Порівняння і контраст видах присідання

Я перехід з програми новачка (5х5 або) в проміжну програму. Безліч режимів вправ рекомендую присіданнях, але що більше підходить для розробки:

 • Пауерліфтинг?
 • Гіпертрофія?

Я зараз роблю з високою спинкою присідати, але після з'являються в проміжних програм, які їх переваги/фокус?

 • Коробка
 • Сумо
 • Стійка
 • Рубати
 • Накладні
+692
NSjonas 12 черв. 2016 р., 11:01:26
40 відповідей

Я ніколи не використовував ні анаболічні препарати/і т. д. але скористалися багатьох добавок.

Я не в змозі успішно досягти "насос" без добавок, однак.

Я використовую дуже високих доз оксиду азоту стимулятори, креатин, бустери тесту (не стероїди-в основному все просто плацебо), цукор (так, цукор), кофеїну і високим вмістом білка/калорій ... потім почала підніматися і штовхати так складно і довго, як це можливо. Я отримую "насос" такий, але без попередніх згаданих матеріалів, я не можу зробити справжній насос. Я знаю, насоси не дуже показовим є багато, але я люблю знаючи, що я можу отримати стероїдний насос без стероїдів/прогормоны, але я хотів би отримати його без будь-яких добавок.

Я тренувався близько 8 років і я дуже, дуже далеко від початківця або навіть проміжними.

Я перепробувала дуже велика кількість повторень, низьке число повторень, повторень, середніх і низьких і високих повторень-кожне комбо, кожен кут, і не може зробити "насос" неправильно, якщо я не приймати добавки і т. д.

Я не прошу конкретних порад тренування-більш того, тільки про те, як я можу отримати насос професійно-Санс.

+994
Priscilla 03 февр. '09 в 4:24

Я зараз почала з HIIT і тому не може прийняти його повної інтенсивності. Мені було цікаво, можуть ( скоріше, повинні ) я роблю це кілька разів в день, кажуть від 2 до 3 (можливо навіть більш) рази в день або я повинен дотримуватися тільки один раз в день?

В даний час, я після HIIT кардіо, де я роблю вправу протягом 1 хвилини, потім відпочиньте 30 секунд. а потім піти на 1 хвилину. Після цього, я повністю вичерпав як я повний новачок.

+984
Dwhitz 30 бер. 2014 р., 10:11:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для тих, хто насправді хотів зробити це тренування

Жоден з цих відповідей не є правильною відносно тренування, вказаною вище.

В bodybuilding.com відповідь по електронній пошті теж неправильно, коли стосовно до цієї тренуванні, я вважаю, вони дали спільну відповідь на те, що 5 х 3,2,1 значить, але це не має нічого спільного з тренуваннями пов'язано.

Тренування вимагає п'ять комплектів 3,2,1 повторень в іншому-паузи стиль навчання.

Це означає, що ви використовуєте важку вагу, який ви могли б зробити близько 3-4 повторень максимум, і провернути 3 складних повторень (можна просто управляти, щоб зробити їх). Потім отдышись ви відпочиваєте на кілька секунд (10 секунд або близько того), то силою 2 більше повторень. Потім відпочиваєте ще кілька секунд, і зробити фінальний реп. Це спосіб натиснути на вас, щоб зробити (3+2+1=6) повторень з вагою, що зазвичай ви можете зробити тільки з 3-4 повторень.

Це один набір. Ви повторюєте цей процес 5 разів робити 5 комплектів.

Зверніть увагу, це не звичайне значення 5 набори 3,2,1, але це сенс в даному контексті даної тренування.

+846
Stella Dinh 21 бер. 2011 р., 08:12:13

На даний момент я працюю в 3 шпагат:

 1. Спліт: Ноги Плечі, У Вівторок.
 2. Спліт: Груди + Біцепс, Четвер.
 3. Спліт: Спина + Трицепс, Субота.

Це тільки для нарощування м'язів, але тепер я хочу додати трохи кардіо тренування (20-30хв) на мої тренування. Я повинен робити кардіотренування на моїх дні тренувань або в дні відпочинку? Які плюси і мінуси? Будемо вдячні будь-якій допомозі.

+818
HaJo Schatz 20 лип. 2016 р., 10:28:53

Креатин може поліпшити вашу здатність виконувати коротко, переміжної, високої інтенсивності вправ. Це особливо корисно в тренування і спринт тренування. Беручи креатину, ви збільшуєте ваші м'язи магазинах креатинфосфату (PCR), який використовується в АТП/ПК енергетичний шлях (використовується для коротких сплесків інтенсивної діяльності < 10С). При збільшенні магазинах ПЛР ви можете збільшити продуктивність системи АТП/ПК і скоротити час відновлення. Хоча ви можете побачити деякі кращі спектаклі з добавок, це в першу чергу підходить для дозволяючи вам тренуватися довше і важче, тому спеціальної підготовки ви зробити, це буде важливо.

Якщо ви говорите про повторюваних спринтів, які перевищують 100 м ви йдете, щоб побачити все меншу віддачу від добавок чим довше ви йдете. Щоб досягти покращень у цій області, ви будете потребувати, щоб зробити деякі навчання, орієнтованого на шлях гліколізу.

Якщо ви відповісте на питання в моєму коментарі я зможу дати більш конкретну відповідь про те, як тренуватися для досягнення результату.

Оновлення: судячи з усього вам потрібно створити свій кардіо бази більше. Не знаючи часу, я не можу давати жодних порад. Ви можете продовжувати тренування як ви робите їх, і чому вони не призначені для кардіо тренувань вони будуть виконувати цю функцію, поки ви не в змозі підтримувати зусиль і напружень в анаеробних молочнокислих системи. Якщо у вас багато часу, це буде набагато ефективніше слідувати плану периодизированные тренування, яка будує кардіо бази перед переходом на етапи, які зосереджуються на швидкості молочнокислого і alactic.

+792
MWRMWR 14 бер. 2016 р., 12:45:26

Я почав останнім часом велоспорт деякі довгі поїздки, і я відчуваю деякі болі в коліні.

Я не знаю точно, що сталося; я отримую незначні скарги з усього коліна. Дивись мій останній питання більш докладно. Так що я цікаво, якщо є загальний курс фізичних вправ я можу слідувати, щоб допомогти поліпшити загальний стан здоров'я коліна, і, щоб не напружувати їх.

Які види діяльності можуть посилити біль у коліні? Я зазвичай проводжу багато часу стоячи на комп'ютері (для того, щоб уникнути проблем зі спиною), але я хвилювався, що це може ускладнити проблеми з колінами. Я також ухвалив, щоб зігнувши ноги в колінах для того, щоб потрапити на низькі речі, як, наприклад, при митті посуду.

Що я можу зробити, щоб допомогти поліпшити здоров'я коліна? Там тягнеться або вправи я можу зробити? Я знайшов пару з питань , що обговорять вправи для лікування конкретної травми коліна, але я не впевнений в тому, щоб спробувати деякі з них або уникати їх, якщо вони роблять ситуацію гірше, враховуючи мої конкретні проблеми.

+756
Hydralie Cream 29 серп. 2019 р., 11:12:28

У мене є кілька років досвіду силових тренувань, але не підняв у пару років.

Щоб повернутися на правильний шлях я йду початковою міцністю/або гібрид (в основному або 3х5).

У мене завжди була погана постава (арочні назад і вперед головою), і офісний планктон, це не допомагає. Я завжди помічаю, що коли мій (назад) сила йде вгору, моя постава поліпшується.

Тому я вирішив зробити трохи додатковий на спині. Побудувати трохи додаткової м'язової маси і додаткової міцності шляхом введення виділеного день.

Це програма, яку я придумав:

Підтяжка НЕГ (чергуються між нейтральними, pronated і супінації зчеплення): 10х1 
Система повної зупинки рядків БД (з планками, тому я можу більше зосередитися на лат): 3х8 
Хватка урвати висока тяга: 8х3 
Сидить кабельні рядків: 5х8 
Широким хватом LAT витягає вниз (альтернативний BTN і фронт): 3x15

Я повинен сказати, що я не пішла на провал ще на якихось вправ, але це важка програма. Я неабияк вимотала годин після того, як я завершив цю тренування. Більш ніж на мій сила днів.

У мене таке питання: я знаю, що будинок не є показником ефективної тренування, але при цьому обсяг і інтенсивність я б очікувати, щоб отримати принаймні трохи поболює. Що ви думаєте про цю програму? Ви думаєте, він ефективний у нарощуванні сили та/або розмір?

Тому я хочу знати, якщо це буде ефективним для міцності/розмір не буде він покращити свою поставу.

+731
pete bowcott 16 жовт. 2017 р., 23:36:09

Я дійсно не виконані протягом досить багатьох років, і я хотів би повернутися на підніжку в цьому році починаючи з деякого біговій доріжці (поряд з деякими іншими тренажерний зал, засновані речі, як Орбітреки і велосипеди)

Який тип кросівки будуть добре для бігуна-любителя з вельми плоскостопість? Які речі я повинен бути розглядаємо, коли шукаю взуття?

+720
Roger Fan 18 січ. 2013 р., 08:58:09

Коли людина сильно мускулисте, точність менше, ніж 17% жиру, і ви повинні бути відносно здорові' змінити?

Наприклад, це можливо для людини, щоб сказати 6'3 і 70кг або 6'3 і 110 кг, і так би мовити 17% жиру в організмі буде тренування, щоб помітно відрізняється фактичної маси жиру в організмі. Однак тут додані м'язів про сало це більше поширене навколо, або люди прагнуть завжди мати не більше 13.6 кг жиру в їх тілі (17% від середньої ваги для чоловіків ~80кг)?

+705
Wapaca 14 черв. 2016 р., 17:09:00

Не дивлячись на думки про те, яка з них "краще додаток там"

Я почав працювати з особистим тренером і не змогли знайти додаток, де:

 1. Персональний тренер може розробити свій тренування
 2. Я/ми можемо простежити відносно того, як я зробив
 3. Він особистий тренер може дизайн сеанси, коли я не тренуюся з ним

Мені відомо про таких програм, але вони не люкс мій рахунок:

 1. Підйом Журнал
 2. Fit77
 3. LiftBig
 4. ВИИТ

Спасибі.

+702
cmungall 24 жовт. 2015 р., 22:42:29

Я використаний для того, щоб підняти щодня ваги. Але пройшло 2 роки і я, ймовірно, втратив більшу частину того, що я отримала в 1год підйому. Якби я почав знову, я б хотіла підняти на п'ятницю, суботу та неділю. Наскільки ефективно це буде? Чи повинен я взагалі морочитися з цим?

+677
user27888 5 лист. 2011 р., 21:52:16

Ок, ти сам напросився :)

Дивлячись на це з точки зору теорії.

Втрата жиру

Втрати жиру протягом декількох тижнів можна. Це вже точно і, як Наташа вже було сказано, kethogenic або НГС дієта може зробити це з великим акцентом на може)

Набрати м'язову

Тепер ось ми добираємося до тієї частини, де це стає складніше. Різке сало різати значить залишити деякі живильні речовини і/або виконуючи надмірна кількість кардіо діяльності. Робив хто-небудь з тих коштів, що є або менше матеріалу для м'язів, щоб працювати, або musscles більш втомленими, щоб почати з, і м'язи, при цьому не виключено, будуть не кардинальні.

Так, в резюме:

Як різати сало різко і нарощування м'язової маси в той же час не життєздатна.

Як зірки кіно, і такі це робити, це нарощувати м'язи спочатку, а потім різко скорочувати, як правило, з допомогою інтенсивних кардіо, карбюратор виснаження і те, що все добре в короткостроковій перспективі, але не здоровий на всі в довгостроковій перспективі.

+635
conesplitter1 13 квіт. 2019 р., 22:37:19

Які фактичні докази є, за чи проти, соматотипів на фізичному рівні.

+633
Elchanan Sharon 12 квіт. 2011 р., 10:44:38

Я не хочу здатися грубим, але те, що ви просите змушує мене вірити, що ви не зробили жодних досліджень в цьому. Гуляючи певний точну кількість кроків не реально нічого, крім ...ну, вважаючи свої кроки. Якщо ваша мета-схуднути, перше, що ви повинні зосередитися на вашій дієті. Враховуючи, що ваш раціон правильно, ви будете втрачати вагу, незалежно від того, якою діяльністю ви займаєтеся. Я можу посилання на купу статей про це, але я думаю, що ви повинні досліджувати деякі з цих речей на свій власний. Тим не менш, я дам вам кілька порад про те, як досягти того, чого ви хочете.

Насамперед, забудьте про цю кореляції бізнесу. Втрата ваги, харчування і т. д. не лінійні процеси, і в значній мірі залежить від індивідуальних.

Мій кращий рада, якщо ви хочете схуднути, буде дотримуватися встановленої дієти як до низкоуглеводной високим вмістом жиру (так як ви тільки ходить, ви дійсно не потрібно вуглеводів для будь-яких інтенсивних фізичних вправ, крім волокна, звичайно). Гарною основою, буде приймати ваш вага в кг і множимо на 14. Це більша чи менша кількість калорій необхідно для підтримки ваги, де ви зараз. Тому залежно від того, скільки часу ви хочете втратити цю вагу, наприклад, якщо ви хочете втратити близько 0,5 фунт на тиждень, відняти 500-600 ккал від цієї цифри, і домогтися, щоб споживати таку кількість кожен день. Так що, якщо ви важите 165 фунтів, тоді вам потрібно буде приблизно 1700-1800 калорій в день, щоб втратити півмільйона фунтів на тиждень (знову ж таки, зверніть увагу, це не зовсім лінійний).

Цих калорій, оскільки ви хочете зберегти м'язи, переконайтеся, що ви отримаєте принаймні один грам білка на кг ваги, я.е 165г оскільки більше м'язів означає більш високої швидкості обміну речовин. Близько 20-30% ваших калорій повинні надходити з жирів, а решта-з вуглеводів з низьким глікемічним індексом, орієнтуючись на волокна.

+617
Akiress 1 квіт. 2013 р., 18:31:16

Я повинен сказати, ви повинні звернутися до лікаря з цього приводу або хоча б тренер, який допомагає людям з запущеними травмами. Я ніколи не знав нікого з такою проблемою, так що я може бути занадто.

Так як ваша ходьба не дуже швидко, можливо, вам слід зосередитися на ходьба у швидкому темпі, так що ви пройти близько 40 км приблизно за 6 годин. Якщо ви можете зробити 3 години в такому темпі, то ви повинні бути в змозі працювати з короткими кроками і швидко каденції, не піднімаючи коліна (наприклад, перемішування).

Я не тренер, але я думаю, вам слід поговорити з лікарем або медсестрою або кимось.

+604
Dr XRP 5 вер. 2014 р., 06:29:03

Ви пробували кучері з EZ завиток бар, можливо, допоможе. Також підтягування з зворотним хватом або нейтральним хватом. Завитки молотка повинні прийняти навантаження на передпліччя.

+598
fouss 12 лип. 2017 р., 03:19:52

Я люблю багато ходити і зазвичай я йду досить швидко покривають великі відстані пішки.

Що якщо я куплю пару кросівок (особливо мені подобаються ці: свіжої піни Boracay в В3) для повсякденної ходьби. Буде він здоровий для моєї ноги носити його для не-спортивних заходів / causually?

+581
Matthew Stinar 9 серп. 2012 р., 15:44:25

Як Новачок, це єдине, що ви можете втратити жир і наростити м'язи одночасно. Отже, мої пропозиції для початку:

 • Тримати свій раціон під контролем. Харчування допомагає вам втратити вагу в той же час отримувати достатньо енергії для роботи. 1г білка на кілограм ваги тіла. Перебування світло на вуглеводи, тільки після тренування, Якщо ви можете зробити це.
 • Звернути увагу на програму. Це на 1х5 станова тяга, конусність ваш підігріви (дві з найбільш поширених помилок, я бачу людей після цієї програми).
 • Зробіть ваш кондиціонер працювати на вас, а не проти вас.

На самому початку вага буде відчувати світло. Дійсно світло. В цей раз зверніть увагу на форму, протягом місяця ви почнете відчувати вага важкий. Ви будуєте анаеробної сили, ви не хочете робити аеробні кондиціонування.

Тому, коли ви робите ваш кондиціонер, то робіть це після того, як ви піднімаєте і в той же день. Акцент на високих інтервалами інтенсивності. Краще використовувати crosstrainer, гребний тренажер або еліптичний тренажер, тому що вони отримують верхніх і нижніх органів. Важко йти протягом хвилини, потім легко перейти на хвилину, і продовжити цикл, поки ви не можете піти більше або 20 хвилин-в залежності, що настане першим. Це важливо: якщо у вас виникли проблеми при СЛ тренування, вам доведеться відступити кондиціонер. Крім того, відпочинок на вихідні дні! Ви будете тільки нашкодити собі і запустити тягне рано, якщо ви не даєте вашому тілу час, щоб відпочити і побудувати м'язи ви питаєте, що вони роблять.

Ви будете голодні після сесії. Якщо ви обмежуєте вуглеводи тільки після тренування, ви будете робити добре. Білка буде більше друг, поки ви намагаєтеся скинути вагу і стати сильніше. Що ваше тіло не використовувати, щоб побудувати більш сильні м'язи будуть використані в подальшому для отримання енергії. Це допоможе вам відчувати себе повним довше, і тримає вас від переїдання.

+573
FocusWiz 18 лист. 2011 р., 16:06:19

У мене гойдаються в спині. Я новачок в пілатес і це, здається, правильне болі в спині і розгойдуватися в спині надзвичайно.

Але пілатес мат(будинку) змушує мене відчувати себе сильніше і виправляє поставу потім. Пілатес реформер болить спина. Я отримую багато рекомендацій для реформатора, як Новачок.

Чому ж метод пілатеса не працює на реформатора ? Я роблю щось неправильно в той час як на реформатора? Є якісь загальні помилки, щоб уникнути при роботі з реформатором ?

Будь рада для мене ?

+531
Blacklist Human 10 серп. 2010 р., 23:37:53

Ось довгий короткий розповідь:

Я раніше (2 роки тому) дуже великий (13 каменів у віці 15 років), але тепер я повністю втратив всі (важить 11 камінь на 17). Справа в тому, що я не втратити це правильний шлях, замість того, щоб я голодувала.

Я досі виглядаю дуже товстої (роздягнувшись) і я думаю, це тому що я не тонований. Я до сих пір люблю ручки і цицьки. У мене руки дуже худі, але це тому, що вони вам виділяють вправи (ЛОЛ).

Я як і раніше не багато, але за словами мого лікаря, це здоровий розмірі (понад 1200 калорії/день).

Тепер я думаю, що я ще в режим голодування, тому що я намагаюся тренуватися так важко, але я не бачу ніяких результатів. Я на велосипеді за 3 години вранці кожен день, роблю 400 віджимань, і багато дощок.

Моє тіло, як і раніше те ж саме, з деяким надлишком шкіри (у мене було безліч зайву шкіру перед тим, але більшість його зараз немає) але у мене ще є чоловік сиськи, ручок і верхньої частини ноги дівчат...

це навіть тонізують в режим голодування? має режим голодування має нічого спільного з цим питанням?

дякую

+422
Steve shawl 1 жовт. 2017 р., 18:47:14

Їм старші (42), але мій пульс спокою в даний час 63 БПМ теж. Дивно, 140 ударів в хвилину-це ще один збіг: у мене дуже важко їхати більше, ніж на велотренажері. Я останнім часом вдалося досягти 150, Але мені довелося штовхати так сильно, що мої коліна боляче протягом днів і я взагалі припинила велосипедах.

Я думаю, що це хороший знак, що ви не можете досягти більш високої ЧСС. Це означає, що ваше серце пристосувалося і стало дуже ефективним. Ви повинні привітати себе.

Однак, якщо ви дійсно хочете, щоб побачити ваше серце битися швидше, спробувати абсолютно нова вправа, яке вимагає великого зусилля від декількох великих м'язів одночасно. Присідання або станова тяга добре, що якщо ви не зробили їх раніше. Якщо ви бігун, спробуйте швидко пливе (або навпаки). Але через кілька днів ваше тіло може адаптувалися до нових виконати ваше серце знову буде бити не дуже швидко. Поки ви не здатні нормально здійснювати, пульс під 140 БПМ не про що турбуватися. Більш того, це ідеальне стан багато хто з нас бажали для себе, щоб бути щасливим про це.

+381
brittanywag 26 серп. 2010 р., 13:31:51

Я не знаю, як довго ти робиш підтягування, але у вас є деякі несправності рухові стереотипи вкоренилися і не важливо, скільки слабка підготовка точки ви робите, ви завжди будете повернутися до цього несправний скоромовкою руху.

Я дам вам два способи виправити ці помилкові руху.

Спосіб 1 змастити ПАЗ: Це відмінно працює, якщо у вас є бар підтяжки будинку або поруч з вами. По суті те, що ви хочете зробити, це підняти рівень субмаксимальної але з досконалою формою. Так, наприклад, якщо ви можете робити 5 повторень в ряд, зробити 1 підтяжка. Ви правильно прочитали 1 Ідеальна підтяжка. І робити це кожну годину. Ще одна підтяжка, стає занадто легко, зробити 2 підтягування щогодини. І зберегти будівлю звідти. Це може здатися дуже малим об'ємом, але з плином часу він накопичується швидко. Скажімо, наприклад, по 8 годин на день ти робиш 1 Ідеальна підтяжка. Це 8 повторень в день і до кінця тижня це 56 загальна підтягування. Ідеальний підтягування я міг би додати. І як ви стаєте сильнішими, загальний обсяг тижневого навантаження буде збільшуватися.

Так чому представники субмаксимальної? Також вона дозволяє добитися ідеальної моделі руху і зупинити, перш ніж втому осідає. Це найшвидший спосіб домогтися правильної техніки.

Спосіб 2 Динамічне Зусилля Підтягування: Схожий на попередній спосіб, динамічних зусиль робить те ж саме, але протягом тренування. Так наприклад, ви можете зробити 5 чистих підтягувань. Здорово! Зараз зробити щось подібне 10 х 1. Це 10 комплектів 1 респ. Відпочинок 30-60 секунд і зробити ще один набір. Справа в тому, щоб практикувати вчинене підтяжка вправи без втоми стає фактором. Ще 10 х 1 легко; не тоді, коли ви можете зробити 10 х 1, 10 х 1, але коли дійсно легко, повторень, швидко і форма хороша, прогрес на 10 х 2, потім 10 х 3; АД навіть 20 х 1. Істотно більш низьких повторень.

Техніка при виконанні підтягування, ваш перший контакт з руками. Тому, коли ви робите розтяжку, переконайтеся, що ви стискаєте в барі. Цим будуть займатися ваші передпліччя більше, і ви будете здивовані, як набагато більш стабільний, ви відчуваєте тільки цей простий рада. Далі, коли ви тягнете, уявіть собі, тягне тільки з допомогою двох кілець (це палець між середнім і мізинцем). ІДК, чому, але я виявив, що людина може займатися правильної м'язи більше з цим києм. Нарешті, я дійсно думаю, що ви повинні оформити канал Брайана Alsruhe на підтягування. Він має провідне підтяжка техніку, що просто нерозумно.

Підводячи підсумок, ви практикуєте техніку і зупинити, перш ніж потрапляє на втому. Продовжуйте робити це протягом місяця і подивитися, як ваша форма, сила і розмір вибухнути з кожним тижнем ви робите це.

+365
Judee 20 жовт. 2019 р., 18:31:17

Правильний шлях, щоб об'єднати їх за допомогою тренувальних циклів. 12-тижневий цикл сила (штат Техас, коров'ячий сказ і т. д.) Тоді може бути підступ тиждень, потім щось на стороні Тома, як німецький обсяг навчання.

У всьому цьому є дані у вигляді результатів, щоб підтримати їх. Коли ви починаєте змішування і зіставлення на основі власних теорій, ви можете бути впевнені, він не буде настільки ефективним, як йде по стопах професійних тренерів.

+351
Diego Carballo 24 лип. 2015 р., 17:02:57

Все зводиться до швидкості, з якою ваше тіло обробляє цукор. Прості цукру роблять його в потік крові дуже швидко, і тому ви повинні уникати їх, якщо ви працюєте, споживаючи їх ... інакше вони повинні бути перетворені в глікоген, або навіть сало.

Складні вуглеводи зайняти більше роботи і часу, щоб бути оброблені і випущені як прості цукру в кров, і тому забезпечують твоє тіло енергією без шипа ви згадали.

Там виразно була ступінь перекомпенсації проти вуглеводів в останні роки після багатьох анти-жир риторики. Я думаю, що язувати складні вуглеводи разом з додаванням рафінованого цукру на "погано" категорія аналогічну помилку "всі жири є нездоровою" минулого.

Тут поради ДСЗ на вуглеводи: http://www.nhs.uk/Livewell/loseweight/Pages/the-truth-about-carbs.aspx

+326
user2329051 15 січ. 2020 р., 07:59:39

"Це Перетренованість?"

Немає загальної відповіді на це питання. Перетренованості не залежить від програми, а скоріше про взаємини між учнем, їх програми, їх здатності до відновлення, і поза стресу.

Для деяких людей, ходити по годині щодня протягом двох тижнів може викликати перетренованість. Інші люди можуть увійти сотні миль на тиждень протягом кількох місяців поспіль.

Для деяких людей з трьох сесій підйому в тиждень (з допомогою даної програми, з урахуванням ваг, і так далі) межі своїх можливостей. Інші не оскаржені менше шести днів на тиждень по два тренування в день.

Відповідь на питання: "ця програма перетренованості мене" є моніторинг маркерів перетренованості, які численні і складні. Вони залежать від ЧСС, сон, і ступінь млявості всю дорогу до аналізу крові і бар-швидкість відстеження.

+315
transer22 5 серп. 2014 р., 13:40:49

Кращі еквівалент я знаю Нейсміт правило. "Дозволити 1 годину на кожні 3 милі (5 км) вперед, плюс 1 годину на кожні 2000 футів (600 метрів) підйому."

По-друге, коли справа доходить до виконання його, наскільки добре ви особисто знаходитесь у бігу по горбах. Вам може знадобитися, щоб розрахувати коефіцієнт самостійно. Пам'ятайте, що пристрої Garmin відображення рівня моря на відстань, не відстань схил.

+269
Mahin 2 груд. 2011 р., 05:28:04

Пульсу не є точним наук, як фізика або математика - це м'який науковий сенс це взагалі відноситься до більшості населення або групи зразків.

Якщо ви вважаєте дзвоноподібному кривий, стандарт з підготовки кадрів відноситься до може бути 80% (чи скільки там) вибірки. Це точно не поширюються на дві групи 10% на зовнішні сторони графа.

Ви не випадковість, це добре. Деякі люди можуть отримати їх годину до 240bpm, а деякі не можуть отримати свої год вище 100bpm. В "220 мінус ваш вік" максимальна ЧСС формула не працює для викидів.

Я б просто використовувати відсоток максимум годину або "тест на розмову" і ігнорувати весь 140-150bpm цифри.

Я тренував дитини плаванню, який не зміг підняти пульс вище 120 або близько того, і він у підсумку став фіналістом громадян Канади з плавання. Це не має ніякого значення, як важко ви працюєте чи ні.

+266
AlisaFox 14 лют. 2016 р., 11:26:14

Це не відповідь на ВП, так як він був 6 років, але більше для майбутніх читачів, які спрямовані тут на Google.

Скільки води потрібно пити залежить від того, скільки ви піт. Занадто багато пити і ви будете повинні взяти перерву на туалет або є інші проблеми. Пити занадто мало і у вас буде зневоднення.

Ви можете спробувати поекспериментувати і подивитися, що працює. Ви будете знати, що ви отримали це право, коли вам не потрібно робити ніяких перерв під час або одразу після, але і комфортно зволоженою протягом.

Мій особистий показник, як слина в роті відчуває. Якщо це починає відчувати себе трохи товщі, ніж зазвичай - це час для SIP.

+214
Jeff Mather 15 лист. 2016 р., 18:44:47

Ви пробували "стрічка" твоя нога? Спробуйте використовувати деякі пов'язки або tensoplast і т. д. для пом'якшення поверхні під ніг, а також тримати шкіру під ногу "на місце", даючи йому злегка рвані і тягнув і в кінці кінців хворіти, як пухир.

+211
enyo 17 квіт. 2011 р., 05:54:25

Ваше питання дуже незрозуміло. Це залежить від того, чи збираєтеся ви для втрати жиру, або бодібілдинг, або в цілому фізичну форму. Оскільки співвідношення вага/зріст трохи висока я припускаю, що ви збираєтеся для втрати жиру. Якщо це так, ви повинні обов'язково включати в себе 3 км пробігу в свій графік тренувань, який згодом може бути розширений до 5 км біг і так далі. Будьте впевнені, щоб розтягнути, перш ніж хоча. Я також рекомендував би збільшення віджимань мінімум 50, 5 сетів з 10 віджимань

+186
user340160 19 черв. 2015 р., 12:06:02

Ви шукаєте замовлення на ці речі?

Я просто перестав бути студентом, але я був би схильний зробити

 1. Поїзд
 2. Їдять
 3. Медитувати
 4. Дослідження

Ви повинні тільки з'їсти після тренування, щоб переконатися, що ви дійсно отримаєте переваги вашої тренування. Потім медитував, щоб отримати в mindset на навчання має сенс.

+184
Veronica Albright 6 черв. 2018 р., 19:47:19

Переливання аутологічної крові, тобто "зберігати свою власну кров, щоб використати пізніше час", є свого роду допінгом. Чому цю практику заборонили, як наркотики, коли там явно не зовнішньо застосовують речовини?

+165
Ricardo Vieira 19 лют. 2015 р., 05:41:41

Заклопотаність вашої родини втрачається. Тяги 80кг це цілком розумно, так як тяги 100кг, 120кг, 160кг або.

Чим небезпечне підняття тягарів не знята сума, але якщо ви уважно просування з додатковою вагою, будучи розумним з одним-реп-максимальне число спроб, достатньо прогрівається, керуючий незначні травми, і діючи превентивно на рухливості і запаленням суглобів.

Що ж тоді буде переконати свою сім'ю від цього? Неможливо знати. Вони переконали докази? Показати їх травматизму порівняно через спорт, який показує, важкою атлетикою, щоб бути надзвичайно безпечним. Вони переконані, прочитавши звичайні жінки піднімають? Показати їм швидкий блозі. Вони можуть бути переконані, що жінки ліфт конкурентоспроможним, розширити їх уявлення про жіночу capabulities? Показати їм, скажімо, Юлія рід.

+160
deserteaglekaan 18 квіт. 2014 р., 13:20:27

Я хочу почати робити тренування з метою стати сильніше, нарощування витривалості, і більше підходять загалом.(Також, я не в даний час потрібно турбуватися про втрату ваги, 5'6" 125 фунтів.) Чому ці цілі? Щоб відчувати себе краще про себе і для леді ;)... я якось не дуже стає "великий" - я звелю фізичні вправи робити мені, дай мені силу, я міг би використовувати изо дня в день.

На жаль, найбільша проблема у мене це відсутність знань, а відсутність обладнання. Це не дуже практично для мене, щоб піти в спортзал (це занадто далеко для мене, щоб насправді робити це постійно)

Які вправи потрібно робити вдома, щоб стати сильніше і підвищити витривалість?
Крім того, що вправи на розтяжку слід робити, щоб уникнути травм?

Досі я просто робив спорадично віджимання, присідання, стрибки на місці - я намагаюся придумати рутину я можу зробити, 5 днів в тиждень. Тільки обладнання в мене на даний момент-це набір з 10 фунтів. гантелі

(Просто, щоб підкреслити, як мало я знаю - я просто дізнався, що таке "присідання", тому прохання пояснити все якомога краще) може бути не обов'язково як робити вправи, я можу глянути на це, але переконайтеся, що я розумію, що м'язи деякі вправи повинні допомогти мені і ще одній маленькій підказки, що я, ймовірно, не знаєте.

+149
David Bebb 28 лист. 2011 р., 22:01:15

У мене була проблема з КСВ та логотип на великому пальці ноги. Я взяв його ніж EXACTO і віддалена підтримка з логотипом. Дивлячись на вашу фотографію, схоже, не мають такої розкоші.

У мене є постійний червоний слід на моїй нозі, де логотип був.

+133
Bradock 22 жовт. 2016 р., 04:23:40

Спочатку ви повинні розуміти, що сидіти весь час-це не тільки погано для вашої спини, але також погано для вашого навчання. Перерву в навчанні на шматки близько 20хв. Використовуйте перерви для фізичних вправ.

Це має реально допомогти вам з навчанням, так що навіть не взяли, що ви повинні додати "втрачений час" в кінці.

В залежності від вашого поточного рівня фізичної підготовки, комплекс вправ може підійти, але я збираюся припустити, що ви швидше непридатним, враховуючи графік ви описали.

Я хотів би почати з одного з цих великі фітболи.

Залишок на нього на коліна і руки. Якщо ви можете тримати, що стабільний простягай руки або ноги одночасно і утримувати протягом 10 секунд за один раз Якщо ви можете зробити це протягнути ноги і протилежні сторони, діагоналі і знову провести.

Якщо ви можете зробити що отримати масу тіла фітнес-додаток, який дозволяє робити і відстежувати окремих вправ. Я як Фрилетикс але є тонни там. Безкоштовна версія Фрилетикс повинно бути добре, так що це не буде коштувати грошей, якщо у вас є смартфон. Робити одну вправу кожен перерву і ви побачите величезні зміни, в тому числі менше проблем зі спиною.

В розглянути стоїть стіл. І нестабільний стілець, який змушує вас, щоб збалансувати ваше тіло собі, а не згорбившись у м'якому кріслі.

Нарешті, можливо, найважча частина: Зупинка навчання по 13 годин на день. Потрібен мозок іншим вчитися. Обмежувати себе 8ч на добу і у вихідні дні. Або ви будете ненавидіти себе в 1 або 2 десятиліття.

+113
Danny Holland 24 січ. 2011 р., 15:04:24

Як вважають smith288, я теж пропоную вам дати відпочити м'язам, принаймні, 24 години(його навчання поради експертів). Ви повинні переконатися, що ви не тренуватися з тієї ж м'язи протягом 24 годин, як ваші м'язи потрібно час, щоб відпочити.

+113
Manoj Kumar Saini 6 черв. 2018 р., 10:11:34

Коли я роблю схеми навчання я відчуваю себе хворим протягом декількох годин після. Я роблю присідання, випади, нахилився над рядами, віджимання, стоячи пліч-о-прес, чергувати біцепс, трицепс над головою, і ABS і потім відпочити протягом 60 секунд і робити це знову і знову ще 2 рази. Я зазвичай роблю це вранці, але я відчуваю себе хворим, навіть якщо я їм перед моєю тренування. Хто-небудь знає, що може бути відбувається? Хто-небудь стикався з цим?

+101
cespinoza 2 лип. 2011 р., 22:48:24

Зменшення плями (тобто втрата жиру, призначені для конкретного тіла) - Це міф. Області, з якої жир видаляється через метаболізм майже виключно функція генетика і гормони, і особливі фізичні вправи, які ви використовуєте не може істотно змінити розподіл в організмі жирової тканини. Просто продовжувати займатися спортом і підтримувати здорову дієту і це майже неминуче, що ви будете в кінцевому підсумку починають втрачати жир з тих зон тіла, які ви хочете поліпшити.

За пропозицією Майкла, кілька джерел, щоб підтвердити мої твердження:

 1. http://www.exrx.net/WeightTraining/Myths.html
 2. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17596787 (результати ухильно: можливо верхній важіль спорт зниження у чоловіків через шкірної складки вимірювання [не точний за моїми прикидками, як гіпертрофія і утримування води може спотворити ці результати], ні у жінок. Висновок говорить: "МРТ виявили генералізований підшкірної втрата жиру залежать від статі, підтримуючи поняття, що зменшення плями не відбуваються в результаті тренувань з обтяженнями.")
 3. http://ajpendo.physiology.org/content/292/2/E394.full (стаття говорить, що розщеплення жиру відбувається переважно в жировій тканині прилеглих до робочої м'язі, ніж покояться м'язи за деякими спостереженнями. Тим не менш, автори роблять висновок, що "[М]руди калорій витрачається під час аеробних, всі вправа тіла, ніж вправи з місцевої групи м'язів, і, відповідно, людина, яка прагне втратити жир рекомендується виконувати вправи для тіла". Немає розумний спосіб інтерпретувати цю статтю як допоміжна поняття "зменшення", як це зазвичай підноситься, тобто втрата жиру, орієнтовані на конкретні частини тіла, без прив'язки до загальної всього тіла-втрати жиру і калорій вимагає активності.)
+30
karlchilders 13 лют. 2015 р., 04:38:55

Ви виділяєте приблизно 0,4 кілограма атомів вуглецю кожен день, який ви не можете відстежувати. См. також https://physics.stackexchange.com/questions/2605/how-does-mass-leave-the-body-when-you-lose-weight .

+26
adarshaj 13 січ. 2012 р., 14:19:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil