Практичні кроки для запобігання попереку питань (наприклад, "викидає" назад)

Може не по темі питання, так що якщо це так, будь ласка, дайте мені знати, куди після цього.

Що вдома тягнеться/вправи/практики допомогли ви, хлопці, зменшити ризик травми нижнього відділу спини, а конкретно загальне "викинули" ще інцидент? Інтернет напрочуд позбавлені інформації про це!

+34
Fara Luciel 1 квіт. 2014 р., 00:40:36
36 відповідей

А я не в курсі будь-яких досліджень, проведених на конкретні сили/позиції пальців для оптимального розтягування в передпліччя, я підозрюю, що ви отримаєте краще розтягування з відкритим злодійкуватий позиції.

Тієї простої причини, що навіть якщо у вас дуже слабо завитий кулак, ви все ще напружуючи свій згиначів пальців, які проходять через зап'ястя. Це обмежує діапазон руху кисті, які будуть виступати проти цілей руху, який є отримати як можна більше розтягнути через зап'ястя, як це можливо.

+978
chriskap 03 февр. '09 в 4:24

Ні, підривних рухів не обов'язково призводить до травм. Виконано правильно після періоду акліматизації, підривних рухів цілком безпечні. Рекомендації повинні бути повільними, усвідомленими, і під контролем у всі часи означало для населення. Більшість людей слабкі, схильні до травм, і навряд чи здатний шукати інструкції підривних рухів. Тому рекомендацією уникати підривних рухів є обґрунтованим. Однак, краще і рекомендації будуть для цих людей, щоб зміцнювати й удосконалювати себе, щоб вони могли безпечно виконувати вибухові руху.

Ми бачимо цей розрив між загальні рекомендації вправи і спорт рекомендації Регулярно займатися спортом. Наприклад, людям кажуть: "Не затримуйте дихання під час реп", а не про те, як правильно затримувати дихання. Люди повертаються в бік менш ефективних методів, оскільки вони менш вимогливі. Це розумно, але вона встановлює нижню планку так само. Люди, які ніколи не напружуються з більш складних вправ ніколи не побачите величезні переваги, що це приносить.

Безпечне вибуховий рух можливо: один управляє запуском (і зловити, якщо вона існує) з правильною формою. З правильно підібраними вагами і раціонально підібрані вправи, що це безпечно і не призводить до травм. Раціонально підібрані фізичні вправи-один, відповідний рівень міцності. Я може бути готова до влади чиста, коли вам потрібно зміцнити нижню частину спини в тязі перед владою чистий. Ви можете бути готові для спринтів, а мені треба повільно протягом декількох тижнів. Вона може бути готова для гирьового гойдалки в той час як він повинен працювати спочатку на вагу тіла рухів.

Аварії звичайно трапляються вибухові вправи, як вони роблять вправи виконуються повільно. Аварійність трохи вище, але переваг набагато більше, а також.

+901
GRock84 22 січ. 2013 р., 08:13:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знайшов 1 дослідження, порівнюючий завантаження і не завантажується. На жаль, дослідники прийшли до висновку, що завантаження та стабільну кількість креатину не поліпшувало продуктивність в своєму дослідженні. Ви можете прочитати повну статтю тут: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC155521/

Ви можете приймати креатин протягом тривалого періоду часу. Це робить навантаження менше проблем.

+875
OttoRobba 24 лист. 2019 р., 07:10:43

Я біжу. Полумарафонах, дистриб'ютори в кваліфікації 5k 10k, а стежка біжить. будівництво м'язів в ногах багато, як інших м'язів. Ви можете розвиватися повільно скорочуються і швидко скорочуються, м'язові волокна. Для роботи вам знадобляться обидва. Коротка відповідь ваші м'язи ноги збираєтеся взяти на себе ваші власні унікальні генетичні форми. Проста відповідь, зберегти витривалість і працювати на плоских поверхнях, якщо ви хочете, худий ноги. Пагорби збираєтеся зробити ваш Навальний м'язів, тому що вона вимагає більше сил. З'їсти легкий і пісний і не забувайте тренуватися у вашій зоні лактату щоб спалити жир, щоб підтримувати форму. Найголовніше, отримуйте задоволення і дозволяють ваші ноги, щоб бути.

+869
user197051 18 квіт. 2010 р., 14:31:06

Я б порадив вам вивчити стрейч терапія від Кит Лофлин. Він є одним з кращих, кого я знаю, для поліпшення гнучкості, як дорослим.

Хороші форуми, хороші ресурси, хороший vimeos. Всі за розумною ціною. Я навіть хотів би бути присутнім на одному з його семінарів в Європі один день.

+865
DerKnorr 15 січ. 2014 р., 22:45:46

Я товста.

Я хочу зробити вправи і подивіться, як Zyzz, але мені швидко набридає. Це допомогло б мені, якби я міг поставити перед собою мету. Припустимо, 30 хвилин в день. Тому я шукаю додаток, де я можу встановити щоденний відлік. Я б початку, коли я роблю вправи і зупинитися, якщо коли я перестану робити вправи. Якщо це не доходить до 0, те, що залишилося, необхідно додати на наступний день зворотний відлік. Чи є таке програма?

+762
Predrag 13 лют. 2017 р., 09:22:11

У мене є Вібрам КСВ в даний час, і він чудово працює, особливо для слід працює. Однак, біг на цемент починає боліти через деякий час.

Vibram KSOs

Я подумую про те, щоб різного роду, але існує декілька видів, які виглядають як вони можуть бути кандидати, такі як:

 • у Бикила

enter image description here

 • КСВ трек

enter image description here

Хто-небудь мав досвід з цим? Як правильно вибрати модель?

+753
Shahwez Gour 22 серп. 2018 р., 16:29:32

Вона не знає, про що вона говорить.

Стегна не взаємодіє з якими-небудь гнізда, а кожен з них містить сокет, так що немає сенсу намагатися описати стегна, рухається відносно їхнього власного гнізда. Крім того, стегна не рухаються тазостегновий суглоб винятком випадків вивих стегна, що є серйозною травмою, як правило, виникає лише у випадках серйозних травм. Так що ви повинні просто забути все, що вона говорить про тазостегновий суглоб.

Рух вона демонструє в цьому відео насправді попереку обертання в поєднанні з трохи хіп-відведення і викрадення для того, щоб тримати стегна паралельно підлозі. Це в основному просто ворушити свій зад.

Порушуючи рух вниз на сегменти:

 1. Поперек повертають з верхньої частини тіла нерухомої і нижньої частини тіла рухати, що праве стегно рухається вперед лівою ногою залишаючись на поверхні Землі (наслідком чого є невелике приведення стегна в ногу) і правій нозі, залишаючись паралельно землі (в результаті чого невелике хіп викрадення в ногу).
 2. Правого стегна, далі викрав, заподіявши праве коліно, щоб підняти так, щоб праве стегно більше не паралельна підлозі.
 3. Праве стегно буде аддуктами, опустивши праве коліно вниз, поки стегно паралельно підлозі.
 4. Поперек повертають у зворотний бік, так що праве стегно рухається назад до вище лівого стегна. Знову ж таки, невеликі стегна аддукцию і викрадення тримайте стегна паралельно підлозі.

Також зазначу, що немає ніяких доказів, що всякого роду "сідничної амнезією" або "ледачий глют синдром" насправді існує, і тому, як правило, ви повинні, ймовірно, просто ігнорувати тих, хто передплачує "глют активації" вправи. Якщо ви здатні встати на ноги, то ваші сідниці активації просто відмінно. Якби їх не було то ви б впасти вниз.

Цілком можливо, що вона отримати деяку вигоду від цих вправ, або тому, що, як зазначається на початку відео, у неї стегна верхньою губою і рвати ці вправи діють як розминка, яка дає деяке полегшення, або просто тому, що вона має себе у плацебо/ефект ноцебо, коли вона не робить ці вправи, він кидає її подумки. Але не думайте, що ви повинні зробити це самі.

+745
user573597 26 лют. 2017 р., 21:48:54

Т-Нація є статті про метаболічних пошкоджень на своєму сайті, показано тут:

http://www.t-nation.com/diet-fat-loss/truth-about-metabolic-damage

Коротше кажучи, він в основному розповідає, як ваш прогрес втрата ваги може зупинитися, якщо ви робите якісь крайні речі. Тим не менш, це змушує мене замислитися про мій власний прогрес. Я вже другий тиждень 5/3/1 і намагається з усіх сил змушувати себе так складно, як я можу з тренування кожен день(я роблю кардіо кожен день та після кожної сесії)і я боюся, що я піддався на те, що в статті, якщо я вже не.

Я знаю, що автор технічно не продавати що-небудь, і це добре робить, але все одно, це змушує мене відчувати себе трохи страху mongered. Наприклад, він розповідає про те, як якщо ви потрапляєте в один з етапів вам знадобиться 2-3 місяці, щоб повернутися на правильний шлях і це не є добре. Я хочу схуднути якомога швидше, і я абсолютно присвячена введенню в роботу, щоб робити це, але я повинен дійсно дати в цій статті багато думав?

+727
Laura Seaman 10 лют. 2015 р., 14:12:40

ІМО, з алкоголем, зайві калорії не головне, про що турбуватися. Є багато інших змін, що відбуваються в організмі. Ось гарне місце, щоб почати.

Ти ок пити кожен зараз і потім? Звичайно, я не бачу проблем з цим. Але дух щоночі не може бути, що вам потрібно на дієту (або дієту).

Особливо на "суворої дієти, ваше тіло вже наполегливо дефіцит калорій; я зроблю все можливе, щоб допомогти йому, не напружувати його ще більше.

+719
mcguinn 20 серп. 2012 р., 23:17:48

Чотири тижні це не багато часу, щоб підготуватися до зустрічі, але ви можете зробити деякі тренування, щоб поліпшити вашу продуктивність.

По-перше, не турбуйтеся про відмінності у ваших ліфтів. Зосередитися на найбільший ріст у вагу, який ви можете, не турбуючись, що піднімає збільшує статися. Якщо ви можете додати 10кг до вашої тязі або 2,5 кг на жим лежачи, то, додавши 10кг дадуть вам кращий результат у конкурсі.

По-друге, практика виконання високої інтенсивності одиночних повторень. Додати кожне тренування. Наприклад, якщо ви зазвичай присідання 3 сети з 5 по 80кг, замість цього, на вашій першої тренування, спробуйте додати один на 90кг до вашого 3х5 набори. Потім на наступному тренуванні, спробувати один на 95кг до вашого 3х5 набори. Продовжуйте збільшувати вагу на тренування визначають шляхом тренування, поки вони не стануть складніше. І переконайтеся, що у вас є бари безпеки, встановленим у разі невдачі.

По-третє, практика ліфтів таким же чином, що вони будуть виконуватися в конкурсі. Швидше за все, різниця буде жим лежачи, змагання з пауерліфтингу, де ви взагалі не зобов'язані чекати команди для початку знизити планку до грудей і утримуйте його досі, чекають команди, щоб натиснути, і лише потім піднімати штангу. Вам потрібно звикнути робити паузу в нижній частині жиму лежачи, як цей, і якщо у вас є хто-то в спортзалі, хто може давати вам вказівки, а ви піднімаєте, то це навіть краще.

По-четверте, відвали тренування як мінімум кілька днів перед змаганнями. Це називається "підступ" період і дозволяє повністю відновитися перед зустріччю. В тиждень буде нормально, в якому ви могли тільки зробити низький обсяг тренувань у вашої звичайної інтенсивності, але, оскільки у вас є тільки місяць, щоб підготуватися, може бути, ви повинні скоротити до 4 днів. Наприклад, замість одного представника на 95% від вашого одного ПМ, а потім 3х5 на 80%, ви можете зробити одне повторення на 90%, а потім один сет з п'яти на 80%.

По-п'яте, мати стратегію для задоволення. Якщо він виконується як звичайний Пауерліфтинг зустрітися, то у вас буде три спроби на кожен ліфт. Загальна стратегія полягає в початку кожного з трьох ліфтів з вагою, що ви могли впевнено піднімати по три повторень. Це до того, що ви не випадково не всі три спроби, що б відсторонити вас від участі в конкурсі. (Пам'ятайте, якщо ви пропустите спроби ви зможете повторити спробу з такої ж ваги або важче, але ви не можете просити знизити вагу.) Потім з другої спроби, вибрати вагу, який ви досить впевнені в тому, що ви можете підняти на один. Потім, якщо вам вдасться на цю спробу, спостерігати, як важко було, і вирішити, наскільки важче ви думаєте, ви могли б піти на третю спробу. Е. Р. Ви можете вибрати 95кг на перший присадкуватий спроби, потім 102.5 кг для другого. Якщо ви отримуєте 102.5 і він відчуває себе досить легко, можна спробувати на 107.5 кг на своїй останній спробі, або якщо він відчував, складно потім тільки зростання до 105 кг у третій.

+659
Whom I Can 2 груд. 2015 р., 11:26:27

Це безпечно, щоб змішувати протеїнові порошки з гарячими рідинами, такими як кава? Я зробив це один раз, і він перетворився в пляму пограбування, який сидів на вершині кави. Я намагався дивитися його, але там не дуже доступно (на час у всякому разі 2007,). Я виявив стверджує, що білки розпадаються і можуть стати токсичними. Але я читала про штангісти, які печуть з протеїнові порошки весь час.

Це безпечно, щоб змішувати протеїнові порошки з гарячими рідинами? Не руйнує цінність білка? Чи має значення, якщо порошок містить мальтодекстрин?

+653
Denis Barushev 18 вер. 2011 р., 09:34:24

Я часто чую, що комплекси вправ-Кращі масових будівельників, але я просто не можу зрозуміти, чому. Так, вони можуть заощадити час, зробити більше за той же час. Я також розумію, що в них задіяні стабілізуючі м'язи, які можуть бути корисні для побудови базових силових для новачків і вони також набагато менш імовірно, щоб отримати вас непропорційно сильні в одній групі м'язів, але все це має дуже мало спільного з великим спеціально для масового будівництва.

Загальним аргументом є те, що вони дозволили вам підняти набагато важче, але якщо розподілити навантаження між усіма м'язами, ви, швидше за все, з такими навантаженнями на групи м'язів як у вправі ізоляції. Насправді я схильний вірити, що робиш кілька груп одразу, ймовірно, призведе до набагато менш контрольовані рухи, а вторинні задіяні групи м'язів може бути обмежуючим фактором вичавлюючи максимум з вашої цільової групи.

Якщо ми візьмемо потягування в якості прикладу, ви б не брали латів, ні свій біцепс до межі на всіх. Не буде краще зробити кучері і сидячому тренажері замість?

Для мене це питання не тільки тренувань, до біса, м'язи хочу, але питання залишаю м'язи, щоб трохи відпочити, і не важливо, як я намагаюся структурувати свої тренування, маючи комплекси вправ завжди будуть перекриватися і м'язи, які повинні відпочивати будуть покарані випадково на різні групи м'язів день.

Можливо, я щось упускаю, але за цією логікою, я просто не можу бачити, як суміші, яка відмінно підходить для масового. Я був би вдячний, якщо хтось може пояснити.

+638
mrdanthedeadman 11 бер. 2010 р., 20:53:28

Я рекомендую програму СС ( Стартова сила) як Новачок.

http://startingstrength.wikia.com/wiki/The_Starting_Strength_Novice/Beginner_Programs

У цій програмі ви будете робити присідання 2 рази в тиждень. і тяга 1 раз в тиждень.

Зробіть це, поки ваші ліфти починають гальмувати (близько 6 місяців), потім перемикач до програми проміжними тренування.

+538
Kathleen 28 квіт. 2010 р., 21:44:00

Я не знаю програми. Але як боксер я хотів би запропонувати вам спробувати грушу і можна пару, що з масою тіла висить вправ.

+477
Walid 1 груд. 2017 р., 19:53:57

Ми попереджаємо вам не потрібно, щоб повністю оговтатися від одного тренування, щоб отримати користь з додаткового навчання, особливо якщо це різні за своєю природою. Подвійний фактор навчання займає це для просунутих ліфтерів (приклад http://startingstrength.wikia.com/wiki/Programming#What_is_dual_factor_periodization.3F_I_don.27t_understand_this_stuff. ) Вам не потрібно турбуватися про це. Але пам'ятайте, Ваше тіло може адаптуватися до відновлення краще.

+454
Angela Burson 7 лип. 2019 р., 23:00:33

Ви також можете спробувати біологічного зворотного зв'язку за допомогою датчика, як LUMOback це обійти попереку і попереджає Вас за допомогою смарт-phonen, коли ви сутулитеся. Таким чином, вам не доведеться постійно подумки контролювати свою поставу.

LUMOback призначений для вимірювання нижній частині спини хребта постава. Що, як правило, корелює з поганим шиї і верхньої частини спини постави. Ви могли б хотіти перевірити, якщо це ваш випадок, а також. Якщо ні, то хлопці за LUMOback працюють на більш загальні положення датчика виявлення.

+453
lillyliah 18 лист. 2017 р., 03:05:12

це програма харчування, яку я написав як добрі особистого тренера для себе:

Сніданок завжди мюслі з 1/2 до 1/3 з нежирного кефіру і 1/3 з малиною=150cals.

3-4 години після сніданку, у мене є рисовий пиріг (40cals).
3-4 години потому, Apple (50 ліцензій).
3-4 години після цього, у мене є шматочок цільнозернового хліба з малиновим варенням (100cals)...

4 години знежирений йогурт (35 ліцензій). Я подумую про те, щоб вирізати щось, і замінивши його з салатом.

плюс 2 години робити додаткову роботу або танець.

+433
BinaryRock 4 січ. 2014 р., 20:56:43

Росс: я припускаю, що люди роблять 3х1 км @ 5 хв. темпами одного віку і роблять те ж саме навчання.

Так що якщо вони тренуються однаково, то, можливо, ваш розрив-це якась фізична річ, яка заважає вашому тілу від виступу на такому високому рівні. Однак, якщо ви уважно перегляньте цифри і запускати їх через калькулятор ходити, ви побачите, що ви знаходитеся дуже близько до де ви повинні бути

Приклад: https://www.mcmillanrunning.com/ я поклав в 1:10 хвилин на 10 миль. Тоді ваш 1 миля повинна бути 5:48 (і це все на виході), якщо ви використовуєте свій 3х1 в 6:10, то ви знаходитеся точно в ціль.

Якщо ми перетворити це навколо і сказати, що ви хочете запустити свій майл 5 хвилин, потім на 10 км повинна бути 1 годину.

Мій тренер завжди говорить мені, щоб запустити гонку і лежала все це є, то де ви знайдете там, де ви знаходитесь. Коли ви мчите, ви не повинні відчувати себе комфортно. Ви повинні відчувати, як ти тиснеш на себе і ви не можете йти швидше. Якщо ви відчуваєте, як ви можете йти швидше, швидше!!

Так що відповідаючи на ваше запитання, спробуйте наступні ідеї

Два рази в тиждень спробувати 3-х до 5 - 10 хвилин максимум зусиль інтервалом в 95-105 відсотків ЛТ ЧСС з 3 хвилинами відпочинку між інтервалами.

або на тривалий термін ви можете додати до вашої щотижневої навчання:

Два рази в тиждень робити 20-30 хвилинний інтенсивний на 95-105 відсотків ЛТ серцевого ритму.

Ви також повинні з'ясувати, що ваші конкуренти роблять і розглянути можливість отримати тренера, принаймні, провідних до гонки.

+433
odhsu 6 січ. 2011 р., 06:12:00

Приклад для міцності

Сказав здоровань робить Стартовою програми Сила 3х5 для всіх його вправи три рази на тиждень і робить пристойний приріст сили на деякий час. Він поступово завантажує всі вправи з 5 кг на кожного тренування верхньої частини тіла і 10 фунтів для всіх м'язів нижньої частини тіла.

На сотий день, він глохне. Що він повинен зробити? Спочатку він повинен полегшити його навантаження на 10%, опустивши його нижній прогресивний тіла навантаження до 5 кг за тренування. Він повинен продовжувати йти, поки він знову глохне.

Після того, як він глохне на другий раз, м'язи здоровань буде мати закінчений supercompensating з цим обсяг і інтенсивність за тренування. В основному він плато з-за відсутності стимулів. За логікою, ми повинні збільшити інтенсивність або обсяг і збільшити час відновлення, так що здоровань переходить в Техасі спосіб:

Інтенсивність 5х5 на 85% в понеділок
3х5 у 62,5% інтенсивності в середу
1х5 особистий рекорд у п'ятницю, 5 фунтів важче, ніж у понеділок тренування

У понеділок він отримає достатню за обсягом та інтенсивністю, щоб змусити свої м'язи порушувати гомеостаз. Середовище підсилює процес одужання, а в п'ятницю аналізи наші супер компенсації, без порушення відновлення. Коли в понеділок знову прийде, здоровань додає 5 кг до свого 5х5 підйоми і продовжує процес. Техаський метод буде нести сила набуває здоровань деякий час.

Приклад для масового будівництва

Кажуть здоровань робить 3х8-12 на всі його вправи працюють в два рази частина тіла в тиждень і в наметах. Що здоровань робити? Хі дивиться на свою частоту два рази на тиждень для кожної частини тіла. Досить, але він плато?

М'язи швидко адаптуються протягом 6 тренувань, ми можемо почати бачити погіршення результатів. Щоб змінити речі, почнемо з частоти. Кожна частина тіла повинна бути три рази на тиждень з достатньою інтенсивністю. Повторення схеми також повинен назавжди змінити два тижні або шість вправ для запобігання адаптації при нарощуванні маси. Нарешті, для того, щоб з'їсти всю цю частоту потрібно зменшити гучність. Так що здоровань зараз робити?

1x15 для кожної вправи протягом двох тижнів
2х10 для кожної вправи протягом двох тижнів
3х5 на кожну вправу за два тижні
Один тиждень розвантаження, тільки легкий вага і інше

Тому здоровань робить всі свої вправи кожне тренування три рази на тиждень: Понеділок, середа, п'ятниця; або вівторок, четвер і суботу. Це буде працювати протягом деякого часу, якщо ви будете поступово навантаження 5 кг для всіх вправ на кожному тренуванні. Для скептиків, 1x15 і 2х10 буде працювати. Вони досить об'ємні, якщо виконуються три рази в тиждень для кожної вправи.

У той час як повторення діапазоні 10-15 краще для нарощування маси, тим нижче діапазон повторень має бути натисніть для міцності. М'язи маса може бути глухий кут з браком сил і навпаки.

Споживання калорій - м'язи потрібно більше калорій, ніж ви думаєте!!!

Якщо підняття-це Ян, достатню кількість калорій буде інь. - м'язи прислів'я

М'язовий катаболізм

Якщо ви не вживаєте достатньо білка, ваше тіло буде розщеплювати власну м'язову тканину для отримання білка він повинен для виживання. Цей механізм зручний, коли ви стикаєтеся з голоду, але вкрай шкідливо для нарощування маси і сили.

Я пропоную їжу кожні 2,5-3 години, щоб отримати ваш метаболізм шипами і тримати його там, ви ніколи не буде йти катаболічний при цьому і використовувати правильну кількість білків, приблизно від 35 до 40 грам за один прийом їжі ви повинні з'їсти навіть перед сном.

Базова програма Сила

Це в основному при запуску програми Сила від Mark Rippetoe, це відмінна програма для створення всіх базових сил. ви будете робити 3 підходи по 5 повторів для кожної вправи, за винятком hyperextentions 3 підходи і 8 повторень. Тут представлені вправи.

В понеділок

присед
лава для преса
гантелі нахилився поспіль
hyperextentsion

В середу

присед
накладні прес
підборіддя

В п'ятницю

присед
жим лежачи
гантелі нахилився поспіль
hyperextentsions

Споживання калорій 18 х ваш вагу тіла= загальна кількість калорій в день. 50% повинно бути білка, 40% вуглеводів і 10% жиру. Тримайтеся подалі від пшениці, картоплі, пива, цукру і смаженої їжі. зменшити до 2500 калорій, якщо не працювати на цьому тижні або буде тільки один раз.

Поступово завантажувати свої вправи кожне тренування додаючи по 5 кг в кожній вправі на кожному тренуванні.

Відпочивати між сетами - 4-5 хвилин між підходами, відпочинок цей довго або надто набирає силу.

Або ВСМ програма для масового більше

1x15 два тижні

2х10 два тижні

3х5 два тижні

підступ з легких ваг протягом одного тижня

Вибрати 5-8 вправ і робити їх 3 рази в тиждень пн,ср,пт або вт,чт,сб

Мало вибрати вправи

 • Присед
 • Лава для преса
 • Мертвий ліфт
 • Бічний підйом
 • Штанга curl
 • Пуловер/череп дробарки
 • Стегном
 • Схилився над бічній підйом
 • підвищення ікри
 • підборіддя UPS
 • гантелі нахилився поспіль
 • колесо Ab
 • висить ногу підняти
+393
Mohsen Paghman 22 черв. 2017 р., 20:01:08

Враховуючи, що ви не відчуваєте біль, ходити босоніж, високих арок слід зробити перехід на стиль взуття босоніж досить швидко (у порівнянні з ким-то лестити ноги). Босоніж робить арки вище, на ті, що лестять ноги. Ви не хочете, щоб негайно і повністю переключитися так, щоб ваші м'язи і сухожилля можуть пристосуватися до нових рухів, створені з наведеної п'яти на носок краплі.

Ваші вершники хвилі мають 12мм крапля і ви, можливо, п'ятки на носок з більш спокійно. Як ви переключаєтеся на Босоніж, ви будете зменшити свій крок і приземлитися на стопи. Вашій провідною ногою, по суті, землі безпосередньо відповідає вашим центром ваги. Це має зменшити кількість сили, струм, при прикладанні на коліна.

Щось в мінімалістському категорії (4мм-8мм падіння) - це хороший перший крок, щоб не перевантажити м'язи та сухожилля. Я фанат зеленого Брукса тиша (8мм) і Saucony Кинварра (4мм) для мінімалістської взуття. Нове покоління (3-ій) Kinvaras ось-ось вийде, так що ви можете бути в змозі знайти деякі другого покоління на оформлення Якщо ви проти витрачаючи купу грошей (62$в інтернеті, де я працюю.) Я б не став стрибати і бігати 15к в цих на перший постріл, але замість того, щоб поступово перейти на них протягом декількох тижнів.

Книга Народжений бігти-це захоплююче читання, що стосуються босоніж і багато говорить про загальну вигоди. Автор також обговорює свій перехід на босоногий стиль, які можуть бути корисні для вашої ситуації.

+388
Ascherer 6 лип. 2010 р., 19:47:20

Ми не отримуємо мудрість, ми повинні відкрити його для себе, після подорожі по пустелі, який ніхто більше не може зробити для нас, що ніхто не може позбавити нас, за нашу мудрість-це точка зору, з якою ми підходимо, нарешті, до зв'язку в світі.

-Пруст

Дотримуючись правильної форми означає вибір форми дотримуватися. Вибираючи форма вимагає від вас, щоб вибрати:

 • вибираючи авторитетом, щоб диктувати правильної форми
 • а мати свою думку (сподіваюся, обгрунтована думка про те, що правильна форма

Якщо ви вирішили мати свою думку, немає ярлика для задач оцінки доказів і ухвалення рішення для себе.

+384
Ismail Memon 8 серп. 2018 р., 19:41:50

Я не знайомий з цією конкретної добавки, але я можу відповісти на ваше запитання, з'ясовуючи, скільки м'язів і скільки води. Ви можете звернутися до професіонала і їх виміряти м'яса, жиру, води і ваги шляхом провідності через ваше тіло, але це відносно дорого і довго. Робити це вдома, по суті, означає, що ви важите часто себе і отримати ручку на середній вагу.

Чому я кажу 'середня вага' тому що ви можете виграти або втратити більше, ніж 5 фунтів в день просто у воді вагу, в залежності від того, скільки ви п'єте, як важко вам працювати, і навіть просто як сухий навколишнього середовища навколо вас. Неможливо належним чином контролювати. Тому зважуйтеся 3 рази в день протягом декількох днів, і отримати середній з цих гир. Це дасть вам зрозуміти, що знаходиться досить близько до вашого "істинний" вагу тільки за допомогою загальної шкали. Будь-які зміни більш ніж на кілька фунтів, які будуть майже напевно вказують м'язів або зростання жирів - у вашому випадку, я б сказав, що це безпечне припущення, що більшість буде різниця м'язів.

+373
mbizi263 21 бер. 2018 р., 15:29:05

Як Юліїв натякає на "зон" в значній мірі довільним, оскільки ви спалювання жиру в якості палива у всіх зонах, а тільки той відсоток на який вона вносить в цілому, різні для різних рівнів зусиль. Як ви отримуєте більшу інтенсивність, чим більше ви покладаєтеся на збережені вуглеводи (глюкоза), і меншою інтенсивністю, чим більше ви покладаєтеся на жир. Вони обидва все ще, однак використовується, за винятком дуже короткого сплеску, 100% зусиль.

Ваш кращий вибір, щоб зробити кілька різних стрес-тестів, щоб визначити ваш приблизний максимальний пульс, і використовувати різні діаграми для визначення зусиль і утилізації жиру.

Ви можете використовувати кілька різних формул для наближеного вашої максимальної частоти серцевих скорочень від виконання даних, але це не збирається бути настільки ж точними, як пару стрес-тестів. Також розумію, що зневоднення, сну, м'язової втоми, багато факторів можуть впливати на пульс, де ви думаєте, ви багато працюєте, але насправді немає.

+335
Araromi Damilola 21 серп. 2012 р., 00:44:37

Я бігаю вже кілька років, але тільки недавно вирішили почати біг. Зазвичай, коли я купую нову пару дорожніх кросівки я буду носити їх на роботу на тиждень або два, перш ніж почати працювати в них. Я тільки що купив мою першу пару слід взуття.

Там будь-яка перевага для того, щоб носити туфлі на роботу/недбало, щоб зламати їх в трохи чи я краще просто покатушке з ними?

+328
Varun Kondagadapa 16 січ. 2017 р., 07:56:09

Сила роботи, особливо станова тяга, дуже корисно для спринтерів і стаєрів. Це може допомогти також і для марафону роботи.

Піклуватися занадто багато розтягування роботі: мобільність/гнучкість деяких видів має зворотну кореляцію з деякими спортивних результатів. Наприклад, короткий, щільний ахіллового сухожилля робить для поліпшення економічності бігу.

+308
Dimitar Dimitrov 26 квіт. 2018 р., 01:30:40

Що ти хочеш з'їсти після тренування? Я знаю, що я не люблю їсти багато, і, звичайно, не що-небудь тверде відразу після тренування, оскільки потік крові, як і раніше активний мої кінцівки, а не на мої внутрішні органи, щоб сприяти травленню. Я не думаю, що це буде чинником зміни скільки потрібно з'їсти стільки, скільки з'їсть ситно поїсти відразу після тренування не рекомендується.

+282
Akineza Ronin 25 лют. 2012 р., 15:32:50

На основі чистої фізики, будь це 10 комплектів 5 або один із 50, загальна сума робіт-більш або менш те ж саме. Єдина різниця-це час ви взяли, щоб завершити вправу.

Оскільки ви проводите більше часу, щоб зробити 10 комплектів 5 з перервами між ними, ваші м'язи будуть мати час, щоб частково вилікуватися від молочної кислоти. З іншого боку, робити більше повторень за підхід допоможе тренувати ваші м'язи, щоб впоратися з болем. Так що, робити більше повторень за підхід, безумовно, вигідний для будівництва вашої м'язової витривалості.

Також, виходячи з чистої фізики, якщо ви робите той же обсяг роботи в менший час, значить, ви тілом повинні бути в змозі генерувати більше енергії. Порівняйте спринтера, які закінчують одне коло по трасі за 1 хвилину марафонець, зробити те ж коло за 2 хвилини. Як зробити такий обсяг роботи, але і вміти завершити коло за 1 хвилину, потрібно нарощувати більше м'язів, щоб генерувати більше енергії.

Існує, безумовно, деякі незначні переваги в нарощуванні м'язів з швидким повторень, однак більш ефективним способом для цього є збільшення навантаження можлива зміна соуси (100% маси тіла), а не віджимання (60% ваги тіла).

+235
trixie101 9 січ. 2013 р., 14:32:14

Я хотів позайматися 2 рази в тиждень на 1 годину. Ви працюєте ваші м'язи достатньо довго для хорошого тренування і через 30 хвилин буде у деяких для вашого здоров'я, але я б сказав, що це марна трата часу і буде легше з першою альтернативою.

+195
mosesturner 27 лют. 2018 р., 05:24:38

Там мають бути дещо інші питання, які будуть диктувати час, необхідний для навчання.

 1. Скільки ви в минулому? - Якщо ви не сильно запустити, то дістатися до точки, де ви можете зробити 50 миль (приблизно 80к) збирається взяти більше, ніж хто-те, що має більш широкий фон. Ви також повинні розвиватися повільніше, так як ваше тіло буде адаптуватися до як працює, як новий вид діяльності, збільшуючи відстань. Більш досвідчений бігун буде мати деякі вже цих пристосувань.
 2. Наскільки послідовні ви можете бути в ваших тренуваннях? - Біг-це одна з тих речей, де це не кілька місяців роботи ви отримаєте все, що ви хочете, але тривалий термінів введення в роботу і пробіг з кожним днем.
 3. Як далеко ви можете запустити зараз? - Якщо ви вже легко пробігав 10 кілометрів (трохи більше 6 км), потім ви разом можете ярлик ранніх будувати роботу.
 4. Яка ваша мета на гонку? - Якщо ваша мета просто, щоб закінчити його, тоді і часу на тренування буде значно менше, а тип навчання може помітно відрізнятися.

Я рекомендував цей план раніше, і тієї простої причини, що я продовжую робити так, що він працює. На багатьох рівнях від аматорського до вельми конкурентоспроможних. 3-2-1. Бери, що відстань-це ваш найдовший досяжно. Для цього прикладу ми будемо використовувати 10k перспективі, і теоретично це наскільки в даний час ви можете запустити в один постріл. Щоб завершити цей пробіг займе у вас 45 хвилин. Це буде 1 з 3-2-1. Для інших трас, 2 траси буде 30 хвилин кожен, і 3 траси буде 15 хвилин кожен. Не турбуйтеся про темпі занадто багато, просто працювати легко. Важко прийде пізніше, і як вам більше підходять, свій темп, природно, буде збільшення власної волі.

Структури уздовж лінії короткі (15 хв), середні (30 хв.), короткі, середньої довжини, короткі, довгі (45 хв), вихідний. Це дає вам відправну точку близько 33 До або так на тиждень. Ви хочете, щоб поступово звести це, як правило, збільшення 5-10% на відстані кожні пару тижнів, в залежності від інтенсивності тренувань, ваша власна терпимість, тощо. Це де ваші власні особисті спостереження, ви повинні бути в змозі відчувати, якщо минулого тижня залишив тебе побили, або якщо ви відчуваєте себе досить добре, щоб додати трохи додаткової підготовки.

Спочатку ви будете хотіти, щоб просто зосередитися на побудові відстань до місця, де можна завершити 80к пробігу. Це може зайняти рік, це може зайняти 5, в залежності від того як ви поставитеся до підготовки, і скільки уваги ви приділяєте речі, як відпочинок, відновлення, харчування, обладнання і т. д.

Коли ви перебуваєте в точці, де ви можете завершити дистанцію, потім ви можете почати, дивлячись на додавання в показники продуктивності та інших вищих інтенсивності тренувань, щоб мати можливість конкурувати в гонці, а не просто завершити його.

+88
bersen 8 бер. 2010 р., 15:43:43

Я бачив кілька посилань на присідання бути шкідливі через "високі стискаючі навантаження поперековий відділ" і рекомендувати хрумтить. При дослідженні, звідки цитата взялася, схоже, кожну посилання цитує одну і ту ж папір від доктора Стюарта Макгілла їм стабільність: від біомеханічної концепції хіропрактика практиці. Автор, мануальний терапевт нагострили вуха, так як це професія, яка надала спонсорську підтримку переконання, починаючи від "вертикалі підвивихи", які можуть завдати шкоди все від спини вашого мозку до вашої печінки, щоб вашій дитині (і, в лабораторії, будь-якої заданої пари хіропрактікі будуть ідентифікувати абсолютно різних "вертикальних підвивихи" для одного і того ж пацієнта). Я не знаю, якщо доктор Макгілл має ступінь в будь-якій формі науково-обгрунтованої медицини — його біографію сторінок кой-як до того, що він має інше, ніж "кандидат наук" — але я готовий дати йому презумпцію невинності.

Що сказав, що не було підтримки або протистояння дослідження на його претензії? Чи є докази, крім паперу 1999?

+74
Diomedes Dominguez 5 лип. 2019 р., 05:06:39

Мої ноги робити те ж саме, але набагато більше, ніж ваші. Я також трохи далі, ніж більшість людей (хоча і дуже повільно) і це не проблема.

Гері Меллер (новозеландських спортивних радник і натуропат) радить кілька вправ, щоб виправити це. Я спробував їх на деякий час і побачив невеликий ефект - це, можливо, було тільки мені.

Тут багато говорили про ходою, але дуже мало науки - те, що там мало оспорюється. Якщо у вас немає симптомів проблеми, то я б укласти, що ти в порядку. Однак, якщо це не так, то я хотів би проконсультуватися у кінезіолога, щоб отримати деякі спеціальні вправи.

+71
Lauri Hamilton 31 жовт. 2010 р., 02:26:37

Я б сказав, що стрибки через скакалку, безумовно, кращий спосіб піти, так як якщо зроблено правильно, це насправді більш низькою віддачею вправи. В основному, щоб правильно стрибати зі скакалкою, стрибки через м'яч вашої ноги і тримати верхню частину руки близько до вашого тіла, а лікті були спрямовані назовні від тіла (хоча і не на 90 градусів), і зберегти основні рухи в зап'ястях.

Біг або біг підтюпцем додає велику кількість стресів і негативного впливу (протягом тривалого часу) на суглоби в порівнянні з тим, стрибки зі скакалкою, це з-за імпульсу беруть участь в управлінні (що збільшує вагу людини) і той факт, що вся ця сила бере на себе одну ногу, а не обидві (як у стрибках зі скакалкою).

Крім того, стрибки зі скакалкою збільшують витривалість, ритм, швидкість реакції, координацію і баланс більш ефективно, ніж біг або біг. Витривалість-це тому, що стрибки зі скакалкою звертається і використовує ваші основні групи м'язів (як і іншим) набагато швидше і інтенсивними темпами, ніж біг або біг підтюпцем можуть. Ритм, за рахунок повторення вправ, це в значній мірі пов'язано з часом реакції. Час реакції збільшується у відповідь на ритм, мозок вчиться швидко розрахувати швидкість обертання, що в свою чергу призводить до очікуючи чергового стрибка, це також допомагає підвищити мозкову активність по відношенню до пам'яті. Координація збільшується завдяки комбінації стрибків і переміщення рук, це також допомагає привести в тонус верхню частину тіла набагато більш успішно, ніж біг або біг, так як обидві сторони мозку використовуються під час стрибків зі скакалкою збільшує просторову обізнаність (яка має великий вплив на час реакції, balace і координації) і тіла (також має великий вплив на час реакції, рівноваги і координації). Баланс збільшується, як зазначено в попередньому реченні, проте це також пов'язано зі зміцненням основних м'язів.

Також стрибки через скакалку, безумовно, бореться з депресією, так як будь-які фізичні вправи позитивно позначаються проти депресії. Депресія може бути викликана багатьма речами, в цьому списку, однак, належать: відсутність фізичної форми (яка пригнічує впевненість у собі, цьому можна протидіяти з допомогою будь-якого роду фізичних вправ, стрибки зі скакалкою-це дуже портативний наприклад), недолік вітаміну Д (який від нестачі сонячного світла, це може бути протидіяти (через стрибки зі скакалкою) виходити на вулицю, щоб тренуватися), і невпевненість у собі (яка може бути поліпшена за рахунок покращення вашого зображення, однак, щоб бути впевненим, ви повинні бути щасливі з самим собою, спосіб зробити це, щоб діяти, як ніби ви спостерігаєте за собою з боку, інший спосіб реагувати на ситуації таким чином, що ви вірите, щоб бути чудовим і морально, оточити себе якісними (не обов'язково кількість) осіб (ці люди повинні бути сприятливої, доброзичливої, інтелігентної, достатньо, щоб забезпечити психічний стимул, але, можливо, не так розумний, щоб змусити вас почувати себе дуже нерозумно, і чесний з тобою. Уникнути негативних, образливих, агресивних, або пригнічує компанії).

Я сподіваюся, що це допомогло! також тут є сайт, який показує 23 різних видів стрибків зі скакалкою: http://www.bloomtofit.com/23-skipping-rope-exercises-extended-video

+47
deeweef 25 січ. 2017 р., 04:34:54

"Кленбутерол-симпатомиметическое засіб, який працює на симпатоміметичної нервової системи. Є кілька рецепторів в організмі симпатоміметичної може діяти. У разі кленбутерол, бета-2 рецепторів-це сфера інтересів і дій. Клен, як відомо, активно стимулює бета-2 рецепторів. За допомогою такої стимуляції, це активно змінює непрохідності дихальних шляхів і забезпечує поліпшення дихання для тих, хто в ній потребує. Це ж стимуляція також може бути використаний для підвищення швидкості метаболізму людини. Кленбутерол не активно спалювати жир, атакувати жирові клітини, а стимулює метаболізм, підвищуючи температуру тіла. Це відбувається через бета-2 стимуляції, стимулюючий мітохондрії клітин, щоб виробляти і випускати більше тепла. У свою чергу, нагріває до температури тіла (незначно), покращує обмін речовин і призводить до людини спалювати жир більш швидкими темпами. Насправді, функції та риси кленбутерол дуже простий і дуже простий.

Існує кілька можливих побічних ефектів кленбутерол використанні, і основний будуть оточувати її стимулюючий характер. Не дивно, адже клен є стимулятором. Побічні ефекти кленбутерола можуть бути дуже сильними і часто дуже дратує, щоб не сказати більше, і вони, як правило, зачіпають більшість людей, так чи інакше. Найбільш поширені побічні ефекти оточують нервовий або дротовий відчуття, тремтячі руки і підвищене потовиділення. Більшість всіх, хто використовує клен буде відчувати подібні ефекти, але вони зазвичай сильно виражені на ранніх стадіях використання. Як індивід звикає до стимулятор, такі ефекти повинні почати спадати, але вони будуть настільки сильна у деяких людей, що деякі не зможуть його використовувати.

При використанні кленбутерол, багато хто часто помилково припускають, що для стимулюючого впливу клен почав згасати, що термогенний ефект більше не працює. Більшість знайде, що стимулюючі ефекти значно слабшають через тиждень або близько того, але за умови, спалювання жиру властивості зникли з-за цього зменшується стимуляція є вкрай неточною. Така ж доза кленбутерола гідрохлориду насправді може тримати метаболізм бурчить на цілих п'ять тижнів. Згоден, на п'ятому тижні Марк, він буде мінімальним, як і тіло, безумовно, адаптуватися. Завдяки здатності організму до адаптації, обов'язково коригування повинні бути зроблені, щоб використовувати.

Вищезазначені побічні ефекти кленбутерола перераховані найбільш поширені, але існують і інші можливі наслідки Примітка. Як і багато стимулюючі речовини, деякі відчувають головні болі, а також можлива нудота. Одним з набридливим можливі побічні ефекти кленбутерола гідрохлориду будуть судоми. Корчі не дуже поширені, але вони стосуються багатьох людей. Спортсмени часто піддаються найбільшому ризику із-за жорсткого і часто інтенсивні тренування вони вже провадять. Залишаючись добре зволоженою, часто буває достатньо, щоб уникнути або виправити цю проблему, але добавка таурин може також допомогти. Клен, як було показано, руйнуючим таурин, тому добавки можуть бути потрібні для деяких. Деякі можуть також мати проблеми з безсонням; у самому справі, деякі можуть знайти сон стає вкрай складно. Знову ж таки, це дуже перегукується з багатьма стимулюючими речовинами, але з clen може, для деяких, неможливо уникнути. Клен має активну напіввиведення, який простягається на 34 години, і що може зробити сон неможливим для деяких людей. Багато хто, проте, знаходять, якщо вони приймають їх клен вранці вони не будуть мати ніяких проблем зі сном, але з-за довгого періоду напіврозпаду деяких знайдете безсоння виникає незалежно від того, коли вони приймають його.

Використання кленбутерола гідрохлориду також несе в собі можливі побічні ефекти, які можуть бути дуже серйозними; справді, небезпечно було б більш точний опис. Такі ефекти найчастіше пов'язані з вживанням високих доз через і далеко за межами рекомендованого терміну експлуатації. Важкі побічні ефекти кленбутерола включають високий кров'яний тиск, нерегулярне серцебиття, тремтіння і навіть паніку. Деякі дослідження також показали, що зловживання кленбутерол може призвести до гіпертрофії серця, що потенційно може призвести до смерті. Цілком можливо використовувати цю суміш без таких наслідків, але як з такою кількістю речей у житті, він буде вимагати відповідального використання і глибоке розуміння клен".

Джерело: різні інтернет-статті, а не моєї власної письмовій формі.

Перш ніж ви почнете приймати такі сильні добавки, щоб допомогти у втраті жиру, будь ласка, переконайтеся, що ваш раціон ідеально вниз, або один, ви будете витрачати справжні ефекти препарату, і два, ви будете робити більше шкоди, ніж користі в довгостроковій перспективі. Я не можу прийняти таке ж положення, як деякі люди, які рішуче виступають проти "стероїдів", як наркотики (клен-не стероїд), але оскільки ти просиш за побічних ефектів препарату, які добре документовані в інтернеті і онлайн-журналів, це дає мені відчуття, що ви новачок. В результаті, я настійно раджу вам, щоб збільшити ваші втрати ваги за допомогою правильного дефіциту калорій дієтхарчування і тренування високої інтенсивності, по-перше, як тільки ви зробите це, то клен, який може допомогти вам втратити останній біт жиру дуже легко. Думайте про нього цей шлях, якщо ви хочете стати краще в математиці, який сенс вчити матан, якщо ти навіть не знаєш арифметику ? Ви повинні мати принаймні кілька років досвіду правильної дієти і ви вже повинні бути відносно невеликими, перш ніж почати. Вам не потрібен цей препарат, щоб позбутися від жиру, якщо ви вже вище, скажімо, 20-30%, що може бути втрачено через природні дієти і фізичних вправ.

Будь ласка, зверніть увагу, що якщо ви не маєте свій раціон, ви швидше за все втратите більше м'язів, ніж жиру, і тому в кінцевому підсумку навіть unhealthier ніж коли ви вперше почали наркотиками.

+42
u2berggeist 23 лют. 2016 р., 18:47:38

Чому я не можу схуднути?

Звичайно, я б радив людям їсти менше, ніж зазвичай (викликаючи дефіцит калорій), так як я не прихильник людей, відстежуючи кожен їх їжу.

Однак, якщо ви дійсно хочете справити величезний вплив на вашу втрату ваги подорож, почніть з розрахунку вашого TDEE на.

Споживання 1г білка на кг ваги тіла, жирів 0,5 г - 0,6 г на фунт ваги і поповнити ваш вуглеводів, вітамінів і мінеральних.

Є менше, ніж ваш TDEE на приведе до втрати ваги, а їсть більше, ніж ваш TDEE на приведе до збільшення ваги. З урахуванням сказаного, ви, можливо, захочете спробувати TDEE на - 500 кал для схуднення.

Звичайно, ви повинні грати з тим, скільки калорій ви повинні споживати в якості відповіді я дати не вірний спосіб втрати ваги прогресії, але більш грубого орієнтира.

+30
user148828 22 груд. 2018 р., 16:53:50

Якщо вашою метою є загальна витривалість, то ви робите багато біг, ходьба, плавання, але твоя тяга достатньо світла. Шістнадцять повторень теж багато для становий. Якщо це можливо, щоб використовувати більшу вагу, але менше повторень в сеті, зробити це. 60кг до 100кг повинні бути повністю здійснимо для вас протягом декількох місяців.

Інші способи, щоб отримати гарне використання з вашого обмеженого ваги турецького вікон, накладні пресів та гирьового гойдалки і уривками. Гойдалки є хорошою альтернативою, якщо у вас немає обладнання для станова тяга важка.

+12
Zaphoid 25 черв. 2013 р., 03:15:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil