Чи онанізм призвести до втрати м'язової маси?

https://content.tigerfitness.com/masturbation-kill-gains/

За даними TigerFitness, мастурбація:

1.Знижує тестостерон.

2.Катаболічну як HIIT навчання, і роз'їдає м'язову тканину.

3.Знижує глікоген.

4.Зменшує енергію.

5.Відволікає вас від фізичних вправ, що ще більше скорочує м'язи хронічно.

Коротше, він говорить, що не мастурбує, тестостерон піде вгору, але якщо у вас це йде вниз, і ви приховуєте в умовах, коли збільшення естрогену, випробування зменшується, а також м'язи.

+159
user51262 3 лист. 2010 р., 07:18:53
32 відповідей

Це спортивний знак відмінності? Я не впевнений, що я пам'ятаю, це занадто сувора на них, переконавшись, що ви зроблені поліпшення. Належне, що, ймовірно, було 8 років тому, тому я впевнений, що він змінився.

Просто переконайтеся, що ви тримаєте розтяжки і розминки ніг трохи, перш ніж намагатися його. Вам хороший ділянку протягом кількох хвилин, тоді, можливо, піти на невелику пробіжку, щоб отримати кров тече у ваших ногах, потім розтягнути ще на хвилину.

Навіть якщо ви не зробите це, я впевнений, що адвокат зможе побачити, що ви зробили поліпшення, і ви повинні бути в змозі задовольнити вимоги.

+969
user2397760 03 февр. '09 в 4:24

Ознаки і симптоми зневоднення та ознаки та симптоми гіпонатріємії дуже схожі. Однак, вони можуть бути смертельним, якщо не лікувати і лікування дуже різняться для обох. По суті, лікування одного може призвести до смерті, якщо проблема в іншому.

Вся ця тема, як зберегти водно-сольовий баланс в організмі. Поклавши одну або обидві з рівноваги, викликає різні проблеми.

 • Дегідратація нижче, ніж нормальна кількість води в організмі.
 • Гіпонатріємія нижче, ніж нормальна кількість натрію в організмі (і, як правило, пов'язаний з гіперволемія (занадто багато води в організмі), тому що спортсмен був за пияцтво).

Ультра-бігуни знають про ці небезпеки і ретельно стежити за рідини вони беруть і добавки з сіллю таблеток. Наприклад, @Sparafusile сказав: "Корч буде мертвий giveway". Я б не погодилася. Якщо я бачу, судоми, то мені буде цікаво, якщо сольовий баланс був досить високий (тому що організм використовує натрію і калію як частина сигнального шляху для скорочення м'язів - разом з кальцієм і магнієм у низьких концентраціях).

Кращий спосіб навчитися справлятися з цими проблемами-це дев'яти-спосіб гідратації/сіль-баланс столом від вчений Карл Кінг. Ця таблиця показує взаємозв'язок між гідратацією низьких, ОК або високий і електролітів низьких, ОК або високою (отже, дев'ять-шлях).

При визначенні зневоднення проти гіпонатріємія я б дивився на зміни ваги і набряклість в пальцях. Якщо є сумніви, я б спортсмена в лікарню і переконається, що рівень вмісту натрію в сироватці крові були прийняті перед медичним персоналом припустити зневоднення (часто вони звертаються за зневоднення, а не гіпонатріємія і пацієнт помирає).

Вчений Лулу Вешлер постів на ультра розсилки досить багато і був співавтором на 2008 консенсусу заяву на вправи, пов'язані гіпонатріємія. Я перерахую деякі з її робіт тут з її електронної пошти в список на 14 грудня, 2008. Це лист надається захищені паролем, але безкоштовно ультра архів списку розсилки. У цьому листі вона дає хороший результат, але я не буду порушувати її авторські права, повторювати його тут без її дозволу.

 • Х'ю-Батлер Т Йордан е, Stuempfle кДж, якнайшвидшого ДБ, Сігел, Аманда Нокс тд Soldin SJ, і Verbalis ДГ. Осмотичний і non-осмотичний регулювання аргінін Вазопресину під час тривалих тренувань на витривалість. Джей Эндокринол Клин Metab 2008.
 • Х'ю-Батлер Т, Ноукс тд, і Сігел ЭйДжей. Практичне керівництво вправи, пов'язані гіпонатріємія енцефалопатія: парадокс натрію не осмотичної секреції вазопресину. Клин Дж Спорту Мед 18: 350-354 2008,.
 • Рей де, Кнобель ГДж, Манн Т, Сварт Джей Такер Р, і Ноукс тд. Тепловий удар під час тренування на витривалість: є докази для надмірного Endothermy? Мед Науково Спортивних Тренировк 40: 1193-1204 2008,.
 • Х'ю-Батлер Т Аюс ЙК, Кіппс с, МОН РЖ, Меттлер з Meeuwisse ВГ, стор Ей-Джей, рейд СА, Rehrer Нью-Джерсі, Робертс горі, Роджерс ІК, Рознер МГН, Сігел дя, швидке ДБ, Stuempfle кДж, Verbalis Ю. Р., Вешлер ЛБ і заяву П. Wharam з Другі Міжнародні Навчання-Розвиток Гіпонатріємії Консенсусу Конференція, Нової Зеландії, 2007. Клин Дж Спорту Мед 18: 111-121 2008,.
 • Вешлер ЛБ. Концентрації потіти електролітом зсередини оклюзійної покриття помилково високі, тому що сам піт вимиває електроліти шкіри. Дж Заявл Физиол 105: 1376-1377 2008,.
 • Х'ю-Батлер Т Ноукс тд, Soldin SJ, і Verbalis ДГ. Гострі зміни в ендокринний і водний баланс маркерів при високій інтенсивності, стаціонарних і тривалих тренувань на витривалість біг: несподіване збільшення окситоцину і мозок натрійуретичного пептиду під час виконання вправи. Європейський журнал ендокринології / Європейська федерація товариств ендокринної 159: 729-737 2008,.
+958
Hanne Hansen 20 лист. 2013 р., 15:56:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я настійно рекомендую прочитати наступні дві статті Павла Картер:

Вони охоплюють все, що вам потрібно знати про жимі, і являє собою досить повне керівництво.

Однак, щоб відповісти на ваше конкретне запитання:

Я повністю витягнути руки, коли довівши штангу вгору від грудей, це правильний підхід, або вони не повинні бути повністю закриті?

Відповідь на це дійсно залежить від мети ваших тренувань:

 • Якщо ви думаєте взагалі про змагання з пауерліфтингу, руки повинні бути повністю випрямлені (заблоковано). Якщо ні, вам не вдасться підняти.
 • Якщо ви зосередилися на естетиці (добре виглядає), ви можете отримати близько повного висунення без повного блокування. Що дає більше часу при розтягуванні і втоми м'язів більше, що у свою чергу може сприяти зростанню рукоятка

У будь-якому випадку, є одна річ, ви хочете, щоб переконатися, що нічого не сталося:

 • Не піднімайте плечі від лави

Я бачу, що це відбувається дуже часто, і я навіть звик робити це сам. Піднімаючи плечі від лави в ім'я "повного блокування" додає додаткову навантаження на плечовий суглоб, яка є хворою. Це також забирає сили від жиму лежачи, розслабивши, що всі важливі верхній частині спини стягнутості.

Ваші плечі повинні залишатися нейтральної позиції, яку ви почали, коли ви були опускаючи штангу до грудей.

+946
Adam Daniels 14 груд. 2018 р., 10:22:26

Є ряд можливостей тут. Вони включають в себе:(будь ласка, прости неофіційно список)

 • Кардіо вбиває ваших успіхів у м'язової тканини
 • У вас швидкий метаболізм і жерти ще більше
 • Ви просто недостатньо їсте, навіть якщо ви думаєте, що ви і навіть якщо ви не маєте швидкий метаболізм
 • У вас проблеми зі здоров'ям або травми, ви повинні звертатися з вашим лікар
 • Ви робите дуже легкий, ваги і аеробні вправи замість того, щоб робити більш важкими вагами
 • Ви страждаєте від сильного стресу
 • Ви думаєте, що ви отримуєте слабкіше, але це все в твоїй голові
 • Ви заперечуєте свої ноги і руки і тільки груди, спина, плечі і АБС замість роботи кінцівок потрібно використовувати щоб допомогти побудувати ці частини. Слабкий трицепс=низька лава для преса
 • Ви знімали стероїди, але зупинився
 • Ви схудли роблячи жим лежачи важче
 • Ви не навчання досить часто
 • Ви користуєтеся неправильної форми, але змінив його в належній формі
+929
Ace shinigami 6 квіт. 2016 р., 08:10:44

Розглянемо наступні:

 • Ви повинні бути не алергія на тканину матеріал під дві умови, принаймні (коли сухо і коли мокро/спітнів)
 • Вам комфортно носити його?
 • Це змушує вас почувати себе добре? (Тому що ви б бігом на довгі дистанції і такий(внутрішній знос) повинні бути останньою річчю у ваших думках вас турбує.)
 • Запобігти натирання.
+899
Rajender Kumar 17 бер. 2012 р., 06:59:09

Я знайшов це корисно, щоб падіння ваги і зосередитися на хорошій формі, і через короткий час ви можете спробувати, щоб покласти на більшу вагу. Деяким зв'язок і м'язів просто потрібно більше часу для адаптації. Вправа допомоги не може працювати слабка ланка як ваша основна робота, і якщо ви вже можете робити цю вправу в хорошій формі з меншою вагою я не бачу причин, чому в поїзді деякі або всі м'язи, що беруть участь у менш складних вправ. М'язи адаптуються, і ви отримаєте рівноваги сили м'язів для цього вправи.

+842
Apolymoxic 31 серп. 2019 р., 23:11:45

Компанія AB Ріппер Х - 15-хвилинне тренування преса це частина P90X серії. Він складається з 11 рухів, 25 повторень кожен. Вам не потрібно ніякого обладнання для цього.

Джої Атлас ногу/стегно рутина займає близько години, але можна розбити на три частини по 20 хвилин кожна (постійної рутини і 2 поверх) процедур. Я думаю, що вона підходить для жінок, так що це не може бути точно, що ви шукаєте, але це досить складно і вам потрібна тільки сходи або стілець і рушник.

+718
Jennifer Mark 25 лют. 2010 р., 09:06:06

Так що їм намагаються в 30 день тренування план, і мені було цікаво, якщо це ок, це починається з першого тижня бути 2 комплекту, то другий 3 комплекти, то на третій тиждень 4 комплекти та 4-й тижні бути п'ять сетів.

Вона починається в 30 випадів, 30 присідань, 30 віджимань,2х30 другий дошки, 20 burbeeries і 10 хрумтить і кожен день я додаю по п'ять у кожному 4-й день я відпочиваю.

Це нормально ? Їм в новинку ...

+707
Crossfit gloves 6 лип. 2016 р., 01:05:15

Це важче втратити вагу без фізичних вправ. Ви тільки втратите вагу, якщо ви спалюєте більше калорій, ніж ви споживаєте, і якщо ви сидячий ваш метаболізм сповільнюється, ви можете бути менше, ніж 1200 калорій в день. Якщо ви набрали велику вагу, то ви споживаєте багато калорій. Почніть з їдять здорову - овочів і мінімальною кількістю жирів. Здорова дієта містить менше калорій, а також допомагає тримати ваш метаболізм відбувається. У вас є плавання і вправи рук. Не могли б ви зробити велотренажер?

+682
Yaiba 19 вер. 2011 р., 13:40:39

Я не набігався, але, як для підтримки загального здоров'я і стану, роблячи 30+ хвилин кардіо і 30 хвилин силових вправ кожен день.

Я плавав кожен день по 30-35 хвилин щоранку перед сніданком, який працював так важко перевантажити або травмувати себе таким чином, і це було дуже свіжо.

Тепер я не можу плавати більше (басейн закритий), тому я шукаю підходящий простий варіант для щоденного освіжаючої кардіо.

Можна замінити просто на 30-35мин бігати кожен день? Що б бути хорошими темпами? На даний момент, я роблю це кожен день, і робити близько 6,5-7км якщо мій Vivosmart HR це вірити.

Отже, що ви думаєте? Це хороший спосіб підійти до втрати плавання? Один з мінусів полягає в тому, що один з моїх днів сила також спрямована на ноги, що робить біг трохи складніше.

+675
Ahmed HMH 24 жовт. 2018 р., 18:47:11

я приймаю гейнери за останні два місяці і пішов з 66 кг до 74 кг. Але проблема в Індії, вони досить дорогі, наприклад, м'язових технік масового технології 22 фунта коштує 150 доларів США з урахуванням знижки. 5 scoups в день додає 2000 калорій для мого щоденного споживання. Але я не можу собі дозволити. Як я повинен це сприймати так, що, принаймні, він залишається там протягом двох місяців.

+661
fifo 13 трав. 2017 р., 23:17:34

На рівні ви говорите, ви можете зробити все це в один день. Є по темі відповідай, що розглядається як розрив силові тренування і біг відразу два починають заважати один одному. Перш за все біг і підйом, як правило, стикаються з абдомінопластика.

Також, ви можете розглянути можливість робити реальну програма силових тренувань, таких як - небудь 5х5 або стартову силу. Або дасть вам феноменальні результати в порівнянні з просто випадковим чином, піднімаючи гантель тут і там.

+623
Donnish Godswill 6 трав. 2010 р., 04:13:06

Якщо у вас немає доступу до тренажерний зал або інші фітнес-обладнання і ваша мета-збільшити вашу силу, подивіться на рекомендовані звичайної на Reddit. Цю рутину вправи, послідовно проведених з плином часу, буде надзвичайно поліпшити міцність непідготовленої людини. Як наслідок, ви також зможете додати м'язової маси і втрачати жир. Загальний вплив на маси тіла, ймовірно, буде нейтральним, але склад тіла має покращитися.

Для того, щоб додати значне (>5%) маси тіла у результаті яких-небудь вправ рутини, потрібно провести його протягом значного періоду, а також підтримання значного постійний профіцит калорій. Щоб стати великим, ви повинні з'їсти великий. Якщо у вашому раціоні достатньо для вашої активності (але не в надлишку), не збільшуються в розмірах.

+565
user176657 3 лют. 2017 р., 05:00:08

Хоча нам хотілося б думати, що чоловіки і жінки рівні, коли справа доходить до фізіології, ми насправді дуже відрізняються один від одного. Так само поживних речовин або добавки можуть не мати точно таку ж реакцію в організмі, в першу чергу з-за наших гормональних відмінностей (тестостерону, естрогену і т. д.). Я настійно рекомендую прочитати рішення Марса/Венери дієта автор д-р Джон Грей насправді користувачів-доброзичливий погляд на те, як різних статей і ментально, і фізично.

+548
Eduardo Leggiero 24 квіт. 2013 р., 12:24:53

Ви повинні використовувати піни на турніку при виконанні присідань зі штангою? Відповідь, здається, несумісні навіть з одного професійного культуриста. Я бачив, як Арнольд Шварценеггер іноді ходять голими, а в інший час використовувати прокладки в якості невеликого килимка. Як можуть кілька сотень фунтів тиску на трапецієподібну бути безпечним і комфортним? Мені завжди трохи неприємно штанги на трапецієподібних. Робить це голими повинно бути вигідно як-то?

Ватник

enter image description here

Голі

enter image description here

+518
Jared Rummler 16 черв. 2015 р., 19:18:13

Інші два види жирів є поліненасичені жири і мононенасичені жири. Вони широко погоджено, щоб бути "хорошими" жирами.

Це невелике оману, оскільки вам напевно знадобиться пристойну кількість насичених жирів (це робить кожен нерв у вашому тілі), але ви отримаєте ідею!

+480
boycaught 12 серп. 2012 р., 23:14:39

Я думав взяти участь у марафоні, але нещодавно я натрапив на цю статтю. Підводячи підсумок, автор стверджує, що біг на довгі дистанції, і взагалі будь-кардіо зроблено протягом кількох годин або понад 65% від максимального серцевого ритму, шкідливо, особливо для жінок, так як це руйнує їх метаболізму.

Досліджень—клінічних та наглядових—служить переконливим аргументом, що занадто багато кардіо може знизити вироблення гормону щитовидної залози Т3, його ефективність і метаболізм[1-11], особливо якщо супроводжується обмеженням калорійності, поширеною практикою.

...

Коли рівні Т3 в нормі, організм спалює достатню кількість енергії, щоб зігрітися, і функція м'язів при помірній ефективності. Коли є занадто багато гормону щитовидної залози (Гіпертиреоз), організм переходить у стан, коли набрати вагу практично неможливо. Т3 занадто мало (гіпотиреоз), і організм накопичує жирові відкладення з легкістю, майже незалежно від рівня фізичної активності. Жінки мимоволі ставлять себе в стан гіпотиреозу, коли вони виконують стільки стаціонарного кардіо.

Потім він також робить пункт, що занадто багато працює і викликає втрату м'язової маси, що в свою чергу може негативно позначитися на загальному стані здоров'я.

Пару років тому я зробив 3 напівмарафон, і я повинен зізнатися, хоча я багато тренувався я залишалася толстой. Незабаром після мого траси, я переключився на не-змішувати дієту, а також вилучені всі оброблені харчові продукти з раціону, і без регулярних фізичних навантажень я скинула 8 кг. Я прийшов до висновку, що це була неправильна дієта, яка не допомогла мені схуднути при бігу. Але після прочитання вищезгаданої статті це змушує мене думати, що, можливо, це було пов'язано з управлінням і метаболізм?

Моє питання: це стверджує, що працює руїни метаболізм правда? Я знаю, що існує багато міфів навколо того, що жінки не повинні зробити багато видів спорту, але цей автор робить сильні заяви про кардіо за сприяння інша діяльність у тренажерному залі, як важка атлетика (протягом його сайт, а не прямо у статті). Інша справа, що я розглядаю марафон в основному як виклик і випробування для моєї витримки, так як я не зацікавлений у втраті ваги. Але тоді втрата м'язової маси може статися, що це точно не моя мета. Якщо обмін речовин і втрата м'язової стверджує, правда, то бігти більше не здається здоровим для мене - це правильно чи я щось пропустила?

+427
Chetabahana 30 черв. 2011 р., 02:27:09

Коротка версія:

В цілому, я вважаю, що ваша програма-це добре з точки зору композиції. Щоб отримати результат ви хочете:

 • Ваші кардіо , щоб спалювати жир і поліпшити вашу руку/тіло співвідношенні отак (робити це всякий раз, коли ви можете, або як розминка в спортзалі)
 • Вашу основну роботу для постави (зробити це відразу після кардіо, а також деякі розтягування)
 • Ваш загальний обсяг (перейти на більш довгі набори - від 10 до 12 повторень)
 • Ваш загальний обсяг (зменшити відпочинок між сетами - не більше 60 секунд)

Довга версія:

Ваша програма світло на роботі рука так не дивно, вони відстають. Також, як ви самі сказали, Ви робите низький-реп силові тренування типу наборів, які допоможуть вам стрибнути вгору. Спробуйте ввести більше повторень (10 на 12) встановлює за участю ваших рук в кожній з ваших тренувань. Зробіть кілька віджимань під час прогріву, потім підходять якісь завитки або тягне у кожній вашій тренування.

Що стосується пози, програми, яку ви опишіть містить дуже маленький сердечник. Я б порекомендував включати від 10 до 15 хвилин основної роботи і простягається в рамках попереднього підйому прогріву.

Дивлячись на загальній роботі я намагалася оцінити, як довго ваші тренування ... і за умови 30 сек за комплект (ви ж малим числом повторень), а також 90 секунд відпочинку між підходами, даючи приблизно по 2 хвилини на набір:

 • У понеділок 18 комплектів: 36 хвилин
 • У вівторок 12 серії: 24 хвилини
 • В четвер 15 комплектів: 30 хвилин

Тобто тільки 1:30 години на тиждень , що може дати повільний прогрес.

Також, враховуючи ваш ІМТ 30+, ви повинні збільшити ваші кардіо. Цікаві факти про кардіо ви не повинні бути в тренажерному залі, щоб зробити це. Почати ходьбу, біг або їзда на велосипеді навколо, коли ви можете. Я думаю, що ви не зберігаєте багато жиру навколо вашої руки, таким чином вони виглядають худими порівняння з іншою частиною вашого тіла. Якщо ви до кардіо, ви будете втрачати жир в інших місцях, і частку ти отримаєш, так і прийшло.

+403
Nigel Cairns 23 трав. 2012 р., 00:20:44

Ви почали самозахоплення більше, так що ви б краще на корточках. Схоже, твій план працює. Ти краще на корточках, так як ви більше приземкувата. Одна частина краще навпочіпки є те, що самозахоплення не робить тебе хворий.

Дві проблеми: одна, незрозуміло, що ви розумієте під "замах на присед 5 невдалих спроб", що звучить трохи безрозсудним. Два, якщо ваша мета стати сильніше, то ви будете мати, щоб додати вагу, який ви не згадали про.

Але не почуття болю-це нормально. Біль не показник прогресу.

+387
Ramesh Vasatkar 12 лип. 2017 р., 03:45:34

Я не працювати тренажерний зал, але я був залучений в машинобудуванні.

Те, що я хотів зробити, це отримати деякі фіксації різьб речовина (я особисто тільки коли-небудь використовували продукти Локтайт це. Можуть бути й інші доступні).

В залежності від того, якщо ви коли-небудь хотіли, щоб послабити їх (ремонт?), є різні сильні сторони (середній можна розібрати, сильні речі не призначені, щоб бути видалені, коли-небудь)

Потім, партнер з ким-то. Це зробить затягувати процедуру набагато простіше. Це досить швидко, і якщо ви використовуєте фіксації різьб, вам не доведеться робити це дуже часто.

+387
Eric Lippert 15 бер. 2013 р., 00:31:41

Що жир зникне, якщо ваш відсоток жиру досить низький. Немає людини з 8% жиру (або жінка з 15% жиру), який має подвійне підборіддя.

Ви, напевно, не треба так низько, як ці цифри, щоб позбутися від подвійного підборіддя, але просто продовжувати працювати в даному напрямку. Це повільний прогрес... ви можете навіть не помітити різницю, якщо ви фотографуєте прогрес.

+377
TheMathCreature 26 трав. 2012 р., 08:58:44

Я хотів би зробити кілька тренувань протягом дня (скажімо 4-8 разів), коли я на роботі. У мене в офісі є тренажерний зал з вільними вагами. Тренувань може бути від 5-10 хвилин.

Я знаю важливість беручи часті перерви, але або пішки, або робити сходи не здається достатньою для моєї верхньої частини тіла. Я до сих пір відводите плечі/шия, хоча я приймаю ці часті перерви.

Я також зробити реальними тренувань поза роботи, 4 дні в тиждень.

Так що моє запитання, який план буде ефективним незалежно від жорсткої плече/шию? Я не бачу надто багато матеріалу, якщо є все, що зазвичай ці ваги тіла вправи, які здаються тільки для тих, хто не в формі або взагалі піднімає гирі.

Що може бути краще, ніж жорстке плече/шию, ніж підняття тягарів? Може бути, тягнеться, було б краще?

+367
Vojtech Sokol 8 лист. 2014 р., 21:00:29

Щоб бути чесним, це дійсно залежить від ваших цілей. Ви хочете виглядати певним чином, підняти вагу або пробігти певну відстань? Ви згадуєте, що ви хочете збільшити силу верхньої частини тіла в літній період, але також хочу пробігти напівмарафон до випускного.

Почнемо з ходової частини перша! Я не бігун (насправді я ненавиділа його так довго, як я не можу згадати), але я був залучений в футбол.. і в футболі, потрібно працювати. Багато. Так що дістатися до точки, навчання для роботи так само, як тренування для всього іншого. Встановіть невеличкі цілі для себе, наприклад, працює за додаткову 1-2 кілометрів в день, до кінця тижня, потім збільшити наступного тижня. Ви знайдете деякі дні краще, ніж інші, чи то емоції отримують у вашій дорозі або нестачі енергії, але просто тримати мета в увазі, і залишатися дисциплінованим. Напівмарафон це дуже хороша мета для когось у вашій віковій групі, і це, звичайно, досяжно!

Тепер на верхній частині тіла. Ви почуєте багато міфів говорить, що це буде трюк вашого росту, бла-бла. Не слухай нікого з них. Зміцнення вашого тіла не буде негативно вплинути на ваші фізичні здібності. Висота-це чисто генетика. Коли/якщо ви йдете в тренажерний зал, я настійно рекомендую вам не робити типових кучері вправ/тип культуриста. Найголовніше у вашому віці-це для вас, щоб розвивати свою структурну цілісність. Щоб бути сильним і функціональним одночасно. Я згоден з постом Дейв Liepmann (див. вище) як точкою відліку для початку підйому в тренажерному залі. Ці цифри повинні бути ваша перша мета. Як тільки ви досягаєте цього, я пропоную вам подивитися на програму під назвою "або 5х5". Його програма, яку я використовував, коли я почав підніматися, і це дало мені неймовірну міцність основи. Як ви стаєте більш досвідченими, ви будете з'ясувати, що працює для вас, врешті-решт, адже це тільки початок :)

Удачі!

+340
Sam Katz 11 бер. 2011 р., 15:41:30

Я користуюся біговою доріжкою реєстрації протягом двох місяців. Це був приголомшливий досвід, і я можу вже сказати, що я рекомендую. Я ходжу на 1.5 миль / год, і дивлячись на дисплей прямо зараз, я перетнув 700 калорій сьогодні. Я втратила приблизно нижче 10 фунтів, і я не бачу, що змінюється.

Я писав в блозі про мою установку і користь я бачу від нього. Я віруючий! Тільки не забудьте взяти випадкову паузу, і починайте повільно.

А.

+328
Paul Chavez 18 трав. 2015 р., 12:11:37

Він, здається, віддає перевагу викладати вправи на тижневому графіку — наприклад, одну вправу в кінці кожного тренування.

ОТО є можливість зробити АБС всі в один день, окремо або в поєднанні з іншої групи м'язів (спина?).

Який варіант є більш ефективним?

+306
Collins Bryant 25 бер. 2013 р., 19:07:32

Підняття тягарів з правильною формою при збереженні здорової дієти не буде зростання. Насправді, підняття тягарів має багато переваг для молоді, в тому числі підвищеної міцності для занять спортом і високою самооцінкою. (1) (2) (3)

1 Думок Про Навчання Молоді, Знаннями Поділитися З Батьками І Адміністратори, Лон Кілгор Кандидат

2 силові тренування у дітей і підлітків, Центр спортивної медицини в Сент-Френсіс-Меморіальний госпіталь, доктор Уебб

3 опір тренування, скелетні м'язи і зростання. Центр Ribstein для спортивної медицини науки і досліджень, Фальк В1, Еліяким А.

+291
Sandra Plourde Brigham 22 лип. 2015 р., 09:38:44

Я працюю, протягом останніх 6 місяців і зрозумів, що я повинен включати зміни в моєї звичайної тренування, щоб уникнути нудьги вкрадываться. Я почав чергуючи йога і сила від цього тижня, і це дійсно відчуває себе добре. Я відчуваю, що є різниця в моїх сила і гнучкість після того, як я почав займатися йогою, і це допомагає мені в моїй силового тренування, а також. Однак, його дуже рано, щоб прийти до висновку.

Моє питання: це гарна ідея, щоб чергувати йогу і силові тренування?

+232
user3908784 6 жовт. 2013 р., 06:50:11

Плавання. Там завжди купаються. Це легко на суглоби і кістки, і є як-судинних вправ і силових вправ.

Крім цього, ви будете мати, щоб подивитися на свій раціон харчування, щоб схуднути. Пам'ятайте, що втрата ваги відбувається, коли з плином часу, ваш споживаних калорій не перевищує витрачені калорії.

+226
Amreesh 17 трав. 2014 р., 13:23:12

Кожен день, я ходжу як мінімум 4-5 миль (тому що я не вожу). При цьому багато ходити, я відчуваю, що є значний потенціал, щоб поранити мої ноги, якщо я не використовую правильну підтримку.

Тому що моя нинішня взуття не підлягають ремонту і повинні бути замінені, я думаю. Однак, де б я не був обмежений чи ні вибір для прогулянок взуття.

Я повинен просто задовольнятися гарною парою кросівок, або різниця між двома (в плані підтримки) досить значна, що я повинен продовжувати шукати дрочив взуття.

+214
Enyby 21 серп. 2018 р., 05:08:57

Weigths в мій спортзал ходив тільки до 40кг, більшість хлопців, хто може зробити більше, ніж що б поставити 4, 6, 8 або 10 кг гантелями зверху на 40кг з них. Ви також можете спробувати інші вправи. Подібна вправа для грудей преса штангою, жим лежачи, воно також не обмежує вас в асортименті Вага.

Слідкуйте за хорошу роботу!

+90
Ezra Poundit 14 бер. 2018 р., 07:05:37

У мене точно така ж проблема, але без болю. По суті, моя нижня нога злегка повернена означає, що якщо я вирівняти ноги так що мої коліна були спрямовані прямо вперед ноги, особливо ліву ногу, окуляри злегка. Його фізичний недолік, який не може бути "виправлена". Однак, я виявив, що біг у взутті стабільність поліпшується хода і зупиняє надмірне безбар'єрного. Я не отримую будь болі в коліні, не мали жодних серйозних травм і регулярно бігати марафони за 2:50. Не дозволяйте йому зупинити вас!! Спробувати деякі черевики стабилности і подивитися, якщо це допомагає (я біжу в структурі Найк 17) і триматися подалі від усього, мінімальний.

+54
frin 7 квіт. 2014 р., 15:49:43

Просто носити обважнювачі не для ваших сідниць. Якщо ви виконуєте вправу з ними, як це, то ви будете сідниці, а не стегна.

Глибокий штангою або гоблет присідання з широкій стійці або при ходьбі випади з гантелями є відмінним клеєм вправи. Вони будуть тонізувати ваші ноги і не великий розмір.

+40
Swift Polling 13 лют. 2013 р., 05:12:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil