Піднімаючись по сходах, а калорії спалюються

Я піднімаюся сходами на роботу (20 поверхів) кожен день . Найменшу кількість роботи моє тіло робить мій набирає потенційну енергію (п. е) = ммH, де m-маса , г соотв. з-за сили тяжіння, а h-висота . Припускаючи, що кожен поверх висотою 1 метр . Маса -> 70кг роботу виходить 70*10*20 = 14000J . 1 калорія дорівнює 4.2 Джоуля . Так я спалюю десь близько 3000 калорій . Так ? Але цей розрахунок, схоже, далеко . Я не відчуваю себе таким втомленим після сходження на 20 поверхів . Що я втрачаю ? Спасибі.

+188
Dr Cho Cho Khin 2 жовт. 2019 р., 12:04:06
31 відповідей

Більшість досліджень щодо часу прийому їжі пропонують неоднозначні результати. Іноді не їсть перш ніж допомагає, іноді їсть перш ніж допомагає. Коротше кажучи, це як-то індивідуально, і це залежить від роботи, яку ви робите. Ви перерахували ряд заходів, де витривалість має важливе значення. Кожен раз, коли ми говоримо про витривалості, ви збільшите енерговитрати.

Грунтуючись На Витривалість Програмування:

 • Добре реагує на високу карбюратора змісту перед тренуванням.
 • Залиште принаймні годину між їжею і тренуванням, щоб дозволити своєму організму почати перетравлювати їжу.
 • В даний час більше потреби в енергії (спалення 1000 калорій йде у вас на дефіцит до обіду)
 • Підвищений рівень кортизолу з-за підвищених напруг навчання

По суті, маючи більше калорій, ніж ви плануєте горіти перед тренуванням, безумовно, допоможе. Однак, можливо, щоб підштовхнути себе в перетренировку, де ваша продуктивність в тренажерному залі починає йти у зворотному напрямку (це коли рівень кортизолу приходить в). А перетренованості є ще м'яким, ваше тіло добре реагує на бенкет і сон, щоб повністю відновитися. Якщо ви знаходитесь на зрізі, це займе набагато більше часу, щоб повністю відновитися.

На Основі Інтенсивності Тренувань:

 • Час прийому їжі не чинить великий вплив так чи інакше. Як довго, як ви отримаєте всі щоденні потреби, все ОК.
 • Якщо ви їсте, перш ніж руки, все-таки дати собі хоча б годину, щоб переварити.
 • Потреба в енергії залишається високим, але нижче рівня витривалості.
 • Більш низькі рівні кортизолу за рахунок зниження загального обсягу підготовки кадрів

На основі інтенсивності навчання в більшій мірі пов'язана з важким трійок, парних і одиночних і рідко включає в себе набори по 5-6 повторень на ніж. Це звичайно використовується з складовими підйомники для більшої підготовки "Економіка". Обмежуючим чинником тут є ваша центральна нервова система (ЦНС). Чим важче ви піднімаєтеся, тим більше м'язових волокон ви набирати для підйому. Сон стає найважливішим інструментом відновлення, хоча їжа дуже допомагає.

Висновки:

 • Якщо щось працює для вас, тримати на нього, поки він не перестає працювати.
 • Більш систематичний спосіб харчування може допомогти зберегти ваші енергетичні рівні більш послідовним протягом дня.
 • Як їжа і сон є ефективними засобами відновлення.
 • Змішуючи обидві інтенсивності тренування і тренування на витривалість робить вас краще спортсмена в цілому.
 • Ви будете мати незрозуміле хороші дні і погані дні в тренажерному залі. Не випендрюйся на хороші дні і injur себе. І не будьте занадто суворі до себе в погані дні.

Грунтуючись на те, що ви описали, ви, ймовірно, повинні мати великий обід. Щось, що допомогло мені, щоб мати великий обід, невеликий перекусити після роботи (зазвичай протеїновий коктейль), і велику вечерю. Як тільки я закінчила з вечерею і десертом, без додаткових перекусів.

Якщо ви плануєте свій обід і полуденок добре, ви можете трохи розслабитися за вечерею. Ви будете здивовані тим, скільки калорій ваш організм дійсно потребує обслуговування. Якщо ви їсте занадто мало, ваш рівень кортизолу буде підвищуватися з-за стресу, тренування без достатньої кількості енергії, яка, в свою чергу, змушує тіло накопичувати жир і спалювати м'язи. Однак, ви повинні з'їсти менше, ніж ви спалюєте, щоб схуднути.

Один із способів вирішити цю задачу є використання калорій на велосипеді. Основний принцип полягає в тому, що у вас є більше калорій в дні тренувань для отримання енергії, коли вам це потрібно. Тоді у вас є менше калорій в дні відпочинку, коли ви можете дозволити собі обійтися без. Наприклад, якщо у вас +5% калорій у дні тренувань і -20% калорій у дні відпочинку, ви будете мати чистий дефіцит калорій за тиждень, але все ще є багато енергії в тренажерному залі.

+999
Sherry Johnson 03 февр. '09 в 4:24

За даними Реддите, це називається плече птах.

+959
Phil9943 21 лип. 2017 р., 12:55:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Не пряма відповідь на ваше питання, але якщо ви намагаєтеся скинути вагу, кардіо буде працювати протягом перших 6-8 тижнів, а після цього насправді може мати і зворотний ефект. Я бачив це знову і знову з моїми клієнтами (я персональний тренер), який вже робите кардіо протягом тривалого часу, але неминуче збирає вага навколо живота.

Так що ж робити? Ви дійсно повинні зайнятися важкою атлетикою, щоб схуднути. Вам не потрібно потревожиться про набувати вагу в результаті важкої атлетики, якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій. Щоб набрати вагу, вам потрібен надлишок калорій, а оскільки ваші калорії будуть досить низькими, щоб схуднути, важка атлетика буде тільки мати ефект тонізуючи і прискорюючи обмін речовин.

Вправи, як присідання (які можна побачити тут: http://www.youtube.com/watch?v=Kp4zZmVc2nQ), лат pulldowns, віджимання, накладні пресів та іншого допоможе вам з вашої мети.

+932
Danny Deatrick 24 квіт. 2015 р., 09:13:25

я шукаю, щоб почати робити 5х5 (або спеціально), але у мене клас 2 змінного спільне поділ на моєму плечі деякий час назад. мій фізіотерапевт мені робити обособлений, щоб допомогти зміцнити м'язи, що підтримують суглоб, а тепер дозволив мені почати робити будь-ліфт, що я хочу, просто раджу, що я почну з невеликої ваги і поступово рости, і що я продовжую робити вправи, раніше він прописав.

з вище сказав, Я не впевнений, як включити мій нинішній реабілітаційний обособлений в сл 5х5. я знаю, що вся ліфтів орган повинен допомогти задіяні всі м'язи, але я хочу, щоб зосередитися на своїх плечах так само, щоб переконатися, що я не регресувати. нижче мої реабілітаційні вправи, і СЛ 5x5 тренування шпагат:

реабілітаційні вправи (кількість повторень 3х10, 2-4 рази на тиждень): сидять рядочком, лат тягнути вниз, зворотний палубі двк, 
 і нахил жим від грудей
тренування (повторень 5х5, 3 рази/тиж): присідання, жим лежачи, штанги поспіль
Тренування Б (повторень 5х5, 3 рази/тиж): присідання, накладні жим, станова тяга(1х5)

мої початкові думки, щоб мати штангою рядку замінити сидять поспіль, мої LAT витягає вниз (навпроти пл преса), і мій нахил жим від грудей Б (навпроти жим жим); я не маю поняття, де поставити зворотний палубі двк.

будь-які поради з вдячністю.

+917
LDP 22 січ. 2014 р., 01:02:55

Я чув, що будучи хворим протягом декількох тижнів, так що ваша витривалість різко знижуватися. Невже це правда?

+909
Drs1603 25 лист. 2016 р., 16:15:58

Аеробні вправи вимірюється в серці процентну ставку (Макс) і часу. Наприклад, у нас люблять говорити такі речі, як "я проходив X% год протягом y хвилин, то Z% за з хвилини" і т. д. Якщо один із них високий, інший, як правило, низька. Ми не можемо зробити високо-високо, не падаючи в непритомність.

Якщо ви не відчуваєте себе дуже втомленим, це нормально. У цьому випадку, робить це протягом більш тривалого часу, в кінцевому підсумку вам бажаного результату. Якщо є якісь пагорби на всі ваші прогулянки, це величезний бонус.

І крім того, я великий прихильник для прогулянок в цілому. Існує багато можна сказати для тренування, де ви тримайте спину прямою, підборіддя вгору, і, як правило, гарну поставу протягом тривалого періоду часу.

Ходьба по годині в день-це дивовижне додаток до силового тренування.

Що стосується плавання; якщо ви можете робити це регулярно, піти на це. Це один із цих диво-вправ, де ви не можете дійсно зробити це неправильно. У будь-якому випадку, це буде аеробні вправи з опором.

Але просто нанести точки будинку; ти молодець! Ходьба є, власне, вельми гідне доповнення до силового тренування.

+893
divya nagar 9 лют. 2013 р., 07:39:37

Якщо працює для вас, я кажу, продовжуйте робити це. Головною перевагою кардіо взагалі що ви можете зробити це протягом тривалих періодів часу без носити себе або отримати травму. Як довго, як ви змусити себе трохи (який може бути що завгодно-від зміни рельєфу біг трохи, щоб просто ходити трохи швидше), ви будете продовжувати покращувати ваше здоров'я.

Справжня проблема-це вправа, що вам неприємно, або що змушує вас активно відчувати себе погано (як в старому анекдоті йде, здоровий спосіб пробігти марафон-підготовка до неї, а потім пропустити гонку).

+869
Ian ortiz 3 груд. 2010 р., 09:38:23

Гарна річ про гантелями полягає в тому, що ви можете додати їх на багато легше вправи. Багато культуристи використовувати гантелі, щоб допомогти гарантувати, що їх рутина/результати симетричні, кожної частини тіла потрібно підняти ту ж суму - де штанги дозволяють людині "обдурити" і перекласти частину навантаження на одну сторону тіла. Якщо ви поставите хорошу рутину, торкаючись кожної частини тіла ви повинні побачити гарні результати від програми гантелі близько 3 місяців (в залежності від вашого поточного стану та інтенсивності ви йдете з).

+836
Daniel Santana 11 черв. 2013 р., 10:06:04

Ви знайдете багато порад в Інтернеті з цього приводу, більшість з них не продемонстрував.

Це те, що в Британському журналі спортивної медицини говорить про це:

Останні дослідження показують, що строки прийому протеїну, пов'язані з вправи може бути більш важливим, ніж загальна кількість білка, спожитого в день. У випадку тренування з обтяженнями, прийом близько 20-25 г високоякісний джерело білка за годину після тренування, з'являється для того щоб зробити максимальну швидкість синтезу білка.

Таким чином, загальна кількість споживаного білка не важлива, терміни. Але ця сума набагато менша, ніж добавки хлопці кажуть.

(для перегляду повного зазначену вище статтю можна підписатися на 30 днів безкоштовно).

+725
chAlexey 14 жовт. 2010 р., 10:16:51
Те, що ви їсте, коли і чому.
+693
Tyler Garavaglia 18 лют. 2013 р., 16:39:19

Ключ до підйомно-без травм, щоб зберегти інтенсивність слухняними і форма правильна. Великий 4 ліфти: присідання, жим, станова тяга та накладні преси відмінні скоби, які дають Вам велику перевагу за роботу, яку ви робите. Однак, якщо ви починаєте, ви можете хотіти працювати на них. Задній ланцюга є важливим, і одним з перших речей, які ми втрачаємо, коли ми сидимо на стільцях весь час.

Я міг би почати з цього на пару тижнів, щоб будувати якісь Базова сила:

 • Округлої спиною розширень. 4х8 на вагу тіла. Опустіть тіло так, спина округляється, і вести з ваших плечей. Намагаюся працювати до 5х10.
 • Перекладом. 4х8 на те, що здається складним, але ви все ще можете зробити з хорошій формі. Роботи до 5х10.
 • Випади. 50 повторень усього (25 на кожну ногу). Почніть маси тіла, і коли це відчуває себе дуже легко використовувати гантелі на вашій стороні.
 • Для похилого жиму. 3х5 на вагу ви можете контролювати рухи. Опустіть штангу так, щоб вона паралельно з підборіддя, а потім назад вгору. Приведення нижню планку не зробить вас набагато сильніше, і може ушибался плече. Бути консервативним і початок світу-навіть просто в барі.

Це дозволяє побудувати одну серйозну силу, яка буде необхідна для виконання великого 4. Це також дозволяє вам робити те, що не зовсім так, як технічної, щоб почати. Як тільки ви відчуваєте себе впевнено з цим, я б порекомендував перейти на щось на кшталт "Вендлер" 5-3-1. Ваша мета як мінімум зберегти ваші м'язи і повернути частину того, що ви програли-не намагайтеся зробити якомога більш сильним як можна швидше.

Вендлер 5-3-1 тільки збільшує вагу, раз в місяць, і тримає вагу керованими з Вагами, ви повинні бути в змозі впоратися, якщо ви виберете простий відправною точкою. Це поняття AMRAP (як можна більше повторень) на верхній набір основних вправ протягом дня, і це AMRAP з хорошій формі. Якщо ваша форма починає руйнуватися, припиняти набір.

+662
Viscaro 20 черв. 2019 р., 19:23:59

Прикинутися, що між плечей і ліктів крила. Спробуйте і підніміть з цієї частини, і не стільки руками. Також з усіма вправами що з'єднання тіла розуму. Це те, що Кай Грін рекомендує. Сподіваюся, що це допомагає

+636
user9573897 18 черв. 2013 р., 01:22:51

Хм... Ну це звучить як погана ідея.

Коли ви використовуєте ультра ви повинні прислухатися до свого організму і знати, коли, щоб підштовхнути її, як годувати і як поливати. Я не хочу, щоб спробувати розбити маршрут і план його до такої міри. Ви не знаєте, що рельєф місцевості як ви знаєте, якщо він збирається бути гарячою або холод на добу.

+628
Siddhesh 2 серп. 2015 р., 15:09:44

Як швидко може в середньому, не особливо-посадка людини очікується, щоб рухатися по нерівній землі коротше (~50 футів) відстані?

+592
Kirya 10 лип. 2017 р., 11:38:18

З точки зору основних рисах вашого програмування, виглядає досить хорошою. Сила-це дуже легко розробляти, хоча більшість людей, як правило, не мають уваги на ньому працювати належним чином. Сила програм повинна бути дуже простою і, як новачок, ви повинні дивитися в значній мірі збільшити загальний вага кожної сесії. Ти правильно фокусувати свою увагу виключно на складових ліфтів (працює багато м'язів, особливо тих, які мають велике безпосередній вплив на іншу частину тіла - присідання і станова тяга). Програм, щоб подивитися на це 5х5 і 5-3-1. Очевидно, переконайтеся, що ви знайомі з технікою цих ліфтів, зокрема, як це було зроблено неправильно (90% часу) може призвести до травм, особливо, якщо ви працюєте поруч з вашим Максом.

Найголовніше, що ви повинні зробити, це поступово збільшувати вагу, який ви піднімаєте - якщо ти хочеш, твій організм буде реагувати, і ви отримаєте сильніше.

Я б також згадати про те, що завантажується несе служити чудовим обробники - в тренажерному залі, фермери прогулянки-це найпростіший спосіб зробити це: візьміть 2 гантелі (мета приблизно 50% вашого власного BW в кожній руці якщо ви можете) і ходьби. Ось воно! Мета, щоб отримати як далеко, як ви можете в термін, мету на дистанцію і запишіть час. Перевірте мій блог для отримання додаткової інформації - http://mmastrengthandconditioning.wordpress.com

+569
keks74rus 22 жовт. 2012 р., 00:52:00

Я борюся з постійною втомою протягом всієї моєї днів. Я відчуваю, що моя дієта-це хороший і збалансований, я п'ю багато води, і я здійснювати на регулярній основі. Я теж постійно втомлюється і затуманенном свідомості, що є невдалим, так як я добре вчився і збирався піти працювати з моєю свідомістю. Я все ще буде добре, я просто думаю, що я міг би зробити набагато краще без цього.

Кілька речей, щоб зазначити, що я недавно (2 тижні тому) перестала пити газованої води і кофеїну; я випив багато, але 2 тижня має бути достатньо, що це не вплине на мене, вірно? Я теж не активний зараз; я додому зі школи за пару тижнів до початку стажування.

Однак, я не думаю, що ці двоє могли вплинути на це, що багато. По-перше, пройшло 2 тижні, як я випив останню кофеїну. По-друге, я все ще працюю деякі, і я все ще відчуваю це постійна втома, навіть коли я дуже зайнятий.

Я використовував для боротьби з поганим безсоння (вже не так багато), і я не на ліки, інші, чим же, який я беру кожен день, щоб допомогти з моїм настроєм. Я послідовний графік сну і спати по 7-8 годин на добу.

Є вітамін я міг бути дефіцит або, може бути, щось конкретне я міг би запитати у лікаря?

+560
szeli 9 груд. 2016 р., 19:01:50

Погляньте на цю статтю: серце спортсмена. Дивлячись на ваші тренування, я думаю, що ти більше спортсмен, ніж ти думаєш. Тільки на велосипеді за 8 км в день і тримати принаймні, 40 миль на тиждень аеробних вправ.

У статті йдеться, що з важким режимом аеробних вправ, серце реагує на зниження серцевого ритму, але і збільшення об'єму крові в кожному ударі. З анаеробні вправи (важка атлетика, інші висока інтенсивність спортивний), стіни серця товщають для підвищення артеріального тиску при фізичному навантаженні. Це нормально впливає, і зміни відбуваються протягом перших 4-6 тижнів тренувань.

Також згідно ст. ви повинні проконсультуватися з лікарем, якщо:

 1. Історія непритомність без видимої причини, особливо якщо непритомність стався під час або відразу після тренування.
 2. Симптоми аритмія, серцебиття, пропущені удари або тріпотіння пульсу або під час відпочинку або тренування.
 3. Близького родича, який раптово помер у віці до 55 років або з сімейної історією ранньої ішемічної хвороби серця, високий рівень холестерину, синдром Марфана або збільшене серце.
 4. Сімейну або особисту історію судом.
 5. Ви чоловік старше 40 років або жінка старше 50, Американський коледж спортивної медицини рекомендує, що ви маєте медичне обстеження перед початком програми вправ.
+545
batmaniac7 27 жовт. 2016 р., 06:38:09

Я буду 50 в наступному році і займалися цим. Я знайшов цю цікаву статтю

http://tkdtutor.com/TOPICS/Training/Strength/Age/Age-01.htm

Існує базова програма Сила на останній сторінці

Цікава цитата зі статті: "Люди, які 70 років, які мають опір підготовлених з 50-річного віку, м'язові площа поперечного перерізу і міцність порівнянні з групою 28-річний сидячий предметів. "

Наскільки це відновлення йде, я згоден з Дейвом Ньютонів коментар, по суті, подивимося, як піде. Люди можуть бути такими різними, що важко дати хороший відповідь.

+523
Sandeepan Pal 3 бер. 2012 р., 15:18:58

Я ще не повністю виключені розтріскування, але я знайшов прийомі англійська сіль ванна перед підйомом тягарів значно зменшується утворення тріщин я відчували при цьому підніматися, і через деякий час тріскати я випробував протягом дня також зменшується. Я не впевнений, якщо остання є результатом моїх поліпшень сила або безпосередньо з сіллю ванни.

Тут більше інформації про користь солі для ванн Ванни:

За даними Національної академії наук, Американського дефіциту магнію допомагає пояснити високі темпи хвороби серця, інсульт, остеопороз, артрит, біль у суглобах, травні розлади, пов'язані зі стресом захворювання, хронічна втома і ряд інших захворювань. Хто знав?!

+464
william hills 13 трав. 2014 р., 19:32:18

Так, це можна зробити швидше. Спочатку, все, що вам потрібно зробити, це просто тримати на конях, і ви зможете поліпшити, і це те, що я рекомендую почати.

Також переконайтеся, що ви знаєте, як ефективно використовувати ваші передачі. Багатьох початківців їздити на передачі, що дуже важко натиснути і швидко втомлюються. Як правило, ви хочете, щоб повертати ноги у 80-90 оборотів в хвилину.

+375
Hazan Tayeb 15 лист. 2017 р., 22:44:22

Це в основному при запуску програми Сила від Mark Rippetoe, це відмінна програма для створення всіх базових сил. ви будете робити 3 підходи по 5 повторів для кожної вправи, за винятком hyperextentions 3 підходи і 8 повторень. Тут представлені вправи.

У вівторок

 • присідання-Почніть з 100 фунтів
 • лава для преса - старт з 80 фунтів
 • гантелі bentover ряд - почати з 35 кг
 • hyperextentsion - вага тіла

У четвер

 • присідання-робіть 105 фунтів
 • накладні прес - роби 60 фунтів
 • підборіддя вгору - вага тіла

В суботу

 • присед-робити 110 фунтів
 • жим лежачи - 85 кг
 • гантелі bentover рядку - 40 фунтів
 • hyperextentsion - 5 фунтів

Споживання калорій 16 х ваш вагу тіла= загальна кількість калорій в день. 50% повинно бути білка, 40% вуглеводів і 10% жиру. Тримайтеся подалі від пшениці, картоплі, пива, цукру і смаженої їжі. зменшити до 2500 калорій, якщо не працювати на цьому тижні або буде тільки один раз.

Поступово завантажувати свої вправи кожне тренування додаючи по 5 кг в кожній вправі на кожному тренуванні. Ви можете побачити, що в понеділок і п'ятницю тренування.

Відпочивати між сетами- 4-5 хвилин між підходами, відпочинок цей довго або надто міцності переклад менше калорій.

Аеробні вправи, ви повинні отримати від 15 до 30 хвилин кардіо 3 рази в тиждень. ходьба потім працювати ваш шлях до пробіжок. Його до вас, коли ви хочете працювати, що перед силовими тренуваннями зробити це в інший день або після підйому.

+360
Sharad Ayam 1 серп. 2016 р., 05:00:55

Загалом, організм адаптується до нових стресових навантажень (тобто тренування) зі швидкістю приблизно 50% в тиждень. Так, після 4 тижнів, ваше тіло буде приблизно 95% адаптувалися до нової навантаженні. За "адаптації" я маю на увазі побудова м'язової тканини, підвищують щільність капілярів, більш ефективно генерувати АТФ та ін Якщо ви починаєте нову навантаження, їх розвиток адаптації за 4 тижні буде:

Тиждень 1: 50% Тиждень 2: 75% 3 тиждень: 87% Тиждень 4: 95%

В види спорту на витривалість, однак, тренує спортсменів, як правило, не зберігає той же обсяг роботи за весь 4-тижневий період. Замість цього, вона змінюється циклічно з загальної підвищувальної тенденції, покликані стимулювати подальшу адаптацію, навіть після 4-х тижнів.

Тому я віддаю перевагу відстеження фітнес-прогрес через більш ніж чотири тижні.

+354
peterparker78 22 трав. 2019 р., 04:07:45

Я постараюся, щоб покласти це з точки зору непрофесіонала

Велоспорт використовує в основному ноги, але використовує практично всі м'язи вашого тіла. На велосипеді, вона тренує ноги і серце, щоб бути в змозі доставляти кисень до працюючих м'язів. Однак, це не дуже добре з адаптацією зброї/як працює. Тому, коли ви бігаєте, ваша верхня частина тіла і ядро буде втомлюватися, тому що ці м'язи не звикли приймати багато кисню.

Холодна температура коштує насправді допомогти вашій витривалості. 10-18 градусів за Цельсієм проблем не повинно бути. У теплу погоду ви потієте більше, що зменшує обсяг крові, що зменшує кількість кисню ваші м'язи отримують. Також у теплу погоду, ваш організм намагається позбутися від тепла тіла, забезпечуючи шкірі більше крові (тобто зовнішні поверхні вашого тіла). Коли це відбувається, знову ж таки, ваші м'язи отримують менше крові і, отже, менше кисню. Це займе трохи більше часу, щоб зігрітися в холодну погоду.

Здібності ваших легенів приймати кисень практично не є обмежуючим чинником для витривалості. Ви повинні були б бути в дуже великій висоті, де мало кисню або надзвичайно спортсменом (тобто, інакше VO2max близько 68), де у вас є можливість використовувати кисень на божевільній швидкості.

Ще одна річ. Споживання кави буде насправді тимчасово збільшити вашу витривалість. Він містить кофеїн, що збільшує частоту серцевих скорочень і сприяє збільшення доставки кисню до м'язів. Насправді, багато конкурсів межа витривалості, скільки кофеїну ви не дозволяється вживати перед гонкою.

+258
lucagouty 24 квіт. 2015 р., 08:04:15

Можливі Дублікати:
Хитрощі, щоб схуднути 48 годин

У мене фотосесія в суботу вранці і я шукаю способи схуднути для мене, щоб бути в змозі вписатися в моє плаття. На жаль, сьогодні був День подяки. Я намагалася не є стільки, але я досі не вкладається в моє плаття. Я хочу схуднути на 5-10 кілограмів... будь-яка допомога?

+226
Paul Imbeau 2 бер. 2017 р., 10:58:24

Наскільки щільно/втратити ваші стегна і стегна? Якщо ви зазвичай проводите багато часу в сидячому положенні, ваші згиначі стегна стають виключно туго... на жаль, робота не відпускає їх. Якщо ваші стегна і стегна вузькі, погляд на йогу.

+223
user78326 8 серп. 2019 р., 21:30:47

Це звучить, як ви хочете, щоб почати включення м'язів-підйоми і зважені підтягувань, коли це можливо. Я не думаю, що киппинг підтягування є дуже підходящим з цілого ряду причин, але якщо вони плавають в човні (і у вас здоровий, сильний, гнучкий плечовий пояс), рок-ЕМ.

Верхньої Частини Тіла Сила Тяги

Влада-це не єдина мета для верхньої частини тіла тягне, хоча це має сенс для ряду додатків (бойові види спорту, особливо єдиноборства, приходять на розум). Мій методи розвитку швидкісно-силових якостей в цьому русі малюнок буде наборів груди-бар підборіддя UPS та/або підтягувань, з часом прогресує ляскаючи підтягувань, м'язи-ДБЖ (на барі, а також кілець), і мотузка. Багато силової роботи в тому, що картина руху виявляється спорт-специфічна для мене, наприклад, підходять модулі для кидків дзюдо.

(Я розумію, що деякі можуть не підходити для вашої ситуації.)

Сила Інформує Влади

Я не великий шанувальник киппинг підтягування. Вони здаються мені відволіктися від моєї мети сила, міць і гнучкість. Вони вимагають всі ці речі, але я думаю, що вони надто ризиковані для здоров'я плече, і вони, здається, не розвивати ці якості так само ефективно, як інші методи. (Хоча якщо б я була гімнасткою, я б співала іншу пісню.) Я думаю, що замість того, щоб розвивати потужність, киппинг підтягування буде розвивати сила витривалість і працездатність.

Я думаю, що самий вірний шлях до верхньої частини тіла сила тяги буде до вас сильний, як пекло. Потужність є функцією міцності, адже таким чином посилюється, як правило, автоматично зробить ще один потужний.

Всі перераховані методи будуть застосовуватися на міцність-орієнтованого підходу, а так би працював до однієї рукою підборіддя, а також зважені підтягувань.

Я зробив помилку, перехід від великого обсягу підтягувань і віджимань (щось на кшталт 3 підходи по 12-15) з низьким рівнем зважений підборіддя (3 підходи по 3-5 повторень з 25-60 фунтів). Після того, як я попрацював до 15 підборіддя поспіль, я збираюся додати зважений підборіддя як доповнення, а не заміна: 2 наборів 12 до 15 повторень, незважений, 1 набір від 7 до 10 повторень з вагою.

+203
aliceston 19 черв. 2010 р., 02:36:31

Йти з програмою, як Стартова сила або сильний ліфти 5х5. Вони є гібридами Білла Старра 5х5 , яка є навчальна програма для футболістів і підвищує загальну силу і атлетизм.

Насправді, ви були б гарним кандидатом для перемикання на Білл Старр версії пізніше (приблизно через рік Стартова сила або сильний ліфти програму), тому що Олімпійські ліфти ідеально підходять для вибухових/прискорення швидкості.

Щодо нарощування м'язової маси сила проти цих програм штангою поставить вас на шлях самозахоплення в два рази вашої ваги. Покажіть мені когось, хто може це зробити, або тягнути 500 фунтів від підлоги або лави 250: вони будуть сильними, вони будуть мати м'язи, і вони будуть як поїзд.

+122
Lord Hass 18 лист. 2010 р., 07:51:57

Я хочу отримати кращу рухливість і гнучкість. Тому я збираюся почати розтяжку кілька разів на тиждень. Однак, я не хочу бути супер худий з-за цього. Робить розтяжки негативно впливає на будівництво м'язів? Чи втрачу я м'язи, тому що занадто багато розтягування? Я трохи боялася, що може трапитися. Мій страх виправданий або я занадто багато хвилююся?

+85
LifeSpeed 28 лют. 2011 р., 17:05:22

Я не можу виконувати присідання з обома ногами на землі.

Ось картинка з максимальній глибині я домагаюся без падіння (утримуючи таблицю).

enter image description here

Я цікаво, якщо це проблема рухливості щиколотки, тому що мої ноги мають дуже високу арку і на картинці я не можу покласти коліна далі переді мною.

Або якщо це проблема з силою або гнучкістю мої стегна? Коли я йду вниз я відчуваю, що вони дуже домагався.

 • Це буде можливо для мене, щоб виконати повний присед в один день?
 • У вас є порада для мене, щоб поліпшити свій діапазон руху, не падаючи?
+82
Thabiso Mofokeng 10 лип. 2017 р., 22:31:51

В першу чергу йога-це не фізичні вправи. Те, що люди називають йоги на Заході-це насправді називається HathaYoga, яка займається тіло. HathaYoga включає всю систему організму, включаючи дихання. Якщо ви робите це тільки як поза, це дає тільки переваги що таке нормальна стреч дасть вам. Йога є потужним і вона буде творити дива тільки з цим духовним елементом(я маю на увазі не релігійні). Це може бути більш небезпечно, іноді, якщо ви робите це unproperly. Йога-це як електрика, вона має великий потенціал,але якщо з ним поводитися неправильно, воно може заподіяти великої шкоди.

Якщо ви дійсно хочете відмінний результат для вашої системи тіла, воно повинно бути зроблено певним чином.Є кілька хороших вчителів, які зможуть навчити вас цьому.

Якщо ви хочете щось зовсім не духовні, є деякі менш складні пози, які можна робити вдома..

+28
user272447 7 вер. 2015 р., 01:27:49

Я шукаю якийсь спосіб тренування верхньої частини трапецієподібних м'язів, використовуючи тільки свій вагу тіла. Як правило, це буде досягнуто за знизує плечима або вертикально гребе, але без ваги, знизує плечима і гребе практично марно. Я думаю, що будь-який інший м'язи потрапляє під час мого циклу тренування, але мені не вистачає моєї верхній пастки.

Редагувати: у мене параліч Ерба (права рука) через родову травму, і, отже, не може робити стійки на руках якого-небудь роду.

+19
jayaganthan 16 лип. 2015 р., 16:07:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil