Будівництво великих м'язів призводить до недостатньо тестостерону?

До цих пір я намагаюся будувати все більше і більше м'язів, тому що я думав, що це призведе до більш тестостерону в надлишку, тому всі переваги, які є у людини з високим рівнем тестостерону.

Тим не менш, у цьому відео Джон Грей дає приклад, який повністю має сенс для мене, але я не настільки в цьому, тому я хотів би запитати Тут. Він каже, що чим більше м'язів, тим більше тестостерону звикає для будівлі більше м'язів або просто підтримання його, яке повинно бути True. Він "запитує" А навіщо тоді взагалі вони(величезні м'язи, хлопці) взяти всіх цих трав, які підвищують лібідо", яка має сенс, оскільки вони витратили весь тестостерон для нарощування або підтримання цих великих м'язів.


Отже, ще раз, не будують великі м'язи приводять до не вистачає тестостерону? Якщо так, то яке було б оптимальним, я думаю, дуже мало м'язів-це не вихід..

+604
Patricia Biscaia 10 груд. 2016 р., 10:12:40
35 відповідей

Мені 16 років. Я використовую золото сироватковий протеїн вже досить давно, от, чесно кажучи, я не бачачи ніяких результатів, тому що я думав про перехід на внутрішня обладунки жорсткий маса виграші..думаю, що це гарна ідея? І також я думаю, що сироватковий дратує моя мама теж так робить занадто важка маса контейнера сироватки? Спасибі заздалегідь.

+940
user39995 03 февр. '09 в 4:24

Чи Можете Ви?

Якщо ти концентруєшся на приріст сили і маси, ви робите кращий за пріоритетності приріст сили і маси.

Робити інші речі (кардіо, їзда на велосипеді, піші прогулянки) можуть бути узгоджені з вашими цілями, якщо ваші цілі в першу чергу не силу і масу. Але наші тіла мають обмежені можливості для фізичного відновлення. Ви повинні вирішити, як ви хочете виділити цей ресурс.

Звертаючись до конкретного сценарію ви уявляєте, щотижневе розклад з посиленою аеробного тренування в понеділок і підйому у вівторок буде означати, що тіло буде присвятити відновлення ресурсів у вівторок стає краще на аеробні вправи, які будуть відволікати від маси і силових показників, які можуть бути отримані шляхом відпочиває в понеділок, а не. Ви будете слабкіше у вівторок з-за роботи в понеділок, хоча, як новачкові, ця слабкість може бути непомітним або незначним.

Де поставити кондиціонер

Я вважаю, що класти метаболічного кондиціювання у кінці підйому тренування, або післязавтра, дозволяє для кращого відновлення поряд з програмою сила. Я маю намір подивитися, що Тома Курця скаже по цьому аспекту програмування, але так і не зібралася прочитати його наука про спортивних тренуваннях.

+921
joretta 29 вер. 2017 р., 07:07:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мене цікавлять вправи насамперед з ранку, коли я їм із-за мого графіка. Я завжди чув, що це призводить до пошкодження вашого тіла у зв'язку з характером голодування під час сну.

Може хто-небудь пролити деяке світло на цей?

Спасибі.

+870
ziad eson 5 вер. 2013 р., 06:12:04

Це насправді залежить від ваших цілей.

І на що ви хочете поліпшити. Замість фокусування на зонах, чому б вам краще орієнтуватися на обсяг тренувань?

Тому що ви навіть не згадати про нього просто 3х метрів і все.

Якщо ви відчуваєте певну зону консервативно спробувати збільшити обсяг.

Але знову ж, це насправді зводяться до того, що функції ви хочете поліпшити.

+869
Gabriele Cipriano 13 жовт. 2015 р., 21:24:57

Втрата ваги та втрата жиру найчастіше йдуть рука об руку. Іноді стрес може бути дуже великий фактор, який зупиняє нас від досягнення наших цілей, а також Недосипання. Пийте достатньо води і не пийте занадто багато алкоголю. Я використовував для боротьби з жиром в деяких місцях, але я дізналася, що я повинна бути спокійніше протягом всього часу. Тоді я почав бачити результати. Не порівнюйте себе ні з ким іншим і не робити занадто багато кардіо. Як правило, підняття тягарів кілька разів на тиждень і робити помірна кількість кардіо буде робити роботу. Але не забувайте, щоб поїсти в чистоті! Ось що найголовніше. Більшість з тут питань щодо втрати жиру з певної галузі. Це ваше тіло, який вирішує, з якою ви будете втрачати жир. Ви можете лише допомогти йому, коректуючи свої тренування і харчування належним чином. Я сподіваюся, що ця відповідь допомагає!

+859
glebd 18 груд. 2011 р., 10:19:19

Можливо, ви вже знаєте це, але це моє розуміння, що дієта-це ключовий фактор в отриманні шість пакетів, щоб виявити себе. Іншими словами, ви можете мати рок-жорсткий АБС, але ніхто не побачить їх, якщо вони покриті шаром жиру.

Як було відзначено, не містять інформацію про вправах. Ось посилання, яка повинна допомогти навчити людей про те, як зміцнити свою основну, гідна мета навіть для тих, хто не бажає дотримуватися дієти необхідно розкрити упаковку (чекати, що Пива немає?) З іншого боку, будь-яке твердження про швидкому успіху, як назва цієї статті передбачає, -- це абсурд. Інформація, втім, є дійсним. http://www.menshealth.co.uk/building-muscle/four-week-six-pack-plan

+821
masterq 14 бер. 2016 р., 23:23:15
Тренувань зі штангами, гантелями, гирями та іншими обтяженнями. Питання, пов'язані як підняти і підвищити продуктивність підйому. Включає в себе пауерліфтинг, бодібілдинг і Олімпійський піднімаючись.
+772
Aadishri 9 бер. 2011 р., 04:05:53

Те, щоб розглянути для тих, хто може прочитати цей пост: якщо ви бігун і підготовки для виконання довгого забігу (марафону або подібного) і ви знаєте, що гонка буде вранці, можливо, має сенс зробити багато бігає вранці. В ідеалі запустити приблизно в той же час ви берете участь в гонці з двох причин: 1) звикнути запущена, що час дня може бути важливо. Це буде добре, щоб отримати ваше тіло/розум звик бігати важко ... якщо ви не звикли до нього. 2) ванна кімната звички може бути навчання/уроки. Якщо ви вставати і бігти кожен день в той же час, ви в кінцевому підсумку може навчитися ходити в туалет перед прогоном. Може заощадити кілька хвилин в день гонки, якщо ви вже взяли "піт-стоп" перед гонкою ведуться.

Це також може бути застосовано для багатоденних працює. Якщо ви будете мчатися крізь ніч, він мудрий, щоб тренувати своє тіло (і знаю, яке це), щоб працювати на 'гаразд'.

В іншому згоден з вищесказаним, поки у вас є гарний час для відновлення, в будь-який час буде достатньо для підготовки.

+757
user1883491 26 лип. 2019 р., 08:42:50

Я позаштатний програміст, працює з дому, я недавно зрозуміла, що мій фізичний стан стало гірше, тому я хотів би почати з якоюсь програмою вправ, які можна робити вдома, було б прикольно і я б у кінцевому підсумку побудувати деякі м'язи або зміцнити своє тіло (не дуже потрібно для втрати ваги - принаймні поки що :)).

Я не кульгавий, я плаваю іноді і я граю в місцевої аматорської ліги з бадмінтону. Я багато спорту в минулому (єдиноборства, сквош на пару років, тренажерний зал, скелелазіння, плавання, принаймні, раз на тиждень протягом ~5 років). Але я лінивий став в останні два роки, тому я хочу це змінити :)

Так що ви думаєте, це хороша система вправ для такої людини? Я чув про різні як P90 або інші, але я не можу вирішити, який підійде.

Спасибі велике за будь-які відповіді

+753
Antoine Zimmermann 5 бер. 2015 р., 04:28:48

Втрата ваги не мають кореляції з розробкою/підйому.

Найголовніше-це ваша дієта, не програма. Програма становить 30%-40% втрати ваги, поки ваш раціон на 60-70%.

Те, що ви поклали в ваше тіло стає вашим тілом. Якщо ви їсте в чистоті, ваше тіло буде чистим (вирізати, тонкий, худий). Розробка тонізує тіло, щоб підняти вагу, який ви хочете, таким чином приводящ до більше м'язової маси.

Якщо ви задоволені своєю формою, потім трохи кардіо. Такі як біг, стрибки на місці, біг на місці, степ-апи (використання сходів зовні або на дитячому майданчику). Але, якщо чесно, щоб схуднути в здоровому способі, ви хочете, щоб виправити свій раціон.

Я трохи схожа на вас. Я 1.74 М (5 футів 7 дюймів) у висоту і мій живіт був ну дуже товстий (з-за пива). Я не втратити багато "ваги", так я і піднімаю, але я втратив багато моїх пивний живіт в 1 місяць. http://bodyspace.bodybuilding.com/progress-photos/Nifear4

Ось мій прогрес.

+707
oser 10 трав. 2013 р., 15:38:06

Я поранився випадково в п'ятницю і потрапив у ДТП і надзвичайні ситуації (РП), де мені довелося зробити рентген і мій ніготь видалили і мій палець трохи прибрався. Хоча я і втратив нігті до цього, вони зазвичай просто йдуть чорний і впала, не завдавши мені болю. Це досить відрізняється, і це неймовірно болить, я ледь можу ходити, і тому я знаю, робота не відбудеться для трохи. Мені довелося вчора перев'язку і а медсестра сказала, що він був "великим нетерпінням - саме те, що ми хочемо бачити" я була шокована тим, наскільки "мокрий" він все-таки був.

У мене напівмарафон у кілька місяців і пару 10 військових мильної гонки на витривалість в цьому році, що мені потрібно прям навчання в чоботях і з Берген (рюкзак). Я також хотів би допомогти моїй дружині поїзді для неї марафон, але я підозрюю, що я пропустив човен на те, як вона закінчить миль попереду мене.

Але, я сподівався, що інші з аналогічним досвідом або знаннями могли б дати мені уявлення про те, що я можу очікувати далі?

Ці, швидше за все, відбудеться, чи повинна я піти протягом 6 місяців повільно 5км траси?

+670
Art Pip 25 квіт. 2011 р., 07:10:42

Якщо все зроблено правильно, АТГ (всі шляхи до Землі) присідання є відмінним. Проблема в тому, що більшість людей не знають правильного присадкуватий вигляд, тому я не рекомендував би це, поки людина навчилася хорошій формі. Ось деякі ресурси, які дійсно мені дуже допомогли:

Частина 1 з 4 частина серії навпочіпки - "так ви думаєте, що зможете присідати".

Крім того, один відмінний спосіб, щоб збільшити міцність безпечно-зробити коробку-присадкуватий, який є в основному те, що тренер робить. Якщо ви використовуєте лаву для присідань полі, це, як правило, трохи вище паралелі.

+583
romols 27 черв. 2018 р., 07:36:32

У вас вже є відмінний відповідь. Я просто хочу припустити, що ви вважаєте, що вага тіла може бути кістки, м'язи, жир, вода і т. д. і що орієнтуючись тільки на вагу-це дуже спрощено. Якщо ви не тренуєтеся і їсте чіпси, ви придбаєте, швидше за все, вага у вигляді жиру. Якщо ви тренуєтеся ви можете набрати вагу у вигляді м'язів. Ви, мабуть, будете здоровіші від більше м'язів і менше жиру.

Так, поплисти, і їдять здорову дієту, щоб підтримати гарним харчуванням і розвитком м'язів.

+563
Dong Chan Park 27 лют. 2010 р., 13:35:00

Спосіб збільшити ємність легень (VO2 Макс) - виконувати інтервальні тренування і біг на короткі дистанції, один метод відомий як Fartleks. Чим більше ви штовхати свої легені (і вийти з дихання для коротких періодів), тим більше можливостей буде, принаймні до певного моменту.

Одне цікаве пристрій, яке є досить дешевим, що претензії, щоб поліпшити свої инспираторных м'язів є Powerbreathe. Він працює на вас дути в прилад, і він чинить опір на обох. Як віджимання або віджиматися, ви збільшуєте суму, яку ви робите кожен день, а також збільшити опір.

powerbreathe

Вона має різні дослідження, щоб підтримати це, але з досвіду-це трохи болю, щоб очистити - треба купувати дитяче молоко sterializer пляшки, щоб очистити їх.

+544
lambacck 7 жовт. 2010 р., 09:59:38

Я зацікавлений у починати ВИИТ режим, щоб збільшити мою втрату ваги, але проблема у мене полягає в тому, що це займе якийсь час на біговій доріжці, щоб прискорити і уповільнити. Я намагаюся почати робити 30-секундні спринти будуть на 9-10 миль в годину з подальшим 30-секундним повільної пробіжки/прогулянки йти на 3-4 км на годину, але бігові доріжки в спортзалі протягом 10-15 секунд, щоб прискорити і уповільнити від швидкості, тобто я не можу мати всі 30 секунд безперервного бігу або спокійної прогулянки.

Що я повинен зробити, щоб зробити цю роботу? Як ви, хлопці, фактором в тому, як довго він приймає біговій доріжці, щоб прискорити і уповільнити?

+541
chriskaya 1 черв. 2019 р., 14:02:48

Моя подруга була на вагу досить довго, і хоча вона втратила значну кількість ваги, вона ще більш 60 фунтів від її кінцевої мети. Проблема в тому, що за останній місяць вона застрягла на тому ж вазі (плюс-мінус півкіло). Вона досить суворо відстежуючи її споживання дієти і працює 4-5 днів в тиждень (в основному кардіо, на кардіо/силових тренувань зі своїм тренером 2 рази в тиждень). Вона все ще не помічаючи одяг стає вільніше, тому ми впевнені, що її втрати жиру і отримати м'язи ввечері. Звичайно, бачачи це велике плато у втраті ваги-це дуже деморалізує, і між двома з нас ми не можемо знайти нові речі, щоб спробувати поза обміну новими вправами наші тренери кидають на нас.

Надано всі ми різні, але є деякі ефективні прийоми для протискиваюсь плато втрати ваги? Я читав, що жінки можуть мати більше часу на скидання ваги порівняно з чоловіками, але вона робить великі успіхи і вона просто застрягла в одній точці.

Редагувати: вона пару разів ударити плато в процесі досі, але вони були короткостроковими протягом 2-3 тижнів, перш ніж прогрес став знову видимим. Так вона знає, що вони є природною частиною процесу. Цей струм плато пройшла повз посилання, який є велика причина для деморалізує точки зору.

Я теж пройшла через втрати себе більше 50 фунтів, так що я знаю, що це бере, щоб схуднути. Так що я взяв багато порад собі, що я пройшла разом з нею, але досі не допомогли.

+524
Middle 24 січ. 2013 р., 02:29:21

Це більше питання про встановлення точного підрахунку калорій. Є калькулятор на моїй сторінці у www.GoodLookingBody.co.uk на сторінці "безкоштовно" Звідти встановіть ваш цільовий білок близько 2,2 г/кг

Жири

Вам потрібен жир для отримання енергії, гарної шкіри, і загальний стан здоров'я у вашому тілі.

Якщо ви їсте рибу кілька разів на тиждень, кілька горіхів і використовувати соус або оливкове масло в салати, не турбуйтеся про додавання зайвого жиру ніде і напевно не зіпсувати свою каву, додаючи масло до нього.

Вуглеводи

Вони є вашою фізичної і розумової енергії блоків. Ви потребуєте в них, і вони на смак добре.

Ви повинні з'їдати близько 3 до 5 г вуглеводів на 1 кг ваги тіла в день. Переконайтеся в тому, щоб з'їсти суміш волокнистих овочів (спаржа, брокколі, морква, квасоля), щоб відчувати себе більш повними і мають більший обсяг в їжу від калорій, які ви отримуєте, фрукти для смаку і вітаміни, і крохмалисті вуглеводи, такі як зернові і картопля.

Дотримуючись наведених вище рекомендацій і, переконавшись, пити достатньо води, щоб відчувати себе зволоженою, необхідно викликати ваш жир зникати в повітрі (в буквальному сенсі).

А для кето дієти це чудова цитата "Лікувальне застосування кетогенної дієти не повинні передбачати обмеження більшості форм фізичної праці або активного відпочинку, з одним застереженням, що анаеробні (тобто, підняття тягарів або спринт) показники обмежена низький м'язовий глікоген рівнях, індукована кетогенної дієти, і цього буде всіляко перешкоджати його застосування в більшості умов змагальної легкої атлетики." від Фінні СД. Ketogenic дієтхарчування і фізичної працездатності. Metab Нутро (Лонда). 2004 17 серпня;1(1):2. іншими словами, Не турбуйтеся

Посилання: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23645387 і більше

+455
user191492 25 лют. 2016 р., 18:43:23

Виходячи з чисельності населення середні показники, ви будете страждати і ваші жирові % являє собою явну і безпосередню небезпеку для вашого здоров'я. Тому будь-відповідальний система для програмування дасть вам свого схуднення програма першого незалежно від того, які вхідні дані, поки ваша вага більше не є індикатором ризику для серйозних захворювань. Тоді ви може бути запрограмований, щоб почати розгалужених в спорт або конкретної мети в конкретних видах навчання.

Я був так високо, як 255lbs в моєму житті ~5'11", який є приблизно такого ж розміру, як ви враховуючи перепад висот, і ніколи не "товсті" або на рахунку не стає пухким особою" і моє тіло, розподіляючи її рівномірно вгору і вниз мої ноги і спину. На щастя для мене, я прийняв те, наскільки високий мій Bf% залежить від зовнішності і отримав мою діяти разом до розвитку цукрового діабету і необхідність нових колін. Це добре, ви зробили те ж саме.

30 хвилин тренування: час нам нічого не говорить, чесно. Якщо у вас інтенсивна кругова тренування не відпочиває протягом 30 хвилин, то є багато працювати. Якщо у вас один комплект марноти ліфтів після трьох хвилинного відпочинку протягом 30 хвилин, ви нічого не доб'ємося.

Щоб досягти якомога більше в бік "загальної фізичної підготовки" лише 30 хвилин, щоб працювати, два хороші варіанти ланцюга або комплекси.

 1. Схема: замість справи N множин однієї вправи перед переходом до наступного, ви створили купу вправ поспіль і робити їх у циклі. Скорочує час відпочинку і настройка-демонтаж часу і дозволяє підтримувати постійно підвищений пульс довше. Велика проблема для вас, цілком ймовірно, що це важко зробити 4-5+ воркаут у себе в переповненому тренажерному залі, і тренажерні зали переповнені в цей час року.

 2. Комплекс: виконати ряд пов'язаних рухів, все з тієї ж штангою або гантелями, не розміщуючи їх між вправами. Моє улюблене: взяти штангою, навантаженої вагою я можу комфортно накладні прес хоча б 10 разів, потім робіть

  • 6 Румунська станова тяга, нахилитися вперед і зробити
  • 6 схилився над рядами, потім очистити його і
  • Передній присед це 6 разів, потім зробіть
  • 6 Накладні Пресів.
   Робимо це стільки разів, скільки ви можете протягом 20 хвилин тримає весь робочий орган і без втрати часу зміни пластин/чекаємо обладнання. Після того як ви зробили це кілька разів, ви зможете вибрати вагу, який дозволяє зберегти його протягом часу, потрібного з помірною від розривів.

Примітка: ці додаткові рухи, які вимагають практики для безпечного виконання. Будь ласка, спробуйте знайти розумного людини в реальному житті, щоб навчити тебе.

Просто з поваги до вашого часу водіння від А переодягаючись, 30 хвилин здається короткої програми на комерційний тренажерний зал!

Моя мета-схуднути і оздоровитися: це все про те, що ви їсте. Ви можете наполегливо працювати на біговій доріжці протягом двох годин, і якщо ви це з 32 унції Gatorade і шоколадний батончик, або вийти ввечері і посадив 6 сортів пива, не буде досягнутий істотний прогрес. Виправити вашу дієту і будь-яка активність буде достатньо, щоб схуднути. Тільки в командних видах спорту буде нормально, якщо ви правильно харчуєтеся.

+442
John Shannon 20 лют. 2019 р., 16:40:44

Я знайшов те ж саме, коли я вперше почала бігати, це був конкретно мій великогомілкової м'язи. Я зробив деякі прості 30-х років тягнеться і виявила, що не зазнавало б болю. Спробуйте розтягування тієї частини вашої ноги під час розминки.

Докладно тут: Як розтягнути передню частину гомілки

+435
pavlukov 20 серп. 2010 р., 14:00:26

Річ із відсоток жиру в організмі цілком пропорційна решті частини вашого тіла, так що якщо ви збільшуєте м'язову масу 8lbs і отримати 1lbs жиру, на 12% BF% залишається тим же.

Піднімаючи важкий шлях буде, це те, що необхідно, щоб стимулювати ріст м'язів. А не їсть більше, я б запропонував підвищити якість їжі, особливо білків. Різні білкові продукти мають різну біологічну цінність (БВ), з вищою БВ даючи вам краще засвоєння білка. Також, особливо враховуючи, що ви стабільно утримувався на деякий час, якщо ви одержимо рахувати калорії протягом останніх 10 років, починаючи з сьогоднішнього дня не допоможе. Просто їж в будь-якій кількості диктує свій голод.

Наскільки запущена додаткові милі йде, я не думаю, що це дійсно необхідно, але якщо ви вже працюєте, я пропоную не збільшуючи ваш час, щоб відповідати відстань. Так що якщо ви працюєте зайву милю, кожна вилазка, метою утримати її в той же період часу. Це той же принцип, як збільшення ваги, який ти піднімаєш, а не збільшення повторень.

+363
chadwickboggs 25 бер. 2017 р., 17:53:02

Існує кілька способів гальма з ковзанами:

Хороший спосіб, щоб практикувати ці методи на ковзанах у повільному в помірному темпі, в декількох метрах від інтернату, а потім спробувати прорватися прямо перед ним. Гіршому випадку ви впадете на посадку і можна вхопитися, щоб зупинити падіння.

Присвоєння Yahoo відповіді для пошуку деяких відео

+319
nidaye 28 лют. 2018 р., 07:43:58

Я був в змозі піти від не будучи в змозі зробити жоден мускул-можуть зробити 5 або 6 в повільному темпі, практикуючи близько-рукою підтягування (тобто підтягування своїми руками досить близько, щоб бути сенсорним).

+309
Mohamed Einstein 18 лип. 2016 р., 06:49:42

Я хочу почати роботу над побудовою м'язів і підтримувати спортивне тіло.

У ці дні я біжу за 2,8 Мі (~ 25 хв.) 5 днів/тиждень.

Я планую почати програму або 5х5 і 5х5 тільки 3 рази в тиждень, це нормально, щоб продовжити роботу (на 2.8 Мі) На днів я не роблю силових тренувань?

Програма сторінці вказується не робити будь-які інші програми з 5х5. Однак я насолоджуюся короткостроковій перспективі, як мій день закінчується.

+274
user3667111 8 лют. 2017 р., 00:55:22

Загальне правило працює і поступово збільшувати ваші милі не більше ніж на 10% в тиждень. Отже, 10 тиждень миля може перетворитися в 11 тиждень милі. Є багато марафоні навчальних календарі можна знайти в інтернеті, що дасть вам изо дня в день розклад. Часто вони вимагають коротше (і швидше) дні в понеділок і середу, з довше і повільніше працювати (з орієнтацією на відстань) у суботу.

Одна річ, яку я б дійсно запитати себе: Які ваші очікування від Марафону?

Ви намагаєтеся:

 • Просто завершити його?
 • Завершити його без зупинки?
 • Покласти у < 4 години часу?
 • Претендувати на якогось вищого рівня (Бостон Martahon і т. д.)?

Ці створіння дуже різні вимоги до навчання. Я знаю кількох людей, які просто показали, а з форми, і "закінчений" марафон. Чим ближче ви до хочуть поставити в жорсткі часові рамки, тим сильніше ви будете тренуватися. І чесно кажучи, навчання, щоб бути конкурентоспроможними на марафон працює дуже час інтенсивного. Ваше життя буде крутитися навколо вашого навчання протягом декількох місяців.

+252
Keval Mehta 9 січ. 2012 р., 08:39:59

Я тільки почав вчитися плавати як дорослий, але я відчуваю, що одна година занять в тиждень не вистачає. Я ледве можу рухатися вперед руки і, звичайно, я майже рухатися назад через мої ноги.

В результаті, я вже шукаю громадський басейн на тренування, але все одно потрібна якась допомога запливання для утримання на плаву. Що я можу зробити на моєму власному поза уроків плавання?

Тепер сама очевидна річ для мене виглядає, як практикуючий ноги пипец якийсь рада або pullbuoy. Обидва з них треба? Б тримаючи pullbuoy з руками робити?

Навіть якщо більшість з них дешеві, мені цікаво, якщо я повинен просто почекати, поки що я більше не маю потреби в них. З іншого боку, я задаюся питанням, якщо люди один, щоб поліпшити свою техніку в довгостроковій перспективі.

+221
Sabina Muminovic 27 лист. 2011 р., 17:03:58

На сайті Exrx публікує підняття тягарів стандартам, які рекомендовані сила цілі для людей різних bodyweights, які пройшли навчання протягом різних відрізків часу. Вони охоплюють лише декілька основних підйомників (прес, жим, присідання, станова тяга, чистий). Ви можете знайти його корисним.

Я вважаю, що ця інформація отримана з Лон Кілгор, який є постійним співавтором із Mark Rippetoe.

+220
Aiato 19 лип. 2010 р., 22:44:09

Моєю метою було створити програму, яка виконує кілька цілей:

 • Натисніть всі групи м'язів двічі на тиждень (з'єднання + аксесуари)
 • Використовують агоніст антагоніст суперсети (в шаховому порядку) для того, щоб збільшити ефективність гімнастика + для поліпшення.
 • Включає ядро кожного тренування.
 • тренування за 50 хвилин.

День 1 - Горизонтальний Двотактний

ГРУПА A

 • Штанга жим лежачи - 3 підходи х 8-12 повторень
 • Штанга Бент-більше рядків 3 підходи х 8-12 повторень

ГРУПА B

 • Похилій Жим гантелей - 3 підходи х 8-12 повторень
 • Кабель рядку - 3 підходи х 8-12 повторень

ГРУПА C

 • Підвищення ікри штангою - 3 підходи х 12-15 повторень
 • Висить ногу підняти - 3 комплекти х повторень 5-12

ГРУПА D

 • Румунська станова тяга - 3 підходи х 8-12 повторень
 • Довга планка важеля - 3 комплекти х 60 секунд

День 2 - Вертикальний Двотактний

ГРУПА A

 • Зважений потягніть вгору - 3 сети х 6 повторень
 • Накладні прес - 3 підходи х 6 повторень

ГРУПА B

 • Лат Пулдаун - 3 підходи х 8-12 повторень
 • Жим від плечей гантелей - 3 підходи х 8-12 повторень

ГРУПА C

 • Висить ногу підняти - 3 комплекти х повторень 5-12
 • Гантелі бічні підніміть - 3 підходи х 12-15 повторень

ГРУПА D

 • Машина хрускоту Ab - в 3 підходи х 8-12 повторень
 • Гантелі піднімати спереду - 3 підходи х 12-15 повторень

3 День - Руки + Ноги

ГРУПА A

 • Висить ногу підняти - 3 комплекти х повторень 5-12
 • Присіданнях зі штангою (важкі) - 3 підходи х 5 повторень

ГРУПА B

 • Довга планка важеля - 3 комплекти х 60 секунд
 • Штангою, станова тяга - 3 підходи х 5 повторень

ГРУПА C

 • Ез-бар проповідник завиток - 3 сети х 10-12 повторень
 • Французький жим - 3 підходи х 10-12 повторень

ГРУПА D

 • Завиток Молот - 3 підходи х 8-12 повторень
 • Кабель передача - 3 комплекти х 10 - 12 повторень

Я припускаю, що це збирається бути досить інтенсивним, так що я буду опускати свою вагу трохи, поки кондиціонер покращує. Мета полягає в тому, щоб збалансувати міцність, кондиціонер, ядра і т. д..

Я поставив аксесуарів ногу з верхнього з'єднання тіла і верхніх аксесуари для тіла з сполук ноги. Збираюся запустити цю 3/6 днів підряд з перервами через кожні 3 або 6 в залежності від втоми.

Думки?

+177
Sopaid 15 лист. 2019 р., 17:08:53

Напевно думаєте, ви можете піти суб 25 хвилин. Ключ з біг-це "накопичені фітнес". Чим частіше ви бігаєте і більш послідовно (скажімо 4 дні на тиждень протягом усього року), тим краще ви станете.

Так що як ви там?
1) Часто - мінімум 4 дні в тиждень, але повільно дивіться, якщо ви можете поміститися 5 або навіть 6 днів в тиждень свого розклад
2) послідовно запустити через кожну тиждень. Не пропустіть.
3) додати різноманітність - змінюйте темп, варіювати відстань, додавання інтервалів, додайте відстань, і т. д.
4) розширити довгостроковій перспективі - спробувати дістатися до 90 хвилин, додаючи по 5 хвилин на тиждень. Як тільки ви отримаєте до 90 хвилин, намагаємося зробити швидше. Один тиждень робити останні 5 хвилин середній. На наступному тижні робимо останні 10 хвилин середній і т. д.Удачі! Дайте нам знати, як ви прогресу.

P. S. Я працював з бігунів всіх вікових груп. У кого що є 1) бажання поліпшити 2) дисципліни, тренувань та дієти і 3) навіть невеликий шматочок спортивних талантів може поліпшити. Я бачив такі хороший вік для чоловіка цілей "не беруть участі"
у 30 - 21:00
30 - 40 - 24:00
40 - 50 - 25:00
50+ - 26:00+175
Chris771 21 бер. 2014 р., 09:26:09

З мого резюме, читаючи навколо інтернету, там, здається, віддає перевагу м'ясо, як джерело білка (наприклад, див. Це так відповідь). На моє запитання, чи є різниця у ставленні до бодібілдингу між білка з м'яса/риби/птиці, що з молока/сир/йогурт, і що з арахісового масла/горіхи?

+140
lavi 6 вер. 2015 р., 09:29:55

Перший мій відгук про протеїнові коктейлі добре відновив тут:

Я думаю, що важкі протеїнові коктейлі безпосередньо перед тренуванням не рекомендується, тому що ваше тіло потребує, щоб переварити. Якщо ви обов'язково хочете взяти їх, пити їх, принаймні 90 хвилин до тренування. Особисто я думаю, що приймати ВСАА безпосередньо перед тренуванням є кращим вибором.

Якщо ви новачок, не турбуйтеся надто багато про тонкій настройці, просто випивайте 0,5 л молока після тренування.

+133
Rami Joudeh 13 серп. 2018 р., 20:33:27

Теоретично ви можете скинути вагу робити тільки одну вправу. Однак, якщо ви хочете втратити більше ваги, ви повинні збільшити кількість калорій ви спалили. Ви можете зробити це тренування з високими навантаженнями і працювати довше.

Але тренажери часто не імітує природний приріст навантажень: на еліптичний тренажер, при збільшенні навантаження буде 'круглий' вам складніше скрізь. Я зробив невелику модель з сил під час еліптичної тренування, коли ви збільшуєте навантаження від світло-до темно-синя стрілка, сил вам пропорційно вище скрізь.

enter image description here

Але проблема в тому, коли ти ноги простягнув від центру вашого тіла, цих "малих" сил мають великий момент руку (до центру тіла). Так що поки це не проблема для сил зростає під ваше тіло, це тому, що додаткова важко, коли вони збільшують далеко від вашого тіла.

Це змушує його бути досить важко йти швидше і швидше, на вашому домашньому тренажері, навіть коли ваш фітнес-збільшується. Так що варіант в принципі, так як немає майже ніякої домашній тренажер не зробить ту ж помилку.

Ваша інша опція для тренування Більше, що, виявляється, дуже хороший вибір, коли ви хочете, щоб спалювати жир. Тому що спалювання жиру відбувається в основному на низьких інтенсивностях, так насправді, коли ви починаєте працювати інтенсивніше, ваше тіло переносить шестерні і відходить від жиру на інші 'швидше' паливом. Тому було б краще спалити 500 ккал на 60% від максимальної частоти серцевих скорочень, ніж на 80%, тому що, по крайней мере, ви позбулися від жиру!

enter image description here

Є ще одна причина, чому ви повинні працювати більше: жиру-це повільний палива і ваш організм не почне спалювати жир, поки ви 30 хвилин на тренування. На щастя, ніхто не казав, що ти повинна важкої тренування, щоб дістатися до цієї точки, тому я б порадив вам використовувати тривалий, розслабляючий 'розігрів' тільки, щоб отримати ваш метаболізм відбувається, а потім йти з реальної угоди.

Так от по суті: ні, ви не повинні піти і купити що-небудь ще! Але якщо вам подобається якийсь варіант, я б порадив вам почати біг на відкритому повітрі. Бігти стає важче "природним" чином, коли ви збільшуєте швидкість і взагалі більш приємними для тренувань на відкритому повітрі, а також.

+133
eggy 10 черв. 2016 р., 00:36:21

У вашій ситуації, рішення дуже просте:

 1. Розбираємо машина Сміта
 2. Шукати інший тренажерний зал, три серії по п'ять на кожному тренуванні
 3. У той же час, підніміть вагу на ваші плечі з прямою спинкою чистою силою:

  enter image description here

  ...а потім передній присед штангою для п'яти повторень. Коли ви закінчите, опустіть бар до землі як можна ретельніше. Таким чином, ви можете присідати з баром в передній частині шиї, так що ви не повинні отримати його за голову.

Так, можливо, вам доведеться використовувати меншу вагу, з вашим чистим-і-стійка-присед системи, ніж ви могли б "підняти" з машиною Сміта. Це нормально. Це не про що турбуватися.

Майте на увазі, що це суттєве відхилення від програми або, як потужність очищення вага і використовуючи Передні присідання, а не присідання. Але поки ви не знайдете кращий тренажерний зал це найкраще рішення.

+133
Abhinav Anand 14 квіт. 2011 р., 22:17:01

Дивіться мою відповідь на аналогічне питання тут.

У двох словах, робити кардіо перед підйомом займає енергії, що вам більше не доведеться піднімати. В залежності від того, скільки кардіо вимотує, цей ефект може бути значною або тривіальним. Однак будь-які втрати енергії теоретично забирає від вашого уміння тиснути/тягнути великі ваги - це може зробити різницю в вимучує, що останній реп.

Якщо точкою вашого кардіо є лише загальної витривалості або здоров'я, ви нічого не втратите, переміщаючи його до після тренування вагу.

+119
AppleProductUser 1 жовт. 2016 р., 22:27:51

Мені пощастило бути обдарованим половину стійки для присідань і 160кг "стандартний" вагу. Я задоволений цим, і не дивлячись на оновлення в найближчому майбутньому, але мені було цікаво, що переваги наявності Олімпійських дисків?

Ці міцніші? Чому новачків/початківців ліфтерів, як правило, купити/тяжію до них замість значно дешевше стандартних пластин? Є перевага для Олімпійських дисків, які я втрачаю?

+117
Kim Chu Park 16 квіт. 2013 р., 15:26:56

Нема чого турбуватися, це нормальна компенсація, роблячи дощок. Пару речей відбувається тут:

 • Коли ви піднімаєте сідниці, плечі починають дивитися вниз, як ви переміщаєте свій центр мас вперед. Чим більше вага завантажені на ваші передпліччя менше працювати ваш основний і робити.

  enter image description here

 • Це також призводить до лопаткової затягування. Рух це повинно бути стабілізується (або мінімізувати) при виконанні цієї вправи.


Простий виправити це:

 1. Зробити планки паралельно з дзеркалом (забезпечує візуальну зворотний зв'язок, що дозволяє самостійно виправити)
 2. Фокус на збереженні ваші лопатки разом (лопатковий втягування) і тримати ваші сідниці у відповідності з вашим тілом.

Напрямки діяльності:

 1. Проприоцепция - це усвідомлення вашого положення тіла в просторі – дзеркало допоможе виправити це.

 2. Лопатки преднатяжителями зміцнення - ромбами основних і нижніх трапецієподібних


Для присідань в ідеалі мені б мати одного або хтось з досвідом навчити вас. Намагайтеся тримати спину прямо під час:

enter image description here

 1. Тримаючи дерев'яну палицю або злегка ущільнені зважений бар і практика зниження вашого тіла, зберігаючи спину прямою

 2. Додати тактильний сигнал (наприклад, коробки plyo або деякий об'єкт, який ви присідаєте і спробувати на дотик кожен раз, коли ви йдете вниз.

Там дуже багато більше відбувається з присіданнями (положення ніг і т. д.) Так що я б насправді спробувати знайти людину в допомогу.

Хочете бачити когось зробити ідеальний присед?
Подивіться на будь-яку дитину ... серйозно (несправний функціональної моделі руху вивчені)

enter image description here

+24
Ajo Paul 4 лип. 2015 р., 16:09:20

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil