Мульти-тренування спортивна програма?

Я недавно купив велосипед і хотів би знайти хорошу програму/план дій, який включає в себе велоспорт, силові тренування і, можливо, інший вид спорту (який я можу зробити сама).

Те, що я шукаю якийсь рекомендації про те, як розділити тренування днів (наприклад, я думав, ідучи на велосипеді 2-3 рази в тиждень, а в інші дні я піти і зробити деякі силові тренування в тренажерному залі).

+91
chibis 23 січ. 2013 р., 19:44:24
27 відповідей

Ну, це ніяково, як пекло, щоб запитати, але його справжня проблема для мене. Я роблю діпи часто, як люди говорять, що це добре, але різні люди говорять різні речі - те, що жим лежачи буде робити їх більш помітними або що це зробить їх краще. Я теж займаюся 45-60 хвилин на крос-рампі, точно так само з перевернутий жим лежачи.

Я просто не знаю, чим вона краще і чим вона гірша.

+984
Shadowyar 03 февр. '09 в 4:24

Подивіться на останню картинку і помічаємо, що навіть якщо ваші руки утримуються разом правий лікоть спрямований назовні.

Це означає, що ви не використовуєте м'язи рівномірно. В такому разі я хотів би спробувати робити деякі вправи орієнтовані на м'язи, які сприймаються як більш слабкі результати такої компенсації.

Один із інших способів будуть також посилювати ваше почуття тіла. Більшість спортивних залів мають дзеркала не для показухи, що великі м'язи, але саме для виконання досконалою технікою, чому спостерігаючи за тим, як наш організм реагує на подразник дають.

Попросіть кого-небудь записати підтяжки ззаду без сорочки.

Також у мене є сміливе припущення, що це може зіпсувати ваші плечі в майбутньому, так як це триває.

+941
user197565 8 черв. 2011 р., 03:41:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

На жаль, спинлоки такі, які вони є. Коли ви не міняєте вага на гантелі часто, вони є відмінним вибором. Проте, коли ви перемикатися між наборами або для різних вправ, вона стає болю. Цієї причини в поодинці, тому більшість залів великий вибір гантелей фіксованої ваги (також, щоб отримати більше людей, що використовують тренажерний зал, допомагаючи вам швидше про тренування).

У вас є кілька варіантів:

 • Вам ще кілька спін-блокування барів, так що після того, як ви налаштовані на ваш сеанс, ви просто зміните набір гантелей, який ви використовуєте.
 • Зробити ці незвичайні гантелі, які дозволять вам набрати вагу, який ви хочете. Я чув суперечливі відгуки про ці речі, і вони коштують дорого.
 • Отримати набір гантелей, як спортивні зали. Це більше обладнання, але ви ніколи не будете мати, щоб зробити ще один спін-блокування.

Є деякі файли гантелями, де ви маєте комір стиснення, щоб тримати вагу на місці. Однак, це не обов'язково робить речі краще тому що він торгує одну проблему за іншою. Для того, щоб зберегти коміри маленькі, у них є гвинт, який можна затягнути, щоб тримати комір на місці. Вірите чи ні, блокування краще і швидше міняти, ніж ті.

Я не знаю жодного обтиснення хомутів із швидке звільнення, як ви можете знайти на Олімпійської штанги, які досить малі, щоб працювати з більшістю гантелі. Частина проблеми-це теми на блокування гантелі зменшує тертя, що швидкі вороти випуску залежить. Якщо ви знаєте машиністом, вони могли б створити щось для вас, але більшість людей не мають такого ресурсу.

+886
bela modebadze 4 лист. 2018 р., 07:32:40

Звіт небудь, 48 стор., каже 5х5-на-3х5 перемикання часто відбувається навколо присед в 200 фунтів:

Мій власний аналіз сотень навчальних журналів і опитувань членів або показує, що більшість хлопців, як правило, потрібно перейти від 5х5 до 3х5 після того, як вони потрапили в точку 200lbs навпочіпки. Тепер перед тим, як повернути на цей номер – багато членів або отримав в минулому.... Замість того щоб зосереджуватися на тому, що Марк 200lbs, використовуйте deloads з'ясувати, коли, щоб перейти від 5х5 до яких або 3х5. Ви повинні переключитися на 3х5 після 2х підступ на підйомнику.

Так ти майже, але не зовсім в тому місці, де православні SL каже робити три роботи встановлює замість п'яти. (Ця зміна не впливає на розминці набори.) Але 3х5-це прекрасна програма, і немає нічого поганого з перемиканням зараз.

Особисто мені подобаються тренування, які тривають 1,5 години. Однак дві години може бути злив, а може 5х5. У минулому я вирішив цю проблему перемиканням на 3x5 та/або подальше поділ тренувань, приблизно як:

 • Відповідь: присідання/підтягування (у вашому випадку, штангою рядків)/підсобні роботи
 • Б: тяга/накладні прес/підсобні роботи
 • День відпочинку
 • Повторити. Зверніть увагу, це ламає а/інше/Б/залишок/візерунок!

Два бічних Примітки:

 • це, як правило, не рекомендується взяти 2-хвилинну перерву між останнім розминкою і перші роботи. Розминки, як правило, бенг-бенг-бенг, приймаючи тільки час, необхідний для перемикання пластин.
 • якщо є якийсь спосіб, щоб зробити збільшившись в 2,5 фунта на верхній прес, зробіть це. Це робить прогрес в тому, що ліфт так, так, так набагато легше. Я заповнив шкарпетки з 1.25 кілограм піску і записав їх у закритому петлі. Інші люди використовують магніти і шайби. Знайти спосіб.
+864
kaiwanxiao 27 серп. 2011 р., 12:11:32

Я згоден з Іво в тому, що нам потрібно трохи більше інформації, перш ніж ми зможемо правильно відповісти. Що сказав якусь конкретику, що б допомогти нам допомогти вам:

Яка вага у "деяких"? Або якщо ви не хочете, щоб сказати точно (що я дуже добре розумію), як надмірна вага ви за шкалою від 1 до 10, де 10-це "ви бачили найбільший невдаха?" і 1 "Ні серйозно, у мене є близько 5-10 фунтів."

Це важливо в запущеній грі. Якщо ви вище 5 на цій шкалою я б почав з ходьбою і деяким не впливає кардіо перед запуском, можливо, деякі плавання. Після того як ви відчували себе комфортно (здогадуватися 3-6 тижнів залежно від посади, вище за шкалою 1-10 вище означає більше) рухаються до якоїсь біг. Я б поїхав з короткими періодами відпочинку - скажімо 50-70% своїх можливостей протягом декількох хвилин, потім стільки ж часу відпочивати і робити це протягом півгодини. Звідти не соромтеся спробувати будь-яку кількість запущених програм, поки не знайдете що-то вам сподобається.

Це призводить до друга важлива деталь: чому? яка ваша мета? Ти хочеш 5к? Розглянемо дивана, щоб 5K програми. Марафон? Просто, щоб схуднути або оздоровитися? Який визначає, що ви хочете, щоб перейти після того як ви отримали базові можливості відновлення.

Ура

+827
OghmaOsiris 19 лют. 2013 р., 04:25:23

Weightwatchers їжа не дуже погано, і вони є однією з кращих альтернатив наскільки вже готові продукти. В основному проблема полягає в тому, з високим вмістом натрію і цукру, щоб зробити його прийнятним і продовжити термін придатності.

Коли ти кажеш, що не вміють готувати, значить, ви не знаєте, або не мають можливості для цього? Якщо перше, то я б порекомендував просто отримуєте книгу рецептів і знайти деякі страви, які ви хотіли б спробувати. З'ясувати, як їх готувати, бо як свіжа їжа завжди буде краще, ніж розфасований.

Один з прийомів, який я використовую, полягає в тому, що я буду витрачати годину або два на вихідні, різати овочі, смажити курку і т. д. Десь за тиждень якщо мені потрібен швидкий вечерю, я можу взяти лаваш, звалити в порізану курку, нарізані овочі, і деякі Цацики, який я отримую від магазину, і у мене є смачний швидкий вечерю.

+793
Pablo D 15 серп. 2015 р., 20:08:59

Тут задіяні кілька факторів:

 • Ваше тіло достатньо прогріта --> таким чином, менш потрібен для розтяжки
 • Насправді плавання регулює дихальну систему, це як якийсь "важкий" йога дихальні сесії, особливо якщо ви "повзати" або "Батерфляй", для яких потрібно якийсь час під водою і, таким чином, глибоке дихання, коли над водою для відновлення сил. Таким чином, ви дихання набагато краще і гостріше після купання сесії ---> дихання, необхідне під час роботи, так ви вже отримали імпульс від плавання
 • Ви або мають збалансований раціон | або достатню кількість калорій для енергії | або у випадку, якщо у вас жирових запасів, які будуть підживлює вашу енергію для запуску після купання (після однієї години плавання, якщо ви не навантажуйте себе протягом дня калорій, ваше тіло повинно бути вже отримувати енергію з жирових запасів, і він продовжує робити це, коли U йти працювати). У кожному з цих випадків , вам вже залишилося трохи сил, щоб спалити для бігу.

У 3 факторах поставити вас в "доброго" держава для бігу. ЗИ: переконайтеся, що ви добре просушити після купання перед запуском, особливо якщо ви живете на пляжі, нічне море свіжі вітри і якщо ти не сухий ну, можливо, ти отримаєш біль у м'язах на наступний день.

+768
kirby vanburch 3 січ. 2011 р., 06:01:52

Я була в такому ж стані, як ви, хоча близько 9 років молодше, коли я почав, це те, що працює для мене.

 1. Завів собаку і почав брати його на прогулянки не менше 30 хвилин кожен день, більше по вихідних.
 2. Внесено зміни свій раціон на більш здоровий, вирізавши майже всі солодощі, торти, тістечка і т. д. і перейти на дієтичну газовану воду, збільшуючи фрукти, овочі я їм.
 3. Записалася в тренажерний зал і отримав пораду від одного зі своїх тренерів. Вони порадили мені спочатку є змішані тренування мінімум 3 рази в тиждень в складі не менше 30 хвилин Кардо і 30 ланцюга Ваг.

Цей вагу поступово, які мені сказали, що це краще, на сьогоднішній день близько 3 років я втратила близько 9 дюймів від моєї талії.

+712
beginer 25 черв. 2018 р., 11:05:43

Живіт є, ймовірно, найбільш "упертою" з усіх областей, щоб втратити жир. Навіть після того, як ви урізані всі інші частини тіла і пружним, його як і раніше важка битва, щоб отримати хоч якісь визначення в області живота.

Спосіб спалювання жиру в організмі визначається виключно генетикою. Не вправи ви робите, або як швидко чи повільно ви робите це, але це, швидше, вашої генетикою, рівень активності (в цілому) і дієта. Як він ставиться до вашої їзда на велосипеді, що є гарним початком, але цього може бути недостатньо адекватним для вас. Особливо якщо ви тільки почали, це займе якийсь час, перш ніж ви почнете бачити якісь результати, а вже у вашому районі живота. Я б порадив вам, щоб змішати його трохи. Змішайте трохи кардіо, з силовими тренуваннями. Піти на пробіжку, зробити кілька схема підготовки і скорегувати свій раціон складні вуглеводи, пісний білок, зелень, вода. Спиляти все ще не в тих категоріях (головне-помірність).

Ось кілька вправ, які ви можете зробити, щоб мелодія втратити деякий вага і тонізують впертий частини вашого тіла.

+692
user5411115 14 жовт. 2017 р., 02:00:30

Якщо максимізація біг плюс роблю трохи верхньої частини тіла естетичної діяльності є те, що ви хочете, це звучить як відмінна програма. Я не обізнаний про бігу на довгі дистанції, але для мене це виглядає досить добре. Ви присідання і тяги, щоб максимізувати свій біг сила і культуризм в руки і плечі. Це у відповідності з вашими цілями.

Єдиний твік, я б зробив на стороні ліфтинг полягає в тому, що якщо ви збираєтеся присідання і станова тяга, 5х5, ймовірно, занадто багато простору Для хтось займається. (Це може бути правдою з верхньої частини тіла, але я не впевнений). Я хотів би спробувати 3х3, або 10 простих наборів з 2, або нагрівається в жменю важкі сингли, але ніколи не вище трьох повторень у сеті. Я використовую кілька наборів, щоб додати об'єму, а не більше повторень у сеті. Я чув кілька анекдотичних звітів менше плюс ще цей вид силових тренувань поліпшується короткі і середні дистанції (марафон) в спрособствует. Це допоможе зберегти ваш приріст сили неврологічної стороні справи, а не заохочувати додано м'язової маси. Він також буде легше на відновлення ресурсу, який я очікую, щоб бути перевантажені все працює, що ви робите.

Можливо, вам доведеться працювати більше, але це за межами мого розуміння.

+684
Bernt Ribbum 25 вер. 2015 р., 12:51:11

Моє ліве передпліччя трохи менше, ніж моє право.

Чи є якісь вправи я можу зробити, щоб навіть ці трохи? Я не знаю, наскільки це помітно для інших, але для мене це дуже помітно.

+681
Suleiman azad 28 трав. 2019 р., 20:23:18

Зміцнення вашого тіла допоможе з сноубордингом, тому що він буде робити в кожному форс-навантаження досить легше.

Що сказав, Ви, можливо, буде потрібно якийсь "спорт-специфічні кондиціонер"; наприклад, повторювані напади інтенсивного фізичного навантаження за зразком згідно з що ви плануєте робити на схилі.

Редагувати: один фактичний приклад зі спорту-індивідуальна система для цього випадку, використовуючи зважений слід високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT):

 1. Штовхати санки на ~80% від максимального зусилля протягом однієї хвилини. Це може бути складно!
 2. Інші три хвилини.
 3. Зробити 1. і 2. в цілому десять раундів або більше.

Зверніть увагу, що, якщо ви щодо нетренованих -- будь присідання, що ви можете повторити за хвилин (не кажучи вже про годинах) не забезпечують достатній стимул/стрес заганяти сила збільшується протягом тривалого часу.

+631
First Zero 28 трав. 2014 р., 09:26:57

Якщо я правильно конвертовані одиниці, потім "8 каменю і 1,1 фунт" є 113.1 фунтів. В 5 футів 6 дюймів-це не "маленька", на мій погляд-ви явно недовага. Як @xCodeZone прокоментував: "ви не повинні скоротити ваші калорій"; навпаки, будь ласка, розглянути їдять достатньо їжі, щоб збільшити свій загальний вага тіла, скажімо, не менше 170 фунтів. Зверніть увагу, що ви не виключно отримати (або втратити) м'язи або жир: при цьому набираючи м'язи, ви отримаєте трохи жиру, і, втрачаючи жир, ви втрачаєте м'язи.

В доповнення до їжі більше, я пропоную важкі присідання, станова тяга і жими на один день в тиждень в тренажерному залі. Це буде стимулювати синтез білка в м'язах, так що ви будете набирати сили і м'язової маси тіла (знову ж таки, крім жиру, ви можете втратити після того, як стає сильніше і більше).

+614
mkUltra 1 лют. 2018 р., 13:58:38

На мою думку, полягає в тому, що hammercurl будує ширину біцепса, як передбачається, черговий завиток. я роблю їх перед моїх грудей і ніколи не перевищує 90 градусів. якщо ви йдете вище ви орієнтовані на різні м'язи.

+586
umesh bhatt 16 серп. 2014 р., 22:33:53

Я 20-річний, 150 фунтів чоловік, який займається або за трохи більше півтора місяця. Я підняття тягарів протягом приблизно двох років, так що я не повний новачок. Я робила великий приріст сили і я дуже задоволений виконанням програми. Тим не менш, я відчуваю біль в моїх м'язах і я цікаво, якщо я повинен перестати підніматися на деякий час.

В моїх обіймах я відчуваю тупий ниючий біль починаючи від моїх бічних дельтоподібних м'язів ще до мого ліктя. Біль, здається, гірше, коли я роблю штангою рядків, але він також болить при виконанні пресів і довго після того, як я працюю. Коли я вдома, а ліфт або щось тягне вбік, я відчуваю, що тупий, ниючий біль.

Крім того, в нижній лівій латів (і тільки ліва), має більш гострий біль, яка напевно від займанщини. Я не впевнений, чому я отримую цю біль. Я думаю, що його з-за того, що в прагненні зберегти груди і спину прямо я насправді вигинаючи спину.

Ці болі не болі в м'язах. В даний час я тільки проштовхуючи його якось не дуже болючою. Це погана ідея? Я підозрюю, що відповідь-так.

Редагувати: для уточнення, я працюю 3 дні в тиждень по програмі. Для руху рук, як накладні Преси та лавці, я намагаюся відпочити на максимум 1 хв 30 між підходами. Для присідання я зазвичай відпочиває близько 2-2.5 хвилин. Для кожної вправи я зігрітися з 2 комплектами порожній штангою, потім 3, потім 2 повторень збільшуючи вагу. В кінці тренування я роблю з допомогою вправ. Набори 3х8 підтягування на накладні дні преси, і 3х12 набори діпи на лавці день.

Я напевно підняти на більш важкої стороні, що моє тіло здатне. Коли я вперше початку моєї роботи присідання, що перший реп відчуває себе дуже складно, майже як я не зможу закінчити навіть перший респ. Речі стають трохи легше після першого сету, і я можу зазвичай отримати всю 5х5 ст. Однак велика сила, хлопці, говорити про те, вибухових. За винятком моїх рядків і тяги, нічого не відчуває вибухових щодо моєї тренування. Я ледве зводжу повний 5 повторень з присідання і накладні преси.

+567
Ause Sims 14 лист. 2011 р., 02:56:10

Які існують аксесуари, які ви додаєте З яких і чому?

Як зазначено на сайті, я додав підборіддя і діпи; зворотний сухарики(або висить ногу піднімає) і хрумтить; штангою кучері і skullcrushers; і 10 хвилин HIIT кардіо.

Це як моя рутина виглядає зараз:

А. присед(5х5), жим(5х5), t-адвокатське стан рядка(5х5), зважених соуси(3 комплекти), Крушиголов(3 комплекти), ABS, кардіо

Б. присед(5х5), накладні прес(5х5), станова тяга(1х5), зважений підборіддя(3 комплекти), кучері(3 комплекти), ABS, кардіо

Як я згадував раніше, для АБС, я виконую одну або хрумтить, або ногу підняти, або зворотний хрумтить.

Кардіо: 5 раундів по 45 секунд на біговій доріжці і 15 секунд. 5 раундів по 45 секунд крок вгору вниз(не знаючи правильного назви, це, як я крок мою праву ногу, а потім ліву, а потім крок вниз моя права нога, потім ліва нога, в швидко руху) і 15 секунд.

Мені не вистачає яких-небудь частин тіла? Якщо так, то які будуть ваші пропозиції, так як я хочу працювати у напрямку будучи сильнішим, а також добре виглядати і симетрично? (Я змінив свою рутину від цього)

+498
hjl 11 жовт. 2019 р., 21:19:01

З власного досвіду ( я втратив близько 60 фунтів 3 років тому, але не один дюйм м'язи втратили), ви повинні зосередитися на двох речах:

 • Ви повинні робити ваги тіла тренування або підняття важких речей: однак , нічого не перетренуватися! перетренованість у вашому випадку (під час їжі низьким вмістом калорій) зроблять ваше тіло захищає себе і утримуйте, щоб кожен шматок сала він. Поїзди помірно , як максимум 40 хвилин за сеанс, максимум 4 рази в тиждень. Це допоможе вам побудувати м'язи, а не тримати в ваш жир, так як ваші дефіциту не буде крайньої! однак, для побудови правильного харчування м'язів має важливе значення і тому ми переходимо до наступного пункту.
 • зберігайте ваші калорії, рівень низький (ж калорій ви їсте щоб схуднути): однак, не робіть поширену помилку, різання вуглеводів і/або жиру! багато розмов в інтернеті йде навколо білка, і що вам потрібно х грамів протеїну ростуть м'язи...а білок потрібен, так як він є будівельним блоком м'язів, хороші вуглеводи, що зберігає енергію і глікоген в м'язах і допомогти його відновити, тобто хороше відновлення робить м'язи зростає більше. Хороші вуглеводи я маю на увазі складні вуглеводи. На стороні записки, те, що досі інтригує мене до цих пір, і це жир ( хороший жир, тобто мононенасичені,поліненасичені і навіть трохи насичених,ні транс-жирів) допоможуть вам скинути залишився жир, якщо ви їсте збалансованої дієти з невеликою кількістю жиру. Чому? я не претендую на лікаря, але він допоміг мені, і я вважаю , що, коли у вас є трохи здорового жиру , ваше тіло системного монітора буде відчувати себе в безпеці, що з низьким вмістом калорій, і вага підйому рутиною , все одно отримує достатньо жиру, що він повинен регулює всі гормони.

Коли я вперше почав спалювати жир/м'язи рутини, я думаю, що вуглеводів як чорт, і що я повинен тренуватися 4 години в день. Це все неправильно, ви повинні розуміти, що ви робите не може бути досягнуто в 1 тиждень, і що ви повинні постійно кидати виклик вашим м'язам без перетренованості (як згадувалося вище). Перетренованість змусив мене набирати жир навіть при низькому рівні калорій.

Тому в резюме:

 • Помірні тренування м'язів
 • низькі калорії
 • збалансоване харчування, яке містить всі поживні речовини ( ніколи не кажи "я їм тільки білкові" дієти): мій особистий вибір: 50% складних вуглеводів, 20-30% білка, 20-30% жиру (проте цей відсоток може бути різним для різних генетика, але сенс має багатий збалансований раціон живлення так, щоб ваші гормони функціонувати належним чином і у досягти того, що ви намагаєтеся зробити)
+467
Sciencertobe 1 січ. 2012 р., 21:10:39

Коротше - пояс забезпечує кращу стабілізацію.

Чому б не використати його? Ну, ви хочете, щоб відмінна стабілізація... ви хотіли б використовувати, що м'язи, не підтримувати їх.

Це обман - так що законно - це не обман. Так само, як наручний/стабілізації коліна, спеціальні штани. Все це допоможе вам підняти більш високі значення - якщо це твоя мета? З іншого боку, навіщо використовувати гачки? Якщо ви не можете обробляти так багато - залишити його. Вам потрібно знайти свій баланс, Не суди інших, просто роби свою роботу і бути кращим! :)

+304
Confuto 22 бер. 2010 р., 15:08:35

Повір мені, залишся 250-300 вище вашого рівня вмісту калорій і зберегти ваш протеїн високої і ви не будете набирати багато жиру. Таким чином, ви отримаєте більше набагато швидше, ніж сидячи в дефіцит калорій весь час.

Також, Коли ви вперше почати працювати, ви можете легко побудувати м'язи і втрачати жир в той же час, що називається "Новачок доходи", а після тренування протягом більше одного року, щоб побачити більше прогресу, щоб бути вище рівня обслуговування з точки зору калорій.

У плані біцепс не росте, я думаю, ви повинні продовжувати робити суміш ліфти, а профіцит калорій. Руху суміші дійсно допомагають свої руки більше, просто продовжуй збільшувати вагу, як ви стаєте сильнішими. Крім того, у тому числі кучері може допомогти сформувати ваших руках.

Нарешті, існує генетичний фактор, який вступає в гру. Деякі люди мають кращу генетику груди, а інші краще генетики руку. Так що якщо ваш біцепс не вистачає і ви вже все перепробували, це може бути генетика.

+263
Betty Hoare 26 трав. 2014 р., 19:06:23

Під час підривних рухів тіла використовує ті ж м'язові волокна, як з максимальної міцності. Так що по частині тренувань може бути корисно - я маю на увазі - висока низька повторень вагу.

Будь-яка людина в тренажерному залі можна побачити, що це не досить. Для деяких, відсутня частина базової підготовки. Тому всі глибокі м'язи, які грають роль, коли справа доходить до стабільності. Міркування полягає в тому, що коли ви можете стабілізувати швидше, ви можете змінити ви частіше позиції. Це звучить розумно для мене, однак я не впевнений щодо навчання. Це моя особиста думка. Деякий час тому я б запропонував вправи з нестійкою позиції - як присідання на босу. Сьогодні, я більше переконуюся в асиметричні вправи, як присідання одна нога, болгарські присідання. Зі швидкістю дрилі.

Якщо ваша мета працює спорт - люблю футбол - будь ласка, подивіться тут. Якщо ви плануєте бути краще з бійцівського спорту, які вимагають трохи різних координація...

Стрейч. Для того щоб мати широкий діапазон руху. Також таким чином ви можете тримати фасції в хорошій формі, яка дає глибоке наповнення. Як Примітка сторони. 1. Це не потрібно з точки зору сили. 2. Є деякі докази того, що він допомагає при профілактиці травматизму, в список у футбол.

+260
Inno 17 груд. 2019 р., 02:07:59

У мене є доступ до біговій доріжці, яка має швидкісні тренування і тренування нахилу. Існує два типи кожного - інтервалів і пандуси. У проміжку, він поєднує між швидкістю відпочивав або відпочиває нахилу і швидкості обертання робочих або робочої похилій поверхні, з кожного інтервалу досягає 1-2 хвилин. В рампі, швидкість або нахил починається з низькими і зростає до максимуму приблизно на півдорозі через тренування, а потім починає зменшуватися. Є також поєднання пандус, що зміни, як швидкість і кут нахилу під час тренування.

Я припускаю, що немає одного правильного вибору - є переваги інтервали і переваги пандусів. Я зазвичай роблю два тренування на біговій доріжці в тиждень - один з акцентом на швидкість і одна орієнтуючись на підйомах. Я буду робити інші легкі траси чи довго біжить по біговій доріжці, якщо погода погана (або зимовий) або я в часі.

Я знайшов деяку інформацію про швидкості проти нахилу інтервалів і заслуги обох, але це не обговорити швидкість і кут нахилу рампи, де всі тренування є накопичення з подальшим зниженням. Ще одна стаття згадує "пагорб підготовки" для використання при відкритих майданчиках, як правило, повинні бути рівні (що вірно для мене), що звучить як ухил пандуса, але не порівняти його з інтервалами. Інша стаття розповідає про загальні переваги від ухилу навчання. Нарешті, є багато статей, які передбачають, що ви повинні мати ухил близько 1% на біговій доріжці, якщо ви тренуєтеся, щоб бігати на свіжому повітрі.

Як я можу вирішити, якщо я повинен робити інтервал або пандус? Мій інстинкт полягає в тому, що я повинна змішувати їх, але я не впевнений, якщо я повинен користь одного або іншого.

Я повинен продовжувати окремої швидкості і тренування похилій чи я повинен, як правило, у бік рампи, що збільшує швидкість і нахил?

+237
Suresh Gutta 13 жовт. 2012 р., 15:53:29

Спосіб налаштування ваших програм залежить від того, що є найбільш важливим для вас. Якщо ви хочете бути сильним і обумовлене, як правило, ви виконуєте свій тренувальний вага в першу чергу. Якщо ви хочете бути бігун на витривалість з деякою силою, ви ставите на перше місце свій біг.

Періоди часу, які застосовуються для підйому і дійсно кондиціонування залежить від того, що ви хочете зробити. Особисто моя програма підйому бере мене між 60-90 хвилин. На більш коротких днів я буду лавірувати на 20-30 хвилин кондиціонер.

Ви можете зробити свої власні висновки, але я хочу звернути увагу на деякі моменти, які будуть суперечити інший відповідь на ваше питання:

 • Що більш небезпечно: отримання, прикріплені до підлоги зі штангою і важкою вагою на спині, або падають тільки з вашої ваги? (обидва ці пов'язані втоми)
 • Що простіше зробити: підняти 200 фунтів від грудей, або вибрати незаряджений ногу від підлоги?

Суть в тому, що чим важче ваги, тим більше ймовірність того, що ви можете мати проблеми з-за втоми. Тепер, якщо ви навчитеся не правильно, ви можете підняти слабкість держави і у разі невдачі. Однак, вартість не правильно, не йде вгору з вагою.

Коли ви робите телефон, і піднімаючись в той же день, ви дійсно повинні керувати відновлення. Відпочинок дуже важливий. У дні, коли у мене є 60 хвилин кондиціонер подальшим важку роботу, я відділяю ці заняття не менше 1.5 години і отримати їжу між ними. У ті дні, коли я відлип 20-30 хвилин кондиціонер до кінця підйому, я продовжую інтенсивність (частота серцевих скорочень), але дозволяють досить відпочинку між інтервалами так, що мої м'язи стають еластичними. Я виявив, що з достатньою підставою силу, кондиціювання після підйому, з не більш ніж 5-хвилинним відпочинком між ними-це прекрасно.

Знову ж таки, пріоритети навчання, що є найважливішим у той день. Якщо кондиціонер є більш важливим, зробити це першим. Якщо сила є більш важливим, зробити це першим. Якщо у вас довга сесія попереду вас обох, поділяючи їх за часом і з'їсти між ними. Ви будете мати потребу в додатковій енергії.

+208
Mike harrison 14 лип. 2018 р., 21:33:19
 • Квадріцепс: присідання або жим ногами
 • Задня Поверхня Стегна: Згинання Ніг
 • Теля: Теля Піднімає

Це має зробити трюк.

+188
ChaKu 30 вер. 2015 р., 12:00:27

Де ви отримуєте цю інформацію?

Якщо у вас є яка-то м'язова дистрофія, ви завжди можете наростити м'язову масу. Це не має значення, якщо ви будуєте вперше, або заново будувати його в десятий.

Чому б втратила м'язову масу, будуть втрачені назавжди?

+160
Junaid Khan 18 трав. 2013 р., 06:20:01

Я використовую НВ Мелодія сили групи. Вона обертається навколо вашої руки і тримає ваш телефон без необхідності тримати його.

+87
Sreng Chanthorn 29 трав. 2019 р., 08:26:24

Чесно, якщо мій сніданок має кілька форм білка в достатній кількості, на сніданок марно для мене. Ви будете краще робити з ковбасою, яйцем і сиром бутерброд англійською маффине, ніж тарілка каші. Пластівці-це швидка енергія, і легко згорають. Білка просто залишається з вами, і займає більше часу.

Ще один важливий момент полягає в тому, що ви, ймовірно, просто не вистачає їжі на сніданок. "Здоровий миску пластівців" швидше за все, буде намагатися зберегти калорії, низькі-навіть з молоком. Якщо ви хлопець, і ви просто здійснюється, не менш ніж на 500 калорій Сніданок, напевно, не вистачає.

+49
clwen 19 груд. 2014 р., 15:51:39

Повністю згоден з вищевикладеним, додам, що потрібно правильно харчуватися, щоб мати якого-небудь прогресу на будь-які пов'язані зі здоров'ям мети. Я чув, деякі кажуть, що до 90% вашого фітнес має відношення до дієти.

Для м'язів, продукти з високим вмістом білка, багато їжі, і якщо ви відчуваєте необхідність, протеїн. (порошок)

Струсити вага марно, зробити набір з 15 паундів або 20 фунтів гантелями і робити різні заходи, піднімаючись. Віджимання, підтягування, гантелі кучері, рядках і різних пресів і плече піднімає допоможе вам у "пляжні" м'язи, ви, напевно, цікавить.

+33
Valyrion 6 квіт. 2014 р., 07:15:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil