Фітнес-вимірювання відповідних висот?

Що таке вимірювання загальної фізичної підготовки для біцепса, груди, живіт, стегна і незабаром на.

І яку вагу має рекомендаційний на 180 см?

+502
Alix 24 вер. 2016 р., 22:08:27
31 відповідей

Почала я тренування 3 місяці тому.Мої м'язи дубели під час тренування. Мій тренер запропонував мені повний масаж тіла. Це правильний шлях, щоб піти повний масаж тіла або що є причиною жорсткості і як позбутися цієї скутості. Будь-які пропозиції з вдячністю.

+996
lima 5atu 03 февр. '09 в 4:24

Вам не обов'язково втрачати вагу, бо ви спалюєте більше калорій, навіть якщо ви робите це послідовно. Використовуючи більше калорій змусить ваш організм вимагати більше калорій, тобто ви будете голодним. Так що, якщо ви хоч якось контролювати споживання, він, ймовірно, не мають ніякого ефекту на ваш вагу.

Те ж саме стосується і більш високий метаболізм, більше м'язів, а також, не впевнений, що зробить ваш чистий змінити баланс калорій.

Єдиний спосіб бути впевнені, що ви втратити вагу, щоб контролювати кількість калорій ви їсте і адаптувати їх до ваших витрат. Якщо ви не хочете, щоб зробити це, і ви зазвичай не робите, якщо ви не є професійним спортсменом або зробити більшу частину вашого життя, ви повинні змінити, як ви їсте, і що ви їсте.

Голод є не єдиним чинником, який визначає споживання калорій, апетит і звички інші. Якщо у вас завжди є доступ до висококалорійною їжею, ви будете їсти більше, тому що це винагородить тебе більше. З іншого боку, якщо ви маєте звичку їсти їжу домашнього приготування, Якщо ви купуєте продукти, коли ви не голодні, і так далі, ви будете їсти те, що ви є, тому що лінь і звичка сильніше обжерливості ;)

Існує також деякі свідчення того, що фруктоза змінює ваш рівень голоду.

+962
19Muha97 18 лип. 2013 р., 18:51:14

Більшість штангетки призначені для важкої атлетики - поштовху та ривку. Ви можете прочитати про це в інтернеті, в тому числі історії та еволюції взуття. Загалом, ви абсолютно потрібен каблук для виконання Олімпійських підйомників, будь реальний вага на штанзі.

З урахуванням сказаного, я не вірю в носінні взуття для пауерліфтингу - без взуття дійсно допомагає вам краще сидячи або станова тяга більше ваги. Ви повинні бути в змозі отримати ваше тіло в правильному положенні без допомоги взуття, яка є аргумент про те, що люди використовують для чому ви повинні носити взуття для великовагових влади.

Я беру в мінімалістський підхід і тут - швидше за все, якщо мені потрібно рухатися в один прекрасний день якийсь важкий вага, я не буду мати пару взуття, призначена спеціально для нього валяються скрізь.

Тепер, якщо ви все ще зацікавлені у взутті я настійно рекомендую вам перевірити WLShoes.com. Вони ведуть базу даних всіх важкої атлетики та кросівки і люди пишуть коментарі та відгуки на них.

+922
Sandy Zamora 27 лип. 2013 р., 14:05:27

Дієта, фізичні вправи і відпочинок виразно йдуть разом, але насправді ви повинні з'ясувати, скільки калорій ваш горіння порівняно з Скільки ви їсте. Я знайшов деякі хороші безкоштовні калькулятори ІМТ, БМР, УШМ, і калорій в http://howtogainweight123.com/calculators

+884
Michael Clouse 15 бер. 2015 р., 16:58:23

Ліфтинг для оптимальної ваги/м'язової маси не є оптимальною для спалювання калорій і пульс.

Якщо ваша мета-спалити більше калорій, біжи. Біг може спалювати до 1000 ккал/год в кращому випадку, ви ніколи не досягнете тих видів чисел тягарів, навіть враховуючи, що підняття тягарів збільшує ваш метаболізм протягом тривалого часу.

Слід також відзначити, що у нас є багато різних можливостей, щоб бути перевищений. Робимо зап'ясті кучері на відмову не зробить вас марафонець.

Можна спалити багато калорій за допомогою підняття тягарів обладнання, з програмами, як кроссфіт, і це може бути гарною загальною тренування, але робити багато складних підйомів завжди збільшить ймовірність отримання травм.

Я теж трохи скептично, сказавши, що тренування спалює жир. Біг протягом години дозволить використовувати жир, так, але це буде також зменшити споживання жиру в решті частини дня, і буде викликати почуття голоду, а також. Жир використовується і зберігається в кожну секунду кожного дня. Що важливо для загальної втрати ваги є різниця між енергетичною використанні і те, що ви їсте.

+878
pangur 24 бер. 2015 р., 18:26:22

Коротка відповідь: ви не зможете зробити таку кількість ваги, ваш організм не готовий до цього руху з будь-якою кількістю ваги (якщо ви не повіджиматися раз в той час).

Ви повинні привітати свою дочку і пишаюся нею, жим своєї ваги-це хороша мета для початкового та середнього рівнів. 2 рази свою вагу тіла не маленький подвиг (я навіть цього не можу зробити, мій Макс стенд 315 і я близько 200 фунтів), 3x-це дуже рідкісна!

+874
ajay ashar 19 трав. 2018 р., 16:01:27

Перебуваючи в хорошій формі, це іноді важко для мене, щоб дихати (мені потрібно дихати більше і глибше) після виконання присідань зі штангою, особливо після довгого бездіяльності. Майже ніхто з інших вправ, змусити мене відчувати себе так важко дихати.

Я думаю, що це з-за великої ваги м'язів в ногах і зовсім не достатньо крові, щоб служити.

Які вправи можуть бути додані в поїзд, можливо, легені?

УПД: у мене немає кардіо проблем. І так, я буду консультуватися з моїм лікарем як можна швидше. Я думаю, що відповідь я отримаю буде корисно.

+835
Ray Hill 26 лип. 2012 р., 14:43:46

Ви можете точно побудувати м'язи і спалювати жир одночасно. Щоб наростити м'язи, потрібно їсти білок. Щоб спалювати жир, потрібно їсти менше енергії (вуглеводів та жирів). Найголовніше, вам не потрібно використовувати періодичне голодування, щоб досягти обох цілей одночасно (поки). Це, звичайно, не заподіє вам ніякої шкоди, але ви отримаєте дуже мало користі, тому немає ніяких причин, щоб пройти через неприємності. Хардкорні бодібілдери потребують у натуральному і ріжуть просто тому, що рідко немає продуктів міститься достатня кількість білка і мало вуглеводів і жирів, щоб дозволити їм втрачати більше жиру.

Джерело: scoobysworkshop.com

+820
Jolly Good 22 черв. 2019 р., 01:32:35

Якщо ви хочете стати більш м'язистим, ви повинні піднімати тяжкості. Кардіо не зробить це за вас.

Але якщо у вас є всі м'язи, які ви хочете, а просто хочете скинути жир, то можна зосередитися в основному на кардіо, але там має бути виваженою складовою вашої тренування, Якщо ви хочете зберегти всю м'язову масу, яку ви маєте. Але якщо ви просто хочете підтримувати, а не виростити м'язову масу, що ви дійсно не потрібно йти в тренажерний зал. Ви можете отримати хорошу підтримувати програми тренування, використовуючи лише вправи з власною вагою.

Читайте також: які вправи потрібно виконувати, щоб зменшити жир в конкретній області тіла?

+803
Marjia Afrin 18 груд. 2018 р., 14:50:33

Я недавно почав віджимання рутини і я знаходжу, що мій нижній прес дуже болить, набагато більше, ніж груди і руки.

Як я повинен вчинити? Я повинен додати деякі вправи для зміцнення м'язів живота, такі, як присідання або підйоми ніг? Я повинен відпочити від Мій графік (3 дні в тиждень), щоб дозволити мої м'язи живота, щоб зцілити? Або я повинен діяти як заплановано?

Мені близько 40, я худий, але з-за форми.

+801
user312284 5 вер. 2017 р., 15:12:08

Біговій доріжці набагато легше, якщо він у дорозі, і буде причиною різниці в темпі. Причина я кажу це, тому що третбан робить всю роботу. Все, що ви робите з цим.

Інша причина, знаходиться поза градієнт, природно, змінюється, навіть під ногами. Ваше тіло повинно працювати більше, щоб рухатися в прямому напрямку, ніж на біговій доріжці. (зовні схожий на нестійку опору в спортзалі - її складніше), ви також Погода сперечатися. Навіть плоский маршруту зовні значно більше м'язів і сил.

Особисто я б тільки використовувати бігову доріжку для розминки, або на пробіжку, коли зовні було неможливо.

 • біжить дорога бігові доріжки в рух вручну, тобто ви робите роботу. Я думаю, що це може бути більш тісно порівняно з зовнішнім запуском
+787
user508128 26 жовт. 2017 р., 07:26:03

Можна отримати пік пристойний біцепс, навіть якщо у вас довгі руки. Я 6'2 з дуже великим вильотом і люди часто говорять, що мої біцепси виглядають пристойно.

Багато питань, працюють біцепси не отримують повної усадки через вправи ви виберете - такі речі, як стоячи або сидячи, гантелі кучері насправді не що добре, бо як тільки гантель у верхній частині реп (передпліччя вертикально), то ваш біцепс не під напругою більше, тому що весь вага йде вниз по руці і ефективно його плече і м'язи тулуба, утримуючи його на місці.

Які краще вправи для підтримки напруги на піку скорочення:

 • Стоїть кабель кучері.
 • Тісне зчеплення підтягування
 • Бент-за концентрації кучері
 • Однією рукою кабель кучері

Ви також можете спробувати робила кучері з лікті далі назад (не в перед або всередині вашого тіла) так як це буде гарантувати, що у верхній частині реп ваші біцепси як і раніше займається.

Крім того, обертання зап'ястям може допомогти підкреслити коротка головка біцепса - ви, напевно, помічали, коли ви напружуєте їх, що, якщо ваші долоні вгору пік більш помітні, ніж якщо долоню вниз або вбік. Коли робиш кучері можна зробити "молоток кучері", де гантелі збоку (долонею всередину, великий палець вгору), який працює довга головка біцепса, або ви можете завити долонею вгору великий палець від тіла). Якщо дуже постаратися і зробити вашу долоню минулому горизонтальна у верхній частині реп, ви відчуєте додаткову вичавити на піку.

+758
Avery Alejandro 1 січ. 2018 р., 14:52:38

Я думаю, що ви можете тільки зробити так багато роботи робити хрумтить і сидіти вікна. Щоб по-справжньому привернути вашу ядро, ви повинні піднімати важкі предмети над головою. Правильно піднімати тяжкості змушує вас використовувати м'язи живота, щоб стабілізувати. Одна з кращих тренувань для преса-повітряних присідання.

+736
awildturtok 7 вер. 2013 р., 09:22:22

Я збираюся почати з того, що я не фізіотерапевт, і я персональний тренер. Перш ніж приступати до будь-тип вправ, я рекомендую вам поговорити з вашим лікарем і, можливо, Вам фізіотерапевтом, якщо ви (або ваша сім'я може собі це дозволити. Гарна новина полягає в тому, що здається, що ваш стан не є дегенеративне. Подруга моєї дочки рідкісна форма РС, який пригнічує здатність організму до відновлення м'язів після тренування. Він також повинен допомогти встати, якщо він впаде.

На підставі загального опису того, що у вас є, і швидке зчитування, що Amyoplasia, працюючи нижньої частини тіла збирається бути проблемою. Саме тому я рекомендую фізіотерапевт. Вони можуть бути в змозі допомогти вам компенсувати краще для обмеження діапазону руху.

Аеробні Тренування

Це звучить як кілька форм аеробних тренувань просто не буде працювати для вас. Це означає, що ви будете мати, щоб бути набагато більш творчим. Ось гарна новина: серце не знає того, чи використовуєте ви свої ноги або руки в хід. Він просто знає, що треба перекачувати більше крові. Вам просто потрібно, щоб отримати ваш тариф серця вгору, але все ще бути в змозі говорити під час тренування.

Кілька можливостей:

 • Плавання (ноги зазвичай прямо в більшості форм)
 • Нічого, де основна частина вашого руху знаходиться у верхній частині тіла. Я вважаю, що є деякі вправи варіантів велосипедів, де ви крутите педалі руками.

Силові Тренування

Тут ваші варіанти трохи більш відкритим, тим більше, що ви збираєтеся бути підтримані в яку-небудь ємність. Якщо інвалідність строго в нижній частині тіла, я рекомендую використовувати машини для тренування ніг. А я люблю вправи, як присідання і станова тяга, це не буде працювати для вас. (Ви могли б бути в змозі зробити сумо станова тяга, але я б почекав трохи, перш ніж намагатися їх). Якщо ваша верхня частина тіла не страждає від amyoplasia, тоді я спробував би використовувати вільні ваги, а в сидячому або горизонтальному положенні.

 • Жим (гантелей або штанги)
 • Сидячи накладні прес (гантелі або штанги)
 • Гантелі рядків (на колінах на лавці)
 • Перекладом (машина)
 • Жим ногами (верстат, стільки ж діапазон руху, як ви можете сміливо звертатися)
 • Скручиваемости ноги (машина, так само як і жим ногами)
 • Будь-яку роботу черевної порожнини (планки, присідання, свічники)

Будь-який з машини з чим-то сидіти або лежати на повинні бути абсолютно безпечними для вас. Ви принаймні хочете отримати достатньо сильний, так що ви можете мати більше незалежності. Вам може знадобитися передпліччя милиці, щоб пересуватися в тренажерному залі, і ви можете використовувати їх, щоб допомогти вам отримати вгору і вниз. Не бійтеся тренажерного залу. Більшість там все просто намагаюся зробити сильніше або виглядати краще. Ви можете зробити кілька хороших друзів. Ваша первісна мета-бути в змозі встати і сісти за волі, навіть якщо ви використовуєте, щоб допомогти вам з переходом. Якщо ви проводите там достатньо часу, просто покласти в роботі, люди будуть поважати вас.

Заключні Думки

Інвалідність просто означає, що деякі речі складніше для Вас, ніж для інших людей. Завдання полягає в тому, щоб знайти те, що ви можете зробити, і що вам подобається робити. Фізіотерапія допоможе вам або повернути втрачену рухливість, або більш ефективно використовувати наявний у вас тіло. Знайти хорошого допоможуть вам бути незалежним, наскільки ви можете бути, і допоможе вам прожити своє життя настільки повно, наскільки ви можете.

Хоча у вас є деякі фізичні обмеження, найбільшим недоліком все - таки є те, що вони дозволяють собі робити. Кожна людина здатна вдосконалювати себе в деякому роді. Чим більше ви розумієте, що ваші обмеження є насправді, ви розумніші може бути про поліпшення себе.

Суть у тому, що регулярно рухається в деякому роді допоможе вашому серцю працювати краще, краще використовувати ваші калорії, тримати ваше кров'яний тиск вниз, і в цілому поліпшити ваше загальне здоров'я. Знайти те, що ви можете зробити зараз, того й гляди щось поліпшити з плином часу. Ви можете не бути в баскетбольній команді, але ви будете більш впевненим у собі людиною.

+733
squirrel42 1 бер. 2011 р., 07:52:46

По-перше, вітаю з втратою ваги, це дуже добре, що ви досягли і ви повинні пишатися! Перший крок завжди найважчий.

Дієта

Ваша дієта досить добре, може бути, додати трохи більше протеїну, як куряча грудка, а також інші пісне м'ясо. Потенційно, коли ваші тренування стають трохи більш агресивним, можливо, вам доведеться додати трохи більше вуглеводів, щоб дати вам енергію,

Працюючи на своїй основній

Тепер, якщо ви хочете працювати або тонізувати область живота, я б запропонував починають працювати на своїй основній, а також кардіо.

Будь ласка, пройдіть по цьому посиланню тут: http://greatist.com/move/best-bodyweight-exercises-abs

Це деталі різних вправ, які ви можете випробувати прямо зі свого будинку і, так що ви можете спробувати на свій дозвілля (я зазвичай кидають в основних тренувань в кінці моєї звичайної тренування).

Виходячи з дому, моїми улюбленими є "велосипед ногами", "флаттер ногами", "зворотні хрусти", "підняття ніг", "росіяни повороти" і обшивка. Через 3 або 4 тижні можна побачити результати, якщо ви працюєте на основний раз в пару днів, і в залежності від вашого жиру в організмі. Я зазвичай роблю 30 секунд за 30 секунд відпочинку для кожної вправи (3 або 4 комплекти). Ви можете в залежності від того, коли ви почнете відчувати себе більш комфортно.

Однак, всі люди різні, тому просто поекспериментуйте з різними типами Ab вправи і подивитися, що підходить вам :)

Я також рекомендую використовувати YouTube, щоб знайти різні типи тренувань АБ, коли ви відчуваєте себе впевнено :)

Потенційні зміни способу життя

Також розглядали ви збираєтеся в тренажерний зал? Різних вільних вправ ваги та вправи, які направлені на певні галузі, такі як жим лежачи (груди), присідання(ноги), або навіть плечового пояса (плече) всі роботи ядра в якості вторинного м'язи так само (звичайно не так як м'язи-мішені). Якщо ні, може бути, його час, щоб почати включає силового тренування в режим? Почніть з віджимань, і подивитися, як ви себе почуваєте після цього?

Нарешті, ви могли б взяти командний вид спорту. Нічого не допомагає, щоб мотивувати мене, ніж знати, що я частина команди! Я красива погань в більшості видів спорту, але коли люди бачать, наскільки сильно ви хочете виграти, і як багато зусиль ви поклали в, вони дуже схильні допомогти вам робити добре і продовжувати зі спортом! Для мене це баскетбол і футбол, і обидва досить важких кардіо.

Інша змішана поради

Крім того, ви можете виміряти відсоток жиру в організмі? Це може бути не точний, але може бути пристойним показником того, що ми працюємо. Ви могли б Google, 10% жиру в організмі людина виглядає, і 20% жиру в організмі, схоже, просто щоб побачити, як ви рангу з вашими власними БФ% відсоток.

Якщо ви відчуваєте, що у вас занадто багато шкіри, так що ваша АБС не може показати, можливо, вам доведеться проконсультуватися з лікарем, щоб побачити, що ви можете зробити. Вони можуть також бути в змозі обчислити свій відсоток жиру в організмі.

Додатково можу я запитати, скільки вам років?

Будь-які інші запити, будь ласка, не соромтеся запитувати мене!

+718
Kieran Wilson 12 трав. 2010 р., 21:11:57

Як сказав Алек вище, крепатура-це не те, що ви повинні використовувати, щоб оцінити ефективність ваших тренувань. Підвищена здатність підняти більшу вагу з використанням правильної форми, це справжнє випробування.

Якщо ви турбуєтеся про належній формі один з кращих ресурсів, які я знайшов-це сильне керівництво ліфтів. Ключовий спосіб продовжують виконувати присідання добре для тренування різних м'язових зон, які сприяють при виконанні присідань. Працювати ці групи м'язів допоможе вам визначити слабкі ланки, що ви повинні зосередитися на. Знайти посилання на ці додаткові вправи нижче. Місце, яке писав в цьому теж є хороший канал на YouTube називається кінетичною U, який я підтримую. Я сподіваюся, це допоможе вам.

Сильний ліфт присідати керівництво: http://stronglifts.com/squat/


Додаткові вправи: http://www.kineticsportsrehab.com/blog-index/am-i-doing-squats-wrong

+694
Kaitlyn Lucas 23 серп. 2018 р., 04:24:19

Після важкого дня іноді я відчуваю біль у ногах . Спеціально в ніч я відчуваю, що мої ноги страждають дивну біль. Як я можу позбутися цього болю?

+628
YanapornPinma 5 трав. 2017 р., 02:09:06

Я б сказав, опір повітря буде майже тут недоречні, що ми вплинуть на багато більше кроків для коротких (спринтерських дистанціях), де, ймовірно, більш високі люди в перевагу, але в іншу сторону, ростової приходить з ціною, меншою економічній перспективі, тому їм буде набагато важче тримати обороти на далекі відстані.

Деякі цікаві відомості тут, де я витягнув цю цитату:

Висота хіти економіки

Говорячи про економіку, мама, напевно, не згадав, що чим вище ви знаходитеся, тим більше нещасним (що нещасні, а не скупий) вашу економіку. Але - це правда. Оскільки висота збільшується, це коштує більше, щоб працювати в певному темпі, навіть якщо ціна виражена в кілограм ваги тіла. Дослідження у Франції підтверджує це (вплив підготовки, статі, віку і маси тіла на енергетичні витрати на біг, Європейський журнал прикладної фізіології, тому. 66(5), стор 439-444, 1993).

Чому б це бути правдою? Аналізуючи ситуацію, мама б сказати, що кісткова маса зростає експоненціально, а не лінійно, як функція висоти, що означає, що вище бігунів як абсолютно, так і відносно важкі кістки, порівняно з дівчатками. Це витрати на енергію, щоб тягнути ці кістки, так що провали економіки. Не дивно, що більшість світового класу марафонці, як правило, відносно невеликі цифри. Звичайно, відсутність економіки не турбувати спринтерів, кращі з яких, як правило, досить високий. Їх мета в управлінні-це збільшити потужність, не турбуватися про збереження мілілітр кисню тут і там, і максимізації влади, як правило, означає, довгими кінцівками і рельєфними м'язами.

+583
Dazounet 27 трав. 2015 р., 06:56:56

Я шукаю деякі вправи, щоб зробити вдома, без будь-якої ваги. У мене є тільки доступ до набивний м'яч.

Я шукаю вправи, які доповнюють і допоможе мені бігти. Як коробка стрибає, крок UPS і т. д.

+481
atype 9 січ. 2010 р., 00:08:09

(Ваше питання просить наукових доказів, тому я можу накопати посилань на ті моменти, які я зробити, якщо ви хочете.)

Приклад

Розглянемо назад в нору. Для цієї вправи повинно бути зроблено правильно, ви повинні бути в змозі встати з положення навпочіпки зі штангою на задні дельтоиды. Якщо це зроблено з правильною формою, то штанга буде ідеально вертикальної траєкторії, яка тримає його на місці прямо над вашої стопи.

Ось кілька речей, про це тільки одна вправа (теж тяга,) що я не думаю, що можуть бути відтворені в кабелі вправи:

 • цілого тіла, гормональної відповіді, який не може бути викликаний більш дрібних, окремих спільних навчань, або вправ, використовуючи меншу кількість більш дрібних м'язів
 • можливість поступово збільшувати вагу на турніку без обмежень (що відбувається, коли ви досягаєте максимальної ємності кабелю машина?)
 • гравітація завжди тягне штангу прямо вниз, щоб дозволити вам встати з правильною формою (кабельної системи повинен бути дуже складним, щоб завжди тягнути вниз, навіть у разі коли зміщений вперед або назад)

Принцип перевантаження

Штанги не дасть перевантаження, на відміну від гравітації, які ви відчуваєте в повсякденному житті. Ви ніколи не встати з 250 фунтів на спині в повсякденному житті, але можете зробити це зі штангою, забезпечуючи незвичайне зусилля, необхідні для стимуляції росту м'язової маси. І коли ваше тіло звикає до 250 (напевно, після цього одне тренування), зробити це з 255.

Від експерта

Від Mark Rippetoe (виділено мною):

Просто немає інших фізичних вправ, і, звичайно, ні машина, що виробляє рівень активності центральної нервової системи, поліпшити баланс і координація, навантаження скелета і щільність кістки підвищення, м'язової стимуляції і зростаннясполучних тканин, стрес і сила, психологічна попиту і витривалість, і загальний системний кондиціонер, ніж правильно виконується повне присідання.

+460
hildajsawin 29 лист. 2017 р., 00:01:43

Дошка рутина-краще ядро процедури, щоб втратити живота жир в моєму досвіді. Ця процедура включає в себе динамічні руху, не дуже важко зробити, і не займе багато часу. Форма є ключовим, оскільки послідовність - це робити кожен день.

Всі відповіді правильні щодо дієти, втрата ваги і кардіо. Вам потрібно спалювати більше калорій, ніж ви вклали. Тобто число 1.

Удачі.

+454
Govind Parashar 9 серп. 2017 р., 14:56:46

Я нарешті повернулася в режим підготовки їжі, і перш, ніж я ніколи не дав думки про цілі моєї закуски або якщо це має значення, у мене зазвичай білкової або вуглеводної закуски з зеленим чаєм. Час я спрямовуються до 11 ранку на перший перекус і до 5 вечора на другий перекус. Але мені було цікаво, чи має значення, якщо я їм перший перекус протеїн? або я повинен їсти вуглеводів в першу чергу? Я ходжу в тренажерний зал близько 7 вечора, якщо це допомагає, щоб дати деяке уявлення. Інші, ніж мій сироватковий протеїн я не знайшов хороший замінник, щоб розглянути питання про перехід на закуски білка. Так що будь-які пропозиції будуть з вдячністю, як добре.

+370
LOL 23 бер. 2019 р., 08:11:05

Те, що ви повинні розглянути, є те, що травми і операцій може вплинути набагато більше у вашому організмі не тільки те, де у вас була травма. Крім того, біль може послатися, так що можна також змішувати речі.

Якщо ви відчуваєте біль в одній стороні під час роботи, я думаю, що проблема асиметричної ходи. Визначити, як болісно бік рухається в порівнянні з вашими не боляче стало б важливим першим кроком. Що б допомогти звузити причину болю.

Що сказав, на другу половину вашого питання про це десь віджимати, щоб побачити, якщо це викликає біль, тригерній терапії саме про це. Я читав тригерним книги терапія Клер Дейвіс (і рекомендував його членам сім'ї) і мав хороші результати з ним. Якщо ви можете знайти його в книжковому магазині або бібліотеці можна навіть перегорнути до розділу ноги, знайти тригерні точки, які належать біль, коли ти відчуваєш його і подивитися, якщо ви можете промацати їх.

Наскільки розтягнення йде, я його не читала, але критичний самостійного ручного догляду від Donna сайт finando, мабуть, схожий і також включає в себе розтяжку. Зверніть увагу на розтяжку, поки ти зупинити мить ви відчуваєте якийсь дискомфорт і не тиснути далі ви, ймовірно, не зробити гірше, але враховуючи деякі дослідження почали показувати, що розтяжка може призвести до травми, я зовсім не схильні рекомендувати або рекомендувати її на всіх, якщо ти не дуже впевнений, що ви точно знаєте, що ви робите. Також, в моєму розумінні, коли зв'язки тягнуться, вони не повернутися до своєї старої позиції і в кінцевому підсумку слабкіше, як результат, тому я думаю, що наведення ВБК конкретно буде поганою ідеєю, але targetting різні м'язи ніг може і не бути. Також майте на увазі, що якщо ви знайдете м'яз туго при його розтягуванні, зміцнення його з тренуваннями-це краще рішення, ніж намагатися розтягнути його, щоб послабити його.

+331
Jack Smother 27 лист. 2019 р., 11:31:27

Я працюю в лікарні і мені носити обважнювачі на мою повну зміну іноді 4, 5, 6 днів поспіль. Я іду по сходах, а я ходжу швидко. Я втратив 12 фунтів на 3 місяці просто додати щиколотки ваги, навіть без дієт. Я теж п'ю багато кока-коли (дві баночки в день) і я знаю, що це не здорово, але я не п'ю алкоголь і не їжте шкідливу їжу і я вегетаріанець.

Але, я також покататися на конях і пострибати на батуті та використання ваг зап'ястя. У мене ніколи не було однієї проблеми носити їх так довго, як я ношу дуже хороша тенісне взуття. Я ношу чорні скетчерс високі, так що вага насправді відпочивати на мої тенісні туфлі не на моїх щиколотках. Ваг ніколи не чіпай моїх кісточок.

Я каталися на конях і стрибали на батуті років, перш ніж використовувати обважнювачі для ніг, тому я точно знаю, Ваг щиколотки, що працював. Я ношу їх тільки на роботі і якщо мої ноги починають відчувати себе втомленим, я просто зніму їх. Я, напевно, пішки 5 до 10 миль під час мого чергування по всій лікарні.

Насправді у мене дуже тверді ноги і не потрібно більше верхній. Я люблю носити і якщо я не ношу їх, я відчуваю себе з рівноваги зараз.

Вони ховаються під кущі, так що ніхто не знає, що я ношу їх. У будь-якому випадку, обважнювачі були успішними для мене. Мені 47 і в мене єдиної дитини в 40, а у мене тіло краще, ніж я зробив, перш ніж я мав дітей. Мій живіт плоский, а у мене криві, ніж я коли-небудь мав у моєму житті, і взагалі у мене талії.

Це мої особисті результати. У мене теж є друг-перукар, який носить їх кожен день, і я почав носити їх, тому що вона стала набагато сильніше і стрункіше в ногу і область сідниць.

Я думаю, що вони можуть працювати для деяких людей. Вони напевно працюють на мене. Я люблю любов люблю їх.

+282
user8328 16 черв. 2017 р., 18:05:12
 1. Домс прямо не свідчить про те, як ефективні тренування, тому що ви не відчуваєте, не означає, що її не ефективної тренування. Як хороший пістолет присідання для гіпертрофії, вони, очевидно, не бути настільки ж ефективним, як і звичайні присідання, як ви рухаєтеся набагато менше за вагою, проте ви, ймовірно, побачити більше сили в ваш аксесуар м'язів, ніж ви в іншому випадку могли.

 2. Це залежить від того, як ви визначаєте "коліно". Оскільки присідання пістолетом буде зроблено з меншою вагою в розрахунку на коліно сам суглоб потім проходять менш підкреслити, що під час чергового присідання. Однак, там буде більше обертання і в бік сил, як у вас менш стабільну базу для балансу, а це означає більше роботи і навантаження на підроблених або аксесуар м'язи, що підтримують коліно. Якщо ви починаєте присідання пістолет форма низька або немає навантаження і повільно працювати до більш високих ваг (як і будь-які інші вправи) коліна і м'язи навколо нього повинні бути в більшій небезпеці, ніж будь-які інші присідання.

 3. Враховуючи, що присідання пістолетом вимагають значно більшого обсягу роботи, від вашої допомоги м'язів, щоб зберігати рівновагу дуже важко оцінити, хто ваш передній або задній навпочіпки чисел навпочіпки пістолет. Однак було б, мабуть, не менш в порядку 3 рази, якщо не значно більше (в 2 рази для кожної ноги плюс ще кілька).

+258
desireemiler 6 груд. 2011 р., 00:04:39

Я наука і техніка "виродок" (мені подобається вивчати речі сам, використовуючи мій комп'ютер просунутий способи, як програмування власного аналітичних рішень) і мені подобається бігати. Так я готовий купити гаджет (зразок годин або так) що б не лише надати мені відео з даними, заснованими на мій пульс, коли я бігти, але дозвольте мені також завантажити динамікою серцевого ритму (я маю на увазі так як ЕКГ) даних, "часові ряди" для мого ПК так, що я б міг його сам проаналізувати.

Чи Можете ви порекомендувати якісь конкретні моделі? Я не знаю точно. Багато USB-включений і може передавати дані на ПК, але я не змогла знайти інформацію про те, що саме вони передають і я не впевнений, якщо вони можуть записувати і дай мені серце, історія якої.

Інші функції не дуже важливі. Єдина особливість, яку я дійсно хочу, так це те, що я описав, всі інші будуть просто приємні "бонуси".

+142
Justine Kibulei 19 лют. 2011 р., 15:13:32

“Кроссфіт тренер по витривалості і 100-мильний слід, фанатик, Брайан Маккензі Коста-Меса, штат Каліфорнія, надряпав простий вид тренування набір на дошці у своєму домашньому тренажерному залі, потім провів п'ять хвилин навчання мені правильну техніку веслування. Я потребував тренуванні, щоб допомогти мені зберегти фітнесу, а я лікуєте травму ноги, тому він направив мене до гребний тренажер—часто називають велоергометр або "ерг." Тоді Я пережив один з найскладніших крос-тренінг і вправи з Мій життя—рівно 12 хвилин". (Чому бігуни повинні бути Веслярі)

Я пропоную вам уважно подивитися на З сорочкою для тренувань під час реабілітації травм. Рух вашої стопи по горизонталі не може бути проблематичним, оскільки ви не імітуючи біг бігу. Це повинно зняти стрес з вашою ногою, тому що він не зобов'язаний нести ваш вагу тіла, як і у випадку з деякими іншими вправами.

Livestrong.com у недавньому пості, кращі кардіо вправи для травма ноги, яка говорить:

Вправи, які можна виконувати під час лікування травми ноги є не несучі вагове навантаження, кардіо тренування, включаючи плавання, веслування машини і велоспорт.

І, оскільки ви вказали, що носіння взуття і плавання не можливо на даний момент, з гребцем босоніж цілком можливо.

У попередньому пості (Як розвинути серцево зі зламаним носом), Livestromg.com знову коментарі:

Використовувати гребний тренажер в тренажерному залі. Гребні тренажери забезпечують кардіо тренування, які використовуються в основному у верхній частині тіла, тому ризик для ваших ніг мінімальний.

І нарешті, якщо ви вирішили спробувати весляра, робити це з дорученням від кого-то, хто знає і розуміє машину. Якщо це Concept2 весляр (і слід), ви можете отримати додаткову допомогу на правильну форму шляхом перевірки їх веб-сайті.

+60
Marllon Frizzo 4 лист. 2017 р., 07:17:15

Я плаваю вже 1,5 року і 4 рази в тиждень в середньому. У мене був період 6-7 тренувань в тиждень, а з весни я перейшла 2-3 тренування бігу нарешті, тому що це просто весело і, на жаль, я знайшов себе, щоб бути хворим плавання в кінці зими. Я любитель, не професійний плавець. Тому моя мета-бути потрібним і отримувати задоволення. Але я теж хочу поліпшити мій виступ, звичайно.

Мене попросили взяти участь в 500 м вільний стиль аматорському плаванні.

Проблема в тому, що я спринтер. Я дійсно дуже насолодитися швидкою швидкості і моя улюблена дистанція-50 і 100 метрів. І я б сказав, це причина, чому я люблю плавати. Відчути таке ж прекрасне почуття буквально різати воду на високій швидкості. Я використовую дуже часто короткі ласти або/та плавальний весла під час моєї тренування. Я просто внутрішньо любов 50-100 м лопнути потім деякий час відпочивати і робити ці проміжки часу знову і знову.

Я знаю, що робити, я знаю, як тренуватися. Моє питання скоріше психологічний.

Як змусити мій розум не спринті перших 100 м на дистанції 500 м і не повністю вибитися з сил, тому я не зміг закінчити гонку в гарний час?

Звичайно, я вмів плавати 500 метрів, але я знаходжу це дуже нудно, дуже повільно і я не можу насолодитися їм зараз з поточним набором розуму.

Як ви маєте справу з? Можна перемкнути свій розум і тіло комплект від спринтера на довгій гонці плавець?

+54
cdchapman 28 серп. 2015 р., 12:27:19

Я помітив, що коли я простягаю мою шию в ліву сторону, я відчуваю стрейч в моїй правій ромбовидної (де болить). коли я роблю пуш - або підтягування зараз, я не відчуваю болю.

Ви впевнені, що це ваш ромбами? І не ваші пастки або піднімає лопатку, або щось ще? Ви не повинні відчувати багато стрейч на паралелограми, просто витягуючи шию до протилежної сторони. Дрібні ромбоподібні чи прикріпити до С7, але це початок вашої шиї і ви, як правило, повинні мати (про)зчеплення на лопатки розім'яти ромбами. Вони знаходяться досить глибоко між лопатками і хребтом, важко розтягнути.

Тому я роблю віджимання протягом більше шести років, і перші п'ять років він був досить простим комплектів, 6 цв по 20 віджимань, без будь-яких ривків. Тепер, за останні півтора року я збільшив телеапаратури і кількість, і додано підтягувань на мої тренування.

Я не знав про ваше загалом на даний момент розпорядок, якщо ви робите більше, ніж 6 цв по 20 зараз (і навіть 120 повторень в день-це трохи надмірно велику частину часу) цілком можливо, ви просто занадто багато повторюваних гучності на віджимання. Регулярно робити сотні повторень одного і того ж руху знову і знову, з невеликою різноманітністю, як видається, збільшити потенціал для надмірного пошкодження.

Я зазвичай роблю розминку пробіжку від 5 до 8 км, але вчора я закінчив тільки 4 км і пішов на 2км. Тим не менш, я закінчив повний тренуванні. Тому я вважаю, що це від віджимань.

См. мою думку вище. Ви не повинні знати, що фізичні вправи "викликають" його, неважливо, чим вона викликана, ви повинні з'ясувати, чому він вередує, так що ви можете виправити це. Багато ці м'язи беруть участь в обох пуш-ап і в будь-якому випадку підтягнути, тому, незалежно від причини, обидва могли продовжувати створювати біль з різних причин.

А також, розминки на 5-8 км бігу? Чому? Це не розминка, це тренування сама по собі. Розминка для вправ з обтяженнями як 5-15 хвилин, і я б сказав, Ви, ймовірно, хочете щось більш конкретне, щоб ваші тренування в якості розминки, а не просто працює.

Якщо метою навчання є особливо біг і віджимання/підтягування схаменувшись. У цьому випадку, віджимань, безумовно, надмірний обсяг. Це, як кажуть, втома завжди впливає на продуктивність. Немає ніякого способу, ви не втомлюватися навіть після 4 км пробігу. Так що це може дуже легко бути проблеми з технікою в результаті занадто багато втоми.

Цілком можливо, що або фізичних вправ може призвести до таких травма або, принаймні біль. Біль не завжди корелюють з фактичним травм і серйозних травм не завжди дають болю. Біль-це скоріше система попередження і схильні до несправної проводки іноді.

На даний момент, Ви повинні прийняти деякий час від всього, що обтяжує його і, ймовірно, фізіотерапевта, щоб визначити, що насправді відбувається. Вони можуть допомогти вам розробити план дій для повернення у свій раціон.

Тепер, що ромбовидна (якщо це ромбоподібні) вередує обидва вправи, ймовірно, в будь-якому випадку посилюють її. Йому потрібен час, щоб залікувати.

Коли вилікуємо, тоді розглянемо деякі з перерахованих вище пунктів. Вашій режиму не вистачає руху, ритму, чіткої прогресивної перевантаження (6 цв по 20 досить статична), ймовірно, хороша розминка, там можуть бути деякі питання техніки і більш ніж імовірно, ви просто надто неефективно.

+17
seasick 9 бер. 2017 р., 17:51:02

Так, я думаю, що дієта є ключовою, так як ти вже активний. Я виявив, що отслеживаешь мій споживання калорій допомогли, так як це дозволило мені знати, коли я повинен їсти більше або менше їжі протягом дня.

+14
Erich Schreiner 7 лют. 2019 р., 23:21:06

Тренування в той час, що ви можете дотримуватися. Найголовніше полягає в тому, що ви можете розробити рутини і дотримуйтеся його.

+13
SullyJHF 3 лип. 2016 р., 18:32:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil