Структура тренування з кікбоксингу

Що є хорошим способом, щоб структура будинку кікбоксинг тренування? У мене є боксерський мішок і захисне спорядження і технічно та фізично здатний виконувати більшість ударів руками і ногами.

Я збираюся почати заняття кікбоксингом протягом декількох тижнів, але це тільки раз в тиждень, тому я хочу, щоб тримати пригін між ними і я теж хочу бути трохи підготовленою. На додаток до кікбоксингу, я роблю силові тренування три рази на тиждень.

Зокрема, як довго це гарне тренування, як мені зігрітися, скільки навчання повинно проводитися технічне навчання (і те, що повинні пройти навчання), скільки повинно бути більше "кардіо" орієнтована?

+563
Alvaro Zambrana Sejas 8 жовт. 2014 р., 07:57:22
37 відповідей

Довгі кардіо-це нормально і не призведе до деградації м'язів так довго, як це не заважає вашій силового тренування, тому що ви дійсно втомилися до / можете зробити силового тренування. Я б порадив цикл день сила піде день кардіо, а потім знову сили (але меншої інтенсивності) або повний день відпочинку. Для підтягування, Мені хотілося б почати додавати вагу, як ти до 10 повторень. Існує багато прогресування керівництв в інтернеті, яка буде корисною у розумінні того, як досягти цього. Я розумію, що ви не маєте доступу до стін або горах, але найкращий спосіб для скелелазіння завжди скелелазіння! Маючи це на увазі, подивитися, якщо ви можете отримати доступ до грифу, або якщо є який-небудь хардкор альпіністів в районі, домашній тренінг стіні (або зробити самостійно).

+973
hrdy 03 февр. '09 в 4:24

Корисний ресурс, коли шукала цілеспрямованих вправ ExRx.net. Це не всеосяжний, але це близько. Це також показує механіку багато вправи, які показує, чому у вас проблеми.

В роботу біцепси ви повинні бути договірних рукою, у висунутому положенні, щоб, коли ваші руки підхід плече. Без зняття об'єктів або витягати своє тіло в бік бару, я не уявляю, як цього домогтися.

+948
Tomasz Bogdziun 20 жовт. 2019 р., 14:47:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Можна з упевненістю припустити, що будь-яка вправа, придумане культурист Вінс Жиронда, тільки ризикуючи спільного здоров'я в марності, багато людей отримали поранення через незнання поширювалася на того хлопця, він буквально взяв нормальні навчання і перетворив їх у спільній лютейшие.

+944
guest user 1234567890 21 лют. 2012 р., 04:30:33

Традиційна Мудрість

Майже кожен шановний важкоатлет збирається сказати вам, що якщо ви хочете набрати вагу, ви не можете поїсти в чистоті весь час. Rippetoe, Вендлер, Тейт, Старр всі говорять те ж саме. Ви отримаєте деякі досить барвисті епітети, щоб змусити вас з'їсти сміття.

Є частка правди в цьому є. По-перше, нездорову їжу, як правило, мають досить високий вміст жиру. Жирові пакети в 9 калорій на грам, в порівнянні з вуглеводів і білків, які важать всього 4 калорії на грам. Це добре, що у вас є дієти з високим вмістом білка, і це буде служити вам добре. По-друге, багато нездорової їжі складаються з речей, які роблять вас голодніше. Поєднання цукрів і стимуляторів (наприклад, кофеїну) покладіть ваше тіло через обмінні пекло, але в підсумку ви зможете з'їсти більше, коли ви споживаєте непотрібні.

Це додасть фунтів. Вона не може бути 100% тип фунтів ви хочете, але ви будете мати їх.

Альтернативний Підхід

Існують різні підходи. Люди, яких я згадав на початку абзацу приписувати Навального/розрізування або більшість з них просто навалом. Мартін Burkhen від LeanGains.com використовує підхід зсипати, починаючи з змісту калорій. Швидка оцінка буде 15х загальної маси тіла. Він потім розрахувати свої макроси на тренувальні дні та дні відпочинку. Ви будете їсти більше, ніж ремонт на обидва дні, але зростає набагато більше в дні тренувань.

Є кілька основних аспектів цього підходу:

  1. Ви постите 16 годин і їдять всю свою їжу протягом 8 годин
  2. Ви їсте 3 великі страви, а не кілька невеликих прийомів їжі протягом дня
  3. Найбільший прийом їжі повинен бути відразу після поїзда

Це дозволяє вам бути досить голодний, щоб з'їсти всі свої калорії. Це також не залежить від нездорової їжі, як розхожа думка. Ключ ви повинні знайти те, що працює для вас, і ваших цілей.

Справа з здуття живота

Метеоризм є поширеним побічним ефектом вживання деяких видів вуглеводів. Вам доведеться експериментувати, щоб побачити, що є винуватцем. Багато повідомили, що клейковина є основним винуватцем з здуття живота, особливо відчуття розпирання. Високий вміст натрію в їжу можна додати до здуття живота, хоча і не з таким же почуттям, як інші види вуглеводів.

Це з-за цієї асоціації, що багато хто вже скочив на підніжку Палео. Я не про - або анти - палео, але це може бути варто подивитися на продукти, які вони Ви уникнути і експеримент, щоб побачити, якщо вони є причиною вашого роздутого почуття. Якщо це працює, здорово! Якщо ні, то спробувати щось інше.

+933
Alok Kumar Rajpoot 23 січ. 2019 р., 00:59:03

З мого особистого досвіду, я виявив, що правильно проведені накладні прес (ЗНМ) безпосередньо допомогла виправити мої власні здавлення ротатора плеча. Я б погодився вертикальні ряди абсолютно не є гарною альтернативою, тому що якщо ваші плечі округлені, у вас не буде руху шаблон або гнучкість, аби добитися технічно правильного вертикальному ряду. Робите неправильний вертикальному ряду посилить будь поточного питанню плече.

Я думаю, що погано ЗНМ форма може бути фактором здавлення ротатора плеча. Я виявив, що ЗНМ, зроблено в належної формі (як описано тут: https://stronglifts.com/overhead-press/), і починаючи з відповідного ваги, зміцнить м'язи тумака обертача і всі три головки м'яза плеча.

Два найважливіших частин ліфта ЗНМ знаходяться на вершині руху: 1) знизавши плечима і 2) замок бару вище плечей. У мене були проблеми з плечем, перш ніж я був правильно роблять, що розводять руками і локаут. Тепер, що я стаю краще на ці дві складові, мій здавлення ротатора плеча зникла. Я думаю, що ця вправа може бути корисним навіть з дуже легкої навантаженням із-за активації м'язів, досягнутий у верхній частині руху.

Замість додавання допомогою вправ на плечі я виявив, що, використовуючи поролоновий валик, для грудного відділу хребта допомагає дуже з моєї округле плече проблему, як показано тут: http://homegymr.com/foam-roller-exercises-for-thoracic-spine-mobilization/

+917
Ay Putri Nur Khoerunnisa 30 черв. 2011 р., 20:30:30

Якщо ви знайшли програму, яка відповідає вашим цілям - ті, міцності, естетики, витривалості або просто те, що вас цікавить - там не сказано, що ви не можете піти прямо в цю програму, якщо ви робите це безпечно.

Починайте з меншої ваги, зосередитися на формі і поступово збільшувати ваги у відповідності з вашої програми.

Немає ніяких причин, щоб не запустити програму, якщо ви можете робити це постійно, в керованому режимі на достатній час, щоб побачити необхідні зміни.

У той час як деякі програми можуть бути більш оптимальними для будь-яких цілей, якщо ви не можете або не хочете робити їх, як це наказано з якихось причин, вони будуть менше підходить, ніж програма, якій можна слідувати.

+915
Jacoby Foster 23 квіт. 2010 р., 21:30:01

Простий, отримати більше calodies від того, що ви їсте, ніж ви споживаєте під час повсякденної діяльності. Ви повинні знати, що 1 г жиру-9 ккал, 1г білків=4cal. і 1г вуглеводів=4cal.....

Ви можете Іслі поїдаючи фастфуд, якщо це те, що ви хочете :)) але я ніколи не буду рекомендувати це....так що їсти здорову їжу, більше фруктів, овочів (особливо картоплі)! Зайнятися спортом і намагатися уникати стресових факторів.

+862
Zwiadowca 14 жовт. 2016 р., 23:13:45

Я-тип людини, яка дивиться на себе в дзеркало щоранку і щовечора коротко, щоб переконатися, що я не впадаючи в небажану форму тіла. Іноді, це дати мені працювати багато. Наприклад, якщо я біжу трохи і піднімати тяжкості протягом пари тижнів, я помітив дуже швидке збільшення м'язової маси, що, здається, суперечить інтуїтивним ідею про те, що нарощування м'язової маси вимагає часу.

Я роблю масив комплексних вправ і повторень для тренування, і мій біг інтенсивний. Однак, я помітив, що через кілька тижнів, після того, як я вийти на поріг, я починаю набирає м'язову масу занадто швидко і занадто сильно, до точки, де мої сорочки, які досить вільно й округляються навколо моєї спини і плечей. Моя спина і плечі здаються набрати м'язову масу швидше, і я вам V-образну форму, дуже швидко по моїм латів.

Однак, якщо робота підповзає або у мене є багато завдань, щоб зробити (я знаю, що виправдовуватися не добре) я перестають працювати. Я втратити все в лічені дні. Яке пояснення цього?

Просто Коротка історія про мене.

Медико: генетичний причина помірна анемія, цукровий діабет 2 типу з боку батька, я про 5' 9", 160, худий, але є латентна інсулінорезистентність (натщесерце за низькими 90х)

Дієта: чистий, здебільшого, у мене є схильність до смажене м'ясо, я уникаю солодощів. Я їм помірна кількість білка, фрукти/овочі в кожний прийом їжі.

Сон: поганий, я сплю 5-6 годин в будні і 10 у вихідні. Непослідовні.

Вправа: Бімодальний. Або сидячий або дуже інтенсивним. Я намагаюся вам в чомусь коротким, як 30 хвилин в день, в деякі дні, коли я дуже зайнята..але вони зазвичай включають такі речі, як ігри з футбольним м'ячем навколо мого neighbrhood або віджимання/підтягування..ніяких формальних кардіо/силові навантаження

+836
Melodie 29 серп. 2017 р., 19:48:33

У мене є iPhone 7 та додаток магазин просто величезний, щоб знайти і спробувати. Які-небудь конкретні рекомендації будуть високо цінується.

Спасибі,

ЕБ

+764
user12120 7 січ. 2010 р., 20:45:49

Я шукаю, щоб спробувати тріатлон, і в процесі підготовки я почав займатися плаванням у місцевому 25/50м басейн (смуг покласти по-різному в різні дні). Тріатлон плавати 800м; я зробив, що відстань 25м басейн у ~13 хвилин і ~15 хвилин до 50м басейні. У кого-небудь є приблизний сенс якраз басейн перетворити у відкриті води плавати?

Також може хто-небудь з досвідом роботи в обох середовищах коментар про відмінності між басейном і плаває у відкритій воді плаває? Я десь читав про розробку у відкритій воді, наскільки ефективна ця техніка?

+762
pradeep daswani 15 черв. 2012 р., 19:27:49

Я нещодавно переїхала в чужій країні і знайти себе з нестачі речей, щоб зробити. Як такої, я вирішила, нарешті, піти тяжелоатлетическая програма; Я вибираю стартову силу. Він має лише п'ять підйомників (з яких тільки один є дуже технічної) та дуже детальний опис всіх з них. На жаль, я не знаю ні одного з ліфтів, і я турбуюся про навчання їх в неналежному вигляді: у той час як книга дуже докладна, навіть обговорити типові помилки та шляхи їх виправлення, це все залежить від наявності партнера з навчання/тренер, щоб перевірити свою форму.

На жаль, як вже згадувалося вище, я в чужій країні: я не знаю мови, тому не можу запитати у випадкових людей про допомогу (ну, я можу спілкуватися, але пояснювати нюанси ліфт за мною); я не можу дозволити собі особистого тренера будь-якого роду (не те, що я впевнений, що випадковий тренер знав їх досить добре) і мало друзів у мене тут цікавить не йдеш зі мною, так що я застряг з збирається в поодинці. Моє питання: Як я можу гарантувати, що я роблю їх з належній формі, якщо немає нікого, щоб перевірити його для мене?

+753
Drosdoff 15 трав. 2010 р., 22:16:06

А черепаха заморозити це, як я розумію, брейк-данс рухатися, де ви тримаєте паралельно землі зі своїм тілом вага йде на лікті. Рис:

http://www.globalbodyweighttraining.com/wp-content/uploads/Turtle-Freeze-Kevin-Newcre-Sanchez.jpg

Хіба це не по суті павич йога поза?:

enter image description here

У брейкдансера, в рис, трохи нерівні, але схоже, що вони ще по суті те ж саме?

+696
kds2907 25 січ. 2013 р., 14:45:34

В чому основна різниця між штангою, станова тяга і тяга в чистоті? Я дивився ці два відео знову і знову і, незважаючи на кожній підкачки кажу, що вчення відпрацьовують різні основні групи м'язів, я все одно не можу зрозуміти, чим відрізняється між двома. У чистому, хлопець робить повний присед з якоїсь причини перед тим, як піднімати вагу, але, схоже, обидва вправи підняти вагу, використовуючи ті ж рухи. Визначення будь-яке інше відмінність між двома дійсно бентежить мене. Спасибі велике.

+691
szkj 22 лют. 2014 р., 11:28:02

Піна прокатки і розтягування-це гарний початок, але зміцнення спини може піти довгий шлях, щоб зменшити дискомфорт/біль в області спини.

Для грудного відділу хребта, ви хочете зміцнити середині/верхньої частини спини. Деякі вправи, які допоможуть у цьому:

  • Підтримує груди рядків: робота передня зубчаста, Нижня трапецієподібна та найширший м'яз спини. Напевно, йти до вправи для верхньої частини спини стабільності. Правильна форма-це дуже важливо, хоча, інакше ви будете робити більше шкоди, ніж користі.
  • Підтягування: ще одна вправа, яка працює більшість м'язів спини, особливо Latissiumus спини. Якщо ви не хочете, щоб рядки, це наступна найкраща річ.
  • Станова тяга: в основному працює квадрациклів, а також нижньої та верхньої частини спини. Більше універсальних вправ, але все одно дуже корисно для побудови м'язів спини.

Вище не є взаємовиключними, звичайно, так що ви можете робити всі ці на день, якщо ви плануєте мати один. Рекомендований порядок буде станова тяга -> рядка -> підтягування.

У будь-якому випадку, форма-це ключ. Ви можете дійсно зіпсувати ваш назад, якщо ви робите це з поганою формою. Інструктор, ймовірно, буде доцільно, але більшість людей не мають доступ до одного.

Інша річ, яку ви хочете розглянути м'язового балансу. Я був (і є) деякі проблеми зі спиною, які стали ще краще після того, як я почав додавати спеціальну вправи Ab. Підвищена напруга ядра, схоже, стабілізації хребта, де мою спину не можу, так що ви можете працювати на основній стабільності (дошки, зворотний сухарики тощо).

+682
Curt Lucas 12 жовт. 2012 р., 07:54:42

Зростає кількість доказів того, що такий підхід виявляється корисним для контролю ваги і для вашого здоров'я. Без калорій, щоб зберігати у вигляді жиру або спалювати як паливо організм починає цільової пошкоджених ділянок тіла для оптимізації виживання, а їжі не вистачає.

А також контроль ваги (і економія грошей), також відзначається зниження рівня цукру в крові, кров'яний тиск і поліпшене відчуття благополуччя.

Сам я пробував тільки Дієта 5:2, але переваги незаперечні ІМХО.

У мене був високий кров'яний тиск і цього розібралися майже відразу.

+644
serpukhov 10 лип. 2017 р., 20:22:05

Які вправи хороші для тренування зовнішніх косих м'язів передньої зубчастої м'язи від початківця до просунутого тренувань?Я зацікавлений головним чином в ізольованих вправ.

+567
AlexSD2 25 лист. 2019 р., 03:41:07

Якщо ви будуєте м'язи і роблять ВИИТ, більшість тренерів рекомендують робити це не більше 3 разів на тиждень, так як ВИИТ вважається досить напруженої тренування.

У цій статті з м'язів Ево:

Навіть так, підняття тягарів і робити ВИИТ кожен день-це не дуже гарна ідея. Якщо ви хочете зробити ВИИТ поки ви зосередитися на побудові м'язів, обмеження 1 або 2 коротких сесій на тиждень.

Ви можете знайти хорошого тренера, щоб зібрати довгостроковий план, який працює для ваших цілей у фітнесі.

+556
Kristen Sussman 30 лист. 2019 р., 16:52:43

Повністю залежить від інтенсивності.

Інтервальні тренування на біговій доріжці по 50 хвилин буде спалювати більше калорій, ніж стійкий велопробіг на 50 хвилин. Все реалізовано мають свої переваги та недоліки з точки зору впливу на ваше тіло, але прийнято вважати, що еліптичний тренажер має мінімальний вплив на суглоби.

+503
Cindy Hower 6 груд. 2014 р., 11:38:06

В першу чергу

Престижність для вивчення оману, і адаптувати свій підхід.

Ви також будете мати, щоб налаштувати ваше запитання "Як зменшити живота жир", "як зменшити жир", так як тепер ви знаєте, ви будете або втрачати жир по всьому тілу, чи не на всіх.

Набираючи м'язи, втрачаючи жир

Це Святий Грааль фітнес. Правда полягає в тому, що це цілком можливо, але це може бути дуже важко.

Для того щоб стрибнути вгору, так, ви збираєтеся потрібен профіцит калорій. Але в основній масі це означало для вас, щоб отримати м'язи і жир, і традиційно супроводжується ріжучої фазі, коли ви вниз раціоні жирів ви отримали за Навального.

Те, що ви шукаєте-це, по суті, худий Навального, де ви як отримати м'язи і втрачати жир в той же час.

Дозвольте мені сказати це раніше, ви будете потребувати, щоб уважно вивчити свій раціон для того, щоб досягти цього. Фітнес-це поєднання тренувань, харчування і відпочинку. І їсть частина є найбільш важливим, коли мова заходить про набуття/втрати ваги.

Як

На жаль, ми не можемо сказати вам точно, як піти про це, тому що немає тренування/план харчування, який буде працювати для всіх. Це те, що вам доведеться вчитися методом проб і помилок, поки ви не знайти, що солодке пляма, де ви їсте достатньо, щоб отримати м'язи, а не так, що ви наберете жир.

Вам потрібно почати з будь-якої розумної дієти і зважуйтеся щоранку після какашок. (Ось де ви отримаєте краще вимір, тому що це завжди буде те ж саме-іш кількість часу з моменту вашого попереднього прийому їжі.)

Виконайте це протягом місяця, і тримайте вимірюючи свою вагу, і дивлячись на свої успіхи в дзеркало. Сфотографуйте, якщо це можливо, тому що різниця буде більше visiblee, коли ви можете подивитися на один місяць пліч-о-пліч прогрес.

Якщо ви виявите, що ви йдете в правильному напрямку, тоді ура! В іншому разі, якщо ти залишишся тут, уважно подивіться на свій раціон, і подивитися, якщо ви можете скоротити калорії. Бажано не видаляючи страви, але шляхом заміни інгредієнтів в щось більш здорове.

І не обов'язково повністю переходити на це. Наприклад, якщо ви їсте багато рису, це може бути калорійний гарнір, але це все ще хороша їжа. Спробуйте переключити його з брокколі/цвітною капустою змішати в будь-який інший раз ви зазвичай їсте рис. Невеликі зміни легше впоратися з в довгостроковій перспективі.

Тоді продовжуйте виміряти ваш прогрес поки ви не знайдете те, що працює. В кінці кінців, ви знайдете, що солодке пляма.

+459
Lucifer NS 28 вер. 2012 р., 18:04:23

Як зазначив Алек, це передня тазовий нахил і це звичайний результат нашої сидіти на дупі спосіб життя. Це займає багато часу, щоб розвиватися, і він буде зайняти багато часу, щоб повністю вирішити. Деякі загальні зауваження, я хотів би зробити:

  • Не просто почати "підняття тягарів", виконайте правильна програма силових тренувань.
  • Не впасти жертвою "1 & 23" проблеми, якій ви проводите одну годину в день тренування і відпочинку сидячи або лежачи.

Вам потрібно побудувати силу (через відповідну програму) і змінити свій спосіб життя. Замість того щоб сісти, встати робочий стіл. Йти пішки на обід, їздити на велосипеді або дійти до чогось, а не за кермом, а в основному намагаються вийти з положення сидячи як можна частіше.

Ваше тіло буде адаптуватися до того, що ви кидаєте на неї. Початок надання йому стимул, він повинен для того, щоб стати сильніше і здоровіше.

+444
Jenny Singh 29 бер. 2012 р., 20:43:00

Я думаю, що я боляче моє праве плече. Я не знаю, що викликало це, але це боляче. Я помітив це сьогодні під час прийому ванни. Я очистити мою спину, застосовуючи мило своїми руками зразок цього:

enter image description here

Я коли я роблю що показано вище, з моєю лівою рукою, мої пальці досягають моєї правої ості лопатки. Але коли я намагаюся зробити те ж саме з моєї правої руки, що болить в суглобі плеча. Це тільки руху (орієнтація права), у якому його ушибался. Це причина, чому вона залишилася непоміченою в спортзалі. Я не роблю нічого такого руху в тренажерному залі.

Що робити? Чого мені слід уникати в тренажерному залі? Як це вилікувати?

+398
Robert Edwards 13 січ. 2019 р., 02:51:54

Я не можу робити віджимання. У мене проблеми балансування мій вагу під час вправ. Що я роблю не так?
Я повинна зробити конкретні розминки або що-небудь ще я можу зробити, щоб покращити?

+369
mmahdavi1989 6 серп. 2016 р., 11:32:38

Я переношу вага з ніг під час руху вгору

Моє рішення для цього-сконцентруватися на проштовхування мої підбори. Якщо немає ніяких фізіологічних бар'єрів, то цього має бути достатньо.

Один спосіб мені допомогти зосередитися на проштовхування мої каблуки, щоб забрати мої великі пальці ніг і тримати їх піднятими протягом усього набору. Я стою і нормально присідати, але мої великі пальці ніг залишитися від Землі (навіть якщо вони в моїй взуття).

мої коліна занадто вперед в найнижчому положенні

Це може або не може бути проблемою. Якщо це проблема, то це може мати багато причин.

Виправлення віддаю перевагу для цього є стіни-облицювальна присіданнябез штанги, ви стикаєтеся з гладкої стіни, потім ноги як можна ближче до стіни і просто на корточках. Спробуйте, щоб не вдарити в стіну, але пасучи це нормально. Якщо вам потрібно відійти на кілька сантиметрів, то зроби так. Якщо ви не можете зробити це, розім'яти стегна і гомілки протягом декількох хвилин і спробуйте знову. Будучи в стані зробити десять облицювання стін присідання з моїми пальцями торкаючись стіни зробив більші поліпшення в моїй позі і глибина під час присідань зі штангою. Рух-це велика практика для правильної постави поперек спини і ніг, крім того, щоб примушувати тебе робити додаткову мобільність роботи, як вона розвиває гнучкість і дає ментальну модель того, як змусити його працювати. Знову ж таки, дивіться навчальне відео на YouTube.

+363
kylesaint23 19 лип. 2011 р., 16:05:14

Я знаю, що ви хочете схуднути, але моя порада полягає в тому, щоб встановити номери завдань зображення тіла і знайти вправи, які ви найбільше любите. Наприклад, будучи в стані підняти більшу вагу або зробити якийсь рух йоги. Роблячи вправи те, що ви робите для вас, а не ваш образ тіла буде тримати вас heathier як це стає звичкою. Ти молодець ! Число на шкалі-це просто.

+358
nanapee 2 лист. 2015 р., 23:32:26

Я припускаю, що ваші тренування складаються з важкою атлетикою або іншими силовими тренуваннями. Це в основному складається з короткого, високої інтенсивності вправ, які, ймовірно, головним чином анаеробних.

Працювала до цього тренування, значить, ваш організм розігрівся, діяльність серцево-судинної та легеневої систем збільшується і ваш організм почав, щоб переконатися, що у вас є достатньо енергії для тренування. Так що якщо ви починаєте тренування, ви будете в основному мають швидкий старт, тому що ти тіло добре підготовлено.

Тому що сама тренування є переважно анаеробної, ваш організм буде повільно, але вірно створювати більше молочної кислоти, з-за всіх глікогену, який не окислюється. Так що якщо ви запустите після тренування, ваше тіло буде брати цю молочну кислоту і почати використовувати його в якості палива і таким чином позбавитися від нього.

Однак, важливо, що ви біжите з помірною інтенсивністю, тому що потрібно достатня кількість кисню, щоб окислювати молочну кислоту і не хочете бути створення більше! Так він взагалі не працює, а швидше біг.

Як коментує Стефано: ваш (анаеробні) тренування будуть виснажувати запаси глікогену. Якщо ви потім починаєте пробіжку після цього, ви будете тіло буде мати не великий вибір, щоб використовувати жир як основне джерело енергії. Так що біг після тренування є відмінним способом, щоб спалювати жир, але обов'язково тренування з правильною інтенсивністю.

enter image description here

Працює при помірної інтенсивності означає, що ви будете спалювати цей самий жир.

+332
Prakash Palnati 1 серп. 2010 р., 13:14:23

Що б бути кращими вправами для розвитку верхньої частини грудей ?

Я знаю, що відповідь буде схильний руху преса, але деякі, як це не реально допомогти мені. Знаєте, скільки я роблю, я не можу отримати мої верхні біль у грудях. Може, до речі, я їх роблю моя анатомія плечі і трицепс робимо багато роботи, коли я роблю похилих рухів.

На горизонтальній лаві, я можу зробити 200+ фунтів в жимі лежачи.

Я чув, що віджимання є відмінним способом, щоб ізолювати верхню частину грудної клітки. Я планую включити їх в свій розпорядок.

Будь-які інші пропозиції у вас є.

+278
xaqar 17 жовт. 2017 р., 11:23:42

Мій ремонт-кількість калорій досить низьке (близько 1500 ккал), так я стаю дуже голодним, якщо я вирізав на основі дієти поодинці. Я додав баскетбол + ВИИТ-типу тренування, так що я можу з'їсти більше і все ще бути в дефіцит калорій. Здається, працює добре досі, але мені цікаво...

Враховуючи, що я прагну, щоб втратити 1 фунт на тиждень, наскільки вигідним є цей метод (збільшення кардіо + дієта) для втрати жиру, особливо без спалювання м'язів? Вздовж цих ліній, просто гіпотетично, якби хто-небудь вправ достатньо, щоб спалити 1000 калорій в день, але їдять достатньо, щоб зберегти 500-дефіцит калорій (отже, 1 фунт жиру в тиждень), чим це відрізняється від отримання 500 калорій дефіциту заснований на дієті поодинці?

Спасибі!

+250
Shreeram Joshi 1 лют. 2010 р., 17:22:37

Близько 10 місяців тому у мене потягніть вгору бар будинку.Він був дуже товстий.У мене були проблеми розмахнувшись.Я не міг зробити один підборіддя на нього.Однак після декількох днів спроб я зміг зробити підборіддя.Потім я продовжував тренуватися, підборіддя злети і приблизно через 2-3 місяці або більше(я не впевнений),я б міг зробити близько 9 потягування за раз.Але після цього я втратив інтерес до неї і не практикувати його протягом приблизно 6 до 7 місяців.Кілька днів тому я намагався зробити потягування.Я встиг зробити 6 і кожен наступний день кількість зменшується.Сьогодні я був просто в змозі зробити 3.5.Як я можу знову збільшити це число? За скільки часу я повинен практикувати? Я повинен практикувати кожен день?Я можу зрозуміти, що я не можу зробити стільки потягування як раніше з-за відсутності практики, але чому зменшується кожен наступний день?Будь ласка, керівництво мене.До речі, мій вік 16, якщо це має значення.

+241
user254037 11 бер. 2018 р., 21:04:21

Нещодавно я дізнався про закон Клайбера описує, як швидкість метаболізму пов'язана з масою тварини. Один із способів цього закону потрапляє (за)спрощений це, кажучи, що всі тварини мають однакову кількість серцевих скорочень і дрібних тварин просто використовувати їх швидше, ніж великі тварини.

Це змусило мене задуматися - як оціните фізичні вправи впливають на це? Якщо я працюю багато, я можу використовувати мій загальна кількість тактів швидше або повільніше?

Або, висловлюючись дещо більш науково, робить фізичні вправи або знизити загальний середній пульс життя? Я знаю, що тренування викликають його підвищення під час фізичних вправ і зменшується під час відпочинку в порівнянні з кимось, хто не тренується. Чи підвищується з одного боку скасовує зменшення на іншій стороні або вона у середньому збільшиться чи зменшиться?

Я підозрюю, що є деякі добрі академічні дослідження на це, але я не міг знайти його. Сподіваюся, ніхто з вас більше досвіду в цій галузі буде мати краще уявлення про те, що умови для кидка в Google.

+209
chepolino 10 трав. 2014 р., 21:10:14

Схоже, ваш організм досяг плато, яке досить поширене.. Вам слід збільшити інтенсивність вашого режиму тренування і повинна спробувати різні тренування активності, який включає всі рух тіла або дія, а не ізоляція. Ви також можете спробувати комплекси вправ. Плюс, силові тренування допомагає зменшити вагу, порівняно з кардіо вправи. Ви можете спробувати реалізувати шляхом перемикання альтернативних днів.

+194
fedeman 30 жовт. 2016 р., 23:13:22

Спробувати Орлов: заспокойся - після коригування = 176 СПМ Міранда Ламберт - білий брехун. = 186 СПМ

Я використовувати Audacity Adobe, щоб відрегулювати пісні, близький до 180 СПМ, зберігаючи тон і висоту

Його складніше використовувати б'ють кожен третій крок, 60bpm (отримання 180spm). Більше пісень з 60bpm (р&б) але 3-2 - лівий, 3,2,правильної послідовності я знайти складно.

+176
Vivek Bagaria 26 квіт. 2015 р., 15:51:29

По-перше, 20 підтягування-це справжній подвиг, молодець! Я припускаю, що ви робите їх з правильною формою: підборіддя над перекладиною зверху, лікті притиснуті, а тіло все ще на дні. Якщо ви робите щось ще, або, наприклад,. підтягування Киппинг (в основному, використовуючи свій імпульс у будь-якому випадку), перше, що ви повинні зробити, це перехід на суворі підтягування форми.

Робимо 50 повторень-це питання витривалості, а це сила. Особисто у мене було багато хороших результатів робити зважені підтягування, які накопичувати сили. Це дозволить вам буквально "літати" після того, як навантаження буде знята. Що ви хочете зробити, це використовувати дип-пояс і вішати великі ваги на ньому. Ви також можете використовувати рюкзак (і наповнити його, наприклад. мішки з піском), але це, як правило, незграбно висять і це псує ваш центр мас; через це також обмежує кількість ваги ви можете додати. Використовуючи пояс діп піклується про все це. Ви повинні почати додав мінімум, кілька кілограмів тільки (щоб не отримати занадто велике навантаження суглоби). Ви повинні мати можливість додавати щотижня близько 2 або 2,5 кілограма. Ви можете комбінувати зважені підтягування з якою-небудь програмою.

Що стосується самої програми, мені знову щастило, роблять "драбинки". В принципі, зробити 1, потім 2, потім 3 до стільки, скільки ви можете, і потім весь шлях назад. Додати остаточного "максимум зусиль" серії в кінці. Якщо останній ряд-це близько або вище максимального, збільшити максимум в наступний раз. Ідея в тому, щоб повністю заклання себе. Робимо сходи вигідно, тому що це допоможе як сила (низьке число повторень, особливо на зворотному шляху) і витривалість (велика кількість повторень).

Все, що сказав, хоча, я не думаю, я знаю, хто може зробити 50 повторень строга форма, так що це все суто академічний. Також, Коли ви говорите, що ви можете зробити за сто з паузами, це висить весь час або відпустити в бар? Якщо ви висять через все це, то ти за мною і ця рада може не поширюватися на вас на всіх.

===

Бонус: більшість людей вважають, підтягування простий (з разнохват в середині і підтягування важче), але це залежить від деяких конкретних м'язів розроблені і навіть техніку. Вони всі трохи різні групи м'язів, тому для найкращих результатів ви повинні, ймовірно, спробувати використовувати всі ручки (і навіть варіювати ширину хвата). Якщо ви повинні зосередитися на одному, найбільш популярними є підтягування.

+143
ames ulliver 7 лют. 2016 р., 11:19:37

Ви можете попросити свого лікаря, але якщо лікар не знає про харчуванні, він може просто продовжувати дам тобі ліки і все.

Ви також можете перевірити з різними лікарями інформації, які використовуються іншими людьми з тією ж проблемою повідомили лікарі, як у цій ссылке:

https://youtu.be/icrqXwlp4ys

https://youtu.be/LvaVsnHbIbI

Є купа медичних статей, випущеного за наявною в мережі.

Також пам'ятайте, що вам менше всього потрібна глюкоза з аеробні тренування з анаеробна тренування.

+137
yerlilbilgin 24 черв. 2016 р., 11:54:07

Скільки часу після їжі потрібно чекати, щоб тренуватися, чи це не важливо? Я в основному про кардіо, а не важка атлетика. Я намагаюся скинути вагу, не набирати його, і у великих кількостях.

+96
Segmented 12 бер. 2014 р., 22:55:58

Звучить неймовірно погана ідея. Якщо у вас є подовжені штанги, буде важко обом отримати хороше зчеплення, і що станеться, коли ваш друг раптом упускає штангу на станову тягу? Ризикує постійний, серйозний збиток вашою спиною стоїть?

Люди, хто калічить своїх спинах через неналежним чином виконала тяга часто виникають болі в і назавжди, а не просто біль при піднятті але постійний біль, такий біль, що зробити це буде важко зосередитися на виконанні своєї роботи столом.

На додаток до бути ризикованим, це також буде набагато гірше, як вправа, оскільки ви не будете мати контроль, щоб змусити себе як можна далі при підйомі на свій розсуд.

І немає, це не поширене, я піднімаючись на 5+ років і я ніколи не бачив, щоб хто-небудь спробувати.

+73
ultraloveninja 18 січ. 2016 р., 14:33:20

Становій тязі працює більше м'язів, ніж будь-який інший ліфт, але що відрізняє його від інших підйомників є те увагу, яке він дає в спину:

Становий побудови сильної спини краще, ніж будь-які інші вправи, без винятку. (Від початкової міцності, 3-е видання)

Зокрема, становій тязі працює ніг (підколінні сухожилля, квадрациклів), стегна (сідничні м'язи і допоміжні м'язи), АБС, передпліччя (сила хвата), та назад (майже всі... хребта монтажників, широкі, ромбоподібні, що піднімає лопатку, трапецієвидна).

Де ви будете схильні "відчувати" ліфт, якщо ви використовуєте правильну форму в підколінні сухожилля і нижню частину спини. У налаштування, попередньо витягнути положення, ви відчуєте розтяжку в підколінних сухожиль, як ваші стегна і хребта монтажники тягнуть спину на жорстку розширення. Спину боїв стегна для керування ваші стегна і спину повинні виграти. Це означає, що ваші стегна будуть відчувати себе розтягнутим і ваша спина буде в ізометричне скорочення.

+55
greye 10 лист. 2018 р., 13:33:04

Я знайшов цікаву статтю про нутрощах мітохондріального біогенезу. Так як це досить довго і технічна, я б хотів резюмувати ключові моменти, в разі, якщо хтось зацікавлений:


Це не 100% зрозуміло, що саме ініціює створення нових мітохондрій. Однак два важливих фактора для ініціювання необхідних генів відомі:

Підвищений рівень кальцію в м'язових клітинах

Дослідження показують, що просто збільшення концентрації кальцію в клітинах скелетних м'язів, що відбувається з кожним скороченням м'яза, здатна індукувати мітохондріальний синтез білка. Це збільшення кальцію запропоновано активувати фермент під назвою кальцій-кальмодулін-кінази (CAMK), яке відіграє важливу роль в експресії мітохондріального біогенезу пов'язаний з білками.

АТП споживання перевищує виробництво АТП

Решта, мабуть, важливим і домінуючим сигналом необхідності нести мітохондріального біогенезу мабуть, зниження концентрації клітинного високоенергетичних фосфатів, таких як АТФ і фосфокреатіна. [...] Нинішні знання про генетичні сигналів, необхідних для загальної мітохондріальної регулювання припускає, що це може бути необхідно для мітохондріального різного статися, або коли АТП споживання випереджає виробництво АТФ під час інтенсивних тренувань

Конкретні вправи поради:

Загалом, виходить, що для того, щоб підштовхнути мітохондріальної до максимальної щільності при побудові аеробних двигуна, доцільно регулярно включати інтенсивності, який підхід VO2max або складнішим [...] на регулярній основі в рамках спільної програми навчання.

Я сподіваюся, що це допомагає хтось крім мене :)

+52
Mike Bovenlander 9 вер. 2018 р., 19:02:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil