Немає втрата ваги, незважаючи на фізичні вправи і голодування

Я намагався схуднути на деякий час, але мали дуже обмежений успіх. Я втратила пару кг на початку року шляхом скорочення калорій, але нічого так. Подробиці нижче:

Мій останній режим в дві розвантажувальний день (чай і кава з молоком) та 4 днів 20 хвилин чайник дзвін урвати х 2 (40 хв. на добу) 15 хвилин на 15 хвилин відпочити. Моя вага зупинився біля 64 - 65кг (мета 56кг). Я була на новий режим протягом 4 тижнів без різниці, я намагаюся розібратися, що я можу робити далі, і чи варто мені просто трохи почекати і подивитися. Я виразно відчуваю себе краще, сильніше і більш пружною, я просто хочу, щоб рулеткою або Вагами буде рухатися! На стороні записки - може рулеткою зробив крок трохи - це насправді дуже важко точно виміряти і відмінності настільки малі.

Я б сказав, що на мій не пісні дні я зазвичай їм йогурт або омлет з сир на сніданок. Обід-несолодкий йогурт з яйцями некруто, омлет, індичка фарш з яйцями і капустою, кількою на житньому хлібі, зелений горошок і панір... що свого роду річ. Я повинен був з'їсти щонайменше гістаміну, але я з усіх сил, плюс я люблю рибу, так я думаю, може у мене запалення від реакції трохи.

Я їм кілька разів на тиждень - майже кожен вечеря в суботу і їду по буднях і іноді по неділях , алкоголю в якому становить не більше ніж два келиха сухого білого або джин-тонік 0 - 1 рази в тиждень.

Я не особливо добре сплю, я сплю чуйно, я намагаюся обмежувати час перед сном. Моя кімната знаходиться на шумній дорозі, і в мене чутливі вуха, тому не можу використовувати беруші. Я досить напружене обличчя, але працюємо над цим. Так я знаю, що ті не допомагають.

Будь-які поради або поради будуть оцінені. :)

+472
Bill Adams 2 січ. 2011 р., 07:48:54
27 відповідей

Я судячи з ваших тег, який ви хочете пауерліфтингу штангою. Я поняття не маю, що ваш бюджет, тому я дам вам деякі фірмові найменування і деякі речі, щоб подивитися порівняння штанг.

По-перше, фірмові найменування:

 • Компанія Eleiko - їхня перша любов-важкої атлетики, але вони роблять всесвітньо відомий штанги.
 • Іванко - їхня перша любов-це пауерліфтинг, і вони також роблять світ renouwned штанги.
 • Ізгої - їхня перша любов-це кроссфіт, але у них є деякі дуже хороші гантелі за найкращими цінами
 • Pendlay еліта - перша любов-важкої атлетики, але і дуже хороші гантелі за доступними цінами

Є й інші компанії, але це допоможе вам почати.

По-друге, що шукати:

 • Ви хочете штанги, де вал знаходиться десь між 28,5 мм і 29,5 мм. Товсті штанги зробити його більш важким, щоб отримати в хорошій позиції на присідання і податок більше зчеплення на тягу.
 • Площа вантаження повинна бути 50 мм (близько 2 дюймів), і він повинен обертатися
 • Для пауерліфтингу, втулок достатньо і для олімпійської важкої атлетики, голчасті підшипники краще
 • Спробуйте вибрати штангу з високою міцністю на розтяг, ви можете собі дозволити (можливість прив'язки назад в true після того, як бар гнеться).
 • Шукати IPF або МЖФ відповідності. В основному, вони диктують, що являє собою правове ваги і накочувати маркування для відповідних змагань. (ОПЗ з пауерліфтингу та важкої атлетики на Олімпійських важкоатлетів). Всі бари поступливий важитиме 20 кг (близько 45 кг) і сумісні накатки.

Міцність на розтяг зазвичай вимірюється в psi (фунтів на квадратний дюйм). Шукати гантелі, принаймні 155,000 фунтів на квадратний дюйм і якщо ви можете собі це дозволити, більше 185 000 фунтів на квадратний дюйм.

Якщо ви знаходитесь в Америці, найкраще значення для ваших грошей буде від ізгоїв. Вони мають ряд втулка бари з 185,000 фунтів на квадратний дюйм або більше і ціновий діапазон приблизно 250-375 доларів США для тих штанги. З-за обсягу їх бізнесу і те, що вони знаходяться посеред нас, їх доставка ціни є одними з кращих ви можете отримати.

У США, в середині-діапазон штанг, як правило, коштують $250-$400 для втулка барів і $500-650 за носячи адвокатські стану. Якщо поштовху та ривку не ваш основний ліфти, то вважайте, носячи адвокатські стану розкіш. Однак, якщо вони є вашою основною ліфти, вважаю це необхідністю.

У Великобританії, здається, що вартість усіх тренажерів має ті ж цифри, але в євро або британських фунтів. Це означає, що вони коштують вдвічі більше, ніж в Америці. Це не справедливо, але я знаю хлопців, які живуть там вже все повідомили одне і те ж.

Якщо ви знаходитесь в іншому місці в світі, сподіваюся, ви зможете використовувати цю інформацію, щоб судити брендів доступні для вас, де ви знаходитесь.

+951
user220110 03 февр. '09 в 4:24

Я знайшов при фізичних навантаженнях (через Kinect, відео пілатес тощо), Що я попросив, щоб займатися моєю основною'. Як мені це зробити? Звідки я знаю, коли я по-справжньому цікавим серце, а не просто смоктати в мій шлунок?

+937
Grigory Bogush 12 лист. 2010 р., 18:51:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Будь-який тип низькою віддачею кардіо, але плавання буде кращим, оскільки є нульовою віддачею. Триматися подалі від будь-якого типу стрибків або обертовий діяльності, як стрибки свідомо призводить до вивих колінної чашечки.

+929
user328959 22 лют. 2018 р., 11:08:48

Крім того, що @Борис і @Josaur сказав, я хотів би запропонувати вам кілька порад, як вам всього 17 років.

 1. Довговічність і якість конструкції завжди залежить від сировини, яку було використано для його будівництва. Отже, для початку ви не можете мати здорове тіло без правильного здорового харчування.

 2. Як вам всього 17 років і вживання холодних напоїв щодня разом з джонки 2 рази в тиждень, його не добре для вашого тіла в довгостроковій перспективі. Може бути, ви не відчуваєте різницю в найближчі 7-8 років, але поступово він візьме своє.

 3. Для схуднення, ця вправа не так багато, враховуючи, що ви відчуваєте джонки, шоколад і холодні напої так часто. Зменшити джонки раз в тиждень, по крайней мере, разом з прохолодними напоями. Братан, ти повинен стежити за важких кількість цукру, що ви приймаєте. Це, безумовно, натисніть ваше тіло складно і погано в довгостроковій перспективі, запропонувавши кілька захворювань.

 4. Є 2 речі, із-за яких може бути відчуття втоми:

  • Ви не приймаєте належні відпочинок (7-8 годин-це необхідно, якщо ви займаєтеся фізичними вправами)

  • Ваш організм не отримує належної енергії з їжі, яку ви їсте. Ви не можете розраховувати на велосипеді, щоб рухатися по воді , він має потребу в паливі. Аналогічним чином ви повинні споживати білків і вуглеводів раціон харчування, щоб живити свій організм

Так, дай величезною повагою до вашого тіла, тому що ви можете змінити все, крім свого тіла

+892
user110718 10 жовт. 2011 р., 21:18:51

Креатин являє собою молекулу в енергетичній системі (креатин фосфат), які можуть швидко виробляти енергію (АТФ) для підтримки клітинних функцій. Таким чином, підвищують його працездатність і нейропротекторну властивості. Добре досліджена добавка, креатин є дивно безпечним для більшості людей.

examine.com/creatine

Оскільки у вас є хороше розуміння креатину і якщо виходити з вашої дієти є незмінним протягом вашого відпочинку, ви будете мати зниження (можливо базовий) утримання води.

Щоб отримати повний ефект від прийому креатин слід продовжувати приймати його під час перерви, як тільки ти повернешся ви будете завантажений і готовий до використання її переваг в тренажерному залі. В іншому випадку вам доведеться чекати для вашого тіла, щоб нарощувати свій рівень, як ви завантажите або взяти нормальну дозу.

Якщо ви не приймаєте створення під час перерви ваш рівень буде падати. Як зрозуміти, що креатин-це скаже вам, вам не потрібно цикл креатину. І, можливо, Вам не потрібно завантажувати креатин або.

З точки зору м'язової маси збереження (розуміння того, що ви може утримувати менше води і тому на велосипеді креатину призведе до втрати ваги) Дослідження показало відсутність втрати міцності або м'язової тканини масового, коли ви перестанете приймати креатину.

Нижня лінія, його до вас. Ви, ймовірно, їзда на велосипеді, якщо ви берете перерву але це дійсно не позначиться на вашому житті Марко, якщо ви прагнете встановити які-ПБ відразу після канікул.

+872
lalita 17 лип. 2013 р., 03:35:06

Може стартову силу бути зроблено жінками? Я виконую все правильно, за винятком наповнювача (зі зрозумілих причин). 10 фунт вага збільшується раз на кілька тижнів (а не раз в декілька днів). Це напевно тому, що я на кетогенній дієті (Аткінс).

+850
MagiTech 17 січ. 2017 р., 01:16:32

Я тримаюся подалі від "як багато-як-ви-можете". Зараз, в гантелі частиною моєї тренування я просто імітують лінійної прогресії навантажень на фіксовану кількість повторень, á Ла SL5x5. Я просто використовувати меншу відстань, і трохи більш високий діапазон повторень.

Але мені потрібно пояснення того, що я повинен робити з кількістю наборів. Що таке рекомендації для середнього віку людини, чиїм пріоритетом є, щоб уникнути щурить сухожиль?

Це безпечніше, щоб обмежити кількість сетів до 3, а не 5, або що занадто сильно гальмують прогрес? Я не заперечую, щоб уповільнити хід (поки є деякі), якщо це безпечніше.

Спеціально, моїм пріоритетом є надання місця для мого сухожилля зап'ястя, щоб йти в ногу з прогресом. У більшості планів тренувань, які я бачив, кількість наборів, спеціально призначених для передпліч, як правило, невелика по відношенню до основних вправ. Але я не знаю, якщо це з-за того, що передпліччя навчання розглядається як просте додаток, яке не повинно заважати великі навчання, або якщо це пов'язано з конкретною невеликого обсягу для більшої зчеплення-важкі вправи.

У будь-якому разі, мій питання про кількість комплектів в цілому, а не тільки на передпліччі конкретної роботи, оскільки вени беруть участь практично у всіх вправах.

+815
loki 27 трав. 2016 р., 20:11:56

Є багато способів відповісти на це.

Один, якщо людина купує пакет сесій з персональним тренером, і вже записався на прийом і сплатити заздалегідь, то ця людина має набагато більшу мотивацію насправді піти в спортзал.

Два, може бути, хто-то хоче компанію, поки вони працюють. В тренажерний зал я ходжу, я слухаю персональні тренери спілкуються зі своїми клієнтами, і більшість з них складається з стьобу про погоду, спорт, діти, домашні тварини, кіно, і все таке. Ці особисті тренери дають трохи відволіктися і приємній компанії. Нічого поганого в цьому немає.

Третя причина може бути, що вони сподіваються, особистий тренер допоможе їм техніку і форму. У кого-то спостерігати за вами і давати зворотний зв'язок про те, що ваше тіло насправді може бути надзвичайно корисним. Іноді тренер повинен фізично маніпулювати тілом клієнта, щоб виправляти свої рухи. Однак, від того, що я бачу в тренажерному залі, більшість персональних тренерів не достатньо. Я бачу багато страшних формі на дисплеї під час особистого тренера розмовляючи про погоду. Так, деякі тренери були більш старанними, ніж інші, про надання клієнтам корисну зворотний зв'язок.

По-четверте, навіть з інтернетом, є робота в складання маршруту тренувань. Коли я веду заняття, я компилирую вправи з численних джерел. Список моїх джерел вимагатиме невеликий книги, і я додаю нові джерела щотижня. Деякі з моїх вправ приходять з наукових досліджень і не знайшли на YouTube. Середня людина не збирається вкладати стільки часу на складання маршруту тренувань. З іншого боку, багато особисті тренери в ці дні просто скопіювати їх тренувань з відео на YouTube. Знову ж таки, що ви отримуєте від особистого тренера залежить саме від того, хто ви наймаєте, і скільки ви готові платити.

+784
Apatus 24 бер. 2010 р., 09:44:29

Хребет-це нічого не приймати всерйоз. Якщо це питання про хребет я завжди кажу вам професіонала, щоб поглянути на нього особисто.

+620
user2653926 1 квіт. 2016 р., 09:27:46

Ти на питання не вистачає трохи деталей про те, що ваші тренування були схожі, але загальні причини для вправ, пов'язаних з нижньої травми нижніх кінцівок є:

 • Бігла занадто швидко, ставить масові деформації м'яких тканин навколо кістки гомілки. Єдиний спосіб впоратися з цим полягає у поступовій тренування, щоб дозволити тканини для зміцнення. Працювати на такій швидкості, що ти ще здатний говорити хороше правило не працювати дуже швидко.

 • Бігає по твердій поверхні, якщо ви схожі на мене сили, щоб працювати в передмісті, ваші ноги вдарився об асфальт важко з кожним кроком. Це викликає ті ж проблеми, що і в моєму попередньому етапі, вона буде швидше на жорсткому метрополітенів. Якщо ви можете: піти в ліс або парк.

 • Працює з зіпсованою взуття, а босоніж натовпі можуть не погодитися, працює на старих або простий невідповідна взуття-це погано. Старі черевики деградували Ева, який має погані або суперечливі амортизацію. Використовуючи аеробіка або теніс взуття для бігу-це теж погана ідея, тому що, хоча вони можуть виглядати схожими, вони дійсно побудована зовсім інакше і часто з різного матеріалу, а також. Отримавши пару хороших кросівок буде йти довгий шлях зменшити ваші шанси на травму.

Якщо все інше зазнає невдачі, ви могли б отримати пару ортопедичних (не переплачуйте!) або компресійні панчохи. Перший допомагає зменшити рух вашої ноги у взутті або зробити невеликі виправлення до ваших ніг скочуються візерунок. Остання зберігає литкових м'язів і тим самим знижує навантаження на м'які тканини багато.

Останню частину я дуже рекомендую: отримайте план тренувань. Я впевнений, що ви пробували раніше, але на цей раз вам навчальний план і скоротити ваші цілі на 20%. Тому замість того, щоб поставити собі мету пробігти 10 км/год старт на 8 км/год, замість того, щоб бігти протягом півгодини, почніть з 20 хвилин. Крім того, я дуже рекомендую програму як почати бігати або C25K, це змушує вас перемикання між ходьбою і бігом, принаймні перші кілька тижнів. Це значно знижує загальну навантаження на м'які тканини і повинні дати вашому тілу час для адаптації.

Але пам'ятайте, навіть коли речі починають ставати краще, дотримуйтеся свого плану!

+610
J stackhouse 15 лют. 2011 р., 10:31:54

Мінімум фізичних вправ

Великих медичних наукових організацій рекомендують мінімум значною аеробного навантаження і деяких силових тренувань тренувань в тиждень. Наприклад, CDC говорить, що, згідно зі свідченнями,

Дорослій людині необхідно як мінімум:

 • 2 години 30 хвилин (150 хвилин) помірної інтенсивності аеробної активності (наприклад, швидка ходьба) щотижня
 • силовим вправам, де на 2 або більше днів на тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, руки).

(Якщо мені буде дозволено помітити тут: рекомендації "швидка ходьба" був підданий критиці за те, що легко переробляються в простій ходьбі. Вони дійсно маю на увазі юркую. Він повинен бути помірно інтенсивним-похід, а не прогулянка.) У будь-якому випадку, рекомендації ЦКЗ продовжити:

Або

 • 1 година 15 хвилин (75 хвилин) сильний-інтенсивності аеробної активності (наприклад, біг або біг) щотижня
 • силовим вправам, де на 2 або більше днів на тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, руки).

Або

 • Еквівалентне поєднання помірної і високої інтенсивності аеробної активності і
 • силовим вправам, де на 2 або більше днів на тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, руки).

Зверніть увагу на розділ на цій сторінці під назвою "для ще більшою користю для здоров'я". Мінімум дійсно мінімальний!

Точно так само, Всесвітня Організація охорони Здоров'я рекомендує:

Дорослих у віці 18-64 років повинні зробити принаймні 150 хвилин помірної інтенсивності аеробної фізичної активності на тиждень або не менше 75 хвилин занять аеробікою високої інтенсивності фізичної активності протягом тижня або еквівалентної комбінацією помірної та високої інтенсивності. Кожне заняття аеробікою повинно тривати не менше 10 хвилин. Силовим вправам, де задіяні основні групи м'язів, слід робити на 2 або більше днів на тиждень.

+554
naneri 16 вер. 2012 р., 23:08:36

Я ходжу в тренажерний зал протягом 4 тижнів, і я помітив, що є багато людей, які піднімають набагато більше, ніж мені, але вони менше, ніж мене. Я коротко поговорив з деякими з них і їхньою метою є виразно розмір (і вони насправді робити 6-10 повторень в середньому). Вони роблять щось неправильно або це просто різниця в генетиці?

+550
mirk 28 черв. 2018 р., 01:49:02

Я праву ногу вище коліна ампутантів. Я втратила 8 років тому і пішов від 135 до 242 фунтів. Нарешті я сказав собі, я міг би зробити що-небудь з однією ногою. Рік потому й я до 142 фунтів. Я ніколи не мав шанс, щоб купатися, хоча це було б краще для суглоби. Все, що я робив і ще зроблю-це підняття тягарів і кардіо. Що стосується кардіо, все, що я зробити, це вибрати 5 випадкових вправ. Я змінюю їх кожен день, тому я не дуже болить так що я ще можу тягати залізо. Я роблю 10-25 повторень кожної вправи, решта від 30 до 90 секунд і повторюю 5 разів. Весь сенс у тому, щоб змусити моє серце-швидкість відкачування дуже швидко, а потім дати йому час, щоб трохи сповільнити, але не всю дорогу, а потім зробити це знову викачка вечерю швидко. Ось як жирові клітини руйнуються. Амінокислоти, зеленого чаю і кофеїну, що для спалювання жиру помічників.

Вправи допомагає моя фантомний біль йди і тому іноді я роблю це два рази на день з 5 різних вправ. Я роблю всі вправи 1 ноги ніколи з штучною ногою. Раз або два в тиждень мені подобається бігати на милицях, на милю або близько того, - тоді йди швидко додому. Я роблю:

 • діпи
 • присідання
 • віджимання
 • хрусти
 • присідання
 • ножиці
 • нога ліфти
 • велосипеди
 • вигин і досягти
 • зліва направо сидять вниз)
 • і паяців.

Іноді я роблю випадкові вправи в тренажерному залі з баром. Кучері, пуловери, доброго ранку, мозок приборкувачів... ти зрозумів все і все, що тримає пульс, не надівши мої м'язи. Я пішов з супер жиру дуже м'язової. Я сподіваюся, що це допомагає небагато. Удачі на схуднення вгору.

+534
boaten 21 жовт. 2011 р., 11:57:51

Хоча ці два можуть бути разом, немає ніякого сенсу використовувати їх обидва, коли достатня кількість сироваткового протеїну потрапляє в організм.

Це значною мірою зводиться до того, що адекватна вартість сироваткового протеїну вже містить достатню кількість ВСАА, щоб пожинати плоди. ВСАА, лейцин, зокрема, проявляється в стимулюванні синтезу м'язового протеїну (СМП) з-за його ролі в mTOR шляху. Як ми знаємо з випробувань, додавання лейцину до достатньої кількості білків нічого не робить подальше сприяння депутатам. Однак, мені невідомо про будь-яких випробувань при додаванні ВСАА на достатню кількість білків, але з іншого боку, немає ніяких підстав припускати, що вони щось додати у цьому контексті

+526
Cardi 9 лист. 2011 р., 21:00:43

Нещодавно у мене були болі в шиї і плечі, і мій фізіотерапевт сказав, що це тому, що моя мавпа-подібні пози, створене з допомогою ноутбука занадто довго. Серед іншого він рекомендував кілька вправ для зміцнення нижній частині мого трапецієподібної м'язи. Проблема з його вправ є те, що це жахливо нудно (складається з лежачи на підлозі на животі і піднімаючи руки певним чином). Мені потрібно зробити серію gzillion насправді відчуваю м'язи.

Тому я шукаю

 1. Краща вправа, яке я міг зробити в тренажерному залі для нижньої трапецієподібної (я десь читав, що гребти буде добре - це правильно?)
 2. Загальний комплекс вправ для вирішення проблеми поза мавпи

Мій поточний фітнес-рівень досить низький із-за дуже маленькими дітьми, не залишаючи мені часу на навчання. Я планую все-таки повернутися до нього!

+510
StalinVlad 27 жовт. 2015 р., 18:09:29

Схоже, деякі варіації від запалення в лікті. Це може бути викликано:

 • Повторюваний стрес бере участь у гандбол або інші спортивні види діяльності, пов'язані з
 • Загальні запалення в поєднанні зі стресом
 • Травми через гіпер-розширення або вплив

На щастя, через запалення травми розчинів досить схожі на гострі (разові) травми:

 • Лід суглобі, принаймні, знеболити область
 • Компрес на суглоб і переміщати її через його повний діапазон руху-не забувайте, внутрішньої і зовнішньої ротації, як ви робите це. Примітка: починайте з невеликих рухів і збільшити діапазон руху, як біль дозволяє.
 • Зняти стиснення
 • Інше спільне

Для боротьби з хронічною (повторно)травми вам доведеться змінити деякі інші речі:

 • Використовуйте легкі силові тренування з високою повторень, щоб отримати кров, щоб позбавитися від запалення
 • Змінити свої тренування в обов'язковому порядку включати "пре-хаб" (коригуючі дії до запалення набори)
 • Змініть вашу техніку, якщо винна техніка

Легкі силові тренування для реабілітації ліктя можуть включати як згин ліктя (деякі форми завитка) і розширення (натисніть або кабель розгинання на трицепс). Використовуйте легкий вага, що не призводить до погіршення суглоба, і що можна використовувати для 3 або 4 підходи по 10-15 повторень. Після цього 3 рази в тиждень протягом декількох тижнів, ви повинні помітити спільних почуває себе краще. Приділяти більше уваги на дії, які ви використовуєте менше. Також не блокуйте лікті під час розширення вправи, тому що ваша мета-приплив крові через суглоб.

Важливо: якщо травма відбувається із-за травми під час спорту, не так це перевірити, щоб переконатися, що немає ніякого номера-запалення пошкодження. Якщо є травматичне ушкодження на додаток до запалення, в протоколі я виклав все буде гірше до тих пір, поки травма не буде усунена.

+497
Raghu Thakur 16 серп. 2016 р., 21:11:41

Я недавно почав реконструкцію своєї добавки.
Як зараз, я беру тільки протеїн і креатин (хоча треба визнати, я дійсно не дотримуватися рекомендованого нормування / тиждень планів створення).

Я ходжу в тренажерний зал досить часто (5-6 разів у тиждень), так що я знаю деяких людей, яким всерйоз зайнятися бодібілдінгом. Один з яких був кваліфікованим особистим тренером, і коли я запитав його про те, що я повинен додати в мій прийом, він сказав:

 • Білка
 • Креатин
 • Мульти-вітамін
 • Омега3

Як-то мій особистий сюрприз, як я зробив мої власні дослідження в області добавок, ВСАА вистачає в його списку. Коли я запитала його про це, він сказав, що для неконкурентну будівельник, прийом BCAA це абсолютно не потрібно.

Що призводить мені на моє питання: я повинен приймати ВСАА?

 • Якщо так, які плюси і мінуси?
 • Якщо ні, то й тренер був правий, чому я не повинен брати?

В якості бонусу питання, якщо у вас є пропозиції, що додати або видалити в мій список добавок, я був би щасливий, щоб знати

+439
Pedro Skakum 17 трав. 2018 р., 19:42:18

Вони обидва вірні, проте, як вони заявили, є джерелом плутанини.

1) немає ніякої кореляції між кількістю волокон та енергетична система використовується. Є насправді екзогенного пояснення. Збільшення набору м'язових волокон відбувається завдяки збільшенню напруги м'язів. Тобто виробнича сила збільшується. При виконанні вибухових вправ, або перемістити важку вагу, необхідно високу підбір волокна. Але трапляється, що швидко скорочуються волокна є більш вибірково вербувалися, і вони використовують АТФ-кф системи.

Як швидко скорочуються і повільно скорочуються, м'язові волокна використовувати всі енергетичні системи; різниця в тому, що швидко скорочуються волокна отримують більше енергії АТФ-кф системи, ніж від окислення та гліколізу наприклад. І навпаки, повільний твич.

2) так, обидва типи гіпертрофії відбувається в обох типах волокон. Але знову ж існує взаємозв'язок між типом волокна і типу гіпертрофії. Працюючи з високим вагою і низькою середньої повторень, АТФ-кф системи в першу чергу активізується і м'яз підкреслив, щоб спонукати миофибриллярной гіпертрофії. З іншого боку, коли робиш велику кількість повторень, анаеробного, гликолитического і окисного шляхів стимулювати м'язи, щоб пройти саркоплазматическая гіпертрофія.

Навіть при виконанні низьких реп/велика вага, повільний твич, які активуються змушені пройти миофибриллярной гіпертрофії. Але з-за того, що вони слабо контракту, і використовують різні енергетичні системи, ступінь їх гіпертрофії миофибриллярного нижче, ніж у быстросокращающихся.

При обговоренні быстросокращающихся волокон, цікаво відзначити, що вони мають більш високий потенціал для саркоплазматическая гіпертрофія, ніж повільно скорочуються для миофибриллярной гіпертрофії. Це пояснення, чому виконуючи кардіо шкідливо для вибуховість; це викликає зміну типу волокон, з швидко скорочуються повільно смикатися, що на практиці незворотнім.

+427
benhi 28 квіт. 2019 р., 17:59:40

Мій основний упор робиться на підняття тягарів - великий п'ять: станова тяга, присідання, прес, лава і підряд - я також додати аксесуар вправ і спробувати (правда-правда), щоб отримати 1-2 кардіо тренування ст.

Мій нинішній підхід , щоб вести щоденник, записуючи все, що мої щоденні тренування був, темп, що я їла до/під час і як я себе почував після цього. Я наступну програму з Вендлер 5/3/1 - в даний час на 15 місяців (реально отримувати великі результати).

Моє питання: чи є кращий спосіб відслідковувати свої тренування, ніж блокнот і ручка - я пробував різні телефонні додатки і всі вони займе більше часу/зусиль, ніж ноутбук. Я б хотів, щоб мати можливість переглядати прогрес, шахта великі, суб'єктивна інформація я відстежую, і т. д.......будь-які ідеї? Мені потрібно, щоб бути портативний, легкий у використанні, можуть бути дуже холодною, витримують падіння з висоти і т. д........

Також - яку інформацію я повинен тримати?

+386
KittiCat 16 груд. 2013 р., 17:57:48

Оскільки ви вже встаючи кожну годину, щоб розім'яти, я б зробила 25 віджимань щогодини, а що буде додати менше хвилини, щоб ваші вправи на розтяжку. Як ваша витривалість будує, ви можете поступово збільшити цю суму, як хотілося б.

Однак, якщо ви хочете збільшити м'язову масу і тонус, то підхід ви приймаєте буде вкрай обмежене застосування. У Віджимання з ухилом, ви м'яко залучаючи в черевній порожнині і нижніх м'язів спини, трицепсов і грудей. Однак, ви не використовуєте їх достатньо, щоб побудувати дійсно масу. Ви також роблю нічого, що могло б підкреслити вашу серцево-судинну систему.

Якщо ви хочете боротися з малорухливим способом життя, вам дійсно потрібен компонент, який підкреслює вашу серцево-судинну систему, переважно принаймні 20 хвилин, 3 рази в тиждень, і компонент, який також допомагає наростити м'язову масу і тонус. Є багато заходів, які вписуються в обидві з них, такі як кругова тренування, плавання, їзда на велосипеді/біг з верхньої маси тіла добавки і т. д. Я рекомендував би знайти заняття, яке вам подобається робити, і робить його частиною вашого повсякденного життя.

Все більше і більше досліджень виходить, що показати, як погано сидяча робота робочий стіл/стиль життя може бути, тому я закликаю вас боротися з цим у будь-якому випадку ви можете і чим раніше, тим краще.

+350
shinnobi 22 трав. 2018 р., 09:58:13

Все більше і більше досліджень йдуть вгору, показуючи, що ваша білка/вуглеводів/співвідношення жиру і загальна кількість калорій дійсно єдина річ, яка відділяє те, що розпатлане погляд від в'ялою. Що не скасовує необхідності для розумного самостійного експериментування, щоб знайти те, що працює для вас і вашого тіла.

Багато анаболитных дієти працюють, маніпулюючи найпростіший гормон маніпулювати: інсулін. Є кілька, які більше стурбовані лептину, такі як LeanGains. Суть в тому, що чим глибше ви копаєте в харчування менш все зрозуміло стає.

По-перше, давайте поговоримо про продуктивності вправи (на ваше питання):

 • М'язи знаходяться просто в якості контенту для спалювання жиру, так як вони є глікоген
 • Багато людей виконують в голодному стані, використовуючи тільки накопичену енергію
 • Ключ до виконання вправ є те, що енергія, яку ви зберегли до тренування!

Питання з низьким ГІ передпродажну підготовку і високим ГІ після тренування має справу з маніпулюванням реакції на інсулін. Основна ідея полягає в тому, щоб залишатися спалювання жиру як можна довше, а потім поповнити енергію після тренування як можна швидше. Це та ж ідея з виробниками протеїну намагаючись дати вам швидше поглинаючи білок, що не завжди те, що ви хочете.

 • З точки зору енергетики, ви просто хочете поповнити свої запаси глікогену.
 • Швидкість поповнення не впливає на вашу продуктивність тренування, тільки що доданий.
 • Ваша реакція гормонів регулюється нервовою системою, і він буде реагувати так само швидко або повільно, як ви генетично провідний.

У мене немає посилання, але справжній головний питання, як представляється, що багато з вимог для анаболічних дієт і термічний ефект їжі дещо завищений. Ці ефекти присутні, але не до точки, де вони стають новаторами. Це не означає, що вони не є корисними інструментами. Люди по-різному реагують на пропорції їжі, яку вони їдять. Ключ знайти правильний баланс і підхід, який працює для вас обох з вашим тілом і вашим графіком.

+350
bandri 26 серп. 2014 р., 17:31:49

Відстеження інформації-це завжди біль, тому що немає дійсно хороших додатків, як ви завжди є, що перериваю вашу тренування, щоб ввести свою вагу, повторень і т. д. Я вирішив було відстеження їжі і сну разом з тренування в звичайний блокнот або щоденник, а потім додавати замітки про те, як я відчував, якби у мене був особливо гарний або поганий тренування. Я мав гарний успіх "з першого погляду" книги, які день за сторінку для цього.

Кожні кілька місяців, я піду до кінця і переглянути речі, і спробувати співвіднести які-небудь вправи з тим, що відбулося в попередні кілька днів. "О, мій 10-мильного забігу смоктала, але у мене тільки 6 годин сну за дві ночі до", такого роду речі.

Особисто я ні як почерк або записуєте в таблицю Excel Як коліна, але я рідко щось оновити, але погрався і викинув ноутбук в тренажерному залі. Я не люблю потіти за всіх сенсорний екран, намагаюся оновити # повторень, турбуючись про те, що вага падає на неї і т. д. Невеликий (3х2) спіраль-це здорово, так як це може нажратися і нічого страшного.

Деякі з видів спорту я займаюся (наприклад, велоспорт) я використовую powermeter, який є великим, і він записує в інструкції форматі з купою даних, а у них це вже працює, але не дуже великий, але для цілей підйому.

+336
vtorhonen 2 бер. 2010 р., 17:05:35

Я готуюся circumumbulate гора Кайлас, 32 км від гірської місцевості близько 18.000 футів над рівнем моря. І я розумію, що це буде тривати роками!

Навчання 5 днів в тиждень, понеділок і четвер-вихідні.

Одна з вправ я роблю випад назад. Я в 4 повторень, 1 комплект. За кілька днів я був щасливий робити цю вправу, то тепер вона викликає болю правого коліна (почалося вчора вранці).

Сьогодні вранці, коли я прокинувся, я не в змозі зробити це, або інший гнути вправи, включаючи Сурья Намаскар (я на 72 повторень, 12 поз йоги кожен!)

Тепер мені доведеться чекати кілька днів, поки я не одужаю.

Будь ласка, дайте чергувати вправи на зворотний випад. Можливо, я можу зробити це, поки мої коліна досить сильні, щоб робити як вперед так і назад випад.

Спасибі.

+299
daixxsunny 6 трав. 2010 р., 18:09:37

Я тренуюся 4-5 раз в тиждень на дистанцію в 10 км, я дав собі потрібний темп, що я, ймовірно, може досягти. Гонка буде через 2 тижні, тоді я додам пару забігів по пересіченій місцевості 3 тижні та через 6 тижнів (11км з 300м позитивний приріст, то на 12км 500+).

Після цих перегонів я не встигаю регулярно тренуватися протягом декількох місяців через моєї роботи. Я буду боротися, щоб знайти (менше) на 1 годину не більше двох разів на тиждень, але я б хотів, щоб тримати мій темп після всіх тренувань я зробив.
Можна зберегти набуті бігом протягом декількох місяців з більш низької професійної підготовки?

+263
dmoody256 9 вер. 2010 р., 13:30:08

Коли я роблю завиток або біцепс Вправа (ще коли моїй долоні обличчя до стелі) я відчуваю біль в моєму передпліччя між моє зап'ястя і лікоть. Біль знаходиться на стороні ліктьової кістки.

Біль, здається, приходять, коли я відпустив свою хватку.

Хто-небудь знає, звідки це приходить; м'язи, нерви, ... ?

Редагувати : я перевірив з професійним і начебто моїх м'язів "розгиначів Карпи ліктьовий згинач зап'ястя"

Хто-небудь знати, якщо він прийшов з поганій формі або занадто багато ваги ?

Дякую

+253
Domysee 29 груд. 2018 р., 15:53:12

Перш за все, давайте зосередимося на харчуванні. Це справжній ключ в управлінні вагою. Фізичні вправи допомагають, але так важко реально оцінити кількість спалених калорій, що (через варіативності в тренуваннях, як форма чи інтенсивності) давайте просто припустимо, що ви хочете схуднути тільки з харчуванням (що цілком реально).

Але до того маленька замітка про вимірювання прогресу. Вага та розміри стрічки це досить хороший комбо для вимірювання змін, але це не все, що, не забудь про дзеркало. Так що сфотографувати з менш можливими одягу від пари кутів раз в місяць, то можна побачити, що зміни шкали або стрічки не можу сказати. Ви могли б змінити зараз, не знаючи! Також: вага це безпосередня міра, яка схильна до коливань води, випорожнення і все таке. Ви не повинні зосередитися про вашу вагу, ви повинні зосередитися ваш вага тенденція. Ви повинні з'ясувати, якщо ви, в розумні терміни, втрати, тягне і набирає вагу. Є кілька програм, які допоможе вам у цьому. Прокидаюся, в туалет і зважити, а потім увійти у вагу. Ви будете мати тенденцію дуже скоро.

Але давайте знову припустимо, що ви дійсно тягне, а не робить візуальний прогрес. Управління вагою-це все про енергії, або калорій в / калорій з. Харчування-це не так просто, але якщо ви, на даний момент, просто намагаюся з'ясувати, як втратити вагу, це припущення все, що вам потрібно знати. Так що ваші витрати за тиждень (усі ваші кроки, тренування, будь-яка діяльність, плюс ваш базальний метаболічно тариф, який ви, звісно, спалити, просто бути живим) компенсується споживання, що все, що ви п'єте чи їсте. Там немає порятунку від цього. Тому ми повинні або збільшити видатки, або зменшити споживання.

Перший крок: з'ясувати, скільки ви їсте. Розмір порції-це все! Соуси додає багато прихованих калорій, і напої теж. Вибач, якщо це здається нудним, але якщо ви серйозно ставитеся до його вході все, що ви їсте або п'єте в додаток, безумовно, допоможе вам. Фіксуйте все, що ви їсте або п'єте (що містить калорії) є, нормально харчуватися протягом тижня або два, і ви будете мати уявлення про вашому середньому добова доза. Від того, що ви починаєте знову увійти все, що ви їсте, але на цей раз ви прагнете знизити середньодобове споживання на 300-500 ккал. Це дозволить створити у вашому організмі всі необхідні умови для того, щоб втратити вагу, навіть якщо ви побачите коливання ви побачите чіткі, прямі лінії тренда, що говорить ви втрачаєте вагу.

Поїсти буде проблема з цим методом: ти не можеш толком зрозуміти кілокалорій їжі, просто дивлячись на нього. Ви повинні спробувати його обійти. Ви можете тримати алкоголь в помірних кількостях, намагаюся дотримуватися лікери, які менш солодкі (менше ккал). Якщо ви дійсно хочете зберегти посаду, просто переконайтеся, що коригування ккал в розвантажувальні дні і тримати увагу на розмір порції, можна легко переїсти, коли ви повернетеся з швидкий (я постила кілька разів).

+114
sanjay33 12 серп. 2010 р., 04:10:00

Немає одного певного типу для отримання "видер". Це в цілому погодилися в bobybuilding колу, формула для отримання ripped є збільшення обсягу вправ з відповідним зниженням калорій. Кожна частина цього рівняння слід робити поступово. Наприклад, видалити 250 до 500 калорій від вашого загального споживання калорій протягом декількох тижнів. Оцінювати результати і продовжувати процес. На здійснення частини рівняння, це може означати, виконувати більше повторень, або, більш комплектів з метою спалити більше калорій. Незалежно від підходу, який стає "розірваний" повинен бути поступовий процес. Ви повинні дати вашому тілу можливість пристосуватися до нових обмежень.

+35
JCHIMSELF 8 лист. 2019 р., 11:05:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil