних областях тіла, я б сказав, що ви не повинні турбуватися про те, що, як майже будь-якої частини вашого тіла, що ви судіть занадто вузькі можуть бути заповнені м'язи.

http://www.leighpeele.com/wp-content/uploads/2010/02/10-percent-body-fat-male-pictures1.jpg.

Обох чоловіків на 10 відсотків жиру, але як ви можете ясно бачити, має дуже великий м'язової маси, де в якості однієї дуже мало.

Ця ідея, що фітнес-це вкрай складно-один продається у фітнес-індустрії, щоб продати продукти та добавки. Вибрати готові план і слідувати йому постійно, і ви будете бачити результати.

Тепер, коли ви почнете цю програму я б радила використовувати, якщо він підходить ваш калькулятор макроси(посилання нижче) і використовувати його, щоб поступово позбавлятися від жиру. Ви будете набагато щасливіше з вашої худе тіло, по-перше, і це набагато простіше, щоб скоротити до засипки. Використовуйте калькулятор і втратити на 15 відсотків, так що у тебе ще залишилися сили для тренування з вагою власного тіла.

http://www.iifym.com/iifym-calculator/

Ведіть харчовий щоденник з допомогою програми, як MyFitnessPal і щоденник і дотримуватися його якомога краще. Якщо ви не завжди можете отримати достатню кількість білка, або ви їсте 20г занадто багато вуглеводів, не переживайте або переживайте. Просто постарайтеся на наступний день і продовжити програму.

Якщо ви підтримуєте обидві ці речі протягом декількох місяців ви побачите результати. Якщо ви постійно стежите за програмою і закінчити цілих 6 місяців ви будете виглядати і відчувати себе краще.

Візьміть фото журнал вашого прогресу, щоб стимулювати себе і полегшити свої зміни, щоб побачити його.

Ви можете зробити це добре.

+406
Scott Akers 19 лют. 2019 р., 20:42:05

протягом наступних двох тижнів я не зможу тренуватися з фітнес-машини. Які кращі вправи для навчання (з власною вагою)? Я хочу, щоб покрити більш або менш основних частин тіла: трицепс/bicepcs, живота, спини, ніг, плечей

+372
Mohamed Amine Bellahkim 4 квіт. 2013 р., 04:20:22

Це звучить, як ваші ноги, можливо, буде потрібно трохи відпочити. У той час як біг та їзда на велосипеді використовувати різні м'язи ніг, є ще деякі збіги між обома видами діяльності.

Мою пропозицію було взяти хоча б два повних дні відпочинку, перш ніж йти знову на велосипеді. Після цього поїздка займе інший день відпочинку, перш ніж зайнятися іншим видом діяльності (біг або велосипед). Спробуйте зосередитися на вихідні дні: чотири дні відпочинку, три дні роботи.
Поки ваш поточний рівень активності може бути добре для вас, очевидно, ви не можете поліпшити на цьому рівні. Додавання днів відпочинку повинно дозволити вам, щоб підштовхнути себе далі. Після декількох тижнів високою в дні відпочинку можна додавати більш активні дні. Однак, чим менше днів відпочинку ви дозволяєте собі, тим важче буде поліпшуватися. Вам потрібно з'ясувати для себе, скільки днів ви можете витратити на конях і біг, скільки ви хочете і можете покращити ваш рівень активності та до якого моменту ви хочете поліпшити.

Перед поїздкою ви повинні споживати вуглеводи (суміш простих і складних вуглеводів) замість білок для постачання м'язів енергією. Я особисто волів би щось нормальне з'їсти, наприклад, хліб або макарони, як енергетичні батончики коштують досить дорого в довгостроковій перспективі.
Ви повинні з'їсти білок після вашого туру. Знову ж таки, я б волів, щоб просто поїсти, їжа в протеїн. Навіть протеїнові коктейлі повинні бути дешевше, ніж протеїнові батончики.

+282
antikytheraton 10 трав. 2016 р., 01:40:31

Безумовно, йога допомагає отримати полегшення від верхньої і нижньої травми спини, але ви повинні зупинити цих вправ ваги тіла, який є причиною і збільшити верхню або нижню біль у спині. Однак, ви можете почати займатися йогою разом з фізичними вправами маси тіла. Зробити деякі дослідження в інтернеті і дійте відповідно.

+263
Bachi 12 лист. 2018 р., 21:50:12

Що я повинен зосередитися на при виконанні situp?
Чи є способи зменшити навантаження на групи м'язів, які не повинні бути перевантажені?

+213
BRS10 26 серп. 2012 р., 01:39:27

Для початківців важкого комплексу вправ завершиться домінантна сторона тіла стає більше успіхів, ніж слабкі сторони, в той час як важкі вправи ІСО дасть того ж ефекту, викликати ваші слабкі сторони скажу вам, щоб зупинити, коли м'язи не можу підняти зникнути

+192
NiCU 6 лют. 2017 р., 06:28:53

У першу чергу потрібно розуміти, що якщо у вас є гарні коліна, всю глибину присідання є безпечним як H, як було заявлено про кількох випадках , включаючи посилання на кинестетические пробою на корточках. Присідати і присідати, стрибати, хоча два абсолютно різні вправи. Правильний присед-це набагато менший вплив на коліна, ніж скажімо біг або стрибки. Хоча є деякі дослідження, що також говорить, що працює не так шкідливі, як спочатку думали. Стрибки у присяд, особливо коли зважені, можна сильно пошкодити коліна.

Друге, що потрібно розуміти, що мова йде про тренування навколо травми. Травми трапляються, і якщо ви не можете присідати або станову тягу це не кінець світу. Вам просто потрібно знайти якийсь спосіб:

 • Тренуватися без болю (ми говоримо про біль травми, не просто болить)
 • Переконатися, що ми не вводять м'язовий дисбаланс.

Найголовніше це розуміти, що дослідники тільки дослідити те, що їм цікаво, а що вони можуть отримати гранти на дослідження. Я бажаю там був великий ресурс для отримання списку всіх сил, прикладених до тіла, в різних навчаннях, але навіть якщо і були, то наступний важливе питання, як застосувати цю інформацію. Під час присідання були проаналізовані (див. посилання кінезіологія) альтернативи, які ви перерахували немає. Далі, програмування не вчився, так що ви не на милість ваш тренер або ваше власне дослідження. Коли у відсутності хорошої інформації, ви повинні проаналізувати свої власні експерименти на собі. Експериментування вимагає:

 • Контрольну групу (що ви порівнюєте свої результати з)
 • План експериментів
 • Виконання плану збору зауважень
 • Оцінюючи зауваження

В даному випадку, я б рекомендував обрати 2-3 програми, щоб спробувати, і давши кожному з них як мінімум 2 місяці працювати. Одна з програм повинна бути традиційною програмою з'єднання витягу з присіданнями як компонент--це буде вашою контрольної групи. Як тільки ви придумали план, вам буде необхідно придумати точок даних ви збираєте:

 • Рівень болю, шкала 1-5 з 5, Як я повинен зупинити зараз, і 1-відсутність болю
 • Груп м'язів здійснюється
 • Час, проведений в тренажерному залі
 • Загальні зауваження

Є деякі речі, які повинні залишатися якомога більше постійним:

 • Дієти/вага. Ваша мета-це ремонт, не набуває або втрачає.
 • Об'єм та тип робіт, ви робите (включаючи біг і т. д.)

Нарешті, просто зробити це. Ви можете сидіти і аналізувати речі для днів і місяців, і ніколи не рухатися вперед. Ключ знайти те, що ви можете зробити, що не викликає неприємний вид болю. Якщо у вас є травми фізіотерапевта, щоб з'ясувати, як виправити речі. В той же час ви можете працювати навколо травми, поки вони не будуть виправлені.

+169
Sydney Loteria 19 груд. 2011 р., 03:05:16

Я розглядає можливість включення скелелазіння в свій фітнес-рутину. У мене немає досвіду скелелазіння або альпінізму, мої інші фітнес-діяльності з керуванням.

США Департамент охорони здоров'я та соціальних послуг рекомендацій на основі того, чи буде діяльність або помірною або енергійної інтенсивності. Помірні діяльність здійснюється на 3.0 - 5.9 Мец, в той час як енергійна діяльність 6.0 Мец вище. Якісно, вони описують помірної діяльності, як ті, де люди можуть поговорити, поки вони їх виконують.

Для цілей керівництва ДСНС я повинен вважати боулдерінг помірною або енергійної інтенсивності діяльності?

+130
David Vielhuber 23 черв. 2019 р., 06:25:41

Я 24-річний чоловік, мій зростання 5'9" і вагу близько 80 кг.

Як я можу скоротити його до близько 65 кг у короткий проміжок часу (близько 6 місяців)

Буде протеїновий порошок допомагає зменшити свою вагу?

Спасибі заздалегідь.

+123
piotr 31 січ. 2013 р., 20:15:22

У книзі науки йоги, Вільям широкий обговорює це докладно. Моє резюме: для показників серцево-судинної фітнес, йога поступається аеробні вправи. Дійсно невелике дослідження інструктори йоги (які роблять величезну кількість йога) знайшов їх приблизно однаково показники серцево-судинних захворювань (VO2 max і т. д.) того, хто бігає 3-4 години на тиждень. Йога також поступається в силових тренуваннях, набирає силу. Насправді не надто дивно: вправи, призначені спеціально для певних цілей перевершують гнучкість вправи.

Однак йога має значні переваги. Він обговорює дослідження, що показують, що йога може поліпшити здоров'я хребта та лікування болю в спині (одна з теорій того, що вигин хребта оксигенатів міжхребетні диски, які не можуть зробити багато переїхали в сидячий спосіб життя). Він знижує гормони стресу, може підвищуватися рівень тестостерону у чоловіків і різних різне малої вигоди. Головна великі переваги, здається, приходять до лікування плеча або травми спини.

Особисто мені всі три: йога, силові і кардіо. Три йога-це самий веселий, тому я б сказав, дати йому спробувати. Пози в цілому відчувають себе добре, допомогти з моїм болі в спині. Вона не може бути вище інших форм фізичних вправ на більшість заходів, але це варто робити заради власного блага.

+118
MaheshK 27 трав. 2012 р., 21:08:13

Це міф з 30 років тому, коли було виявлено, що вживання в їжу більше білка збільшується СКФ, швидкість фільтрації крові через нирки http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6650549

Але тільки тому, що СКФ збільшується, це не означає, що все, що відбувається з нирками, деякі дослідження доходити до 3,1 г на кг без будь-яких побічних ефектів на нирки http://www.researchgate.net/publication/257350851_A_Systematic_Review_of_Dietary_Protein_During_Caloric_Restriction_in_Resistance_Trained_Lean_Athletes_A_Case_for_Higher_Intakes

+65
Thomas Arnaud 15 серп. 2010 р., 18:01:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil