Додавання ваги на одну ногу присідає

Це добре, щоб тримати гантель в праву руку за правильні присідання нога, і навпаки (він відчуває себе найбільш комфортно для мене). Або я повинен використовувати 1 гантелі на кожну руку?

+965
vnezakona1989 3 лист. 2019 р., 21:36:52
34 відповідей

Крім стандартних низкоуглеводная рух, головною основою цієї позиції є лектини, які знаходяться в зернах. Зернові лектини вважається помірно токсичними.

Деякі вуглеводи, здається, щоб захистити організм від деяких з цих лектинів (наприклад, глюкозамін захищає від лектини пшениці), але не завжди 100% ефективно.

Додаткові відомості див. У розділі цієї статті про лектини, який містить докладні роз'яснення та посилання на джерела досліджень.

+981
user168218 03 февр. '09 в 4:24

Скрізь я читаю, що люди говорять про те, як збільшити метаболізм для того, щоб поліпшити втрату ваги і фітнес. Бути його часте харчування, спеціальні продукти, розвиваючи більше м'язової маси, і т. д. В цілому люди, здається, є ідея, що є одним з найкращих цілей для людського організму.

Як це звучить наївно, Я ніколи не зможу перестати порівнювати обмін речовин з дуже старому прислів'ї:

'Вогонь, який горить в два рази яскравіше, гасне вдвічі швидше.' Лао Цзи

Є дані про вплив підвищеного метаболізму на тривалість життя, здоров'я або благополуччя? Або просто будь-відомий недолік?

+967
serkan kucukbay 16 жовт. 2010 р., 09:13:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коротше - так. Але...

12 тренувань в середньому не така невелика кількість, але, як я бачу з вашого запитання, що вони розкидані і не дуже planned2.

Я думаю, робити заплановані вправи-це кращий варіант, щоб піти. Ви знаєте, коли ви збираєтеся на поїзд і можете поїсти і відпочити відповідно. Є багато навчальних планів і речей, які ви можете зробити, щоб просунутися в маленькі кроки замість того, щоб піднятися багато щоразу з важких тренувань.

Зазвичай, коли я тренуюся заради тренування, Я збільшити довжину мого бігу, а коли я готуюся до гонки я поставив собі статичний кількість кілометрів, що на кожному тренуванні я повинен завершити в короткі терміни.

Таким чином, ви краще бігти, але ти не збільшуєш свій потенціал на цих заняттях.

+936
C Redmond 13 квіт. 2015 р., 18:22:03

Дуже можливо, що ваш прогрес з початкової міцності модель має більше спільного з собою, а не бути схильний до певного діапазону повторень.

Початкова сила робить лише кілька вправ, з дуже невеликою зміною від тренування до тренування. Це схоже на великій перерві від вашої попередньої підготовки. Може бути, що велика частина знайденого прогресу.

Це також той випадок, що майже всі, хто не зробив елементарної прогресії склад робить добре. Ось тільки як Новачок лінійної прогресії працювати: зосередитися на додавання ваги на кілька важких всього тіла вправи. Представники зберігаються помірно низькі, але це тільки частина різниці. Цілком можливо, що після того як ви завершили ваш початківець прогресії (останні тренування з яких, я попереджаю вас, що повинна залишити вас жорстоко зливають) ви знайдете те, що ви робите краще з нижнього діапазону повторень, наприклад, двомісні та тримісні номери. Або, може бути, діапазоні 8-12 підійде вам найкраще.

Я б не рекомендував засновувати своє сприйняття типів м'язових волокон у вас на ваші успіхи з запуском сила. Може бути, ви швидко скорочуються домінуючим; може бути, ви не. Це не час і так сказати.

Як для твердості м'язів, це мабуть тому, що якщо ви після запуску програми Сила правильно, ти їж як кінь і додавши трохи жиру, а також м'язової маси. Добре. Це означає, що ви не будете виглядати як "жорсткий" або худий як культурист, тому що ти пріоритетності розмір і сила на даному етапі. Пізніше, ви можете зменшити вагу, і ваші м'язи будуть знову виглядати "важко", коли жир не приховуючи їх.

Я не знайомий з німецьким обсяг тренувань, тому не можу проконсультувати вас по цьому питанню.

+912
E Lee 14 квіт. 2015 р., 20:43:15

Динамічна розминка займає м'язах та суглобах через їх існуючих діапазонів. Воно змащує м'яких тканин і суглобів, підвищує кровообіг у м'язах, збільшує частоту серцевих скорочень і простих нервової системи. Тому динамічна розминка перед вправами, допомагає зменшити шкоду шляхом підготовки тіла до прийняття навантаження.

Це відео демонструє повне тіло динамічної розминки , яка усуває спільного руху і функціональних пересувань. Вона включає в себе верхній і нижніх кінцівок, а також хребта.

+883
user18130 4 вер. 2014 р., 05:26:42

Ми повинні або не повинні носити спідню білизну під час тренування?

Хоча це може зводитися до особистих переваг. Але я дивлюся на це з точки зору здоров'я. Деякі кажуть, що це шкідливо не носити спідню білизну під час занять спортом або грати або працювати. Але я не зміг знайти яких-небудь конкретних даних дослідження про те ж.

Так що, поки є консенсус?

+838
tgeorge 30 лист. 2019 р., 23:39:18

Мета важкоатлетичного пояса, щоб збільшити ефект Вальсальви при підвищення внутрішньогрудного тиску під час важких підйомів, де це тиск використовується, щоб тримати тулуб жорстким. Ви робите глибокий вдих і утримуйте її у відношенні закритого горла, а потім штовхати свої АБС, проти пояс для збільшення внутрішнього тиску. Роль ременя, щоб тримати живіт Таким чином, що тиск підтримується, а не розсіюється, як це штовхає живіт назовні. А без пояса ви можете тільки проявити стільки ж внутрішній тиск, як АБС може тримати ст.

Тримає планку дуже відрізняється від підйому тягарів, в тому, що після тривалого ізометричного скорочення, необхідні для часто до кількох хвилин, тоді як силові навантаження, розтяжку, займає всього кілька секунд, і атлет може відпочивати між повторень, таким чином, що після кожного повторення вправи, атлет звільняє дихання, а потім виконує нові маневр Вальсальви на наступний респ. Як ви, не може сподіватися на проведення маневру Вальсальви (що вимагають затримки дихання) у будь-якому найближчому тривалість планка, я б припустив, що пояс, ймовірно не буде корисним. Замість цього я б запропонував вам зосередитися на інших методах зміцнення м'язи живота, поки вони не досить сильні, щоб бути в змозі тримати планку, не дозволяючи живота провисати. Чи це тільки дуже коротка тривалість, дощок чи дощок з колін з ким-то дивитися і натякати (усне нагадування) ви можете випрямити спину, коли він просідає, або тільки виконувати вправу за якийсь короткий проміжок часу ви можете обійтися без розслабляючи хребет.

+800
Ricardo Carreira 8 лют. 2016 р., 12:34:39

Ситуації, в яких стежити краще не включати

 • перебуваючи далеко від ліфта протягом тривалого часу і забув, скільки ви можете зробити
 • маючи коротку пам'ять, але хоче зробити більше, ніж ви робили минулого разу для прогресивної перевантаження, або ж ви робили минулого разу
 • цікаво, якщо ваша програма працювати і бути в змозі озирнутися, щоб побачити, якщо ви в глухий кут
 • отримавши мотивацію, дивлячись на ваші досягнення, і як далеко ви прийшли.

У ситуаціях, коли додаток fitocracy не Або ще краще, ніж паперовий щоденник є

 • бажаючи автоматичне відстеження етапів виконання робіт і ПРС, з графіками і квести
 • бажаючи іншим людям побачити ваші тренування для отримання мотивації від спільноти
 • коли ви робите подібні тренування і може повторювати їх, а не писати речі.
 • коли додаток може відстежувати ваші милі, кроки, час, або набори автоматично.

У ситуаціях, де папір краще включати

 • якщо у вас немає відповідного кишені або місця для установки телефону
 • коли ви хочете залишити свій запис у тренажерний зал

Я рекомендую відстежувати. Завжди є час в перервах.

+791
Bubo 31 серп. 2014 р., 22:41:15

У штангу Бент-за низки добре відомих вправ. Це одне з вправ, яке або 5х5 складається з.

Я переглядав exrx.net шукаю гантелі версія цієї вправи, але тільки знайшов цю гантелі зігнутому поспіль , що тільки одну руку за раз, у той час як на колінах на лаві.

У мене немає ні лавки, ні бар.

Чи безпечно робити зігнутому рядку і штангою, але з використанням гантелей?
Якщо це безпечно: в чому різниця між штангою і " моє "гантельний ряд і між рядків на лавці і" моє " версію?

+791
singalongconflict 30 квіт. 2016 р., 14:16:28

Вам відповіли на вашу проблему прямо зараз, коли ви сказали, Пройшло 2 місяці від плавання і купання в "дуже високої інтенсивності" держава-швидко затопталась на місці. Дуже сильний разі якнайшвидшого досягнення, який може привести до дуже швидкого плато. В залежності від вашої працездатності та обсяг навчання від минулого, роблячи значний прогрес, швидше за все, займе деякий час. І дієти-це лише мала частина цього; у всякому разі це ваш навчальний полк, рівень інтенсивності, технічними міркуваннями. Дієта-це просто вишенька на торті.

Поїдання зайвих калорій додасть вам енергію, але якою ціною? Ви покладіть ваше тіло через шок зараз, що ви були в дуже високою інтенсивністю навчальної програми. Рівні інсуліну, швидше за все, буде пінг-понг протягом перших кількох тижнів і вагу скинути або набрати вагу відбутися, і це, ймовірно, не буде хороший вагу. Хитрість полягає в тому, повільно збільшуючи свій об'єм разом з споживання калорій протягом декількох тижнів. Поставте собі мету (або майбутнього конкурсу, Літо "підходять" подивися, чи на день народження вашої подруги) і збільшити ваші тренування разом з інтенсивністю більш повільними темпами. Краще undertrain, ніж перетренуватися, який іноді допоможе вам штовхати краще через плато. Ви можете спробувати, щоб перевірити свої фітнес-кожні 2 до 4 тижнів, роблячи високої інтенсивності приурочений тренування, щоб подивитися, як ви вимірюєте продуктивність (400 метрів з особистим рекордом присвячено, наприклад).

Щоб відповісти на ваше запитання про споживання калорій ви згадуєте, ви їсте менше в дні без тренувань і в дні тренувань. Це називається карбюратора на велосипеді (хоча ви про це калорій на велосипеді) і працює, коли все зроблено правильно. Замість того, щоб приступити до бодібілдингу точні цифри і відсотки для карбюратора на велосипеді (судячи з вашого посту ви не на тому рівні поки що), давайте тримати його просто. В дні тренувань їм більше вуглеводів, тримати споживання білка і жиру, то ж і у нетреніровочние просто скоротити споживання вуглеводів і трохи збільшити споживання білка. Постарайтеся звести до мінімуму вуглеводи пізніше він отримує в день (для обмежити вечеря споживання вуглеводів, наприклад).

Щодо правильні калорії ви повинні розуміти, що всі вуглеводи розщеплюються до цукрів в організмі. Вишуканий вуглеводів (білий хліб, білий рис, і т. д...) сплеск інсуліну в більшій мірі, ніж складні вуглеводи, які допомагають стримати свій викид інсуліну. Якщо ви помірні, що правильно це те, що змусить вас спалювати жир, побудувати м'язи і поліпшити продуктивність.

Хоча і розумію, що це накопичення все не просто дієта, яка може застоюватися продуктивності. Робота, стрес від родичів/друзів, навколишнього середовища, погоди і т. д. має ефект. Розуміння того, як справлятися з ці змінні на найвищому рівні, що створює спортсменом-чемпіоном.

+767
Ebin Manuval 6 лист. 2011 р., 03:18:19

Вправа № 2 Перемог.

Схильний шлях (г на швейцарський м'яч, був би ідеальним).

За даними Maenhout і співавт 2016, найвищий середній трапецієвидна і нижні трапецієвидні м'язи активації на лежанці вправи.


Примітка:

Вправа № 1: Як правило, верхня пастка пересилює середня і нижня пастки, так як він зазвичай дуже міцний і гіперактивний.

Середні і нижні трапецієвидні однак ще дуже важливо під час повітряних вправ, що сприяє оптимальному механіки.

Важливо дізнатися, як активувати низький / середній пастку в стабілізатор, а не мобілізації, в ході накладні плече рухів.

Це були схильні г прийшов ... вони допоможуть зробити це (зміцнення при корекції дисфункційних робочої моделі).


Джерело: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26894494

+756
Jeff Axup 21 квіт. 2012 р., 09:51:42

Багато що з цього має відношення до вашої програмування. Якщо ви тренуєтеся по 3-4 години на день, 5 днів на тиждень, у вас є великий потенціал, щоб зробити занадто багато. Справа ось у чому:

 • Перетренованість супроводжується втратою продуктивності, а в більш серйозних випадках може супроводжуватися симптомами, які виглядають як клінічна депресія.
 • Бійці ММА і військові не навчання в будь-якому місці поруч з їхнім генетичним потенціалом. Вони орієнтовані в першу чергу на кондиціонування і навичок.
 • Чим ближче ви добираєтеся до свого генетичного потенціалу, тим легше перейти від навчальних стимулів, необхідних для перетренованості.

Якщо ви не важкоатлет, то відповідь на перетренованість повинні бути:

 • Скоротіть обсяг роботи на деякий час (близько 2х як потрапити в стан перетренованості)
 • У серйозних випадках, взяти звільнення за пару тижнів до повільно повертатися на лінію.
 • Дивлюся на ваші програмування. Вам належить управляти тренувальний стрес, стрес життя і відновлення.

Може бути варто розділити свої 3-4 години на декілька сесій. Навіть якщо у вас є така кількість навантаження, ви повинні мати цикли інтенсивності, сили і спокою. Наприклад, після високої інтенсивності або сесійного максимуму зусиль, ви, ймовірно, слід зробити більш низьку сесії зусиль.

Кращий опис того, що ви робите, це може допомогти в усуненні неполадок програмування.

+743
Heriberto Juarez 22 лют. 2019 р., 20:27:23

Є негативні сторони, піднімаючись по сходах, як вправу? Це дуже практичне і швидке вправа, щоб змусити моє серце сильно нагнітати кожен день. (30 поверхів) я використовуйте ліфт, щоб спуститися вниз, щоб уникнути надмірного зношування суглобів.

+728
user262294 6 квіт. 2013 р., 17:12:21

Відповідь дуже багато залежить від того, що саме ваші практики асан складається, і які ваші цілі.

Практики асани йоги зазвичай складаються з активної статичної розтяжки і пасивної розтяжки. Існує дуже мало динамічного розтягування в йозі. Це важливо для вас, тому що пасивна розтяжка не вписується в початок тренування. Так що якщо ваша практика асан включає, в основному, пасивне розтягування, то краще, щоб зробити вашу практику асан після підготовляючи. Однак, якщо активне статичний розтяг є основним напрямком вашої практики асан, то, можливо, не завадить зробити це в самому початку. Однак, динамічну розтяжку підійде набагато краще до початку тренування, які в звичайній практиці асан не може забезпечити. Для подальшого читання про види розтяжки і їх ефект, зверніться до розтягнення науково Томас Курц.

Сила мудрі, асани стилі можуть бути дуже різні, від дуже світлих практики дуже складних. Однак, основна мета асани практиці оцінити всі переваги збільшення циркуляції, без екстремальних навантажень на організм. Тому після того, як йог закінчив з його/її практики асан, він або вона добре підготовлена для практики пранаями і довго kumbakhas (вправи на затримку дихання). Ви не зможете виконувати далекі утримання дихання після виснажливої тренування (або асани або кондиціонування).

Висновок: Як бачите, якщо ви серйозно ставитеся до як займатися йогою і кондиціонер, краще поставити їх в абсолютно різних тренувань (різні дні, або вранці/ввечері шпагат все добре). В іншому випадку, це може бути OK, щоб робити їх разом, але врахуйте, що 1. асани, ймовірно, знижує ефективність кондиціювання, 2. дуже висока інтенсивність кондиціонування зробить пранаяма складніше.

Я думаю, що найкращий варіант для вас залежить від того, чи хочете ви більше уваги на ваш кондиціонер, або мети йоги. Якщо йога для вас важливіше, то що робити в першу чергу, але намагаюся робити більш активний, ніж пасивний стретчинг в асани. Якщо ви хочете більше зосередитися на кондиціонер, що робити в першу чергу, йти так складно, як ви можете, а потім з асан, в основному, пасивне розтягування, то дуже легко пранаями.

+717
John smith 11 груд. 2011 р., 22:19:01

Я біг 5/3/1 в той час як втрати ваги. Я також запустити більш вимогливі програми під пильним оком тренера, в той час як втрати ваги. В обидва ці рази мені не дивно добре, втрачає жир і стає сильнішою.

Я повторю дієтичні рекомендації з харчування для виконання:

 • Тримати жир нижче і вище вуглеводів
 • Регулювати кількість калорій, так що ви втрачаєте еквівалент 1 кг в тиждень
 • Добавки креатину, навіть з збільшення води, це може допомогти дати вам перевагу, щоб тримати вперто в тренажерному залі.
 • Працювати так само старанно в тренажерному залі, як ви робите зараз

Під час різання не пред'явити зустрічний вітер, більшість з нас не штовхає так близько до межі наших можливостей (включаючи мене), що ви все ще можете продовжувати поступово стають сильнішими під час їжі менше калорій.

Якщо у вас є дані, що оцінки жиру тіла, ви можете побачити передбачуване м'язової маси скорочується. Не лякайтеся! Не всі м'язова маса м'язів, деякі з них є затримка води, деякі з них невірно. У будь-якому випадку, ваш вага повинен бути скорочується швидше, ніж м'язова маса. Поки ви покращуєте місяця в тренажерному залі, ви стаєте сильнішими.

Від продуктивності харчування енциклопедія

Одна з речей, що Джош Тігпен пропонує перед/всередині/після тренування харчування були у вас поєднання швидких вуглеводів і білка для кожного з них.

 • Перед тренуванням: 10-15 г протеїну, 20-40г вуглеводів, креатин
 • Всередині тренування: 10-15 г протеїну, 20-40г вуглеводів, креатин
 • Після тренування: 10-15 г протеїну, 20-50г вуглеводів

В принципі, це дуже добре описує знежирене шоколадне молоко. Змішайте порцію з креатином порошок для попередньої/тренування інтра-та вже якийсь літак після тренування.

Крім того, переконайтеся, що ви враховувати, що в загального споживання калорій. Ви можете встановити щоденне споживання трохи нижче, і використовуйте перед/всередині/після тренування, щоб збільшити калорії, коли ви потребуєте них. Мета тут полягає, щоб забезпечити білка та енергії, коли ваш організм найбільш готовий щось робити з ним.

+706
Ravikumar Mohan 16 трав. 2012 р., 21:08:25

Я це багато років тому помітив, і це завжди мене цікавило. Коли я п'ю воду після виснажливої тренування воду смаки різні.

+694
Jennifer Salinas 19 черв. 2013 р., 16:25:48

Працювати ваші плечі раз в тиждень-це абсолютно нормально. Але ваш прогрес і нарощування м'язової маси, звичайно, залежить від інтенсивності ваших тренувань.

Я не знаю, як ваш план виглядає як і скільки ви тренуєтеся в тиждень, але робить раз тягнути тренування і тренування плече після того, як будуть працювати ваш дисбаланс. Інтенсивність залежить від вашого відчуття руху. Так, може, почати повільно з легким вагою або взагалі без ваги (стійка на руках, підтягування, ...). З-за вашої неврівноваженості знадобиться час, щоб розвинути м'язи, але як тільки буде повністю зробити це, якщо ви тренуєтеся правильно. І оскільки травми плеча-одна з найпоширеніших травм, ви завжди повинні орієнтуватися на якість, а не кількість.

+627
NightrunningDeveloper 7 серп. 2012 р., 07:16:11

Мінімалістський кросівки показано, що збільшення каденсу і зменшення довжини кроку.

Зменшилася довжина кроку - багато каблук страйкарі стали стопи страйкарів. Зазвичай це дозволяє більш ефективно в ногу, тому що нога землі під центр ваги тіла. Це також означає, що великі м'язи використовуються для руху і малі м'язи не "гальмувати" занадто багато overstriding.

Збільшення каденція означає більш ногою ударів в хвилину. Не вдаючись в обговорення швидкості (довжина кроку і швидкість проти сили покоління), підвищена ритмічність, як правило, означає збільшення швидкості неефективною бігунів.

Так, в кінці кінців, ви, ймовірно, більш ефективно і з кращим каденції. Це може зробити вас швидше. Але, накопичені фітнес також може бути винуватцем. Чим більше часу ви проводите працює, тим краще зазвичай стають на запуск. Також якщо у вас підвищена загальна тіло фітнес через боулдерінг і ви відчули краще навесні погода дозволяє більш послідовної працює, а також більш високі ходові якості, ну це теж всі фактори.

Мінімалістський взуття, напевно, допомогли вам з цілого ряду причин. Я застерігаю, що багато досліджень показують, що мінімалістський взуття є обмежуючим фактором, тому що під час ваше тіло пристосовується, щоб пом'якшити посадку, що зменшує пружну віддачу, що знижує швидкість бігу. Може бути, спробувати черевика близько 6мм п'яти на носок крапля, спеціально пристосований для вас у місцевому працюючий магазин. Що дозволить вам отримати найкраще з обох світів.

+445
SEAN TAJ JR 12 серп. 2018 р., 17:48:18

Іноді чищення вага змушує мене відчувати себе сильніше в пресі. Цей ефект зазвичай зникає після першої реп або два. Відчуття таке, що все вже міцно замкнений і з чистою. Крім того, оскільки вага настільки легкий для того щоб очистити відношенню до мого максимум чистої енергії, відчуває світло, як я натискаю.

+411
Deshayla Milton 8 лист. 2016 р., 06:21:09

Ви також відстежувати відсоток жиру в організмі і окружності талії? Якщо так, чи зміна?

Якщо ваша вага йде вгору, але ваше тіло відсоток жиру і талія зменшується, то ви знаходитесь на правильному шляху. Тоді ваше збільшення ваги буде відображати збільшення м'язової маси.

Однак, якщо ваша вага йде вгору, і Ваше тіло відсоток жиру і талія збільшується, то потрібно переглянути свою програму.

Довгострокові рекомендації для втрати ваги 1-2 фунтів в тиждень. Вітаю з початок.

+378
Tania R 19 лют. 2015 р., 07:52:28

Я роблю маразм Фітнес і я собі в перший місяць. Це буде досить великий.

Вони тримають штовхає shakeology як результати і відновлення напій досить важко. Але справа в тому, що вона становить $129 у місяць. Це варто-в той час як інвестиції або є кращі альтернативи з більш удар для долара?

+364
Zeke Levin 15 жовт. 2015 р., 08:53:14

На жаль, заради хорошого відповіді, це може бути так багато різних речей. Я постараюся виділити/відзначити як можна. Для початку, мій кращий рада буде розмовляти з хорошим МД і запитати про аналіз крові. Це, як кажуть, коли прийдуть результати, я б рекомендував ставити багато запитань і навіть розглянути кілька МД подивимося на результати нічим не виділяється. Наприклад, ви можете мати щось в "нормальному" діапазоні, але навряд всередині низького або високого рівня. Поки один лікар не може підняти на неї, інший може мати іншу думку чи є досвід з подібним випадком. Що б бути хорошим початком.

Інші речі, які ви могли б розглянути: м'який харчової алергії або непереносимості, низька якість сну, або гормонального дисбалансу. Різноманітність речей може змінити або виправити деякі з цих проблем, такі як дієтичні зміни, фізичні вправи змін, рецептів(не самий мій улюблений варіант), акупунктура, харчові добавки і т. д. Всі речі, щоб розглянути, дослідити, і найголовніше поговорити з лікарем.

+349
SmittyBoy 10 серп. 2014 р., 07:04:21

Це може не бути відповіддю, який ви шукаєте, але це рішення проблеми, що я схожа. Я теж люблю користувальницькі інтервали на екрані, і дуже незадоволений, що це неточність іноді з GPS.

Насамперед, кілька порад для поліпшення роботи програми Runkeeper:

 • Якщо ви не заперечуєте ременем, отримаєте пов'язку і бігти з телефоном в цьому, а не в кишені. Це дозволить збільшити точність GPS дуже багато, тому що сигнал не буде заблокований ваш організм. Ті дні, коли я бігаю з GPS на руці значно краще відстежувати.
 • Переконайтеся, що ви не використовуєте багато інших додатків, в той час як ви відстежуєте з Runkeeper. Я б не став возитися з моїм телефоном, коли я тренуюся, і у мене тільки музики додаток і працює, коли я відстеження. Точність GPS збільшується трохи з цим.
 • Якщо ви можете, ви можете спробувати запустити в іншому районі. Коли я змінив мій біговій маршрут до одного, що було менше лісів, точність виросла багато.

Моє рішення не ідеальне, але працює відмінно. Я використовую Runkeeper для запуску і отримати GPS-трек з бігу і пам'ятаю, де я був. А потім я піду в DailyMile і поставити на маршрут вручну, в той час як я дивлюся на Runkeeper GPS стеження на інших сайтах. Я так точні відстані, тому що я точно вказавши, де я запустив вручну, і отримати точний темпі. Я вимірював синхронізації телефону з допомогою окремих секундомір кілька разів, і навіть якщо він неточний на GPS трек (іноді повністю втрачаючи сліду) це точно про терміни.

Інша річ, щоб думати про те, що вона не може бути на одному екрані, що є проблемою, але якщо було нещодавно оновлення програмного забезпечення телефону, GPS може бути зіпсував. У мене наприклад на моєму старому телефоні, Оновлення програмного забезпечення, яке в принципі зробило неможливим для блокування GPS в перші 15 хвилин. Ви повинні перевірити ваш телефон з GPS перевірити додаток , щоб побачити, якщо це доступно на одному екрані, що є проблемою, або якщо ваш телефон просто виникли проблеми з отриманням GPS блокування на всіх. Якщо телефон не може отримати блокування, то там не буде будь-який додаток, яке допоможе вашій ситуації.

+337
01101001b 2 січ. 2015 р., 15:14:47

Якщо ваша проблема виявилася тісно пов'язаної з туго щиколотки, ваша камбаловидних м'яз є, напевно, туго. П'ятою шнур складається з Гайструк і камбаловідной м'язів.

Щоб розтягуватися правильно, вам потрібно, щоб розтягнути м'язи литок з коліна прямо (щоб витягнути gastrocs) і з коліна зігнуті (щоб подовжити камбаловідной). Ви будете почувати Гайструк стрейч вища в литкового і камбаловідной ближче до щиколотки.

Коли ви простягаєте як Гайструк і камбаловідной, переконайтеся, що ваша п'ятка знаходиться на одній лінії з ногою. Для ефективного стрейч, намагайтеся не дати п'ятки в рулон або згорнути арки.

Як і попередні стретчинг питання вирішені, пасивна розтяжка не рекомендується до тренування, так як це може привести до травм. Перед початком роботи активної (динамічної) розтяжки або розминки краще.

Інших важкодоступних місцях, які можуть обмежити вашу форму та вплинути на збалансоване присяд ваші згиначі стегна і gluteals. Це питання/, що деякі добре тягнеться, щоб допомогти з самозахопленнями?, дає вам хорошу інформацію щодо вирішення цих питань.

+311
user315299 10 жовт. 2010 р., 01:54:50

Якщо ви не їсте достатньо білка, то м'язи будуть, звичайно, займе більше часу для відновлення, ніж зазвичай, і тіло почне спалювання жиру, якщо ви не досить вуглеводів ...

Але з плином часу тіло буде навчитися управляти і він шукає білка, який доступний в спинномозковій рідині дуже багаті білком розташована в диск Д відокремлюючи хребет ...

Це дуже особливий випадок, якщо у вас немає здорової дієти, а також належний звичайної тренування...

+308
PC DEFECTOR 17 трав. 2018 р., 17:07:49

Якщо ви хочете схуднути в здоровому способі, ви повинні відслідковувати споживання харчової енергії (використовуючи або калорій або кілоджоулів), і постійно жерти дефіцит. Є багато питань на цьому сайті про те, як розрахувати свої потреби в енергії.

Якщо ви їсте дефіцит, і отримуєте досить мікро - і макро-поживних речовин, тоді як довго, як ви відстежувати свій раціон кашу, то вона не краще і не гірше, ніж будь-яка інша їжа. Вона не може залишити вас як повний, як інші продукти, а надмірне споживання може обмежити ваш вибір під час їжі.

+212
Caleb Gibson 14 лют. 2013 р., 23:56:55

Існують різні типи вправи для спини ви можете зробити, щоб допомогти працювати на пряму спину і гарну поставу, я назву кілька. Раніше мене хоча я хочу зазначити, що працюючи на гнучкість у спині, ядро, стегна і плечі буде так важливо, як працює на міцність.

Тяга / нахилитися рядки: Якщо ви робите ці вправи з правильною формою, ви створите дуже сильну спині, яка допоможе тримати спину прямо.

Передній присед: це один більшість людей не очікували побачити, але я поясню чому. Коли вам правильно робити передній присед, ти змушуєш грудного розширення. Якщо ви не можете зробити це, ймовірно, тому що ти згиначі стегна вузькі. Вам необхідно працювати на те, щоб зробити прямою спиною.

Підтягування: ви можете зробити багато різних версій підтягнути, щоб працювати на ваше загальне назад. Переконайтеся, що ви зосереджені на тому, що ваші плечі втягнута, і що ви робите належний вигляд підтягувань. Не змушуйте повторень, в той час як балкони і піднімаючи ноги, це не допоможе вам отримати гарну спину.

Супермен: це простий маси тіла вправи ви можете робити на підлозі без якого-небудь устаткування, яке фокусується на міцність і гнучкість.

+200
Sandra Holden 30 черв. 2013 р., 02:58:59

Коли роблю підтягування або chinups, що виходить з нижньої частини (руки прямі) на сьогоднішній день є самим важким для мене. Я можу зробити принаймні 15 chinups поспіль, коли я йду лише на 50-60%, але якщо я йду вниз, весь шлях я можу зробити тільки 1 або 2 жорстких chinup/підтяжка відразу (з 5 сек перерва між кожним реп я можу зробити 20, але не підряд).

Так чи є спеціальні вправи або вправи для поліпшення нижній частині підборіддя злети і підтягування?

+165
user159496 20 квіт. 2018 р., 11:46:37

Я точно знаю, що це не найкращий питання тут, тому що це виходить за рамки фітнес-штучки і на все, що наука-речі більше, але будемо вважати, що я прошу, це добрий, простий спосіб:

Жінка середніх років; не здійснювати; троє дітей, напевно, не міг підняти навіть 200 фунтів. на тязі в звичайний день, навіть з повною силою.

Одного разу, її дитини застрягла під задньою, задній бампер з невеликий автомобіль, і вона якось піднімає його достатньо, щоб врятувати дитину. Навіть не дивлячись на те, що машина маленька, більшість американських машин, які малі раніше важить більше 1800 кг більшу частину часу.

Маючи це на увазі, то це, безумовно, візьмуть понад 200 фунтів. сили, щоб підняти один задній бампера. Чому вона це зробила?

Чому деякі люди набирають такої нелюдської сили, та що можна просто пояснити це для мене, хто зацікавлений в силі більше світу?

Крім того, якщо цією нелюдською силою можна просто з'явитися і допомогти людині підняти що-то вони не могли нормально підняти, не міг цією нелюдською силою можна навчити застосовуватися для більш загального використання, що можливо?

+140
fredtantini 19 груд. 2014 р., 01:01:15

Скільки калорій Я спалю, а робити [діяльність]?

На жаль, будь-яка відповідь на це питання може тільки оцінити в кращому випадку, а це не бажано, щоб число було 100% точним. Однак, є кілька контрольних списків, які можуть бути використані в якості приблизної оцінки:

 1. Гарвард Здоров'я
 2. Клініка Майо

Примітка: пам'ятайте, що Ф=Ма? (або ЕК=0.5 МВ^2) потрібно прикласти силу, щоб зробити діяльність, яка вимагає енергії. Кількість сили (і, отже, кількість необхідної енергії) дорівнює добутку маси і прискорення. Більше маси, що необхідно прискорити (вага тіла, тим більше енергії потрібно, і тому, чим більше енергії використовується.

+100
Micha Glu 6 лип. 2012 р., 12:22:16

Коли справа доходить до тренувань, один з кращих способів, щоб тримати маси/сили як можна підняти з меншим обсягом, але намагаємося йти в ногу інтенсивності. Я ріжу в даний момент, тому я знімаю цілому наборів, які я роблю, але намагаючись підняти такий важкий, як я обґрунтовано можу. Важко прогресувати на чому завгодно, або вам більше по розрізу, якщо ви тільки почали намагатися вам підходять, але ви можете зробити трохи, щоб зберегти те, що ви в даний час.

+84
EdandKathy 5 лют. 2016 р., 15:55:37

Мене звуть Амріт, 23 вік, висота 5,6 і вага 63 кг.

Моя проблема полягає в тому, що мій організм не зростає, так як я був 16. Я не брав ніякої медичної допомоги.

Головне, що моє обличчя виглядає дуже тонким (форма манго), інші тіла теж тонкий. Але я приймаю 3 рази в день дуже хороша дієта, іноді сік, фрукти і т. д. Я почала ранкову прогулянку, банановий Шейк і т. д., Але ніяких результатів.

Я роблю сидяча робота, тому всі дієти, яких я набирають чинності на моєму животику. Тільки передню частину живота здійснюється, також не впливає на бік черевця.

Будь ласка, допоможіть мені, щоб відповідати моє тіло і набрати жиру на обличчі та інших бодіфітнесу.

+49
Theun de Bruijn 18 жовт. 2016 р., 14:39:33

Я знаю там, здається, багато подібних питань, але більшість з них про біль на верхній частині стопи. Шахта знаходиться на внутрішній стороні обох ніг, коли я бігаю.

Ось моя ситуація. Я дуже надмірна вага (чесно я важу близько 290 за 6'0) і в мене дуже плоскостопість. Я пішов і купіть хорошу взуття з товстою підошвою гель (це правильне слово? довелося перекладати). Біль виникає тільки при запуску після близько 700м і досить швидко зникне, коли я перестану бігти. Після моєї пробіжки я відчуваю себе після цього ніякого болю, так що я не думаю, що я постраждав (поки). Я теж так само біль у литках, але біль у нозі ще гірше і змушує мене перестати бігти, хоча я ще міг ходити.

Це питання надмірна вага і плоскостопість? Буде втрачати вагу роблять його краще, і я поранюсь я продовжувати працювати?

+28
fastbreak345 29 груд. 2013 р., 22:11:34

Наскільки я пам'ятаю, мої ноги починають свербіти, коли я починаю біг. Іноді свербіж стає нестерпним, і я повинен зупинитися. Я помітив, що це відбувається не під час бігу / висока інтенсивність інтервал роботи. Є причина для цього?

+12
WalterJ89 28 лист. 2010 р., 10:20:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil