Це жим лежачи зі швейцарською бар легше на плечах, ніж зі стандартним бару W/ ручка зверху?

Здається, я занадто часто напружувати надостной при жимі лежачи з моєї стандартної панелі ж/ зворотна зчеплення; як жими зі швейцарською бар використання стиснення паралельно тулубу? Це місце менше навантаження на мої плечі?

+315
Avik 26 квіт. 2016 р., 19:34:30
29 відповідей

Просте правило для схуднення-це просто поставити 0 після того, як ваш вагу. Якщо ви важите 189 фунтів, їдять 1890 калорій, щоб схуднути. Ти теж схуднути харчуючись 2000 калорій, хоча.

+939
WoodenSpoon 03 февр. '09 в 4:24

Нетреновані м'язи не має , щоб робити важку роботу.

Це дійсно так просто. Більш важку роботу, яку ви робите, тим більше гостей вашої мускулатури і допоміжних систем повинні робити важку роботу.

Люди, які мають фізичну роботу м'язів, які навчені виконувати свою роботу. Якщо це стосується важких предметів з одного місця на інше, копання, робота з бетоном і т. д. потім тіло і його сполучної тканини вже може виконувати важку роботу. Вимоги підняття тягарів мають такий же вплив на тілі як робота фізично важка робота.

Що повинно непідготовленої людини зробити по-іншому, ніж навчений людина?

Організм може акліматизуватися, щоб робити роботу досить швидко. З плином часу ви зможете дійсно підштовхнути себе, щоб стати сильніше, більш м'язистим, або щось станеться цілей. Є кілька рекомендацій, які роблять багато сенсу для тих, хто навчається підняття тягарів:

  • Зосередитися на техніці: правильна техніка допоможе вам виконувати більше роботи, а це займає час, щоб вивчити правильні рухові патерни.
  • Зосередитися на проприоцепция: розуміння положення вашого тіла в той час як під навантаженням допоможе вам точно налаштувати вашу техніку. Ви повинні зосередитися на тому, щоб положення вашого тіла посилює рух.
  • Не поспішайте тягарів: це все занадто просто, щоб бити себе, тому що ви не потрапили деякі довільні цілі деякі дати. Вона прийде, але ви повинні закласти перший фундамент.
  • Роботи по вдосконаленню мобільності: особливо якщо у тебе зазвичай є паперова робота, або поганої постави, ви будете потребувати, щоб зробити деякі коригуючі вправи, які дозволять вам поліпшити свою техніку. Це забирає багато часу, тому не поспішайте. Мобільність-це поєднання посилення антагоніст м'язів для правильного вирівнювання, і на розтяжку, щоб поліпшити свій діапазон руху.
  • Забудьте про Optimal: оптимальне турбуючись про поки ще новачок збирається робити нічого, але отримати ви спінінг ваші колеса. Справа в тому, щоб покласти в роботі і побудувати хороший фундамент, який можна побудувати пізніше. Чим менше часу ви витратите сперечатися про те, що оптимальна (1-3 повторень, 5-6 повторень, 10+ повторень?) і чим більше часу ви проводите, використовуючи всі ці реп діапазони, тим більше сили у вас буде.
  • Інше, коли прийшов час, щоб відпочити: йде рука об руку з не поспішають важких ваг. Вашій тіло потрібно час, щоб відновити себе і зробити більш сильною версією самого себе. Краще починати з повного шаблону тіла з 3 днів на тиждень, 5-денний спліт рутини. Мета-дати організму шок від роботи, так що він знає, він повинен зробити щось сильніше себе, і час, щоб зробити це. У тому ж дусі, якщо ви дійсно втомилися, це нормально, щоб робити менше роботи, так що ваше тіло може наздогнати.

Чим більше ви віддаєте, тим більше ви будете мати уявлення про те, які цілі ви хочете переслідувати. Ви також будете мати кращу основу для досягнення цих цілей. Є причина, 3 дні на тиждень працює краще, ніж 5, Коли ви перший починати поза. Також краще почати з програм, які призначені для початківців. Вони призначені, щоб допомогти вам побудувати силу відносно швидко, але що ще більш важливо, вони допомагають зміцнювати довіру, як ви стаєте сильнішими. Вони побудовані знаючи обмеженість середнього новачка.

+909
Sudipta Roy 24 бер. 2019 р., 23:57:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В залежності від того, наскільки високий ви, можливо, буде потрібно розглянути набирають вагу, якщо ви хочете ознайомитися з АБС. Цей Прес-це м'язи, які потрібно тренувати, якщо ви хочете бачити їх, як і квадрицепси, біцепси або інші м'язи.

Якщо ви перемкніть свою увагу також на харчування, відновити належним чином, і стає сильним (при хорошій формі!), АБС покаже себе природно.

+901
Shawn Cheever 21 трав. 2019 р., 08:33:48

По-перше, я читав це питання, але я не думаю, що це повністю відповідає на мій.

Нещодавно я почав деякі фітнес-тренування. Мої цілі-мати струнке тіло. Я 171см/68кг і я не хвилює, якщо я повинен був скинути пару кг чи ні. Я користуюся дуже легкими вільними вагами (2-6 кг залежно від вправи) і зробити вагу тіла вправи.

В даний час, моє споживання білка становить не менше 90 г/день, він може досягати до 130 г/добу. Коли я роблю вправи, після вправи, я споживаю 160 г тунця в розсолі. Він складається з 30 г білка за вартість 120 калорій. Я не проти цін на тунця.

Мої питання:

  1. Може тунця в розсолі замінити протеїнові коктейлі?
  2. Хоча я злити розсіл так само, як я можу, я все ще боюся, що я споживають більше солі, ніж слід. Це викличе певні негативні наслідки в довгостроковій перспективі, порівняно з протеїнові коктейлі?

Прошу відповісти на це питання, враховуючи мої довгострокові цілі.

+846
Marco Favorito 28 вер. 2012 р., 20:57:33

Щоб зміцнити ваші плечі, я рекомендую над головою штангу преси. Розглянемо виконання (після відповідної розминки набори) три набору з п'яти (3х5) натискає, протягом двох-трьох тренувань на тиждень, збільшуючи робочу вагу на відповідну суму (скажімо, 1 кг до 2,5 кг) на кожному тренуванні. Ваш перший прес тренування будуть включати в себе як вивчення руху та роботи на відповідному початкового ваги, тобто вагу, який ви можете натиснувши 3х5. Враховуючи, що ви можете провести 25фунтов, накладні гирі протягом трьох хвилин в рукоятку, ваша первісна робота-вага (після запуску з порожній бар, і вчити руху) може бути аж 55 фунтів.

Штанга тиску більш певним чином, щоб збільшити плече сили, ніж статичні гирю тримає, що просто збільшити вашу витривалість, а не сила, після початкового скромна сила збільшується.

Будьте впевнені, щоб натиснути правильно. Зокрема, обов'язково потисне у верхній частині преса, так що Ви уникнути здавлення ротатора плеча.

+773
user3208815 9 черв. 2014 р., 03:26:15

Щоб отримати хорошу фізичну форму в тренажерному залі гантелями / підйом, важливо відстежувати, скільки ваги ви піднімаєте, які вправи можна робити в які дні? Що поганого буде на дотик? Які переваги ведення обліку на папері, на відміну від програми?

+715
Rajiv Kapoor 23 лют. 2011 р., 22:51:06

Привіт їм нове для цього сайту і я впевнений, що кожен тут часто задають про креатину. В даний час я приймаю в Cellucor С4 разом з концентрований порошок креатину моногидрата по MuscleTech. Я важу 171 і я намагаюся скласти для наступного сезону футбол. Я 5'10' і я 15. Я намагаюся стати оборонних обхідник, але я був ошелешений, що дійсно використовуємо. Я тренуюся двічі на день і я працюю вже більше року. У кого є які пропозиції, якщо я повинна приймати протеїн замість порошку? або що ще можна використовувати?

+695
Rahul Gautam 21 трав. 2010 р., 04:26:23

Я не думаю, що ви зможете проіснувати дуже довго робили 3 години біг (як приклад) поїдаючи 1500 калорій в день. 2,000 - 3000 калорій в день, дефіциту (в залежності від ваших потреб), це дійсно складно.

Я припускаю, що це для втрати ваги, і я думаю, що ви будете мати набагато кращі результати після вірний і механізмів для спалювання жиру і складу тіла.

Так що поки немає нічого обов'язково неправильно з кількох годин у день серцево-судинних вправ (безліч велосипедистів, бігунів на довгі дистанції, дистанції плавці та інші спортсмени потрапляють в цю категорію), вам потрібна дієта, здатних підтримувати щось.

Прагніть до дефіциту в районі 3500 калорій в тиждень. Це (дуже) приблизно 1 фунт жиру. Він займає місяці і роки, щоб отримати жир, він займає місяці і роки, щоб отримати тонкий. І коли ви добираєтеся там, ви хочете, щоб змінилося ваше життя стійким чином. Краш дієти не ремонтопрігодни, і ви будете на йо-йо, втрата ваги і збільшення ваги.

Також пам'ятайте, що силові тренування будуть більш ефективними (і, звичайно, менше часу), ніж кардіо для втрати жиру.

+693
Gavin Jackson 5 груд. 2014 р., 11:57:47

Я не можу робити зауваження, так що я повинен робити замість цього відповіді. Я збирався сказати в основному те, що Санчо зробив, але і додати, щоб взяти більше днів відпочинку. Або 5х5 і Техас спосіб пропоную виробити 3x/тиждень, що я визнаю, є досить привабливим, але я повинна зайняти 2-3 дні, правда з кращими результатами, коли мій schedul сил мені, щоб не тягати залізо протягом 3 днів. Збільшення м'язи відбувається переважно у сні, і в іншому випадку, коли ви не робите багато. Підняття тягарів тільки сприяє цьому, але ви повинні дозволити вашому тілу робити це.

Крім того, скоротити ваші тренування, так що він підходить протягом 30 хвилин, це буде хорошим стримуючим фактором для рішення, що Санчо казав ефективністю.

+681
HeNoK 9 серп. 2016 р., 20:56:13

Мені шкода чути про ваших стегон і суглобів, я знаю, що є тиск на вас, щоб виглядати певним чином, і з точки зору довіри вам буде відчувати себе краще і мати більше енергії, щоб взяти на світ, якщо ви втратили пару зайвих кілограм.

Так що ваші фізичні можливості залишити в стороні, що ви можете зробити і що у вас є контроль над??? Їжа, яку ви їсте!!

80% втрати ваги відбувається на кухні, тому навіть без фізичних навантажень ви можете втрачати вагу. Ось кілька порад, які я хотів би запропонувати: Їжте невеликими порціями більш часто Їжте більше зелених овочів(вони спалюють калорії під час їжі) Курка і риба-ще краще, менше читай м'яса. Дозвольте собі дієту, де можна їсти що завгодно, але повернутися в свій новий розпорядок на наступний день, побачити його в якості нагороди за хорошу. Пийте воду, повільно і спробувати на 6-8 склянок на день (це не брехня) Виріжте цукру і жирів з вашого 6 днів харчуватися краще, але привести його назад, якщо це ваша лікування на 7 добу.

Тільки дотримуючись цих правил, ви будете втрачати вагу. Просто пам'ятаю, робити щось краще, ніж нічого.

+583
Kevin Pauli 28 лют. 2016 р., 12:07:46

Я уявляю, що якщо підтягнути паски і витримують навантаження рюкзак високо на спині, що це полегшить трохи підстрибуючи. Крім того, ви могли б розглянути отримання рюкзак, який має хіп смуги або підтримки, так що нижня половина щільно прилягає до спини.

+550
Tarokras 20 лип. 2018 р., 22:48:36

Я бачила, як експерт в YouTube відзначили, що для відновлення м'язів знадобилося 3 дні (приблизно 72 години), але це не мій випадок.

Я не бодібілдинг і не використовуючи будь-яких добавок. Я роблю більше для сили і здоров'я, але не заперечую, якщо мій розмір м'язи стають більше.

Мої інші м'язи (груди, трицепс, і т. д.) біль не триватиме так довго, як мої біцепси.

Як правило, один раз на 5 тижнів я роблю вправи на біцепс, використовуючи гантелі.

В інші тижні я не піднімаючись. Моєму житті, який включає в себе багато ручної роботи, як вирубування дерев вручну і я не роблю важкі тренування протягом другого тижня.

Я роблю кілька наборів. Старт з другого року, я поки не можу підняти. Потім я продовжую наступні набори знову і знову, поки останнє, що я можу тільки-но ліфт або два повторень.

Другий і третій день-це дуже боляче і я не можу покласти руку прямо. Далі & п'ятий день я все ще відчуваю біль на біцепс.

Мені потрібно знати, якщо я вживаю сироватковий, як він може допомогти? Мені потрібно споживати сироватковий на наступний день, в той час як її відновити навіть я не роблю важкі тренування?

+484
GrandeGiraffo 14 трав. 2014 р., 09:14:03

Тренування дуже специфічні, і вплине тільки на м'язи, вправи-не всі клітини в організмі. Що сказав, Є два типи гіпертрофії, що беруть участь у побудові м'язів:

  • Миофибриллярной гіпертрофії , яка будує більше білка, пари і робить кожну клітину м'язи сильніше. Це побудовано, використовуючи короткі схеми повторень (1-5 повторень) з високим вагою. Це покращує виробничу потужність, що м'язи здатні.
  • Саркоплазматическая гіпертрофія , яка будує більше мітохондрій і підтримку інфраструктури в кожній м'язовій клітці. Це побудовано, використовуючи схеми більше повторень (10-15 повторень) з низького-середньої ваги, і, як правило, типу гіпертрофії, що культуристи стурбовані. Саркоплазматическая гіпертрофія також підвищує кількість накопиченого глікогену в м'язах.

Як це перекладається, здійснювати іншу, ніж підняття тягарів, я не впевнений. Інформація надійшла з "практичне Програмування" за Rippetoe і книги доктора Кілгор.

По суті, ви хочете викликати саркоплазматического гіпертрофії в цілях збільшення вмісту мітохондріального м'язових клітин. Ви будете мати, щоб прочитати про деяких розширених біології якщо ви хочете збільшити мітохондріального біогенезу по всьому тілу (тобто більше, ніж просто ваші м'язові клітини).

+470
TalonMcShay 26 лип. 2015 р., 08:05:42

ТЛ/ІН: будь-який вид спорту (плавання є відмінним один) буде працювати, якщо робити постійно, з нанесеними важко і разом з здорове харчування і дефіцит калорій. Ніякого способу зробити це без чітких цілей і визначення. Втратити до 80 кг в основному жиру, потрібно було 2 роки цілеспрямованих зусиль, принаймні. Це може бути одним з найважчих, але найбільш приємних подорожей можна взяти. Таких, які не тільки покращують здоров'я, а також, ймовірно, самооцінка, образ життя, тривалість життя, трудової етики і в принципі майже все для цієї людини.

Щоб спалити 1 кг жиру, вам потрібно зробити дефіцит 7000kcal (насправді 1 кг чистого жиру 9000kcal але організм запасає воду та інші тканини, щоб підтримувати накопиченого жиру, тому, якщо ви втратити 1 кг чистого жиру, ви б втратили більше ваги тіла). Якщо, включивши спорт спалює в середньому 2500kcal на добу і споживає 2000kcal день (500kcal середньодобовий дефіцит), це займе предостатньо 2 тижні на кг жиру. Але це може бути послідовне довгострокове зниження. Гарним орієнтиром для досягнення стійкої втрати ваги без ефекту йо-йо, знаходиться на дефіцит у розмірі близько 20-25% від споживання калорій.

Цей дефіцит калорій може бути досягнуто, споживаючи менше їжі (менше калорій) і більш активним (більше калорій), бажано одночасно. Здорове харчування, калорія-рідкісні необроблені продукти робить його легше керувати апетитом. Ці продукти багаті поживними речовинами і виконувати ваші потреби тіла на відміну від так сильно оброблені їм "мотлоху". І працювати важче, змушує ваш організм спалювати більше енергії і побудови/підтримки м'язової тканини ви повинні тримати спалювання жиру. Поєднання високого зусилля, активність і здоровий вища-білка, з низьким вмістом цукру дієти, щоб ваше тіло збільшити витрату калорій, може такий величезний людина може спалити 3000kcal в день, то щоденний дефіцит може бути 600-700kcal і втрачати 3 кг на місяць замість 2 кг...

І насправді плавання-це набагато краще, ніж біг для тучн-горіти - він спалює більше калорій і дозволяє проводити більш інтенсивні тренування (сплески або швидко вільним стилем) не напружуючись суглобів або хребта. Ключ до бути прийнято, що будь-яка діяльність, яка допомагає спалити достатню кількість енергії буде робити. Але навіть якщо ви тренуєтеся дуже багато, дуже легко, щоб поїсти переваги фізичних вправ. Одна година безперервного плавання спалюєте 700-800kcal. Однієї піци становить від 1000 і 2000kcal. Спорт і дієта (здорове, калорійність-свідомість) повинні бути використані разом.

І ось чому втрата ваги є результатом багаторічних звичок. Знадобилися роки надлишків калорій, щоб отримати, щоб отримати значну кількість ваги, це може зайняти кілька місяців, щоб звернути назад процес. Це повільний процес (але дуже корисний). Там немає швидких рішень, не існує дієти або таблетки, які можуть зробити це без зусиль і рішучості. Це вимагає величезної кількості довгострокової мотивації, щоб залишатися зосередженим на своїй цілі. Мета втратити близько 80 кг маси тіла досягається протягом приблизно 2 років напруженої роботи. За моїм досвідом коучингу людей, мотивацію, щоб змінити себе приходить від руйнувань, ультиматуми, іноді як спроба вийти з довгострокової депресії, нових проблем зі здоров'ям або інших джерел особистого хрещення. Але я ніколи не бачив його роботи, якщо людина дійсно не хоче, він і робить це для когось іншого.

Редагувати: одна книга, яку я читаю і дуже допоміг мені "спалити жир, нагодуй м'язи" Тома Венуто. Мені дуже сподобалося, тому що акцент не на конкретні продукти або процедури, але, як ставити цілі, вимірювати прогрес і змінити свій менталітет у напрямку цілісного здорового способу життя. Це навчило мене, що немає ніяких ярликів, але що ти можеш виглядати так, як ти мрієш, не так, як ви вірите, що це можливо. Працьовитість і наполегливість-це єдиний спосіб, але як тільки ви зміните свій менталітет, це стає набагато легше. Він також пояснив, макроелементи і як зробити розумніше вибір продуктів харчування.

+452
Nicolas Pierrot 16 лист. 2019 р., 19:45:31

Втрата ваги є ще маловивченою.

Абсолютно точно, що якщо ви не голодуєте, ви будете втрачати вагу, і якщо ви масово об'їлися протягом тривалого періоду часу, ви будете набирати вагу. Всі між ними менш передбачуваний. Наш організм не дурень, якщо він виявляє дисбаланс, він буде виправити це.

Їсть тільки цю крупу може зробити вас тонкі, або це може зробити вас жир. Це може також зробити вам, ущербним, в чому б ця каша не забезпечує.

Одна з ідей набирає популярність полягає в тому, що люди не зламані за замовчуванням, і щось про нашому харчуванні викликає наше тіло, щоб отримати надмірна вага (і, в кінцевому рахунку, хворі). Точно, чим це викликано невідомо, але великі дози пшениці, фруктозою і Омега-6 Полі-ненасичених жирів, а також високим ступенем переробки харчових продуктів було на руку, як злочинців. Палео дієти уникнути цих речей (і їх називають неолітичною збудниками хвороби :-) ) і тіло повертається до більш природної рівноваги.

Особисто я спочатку втратили вагу, а потім набрав м'язів і енергії уникнути цих яйцях, без підрахунку калорій, тому я впевнений, що мій звичайний раціон не був здоровий. Я харчувався в основному стандартний американський раціон додаткову порцію солодощів.

Ці пластівці не дуже сильно оброблений, але особисто я б не їв його з-за утримання пшеничного і тому що є так багато інших продуктів, які набагато смачніше.

+440
bigbiodata 4 груд. 2015 р., 11:51:57

реалістична втрата ваги складає близько 1 фунти в тиждень. Якщо вважати ожирінням, 2 кг у тиждень це нормально. Якщо рівень жиру нижче 10%, то півкіло на тиждень, ймовірно, кращий.

Збільшення м'язової маси для новачка, який з'їдає потрібну кількість білка, достатня харчування і хороше масове будівництво рутинну послідовно, я б сказав, трохи менше половини фунта м'язової маси в тиждень цілком реально. Деякі з кращої генетикою можуть побудувати більше, деякі менше. Звичайно, чим більше м'язів на вашому тілі, тим повільніше ви будете набирати його.

+402
user485193 15 лют. 2014 р., 01:54:06

Я бігун на довгі дистанції, і іноді бігати по стежках, де є, ймовірно, не буде багато людей. Так як у мене тип-1 мочеизнурение, я повинен нести в собі вимірювач рівня глюкози в крові і джерелом швидкі цукру зі мною, особливо після тренування може знизити рівень цукру в крові. При цьому все зводиться до досить невелика кількість обладнання, це більш ніж зручно поміщається в кишені шорти для бігу. Які деякі способи, щоб носити це спорядження без нього, що перешкоджають працює або викликає дискомфорт? Ми говоримо про, може бути, 200-300г із загальної маси, хоча простір трохи більше, було б не погано.

+399
Shurdoof 27 лют. 2015 р., 21:24:51

Я приймаю 2-3gm креатину в день дуже добре змішується з 16-17 унцій теплою водою, що теж в дні тренувань (тобто я не у нетреніровочние дні) протягом не менше 2,5 місяців. Тим не менш, я відчуваю, що живіт/жир на животі у мене, як говорилося в цьому пості, значно зросла. Тепер, якщо я почну приймати сироватковий протеїн, будуть мінуси (від POV жир в живіт/талія) переважують плюси суттєво?


Редагувати: я пов'язаний з неправильною гілці замість однієї я мав раніше. Корекція була зроблена.

+377
mio iwakura 10 лип. 2014 р., 21:18:04

Я не думаю, що це буде мати негативний вплив на ваш фітнес, але це викличе занурення у ваші енергетичні рівні, і зробити вас більш імовірно, щоб досягти неправильний тип продуктів пізніше, як ви будете настільки голодні. Які продукти ви пробували на обід, які роблять вас сонливість?

Макарони, або нічого, що є надто важким, ймовірно, це позначиться.

Спробувати салат, обруч або бублик вони не повинні мати вплив робить вас сонливість, і буде тримати ваші енергетичні рівні більш послідовним протягом дня.

+374
BlackheartGreat 6 бер. 2018 р., 00:13:56

Я Кріс Джетин 12 тижнів трансформації, я знайшов декілька недоліків у ньому. Вважається, що немає ніякого способу сказати, скільки порція їжі повинна я споживати, у автора написано "розміром з кулак", але це те, що я хотіла б знати, кажуть, що у мене дані. скільки (кг) на кожну порцію протеїну,вуглеводів і т. д.
Крім того, автор не говорить, скільки глютамина і креатину я повинен приймати? У мене є продукт GNC і він каже: "як це рекомендовано лікарем або лікарем", так що моє запитання, як кількість добре для підтримки зростання м'язів і не вдаючись в катаболічних стан, так як я на тижні 8. Іноді я відчуваю моє тіло вдарив плато.

+340
ChewToy 12 трав. 2017 р., 09:21:20

Зсипати на СЛ для вас проблематично

Перш ніж відповісти на ваше запитання, Ваша проблема-ви намагаєтеся Навального/вирізати на масово-подпаритет програми під час минулого етапу початківця. Для зсипати і вирізування, свій обсяг і акцент на гіпертрофії. Я раджу прочитати наукові принципи силового тренінгу з Israetel, Хоффман і Чад Уеслі Сміт для отримання додаткової інформації. Щоб було ясно, або не хороша програма для більшості людей після їх первинного впливу піднімаючись з розумом.

Судячи з вашої ваги/росту і вирізати/оптом результатів на міцність, ви, ймовірно, потрібно свій обсяг і зупинити упором на мінімалістський сила програм, Якщо ваша мета-сила і розмір.

"Але я можу відрізати, поки я не вдарив мою 5RM?"

Щоб відповісти на ваше запитання: якщо ви починаєте на дефіцит і продовжувати йти, поки ви натиснете свій 5RM, ви витрачаєте весь цей час між ними не робить великого прогресу (ви отримаєте деяку невелику техніку переваги, деякі роботи нервової системи на міцність, можливо, трохи з м'язів, але не більше того). Або це не магічні програми. Як вже згадувалося, якщо ви не свій, Ви знайдете його складно заробити на свою вагу і зріст.

Чесно кажучи, як тільки ви натиснете ваш 5RM на СЛ у вас вже є накопичена втома від програми забудована. Ви не зможете просто почати невеликій масі і ще раз прогрес. Я припускаю, що ви неодноразово ларьок, і навіть після багаторазових повернень, ви б далеко не заїдемо на СЛ після удару свій 5RM.

Зверніть увагу на ваші цілі

Зі свого відрізка, і цикл Bulk здається, що ваш образ тіла є досить важливим для вас. Якщо ваша головна мета-сила, на ваш зріст потрібно просто навалом вправо вгору (при додаванні всього 5 кг BW-це, напевно, не в достатньому обсязі). Я б також порекомендував перемкнутися на більш високу програму обсяг.

Якщо ваша головна мета-естетика, то ваша частка/масова їзда на велосипеді-це добре, але якщо вам потрібно потрапити на програму, яка відображає ваші цілі. Що програма не є небудь.

+312
Selfy 21 січ. 2018 р., 21:20:02

Я шукав в інтернеті, і більшість припускають, що підтягування не вимагають прогріву. Але це порада для "нормальних" людей і професіоналів, хоча у мене слабке тіло. Я можу в кращому випадку вдається зробити два підтягування, а потім це буде боляче протягом декількох днів. Може хто-небудь дати мені деякі пропозиції про те, як зробити правильний прогрів до підтягувань?

+305
Sissi Wu 5 квіт. 2016 р., 10:15:40

Я була в схожій ситуації близько 6 місяців тому. Я працював багато і покласти на багато кілограм м'язової маси (я був реально худий для початку).

Я взяв сироватковий протеїн занадто, але кинув, як тільки я зрозумів, що сочевиця і молоко дав мені мій білок в бік смачніше (я вегетаріанець, але я їм яйця). Крім того, оскільки мені довелося з'їсти набагато більше їжі, ніж нормальні, щоб покласти на маси, я звик до їжі, так що, коли я опустилася інтенсивних вправ, протягом тижня я почала додавати в видимий жир.

Місяць тому мені довелося Flex для моєї АБС, щоб бути видимим. Я повернувся до їжі нормальна кількість їжі, змістився до високої інтенсивності інтервального тренування кардіо тренування і позбулася цього жирового шару.

Будівля м'язи і робить їх шоу дуже різні. Тіла будівельників набрати м'язову міжсезоння поки відбувається з точністю до 10% жиру (що досі неприродно низьким, але досить високо для них). Потім, коли вони наближаються шоу сезон, вони йдуть на подібні спалювання жиру кардіо тренування і дієти, щоб пройти весь шлях вниз до близько 5% жиру.

Вони втрачають деякий м'язи з-за їх хоч і на дієті. Так що відповідь на ваше запитання, у вас дійсно немає вибору, натисніть, що серцево важко, якщо ви хочете, щоб ваші м'язи

+257
Matt from VisionApp 29 черв. 2013 р., 03:01:04

Досить точна цифра може бути отримана з допомогою монітора серцевого ритму (навіть програми, які використовують камеру телефону буде достатньо). Якщо ви йдете на квартиру і не на Галі, просто записати повідомлення Милі серцевого ритму, разом з Час, необхідне, щоб оцінити ваш VO2 рис. в: чи можна виміряти кількість спалених калорій від пульсу в спокої?, і від VO2 від показника калорій.

Ви також можете підключити серцевого ритму у Рокпорте тест формулу, щоб отримати приблизне інакше VO2max результат.

Або, альтернативно, використовувати АКСМ або зустрічав формулу для оцінки калорій, наприклад.

АКСМ ккал/хв ~= 0.0005 * bodyMassKg * metersWalkedInAMin + 0.0035
 ~= 0.0005 * 68 * 107 + 0.0035
 ~= 3.6415 Ккал/Хв
 ~= 54.6225 Ккал/Миля

Зустрілися ккал ~= Мец * bodyMassKg * timePerformingHours
 ~= 5.0 * 68 * 0.25
 ~= 85 Ккал/Миля

 де Меца = 5.0 (ходьба, 4.0 миль / год, рівній, твердій поверхні, дуже швидкому темпі)

См. також: Ходьба спалювання калорій калькулятор

+197
Wise Owl 27 бер. 2015 р., 00:56:00

"Моя максимальна тяга становить 350 (досі набирає)"

Якщо ви як і раніше набирає те, що ви робите працює. Продовжуйте робити це, поки вона більше не працює. Не витрачайте час і сили на пошуки чарівної програми.

Ти не повіриш, скільки хлопців змінити свій стиль тренування, поки вони ще просуваємося вперед. Якщо він не зламався, не намагайтеся полагодити. Потрудитися на поліпшення вашої техніки. Тільки це додасть фунтів в бар.

Є багато способів, хто може тримати на геттер сильніше. Ваше питання передбачає, що ви працюєте на максимум або майже максимум один, коли ти з'являєшся для тренування станової тяги. Робоча навчального максимум, і регулювати вагу по тому, як ви відчуваєте себе в цей день - це цілком гідна стратегія. Боб народи використовували цей тип навчання, щоб побудувати його 700+ потягне.

Взявши меншу вагу (як і 280 фунт для кого-то, хто може витягнути 350) і робимо 10 синглів з нього, з максимальним зусиллям на кожен ліфт, ще один чудовий спосіб. Так роблять набори з 2, 3, 4 або 5 і працює до важкого сету.

Прямі набори, або набори по, ще один. Я пам'ятаю 10 х 3 повторень з 335 фунтів у порівнянні з дефіцитом, у той час як мій максимум був близько 500 фунтів. Це було весело! І я впевнений, що це допомогло мені тягнути. Сетах зробить вашу техніку більш постійним, і це поліпшить вашу працездатність. Я не рекомендую робити поспіль понад 70% від максимального, а втома накопичується дуже швидко.

Як я вже сказав, Якщо робити важкі сингли працює, а ви досі набирає. Продовжуй. Важкі сингли-це найбільш прямий шлях, щоб поліпшити свій максимум сили і умови вашої нервової системи і робить його більш ефективним.

Якщо ви відчуваєте себе трохи пом'ята, просто взяти легку тиждень і подивитися, як підуть справи, коли ти повернувся в важку роботу.

Ура!

+190
donghakim187 5 лист. 2012 р., 11:54:44

"Міркування полягає в тому, що маючи слабкіше м'язи насправді може зробити вас слабкіше в якійсь мірі і навіть зменшити вибухову силу".

Це просто не відповідає дійсності. Гнучкий і вільний 2 різні речі. Гнучка означає, наскільки легко деталі відійти від нульовий потенціал, і назад. Навантажена весна-це гнучкий, але не втрачає своєї вибухової сили? Немає.

Якщо ви запитаєте мене, для прикладу, я пропоную перевірити людини по імені "Елліот Галс". Він вірить у важливість діапазон руху, щоб уникнути травм і збільшують м'язову пам'ять. Він виграв у сильній конкуренції осіб в 2009 році, де потрібна вибухова сила, а також гнучкість, особливо при русі ці камені Атласу.

Таким чином, ви будете в порядку. Я б сказав, що повний діапазон руху скоріше вам на користь. Адже вам би не хотілося мати тіло, яке надто жорсткою, щоб навіть рухатися.

+84
Abdullah Adel 8 січ. 2018 р., 00:44:30

Мені сказали, що присідань буде хорошим способом зміцнення м'язів в колінах, так як вони не великі на даний момент. Я робив присідання і використовувати без ваги взагалі, або я їх, утримуючи 5 кг набивний м'яч. Це можна зробити або це не рекомендується?

+47
nhanb 3 черв. 2014 р., 04:56:09

Я просто хотів би зазначити, що серцево-судинна витривалість може бути досягнуто багатьма способами, не тільки з кардіо або аеробні вправи.

У цьому випадку, як ви хочете зберегти м'язи у вас і продовжуємо схуднути, я можу припустити, що вас почнуть навчати поштовху.

Коли я тренувався з британською командою, ми хотіли почати з порожньої олімпійської штанги для розминки з 2 підходи по 40 повторень.

Тоді ви будете збільшувати вагу на 10 кг у час для максимально можливого числа повторень, і продовжувати, поки не досягнете максимальної ваги ви можете підняти над головою в загальній складності близько 10 комплектів.

Я можу гарантувати, що вашу серцево-судинну витривалість і внутрішня сила підніме, робити це кожен день.

На початку ви помітите, що це набагато більше зусиль, то інші аеробні тренування, так як він поєднує в собі стійкість з вибухової дії, необхідні, щоб підняти вагу над головою від Землі, якщо ви не знайомі з цим є багато відео, які можуть показати вам, як, але було б краще, якщо ви отримаєте інструктором, щоб показати вам, як техніка у цій вправі важливо, щоб це дуже добре.

Якщо ви використовуєте цей тренінг кілька разів в тиждень, ви також помітите, що коли ви робите звичайний бодібілдинг піднімаючись, він буде легшим і, ймовірно, буде в змозі підняти більшу, так як це тренування, які підвищують міцність більш бодібілдинг, який зазвичай використовується для розмір.

+13
Sahil Chhabra 25 лист. 2016 р., 01:27:32

Я згоден з parkker007, але хотів би додати, що при роботі в ідеалі, ви повинні спробувати запустити на траві/ м'який грунт, а не бетон, тому що в іншому випадку (у довгостроковій перспективі) це псує ваші коліна і стегна і т. д. (Наскільки мені відомо, прогулянки на бетон нормально, так що якщо ви живете десь без трави.. дійти до трави, а потім тікати?!)

Крім того, перейти на п'яти хвилинах-дивним пробіжки перед початком розтяжки, то динамічну розтяжку, перш ніж йти на "запустити", а потім перейти на п'ять хвилин з гаком теплий-вниз бігати і розтягуватися знову (на цей раз, статичний розтяг це добре-побачити Томаса Курця), і якщо ваші ноги все ще боляче після цього, запустити якусь дуже холодну воду у ванні і сідають в нього на п'ять хвилин.

Зберегти темпи сталого будувати фітнес або фартлек тренування ( http://www.virginlondonmarathon.com/training-centre/training-advice/fartlek-training/ ), щоб побудувати витривалість. Пийте багато води після, і взявши пляшку оранжаду що-то з вами (з дрібкою солі - звучить огидно, але ви не можете спробувати його на смак) хороша ідея.

Вище-пов'язаний-в Лондон сайт Марафон Трес дуже корисно, якщо ви хочете дізнатися що-небудь ще :)

Також я можу сказати, що краще поїхати на такі тривалі прогулянки/ думаєш :)

+10
Bereket Belete 14 січ. 2020 р., 16:08:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil