Поради полози для нічних прогулянок

Наступної осені та взимку ми хотіли б брати участь в деяких нічних трас. Відстань не проблема для нас. Але як ми не знайомі з нічної trailruns, мені було цікаво, якщо хто-небудь тут може нам допомогти. Якщо він (або вона) може дати нам деякі поради,прийоми,поради з особистого досвіду. Стосовно видимості, борючись з сонливістю & fatiguee, обробки температура краплепадіння, уникаючи дикої природи, помилки, які ви зробили на свій перший нічний маршрут,...

Я знаю, що це питання може бути широким. Тому я прошу вибачення! Я читав деякі пости в інтернеті, але вони здаються дуже загальними. Деякі посилання я знайшов до сих пір:

поради-для-трейл-біг по ночах

основна-поради-на-слід-Біжить-в-ночі

поради-по-нічний-тропе-працює

Будь-які поради будуть дуже цінується!

+750
Ganeshmoorthy 7 груд. 2017 р., 23:55:34
39 відповідей

Перейти в магазин, який спеціалізується в бігу. Вони будуть мати обладнання та досвід для діагностики вашим завданням і запропонувати поліпшення.

Багато людей виходять важливість наявності працює тренером, думаючи, що біг-це "природне", тому вони повинні робити це правильно. Правда, багато людей мають менше, ніж ідеал кроку і потрібно практикувати розміщення ногою, якщо не використовувати коригувальну взуття.

+994
ryanbrainard 03 февр. '09 в 4:24

Не можу говорити за кожен дієтолог, але я підтримую соя (в помірних кількостях і мінімально оброблені) в якості джерела білка, тому що:

 • Він багатий на білки (33% ліцензій від білка)
 • Містить всі незамінні амінокислоти (тобто, це "повний" білок)
 • Недорогий, універсальний і підходить для веганів.

Великі, незалежні дослідження показують, що помірне кількість соєвого протеїну благотворно впливає на серце факторів ризику захворювання і навіть може допомогти захистити проти раку простати. Однак, я рекомендую обмежуватися 2-3 порції в день, який ... на основі доказів я переглянув--не представляє ніякої небезпеки для ендокринної баланс або функції.

Ось деякі цитати, які можуть допомогти заспокоїти вас:

+989
Brian Ortiz 7 бер. 2012 р., 16:37:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б сказав це не про очікування, якщо не про підготовку. Я бачив, як люди, починаючи з нуля(в плані бігу, інакше в хороший фітнес) з 16 тижнів плани і успішно завершивши свій перший марафон, так що я хочу сказати, що 5 місяців у тебе попереду повинно бути достатньо. однак не будемо сходити з розуму і встановити деякі реальні цілі, якщо ви думаєте, ви можете запустити напівмарафон менш ніж за 2 години, потім 4 години повинна бути гарною відправною мети, тому переконайтеся, що ви знайшли це доречно, що, як кажуть спробувати дотримуватися плану, не штовхати його занадто сильно, не варто недооцінювати важливість інших днів, звернути увагу на харчування і зволоження (а не тільки до, під час і після тренування), ви можете практикувати ці довгих

+962
sedavidw 13 квіт. 2013 р., 05:29:33

Ваше тіло завжди потіє, в тому числі і при роботі, але як залиті ви отримаєте, залежить від інтенсивності тренування в поєднанні з вологістю. Я любив бігати в легкому темпі в Каліфорнії і майже не промокли. В такому місці, як Маямі, можна значно попотіти, навіть просто проходячи по вулиці.

Я знаю, що одне тренування, яка не залишить мене спітнілі, і це підняття тягарів з кондиціонером (з низьким рівнем вологості) тренажерний зал. Зазвичай я можу піти з підняттям тягарів, без того, щоб потім душ. Ви можете спробувати і подивитися, як ви тариф.

До речі, ви потієте, коли ви плаваєте, але ви не помічаєте його, тому що він йде у воду. Тим не менш, я ношу шапочку для купання, коли я плаваю. Коли я закінчу купатися і переверніть шапочку для купання, щоб очистити його, запах поту-це дуже помітно.

+927
nythepegasus 20 груд. 2015 р., 21:54:46

Я займаюся скелелазінням, і зробити певний палець розминку на нього, інакше я вам плескати і клацати в пальцях, точно як ви описали. Я не використовую важкі захоплення, як ви описуєте, то може хтось ще більш актуальна.

Я використовую зчеплення шпаклівки, як це. Якийсь фізичної шпаклівка терапія може також працювати. Я зазвичай стисніть його вільною рукою, як я їду на скеледромі, іноді протягом досить тривалого часу, 10-20 хвилин, чергуючи руки, як я за кермом. Це може бути більше, ніж потрібно, але це проходить довгий шлях, щоб послабити всіх сполучних тканин в пальцях. Інші, Ніж шпаклювати, будь-середній або легкий об'єкт податливий опір буде робити (раз в поїздці я використовував плюшева іграшка для собаки я купила в продуктовому магазині). Вони просто багато різних рухомих частин в пальцях, і мені знадобиться тривалий час, щоб отримати їх все приведуть в порядок і рухатися правильно, але я бачу велике поліпшення, коли я роблю.

Я теж роблю 5 хвилин легкої кардіо, щоб моя кров тече.

Мої $0.02

+896
newprogrammer 12 вер. 2016 р., 07:22:39

Я ходила в різні тренажерні зали в останні 4 роки займаюся, в основному кардіо (бігова доріжка і еліптичні) і іноді з гантелями. Там було багато різних умов, опосля, як їхав додому і йшов додому, в Техас і Орегон, і т. д. Ще один спільний знаменник був, що, може бути, половину часу, починається мій ніс пахне чужими запахами в 20 або 30 хвилин після тренування.

Запахи металевого або кислого запаху. Вони всі неприємні запахи, а не запах тіла якимось чином. Моя дружина майже завжди зі мною і ніколи не розуміє, про що я кажу. Я буду відчувати запах його, коли я повернуся додому, в новий будинок, який в іншому випадку ніколи не пахне погано. Єдино можливий посиланням, що я відчуваю я швидше галюцинації запахи, Якщо я змушу себе дуже старанно в тренажерному залі.

Хто-небудь ще випробувати це? Будь-яка ідея викликати?

+884
Ash D 14 лют. 2010 р., 11:48:24

Ще один хороший спосіб збільшити швидкість-це робити те, що послідовність пробивання/яскраві ходи, які ви зазвичай робите з гантелями, повільно. Видалити ваги і зробити це якомога швидше. Стрілка терезів знову, повільно. Викл, швидка. Зробіть це три рази і ви будете вражені зміною.

Примітка: ми зробили це в моїй єдиноборства класу вчора, і він зробив різке поліпшення в швидкості.

Ще одне зауваження: я думаю, що цей метод буде ефективним з послідовністю ногами вправи.

+815
Kaninchen 8 лют. 2011 р., 05:06:41

Я підозрюю, що якщо ви насправді зламався весь його раціон на день, ви виявите, що співвідношення поживних речовин і склад не сильно відрізняється від багатьох спортсменів, які не мають своє навантаження, і, що основна відмінність просто величезна кількість. Я думаю, що його ставлення є, напевно, десь в 60/20/20 або аналогічного асортименту, і для найбільш частина також планується з допомогою дієтолога або хоча б консультації по харчуванню десь по дорозі.

Це нездорове? В якійсь мірі, це невідомо. Я схильний нахилитися на бік, не будучи хворою, як спортсменів Олімпійського/світового калібру були висококалорійні продукти, щільності і кількості протягом десятиліть, щоб витримати важкі тренування навантажень, і як когорта, проявили не більше схильності до переїдання хвороб, ніж будь-яка інша частина населення.

Де це буде фактор, якщо він продовжує є в цьому моді після того, як він перестає працювати так багато. Якщо він це робить, тоді так, він, швидше за все, починають страждати ожирінням захворюваннями після звичайного часу. Якщо він контролює свій раціон харчування і пристосовується до їжі менше, то я не бачу в цьому проблему.

+759
user279747 18 лист. 2010 р., 15:03:32

Немає ніяких точних рівнянь, без даних електрокардіограми і маска на основі газоаналізаторів.

Найкраще, що ви можете обійтися без істинного серцевого ритму і О2 заходів оцінити інакше VO2max малюнок, і перетворити це в Ккал один:

Ккал/хв ~= 5 ккал * massKg * по2 / 1000

В СКУД працює інакше VO2max рівняння дасть число, яке з точністю: +/-14.5%, а конверсія в Ккал буде множити помилки на біт.

По2 = 0.2 (швидкість) + 0.9 (швидкість)(часткова клас) + 3.5

+757
gvanto 7 лют. 2010 р., 08:39:36

Я виявив, що з комфортом біг на біговій доріжці протягом 30 хвилин, я в середньому 9 км/год, і я перевірив це на декількох різних тренажерів.

Коли я бігаю на вулиці, Runkeeper або яке-небудь інший пристрій стеження скажи мені, мій темп ближче до 11 км/год , 12 км/ч.

Мені цікаво, що ймовірна причина цього? Складність відрізняється між двома, пристрій(а) не точний, того, щоб просунути себе вперед, означає, ви, природно, йти швидше??

+748
Steve Withington 9 лют. 2015 р., 16:12:28

Будь ласка, може хтось допомогти мені. Я шукав у 5х5-небудь, і я дуже хочу почати, як мені потрібно прийти у форму, і я хотів подивитися результати. Мені важко робити присідання, тому що я народився з половиною вивих кульшових суглобів. У мене були операції в поглибленні гнізда, і нещодавно дізналася, що я потребую заміни тазостегнового суглоба, тому що мої кістки помер і зносилася'. Я можу зробити кілька легких, але, безумовно, боротьба з випадами. Я повинен просто почати з легких присідань і будувати, або я повинен просто уникати такий? Я турбуюся про використання вантажів з присіданнями в разі моєї кульшового суглоба. Вони вже натиснути і поп. Є що-небудь ще я можу зробити, щоб отримати такі ж результати, не роблячи присідання? Я знаю, що присідання є важливою частиною рутини, але результатів і сил. Спасибі за будь-які поради.

+718
DataGreed 27 січ. 2013 р., 20:23:17

Мені 31 років, надмірна вага, і до військових. Я звик багато працювати і працювати, але я більше і більше про це протягом багатьох років. Я не тренувався взагалі, напевно, від 8 до 9 років. Я курю, і я в даний час дієт намагаються схуднути. Я просто кинув пити і я просто нервую знову в спортзал. Я дійсно хочу, щоб почати світле і легке на мене, але я нервую, що якщо я не піду досить важко, я не бачу ніяких результатів. Я хочу зробити це, але я міг би використовувати деякі рекомендації про те, де почати. Моє кардіо-це в основному незначні і мої м'язи біса близько. Які продукти я повинен дотримуватися і вправи режим повинен я почати після такого тривалого часу не працювати або піклуватися про себе?

+699
biafrarepublic 28 трав. 2016 р., 16:22:12

Стиснення плечового сплетення, синдрому малої грудної і грудної виході синдром - це три назви одного і того ж стану (ці та інші найменування можуть застосовуватися, в залежності від причини).

Поряд з малої грудної м'язи, там можуть бути й інші причини, такі як шийні ребра, пухлини і т. д. Так, це добре, щоб проконсультуватися з лікарем, що є фактичною причиною.

Загалом, надмірне застосування зброї, особливо піднятті рук вище рівня плечей, і носити важкі рюкзаки не рекомендується. Ортопед або фізіотерапевт може сказати вам, якщо які-небудь вправи можуть допомогти. Неможливо рекомендувати тут які-небудь конкретні вправи, тому що вони можуть відрізнятися від випадку до випадку.

Існує більш конкретну інформацію у пов'язаних та інші статті.

+678
Master Chain 1 лип. 2018 р., 07:52:36

Я б спробував вправи, які емулюють, як серцево-судинні і силові тренування. Думаю, упор присівши, альпіністи, стрибки в присяд тощо; Все, що допоможе зробити ваш пульс, а також нарощування сили потрібно для виконання деяких з цих перешкод.

Спробуйте деякі з цих: http://greatist.com/fitness/cardio-bodyweight-exercises

+646
Lene Wold 7 серп. 2010 р., 04:19:27

Я хочу будувати м'язи тіла, і чула, що я повинна їсти яйця, але я не знаю, якщо я повинен з'їсти яєчню або варені яйця, є які-небудь пропозиції?

+631
msmafra 11 трав. 2013 р., 01:17:10

Коли ви робите так, ви повинні використовувати ролик для масажу спочатку ваші м'язи, розім'ятися, чи це не важливо?

Моє розклад складено таким чином, намагаючись робити це двічі на день, яка включає в себе після бігу, їзди на велосипеді і т. д.

+626
Travis Hickam 24 вер. 2017 р., 19:13:13

Мені було цікаво це, тому що я можу прибрати галон води в розумні строки, якщо я просто пити його на деякий час. Дивна річ полягає в тому, що у мене був шлункового шунтування, так що я може поміститися все, що в моєму шлунку, в той же час. Так що моє запитання з трьох частин:

 1. Як ваше тіло вбирає воду?
 2. Звідки вона вбирає воду?
 3. Як довго до того, як вода покидає шлунок?

Не соромтеся ігнорувати шунтування шлунка, якщо він робить третє питання.

+606
user4950074 20 квіт. 2014 р., 15:04:32

Ви могли, мабуть, бачити більше поліпшень шляхом переміщення вашого HIIT тренування перед вашою довгостроковій перспективі, а також за рахунок скорочення інтервалів ВИИТ.

Переміщення HIIT підготовки перед довгостроковій перспективі дозволить вам атакувати його з більшою інтенсивністю, яка працює також, як інтенсивність є ключовим компонентом стратегії ВИИТ. 50 хвилин бігу в 8,5 миль в годину-це утомливо для переважної більшості людей, і потім буде важко повністю присвятити спринти. Переїзд в довгостроковій перспективі до кінця також послужить хорошим охолодження для вашого тіла.

Укорочення інтервалів ВИИТ також дозволить вам збільшити інтенсивність, як ви можете працювати швидше за більш короткий проміжок часу. Почніть з щось подібне 20 секунд, 40 секунд х 10 і прагнути до темпів 15mph або так (якщо ваша бігова доріжка не така висока, ви можете розглянути питання про переїзд на трасі). Якщо це здається легко, спробуйте довести його до 30 секунд, 30 секунд х 10, або спробувати збільшити свою швидкість. Збереження короткого інтервалу дозволить вам зосередитися на кожного зусилля та максимізувати вигоди від ВИИТ.

Якщо ви вирішили зробити перехід на відкритий трек, це буде набагато легше розділити інтервали по відстані, ніж за часом. Замість 30 секунд, можна запустити на 200 метрів, ви також можете знайти його легше штовхати себе, коли запуск на дальність, так як "чим швидше ви біжите, тим швидше закінчиш".

+583
Jackson Halliwell 18 лют. 2017 р., 06:07:38

Перш за все відмінності не випливають з якого-небудь одного фактора; всі ваші пропозиції для пояснення discrepancie є частиною головоломки.

При цьому основним джерелом є, напевно, оцінити TDEE на. У discrepancie від TDEE на оцінку може виходити не тільки від вас викид, можливо, що ваша трактуваннях рівень активності відрізняється від авторів (творців) калькулятор, і так далі.

Калорійність вказана на упаковці, як правило, дуже точний, так як він сильно регулюється (залежно від того, на якій країні ви живете, що компаніям, які виробляють і так далі).

З приводу останнього, зверніть увагу на розщеплення kcalories нерівно навколо слабких; це може вплинути на ваш акуратний (нездійснення діяльності термогенез). Простіше кажучи, якщо ви не відчуваєте себе особливо голодними протягом дня ви їсте мало, так що це не впливає на ваш рівень енергії і, таким чином, чи не "підсвідомість", ви можете спалити kcalories калькулятор говорить, що ви повинні протягом дня. Якщо ви одночасно відчувати себе під напругою в ті дні ви їсте більше, і, отже, більше рухатися (у довільному порядку) ви будете використовувати більше kcalories, ніж калькулятор показує. Як правило, ефект від поширення kcalories акуратно вирівнює за тиждень, але це не так.

+567
WhoKnows 8 жовт. 2010 р., 20:13:28

Зсипати і вирізування штапель бодібілдинг співтовариство, і на форумах, в основному, присвячена естетиці ви знайдете багато інформації підтримуючи їх.

Хоча і менш часто говорили, циклах зсипати і вирізування досить красиво з користю анаболитного стероїду. Щось на зразок дека/трен, 12-тижневий цикл зазвичай використовується, і ви помітите, що більшість зсипати циклів, як правило, в ті ж терміни. Наївно думати, що незалежно від стероїди і бодібілдинг: вони були з'єднані протягом тривалого часу.

Що ви не побачите багато довгострокових здорових і сильних людей (3+ років), які постійно зсипати і вирізування. Методи будівництва тіла (наприклад, зсипати і вирізування) оптимізовані для короткострокового збільшення і фокус природи на естетику. Це розвага, але від тіла будівельників Ходжа Твінс навіть поставити свої два цента на пошкодження постійно зсипати і вирізування.

Особисто близько десяти років навчання для силових видів спорту я добрався до цієї реалізації:

 • Це досить легко, щоб бути в надлишку калорій. На середньому або вище програми, я за замовчуванням до їжі більше. Це не наукове, а тому, що я відстежив макроси досить довго, у мене є досить гарне почуття для того, скільки мені потрібно з'їсти. І як я сказав, я за замовчуванням до їжі трохи більше.

 • Коли я хворію, подорожі, перерву або відновлення від травми червоною ниткою йде, що, напевно, в режим обслуговування, а не поступово додаючи силу чисел. Таких як я дивитися мої калорій трохи ближче тому що я просто не потрібно стільки.

 • Скрупульозно підраховувати калорії і макроси кожен зараз і потім. Тільки ви можете зробити швидкі здогадки на дієти, якщо ваша думка базується на реальності, і ви можете тільки пізнати реальність, якщо ви вимірювали і дивилися свій раціон. Кожні кілька місяців я відслідковую все на тиждень або близько того. Це хороша перевірка, щоб упевнитися, що я не потрапила в погані звички або забути щось важливе.

 • У мене сім'я, і я ніколи не кажу своїм дітям "Прости, дорога, папа не може поділитися, що морозиво конуса з вами, тому що я з цього зараз і хочу, щоб мій прес, щоб виштовхнути." Для мене важливо, що мої фітнес-цілей добре підходять з відносно нормального життя. Точки фітнес для мене-це для підвищення мого життя, не стало моїм життям. Це хитрий баланс.

 • Деякі періоди часу, як свята славляться багатим і калорій щільної їжі. Не будь тим хлопцем, показуючи на різдвяну вечерю з куркою і овочами на грилі в яку-небудь посуд. Піднімати важкі через свята, і дивіться ваш шлунок-Гуі-Несс в самому кінці весни-це досить простий спосіб, щоб переконатися, що ви не боретеся реальності.

Якщо ти хочеш перемогти бодібілдинг конкурсах або бути розвиненою мускулатурою з <8% жиру в організмі, ви будете потребувати, щоб Навальний і вирізати, і, ймовірно, приймають стероїди, щоб бути чесним, особливо якщо ви хочете, щоб залишитися там.

Якщо ви хочете добре виглядати без сорочки, бути сильним, і розвивати здорові моделі, яка прослужить вам усе ваше життя, ви повинні збалансувати всі фітнес-методики в реальному житті і подивитися навколо на людей в їх пізні роки, які не вмирати від серцевих нападів і бачиш, що вони роблять.

+565
user2859527 27 жовт. 2010 р., 21:02:00

Раз у тиждень, за умови, що ви будете досить важкий і створити великий набір поступово 1-5.

Я б порекомендував таку прогресію для вас:

Починаючи з робочу вагу 40 кг на 5 повторень, збільшуйте на 5 кг кожну тиждень після того, як ви успішно виконали усі набори на попередньому тижні. В комплекті не менше 3 комплектів підігріву нижче свого поточного робочого набору ваги. Як тільки ви не можете робити 5 повторень в цій вазі, потім зменшити до 3 повторів, зменшіть вагу на 20% і повторити хід. Після 3 ПМ був створений, підступ, на 20% від цієї ваги і перейти на 1 максимум повторень.

Якщо в якийсь момент Ви досягнете 100кг потім подальшого збільшення повинні бути тільки на 2,5 кг в тиждень.

Ось приклад звіт першого запуску цієї програми може піти ('Вага[кг] х встановлює позначення х торгових представників для роботи-набір тільки пам'ятайте, щоб розігрітися, а). Пам'ятайте, що ви могли б зробити цю програму 2 рази або навіть 3 рази в тиждень, якщо ваша підтримка харчування це.

ВАЖКА АТЛЕТИКА ЖУРНАЛ
--------------------------------------------------------
Тиждень # | Вага(кг) x набори х повторень 
Тиждень 1: 40x1x5
...
11 тиждень: 90x1x5
12 тиждень: 95x1x5 не вийде, спробуйте знову на наступному тижні
14 тиждень: 95x1x5 не вийде, підступ 20% до 1х3
15 тиждень: 75x1x3
16 тиждень: 80x1x3
17 тиждень: 85x1x3
...
Тиждень 20: 100x1x3 знизити збільшити вагу до 2,5 в тиждень
Тиждень 21: 102.5x1x3
22 тиждень: 105x1x3
...
Тиждень 25: 112.5x1x3
26 тиждень: 115x1x3 не вийде, спробуйте знову на наступному тижні
27 тиждень: 115x1x3 успіху
28 тиждень: 117.5x1x3 не вийде, спробуйте знову на наступному тижні
29 тиждень: 117.5x1x3 не вийде, підступ 20% до 1х3
30 тиждень: 95x1x1
31 тиждень: 100x1x1 знизити збільшити вагу до 2,5 в тиждень
Тиждень 32: 102.5x1x1
...
Тиждень 43: 130x1x1
44 тиждень: 132.5x1x1 не вийде, спробуйте знову на наступному тижні
44 тиждень: 132.5x1x1 не
--------------------------------------------------------
КІНЕЦЬ ПРОГРАМИ
--------------------------------------------------------
Обробка Даних:
5RM 90кг
3RM 115кг
1ПМ 130кг

Виконавши все це, ви можете вибрати нову програму або повторити один і той же, але почніть на 40% від вашого 1ПМ, а не 40кг.

+555
Evert Arends 27 квіт. 2012 р., 22:37:18

Якщо ви пошук в інтернеті для джерел білків, ви отримаєте купу результатів і продуктів, які ви можете вибрати. Навіть з сироватковий порошок, потрібно стежити за своїм харчуванням, як це здорово, щоб отримати ваш білок безпосередньо з їжі, яку ви їсте і менше покладатися на добавки.

Якщо ви вегетаріанець, навантаження на боби і горіхи. Кращою практикою буде з'їсти яєць відразу після тренування.

+508
Tammy Bradberry 14 лист. 2010 р., 06:35:22

Через кілька днів я вирушаю в табір для вожатого. Моя проблема полягає в тому, що в цьому таборі немає жодного спортзалу, так що я буду без спортзалу ЗА 2 місяці. Я сподіваюся, що хтось може дати мені кілька пропозицій про те, як дійсно отримати хорошу розминку протягом літа. Я маю на увазі не тільки біг, плавання і ігри в м'яч, а я хотів би щось, що також може стимулювати свої м'язи, принаймні настільки, що вони не дивляться менше, коли літо закінчилося, і я повернуся в тренажерний зал. Мішки з піском і підборіддя/підтягти бар йде про масштаби, які у мене будуть доступні для мене, тому будь-яка пропозиція буде дійсно дуже корисно.

+492
dracula1988 10 вер. 2017 р., 12:47:21

Мені не подобається, трясе так, як я зазвичай відчуваю себе роздутою, коли пити їх після тренування. Але є кілька альтернатив протеїнові коктейлі , які мені подобаються, включаючи шоколад печиво чіп тісто.

+479
user237207 28 лип. 2010 р., 18:14:53

Я мав кульшового суглоба більше року тому, виходить, що я більше не можу робити якісь вправи, що стискає мої стегна, біг, стрибки, присідання, випади з обтяженнями і т. д. і т. д. і т. д. Мені 43, так це великий опір.

Не дивно, що я втратив занадто багато ваги в ногах (не так багато там, щоб почати с). Я роблю розгинання ніг і підколінного сухожилля кучері, але мені потрібно якесь розмаїття. все, що я досліджував, здається, варіація на присед або випад. Хтось запропонував використовувати therabands, але я не впевнений, як.

Я плаваю так само як тренування і робити брыканием, але не побудувати багато м'язів.

Які-небудь пропозиції?

+416
Pablo208 17 бер. 2013 р., 06:20:49

Це саме те, що я є, я плавав і грав у водне поло в середній школі і завжди знала, що у мене був більший діапазон рухів, ніж інші, коли я зробила метелика. Перенесемося на 4 роки і я вивихнув плече на сноуборді і все полетіло до біса. Мої стегна отримав передавлення з гіперкомпенсація і тоді моїй спині, квадроцикли, клює, біцепси, всі відчувають, що вони є вузлом так туго, що просто намагається тримати всі разом.

Я пробував все, протягом шести місяців, щоб виправити цю проблему, і як 1 місяць назад, я підписався на програму Калле gymnasticsbodies, який доставить вас через поступово зміцнюючи кожен аспект вашого тіла, що також коштує грошей, я знаходив в цьому порятунок. Просто думав, я хотів би пройти на раду.

Ну а якщо у вас є м'язи, які ні за що не відпущу, піна ролик, лакросс м'яч, нічого не працює?... Моллі, клянуся, це єдиний спосіб. Рол себе під час розкочування, це єдине, що працював для мене. Але я знаю як це погано..

+387
user1814251 12 трав. 2015 р., 13:02:10

Щоб набрати вагу потрібно їсти більше, ніж зазвичай (надлишок калорій). Отже, по-перше, вам потрібно розрахувати свій TDEE на. Додайте свій TDEE на + 500 калорій , і ви будете у калорійному профіциті. На ваш споживання білка, 1 г на фунт ваги повинно бути достатньо, як для жирів, 0,5 г ~ 0,6 г на кілограм маси тіла і заповнити решту з вуглеводів, вітамінів і мінералів.

Далі вибрати силовий тренінг :-

Stronglift 5х5

МБФ 5х5

СС (вихідної міцності початківців програми)

Або гімнастику :-

Baristi Тренування Початківців

Каратель бафф чувак тюремні тренування БО

---> Не можу зробити однією рукою віджимань? Просто роби вузьким хватом / звичайних віджимань

---> Не можу зробити прес-стійку? Зробити щуку віджимань

---> Не можу л-сидить? Робити дошки або висить ногу піднімає, дотримуйтесь встановіть і секунд, якщо

Фортеця Початківців Рутини

---> Не можу робити підтягування? Робити негативні підтягування або похилій підтягування

---> Не можу робити сидячи пістолетом? Робіть звичайні присідання

---> Не можу робити стійку на руках тримати? Зробити щуку віджимань

Нарешті, вам може знадобитися, щоб пограти з калорійність вашого раціону, оскільки більшість калькулятора забезпечити грубу оцінку. Ви повинні використовувати ваги і дзеркало (фотографувати теж допомагає), щоб оцінити ваш прогрес. Не чекайте величезну різницю в кілька місяців. Якщо ви не маєте намір відстежувати Ваші макроси, що теж добре , так довго ви їсте більше, ніж зазвичай.

+336
crmepham 21 черв. 2012 р., 22:12:40

Так, білка-це зрозуміло і потрібно. Ніякої питання про це. Однак, нам теж потрібні жири. Якщо не приймати достатню кількість жиру, наші гормони не будуть працювати належним чином, 1. Наскільки я знаю, Хоча, немає необхідних вуглеводів. Тому, я вважаю, можна накачати м'язи без вживання яких-небудь вуглеводів. Однак, це не представляється можливим, і необхідно, щоб з'їсти достатню кількість калорій, необхідних для нарощування м'язової маси без вуглеводів. Але теоретично, вживання білків і жирів (здорових) буде достатньо, щоб побудувати м'язи.

+313
Amir Hossein Esmaill Zade 3 лист. 2015 р., 22:13:02

У зв'язку зі зміною робочого місця, а також жорсткий режим роботи, у мене немає часу, щоб піти в тренажерний зал, коли я вже без роботи.

Щоб зробити речі гірше, у мене є травма коліна, що робить майже неможливим, щоб освіжити. Після десяти хвилин середній темп бігу, коліно відчуває себе зрадити.

До перемикання на робочому місці, я був в змозі піти в спортзал і тренування. Конкретно про колінному суглобі, мені сказали, не бігати, робити присідання або використовуйте жим ногами на всіх, але використовувати статичний велосипед і робити розгинання ніг, Догляд за не використовувати занадто велику вагу.

Моє питання, якщо є якісь вправи, які я можу зробити після роботи, що б допомогти мені повернутися в форму, не пошкоджуючи більше моє коліно.

+306
Chroma Funk 29 трав. 2015 р., 08:32:09

У деяких видах спорту, є винятки. Наприклад, Лідія Валентин отримав золоту медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, а також інші медалі, але не передній присед взагалі. Вона каже, що насправді болить її трохи назад, щоб зробити так. Тоді у вас є такі люди, як Бенедикт Мадпиѕѕопбыл, які важко було знайти глибину, на найкраще 837, сидячи навпочіпки, але не було ніяких проблем сировини тяги 1015 і тримаючи зверху на 3-4 секунди, опускаючи його під контролем. Боб народи могли б станову тягу за 700, але ледь подолали 500.

Це вже говорили інші, коефіцієнти дійсно просто мети, але насправді не закони про скасування або нічого. Якщо ти створений, щоб присідати, ваша тяга як любитель буде приблизно дорівнює присяд і присяд буде вище, на рівні еліти і навпаки, якщо ви побудований для станової тяги. Ви могли також бути побудовані в жимі штанги лежачи, але мають поганий накладні плече мобільності і натисніть тільки те, що ви можете лаві. Ви могли б бути дуже плечі домінуючим людиною і плече пресі, що майже дорівнює свій жим лежачи. В основному, ви намагаєтеся не мають ліфтів значно поступаються, але завжди є виключення, і просто загальні рекомендації, які не повинні бути прийняті як закон.

+280
Stanley Ezemba 4 квіт. 2014 р., 04:40:05

Коли ви працюєте м'язової групі в один день, і м'язи групи B на інший день, робить м'язові групи вигоду від другого тренування? Я не маю на увазі перекриття (наприклад, працює поруч груп м'язів). Скоріше, мені цікаво, якщо такі речі, як підвищення пульсу при роботі м'язів групи B допоможуть покращити ваше відновлення м'язової групі.

+256
LongJeongS 3 вер. 2014 р., 14:16:07

На перший погляд стоять парти здається, ще одне "удосконалення" з кинути на об'єкт, щоб оновити та повторно купувати один і той же. По суті, це просто стіл? Ось що я думав, поки не почав свою роботу, яка забезпечувала мене з постійної реєстрації.

Робота у мене сидяча і дуже статичні. Я експериментував і на кілька днів залишився сидіти, не піднімаючи робочий стіл на весь день. В результаті моя почне боліти поперек трохи(стара травма) і мої ноги починають відчувати себе роздутою. Мені доведеться піти на тривалу прогулянку потім, щоб позбутися від цього неприємні відчуття.

В даний час я проводжу перший годину на роботі стоячи, що мій робочий стіл підняв. Тоді я сідаю і перемикатися кожну годину або близько того. Я би працювати стоячи, поки не набридне. Я не можу дійсно сказати, що це стає моєї крові, але це дає мені шанс змінити мою позу на що-небудь більш природне, ніж сидіти.

Якщо ви робите швидкі дослідження ви виявите, що багато проблем зі спиною розвиваються на роботу в офіс. Сидячи на стільці протягом кількох годин. Як наприклад - дископатія, грижа міжхребцевого диска і так далі, і так далі. Стояв високий, випрямляє спину і дозволяє уникнути цього.

Я особисто збираюсь купити стоячий стіл для дому. Це гра-чейнджер для мене.

+204
kazman mansur 24 вер. 2015 р., 09:42:13

Цей ЦКЗ папери Тайцзи Принципи профілактики падінь у літніх людей перераховані деякі причини, чому тай чі було б більш корисно для літніх людей, ніж це було б для вас:

По мірі збільшення віку також пов'язаний зі зниженням чутливості до нижньої кінцівки і, отже, пов'язаний з втратою рефлексів випрямлення і збільшення у звий тіла, що може призвести до падінь... Тай-Чі вирішує проблеми ходи, навчаючи "правильному" руху нижніх кінцівок. Це робиться шляхом підняття нижньої кінцівки від коліна, а не ногою; підняття нижніх кінцівок без разрегулировывая тазу, а також навчання на місці п'яти вниз при русі вперед (пальці при русі назад). Крім того, навчання руху з відповідним перерозподілом ваги, постави, і трохи зігнувши коліна збільшує довжину кроку.

Я тільки зробив для Wii йога, але я все ще можу сказати, що Баланс вправ пробудити давно сплять м'язи стегна. Для пенсіонерів, які не в чверть-присед і встаючи з підлоги, м'язової стимул повинен бути ще більш ефективним.

+174
Eduardo Campillos 31 груд. 2012 р., 02:00:39

Як я розумію, є три механізми, з допомогою яких АТП поповнюється:

 1. Для інтенсивного 10-12 другої спроби, АДП безпосередньо перетворюється назад в АТФ з допомогою креатинфосфату

 2. Для зусиль до пари хвилин, АТП проводиться шляхом метаболізму гликолитического

 3. Для більш тривалого зусилля (від декількох хвилин до багатьох годин), АТФ утворюється при окисленні жирних кислот і продуктів гліколізу

(Джерело-майже дослівно від Mark Rippetoe і практичного програмування Лон Кілгор для силових тренувань, 2-е видання, стор 57)

Якщо певний вид спорту включає два різних методу метаболізму, а) як це взаємодія працює, і Б) як стан його?

Наприклад, багато працює-орієнтованих командних видах спорту, як футбол явно у третій категорії (біг протягом двадцяти хвилин підтримувати позиційного управління області). Ті ж види спорту іноді вимагають інтенсивної ривками, що безумовно належить до першої категорії (біг на відрив).

Спорт-спеціальну підготовку (наприклад, кормом) кращих для навчання це взаємодія між двома шляхами? Навчання кожного шляху окремо (наприклад, санки тягне, формат одного тренування, дистанції в інший) досить? Зовсім кондиціонування повинні бути об'єднані в одній специфічній манері, яка імітує більш низької інтенсивності роботи перемежовуються з вибухами зусиль (наприклад, індійської траси)?

Оновлення: щоб бути ясним, я шукаю пояснення фізичних чи фізіологічних явищ тут відбувається. Я не шукаю рад на тренування, якщо вона конкретно пояснює, чому і як це найбільш ефективно, використовуючи якої науки або конкуренції.

+159
Kyaw Xin Nyein 27 лист. 2010 р., 07:26:36

Я виконую тіла-фізичні вправи і так далеко було, що прогрес не вимагаючи ваги. Я зараз в змозі зробити 8-12 повторень Присідання пістолетом. Щоб зміцнити ноги, чи є інші більш складні форми ноги вправи, які я можу зробити без використання ваг, або я дійшов до межі тіла-вага в моєму випадку?

+158
user218333 10 жовт. 2013 р., 05:33:15

почати з мертвої повісити( захопити бар плюс очі на бар ),висіти так довго, як ви можете зробити це 3 рази в день(3 підходи) на один тиждень,на наступному тижні підскочити на турніку і висіти на турніку так довго, як ви можете в 3 рази(3 комплекти)...наступного тижня зможете проаналізувати підтягнути

+132
CJS0018 5 жовт. 2017 р., 11:43:01

Перші речі по-перше, це можливо, хоча не гарантовано. Я зробила це на 5км і 10км темп, не наполовину, а марафону. Справа доходить до тренувань, а це дуже багато тренувався.

Почнемо - з 5:30 миль-це сильний темп, порівняйте ваш середній бігун, тобто 3:25 км або 17.56 км/год (10.9 км/год).

Мені вдалося побудувати свій темп протягом двох років. Коли я почав свій 1 миля була близька до вашої, в листопаді 5 і 10км темп був швидше, ніж мій старий 1 милю темпами. Це був більше нещасний випадок, ніж пункт призначення.

Моя подорож почалося, Перейшовши на більш довгих відстанях. До того часу, я зробив кілька полумарафонах і марафонах, була 5км дуже просто. Я хотів поліпшити мою половину, і повний темп марафони. Таким чином, я використав 5 км і 10 км, а шанси вийти складно. Я б поставив на біговій доріжці як можна вище і просто йти, як далеко я можу піти. Це призвело до набагато швидше дорогу, що йде. Моя половина і марафон раз різко покращилися, але ні-де поруч мої 5км швидкість.

У підсумку 5:30 миля хороший темп тримати на напівмарафоні-навіть 10км. Це поставить вас в топ 5% для великих забігів.

Я кажу, що поїзд дуже важко і поїсти в чистоті.

+130
Paul Sasik 29 черв. 2014 р., 14:49:49

В даний час немає ніяких надійних досліджень, які показують статичний розтяг під час тренування корисно. У самому справі, в результаті низки недавніх досліджень, навпаки, здається, щоб бути правдою. Тобто, статична розтяжка до і протягом тренування можуть мати негативний ефект. Дослідження в журналі міцності і кондиціонування, хронічного впливу статичного розтягування на міцність продуктивність і базальний сироватковий рівень IGF-1 виявили, що силові тренування, виконуються без якої-небудь розтяжки до або під час, можна більш ефективно збільшити м'язи і базальний сироватковий рівень IGF-1 (гормону нарощування м'язової маси).

У новому дослідженні, учасники сила тренування з розтяжкою зроблено, перш ніж руки, силові тренування з розтяжка виконана в набори (те, що ви бачите весь час в тренажерному залі), і тільки силові тренування. Вони порівняли сила результати і IGF-1, гормону нарощування м'язової маси, в кожній з три групи після 10 тижнів тренувань.

(http://breakingmuscle.com/mobility-recovery/static-stretching-before-during-and-after-lifting).

Ці висновки були підтримані друге дослідження, яка була опублікована в скандинавському Журналі медицини і науки в спорті, тому багато хто вважає, що

“розтяжка перед тренуванням не тільки не потрібна, але вона може насправді бути контрпродуктивним, так само".

Скандинавські дослідження прийшли до висновку, що...

“Ми робимо висновок, що використання СС в якості єдиного активність під час розминки рутина, як правило, слід уникати. “

Оскільки ці дослідження були досить короткий з невеликою групою управління, потрібні додаткові дослідження. Але загальна думка полягає в тому, що статичний розтяг краще, коли виступав у кінці вашої тренування.

+122
uelo 12 лип. 2012 р., 21:44:31

Я пропоную вам деякі дієтичні поради:

 • При розрахунку вашого RDA (рекомендована денна норма) кількість калорій, білків, вуглеводів, жирів, клітковини, солі і т. д. перший перевірити ці фактори. Бо РДА завжди змінюється з цими факторами
 • Вік, стать
 • Зріст, вага
 • Будь-яке захворювання (порушення обміну речовин)
 • Звички кишечника
 • Фізична активність (вправи)
 • Спосіб життя (сидячий, помірної або дуже активний)

  Потім виконайте наступні інструкції

 • Помножте ваш ПОВ з Коефіцієнт активності е. р. 20%, 30%, 40% відповідно й додати це значення у БМР.Це ваша основна вимога (РДА)
 • Потім бачу, що ваша мета для схуднення. Якщо він не перевищує 10 кг , не потрібно скорочувати 500 ккал безпосередньо
 • Зміна складу:вуглеводів 65-70% від калорійності Білка 15-20% Жирів 15-20% Прості цукру-25 г/добу Солі-4-6 ГМ залежно від стану клімату
 • Додати поступово волокна (сирі овочі,низькокалорійні фрукти)
 • Збільшення білка поступово від 12%->15%->20%
 • Зменшіть кількість насичених жирів
 • Спочатку думаю, що підтримувати досягнутий вагу і не опускатися нижче 1500 ккал протягом тривалого часу. Між плато дієти менше калорій протягом 2-3 днів можуть бути прийняті, але приходять в норму (1500 ккал) після цього.
+55
user169895 12 черв. 2012 р., 10:24:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil