Як побудувати каре в домашніх умовах?

Я худий. Я завжди був худим. Але кілька років тому я втратила м'язовий тонус в мої стегна і я розробив періодичні болі коліно до цього. У році, що минає я втратила м'язи нижньої частини спини визначення, і близько місяця тому я вирішив, що прийшов час, щоб повернутися у форму.

Так що я роблю щоденні процедури (+два рази на тиждень додатково і довше тренування) за минулий місяць, і зараз ситуація набагато краще. Все, що я зробити, це просто вагу тіла вправи (віджимання, всі вправи живота, спини hyperextensions, присідання).

Але я біжу в проблему, і я сподіваюся, що ви можете дати мені деякі рекомендації.

Більшість людей мають свої чотириголові м'язи закінчуються на коліно з обох сторін коліна. Так що правильно вище коліна, ви зазвичай бачите дві опуклості м'язів. У мене тільки один, на внутрішній стороні коліна. На зовнішній стороні м'язи закінчується досить високі вище коліна, і ви можете побачити зв'язки і сухожилля розтягуються, коли я закриваю моє коліно.

Як мої квади покращився в останні два тижні, я відчуваю, що одна "голова" застосовує невеликий тиск на коліно; і в той час як більшість людей би це згладжує латеральної м'язи стегна, що доходить аж до коліна, у мене немає цієї привілеї.

Чи є розумний спосіб, який не включає в себе ходити в спортзал або за допомогою ліфтів, для збільшення довжини мого латеральної тому він може вирівняти тиск?

Я буду також додати, що я досить обережний у своїй роботі, і якщо я відчуваю, що я роблю щось не так, я, напевно, буду подивитися декілька відео в інтернеті і потренуйся перед дзеркалом для того, щоб отримати правильну техніку (наприклад, через пару днів я зрозуміла, що я роблю щось неправильно в моєму присідань; але я швидко це виправила і тепер вони є набагато більш ефективними).

+343
Saylar795 31 лип. 2014 р., 03:29:12
40 відповідей

По-перше, вітаю ваш прогрес!

З тих числах, хоча, як ви говорите, Я вірю, що ви ще є, щоб отримати від програми базового (лінійна прогресія) сила. Мій особистий фаворит, але інші клянуться стартову силу. Або буде працювати для вас.

Взяв мій присед з 90 кг до 125 кг (5RM) у два місяці. Я спробував поєднати його з CrossFit metcons але врешті-решт відчув, що я не міг нормально відновлюватися між тренуваннями з таким обсягом. Може, хоч ти зможеш!

Додаткове навчання aerob було б здорово, як ваші ліфти зробити важче.

+936
rob81 03 февр. '09 в 4:24

Після народження дітей я став бігати, тому що я можу підштовхнути їх разом. Іноді я натискаю одна дитина в колясці, інший раз я натискаю двома дітьми в маленькому-колісна коляска, яка пропонує набагато більше опору. Я читав і розвитку ChiRunning метод, який забезпечує досить докладна інструкція про рухи.

Як я можу адаптувати свою техніку бігу (ChiRunning спеціально, або техніка бігу в цілому) для розміщення штовхаючи коляску?

Деякі конкретні проблеми / питання, які я "втік" на:

 1. Одним із аспектів цього методу нахилитися вперед і використовувати стані постійного падіння для просування вперед. Має зворотний опору, коляску означає, що я повинен нахилитися вперед більше/менше/те ж при заданій швидкості?
 2. Що робити з руками і як близько мої руки до мого тіла - є тенденція для мене, щоб працювати в колясці, але я можу також зберегти її випередив мене з моїм лікті на 90 градусів, а передпліччя перпендикулярно до Землі?
 3. Чи є спосіб я можу отримати вигоду з використання коляски, наприклад, з допомогою зворотного опору, щоб допомогти мені розвинути правильної постави, а толку? enter image description here
+889
ahri 14 лют. 2017 р., 05:23:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Просто мої два цента, але у мене "плоскостопість" і не може працювати без хорошої твердою, підтримуючої кросівки. У мене від природи дуже високими склепіннями, які, як правило, "осінь" (я над-пронатор) і я помічаю, що якщо я біжу занадто багато днів підряд, без відновлення, або якщо моя взуття починає зношуватися-я почала відчувати сильний біль в арку і медіальна ніжка. Буде гірше, якщо я не зробити перерву на день або два і носити гарну, міцну підтримуючу взуття. В даний час я використовую сайт Asics Duomax з зеленим superfeet єдиною опорою вставляє і не наважиться тікати без ТО, принаймні, підтримати. Я намагався працювати в дешевій взуття (тобто менш сприятливою) в мої молоді роки і дійсно поранився. Ніколи.

+855
Adam Stevens 13 бер. 2011 р., 01:47:55

Калькулятор калорій розрахувати, скільки калорій ви повинні споживати, щоб залишатися в тій же вазі. Якщо ви активні, це означає, що ви спалюєте більше калорій протягом дня, таким чином, ви повинні споживати більше калорій, щоб залишатися таким же вагою. Якщо ви хочете схуднути, ви повинні їсти менше калорій, те, що рекомендовано (хоча не суттєво).

Ключовий момент тут-це те, що вам потрібно споживати більше калорій, щоб залишатися того ж ваги. Щоб схуднути, потрібно їсти менше, ніж це число. Технічний термін для цього називається витрата калорій вашим " чи " енергетичних витрат. Це значить, щоб схуднути, ви повинні вживати менше калорій, ніж енергетичні витрати.

Як правило, один фунт жирових становить близько 3500 ккал (або 1 кг ~7000kcal).

В якості прикладу. Припустимо, ваш витрата енергії складає 2000 ккал і ви будете споживати рівно 2000 ккал в день (тобто вам не набрати/схуднути). Потім ви починаєте робити помірні тренування, що підвищує ваш витрата калорій в 3000 ккал у день, але зберегти той же раціон. Скільки жирової маси тіла ви повинні очікувати, щоб втратити в тиждень?

Ну, так ти спалюєш 1000 ккал більше, ніж ви їсте:

(дні * (калорій - розхід енергії)) / 3500 = кг спалюють жир/тиждень 

або...

(7 * (2000 - 3000)) / 3500 = 2 кг жиру в тиждень

Це є надмірним спрощенням, так як ви отримуєте більше м'язової маси ваш витрата калорій буде йти навіть якщо ви не працюєте і не всі вчення рівні, але ось суть.

Для отримання детальної інформації про постановці цілей, щоб схуднути без шкоди для здоров'я, слід обов'язково поглянути нате, що розумна швидкість втрати ваги, щоб працювати у напрямку'.

Ось деякі посилання про те, що саме 'витрата калорійіенергетичних витратвизначають.

Ось таблиця, яка показує калорійність витрат для різних видів діяльності.

+819
FiroPro 16 груд. 2012 р., 09:43:06

Основним фактором м'язової гіпертрофії-це обсяг. Неважливо, в якому порядку ви використовуєте у вашій тренування, під час тренування як ваші м'язи отримують достатній стимул для зростання.

Як @піднос в коментарях, як сказав, Немає такого методу, який краще тут. Я б хотів повторити те ж саме.

Тим не менш, Варіант 2-це кращий спліт для тих, хто хоче оптимізувати свої тренування, що дозволить м'язам розслабитися трохи, перш ніж стовкти його з іншим вправою після першого.

Однак питання, з варіант 2 полягає в тому, що ви не отримаєте великий насос, але так як об'єм залишається незмінним, це не важливо.

+809
Nilanjan Maji 3 лист. 2014 р., 09:42:22

Різка в цілому призведе до втрати м'язів. Однак, як довго, як ви продовжувати підніматися на однаковому рівні і не перестарайтеся з ріжучою частиною (тримати дефіцит калорій 20% максимум), більшість з того, що ви горіти буде жир. Якщо ви хочете звести до мінімуму втрату м'язової маси ви хочете, щоб ваш дефіцит, щоб бути як можна менше (може бути, 5% або 10%), хоча, звичайно, це означає, що буде потрібно більше часу, щоб спалити жир геть.

Тип кардіо ви робите, неважливо, як довго, як ви контролюєте ваші калорії. І якщо ви можете продовжувати додавати вага постійно ліфтів в розрізі, або ви новачок і ваш дефіцит дуже, дуже маленька або ви, ймовірно, більше, ніж ви думаєте.

+801
nog642 8 трав. 2017 р., 09:11:36

Є дві відмінності з підколінного сухожилля завиток.

 • До цілі два жижки груп окремо (латеральна двоголовий м'яз стегна і медіальна полусухожильная і полуперепончатая) ви не варіювати ширину ваших ніг, але і кут ваших ніг.

Якщо ви хочете привернути двоголового м'яза стегна більше, то кут ноги назовні, тримаючи ноги паралельно.

Якщо ви хочете займатися підлозі-м'язів більше, то кут ноги всередину.

 • Також, для того, щоб ізолювати біцепси стегна під час згортуваність, ви можете вимкнути литкових на plantarflexing ноги. За dorsiflexing ніг, підколінного сухожилля завиток стає також литковий м'яз-вправи.

The three muscles that make up the hamstring

+743
Avinash Kumar Pandey 28 серп. 2010 р., 05:05:00

Якщо ви не зацікавлені в їжі насамперед з ранку, то обов'язково враховуйте це. Періодичне голодування (якщо) - це відмінний спосіб втратити жиру при збереженні і навіть збільшенні м'язової.

Напевно хоча б погуглити і почитати трохи, перш ніж писати його. Перевірити Leangains.com і RippedBody.ДЖП , щоб побачити деякі з дивних статури люди можуть досягти за допомогою пропускаючи сніданок і вибирають лише деякі чорний кава або чай замість.

+691
Arash Payan 3 трав. 2011 р., 08:48:49

З сайті ви пов'язано з:

Поверхні пуш-ап бари нахилені під невеликим кутом, щоб забезпечити комфорт для вашого зап'ястя при виконанні віджимань. Традиційний пуш-ап бари мають плоску поверхню, яка змушує користувачів, щоб крутити їх зап'ястя і пісне своє тіло вперед. Крім того, похила поверхня нової моделі допоможе вам працювати всі ваші м'язи грудей, в той час як стара модель працює тільки у верхній частині грудей. На похилій поверхні також дозволяє голові та шиї піде нижче, збільшуючи ефективність кожного віджимання ви виконуєте.

В принципі, якщо у вас є свій піднятими ногами, вони сперечалися про те, що ви повинні мати ваші руки та руки під кутом у верхній частині пуш-ап, за умови, що ваші руки вітру під плечі внизу. Це має тенденцію бути трохи більш вираженим при використанні бари, як цей, тому що, як зчеплення працює. Якщо ви робите віджимання на плоскі руки, зап'ястя, природно, Орієнт, щоб витримувати тиск, але вхопитися за турнік означає, що ваші зап'ястя повинні поворотний боком, щоб тримати вас вгору.

Чесно, хоча, це багато в чому маркетинг. Реальна мета позаду пуш-ап бари, як це, що це дає вам, що додатковий дюйм або два на своїй нижчій точці, не натикаючись животі або носом у землю. Кут-це мінімальна проблема з переміщення центру ваги трохи вперед дозволяє працювати з більш або менш прямій вгору і вниз руху. Змінюючи кут пуш-ап буде перекласти частину зусиль між ніг і на грудях (як елементарний приклад, стояв біля стіни і віджиматися від нього перекладає зусилля майже повністю на ноги. Робити віджимання в стійки на руках у стіни зрушує зусилля майже цілком у верхній частині тіла). Він також буде здійснити ваші грудні м'язи трохи по-іншому, ізолюючи верхньої, середньої і нижньої частин.

+691
Etlingera 15 груд. 2012 р., 06:12:58

Мені 40, чоловік і займаюся гарячої йогою (Бікрам) на кілька місяців - ходжу 4 рази в тиждень.

Я думаю, мій обмін речовин сповільнюються і виникають проблеми з тим, щоб вага, і, здається, втрачаю м'язову масу повільно.

Я думаю додавати тренувальний вага в режимі йогою.

Я хотів побачити, якщо хтось може мені точку в режим силового тренування, я міг би використовувати в доповнення до йоги.

Спасибі.

+662
Cooper Makhijani 20 серп. 2011 р., 22:38:24

По ссылке ти просто написав відповідь:

Перед початком розтяжка м'язів, виконувати легкі аеробні активність протягом п'яти до 10 хвилин.

+624
Seyed Mohammad 27 серп. 2015 р., 03:00:50

"інші 3-5 днів між кожної групи м'язів."

Це нонсенс, щоб оптимізувати гіпертрофії, цей оглядовий документ рекомендує частотою 2-3 заняття в групи м'язів на тиждень для початківців для помірно підготовлених фахівців.

Я йду так тяжко ... я не жартую. Я можу зробити за 50 комплектів 30-45 хвилин з невеликими перервами на 50%.

50 наборів по 10 вправ з 5 сетів, навіть якщо ви знижки розминки встановлює, що лише трохи вище середнього я бачу в своєму тренажерному залі. Інтенсивність 50% - це те, що я використовую на моєму підступ днів!

Це не так складно. Не тримайте інтенсивність і на такому низькому рівні. Ви повинні бути насправді націлені на інтенсивність 60-90% на вагу підготовки, де в 60% ви буде робити 8-15 повторень і 1-5 повторень у високій інтенсивності.

В даний час заявлено багато, що людей треба піднімати 1-5 повторень на силу, 8-12 повторень для збільшення м'язової маси і 15-20 повторень для м'язової витривалості (Стартова сила говорить). Однак більш пізні дослідження показали, що майже в кожному діапазоні повторень стимулює той же обсяг зростання м'язи так довго, як зусилля за комплект (тобто близькість до відмови) це ж між підходами.

Іншими словами, набір з 50 повторень, прийнятих на провал стимулює зростання ж об'єму м'язів, набір з 5 повторень, прийнятих на провал. В даний час, доказів, що вказують на навантаженні від 20% від 1 повторного максимуму і досягає 90% 1ПМ стимулюючи ті ж м'язи зростання, так як зусилля в наборі і кількість комплектів схожі. Це насправді згодна з Старого культуризму "логікою", тому що з використанням різницевих схем високого представника і зниження ваги, вони можуть швидше одужати і більше тренуватися. Який виробляє більше м'язового зростання.

Тим не менш, продуктивність-мудрий, ви поліпшите більшість в реп діапазони, які ви практикуєте. Якщо ви в основному підйом з 1-5 повторень, ви будете, в основному, підвищення продуктивності в діапазоні 1-5 повторень. Якщо ви в основному підйом з 15-20 повторень, ви будете, в основному, підвищення продуктивності в цьому діапазоні повторень. Ймовірно, це пов'язано з нервової адаптації, а не відмінності у зростанні м'язів; ви не "вивчає", що певний діапазон повторень, так що ваша нервова система навчиться виконувати його кращим.

Підводячи підсумки:

Ви можете тренуватися до 6 разів на тиждень за умови, що ви уважно прислухатися до свого організму і їм досить. При роботі м'язів в ізоляції, а потім дати їм відгул потім. Змінити вашу інтенсивність і діапазони повторень в залежності від ваших цілей (і, щоб зупинити речі стає нудно).

+622
Claudette Miranda Hoolihan 5 лист. 2010 р., 17:23:35

Я роблю вправу, яке я придумав (не кажу, що я його придумав), що я не бачив раніше, і мені було цікаво, якщо там було ім'я його.

Уявіть вишні переміщення підбирача ми звикли робити в школі. Аналогічно. Це також нагадує мені сидіти-вгору по діагоналі.

Стенд з вашими ногами нарізно минулому ширині плечей. Помістіть гантелі 5-нижче 10 фунтів на один фут. З боку навпроти, простягнути руку й схопити його. Використовуючи нижню частину спини і ABS, повернутися в положення стоячи, тримаючи спину прямо. Руки з гантелями повинні відслідковувати Ваші ноги (як якщо б він був на залізниці). Нижня і повторіть.

Коли я роблю 3 підходи по 10 (10 кг) або 2 комплекту з 10 (25 кг) я відчуваю, як я розібрався, моя любов ручки області (внутрішні косі м'язи живота?).

+562
user3795728 27 жовт. 2015 р., 06:27:48

Задня розтяжки, нахили в сторони (З або без ваг), покажчики і дощечки. Все, що зміцнює спину і м'язи кора. Спробуйте сидіти на фітболі замість стільця і робити камені і кола тазу під час роботи.

+530
user2812739 3 бер. 2019 р., 10:11:58

Редагувати: я знайшов і не прочитав, що питання не несе ніякої спортзал повний речей. З урахуванням сказаного, я все-таки думаю, що Рада порушує ваші тренування до і включаючи пліометріка і змінюючи руху та інтенсивності їзди на велосипеді під час тренування-це ключ, щоб тримати його цікавим.

Наприклад, один день робіть 10 хвилин на велосипеді і 5 хвилин, де

 • 10 хвилин на велосипеді повільніше, ремонтопридатні ПАРЄ
 • 5 хвилин від велосипеда інтенсивне пліометріка

... а потім на наступний день

 • 10 хвилин на велосипеді, робити інтенсивний їзда до точки, де 10 хвилин тебе вимотує
 • 5 хвилин на велосипеді, робити швидка ходьба навколо кімнати і дуже дуже легкий пліометріка. Ви навіть можете змішати в деяких АБС тут теж.

Оригінальний Пост:

Якщо ваша мета-робити кардіо через автомати або в нерухомому стані протягом тривалого часу, і ви опинитеся нудно, а робити це, кращий рада, яку я можу дати, щоб постійно перемикатися вгору, яка частина використовуваного обладнання на основі тренування або в перервах між тренуваннями.

Наприклад, якщо ви робите кардіо 3 рази в тиждень, два тижні ротації ходити, куди потрапили всі ці машини колись:

 • Степпер
 • Еліптичний
 • Стаціонарний Велосипед
 • Велосипед з ручним приводом
 • Машина Рядок
 • Бігова доріжка

Або, ви могли б об'єднати машини разом у рамках одного тренування. Наприклад, робити 15 хвилин кожен з трьох перерахованих вище.

Для поворот завдяки поєднанню цих кардіотренажерів, при перемиканні, витратити 5 хвилин роблю дуже легкий пліометріка - навіть стрибків буде достатньо там.

На деяких з цих машин ви навіть можете змінити стиль руху, які ви робите. Є деякі пропозиції:

 • На біговій доріжці, щоб збільшити нахил, ortry більш повільними темпами, в той час як сторона перетасовки або задкує.
 • На еліптичному, змінювати кут і спробувати йти у зворотному напрямку
 • На степпер, розвернутися і зробити це у зворотному порядку
 • Налаштувати користувацькі програми на кожному комп'ютері, щоб робити речі, як тренувань або інтервальні тренування... або випадкові.

Коротше, принцип я пропоную-постійно змінюємося. Робити те ж саме рух на тій же машині протягом 45 хвилин за один раз, просто прошу одноманітності.

+529
cjauvin 25 груд. 2017 р., 15:23:22

Я тільки що закінчив 3×10 комплектів минулого тижня.

Це зайняло у мене не більше 3 тижнів, щоб досягти його, не будучи в змозі зробити навіть 4 Повторень.

Як я це зробив:

 1. Перед початком тренування сесії (кожного тренування сесії, незалежно від того, якщо це груди, плечі або спина день), добре розігріти і розім'яти руки.

 2. Постарайтеся виконати якомога більше тягнути ДБЖ, як ви можете відпочивати протягом 45 секунд, потім піти на це знову. Просто зробіть це 3 рази, як нормальні набори.

Як правило, ця вправа буде йти по цьому шляху для мене: 4 повторень в першому сеті, 4 у другому і 2-3 в третій. Це здається, що буде "розчаровує і викачати" порівняння з результатами ви шукали. Але повірте, як тільки ваша спина звикне до цієї інтенсивності, ви будете вражені вашим прогресом; як правило, ви будете просто стрибати з 4 повторень до 10 тиждень або 10 днів. Сила і мотивація продовжувати разом з ним.

Ось так, просто трохи зусиль і мужність, і ви досягнете, і ви напевно доб'єтеся того, що ви мріяли.

+523
nip3o 30 груд. 2010 р., 07:51:45

Біг, стрибки, випади, ну, альпіністів, присідання, присідання

+523
hatake 31 груд. 2014 р., 09:12:57

Ви праві в тому, що швидкість ходьби та бігу обидва працюють ваше серце і легені. Однак, використовувані м'язи трохи розрізняються.

Я бачу, ви говорите, що важко знайти працює незалежно від швидкості, але те, що я хотів би запропонувати, для вас, щоб почати перехід повільно. Запустити ліхтарний стовп, потім ідіть в ліхтарний стовп. Потім виконайте 2 Крок 1 і т. д. інша річ, ви могли б спробувати це з дивана, щоб 5K додаток. Як ви не придатні, я впевнений, що ви будете швидко просуватися по етапах.

Крім того, якщо жоден з перерахованих вище робіт, ви отримуєте стиснення в грудях, як Шон сказав, сходіть до лікаря й перевірте на астму

+478
Risan Bagja Pradana 30 квіт. 2012 р., 05:24:53

Припустимо, людина а, Б людина і людина з поїзда грудної клітки і назад в той же день.

Людина виконує 9 комплектів спочатку груди, потім переходить в 9 комплектів назад.

Особа Б виконує 9 комплектів першими, потім переходить до 9 комплектів груди.

Людина з виконайте 3 підходи грудей, потім 3 комплекти тоді 3 комплекти груди і так далі.

Далі якщо припустити, що кожна з них важать однаково, мають схожі плани дієти, тренуватися помірно важкі (8-12 повторень в сеті), є ж цілей набирають рівну кількість розмірів на м'язи і тренуються для побудови м'язової маси;

Буде чоловік A і людина б бути навчання їх другим м'язів менше ефективно завдяки підвищеної втоми?

Буде людина з невиправдано збільшуючи час відпочинку на конкретній м'язи?

Хто з них буде працювати поблизу оптимальності для досягнення вищевказаної мети?

+424
HCN 1 черв. 2019 р., 12:21:35

Позавчора і вчора. Я сидів протягом тривалого часу і тепер спина болить мені. Однак, у мене є графік бігу, яким я повинен слідувати. Я можу запустити ? чи працює би робить його гірше ?

+410
user3540312 5 лист. 2015 р., 04:09:30

У мене є режим тренувань, який працює дуже добре, що включає: - Біг/спринт 150м - Відпочинок/прогулянка протягом 30 секунд - Повторіть 30 разів

Це дуже важко контролювати і відслідковувати прогрес. Я хотів використовувати деякі додатки, які можуть записувати монітор мій інтервалів та порівняння на тиждень, проте всі ВИИТ додатки не дозволять вам час бігу/спринту так важко працювати, якщо ви робите якісь поліпшення.

Я скачав 20 заявок тільки одна відповідає вимогам, однак це дуже легко встановити і видалити весь набір.

 • Пуск Таймер / Старт Спринту
 • Закінчити спринт / прес-інтервал - інтервал часу записується
 • 30-секундний відлік почнеться
 • (Повтор)
+395
nfanin 11 бер. 2010 р., 02:33:39

Можливо, вам слід розглянути більш легкі варіанти вправи планка. Місце ваші руки на щось вище (скажімо, стільця). Це дозволить перекласти вагу на свої ноги і допомогти вам тримати позицію довше.

Це дозволить вам змусити себе проводити більше часу на дошку. Повільно, щоб нижні поверхні, і, коли звичайна планка буде занадто легко для вас, підняти ноги, щоб зробити його ще важче. Удачі!

+384
smickles 19 лют. 2011 р., 17:45:00

Діапазони опору і інші тренування

Ймовірно, один з кращих, якщо не найкраще, що ви можете принести те, що є портативним і дає вам хорошу м'язову масу збільшувати тренування опір смуги. Тепер це залежить від того, яку м'язову масу ви плануєте будівництво. Діапазони опору збираєтеся будувати менше об'єму м'язів і м'язової (хоча можливо ти це вже знаєш). Якщо ви хочете більш об'ємну м'язову масу, я реально пропоную знайти хорошу громадська дитячий майданчик і робить деякі важкої тренування опір тіла (подивіться супер бафф хлопці на відео YouTube, які стверджують, що ніколи не були в тренажерному залі, вчитися у них). При роботі на баскетбол, як охорони, ми хотіли м'язової маси. У P3, ми використовували нарукавні пов'язки для багатьох вправи для побудови м'язової маси. Вони включали в себе (також додали дещо більше):

Верхня Частина Тіла

 • Біцепса кучері (стояти на смуги і робити біцепс завиток, як у вас є бар)
 • Переднє плече підняти (встати на смузі, руки вперед, підняти їх вгору, не згинаючи)
 • Обв'язуємо віджимання (руки по обидві сторони від смуги, смуга йде по спині)
 • Стороні плеча підняти (такі ж як спереду плеча, просто тримайте руки на вашій стороні)
 • Група рядків (група петля навколо дерева або нічого, тхне ряду з кожній руці)
 • Трицепсів рядка (аналогічно групі рядків, але повернутися обличчям геть від дерева)
 • Крім того, немає нічого поганого у віджиманні. Віджимання не повинні бути приземлена. Ви можете змінити положення рук у вправи широкого спектру м'язів. Наблизити ближче один до одного, і нижче, і натисніть всі ваші вага вперед, щоб дійсно отримати груди. Витягни руки широкий і вперед, щоб повернутися і трицепс. Також спробуйте зробити тренування піраміда (почніть з 5 віджимань, після завершення, встаньте на коліна і підніміть руки над головою 5 разів. Потім перейдіть до 6. Йде до 10 і назад зазвичай мене дуже добре.
 • Підтягування. Ці більш будувати більше м'язової маси, потім віджимання. З наборами від 5-15 якщо ти в пристойній формі, вони краще будувати більше м'язової маси, ніж віджимання (від 20-50+)

АБС

Я дійсно не думаю, що вам потрібно будь-яке обладнання для побудови АБС. Я ніколи не використовував будь-які і мій АБС в порядку.

 • ДБЖ шлунка невідомий мій улюблений. Повісити на турніку, як підтягти, але потім просто підніміть свої пальці на дотик над вами. Задає діапазон 5-20 повторень.
 • Обв'язуємо тренування Ab може бути корисно для того, щоб збільшити опір, але, чесно кажучи, я не думаю, що є необхідність в них. Є багато інших вправ Ab, що так само корисно
 • Російська повороти (ноги, повертати з боку в бік)
 • У вікна (особливо важко, лежати, руки прямі над головою, підніміть ноги/руки одночасно)
 • Сторона кризи (Ляж на бік, руки на голову, торкнутися правим ліктем правого стегна і т. д.)
 • Хардкор situp (звичайний situp але підніми ноги над землею)
 • Ногу піднімає (руки під дупу, виштовхнути ноги вгору в повітрі на 90 градусів так високо, як можете)
 • Тримати Планк (особливо гарний відразу після тренування віджимання)
 • Такі деякі з моїх улюблених, є ще багато звичайно

Нижня Частина Тіла

 • Короткі спринти (40 метрів)
 • Обв'язуємо слайд (поставити гумки навколо ніг, отримати низький, хід, розставивши ноги в сторони, повторити)
 • Обв'язуємо з фігурного катання (поставити гумки навколо ніг, отримати низький, хід, розставивши ноги по діагоналі, повторюю)
 • Обв'язуємо ногу підняти (ліг на спину, підніми одну ногу якомога вище підняти інших, повторити)
 • Випади (Стоячи, крок вперед і торкнутися спини коліно на землю, утримуйте протягом секунди)
+383
Laylow 20 січ. 2010 р., 03:31:49

Я зараз дуже худа 59.7 кг, 6'1, не вегетаріанець, і я хочу майже подвоїти свою вагу до 90-100кг як я можу зробити це за дуже короткий(іш) період часу? (6 місяців)
Я не хочу набирати "м'язову масу" я просто хочу набрати вагу без всіх цих "вправ і отримати м'язової теорії.
Може, почати з зміни / налаштування моя дієта?

+378
mikelfo 27 лют. 2014 р., 03:10:17

Знайти кути і вправи, які не заподіюють біль, щоб відтворити себе. Експериментувати з різними вправами. Якщо болить, не роби цього. Лід твого плеча вниз після тренування, щоб уникнути розгорання.

Разом з вашим вправи, я б почав з ретельної розминки. Почати робити вивихи плеча до стінки, групи смикати частин щоб втягнути лопатки і витрачати багато часу простягаючи свої грудні м'язи. Коли груди стає туго, він призводить до Ваші плечі накату (внутрішня ротація) створення надмірного навантаження на передні дельтовидні.

Як тільки ви отримаєте назад на здоров'я, і далі, щоб збалансувати вашу накладних натиснувши з вашим жиму лежачи у співвідношенні 1:1. Обов'язково проводити більше часу на м'язи, ви не можете бачити (у вашому випадку), а не на ті, які ви можете. Я завжди виконуйте підтягування вправи у співвідношенні 2:1 і моя штовхають вправи. Сподіваюся, що допомагає.

Майк

+345
syed alam 18 бер. 2017 р., 17:03:11

Це гарна ідея, щоб запустити в куртці, коли температура становить 25-30 градусів за Цельсієм. Я біжу 7.2 до (зроблю 10К за один день :] ) 5 разів на тиждень. Це корисно в зниженні ваги.

+324
Krist van Besien 18 лип. 2016 р., 21:53:14

Що визначає кращий спосіб отримати м'язи? Це необхідно, щоб тримати низький вага при високій на білки? Я чув жири допомагають у побудові нових м'язів.

Маса гейнери дійсно ефективним? Чим вони відрізняються від звичайних протеїнових добавок?.

При покупці їм, що ми повинні шукати? Є так багато марок там. Його трохи заплутаним.

Робити таблетки тестостерону сприяють збільшенню маси?

+321
lena 15 вер. 2019 р., 00:36:08

Коли ви виконуєте вправу на велику кількість повторень, ви готуєте свій організм на довгі-час завантаження. Організм буде пристосовуватися до найбільш ефективним способом стійко виконуючи при таких обставинах, які, маючи малі м'язи - вони спалюють менше енергії. Ось як кращі марафонці прагнуть виглядати зовсім худий.

Коли "тонування", то дуже ймовірно, хочете більше як спринтер - мати великі м'язи, які можуть витримувати короткочасне підвищення навантаження. Будувати свій режим тренувань навколо короткі сплески більш інтенсивного тренування, підкаже ваше тіло, щоб регулювати таким чином.

+317
jgosmann 25 трав. 2017 р., 00:08:01

Медичний огляд на здійснення

 • Кесарів розтин вимагає, що ви отримуєте медичний огляд перед початком післяпологових вправ. За умови, що у вас є зазор (і 4 місяці після, здавалося б, ймовірно, що у вас є) ось деякі міркування в свій післяпологовий живіт форму:

Втрата ваги проти розхлябаності і слабкості

Є насправді 2 проблеми в боротьбі з відвислим животом.

 1. Надлишкова маса тіла

 2. В'ялість м'язів, сполучної тканини та шкіри розтягуються.

Втрата ваги після вагітності не включати харчування і фізичні вправи як і в будь-якій програмі схуднення (як @Роберт вказав). Однак, є декілька специфічних післяпологових проблем вправи, такі як слабкість, в'ялість зв'язок і рівності постави.

Проблеми Після Пологів Вправи

 • Деякі прості вправи можуть виявитися невідповідними для вас, і, по суті, може бути контрпродуктивним. Наприклад, звичайні вправи, такі як хрумтить, призначені для прямої черевної м'язи, може прийняти післяпологовий живіт випирати більше, не менше, особливо, якщо вони намагалися відновити поперечна м'яз живота.
 • Ще одна вправа, розгляд триває гормональна зв'язки розхлябаність (рихлість), який може тривати 6 місяців після пологів потрібно для захисту ваших суглобів під час удару тип вправи, розтяжка або силового тренування.

Відновлення Контролю М'язів Живота

 1. По-перше, ви хочете оцінити, якщо у вас є поділ (так званий діастаз прямо) в центрі, між 2-прямий м'язи черевної м'язи. Це важливо, тому що якщо ваше розставання залишається більше, ніж 2 або ширину 2 ½ пальця, ви повинні бути більш обережними, щоб уникнути поділу і живіт випирати гірше. Ви повинні уникати вправ, які викликають у вас деформації, крутись як з допомогою косі м'язи живота або трикутник поза, або розтяжки животі як з UPS загинатися на стабільності м'яч, в іншому випадку ви будете просто збільшувати слабкість.

 2. Далі, зосередити свої зусилля на м'язах тазового дна (Вправи Кегеля) і поперечний м'язи живота (тва), яке є найглибшим шаром АБС (пояс м'язи), перш ніж почати з іншими косі м'язи живота та прямий м'яз живота вправи.

  Поперечної м'язи черевної (тва) - це м'язи ви використовуєте, коли малюєте свій пупок до хребта, сплощення ваш шлунок, під час видиху. Докладне пояснення і демонстрація, побачити Елен Бірна відео. (У неї також є книга з хорошим послідовності для повернення в форму після вагітності.)

 3. Потім включають вашу поперечна черевної м'язи і починають з м'яким нога сповзає при збереженні основних контролю.

 4. Після того, як ви можете підтримувати хороший контроль ваш стрижень з поперечною черевної м'язи під час руху ногами лежачи, прогрес в роботі вашого тва проти сили тяжіння потягнувши пупка в той час як на ваших руках і колінах. Це відео має хорошу прогресію вправ і включає стабілізацію з мосту, дощок і м'яч сувоїв і т. д.

Рішення втрата ваги після вагітності

Ви вже направлена інформація про те, що Роберт привів, так що я просто додам:

 • Втрата жиру є більш важливим, ніж втрата ваги, тому розрахувати свій відсоток жиру в організмі. (Це простіше, ніж ви думаєте.) Потім відстежувати відсоток жиру в організмі і окружності талії прогресу, а не просто втрату ваги.

 • Дієта є важливим чинником: відстежувати, що ти їси (і пий). Витратьте час, щоб поїсти, сидячи геть вашу увагу на вашу страву або закуску. Вибрати менші порції/дрібні тарілки. Вживайте добре збалансовану поживну їжу. Їжте менше упакованих харчових продуктів і менше порожніх калорій, продукти, як газовані напої. Споживати менше цукру. Добре зволожують. Пам'ятайте, що це займає дефіцит 3500 калорій = 1 фунт втрати ваги. Спортивною ходьбою спалює ~ 100 калорій. Це займає набагато більше зусиль, щоб спалити 3500 калорій, ніж споживати таку кількість, так що є з розумом. Задуматися про створення здорового способу життя для вас і вашої сім'ї, а не швидко виправити дієти.

 • Вправа: почніть з простих щоденних прогулянках та основні вправи. Після того як ви створили деякі витривалість (не менше 30 хв/день) і основний-під контролю, починають збільшувати складність ваших тренувань. Утриматися від впливу високих вправи, як біг і стрибки, поки ваші зв'язки оговтатися.

  Ефективні тренування є ключовим, коли ви зайняті мама. З'єднання м'язів або всього тіла, силове тренування схема вправ високої інтенсивності інтервали дадуть вам ефективних вправ для спалювання жиру в найменшу кількість часу. Ви можете використовувати вага тіла (наприклад, присідання, планки, віджимання тощо), еспандером, гантелями або тренажерами для силового тренування.

  Використовуйте ваш цільовий пульс для керівництва вашої інтенсивності. Якщо ви можете відвідати заняття після пологів вправи. Це добре для тренування і підтримки.

 • Решта - легше сказати, ніж зробити з новим дитиною, але сон також є важливим фактором у втраті ваги.

Обвисання Шкіри

Якщо ви отримаєте ваш абс працює нормально і спалити зайвий жир, що ви повинні побачити результати, які ви хочете з плином часу. Тим не менш, деякі жінки мають проблеми з надмірно розтягнутої шкіри і колагену, які просто не повернутися до нормального життя. Для них операція-це варіант.

Якщо у вас виникли проблеми з вашим шрам або намагатися возз'єднатися з ваших м'язів, ви можете проконсультуватися з жіночим здоров'ям фахівцем з лікувальної фізкультури.

(Повне розкриття посилань: ми носимо книга Хелен Бірн в нашому магазині Amazon. Наш сайт партнерської з Холлі Рігсбі смакота Мумія, незважаючи на назву, тому що це хороша програма і те, як її членство на сайті.)

Я сподіваюся, що це допоможе вам отримати плоский підтягнутий живіт, який ви хочете. Удачі!

+292
Gordon Holt 26 трав. 2015 р., 00:34:02
 • Замість бару, використання гантелей , який буде забезпечувати кожній стороні вашого тіла, щоб підштовхнути самостійно (за допомогою шкали, тим сильніше М'язи, буде допомагати вам і буде толку більше) і допомагає ізолювати м'язи

 • Вводити вага тіла Вправи для тренування, як віджимання, підтягування,віджимання . Ці вправи розвивають загальний м'язові волокна і сила буде більше і додати сил вашого організму, ніж регулярне підняття тягарів

 • Для біль у плечі, завжди розминатися : особисто я роблю 3-4 хвилин скакалка, так як не тільки зігріває тіло, це тренування всіх м'язів тіла і особливо плечей, якщо все зроблено правильно ( це розминка плеча і мінімізувати біль)

+289
Nilz 13 вер. 2017 р., 21:16:00

Це залежить від вашого грошового балансу. Якщо у вас є гроші, піти в спортзал тренуватися і харчуватися чистими , харчування-це все, але якщо ви не спробувати деякі вуличні тренування, як спосіб. Ваше тіло у вашій кухні не в тренажерному залі. Я б порекомендував вам почати гімнастику або фрилетикс. Дивитися на YouTube, щоб отримати мотивовану і намагатися, щоб досягти своєї мети. Все, що вам потрібно-це бар . Я не рекомендую кроссфіт. Не спробувати кроссфіт це дуже погано .. принаймні це моя думка. Ви, можливо, бачили ці хлопці роблять неймовірні стійку рухається на YouTube або Facebook. З гімнастикою ви зможете домогтися щось на кшталт: передній важіль Задній важіль , планш , м'язи і багато іншого. Я ще раз відзначити "чисту їжте"

Ніколи не здавайся

+237
ZeitRaffer 27 лист. 2012 р., 21:10:16

Мені цікаво, як можна прогесс в залізний хрест. Мої плечі досить сильні для такої речі, як стійки на руках, м'язи злети і людини прапор, але це рух дуже різні.

Мені цікаво, які рухи треба робити, щоб зміцнити м'язи, треба тримати себе в порядок, як це.

enter image description here

+230
user3797999 16 жовт. 2016 р., 19:54:01

Дослідження і Ironman тріатлетов знайшли, що додавання натрію у триборстві мав ніякого реального впливу на рівень натрію у крові. (джерело)

+181
TXgal 11 лип. 2019 р., 23:15:31

При виконанні підтяжки, яку техніку буде ідеальним для здобуття вищої, ніж підборіддя-навіть-з-БАР?

Коли я виконую підтягування, я можу зробити планку до основи моєї шиї / мої ключиці, якщо я тягнути з вибухом у нижній частині руху. Я можу зробити 12 повторень, і зробити це максимум на 8 або 9 з них. Але я не можу тягнути так далеко, якщо я рухаюсь повільно. Наприклад, якщо я почну з мого підборіддя прямо над баром, я не можу статично взяти себе вище. Так:

 • Я повинен зосередитися на потягнувши вибухоподібно, коли я хочу піти вище
 • Я повинен спеціально працювати над тим щоб повільно від деякої середньої точки (скажімо, на підборідді-просто за-бар)

Коли я дивлюся на різні групи роблю підтягування деяких (військових фізичної підготовленості тести, книга Марк Rippetoe) і здається, що просто ваш підборіддя над баром є абсолютно адекватною. Але якщо б я захотів виконувати м'язи, я б, очевидно, потрібно отримати вищу.

Це свого роду теоретичний питання на даний момент для мене - я отримав тендиніт в ліктях пробувати варіант Б, і я на довгий, повільний шлях до одужання. Але я б хотів краще зрозуміти, як я повинна була навчена, коли я краще. Я відчуваю, як тягне вибухоподібно працював добре, і був на деякий час, і що перехід на варіант Б було, що мені боляче. Але я хочу зрозуміти, як інші люди роблять це, коли я одужав.

+156
Rik Sleit 19 січ. 2015 р., 17:48:15

Це дуже здорово працювати, що багато для мого віку? Я так скільки я повинен бігти. Я повинен робити це в міру, або зробити все це в один день. Я не впевнений, якщо це безпечно для мого тіла. Будь ласка, дайте мені деяку зворотний зв'язок. Я в даний час бігун на довгі дистанції, тому, природно, я можу справитися, що кількість стресу на моєму тілі.

+145
S22h 27 лип. 2012 р., 15:38:00

Кращий рада, яку я можу дати вам, що це нормально поплавати sidestroke, коли вам потрібно. Він явно не буде так швидко, як фристайл на час гонки, але диханню це величезна частина гонки, і це займе деякий роботу, щоб освоїти шаблон, який працює для вас.

Також під час тренування, може бути, спробувати одну з моїх улюблених вправ: 3 ударів, 10 ударів. Взяти три звичайні рукоятки ходів без дихання, потім зупинка на вашій стороні з вашої нижньої руки витягнуті над головою і ваші руки на вашій стороні, коли ви виконуєте 10 ударів. Зробіть кілька вдихів, поки ви не штовхається. Після 10 стусанів, взяти ще три удари, зупинка на іншій стороні, і ще десять ударів.

Ця вправа забезпечує дуже стійке дихання шаблон, який можна використовувати в якості основи, щоб побудувати. Як ви себе більш комфортно, ви можете зменшити кількість кіків (ака менш чисте дихання часу) до 8, потім 6 і т. д.

+87
Corrine Beach 21 січ. 2020 р., 19:24:54

Я почав працювати кілька місяців тому в будинок. Я будую свої власні програми навчання і використовуючи в основному супер-сети. (що стосується обладнання, я використовую гантелі, вправи групи і маси тіла).

В основному я використовую 5-6 комплектів 2 засобами антицелюлітного комплексу (супер набір). Я виконую кожен набір двічі.

Мета-повний-тренування тіла під час побудови ядра і м'язів.

Проблема в тому, я не знаю, якщо тренування занадто багато або занадто мало... як би дізнатися, чи що?

Іноді я не можу закінчити рутину і іноді це дуже легко. Іноді, якщо я не їм багато вуглеводів до тренування - я перерву в середині (відчуваю глибоку втому і не може рухатися).

Ідеї? :)

Спасибі!

Редагувати: Мене попросили детальніше розповісти про моєї мети.

Я дивлюся на яловичину і трохи підтягнутися. У мене є досить звичайне будова тіла - 1,81 м / 90кг (трохи більше вага).

Тому мета-скинути вагу (жир) і набрати більше м'язів.

Я хотів би отримати велике ядро (здоров'я, постава, м'язи) і більше сил з тонуванням (руки, груди)

+80
padam 11 трав. 2011 р., 07:44:06

Є одна з цих вібруючих платформ в тренажерному залі і діаграми з різних позицій для тренування різних частин тіла (http://en.wikipedia.org/wiki/Whole_body_vibration).

Я б хотів поєднати цю платформу вправи для ніг і спини зі стандартним 30 хвилин еліптичний тренажер плюс ваги, які я роблю кожен день. Я розділив мої сеанси ваг, як правило, в 3 різних дні.

Що б бути краще поєднання для віброплатформа вправи разом з X-тренера і занять гантелями я роблю?

+75
Abraham Le 5 квіт. 2014 р., 14:34:40

Якщо ви хочете зробити цей маршрут, я настійно рекомендую вам використовувати туроператора. Вони знають місцевість, погода, місцеві жителі і зробить вашу поїздку дуже безпечною.

На основі популярного паломництва туроператором маршрут займає 3 дні. http://www.yowangdu.com/tibet-travel/mount-kailash.html

Деякі тибетці зробить усе 32 миль (52 км) ланцюг в один довгий день (близько 14 години), але він є загальним для відвідувачів, щоб взяти три дні, при цьому основний маршрут:

 • 1 День: Дарчен – Drirapuk Гомпа
 • День 2: Drirapuk Гомпа – Zutrulpuk Гомпа (Також Dzutrulpuk)
 • День 3: Zutrulpuk Гомпа – Дарчен

2-й день буде найважчим днем, як вам доведеться перетинати долма Ла-Пас, в 18,471 футів (5630m). Цей прохід заблокований снігом до квітня.

enter image description here

Рекомендації для вас, щоб подзвонити туроператору і запитайте їх, яку підготовку ви повинні зробити. З точки зору акліматизації є сенс їхати на 3 дні за те ж відстань в Шотландії (знову ж, з лідером горою за підтримку).


Але я хочу піти туди без супроводу, гідів, страхування і т. д.

Якщо ви хочете, щоб викинути всі окови, використовуючи тур, щоб дати вам розумні, досвідчені, поради по підготовці кадрів для регіону і бажаєте зробити похід, то ви хочете, щоб достатньо посилено тренуватися.

Зверніть увагу, ви повинні отримати дозвіл і дістатися до гори не простіше небудь, дивись: http://wikitravel.org/en/Mount_Kailash

Навчання вам потрібно буде прив'язаний до місцевості, що ви будете.

 1. Незнайома Місцевість Навігації
 2. Висота над рівнем моря

1. Незнайома Місцевість Навігації

Для підготовки до навігації хорошою практикою буде отримати грубо намальована карта районів міста (ручна розпис/суспільно-інформаційна картка). Купити обстеження постановою районі і спробувати перейти геть-шлях за маршрутом всіх частин. Подія, як десять торс (але для дорослих) ідеально підходить для відпрацювання цього навику. Натисніть ваші місцеві бессвязних/пагорб-пішохідна групова або локальна відкритий магазин за допомогою в пошуку подій по практиці.

На щастя, маршрут досить добре подорожував і тому у вас не повинно виникнути величезна кількість труднощів, які зупинилися на шляху.

2. Висота над рівнем моря

Маршрут на гори знаходиться в районі 4-5000м. над рівнем моря. На цій висоті рекомендується ходунки (ніде у світі) переносити балони з киснем. На додаток до кілька днів акліматизації, як ви зробите свій шлях до гори ви повинні обов'язково спробувати і отримати певну витримку, щоб ходити на висоті. Це можна зробити скрізь, де є гори чи горбиста діапазону. Ви хочете, щоб прагнути отримати якомога більше часу гуляти на 5000м., в ідеалі з лідером горою за підтримку і поради. План на пару 3 день ходить на висотах 2, 3, 4/5км над рівнем моря на різних вихідних. Тримати дистанцію коротку, але впливу високих.

+44
Jinstrong 3 січ. 2012 р., 00:52:35

Як сказала мавпа, є більше овочів допоможе. Мало того, будь-які містять кофеїн напої-кава, чай і т. д.-- може служити для придушення апетиту теж.

+24
SchutzEngel 2 січ. 2020 р., 02:40:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil