Різниця між кучері з гантелями і штангами, коли біцепс керлінг

Я взагалі нічого нормального біцепса кучері за допомогою гантелі 10 кг на кожну руку. З цим я в змозі зробити 20 кучері з кожної сторони з натяжкою( я новачок).

Однак я сьогодні спробував зняти штангу з 10 кг на кожній стороні (я.е.разом 20 кг) . Я спочатку думав, що піднімаючи штангу з 20 кг (10 кг з кожної сторони) з обох рук(через однакову відстань) буде дуже схожий на підніматися 2 гантелі по 10 кг кожна (по одному в кожній руці ,разом) через таку ж відстань.

Штанга в принципі схожа на 2 гантелі разом. Так я думав, що я міг би зробити те ж кількість повторень . Але я можу зробити тільки 10 з натяжкою. Може хто-небудь пояснити мені, чому різниця? Є деякі допустимі загальна причина, чи це несправність мого тіла(може бути, втома або те, що я думав, що я не))?

+730
chongjing 24 черв. 2016 р., 19:06:28
38 відповідей

Один інгредієнт, який є ключем до будь-яким графіком є довгострокової життєздатності. На основі трохи представив інформації, моя турбота буде прогар! Крістофер вказує на 2 години. вага підготовки високий. В той день Арнольд був процитований, що більше ніж 1,5 години було надто багато...і ми всі знаємо, які наркотики він був! Моя пропозиція придумати графік тренувань протягом 6 тижнів і знаю, що через 6 тижнів ви збираєтеся змінити його.

Отримання Fit і залишатися у формі-це не спринт...думаю марафон!

Я в даний час конкурентоспроможний велосипедист і займався спортом все своє життя. Зараз у мене 5/6 днів в тиждень на велосипеді протягом приблизно 12 годин кардіо і ходжу в тренажерний зал хоча б 2 дні в тиждень протягом приблизно 45 хвилин кожен візит. Я Core і AB працювати 4-5 разів на тиждень, як правило, перш ніж їзда на велосипеді.

Були часи, коли я робив навпаки - 6 днів навчання ваги і тільки на велосипеді 1-3 рази в тиждень. ІМО, постарайтеся не бути занадто жорсткими з собою, як правило, веде до прогару! Я не пропоную ніякої структури. З мого досвіду, люди, які знаходять золоту середину, як правило, відчувають реальні результати і різкої зміни життєвого досвіду.

Удачі!

+974
katrin2799 03 февр. '09 в 4:24

Для мене, що спонукало мене самого в постановці цілей і їх досягнення. Ось моє маленьке твір про те, чому я тренуюся: Чому Я Тренуюся Деякі речі, які могли б оживити його і мотивувати вас: 1) вступити заняття з інструктором. Там вас з іншими студентами, а то й інструктор може мотивувати вас. 2) змінюють свої процедури час від часу 3) послухати мотивуючу музику. Я часто знаходжу, що музика, що насоси вас дозволяє виконувати більший обсяг роботи і час проходить без тебе навіть усвідомлюючи це. 4) встановити цілі для кожної тренування 5) та останній і не менш серйозно, як попередній згаданий плакат, коли робити кардіо та інше (що нудно) якщо є дівчина поруч зі мною, то це мотивує мене. Особливо, якщо вона ще на машині, я на машині! :)

Удачі вам з операцією на коліні. У мене було в минулому місяці і ще не оговталася від нього. Почав робити реабілітацію. Вам дійсно готові до нього, оскільки ця травма обійдеться вам у рік свого навчання. Вам доведеться реабілітації повернутися до форми ви були до травми, тому в основному на нуль. Перший тиждень було дуже боляче! Удачі!

+941
Ajit T Stephen 5 квіт. 2014 р., 22:26:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так, це можливо.

Ви в принципі можете тренувати всі частини тіла, використовуючи гантелі, дозвольте мені навести кілька прикладів:

Ноги: присідання і випади. Ви можете почати робити присідання і випади щоб тренувати ваші ноги, як тільки це потрапить в легені, ви можете додати опір, тримаючи гантелі в ваших руках при виконанні вправ.

Зброя: різні завитки і рухами розширення. Для тренування рук, ви можете робити різні варіації біцепса кучері і tricep розширення, при додаванні ваги з допомогою гантелей для збільшення опору.

АБС: присідання варіації. Ви можете зробити те ж саме тут, почніть з звичайних присідань, а коли вам легко, починайте додавати вагу, тримаючи гантелі у грудях або за голову, щоб зробити його важче.

Зараз ви, ймовірно, знайшли закономірність у цьому. По більшій частині ви можете почати з малого опору і використовувати гантелі, щоб підвищити надурочний час, роблячи ваші м'язи сильніше і більше.

Послідовність є ключовим тут. Ви не отримаєте розірвав на ніч, вам доведеться дотримуватися його протягом принаймні півроку, щоб отримати помітні відмінності в комплекції, але, як ви знаєте, більшість з цих "рвані" хлопці пройшли навчання протягом року.

Сподіваюся, що це допомагає!

+909
Andy Horney 11 груд. 2015 р., 21:08:52

Нещодавно я отримав монітор серцевого ритму і намагаються побити мій час щотижня на велотренажері. Я б сказала, що я в хорошій формі. Протягом 30 хвилин тренування я в зоні 5, в середньому 171 і максимум 187. Я відчуваю себе добре під час та відчувати себе зношені після того, як я штовхнув його важко. Я теж відчуваю себе після цього нормально, я просто повернутися до роботи.

Це для мене такий поганий? Мені це подобається і відчуваю себе чудово, але не впевнений, якщо перебувати в зоні 5 із зон серцевого ритму-це погано. Мені 33 і поїзд приблизно 5/6 раз в тиждень, так що я в хорошій формі.

Для зон серцевого ритму бачимо це: enter image description here

+882
nates 26 груд. 2014 р., 09:07:14

Виконувати вакуум в животі

Видихни весь повітря в легенях, поки договірні м'язи живота як можна сильніше. Після того, як весь повітря пішов, продовжують проводити скорочення ваш прес під час втягуєте живіт наскільки це можливо.

Проведені скорочення АБ сприяє тому, що поперечні м'язи живота-це основна м'яз використовується замість того, щоб поділитися цією честі з діафрагмою.

+837
docPhil 6 вер. 2014 р., 14:53:49

Інформована Спорт сайт описує цей процес реєстрації, який може пояснити, чому ряд товарів не зареєстровані. По суті, виробник повинен активно шукати їх. Основна проблема з ринком доповнення є те, що він не регулюється, і будь-якої довільної регуляції як це коштує грошей. Якщо компаній, які зареєстровані отримати помітно більшу частку ринку продажів доповнення, малоймовірно, що ряд компаній самостійно зареєструватися.

Дивлячись на інгредієнти, перераховані на матрицю анаболічні Золотий сайті, ми бачимо followoing:

Суміш Матриці Протеїнів (Концентрат Сироваткового Протеїну (Молоко), Ізолят Сироваткового Протеїну (Молоко), Ізолят Соєвого Протеїну, Концентрату Білка, Незбиране Молоко Протеїну). Ароматизації. Амінокислотна Матриця – (лейцин, ізо-лейцин, валін, лізин, аргінін, креатин моногідрат, Гліцин, таурин, глютамін пептидів (отриманих з білка пшениці). Природні Барвники, Камедь Акації, Стабілізатори (Лимонна Кислота, Яблучна Кислота), Підсолоджувач: Сукралоза.

Ви можете шукати інгредієнти на Examine.com (веб-сайт, відгуки наукові дослідження щодо харчових добавок та узагальнює їх в одному місці), але я можу узагальнити те, що більшість інгредієнтів є:

 • Концентрат і ізолят сироваткового білка - це просто сироватковий протеїн. Ізолят-це більш витончений, щоб просто білка, ніж концентрат.
 • Соєвий білок ізолят - це дуже вишуканий соєвого білка. Хоча в сої є фіто-естрогени, не повинні створювати жодних проблем в цьому вишуканим.
 • Молочний протеїн концентрат - швидше за все, комбінація сироватки і казеїну з дуже дешевою переробки нафти.
 • Лейцин, ізо-лейцин, валін, лізин, аргінін -- амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюжками, тіло може використовувати ці кращі після навантаження. Це просто стандартні речі, перевірити Examine.com за те, що кожен робить і наскільки добре він це робить його роботу.
 • Креатин -- з'єднання, яке допомагає організму перетворювати АДФ в АТФ корисної (використовуваної енергії в м'язах). Він добре працює, безпечне, законне, і досить недорого, якщо ви купуєте його окремо.
 • Гліцин, таурин і пептидів глютамина - більш амінокислот. Нічого, щоб бути стривожений.
 • Все інше - просто наповнювачі, щоб зробити його смак добре.

Суміш досить стандартні речі, нічого, що могло б вважатися забороненими спортивними асоціаціями або національними законами. Припускаю, що ті 100% активних інгредієнтів, ви не будете відчувати жодних більш підвищену продуктивність, ніж будь-яке інше рівноцінне додаток.

Я звертаю увагу на білкові коктейлі. Ізоляти дадуть вам більше білка на одиницю обсягу, ніж концентрати, але вони дорогі у виробництві. Концентрати працювати добре, але обробка не настільки досконалий. Якщо є які-небудь сліди поганого, як миш'як і ін від старих споживчих звітів налякати статті було б більш імовірно, щоб бути в концентраті. Звичайний молочний концентрат білка-це, ймовірно, трохи менше оброблені і, ймовірно, більш низької якості.

+836
JBouman 2 квіт. 2017 р., 10:26:44

Я біг протягом приблизно року, і я в точці, де тепер я можу бігати по 15 кілометрів. Але тепер у мене проблема. У тому місці, де я до 15 кілометрів, моє серце і легені в порядку, я навіть не захекався, але мої ноги не досить сильні, щоб йти далі. Або мої ікри починають хворіти, або мої коліна починають болю, а іноді і верхньої частини ноги стають слабкими.

Питання: Як я можу зміцнити мої ноги, так що я можу працювати далі, а також швидше?

Редагувати

Це питання про навчання на > 15 км і більше витривалості, ніж швидкості, хоча швидкість теж запитав. Мені потрібні поради / методи, щоб мати можливість працювати довше далі, не набагато швидше. Я б один день бути в змозі запустити повний марафон.

+833
Eljuan 30 черв. 2012 р., 07:08:27

Що значить важка атлетика пояс захищає проти? Як саме? Я не можу уявити, навіщо носити його краще, хоча я використовував їх і, принаймні суб'єктивно, я відчував себе більш безпечним і зручним під час підйомів.

+832
BakedBishop 26 бер. 2019 р., 07:51:40

У мене було багато досвіду з ВФФ (3+ років особистого) і від того, що ви говорите нам, швидше за все у дівчат ноги, які ніколи не мали шанс розвинути мозолів. Вам босоніж частіше і поки ваші мозолі не зриваючи ти в порядку.
Подивіться на нижню частину ноги нічиєї, хто працює багато і ви помітите, як за межами великих пальців ніг, середньої частини стопи і п'яти досить мозолистими вгору, чим пишатися, не про що турбуватися.

+812
pil0t 1 лип. 2018 р., 07:37:01

Я не можу знайти зараз джерело, але я читала, що це можливо тільки для окислення певної кількості жиру в день, коли йдете за цю межу, то почнеться спалювання білків (м'язи) замість.

Для звичайного розміру людини, 500kcal/добу, повні люди можуть спалювати більше звісно. Це означає, що ви можете спалити близько кг чистого жиру за два тижні. Тоді ви будете мати 10.461 кг жиру і вагу тіла 72кг => 14.5% жиру.

Що саме, що ви їсте не дуже важливо, просто переконайтеся, що він на 500 ккал менше, ніж ви використовуєте, і що споживання білка є досить високою.

+784
CommentLuv 9 груд. 2012 р., 09:13:29

Ваші пальці короткі? Що може бути посилює проблему. У мене пальці короткі - я не можу однією рукою м'яч. Деякі бічні опустіть смуги мають піни, що робить його великої окружності. Я зазвичай використовую бар килимок-менше (з-за моїх пальців не вистачало).

Крім того, ви не повинні використовувати "звичайні" методи цільової спину.

Ви можете спробувати гиря станова тяга.

Ви можете спробувати використовувати різні панель вкладень для LAT витягає вниз машину, як V-бар і подивитися, якщо вам подобається "відчувати", що краще. Цей сайт також показує "вузьким хватом" інші ручки, наприклад зворотним хватом, нейтральним хватом, верхнім вузьким хватом, і т. д..

+781
Jerrysdevil 4 груд. 2017 р., 11:46:30

В першу чергу, ви повинні бути впевнені, що ця біль не пов'язана з якою основною проблемою, яка може призвести до травми. Це відбувається тільки тоді, коли ви робите конкретні бігти в певному темпі і т. д.? Він відчуває, як 'витягнути' біль або просто надмірне болю? Якщо ви сумніваєтеся, фізіотерапевта і отримати професійну консультацію.

Якщо ви не впевнені, що це просто загальна біль зловживати, то спробуйте нижче, а також зміцнюють вправи (які, я впевнений, хтось більше знає в цій області буде в змозі надати вам деталі). Я сильно страждаю від болю зловживайте в литках. Ці пару речей зробив величезну різницю для мене, і я більше не страждаю надмірно з цим.

Компресійні панчохи або гомілки охоронців

Спробувати їх. Вони допомагають стимулювати кровообіг у м'язах, таким чином (в теорії) видалення побічних продуктів тренування від більш ефективно м'язи, що призводить до зменшення дискомфорту в м'язах. Я знайшов це дійсно допомогло мені, і я майже ніколи не працювати без них. Є багато марок там, щоб вибрати з. Я використовую обидва ці компресійні панчохи і ці хромових охоронців і знайти їх обох дуже хороші ціни та хороша якість.

Піна Ролик

Більш дешевою альтернативою для спортивного масажу. Використовуючи поролоновий валик 3 рази в тиждень або так дадуть схожий ефект на спортивний масаж і допоможуть відновити м'язи від бігу швидше, ніж просто відпочиває. Прочитати цю статтю для отримання більш детальної інформації про поролоновий валик і те, що він робить.

Сподіваюся, це дало вам деякі інші речі, щоб розглянути при одночасному зміцненні м'язів. Я знаю, як неприємно такого роду болю може бути!

+750
mimsugara 3 трав. 2013 р., 16:38:32

Як довго, як ваш прогрес як і раніше добре, ви повинні бути добре. Коли він починає повільно, зупинити, або повернути назад, то ви хочете, щоб розглянути можливість, що це з-за перетренованості.

Інша річ, щоб шукати є біль, яка, здається, не зовсім правильно". Схоже, у вас було достатньо роботи, щоб знати різницю між звичайною болі в м'язах і те, як м'язи тягнути або інший вид деформації. Коли в сумніві, моя пропозиція полягає в тому, щоб помилятися в сторону інших, якщо це турбота про біль.

+748
deergadan 23 черв. 2013 р., 13:24:57

Для більшості продуктів, які містять жир, ви побачите, що загальний вміст жиру і насичених, транс-жири, поліненасичені, і мононенасичені жири, перерахованих нижче. Іноді кількість не завжди складаються. Загальна кількість жиру може бути 12 м, Насичені жири в 7г, і транс-жири 0 м у так там 5г жиру не знайдено. Можна припустити, що залишився жир якийсь з ненасичених жирів? Є "нейтральні" жири, які не насичені або ненасичені?

+743
Dillon Nichols 20 черв. 2012 р., 15:33:17

Так, вам варто турбуватися. Я б пішла до лікаря, який може направити вас до фізіотерапевта - не впевнений, як це працює в Німеччині на жаль.

По суті, у зв'язку з ухилом в асфальт, ти поставив одне коліно (ногу) під більш ненормальним тиском, то інший. Обертаються у зворотний бік навколо кварталу, ймовірно, буде викликати такі ж болі в іншому коліні.

Серйозно, я б знайти плоскій поверхні, щоб працювати. Якщо знадобиться, використовувати бігову доріжку. Нудно, я знаю, але, принаймні, ви можете працювати, не турбуючись про заподіянні шкоди для ваших суглобів.

Ви будете в кінцевому підсумку робить деякі серйозні пошкодження вашого коліна(и), продовжуючи працювати на цій похилій землі.

Робимо розтяжку, як запропонував @DizzyDrakefL0w я не рекомендую. Ви не "розтягнути" біль у суглобах!

+741
sami rabieh 23 трав. 2016 р., 01:21:38

Я цикл 140 миль на тиждень і робити високої, середньої і легкої інтенсивності тренування гирьового.

Мені здається, що мені потрібен високим вмістом вуглеводів і високим (іш) дієта для підтримки цього. Зараз я їм все, але знайти я завжди дуже голодний. Може хто-небудь порадити хорошу дієту, щоб підтримувати такий спосіб життя? Я не дивлячись, що стрибнути вгору або щось подібне, але я б хотів, щоб моє тіло найкращу форму. Посилання / книги / пропозиції - все було б здорово в якості відправної точки. Можливо, є якийсь спосіб я можу вирахувати, що мені потрібно?

+659
user208789 10 лист. 2018 р., 13:02:36

Ви можете мати те, що я думаю, називається "синдром роздратованого кишечника" означає, що ви отримаєте легко роздутий і все, що ви їсте, сильно ферментований.

У моєму випадку, коли я скоротити калорії і їдять менше величини" протягом декількох днів , ця проблема зникає.

 • Намагатися спалити жир залишається і їжте невеликими порціями.
 • Не пити соди/коли
 • Якщо у вас АБС тренування, не використовуйте ваги тільки вагу вашого тіла (ваги, зробить м'язи живота більше, і у вашому випадку це буде виглядати подвійний розмір)
 • Також Стрес збільшує бродіння, намагайтеся якомога частіше відпочивати.

І подивитися, що відбувається. Він повинен зробити краще. І навіть якщо це не так, його не велика справа просто зосередитися на спалювання залишився жиру.

+645
Alchemy 11 жовт. 2019 р., 13:18:31

Навчання ізоляція для РВ манжети (в клініку параметр) є неефективним і непотрібним, оскільки він вже активований під час більш складних вправ.


Ти тіло рухається як єдине ціле і м'язи ніколи не діють поодинці. Обертає манжети не повинні бути навчені "поодинці", як критичний динамічний стабілізатор для найбільш нестабільний суглоб у вашому тілі, ваше плече.


Ось одна прогресії:
ЧОП і ліфт (1/2 коліна >> високі коліна >> стоячи).
enter image description here


Використовувати вправи, які включають діагональні візерунки (відомий як Д2 згинання і розгинання)


enter image description here

+606
Reema Khalid 1 лип. 2018 р., 21:11:54

Перші кілька днів після переходу на низкоуглеводную дієту, я відчула самий голодний. Головним винуватцем для мене у всякому разі було те, що моє тіло, як і раніше жадає вуглеводів і я не придаючи цьому якогось. Не зрозумійте мене неправильно, я заповнив мій шлунок, поки я не міг додати більше їжі, але я все ще був голодний.

Це займає до чотирьох днів для вашого тіла, щоб спалити всі його карбюратор резерву в потік крові, і після цього ви будете почувати себе добре без них. Суть "Просто скажи ні", в той час як ваше тіло пристосовується сам.

Я припускаю, що в список речей, які ви їсте щось схоже на Дієта Аткінса (якщо це не дієта). Якщо це так, мета полягає в тому, щоб перейти в кетоз, який вимагає, щоб ви не більше 40г вуглеводів в день. При первісному переході ваше тіло буде кричати на вуглеводи. Дайте собі салат, щоб заповнити шлунок, і пити багато води. Вам знадобиться більше води, щоб тримати ваші нирки щасливою під час дієти. Перші 3-4 дні найважчі, а потім все стає набагато простіше.

Ця порада від моєї втрати ваги подорож.

+574
vveliev 19 трав. 2012 р., 21:33:18

Які ви носите кросівки? Маючи неправильну пару взуття на будь пробіг може бути жорстким на ваші суглоби!

Якщо ви відчуваєте таку біль, з починаєте, ви можете хотіти почати з деяких основних силових тренувань, особливо вправи з власною вагою (присідання, випади, віджимання тощо). Це дасть вам відмінний вибір, щоб почати з, так як ваші ноги не звикли до вправи просто немає.

Сама вправа не повинно бути болючим! Це одна річ, щоб протягнути в звичайний штам, але болем це не добрий знак.

Ось що докторів говорить на гомілки:http://www.webmd.com/fitness-exercise/shin-splints Коли у мене були проблеми з ними, я йшов за мною по п'ятах протягом декількох хвилин кожен день, і вони пішли за кілька днів.

+425
Vineet Tyagi 5 серп. 2014 р., 13:14:54

Ти біжиш і ти поглащен працює, але у вас є якісь цілі? Багато висококласні спортсмени страждають від обсесивно-компульсивного, як накази (http://commons.pacificu.edu/pa/30/) і особистого досвіду, хоча це не завжди погано, але те, що допомагає проштовхнути погані періоди навчання. Хтось вище зазначив соціальну працює. Це може допомогти, але ви також можете спробувати гонки. У вас є мотивація, здібності, але ви робите щось не пожинає ніяких переваг натомість. Таким чином, моя відповідь-це альтернатива, знайти мету для роботи ви робите. В іншому випадку ви можете відчути, як витрачається час.

+422
Selkie 20 вер. 2018 р., 23:40:29

Ось як можна видалити якомога більше жиру-вага, як це можливо, не руйнуючи ваш пісний маси тіла:

 1. Ви в принципі швидко, за винятком ви отримаєте тільки близько 1.2-1.4 г білка на кожен кілограм ідеальної маси тіла" (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1278601). Це називається білка шкодуючи змінено посту і є самим швидким науково обґрунтований метод, який дозволяє досягти високих темпів жиру, не викликаючи руйнування м'язової маси (крім того, що ви втратите від того не активний).

 2. Вам уникнути будь-яких кардіо-вправи (силові тренування можуть допомогти вам, навіть під "постом" умови, але це історія для іншого дня), тому що кожна година фізичних вправ у вигляді глікогену позбавили держава може знищити понад 100 грамів ваш пісний маси тіла (принаймні, за даними цього балансу азоту вивчення: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7380688).

+413
Vandread 15 груд. 2010 р., 13:40:29

Це залежить від цілої купи змінних: вік, стать, тип роботи.

Коли я вирішила схуднути я почала рахувати калорії і в середньому я горів 1400 калорій в день.

Я пропоную вам почати відстежувати Ваші калорії протягом наступного місяця.

+379
Humberto Bernui 3 січ. 2010 р., 09:44:46

Я часто чую рада, що якщо симптоми тільки від шиї і вище (тобто закладеність носа), це нормально, якщо вниз шия (біль) ви не повинні працювати.

Я зазвичай сиджу, якщо я відчуваю себе під погоду. Коли я не відчуваю, що моя найкраща я просто засмучений і це ще більш згубний вплив.

+374
Ismail Mat 10 черв. 2011 р., 22:13:47

Так окислювальних ферментів, значить, у вас є більше можливостей для відбувається довше і важче.

І виходить, що первинне дослідження (16) Про вплив HIIT навчання на окислювальних ферментів продемонстрували значне збільшення в скелетних м'язах окислювальних ферментів з предметів участь у 7 тижнів інтенсивних велосипедні спринти, у яких випробовувані виконували чотири десятки 30-секундного максимального велосипедні спринти, потім 4 хвилини з інтервалами, за три дні в тиждень.

Але що щодо Віт і аеробні кардіо?

Ще один 6-тижневий навчально-тренувальний (5) порівняно із збільшенням окислювальних ферментів, що в результаті яких:

1) чотири-шість 30-секундних максимальних зусиль, велосипедні спринти, після 4.5 хвилин нападами відновлення та проведені 3 дні в тиждень (це класичний тренінг ВИИТ)...

або...

2) 40-60 хвилин постійної їзди на велосипеді в 65% VO2 Max (простий аеробної інтенсивності) 5 днів на тиждень.

Рівні окислювальних ферментів у мітохондріях серед суб'єктів господарювання, який виконав програму ВИИТ були значно вище – хоча б ці люди займалися лише частину обсягу аеробної групи.

Як це могло сприятливої адаптації витривалість відбутися в такі короткі періоди тренування?

Виходить, що збільшення щільності мітохондрій і окислювальних ферментів від ВИИТ викликаний зовсім інше повідомлення-сигнальних шляхів, ніж традиційні тренування на витривалість.

В цей альтернативний шлях, А "головний вимикач" активується, що сприяє сприятливої адаптації витривалість. Цей вимикач називається ПЦБ-1α (вимовляється як "Пі-Джі-бачити-один-альфа", якщо ви хочете справити враження на своїх друзів), що розшифровується як "пролифераторами пероксисом-активований рецептор-G коактиватор-1α". ПГС-1α, що викликає сприятливе збільшення mitochodnrial щільність і окислювальну активність ферментів, але можуть бути активовані два абсолютно окремих сигнальних шляхів – кальцій–кальмодулін-кінази (CaMK) шлях або аденозинмонофосфату протеїнкінази (АМПК) шлях (15).

Безперервний, об'ємні тренування на витривалість, схоже, активувати майстер ПЦБ-1α перемикача через колишній шлях, в той час як інтенсивна інтервальне тренування активує його через останній шлях

Джерело

+363
Fleshgrinder 3 серп. 2014 р., 13:12:29

Принаймні, частина того, що ви цитуєте (поради проти приймати протеїн під час тренування) навпроти рада дано в законі (виділено мною):

Це також краще, радять споживати вуглеводів і білків з рідиною під час тренування та/або відразу ж після тренування.

Це від відновлення харчування для спортсменів.

+342
Kendall 29 вер. 2017 р., 13:20:07

Я просто хочу додати що-то (я можу помилятися, підтвердження лікаря оцінила б) але 98% маси гейнери використовувати з високим вмістом цукру і високим вуглеводів ІГ в якості джерела калорій. Ака або мальтодекстрину, фруктози і т. д. Високі дози цукру (не вуглеводів, >цукор<) в дуже довгостроковій перспективі може розвинутися діабет. Так що якщо ви схожі на мене і потрібно багато калорій, щоб упакувати на масу і використовувати гейнер кожен день , воліють гейнери, що поки немає мальтодекстрину, але використовувати такі речі, як овес замість (низька ІГ і низький рівень цукру). Плюс вони смачніші загалом. Я не можу дати вам посилання на хороші гейнери думаю, але пошук по сайту з Навальним в ім'я тобі буде цікаво :)

+250
Kazi Atiqur Rahman 25 лют. 2010 р., 03:56:29

Ви повинні зосередитися менше на кількість калорій, а більше на те, що продукти харчування, і коли ви знаходитесь їдять їх.

Після тренування їжте білки і складних вуглеводів, таких як рис, хліб, фрукти і т. д. Якщо ви працюєте за 2 години часу, спробувати схопити банан або щось в процесі навчання.

В іншому випадку, дотримуватися м'яса і овочів. Ви не хочете з'їсти багато вуглеводів в дні свої тренування, намагайтеся дотримуватися кілька шматочків фруктів.

Це величезна і складна область, але спробуйте подивитися більш детальну інформацію про терміни харчування.

+243
Armatus 3 квіт. 2014 р., 17:28:40

Я новачок тут. Я 67кг і я в порядку з моїм тілом, це цілком нормально, але мені не подобається 2 речі. Проблема в тому, що у мене твердий живіт і мій багажник виглядає великим з боку. Що я повинен з'їсти або зробити? Якісь поради? (Я не їм багато, до речі)

+240
celeo 6 квіт. 2016 р., 18:28:56

Я дивлюся на будинок витривалість і фітнес в надії бути в стані, щоб запустити напівмарафон в довжину марафон біжить, не конкурентоспроможним. У мене дуже обмежений досвід з бігу (менше 2 місяців), але бачили велике збільшення моєї витривалості за таку невелику кількість часу. Тепер моє завдання полягає в тому, щоб підштовхнути себе важче досягти моїх цілей. Інтернет дає багато відповідей про високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT) і вигоди, які вона має на підвищення витривалості. Але я задався питанням, Які переваги, якщо такі є, усталених інтервалів, але їх багато, був би проти підходу ВИИТ.

Наприклад, Якщо я запускаю 1 стійкий миля стані, потім пішки протягом 5 хвилин, потім повторити стільки разів, скільки необхідно. Як би це порівняти з підходом ВИИТ і що б запропонувати кращий підхід до підвищення наступне :

 • швидкість
 • витривалість
+128
HoloLady 5 лип. 2017 р., 18:09:38

Вам не потрібно , щоб просто зміцнити нижню частину спини. Ви відчуваєте попереку спазми і труднощі, але це не тому, що ваш нижній частині спини є слабким. Це з-за системних проблем, безпосередньо пов'язаних з сидячим способом життя. Як такої немає 'лейкопластир розчин допоможе, замість цього Вам необхідний комплексний капітальний ремонт.

Що ви, ймовірно, страждають від

 • М'язовий дисбаланс: бути сидячий спосіб життя означає, що ви використовувати обмежена кількість м'язів, як такий широкий спектр атрофуються і стають слабкими. Це викликає болю або травм із-за неправильної механіки, наприклад, піднімаючись з колін або округлої спиною-за слабких стегна.
 • Закріпленість м'язи: м'язи повинні бути розтягнуті і використовується в іншому разі вони стають коротшими і щільніше. Це призводить до поганої постави, болю і неправильні механіки при русі або підняття.

 • М'язова слабкість: схожий на дисбаланс, але просто загальну м'язову слабкість. Це викликає різні проблеми, так як м'язи не можуть підтримувати кісткової системи правильно і ви в кінцевому підсумку з біль/спазми.

Для їх вирішення

 • Діяльність в день. Кожен день Ви повинні робити якусь діяльність. Будь то прогулянки, або підніматися, або кардіо. Все, що включає в себе переміщення щонайменше 20-30 хвилин.

 • Підйом, хоча й не Потрібно, є кращим способом, щоб зміцнити м'язи і виправити м'язовий дисбаланс з правильною тренування. Це також відмінний спосіб, щоб отримати фізичні вправи і спалювати калорії. Я рекомендую процедуру, яка спрямована на з'єднання (великий) рухів. Витрачати багато часу на навчання форма, тому що неправильно підйому може призвести до подальшого травми і проблеми на дорозі.

  • Інший варіант-почати з машин або більш легкі варіанти складових ліфтів, щоб отримати ваші ноги мокрі. Наприклад:

   В кінцевому підсумку ви хочете включити правильне з'єднання підйомників.

 • Кардіо, який не повинен бути інтенсивним. Просто якийсь рух на більш високій інтенсивності, ніж швидко ходити. Тренування, як couch25k добре працює для збільшення ви повільно і дати вам структуру. Ви також можете просто робота на еліптичному або велотренажері, або просто займатися плаванням 2-3 рази в тиждень.

 • Розтяжки -статична і динамічна- це вкрай важливо. Поліпшити вашу гнучкість, особливо в області стегон і підколінні сухожилля. Багато проблем зі спиною пов'язані безпосередньо з відсутністю хіп мобільності активації/глют. В моїй кінцевої розминки статті я обговорюю Майк Бойлз суглоба шляхом спільного підходу і дати деякі загальні відрізків, це буде гарною відправною точкою.

 • Піна прокатки, який згадується в моїй статті, також має вирішальне значення. Коротше: пошкоджені м'язи, м'язи полагодять, рубцева тканина формує. Це особливо актуально для тих, хто веде малорухливий спосіб життя. Рубцевої тканини викликає скутість окремих частин м'яза, що призводить до нерівномірного розподілу сил. Це призводить до болю, знижується гнучкість і підвищену ймовірність травматизму. Я особисто рекомендую будь-6" х 36" круглий високої щільності ролик (посилання Amazon).

 • Краще дієти для зниження ваги і поліпшення загального здоров'я:

  • Пити багато води
  • Їжте цільні натуральні продукти
  • Залишатися в межах розумного дефіциту калорій між 750 і 500 калорій в день. Ось простий калькулятор
  • Їжте овочі з кожним прийомом їжі
  • Регулярно їжте фрукти
  • Тримайтеся подалі від цукру, перероблених продуктів харчування, напівфабрикатів, фастфуду і т. д.

  Дієта-це найважливіше для втрати жиру, а не тренування. Ви не зможете навчити поганий дієти.

 • Спати раніше і більше. Отримайте принаймні 8 годин сну до 11 вечора, якщо це можливо. Установка F. ЛК. Це дуже допомагає з відновлення, настрій, рівень енергії й мотивації протягом дня.

 • І, нарешті, проявляти ініціативу про своє здоров'я. Перестанеш дозволяти відходів тіло в крісло і почати рухатися. Це є раннім ознакою попередження гірше, якщо ви не діяти. Використовуйте це, щоб зробити перший крок в те, що буде серйозне поліпшення.

+121
dh4rm4 7 лют. 2012 р., 13:29:25

Сьогодні був мій четвертий або п'ятий раз, використовуючи стегна викрадачів в тренажерному залі, і, так як я почав, мої ноги тремтять. Я знайшов подібний питання тут, який має гарне пояснення різних м'язів використовується для стабілізації вільними вагами, проте це не зовсім те, що я шукаю.

Цей тремтять, мабуть, нормальна справа, але коли я використовувати машину, мені не потрібно все збалансувати і стабілізувати я без машини.

 • Чому тремтять все-таки відбудеться?
 • Чи є спосіб виправити це або ж мій організм просто потрібно звикнути?

Я не помітив ні тремтіння, як це на будь-яких інших видах вагу я пробую вперше, так чому тільки мої стегна? Крім того, привідних м'язів ноги, не викликає тремтіння в ногах.

+111
scone scone 12 лист. 2010 р., 01:19:17

В основному, ми просимо, щоб люди приходили грати в футбол, баскетбол, біг, або навіть щось просте, як просто кидали фрісбі навколо і ніхто ніколи не зможе зробити це. Вони або не відповідають взагалі, або мають дуже слабкі відмазки. Наприклад, "3 прань робити" або "спекотно сьогодні", коли це 72 і немає вітру.

Це все люди, які знаходяться в їх початку 20-х років і у відносно доброму здоров'ї. Деякі заміжня, деякі ні. Більшість комп'ютерних геніїв, які витрачають більшість з їх вільний час гри(будь-який вид) і друкувати на місцях, як обмін стека. ;)

Будь-які поради або трюки, щоб змусити їх вийти на вулицю і зробити що-то? Або я повинен просто здатися?

Також, може бути, більш по темі, будь-які вправи, які ви рекомендували б, щоб зробити їх активними, не будучи надто важко на "новачків"? Спорт і загальна фізична форма в порядку.

+98
sesquipedalias 21 бер. 2015 р., 18:09:44

Якщо ви втомилися, що ви можете зробити тільки 75% від запланованої тренування, після тренування ефект від тренування буде набагато менше, ніж якщо б ви зробили 100% від плану. Жим 55кг, коли ви зазвичай в жимі 75кг не зробить вас набагато краще жим 80кг.

Вам потрібно подзвонити в середині тренування, слід:

 • закінчити тренування як наказано (часто важко або неможливо)
 • скоротити час тренування, і просто форма роботи, і повторіть заплановані тренування в ваш наступний запланований день тренування
 • перервати тренування повністю зосередитися на їжі і відпочиває

Вибираючи між цих трьох залежить від того, як догорів ви відчуваєте, і якщо ви думаєте, що це з-за однієї помилки (наприклад, пропуск обіду) або постійної перетренованості (наприклад, ви тренувалися більше, ніж зазвичай, або ви відчуваєте млявість в декількох тренувань).

+95
The New PI 12 лип. 2010 р., 12:15:57

Наскільки важливо мати погоджений час тренування?

Якщо я тренування один день в 6 ранку, на наступний день в 8 вечора і наступного дня в 3 години дня, наприклад, це буде мати негативні наслідки або незначний вплив?

Я запитую в цілому, хоча типи вправ я робити віджимання, присідання і різні гантелі вправи для розвитку сили.

+53
Pavita Devi 13 лют. 2018 р., 21:21:23

Я хочу швидко отримати гарну фігуру і м'язи. Я волів би витрачати 4 години в день в тренажерному залі. Я хочу взяти яйця, бекон, яловичина, баранина, картопля і пиво кожен день з надією я можу досягти швидкого результату.

Буде вище мені допомогти? або це марно? будь-які інші пропозиції, щоб швидко набрати хороший чоловік?

+44
dimoniy 8 жовт. 2017 р., 09:17:21

Біль і скутість в задній частині ноги, і біль в твоїх пасток, ймовірно, це-будинок. Це сталося в про час і це м'язи, які ви хотіли б використовувати з цих вправ. Болі на внутрішній стороні ліктя трохи більше ймовірно, тендиніт, зокрема, щось на зразок Лікоть гольфіста (зворотна сторона тенісного ліктя де біль на зовнішній стороні). Ви часто можете сказати, що один, тому що він значно більше, біль при спробі випрямити руку.

Цей будинок має незначні занепокоєння так довго, як це не заважає вам бути в змозі рухатися на наступний день. Якщо це тендиніт, що це трохи більше турбуватися, адже він може бути передвісником більш постійний шкоди, якщо ви продовжуєте занадто упорствую в цих сухожиль, але, чесно кажучи, це досить часто біцепс з гантелями кучері, коли ви починаєте.

+35
Hatim Muhammad 10 лют. 2016 р., 23:49:08

У мене лівої камбаловідной м'язи сильніше, ніж інші мої камбаловідной м'язи, ви можете побачити його без усяких зусиль, я думаю, що це повинно бути тому, що мій біг, моя права нога коротше так може бути, що може бути проблема, я просто питаю, щоб знати, якщо це нормально, щоб мати камбаловідной м'язи сильніше, ніж інший. Їм школа просто працює речі..

+35
udaff39 22 лист. 2011 р., 19:10:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil