Як точно розрахувати свій РМР?

За пару місяців я намагаюся схуднути, тому я і лісозаготівлі моє загальне споживання їжі, щоб тримати постійну суму дефіциту калорій.

Я чоловік, 22 років, 186 см/6'1", 82 кг/181 кг. Використовуючи 6 різних РМР калькулятори, я отримав такі результати: 1875, 1878, 1968, 2167, 2253, 2254. Основні відмінності між результатами, мені цікаво, як ці калькулятори працюють, оскільки вони не знають мій відсоток жиру і як "швидко" мій метаболізм. Чи є спосіб, щоб оцінити мій РМР точніше? Крім того, я цілком і повністю розраховувати на РМР при прийнятті рішення, скільки калорій споживати щодня?

Спасибі.

+846
user10192176 16 лист. 2012 р., 11:42:58
27 відповідей

Я знаходжу, що коли я справді підштовхнути себе, моє тіло не нагородить мене.

Це відбувається зазвичай лише тоді, коли я роблю тренування тіла.

Я відчуваю, що я штовхаю себе, і я можу дійсно відчуваю, що мої руки горять. Коли це трапляється, я іноді вирішую щоб скоротити мої тренування 1 або 2 комплекти, тому що, хоча подумки я відчуваю, що можу зробити це, що робить мене хочуть зробити це заради того, щоб змушувати себе, з мене вистачить цих переживань, що я знаю, щоб зупинити так чи інакше.

Потім, близько 1-2 хвилин, коли я сідаю і попити водички, я дякую долі за те, що я не робив цього, тому що я відчуваю себе неймовірно втомленим і нудоту протягом 5-15 хвилин.

Це нормально чи я зневоднені або що-то?

Чому це, що я почуваю, я можу робити все, як я розглядаю його, але тільки потім, що мої тренування наздоганяє мене.

Не соромтеся сказати мені, якщо я просто Б**** і це нормально. Я просто не хочу, щоб ненароком не нашкодити собі у результаті, намагаючись стати сильним.

+964
steve santora 03 февр. '09 в 4:24

Деяких медичних продуктів (наприклад, смарт-ваги) похвалитися тим, що вони вимірюють швидкість серця пульсової хвилі. Чи є користь в контролі цей параметр і намагаються "покращити" його через тренування/їжі?

+953
Zachary Isom 25 лист. 2014 р., 15:57:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як Дєєв сказав, мозолів.

Плюси в glvoes: може підняти трохи важче із-за не маючи стільки дискомфорту/болю стискаючи грубу бар з голими руками.

Мінуси рукавичок: робить це важче, щоб вже зчеплення навколо товстих брусків.

Ваші руки звикнуть, щоб не носити рукавички на час, так що ви не будете відчувати біль все, що багато. Я не ношу рукавички, тому що я використовую обхоплює зап'ястя і на спині днів зап'ястя ремені, рукавички тому було б важко носити обидва.

+918
user6225195 17 груд. 2010 р., 20:44:21
Швидко рухається пішки. Питання про правильне запущена форма, підготовка дистанції, вимірюючи переваги та уникаючи пасток працює.
+879
tofro 7 черв. 2011 р., 21:34:45

Чи ви досягти мети носить спекулятивний характер. Якщо ви вже намагалися досягти мети, коли ви були молодше (послідовні тренування протягом не менше року) і не може бути свідченням того, що це не можливо для вас, але не обов'язково так.

Що стосується підготовки, то наступні поради:

Біг (2 км пробіг у 11:54 або менше)

Безумовно, можна в цілому. У вашому конкретному випадку, ми повинні знати ваш поточний 2 милі, 5 миль, а може бути, раз 1/2 милі. Що стосується підготовки, я б пропустити еліптична машина. Часто стверджується (див. наприклад, тут), що кращий спосіб поліпшити свій біг на біг. Замість цього, зробіть 50 хвилинах неспішної і комфортної роботи раз в тиждень. Це буде мати той же ефект на серцево-судинну систему, як і еліптичний тренажер, а також використовувати для руху. Важливо, щоб ви не хвилювалися/плануємо збільшити швидкість або тривалість занадто багато, тому що прийдуть дуже природно, незабаром. Крім того, замість

Починаючи з хвилини і тридцять секунд, збільшуючи тривалість 3 секунд на день

Я рекомендую робити один інтервал дні на тиждень. Скажи 8 разів біг 400 метрів за 6 хвилин/кілометр (якщо ви вже можете зробити це, у противному випадку почніть повільніше) повільно працює з перервами хвилини між ними. Щотижня, робити 4 інтервалах 800м (трохи повільніше). Якщо ви можете сказати мені ваш струм 400/800м інтервал часу, я відредагую пост.

Якщо ви можете додати третій день, він би, очевидно, допомогти, але це те, що вам особисто доведеться вирішувати. У випадку, якщо у вас є час піти на другий повільно 50 хвилин бігу.

Віджимання і присідання

Схоже взагалі можливо, але те, що більшість людей не хотіли б досягти, тому що через деякий час ви тільки тренувати витривалість ваших м'язів. Якщо ви вже можете робити 23 віджимань і 33 присідань, це буде тільки збільшувати кількість повторень. Ваш план здається розумним тут. Якщо ви потрапите на плато, через деякий час спробуйте додати вагу і зробити ще менше повторень в деякий час. (Все-таки, я не фахівець високого повторення віджимань або присідань, так давайте подивимося, що інші можуть додати до цього.)

Підтягування

Ви не надали будь-якої мети підтягувань. Будь ласка, зробіть це, і я буду оновлювати мій пост. У будь-якому випадку, слід пам'ятати, що додавання одного підборіддя-щотижня повинен працювати дуже добре на початку, але ефект плато настає набагато раніше, ніж для віджимань або присідань. Все, що вище, 10/15 здається розумної мети, вище 20 здається досить нереальним.

+835
Dilkhush Kumar Patel 26 бер. 2014 р., 14:56:08

Моя порада: працювати емпірично. Оскільки ви тільки підозрюєте, що ваші втому і нудота, пов'язані з гипераммониемией, аналізи крові аміаку та рівні карнітину. Якщо вони ненормальні, почати регулярний прийом L-карнітину добавки, стандартна дозування. Перездавати кожні 2 тижні, щоб перевірити поліпшення. Якщо ви краще, будьте щасливі. Якщо ні, спробуйте збільшити дозу або змішувати в Ацетил L-карнітин, або щось ще має сенс.

Я вважаю, що це дуже специфічна сфера інтересів, і не так багато відомо про це. Є багато аспектів, які вкрай важко з'ясувати, просто шляхом пошуку в мережі і читання всіх видів досліджень. Іноді це набагато ефективніше експериментувати, тим більше, що немає ніякого істотного ризику.

+815
WA9ACE 28 бер. 2010 р., 02:39:48

Занадто мало білка і не буде нарощування м'язової маси/сильнішає (і якщо ви серйозно недостатнім, це може призвести до погіршення здоров'я проблеми).

Занадто мало жиру може скинути свій сон/настрій, як жир допомагає регулювати horomones.

Занадто мало вуглеводів залишає вас почуття млявим

/п/LiveAndLetLift

Ось деякі інші дорогоцінні камені з цього потоку:

Я був вирізування важкі пару років тому, і як ідіот, я їв близько 30г жиру з жахливим насичених жирів. Я не міг отримати ерекцію, - ви могли б породив у Кім Кардашьян дупа, срака гола, в моїй кімнаті і нічого не станеться. Перенесемося в даний час, у мене є багато насичених жирів і споживання жирів на рівні близько 90 - я тримаю більше м'язів, було небо високим лібідо.

/п/Kalashnikovxx

і

Якщо одночасно гадити ви готові зізнатися всілякі злочини, щоб змусити біль піти, ви могли, ймовірно, використовувати більше клітковини.

/п/Fitzmagics_Beard

+779
Romain Poirier 27 черв. 2012 р., 17:13:58

Дослідження Національного інституту здоров'я (NIH) сайт знайшли збільшення ЛГ та тестостерону у щурів і людей.

Деякі застереження, хоча... це не доводить, що це буде корисно, як нарощування м'язової маси, допомоги або доповнити. Крім того, я бачив хоч одну посилання стверджував, що це також призводить заміна тестостерону з естрогеном, так що це не в повну силу. У мене немає під рукою, тому я не можу говорити про достовірність цього твердження.

+769
KJR 19 трав. 2013 р., 23:22:00

Притаманна проблема з вимірюванням інтенсивності полягає в тому, що він має тенденцію бути дуже суб'єктивним. Крім того, "інтенсивність" може означати різні речі для різних людей. Сказавши це, я хотів би запропонувати вам, рами на ваше запитання по контексту, що ваша мета. Наприклад, якщо ваша мета-бути бодібілдером, то, вимірювань частина тіла має стати відправною точкою в контрастні процедури для ефективності. Якщо ваша мета-підняти більш важкі ваги, то, збираючи записи, що вказують фунта стерлінгів на кожен ліфт повинен стати відправною точкою. Справа в тому, що ви повинні використовувати ваші конкретні цілі(S) в якості вимірювального палицею, щоб порівняти інтенсивність кожної рутини. І навіть при тому, що ваші результати будуть повністю суб'єктивно, в кращому випадку.

+750
Iulia Barbu 20 квіт. 2014 р., 04:48:07

Ти повертаєшся завжди буде біль після тренувань, тому що деякі люди боляче спину або м'язи спини і завжди буде мати хворобливі відчуття, тому що вони думають, що відпочинок допоможе, і тоді вони з усіх сил знову тиждень після відпочинку. Деякі тіла не створені для інтенсивних тренувань. Я ніколи не міг використовувати P90X з-за мого низького м'язів спини. Ангели їх руху просто не для мене. Всі люди різні. Я спілкувався з дуже багатьма людьми, які перебрали в p90x. Слабкі основні м'язи і стабілізатор м'язів також може бути причиною. Удачі.

+692
Nashim Mohammad 3 лист. 2015 р., 21:30:22

середня людина може використовувати до 40-50% своїх сил, а про тіло Builder можна використовувати 60-65%, причина в тому, що наш мозок не може отримувати повідомлення, відправлені з допомогою білків клітини або м'язові клітини в цілому відразу, мабуть, ми повинні бути в 7 разів сильніше, ніж шимпанзе, шимпанзе сильніше нас, оскільки вони мають доступ до більшості клітин в їх тілах і вони можуть отримати більшість нейронів хвилі, посилають в мозок(повідомлення). врешті-решт це-те, чому ми не можемо використовувати 100% наших сил просто немає, в результаті добре розвиватися.

+665
Kanani Bhavdip 2 бер. 2011 р., 06:38:16

1. Перевірити ваше споживання білка

Зважте скільки ви з'їдаєте все і використовувати харчування факти таблиці або Інтернет-інформації (як в self.com) підрахувати, скільки грамів білка ви отримуєте в день. Можливо, ви захочете позичити або купити прецизійні ваги з точністю до грама.

У вас повинно бути не менше 1,5 грам на кілограм ваги в день, таким чином, для людини 50 кг, 75 грам білка в день. Постарайтеся, щоб отримати білки з різних джерел, так що ви отримуєте всі необхідні протеїни, твій організм не може виробляти, і різні амінокислоти.

Якщо у вас мало білка ваш нинішній раціон, ви повинні розглянути білок-щільну їжу, як квасоля, сочевиця, нут, соя, тофу...

Якщо ти не можеш набити більше білка у ваш рот від їжі, ви можете доповнювати. Під "суворої вегетаріанської" я чув, що ви не будете приймати сироватку (на основі молока) та альбуміну (яєчна). Спори в бік, ви могли б розглянути соєвого білка або шукати інші ізольовані веганські протеїни.

2. Перевірити ваші калорії

Їм багато білків, але мало калорій зовсім не годиться. Ваше тіло почне переробляти білки вуглеводи. При вимірюванні їжу на білки, надто розраховувати кількість калорій. Будьте впевнені, ви отримаєте 3000+ ккал в день.

3. Спробуйте до і після тренування закуски

Якщо ви нічого не їжте перед важкої атлетики, ваші м'язові клітини можуть голодували під час тренування, які компрометують його. З'їсти закуску перед. Бажано з низьким індексом glicemic так що ви отримаєте хороший потік енергії протягом більш тривалого часу. Потім з'їсти великий багатою білком, висока glicemic індекс або перекусити після тренування. Це має поповнити вашу енергію і дасть вам викид інсуліну розроблені, щоб речі як можна більше, ваші м'язові клітини, як глюкоза і білки.

4. Перевірте ваш сон

Третій стовп бодібілдингом, після тренування і дієти, відпочинок. Спати стільки, скільки ви можете. 8hr за ніч-це гарні цілі, але це може залежати від вашої особистої фізіології. Сон має основоположне значення для посилення м'язів і дуже часто забувають.

5. Не перестарайтеся з кардіо

Роблю багато кардіо-це поширена помилка. Ви можете пропустити його, якщо вашою метою є чисто м'язової маси. Ви можете зробити брудний зсипати ділянки зараз і почати думати відсіченням фази, коли ви досягли важать ваші цілі, чи ні.

+626
Creta King 30 груд. 2014 р., 02:18:48

Ви як і раніше необхідна достатня кількість білка, а для тренування на витривалість, це не так важливо як для силового тренування, тобто якщо ви не отримуєте білка відразу це не кінець світу. Як brentw вказує, співвідношення 3:1 або 4:1 вуглеводів до білка-Це хороше поєднання.

Якщо ваша вегетаріанська визначення досить вільна, щоб дозволити молочних продуктів, то молоко або шоколадне молоко було доведено, щоб бути одним з кращих відновлення витривалості напої. Якщо ні, то можна зробити коктейлі з гороховий білок або схожі на цю комбінацію. Переконайтеся, що ви прямуєте з твердим харчування пізніше.

Однією з проблем, які ви, можливо, захочете подивитися (особливо якщо, як у вашому профілі вказано, ти-жінка) - це достатнє надходження заліза. Бігуни на витривалість, мають більш високі потреби в залозі, оскільки вони, як правило, йдуть через РБК швидше, ніж середня людина, з-за високої віддачі у ноги. Що прагне зруйнувати клітини крові, і самки мають вищу праска вимог у будь-якому випадку. Просто щось думати про все інше.

+571
Deep Kohli 11 лип. 2015 р., 02:39:29

В моєму випадку моя домінуюча сторона була слабшою, ніж інша сторона. Я не знаю, якщо був правильний підхід, але я завжди зупинявся на 2 повторення менше, ніж мій межа найслабшою боку. Наприклад, моя ліва рука була сильнішою, ніж моє право(хоча я правша). На один завиток біцепса, я використав, щоб зробити 8 повторень з лівої(навіть якщо б я міг зробити 12), і робимо 10 правою(який був мій межа). Протягом місяця або двох, я помітив, що обидві мої руки були однакової сили.

+420
Faisal Al Zebdah 29 трав. 2015 р., 19:13:23

Я в даний час працює 4 дні на тиждень. 3 з них я займаюся гирями, зосереджуючись на різних областей плюс трохи кардіо для розминки (20-30 хв. Біг, спінінг велосипед або еліптичний тренажер, коли я тренування верхньої частини тіла, і 10 хвилин зі згаданих і ще 10 хвилин статичних рядків, коли я треную ноги). 4-й день я використав, щоб плавати і бігати протягом години або близько того. Тим не менш, я намагаюся спалити жир з мого живота і під трицепс. Я хочу використовувати цей 4-й день, щоб зосередитися на цієї мети. Я думав, для того, щоб робити, що робити більше вправ, які перебувають на:

1) довгий, близько 45-60 хв, помірного (60%-80% МНС) початкова частина, як біг, цикл, еліптичний тренажер і т. д. Ця частина буде після голодування, щоб стимулювати важко спалювати жир. 2) перерва на 10-20 хвилин, включаючи споживання цукру (такі як фрукти або тремтіння) 3) 20-30 хвилин в ланцюг високого рівня інтенсивності, щоб стимулювати обмін речовин для решти дня.

Це може бути ефективним?

Я перебуваю в групі ризику спалювання почати амінокислот?

Я був би дуже радий почути про інші способи домогтися своєї мети, використовуючи, що 4-й день і будь-який інший зворотного зв'язку.

Дякуємо за допомогу хлопці!

+361
BenoitLussier 23 лют. 2010 р., 04:20:23

Ось кілька вправ спеціально для шиї:

+349
biver 20 квіт. 2011 р., 04:49:20

Зміна влади в тязі не сильно змінити цільову основних м'язів, Вправа дозволяє деякі суттєві відмінності у використовуваних захоплень.

Реверсивний ручка не повинна відразу викликати у вас проблеми, але це може бути поганою ідеєю в довгостроковій перспективі з наступних причин:

 1. Це слабкіше зчеплення. Бар буде мати тенденцію, щоб відсунутися від вашого тіла. Сила стиснення стає проблемою для більшості людей, які станова тяга в якийсь момент, це сталося б набагато раніше з такого роду хваткою.
 2. Він проходить більший ризик ви випадково посилюючи навантаження на біцепс, яка не дуже добре справляється з екстремальними вагами. (Подивіться "розірваний біцепс станова тяга" або схожі на YouTube для демонстрації достатньо - якщо ви смієте!)

Ви можете поекспериментувати зі змішаним хватом (одна долоня повернена до тіла, інша відновлюється). Це вирішує першу проблему, а друга залишається. Це популярна методика.

+277
Rifqi Al Fatih 29 трав. 2018 р., 06:05:02

Ви можете додати кардіо у нетреніровочние дні, якщо ви хочете, і якщо ви робите це правильно. Найбільш важлива річ, щоб розглянути, чи є чи не ваше тіло отримує правильне відновлення.

Причина, каже Мехді не міняти рутини на все це, тому що коли люди роблять, це майже завжди занадто багато. Рутини-це вже складно, і великий аспект 5х5 рутинну SL-це в дні відпочинку, відновлення вашого організму, тому що ви піднімаєте настільки важкі.

Якщо ви робите ВИИТ на вихідні дні, ваш організм не зможе повністю відновитися для наступного дня підйому. Якщо ви хочете додати трохи кардіо, просто переконайтеся, що ви не overexerting себе. Тримати кардіо світло, і ви повинні бути добре.

+243
Brennen Privett 25 серп. 2015 р., 18:51:14

Базові принципи, що лежать в ShakeWeight, здається, трохи звуку, однак, дослідження в рекламі (швидше за все навмисно) вводить в оману. Їх реклама говорить, що хвилина фізичних вправ з ShakeWeight еквівалентно 42 хвилин exericise з гантелями. Те, що ви не бачите (чи більшість людей не бачать) - це маленька приписка внизу, що говорить про те, що дослідження було зроблено з такою ж вагою у гантелі, як той, що важить ShakeWeight. Для чоловічої версії, це 5 фунтів, і для жіночого версії становить всього 2,5 кілограма. Я ніколи не бачив людини, що працює з 5-кілограмовими гантелями, особисто.

Крім того, ShakeWeight не дозволяють провести повний спектр вправ руху підпрограма, що серйозно обмежує ефективність ваші м'язи за межі діапазону, в якому вони розробляються і може бути завдано серйозної шкоди подальших зусиль тренування, не пов'язані з ShakeWeight.

Наскільки "може ти виглядаєш як той хлопець?", немає. У ShakeWeight призначений тільки для роботи на ваші плечі (дельтовидні і трапецієвидні), руки (біцепс, трицепс і передпліччя), грудної клітки (грудні м'язи) і верхньої частини спини (найширші і пастки). Він не буде працювати ваші ноги, поперек, АБС і т. д. Ви все одно будете зобов'язані працювати ті м'язи окремо, якщо ви хочете виглядати як хлопець на роликах.

Я впевнений, що ви можете використовувати ShakeWeight, щоб пройти певну дистанцію в тренуваннях м'язів я згадував раніше, але масштабованість буде в кінцевому підсумку наздогнати вас, і швидше за все досить швидко, якщо ви дійсно намагаються побудувати. Оскільки ви не можете збільшити вагу, ви можете йти швидше, щоб отримати більше тренування. Настане момент, коли ви не можете йти швидше, і пристрій буде занадто світлий. На той момент, пристрій стане марним, і якщо ви сподіваєтеся, або планують підтримувати будь-які успіхи, які ви зробили або просунутися далі, тоді ви повинні бути готові присвятити якийсь час до нормального звичайного тренування. Однак, через відсутність повного комплексу вправ руху, ви будете набагато більш схильні до травм при переході до стандартних Ваг.

Моя порада: не працювати з ним.

+222
89285643996 30 серп. 2012 р., 15:12:39

А у мене тонкі зап'ястя, загалом, деякі з більш важких вправ я (намагаюся) робити боляче іноді; наприклад, однорукі віджимання. Я використав, щоб мати більше проблем, навіть коли роблю підтягування (у нижній частині руху) і для всіх видів віджимань.

Щоб уникнути цього, я почала робити віджимання на кулаках, а також зробив кілька простих вправ зап'ястя (в основному, тримає кулак міцно і руху зап'ястя в різних напрямках). Загалом, це допомогло, але я, очевидно, все ще є проблеми, і я хотів би "виправити" це назавжди. Я розумію, що руки в основному сухожилля, а не м'язи і я час, щоб поліпшити, тому я хочу почати раніше.

+215
order 23 лист. 2013 р., 20:22:41

Я знаю, хто нещодавно користувався циклічної кетогенній дієті, щоб отримати хороші результати. Грунтуючись на своєму досвіді, та деяких інших дослідів я читав, хто використовував підхід, важливо встановити свої очікування відповідно.

 • Єдиним демографічних, що можна наростити м'язову масу при втраті ваги Надмірна вага новачка. Це ж незалежно від використовуваного раціону.
 • Проміжних і просунутих ліфтерів буде втратити деякі максимальною інтенсивністю, але їх обсяг роботи не буде порушена.
 • Циклічна кетогенна дієта є ефективною при втраті жиру при збереженні м'язової маси ви придбали.

Кетоз сам по собі є спірним питанням з дослідниками по обидві сторони аргументу, що має дослідження, щоб підкріпити свої аргументи. На жаль, у більшості досліджень застосування підручних сидячих людей, і рідко який-небудь демографічної, що б мій власний матч. Скажу також, що кетоз-це не для всіх. Я добре з ним, але у мене є друзі, які не. Я рекомендую пробний запуск без будь-яких вправ, щоб побачити, як ви відрегулювати. Принципи, що лежать в кетоз досить простий і зрозумілий:

 • Мозку необхідно приблизно 125г енергії в добу-глюкоза крові є основним джерелом. Ліпіди не можуть перетинати гематоенцефалічний бар'єр, але глюкоза і кетони можуть.
 • Коли рівень глюкози в крові знижується, підшлункова залоза виділяє глюкагон, щоб тягнути енергію з жиру, м'язів і органів. М'язи та органи зберігання глюкози у вигляді глікогену.
 • Коли немає харчові джерела глюкози в крові протягом тривалого часу, печінка почне виробляти кетонові тіла, які обробляють накопичений жир в шляху, який може пройти через гематоенцефалічний бар'єр.
 • Кетонові тіла не можуть бути реабсорбированы назад в жирові клітини. Невикористаний кетонові тіла мочилися назовні.
 • Приблизно в той же час, що створений кетонових тіл, організм також починає gluconeogenisis що процес перетворення білків в глюкозу крові.

Всі кетогенної дієти об'єднує спільна риса: від середнього до високого вмісту білка. Чим вище споживання білка необхідно забезпечити процес gluconeogenisis джерелом білка, ніж інші м'язи і органи. Крім того, якщо ви піднімаєте вагу, тим вище споживання білка, необхідного для ремонту м'язів і постачає необхідні амінокислоти. Нарощування м'язової маси вимагає багато енергії, але, на щастя, організм може використовувати жир як джерело енергії.

Кетоз дієта, заснована повністю виснажити запаси глікогену у ваших м'язах і органах по дизайну. Це негативно відображається на продуктивності. Безконтрольно, високої інтенсивності вправ, як підняття важких предметів може збільшити вимоги достатньо енергії, де тільки кетоз не достатньо, щоб забезпечити потреби в енергії. Це погано. Циклічна кетогенна дієта поповнює запаси глікогену раз в тиждень. Це дає вам більшу частину тижня, щоб спалювати жир, зберігаючи свою енергію для задоволення потреб фізичних вправ.

Там було кілька досліджень, щоб показати, що існує пряма кореляція між максимальною здібності вашого тіла і його вага. Як ви втрачаєте вагу, ви можете очікувати втрати максимальної міцності. Почасти це пов'язано при будь-якому порізі, що призводять до втрати м'язової маси, а також жирову масу. Це не означає, що ви втрачаєте м'язи, це дуже добре може бути, деякі з систем підтримки енергії, які живлять м'язи. Однак, ця втрата абсолютної сили є відносно невеликою порівняно з вашої втрати жиру. Як тільки ви досягаєте своєї мети, ви можете відновити, що максимальна сила.

Високим вмістом жиру протягом тижня в циклічної кетогенній дієті досить, щоб живити ваші тренування. Однак, тіло робить краще з періодичною підживленням, коли ви посилено тренуєте.

+182
godfree 21 січ. 2017 р., 18:19:18

Безумовно, існує кореляція між м'язової маси і сили, але є більше до історії. Дві причини, чому м'язова маса і сила не може бути повністю конгруентним, є:

 1. Щільність м'язових волокон
 2. Використання м'язів

Щільність: Ваші м'язи складаються з чотирьох різних типів волокон (повільно скорочуються, і три форми швидко скорочуються). Ці волокна мають різні профілі з точки зору застосовуваної сили і час відновлення. Повільно скорочувальних волокон, наприклад, швидко відновлюватися, але мають меншу силу з-за меншої кількості м'язових волокон в пачці, порівняно з швидко скорочувальних волокон.

Зайва вода у вигляді глікогену також може привести м'язи займають більше обсягу при тому ж обсязі реальних м'язів. Цей глікоген може бути постійним джерелом енергії для м'язів, але не збирається збільшувати їх максимальне теоретичне зусилля для одного великовагових (на Олімпіаді), де витривалість через тривалого набору не на питання.

Використання: Середній людина здатна використовувати 20-30% від їх загального теоретичного м'язової сили, коли з усіх сил. (Реф. Tsatsouline, влада народу) топ ліфтерів можливо використовувати 50% їх теоретичної міцності. Олімпійські та пауерліфтинг-стиль навчання орієнтована на підготовку нервові шляхи, щоб використовувати більший відсоток наявної м'язової маси. Оскільки м'язові волокна договорі всі внутрішні клітини (все-або-нічого не основні), даний тренінг спрямований на те, щоб переконати більшу частину розшарувань протягом ліфт.


Може бафф хлопця бути слабкою?

Ну, це залежить від вашого визначення "Буф". А різати він може бути слабким (у порівнянні з міцністю спортсмена), тому що м'язи визначення більше про те, низьким рівнем жиру, що покриває м'язи, ніж мати великі м'язи.

Культурист з пристойною гучністю не зможе підняти у порівнянних пауерліфтер, тому що він/вона не тренує на силу як таку. Здається, варто відзначити, що Олімпійський/пауерліфтери також хочуть зменшити їх розмір (за винятком важкоатлетів), тому що це впливає на їх ваговій категорії в змаганнях, так що є додатковий стимул для навчання нейронної використання за додаткову м'язову масу.

+144
Badrul Badrul 27 черв. 2017 р., 05:50:21

Так, ви можете просто додати опір смуги при їх накладення, який використовує їх паралельно. Все стає трохи складніше, коли ви об'єднати їх у серію, т. е. приєднався кінця в кінець.

https://en.wikipedia.org/wiki/Series_and_parallel_springs

Крім того, фактичні значення номінального діапазону опорів буде варіюватися від виробника до виробника, так як ви не знаєте в яких кількостях розтягнути ці 50 і 100фунта опору були виміряні. Але це досить безпечно припустити, що якщо ви накладете на 50-100фунта групи і 30-70lbs група з одного і того ж виробника, результат буде еквівалентний 80-170фунтов групи.

+137
afrodude 30 серп. 2017 р., 17:15:45

Існують різні точки зору на оптимальний діапазон серцевого ритму, але є те спільне, що більшість людей згодні.

 • При виконанні будь-якого виду діяльності до максимальної (або близької до неї) ЧСС, тривалість вправ обов'язково буду краток, так як ваш організм просто не може зберігати і використовувати досить глікогену, щоб підтримувати такі зусилля протягом тривалого часу. В той час як ви можете збільшити вашу здатність зберігати і використовувати глікоген, існує жорстке обмеження зверху на те, як довго ви можете піти на цих видах світла.
 • Якщо ви тренуєтеся з низькою інтенсивністю, не особливо багато, у зв'язку з збільшенням фізичної форми або спалювання калорій, якщо ви тренуєтеся протягом тривалого терміну, що якщо ви тільки починаєте, не може навіть бути в межах ваших можливостей на деякий час.

Отже, пропозиція інтервалів є хорошим. Це дозволяє записувати і відновити (кілька) в поворотах і збільшити тривалість тренування за те, що ви могли б зробити, якщо ви близькі до вашої максимальної частоти серцевих скорочень весь час.

Крім того, існує поняття базової будівлі, де ви просто повільно вниз, поки ви тренуєтеся в середині діапазону серцевого ритму і рухатися далі. Багато спортсмени виконують цей тип вправ в "міжсезоння". Ідея в тому, що ти виступаєш на такому рівні, коли ваше тіло все ще можете придбати деякі з його енергії шляхом перетворення і спалювання жиру, але досить високо, що ви тренуєте своє тіло, щоб працювати трохи складніше. Мета цього типу тренування, а потім, щоб збільшити час, протягом якого можна виконувати при заданій ЧСС (скажімо 60-75% від максимуму), а також збільшити швидкість, з якою ви можете виконати в той же пульс. Потім, після того, як ви створили більше аеробної базою, ви можете додати інтервали, пагорби, швидкість роботи і т. д. щоб додати силу і швидкість вашої здатності "йти довго".

Гарна оцінка для такого роду бази ЧСС будинок ви можете (приблизно) становить 180 - вік. Проживання протягом 5 або 10 БПМ це дасть трохи гнучкості, особливо коли починають як важко виміряти зусилля.

Інша річ, щоб зазначити, що це вимагає багато терпіння. Якщо ви тільки починаєте і працює протягом 8-10 хвилин пандуси ви відразу у 190-200 ударів в хвилину, ви можете виявити, що, щоб тримати ваш пульс в підставу будівлі вибір ви повинні піти на не більш, ніж поволі волочучи ноги, або пройти 100 метрів, біг на дистанцію 50, або щось подібне. Це може бути досить неприємно, але мій досвід був добре варто.

+133
SMT 2 квіт. 2015 р., 10:38:45

Носити обернути в душ і назад, носити сандалі, що це про нього. Якщо це занадто багато, не турбуйтеся.

Тримайте вашу одяг/і т. д. в шафці, як свої, рушник (моє перевагу) або в тренажерний зал за рушником, якщо рушник досить великий, ви можете обернути його, в іншому випадку принести щось спеціально, щоб обернути.

Не робіть з мухи слона.

+83
weedeewee 23 черв. 2017 р., 04:41:11

Аеробний означає, що ви спалювання жирних кислот в якості основного джерела палива, поряд кисню і невеликі кількості АТФ в м'язи. Анаеробний означає, що ви спалювання АТФ і кисню в якості основного джерела палива. Останнім істота обмежена, але більш вибухонебезпечною в скороченні м'язів, ніж попередня.

+76
Akshay Dixi 10 серп. 2014 р., 23:17:12

Я помітив, що навіть лише 10-15 хвилин ранкового тренування при 130 BPM позитивно впливає на мій настрій.

Це має сенс з біологічної точки зору ? Або це скоріше всього ефект плацебо ?

10-15 хвилин не надто коротке, щоб мати будь-який ефект на настрій ?

Посилання по темі: https://en.wikipedia.org/wiki/Neurobiological_effects_of_physical_exercise

+57
dumm 18 серп. 2013 р., 00:57:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil