Потрібна порада тренування для домашнього тренінгу на кардіо і витривалість. Я готуюся до хокею

Я грав у хокей протягом 9 років. Але, з-за нещасного випадку, я перестав грати протягом 3 1/2 років із-за травм. Я пройшла в понеділок після операції на мої зв'язки і меніск. А вчора (у середу) я пішов грати забрати грі. Це було жахливо. Я все ще можу кататися на ковзанах, але, після 5 хвилинної зміни я помирав, задихаючись до точки, де я отримую легке запаморочення і я просто не міг отримати в будь-якому місці. Як я можу поліпшити свою кардіо будинку? Я 6'2" чоловік вагою близько 230LBs з сильними ногами. У мене є трохи живіт, але не жир. У мене є хороший баланс і у мене немає проблем з катанням, але мені потрібно щось, що може працювати для мене. Будь-які поради або поради будуть оцінені.

+317
Gui Herzog 22 квіт. 2016 р., 00:19:16
31 відповідей

30 махов гірей-не достатньо вправ, щоб побачити значне поліпшення. Вам потрібно більше тренування.

Залишитися з вашої поточної гирі, але робити більше вправ і більше комплектів. Ви могли б зробити 30 хитань, потім відпочити кілька хвилин, а потім зробити ще один набір з 30 гойдалками, і продовжити, поки ви не зробили 3 або 5 сетів. Деякі набори повітряних тисків буде хороша ідея, як би зробити турецький вікон. Або, може бути, робити махи, а потім піти на невелику пробіжку, потім зробити деякі пуш-преси, а потім зробити ще пару ударів.

Але тільки один набір з 30 гойдалки-це не тренування. Робити більше.

+998
Douglas Spaulding 03 февр. '09 в 4:24

Біг викликає природне збільшення виробляється гормон росту. Ідеально підходить для бігу для цього ефекту становить близько 10-15 хвилин, 30 секунд спринту. З адекватний відпочинок між спринтами. Це збільшення становить приблизно 600% від базового гормону росту, який відбувається природно. Цей ефект відбувається не з довгій дистанції марафону, тому що вони не перейдуть порогу лактату або іншими словами, його не високої інтенсивності, де ЧСС досягає наближається до 90% від максимального. Це дивно, але в основному короткі дуже інтенсивні тренування, буде просто, природно, поліпшити статура.

+981
aiogan 31 жовт. 2010 р., 16:28:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Спробуйте змінити першому запуску, щоб зменшити навантаження ви поставили на ноги. Prefferably працювати на м'якій землі, як трава. Також працюємо на міцність саму ногу. Чим сильніше зводу стопи, тим краще він може поглинати удари удару об землю. Ви могли Ес також хочете виглядати на працюючої техніки. Forefootlanding вважається краще і більш природним і тому також зниження травматизму. Але наукою не все так однозначно на це можливо за рахунок дослідження спонсорували виробники взуття. Так що ви, можливо, захочете, щоб дати йому спробувати. Як правило, запалення є наслідком стресу на організм. Це може пояснюватися буду довго швидко.

+978
aewaeaweawewa 22 трав. 2018 р., 10:58:54

я тут, щоб запитати, як я можу збільшити моя вага, і форми мого тіла.

Я їм такі речі щодня:

Вранці сніданок в 6:00 - молоко, змішати фрукти і чай Вранці сніданок 10:00 - смажене яйце і 3 чапаті

Вдень обід в 1:10 вечора - овочів і чапаті - близько 6 середніх коржів

вечірні закуски близько 6:00 вечора, як бутерброди, печиво і кава

вечеря приблизно в 8:30 вечора - рис, м'ясо або будь-які овочеві, солодкі з вечерею кожен день.

я м 5,6' FT і моя вага складає всього 52 кг після дієти при правильному таймінги з березня 2011 року

я хочу, щоб збільшити вагу і зробити моя особистість, розумний, сміливий в групи по 10 чоловік..

Будь ласка, запропонувати деякі поради для мене..

Редагувати : я чоловік у віці 26yrs живе в Індії, і чапаті складаються з пшеничного борошна. у мене немає ідеалу моєї споживання калорій, як я можу підрахувати, що.

+972
Zahid Akhtar 29 серп. 2012 р., 08:12:53

Я збиралася зробити це в якості коментаря, але мені потрібно більше символів.

По-перше, масштаб. (Мені цікаво, як шкала вимірювання висоти сама по собі?) Електронні ваги можуть бути досягати до 10 фунтів в будь-якому напрямку (або більше). У мене вдома мене важить 3 кг легше, ніж лікаря типу шкали (разом з барами і пересувними гирями). Так, якщо ваш вагу, то ваш ІМТ як добре. Куди ви підключите номери, щоб отримати свій BMR, до речі?

Крім того, більшості шкал, що вимірюють жир зробити це, електричний імпеданс (який проходить дуже слабкий струм через ваше тіло і вимірювання поточних втрат, що призводить до вільної води, яка використовується для розрахунку жиру в організмі. (Більше чи менше, це просте пояснення). Це може позначитися на вологу шкіру, випивати менше води в день, багато факторів, і може бути виключений на цілих 10% +/-. Дексу-це золотий стандарт, або 9 місце супорт тест, зроблений досвідчений тестер.

Друге - те, що Натан хилить до того, що MyFitnessPal може сказати "Сейнсбері рожевий Криппс яблуко", "середній" і дасть вам кількість калорій, але це не може перевести на свій рожевий Криппс яблуко. На МФУ може бути призначений вага 8 унцій, і ваш Apple фактично 11 унцій. Є три зайвих унцій яблуко, і зайві калорії, які ви не рахуючи.

Що вам треба зробити, це буквально зважувати і записувати все, що ви їсте протягом 3-5 днів. Якщо ви Наб Орео від одного, запишіть його. 8 унціями води? Запишіть його. Їсть яблуко? Вирізати її, зважити частин, які ви збираєтеся з'їсти, і запишіть його. Тільки так ви зможете наблизитися до точному підрахунку. Крім того, будьте обережні, багато написи дають кількістю калорій на порцію, але якщо ти з'їси весь пакет, ви насправді з'їли 2 або 3 порції (або більше).

Ось як це додає вгору. Припустимо, ви знаходитесь у скоєному рівновазі, ні набуття, ні втрати. Починаючи із завтрашнього дня, ви нічого не зміните, але ви їсте одну порцію печеньок в день. 3 печиво, 210 калорій. Ви отримаєте трохи більше 3 фунтів в рік з тих 3 печеньки в день.

Крім того, знайти реальних, відкалібрований лікарів тип шкали (багато тренажерні зали мають їх), і подивитися, якщо ви можете отримати хорошу точність вимірювання жир зробив.

Після того як ви зробили все це, ви будете в набагато кращому становищі, щоб оцінити, де ви знаходитесь, і що потрібно зробити, щоб отримати або втратити вагу. Прямо зараз, ви в основному кидали дартс з зав'язаними очима.

+956
Mississippi 18 бер. 2017 р., 14:23:50

Чому це вигідно або шкідливе, щоб повернути руку в гору, якщо я не повернути буде перешкоджати якась м'яз або нерв?

+882
malorufa 18 трав. 2012 р., 01:00:40

Хоча Ерік Кауфман одержав відповідь прямий, я просто хочу скинутися на наступну заяву:

Деякі кажуть, що я не повинна принести навушники на всіх (і що вони насправді можуть бути заборонені, 
Я просто читав про це на запущені сайти.

Як досвідчений бігун, я побіг в різних країнах і виконували різні раси (доріжки, стежки, дороги,...).

Більшість гонок по замкнутому контуру (наприклад, без регулярного руху на дорозі). Отже, ніякої реальної загрози для бігуна. Самі дороги досить широкі для інших бігунів, щоб передати вам. Тому для них немає ніякого ризику для вас (як бігун) надіти навушники і відсутність Про що відбувається позаду/навколо вас.

Трейл-траси, проте щось зовсім інше. Деякі з них дійсно замкнутий контур або є добровольці обліку дороги відкриті для вас, щоб перетнути його. Однак є багато трас, де дороги не закрите для регулярного руху. Або де доріжки дуже вузькі і повільні бігуни можуть затримати швидше бігунів.

Тому організації часто вимагають бігунів, щоб уникнути, використовуючи навушники за свою безпеку і задоволення для всіх бігунів.У тих випадках, ви повинні бути в курсі вашого оточення! Тому що ніхто не любить мене збили, напав дикий звір або розжитися за інший бігун.

+873
Asmerito 26 черв. 2014 р., 19:15:33

Так я почав працювати в тренажерному залі, так як кілька місяців і втратили кілька кілограмів-це моя думка. Ви не згадали належним чином про тренування.Для того, щоб спалювати жир, ви повинні мати більше м'язів, кількість м'язів у вас прямо пропорційно калорій ви спалюєте. Додати силові тренування, щоб ваш режим харчування, який має гарне кількість пісного білка(яєчні білки, панірують, куряче філе, рибу і т. д.), які допомагають у побудові м'язів.

Ви завжди повинні бути спрямовані на зміцнення м'язів, щоб схуднути. Є поєднання силових тренувань і кардіо.Хрусти допоможе вам нарощувати м'язи живота, але не зменшать жир на животі якщо у вас передбачається так.Ви повинні включати більш складні вправи, такі як станова тяга,присідання і т. д... щоб спалювати більше жиру.Повністю уникнути неповноцінної їжі і зменшити споживання цукру.Ви можете задати додаткові питання, якщо у вас є сумніви

+872
cantorhead 27 квіт. 2010 р., 01:00:02

Я знаю, якщо у мене є кава або кофеїновмісні напої перед важкої тренування або змагання з бігу, що є явна користь. Я можу сказати - я можу підштовхнути швидше з меншими зусиллями.

Проблема-це мій живіт. У мене дискомфорт у шлунку під час перегонів, якщо я не обережні з дієтою. Це набагато гірше, якщо я вип'ю кава або енергетичний напій. (Це звичайні проблеми з шлунком під час гонки плюс дискомфорт від кофеїну.)

Будь-які ідеї, як зменшити мій дискомфорт у шлунку під час 5K або 10k гонки (тобто 15-40 хвилин зусиль), а ще отримувати позитивний ефект кофеїну?

+869
Letokteren 23 серп. 2014 р., 07:33:56

Я читав, що не всі "каблук яскравий" - це обов'язково погано. Це залежить від того, як ви насправді посадки. Деякі знатні землі більш доречними до передньої частини п'ятки з зігнутими колінами, а потім накат.[1][2]

Як за задню ногу занадто далеко назад, знову ж таки це залежить. Що є рушійним механізмом застосовується? - Кур'єри занадто багато виходить довгий, протяжний руху pushoff? Або стегнах розширюється, щоб надати більше ефірного часу між кроками?[3]

Якщо людина притягнув назад, використовуючи розгиначів стегна, тоді як гумова ніжка відкидається вниз, до наступного кроку з мінімальними зусиллями з допомогою пружної віддачі. Коли ви дивитеся відео кліпи, зверніть увагу, що розширення стегон не співпадає з обертанням тазу навколо хребта.

Ось деякі вправи для зміцнення розгиначів стегна і згиначів.[4]

[1] марафонець меб Keflezighi - подивися навколо 3:15
[2] Дезіре тиснула - близько 0:15

+807
SYANiDE 9 лист. 2013 р., 11:38:04

Для моєї діяльності альпінізму, їдять більше калорій, що дозволить мені виконати трохи краще / більше? Є верхня межа на кількість калорій, які організм людини може поглинати кожен день, будь то жири, вуглеводи або білок?

Як приклад: мій стандартний пакет зневодненого експедиції про 1300kJ / 100г. Тобто про 310kCal / 100г. В одній упаковці міститься близько 600г їжі, так що я в кінцевому підсумку з 1860kCal за один прийом їжі. Для багатоденної експедиції я з'їв би два з цих плюс деякі додаткові бари і т. д. Даючи навколо 4500kCal в день. Б моє тіло буде в змозі більше вбирати, а чи буде це вигідно у моєму виконанні?

+779
Yamen Nassif 24 черв. 2011 р., 19:33:56

Тут ви йдете. Вам просто необхідно мати середній HR і часу

Однією з більш стандартних і найбільш точні способи розрахунку рівняння полягає у використанні калорій формула нижче витрат . Він приходить з журналу спортивних наук і пропонуються формули для кожної статі.

Чоловіки використовують наступну формулу:

Спалені калорії = [(вік х 0.2017) — (вага х 0.09036) + (ЧСС х 0.6309) — 55.0969] x час / 4.184.

Жінки використовують наступну формулу:

Спалені калорії = [(вік х 0.074) — (вага х 0.05741) + (ЧСС х 0.4472) — 20.4022] x час / 4.184.

Реф: http://fitnowtraining.com/2012/01/formula-for-calories-burned/

або менш точну формулу:

Біг (кількість витрачених калорій за милю)

.75 х ваш вага (у кг)

Біг (нетто витрачених калорій за милю)

.63 X ваш вага

Взято з "витрати енергії при ходьбі і бігу," медицина і Наука в спорті і вправи, Кемерон та ін грудня. 2004.

Реф:http://www.runnersworld.com/weight-loss/how-many-calories-are-you-really-burning

+769
Stephan Hogenboom 9 черв. 2014 р., 03:17:55

У мене радикуліт, і зараз мої стегна вискочила з місця (близько 4 місяців після падіння). У мене була аварія в 2008 році і моє стегно було недоречно, але мені вдалося його повернути на місце через розробку та отримання коригування. Однак, так як я впав і вискочив назад назовні, я щосили намагався повернути його на місце, так що я можу позайматися.

Я виявив, що спати з подушкою допомагає і подивився деякі фізичні вправи на YouTube, але тільки сьогодні методів. Мені сказали, що розтяжка допомагає, Але чесно кажучи, я не можу дозволити собі, щоб продовжувати йти до мануальника, а після їде до нього протягом двох місяців 3 рази на тиждень я все-таки недоладно.

Я натрапив на вправу, яке ство стегно назад, принаймні, на мить. Покладіть подушку між ніг і нагинатися навпочіпки, тримаючи ноги разом і притиснувши ноги злегка стискаючи подушку, як ваш вигин.

+741
Wilson C Phillips 17 черв. 2017 р., 01:41:51

Щоб отримати деякі ідеї, як максимум ви зможете підняти під час випробування препарату і підтримання 75кг, ми можемо розглянути МГЛ (Міжнародна федерація пауерліфтингу) записів. Вони виконують перевірку на основний анаболіки, але я підозрюю, що вони не тверді, як Міжнародний олімпійський комітет.

Є кілька записів, що представляють інтерес, ви шукаєте 405lbs на 4 лавочці плити (180кг):

Категорії світовий рекорд (кг/фунтів)
-66кг сировини 188.5
-74кг сировини 211.0 
-83кг сирі 208

Так що технічно, так. На основі представленої інформації ви можете досягти 180кг жим на ваш вага без застосування стероїдів або обладнання (сорочка лавці). Хоча дивлячись на нинішніх 74кг рекордсмен категорії, ви навряд чи зможете домогтися цього без занурення нижче 14% жиру.

Як правило, потрібно з'їсти великий " на " ліфт великий, великий надлишок калорій буде значно допомогти вам швидко прогресувати свої сили.

+671
Kalaiyarasan A L 3 січ. 2015 р., 07:54:13

Якщо ваше тіло потребує, щоб виділяти ресурси як робити нові роботи і відновлення від попередньої роботи, ваш відпочинок буде менш ефективним. Повних дні відпочинку краще, ніж частковий залишок (тобто впираючись ногами під час роботи над верхньої частини тіла). Ваша надбавка сили буде страждати, якщо ви робите кардіо у дні, які могли б бути дні відпочинку. Було б краще робити кардіо в той же день, як ви підніміть, залишивши повний день від будь-якої діяльності.

Крім того, дуже складно правильно запланувати спліт рутина, як ти намагаєшся зробити. Від Mark Rippetoe в практичному програмуванні:

Поширеним способом організувати навчання серед рекреаційних ліфтерів і штангісти-це "спліт" режим, де одна частина тіла або "м'язи група" працювала щодня, поки весь організм накопичив тренування. Якщо "груди" готується тільки один раз в тиждень, навіть якщо тренування може статися кілька днів в тиждень, "груди" не отримують достатньо роботи являють собою перевантаження, і оптимальна адаптація неможлива. За точно так само "скриня", як правило, включають трицепс, так як лава Прес-це улюблене вправу грудей; якщо "плечі" включає в себе натиснувши на "зброю" отримаєте власний день теж, і "назад" насправді означає латів і тому лат pulldowns або підборіддя, це можна викрити трицепс чотирьох і більше тренувань в тиждень. Це поганий приклад навчання організації виробництва розклад, яке включає в себе як неадекватні і надмірні фізичні навантаження частоти.

Далі, Якщо ви не досвідчений Стажист, Немає необхідності для складного планування.

+667
AlexAnarcho 18 лип. 2011 р., 15:27:28

Як точно робить вправи, що імітують велосипед "реальної" їзди на велосипеді? Статистика відображається на екрані реалістично?

+582
user265125 15 вер. 2015 р., 22:54:34

Моя вам порада слід розглядати як золото, як ця рада дала мені можливість розбити мої записи і залишитися без травм навіть з хірургічно коліна.

  1. По-перше, присідання-це не проблема, це, ймовірно, так, як ви робите їх.
  2. Другий перетренованості з допомогою цього методу три-чотири рази на тиждень.

Я 5'10" і я вичавив всі кращий час 510 минулого тижня, я недавно зламав 600 на тязі і присяд близько 550. У мене немає болю і я тренуюся майже 90 відсотків максимум на щотижневій основі. Ви можете запитати: "як мені це зробити?"

Я сам був досвідченим спортсменом, я грав два роки в коледжі у футбол, я був конкурентним бійцем ММА до моєї травми коліна. Я використовувати пов'язаний метод підняття тягарів. Я можу сидіти тут і писати вам 8 ПГ дослідної роботи на її користь і в кінці мого коментаря я залишу вам інформацію вам потрібно, щоб встановити цю систему. Обхідник в НФЛ, олімпійський трек і поле, баскетбольний і так хокеїсти використовували цей метод для рекордних і залишитися без травм.

Поєднаний метод підняття тягарів зосереджена навколо трьох основних основних підйомників: жим лежачи, станова тяга, присідання коробки; ці ліфти, якщо все зроблено згідно з методикою розробленою Луї Сіммонс, дасть вам більше енергії, ніж ви коли-небудь мали.

Я перестав робити присідання і замість того, щоб робити присідання поле або нижче паралелі, тому що присадкуватий ящик був використаний радянськими ліфтерів, щоб зруйнувати американської запису і домінувати в спорті. Це навіть не присідати взагалі, це дійсно згинання ніг, що вбиває ланцюг задня група м'язів, які включають в себе ваші згиначі стегна і струни шинкою і разгибающей м'язи нижньої частини спини. Простіше на коліна і буде тримати вас вільними травми. Ви будете мати більше сили і сировини вибухової сили, ніж коли-небудь раніше, не потрібно робити переоцінюють Олімпійських підйомників зроблено неправильно у Сполучених Штатах. Перейти на західній стороні штанги сайті і почати змінювати ваше життя.

+557
Erfan Kheyrollahi 12 квіт. 2017 р., 02:42:05

Швидке поширення і прорив популярність пов'язана з загальним зрушення менталітету західних підготовки до Східної тренувань і фітнесу. На Заході люди завжди навчаються на "добре виглядати" шляхом виділення певних м'язів, наприклад біцепса кучері і машини, які орієнтовані на конкретні м'язи, на відміну від східних режим більш функціонально орієнтовані і включає в себе поєднання рухів з використанням гир. Гирі не ізолювати м'язи, на відміну від традиційних гантелей. ІМО

+519
Martey 15 квіт. 2012 р., 13:25:33

Хех. Я зазвичай мають проблеми з підвищеним потовиділенням, коли занадто запущена, хоча, мабуть, не зовсім до того ж рівня. Я особисто зверну свій одяг, якщо вони занадто мокрі від поту, потім викласти їх навзнаки на приладовій панелі мого автомобіля, але це ще й тому, що я, як правило, виконується в пункт призначення, наприклад, до театру Практика починається.

Що стосується гарячої і липкою потім швидко сполосніть під душем робить чудеса. Поки ти приймаєш душ, раковина робить прекрасне місце для того, щоб вставити одягу, тоді ви можете зрушити його назад.

+489
Nvan 26 жовт. 2018 р., 08:37:43
  1. Ви дійсно не робите будь-який вид силових тренувань. Віджимання, присідання і хрусти, звичайно, краще ніж нічого, але вони далекі від ефективного міцність навчальний план. Якщо ви хочете дотримуватися ваги тіла ви можете, і є деякі великі книги ( http://amzn.to/1v01hXz ) що ви можете перевірити, щоб отримати вас на вірному шляху. Я б теж весна ~$40 за парою гімнастичних кілець. Що дозволить вам робити соуси, підтягування, рядків, важелі, л-сидить, метелики, м'язи вікна, рол-аутів, і, напевно, з десяток інших високоякісних вправи.
  2. Ваш сніданок повинен бути більш істотним. Я не знаю, наскільки великий, що куля ти їж, але це звучить, як ви отримуєте кілька сотень калорій. Я б удар, що, можливо, до 600. Використовувати сайт як dailyburn.com або myfitnesspal.com щоб відстежувати Ваші калорій на тиждень і отримати деяке уявлення про ваших макросів.
  3. Сочевицю/курка/свинина/шпинат/Яловичину добре звучить, але вам дійсно потрібно, щоб мати загальне уявлення в макро поживних речовин. Мета (грубо) 1г білка на 1кг маси тіла. Високо активного навчання людей подвоїться, але як мінімум піти на 1г до 1кг.
  4. Силові тренування будуть збільшити свій базальний рівень метаболізму, але чесно може бути в режим голодування, враховуючи свої обмежені калорії. Монітор все, що ви їсте за тиждень, зробити еталоном того, що ви їсте, і перейти звідти. Знайти деякі онлайн калькулятори, які можуть дати вам деякі рекомендації щодо того, скільки калорій і скільки білків/жирів/вуглеводів ви повинні вживати щодня. Це хороший калькулятор: http://iifym.com/iifym-calculator/
+474
Chris Engelke 21 трав. 2015 р., 17:21:41

Я не дуже надійне підключення до інтернету. Те, що я шукаю-це один сайт або PDF-файл, який містить список всіх вправах (наприклад, станова, глют мости, хіп-насуви) Ел.Т.С. в одну сторінку або файл образу з поясненнями як їх робити, що я можу один раз завантажити і потім в автономному режимі. Хіба така штука існує?

+449
Captain Squirrel 9 квіт. 2015 р., 01:19:35

Я вважаю, що компресійні шорти знижують натирання при їзді на велосипедах. Спандекс в типових, як правило, гніт від вологи, щоб тримати речі досить сухою, щоб мінімізувати натирання. Я був настільки огрядними, що просто звичайна ходьба буде обдирати волосків з моєї внутрішньої поверхні стегон.

+413
Mohibullah 25 серп. 2013 р., 20:11:49

Більшість людей не думають про те, що їх штанги і гантелей мають однаковий діаметр. Відмінності в розмір є загальними, а також різних діаметрів між штангами і гантелями. Немає "стандартного" розміру як такого, це те, що ви віддаєте перевагу. Деякі олімпійські штанги товщі барах, але сьогодні ви просто можете придбати бар-стиснення під будь-який діаметр прутка (Олімпійські штанги коштувати руку і ногу). Йти з тим, що працює для вас.

+383
Art Lawrence 31 лип. 2013 р., 17:03:46

Які фізичні вправи рекомендується, щоб втратити жир з області грудної клітини, верхній частині грудей починає ставати худий, але нижня частина грудей все ще жирна і все навколо (під мишками) мій нижню частину тіла реагує добре для навчання, але верхня частина мого тіла не пригадаю.

Я побачив можливий Боян і неправильно, ситуації бувають різні. У мене не було ніяких операцій, які не обмежують діапазон тренувань я можу зробити. Я потрапив в тренажерний зал 6/7 днів, а не 2-3/7

+350
gab3sz 22 груд. 2019 р., 01:41:24

Є два основних моменти - що ефективно, а що це означає в плані рук.

Для перших на руку великий борцівський руки активу. В інших місцях - не впевнений. Дозвольте мені висловити це по-іншому. Коротше люди краще в жимі лежачи - так що якщо ви розглядаєте лише одну вправу - бути маленьким-це добре. Питання-якщо це правда, як і в інших областях.

Для маленьких рук. Я бачив ваші приклади. Я відвідав деякі форуми з армреслінгу, з таким же питанням. Google-це досить зручно з ним. Що я бачив, що звертаючись до конкретної людини руки розмір різних думок, представлених виробів. Це нормально, що людина з маленькими руками, розповідає про улюблених чемпіоном хотілося б бачити щось загальне з ним. Але я думаю, що це щось інше. Читати "нормальні руки, як для армрестлера" змусило мене ще більше вірю, що це актив.

Я не борець за руку. Просто у мене маленькі руки, і бачу частина твоїх проблем. Для великих типова стратегія передав людині використовувати сили кита в сквош. Що ви можете зробити, це використовувати тільки пальці. Я чув, що знамениті гравці скрипка виробів здатний сквош порцелянові чашки - в два пальці. Спробуйте зробити це з яйцем. Використовуючи його від кісток противника може бути досить ефективним. Для них, а також для гітаристів, що зазвичай ліва рука навчені вичавлювати. Які не вважають права при рукостисканні. Рукоборцы використовувати обидві руки, але я не впевнений, якщо це працює для них. Я готовий тримати парі, що ротаторної манжети плеча, двоголового, більш важливі.

Для мене більшою проблемою є те, що товстий бар важко зловити і утримати. В кінці я повинен тримати речі тільки з пальцями. Однак, я волію дивитися на такі речі як актив, думаючи, що я можу зробити, а інші не можуть. Тренажерний зал-це тільки частина нашого життя. Хто дійсно піклується, якщо я можу присідати 200 кг / 440lb, коли я не можу сісти на автобус?

Сподіваюся, цей раз я пояснив свою точку зору, і що б не рахуватися образливим. І як завжди я сподіваюся, що це допоможе.

+246
user6117472 6 жовт. 2011 р., 21:20:59

Я б порадив погортати копію останньої редакції Стартова сила Марк Rippetoe і після програми до листа до лінійної прогресії перестає харчуватися, щоб підтримувати ваші цілі. Якщо ви цілі, щоб отримати більше і сильніше, то їм більше і сильніше. Один грам білка на кілограм ваги тіла, зробити ваші овочі там, та якщо треба випивати кожен день молоко.

+231
mikewoe 2 груд. 2011 р., 23:50:19

Ось проблеми я бачу:

1.) У вас протилежні цілі

Моя мета-загальна витривалість, сила і створення відповідної верхньої частини тіла - мені не потрібно мати супер тіло героя, але певними руки і груди буде добре.

Якщо ваша мета-це естетика, ви збираєтеся потрібно більше м'язів і менше жиру в тілі. Хитрість тут в тому, що більшість людей не можуть скинути жир і наростити м'язи одночасно. Ви повинні вибрати один, зробити це протягом 3-6 місяців, а потім перемкнутися на іншу. Замовити будівництво, ви можете вирощувати деякі м'язи, потім смугу жиру, або навпаки. Просто виберіть один і дотримуйтеся його.

2.) Ви не робите ніякої нижня частина тіла важка атлетика

Присед. Станова тяга. Випад. Робити їх. Робити їх багато. Ви отримаєте більше верхньої частини тіла розвитку, якщо ви обидва верхній і нижній, ніж верхній частині тіла речі. Нижньої частини тіла руху, як правило, призводять до збільшення анаболічних гормонів.

3.) Занадто багато кардіо, не вистачає важкої атлетики

Кардіо відмінно підходить, якщо мета-бути в змозі зробити більше кардіо'. Якщо ви тренуєтеся для марафону, тобі краще бігти. Якщо ви можете пробігти 5 км, то ви, мабуть, дуже добре в плані загальної фізичної підготовки. Я спускався на 1 день кардіо в тиждень, і три дні важкої атлетики. Ви можете звузити з академічного веслування-автомат прогріву до 2-3 хвилин, і припинить ходити потім.

До речі кажучи, ви не робите достатню кількість наборів, щоб дійсно змоделювати м'язовий зростання. Я зазвичай 12-16 важкої атлетики сетів за тренування.

**4.) Знайти реальна програма тренування **

Ви працюєте в загальну проблему. Ти почав підніматися, зробив кілька швидких успіхів, але зараз ти дуже погано. Як вже сказали, потрібно дещо змінити стан речей. Повна програма виходить за рамки пост тут, тому я хотів би подивитися на нові правила ліфтингу або Марк Rippetoe за стартової сили.

Обидва мають солідний, повний калібру програм, щоб зробити вас сильним, худий і м'язистий.

+217
Rajesh149 14 квіт. 2014 р., 03:49:32

Мелінда, це звучить трохи, як ніби ваші побоювання засновані на припущеннях. Він цілком може мати деякі проблеми, але він також може бути цілком нормально. Я б запропонував вам допомогти йому зосередитися на базовий тренінг і подивитися, як він прогресує до підняття питання.

Ви помічені як активність, і це добре для початку. Я б запропонував використовувати простий "програми", як диван для 5K, щоб допомогти йому благополучно займатися спортом, щоб допомогти навчити його послідовно добиватися мети. Якщо він зможе дістатися до місця з комфортом провести пару км пару раз в тиждень, то він може ставити більш високі цілі для себе, щоб працювати в напрямку.

Будьте впевнені, щоб отримати його хорошу взуття; і оскільки ви сказали, що він має тенденцію, щоб перейти на стопи, ви могли б порадитися спортивного взуття фахівці щоб побачити, якщо він може є сенс спробувати через "мінімалістської" взуття--теорія, що люди повинні висадитися на середині передньої частини стопи-як він позиціонує стопи, щоб використовувати весь ноги як амортизатор. Попереджаємо, що якщо ви йдете цей маршрут, йому потрібно бути обережним, щоб не зробити занадто багато занадто швидко.

+216
Hailey Woods 14 трав. 2016 р., 09:40:47

Редагувати: прийняти цю відповідь з зерном солі. Коментарі дивитися masonk нижче.

Коротка версія: секс і мастурбація-не проблема для набору м'язової маси.

Довга версія: кілька досліджень дивилися на секс, в тому числі:

посилання 1 -- знайшли ніякого зв'язку між сексом і максимальної фізичної працездатності

Посилання 2 ... секс дійсно стимулює вироблення тестостерону

Посилання 3 -- знайшли ніякого зв'язку між сексом і максимальної фізичної працездатності; крім того, виявлено зниження розумової здібності після сексу

що стосується мастурбації, а конкретно:

Посилання 4 - рівні тестостерону (серед інших гормонів) збільшується після мастурбації, хоча вони не збільшують, якщо ви просто думаєте про мастурбації

Посилання 5 -- схожий на попередній

Я отримав цю інформацію з поста Голді на AskScooby форумі. Я є членом цього форуму, і я подивився на деякі з цих зв'язків в минулому.

Я б хотів, щоб додати загальна порада: не довіряйте тому, що Ви читаєте в Інтернеті. У той час як деякі сайти зазвичай публікують авторитетні інформацію (наприклад, Нью-Йорк Таймс, наприклад), переважна більшість сайтів після непідтверджена інформація; це особливо справедливо щодо Фітнес і харчування. Якщо ви хочете, щоб пошук інформації, перейдіть на авторитетних місцях, як в PubMed (на все) або харчування даних (для швидкого живлення інформація) і пошук цих джерел безпосередньо.

+165
SadCat 3 серп. 2011 р., 00:33:07

Чому деякі люди кажуть, що глибокі присідання шкідливі для колін, тому що вони чули це від когось і просто сліпо повторюють його. Деякі обізнані люди кажуть, це тому, що зв'язки надколінка в розтягнутій позиції в нижній частині присідання. Однак, це не проблема, якщо ви не мають вже існуючі проблеми з колінами (якщо ви звернетеся до лікаря): сухожилля зміцнить обробляти все більших і більших навантажень.

Якщо ви виконувати будь-які вправи без прогріву ви не більше шансів отримати деформації/незначні травми. Рух-це прекрасно і як це невиважені (без штанги) руху, і поготів.

Як Примітка сторони, в нижній половині руху, тобто обмежує поле вважається набагато більш складним, так як потребує кращого балансу і гнучкості, щоб бути в змозі висунути з положення. Маючи коробку означає, що ви не зробити це частиною руху.

+126
rendipial 15 квіт. 2015 р., 17:39:51

Як і будь-який інший елемент, який готує, білка буде готувати, коли його температура перевищує 130. При змішуванні з будь-якими гарячими стравами. Слід додати трохи в той час, поки ви отримали всі інгредієнти в гарячу суміш, якщо ви бачите злипання суміш надто гарячі та повинні охолодити до низьких темп. Займаюся цим років з моєї 21р порошкового протеїну щоранку, шоколаду, ванілі і іноді я змішати разом. Відмінний початок доброго ранку.

+93
Xoph 17 квіт. 2011 р., 05:58:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil