Їзда на велосипеді значно краще для колін порівняно з бігом?

Я біг 3+ разів в тиждень для серцево-судинної системи та інші переваги, але останнім часом відчуваю себе трохи навантаження на праве коліно. Його не боляче, але я думаю, що це розумно, щоб почути повідомлення про те, що тіло намагається відправити і замінити біг на що-небудь більш доброзичливе коліно.

Мені здається, що дії натиснувши на педаль покласти навантаження на коліна, так що все, що велоспорт дійсно, здається, роблять (порівняно з бігом), щоб виключити різкі удари ніг, вдарившись об землю.

Наведений вище

 1. Наскільки більше/менше стресу на коліна, їзда на велосипеді порівняно з бігом?
 2. Їзда на велосипеді дійсно більше коліно-доброзичливий порівняно з бігом або це просто інший тип еквівалентних напружень?
 3. Чи існують якісь сценарії, де це може бути гірше, на деяких суглобів/сухожиль/м'язів, ніж біг?

ПС: 1. Я не збираюся велосипед з передачами і т. д. 2. Мета полягає в тому, щоб мінімізувати пошкодження суглобів і підвищити загальний рівень фізичної підготовки. 3. Не планувала тренуватися для гонок і т. д.

+149
thverde 12 черв. 2014 р., 12:06:09
34 відповідей

Мені 33 і чоловік. У мене були болі в інтер'єр мого лівого стегна протягом останніх 5 років або близько того. Я вперше помітив біль при відтворенні відпочинку алтимат фризбі. З тих пір я перестав грати, але біль повертається, коли я підкреслюю мої ноги. Це відбувається зараз, коли ходжу в походи, біг, або навіть переміщення меблів навколо будинку.

Я злегка нахиліться до лівої, коли я піду. Це накладає додатковий стрес на моєму стегні, яка болить.

Крім того, стегно клацає іноді. Я лежав на спині і принесе моє ліве коліно вперед, до грудей. Коли я простягаю мою ногу назад, він ство/кліків. Це ніколи не відбувається з моєю правою ногою.

Біль стає більш частою. Я не хочу приймати таблетку кожен раз, коли я тренування. Є якісь зміцнюючі вправи я можу зробити, що допоможе стабілізувати стегно і запобігти біль? Я мав великий успіх з обертанням плеча вправи, які зупинили мою ліву біль у плечі.... нічого схожого на стегна, або це інший тип проблеми?

Оновлення 2011.06.09 Щоб відповісти на деякі питання:

Я зробив МРТ близько 5 років, коли це вперше сталося. Ортопед сказав, що це було нормально, але моя гнучкість була бідною в моїй лівій нозі. Він рекомендував ЛФК, але моя страховка не покриває його на час, так що я не міг зробити це.

В минулому місяці, так як я розмістив питання, я почав ходити до мануального терапевта. Він зазначив, що моя ліва нога була 1/2 дюйма довше, ніж справа. Крім того, він рекомендував залишив квад тягнеться і тягнеться правого підколінного сухожилля, а також деякі інші загальні тягнеться.

Костоправ також виконані деякі коригування на вирівнювання тазу, який говорить, що він допоможе моєї ноги однакової довжини. Він також проводить масаж.

Після 4 Хіро зустрічі, я помітив деяке зменшення болю. Я ще не почалися, але я буду бачити, як вона йде.

+909
user223888 03 февр. '09 в 4:24

1.5 каменів становить близько 21 кг (Мені довелося подивитися його). Це велика вага, але не абсолютно неможливо. Небезпека, яка виходить від крайніх крапель калорія має відношення до переконавшись, ваше тіло має досить правильні речі, щоб зберегти себе щасливими.

 • Ви, як правило, втрачають набагато більше ваги, коли ви спочатку починаєте, а потім почне прогресувати конусності.
 • Щоб відповісти на питання, чи дійсно вона здорова залежить від того, що ти зробив, щоб потрапити туди.

Як правило, один тиждень не збирається зробити перерву або ви з точки зору здоров'я. Однак, ви не можете витримати, що темп занадто довго.

Переконайтеся, що ваша дієта включає в себе наступні голими мінімумів:

 • 0,5 г білка на кілограм м'язової маси тіла (оцінка відмінно); 0,8 г білка на фунт, якщо вправа є важливим компонентом
 • 0,35 г жиру на кілограм м'язової маси тіла
 • Фрукти і овочі для мікроелементів

Без цих голих мінімумах, твоє тіло ризикує потрапити в метаболічних виключення. Практично, це означає, що немає більше втрати жиру, і ви ризикуєте обпалити ваші м'язи та органи енергії. Ці цілі легко досягти, коли ви намагаєтеся втратити 1-2 фунтів в тиждень.

Деякі з, що початкова втрата ваги була вага води, який був вагу, але деякі можуть бути м'язової маси і ось де небезпека криється. Знову ж, 1 тиждень не завдасть серйозних ушкоджень, але тривалих періодів, як це може викликати інші проблеми.

Моя пропозиція така:

 • Святкувати 21 фунтів ви втратили!
 • Відрегулюйте дієту, ви не втрачаєте так швидко. Багато тих, що худнуть економити на білку, а білок допомагає захистити м'язову масу.
 • Переконайтеся, що ви отримаєте всі необхідні поживні речовини. Приймати добавки, якщо необхідно зустрітися з ними.
 • Переконайтеся, що дієта є те, що ви можете впоратися довгостроковій перспективі.

Останній пункт дуже важливий. Як тільки ваше тіло звикає до їжі певним чином, і ви раптово збільшити суму, яку ви їсте, ви, ймовірно, щоб повернути собі вагу, який ви втратили. Проте, коли ви робите невеличкі зміни, щоб втратити те, що вам потрібно втратити, ти тільки не забувай їсти на нові суми, щоб підтримувати свій новий вагу.

+870
TrueIncomeRevolution 18 груд. 2016 р., 06:27:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

 1. Купуєте стартову силу книга Марк Rippetoe та/або DVD, щоб отримати максимальну користь становий. В якості попереднього перегляду, див. Ця колекція відеороликів, цей Т-нація тязі оглядта/або цей кроссфіт журнал статтю (PDF).
 2. Тоді вам тренер або друг, який знає, станову тягу і огляд форми. В пауерліфтингу, Олімпійський підйому, або тренажерний зал, кроссфіт буде гарне місце, щоб подивитися на коучинг. Це може коштувати грошей
 3. Відео тяги і розмістити його на Ріп форуму або сайту перевірка форми.
+860
Sunil Dias 26 бер. 2018 р., 15:00:08

На основі наданої Вами інформації, ви робите правильний пробіг, щоб бути конкурентоспроможними у вже 10k раси. Ви говорите, що ви стомлюєтеся до фінішу і треба пригальмувати. Це (з мого досвіду) з-за не мають серцево-судинної системи вам потрібно, тобто ваше тіло ще не досить ефективні при перетворенні О2 в легенях енергії у ваших м'язах.

Я буду тримати ваше відстань таке ж (або навіть трохи зменшити його) і розглянути дві речі. По-перше, я хотів би додати плавання (або, можливо, на велосипеді - але це буде менш корисно, з мого досвіду) в свій щотижневий режим. Плавання протягом 45 хвилин (кроль) 3 або більше разів на тиждень (у поєднанні з бігом біг і басейн для максимального ефекту) дозволить поліпшити вашу серцево-судинну систему, не збільшуючи ризик отримання травми. По-друге, я хотів знайти пагорб, щоб використовувати для збільшення інтенсивності одного або декількох траси без збільшення пробігу.

Ви також повинні розглянути ваше харчування. Переконайтеся, що ви приймаєте на борту достатньо вуглеводів і рідини протягом тижня, щоб підтримати витрата енергії і не "битися об стіну" занадто рано. Нарешті, переконайтеся, що ви їсте достатньо білка для підтримки зростання і відновлення м'язів, щоб знизити ймовірність травми.

Джерело: мій власний досвід. Я вже був запущений на 38 хвилині 10к і не був на піку продуктивності.

+812
Sabrina Bell 21 лист. 2015 р., 16:51:41

Я старий 44 років чоловік. Я підняття тягарів протягом 3 ~ 4 років. На початку було складно, але в останні 2-3 роки я домігся прогресу без травм.

Я ходив у спортзал двічі в тиждень і, після довгих проб і помилок, я впевнений, що це правильна частота для мене на даному етапі мого життя, і я не готовий обговорювати цей момент.

Я нещодавно вставлена тяга один раз в тиждень в моєму житті.

Я цікаво, якщо це досить чи якщо я повинен робити два рази на тиждень (я тренуюся двічі на тиждень, так що раз або два рази в тиждень).

Я не зацікавлений в "оптимальний" прогрес, а в "будь-який" прогрес на всіх, незалежно від того, як повільно. Станова тяга може бути ризикованим і я щасливий з найменшою кількістю його, що досі дає результати. Якщо кожен раз, коли я став deconditioned за тиждень-це дуже багато, то це марно.


Зауваження: Я зараз роблю всього тіла двічі на тиждень, але з різними вправами. День Б жим лежачи, де день і віджимання. День B має стійку рядка, де має перевернуту рядок, і так далі. Кубок присідання-це єдина вправа, яке повторюється.

+653
Julia Silver 1 груд. 2014 р., 09:06:17

Якою мірою організація силової підготовки [...] "просто" про отримання оптимального розпад м'язів?

Силові тренування-Це Про що дозволяє більше підняти наступний раз: щоб стати сильнішими. Це про результаті адаптації м'язів. Це припустили , що багато буде через "зриву" як ви її називаєте, але це може означати щось більш суворе, ніж відбувається насправді, а також за рахунок нервово-м'язової адаптації (краще набір нейронів).

Я не думаю, що базисний механізм дуже важливий. Ваше тіло, принаймні діє , як якщо б це було так. Так, модель працює.

Я буду говорити про стрес і адаптації, а не зрив, тому що я думаю, ці слова описують те, що відбувається, і не дотримуючись конкретної моделі, що насправді підвищення на самому низькому рівні.

у вас є кілька комплектів, щоб мати можливість зламати м'язи більше, ніж ви можете в одному наборі?

Якщо у вас кілька наборів, ваші м'язи більше працюють, більш підкреслено, і більше пристосовуються між зараз і наступного тренування.

Періоди відпочинку там, так що ви не будете втомленим, щоб підштовхнути ваші м'язи (в розбивку)?

Так.

Якою мірою цей розлад має менше ефекту, якщо організм звик до нього?

Ваше тіло перестане адаптуватися до кількості стресу (навантаження, вага) після того, як він адаптується до нього. Саме тому воно повинно бути можливим, і запропонував, щоб додати вагу до вашої ліфти на кожному тренуванні. Якщо ваші попередні тренування зробили це завдання, ви повинні бути в змозі отримати велику підйомну силу на наступний один.

+637
matemaciek 11 груд. 2018 р., 19:02:07

Ви можете спробувати скручування на гімнастичному м'ячі . Робиш скручування на гімнастичному м'ячі, потрібно більше стабільності, і нехай Вам більше арки , ніж робити на лаві або на плоскій поверхні, які обмежують ваш рух . Почніть з малого кола , і, як ви прогрес або стати більш комфортною, збільшити діапазон розширення. Робиш скручування на гімнастичному м'ячі також поміщає менше напруги на вашій спині. Інша річ, яку ви можете спробувати і, звичайно, будівництво-це Колесо Енергії . Все зроблено правильно, вони дійсно зосередитися на АБС, і ви можете дійсно відчути ефект . Є багато відео на YouTube, пояснюючи, як правильно використовувати колеса потужність. Ви можете почати з розміщення себе перед стіною, і з більш коротку відстань між вами і стіною. Поступово збільшувати відстань , і таким чином працювати ваш абс більше. Але будьте обережні за кермом , тому що це дає більшу напруженість у нижній частині спини, а також.Є вибір коліс, доступних на ринку, вибрати той, який найкраще підходить вам. Є кілька моделей, які можна підключити також до ваших ніг і можуть виконувати більше вправ.

+622
Fawas 18 трав. 2011 р., 19:15:13

Є пару статей можу порекомендувати одне гарне резюме статті на Грег Nuckols і більш поглиблені статті Examine.com хлопці.

Ви все ще будете бачити рекомендації в плані маси тіла-або технічно бажаної маси тіла. Грег Nuckols рекомендує .82 г / кг або 1,8 г / кг маси тіла на основі досліджень, розміщені у цій статті. В examine.com хлопців є вибір:

 • .5 г / кг-USRDA і це абсолютний мінімум, ви повинні розглянути (тримає вас в живих і в загальному здоров'ї, але от про це)
 • .5-1г / кг для людей нові вправи і більше піклуються про своє здоров'я. Працює на початкових етапах нарощування м'язової маси.
 • 1-1.5 г / кг для людей, які працюють для нарощування м'язової маси та досягнення спортивних цілей
 • 1.5-2.2 м / кг-це дуже малодосліджена рекомендації, грунтуючись на анекдотичних evidence--examine.com не рекомендую йти більше 1,8 г/кг.

Одна з проблем рекомендувати співвідношення протеїну с м'язової маси є складність вимірювання м'язової маси. Тим більше, якщо ми говоримо м'язової маси зокрема. Биоимпедансных Ваг може мати аж 2% дисперсія в день вимірювань в день-не може бути, хтось втрачає або набуває, що багато м'язової маси або м'язової маси, що швидко. Тому коефіцієнти, як правило, для загальної маси тіла. Також зверніть увагу, якщо вашою метою є зміна складу тіла, то споживання білка повинне бути засноване на вашої цільової маси тіла.

Так що виходить надлишок білка? Темпи білкового синтезу та підвищення розпаду з тією ж швидкістю, тому ваше тіло просто не використовувати надлишок білка. Основний нюанс полягає в тому, що ви не приймаєте нічого, що змінює швидкість вашого організму синтезу білка, такі як стероїди.

+586
boristhebird 27 жовт. 2011 р., 09:28:19

Не можете зробити обох в той же час...тому що якщо УР в умовах дефіциту калорій і раніше, приймати належні білка не матиме позитивного балансу азоту...це все побудувати м'язи і втрачати жир в той же час-це великий міф. Подивіться це відео, Якщо хочеш бути ясним: https://youtu.be/eJYjkqaCnkg

+584
tarun chaitanya Varma 9 жовт. 2016 р., 17:51:50

З точки зору пост-запуск харчування, є багато думок навколо цього - але є одна важлива тема, гарантуючи, що ви є вуглеводів, щоб замінити енергію, яку ви використовували (заправки), і білком для ремонту м'язів (я бачу, що у вас вже є яйця, і молоко, і це добре!). З точки зору відновлення, він часто рекламується, що 4:1 (або 3:1) карбюратор:білка співвідношення є оптимальним, і що білок слід вживати протягом години після закінчення забігу (а це час, який він буде мати найбільший ефект) - проте, тіло може тільки використовувати стільки білка за годину (в залежності від вашої ваги тіла), і різних джерел протеїну діють протягом різних періодів часу (молочний білок, наприклад, діє більш тривалий період часу, ніж сироватковий протеїн). Ресурси на веб-сайти, такі як кришка RunnersWorld ці теми.

Таким чином, встановивши склад того, що ви повинні бути їдять - це виходить хороший спосіб ситного сніданку, який включає в себе цей!

А ви бігаєте до сніданку, що, природно, означає, що ваш організм виснажений, ви обов'язково повинні переконатися, що у вас є вуглеводи (каші і т. д.) В іншому випадку ви можете відчувати себе млявим ближче до обіду по мірі збільшення відстані.

Тут є розділ Харчування від RunnersWorld, http://www.runnersworld.com/tag/nutrition-for-runners

Ось стаття для суглобів-здоров'я http://www.runnersworld.com/nutrition-for-runners/joint-food

Ось стаття з описом таймінгів для споживання білка http://www.runnersworld.com/nutrition-for-runners/protein-timing-for-runners

Як ви тільки починаєте бігати, ці статті допоможуть вам на вашому шляху - я сподіваюся, що це допомагає, і всього самого найкращого!

+564
Leila Loezer 9 серп. 2018 р., 20:39:12

Це корисно поглянути на анатомію поперекової м'язи, які будуть активно набиралися під час прямої ноги піднімає. Ви можете бачити, що він надає поперекових хребців, в результаті стиснення ваш поперековий відділ хребта при він знаходиться в напруженому стані. Так що навіть якщо ви можете зберігати нейтральне положення хребта компресія ще може привести до болю, якщо у вас проблеми з хребтом.

Ви натякаєте на інші можливі проблеми людей, будучи не в змозі контролювати їх нахил тазу при виконанні цієї вправи, це призводить до в поперековому відділі хребта йде в екстремальному розширенню і потенційно дражливих фасеточних суглобів.

+552
user377178 14 черв. 2016 р., 21:04:41

Я за вагу (6 футів 1" і 105 кгс/231-ОЗ). Я почав працювати 8 місяців тому і я втратив 25кгс/55 фунтів. Я біжу за 25 хвилин (і кришка в цей час близько 3.20 км/2 км ) на біговій доріжці. Я роблю вправи на розтяжку. Я також зробити деякі ваги та вправи опору, як похилий жими, присідання і т. д.

Я нещодавно була запропонована толстовки під час моєї тренування.

Я думаю, що це може мати сенс, тому що, очевидно, буде пітніти більше .. так що, можливо, це означає, що я спалюю більше калорій також .. але я не впевнений .. тому, будь ласка, дайте мені знати, якщо цей метод не має сенсу ..

+528
chrta 22 квіт. 2012 р., 18:37:30

Це те, що я роблю:

Кожна серія має максимальне число повторень можна зробити. Отже, перша серія-10 повторень, потім наступний серія-7 і так далі, поки я не можу підняти мою вагу.

Кожне повторення робиться з помірною швидкістю і без яких-небудь затримок між повторень.

Після кожної серії я відпочити не менше 15 хвилин (не впевнений, якщо це занадто багато) так, що дію молочної кислоти, повинні зникнути з ними (не впевнений, якщо це правда).

Я не користуюся вагами, а я худий (близько 155 фунтів. або 70 кг)

Нарешті я відпочиваю два дні, перш ніж повторювати ту ж процедуру.

+505
kei 2 черв. 2012 р., 22:20:35

Я не думаю, що споживання алкоголю безпосередньо викликає щік, щоб "отримати більше". Можливо, ви набрали вагу, тому що під час вживання алкоголю люди схильні споживати зайві калорії. Намагайтеся споживати менше алкоголю і більш збалансовану дієту з фізичними вправами.

+446
Ricardo Smith 16 бер. 2013 р., 12:19:15

Залежно від конкретного набору вправ, так!.

Рекомендується, що вони знають про це і спробувати його.

Що не рекомендується запитувати, що вони пішли за тією ж інтенсивністю, як хтось, хто знайомий з ним. Вони повинні йти в темпі їх тіла дозволяють.

Як вони продовжують робити вправи, вони будуть ставати все краще і сильніше.

Якщо ви не ледар або той, хто не робить кардіо, ви ніколи не зможете виконувати деякі вправи, Якщо ви починаєте в якийсь момент. Тоді, чим сильніше ти стаєш, тим краще.

Величезною перевагою є драматичний результат вони почнуть досвід роботи в органах (якщо вони дотримуватися програми довго).

+412
Joshua F 10 груд. 2017 р., 15:53:14

Це може бути пов'язано з вашим рівнем вітаміну D недостатньо високою. Як зазначалося у цій статті, і безліч інших виробів, ймовірно, існує зв'язок між високим рівнем вітаміну D (кальцидиол рівні вище 100 нмоль/л) і спортивних результатів. Мій особистий досвід полягає в тому, що я зробив великий прогрес у поліпшенні мій фітнес-рівня після прийому 10 000 МО/добу вітаміну D. мій кальцидиол рівні були стабільно вище 200 нмоль/л в останні кілька років і я пішов з struggeling, щоб підтримувати процедуру виконується 20 хвилин, 3 рази в тиждень, щоб пробігти 50 хвилин, 5 разів на тиждень. Мій пульс у спокої знизився з близько 46 BPM до 37 ударів в хвилину.

+389
GAltelino 23 груд. 2013 р., 01:19:14

Я намагаюся уникнути травм будь-якою ціною, поки ще тренування на силу. Я, здається, не мають найбільші здатності до відновлення (чоловік 42 років, здоровий, але не в змозі спати більше 6 годин на день у середньому).

Я працюю раз на чотири дні (у мене була тренування раз на три дні, але завдяки цьому корисний сайт, мені стало відомо місяць тому, що це було занадто багато для мене). Але навіть зараз, в ніч перед наступною силового тренування я ще можу сильно натискати на м'язи і відчувати невеликі болючі відчуття.

Це не біль. І мені треба сильно натискати пальцем для того, щоб відчувати цей біль. Але вона є, можливо, сигналізуючи про те, що мої м'язи ще не відновилися. Чи означає це, що я перенапружувати? Я контролювати інші змінні, такі як мій РЗНИ, що зазвичай піднімається трохи кожен день перед тренуванням , але повертається до нормального життя на наступний день.

+378
Martin Bocanegra 21 черв. 2016 р., 09:36:04

Ви буквально тільки працювати ваш абс на кабель хрумтить, коли ви свідомо затягуючи і стискаючи м'язи живота. Кабель хрусти ще й у потрібній формі" дасть лише невелику суму на користь вашого АБС. Однак, багато верхні вправи назад - але тільки верхня частина латів.

+328
aggieNick02 12 квіт. 2014 р., 09:07:37

Його було півтора місяця, так як я почав стежити за СЛ 5*5 після розриву близько 6 місяців з спортзалу.

Почавши з порожній бар, я досяг:

Присед - 110 фунтів ВР - 75 фунтів Рядки - 80 фунтів ПОГ - 55 фунтів Дл - 165 кг

Як ви можете бачити, штангою рядків і ЗНМ відстають на рядки, кожен раз в тренажерному залі який тренер приходить і запитати, що ти робиш, це зіпсує вашу спину і т. д., Так це вже деморалізував мене і зробив мене свідомим, щоб перевірити мою форму (я зняла відео, але виглядав добре).

І в ці дні, присідання трохи складною, я що менше енергії для решти двох вправ.

Так що моє запитання, чи не пора нам залишити цю тренування і перейти на звичайну рутину, як робити машини рядами, лат пулдаун і т. д.? Якщо так, то будь ласка, допоможіть мені побудувати. Якщо ні, то як успіхи з сл? Або я повинен просто змішайте два?

Мій нинішній вага становить 56 кг, Зріст 180 см, Тренажерний зал має всі стандартні машини та обладнання.

Спасибі.

+262
the4thPlane 18 лют. 2018 р., 18:40:40

Основи АБС

АБС приходять з низьким рівнем жиру і великі м'язи сердечника. У кінцевому рахунку вага не має значення, хоча перевіряти свою вагу може допомогти в досягненні низьким вмістом жиру тіла.

Щоб отримати АБС, вам потрібно спочатку потрібно відрізати досить товстий, що ваш м'язовий тонус стає видимим. Це найкраще досягається шляхом поєднання здорової, дисциплінованою, та цілеспрямованої їсть (мені не подобається термін " дієта - це означає тимчасове звичка) і кардіо. Разом з тим необхідно нарощувати основні м'язи. Я підкреслюю нарощувати, а якщо у вас немає великих основних м'язів, ви ніколи не будете мати АБС, навіть якщо у вас нуль жиру.

Порада для отримання хорошого здоров'я і фітнес - не турбувати гонитві за "спеціальні" продукти харчування і вправ. Ви не будете отримати шість АБС пакет без пітливість жорсткий і здорового харчування - Якщо вам щось, то ви все ще будете мати ваші поганому здоров'ї серцево-судинної системи, щоб розібратися.

Ви повинні позбавлятися від жиру і наростити м'язи одночасно, так як немає сенсу від зайвого жиру -> худий -> вирізати, як скала, коли ви можете піти від зайвого жиру -> вирізати, як скеля.

Крок 1: вирізати жир

Щоб досягти цього, головне-спалювати більше калорій, ніж ви їсте. Тому, звичайно, це має двоєдину стратегію харчування і спалювання калорій. Ви також повинні переконатися, що ваші калорії споживаються у здорових формах.

Щоб добре харчуватися, спочатку вирізати всі погані речі, як фаст-фуд, солодощі та інші калорійні-інтенсивні страви (наприклад, лазіння, великі порції поганих вуглеводів, як білий рис і т. д.). Ці продукти змушують вас відчувати себе гірше. Спробуйте бути досить радикальні з цього біта, жоден з цих продуктів слід регулярно вживати в їжу якщо ви дійсно хочете втрачати жир. Тепер додайте всі хороші речі (багато овочів і фруктів, хороші вуглеводи, такі як овес і цільнозерновий рис).

Після того як ви зробили це, ви повинні дивитися ваші калорії. Спробуйте відстежити їх у простій формі і трохи читати на калорійність різних продуктів. Ви могли б бути здивовані. Також звикнути до читання інформації про поживну цінність на пакети. Я не фанат повного детального відстеження калорій, як я не думаю, що це стійке, якщо ви обсесивно-компульсивний розлад.

Для кардіо біт, ви хочете робити гарні кардіо вправи через день протягом тривалого проміжку часу. Мета принаймні годину. Дізнайтеся, що ваші речі, будь то біг, плавання або їзда на велосипеді. Якщо ви знайдете працювати на свій власний важко, може зробити командний вид спорту або групи людей здійснювати разом с. Переконайтеся, що це група людей, які зацікавлені, в іншому випадку вони будуть тільки тягнуть вас вниз.

Цей крок є складним завданням, так як вживання калорій на диво легко і спалювання калорій напрочуд складно. Погляньте на деякі сайти калорій, щоб отримати уявлення, і зробити деякі люди або навіть професіонали, щоб підтримати вас у цьому.

Крок 2: побудувати м'язи

Це повинно бути зроблено за допомогою вправ, що вам все ваше тіло, і деякі основні-орієнтовані вправи. Це не добре, щоб просто побудувати одну групу м'язів.

Для початку добре на витривалість повторень (20+), а потім перейти до більш сила і ріст м'язів повторень (10 повторень дуже важко). Поширена помилка-робити величезну кількість повторень - це замало, щоб побудувати розмір м'язів.

Базові присідання є відмінним початком, робіть три підходи кожен другий день. Ось ще АБ-орієнтовані вправи:

 • Вита присідання - поверніть тулуб на 90 градусів в один бік, як ви досягти вершини. Це відмінно підходить для вашого косі м'язи живота.
 • Підняв ногу присідання - підніміть ноги вгору так, щоб ваші гомілки пливуть паралельно підлозі, а стегна перпендикулярні підлозі. Ви можете отримати досить творча/мазохістська з цим - розтягнути ноги по горизонталі, але не торкаючись землі, потім по вертикалі, і т. д. Це весело!
 • Набивний м'яч присідання - тримайте його вище/від голову, сидіти і кидати його об стіну і зловити його
 • Великий V присідання - все тіло прямо, потім ваше тіло піднімається, як у поворот на вашій талії
 • Плаваючі флаттера удар - лежачи на спині, ноги горизонтально, але не торкаючись землі, рухайте ногами так, ніби ти пливеш з коліна прямими. Зробити це за 3 комплекти, як можна довше
 • Присідання - Почніть без ваги, потім додати ваги раз ваш стиль хороший. Відмінно підходить для основні сили і стабільності. Дивіться тут для велике керівництво до правильної техніки.
 • Тренажерний зал машини - є кілька основних спалювання тренажерами, вони, як правило, зосереджені на сиди руху, але додати ваги. Це може бути дуже ефективним.

Спочатку розберися зі своїми повторень до, напевно, 50+ у наборі для легкого присідання, потім почати робити складні, як великий V, де ви можете зробити тільки 10 повторень. Набивний м'яч великий, як ви можете просто отримати великий набивний м'яч, коли це дуже легко!

Дієта дуже важлива на цьому етапі. Як тільки ви досягли низького жиру, калорій з'їденого повинна дорівнювати вашої спалених калорій. Тепер ви повинні переконатися, у вас є хороший споживання білка. Ваше мислення необхідно відмовитися від схуднення, щоб стрибнути вгору з м'язів.

Плавання є блискучим для ABS

Всі ці сидіти вправи від моїх років в команді з плавання в середній школі. Ми взяли його досить далеко, у тому числі кілька комплектів 1000 присідань в день. Це не обов'язково для хорошої АБС! В ті дні у мене був хороший набір з АБС, у тому числі В. С. косі м'язи живота. У мене живіт досі видно, і не робити купу вправ - я просто уникав погладшати, а обов'язково вписуватися в якісь вправи, коли я можу. Я благословив з високим метаболізмом, але і з правильного харчування і фізичних вправ кожен може досягти цього.

Плавці потрібні солідні м'язи кора, а це те, що дозволяє ноги, щоб рухатися відносно нашого тулуба. Ось декілька місць, де основні м'язи є життєво важливими:

 • Дельфін стартує стіни для більшості ударів. Це потужні, подвійні ноги тяги-як стусанами під водою. Ваші основні м'язи, в основному, потрібно перемістити ноги назад і вперед як можна швидше і як можна швидше.

 • Дельфін ногами, роблячи літати

 • Контролю обертання для фрістайлу і назад. З обох цих штрихів, ви повернути тулуб на 90 градусів, щоб дозволити вам отримати максимальну тягнути. Ваші основні потреби контролювати цього обертання.

Поряд з основними орієнтованих м'язи працюють, плавання спалює багато калорій, а також роботи всіх інших основних груп м'язів в тілі, особливо в плечах. Це також чудовий вид спорту з-за відсутності фізичного впливу.

Не забувай про інші м'язи!

Якщо ви тільки робите присідання, ви будете в кінцевому підсумку з досить згорбившись статури. Переконайтеся, що ви працювати ваш назад стільки ж, і поки ти це робиш, що просто працювати на решті частини вашого тіла. Може так само зробити все ваше тіло в хорошій формі!

Вимірювання жиру

Ось кілька підходів, від кращого до гіршого (і, ймовірно, найменш доступних для найбільш доступні):

 1. Дексу сканування - це тип рентгена, тому потрібно йти в якій формі лікаря для цього

 2. Зважування у воді - це працює поза тіла щільності (жир спливає), хоча це буде робити хтось з щільної кістки і м'язи з'являються, щоб мати менше жиру, ніж вони дійсно.

 3. Шкіра супорти - це великі кліщі речі, які виміряти товщину своєї шкіри. З вимірюваннями, проведеними в деяких районах (не менше 5), а також ріст і вага, ви можете розрахувати ваші жирові відкладення за допомогою гіда. Це ціле мистецтво правильно вимірювати шкіри, так це може бути краще йти до професіонала.

 4. Електронні ваги - це часто відмінний спосіб вимірювання жиру в організмі, ймовірно, посилаючи електричні сигнали через ваше тіло.

Я ніколи не отримав вимірювання жиру тіла, я тільки вимірювати 2-3 рази за все моє життя. Зазвичай ви можете просто подивися в дзеркало і скажи, як ти збираєшся.

Я також виявив, що розрахунок буде марним. Я була виміряна приблизно 11%, але у мене практично немає жиру. Всі розрахунки є непрямими наближень, правильно розрахувавши, може вимагати, щоб ти був мертвий!

Хоча, як зазначив Мойсей/JohnP, вони зазвичай на фіксовану суму, так ви зможете відстежувати свій прогрес у якійсь мірі.

+261
K Alarie 19 трав. 2011 р., 16:55:47

Для спрощення полегшення рядки, я зазвичай беру на руку, протилежну стібка і натисніть м'яко осторонь, продовжуючи працювати (трохи повільніше, звичайно) і зосередитися на глибокому диханні. Допомагає кожен раз протягом хвилини.

+245
kiran chand 26 груд. 2016 р., 08:20:17

Мій основний вид спорту-це хокей на траві. Я дуже хочу стати швидше бігун, а також поліпшити свою витривалість і швидкість від марки.

Які вправи/речі, які я повинен зробити, щоб досягти цього? Якщо у кого-небудь планом тренування, що було б занадто високо. Велике спасибі.

+210
dsx1 18 черв. 2012 р., 17:46:55

Я читав на {1}:

Було встановлено, що вживання вуглеводів і білків перед (13,14) та/або після тренування (5,10,11,13–15) пригнічує розпад білків, стимулює синтез м'язового білка, в результаті чого чистий м'язового білка аккреції під час відновлення.

і {2}:

enter image description here

Я знаю, що прийом протеїну повинен бути відразу після тренування близько 25г. Скільки вуглеводів я повинна з'їдати до/під час/після важкої сесії, коли coingested з білками для оптимізації синтезу м'язового білка і відновлення?

Я знаю з стека обмін питання їсте достатньо вуглеводів для нарощування м'язової маси , але це не зосередитися на coingestion вуглеводів і білків.


Посилання:

+193
Lutfi Sezer 2 січ. 2017 р., 14:50:15

існує вправа під назвою однією рукою гантелі нахилився поспіль.

іноді я люблю робити 10 сетів з 10 повторень, чергуючи руки це вправа з 60 кг.

Це змушує мене відчувати себе дуже добре, і після 24 годин або більше, я відчуваю, що мої м'язи спини, коли я відступаю спиною.

питання:

Я роблю двічі в тиждень, один з них я роблю тільки вправа, описане вище.

буде це призвести до травми?

це зробить мене сильніше у цій вправі?

який тип розвитку м'язів можна очікувати?

enter image description here

enter image description here

enter image description here

enter image description here

enter image description here

відмова від відповідальності: я не є власником фотографії, які я розмістив тут, я отримав їх через пошук інтернет-Енн, і я додав їх сюди тільки для освітніх цілей, і для мого власного особистого використання, так як вони показують, м'язів і мотивувати мене.

+181
Nevin John 13 серп. 2018 р., 00:25:55

Мені особисто потрібно здійснювати на наступний день після. Я відчуваю, що це допомагає очистити моє тіло і змушує мене відчувати себе свіжим після цього. І коли я п'ю це як мінімум 4-5 напої, може бути, пиво, міцний алкоголь, вина і т. д.

Схоже, що судоми через зневоднення, що є причиною пияцтва. Спробуйте пити воду/після алкоголю, то є багато вранці перед роботою. Може бути, банан і морська сіль для калій + натрій (обидва, як передбачається, допомагають при спазмах).

Звичайно, всі люди різні, так що ваше тіло може просто не бути в змозі прийняти його. Але я б сказав, спробувати деякі речі і подивитися, як ви відчуваєте. Можливо, також взяти попередньо тренування додаток, як м'язи Фарм напад, перш ніж руки, щоб дати вам деяку додаткову енергію/насоса.

+149
Heath N 26 лист. 2010 р., 21:34:46

Сьогодні, після високої інтенсивності тренування ногу, мені довелося чекати 45 хвилин, перш ніж я зміг прийняти в будь-яку їжу. Зазвичай, я йду з рибою/м'ясом на вечерю, або просто протеїновий коктейль.

Мені було цікаво, як це вплине на моє реституції в короткостроковій перспективі? Мої тренування мають зменшений ефект, тому що я не брав в протеїн відразу після закінчення?

Також, які будуть довгострокові наслідки, якщо я постійно не приймати протеїну до години (плюс-мінус) після закінчення важкого тренування?

І на перспективу, що якщо б мені довелося чекати 4 години кожен раз?

Зокрема, як би мої м'язи справляється з більш тривалих періодів (послідовно) не споживання білків після важкої тренування?

Черговий порада: "протеїновий коктейль як можна швидше після тренування", але мені цікаво, звідки це виходить.

Припустимо регулярних заздалегідь дієти. Нічого важкого білка. Просто стандартна болото хліба сніданок і хліб/фрукти обід.

+106
Samhash 26 лист. 2011 р., 00:44:45

Їм його вивчати. Я зроблю деякі експерименти цієї зими з моєї університетської групі. Як викладач дисципліни я бачив, що зазвичай люди, які сноуборду, перш ніж вони навчаться на лижах легше, ніж навпаки. Дуже швидко. З дітьми все по-іншому, якщо вони не менше 8 років, вони повинні навчитися кататися на гірських лижах до цього, якщо вони не мотивовані, по-перше, з причин biomechaniclas і то тому, що сноубординг починає вчити прокидається і катання на лижах можна почати гуляти :)

+96
Ledascho 2 лип. 2014 р., 14:42:42

Я шукав щоденних занять для мене і моєї дружини. Ми обидва досить зайняті люди і троє маленьких дітей, тому я шукав що-то легко зробити в домашніх умовах, але достатньо, щоб тримати якийсь фітнес. Я натрапив на 5BX і схожі xbx за процедур, але вони цілком ще в минулому і можуть мати деякі відсутні бали/поліпшень. Я теж боюся, що вони можуть бути небезпечні, що я б не перевірити на всіх.

Що б ви запропонували? Тримати своє слово, або зробити щось альтернативне? Я вже замінив традиційні присідання з варіація з зігнутими ногами.

+87
wtpoo 7 жовт. 2015 р., 15:52:49

Ви, здається, розраховувати масу протеїнові коктейлі. Ось моя порада, за те, що ви їсте:

7 ранку - протеїновий коктейль (з молоком) з швидкою Оутс

Який ваш протеїновий коктейль зроблено? Є багато доданого цукру? Вам потрібно знайти без цукру протеїновий коктейль з коноплі, гороху протеїну, яєчні білки або рисових висівок. Сироватковий протеїн може отримати "ореол здоров'я", але це дійсно не здорова. Крім того, тільки молоко, ви повинні пити трави годували і трави-готові. Найкраща страва буде яйця з солодким картоплею або запеченої мускатної гарбуза.

10.30 ранку - йогурт з мюслі (близько 150г)

Знову ж таки, трави годували/готової молочної краще. Що мюслі можуть бути повні цукру, будь ласка, перевірте перед їжею більше.

1 вечора - куряча грудка на грилі з вегес

Добре!

3.30 вечора - невеликий овочевий мішок (близько 200г)

Добре!

5: 00 вечора - протеїновий коктейль (з молоком) з швидкою Оутс

Ті ж думки, що і вище.

7 вечора до 8.30 вечора - тренування

9 вечора - протеїновий коктейль (з молоком) з швидкою Оутс + 6 яєчних білків з Spinnach

Угробити протеїновий коктейль і блюдо з рибою, шпинатом, сочевицею... тощо. Ваш раціон бідний корисними жирами - риба, горіхи, насіння, олії, авокадо, вам потрібно додати здорових жирів у вашому раціоні. Здорове харчування жир не робить вас жир.

+81
Martijn Melchers 15 вер. 2016 р., 14:12:19

Я нещодавно купила сироватковий протеїн.

Я не любитель поїсти багато. Я хотів би знати, які види їжі слід споживати регулярно, щоб набрати вагу?

Це сироватковий протеїн допомагає набирає вагу? Я теж їм яйця, але ті propeins відрізняються від сироваткових білків? Які білки будуть корисні в набирають вагу?

Які ще продукти повинні бути з'їдені в якій пропорції , щоб набрати вагу?

Я 5 футів 5 дюймів у висоту і я важу 50 кг

+45
Lazare Rossillon 12 жовт. 2014 р., 21:04:12

Ноги ковзають, коли ви стопи страйк? Це найбільша підказка.

Я не п'яти спускається з пагорба, тому що це боляче. Він також здається дуже дивним, щоб покласти всі сили на п'яті і зупинити мій рух, коли я можу вдарити стопи і тримати речі рухатися вперед.

Я думаю, що відбувається полягає в тому, що ви рухаєтеся занадто швидко для тяги, які пропонує ваша взуття. Я вважаю перевіривши наступати на м'яч вашого взуття, щоб переконатися, що він не дуже зношений.

Для контролю тяги на узвозі можна використовувати такі методи, як:

 • беручи коротше, швидше кроки, коли ви концентруєтеся на що йдуть вгору і вниз більш ніж подорожувати (тому тримати свій центр тяжіння над ногами)
 • біг по діагоналі (або зигзагом) уздовж схилу
 • коли схил дуже крутий для цих методів, то ви можете повернути ногу вбік.
+43
HeadphoneHaxZ 5 серп. 2012 р., 05:26:52

Я думаю, що у мене було те ж саме. Якщо я правий, це свого роду запалення на місці прикріплення ахіллового в результаті чого запор вапна, що робить його більш важким для крові, щоб пробігти ті м'язи. Це не легко діагностувати, так як більшість високотехнологічних сканерів не бачив, але старий добрий простий ехографії certainnly і це набагато дешевше...

Якщо це ваша проблема, ви можете зцілити його довго відпочивала і уникаючи shoques і високою віддачею спорту, як біг, стрибки і біг. Але якщо процес уже на подальший стадії спокою буде недостатньо. Якщо відпочиваючий не працює йти до фахівця і задати опції ЭУВТ лікування.

Сподіваюся, ти одужаєш швидко!

+37
user27478 25 квіт. 2011 р., 01:29:17

Я не дієтолог, але я читав багато про сніданок, дуже важлива частина раціону, як це має бути при заправці вашого тіла після сну, коли ваше тіло переходить в самоподдержании фази.

Причина того, що ви відчуваєте себе бити після веслування, ймовірно, що ви штовхаєте себе важкими фізичними вправами, коли твоє тіло знаходиться низько на паливі. Спробуйте перенести тренування в обідній час, півгодини веслування і може бути швидкий обід з бутербродом. Я займаюся тренуваннями обід близько двох років, і я дуже щаслива з ним. Якщо нічого, це хороший спосіб, щоб зламати рутину, сидячи в передній частині комп'ютера, душ потім, це відмінний спосіб, щоб прокинутися в полудень. :)

PS: Я також працюю програмістом/аналітиком.

+13
user3063455 5 квіт. 2015 р., 05:35:08

Я говорив Літта трохи зі старим культуриста і він мені каже : "Якщо ви дійсно хочете набрати вагу, ви повинні припинити їсти цукор і молоко до близько 5 вечора," цукор він мав на увазі фрукти і т. д.

"тому що цукор і молоко розбудити вашу щитовидну залозу і вона буде витрачати свій доход ккалорій для підтримки вашого риси обличчя і т. д."

Він сказав, що тому що я такий ектоморф.

Хтось знає, що і допомагає глибше зрозуміти, що він мав на увазі ?

+10
vladimirazovskii 7 лист. 2016 р., 23:44:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil