Що для мене краще: найняти особистого тренера, або програма від особистого тренера?

Я мав у цьому особистий тренер для пари раз, і вона здається дуже розумним в своїй області роботи. Я відчуваю, що я міг фактичне побачити результати її роботи. Це краще для мене, щоб отримати програму на роботу самостійно, або, щоб змусити її бути моїм особистим тренером на пару тижнів? У мене травма плеча, і я дійсно не можу витримати це більше, і хотілося б за цю проблему. Я буду отримувати більше результату від неї, або, результат від її програми? Я маю на увазі, що вона буде, переконавшись, що всі вправи виконуються в потрібній формі та функціонального тренінгу вправи є ефективними. Якщо я зробив це сам, це не може бути зроблено правильно.

Інше питання: чи є якесь тіло було проблем, як у плече або іншу частину, що у них є особистий тренер і бачив результат від їх роботи?

Я знаю, що особисті тренери коштують грошей і програма більш дешевий варіант. Але на даний момент я не проти бачити особистого тренера один або два місяці, якщо я бачу реальні результати!

+398
Dvorsky 21 лют. 2013 р., 01:49:06
25 відповідей

Іноді це дійсно варте, щоб гарненько відпочити.

Якщо існує постійна перевантаження на конкретні м'язи, ви просто ризикуєте занадто багато в довгостроковій стійкості. Є ризик мікротравми тут і ви можете пошкодити ваше тіло. Один день відпочинку тепер можуть заощадити ще тижні навчання, коли ви повернулися в хорошій формі.

Я не знаю вашої тренування, але я втомився трицепси в основному при плаванні кролем. Я пропоную вам перейти на спині, принаймні на деякий час. Ти повинен плавати на такій же відстані кролем і на спині, щоб уникнути дисбалансу. Він може бути в один день тренування або один тиждень, наприклад 3 дні повзати і 3 дні на спині.

Якщо це не проблема, ви можете вийти з води протягом двох днів і спробувати наприклад біг або піти в тренажерний зал і зосередьтеся на ваших основних (які будуть використані під час купання теж!).

Він уже припустив у коментарі: якщо ви не можете бути без води взагалі відмінна тренування ніг за цей час і нехай ваші руки відпочивають.

Я сподіваюся, мені не потрібно згадувати правильний розігрів перед тренуванням і розтяжку після неї.

P. S.: Ви можете спробувати масаж теж.

+859
finitenessofinfinity 03 февр. '09 в 4:24

Так, це нормально, щоб піт під час підняття тягарів, особливо якщо ви робите з'єднання піднімає, як присідання і станова тяга, воно також сильно залежить від температури в кімнаті. Я потію набагато більше в літній час.

Причина, чому ви потієте, щоб підтримувати температуру тіла близько 37 градусів, коли ви використовуєте енергію в будь-якому випадку, ви будете відсувати свою температуру вгору, означає, що ви повинні компенсувати з піт, щоб тримати його стійким.

Працює, як правило, використовує більше енергії, ніж підняття тягарів, але при запуску, ви отримаєте більший ефект охолодження, оскільки повітря зазвичай холодніше, ніж ви, тобто ви не будете пітніти так сильно, як можна подумати, ти би.

+847
Maxwel Leite 20 трав. 2011 р., 16:45:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не думаю, що є досить стрес, зробленими групами вуду для фасціальні ножиці, отклеивай спайки або, тим більше, рубцевої тканини, або іншого роду зміни в тканинах.

Вони просто не впливають на тканинах так багато.

Я думаю, що головна причина люди (і я) відчувають себе суглоби, тканини краще нейрогенні причини.

Ви змінити пропріоцептивної вхід і автономну нервову систему, "не те" з цієї цільової області. Ви просто запросити його і показати "Гей, що тут відбувається", і ваша нервова система панікує і намагається робити те, що вважає кращим для цього регіону.

Існує також механізм gaiting біль. Простими словами, якщо ви відчуваєте біль в якомусь регіоні і ви зробити деякі сенсорні дані досить сильні в цьому регіоні, то другого входу збирається "захопити" канал, по якому сенсорна інформація надходить у ваш мозок, маючи на руках оригінал больовий сигнал пригнічується.

З допомогою цих двох механізмів, ви часто будете легко час усунення відчуття болю в коліні, ліктях, зап'ястях, щиколотках і т. д.

Ось кілька основних кроків, як це зробити за прикладом болі в коліні.

Звичайно, ви часто вилікувати причину болю.

І, останнє, але не менш, змиваючи кров, а потім, звичайно, може мати певний позитивний ефект.

Ці дослідження можуть мати певну цінність.

+846
KmeCnin 30 жовт. 2012 р., 11:53:33

Щоб прокоментувати попередні відповіді,

Якщо ви не можете тренуватися у всій протягом 2 місяців, ви втратите м'язову масу і силу це факт ви нічого не можете зробити про це.

Однак, є кілька речей, які роблять його не деморалізує, як це може здатися :

 • По-перше, не працювати на 2 місяці насправді це може бути хорошим стартом для оптимізації вашої програми тренувань, дієти і т. д. В той час як ви насправді не навчання.
 • По-друге, як Денніс згадав, це м'язова пам'ять-це реальна річ, я не знаю, що це ваш навчальний полк, але ти не будеш починати знову з нуля, як тільки два місяці, і ви знову знайдете свою силу і масу швидше, ніж ви отримали його в першу чергу.
 • По-третє, постарайтеся, щоб ваш раціон на точку, особливо споживання білка, це може допомогти не втратити занадто багато маси. Хоча зменшити ваші калорії, а ви не будете працювати на 2 місяці.

Сподіваюся, що це допомагає.

+840
AllenB 29 бер. 2019 р., 09:11:55

Ніхто не робить їх плато в 3 місяці, багато людей зможуть знайти силу і розмір протягом багатьох років

Є три речі, які новачки не зможе зупинити їх прогрес

 1. не використовуючи хорошу форму
 2. не прикладаючи чималих зусиль у
 3. не збільшуючи інтенсивність

Мені по-третє, найголовніше, люди залишаються з тим же вагою протягом декількох місяців і розраховуємо стати сильніше і більше. Як новачок, ви повинні бути в змозі збільшувати вагу щотижня, тому що ваш прогрес повинен бути швидким.

Як для тренування, 6 днів в тиждень звучить як багато, якщо у вас тренування кожен день і ніколи не відпочивають ваші м'язи не встигають гоїтися і не буде більше і сильніше.

Важко знати набагато більше, ніж це, не знаючи більше про поточну тренуванні і сила, але хороша новина в тому, що ваш тренер дебіл, якщо він думає, що твій наїзд на плато в 3 місяці.

+822
ICTAddict 16 серп. 2017 р., 08:14:14

Я згоден з Informaficker і два його вчення. Планка дуже гарна вправа для роботи стабілізатори в плечах. Я теж бачила це де, в той час як у позі планки, ви чергувати руки піднімаються вгору з ударом. Після приблизно 10 з них, ви почнете відчувати опік.

+804
Michael Radionov 12 бер. 2016 р., 19:12:42

Якщо я їм авокадо і беконом, робить хороші жири з авокадо скасовує жиру від бекону? будь ласка.

+795
Swannie 28 лют. 2013 р., 02:24:09

Що відбувається, полягає в тому, що ти спалюєш більше палива, тому що ваше тіло, щоб тримати себе прохолодно (з-за чого ви потієте).

Якщо ви хочете набрати вагу, вам потрібен надлишок калорій. Так що якщо у вас є важкий час споживають достатню кількість калорій, то ви можете перестати носити всю цю одяг для того, щоб змусити ваше тіло спалювати менше калорій. Якщо у вас немає проблеми вживання цих зайвих калорій, то ви можете aswell як цей поїзд вас більше подобається.

+764
Laural H 5 лист. 2016 р., 16:36:33

Є кілька ділянок, які ви можете зробити, щоб допомогти вашій гнучкості плеча:

Ця стаття про готуємося до верхній прес також має гарну мобільність і вправи на розтяжку, які допоможуть вам.

Так що так, є багато ви можете зробити, і гнучкості важливо мати гарну форму.

Просто зверніть увагу на положення рук на штанзі для присідань: ви хочете, щоб вони досить широкі, щоб не ставити акцент на руки/лікті, але достатньо вузькі, щоб тримати в їжакових верхній частині спини. Є певний заділ на правильне положення рук. Я пропоную знайти місце, що ще зручно тримає спину туго.

Ту ділянку, який допоможе поліпшити гнучкість, необхідну для уриває найбільш вивихів плеча.

+742
Paul Pogonoski 1 квіт. 2017 р., 05:33:09

Я був колись вчив мій тренер (йому 75 років) як навчати, щоб зробити визначеними і як тренуватися, щоб отримати наливні.

 1. Менші ваги,більше повторень(наприклад, 15-20 повторень) і повільніше+контрольований рух, щоб отримати певні
 2. Велика вага,менше повторень(наприклад, 5-6 повторень) і контролювати тільки тоді, коли ви перебуваєте під напругою(підйом може бути допоміг інший друг), щоб отримати наливні

У мене питання,це правда?І якщо ні, яку підготовку потрібно зробити, щоб отримати і якого результату навчання отримати балкерах?

+517
Huang Huang 21 серп. 2013 р., 00:47:50

Я використовував калькулятор калорій деякий час назад, що було два різних варіанти для роботи.

 • Працює
 • Біг (менше 10 хвилин)

Я можу тільки здогадуватися, дико. Може бути, тому що тіло спалює енергію, запасену в м'язах першого, так і після певної кількості часу організм починає поповнювати їх, що збільшує енергію, необхідну.

Є відмінності в тому, як організм спалює калорії після певної кількості часу?

Або запитав по-іншому: чи є різниця між бігом на 3х10 хвилин з перервами між ними або бігти 30 хвилин за один раз (за умови, що всі інші умови, швидкість, загальна відстань і т. д., Те ж саме).

+448
Ladybird9999 12 квіт. 2017 р., 03:40:16

@svrist прав у своєму коментарі. Однак, у харчуванні, 1kcal = 1 коеф. Так що, якщо ви випили 1 літр крижаній воді, ви б спалити близько 140 калорій. Крім того, що вкрай складно, це не достатньо, щоб зробити велику різницю. Але якщо ви залишатися зволоженою в залі, ви могли б також зробити це з крижаною водою, щоб видавити кілька зайвих калорій. Однак, якщо ви хочете схуднути, пам'ятайте, Ваше тіло буде зберігати багато це надлишок води призводить до збільшення ваги (хоча здоровий вагу). Наскільки виключення термостат, він може заощадити на опалення, але Вам пощастить, якщо бачу ніякої різниці, не повертаючи змінного струму на підвищеній передачі (просто немає).

+443
Abbas Peymani 17 жовт. 2019 р., 07:46:32

Ні, Ваш Рівень Калорій Буде Відрізнятися

Нахрена Не?

По-перше, організм людини-це здатність до адаптації: калорій спалюється на початку вправ, як правило, вище, ніж ті, які згоріли після виконання програми на деякий час (наприклад ті ж вправи і інтенсивності використання). Це відбувається тому, що організм не звик до процесу і довелося працювати старанніше виконувати вправи; таким чином, ви боретеся з вправ на початку.

Як ви прогрес у рамках програми, Ваше тіло стає ознайомився з процесом і стає краще справляються ті ж завдання (і навантаження). В результаті, ви більше не боротися (або не стільки) за допомогою вправ як раніше. Кількість калорій ви спалюєте при однаковій інтенсивності зменшує (навіть якщо вага тіла залишається незмінним).

По-друге, рюкзак-зовнішнє навантаження, що діє на тіло. Тіло обробляє зовнішні та внутрішні навантаження по-різному. Оскільки збільшення внутрішньої навантаження (ваги) відбувається поступово організм пристосовується до збільшенню. З іншого боку, зовнішнє навантаження кардинальні зміни. Організм буде боротися з цією новою навантаженням і поступово адаптуватися. Без зовнішніх ознак (таких як порушення стільця після сидіння на ньому, жирові відкладення з'являються скрізь, в'яла шкіра тощо), Люди не розуміють, що вони в упаковці на вагу; з іншого боку, ви легко помітите, якщо 20 фунтів предмет був викинутий на вас. Подібні процеси, коли ваги за.

З тією ж інтенсивністю, я думаю, вам потрібно спочатку спалити більше калорій з рюкзаком, тому що тіло ще не адаптувалися до нової навантаженні. Ви повинні відчувати біль у верхній частині тіла, а також. Горіти будуть зменшуватися, так як організм адаптується до нової навантаженні.

Ось чому більшість втрата ваги програм, використання прогресивної навантаження або зміни в порядку складності для того щоб запобігти тіло від повної адаптації до процесу.

Резюме

Поступово збільшувати вагу рюкзака або поступове збільшення інтенсивності. Ваш темп не буде те ж саме; однак, не гальмувати, поки твоє тіло перебуває під загрозою.

Відмова від відповідальності: Цей відповідь заснований на спостереженнях, здоровий глузд, і мої уявлення про те, як працює людське тіло. Якщо який-небудь з них прямо суперечать будь-якій науковій основі паперу, коментар або поновіть відповіді.

+436
Arash Saidi 18 січ. 2020 р., 15:13:54

Баланс покращує розумові здібності мозку і дозволяє легко контролювати тіло. Тому я пропоную U, щоб поліпшити ваші тренування на баланс. Це означає, використовувати dumbbels замість автоматів і барів. Вага тіла вправи поліпшити, що також. І найголовніше ти повинна піклуватися про своєму раціоні для психічного вдосконалення. Comsume багато морепродуктів, додати горіхи на ваш закуски, використовувати омега-3, цинку, магнію добавки. Вони всі покращує розумові здібності. Є деякі трави, які збільшують рівень дофаміну L-ДОФА. Допамін нехай ваші нейрони перемикатися швидше і що робить УР рефлекси краще.

+414
user2719875 15 бер. 2018 р., 18:28:37

Я знаю, що ця відповідь може образити кілька, але тут воно йде.

Там багато БС, що отримує кинули навколо білка, які частіше, ніж не маркетинговий марення, який підтримує цей більш ніж на 10В $на ринку. Або в надлишку, або зберігається у вигляді жиру у вашому організмі і просто виводиться назовні. Просто вживаючи надлишок білка не означає, що ваше тіло буде змінюватися. Насправді, він може бути абсолютно протилежними, як ваші нирки повинні працювати дуже старанно, щоб фільтр і вигнати їх з організму.

Я швидше пропоную поглянути на природні способи, щоб виконати ваші макроси, якщо ви відстежуєте їх і слідувати здорової дієти, не читаючи занадто багато в ці або піддаючись тиску з боку однолітків.

+407
nsivaram90 12 лист. 2016 р., 20:36:02

Є декілька різних типів штани, що допомогти відновленню, але жоден з них дійсно "штани" в традиційному сенсі. Більшість з них є компресійні колготки, або ви також можете отримувати компресійні панчохи або рукава стиснення, що кришка від трохи нижче коліна до верхньої частини стопи.

Є кілька марок компресійних панчіх, наявних на ринку, кілька брендів 2XU, Зут і концепцій склянку. Ви також можете отримати медичну версію КЕП або Тед шланг, і це в основному той же ефект. Ви можете отримати їх у будь-якому місці від $20 - 200 $в залежності від бренду і розміру.

Є також великі надувні чоботи/штани, зроблені пару виробників (NormaTec і відновлення насос), які інкапсулюють всю ногу або просто чобіт, і вони працюють шляхом накачування і спускання камер в штани для масажу, поліпшення кровообігу і зменшення набряклості і втоми. Є досить багато елітних спортсменів на витривалість, які використовують ці Кріссі Веллінгтон (3 рази їм чемпіон світу), меб Keflizighi (Оли срібло в марафоні), та інші цього рівня, що може виправдати витрати. Вони біжать $1000-2000 за комплект.

Компресія в них працює від 10-30мм рт. ст. (Для порівняння, тонометр взагалі буде прокачуватися до 140-180 мм рт. ст. на максимальному), в залежності від фасону, виробника і де по нозі вона знаходиться.

Мій N=1 полягає в тому, що я ношу стильні рукава стиснення на моїй правій ікри, щоб контролювати набряк, поки я відновлювався ахіллове, і вони працюють дивно для цього. Так як це мій перший досвід з ними, я не можу сказати, наскільки добре вони відновитися для довгих подій на витривалість, хоча деякі з моїх підшефних Тріатлон друзі присягаються їм.

+398
nacatl 29 черв. 2011 р., 22:22:16

На жаль, немає будь-яких готових стандартних тестів, а я не вірю, що вони встановили якісь керівні принципи для крові. Ви можете зробити домашні набори, такі як цей і зробити свої рівні, але це насправді академічний.

Аналізи крові для Порфирія (деякі люди називають це "вампір" тест), включають аля рівні, але це тільки клінічний одна я в курсі, що тести на будь-який з Омега-3 жирних кислот.

Крім того, будьте обережні, раптом просто ковтаючи тонни Омега-3, десь на початку 2000-х FDA опублікували попередження про ризики для здоров'я, пов'язаних з великою кількістю омега-3 добавок.

Частина проблеми полягає в тому, що вони просто не зрозуміли ще, так що поки вони знають, що Омега-3 є корисними, і що важливо, вони дійсно не встановлено, чому вони важливі і що хорошого рівня, така річ.

+378
spamqad 13 лют. 2018 р., 00:25:38

Якщо ви відчуваєте, що ви могли присідати я не бачу ніяких проблем. Очевидно, ви повинні бути обережні з вашим коліном.

Ніяких проблем тяги два рази в тиждень або наскільки я можу судити, це все зводиться до вашої здатності відновлення (харчування і відновлення).

+375
user4359800 31 груд. 2014 р., 16:48:19

Я рекомендую вам підтягти бар, як я думаю, підтягнутий ближче всього до реальних сходження. Моделі для дверної коробки не так вже дорого. Але це може бути складним, щоб знайти потрібну двері, щоб ви ще в змозі дивитися телевізор і я сумніваюся, що ви хочете приклеїти стельовий підтягнути бар у вітальні.

Так що без підтягнути бар, спробувати перевернуті рядки нижче таблиці. Я зробив це раніше, ніж я отримав моє підтягнути бар, і це було приємно допомагати розвивати в підтягуючі руху.
Ви можете робити перевернуті рядки з обох ручок, нишком і зверху. З нишком зчеплення можна збільшити інтенсивність на лежачий перед столом і намагається вивести руки за голову, ефектно піднімаючи голову над тарілкою на стіл. Зверху ручка наближається до альпіністського пересування та захоплення.

Крім того я кину кучері. Я думаю, що краще було б провести час, роблячи суміш замість вправи ізоляції.
Ви все ще можете використовувати гантелі, щоб збільшити опір робить певний вагу тіла вправи. Наприклад, якщо ви вже робите вага тіла присідання, ви могли б зробити гантелі перед присідає замість.

+327
Almeo Maus 22 серп. 2010 р., 21:03:59

Схоже, вам не вистачає сил, щоб впоратися з цією вагою. Швидше за все, кращий спосіб піти про це було б починати з базової програми, Поки ваші м'язи були достатньо сильні, щоб впоратися з навантаженням.

Такі речі, як важкі присідання і станова тяга (починаючи тип сила програма), в поєднанні з розрядженими біг і спринти в гору. Якщо у вас є доступ до саней, використовуйте його.

Як тільки ваша сила поліпшується достатньо, щоб впоратися з навантаженням, то ви можете почати набирати вагу на спину і бігти.

Працює з вагами щось можна зробити внаслідок того, що сильний, але не кращий спосіб стати сильним в першу чергу. Потенціал для травм високий, і навантаження занадто мала, щоб справити силу, адаптацію потрібно.

+278
MrCodex 24 лют. 2011 р., 07:51:46

Я підняття тягарів протягом останніх півтора років, і я люблю його. На жаль, у мене були медичні проблеми, пов'язані з хронічним запаленням/біль у суглобах (артрит, можливо, рано, мені всього 28!). В результаті мені довелося здатися підняття тягарів. Я використав 5 по 5 Запуск програми сила, а також 5-3-1. Моїх основних рухів, перш ніж стає поранення були присідання, станова тяга та жим лежачи. Я дуже хочу повернутися в піднятті тягарів, так як мені дуже сподобалося (і у мене теж є членство в рік, яка виплачується за в моєму місцевому тренажерному залі....). Може хто-небудь порадити програму для підняття важких предметів і навіть просто окремі вправи, які є легко на суглоби. У мене особливих проблем з мої зап'ястя і ноги. Імовірно із збільшеним інтересом до фізичної культури, особливо серед літніх людей хтось створив програму, яка не так сильно на суглоби. Хто-небудь стикався з цією програмою? Мої цілі і раніше, щоб збільшити міцність і розмір.

Дякую

+216
mighter 15 лист. 2012 р., 00:18:21

Тому що я думаю, що все по 10 повторень з 3 комплекти мені відповідати теж. Поїзд з 6 місяців з 5-12 повторень, а це в 10 разів повільніше, ніж інші. Я дивлюся, як швидко чужий успіх. Не зміг знайти нікого настільки ж повільно, як мені. За винятком 2 або 3 за 100 навчальних хлопці. лол

+154
Smolk 13 січ. 2016 р., 18:06:05

Збільшення зростання-це не проблема, якщо ви дійсно любите своє тіло і приймати його. Хоча в деяких випадках, наприклад у спортивних/ робота(збройні сили) потрібна мінімальна висота яких відрізняється в залежності від їх норм і правил, на які ви не можете уникнути його.

Зазвичай висота тіла збільшується в період 13-19 років приблизно.(В залежності від статі, чоловік чи жінка) в цей віковий період якщо організм отримує необхідні добавки, а також вправи, потім тіло починає рости у висоту. Інколи навіть якщо ваші спадкові гени відсутність зростання за рахунок правильного акцизів в цей час ви навіть можете подолати межа висоти, який не був помічений в попередніх поколіннях.( тобто ви схильні бути вище вашого старого покоління)

Тим не менш, зростання людини також обмежена в залежності від регіону, в якому вони народилися.(не повинно бути расової, але, як для регіону в східній частині світу це просто зразок білки або добавки, які в достатку в цьому районі через їжу і воду, які ваш організм поглинає поправте мене, якщо я помиляюся ).

Ви можете збільшити висоту тіла у віці до 22 або 24 максимум, тільки якщо це питання декількох дюймів як в 5 футів 4 дюйми може бути збільшена до 5 футів 7 дюймів або навіть 5 футів 8 дюймів.Хоча це не величезна різниця, але все одно в підсумку ви отримали / покращення вашого росту, які мають значення найбільш для вас.

Просто дотримуйтесь інструкцій вище вправи і підтримання здорового харчування для ваших кістках і вашого тіла.

+140
user212460 31 груд. 2012 р., 14:31:37

Оскільки ви сказали, що його перевірили:

Я ненавиджу це говорити, але одним з кращих вправ для колін-це присідання. Я б перевірити це відео з Mark Rippetoe (шановний тренер) за хорошу інформацію по правильній формі, щоб отримати максимальну віддачу від нього.

Що сказав:

 • Тільки присідання з вільними вагами. Машин не дозволяйте вашої стабілізуючих м'язів, виконувати будь-яку роботу, яка, ймовірно, є великою причиною ви відчуваєте незручність.
 • Підступ і зосередитися на формі. Пройти весь шлях назад вниз просто в барі, Якщо ви повинні, але ви хочете зміцнити стабілізуючі м'язи. Тільки ви можете зробити з вільними вагами і хорошій формі. Потім, піднімаються на 5лб/сеанс, поки ви не повернетеся в свій робочий вагу.

До цього часу на коліна, і всі інші ваші стабілізуючі м'язи повинні бути на тому ж рівні.

+40
Dry 21 квіт. 2019 р., 16:29:22

Люди тут запитують про дивані 5K навчання два чи тиждень, і я вважаю, що моя ситуація інша.

 1. У мене завжди були проблеми з коліном зробив багато колін зміцнення як дитина/ дорослий

 2. Зробили години на велотренажері і вимикається протягом підліткового і раннього дорослого віку.

 3. Не спортивна. Тільки в минулому році мені вдалося побудувати до 108 Сур'я Namaskars, плюс мало велотренажері і підйом 10, 15 фунтів на дому.

 4. В даний час справа з натягом стегна (розміщений окремій гілці)

 5. Леді, виповниться 37 протягом декількох днів, 146lbs, 5'4", надлишок жиру на животі

Всі ці речі змушують мене побоюватися про навчання за 5к три рази в тиждень.

Я хочу запустити марафон у кілька років.

Як це зробити

 • 2 дні 5к, навчання

 • 2 дні Сурья Намаскар (займає 45 хвилин)

 • 2 дні велотренажері (я можу легко підніматися на 1 годину)

Питання: З вищезазначеним планом, я все ще можу бігти марафон в кілька років і зберегти здоров'я суглобів?

Я не заперечую, якщо це займе більше часу, щоб бігти в марафоні, я хотів би знати, якщо вище план здійсненним.

Дякую

+16
Einar Schlereth 17 січ. 2012 р., 22:36:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil