Діапазони опору

Мені потрібна порада regaurding еспандером. Я думаю про купівлю одного з них (і єдиний, напевно). Я хочу, щоб це розвинути м'язи. Я не в змозі виконувати вправи, як мої м'язи слабкі (який є, чому я думаю про купівлю опір групи для їх розробки). Мені потрібна порада regaurding який тип (легкий ,середній або важкий) група, яку я повинна купити. Я не хочу, щоб це було надто легко. Я не маю доступу до вільними вагами, ні в спортзали. Я бачив деякі відео на опір групи вправ, і здається, щоб бути ефективним. У кого-небудь є думка/досвід інакше? Будь ласка, допоможіть. Також що довжина смуги опору буде ідеальним для мене? Я 5 футів 5 дюймів і вагою близько 60 кг

+35
Paul Buenaflor 10 серп. 2016 р., 04:04:40
26 відповідей

Немає універсального "кращого" набору схеми/REP для будь-якої мети. М'яз може бути зроблено з будь-яким схема/реп (в межах розумного), а отримавши їх, худий-це все про втрату жиру навколо м'язів. Втрата жиру зазвичай проводиться dietting і деякі кардіо роботи.

У нас є такий термін, як "прогресивної перевантаження", який, як ми набуваємо м'язи. Ми досягаємо цього, використовуючи багато різних наборів схем/респ; іншими словами, варіація!

Так скажімо, ви працюєте з вагою 10 фунтів і можу зробити 2х4 (2 комплекти по 4 Повторень). Спробуйте працювати ваш шлях, щоб бути в змозі зробити 3х8 з цими вагами.

Наприклад, в наступний раз, подивитися, якщо ви можете зробити 3х4, а потім працювати ваш шлях через 3х5, 4х4, 5х5 і т. д. поки ви не можете зробити щось на зразок 3х8 або навіть 5х8. В цей момент, розумно збільшити вагу, і почати використовувати, може бути, 15 паундів ваги, і спробувати досягти 8-реп набори теж є.

Таким чином, ви завжди складні м'язи по-новому. Якщо у вас один і той же набір/реп схемі з такою ж вагою, ваші м'язи не роблять ніякого прогресу. Вони просто звикають до цього.

Це як якщо ви вивчаєте математику, але тобі вирішувати 2+2 знову і знову. Так, ти робиш роботу, але ти дізнався що-небудь?

+966
JoeEhab12 03 февр. '09 в 4:24

ОК, у мене є фантастичне вправа зап'ясті, яка мало кому відома. Гугл "з ніг на голову чайник дзвін зображень" (або "до дна"). Подивіться, як вони тримають гирі. Ви отримаєте цю ідею. З основним тримайте, ви можете робити собі носити, або ви можете зробити випад, і плече преси. Я волію робити випаду, тримаючи догори дном чайник дзвін з прямою рукою підняв вгору. Я дуже рада, що це доповнення до моєї тренування. Цей догори ногами тримайте вимагає високої інтенсивності розумової концентрації та контролю. Якщо ви спробуєте це, ви швидко зрозумієте, що я маю на увазі. Він буде робити дивовижні речі для вашої сили хвата. Одним з аспектів догори ногами тримайте полягає в тому, що вона вимагає високої інтенсивності розумової концентрації, координації і контролю. Ви побачите, що, коли зап'ястя починає стомлюються, вам доведеться боротися, щоб тримати чайник дзвін у перевернутому положенні. Я не бачу нікого в моєму тренажерному залі цим, так що ви будете одним з перших.

+894
Nex0t 9 груд. 2011 р., 04:09:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я просто почав приймати L-глютаміну до і після тренування, креатин а після тренування. Я просто почати приймати сироватковий протеїн і помітив у ньому міститься L-глютамін. Чи варто мені продовжувати приймати L-глютамін з сироватки, який також містить L-глютамін?

+843
april middleton 16 вер. 2015 р., 15:43:54

Будь-який вид підготовки може справити збільшення м'язової маси. Аеробні тренування просто перестає це робити дуже швидко, так як він не вимагає багато сил для виконання. Аеробне тренування вимагає невеликого ступеня міцності повторюється протягом відносно тривалого періоду часу. Тіло більше підкреслює вимогам повторюючи вправу протягом певного періоду часу, ніж на силу, необхідну для його виконання, тому відновлення орієнтоване на вдосконалення здатності організму виконувати протягом певного періоду часу, а не м'язи.

Один отримує хороші речі, вимагаючи тіло робити їх. Набирає силу і м'язову масу, значить вимагає організм або поблизу максимальної сили і м'язової навантаження. Набирає більше серцево-судинних здатність означає з вимогою організмі виконують багаторазово низького рівня старання. Специфічні адаптації до нав'язуваним попиту (сказав) принцип регулює розвиток організму в особі цих подразників.

+817
Mohit Raja 12 черв. 2013 р., 02:05:51

Ні, початковий повторень з меншою вагою є найбільш корисними для забезпечення, що ви виконуєте вправу з достатньою якістю. Е. Р. для присідань зосередитися на підтримці дуже високої напруги в нижній частині спини та глибокі м'язи преса. Подивіться в дзеркало і переконайтеся, що ваші коліна не переміщається під час тренування.(вертикальний гомілки)

Вони теж працюють в якості застереження: ви отримуєте можливість почувати, якщо ваше тіло не готове до максимальна вага у вправі. Можливо, ви не помітили невелику травму, яка може бути смертельним, якщо ви виконуєте вправу з максимальною вагою. Часто травми вперше з'являються, наприклад, 50%.

Він є загальним, щоб піти навіть набагато нижче, ніж 60%, і для присідань вашим першим кроком могли б бути (стрибки) присідання повітря (0% частка) як ви пропонуєте. Всіх тренерів я ніколи не було, завжди говорив мені, щоб почати знизу і використовувати більш дрібні кроки, ніж я думаю, що я потрібна сама собі. Це не означає більше повторень: коли ви отримуєте ближче до Макс, тобі потрібен тільки один представник.

Коли я виконую присідання, мій перший крок-це кардіо для розігріву м'язів і приведення рідини в суглобах. Тоді статичний хінді присідання для забезпечення мобільності і дальності польоту. Це означає, що ви можете піти глибоко в ваші присідання, але ви також отримаєте декілька секунд, щоб бути в курсі змін" у вашому тілі.

+795
NUTsTUN 19 трав. 2011 р., 07:31:27

Цей документ вказує на те, що кетогенна дієта зберігає м'язову масу під час втрати ваги жиру як джерела енергії.

http://www.biomedcentral.com/content/pdf/1743-7075-3-9.pdf

Роблячи силовий тренінг можна схуднути на дефіцит калорій кетогенної дієти і при цьому зберігати м'язову масу.

Хоча я не знаю, якщо ви будете будувати більше м'язів (шукає документи, як ми говоримо), силових тренувань, безумовно, зробить ваше існуючі м'язи ефективніше і сильніше.

+679
Alzril 25 трав. 2015 р., 07:41:18

Я роблю сильні ліфти 5x5 програми протягом 4 тижнів, і я починаю до деякої значну вагу. Я дотримуюся, що з кардіо роботу і закінчити з купою розтяжок. До тих пір, поки я роблю розтяжку, я відчуваю себе добре. У мене немає ніякого болю після того, як я роблю присідання, станова тяга або штанга рядків (витягів, які можуть вплинути на мою поперек більше якщо я зроблю їх неправильно).

Однак, після того, як я роблю свою розтяжку, що у мене є біль у попереку. Він йде, перш ніж наступного разу я підніму, але за півтора дня все болить. У мене відчуття, що я роблю щось неправильно, або, принаймні, слід уникати одним з відрізків (і я знаю хто це). Тим не менш, я хочу переконатися, що у мене є деякі гідні гнучкості в цілому.

У мене є кілька розтяжок, які рекомендовано робити правильно присідання і вони залишаться:

Однак, коли я доберуся до розтягування наступні:

 • Підколінні сухожилля
 • Тому
 • Чотириголового
 • Стегна (саме стегна aducters)

Я відчуваю, що мені потрібно деяке поліпшення. Мої підколінні сухожилля більш гнучкими, ніж у моєї нижньої частини спини. В результаті, коли я сиджу і нахиліться вперед, єдине місце, де я відчуваю себе розтягнути поперек. Коли я тримаю мої ноги, щоб поглибити розтяжку я отримую біль в попереку, як я тягнулася занадто далеко назад. Він йде до кінця другий день, але це стрейч, що я думаю, що треба видалити.

Так як необхідна гнучкість дисбалансів, які у мене є?

Примітка: моя мета-збільшити діапазон рухливості (ПЗУ).

+661
Oben Eugen Ebot 30 лист. 2010 р., 19:24:46

Відпочиваючи в тиждень не викличе яких-небудь значних втрат у фітнес-успіхи, і дуже важливо дозволити тілу розслабитися. Характер цих 5х/тиждень сеансів визначає, який вид відпочинку/відновлення будуть потрібні.

Якщо ви не можете ведмідь , щоб бути неактивним протягом тижня (я не можу), зробити дійсно низької інтенсивності трусить, або просто ходити швидким кроком-ваш організм буде Вам вдячний, і ви можете бути здивовані, як ви себе відчуваєте, коли ви починаєте знову.

+659
Busyandrella 23 серп. 2014 р., 23:05:31

У цьому відео Sadhguru говорить про Сиддхасана і каже: "є точка на лівій п'ятці, що сьогодні медичних наук назвавши його як Ахіллес" і через деякий час він каже: "Ви поклали ваш Ахілл на те, що називається Муладхара або промежини у ваше тіло".

Тепер побачити зображення анатомії людської стопи.

enter image description here enter image description here

Всі ці дні я ставив п'яткової кістки(п'яткової кістки) в промежині для ведення сиддхасана. Але тут Sadhguru говорить Ахіллес. Це правильно?

Він кличе сам пекло ахіллове сухожилля?

Або образ неправильно?(це менш імовірно, там буде багато картинок Google, показує анатомію цей шлях)

Або ж ахіллове сухожилля тягнеться до середини каблука? Як його називають п'яткового сухожилля і п'яткової кістки називають п'яткової кістки.

Або це ахіллесова конкретно присутнім в тому місці, де зазначено на малюнку? якщо так, то як ви виразилися в промежині? І це також суперечить Sadhguru, як він говорить "є пункт про лівою п'ятою"

Примітка: так як йога-це не так популярні у фітнес-стек біржового співтовариства, я задав те ж питання на чергову статтю: https://qr.ae/TUhmRz

+656
Aryan Jalali 18 квіт. 2014 р., 19:36:02

Ваше тіло змусить вас затриматися, перш ніж робити серйозні незворотні ушкодження. Поки ви впевнені, що ваші м'язи досить розігріті, перш ніж робити ці важкі заняття, ви не нашкодите собі.

Щоб дати вам ідею, я тренуюся з монітор пульсу. Вартість відпочинку становить 45, я можу витримати до 178 близько години, і поштовх 188 протягом декількох хвилин. Мені 35, ви молодше тим вище максимальна швидкість буде, так що зі швидкістю 3 удари в секунду, або 180 в хвилину, вам буде набагато нижче максимальної.

Що стосується погоди, в холодну Я потяг становить близько 0°C, і не бачив яких-небудь серйозних відмінностей за ЧСС на різних рівнях, це просто займає більше часу, щоб розігріти м'язи.

Читайте про інтервальні тренування, ви побачите, що це саме те, що ви повинні робити.

+620
boki 18 вер. 2015 р., 12:41:13

Відпочинок та відновлення є невід'ємною частиною будь-якої звичайної тренування. Після тренування для відновлення надає великий вплив на ваші успіхи Фітнес і спортивні результати і дозволяє більш ефективно тренуватися. Деякі способи, щоб йти про це:

 1. Стретч: після жорсткої тренування, розглянути розтяжки. Це простий і швидкий спосіб, щоб допомогти вашим м'язам відновитися.
 2. Замінити рідини: ви втрачаєте багато рідини під час тренування і в ідеалі, ви повинні замінити його під час тренування, але заповнювати після тренування-це простий спосіб підвищити ваше відновлення.
 3. Правильно харчуватися: по закінченню запаси енергії з допомогою вправ, потрібно заправитися, якщо ви хочете, щоб ваш організм, щоб відновитися, відновлення тканин, зміцніти і бути готовим до наступного випробування.
 4. Інше: час, є одним з кращих способів відновлення (або зцілити) від майже будь-якої хвороби або травми, і це також працює після важкої тренування.
 5. Уникайте перетренованості: один простий спосіб відновлення швидше, полягає в розробці смарт-тренування в першу чергу.

Є й інші, такі як отримання крижані ванни і масаж, але робити те, що найбільш підходить для вашого контексту. Ви можете прочитати/дізнатися більше тут і тут

Щасливий відновлення!! :)

+603
sunep 15 квіт. 2016 р., 00:46:00

Є ділянки, які можуть допомогти з затекшей шиєю і плечима?

+547
Matt Simerson 9 жовт. 2013 р., 18:20:43

Мені довелося взяти перерву від роботи на 2 місяці.
При відновленні після тривалої перерви, є хороші альтернативні плани тренувань, які ви будете слідувати, щоб отримати назад свої втрачені сили і витривалості, перш ніж вони повернутися в свій звичайний графік тренувань? Або вам просто робити ті ж самі процедури з легким вагою? Спасибі.

+477
CSturgess 27 вер. 2012 р., 06:42:41

Кофеїн також відомий для підвищення артеріального тиску, в поєднанні зі стресом від тренування може вплинути на ваш сон.

Це також може бути з певних цукру в гейнер що пити після тренування. Спробуйте видалити його і подивитися, якщо ви відчуваєте себе краще.

Єдиний спосіб Ваш буде дізнатися, що насправді впливає на ваш сон, щоб спробувати різні варіації для заходу протягом дня: як тільки аеробні тренування, а не анаеробні, час тренування, час і тип харчування і т. д.

+467
Jan Hurstjes 3 січ. 2013 р., 10:53:52

Ваш другий варіант, з невеликими змінами, що часто називають інтервал швидкості роботи. Від бігуна в світі стаття "швидкість роботи для чайників":

Інтервали: вони можуть складатися з більше (800м-2000м)[0,5 до 1,2 M] або коротше (200м-400М) інтервалів. Інтервали виконуються близько 85-95% від максимальної ЧСС. Більш тривалі інтервали: біг близько 5 км темп гонки, Час відновлення дорівнює або трохи менше, ніж інтервал часу. Більш короткі інтервали: бігти трохи швидше, ніж 5 км темп гонки, з більш тривалих періодів відновлення, 2-4 рази довше, ніж час повторення.

Відновити час є основною відмінністю від того, що ви описали -- продовжував він трохи коротше, ніж проміжок часу, і не відпочинок зовсім ... бігати або ходити повільно. Якщо ви не знаєте свій "5к темп" (максимальна швидкість можна підтримувати без зупинки 5 км / 3.1 миль) просто бігти з усіх сил на першому відрізку, потім відрегулюйте швидше або повільніше в залежності від того, як це відбувається.

Є численні переваги для цього типу тренування. З іншого у світі бігун статті "10 переваг для здоров'я швидкість навчання, які виходять за швидкий час":

 1. Сильний крок
 2. Більше м'язів
 3. Краще спалювати жир
 4. Зниження ризику отримання травми
 5. Зміцнення кісток і інших сполучних тканин
 6. Поліпшення економічності бігу
 7. Більш анаеробної витривалості
 8. Кращого балансу і пропріоцепції
 9. Покращена маневреність
 10. Простіше успіхів

Ось кілька ключових пунктів за краще спалювати жир:

В якому темпі ви отримаєте 100 відсотків своєї енергії з жиру? Це підступне запитання, бо відповідь така: ви спалюєте 100 відсотків жиру, в той час як варто після спринту, вправи на опір, або іншої високої інтенсивності зусиль. Коли ви бігаєте, тільки близько 70 відсотків своєї енергії жиру. Під час пробігу, це близько 50 відсотків. На милю темпами і швидше, ви використовуєте 100 відсотків вуглеводів для енергії. Але після цих високоінтенсивних зусиль, ваш організм запасних вуглеводів з допомогою 100 відсотків жиру, щоб поповнити запаси вашого першого відповіді анаеробної системи і відновлення палива.

Так що під час перерви ви будете спалювати більше калорій, то після цього ви будете спалювати більше жиру. Крім того, інтервали збільшити м'язову масу вашого тіла, що збільшує кількість калорій ви будете спалювати, а робити ніякої фізичної активності. Так що в цьому сенсі, інтервал роботи є безпрограшною.

+444
Micolho 1 січ. 2010 р., 14:08:00

Мені 27 років, зараз моя вага 102 кг на кето дієті. Я працюю по ночах, а моя зміна закінчується в 3:00 ранку. Мій останній прийом їжі закінчується в 12:00 ранку, я ходжу в тренажерний зал в 11:00.

Мої питання-це я повинен пити протеїн до тренування або після тренування?

+434
Radionov901 3 вер. 2016 р., 20:59:54

Мій нинішній жим лежачи 1-RM наближається до 170 фунтів. Можна принести мій 1-РМ близько 225 фунтів всього за шість тижнів?

Як і все, відповідь десь між "так" і "ні", або, як мені подобається постійно ставити його (Крадіжка з Ден Джон), він залежить.

Якщо ви 110фунта жінка, хто був на лавці запасних протягом багатьох років, то я скажу, що ні. Якщо ви 220фунтов хлопця, який тільки почав жиму рік тому, тоді може бути. Як твої плечі? Якщо у вас є крохоборство травми плеча при жимі, але ви їх ігнорували, немає. Якщо вони повністю здорові, і ви вже робите багато працювати, тоді може бути.

Нижче, як я б підійти до цього, виходячи з припущення, що а) 225lbs не тупо велику вагу, враховуючи твоє тіло (як вище), б) ваші плечі здорові, з) ваш стенд форма хороша, D) можна прийняти, що інші підйомники будуть брати трохи на задній план.

По-перше, стенд не менше 4 разів на тиждень. Це не означає, що ти збираєшся кулі до стіни кожен день, поки ваші руки струсити, що ви збираєтеся зробити, це використовувати вагу ви впевнені, що з (читати як: 6РМ), і зробити набори 3 або так повторень, відпочиваючи між підходами повністю. Спробуйте зробити 5 або 6 комплектів і побачити, як він відчуває день у день.

Ідея така: ви, по суті, практикуючи руху, стає ваше тіло більш ефективним в цьому. Рухи повинні бути плавними і чіткими. Це, ймовірно, не відчуваю, що ти дуже наполегливо тренувався, якщо ти не згодна з цим і зволів покинути зал трепетну аварії (там, чесно кажучи, нічого поганого в цьому немає), то це не для вас.

По-друге, тренувати спину. Ваша спина повинна бути здатна обробити достатню кількість обсягу, і міцна спина необхідна для сильного жиму лежачи. Мені подобаються набори з 8 - 12 повторень для роботи, і я переважно дотримуюсь горизонтальній потягнувши вправи по вертикалі. Мені теж подобається особа тягне і задніх дельт летить, як крила летючої миші, щоб допомогти зміцнити ромбами.

По-третє, дивіться за своїми плечима. Якщо ви отримуєте будь - біль у плечі, припинити. Я більше не можу стенд зі стандартною барі з-за скупчення скелелазіння аварій, тренажерний зал тупість і пару "тримай мене за пиво і спостерігати за цим" моменти. Я ок з цим, як я ніколи не любив так чи інакше жиму, це не означає, що я в порядку з ким-то слідуючи по моїх стопах.

Нарешті, не варто повністю нехтувати іншими підйомниками. Не соромтеся присідати кожен день, що ви лавка. Як з жиму, ти не будеш робити 20 присідань кожен день, зробити це на практиці руху. Станова тяга пару разів на тиждень, крім того, не вбивай себе, розглядати це як практику, а не випробування на психічну і фізичну стійкість.

Так, ви можете збільшити вагу, але повторень повинна завжди відчувати себе гладкою і щільною. Після 4 тижні або так, відпочити день або два, потім перевірте свій 1ПМ, щоб побачити, якщо вона покращилася.

З плином часу, я використовував методи дуже схожий на описаний вище, тренування кожен день (або близько до нього), щоб різко поліпшити свої присідання (високих хлопців ненавиджу присідання), моя станова тяга (можна ще тягнути з травмою плеча) і мої накладні витрати штанів (потрібно купити нові сорочки роботи після цього). Я не пробував з жиму лежачи, але я читав про пауерліфтерів, мають великий успіх при такому підході.

Якщо ви відчуваєте, так схильний, забрати владу Павло Tsatsouline народу (у нього є конкретні пауерліфтингу, який я знаю, називається влада людей фахових, які можуть бути цікаві).

Все вищезазначене передбачає певну підготовку зрілості, якщо ви не впевнені з основними підйомниками, харчування в тренажерному залі, то я б просто палиця з базовою програмою деякий час і насолоджуватися процесом.

+429
EMccabe 14 жовт. 2014 р., 16:19:43

Харчової енергії виражається в їжі калорій (маркування: ЄС ккал, США/Канада ккал) або килоджоулях (кДж). Харчових калорій, або "калорії" одиниці часто використовуються в контекстах, в харчуванні, міра кількості енергії в 1000 разів більше, ніж одиниць у наукових контекстах, відомих також як калорій або грамів калорій ("кал"). Їжею калорії таким чином, згадані менш двозначно в деяких формальних контекстів в кілокалоріях (ккал) або кіло калорій. Одна така калорія дорівнює 4.184 килоджоуля. У рамках Європейського Союзу, як кілокалорія (ккал) і кілоджоулі (кДж) з'являються на етикетках продуктів харчування. У багатьох країнах, відображається лише один з підрозділів.

Вікіпедія: харчової енергії

+418
user42989 22 черв. 2014 р., 14:12:43

Я просто спіткнувся про Висота навчання маска, яка прагне імітувати високогірну підготовку, обмежуючи повітряний потік. Тепер я задаюся питанням, наскільки розумно такий пристрій зробить. Якийсь питання, яке я задаю собі:

 • Це пристрій ефективно? Це забезпечує аналогічний ефект навчання, ніж висотної підготовки?
 • Хто повинен використовувати це? Це зроблено для далеких бігунів, спринтерів, пауерліфтерів, все перераховане вище? Хто не повинен використовувати його?
 • Коли слід використовувати його? Новачків, ймовірно, падати долілиць на їхні обличчя, коли використовувати його, так як додатково слід використовувати його?
 • Є негативні побічні ефекти? Що може піти не так (короткострокових і довгострокових)при використанні такого пристрою?

Особистий досвід і анекдотичні докази у порядку, хоча я хотів би бачити деякі дослідження, якщо це можливо :)

+355
Irfan Khan 22 жовт. 2011 р., 13:32:59

Споживання калорій є Крейцберг ~2000cals для обслуговування і ~1500cals для втрати ваги (близько 1 кг в тиждень).

Наскільки ви прагнете до втрати ваги, я пропоную ставлення 40carb/30protein/30fat макроси. Для вас це означає, 160гр/120г/53gr.

Враховуючи, що ви спортсмен, ви повинні мати правильне харчування.

Сніданок

 • 1 Ціле Яйце
 • 2 Яєчних Білка
 • 50гр вівса

Після Тренування

 • 1 мірна ложка протеїну

 • 1 банан

Обід

 • 40гр сирого рису (або 250гр картопля/ або 40гр цільної пшениці сирі макарони, але що може бути краще, близько 2-3 раз/тиждень)
 • 70г куряча грудка сира (або індички/ яловичина/телят, але і за 2-3 раз/ тиждень / або свинини, але що може бути краще, близько 1 раз/2неделі / можна також додати рибу як свіжий тунець/лосось/тілапія/тріска / або вашого улюбленого бобові)
 • 10 мл оливкової олії
 • Салат ( віддаю перевагу зелені салати або овочі, такі як салат/брокколі і капуста/ цвітна капуста, загалом є салат з їжею, не думай занадто багато про Частину, скільки з'їсти, як ви хочете - в загальних рисах)

Середня Їжа

 • 250гр сирого картоплі (або 40гр сирого рису/ або 40гр цільної пшениці сирі макарони, але що може бути краще, близько 2-3 раз/тиждень)

 • 70г куряча грудка сира (або індички/ яловичина/телят, але і за 2-3 раз/ тиждень / або свинини, але що може бути краще, близько 1 раз/2неделі / можна також додати рибу як свіжий тунець/лосось/тілапія/тріска / або вашого улюбленого бобові)

 • 10 мл оливкової олії

 • Салат ( віддаю перевагу зелені салати або овочі, такі як салат/брокколі і капуста/ цвітна капуста, загалом є салат з їжею, не думай занадто багато про Частину, скільки з'їсти, як ви хочете - в загальних рисах)

Вечеря

 • 40гр сирого рису (або 250гр картопля/ або 40гр цільної пшениці сирі макарони, але що може бути краще, близько 2-3 раз/тиждень)
 • 70г куряча грудка сира (або індички/ яловичина/телят, але і за 2-3 раз/ тиждень / або свинини, але що може бути краще, близько 1 раз/2неделі / можна також додати рибу як свіжий тунець/лосось/тілапія/тріска / або вашого улюбленого бобові)
 • 10 мл оливкової олії
 • Салат ( віддаю перевагу зелені салати або овочі, такі як салат/брокколі і капуста/ цвітна капуста, загалом є салат з їжею, не думай занадто багато про Частину, скільки з'їсти, як ви хочете - в загальних рисах)

Перед Сном

 • 200г грецького йогурту

 • 20гр мигдалю (або горіхами/волоські горіхи/арахіс наскільки вони обсмажуються-не малосольні)

Що дієта буде близько 1500cals 160grs карбюраторів / 120 г білка / 55grs жиру.

Примітки:

 • Організувати свій час і своє харчування, приймати їжу приблизно кожні 3-4 годин. Ви можете Чанда після тренування їжу в будь-який час ви працює.
 • Тільки не сходи з бабусею і макроси, наскільки ви впевнені в близько 90%.
 • Виміряти вашу їжу та вагу сум, які ви їсте.
 • Бути хитрим і грати з комбінаціями, щоб не занудьгувати і відмовитися від нього.

Підготовка:

Ви можете провести один день, коли у вас є час в неділю, і приготувати їжі на тиждень або на 3-4 дні. Потім ви повинні бути гнучкими і ви зможете носити вашу їжу в будь-який момент.

Важливо

Дотримуватися цієї дієти, поки ви продовжуєте втрачати вагу, тільки коли ви натиснете на плато, і ви не можете втратити більше ваги (якщо ви хочете), то ми можемо знову це обговорити. Досі добре харчуватися і добре тренуватися.

Ви повинні бути впевнені, що ви робите кардіо принаймні 4 рази на тиждень. Також Важка атлетика або силові тренування 3-4 рази в тиждень обов'язково.

+354
Tom McNamara 13 груд. 2014 р., 15:15:00

Я бачив, як професійні бійці муай тай повний 2год+ ранкові заняття, які включали біг, спаринг/сумки і силових тренувань - так що так, цілком можливо, щоб робити те, що ви описали - або навіть витримати набагато довше, тренування щодня...але як інші люди згадали, ваш рівень фізичної підготовки буде вирішувати, чи є ви за навчання чи ні.

+354
user112801 8 трав. 2010 р., 10:07:14

Між іншим, втрат сну вплине на обмін речовин, глюкози і вироблення гормонів.

Якщо Ви різко знизили сну (менше 4 годин за ніч) ваших гормонів буде недостатньо, щоб відновитися від стресових і збережені рівень глюкози буде надто низький для значного підвищення витривалості (>60 хвилин).

Ви можете тренуватися під ці умови, але вам доведеться серйозно обмежити вашу активність, щоб уникнути більше шкоди, ніж користі. Націлені на ремонт, а не поліпшення складу тіла і тримайте сесій короткий (30 хвилин).

Я працюю з першого батьків час через лікарню і вправи-це третя річ, яка падає після народження дитини (підлога першого, вночі з хлопцями вже другий). Я звичайно рекомендую, що обоє батьків знайти соціальне спорту вони можуть брати участь в один або два рази в тиждень (теніс, баскетбол, софтбол) як спосіб збереження певного балансу.

Я не був присутній на дитячий сон або метод виховання, так що я буду тримати свою думку при собі їсти.

+335
Vishal A 20 черв. 2012 р., 00:05:08

У мене розрив меніска в правому коліні, сам предмет зі списку ACL відновити 20 років тому. Я не думаю, що у мене буде ВП, так як він не повністю розірвані. Так я знаю, що мені потрібно зміцнити мої квади.

Які вправи, коли набряки і біль пішли, я можу зробити, щоб зміцнити мої квади, щоб знову зменшити шанси, що це відбудеться. Я знаю, що вони очевидні, але чи є я міг би провести сидячи за своїм столом на роботі? Я знаю, що я повинен чекати, але немає нічого, що я міг би знати, щоб зменшити вплив на моє каре, як у випадку неактивна, тим більше м'язовий тонус я втрачу від цього.

Дякую

Редагувати

Це на даний момент гостро болюча, тому я знаю, що я повинен дати йому час відпочити, а не кидатися туди занадто швидко. Я отримав травму 2 тижні тому, але потім стало ще гірше, повернувши його на весь день.

Вправи будуть завитки ноги, присідання і випади, але, очевидно, тільки тоді, коли зцілені. Я сподівався на деякі поради, про, можливо, деякі ультра низькі вправи впливу, як просто напружуючи м'язи і т. д. У мене дитина народилася на 4 тижні, і я в розпачі, щоб бути мобільним, і справедливо, як це виглядає, як ніби він може бути в розділі ceasarian народження, що означає, що дружина може зробити майже нічого протягом декількох тижнів. Вибачаюся за відчайдушний характер поста, але вже пізно!

+71
Bas Velden 28 вер. 2010 р., 10:12:48

Навіщо ви хочете зробити який-небудь спеціалізованої підготовки на даний момент? Якщо ви не прогрес, два рази в тиждень, то мені здається, там дійсно не потрібно робити нічого іншого, крім його. Насолоджуйтеся працює!

Ви, можливо, захочете розглянути можливість зробити один з ваших щотижневих спуски короткі і швидкі(РП), а інший довгий(рп) і повільно. Таким чином, ви Вари ваші тренування протягом тижня, даючи вашому тілу більше стимулів для підвищення продуктивності.

Як інші запропонували, інтервальне тренування йде на основну частину тренування, яка повинна бути в спокійному темпі, в основному, з помірними прискореннями під час забігів. На мій погляд потрібно робити як мінімум три рази в тиждень тренування, перш ніж навіть розглядає що-небудь ще, ніж просто біг на певну відстань, приблизно на постійному і відповідну швидкість.

Проте, існують і інші підходи (як завжди). Наприклад, роблячи великі інтервали з перервами (на початку, повільний темп роботи, якщо ви більш просунутий). Проте всі ці припустимо, у вас вже є результат гонки, даючи вам цільову швидкість бігу між перервами (який "ламає" це "проміжки" в інтервальний тренінг, до речі). Ви робите ці великі інтервальні тренування замість вашого щотижневого працює, повністю змінивши свій спосіб навчання.

Існує кілька можливих варіантів такого підходу, але обговорювати їх не реально відповісти на ваше питання, я думаю. Ви можете хотіти знати про тих, Ось чому я згадую їх. Якщо вам цікаво, подивіться в бігу-ходьби-бігу спосіб Джефф Галлоуей і Верела методу голландських тренерів працює Клаас Лок і Joost Borm.

Я впевнений, що є ще багато подібних підходах, і знаючи про них добре, навіть якщо ви не плануєте використовувати їх в цей момент. Це ставить речі в перспективі, і більше знань про Ваш улюблений предмет добре, не погано.

+22
Huang Hantao 1 жовт. 2017 р., 15:45:25
Стан добре, без хвороби або дисфункції.
+12
Gertie 13 бер. 2013 р., 01:37:44

Для розтягування, підібрати наукові Тома Курця розтягування. Він вирішує ваші запитання. Три рази в день може і не бути надмірними; це залежить від того, як ви робите це. Ви можете отримати більше пробіг з займаючись йогою кілька разів в тиждень і розробці домашньої рутини.

Біг-це не силове тренування, якщо це спринт. 800 метрів-це занадто довго для міцності; якщо хочеш силу роби станову тягу і присідання і підтягування і провали. Я вважаю, Румунська станова тяга дуже корисна для одночасно зміцнюючи і розтягуючи підколінні сухожилля, наприклад.

Переконайтеся, що ви зробити багато рухів для роботи бразильського джиу-джитсу: відкриваючи стегна і плечі, щоб переламати кисле поширена поза для більшості основ. Ця стаття є хороший огляд:

Коли ти в гвардії, атакуючі з боку гори, спині і багато інші позиції, ваше тіло знаходиться в стислому стані.

Верхній частині спини найчастіше округлої, як ви тримаєте на вашого опонента, згиначі стегна і клубово-поперекового м'яза, як правило, затягується, тому що коліна підтягнуті до грудей, а шия і плечі – добре, якщо ви тренувалися якийсь час ви будете точно знати, про що я кажу.Це надмірне звуження навіть при відсутності в головну оборонну позицію як позицію черепахи. (Цікаво, що процес старіння також характеризується звуженням – ось чому старі люди починають горбиться.)

Регулярна практика різних асан і виньяс-це найкращий засіб, яке я знайшов для цього незбалансоване стан, з-за їх подвійний ефект подовження і розтину тіла.

+11
App LSLBC 22 жовт. 2017 р., 11:53:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil