Оста-Червоний Добавки

Я досліджував в Оста-Червоний добавки онлайн. З відгуків я читав, вони, здається, відмінно підійде для побудова сухий м'язової маси без утримання води або потенційних побічних ефектів, які зазвичай пов'язані зі стероїдами.

Це ефективний suppplement? І я повинен бути приймаючи будь-які інші доповнення або прийняття будь-яких попередніх попереджень одночасно. Спасибі.

+819
user310400 29 жовт. 2011 р., 19:33:41
26 відповідей

Dont отримати бездротові головні телефони. Просто отримати деякі головні телефони, які мають пластикову частину, яка кріпиться вухо. Потім шнури можуть бути важкими і навіть сіпаються, або зупинять на час під свою сорочку, не падаючи. Ці не повинні бути дорогими, так що перевірити сайт Marshalls або ТДж Макс.

+980
Don Megaladon 03 февр. '09 в 4:24

Я бачив деякі дослідження, які вказують на Мк4, хімічної речовини з деяких видів вітамін K, воно здатне попереджати і зменшення переломів кісток.

Я вважаю, що капуста це їжа з самим вітаміну К; однак, я не впевнений, чи є вітамін K Вона дає Мк4 або МК7.

Якщо у вас є посилання, було б здорово.

+901
Angel lee Hiner 15 лист. 2014 р., 10:32:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Які м'язи використовуються в вожу коней на поводі з групою опору? enter image description here

+885
Ryan Chang 10 січ. 2011 р., 10:47:22

Покласти лист сушарки в кожній рукавичці допоможе їм висохнути швидше і смердить менше. Я використовую їх в мій vibrams.

+876
user8626 9 квіт. 2018 р., 05:37:04

Причиною цього є саме тренування. Ви так старанно тренувався, що ваші м'язи дуже слабкий на даний момент. Єдиний спосіб я бачу, щоб уникнути цього-тренуватися менше. Може бути, почати з одного набору менше на кожну вправу або навіть залишити один з. З часом ви повинні звикнути до роботи, що означає це почуття болю повинно бути менш інтенсивним після роботи, але це залежить від вашого організму.

+857
marlon gicale 18 лип. 2011 р., 04:50:09

Один простий спосіб зробити це, щоб підписатися на обліковий запис на сайті MyFitnessPal. При налаштування свого профілю, скажіть, що ви хочете зберегти свою вагу. Є Android і iPhone додатків, які синхронізують.

Це дасть вам загальний бюджет калорій за день, а також білка, цукру і жиру бюджету для того, щоб підтримувати свою вагу. Як довго, як ви відстежувати всі ваші продукти і вправи, використовуючи додаток, ви повинні підійти дуже близько до своєї мети.

Я впевнений, що більшість людей використовують MyFitnessPal, щоб схуднути, тобто бюджету встановлюється таким чином, що є дефіцит. Однак MyFitnessPal також сприяє збільшенню маси тіла і вага підтримувати режими.

+785
gaijin 7 жовт. 2018 р., 06:36:11

Таке питання виглядає як "я працюю дуже важко?" питання, але це трохи інше.

Це питання запитує про те, варто чи не варто довіряти своє тіло або інтервали.

Я дуже багато вчора працював на моїх передпліччях, але сьогодні я робив багато кардіо і багато крові, насосів, а також високим вмістом вуглеводів і навантаження білка-і я відчуваю себе повністю поповнюється. Я відчуваю, що я повинен, можливо, знову тренування сьогодні. Я їздив на терміни до і ніколи не слухали своє тіло, тому що люди завжди говорили мені "відпочити 3-5 днів між кожної групи м'язів". Я сильно сумніваюся, що я коли-небудь перетренуватися, так як я завжди бачу прогрес, нехай і невеликий, навіть якщо я тренування два дні поспіль. Я також використовувати тонн добавок, так що я ніколи не відчуваю м'язової болю/втоми/Домс/і т. д. неважливо, як сильно я йду.

І я йду так важко ... без жартів. Я можу зробити за 50 комплектів 30-45 хвилин з невеликими перервами на 50%.

У мене ніколи не було ніяких травм, і я рідко отримую Домс-як правило, тільки в литках, але не знаю, чому, так як я 5-річний бігун і підштовхнули мої ікри за межі того, що більшість не посміє.

Я, замість почуття болю, потім (наприклад наступного дня), зазвичай просто відчувати сором протягом декількох годин після інтенсивного тренування і протягом 48 годин я майже завжди відчуваю, що йти дуже важко.

Може бути, моє тіло відновлюється досить швидко, і це дуже важко перетренуватися? Я не хочу втрачати будь-яких великих результатів, я теоретично могла отримати від тренувань. Так що я просто повинен прислухатися до свого тіла?

Я думаю, що це, здається, має більше сенсу для тренування 1-2 дні поспіль, а потім відпочивати протягом декількох днів, також кидати в деяких легких вправ між ними. У мене більше занепокоєння, ніж за навчання в будь-якому випадку.

Так які думки з цього приводу? Пройти зайву милю, і не ведіться на зелене світло?

+759
geraldparfitt 14 лист. 2017 р., 21:08:28

Руки повинні бути обгорнуті навколо бару, як можна більше, але зап'ясті буде прямо вниз. Я думаю, це означало б, що бар буде падати на долоні прямо під кісточки руки.

Тим не менш, поширена проблема, особливо вага стає важче, бар відвалить від долоні. Є кілька стратегій, яку люди використовують для пом'якшення цього:

Разнохват:

enter image description here

Ти тримаєш штангу з зверху рукоятки, але одна рука вперед. Прокатки зміщується таким чином, стержень легше тримати.

Один істотний недолік цього методу це може викликати величезний дисбаланс з плином часу. Ви повинні перейти в якій руці обличчям вперед для того, щоб запобігти цей дисбаланс.

Інше питання, чи існує підвищений ризик розрив біцепса руку вперед.

Мінуси в сторону, це, напевно, самий використовуваний метод.

Цівці Гачка:

enter image description here

Цей метод стиснення, де ви покладіть великий палець під пальцями. Це створює дуже сильну фіксацію. Він також не прийшов з мінусів разнохват.

Але від цього страждає дуже багато перші декілька разів ви робите це. Немає ніякого реального способу обійти це. Після початкової фази дідівщина хоча, ви навіть не помітите.

Враховуючи варіанти, я б порекомендував навчання цівці гачка. Чим швидше ви звикнете до неї, тим краще.

Фото (вкрадені у) breakingmuscle.com.

+752
Joel Fernandes 16 лист. 2017 р., 03:12:34

Ви, можливо, захочете глянути на (і, можливо, уникнути їдять борці сумо'/сну. За їх словами, ключем до їх "вгодованість" є:

 • пропускаючи сніданок
 • задремав після їжі
 • їдять багато вуглеводів

і, звичайно, приймаючи багато калорій.

+668
Mitchell Skurnik 26 бер. 2012 р., 12:22:34

Я хочу збільшити мою витривалість з вправами, в тому числі підтягувань, віджимань, присідань і т. д.

Було б краще використовувати прогресивної перевантаження і починаються, наприклад: 3х4 повторень для підтягувань та прогрес на респ за кожен день, поки я не доберуся до своєї максимальної (припустимо 3х8), а потім відпочити протягом дня і відновити...

або...

змастіть ПАЗ: зробити єдине низьке число повторень (наприклад, 3 Повторень йти) на протязі дня. Так, наприклад, кожен раз, коли я йду в мою кімнату, зробити 3 Підтягування.

або...

комбінація з двох: змастіть ПАЗ з 2 підтягувань йти в перший день, 3 Підтягування на другий день, 4-на третій і так далі. поки я не досягну точки, де я роблю 1 під моїм Максом кожен день, а потім день чи два відпочинку і резюме?

Також, з того що я читав про жирування ПАЗ, це робить ваші м'язи більш ефективно, тому, звичайно, ГТГ буде працювати лише протягом певного періоду часу, перш ніж ти м'язи так ефективно, як вони можуть бути - може бути, тоді час замінити для прогресивної перевантаження?

+630
Leo Lei 31 серп. 2014 р., 08:28:33

Медіація-це найкраще робити вранці.
(Більшість людей, які медитують погодиться на це).

Пішки до загального відступає (до довгих роздумів), але не стільки перед коротких сесій.

Біг до звучить як погана ідея.

Як підтримувати регулярні медитації звички складно, ви повинні сфокусуватися на тому, що робить його легким. (Пограти з прогулянки раніше чи ні)

+621
Davida Rochelle 7 трав. 2014 р., 23:22:40

Зазвичай я би типовий freeweight програма силових тренувань, як-небудь 5х5, але останнім часом я виявив, що необхідності їхати в тренажерний зал-це невелика проблема. Крім того, я буду залишати для деяких делегацій у роботі в наступні місяці, тому вирушаючи в спортзал буде дуже незручно або навіть неможливо.

Im мислення про перехід на програму навчання ваги сила - таким чином я можу здійснювати в будь-якому місці, у будь-який час.

Я хочу замінити програму 5х5 з вправами

Я хочу досягти тих же цілей роблять 5х5 допомагає досягти. Я хочу набратися сил і загальної фізичної підготовки. Їм також стає стрункішою, але ось що моя дієта піклується.

Але у мене є деякі сумніви з приводу всього цього.

 • Навчання ваги ефективні для міцності і збільшення м'язи?
 • Є групи м'язів, що такого плану навчання не правильно адресу?
 • Кілька програм ваги тіла легка для того щоб відрегулювати в плані того, як їм важко, і легко вимірювати прогрес (наприклад, з кроком 2,5 кг 5х5)

Я буду щасливий, якщо ви могли б надати мені програму, яка могла б втілити мої очікування.

Я прочитав ваги ноги вправи для сили/гіпертрофія питання, але далеко не повна відповідь на моє запитання.

+589
Zane Hintzman 5 трав. 2016 р., 11:01:38

Жан-Патрік Міллет на Firstpull.net називає це прикладом індивідуалізації техніки:

Елітних ліфтерів є те, що ми могли б розглянути зубчики або спеціальним алгоритмом/поведінка по відношенню до витягів. До нас вони можуть заподіяти шкоду, але ці ліфтери така поведінка-невід'ємна частина їхньої техніки. Щось там про підняття дуже важких ваг, які змусять вас вибрав певний стиль і виробити певну поведінку. Вони більш ліфт без цих цікавих технічних відхилень ? Може бути або може не бути. Вони використовуються для тренування, як вони тренуються.

Професійні ліфтери можуть бути більш схильні, щоб знайти і випробувати унікальні речі про їх тілі, що поліпшити свої результати, але ніхто інший.

+480
tanatos7 27 квіт. 2013 р., 09:45:15

Чесно кажучи, я думаю, вам потрібно почати працювати більш послідовно. Кожні 2 до 5 днів не є постійним, і якщо ви розраховуєте отримати результати, ви, ймовірно, не буде.

Силові тренування і м'язи потребують багато зобов'язань для обох тренувань/тренувань та дієти. Вона варіюється від людини до людини, але очікувати 45 до 60 хвилин високої інтенсивності занять не менше 4-5 разів на тиждень. Використовуйте це в якості керівництва для подальшої роботи.

Вам може знадобитися багато 2700 калорій в день, але не всі калорії рівні. Вам потрібно висока якість, багаті поживними речовинами калорії - багато білків, жирів і вуглеводів з якісних натуральних продуктів. Тримайтеся подалі від цього упакований сміття, який повний штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

На тему калорій, споживають одні і ті ж кожен день, намагаючись набратися сил. Коли ви хочете вирізати/краплі жиру, тоді ви можете почати їзда на велосипеді споживання калорій. Ви повинні живити своє тіло.

Якщо ви не болить, терпи і все одно поїзд через нього. Якщо це дійсно так погано, спробувати магній кожен день. Це допоможе відновленню.

Також подивіться на спліт підпрограм, так що ви не безпосередньо тренування ті ж м'язи кожен день. Робити груди і трицепс в один день, передня половина ноги поруч, спина і біцепси в наступному, задня половина ноги, потім зробити основним і вправи - це всього лише короткий керівництво чи інакше.

Сподіваюся, що це допомагає.

+471
Pete S 2 серп. 2018 р., 19:48:41

Дослідження показують, що ззаду-ногу вище спліт присідання ("Болгарські спліт присідання") активувати двоголового м'яза стегна на ексцентричної частини руху більш, ніж звичайні присідання. Крім того, це односторонній рух і може допомогти вам виправити м'язовий дисбаланс між ніг.

Тепер це чудові вправи? Це цілком залежить від ваших особистих цілей. Ви хочете зосередитися на тренуванні вашої стегна, свій баланс або просто хочете спробувати щось нове? Дерзайте! Ви плануєте піти в пауерліфтинг/важка атлетика зустрітися? Дотримуватися нормальної присідання!

Однак, сума болючість не є хорошим показником ефективності вправа - будь-який вид нова вправа зробить вас болить. Чим вище ексцентричному навантаженні в русі, тим більше вірогідність того, щоб викликати такі симптоми, Як (тому ви часто бачите Олімпійських важкоатлетів просто скидають барів після концентричних рухів, замість того, щоб повернути його на землю в керованому режимі).

+451
Mohamad Mirhoseini 12 трав. 2012 р., 16:55:26

перевірив центр довідки і він відповів на питання про гаджетах на тему, тому я думав, що це було досить близько.

Є Android додаток, яке має швидкість руху цілі, вимірює швидкість, дає звуковий зворотного зв'язку? Я шукаю той, який використовує можливості телефону, і не вимагає додаткових ключів...

Є багато програм, які тренер на 5к, що дуже корисно, але я мені потрібно знайти нову мету після того, як я можу запустити 5K, і я хочу працювати йти швидше набагато більше, ніж я хочу, щоб запустити 10к... це займе більше 45 хвилин для мене, щоб "запустити" 5к, так що є багато можливостей для вдосконалення.

Редагувати: я знаю, що рекомендацій на купівлю ні-ні, але дозвольте мені додати, я не проти платити за гарне додаток, але я не збираюся платити кожен місяць за передплату.

+423
user71359 11 черв. 2015 р., 10:23:06

Це важливо, щоб отримати хороший старт і зробити себе почувати себе добре про вашому проекті схуднення. Найбільш важливою частиною втрати ваги їдять менше калорій, ніж раніше, це набагато більш важливо, ніж тренування в цьому напрямі. Так що не турбуйтеся, якщо вам важко знайти способи, щоб тренування в самому початку, він, ймовірно, стане легше, як ви втратите деяку вагу, а якщо ви втрачаєте вагу в стійкому темпі, з'ївши менше, ви робите краще, ніж більшість людей, що намагаються схуднути.

Те, що змушує вас важке дихання (крім навмисне дихання більш тяжкий) використовує багато калорій. Крісло колесо альтернатива, то зробіть це. Буде ходити з prostethic ноги бути альтернативою, коли ви схудли? Якщо так, це робить відмінний часткової мети ваги.

Важливо пам'ятати, що як людині з надмірною вагою, ви будете використовувати безліч енергії для вправ, які прості для звичайної маси людей. За допомогою крісла-каталки можна використовувати як скільки калорій в годину, а біг буде робити для тонкого людини.

Удачі!

+404
Louis Zawadzki 3 трав. 2014 р., 02:39:19

Кожна людина індивідуальна, але є простий спосіб оцінити ваші потреби особистого сну. Вам потрібен будильник, записна книжка і два тижні.

 1. Встановити будильник на той же час кожен день (включаючи неділі).

 2. Уникайте кофеїну і НПД.

 3. Щоранку записуйте приблизне годині ви лягли спати і вам ту годину ж заснув напередодні ввечері.

 4. Якщо будильник розбудив тебе, йди сьогодні спати на півгодини раніше, ніж учора.

 5. Настає день, коли ви прокидаєтеся трохи раніше, ніж годинник. Продовжити експеримент і лягти спати на півгодини раніше, ніж напередодні в усякому разі. Якщо ви прокидаєтеся одну годину раніше, ніж будильник, не зменшити півгодини перед сном більше.

 6. Настає день, в який ви помітили, що ви прокинулися принаймні, на одну годину раніше, ніж годинник за кілька днів підряд і кількість годин ви спали кожен з цих днів буде приблизно однаковим. Тобто кількість часу сну вам потрібно. Дозволяючи собі менше, ніж це означає, що низька якість життя. Намагаюся спати більше, ніж в середньому буде неможливо.

Для запису, я зробив досвід, коли мені було 15 років, і це було ~8h15min. Я повторив це на 42 рік і зараз це ~6h20min.

Не скоротити час сну. Можливо, ви, мабуть, виграти кілька годин, але протягом години Ви витратите наяву ви станете іншою людиною: той, який менш розумний, менш оптиміст, емоційно менш стійкі, більш схильні pesimistic думки, і багато іншого. Іди і стільки ж сну, скільки вам потрібно.

+289
Jan Kratochvil 18 січ. 2012 р., 06:39:33

Яйця є, мабуть, кращим джерелом білків там.

Ціна : $
Час приготування : швидко

Ви можете бути культуристом тільки їдять солодкий картопля і яйця білі.

+253
Daniel Randall 1 квіт. 2016 р., 01:47:39

Хоча все побудовано по-різному, я наведу анекдотичний досвід, щоб дати вам уявлення про те, де ви могли проаналізувати.

Коли я вперше почав ходити в тренажерний зал, я був в значній мірі точно свій зріст і вагу (хоча, мені було близько 20 років, так що різниця у віці може бути важливим). Я працювала з тренером в мій перший робочий день і при цьому робите жим лежачи, я зробив близько 75 фунтів за 3 Набір з 8 з великою кількістю допомоги від тренера. Я не думаю, що зміг би зробити це один на всіх.

Як інші запропонували, я б або просто використовуйте порожню барі, або використовувати гантелі (може бути 15-20 фунтів). Ці рухи дуже складно отримати ідеальний і своя важлива для того, щоб отримати техніку вниз, перш ніж почати віджиматися. Гантелі буде добре, тому що, коли ви тільки починаєте, у вас може бути дисбаланс м'язів, де, може бути, одна рука сильніше іншого. При використанні штанги, це може бути важко помітити, так як обидві руки використовуються, щоб підштовхнути одного об'єкта, і тому одна рука може зробити більше роботи, ніж інші.

Тільки не забудьте взяти його повільно, щоб не нашкодити собі. Будь-якій розсудливій людині в тренажерному залі не хвилює, скільки ви піднімаєте. Все почалося десь, і на початку швидко ростуть.

+213
vgracemitchell 3 вер. 2013 р., 08:50:00

Майже всі, крім їжі, відпочинку, а також підняття тягарів уповільнює ріст м'язів. Так що Так, бокс буде кілька заважати вам займатися культуризмом. Ця відповідь може допомогти.

Однак, це не звучить як ваша мета - "зробити більше", це "бути в хорошій формі у всіх відносинах", так що ваш поточний обсяг боксу-це нормально. Бокс буде поліпшити свій кондиціонер, а також вашу здатність до коробки і конкурувати. Однак, ви можете отримати більше результатів з пауерліфтингу або Олімпійським підйому, а не бодібілдинг, так як ці б розвинути силу і потужність більше, ніж розмір м'язів.

+160
kumars21 12 лип. 2019 р., 01:58:01

Для уточнення я наведу деякі приклади того, що я маю на увазі під "холдинг":

Сказати, коли ви робите situp, ви можете утримувати позиції і потім просто залишитися там, і це буде працювати ваші м'язи. Інший приклад-тримаючи гантель горизонтально, або роблю підборіддя вгору так, щоб ваші біцепси приблизно горизонтальній, а потім просто тримаючи в такому положенні.

Робить вправу це погано? Чому це не рекомендується робити це знову робити всі рухи? Які переваги і недоліки кожного? Є небезпека проведення?

+120
Wesley Rice 19 січ. 2017 р., 13:58:35

Я записалася в тренажерний зал 2 місяці тому, і здійснюватися практично щодня.

В перші 2-3 тижні я ходив у спортзал майже щодня здійснює близько 45 хвилин (бігова доріжка, гирі тощо), Але я зрозумів, що це не було стійким, тому що я був дійсно вичерпані. Також бігової доріжки болять мої коліна. Тому зараз я працюю в тренажерному залі 6 разів на тиждень з одним днем відпочинку. Однак, я не впевнений, якщо це найкращий спосіб, щоб позайматися, тому що після приблизно 2 місяців, я втратила тільки 4 кг. Моя мета-схуднути на 10 кг.

Як правило, мій тренажерний зал сесії-15 хвилин на кросовер машина (http://www.technogym.com/gb/products/cardiovascular-training/ellipticals/excite-+/кроссовер/3765) на 5-6 рівні складності (із 25). Це те, що я вважаю "середньої інтенсивності", як я неабияк попітніти. Після цього я або роблю 20 хвилин важких або 15 хвилин на тренажері (2 км).

Це правильний підхід, щоб схуднути? Я повинен зробити більше або менше кардіо / тягарів? Крім того, буде збільшувати тренування до двох разів на день бути краще? (30 хвилин для кожного?) Я жінка, 20 років. Будь-які поради про те, як побудувати свої тренування?

+96
Taher Beena 18 квіт. 2010 р., 13:52:34

Я досить досвідчений стопи бігуна (10 км 41:30) але я дуже niggled про мою формі. Коли я ноги-руки не в лінію з коліном. Це те, що можна виправити?

Ось останні гонки фотографія:

Runner finishing race

+94
Artur Ivanov 30 трав. 2016 р., 15:11:51

Це може бути розрахована шляхом з'ясування розташування центру тяжіння нерівномірно завантажених бар. Якщо у ког є за межами кілочки, то бар буде вимкніть.

Деякі припущення:

 • Товщиною 80мм 20кг відбійні плити використовуються. (Товщі плити змістити ЦТ вперед, так що бампер плити в гіршому випадку-сценарій.)
 • Бар позиціонується з його рукава 100мм зовні кілочки стійки.

Бар габарити:

 • Розділ хват широкий 1310mm
 • Рукав внутрішній вороти ширина 30мм

Так, це означає, що підніжки розташовані 555 мм від центру бару, і зовнішній край рукава знаходиться 685mm від центру.

Зубчатих пластин в середині тарілки. Тому позиція комір рукав плюс половина загальної товщини пластини. Тобто 685 + Н*80/2, де n-кількість пластин.

У гвинтик вивантажили бар знаходиться в середині бару, який позиції ми вимірюємо від.

Тоді ми можемо знайти в поєднанні гвинтик бар і пластини шляхом додавання fracting положення зубчатих пластин', пропорційна масі пластин поділяється на загальний вага бруска і пластин.

Отже, дзвоню в поєднанні гвинтик відстань від центру бару Д:

Д = (685 + Н*80/2) * Н*20/(20 + Н*20)

Якщо Д більше, ніж відстань від центру до кілочок (тобто 555 мм), то бар буде перевернути. Розрахуємо кілька значень:

Плити | Д | Безпечний?
-------+--------+--------
 0 | 0 | Так
 1 | 362.5 | так
 2 | 510 | так
 3 | 603.75 | Неа

Так що 2 тарілки на одній стороні-це безпечний максимум. Ви могли б підштовхнути його до 3 тарілки, якщо ви використовуєте супер-тонкий Пауерліфтинг змагання тарілки, але дуже розумне правило було б не більше, ніж 2 плити різницю у вазі між двома сторонами-бар. Крім того, переконайтеся, що пластини поміщаються прямо проти рукавом коміри, як один аркуш висить на зовнішній кінець втулки може перевернути все на себе.

+63
jekas21 1 вер. 2015 р., 13:34:47

Насправді, аспартам має досить ясний законопроект про здоров'я. Там були деякі ранні дослідження, які припустили, що megadoses, еквівалент грюкнувши 40-50 дієтичні газовані напої щодня, може призвести до незначного збільшення захворюваності на рак, але краще дослідження виключені несприятливі фактори, і виявили, що ризик менше, ніж при використанні натуральних цукрів в їжі із-за меншої суми.

Дивлячись на список інгредієнтів, єдиний елемент, який може бути потенційний ризик є їх джерелом кальцію, який не вказаний. Рутина, препаратів кальцію було пов'язано з підвищеним ризиком серцевих нападів, що не спостерігається у нормальних дієтичного споживання. Я не бачив жодного подальшого вивчення даної проблеми, хоча я підозрюю, що це може мати більше спільного з багатьох компаній доповнення, використовуючи більш дешеві джерела кальцію, такі як наземні каракатиці або вапняку.

Іншою можливістю є бікарбонат вказав rrirower вище натрію. Грунтуючись на Вікіпедії, це іноді називають як спортивне підсилювач, але є потенційні проблеми токсичності при високих дозах.

Все, ви повинні бути добре вживати цей порошок якщо ви намагаєтеся перетворити його у свій тільки продукти. Всі речі в помірності, в кінці кінців.

+52
Miller369 7 лист. 2017 р., 20:29:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil