Кокосового молока або звичайного знежиреного молока?

Питання

Для збалансованого робить спортсмен кроссфіт (до 1x 2x на тиждень), я повинен пити кокосове молоко або щоденник знежирене молоко?

Фон

Як спортсмен намагається мати певну тіло і енергію для тренування може бути складним іноді.

Я знаю, що білок важливий для збільшення м'язової маси, і, які повинні бути визначені, жирів (особливо насичених жирів) слід уникати.

Нещодавно я почав бачити величезний зростання за число кроссфіт твоєму, що пити кокосові коктейлі після тренування і все більша кількість спортсменів (і жінок) рекомендую кокосове молоко замість звичайного молока.

Це спеціально істинно серед веганів, і серед тих, хто не приймає білок з тваринних джерел. За їх словами, кокосове молоко є здоровим і добре для вас.

Проблема

Я був здивований, коли я перевірив етикетку на кокосовому молоці.

За даними джерел з Міністерства сільського господарства США:

Можна відразу бачу проблеми з цим: кокосове молоко має 104% від рекомендованого кількості жиру.

Отже, жир-це не погано, ні зло в собі. Є два основних види жиру (ненасичені і насичені), це добре для вашого серця і кровоносної системи в цілому (ненасичених жирів, як у сирому оливковою олією), інший-що дає вам серцеві напади (насичених жирів).

Проблема з кокосовим молоком, що наповнений насичених жирів (в якому у тебе серцеві напади).

Зараз мені цікаво, як можна щось з так багато насичених жирів, вважається таким здоровим спільнотою?

Питання

Тому на даний момент я досить сильно бентежить:

 • Один тип молока здоровіше?
 • Чому кокосове молоко вважаються здоровими?
 • Чому кокосове молоко використовують спортсмени і жінки?
 • Що я повинен взяти?

Додаткова Інформація

Зверніть увагу, що я не непереносимість лактози, а це для нормальної людини, є також безлактозная щоденник доїть, а також.

+445
Kiran Lokhande 18 бер. 2010 р., 21:08:37
28 відповідей

За допомогою спостережень і емпіричних даних, багато сил інструкторів і культуристів виявив, що 5-6 повторень ідеально підходить для побудови сили, в той час як 10-12 повторень ідеально підходить для розміру будівлі.

Я помітив на власному досвіді, що для мене це набагато простіше, щоб додати нижче 10 фунтів на ліфт у діапазоні 5 повторень, ніж для мене, щоб тримати вагу на моїх попередніх 5RM і перейти на 8-10 повторень.

Очевидна відповідь може бути, що збільшення повторень, значно збільшує загальну навантаження (8 повторень в 100фунта це 800lbs разом, поки 5 повторень в 110 фунтів становить 550 фунтів), але я цікаво, якщо є щось ще. Футболісти перевіряються на 40 ярдів, тому що це те відстань, на яке може бути збережене на максимальній швидкості, близько 5-7 сек, а 100 метровий спринт б навіть кращі спринтери сповільнюється трохи на фініші порівняно з їх максимальною швидкістю в будь-якій точці на відрізку.

Є щось подібне відбувається з ліфтами? Таких як виснажуються запаси глікогену в діапазоні 5-6 повторень, і тіло потрібно перемикатися на пробивання лактату для енергії в діапазоні 10-12 повторень?

+981
Yaros2 03 февр. '09 в 4:24

Я згоден з @Дін, що "найголовніше-це профілактика", але мій метод трохи відрізняється.

За мої перші 6 місяців лазіння ~2/тиж в приміщенні, моя альпіністське взуття стало нестерпно (і непристойно) смердючий, незважаючи сушіння релігійно повітря після їх використання. Як ВП згадав, вони теж були явно брудними всередині. І варто зазначити, що я ніколи не ношу шкарпетки з моїх скельників.

Мій друг (і набагато більш досвідчений альпініст, який через кілька пар скельників протягом багатьох років) наполіг, щоб я могла їх випрати в машині, але я як і раніше стурбований пошкодження гуми та/чи клей, який скріплює частини гуми разом. Я, нарешті, покласти їх через боковим завантаженням пральна машина з завантаженням білизни. Вони вийшли пахне набагато краще, дивлячись чистими і ні в чому не бувало.

Після того, як ходити в спортзал з моєї свежевымытую взуття, я помітила, що деякі запахи повернулися, хоча нічого подібного раніше. Так що, коли вони були ще вологими від поту, я кладу 1-2 столові ложки соди в кожну туфлю і потерла його навколо всередині. Крім того, як зазначалося, я дозволити їм висохнути на повітрі. Перш ніж повернутися в тренажерний зал через кілька днів, я постукав черевиками один про одного, щоб видалити надлишки соди з.

Після 2-3 походів в спортзал, харчову соду, вже не було видно на внутрішній стороні черевика, тому я повторювала процес. Досі (близько 1 місяця 2-3 відвідувань тренажерного залу в тиждень) це, мабуть, запобігання запаху від погіршується. Коли вони знову стають помітно брудними, я або покласти їх через мити або спробувати метод @Діна зубна щітка і оцет.

+928
Ma Ya 8 лист. 2010 р., 15:45:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, ваш кращий вибір, щоб зробити погуглити. Дослідження різних типів планів і цілей кожного з них і чи збігаються вони з тим, що ви хочете. Особисто я Bodyweight тренування шанувальника як за рахунок зниження ризику травмування і зручність. Незалежно від того, хоча ключі повинні скласти план, який є збалансованим включає в себе всі групи м'язів, і дотримуйтеся цього плану.

Тепер деякі рекомендації (відмова від відповідальності я використав деякі з цих і я компенсуватися жодна з цих)

Тренувальний клуб Найк має вагу тільки версія плану через їх застосування. Це дасть тиждень план саме те, що ви повинні зробити, і включає в себе досить різноманітні тренування і цілі.

AthleanX-це фітнес-програма управляє хлопець на ім'я Джефф Cavaliere, який є також фізіотерапевтом. Він тренується багато спортсменів і, як правило, вважається, щоб знати, що він робить. Він пропонує вага тіла тільки версія його планів на їх сайті.

Фрилетикс-це додаток freemium, яка працює, щоб побудувати співтовариство навколо навчання та орієнтується на свої власні версії "функціональної" фітнес. Я особисто знайшов успіх з ним.

Є кілька скоб будь-якої програми тіла. Підтягування/віджимання/віджимання/присідання-все це допоможе вам поліпшити свій фізичний стан. Знайти щось, що включає в себе все вищеперелічене, і ви повинні бути добре.

+800
knl 30 трав. 2017 р., 01:20:49

Хтось прийняв рішення, щоб почати втрачати вагу сьогодні. Людина повинна вибрати дієту і вид спорту, може бути.

 • Як вибрати кращу програму харчування для себе?
 • Є інші речі, які слід враховувати?
+797
slavust 18 січ. 2012 р., 18:20:59

Як розраховуються калорії в їжі?

Вони підсумувати енергії в кожній молекулі? Наприклад, при спалюванні матеріалів і розрахунку виходу енергії.

Або це значення повинно представляти енергію, що людське тіло буде витягти з цієї їжі?

Чи вони тільки підсумувати елементи, які ми повинні засвоїти (білок, вуглеводи, жири) ?

Наприклад, деревина містить багато енергії. Ми бачимо, що при його спалюванні. Але людський організм не в змозі зламати робили волокна для добування енергії з деревини. Ми не їмо дерева, але я припускаю, що існує кілька елементів, що містяться в їжі, що ми не перетравлюють, але які містять енергію.

Крім того, жир міститься багато енергії в порівнянні з вуглеводами білками, але людський організм має набагато більш складний час для обробки жирів і витягувати з нього енергію (катаболізм).

Це енергії, виведеної з катаболізму жиру, який розраховується або знову теоретичне кількість енергії в жировій тканині (спалювання).

+761
thaikolja 1 січ. 2018 р., 14:58:18

Відповідь на ваше питання-так. Так, ви можете зробити 2/3/4/5 день розділити кожну тиждень. І, так, ви можете робити повну тренування тіла 2-3 рази в тиждень. Насправді, я б порадив робити як - тільки не одночасно.

Більшість людей, які ходять в тренажерний зал буде робити спліт рутини. Зазвичай у 3-денний спліт включає в себе:

 • День 1 - Ноги: окосту, квадрицепси, ікри, сідниці
 • День 2 - від себе: трицепси, груди, плечі
 • День 3 - Тяга: біцепс, спина

Ви також можете додати в основні м'язи на будь-яку або всі з цих днів. Крім того, ви можете провести повне тіло. Тренування такого типу передбачають вправи, які беруть участь більшість м'язів тіла:

 • Присідання
 • Станова тяга
 • Лава для преса
 • Жим/ривок
 • Гирі

Ви не можете робити обидві цих процедур у той же час, було б надто багато. Однак ви можете чергувати їх. Робити 3 дні розбити на пару місяців, потім перейти на повний рутинну тіло на деякий час, потім назад. Це буде оскаржувати ваше тіло по-різному і буде тримати вас від отримання використовувати для вправ і застоялося.

+757
EricC 9 бер. 2012 р., 21:32:01

Редагування - це, ймовірно, не має значення, яку програму ви використовуєте з точки зору втрати ваги.

Дієта є більш ефективним, ніж вправи на розвиток втрати ваги (наприклад, див. посилання з Клініки Мейо

З мого особистого досвіду, я використав поєднання дієти і регулярні помірні фізичні навантаження, щоб перейти від 110 кг до 90кг менш ніж за рік. Стверджував, що вага протягом декількох років, а потім потрапив у бокс і вирішив піти тільки регулярні інтенсивні тренування і повернутися до 100кг... але я більше фізично, ніж я був на 90кг.

Знову ж таки з мого особистого досвіду ви не обов'язково повинні змінити те, що ви їсте так довго, як ви мати хороший баланс овочів, фруктів, протеїну і т. д. Контроль розміру порції є ключовим.

+744
shawan 12 вер. 2018 р., 04:15:08

Ви робили якийсь прогрес у відношенні weigths ви використовуєте для цих вправ? (ця інформація відсутня у вашому питанні). Якщо вам вдалося збільшити weigths більш або менш стабільно, то ви зробили прогрес. Це тільки те, що ви досі не бачу в дзеркалі (трохи терпіння).

Але якщо ви витратили 3 місяці навчання з майже такою ж weigths і повторень, то ви безумовно є проблеми. Ви згадуєте такі речі, як харчування і на тиждень тренування, але як щодо вашого якості сну? Сон часто забувається, як якщо б це не було важливо. Але це під час глибокого сну, що більша частина гормону росту, який ви отримаєте, буде відпущена. Всі зусилля йдуть нанівець, якщо ви не регулярно недосипають.

Однієї змінної, можна трохи змінити ваш час відновлення. Спробуйте вставити додаткові дні відпочинку у вашому житті. Можливо, тільки тоді ви почнете робити успіхи.

+724
tecnotigerx 20 жовт. 2013 р., 17:01:14

Це мертвийліфт, то вага повинен бути мертвим на підлозі. Сенсорний-енд-гоу чи інакше, підстрибуючи не в тязі.

Особисто я розслабитися моє зчеплення і скинути на кожен респ. Мої руки не відриваються в барі, але я відкриваю мої пальці, переконавшись, що вага дійсно мертвим на підлозі.

І ще це додає до кожного набору незначна і в інтересах забезпечення належної формі набагато перевищує будь-які втрати. Ви також повинні дихати між Репс і нижній розслаблене положення є ідеальним місцем для скидання повітря у ваші легені, зробити хороший вдих, дихання, а потім отримати інший, потерпіти, затягнути АБС, зробити груди, і тягне.

Від Mark Rippetoe:

Якщо ви працюєте з досить ваги, що вам потрібно кілька вдихів щоб зробити розтяжку, прийняти їх, але не просто стояти і молитися, що наступний реп буде легше. Якщо вам потрібно 2 або 3 між ними, прийняти їх.

Так що для тих 2-3 вдихів між повторень, у вас є достатньо часу, щоб розслабити захоплення, скоба для вашого наступного підйому, і переконайтеся, що ви піднімаєте у чистоті.

Якщо ти тяги поруч з вашим 5RM, твоєю турботою повинна бути правильна форма. Якщо ви на 1 секунду, 5 секунд або 10 секунд, не поспішайте.

Щодо стоячи між ними, що, може бути, трохи надмірною, але якщо це те, що ви вимагаєте до нігтя форму, то зробіть це. Для мене, я не хочу, щоб мої руки геть від бару і я хочу залишитися психічно в Dead-режимі ліфта. Коли я встаю без бару в моїй руці, я закінчив.

Проблема, яку я міг бачити стоячи полягає в тому, що ви, ймовірно, рухати ногами, так що ви будете повністю скинути від кожного повторення. Якщо це чистий позитивний для вас, змушуючи вас набрав у форму, добре дихає, і натисніть ваші цифри, то неодмінно встати. Але якщо постояти трохи занадто великий "розрив", як для мене, то він не може служити вам добре.

+702
Longhorn 18 черв. 2015 р., 19:59:11

У деяких випадках штами приходять від м'язового дисбалансу або слабкості, і в іншому випадку вони можуть бути пов'язані з технікою. У будь-якому випадку, коли ви потягнули м'яз наступний протокол працює добре:

 1. Інше. Коли він більше не викликає багато болю, ви можете почати на реабілітацію.
 2. Стиснення і легкі роботи. Краще зробити великий обсяг з малою вагою, щоб отримати свіжу кров тече через область, щоб допомогти прискорити загоєння.
 3. Поступово збільшуйте інтенсивність, поки ви не повернулися на свій колишній рівень роботи.

Для запобігання його в першу чергу, потрібно якесь узгодження з фізіотерапевтом, щоб розгледіти, що конкретно відбувається. Я скажу, що найчастішою причиною жижки штамів обумовлені слабкі підколінні сухожилля, тому що вони не регулярно. Однак найбільш частою причиною деформацій грудних за рахунок техніки. Які можуть або не можуть застосовуватися у вашому конкретному випадку.

При фізичних навантаженнях або занять спортом:

 • Розминка має велике значення: при піднятті тягарів, використовуйте легкий вага, щоб зробити м'язи теплі, і збільшити трохи в той час, поки ви дістанетеся до ваги. Якщо займатися спортом, виконувати контрольовані рухи тіла, такі як присідання, біг на місці і т. д. щоб розігріти м'язи, які ви будете використовувати.
 • Регулярно перевіряти і виправляти свій метод: взяти багато відео і переглянути його. Іноді ви можете легко знайти речі.
 • Розвивати свій проприоцепция (усвідомлення тіла): Якщо ви зверніть увагу, ви можете зловити попереджувальні знаки, перш ніж вони стануть щось серйозне. Так само важливо, ви повинні знати, наскільки добре відчуває техніку.
 • Проаналізувати корисну допомогу вправи: допомоги вправ або допомогти вам зробити ваші основні вправи краще, або вони запобігають травми. Зазвичай вони виконуються з меншою вагою і більш повторень. Це прекрасний час, щоб включати таке нормального життя.
 • Роботи по мобільності регулярно: мобільність роботи слід виконувати після основної тренування, і можуть включати ослаблення м'язів, зміцнення слабких підтримку м'язів, розтяжка і завальцювання піни.
 • Регулярно робіть фізичні вправи: вихідні воїн менталітет закликає ваше тіло, щоб зробити речі, які він провів всю тиждень, забувши, як це зробити. Це рецепт для травми. Замість тренування 2-3 рази в тиждень протягом години кожен день рівномірно за всі 7 днів буде досить, щоб вважатися регулярні фізичні вправи.

Побудова кожної з цих дисциплін у вашої звичайної допоможе тримати вас вільними травми. Якщо ви їдете від недавньої травми розминки на початку і мобільність роботи в кінці стає набагато більш важливим.

+693
said 9 трав. 2018 р., 10:51:36

Інші відповіді стосувалися силові тренування, і я згоден, що робота зі штангою дасть вам кращий удар для вашого долара. Чотири вправи, які збираються, щоб дати вам більшостей чубок для вашого самеца оленя:

 • Присідання
 • Накладні Прес
 • Станова тяга
 • Лава Для Преса

Існує кілька програм, які допоможуть вам розпочати роботу. Стартова сила - це відмінна книга для початківців програми. Це дасть вам з великою кількістю фундаментальних знань, ви колінами. Однак, як спортсмен, ви, можливо, захочете, щоб серйозно розглянути Джаггернаут метод 2.0. Метод Джаггернаут створена для спортсменів, будувати вибухову силу і т. д. У мене є книга, а це дозволяє скорегувати свої тренування Максів на основі поточної продуктивності. Це означає, що ви скористатися вашою новачка з'являється. Можливо, ви захочете зробити стартовою сили книга і метод Джаггернаут книгу одночасно. Початкова міцність забезпечує, ймовірно, одним з кращих поломки основного ліфти ви побачите. Вона також надає деякі дійсно гарні базові знання, які допоможуть вам зрозуміти іншу книгу.

Не забувайте, що харчування

Велика частина тренуваннях як спортсмен їсть як спортсмен. Це не означає, що їм все, що під сонцем. Це означає, що ви повинні є хорошу їжу і в потрібних кількостях. Одна з областей, де я думаю, що сила робить ведмежу послугу-це акцент на їжі ваш вихід з плато. Це дуже легко з'їсти купу лайна і розжиріти, якщо ви будете слідувати цій раді. Як ви згадали, що не збирається допомогти вам.

Ви знайдете масу суперечливих порад про правильне харчування, а це конфлікти, оскільки протоколи їсте працювати краще для деяких людей, ніж інші. Основи полягають у наступному:

 • Їжте багато білка з пісного м'яса (курка, яловичина, морепродукти). 0.75 г на фунт мінімум 1 г на фунт зазвичай рекомендується.
 • Їжте як мінімум .35г за фунт жиру. Вам знадобиться поєднання насичених і ненасичених жирів. Намагайтеся вибирати джерела, які є низькими в запалення.
 • Заповнити решту вашої потреби калорій з вуглеводами. Вибрати джерела з високим вмістом клітковини, так як це допомагає тримати вас більше влаштовує і підтримує інші функції організму.
 • Добавка з мультивітамінами, омега-3 і креатин моногідрату (не приймаємо замінників, 5г у день)

На сайті навчальних систем Джаггернаут ви знайдете приклади незначних конфліктів харчування. Але якщо ви розумієте, чому вони там це має сенс. Пауерліфтер Брендон Ліллі віддає перевагу більш карбюратор жорсткій дієті, в той час як пауерліфтер/сильна людина Чад Уеслі Сміт віддає перевагу більш жирні важкі дієти. Це дійсно просто зводиться до того, як їх тіла боротися з макросами.

Почніть з фіксації джерела живлення, потім робота з пошуку вашого обслуговування калорій. Після цього можна відрегулювати вгору або вниз, щоб відповідати вашим потребам в навчанні на час. Мінімуми я надав вище, там, щоб підтримати нормальну функцію обміну, як найкраще. Якщо ви виявите, що білок почне ламати ваші калорії для схуднення, спочатку переконайтеся, що ви не намагаєтеся бути занадто агресивним, то вважайте доповнення купити/казеїн. Уникнути маси гейнери, які завантажуються з цукру і декстрози, але отримаємо звичайний сироватковий/казеїн. Що допомагає вам зберегти білок, хоча ваш раціон вимагає менше калорій.

+671
Dinosaur Noodles 3 серп. 2014 р., 19:56:48

Я задаюся питанням про те, як збільшити свою манжету обертального пристрою і активовані підтягуючі вправи?Я думаю, що такі практики підвищити свій обертальної манжети активації на підтягування.

-Широким Хватом

Зважені підтягування з малим числом повторень або ваги змоталися з високого числа повторень?

+631
AndroGuy 15 груд. 2018 р., 06:50:13

Я так розумію, ти в курсі:

ПОВ = Джоуль на годину на кг маси тіла Дж/(сек.кг). 

І якщо ви подивитеся на БМР оцінки рівняння можна помітити, вони мають лише 3 змінні: зріст, вага і вік, так як м'язи м'язової маси, як було показано, не бути значущим.

Тому припускаючи, що ви людина доросла тільки один з цих змінна знаходиться в області видимості для вас, щоб грати. Так що просто підключіть ваші показники у формулу, щоб отримати ваш поточний ПОВ, потім розділити це число на масу мультиплікатора за обраною формулою розрахувати скільки кг ви повинні отримати, щоб подвоїти свій BMR ;-)

+507
RobinKOlea 8 груд. 2013 р., 18:36:01

Як правило, я великий шанувальник гантелей, однак це може бути точка, де ви могли б розглянути питання про перехід на штангу.

Тому я пропоную, якщо у вас є доступ до волосіні 40lb і 45lb гантелі, я припускаю, що ви перебуваєте в тренажерному залі. Таким чином, я припускаю, що ви, ймовірно, є доступ до штанги.

У той час як гантелі чудово підходять для усунення дисбалансів, особливо на верхніх підйомників тіла, там менше переносяться на абдомінопластика. В залежності від вашої ситуації є два можливі варіанти для вас.

Розслідувати штанги

Коли ви тримайте гантелі, руки потрібно буде робити більшість stabilsation роботи, однак вони будуть виправлені до стегон. Аналогічно, великі м'язи в присяд працюють штовхати стегна вгору, і менше стабілізації буде потрібно на ці м'язи.

Так що якщо у вас немає особливих причин проти переходу на штангу, яка, ймовірно, буде легше і безпечніше впоратися з цією вагою, що може бути й альтернативний варіант.

Спробуйте інша вправа

Якщо ви не можете відкрити штангою, перегляньте інші вправи можуть відповідати вашим потребам. Люди часто упускають з виду одного-ноги присідання або подібні альтернативи, які дозволяють ще працювати ваші ноги з вагою нога.

Відмінним варіантом є болгарський спліт присед, в той час як не повністю односторонні вправи, вона отримує багато вигоди з них один.

По суті, ви стоїте перед лавкою, одна нога відпочиває на лавці, в той час як ви сидите на корточках з іншого вертикально ногу. Виконувати для бажаного багато наборів і поміняйте ноги. Переваги цієї вправи за гантелі стійки четв включають:

 • Так як ви повісити ваші руки в ваших сторонах, ви не повинні підняти їх на місце
 • Покращена прогресія потенціал, як ви рухаєтеся менша вага. З її майже один-рух ноги, не дивуйтеся, якщо ви впасти до 50-60% ваги ви раніше були рухатися.
 • Відмінна тренування стабілізаторів
 • Короткий час вправи, так як одна нога "відпочиває", поки інший працює, ви reuqire менше зазори між сетами.
+457
Irus 17 трав. 2017 р., 21:01:11

Я 20-річний чоловік. Я ніколи не мав цю проблему раніше. Я зупинився, вже майже рік, але тепер я знову починаю бігати, щоб залишатися у формі. Я вже зараз працює майже два тижні, але у мене ця дивна біль у ногах.

Shin splints

Він відчуває, як мої кістки болять. Як мені ставитися до неї?

+420
Sleepyhead 18 вер. 2014 р., 12:13:52

Для самбо ви збираєтеся хочете, щоб максимально зосередитися на основні сили. Не ізолюйте ваших тренувань...самбо-це вид спорту, в якому використовуються складові руху, такі як стрибки і падіння, які вимагають м'язи та сухожилля міцність і стійкість. Якщо ви сильний чоловік, купіть собі пару 16 кг або 20 кг гирями, кращі спортсмени світу використовують їх причини, Федір Ємельяненко. ІМО гирями є єдиним способом піти на неймовірні домашньої тренування.Чайник дзвони також дозволить значно поліпшити вашу силу хвата і ваш загальний баланс. Ідея підготовки ізоляція-Західний...дуже рідко бачиш таке навчання в східних країнах.

Крім того, не всі основні ділянки. Я не вірю, що ви повинні взяти участь у йога для спорту, як самбо, хоча це не зашкодить, я думаю, є кращі способи, щоб більш ефективно тренуватися. Підтримувати своє кардіо на велосипеді і біг.

+365
Mr Lampho KEOPANYA 13 вер. 2011 р., 20:31:32

Будь ласка, зрозумійте, що онлайн-калькулятори вам в ballpark, але не більше того. Ви завжди будете мати точної настройки числами на основі проб і помилок. Однак, цей процес не так вже страшно.

Ваш BMR (базальний рівень метаболізму) або більш точно РМР (метаболізм) - це міра того, скільки калорій ваш організм використовує, коли нічого не робиш взагалі. Тобто спати або лежати.

Це коли кожен повинен почати. Правда, якщо ви не паралізований, ви збираєтеся використовувати більше, ніж основні РМР протягом дня. Шлях онлайн калькулятори роблять коригування на основі дії мультиплікатора.

У помножувач активності є збільшення калорій, необхідних для підтримки нормальної діяльності. Коли думаю про це множник, це все про вашому середньому на весь тиждень.

Використовуючи надану вами інформацію і цей калькулятор калорій, ми можемо почати, щоб зосередитися на тому, що це більш розумне кількість калорій натисніть:

 • ПОВ (мультиплікатора дорівнює 1) виходить 1424 кал/день
 • Використовуючи "злегка активний"* калорії для підтримки ваги є 1958 кал/день
 • Для того, щоб втратити 0,5 кг / тиждень (здорова норма), у вас повинні бути в середньому коеф 1458/день

Тому давайте обговоримо, чому ми обрали ці цифри, так що це більш корисно в довгостроковій перспективі:

 • Я вибрав "злегка Активний" за "помірно активний", тому що ви новачок в силових тренувань, так що ви не використовуєте більше калорій, ніж тих, хто був у цей час.
 • Є 3500 калорій в фунт жиру (трохи менше 0,5 кг), тому при середньому, за тиждень, вам потрібно скинути близько 500 калорій в день.

Таким чином, використовуючи числа ми працюємо з, розумною відправною точкою для збереження м'язової маси і підкреслити спалювання жиру буде таким:

 • Всього Калорій: Кал 1450
 • 0.83 г білка за фунт маси тіла: 115 г (не обов'язково точно)
 • 20% калорій з жиру: 32 г (20% від 1450 становить 290 кал, 9 кал / грам жиру = 32 г)
 • Все інше як вуглеводів: 187 г вуглеводів (4 кал / г білка + калорій в жир йде 748 кал, 4 кал / г вуглеводів-187)

Якщо ви їсте кожен день, це в середньому близько 0,5 кг, втратила тиждень. Існує декілька стратегій, які допоможуть. Наприклад, підкреслити вуглеводів і білка до, під час і після тренування (15-20г білка в кожній, з 3-4х, як багато вуглеводів). Це повинно дати вам енергію для тренування, коли вам це потрібно, та краще попередити накопичення жиру. (На основі інформації з Енциклопедії спортивного харчування Джош Тігпен та ін).

Деякі недавні дослідження показують, що кардіо не спалює м'язи так сильно, як вважалося раніше, і це дійсно залежить від режиму кардіо. Наприклад, сильний вплив біг більше впливає на м'язи, ніж їзда на велосипеді. Плавання, Еліптичні тренажери, велотренажери, або навіть виходячи на вулицю і їзда на велосипеді-це відмінні способи, щоб зробити довгий повільний кардіо у шляху, який доповнює силового тренування.

Налаштування, як ви втратите

Як довго, як ви втрачаєте вагу на комфортній швидкості, ви можете зберегти статус-кво. Однак Нижче наводяться кілька рекомендацій про те, як налаштувати, якщо втрата ваги відбувається занадто швидко або недостатньо швидко:

 • Якщо ви втрачаєте вагу занадто швидко, або ви зробили з втратою жиру, збільшити свій раціон на 100-200 калорій і переглянути в кінці тижня.
 • Візьміть вимірювань на додаток до зважування на вагах. Ви не можете втратити вагу або навіть набрати трохи один тиждень, але втратити дюйми. Це ваше тіло будувати деякі м'язової маси і спалювання жиру.
 • Якщо вимірювання йдуть вгору і масштаб збільшується залишається колишньою, зменшити свій раціон на 100-200 калорій і переглянути в кінці тижня.

Ви можете виявити, що вам може знадобитися, щоб перетасувати макроси трохи тримати обороти, де ви хочете його. Коли ви будете задоволені своїми досягненнями, поступово збільшити до рівня обслуговування і зберегти вправи. Ви не повинні здійснювати стрибки більш ніж в 200 калорій за раз, і не частіше, ніж раз на тиждень.

Вибір їжі має велике значення

Загалом, намагайтеся, щоб продукти, які не дуже запальні. Це відбувається, щоб працювати добре для того, що ми розуміємо як "здорові продукти":

 • Риби
 • Фрукти і овочі
 • Багатими джерелами клітковини вуглеводів, таких як вівсянка і кіноа
 • М'ясо та яйця
 • Взагалі все, що не сильно оброблені

Ви знайдете, що багато з цих продуктів мають низьку щільність. Іншими словами, не багато калорій за порцію, яку ви їсте. Це дуже здорово, коли ви знаходитесь на дієті, оскільки воно допомагає запобігти відчуття того, що "покарані", і ви насправді можете відчути, як ви ніколи не могли з'їсти всю їжу, яку ви намітили для вас.

Я рекомендую тримати речі простими. Не намагайтеся відрегулювати вгору або вниз для тренувань/дні без тренувань. Однак, якщо ви вирішите зробити це, майте на увазі, в середньому за тиждень повинні бути ураження цілі для калорій і макроси.

Є багато правильних відповідей, але кращий відповідь - це те, що ви можете робити постійно.

+341
user255944 25 черв. 2016 р., 01:03:36

Беручи початкової душ, я поставив рідкого мила в них і воду, і прожити на них протягом 1 хв. Потім я ретельно промийте їх водою, і намагайтеся не торкатися внутрішніх справ з моїми пальцями. Будьте обережні, якщо ви чутливі до рідкого мила, потім промити їх добре.

+235
sq33G 12 лист. 2010 р., 06:41:55

Ось відео, яке демонструє жиму в силовий клітці. Він має досить високу арку, але це єдина альтернатива, якщо нижче, безпека дійсно є надто низьким.

Іншим варіантом є, щоб зробити пін-прес. Це не повний діапазон руху або замінити звичайний жим лежачи, але це хороший додатковий вправа, яку можна обертати із звичайною лавці.

І, нарешті, жим гантелей порівнянна зі штангою і набагато безпечніше при навчанні самостійно. Також як @MaedeRubenstein зазначив, переконайтеся, щоб тримати бар/гантелей на грудях. Навіть коли починається в'янення, просто нехай воно прийде вниз до грудей. Намагаючись кинути його назад на гачки, може привести вас пропустити і бар дроблення шию. Якщо він приземляється на груди один метод-просто кинути його до стегон, і просто сидіти.

+208
Thomas Clarke 15 січ. 2014 р., 04:34:40

Я 15-річний хлопець, стоячи на крихітному 5 футів 6 дюймів і важать всього 8 кам'яних і 1,1 фунта, мій жир індексу становить всього 10,7% і від мого дослідження це означає, що я повинен піти на худий або "подрібнення" фітнес-план. Проблема я ходжу тільки в тренажерний зал раз у тиждень із-за школи та тренувань. Це проблема дієти або я можу зробити більше в тренажерному залі? Це також може бути корисно відзначити, що я зазвичай триматися подалі від розділу freeweights, як це зазвичай упаковані! Може хто-небудь порекомендувати фітнес-план або навіть додаток на Android, яка могла б мені допомогти? Ура

+146
Strychnine 5 січ. 2017 р., 17:17:03

Я раніше регулярно тренування (давно, зайшовши в спортзал), але це близько 9 років, у мене не було тренування або будь-якої такої діяльності.

Я надів спеціально якусь вагу мій живіт і сідниці. Я хочу почати знову займатися спортом і спалювати жир. Тепер я не знаю, з чого почати. Хто-небудь знає хороший підручник/посібник з чого почати?

Я знаю, що краще проконсультуватися з експертом у цій області, але тут я можу знайти нікого! Моя єдина надія знайти керівництво в інтернеті.

Спасибі.

+145
Santhosh Kumar 22 лип. 2017 р., 09:16:41

Це арифметика, що ти є? Вам просто потрібно визначити, яку дозування ви хочете використовувати і зважити великої партії все це.

Наприклад, давайте подивимося на практичному розмір порції для кожного інгредієнта,

 • 02.00 грам, бета-аланін
 • 06.00 грам, цитрулін Mallate
 • 15.00 гр, ВСАА

Тепер, якщо ви хотіли 30 день поставки, вам просто необхідний великий контейнер, який можна запечатати і струсити. Потім вам буде важити в 30 разів більше, ніж розмір кожної порції. Це означає, що ви повинні додати 60 грамів бета-аланін, 180 грамів цитруліну Mallate, і 450 грам BCAA. Раз у вас все в великий контейнер, ви б енергійно струшуйте її, поки все добре не перемішається. Потім ви повинні додати вагу вашого індивідуального обслуговування дозуваннях і що б вагу окремих порцію дозування суміші перед тренуванням по. Який в даному випадку буде 23 грама.

+109
lata ainapure 6 жовт. 2019 р., 03:37:18

Ймовірно, те, що ви просите-це формула для розрахунку вашого базального метаболізму. Ось рівняння Харріса-Бенедикта для BMR:

Жінки: БМР = 655 + ( 9.6 x вага в кг ) + ( 1,8 х зріст в СМ ) - ( 4,7 х вік у роках )

Чоловіки: з BMR = 66 + ( 13.7 х вага в кг ) + ( 5 х зріст в СМ ) - ( 6,8 х вік у роках )

Ваші фактичні потреби в калоріях є досить суб'єктивним. Хороший спосіб, щоб отримати оцінку оцінка рівня активності. Ваша оцінка рівня активності заснований на тому, як ви працюєте (сидите на стільці весь день? Sedentarty, гуляючи навколо складу? Індикатор активності. Підйому і переміщення речі навколо складу? Помірної активності. Дві серйозні тренування на день? Висока фізична активність.)

 • Сидячий Рівень Фізичної Активності = 1.1
 • Легкий Рівень Фізичної Активності = 1.2
 • Помірний Рівень Фізичної Активності = 1.3
 • Високий Рівень Фізичної Активності = 1.4

Як тільки ви маєте ваш BMR помножити його на ваш рахунок рівень активності, і це дасть вам ваш АМР (активний метаболізм або деякі кажуть, що реальна швидкість обміну речовин). Використовувати його в якості відправної точки. Відстежувати Ваші калорії і вагу протягом декількох тижнів і подивитися, якщо вони залишаються на рівні. Якщо так різати приблизно від 500 до 700 калорій з вашого щоденного споживання. 500 калорій в день-це теоретично приведе до втрати ваги в один фунт на тиждень. Ви можете бути різною, тому це може зайняти деякий експериментування. Ви будете в кінцевому підсумку вдарив плато і потім можна скоротити ще 500 до 700 калорій (або більше, якщо потрібно).

+100
James Hillyerd 30 груд. 2012 р., 01:25:50

Розраховані для діяльності як:

Зустрілися = vVO2Max = інакше VO2max / 3.5 = kCalBurnt / (bodyMassKg * timePerformingHours)

+100
HILGAS 1 квіт. 2010 р., 16:50:36

Ви створили хороший фундамент обсязі, виконавши протягом декількох місяців. У вас є також навчання вашого тіла, щоб працювати з певною швидкістю, роблячи це знову і знову. Якщо ви хочете працювати швидше, у вас на практиці працює швидше. Раз ти не можеш просто вийти на вулицю і бігти 6 км на годину, ви будете потребувати, щоб розбити ваші тренування на швидкість, розділених інші. Тут два способи:

 1. Після прогріву, пробігти 400 метрів в більш швидкому темпі (1 хвилину швидше, ніж ваш звичайний темп) або 200 метрів за 2 хвилини швидше, потім пішки стільки ж часу вам знадобилося, щоб бігти на 400 метрів. Повторити 8-10 разів. Що буде являти собою повноцінне тренування протягом дня, не працювати далі.

 2. Купіть пульсометр і працювати на ваш анаеробний поріг (розрахувати свій поріг тут). Швидкість, з якою ваше серце забезпечує кисню для вашого тіла часто є обмежуючим фактором для швидкості. Біг або через анаеробний поріг забезпечує стимул, щоб поліпшити це межа. Це важкі тренування, так що ви, можливо, доведеться працювати до цього, але завдання буде працювати протягом 20-30 хвилин. Не робіть цього частіше, ніж раз на тиждень, тому що він потребує відпочинку для відновлення.

 3. Нарешті, ви могли б отримати вигоду з трохи більш часто. Загальна думка полягає в тому, що два рази в тиждень-це мінімум для збереження вашого фітнес-рівня, і вам потрібні три рази в тиждень, щоб поліпшити на пристойній швидкості. Тобі треба відпочити, хоча, так що починати за три рази на тиждень і подивитися, як ваше тіло реагує перш, ніж збільшувати далі. Можливо, робити спринти один день, поріг тренувальний день, і ваш звичайний день.

Збираємося з 8:30 милях до 6:00 Майлз значний стрибок, але це здійснимо. Оскільки ви робите близько 10к відстані, я не згоден з Джоном, це не елітний рівень швидкості. Це дуже швидко, але цілком досяжна швидкість для багатьох людей, хто терплячий і можу поставити в роботу.

+83
Nikesh Hyanju 8 черв. 2013 р., 11:28:47

Я рекомендував би отримати ваш бланк ідеально. Тому що це так часто повторювалося, біг-це спеціально зроблено, щоб зробити довгостроковий, повільний з'являться, важко діагностувати біль і травми. Неправильна форма може бути добре зараз, але з часом це може призвести до біди.

(Я не можу поручитися за цих джерел.)

Денні Дреєр:

Якщо ваші ноги повернути в сторони, як ви бігати, його крутний момент коліно з кожного удару ногою. Ваша нога не призначений для роботи таким чином. Це дія заробляються зв'язок і сухожиль в колінних і в кінцевому підсумку призводить до болю. Він каже, що ключ до вирішення цієї проблеми, щоб уявити собі, ви працюєте на канаті, ноги бити вздовж лінії, витягнув на дорогу прямо перед вами.

Цей хлопець на працюючому форумі вказує на те, що поворот ступні-це не просто неефективно-воно викликало в нього біль у паху. Це, звичайно, анекдотично, і головний підозрюваний на ефект плацебо, але його рішення спрацювало:

Так важко виправити це, запитаєте ви? Ні, не на всіх. Я просто залишався у свідомості, його сьогодні й не давали йому розвернутися. Коли я біжу швидко і пішов вгору по горбах, я зробив так, щоб тримати мій палець, вказуючи прямо перед собою і дійсно, немає більше болю в паху. Так у весь мій біг, я почував себе чудово і свіжо. Я завжди був прискоренні і ніколи не був один з тих моментів, коли я про тасу. Мій спокійно залишався довго і спокійно.

Тренер Блейк Робінсон каже, щоб перевірити на герметичність глют:

[Я]е сідничного м'яза занадто туго ноги повернутий у бік, як ви запустите змушуючи вас бігти на зовнішній стороні черевика, також відома як качині ноги, що в свою чергу збільшує навантаження на внутрішню частину колін. Щоб перевірити, наскільки ваші ноги вивертати, як ви запустите знайти біговій доріжці, яка стоїть перед дзеркалом і дивіться під ноги просто як поштовх і відірвався від Землі.

Цілком можливо, що ваша хода прекрасна, але це напевно не завадить зробити діагностику. Я хотів знайти фахівців у предметних областях (тобто, особистий тренер, який спеціалізується на бігунів і чиї стажисти ви хочете наслідувати) і здати сесію з ним або з нею.

+65
Abigail Temple 28 лист. 2017 р., 06:36:19

Так як можливо, що вправи суміш буде вам більше зброї, ніж тренування ізоляції? Це звичай. Як Берін я заявив, що "це не прохання". Ви повинні використовувати як для великих рук. Тепер з точки зору ефективності часу, що з'єднання буде виграти, якщо ви використовували майже ідентичні подразники.

Одну річ я хочу прояснити: З'єднання зробить вас більше, просто тому, що основна сполук (присідання і станова тяга) робота ніг. Тому "biggness" прийде від ніг. Вам більше ваги, тому що ваші ноги більше ваги.

+52
Nikhil Jangir 25 черв. 2011 р., 16:07:42

Я бачив досить великий крок вперед у моєму розвитку пастку з сильною ліфти. Поломки ліфтів програми:

 • присідання: не активувати пастки від моїх знань
 • жим: активує свої пастки изометрически, щоб захистити вашу шию під час підйому
 • Бо/рядка pendlay: активує свої пастки
 • накладні прес: якщо ви робите це з правильною блокування/shurg у верхній ви отримуєте основний тренування пасток
 • станова тяга: активує пастки

Моя пропозиція буде включати основними підйомниками, які вимагають використовувати пастку в ліфті, замість того щоб зосередитися на ізоляції вправ. Але нічого YMMV, і я не знаю, що ти робиш.

+12
romeovs 15 серп. 2012 р., 14:01:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil