Можна підкачатися і зменшити живіт жир одночасно?

У мене було оману , що робити багато вправи/хрусти допомагає зменшити живота жир. Я хочу набрати вагу на даний момент, за яким я вважаю, що я повинен слідувати за надлишку калорій харчуванні. Але, якщо я не помиляюся, робити кардіо разом з наступними дефіцит калорій у раціоні допомагає зменшити живота жир, а також загальні жирові відкладення швидше. Отже, моє питання полягає в тому, як зменшити живота жир і накачатися одночасно з наступним залишок калорії дієта?

+486
20P20 29 черв. 2014 р., 21:14:55
26 відповідей

Поки у мене немає ніяких досліджень, щоб підтвердити мої ідеї, здоровий глузд може піти довгий шлях:

 • Якщо вам потрібно їхати в відповідне місце, щоб бігати, як у лісі або на трасі, ви не хочете робити це частіше, ніж потрібно, як раз відходи.
 • Майже будь-яка вправа вимагає деякого часу, витраченого на розминку і/або охолодження. Якщо ви зруйнували свої тренування, ви ефективно подвоїти час провів або витратив на це.
 • Коли ви тренуєтеся, кілька хімічних реакцій відбуваються, як нарощування ендорфіну, кортизолу або адреналіну. Вони допомагають регулювати процеси в організмі, такі як збільшення артеріального тиску, стимулюючи ваше серце битися швидше або гальмують ваше нетравлення. Якщо ви розбити ваші тренування, ваш організм має відбудованих заново всі ці рівні гормонів, перш ніж він зможе працювати на достатньому рівні.
 • Працює при достатній інтенсивності викликає дуже невеликі пошкодження, які знижують його можливості. У той час як ваше тіло почне відновлювати (і завдають), було б краще, щоб дати м'язам досить відпочинку, щоб зробити так. Поділ праці означає, що ви потенційно може скасувати будь-яку відновлення ваших м'язів вже пройшли.
 • Втомлені м'язи більш схильні до травм. Так що якщо ви працювали під час першої частини тренування, і ваші м'язи втомилися, є збільшений шанс отримання травми, тому що м'язи вже не здатні витримувати високі навантаження.
 • Якщо ви працюєте досить важко, щоб почати потіти, вам або доведеться два рази душ або терпіти свій власний запах протягом дня ;-)
 • Це може залежати від типу тренування, деякі вправи вимагають від вас причини до певної міри витривалості, тому різати тренування-це не варіант.
 • Це часто не рекомендується до вживання (перебір) прямо перед тренуванням, тому поділ ваших тренувань може поставити деякі навантаження на ваші звички в їжі (якщо ви можете тренування протягом усього дня як знаменитості).

Однак, є звичайно практичні причини, чому не всі здатні на тренування протягом тривалого часу. Так що, якщо ви просто не в змозі зробити так, розходимося вправи (найчастіше) тобі не буде боляче, або.

+843
Alex Trottier 03 февр. '09 в 4:24

Наскільки ефективна черевної вакуум? Мені подобається тренуватися, тому що я можу зробити в будь-якому місці, сидячи на стільці, ходьбі, сидячи в автобусі, але я не відчуваю ніякого болю, як я роблю в інших м'язах після тренування, тому я скептично ставлюся, якщо він має ніякої користі взагалі. Хіба хто-небудь виграє від цього?

Чому ця вправа не заподіює біль?

+809
Lila Karki 10 вер. 2013 р., 23:07:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не знаю реальному житті змішаний протеїновий коктейль, але я б не пити нічого протягом 24 годин. Якщо ви хочете зручність, Що б я робила попередньо заповнити пляшки з порошком і заливаємо водою або молоком, коли це необхідно. Вам потрібно буде повторно трясти у будь-якому випадку.

+802
Dak Man 3 серп. 2015 р., 17:45:40

Я хочу схуднути тому, що я трохи повненька. Моїх звичайних фізичних вправ в тренажерному залі включає підняття і кардіо. Але я завжди задаюся питанням, Що робити в першу чергу? Я повинен зробити ліфтинг, а потім кардіо або навпаки? І чому?

+791
DHBell 5 лист. 2012 р., 04:05:58

Більш докладний і наукове пояснення, OzmandiasReborn пост на Reddit цінно:

Коли ви їсте, ваше тіло розпізнає підняті рівні глюкози та жирних кислот у крові (були всмоктується через кишечник), і підшлункова залоза виділяє інсулін. Інсулін, по суті, сигнали для різних тканин "ми знаходимося в стані годувати, хлопці! ЇЖТЕ". Це означає, що печінка перестає здійснювати глюкози самостійно (глюконеогенез крапель), так як це було б марно. Ваша печінка починає ламати глюкози (гліколізу: глюкоза розпадається до пірувату, цикл Кребса: відбувається окислення ацетил-КоА (з пірувату, по суті зривання електронів, окисне фосфорилювання: приймає електрони і робить енергії (АТФ) з нього).

Одночасно печінка поповнює запаси глікогену (форма зберігання глюкози). Ваші жирові клітини забирають зайвий жир в крові, й перетворення цих жирних кислот (які є токсичними) у безпечну нейтральну форму: Триацилглицеридов (тг або тег). Ваші м'язи не приймають глюкозу і жирні кислоти з крові, і порушуючи їх точно так само, як в печінці: гліколіз--> цикл Кребса --> окисного фосфорилювання, або жир прямо в бета-окислення.

Тепер, з іншого боку, якщо ви не їли деякий час ваш організм повинен почати використовувати свої збережені форми енергії, а також зробити свій власний. Це сигналізується глюкагон (або в разі стресу, адреналін/епінефрин). Ваша печінка повинна розщеплювати глікоген на його заступника глюкози, і це тіло. Так як ваш мозок вимагає глюкозу (і на більш пізніх стадіях можуть використовувати кетонові тіла), і не можу впоратися з жирними кислотами, ваша печінка повинна постійно робити глюкози для вашого мозку. Жирової тканини (білої жирової) - це сигнал на звільнення своїх магазинах trigylcerides в крові, які беруться мої м'язи (такий же процес, як і раніше) і печінки. М'яз може тільки розщеплювати жирні кислоти в енергію, а печінка насправді може використовувати енергію від розщеплення жирних кислот і прийняти нове глюкози, які потім можна експортувати в кров.

Так що близькість не має значення, як ви думаєте. Уявіть, я живу в багатоквартирному будинку де труба проходить навколо проходження води через кожну квартиру. Кожна квартира має інший тип фільтра, який тягне різні речі з води. Кожна квартира також виводить свої особливі речі у воду. Ця вода тоді сповнений всіляких речей, пов'язаних з нормальним функціонуванням/сигналізації в кожній квартирі: хлопця в 2Б хоче подарувати жінці на 10А щось, а жінка в 6Б хоче сказати господар у підвалі, що він голодний і потребу в доставці продовольства.

Так що якщо я викину що в цю трубу, вона автоматично стає загальною. Якщо хтось фільтрує речі прямо по сусідству зі мною, то звичайно, вони мають велику ймовірність підібравши фактичний жирові молекули я доставив. Але я не знаю, наскільки корисно було б подумати про це.

Крім того, жир розподіляється або підшкірно або інтуїтивно. Колишній жирові відкладення під шкірою (наприклад, стегна, сідниці, живіт і т. д.), а другий-це жирові відкладення на ваші органи (наприклад, печінка, серце тощо). Останнє більш характерно для чоловіків, ніж для жінок, а також набагато сильніше індикатором можливих метаболічних розладів, таких як діабет і резистентність до інсуліну. Після менопаузи, перерозподіл жиру в вісцеральної є поширеним серед жінок.

+777
user2611452 18 жовт. 2012 р., 00:46:22

Те, що працює для мене є більш повільною і обережною прогресії.

Повертаючись з-за травми плеча, я почав з трьох сетів з п'яти соусів. Я міг би зробити набагато більше, але я взяв його супер повільно. Наступна тренувань виглядала так:

 • Три серії по п'ять разів
 • Три комплекти з шести
 • Три комплекти з шести
 • Чотири комплекти з шести, так як мені хотілося більше обсягу, але відчував, що моя форма почала погіршуватися трохи ближче до кінця набору
 • Чотири комплекти з шести
 • ...і так далі, поки я робив три двадцять реп набори плюс зважений діпи

Я думаю, що цей підхід добре працює для повернення від травми і приймаючи його легко на потенційних травм. Для чого це коштує, я теж знайшов підтягування негативи, щоб бути корисним з ліктя запалення сухожилля.

+755
Anandraj 13 черв. 2018 р., 00:35:27

Про програму

Ми не знаємо свій розмір і форму, тому ми не в тому становищі, щоб критикувати ваш інструктор. А зараз іди з того, що він говорить.

Про дієти

Протеїновий порошок є те, що ми використовуємо, коли наш звичайний раціон не дає достатню кількість білка. Це додаток, не більше того. Він нічого не замінює, а просто додає.

Ви праві!

У більшості випадків, ви можете покрити ваші потреби в білку, просто є більше багаті білком м'ясо, наприклад, тунця, курки, індички і т. д. Це не дійсно необхідно, щоб почати використовувати порошок протеїну ще. Завжди намагаюся виправити свій раціон, налаштування вашої їжі, а не добавок.

Щоб відповісти на ваше питання

Немає. Не треба додати протеїновий порошок в свій раціон для того щоб схуднути. Я рекомендую тунець зокрема, тому, що це дуже дешево, і має дуже високий вміст білка на грам відносини.

+743
Relay Just 20 груд. 2019 р., 09:33:21

Давайте поглянемо на те, що цей метод робить:

Що ви виміряти товщину підшкірного жирового шару на вашому suprailliac. Що не дає вам ваш загальний відсоток жиру в організмі безпосередньо, тому що розподіл жирових відкладень варіюється від людини до людини.

Тобто вам потрібно оцінити ваш загальний відсоток жиру в організмі по відношенню до жиру на ваших suprailliac. Для цього використовуються статистичні моделі. Так, група людей, і ці заходи і їх вміст жиру в організмі вимірювання (зважування води, рентген, і т. д.) І, швидше за все, формула співвідношення між вимірюваною величиною і жиру шукається (спрощене опис).

Ці моделі, які відносяться товщина шкірної складки на відсоток жиру в організмі часто включає більше змінних, ніж просто одна шкірної складки. Більшість з них специфічного сексу, деякі зайняти до 7 skinfolds, індекс маси тіла, зріст, окружність талії, а деякі, як Accumeasure діаграми, використовувати вік якось впливає на розподіл жиру.

Зверніть увагу, що всі ці оцінки (зміст повинен бути), засновані на статистиці, таким чином, ці оцінки ніколи не буде відповідати всім. Так наскільки вони гарні залежить від того, як конкретна група була кошторис складена виходячи і того, наскільки добре ви вписуєтеся в неї.

Отже підведемо підсумки: ідея в тому, щоб ставитися легко піддається кількісному виміру (товщина шкірної складки) у приховане (відсоток жирових відкладень). Цей зв'язок є, швидше за все, унікальним для кожної людини в залежності від генетики і способу життя. Тому найкраще що можна зробити це зібрати достатню кількість зразків, щоб дозволити оцінки статичної відносини, які дадуть похибка в залежності від статистики, яку ви зібрали і людині, яка вимірюється.

А тепер до Вікіпедії:

Деякі моделі частково вирішити цю проблему, в тому числі і вік змінна в статистиці і отриману формулу. Старше окремі особи мають більш низьку щільність тіла за тією ж вимірювання шкірної складки, яка, як передбачається, означають більш високу жиру відсоток. Однак, літні, вельми спортивні люди можуть не поміститися це припущення, що викликають формули недооцінювати їх тіла щільність.

Зміст: старі люди мають більш високий відсоток жиру тіла (статистично) для тієї ж товщини шкірної складки, але це не вірно для всіх літніх людей (звідси і статистично).

Щодо зміщення ідеалів: я не можу знайти його в будь-якому місці прямо зараз, але я читав десь, що з віком більш високий відсоток жиру в організмі знайшли, щоб бути здоровим. Я думаю, що це було на дискусії з ІМТ, де вони виявили, що в межах ІМТ не тримати для літніх людей, і що ідеальний ІМТ для них повинна бути вище (незалежного пункту, що ІМТ є паскудної вимірювання).

+716
JLM 21 січ. 2019 р., 11:03:58

Який з двох вправ можете побудувати більш передня зубчаста; лопатки тисне на дошку(одну руку) або лопатковий тисне на стійку?

перший полягає в отриманні до однієї планки руку і потискуючи плеча вниз і вгору, потім те ж саме, але на стійку.

+653
dimaremix1 15 лют. 2013 р., 04:21:38

Існує недавнє дослідження, припускаючи, що якраз все навпаки. Як правило, призводить до короткострокового підвищення апетиту. Результати цього дослідження показали, що якщо ви з'їли щось перед тренуванням, ваш мозок не компенсувати ці калорії скільки треба, так що ви в кінцевому підсумку їдять більше в цілому.

+620
batyr 18 серп. 2011 р., 18:47:44

Більшість джерел не буде класифікувати 100г/день, як низкоуглеводная дієта, яка може вплинути на релевантність відповідей.

Але коротка відповідь на ваше питання - ні, не шкідливо.

Книга, яку підтримує даний висновок і в іншому випадку можуть бути вам цікаві: мистецтво і наука низкоуглеводная продуктивність Джефф С. Волек доктор філософії, RD і Стівен Фінні Д. Д. П. н., доктор медичних наук.

+587
tlex 19 бер. 2012 р., 14:44:26

Ми переїхали в нову квартиру і збиралися купити бігову доріжку. Але керівництво квартири відмовлено дозвіл на біговій доріжці, так як це може викликати перешкоди для інших орендарів, а також апартаменти недавно побудовані.

Які інші альтернативи ви могли б запропонувати для роботи вдома.

+581
90 ZF 535 5 черв. 2012 р., 18:40:02

Відповідь проста: підрахунок калорій і спалювати більше калорій, ніж споживається в той же час отримувати достатньо поживних речовин. Однак оскільки дисципліна-це проблема, відповідь має бути більш особистим.

Він повинен знайти свій мотивуючий фактор, якщо не для себе, то для своїх близьких, які хочуть бачити його на довге і здорове життя.

+580
ProFFeSSoR 3 серп. 2014 р., 14:45:41

Бігові доріжки легше, але це не буде велика різниця (якщо не йде дощ, холодно або дуже жарко), що ймовірно Фриз мав на увазі.

Хтось на біговій доріжці можна легко обдурити, вмикав швидкість і висять на рейки, дозволяючи двигуну тягнути ноги. Але тоді це обман. Ви не можете обдурити коли ви йдете на землі.

Ви фізично не переміщаючи масу свого тіла, але рухи ніг і рук, як і раніше, буде привести свій серцевий ритм, щоб збільшити і спалювати калорії.

Ходьба "в диких умовах" (тобто на землі) можете спалити більше калорій з-за додаткової роботи, необхідної для переміщення маси ...але вона повинна бути пренебрежимо малі в великій схемі речей, враховуючи, що бігові доріжки настільки універсальні.

+551
mum dangerkkc 25 січ. 2013 р., 04:45:48

Мої нинішні заняття складаються з наступних :

 • 10 підвищені віджимань (ноги на підвищенні)
 • 25 присідань
 • 30 другої дошки

3 Повторень вище, один раз в день, в загальній складності близько 3-4 разів на тиждень.

Дієти я нижче палео дієти, які складаються в основному з м'яса і овочів і пропуск на вуглеводи. У мене є чіт, хоча днів, може бути, 3 рази в тиждень.

На жаль, у мене немає розкоші або часу ходити в тренажерний зал. Я починаю відчувати, що мої тренування вже не обкладати податком на моєму тілі, так що я сподівався, щоб зробити його більш важким.

Що я можу змінити/підправити мій режим тренувань, крім збільшення повторень, так що було б більш ефективним?

Мої цілі, щоб побудувати свої сили і втрачати жир.

+548
Kurt Jiang 8 жовт. 2011 р., 07:47:01

Як влітку прибуває, у кого-небудь є які-небудь пропозиції для тренування в залі для жінок? Мій тренажерний зал, в якому більша частина обладнання. Я хочу, щоб тонізувати і стрункішою фігуру. Будь-яка вправа пропозиції (кардіо, сила) або терміни буде прийнята з вдячністю!

Крім того, скільки разів на тиждень краще тренуватися, щоб побачити результати?

+506
Backdirndl 31 лип. 2015 р., 12:58:28

Ерік від влади держави Додзьо:

Коефіцієнт на те, що я даю в моя кінцева ММА міцність і кондиціонування програми є те, що ви повинні бути в змозі виконати зворотний випад зі штангою мінімум 1/2 від максимальної назад у нору, але я волів би ви, що до 2/3 максимальної назад в нору. [...] в основному ви повинні бути в змозі зробити зворотний випад зі штангою не менш своєї ваги за 3 повторень на кожну сторону.

В цьому є сенс, так як більшість односторонні вправи можна робити близько половини своїх двосторонніх партнерів.

Він також має сенс, коли випад нижче цей коефіцієнт:

[...] одностороннього випаду слабо – показуючи, що стегна і/або основні м'язи є слабкими в порівнянні з квадами.

Посилання на статтю

+505
Cristian Trandafir 30 квіт. 2016 р., 22:34:21

Припущене психічні моделі Т у вашому тілі перебуває в омані і приводить вас до невірних висновків і припущень. Це не субстанція, яка звикає, як бензин в двигун автомобіля. Це гормон, який циркулює в крові і, коли він займає рецептор, стартує інших процесів в органах і ваш мозок. У вас завжди є багато цієї речовини циркулює. Є механізми зворотного зв'язку для цієї і всіх гормонів у вашому організмі, який викликає кількість гормону збільшується, коли він низький і зменшується, коли є достатньо. Ви не можете осмислено ефект, що механізм зворотного зв'язку, за допомогою дієти або фізичних вправ, принаймні, не достатньо, щоб зробити різницю, щоб ви ні в чому ви помітите. Зокрема, не можна робити все, щоб "використовувати його", так що ти не вистачає.

Деякі штангісти приймають анаболічні стероїди, які є синтетичними, екзогенні ( тобто зовнішні для вашого тіла, зокрема, яєчок, які роблять тестостерон) джерело тестостерону. Коли вони роблять це їхні яєчка припинити вироблення тестостерону, з-за того, що механізм зворотного зв'язку я згадав. По суті, самі по собі ін'єкції з зовнішнього джерела тестостерону, вони кажуть датчики зворотний зв'язок свого тіла, що тіло має достатньо і не треба більше робити ніяких. Так що це не так. Кількість вони впорскують в дійсності більше, ніж їх тіла, природно, зробити. Проблема в тому, що зменшуються яєчка (оскільки вони не є вироблення тестостерону більше) і як тільки вони перестають впорскувати собі, вони мають дуже низький рівень тестостерону протягом довгого часу, тому що вони не отримують будь-якого з їхніх тіл, і вони не впорскувати його теж. Потім їх сила знижується і вони втрачають м'язову масу.

Я також мушу сказати, що ваші м'язи ростуть, м'язи, клітини і рецептори не розмножуються. Великі м'язи тільки більше і товщі м'язових клітин, але не більше. Гіперплазія-це термін, використовуваний для опису м'язових клітин, яка розкололася. Це хвороба або травму стан м'язів, не те, що ви після цього. Ти не "ранити" ваші м'язи, коли ви піднімаєте тяжкості , або, принаймні, ви не хочете! Викликають гіперплазію в м'язові клітини більш або менш руйнується, тому що окремі м'язові клітини мульти-ядерні (вони мають кілька ядер) і вони не можуть функціонувати довше, якщо вони рвуться навпіл таким чином, щоб кожна половина має тільки одне ядро.

"Гіпертрофія" - це назва природного, non-хвороба процес, за допомогою якого ви більше і сильніше у результаті підняття тягарів. Це не з-за травми і зцілення, як люди часто думають. Це річ сама по собі - природний процес, специфічні для ваших м'язів, ваші м'язи відбувається у відповідь на сигнал він отримує від вас, що це не досить сильні, щоб управляти у вашому середовищі. Як ви посилаєте сигнал на підняття важких предметів. Ваші м'язи зрозуміти вашої напруженої діяльності, як певний сигнал, що вони повинні рости сильніше.

Це як дублення. Засмага є природною причини-у відповідь з боку шкіри у відповідь на сигнал він отримує, що він повинен зробити більше меланіну, щоб захистити вас від ультрафіолетових променів. Сонячні опіки-це травми стан вашої шкіри від занадто великого ультрафіолетового. Дублення-це непотерпевших відповідь на вашій шкірі мало ультрафіолетового випромінювання. Ви хочете загар. Ви ніколи не хочете, щоб спалити. Гарячі заважає засмагати. Опіків хвороб пізніше в житті. Горіння-це погано. Те ж саме справедливо і для підняття важких предметів. Ви не хочете викликати hyperlasia, ви хочете викликати реакцію гіпертрофія. Занадто багато вправ викликають гіперплазію. Потрібну кількість високої інтенсивності викликає гіпертрофію.

Ось що з тестостероном. Ви, природно, завжди було більш ніж достатньо, щоб стати більше і сильніше від кожного нападу вправи. Якщо вам не стає більше і сильніше, то ви, ймовірно, або тренування занадто багато, або не досить сильно, або обидва.

Не турбуйтеся про ваших гормонів; якщо було що-небудь в цьому відділі не так, ви б уже знали про це з інших причин. Ваш організм знає, скільки потрібно і постачає потрібну кількість. Не можна заважати цьому процесу (на щастя), якщо ви берете участь в якомусь дуже екстремальну поведінку протягом довгого довгого часу (голод, хронічні перевтоми) , але тоді у вас більше питань, ніж бути низьким, т.

Сподіваюся, що це допомогло. Удачі вам!

+453
aaaaaaaaaaaa 20 лист. 2011 р., 11:25:31

Я збираюся летіти в Чикаго, Іллінойс на початку грудня і я готуюся до марафону. Яка підготовка та обладнання мені потрібно продовжити навчання, поки я там? Я пробіг кілька марафонів і я біг через зиму на півдні США. Я готовий працювати Погода до 35 градусів за Фаренгейтом, з мінімальними вітру, дощу чи снігу. Протягом тижня я буду в Чикаго, я планую проводити не менше 5-7 миль більшість днів, з довгим пробігу 15-20 кілометрів в один день. Історичний погоди показує, що середня температура в Чикаго в грудні становить 20 градусів.

 • Я повинен чекати, щоб бути запущена на льоду, і якщо так, то потрібна спеціальна взуття?
 • Якщо це крижаної або Сніжної вулиці, люди просто ходжу в тренажерний зал і повністю уникнути зовні?
 • Якщо я біжу в лід або сніг, є спеціальний метод нашарування, що допомагає найбільше?
 • Я планую зробити мій довгостроковій перспективі на озеро. Якщо це 20 градусів зовні і вітряно, це можливо або це буде занадто холодно?
+427
marthackson 14 серп. 2013 р., 19:27:56

Я прийшов до цього усвідомлення, що моє серце і дозвольте мені вниз (або, що я ніколи не звернула увагу на моє серце).

Якщо чесно, я ніколи не заплатив мій основний це те, що 20 присідань в день було тужно-завжди були і я знайшов робити присідання нудно, тому я знехтував своїм ядром.

Наприклад: навіть у моєї юності я був непоганим велосипедистом, фехтувальниця, але я завжди хотів наразитися на проблеми зі спиною.

У мене було два нижніх операцій.

Тепер в моїх 40-их, як я намагаюся повернутися в форму, здається, моє серце дає задовго до того, як сказати, ноги або інші частини тіла. Насправді я бачу, що я можу допомагати людям на 1/2 мого віку, але коли я роблю, що вилазячи з ліжка на наступний день може бути рутиною (знову здригається)

Так я думав провести шість-дванадцять місяців, особливо на серце, роблячи інші речі, мені подобається, як їзда на велосипеді і йога.

Тому питання(и): 1. Як я думаю про цю проблему звуку? 2. Я намагаюся знайти оптимальну схему, яка буде підходити для додаткового сердечника кондиціонер і я не знайшов нічого, що я можу сказати, я можу з упевненістю сказати, що шукаю-так що будь покажчики в цьому напрямку будуть оцінені.

Спасибі.

+304
TuPre 5 груд. 2016 р., 03:34:41

Немає проблем. Йти вперед; просто переконайтеся, що ви використовуєте 300 мл води на мірну ложку всіх цих, змішаних разом.

+252
Doug Sillers 1 бер. 2011 р., 20:50:49

Ви могли б бути зацікавлені в кабель хрускіт, якщо обладнання доступне для вас.

+192
floele 15 трав. 2016 р., 07:25:20

Які є хороші способи затягувати болти на гантелі?

Це не має прямого відношення до фітнесу або харчування, але більшість людей тут, ймовірно, виникають вільні ваги в тренажерному залі.

Наші візьміть гантелі Аллен гвинти кришки.

При затягуванні гайки на одну сторону гантелі, гвинт на іншій стороні, як правило, поворот.

Я використовував гайкові з обох сторін; однак, співвідношення відстані між двома гвинтами робить його важко отримати багато важелів при затягуванні гвинтів. Проблема посилюється тим, що гайкові зазвичай коротше, ніж радіус пластини, що використовуються на гантелі.

Мені просто цікаво дізнатися, що інші методи люди, які працюють в тренажерних залах використовують, щоб тримати їх гантелями.

+185
mdredoy khan 31 бер. 2016 р., 22:30:15

Я випередити це, сказавши, що це суто моя думка, засноване на багаторічної підготовки і досвіду в якості тренера.

Я, особисто, не виконувати “ще з важким вагою розтягуючи мої грудні м'язи так довго, як я можу “ після 4 комплекти звичайних летить. Припускаючи, що важко працювати з важкими вагами, ваші плечі і грудні м'язи будуть досить вичерпані. Додавання важкій вазі і тримаючи розтягнути як можна довше, змусить ваші плечі і грудні м'язи, щоб протидіяти силі тяжіння. Це може залишити вас сприйнятливим до деформації і розриви грудної і травми плеча.

Причини деформації грудної

Деформації грудної частіше виникає раптово з-за високої сили через м'язи і сухожилля за те, що він може витримати. Це зазвичай виникає під час силового тренування, особливо при виконанні лава для преса, жиму від грудей або грудні летить (особливо з безкоштовним Ваг).

Іноді грудні деформації може розвинутися з часом з-за повторюваних або тривала діяльність, посилюючи навантаження на грудні м'язи. Це може причини поступового виродження і ослаблення грудних м'язів сприяє їх подальше пошкодження. Натільний штами, як правило, відбуваються більш часто у старшій спортсмена і особливо після неадекватною розминці. (http://www.physioadvisor.com.au/14703550/pectoral-strain-torn-pectoral-physioadvisor.htm)

І, оскільки немає остаточного дослідження, щоб припустити, що розтяжка грудні м'язи, як ви робите додає ніякої користі, тому ризик травми? Тим паче в той час як лежачи, ваші плечі і грудні м'язи будуть діяти як важелі опорі вага і сила ваги.

+158
Scott Schulthess 5 серп. 2014 р., 03:48:01

Якщо ти бачиш зміни у своєму тілі і набирає чинності, ви повинні дотримуватися свого режиму, незважаючи тренери або люди говорять про це, де я тренуюся з гантелями вправи дещо дивним для більшості людей, але дозвольте мені сказати вам, ці вправи є кращими, оскільки вони беруть участь багато м'язів. Але потрібно зберегти гарну форму для того, щоб триматися подалі від травм.

І це гарна ідея, щоб змішати комплексу вправ з машини, але ліфт з'єднань повинні бути вашою головною метою.

Про вашому ЗНМ поспіль і це нормально, все краще ліфти, ніж інші в моєму випадку мій ЗНМ не так сильний, як мій дл або ВР так тримати набирає силу :)

+48
Nilbarg 6 черв. 2017 р., 18:44:58

Це тому, що ваше тіло реагує з водою він. Слина в основному складається з води, і Ваше тіло використовує (втрачає багато води під час тренування. Оскільки у вас є тільки так багато води, ваш організм досить розумний, щоб відвернути води з неосновних функцій для обробки функцій, які вона виконує. Так ваш організм бере воду з системи травлення (слини), щоб допомогти палива такі речі, як піт.

+16
Kim Vialob 15 квіт. 2016 р., 16:25:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil