Якщо ви харчуєтеся в день ви працюєте проти не день тренажерний зал?

Я піднімати тяжкості 2-3 дні в тиждень, як можна більш рівномірно протягом тижня.

У суботу мій "не роблять нічого продуктивного дня", яка допомагає мені зупинити випалювання (це дійсно допомагає мені залишатися дисциплінованим, як я знаю, буде світло/виходу в кінці тунелю).

Е. Р. Я взагалі не працювати (як у мене робота робота), не тренажерний зал, буде читати книгу/дивитися фільм, перевірте мій facebook, дозволяю собі з'їсти шкідливу їжу (зверніть увагу, я не в кінцевому підсумку їдять занадто багато калорій, я просто в підсумку замінивши щось нездорове на обід або вечеря), і взагалі просто відпочити.

Моє питання: чи Повинен мій нездорова їжа дня на день я ліфт чи ні?

Що мені це цікаво

 1. Ситуація 1: я їм нездорову їжу, і невеликий надлишок калорій в день підніматися, раз в тиждень
 2. Ситуація 2: я їм нездорову їжу, і невеликий надлишок калорій на підйомно день, раз в тиждень

Б застосування положення 1 зробити більше надлишок калорій перетворюється в м'язи (або менше її перетворюється в жир)? Тобто не скільки м'язів ви будуєте/жиру ви втратите, залежить від часу між їжею, то і час між роботою виходу.

+547
Amezaiku 15 жовт. 2013 р., 23:08:30
40 відповідей

Здається, кращим варіантом буде використовувати смуги опору. З'ясувати свій максимум з сильних смуг опору. після того як ви встановите це число, ніж робити свої набори протягом дня з 60-75% цього числа. Як вам збільшити ваші повторень з плином часу, використовуйте світлі смуги опору і в кінці кінців немає діапазони опору взагалі.

+981
LeaForest 03 февр. '09 в 4:24

Спробуйте зробити все вищеперелічене з ніг перетворилися в переконавшись, що ви працюєте через весь діапазон руху

+953
PAppMath 24 серп. 2013 р., 16:26:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для "нижнього" робота ДВК, зробити похилу лаву, віджимання на брусах та кабельних кросів з активною розумовою м'язового з'єднання та важкі ваги. 3 рази в тиждень сидить два дні для обсягу (меншу вагу, більше повторень), а інший для важкої ваги. Натисніть, що при щоденному 8 годин сну, а також достатню кількість протеїну/поживних речовин. Якщо ви знаходитесь в хорошій маси тіла прямо зараз, я міг би навіть піти за 3 місяці повільно Навальний для оптимізації росту.

+935
Varun Appaswami 10 лист. 2016 р., 22:15:41

Досить просто, ви вже три роки поза грою, ви несете більше ваги, і присідання є більш складними, ніж більшість людей довіряти.

Перше, що вам потрібно зробити, це відпочивати досить довго, щоб мати можливість рухатися без болю. Ти перестарався на цей раз. Вам потрібно почати з меншої суми, і результати оцінки звідти. Є будь-яке число "х повторень цієї вправи протягом шести тижнів" програм, доступних в інтернеті. Ось один для присідань. Нічого особливо наукова, але він виробляє керівництво для скільки присідань потрібно робити в кожному сеті. У мене до 30-40 в кожному наборі 4 комплекти в ніч, коли я нарешті зробив це, перш ніж мені стало нудно і перейшов на щось інше.

Інша справа, що ви може хочете стежити за пересиливание природні сигнали свого тіла через сили волі. Деякі люди краще живити через дискомфорт і біль, ніж інші. Я один з тих, хто сам. Це проблема, тому що це означає, я схильна до ліквідації не в змозі продовжувати програму через кілька днів. Якщо ви виявите, що ви схильні до такого роду речі, навмисно вибираєте нижчу мета і працювати звідти. Це буде означати, що перший тиждень або дві, мабуть, здається, що ти нічого не робиш, але те, що ви робите кондиціонування вашого тіла до руху, стає його підготуємо. До того часу, це стає важким, ви будете значно рідше насправді боляче себе до точки, де ви не можете вставати вранці.

+915
MsBettBp20 8 бер. 2018 р., 07:35:20

Я працюю 9-6 в софтверної компанії. Існує не так багато фізичного руху в офісі. Я відчуваю втому, прийшовши додому. Що я можу зробити у вихідні та навіть в будні дні, так що я не відчуваю втоми після приходу додому з офісу?

Це питання не пов'язане з втрата жиру / втрата ваги. Але, пов'язані з втомою.

+912
Ashok Rathod 24 серп. 2018 р., 17:22:20

Я був довгий час культурист, але ніколи не пробувала кроссфіт. Я дивився кілька відео CrossFit спортсмени використовують великі пластини таких же розмірів, як 45 фунтів тарілки я знаходжу в бодібілдингу тренажерні зали. Мені цікаво, якщо тарілки кроссфіт також 45 фунтів? Від цього знання, я хотів би оцінити порівняльну силу, як бодібілдер.

enter image description here

+912
smcdrc 18 вер. 2016 р., 04:57:40

Варіантів у людей, перерахованих в якості альтернативи, як показано в цій темі на шини альтернатив:

 • Відкатали сніговий паркан
 • Відкатали килим / Килим
 • Старий спортивний зал або кінь в стійло килимки
 • Палі килимової плитки
 • Що-небудь м'яке, що ви не заперечуєте проти знищення
 • Мати через набивний м'яч (відтворює деякі з відмов)
 • Shovelgloving - усуває ударну частину на користь, використовуючи кувалду, як вагу.

Я не думаю, що піноблок ви запропонували, це, ймовірно, хороший вибір, а саме тому, що повторювана тема мети припускає, що це буде щось, що ви не заперечуєте отримувати пошкодження протягом довгого часу, тому що краї кувалда з часом почнуть гризти отворів у більшості матеріалів. Що сказав, хоча ніщеброди фітнес не схвалює таке використання, деякі люди використовують їх блоку кувалда для тренувань. Якщо ви подивіться на коментарі, більшість людей використовують його для цієї мети схвалюють, але один з них передбачає використовувати тільки з круглою головою палицю-типу молотка і іншої держави-перша кувалда вдарила виколоті три-дюймовий шматок гуми.

Тим не менш, є люди, які клянуться ці блоки. Що стосується інших, які ви виклали, у мене немає особистого досвіду з будь-яким брендом, але ти будеш шукати щось зроблене з твердої гуми, дає досить, щоб він не зруйнувати чи пошкодити молотком, але досить тверде, що його не відірвати. Балістичний гель-це не те, що ви хочете; він побудований для таких речей, як аналіз впливу куль або холодної зброї в людську плоть, і будуть рвати. Більшість інших продуктів, які ви перерахували, балістика гумової, свого роду матеріал, який ви поклали в задній частині стрільбища, щоб зупинити кулі.

Зрештою, я не можу знайти будь-який продукт, який рекламує його використовувати в кувалду тренування, і деякі з них особливо відзначають, що їх продукт не створений для цього. З іншого боку, я бачив багато відгуків, де люди використовували їх для тренування кувалду і були задоволені ними. У мене склалося враження, що вони можуть бути цілком адекватними для цієї мети і буде служити розумною заміною шин, що більш портативний, і трохи більш прийнятним, щоб сидіти в номері, коли у вас є відвідувачі. Тим не менш, вони також, як правило, коштують близько $100, а тому що підприємства не схвалюємо використання продукту в цьому випадку, вам, ймовірно, не буде гарантійним випадком, якщо заблокувати відірвати або зламати.

+895
Dayron Gallardo 18 лип. 2014 р., 19:24:16

Це насправді цікаве питання. Хтось думав про це Джулс Мітчелл, який тільки що випустив книгу на розтяжку. Якщо я правильно пам'ятаю, в подкасті, вона сказала, що "туго" - це не значущий термін у світі анатомії і біомеханіки. Причина в тому, що немає ніякого способу, щоб виміряти то м'язи "жорсткі" чи ні. М'яз може бути сприйнято як "щільне" фізична особа, але немає ніякого способу для лікаря, щоб підтвердити або перевірити, що сприйняття. Медичної/біомеханічні світ має справу з речами, які можуть бути виміряні, так що "герметичність" просто немає місця в цьому світі.

У той же час, якщо хтось сприймає м'яз як, будучи напідпитку, це повинно бути ознакою того, що щось відбувається. Мітчел говорить про те, що коли хтось розуміє, що м'язи тверді, там можуть бути якісь мікроскопічні пошкодження тканин, а нервова система намагається захистити тканини, запобігаючи людини від переїзду, що частина їх тіла. Герметичність, далі, є захисним сприйняття, створені вашої нервової системи, щоб запобігти вас від переходу деякої частини вашого тіла.

Ви можете покласти в коробку з написом: "цікава ідея".

+877
akashchandrakar 14 квіт. 2010 р., 01:09:55

Поки форма хороша, то ви з великою часткою ймовірності поранитися.

Для рядків, деякі англомовні тіло в порядок, щоб допомогти прогресії їзди, тим більше що це не в конкурсному русі, так строгим зі обороти не принципово необхідно.

Якщо робити Pendlay рядків (як пропонує Мехді), ви можете мати трохи грудного доповнення, щоб допомогти з отриманням бар від Землі. Контролюючи ексцентричної частини (пристойний) ліфта допоможе також набирає силу.

Гленн Pendlay вчить рядка Pendlay

Алан Тралла "як" штанги поспіль

Для нормальної нахилити над рядками, так як ви не скинути панель між Репс буде більше акцент на ексцентричній частині підйому, і ви можете скористатися рефлексу розтягання в нижній частині ексцентрика, який допоможе стежити за торговими представниками.

Скотт Херман як: штанга Бент-більше рядків

Що стосується преси, це набагато технічніші (більше, ніж багато початківці спочатку вірю). Покращуючи форму на прес, як правило, може допомогти знову прогресує, але не завжди. Ви також повинні враховувати, що преса використовує менше м'язів, ніж інші звичайні руху суміші. Дуже часто можна побачити повільне прогресування з пресою. Наприклад, нещодавно вона взяла мій приблизно через місяць-півтора поставити тільки 10 фунтів на мій прес.

Преси також можуть отримати вигоду з різних реп діапазони, які ви використовуєте, щоб навчати його. Одне тренування може включати в себе максимум зусиль 3х5 штангою прес, а потім на наступній сесії може спричинити за собою 3х8 гантелі прес для гіпертрофії. Це може зайняти деякий час, щоб знайти те, що працює добре для вас.

Брет Контрерас: як військова печатка

Не хвилюйтеся з приводу тренерів, поки ваша форма правильна. Правильне харчування, відпочинок і техніка допоможе вам прогресувати в тренажерному залі.

Присідання буквально всього тіла вправи; вони задіють багато м'язів. Дуже часто для них, щоб відчувати себе невибаглива, тому в підсумку багато людей перехід на корточках з меншою частотою в тиждень (що вам не потрібно турбуватися про тільки поки що). Однак, якщо ви знаходите відновлення теж складності з 5 сетах, можна спробувати замість навприсядки 3х5 (який фактично зробив у стартовому складі). Але ви повинні бути чесним із самим собою і не йти по цьому шляху просто тому, що мені здається простіше, а тому, що у вас виникли проблеми з відновленням. Я рекомендував би дотримуватися програми, Поки ви плато в 2-3 рази або на присяд або тязі, а потім перейти до більш проміжними програми.

Важко сказати без додаткової інформації, але ви також можете знайти збільшення споживання калорій, щоб бути корисним. Надлишок калорій буде допомогти з нарощування м'язової маси, що в свою чергу допоможе з вашої міцності.

+876
rtmobiles mangla 29 черв. 2018 р., 01:29:43

З чого я можу зібрати про частоту прийому їжі полягає в тому, що:

 • За 3-х разове харчування, користь значно зменшується
 • Нижче 3-х разове харчування, і більше їжі набагато більше користі

Якщо ви можете легко з'їсти кількість здорової їжі, щоб вразити ваших цілей калорій, а також попадання ваших цілей макроелементів у 3-разове харчування, використання 3-х разове харчування.

Я знаю кілька людей, які почувають себе фізично погано, якщо вони намагаються з'їсти більше, ніж певну кількість за один раз. Для них, більш висока частота прийому їжі краще працювали, тому що вони були в змозі отримати калорій їм потрібно від гарної їжі.

Деякі люди вважають, що вища шрот частота надто втручається в їхнє життя і боротьба, щоб отримати всі страви. Для тих людей, рідше харчуватися краще працювати.

Підсумок:

Йти з як мінімум 3-разове харчування, і отримати їжу з хороших джерел, 90% часу. (Що можна перевести до 3 днів на місяць, або ж ви хочете розділити його). Виберіть частоту живлення, який буде працювати для вас і вашого способу життя, тому що стирчить з ваш план є більш важливим, ніж кілька гарних планів, які ви вибираєте.

+793
geeksified 10 груд. 2015 р., 19:39:20

На мій погляд, гантелі нахилився поспіль-це чудові вправи з наступних причин:

 • Ваше тіло краще-заробляти більше це бажано, якщо у вас є хронічні проблеми зі спиною
 • Він будує свою владу набагато краще, ніж штангою варіації
 • Він тримає плечі, лікті, і т. д. в більш природне положення.

Тепер, для того, щоб виконати гантельний ряд без станка, вам просто потрібно знайти щось, щоб оточити себе. Стаття про Т-нація про Крок рядків фотографії Метт Kroczaleski (тезка Крок рядків), використовуючи волоцюгу ручки. Примітка: Крок рядків в основному гантелі рядків зроблено для високого числа повторень з важким вагою, як ви можете впоратися.

Важливі аспекти ведення гантелі рядків:

 • Стабільна база. Використовувати щось нерухоме, щоб заспокоїти себе.
 • Не смикайте вага до грудей ... зняти його з контролю
 • Використовувати велику кількість повторень. Якщо ваша програма рекомендує 5х5 штангою рядків, я рекомендую 3х10 рядків БД.
+781
Shondeslitch 8 лют. 2018 р., 10:09:37

Ви хочете вибрати тип вправ, що дозволяє поступово збільшувати навантаження, які ви відчуваєте.

При запуску, ви можете зробити це шляхом збільшення відстані, або додавши пагорби.

Якщо підняття тягарів, ви збільшуєте вагу.

Ви не обов'язково повинні відчувати біль або біль у м'язах. У самому справі, якщо ви працюєте в 5-реп максимальна дальність для ліфтів, ви, ймовірно, нічого не відчує болю. У ньому обов'язково має бути хоча виклик. Ваш останній реп не складно? Якщо ні, то вам необхідно збільшити вагу, так що ти ледь можеш зробити необхідну кількість повторень.

Важливість приріст пояснюється в цій статті Марк Rippetoe: приріст. Деякі види вправ краще дозволяють поступово збільшуються, ніж інші, так що ваша програма тренувань повинна бути розроблена з урахуванням цього.

Ідея про те, що потрібно міняти тренування, щоб продовжувати робити поліпшення-це брехня. Все, що вам потрібно зробити, це збільшити навантаження. Якщо ви вибрали добре продумана програма навчання, у відповідності з вашими цілями навчання, просто дотримуватися його, тримати збільшення складності, як ваш організм не адаптується, і ви будете продовжувати, щоб стати сильнішими.

+775
lgwilliams 25 черв. 2018 р., 07:21:20

Клітинна гіпоксія призводить до зниження АТФ, в результаті чого в Na/K-Атфази регулювання зниження активності Nа/K насоса.

(Так як я обмежена двома гіперпосилання питання В даний час, перше-це звичайний текст з нещодавно додана посилання більш актуальна)

Гіпоксія призводить до Na,K-атр-ази через пригнічення вивільнення активованих Са2+ Са2+ каналів та активація АМПК:

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3165547

В результаті збільшення клітинної НС, які залучають воду в клітці, що призведе до клітинної гіпертрофії.

Без достатніх запасів АТФ на плазматичній мембрані клітини може більше не підтримувати нормальні іонних градієнтів через мембрани клітин і калій-натрієвий насос більше не може функціонувати. Це змінює іонну концентрацію калію і натрію. Витік калію в потім міжклітинний простір, і натрій по воді буде рухатися в клітин, викликаючи клітинний набряк і збільшення внутрішньоклітинного осмотичного тиск (Едвардс, 2001). Клітини в кінцевому підсумку може лопнути.

Висока [матрикс] калію і низький рівень внутрішньоклітинного натрію і концентрація кальцію підтримується активних транспортних систем. Таким чином, одним з найбільш швидких наслідків гіпоксії та дефіциту АТФ, це порушення нормальної іонних градієнтів в клітці мембрани, з швидкий відтік калію з клітини, і рух натрію і кальцію в клітину (Гослінг, 1999).

Збільшення натрію всередині клітини в результаті вода зайшовши в камеру, спонукуваний осмотичних сил, викликаючи клітинний набряк і спотворень, які можуть заважати функції органел (Бакман та співавт., 1992).

http://www.nursingtimes.net/cellular-pathophysiology-part-2-responses-following-hypoxia/200091.article

Я завжди чув і інші пояснення "насос" після тренування, з найбільш частих поясненням, уздовж ліній

під час інтенсивних м'язових скорочень, ця сила одноразово всередину закупорює судинну мережу, резервне копіювання потоку крові через певної групи м'язів. Компенсаторного підвищення артеріального тиску сил плазму від перевантажених капілярів в інтерстиціальне простору в м'язові клітини.

http://www.exrx.net/WeightTraining/PumpBurn.html

Однак здається, що це має бути важливим чинником, що я ніколи не чув, згаданих у спортивній фізіології текстів і документів. Я не можу знайти інформацію про хід часу назад клітинного набряку - тобто буде зберігатися досить довго після тренування, щоб врахувати 'насос'.

+747
Joel G Mathew 12 січ. 2011 р., 10:13:29

Присідання, станова тяга та жим лежачи допомогла мені в цьому відношенні. Якщо ви ще не зробили ті важкі, я б і уваги на них на деякий час.

+719
kurtzy317 13 січ. 2017 р., 20:12:34

Я хотів би почати з сильного ліфти програмі 5х5. Єдина проблема у мене це відсутність коригувальника або силова рама для жиму лежачи. Це було б гарною ідеєю зробити замість гантелей, жим жим? Причиною є безпека. Дякую

+707
Nemirni 2 груд. 2011 р., 06:32:23

Я тверде ядро Гимер. Я працюю 2 години в день на одного простягання. Однак я не можу зберегти інтенсивність тренування на півдорозі. Я маю на увазі не зумівши зберегти силу і витривалість, з якої я почав. В даний час я займаюся спортом для збільшення ваги і підйому важкоатлетів, тому я розминку протягом 8 -10 хвилин. Своїми холодними зимами тут в Харьяні, Індія. Чи Можете ви запропонувати способи вдосконалення витривалості? Є деякі речі, які я повинен зробити, щоб поліпшити витривалість або приймати певні добавки перед тренуванням? Буде приймати багато вуглеводів перед тренуванням реально допомогти??

+700
Muniba Arooj 8 жовт. 2019 р., 16:40:59

Додавши до того, що сказав Алек. Ви згадуєте почуття ж втомилися після разів на тиждень.

Щоб побачити поліпшення в кардіо потрібно працювати не менше 45 хвилин (не відстань) не менше 3 разів на тиждень.

Звичайно, у свою чергу, збільшить ваші спалені калорії в тиждень. Які ви повинні покрити в їжу більше.

Але пам'ятайте, що просто є більше не може бути заяву. Якщо ви шукаєте, щоб збільшити витривалість все, що ви говорите, ви хочете, щоб ваші м'язи, щоб бути сильнішими і мати більше витривалості (в тому числі серця, яке теж м'яз). Кажу, що є більше багаті білком продукти - м'ясо, яйця, молоко і т. д.

УПД: також просто працює з комфортною швидкістю не збільшить вашу витривалість і показують хороші результати. Щоб побачити поліпшення, потрібно запустити вище комфортна швидкість. У бігу, з виходить за свої межі і мають достатнє харчування (відновити те, що ти горів і у мене достатньо матеріалу для м'язів, щоб відновитися після стресу) ви побачите поліпшення вже менше ніж через місяць. Але це приходить з великим жирним попередженням, ви повинні переконатися, що у вас немає проблеми з серцем, перш ніж намагатися штовхати свої межі.

+654
user5334 5 лют. 2010 р., 08:17:45

ExRx.net

Я не можу придумати кращий ресурс, щоб дізнатися про кожній вправі коли-небудь придумав. Більшість "нових" вправ варіації на ці.

+644
sneeze1 3 лют. 2012 р., 07:18:03

Брутто калорій включає в себе як скільки калорій ви спалюєте, будучи живим і як багато вище калорій, які ви спалили займається.

Чистий спалені калорії-кількість спалених калорій перевищує суму, яку ви повинні залишитися в живих.

Використання чистих калорій спалюється, щоб з'ясувати, ваш прогрес в ситуації, підрахунок калорій, як втрата ваги.

+608
xava 23 груд. 2015 р., 09:31:10

Я приймаю MassGainer минулого тижня і я збираюся купити креатин найближчим часом.

Це мій 5-й рік в тренажерному залі (мені 28 років, 5'10", понад 68 кг). Я ходжу три рази в тиждень. Я ніколи не буду припиняти тренування (це шлях життя призначається, щоб бути). У мене дуже щільне, струнке тіло з досконалими порізи і форми.

В цьому році я вирішив набирати масу.

Моє питання полягає в тому, якщо я візьму MassGainer і креатин а потім припинити приймати його, як тільки його закінчив, моє тіло все ще жадає його, або якщо я втрачу масу, якщо я перестану його приймати.

+600
FukYouAll 19 жовт. 2011 р., 06:44:52
 1. Складіть ваші плечі, і намагайтеся мінімізувати участь трапецієподібної. Бічний підняти спрямована на дельтовидні і трапецієвидні можете прийняти увагу від основної мети.

 2. Прямі, але не замкнені. Якщо ви опинитеся згинаючи руку більше, щоб впоратися з вантажем, вага занадто високий. Візьми що-небудь поменше.

+588
Zhassulan Nurushev 1 квіт. 2014 р., 18:55:51

кращий спосіб поліпшити м'язи живота будинку, не обов'язково існує, є, ймовірно, не один вірний спосіб. Тим не менш, я намагаюся робити різноманітні вправи на м'язи преса, які використовують ніякого обладнання крім вашого тіла. Присідання, віджимання, з V-підйоми, підйоми ніг, і більше, але переконайтеся в тому, щоб використовувати різні відпрацювати всі АБС і ви можете зробити, що 6-пакету.

+571
solid coffin 19 груд. 2012 р., 23:06:10

Високий, наскільки мені відомо, артеріальний тиск не викликано віджимання як такої.

Вправи можуть посилити високий кров'яний тиск, навіть знизивши його в довгостроковій перспективі.

Якщо ви "відчуваєте рухів у голові" або просто запаморочення це ознака, ви повинні негайно припинити.

Обговоріть свій план тренувань(и) з лікарем і отримати професійну консультацію лікаря, який цей форум не має можливості доставити. Це може бути ніщо, воно не може бути. Словом бути перевірені, ніхто онлайн може розповісти вам нічого цінного, ніж бути дуже обережним, пройти огляд, можливо зробити навантажувальний тест під наглядом лікаря і т. д.

+559
Brian Rex 14 квіт. 2016 р., 15:05:14

Вибачте мене, якщо я від деяких тут, як я пірнаю шлях назад у мій банк пам'яті, але це те, що я пам'ятаю занять з фізіології.

Два основних раз ви хочете бути обережним з цим

 1. Коли людина висококваліфіковані
 2. Коли людина старше

Ленс Армстронг був важко навчався в роки його розквіту:

(Зверніть увагу, це вкрай спірний документ з-за ККД, але я не бачу ніякої проблеми з використанням максимального числа серцевих скорочень.)

 • У 21 років, максимальний пульс Ленса 207
 • В 28 років, максимальний пульс Ленса 200

Видно, що йому за виконання 220 - ваш вік буде давати. З абсолютної точки зору, це не величезний по продуктивності, але з точки зору атлетичної це.

Коли людина стає "підготовленим"? Я не пам'ятаю, ніколи не отримавши чіткої відповіді на це. Але це не тільки тому, що ти бігаєш туди-сюди.

І це не так послідовний, коли людина навчений, ти знаєш, що вони обганяють на величину X. Є досить варіабельність ви повинні підходити до кожної людини як до своєї власної, в іншому разі, якщо ти скажеш, Програмування чиясь робота на витривалість, ви могли помилитися на чималу суму.

Те, що я пам'ятаю, коли в лабораторії було, якщо людина має серйозні тренування на витривалість тлі, просто будьте обережні, вони можуть не так добре вписуватися в моделі. Насправді, я думаю, що вони часто відставати. (Вони дійсно гарні на виробляти більше крові за такт, проти того, щоб бити швидше.)

             

Потім, ставши постарше,

1) рівняння регресії для прогнозування HRmaxis 208 − 0.7 × вік у здорових дорослих. 2) HRmaxis передбачив, в значній мірі, тільки вік і незалежно від статі і звичний стан фізичної активності. Наш результати показали, що в даний час використовується рівняння недооцінює HRmaxin літніх людей. Це буде мати ефект недооцінки справжній рівень фізичних навантажень, введені в ході тестування і відповідні інтенсивності прописаних програм тренувань.

Суть того, як вік йде, традиційна формула поступово тримає гірше порівняно з рівнянням регресії, вони виявили,

age predicted heart rate max equation differences

Повернутися до фізичної активності:

Як ви можете бачити, в цьому дослідженні не знайшов різниці в залежності від рівня активності, але їх критерії не наприклад, спортсмен високого рівня. Це було просто, що людина займатися тренування витривалості кілька днів в тиждень, принаймні пару років. Це не Ленс Армстронг.

По-друге, вони знайшли різницю, але це не було статистично значущим. Як я потрапила на до, відмінності можуть бути невеликими, але помітними, коли ви орієнтовані на високий рівень продуктивності.

Наприклад, в лабораторії дослідження,

Знову ж таки, ніяких істотних відмінностей в рівнянні HRmaxregression спостерігалися між чоловіками та жінками або між сидячим (212 − 0.7 × вік) і витривалості-навчання (205 − 0.6 × вік) предметів.

Але, за 25 років,

 • 212 - 0.7 × 25 = 195
 • 205 − 0.6 × 25 = 190

У дослідженні, "без різниці" часто не означає нуль різниці. Статистичної значущості != клінічні.

(І просто, щоб показати свою неспроможність, ось майстер спортсменів за виконанням традиційною формулою.

Їх середній вік склав 59, а середня максимальна ЧСС 169. Цілком можливо, кожен день бігунів в середньому гірше ринку (сильніше серце), але тоді дійсно люди обганяють (сильніше і швидше).)

Крім того, через доросле тривалість життя, рівень биття ще 7 до 11. Це досить великий шматок ми могли б просто списати на генетику.

Автори навіть показати, як в їх моделі, ви могли б все ще бути від 20 ударів з-за стандартного відхилення. Моделювання людини складно :).

Вибачте, якщо це все трохи заплутано, але це вид точки. Як вони пишуть, якщо це важливо, ви повинні вимірювати безпосередньо для цієї людини.

По суті, ви завжди повинні турбуватися про використання формули, але ви турбуєтеся більше, коли людина високо тренованих на витривалість і старше.

Набагато більш простий спосіб піти про програмуванні прийняти найкращий час цієї людини і використання процентів з цього.

Нарешті, і де ви повинні бути дуже обережні з дорослими, ці ліки може викинути це все з Wack. Коли людина знаходиться на ліки кров'яного тиску, ви не хочете дивитися на пульс на всіх. Ліки цілеспрямовано обмежує, як високий кров'яний тиск можуть піти, який буде впливати на продуктивність серця може генерувати. Ви можете мати люди з почуттям спустошеності тільки в 90 ударів в хвилину. (Трохи довше обговорення.)

В цьому випадку вам дійсно потрібно йти на основі того, як людина відчуває. Я бачив тренерів трохи зробити когось крах, тому що вони думали, що людина бреше їм про те, як важко вони працювали, так як тренер був такий зосереджений на низький пульс.

+543
Kapara Crucis 27 вер. 2019 р., 17:27:42

Добре збалансований для всього тіла програма силових тренувань повинен брати в кілька факторів, тому вона буде виглядати трохи по-різному для всіх:

 • Навчання на поточному рівні: визначає тривалість тренувального циклу, а також впливає на набір/реп/вага рішення.
 • Втома управління: в залежності від зовнішніх життєвих стресорів, а також можливість виконувати роботу, що призводить до адаптації, ваш організм повинен мати можливість відновитися досить, щоб зробити наступний комплекс робіт. Тобто планування відпочинку/харчування/і т. д.
 • Тренування уваги: це впливає на основні вправи, які ви задіюєте, тим допомоги, а також впливає на набір/реп/вага рішення.

Це все речі, які багато людей пропускають, коли вирішували, що робити. Або вони уже знають, що програма, яка налаштовує хтось інший вони хочуть використовувати, або вони просто стрибають у навчання. Ви помітите, що я не зупинився на балансовому вправі, але я отримаю її.

Приклад хороший підхід для початківця до початку досвідчених слухачів буде наступним:

 • Одна головна складова тренування в день тренування.
 • Допомога 2-4 вправи в день тренування.
 • Вага визначається на кожен день або тренування Макс (один ви могли б ударити, навіть якщо Всесвіт вирівняні проти вас). Примітка: це не означає, що ви будете бити кожен день максимум кожен день. Це просто означає, що коли ви використовуєте відсоток це проти, що кожен день максимум.
 • Допомога може бути ізоляція працює, але спрямовані на зміцнення слабких місць у головному вправі, або забезпечення стабільності в суглобах. (наприклад, болю в ліктях і вас купа невідкладних робіт, тому необхідно додати в кучері для стабілізації ліктьового суглоба).

Новачок у проміжних склопідйомник може дотримуватися цього підходу з тижневого тренувального циклу і тренування 3 рази на тиждень. Це буде тримати їх зайнятий протягом досить тривалого часу. Я почав свою дочку на програму, яка орієнтована на пауерліфтинг. Схема РМЗ 6х4 близько 85% навчального Макс. Це тренінг максимум збільшився на 5 фунтів щотижня. Вона трапилося, щоб встановити кілька рекордів Федерації, коли вона брала участь кілька місяців потому.

Основна вправа: Вправа з'єднання, яке є основним напрямком для вашого навчання

Вправи допомогу: або сполук або ізолюючих вправ, які підтримують основне вправу

Суть в тому, що вам потрібно зосередитися на стає сильнішою. Що диктує іншим.

Як правило, роботи по наданню допомоги здійснюється за високої комплектів/повторень і малою вагою. Це стимулює їх на більш конструктивні шляхи, щоб допомогти основної роботи. Робота допомогу може бути циклічно по мірі необхідності в залежності від поточної слабкості або забезпечують стабільність суглобів по робочій м'язи-антагоністи.

Як правило, основна робота базується на головній меті. Якщо у вас немає фокусу конкуренції, як пауерліфтинг, стронгмен, або важкої атлетики, то ви будете мати потребу в деякій формі навпочіпки, деякі форми тягне, а деякі прессовочную форму роботи у вашій основній тренування.

Примітка про "оптимальної"

Все дуже часто, ліфтерів зробити це поняття в голові є, що є якась золота підхід, який краще, ніж всі інші. На жаль, з-за всіх факторів (див. Перший набір куль для деяких прикладів, і додати свої власні особисті генетика) неможливо визначити оптимальний спосіб для кожної конкретної людини в поїзді. Щоб зробити справи гірше, ніж сьогодні оптимальним не буде, як ви зрілим, як ліфтер. Міцність будівлі-це не лінійний процес. Пошук і усунення несправностей програма зовсім інша тема і занадто велика тема, щоб включити в цей відповідь.

У гонитві за міфічною "оптимальний" підхід до навчання, багато хлопців можуть бути продані на ідеї, що вони потребують спеціальних штанг, або деякі доповнення стек, або використати золотий спосіб. Люди, які продають всі ці речі на це. Поки є час і місце для всіх цих речей, це дуже рідко, що вони абсолютно необхідні.

Замість того, щоб турбуватися про "оптимальний" навчання, робити нотатки і оцінити ваш прогрес. Якщо ви починаєте мати проблеми і наметах, ці записки мають неоціненне значення для планування як для рішення цих проблем у подальшому навчанні. Ваші замітки повинні мати принаймні:

 • Вправи
 • Підходів і повторень виконано
 • Час в тренажерному залі
 • Приблизне уявлення про те, як ви відчували себе йти в тренажерний зал. У мене шкала від 1 до 4, де 1 є плачевним, і 4 є видатним. Це як індикатор того, як ви сприймаєте навчання пішов.
 • Рукописні замітки про тренуваннях. Хіба у вас виникли проблеми, тримаючись за бар? Це спільний боляче? Будь-яке місце, де ви відчували тижня під час підйому?

Якщо ви виявите, що ви використовуєте погану сторону в середньому на кілька тренувань поспіль, то це, ймовірно, час, щоб відступити гучності трохи, перш ніж вирушити у справді поганому тренування. Якщо ви працюєте на добрій стороні середні, це ідеальне місце, щоб бути.

Вам доведеться проходити етапи планування, виконання, оцінки і постійно протягом всього тренування. Це єдиний спосіб сказати, якщо ви робите успіхи і як правильні речі, як ви йдете вперед.

+511
Noah Nobody 27 серп. 2016 р., 09:15:31

Я знаю, що монтер люди мають більш низький пульс спокою, але що в той час як вони працюють?

Я думаю, що за це "краще" серця в даний час може досягати більше ударів на хвилину і тому максимальний пульс під час тренування буде збільшуватися.

І проявляти таку ж як і раніше буде мати більш низький пульс? (наприклад. біг 1 км за 5 хвилин, а непридатні будуть мати середню ЧСС, скажімо 150, а робити те ж саме після того, слюсар за середню ЧСС тепер буде 120).

Покласти в стільки ж зусиль під час вправи мають високий або низький пульс після отримання слюсар?

+495
discrer2017 2 вер. 2012 р., 22:22:55

Ось приклад шість днів на тиждень тренування (я знайшов загуглив "шостий день тренування план"). Деякі речі, щоб відзначити:

 1. Фактичний важкої атлетики тільки близько години на день. Можливо, аж на 75 хвилин.
 2. Дві години в день тренування-це кардіо, а кардіо світло на це.
 3. Тягнеться (до і після тренування) включаються в три години на добу.
 4. Вона розділяє тіло на три зони (груди і трицепс, спина і біцепс, ноги і плечі). Кожній області діє лише два рази в тиждень.

Вони не згадують це, але це не вид тренування ви починаєте в перший день. Ви б спочатку почати з більш звичайних вправ, два або три дні на тиждень. Ти будеш працювати до такого роду тренування з плином часу. Ще тільки дванадцять годин на тиждень кардіотренування-це те, що ви працювали б з плином часу.

Я не знаю, де ви знаходитесь у вашій тренування зараз. Але ви не повинні припускати, що єдине, що між вами і цією тренування є харчування. Ви повинні бути в змозі зробити в дванадцять годин світло кардіо (не забувайте про розтяжці) комфортно, перш ніж ви навіть думати про частину підйому. Крім того, не відразу двох або трьох днів до шести. Чотири і п'ять днів тренувань можуть служити переходи (знову ж таки, посилання від Google). Зверніть увагу, що вони ділять тіло по-іншому, ніж шести-денна тренування.

Я не можу підкреслити це достатньо. Це інтенсивний режим тренування. Це не те, що ви починаєте робити завтра, тому що це звучить круто. Це те, що ви працювати ваш шлях вгору, щоб робити.

І не забувайте, щоб розтягнути і зробити розминку і охолонути кардіо. Вони можуть відчувати, як пух, але вони є частиною того, що тримає вашу кров тече і очищенням організму від токсинів з перенапрягал м'язи. На цьому рівні тренування, розтяжку і кардіо є обов'язковим, а не факультативним. І як ви говорите, добре харчування, і багато води. Вам потрібен весь план життя, а не тільки у важкій атлетиці план.

+485
jeffreywrichards 24 черв. 2017 р., 09:07:38

Щоб дати відповідь виходячи з мого досвіду (півтора року), я виявив наслідки повільно будувати мого пробігу після травми, щоб дійсно допомогти відновленню.

Цю пропозицію було підтримано:

 • Використання піни ролик
 • Стречінг і йога
 • Масаж з Арніка гель
 • не робити занадто багато занадто швидко
 • Я також знайшов підтримку стиснення вельми корисні, я тестую в даний час верхня межа стиску ноги. Якщо кому цікаво, коментар нижче, і я дам вам про те, як мого особистого досвіду протягом кількох тижнів.
+469
Neh 30 лип. 2015 р., 06:39:31

Кілька років тому, працюючи над написанням деяких фітнес-програм, я натрапив на книгу Джим Беннетт назвав вага навчальної книги. Я був настільки вражений змістом, що я вирішила пакет з програмним забезпеченням. Книга відкривається передмовою Білл Перл , колишній Містер Америка, Містер США і Містер Всесвіт.

“В цьому немає-маячня книга залишає мало для уяви. Вона охоплює всі основи і має все необхідне для запуску звукова фітнес програми. Книги навчання ваги приймає здогадок силові тренування і показує вам, як проектувати і відслідковувати Ваші тренування програм. Він веде вас через робити і чого не робити, що так важливо, коли прагнення досягти особистих цілей у фітнесі."

Це супроводжується "основи силового тренування", який передбачає всі аспекти навчання, включаючи цілі, обладнання, спеціальні вправи, розробляючи процедури, харчування і багато іншого. Книга містить ілюстрації всіх зазначених вправ і включає в себе "книгу" в кінці для проектування планової і відстеження вашого прогресу.

Дві інші книги, які можуть бути цікаві були написані три Містера Олімпія Френк Зейн. Відомий як "Дзен" культурист, Френк був не звичайний бодібілдер, як він підкреслив, симетрії і приємною пропорційні над загальною масою. Його книги Стрес-програми, вправи, харчування, психологія, сновидіння, медитація, мотивація, і натхнення. Двох я рекомендую, Розум, Тіло, Дух і Зейн шлях до красивого тіла.

+469
Shushi 6 квіт. 2012 р., 06:06:08

Якщо ви застрягли в тій же вагу за пару місяців, то ви безумовно потрапили на плато. Є пара намічені шляху я використав, щоб прорватися через плато, і один бонус випадковим чином.

Спосіб 1

Знизити вагу ви сидите на корточках і почати будувати назад вгору повільно. Я дуже рекомендую це Джим Вендлер 5/3/1 для такого підходу, але те, що повинно працювати, це відкинути присяд вага близько 80 - 85% того, що він на даний момент (так, скажімо 60 кг на 5 повторень), потім додати найменше значення, ви можете кожен раз (зазвичай 2,5 кг).

Припускаючи, що ви коли-то навприсядки тиждень, і збільшити на 2,5 кг в тиждень, це займе у вас 8 тижнів, щоб повернутися до спроби 80кг на 5 повторень. За ці 8 тижнів, ви не вистачає яких-небудь ліфтів, оскільки вони в основному нижче поточної 5 ПМ.

Спосіб 2

Присідання кожен день. Я використав це в минулому, щоб зламати плато і поліпшити мою техніку присідання. Ідея полягає в тому, що ви берете суб максимальна вага (так що, я б сказав 65 - 70кг) та щодня працювати декілька підходів по 3 повторень в цій вазі. Зверніть увагу, 3 повторень, а не 5. Це свого роду схожа на Павла змащувати ПАЗ технікою, він просто отримує вас набагато більш зручним і здатний на корточках, що вага так само, як на корточках в цілому.

Коли робиш те, що вага на пару комплектів відчуває себе комфортно (я думаю за 3 тижні пару сетів з 3 повторень в 70кг), потім підняти вагу трохи і продовжуйте. Коли ти відчуваєш себе добре, знову перевірити свій максимум.

Цей метод є "на дотик", так як не існує певного прогресу, він більше покладається на відсутність его і зняття можливість просто увійти і зробити роботу, не думаючи про це занадто багато. Це також допомагає деякі психологічні проблеми у людей з метанням важким тягарем на їх плечі і присідає з ним, якщо ви зробили щось кожен день протягом 3 тижнів, потім він, здається, не так серйозно, як накручувати себе робити це раз на тиждень. Що приводить нас до...

Спосіб Бонус 3

Випадково. Після закінчення попереднього методу, деякі люди просто натисніть ментальний блок на певну вагу. Моя подруга застрягла в 120кг для 3 Повторень. Він застряг там місяць тому, коли він намагався 125кг, він отримав один дуже непевною репутацією і вище злиняв на ліфт. Один сеанс, ми базікали ні про що, поки він вантажив у барі, не звертаючи уваги, він ламав його, відступив назад і вдарив 3 суцільні присідання повторень. Потім хтось вказав йому, що він неправильно завантажений в барі, і як він думав, було насправді 120кг 130кг.

З цього моменту, він зумів вразити 130кг кожен раз.


Всі ці методи передбачають, що ваша техніка присідання є твердою. Це може бути варто того, щоб хтось знаючий, щоб критикувати вашу техніку і якщо є які-небудь питання, фіксувати їх перед збільшуючи вагу.

Я особисто тримаю в допомогу вправи, які ви робите (крім розширення ніг, у мене нічого хорошого сказати про них), але й кидати в поперек працювати на корточках днів, у формі зворотного розширення, зворотний hypers або доброго ранку.

+464
user40486 25 бер. 2015 р., 20:27:31

Якщо ви не знаєте точно, скільки калорій ви їсте, немає сенсу. Оцінки недостатньо. Ви повинні розраховувати калорії для кожного прийому їжі, кожен день. Для всіх ви знаєте, ваш сніданок пластівці можуть містити навіть більше калорій, ніж ваш хліб і Нутелла.

Якщо ти набираєш вагу, тому що ви їсте більше калорій, ніж ви спалюєте. Це дуже просто. Встановити щоденний мети калорій (це TDEE Якщо вам подобається). Виконати цю задачу кожен день протягом тижня або двох. Якщо ви не втрачаєте вагу, кинути мета на 300-500 калорій і спробуйте знову. Знижувати калорійність мета, поки вона працює.

+337
thomasmetcal 6 черв. 2015 р., 09:41:21

До регулярних тренувань, в кінцевому рахунку зіткнутися застуді, поганий сон, і інший кривий кулі життя.

Робіть розминку і переконайтеся, що у вас є психічні можливості для обробки ваших координація та сила. У гіршому випадку, йди і зроби ~75% від вашої ваги або чогось подібного. Якщо у вас є реальна травма, я б просто скоротити вагу, але переконайтеся, що ви піднімаєте.

У мене були чудові дні, коли я відчував себе жахливо, і деякі жахливі дні, коли я відчував себе чудово. Сон впливає на мене (і напевно ви) більше на стороні одужання.

+309
Sara Richey 3 лип. 2011 р., 23:45:52

Це правда, що з допомогою блендера з порошком протеїну, як купити, це погано, тому що блендер може розбити амінокислоти? Це звучить нерозумно для мене, але я чув це не раз, так що я вирішив запитати.


Найкраще, що я зміг знайти на цьому форумі. Цей пост

Механічне перемішування не впливає на хімічні зв'язки білків. Це як сказати, що блендер буде розбивати воду на водень і кисень. Останній раз я перевірив, що нічого не сталося.

Поки ви не киньте трястися в мікрохвильову піч у тебе все добре

здавалося, переконливі, але це не точно процитуйте що-небудь, щоб підтримати це.

+298
jadok 7 жовт. 2014 р., 03:35:48

Кожну милю ви ходьби спалює близько 100 калорій. Чим далі ви йдете, тим більше калорій ви спалюєте. Так що так, ви все ще можете спалювати жир і втрачати вагу з хорошою програмою ходьбі. Ви навіть можете зробити деякі інтервальні тренування з ходьби, за рахунок прискорення на короткі проміжки часу, а потім сповільнюється назад у свій нормальний темп.

Як на ваш біль в коліні під час бігу, це може часто бути зменшені з поліпшенням взуття, техніка бігу й вправ на баланс вашого нижніх кінцівок розтяжка і зміцнення. Наприклад, тугі литкові м'язи, підколінні сухожилля, його гумки, квадрациклів, стегна ротаторів, згиначів і привідних м'язів може викликати проблеми вирівнювання, які посилюються впливом працює. Зміцнити литкові м'язи, квадрицепси, шинки і сідниць допоможе поглинути удар працює так, що ваші колінні суглоби поглинає менше шок. Однак, хоча ці заходи можуть допомогти, вони не завжди усувають біль з запуском, ЕСП. якщо у вас є суглоб або пошкодження хряща.

Альтернативи біг - ходьба є відмінна вправа, якщо робити постійно. Додавання палиці для скандинавської ходьби до бігу і ходьбі можете збільшити ваші спалювати калорії шляхом включати більше м'язових груп тулуба і рук. У той же час поляки дозволяють перенести частину ваги на коліна і зробити кращий крок.

Еліптичні тренажери, плавання і їзда на велосипеді дозволить вам отримати гарну тренування з практично не впливає на коліна. Ви також можете отримати хорошу розминку, біг або біг підтюпцем у воді з або без смуг опору з мінімальним впливом на суглоби. Чим глибша вода, тим менше вплив.

Для зміцнення, підйомі по сходах то вгору або вниз, і присідання можуть турбувати коліна в залежності від походження болю. Використовуючи обладнання як загальний тренажерний зал або вправи м'яч може допомогти вам зміцнити ваші ноги, оскільки вони дозволяють виконувати присідання з підтримкою.

Сподіваюся, що допомагає. І звичайно ж, пити багато рідини і їжте здорову їжу. Удачі.

+251
AM Alwaysalive 28 жовт. 2013 р., 17:12:43

Я ніколи не робив набір спринтів для виконання рутинних/тренування до цього тижня. Тренування не штовхнути мою дупу так сильно, як відновлення, яке продовжується до цих пір, тому я шукаю причини, щоб продовжувати робити їх. (крім: болі = поліпшення)

Які переваги у тому числі спринт тренування у складі команди, яка більше орієнтована на біг на довгі дистанції, як марафон?

+235
Allexander Kelly 3 січ. 2019 р., 08:41:41

Ви праві, для збільшення м'язової маси, тренування по інтенсивності, що дозволяє виконати 8-12 повторень у сеті-це розумно.

Але врахуйте, що це не кількість повторень в сеті, які змушують м'язи рости, але інтенсивність кожного повторення. Якщо ви не в змозі зробити більше, ніж 8-12 повторень в сеті з певної ваги, інтенсивність, що вага зменшився для вас, і тренування з такою вагою не матиме ті ж наслідки, ніж раніше, навіть якщо ви збільшуєте кількість наборів.

+173
Justin Bibys 16 лют. 2016 р., 11:49:57

В цілому, у вас форма краще, ніж я бачу у багатьох людей, починаючи, зокрема, нижньої частини спини залишилися в нейтральному положенні протягом всього підйому.

Питання 1: Ваш верхній частині спини, насправді не кругла , що багато, що не погано б статися. Вашій латів відіграють важливу роль у внутрішній ротації плеча, поки вони не затягнуті і зафіксовані у цьому положенні, не повинно бути ніякої шкоди в продовження шляху ви знаходитеся. Внутрішня ротація плеча теж не погано в певних ситуаціях, таких, як це, як це передбачає положення стійкості і керованості. Беручи до уваги наявність внутрішньої ротації плеча в тиснуть руху можуть бути шкідливі, так як менше внутрішнього простору всередині плечового суглоба, сухожиль і невеликих м'язів, щоб очистити рух головки плечової кістки.

Питання 2: моєю першою ідеєю було б насправді спустити з підлоги. Килимки ви використовуєте додати приблизно на дюйм або два з простору між плитами і підставою, що відповідно скорочує загальний діапазон руху. Однак, звичайна станова тяга-Це вправа жижки домінуючим, так що додавання "Power" на своєму каре може бути справа свідомо намагається звільнити їх у рух. Якщо ви шукаєте більш квад домінування у становій тязі, ви можете спробувати використовувати сумо станова тяга, яка робить особливий наголос на квадрицепси, але і вимагає значно більше рухливості кульшового суглоба потрібно робити правильно (і, як правило, вимагає більше витонченості і при скиданні бар між повторень).

Знову ж таки, в цілому, ваша форма дійсно хороша для сцени, що ти. Одна річ, яку я помітив, що ви вже не згадується вашому шляху бар. Він здається трохи менше, ніж прямий. Вам не здається, потягнувши планку на ваші ноги, поки ви очистити ваші коліна. Перетягнеш в ногах допоможе зберегти ваші латів займається і верхню частину спини щільно. Спробуйте думати про згинання бар навколо ваших ніг, як ви перетягніть панель вгору. Це допоможе вам вести свій латів (як сказано вище) і прямий шлях в барі, які роблять підйомник більш ефективним в цілому.

+168
CBeTJlu4ok 30 черв. 2015 р., 00:20:22

Я теж страждаю від болю в суглобах від травм в юності, хоча це мої стегна і плечі. Я зрозумів, що мені потрібно ендопротезування кульшового суглоба протягом наступного десятиліття.

Це може бути корисно відвідати фізіотерапевта або реабілітаційний центр. Якщо ваш досвід схожий на мій, ви можете виявити, що шкода не так погано, як ви думали, і вони можуть дати вам певні вправи, щоб допомогти зробити ваші м'язи в робочому стані.

Безумовно, рухатися теж, навіть якщо це просто ходьба. Я пішов з осадових спосіб життя (офісна робота, компанія Netflix кайфу, і т. д.), Щоб ходити в спортзал регулярно в минулому місяці і вже я помічаю поліпшення болю/поверховість дискомфорт від активного.

+150
detran 27 лип. 2019 р., 05:15:53

В минулому році я вирішив скинути кілька зайвих кілограмів і після багато боротьби, мені вдалося схуднути ~45 фунтів.

Сьогодні я дуже сильно підтримувати моя вага але я хочу схуднути більше. В даний час я Вага 190 але я хочу, щоб спуститися до 170. Я хочу виглядати і відчувати себе краще.

Нещодавно, я зробив все, що від Карбо навантаження і регулярно працює, щоб зосередитися на дієті Палео. Нічого не працює. Мій споживання калорій у день ~2000. Я не їм в ресторанах і завжди приготувати свою власну їжу. Я відхилятися від вуглеводів і, як правило, готують страви, які тільки білки і овочі. Я також ходжу в тренажерний зал кожен день, де я півтори години кардіо і половина нашого ваги.

І ще, я зайду за фунт або два, але він повернеться до мене.

Будь-яка допомога вітається. Спасибі!

+108
yukoba 27 трав. 2016 р., 01:27:20

Ви згадали, що ваші ігри тривають від 1,5 до 3 годин. Під час таких тривалих ігор, це не достатньо для зволоження себе з водою... потрібно поповнити запаси електролітів, що ваше тіло потребує, щоб йти далі, чим і пояснюється легке запаморочення почуття. Я б порекомендував Gatorade для таких напружених матчів.

Перед тренуванням харчування повинно бути з'їдено хоча б до 45 хвилин до тренування. І повинно бути щось, що швидко перетравлюється, як простих вуглеводів. Не переїдайте і пам'ятайте, що ваше тіло має глікоген зберігатися до того, як перед тренуванням закуски. Відновлення після тренування є найбільш важливим аспектом для вас, щоб виконати так що якась білка і вуглеводів багату їжу протягом 30 хвилин після тренування. І не йде на компроміс гідратації. Напій Gatorade або апельсиновий сік(природне джерело електролітів). Краще всього, якщо удача і продовжувати тренуватися!

+93
Mohammad Touhidul Alam 11 груд. 2019 р., 22:04:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil