Після успішного 3-місячного навчання, що може бути, що мої ноги відмовляються завершити марафон?

Я не в марафоні на 40 км останнім часом з-за болю в лівому коліні, а біль у м'яз правої ноги, у що я вірю може бути широка м'яз стегна медіальної Оbliquus відповідно з малюнком.

Тут ви можете побачити процес марафону. Ви можете побачити, що це був досить повільний і неухильний спад після перших 21 км або близько того.

Я робила в 12 тижнів навчальний план, успішно і без будь-яких питань охорони здоров'я; див. навчальний план; це від раннери в світі, і я використав його раніше (хоча це було для марафону по 4г). Макс. серце частоти я використовував для підготовки Плас склав 190 ударів в хвилину.

Ви можете також бачити статистику і звідти тренувань.

Я міг би повільно до кінця, але ворота закриті після 4ч. Так що це не має ніякого сенсу для мене продовжувати з болем.

Моє питання в чому може бути причина?

 • Звичайно були деякі (повільно, але набагато довше) схили, в той час як я тренувався на досить рівне поле. Це змінює ситуацію? Чи є в цьому сенс?
 • У мене проблеми з лівим коліном. Хоча я добре навчені і не мали жодних проблем під час навчання.
 • Під час бігу в мене була тільки вода кожні 5км і фрукти. Ніяких особливих харчових або енергетичних гелів були вжиті або передбачені. Дні, перш ніж їжа була в основному з рису, локшини і м'яса. Каша на сніданок у день забігу.
 • Я використовував кросівки, що я тренувався протягом всього часу.
 • У мене не було проблем з диханням і я відчуваю себе висотану. Я відчував себе дуже потрібною. Тобто та частина, що чудес мене найбільше. Я відчув себе краще, але мої ноги відмовили?
 • Я тренувався у Малага, Іспанія. Марафон в Пхеньяні, Північна Корея.

Я намагаюся зрозуміти мою ситуацію, але мої думки до сих пір не дуже ситно. Я сподіваюся знайти підказки або відповіді тут. Будь ласка, поділіться це питання з ким-небудь ви можете думати, що міг допомогти.

+674
fishdaddyo 9 бер. 2019 р., 17:02:17
29 відповідей

Ваші "природні" тіла-масові показники сильно впливають на генетику. Ваш рівень гормонів контролювати, скільки м'язової маси ви будете мати з будь-якого рівня активності.

Цілком можливо, що ти генетично обдарований. Якщо ви починаєте підняття тягарів більш регулярно, і зробити твердий план для вашої дієти, ви може закінчитися досить мускулисте.

Оборотна сторона тіла- % жиру в тесті може бути набагато-о-го від. Це тіло-супорта перевірити? Вони можуть мати великі розбіжності, навіть коли зроблено лікарем.

+998
tipanverella 03 февр. '09 в 4:24

Тут трохи в основному маси тіла вправи. Якщо ви хочете додати багато маси на ногах, вам дійсно потрібно, щоб підштовхнути деякі більш важкі ваги. Я з власною вагою, силові тренування протягом 2 років підряд, використовуючи деякі вправи нижче і набрав близько 1,5 дюйма на мої стегна протягом перших 6 місяців або близько того.

Ніщо не зрівняється з штангою присідань для додавання розмір. Але ці вправи, наведені нижче, дають Вам велика сила, м'язова витривалість і сила легенів.

Гирі гойдалки ви можете зробити свої власні саморобні гирі, щоб заощадити гроші, ви повинні зробити це з досить важким вагою, якщо ви хочете побудувати будь-якого розміру з цими

Індуїстські присідання відмінно підходять для будівництва легень, сила і витривалість. Робити їх повний провал (дуже боляче), і ви будете будувати багато сил швидко. Я вибачаюся, що чоловік на відео в трусах. Його форма є правильною, однак розмахуючи зброєю є обов'язковим. Деякі люди вважають, розмахуючи руками, щоб допомогти з балансом.

Пліометричні Випади

Пліометричні Присідання

Сіссі присідання гарні в творенні медіальний широкий м'яз стегна ("сльозинка" м'яз в квадрицепсе). Деякі люди кажуть, що вони можуть бути важко на коліна, я б рекомендував їх як фінішера, щоб мінімізувати вплив на суглоби.

Всі ці вправ. Це важче працювати сухожилля м'язи без якусь вагу або обладнання. Якщо ви отримуєте важкі гирі можна виконати румунська/негнущихся ногах тяга, щоб побудувати м'язи.

+994
Abdul sattar AlKahala 28 трав. 2016 р., 17:06:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви здавали кров:

 1. Без спорту в день ви жертвуєте, ні до, ні після
 2. Вам потрібно, щоб замінити втрачені рідини. Багато пити до і після здачі
 3. Для заміни клітин крові вам не потрібно стільки енергії, а заліза, майте це на увазі, особливо якщо ви-жінка або вегетаріанські
 4. Ваша витривалість буде страждати більше всіх, тримати вправи на витривалість на більш низькому рівні, ніж зазвичай протягом перших кількох днів після здачі
 5. Повна заміна крові займає від 6 до 10 тижнів, не надто часто і дати йому деякий час перед змаганнями.
+973
parisa 24 лют. 2013 р., 06:59:15

Замість того, щоб робити багато кардіо, ви повинні зробити відлік часу на відстані в діапазоні від 100 до 800 метрів. Якщо бігти з усіх сил, і дати собі трохи відпочинку між трасами, ваше тіло буде випускати багато тестостерону, яка допоможе вам наростити м'язи.

+871
MrMetin 7 лют. 2014 р., 10:09:48

ви можете з'їсти багато вуглеводів і м'яса. Для збільшення маси ви можете вживаю мас купити молока.

Якщо ви зосередитеся набрати вагу, 1 Ви повинні багато є.

+859
David Costache 17 серп. 2016 р., 08:55:30

Тягнеться - ось два м/а про розтяжку литок:

 1. Гайструк і камбаловідной з посиланнями та
 2. Гайструк камбаловідной з картинками.

  Зверніть увагу, що ви повинні поставити литкового слабину для розтягування камбаловідной. Крім того, переконайтеся, щоб зберегти ваш зцілити відповідно до вашої стопи, щоб уникнути pronating або згортаючи в арку замість того, щоб ізолювати ділянку.

Масаж і піни прокатки

Регулярне використання піни ролик після ваших прогонів повинні допомогти. Ви також можете підняти ногу вище, ніж ваше серце і зробити деякі масаж від щиколотки до коліна. Однак, враховуючи, що у тебе була травма (в будь-якому місці на тілі може вплинути на ваш фасциальной системи), оцінка і лікування від спортивної або ортопедичної фізіотерапевт може допомогти. Правильна гідратація також важливо фасції.

Внутрішні та зовнішні фактори

Крім того, погляньте на @Айво інформація про внутрішніх та зовнішніх факторів, які можуть допомогти вам виявити причину.

 • Загального внутрішнього фактора, що призводить до зниження травми ноги, слабкі стегна мускулатури.
 • Ваші недавні травми і відсутність кондиціювання також фактори, які слід враховувати. Ви можете скористатися альтернативними вправами, як біг в басейні або купання, щоб допомогти збільшити ваш кондиціонер до ваших телят і рівня травми фітнес в кращій формі.
 • Зовнішні фактори включають в себе взуття та робочі поверхні.
 • Запущена Форма - Деякі бігуни виявите, що перехід до мінімалістської взуття і більш кпереди footstrike зменшує травматизм. Дивіться мою відповідь тут для посилання на дослідження - розтягує м'язи працюють для супінації або Underpronation.
+855
Red Kigs 28 серп. 2018 р., 12:32:03

Дуже прийнятне рішення -- діяльність спеціальної підготовки.

Ваша увага повинна бути на збільшуючи інтенсивність, а не тривалість. (пагорби стане значно легше).

 1. Запишіть простий план тренування - щось на зразок М Ж ти Ф прогулянки/пробіжки/біг вгору і вниз по пагорбах.
 2. Є план на увазі певну кількість разів ти збираєшся запустити його - якщо це надто важко зробити перерву, просто переконайтеся, що ви закінчити те, що ви плануєте).
 3. Зберегти його простим. Може, м і Ф ти бігаєш 20 разів і 20 разів вниз - Ср зробити навпаки піднімаються, біжать.
+807
Marion Hollenhorst 12 вер. 2014 р., 20:39:44

За Вашим коментарям, ви нормально запустити 5K, і ви подвоїли цю суму. Я б вас застеріг раптом збільшуючи свій пробіг при запуску, як це легко отримати надмірне травми, пов'язані з раптового стрибка. Я б теж (якщо вже не) відстежувати використання пробіг на вашого взуття, так як більшість черевики мають життя 3-600 загальна кількість миль, перш ніж вони повинні бути замінені (YMMV, в залежності від росту, ваги, ходи тощо).

Хоча я не можу 100% сказати, що ці причини, Існує кілька причин, по яких це може відбутися (я поклав, що я думав, було дві, швидше за все, перший):

 • Шнурівка: як ви працюєте, ваші ноги будуть набрякати. Якщо ви схильні щільного мережива, тоді як ваші ноги стають більше ви покласти більше тиск на тих областях, які не можуть бути використані для цього (особливо з великим пробігом стрибок).
 • Піт: як ви біжите, ноги потіють. У короткостроковій перспективі це не може бути проблемою. У довгостроковій перспективі це може призвести свої шкарпетки в купу в різні сторони, або просто стають вологіше, ніж зазвичай. Це може створити нову точку тиску, що в свою чергу викликає блістер.
 • Погано установки взуття: аналогічно вище. Є якісь стимулянти (частина над підошвою), що добре для коротких накладів, але натирати/натерти на тривалу експлуатацію. Це може бути із-за швів в матеріалі, шнурівка викликає точка напруги, і так далі.
 • Взуття ламається: як ваші черевики зношуються, підошва може почати руйнується у нових плям, створюючи зон тиску. Знову ж таки, не може бути проблемою на більш короткий проміжок часу, можуть бути проблеми на тривалу експлуатацію.
 • Втома: як ви утомляете, ваша хода може змінитися. Можна пристати по-різному, як вам набридло, що в свою чергу створює те місце тиск і так далі.

Речі ви можете зробити:

Перевірити підгонку взуття, а також відстежувати свій пробіг. У той час як взуття може виглядати нормально, кожен черевик має термін придатності на пробіг. Перевірте свої шкарпетки, вам може знадобитися різні пристосування або товщина адаптувати для великих тиражів. Ви можете спробувати деякі bodyglide, щоб полегшити втиранням. (У мене ніколи не було багато удачі з цим варіантом). Зверніть увагу на шнурівки шаблон, і як щільно ви робите все. (Вам також може знадобитися 1/2 розмір більше взуття, як ви отримаєте все вище і вище, пробіг, щоб розмістити метрові хвилі).

Якщо ви робите всі ці речі, і після нарощує свій пробіг ви все одно отримаєте пухирі, то вам може знадобитися пара сторонніх очей, щоб оцінити, щоб побачити, якщо є щось веселе відбувається.

+755
Airman01 18 лист. 2013 р., 00:32:15

Я займаюся кунг-фу і тай-чі протягом 3,5 років, який допоміг моїй постави. Я можу випрямити спину, коли я стою, але я все одно завалиться плечі вперед, коли я стою, бо він так в'ївся. Я свідомо відкриваю цю область вгору (мені подобається думати, що я Супермен готується до літа), але в кінці кінців я хочу, щоб це стало більш природним, так що у мене немає стільки свідомі зусилля, як я зараз.

Я програміст по професії проводить багато часу перед комп'ютером, але я підозрюю, що моя постава перегнуло також виходить з деяких самооцінка і психологічні проблеми від цькування, коли я був молодшим.

Які конкретні речі я можу зробити, щоб працювати в цій галузі? Будемо попереку вправи або звертаючи передчуття допомогти? Як би менталітет у досягненні своєї мети?

+728
Aurika 1 лист. 2017 р., 03:26:34

Вправа, в якому спортсмен лягає спиною на лаву (або іншій поверхні) - тобто або паралельно землі, або під кутом - і ноги на підлозі, під час підйому ваги (або набору гир) від грудей вгору (перпендикулярно підлозі).

+708
Thme 25 лип. 2018 р., 10:55:34

Тиждень тому, після 4-5 місяців високоінтенсивні тренування я вирішив відпочити від тренажерного залу. Я відчував себе дуже розчарований і засмучений, як я тренувався дуже важко і не було ніяких успіхів, на жаль, як раз навпаки.

Це такі показники, я вважаю, має на увазі, що я повинен був перетренуватися, але я ігнорував їх:

 1. Невеликий приріст у м'язах, іноді як раз навпаки – втрачати м'язи і відчувати себе слабкою.
 2. Як правило, втома (весь день).
 3. Важко спати.
 4. Важко прокидатися вранці.
 5. Я мав червоні плями між біцепс і передпліччя – це частина, яка знаходиться навпроти ліктя, я не знаю, як це називається.

Я також цілком упевнений, що я відчуваю перетренованості, так як наступний:

 1. На кожному тренуванні я тренувався дуже високої інтенсивності протягом 2 годин.
 2. Я тренувався майже кожен день.
 3. Кожне тренування від початку до минулого тижня ( 4-5 місяців ) я тренувався на провал.

Хоча це дуже важко для мене, щоб взяти паузу із спортзалу, я зробив це.

Я так багато дізналася про бодібілдинг в ці дні. На цьому форумі і в інтернеті. Я купив книги, пов'язані з бодібілдингом і силовими тренуваннями вперше в житті. Я вирішив перестати ходити в тренажерний зал без підготовки і 0% знань.

Насправді я дуже злюся на себе, що я ніколи не намагався вивчити теоретичну частину і просто тренувався так важко, як я можу. Я завжди вважав, що цього достатньо. Я провів так багато часу в тренажерному залі, Якщо я роблю простий розрахунок, він буде 6 днів в тиждень * 2 години навчання = 12 годин на тиждень.

Мені 26 років, я працюю в якості розробника програмного забезпечення і я студент, який тисне на мене, але моя воля до успіху завжди штовхнув мене так сильна, хоча не було ніякої вигоди. Ви можете зрозуміти мене, коли ви так зайняті у вашому житті і у вас немає часу, щоб гуляти з друзями, говорити по телефону і т. д. – ви також не знайдете підходящого часу, щоб сісти і запитати себе, якщо ви можете виправити проблему.

Єдина причина, чому я вирішила припинити за Великодня. Я зараз у відпустці(ПТО) і у мене є час, щоб думати більш глибоко про своє життя. На щастя, я не зашкодить моїй навчання, вона йде добре, але я пошкодив деякі аспекти в моєму житті – це може бути причиною, чому у мене немає дівчини, тому я трохи в депресії, будучи весь час зайняті на роботі/навчанні і тренажерний зал.

Так що я поділився з вами стільки, скільки я можу просити тебе про моє повернення. Якщо я expireinceing перетренованості і asssuming він зробив мені боляче душевно (як ви можете бачити вище), скільки часу ви гадаєте, мені потрібно відпочити, поки Моя ЦНС відновиться? Коли ви вірите, що я зможу повернутися в спортзал?

Два дні тому я вірив, що я можу повернутися через тиждень, поки все, що я роблю на цьому тижні вивчає (для школи), а також велике Значення бодібілдинг/сила статей по всьому інтернету.

Я просто знайшов статтю в bodybuilding.com яка специфіка, що якщо хто-то був перетренованості протягом 3-5 днів, одного тижня відпочинку цілком достатньо, а для кого-то, хто був перетренованості набагато більше, ніж, що від тижня до місяця повинна повністю відновитися. Це правильно, що це кращий показник, щоб повернутися в тренажерний зал? Я можу робити інші речі, поки що відновлення не буде зроблено (плавання, біг, АБС) ?

Велике спасибі,

Хлопець

+691
Bae Browns 10 жовт. 2018 р., 22:15:51

Думайте про нього з точки виживання. Для вашого тіла, розробка екологічної небезпеки, що він повинен адаптуватися. Наприклад, це не означає, жиму лежачи, як "тренування" або "тренування". Він просто знає, що по якійсь дивній причині, ви повинні жиму багато. Він повинен адаптуватися до цієї середовищі, де ви лава для преса багато, тому вона збільшує його здатність до жиму лежачи, так що він може краще впоратися з цією середовища і підвищить ваші шанси на виживання.

Як правило, вам не буде вам диктувати, коли вам потрібна можливість зробити щось. Ви або здатні робити це чи ні. Так що в цій дивній реальності, де ти постійно давить на лавці, ви повинні бути готові до неї як можна швидше. Ви б (до свого тіла) ризик серйозних ушкоджень або смерті, якщо ти не можеш зробити щось, тому що ваші м'язи були занадто втомленими від попереднього дня.

Тепер, причина, чому щось боляче, як божевільний, по-перше, тіло не обов'язково хочуть бути в цьому середовищі. Він бере енергію, щоб бути адаптовані до таких речей, тому він хоче використати цю енергію, щоб адаптуватися до навколишнього середовища, що в даний час.

+687
nielsholmgaard 24 груд. 2017 р., 13:22:49

Тобі 15, у тебе ще є декілька років для розвитку. Там немає чарівної панацеї, яка раптом дати вам кілька сантиметрів висоти, туфлі на платформі або підбори не витримати.

Висота визначається генетикою, в першу чергу. Однак, підтримання здорової дієти з низьким вмістом перероблених продуктів харчування, і тримати себе в формі і активним, дозволить ваше тіло, щоб виростити його самому повного потенціалу.

+653
mjktfw 12 черв. 2013 р., 08:50:11

Одна з речей, яка мене дуже мотивує, коли плавання, їзда на велосипеді або біг на гоночну себе.

Однак, всі таймери на колінах я знайшов до сих пір нормальної функції колі вимірювання часу кола, а не на самому справі 'скинути' години кожного кола. Так сказати, я намагаюся тримати на 90 другий поворот і я 83 секунд і натисніть кнопку коло, потім продовжується на 84, 85, 86 ... і т. д.

Я б хотів що-небудь скидає години кожен раз, коли я натисніть кнопку коло, щоб потім я міг насправді бачити мій нинішній час у порівнянні з моїм попередньому колі, проти того, щоб обчислювати подумки його кожен раз. Таким чином, я можу розраховувати свої сили більш ефективно і мотивувати себе працювати важче, якщо я скажу, що зазвичай б'ють на півдорозі на 40 секунд, але я просто зробив це в 43 цього кола.

Будь-які додатки смартфон або можливо фактичне секундомір і т. д. Було б добре.

+623
sorp 11 січ. 2010 р., 12:53:11

Я купив деякі Оптимальне харчування креатин (Креатин від creapure суміш креатин моногідрату) і не розчиняються в рідині. Коли я розмішувати креатин в солодкому напої або навіть просту воду, кристали застрягли на стороні скла. Щоб не витрачати креатин, я думаю про беручи креатин без рідини.

 • Прямо з ложки в рот. Це зробило б його занадто концентрованим і, отже, небезпечно?
 • Посипаючи його на приготовлену їжу. Чи буде тепло руйнувати креатин?
 • Посипати їм холодні продукти. Це найбезпечніший спосіб?
+616
Berket New 5 трав. 2011 р., 22:51:51

Я побігла вчора дуже або напівмарафон, і це змусило мене замислитися.

У середньо - довгі дистанції (скажімо, 10 км до марафону), що хороші стратегії для боротьби з сильного зустрічного вітру і бокового вітру?

Наприклад, біг у зграї допомогли?

+583
Ayman Sabri 26 жовт. 2018 р., 07:12:59

Як говорить Цвєтан, ви не можете вилікувати tireness. Але ви можете вилікувати стрес, який ви отримуєте від роботи типу речі...

Моя тобі порада - покласти трохи грати у вашу тренування. Зробити це весело. Не тільки нудна рутина одноманітних рухів, але спробувати додати гру до нього характеристиками.

Перемога не повинна бути вашою головною метою. Грати сам є.

Він приносить свій розум і тіло в тут і зараз. Це звільняє ваше тіло від стресу, ви принесете додому з роботи. Після тренувальної гри ви зможете відчути багато різних і більш розслабленим. Я роблю це вид тренування, коли мої клієнти перебувають у стресі за нормальну особисту тренування, і вона працює дуже добре.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як покласти більше грати у ваші звичайні методи навчання погляньте на ці імена в інтернеті: -Френк Forencich -Марк Сиссон -Ерван Ле Korra -Іан О Двайер -PTaGlobal Грати

Інший варіант - це біг на 3км бігати босоніж. Це займає ваш розум повністю роботи на деякий час, тому що ви повинні бути на 100% попереджень за гострі камені та інше.

Він також покращує вашу техніку бігу, так що два за ціною одного, якщо ви запитаєте мене :)

+547
Devepre Devprg 19 трав. 2011 р., 04:43:33
Молоко, сир, йогурт, кеффир і будь-якої іншої їжі, яка надходить від корови, а не м'ясо.
+450
ozone311 22 груд. 2018 р., 12:42:30

Серед Брет Контрерас' рекомендації для худих жінок, які відчувають себе занадто мускулисте такі:

 1. Менше присідання, випади і станова тяга – робити їх, але йти без нічого. Не спокушайтеся щодо прогресивної перевантаження. Відчути потрібні м'язи, виконавши завдання. Вища реп гоблет присідання і американська тяга-це хороший вибір.

 2. Більш глют роботу ізоляції – мудрий вибір тут включають штангою глют мости, задні розширення і кабель глют відкати, як латеральна група ходить і сидить група хіп викрадення.

 3. Прямий тренування АБ – АБС спрацьовує з більшістю вільні рухи ваги. Вони не вимагають безпосереднього навчання пройшли певний рівень компетентності. Якісь планки і тому подібне, звичайно, добре, але немає ніякої необхідності для інтенсивного живота/косі підготовки. Незважаючи на те, що більшість експертів S&з претензією, невеликий відсоток жінок отримують громіздкі midsections занадто багато основної роботи, тому це необхідно враховувати.

 4. Більша різноманітність – це ключ. Ви хочете складних тренувань, від обміну речовин і м'язової перспективи активації. Тим не менш, ви повинні перемкнути його вгору, поверніть ліфти, і використовують різні технології і методи. Це також добре для запобігання нудьги.

 5. Менше уваги на прогресивної перевантаження – безперервний прогресивна перевантаження може зробити людей дуже голодний. Це природна реакція. Ви говорите тіло, яке ви хочете, щоб це було сильніше, тому він реагує на набирає м'язи. Для людей з надмірною вагою, які сидять на дієті, вона допомагає їм зберігати м'язову масу, втрачаючи жир для втрати ваги. Але для деяких ідеальний вагу осіб, це може мати неприємні наслідки в довгостроковій перспективі, змушуючи набирати вагу. Ось чому пауерліфтери мають такий важкий час, залишаючись у своїх вагових категоріях на протязі багатьох років.

  Зосередитися на прогресивної перевантаження для вправи на м'язи, які ви хочете рости – як правило, сідниці й інші слабкі частини, які є специфічними для вашого тіла. Але з вправи, орієнтовані на м'язи, що ви задоволені, не порівнюй себе з прогресивної перевантаженням і просто переконайтеся, що ви отримаєте хорошу роботу.

 6. Випереджаючими темпами – ви хочете, щоб щільний сеансів, які є метаболічно вимогою. Там немає необхідності, щоб відпочити довше, ніж 90 секунд, і ви можете використовувати парні суперсети, які поєднують неконкурентних нижньої частини тіла і верхньої частини тіла. У 60-секундний період відпочинку-це зазвичай.

+368
user3264653 14 лют. 2013 р., 01:47:06

Як зазначалося вище в коментарях, є дві основні причини, чому це могло статися.

Адреналіну створює відчуття уповільнення часу

Адреналін може створити "часу кулі", ефект яких час, здається, рухаються повільніше, так як ваш організм маршрутів кров у мозок. Це еволюційна адаптація, як боротьби або втечі відповідь, щоб допомогти вам впоратися з кризовою ситуацією.

Підняв результати артеріального тиску сприйманого зменшення висоти та об'єму слуху

Згідно затуманений зір при підйомі тяжкості, кров'яний тиск підвищується під час підйому, особливо якщо ви затримуєте дихання, наприклад, з маневром Вальсальви. Це може призвести до якість отупів звучати у вашому слуху. Речі звучать приглушено і низької тональності. Коли звук сповільнилося, його тон падає з-за частоти роботи, тому, коли ви чуєте низький звук, є хороший шанс, що ви інтерпретіруете його як сповільнилося.

Нарешті, хоча це малоймовірно, може бути...

У тебе суперсила походження

Подивіться кілька фільмів за участю супергероїв. Хороший біт з часу, як вони раптом виявлять свою силу, час уповільнюється, так що глядачі можуть оцінити як знакова ситуація. Якщо ви починаєте чути торжествуючий фонова музика, яка лунає з нізвідки, або якщо один з ваших liftmates почав зловтішно гегочучи, є хороший шанс, що ти герой цієї історії. Якщо це так, дивитися на світяться зелені камені.

+355
Limon Kibria 18 груд. 2012 р., 13:19:36

Залежить від тренувань на біговій доріжці. Ви робите intervalls? Як ви себе почуваєте після 30хв? Це 5к вашого фізичного максимуму? Що ваш FTP? Також залежить від ходу гонки. Це плоска? Оптимальним варіантом для кулак спробувати буде щось на зразок іподрому стадіону з-за схожості з біговою доріжкою бігти. Безумовно не піти на складний курс, крос-кантрі. Ви могли б ризик травми через нерівній поверхні, які не звикли

+351
average joe 17 серп. 2017 р., 11:34:08

Мехді різні статті, щоб задовольнити різні групи населення з SL 5х5, будучи ідеально підходить незалежно від того, де ви знаходитеся... хочу набрати вагу і виглядати як Адоніс? Хочете схуднути і стати сильніше в той же час? І т. д. Головне, що ви відкриваєте своє серце для інших джерел інформації.

Факти:

 • Будь-яка важка атлетика програма будується навколо великих складових ліфтів, використовуючи набори в діапазоні 4-6 повторень допоможе будь-якому новачкові стати сильніше. Це з таких джерел, як Білл Старр, Джим Вендлер, Марк Rippetoe, доктор Кілгор, Гленн Pendlay, і так, навіть медхен.
 • Як ви стаєте сильнішими, ви будете мати більше м'язової маси. Це означає, що вам буде важче, навіть якщо ваш склад тіла не змінюється (тобто, той же абсолютна кількість жиру в організмі).
 • Тільки як новачок ви можете набратися сил і схуднути одночасно. Це Марк Rippetoe і доктор Кілгор. По суті, як ви прогрес як атлет, харчування щоб схуднути вплине на максимальних підйомів.

Я так розумію, твоя мета-схоже на те, що мій був, коли я почав піднімати тяжкості: стати сильніше і втратити жир. Насправді, я все ще працюю над цим процесом зараз і робить пристойний прогрес. Для того, щоб зняти цей подвиг, зробити програму підйому як виклав. Як стартову силу і сильний ліфти хороші програми для новачків, особливо для хлопців у віці від 20. Це все ще можливо, якщо ви старше, ви просто, можливо, доведеться перемикати програми раніше, ніж молодого хлопця. Інша частина повинна з'їсти, щоб схуднути.

Декілька коротких порад:

 • Їжте як мінімум 1 г білка на фунт м'язової маси (тобто скільки ви так без жиру). Розумні цілі і раніше 1г білка на кілограм маси тіла.
 • Їж менше калорій, ніж потрібно для підтримки вашої ваги. Ви, ймовірно, будете здивовані тим, наскільки це. Я б скоротив на 20% в середньому протягом тижня, і відповідно коректувати.
 • Ваше тіло буде використовувати жир, щоб компенсувати різницю.
 • Додати кілька кондиціонерів після підйому. Пробіжки по 2 км, біжать спринт, натисніть покришка з кувалдою, скакалка, все, що отримує ваш серцевий ритм допоможе.

У статті я пов'язаний, має кілька інструментів торгівлі, які були доведені, щоб працювати. Ви навіть можете змішувати і поєднувати разом кошти, щоб прискорити процес. Білок є необоротними для людей, які піднімають тяжкості. Ваше тіло потребує для відновлення ваших м'язів і побудові з них сильніший після тренування. Він потребує протеїні, щоб зробити це. Тим не менш, спробувати, щоб отримати свій білок з цільних продуктів, таких як курка, риба і яловичина. Це краще, і дешевше, ніж протеїнові добавки. Не турбуйтеся про терміни білок, але просто спробуйте, щоб отримати добову потребу в. Єдиний макроелемент, який, здається, краще реагувати, якщо ви його після тренування є вуглеводи. Вуглеводи забезпечують енергію для ваших м'язів, тому вони допомагають з відновленням. Після тренування, ваші м'язи будуть голодувати, так сказати, так що з їжею вище в вуглеводів в цей час допоможе їм краще відновлюватися.

+350
Donna sandoval 26 бер. 2014 р., 21:34:44

Що б бути вашим номером 1 рада робити підтягування з латів ?

Я можу зробити 5-6 підтягування у наборі, але я не відчуваю, що моє латів. Я пробував з допомогою thumbless зчеплення і потягнути від лікті і, схоже, допомогли, але я до сих пір не відчуваю, що мої лати робити роботу. Після роботи, я відчуваю себе перегоні в моєму латів, але я не знаю як активувати їх під час тренування. Однак я здатний ізолювати латів в інших рухах. Я відчуваю, що вони роблять роботу в штангу рядків і однією рукою гантелі рядків, але просто не знають, як їх використовувати в підтягнути. Як мудрий на випадаюче машина, я можу використовувати велику вагу, але не знаю, що м'язи насправді тягне його вниз :-(

дякуємо за ваші пропозиції.

+322
user2162192 15 груд. 2015 р., 01:26:38

Це не дуже конкретне питання, це все одно що питати, чи є це необхідно, щоб носити кросівки, щоб пробігти марафон.. відповіді немає, але це набагато складніше з шкіряними чоботами, а ще складніше без взуття. Якщо ви не можете дозволити собі кросівки, або ви зробили якусь дурну ставку, немає сенсу йти босоніж.

Також, розумію, що бодібілдинг добавки, а не одного універсального продукту; добавки - це дуже широкий термін, який включає в себе безліч різних речовин, всі з яких мають унікальні характеристики. Деякі добавки є ефективними, деякі з них є марною тратою грошей, а про добавки взагалі не робить багато сенсу. Це все одно що питати, чи Може їжа має спеціями. Ну, ні, не обов'язково, ну і що?


Щоб відповісти на ваше питання, це, безумовно, можна наростити м'язи як культурист без будь-яких добавок.

По-перше, якщо ви приймаєте добавки з вигляду стероїди , і такі, це точно не треба, і насправді небезпечно. Поняття, що всі або більшість культуристи приймають стероїди-це міф.

По-друге, якщо ви приймати добавки, щоб маю на увазі протеїнові коктейлі, гейнериі так далі, чому вони корисні, вони дозволяють споживати багато поживних речовин дуже ефективно. Вони економлять ваш час, так як ви повинні готувати менше їжі, і це займає менше часу, щоб споживати їх. Вони також дозволяють вам з'їдати більше, ніж ваш апетит дозволить. Вони містять такі поживні речовини, як фактична їжа, тільки в концентрованій і правильно збалансована форма. Нічого не поступається про їх порівнянні з фактичними ЇЖІ; Харчування "натуральна їжа" - це не завжди краще для вашого тіла, хоча багато хто помилково так думають.

Можна наростити м'язи без протеїнових коктейлів, гейнери, і все інше, що потрапляє в категорію "заміна харчування"? Ну так, звичайно. Але вам доведеться стояти на кухні весь час (або хтось зробить це за вас), підготувати вантажівок з продуктами і проводити багато часу їжі щодня. Часто це буде важко зробити все, що їжа всередині вас, особливо на початку. Замість того, щоб швидко проковтнувши ванільно-ароматний напій, ви будете мати цілу купу куркою та рисом перед вами. Але ні, це неможливо.

По-третє, якщо ви приймаєте добавки з вигляду креатину, L-карнітин, жирні кислоти і всі ті інші модні продукти, вони ніяк не потрібен. Все це зробити, це дасть вам невелику перевагу, якщо що. Вони так само необхідні, як бейсболки бігуна, або часник в їжу. Деякі клянуться їм, але кожен погодиться, що ви можете жити без них.

+307
MrJingles87 2 лип. 2012 р., 20:14:44

Моя мета полягає в тому, щоб відвідувати тренажерний зал, щоб прийти у форму для альпінізму і скелелазіння відпустку. У мене немає доступу до стін або горах, так що я намагаюся використовувати те, що у мене є: тренажерний зал і біг. Я теж люблю бігати, і додаткові переваги покращує серцево-судинну систему, тому я хочу увійти в мій бізнес-план, а також.

Я втратив за останні три місяці близько 7 кг за допомогою тільки загальні форми. Це включає в себе свою частку суворої дієти, а також тижні пити пиво (канікули). В даний час у мене є якесь визначення м'язів, але я виразно все ще є шар жиру. Я важу 78 кілограмів, і я 177.5 см, і я не можу бачити мою АБС.

Дієта: я їм вівсянку з молоком і бананом і арахісовим маслом на сніданок. У мене є варене яйце в 10 ранку. На обід я їм зелень, сочевицю або лляне або арахісове масло, іноді солодка картопля, і яблуко. На закуску у мене є знежирений йогурт і насіння, перш ніж я ходжу в тренажерний зал. На вечерю у мене більше зелених овочів, помідори, огірки і 2-3 яйця. Я живу в Таїланді, тому білкових добавок коштують дуже дорого і я не можу насолоджуватися їжею низької якості білка (куряча грудка) з продуктових магазинів. Мій білок низький, але я не хочу одягати на себе багато м'язової маси, так що я не бачу його в якості серйозної проблеми.

Навчання: я роблю 8-9 вправ з 3 комплекти 10 повторень. Я перейшов між однією м'язи розщеплюється і повної рутини організму - це основні точки, де я хочу пропозиції. Я роблю це 3-4 дні на тиждень. Решта 3 провів біг (6 миль) на годину, іноді довше, якщо я втомилася. На моїх серцево днів я працюю на підтягування і ваги тіла основної програми. Іноді (може 1-2 рази в тиждень) я роблю HIIT кардіо на біговій доріжці. У мене також є проблеми з тазостегновими і гнучкість щиколотки, так що я регулярно розтягувати.

Я шукаю, щоб поліпшити свої відносної сили, і отримати худий. Я хочу втратити мого останнього шару жиру протягом 12 тижнів, в той час як поліпшення і підтримки сила. Для міцності я найбільше зацікавлений у поліпшенні ядра, тягне, і силу хвата. Я роблю курс підтяжки з 5 сетів кожен день з 4 набори 50% МР і один набір з 80% МР (я можу зробити приблизно 10 повторень відкритою долонею прямо зараз, але я справді хочу, щоб це поліпшити). Я хочу знати, якщо це погано, щоб робити довгий кардіо 2-3 рази в тиждень - це викличе деградацію м'язів? Крім того, що це кращий спліт для підйому? Як випливає моїх силових тренувань і кардіо бути змішані разом? Мені дійсно потрібно 2 рази мій вага тіла в білках? Це просто здається нереально високою, broscience.

Вибачте за довжину - будь-які пропозиції про те, як краще представити свою статистику, буду вдячний.

+278
muhammad 15 квіт. 2018 р., 10:13:29

Я хотів би запропонувати вам онлайн або персональний тренер.

Якось У мене була також онлайн-тренер. Я отримав більш або менш індивідуальний план харчування, новий розпорядок тренування кожну тиждень і розмови по скайпу, щоб поговорити про невеликий модифікації, щоб досягти певної мети.

Були й інші люди, робити більш або менш однакові тренування і там завжди було співтовариство до влади ви (це була група facebook).

Зараз, приблизно. 4 роки пройшло, як я цей курс і я до сих пір як плани у мене.

+266
StacyM 12 вер. 2015 р., 01:41:33

Я не бачу великого сенсу робити вправи спеціально для цієї проблеми. Я б просто зосередитися на мертвого повісити підтягувань. Ви будете ставати сильнішими з тими. Питання ось невідповідність між вашою думкою і продуктивності ("я можу зробити 15 chinups") і "зменшилися" продуктивність у відповідності зі стандартами вправи.

Якщо ви дійсно думаєте, що вигоди від фіксації цього конкретного питання з цілеспрямованої роботи, я зробив би видозмінена форма французики шаблон підтягування з паузами). Якщо 0 був унизу, а 100-кращих, може бути, я зроблю щось на кшталт:

 1. Початок о 0
 2. Перейти до 25 і пауза
 3. Перейти до 0, то перейти до 50 і пауза
 4. Перейти до 0, 100
 5. Перейти до 0 і пауза

Але якщо я це зроблю, я хотів би переконатися, щоб отримати досить повне підтягуючі обсягу реп теж.

+230
user203260 13 вер. 2010 р., 02:45:06

Те, що ви пов'язані, здається, по своїй суті, досить простий 6-денний спліт тіла. Це не нова або спеціальна процедура; в насправді, багато режимів зазвичай працювати на 3 день повторення циклу для точної причини вашої ідентифікації.

Супер-компенсація-це просто ваше тіло за компенсацією протягом періоду відновлення. Потрапляння цих м'язів в супер компенсація, яку ви зможете тренуватися інтенсивніше і одержати більш ефективні результати. Зображення нижче пояснює це добре.

enter image description here

Ця процедура порівнянна з 6 дня, +1 день відпочинку, тягни-штовхай-ноги (ППЛ) планове, але замість того, щоб штовхати/тягти, акцент робиться на наїзд кожну м'язову групу двічі в тиждень в супер-компенсації період.

Ваше Запитання:

Рутинна камінь підходить для новачка? Це не є оптимальним, новачок повинен зосередитися на складних підйоми, для того щоб побудувати міцність (як і стартову силу, 5х5-небудь), перш ніж перейти до ППЛ або роз'ємним корпусом. Таким чином, Ви зможете отримати значний виграш нуб, а потім натисніть прогресивної перевантаження на ваш ППЛ/спліт, не тягне занадто багато.

Це підходить для вас? Я буду редагувати моя відповідь після того, як ви надасте інформацію, яку я просив у коментарях.

+55
Xxx Xnxx 2 груд. 2014 р., 00:32:35

7lbs здається багато - але я відчуваю, що те ж саме відбувається зі мною, і я пов'язаний, де я перебуваю у моїй "цикл" - так приблизно за 5 днів до місячних повинна почати я вам дуже важким і відчувати себе дуже товстої (підтверджено на вагах) близько 3 днів. Так що я б сказав, що його partyly утримання води, частково гормонального фону (який може грати роль у збереженні води.

Просто не втратити мотивацію або задути, коли ви відчуваєте, як це - триматися на дистанції і мати віру, що це пройде.

+50
danixmarie 9 серп. 2011 р., 09:50:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil