Очищає владу; вони користуються моєю спиною?

Може хто-небудь пояснити мені, як очищає владу зміцнити спину? Я відчуваю це, але я не можу зрозуміти, як це працює, або якщо більшість моїх рухи ногами, як це може вплинути/стрес моєю спиною. Я до сих пір їх, хоча я не повністю розумію їх.

+697
Moein Hasani 6 трав. 2018 р., 06:36:01
35 відповідей

Я задаю це питання, тому що я був на низькокалорійній дієті і працюю на мій загальний тренажерний зал один або два рази в день і гуляти 2-2.5 миль в день п'ять днів на тиждень за останні два тижні. У дзеркало, я чітко бачу визначення м'язів і жиру, але моя вага лише знизився, але і кілька кілограмів і вже кілька днів, він пішов вгору по фунту. Я знаю, що м'язи важче, ніж жир і м'язи мають тенденцію утримувати воду. Я також зробив це в точку, щоб сказати "при інших рівних", тому що я знаю, що як швидко будує м'язи і наскільки швидко спалюється жир залежить від інтенсивності тренування і дієти. Однак, якщо м'язова тканина будують швидше, ніж я спалювання жиру, що б ввести додатковий фактор, який може пояснити безладні цифри я бачу, а я на ваги.

+991
jackie2jet 03 февр. '09 в 4:24

Ви визнали, що це якийсь психічний бар'єр перед вами. Найбільш ефективною стратегією тут буде пробити його подумки. Ви говорите, що "зазвичай чомусь...просто відвали", ну, поклавши руку на серце, моя порада просто не відбудешся. Визнати, коли ви наближаєтеся до цієї точки, що буде тиск від вашого тіла, щоб зупинити, а потім реагувати на це і продовжувати рухатися вперед.

З вправами на витривалість, розумову працездатність, значно більше компонентів, ніж у важкій атлетиці. Навчання ваш розум, щоб розпізнати точки більшої і більшої втоми в якості точки розриву зазвичай може бути настільки ж ефективним, в точку, як збільшувати вашу фізичну форму. Як тільки ви починаєте протискати це 15 хвилин на регулярній основі, ви знайдете його легше проштовхнути, і переходьте до наступного критичної точки для виконання.

Як ви можете допомогти самі вирішили проштовхнути, моя найсильніша рекомендація-знайти людину або групу, щоб працювати с. Конкуренція робить його набагато легше досягти свої фізичні межі, так як його набагато складніше відмовитися, коли ви бачите, як інші просуваючись вперед. Ще один варіант, як Кріс згадав, полягає у Включити і інші вправи відразу після 15 хвилин, як спосіб довести собі, що ви залишилися сили. Якщо в один прекрасний день ви запускаєте протягом 15 хвилин, потім велосипед і ще 10 після, при наступному запуску ви будете більш обізнані про залишилася енергії у вас в кінці 15 хвилин, і можете використовувати це знання для натиску на.

+942
dpeck77095 8 серп. 2011 р., 16:10:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Нещодавно я була на пробіжці і робочої руки з деяких вправ. Хоча я відчуваю, обидві ноги і руки більш або менш однаково втомилися, я також відчуваю, що у мене більше сил з моєю ногою і правою рукою. Я теж відчуваю, що права сторона у мене живіт більше втомився (один або два дні після тренування), крім цього я бачу, що моя взуття більше носити... так що я хвилювався з цього приводу. Тепер, коли я починаю робити більше фізичних вправ, я б хотів мати обидві сторони мого тіла більш або менш однаково розвинені. Що я повинен робити? Я повинен спробувати, щоб прикладати більше зусиль в лівій стороні свідомо?

+941
srinuvas maheshwaram 2 жовт. 2019 р., 22:33:58

Фітнес - це дуже добре для демонстрації та пояснення різних вправ, але я шукаю щось більше. Як складно і дивно вправ, ви знаєте, що з незнайомим діапазон руху. Я маю на увазі, я зробити мої власні вправи тут і там, але я шукаю що-небудь незвичайне, нечуване, недооцінений, і езотеричні. Що ти знаєш, ЩО ЦЕ ТАКЕ? Це включає в себе розповідь про використання обладнання, як, скажімо, з допомогою від'єднати зчеплення трикутника для деяких складних балансувальні віджимання або за допомогою штанги, як хула-хуп.

+931
Arun Pillai 5 лип. 2018 р., 15:50:01

Я не зміг знайти як можна більше інформації про те, як правильно робити діпи порівняно з усіма іншими інформація, яку я зміг знайти на присідання, станова тяга і т. д.

Діпи просто не так широко відомі.

Це, як кажуть, Я шукаю загальні рекомендації, я повинна була слідувати, коли роблю соуси, в тому числі і чого не робити, кому треба нагадувати про себе під час руху, а зважений ефект провали можуть бути за формою порівняно із звичайними зануреннями.

+913
Lars Rohrbach 18 черв. 2010 р., 02:25:56

Що ви збираєтеся через звуки, схожі на досвід, який я мав. Я був спортсменом в коледжі, я грав у баскетбол і теніс кожен день і піднімається кілька разів на тиждень. У мене була дуже сильна біль в обох колінах, і це було пов'язано з тендиніт вище і нижче колінної чашечки. Я лікувався від цього, але біль складалися. Я, нарешті, пішов і отримав мою ноги перевірив. Лікар знайшов, що я складала трохи всередину на ліву ногу, а це призводить до разрегулированию всієї моєї нижньої частини тулуба. Це було пов'язано з постійною зміною напрямку на баскетбольний майданчик та тенісний корт, так само, як те, що ви робите, коли ви грати у футбол або теніс. Я отримала вкладиші для туфель і біль значно зменшилася. Я запропонував би піти і отримати ваші ноги перевірили, тому що рішення може бути також просто, як отримувати вставками.

+845
isep 4 черв. 2019 р., 17:08:25

Я не думаю, що є якісь авторитетних наукових доказів того, що скаже вам мінімальний набір опору, щоб ліквідувати наслідки сидіння, особливо в обмеження по часу 15 хв, 3 або менше рухів. Якщо ви сидите по 8 годин в день або більше (я роблю), ви нічого не можете зробити в 15 хвилин дозволить нівелювати негативні наслідки сидіння. Так що з вікна.

Крім того, вам не доведеться мати справу тільки з м'язової/питання постави за сидячи - ви також повинні мати справу з серцево-судинними проблемами.

Що ви можете зробити, це компенсувати ті негативні наслідки, принаймні, частково.

Ви сказали, що ви тренуєтеся два рази в тиждень з гантелями і мати доступ до тренажерний зал в 100 метрах. Так що допомагає, навіть якщо не робити щодня. Є кілька способів ви можете йти про нього:

 • Замість того, щоб шукати якісь рухи робити протягом 15 хв кожен день - чому б тобі не позайматися більше. Є 2 більш "нормальної" тренування по 50 хв замість 7 сеансів по 15 хвилин. Це 4 заняття тренування з гантелями в тиждень в цілому (включаючи 2 у вас вже є)! Якщо ви насправді хороші руху суміші, це дасть вашому тілу набагато більше користі, ніж деякі глют мости або Ab вправи по 15 хв в день
 • Інший підхід полягає в тому, щоб більше рухатися і менше сидіти. Те, що ви дійсно намагаються боротися-це бездіяльність з-за умов роботи. Може бути, ви можете інвестувати в постійній реєстрації? Може бути, ви можете піти на прогулянку в обід?
 • Робити те, що вам подобається робити! Ваш підхід у цьому питанні дуже методичні. "Найбільший удар для долара в найкоротший час", так сказати. Нічого поганого, до речі. Інший підхід був би таким: замість того, щоб робити деякі запропоновані руху по 15 хв кожен день, тому що ви повинні, як про вас знайти щось фізична робити, тому що ви хочете. Тобі подобається велосипед? - відправитися на прогулянку. Працює? - піти на пробіжку. Сквош? - грати в гру два! Йога? - зроби це!. Таким чином, ви будете витрачати час, роблячи те, що ви хочете зробити, а не те, що вам потрібно зробити. І, хто знає, може бути, ви будете витрачати більше часу робити це, тому що вона є більш пізнавальним та веселим.
 • Якщо ми дійсно повинні дотримуватися обмеження питання, а саме "15 хвилин; <= 3 рухів; кожен день", я хотів би зробити деякі варіації різких рухів суміш. Чим більше м'язів ви набираєте, тим краще. Повний руху тіла HIIT ( є багато вправ в інтернеті), ймовірно, буде хорошим варіантом, так як вони вичавити більше гучності в короткий проміжок часу.
  • Робити присідання (нормальний/стрибки/пістолет/Козак/і т. д.)
  • Робити Віджимання
  • Займаюся йогою ( достатньо 15 хвилин тренування йога)
  • Займатися Веслуванням/Напад Велосипед.
+818
Sumair Warsi 27 жовт. 2010 р., 07:18:32

Я можу втратити жир і наростити м'язи одночасно?

Можливість збільшення м'язи під час втрати жиру залежить від взаємозв'язку між вгодованістю і здоров'ям. Надмірно жирна і під-навчена людина зможе домогтися одночасною втратою жиру і м'язової маси. Дуже худого людини поруч з його/її межа для росту м'язів не буде. По мірі віддалення від надмірно товстий, недостатньо підготовлених стану до більш компактному, більш мускулисте тіло, ця здатність зменшується. В якийсь момент, переважна більшість людей буде бачити краще/швидше результати вибираючи робити одне чи інше (отримати м'язи, втратити жир - Часто званий 'сухий' і 'різати', відповідно), в той час. Для дуже загальне правило: якщо ви були ефективно навчання протягом року або більше, ви краще з об'ємною/скоротити цикл. Побачити Лайл Макдональд додає м'язи, втрачаючи жир - Q&для більш докладного обговорення.

У 2011 папір передбачає тижневу тіла-втрата ваги на 0,7% може дозволити м'язи як у чоловіків, так і жінок, в той час як втрати жирової маси. Жінки також змогли збільшити м'язи, втрачаючи жир на щотижневому швидкість тіла-втрата ваги на 1.0-1.4%. Чоловіки, проте, втратила м'язову масу при цьому підвищений тариф.

У реальному вираженні, 0.7% тіла-втрата ваги була досягнута через щоденний дефіцит в 3,2 калорій на фунт загальної ваги (або 7 калорій на кг загальної ваги). В цьому випадку, ваша мета споживання калорій = TDEE на - [BWlb х 3,2 ккал] (або TDEE на - [BWkg х 7kcal]). Це гарне місце для початку. На 1.0-1.4% діапазоні працює, щоб щоденний дефіцит 4.5-6.4 калорій на фунт загальної ваги (або 10-14 калорій на кг загальної ваги).

+795
Christopher Flora 21 бер. 2010 р., 01:29:05

Нічого насправді.

Маючи здоровий рівень тестостерону означає, що тільки ви не маєте будь-який розлад у вашому Hypotalamic-гіпофізарно-Гонадної осі.

При виконанні вправи у вас транзиторне підвищення рівнів деяких гормонів: тестостерону один з них.

Він регулює гомеодинамического стану м'язів і деяких сигнальних закономірності, пов'язані з певною молекулярної акторами ( акт-mTORC1 ).

Жінки також здатні збільшувати м'язову масу, навіть з їх практично неіснуючий рівень тестостерону. Базальний рівень цього гормону не є хорошим предиктором ті, потенціал для зростання маси, але вони лише впливають на фактичні початковий рівень жиру маса ( і, очевидно, інші змінні, пов'язані з статевими відмінностями ).

+713
MP Singh Yadav 14 трав. 2016 р., 12:11:36

Так, ось джерело: http://en.coaching.itftennis.com/media/113830/113830.pdf

Перевірте останні статті про витривалості в тенісі...

+698
layn 8 бер. 2011 р., 02:09:30

Я повністю розумію вашу проблему. Я б рекомендував TRX підвіска навчання ремені разом з одним з їхніх спільних фітнес-відео.

В той час як це не еластичний опір смуги, вони не дозволяють вам мати з мінімальними тимчасовими і повну тренування тіла - при умові, що ви можете знайти місце у вашому офісі, з якого, щоб зупинити їх.

+673
David Farah 18 бер. 2019 р., 20:31:28

Крім того, переконайтеся, що ви тримаєте вага на п'ятах протягом всього присідання рух, і ви починаєте обидва вгору і вниз рухів стегнами по-перше, не коліна.

Цікавий варіант-витягніть руки вперед в нижній точці присідання, тримаючи medball або вага від вас на висоту плечей з прямими руками. Потім ви можете повернути його в груди, коли ви стоїте і тримайте його подалі від вас, як ви стоїте. Це відмінний спосіб, щоб додати більше виклик без необхідності багато зайвої ваги для підйому.

+638
Petyo 4 груд. 2015 р., 08:16:04

Інтро:

Протягом декількох місяців, я не збираюся мати доступ до моєї тренажерний зал. Що у мене є доступ до:

 • Силовий вежі.до.підборіддя вгору станції/Діп
 • 2 х 8кг гантелями
 • У тренажері
 • Деякі пуш-ап ручки

Коли я кажу "Вежа влади", це вид обладнання, про який я кажу. Однак, у мене є дві ручки, коли долоні дивляться один одному в середині, без середньої частини, щоб на турнік.

A power tower

План програми

Раніше більшість моїх тренувань традиційно силою зі штангами і гантелями. А не те, що я звикла тіла-вага лише (переважно) тренування протягом декількох місяців, здається, цікавий виклик.

Я планую на велосипеді через 3 дня, роблю комплекс вправ на Пн-Ср, повторюючи на Пн-Сб, а потім відпочиває/працює в неділю. Зазвичай я прагну до такого роду номери/вправи я планую побудувати до [Репс х комплектів]:

Назад - Пн/Чт:

 • Підтягування Широким хватом - 10 х 3
 • Підтягування - 10 х 3
 • Нейтральним хватом, Підтягування - 10 х 3
 • Бент-за бокової піднімає - 10х2 + 1 сет до відмови (для задніх дельтоподібних) (можливо?)

Груди - Вт/Пт:

 • Стіни підтримували сили стояти віджимання - 8х5
 • Діпи - 10 х 5
 • Широка рука віджимання - 10 х 3
 • Бічній піднімає - 10х2 + 1 сет до відмови

Ноги/Ядро - Ср/Ср:

 • Пістолет присідання - 10 х 3 (за ногу)
 • Хула-хуп - 10 х 3
 • Висить криво хрускіт - 10х2 (з кожної сторони)
 • Птах-собака - 10 х 3

Обмеження:

Я не наблизяться до деяких реп діапазони, перераховані (крім соусів). Я ніколи не робив стійку на руках у мого дорослого життя. У мене немає задньої ланцюга працюють на стегна/сідниці/поперек. Я хотів би трохи більше різноманітності на спині день тільки, щоб тримати все збалансовано.

Цілі:

 • Зберегти або поліпшити м'язову масу (особливо в руках і латах)
 • Гіпертрофія для преса/косі/зубчаста для покращення 6-пакет (так, це в основному дієта, але у мене все під контролем)
 • Збільшити максимум повторень для суворих підтягувань
 • Прогрес в одному-збройні підтягувань
 • Прогрес стоїть окремо, стійки на руках і свободн-стоячи віджимання

Питання:

Якщо я хочу зберегти або поліпшити моє загальне статури, без шкоди для здоров'я, плеча або поза, як я міг би поліпшити цей план тренування на основі мого враховуючи обмеження?

+632
Lx Brndn 6 черв. 2015 р., 08:16:36

Я згоден з піднос, ви можете зробити точні вправи як хлопець на картинці, але в залежності від вашої генетики, ви ніколи не могли б мати, що за формою грудей, ви можете навіть не мати плоску груди, це може бути громіздким і круглим, тому що це ваше тіло compesision.

+581
Miroslav Saracevic 21 квіт. 2017 р., 12:02:47

Я в даний час приймає мої сироватки додаткові BCAA і глютамін, порошки. Деякі люди скептично ставляться до користі, я перевірив це сам, і для мене це працює.

Я трохи сумнівався з одним певним аспектом цієї суміші. Я можу змішати інгредієнти в невеликий контейнер, і тримати його, як тиждень? Чи є якісь хімічні реакції між ВСАА, глютамін і сироватковий, коли зберігати їх разом в одному контейнері? Замість того, щоб тримати їх окремо і тільки змішувати їх разом, прямо перед вживанням?

На мій погляд, оскільки три компоненти всі сухі порошки, я думаю, що немає хімічної реакції. Але все ж мені цікаво, якщо хтось знає відповідь на цю проблему?

+565
Tommy DDD 15 лип. 2010 р., 09:14:20

Трохи передісторії: в мене є аналіз ходи від великих спортивних госпітальної терапії, і вона сказала, що я overpronate і запропонував мені черевики стабільності. У мене теж є слабка це група, яку я зараз роблю вправи для поліпшення.

Я тільки що купив нову пару кросівок, і мої ноги ніжні почуття. Здається, що кожен раз, коли я купую нову взуття, мої ноги знову починають хворіти, травми, впевнений, що відносяться до моєї це проблема групи.

Можливо, що мої старі кросівки були маскувати певні недоліки, що ці нові туфлі підсвічування? Чи це просто мої ноги звикають до іншої пари взуття?

+554
gzfrancisco 12 серп. 2017 р., 15:55:21

Я вважаю себе здоровою людиною. Я їм овочі та фрукти кожен день (або намагатися). Я теж не їм м'ясо, коли це можливо. Я їжджу на велосипеді більше 5 годин в тиждень і ходжу по 15 хвилин кожен день, щоб дістатися до роботи.

Проблема в тому, що я витрачав багато часу на комп'ютерах (на роботі і вдома, тому що я геймер) але я люблю його так само, як займатися спортом, і я часто відчуваю, що я товстію і слабким.

Ти думаєш, що я роблю щось неправильно, або це просто мої почуття, що не праві?

+525
user22247 29 бер. 2013 р., 11:56:58

Я 16-річний хлопець, який важить 140lbs і я струнка, але не худа і нездорова просто цікаво, що я повинен робити, щоб отримати мій прес показати

+428
Byron Kalesis 11 жовт. 2013 р., 13:21:57

Питання: який лікар я повинен перевірити, щоб оцінити, чи є чи не мій жир може бути скорочений за рахунок подальшої дієти і фізичних вправ?

Фон: Я був завзятим спортсменом кроссфита протягом 2 років. Я працюю близько 5 разів на тиждень. Я їм здорову їжу (в основному палео плюс молочна з рідкісними чит їжі). В лютому я почав вимірювання і відстеження прийому їжі через зональну дієту просто так що я можу переконайтеся, що їсте достатньо їжі і досить жирів/білків/вуглеводів.

Я був товстим від початкової школи до коледжу з-за поганого харчування і відсутність фізичних вправ. Тепер я "скінні фет" і як би я не скорегувати свою дієту або рівень активності, рівень мого "жирок" не змінюється. Я дійшов до 165 фунтів на 6'1" і ще жирок, незважаючи на кілька виснажений вигляд.

Мій основний лікуючий лікар оглянув мене і сказав, що я ніколи не зможу його втратити, природничо – я застряг з ним. Хоча я вважаю вона права, я хочу отримати 2-е думку від когось з досвідом у склад тіла. Будь-якому напрямку?

+424
Katarzyna Hoffman 26 січ. 2011 р., 07:58:50

Ось гарна посилання на якийсь завиток коливання і пік м'язи опрацьовуються:http://www.bodybuilding.com/fun/drobson215.htm

У мовному плані (наскільки я розумію) долоні вниз працює більш передпліччя крім біцепсів, то молоток (нейтральний) більш рівномірний розподіл навантаження на передпліччя і біцепс і традиційний завиток в основному біцепс. (як підтягування і підборіддя UPS).

+407
RealSolid 11 серп. 2013 р., 18:46:39

Я пропоную вам прочитати статтю в вікі:

У великих кількостях, особливо за тривалий час, кофеїн може привести до стану, відомому як caffeinism. Caffeinism зазвичай поєднує в собі залежність від кофеїну з широким спектром неприємних фізичний і психічний стан у тому числі нервозність, дратівливість, тривога, тремтіння, м'язи посмикування (гіперрефлексія), безсоння, головні болі, респіраторний алкалоз, і прискорене серцебиття. Крім того, завдяки вмісту кофеїну збільшує вироблення в шлунку кислоти, високе завантаження з плином часу може призвести до виразкової хвороби, ерозивний езофагіт, і гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Кофеїн може також збільшити токсичність деяких інших препарати, такі як парацетамол.

Існує чотири кофеїн-індукованого психічні розлади, визнаних Діагностичне і статистичне керівництво за психічним розладам, четверте видання: кофеїн інтоксикація, кофеїн-індукованих тривожних розладів, кофеїн-індуковані розлади сну, і кофеїн-розладу, пов'язаного з не зазначено інше (ніс).

Посилання на статтю для отримання додаткової інформації та посилань.

+376
Lacemaker in SW Ohio 22 бер. 2010 р., 08:48:13

Вправи, які ви робите, вже добре, просто щоб отримати більше гучності на стороні, ви могли б спробувати змішувати дошки з іншими вправами.

Планка + поспіль= Ренегат підряд або не підряд планки, це може бути зроблено з майже будь верхньої вправи тіла, щоб працювати всю верхню частину тулуба, одночасно отримуючи велику напругу на свій живіт.

Вікна я сиджу тяга або провали я сиджу занадто великі.

І так, робити більше повторень/частота/маса збирається будувати якісь м'язи, так що 500 повторень різних вправ черевної щодня збирається збільшити розмір ваших м'язів.

+322
L0N 23 вер. 2018 р., 10:25:46

Будь-яка тренування може привести до травми

Я насторожено вправ з власною вагою так само, як я побоююся штангою навчання. Обидва мають свої ризики, в тому числі тендиніт, проблеми з плечем, і проблеми зі спиною.

Перетренованість-це питання, під будь перестаратися прогресії. Те, що ви шукаєте не відзначено будь-якого конкретного інструменту, але обережний прогрес.

Прогресування тренування для запобігання повторної травми

Якщо я обережний з існуючою травми або надмірного ситуації, те, що працює для мене є більш повільною і обережною прогресії: наприклад, при роботі навколо запаленого плечового я почав з трьох сетів з п'яти соусів. Я був здатний зробити набагато більше, але я взяв його супер повільно. Наступна тренувань виглядала так:

 • Три серії по п'ять разів
 • Три комплекти з шести
 • Три комплекти з шести
 • Чотири комплекти з шести, так як мені хотілося більше обсягу, але відчував, що моя форма почала погіршуватися трохи ближче до кінця набору
 • Чотири комплекти з шести
 • Чотири сім
 • Три вісім
 • Три набору з восьми за кілька тренувань, поки він не відчував себе легко і мені не потрібно багато відпочивати між сетами
 • Три набору з десяти
 • ...більш поступове прогресування, поки я бив три набору з двадцяти або кілька наборів з додатковою вагою

Я думаю, що цей підхід добре працює для повернення від травми і приймаючи його легко на потенційних травм.

Подібний підхід працює для штанги теж. (Знову-таки, немає нічого властивого штанги, що робить їх більш схильними до заподіяння шкоди, ніж набір гімнастичних кілець.) Що було мені було рекомендовано:

 • Тому в присяд, зігрітися потім три підходи по 20 повторень і малою вагою, збільшення ваги тільки тоді, коли поточний вагу легко. Коли вага підбирається до 135, переключитися на 3x5 і додати 5 фунтів раз на тиждень або навіть рідше.
 • Румунська станова тяга, розминка потім один сет з 10, збільшуючи вагу лише тоді, коли в тебе ідеальна форма і вага до нудьги просто. Перейдіть на регулярні станова тяга для набору 5, коли вага важкий, і врахувати ривок-хват станова тяга, щоб підкреслити мобільність і верхній частині спини.

Це один із способів, щоб взяти його повільно і легко з гантелями. Більш повільний темп збільшення ваги і вище-реп стартового періоду як надати більше часу для сухожиль, щоб розвиватися у відповідності з м'язами.

Добре збалансований програмування

Схоже, що ти в першу чергу турбує здорове, збалансоване тіло, а не шукати великий або вразити людей з номерами. Для цих цілей, я б зосередитися на різні вправи і вибирати ті вправи, засновані на законах руху і збалансованій комбінації рухів.

 • Вправи різноманітні: не прагнути бути хорошим підтягувань...прагнути бути хорошим підтягувань, підтягування, м'язи вікна, склоочисники, штангою рядків, і гантелі рядків. Не все в один час і не швидко, але перемикання з побоюванням серед подібних вправ допомагає гарантувати, що ми не надто пристосовані до однієї конкретної проблеми.
 • Моделі руху: класифікувати заняття в групах, таких як тягне, штовхає, сидячи навпочіпки, навішування (тяги), носити речі, locomoting (ходьба, перетягуючи речі, біг, плавання, повзання, brachiating...). Майте на увазі відмінність між швидкими і повільними рухами; тяги і чищення потужність переплітаються і взаємно вигідно як біг і збирається на прогулянку з друзями.
 • Поєднання рухів: на кожен поштовх підібрати тягнути, і для кожного сквот ви вибрали станову тягу, і якщо ви робите підвісний поштовх протягом декількох місяців, можливо, ви переключаєтеся штовхає вниз (провали) на деякий час.

Дослідження підходів такий

Якщо ви хочете з'ясувати, подібний підхід до цього, він може допомогти, щоб побачити, де я отримав ці ідеї. Рух моделей амальгама Ден Джон (див. Його книгу з Павлом) і Ідо порталу (знайдіть його сайт і gymnasticbodies.com'и форуми для своїх постів). Інше було зліплений з припущення, програми рекомендували мені друзі, тренер Зоммер форум постів і статей, які посилаються на його будинок гімнастичних тілі проекту, Rippetoe & Кілгор починає сила (якій багато філософії і продуктивної дискусії про організацію підготовки) та практичного програмування (який йде в науку силових тренувань), а також Тома Курця сильно посилається еліта-спорт томі наука про спортивних тренуваннях.

+261
zzzkeil 15 лют. 2011 р., 04:07:44

Відео вашого руху буде дуже корисно. Однак, основною причиною цього є поганий жижки гнучкість. Гарна новина полягає в тому, що самозахоплення-це відмінний спосіб розтягнути м'язи. Тепер ви можете вирішити цю розсовуючи свої ноги далі один від одного, що дозволить вам скласти свій зад вниз, не нахиляючи вперед. Крім того, гарний розумовий ключ, щоб уявити собі купюру в 100 $за кожною п'яті, і ви не хочете, щоб хто-то витягнути його.

+234
Nao Ying Xiong 28 січ. 2010 р., 08:34:27

Я не експерт, але я знаю: - Соя-це добре. - Це буде здорово, ви не споживати більше 1500 міліграм натрію в день (на всі дієти). - Кращі протеїни не виробничники. Краще якщо ви їсте сочевицю або горох (це приклад), щоб отримати білок.

+232
Allayah Ridings 12 груд. 2018 р., 03:30:58

Вибачте за дивна назва, я не міг знайти кращого способу сформулювати його. Також не найкращий англійською мовою, але я буду намагатися з усіх сил.

Про мене: 23 років Чоловік 178~ см 82kg 20%+ жиру

Просто Коротка історія про мене, так що буде дуже актуальне на моє питання, я зроблю це як можна швидше, я обіцяю:

-Надмірна вага з дитинства до 16 років, де я була на 120кг

-Втратив 50кг від 16 до 17 років, через жахливого голоду (в буквальному сенсі їли близько 300-500 калорій, майже немає білка)

-Не міг би зберегти звичайно, але хотіла схуднути

-Продовжувала спробувати так з крайніх підходу, не маючи уявлення ні про що. У підсумку обжерливості і отримують психологічні проблеми із-за цього.

-Дбав ні про що і пішла режимі повного 'самознищення'

-Пішли від 70 кг до 140 кг від 17-19 років, в основному починав з створення звички до випивки (по дієті, що крайня) + психологічне відчуття повної поразки

-Зупинялися у цьому важать від 19 століття до століття 20

-Зрозумів, що це не спосіб жити, знову з екстремальною дієті у віці від 21 року до 22 років, все йшло добре, поки я не вдарив по 90кг

-Є крайній підхід був просто не працюю, і у мене обжерливість в черговий раз, який закінчився в жахливому цикл крайнє обмеження, а потім переїдання

-Все-таки зумів дістатися до 75кг, як і раніше вельми dieting. До того часу я був через ТОВ, так це було більш "розумні", досі було багато запоїв, але я спустився, що худий і був досить худий (щось на зразок 15-17%). Я дійшов до 75кг близько 6 місяців тому.

-Звідти я не міг підтримувати ще раз звичайно і тримається на йо-йо дієти, зараз я до 82kg. 8 тижнів тому я збільшила калорії і пішов з меншим дефіцитом(500-1000 може бути), досі не може дійсно стверджувати, що. Був засмучений і знову вирушив з ТОВ після 4 тижнів, на менший дефіцит + переїдання. Зробила це за 2 тижні, зрозумів, що я просто не міг більше цього робити, і він стає мені нікуди. Це було 4 тижні тому.

4 тижні тому я збільшила калорії до технічне обслуговування, перші 2 тижні я був насправді під ним я думаю. За останні 2 тижні я їла кілька днів за ремонт (думаю 2000-3000 калорій) і кілька днів просто навколо нього. Я просто не міг більше терпіти голод. Це відбувається до сьогоднішнього дня, і я боюся, що я б зробити деякі серйозні пошкодження для моїх гормонів, апетит і т. д. по моїй історії. У мене все ще є бажання об'їстися на наступний день, хоча я була в 14,000 надлишки калорій за останні 2 тижні.


Тепер питання та питання: Як я можу відновити мою обмін речовин без знову сало? Так що я можу грамотно налаштувати підхід, щоб отримати здорового жиру.

Моя мета-зробити здорового жиру, але станом на зараз, мій голод раніше здається підвищеним, і я повинен чесно сказати, що це дійсно переважною і страшним.

У мене значно покращився за останні 2 тижні, у мене краще самопочуття, не холодно весь час, насправді відчуваю, що я живий і у мене немає бажання мати що-небудь на зразок тих 10 000 калорій запої більше, але в той же час, я був надлишок близько 14000 калорій в останні 2 тижні. Я далекий від 'одужав' я думаю, але придбали помітний жир. Був на 78 кг 4 тижні тому, зараз близько 82kg, води набрали, але жир теж, без сумніву. Боюся, мені доведеться отримати більше жиру, щоб відновити належним чином, але ця думка, здається, не прямо до мене, так як я вже якийсь нездоровий жир і я відверто не хочу худнути, тому що не може бути добре (фізіологічні та психологічні coursy теж)

Так що, я думаю, щоб відновити мої гормони на здорову вихідні дані і потім продовжити дієту, на цей раз хвацько, з дуже невеликим дефіцитом, refeeds, перерви і т. д. Я рахувати калорії теж робили так протягом останніх майже 3 років. Піднімаючись приблизно на 1 рік.

Як би ви йти у все це? Що ви думаєте про моєму випадку?


Я не чекаю, щоб хтось прочитав, що я писав, він отримав набагато більше, ніж я хотів, і я зрозумію, якщо ти не відчуваєш, що знайшли час, щоб прочитати все це.

Я дуже вдячний за всіх, хто готовий допомогти тут, оскільки я відчуваю себе дуже самотнім, з цього і хвилююся, тому що воно завдає мені зовсім трохи стресу, я повинен визнати.

Спасибі!

+180
Mo12 27 лют. 2016 р., 03:26:12

Я виявив, що перешкодою для отримання слюсар поганому травленні, особливо коли справа доходить до роботи з області живота.

Коли я працював рік або більше я почував себе чудово, але мій шлунок, напевно, не оцінять протеїнові коктейлі в довгостроковій перспективі. Тепер я часто отримую цей роздутий почуття протягом дня.

Так, що дієта і продукти харчування, які я можу прийняти для полегшення травлення?

+125
Roblox Troll With Hax 4 серп. 2015 р., 00:41:02

Моя мета-набрати вагу, в першу чергу, для культуризму м'язи (не професійний). В різних онлайн-калькуляторів калорій мені потрібно вибрати мій рівень активності. Я завжди зациклююся на який вибрати.

Наприклад, цей (http://www.calculator.net/calorie-calculator.html), поряд з багатьма іншими, має випадаюче на рівень активності, як правило, містять рівнях між сидячим і дуже активним.

Мої тренування 3 рази на тиждень важкої атлетики, 3 підходи по 8-12 повторень, 3 дні в Спліті, в тренажерному залі близько 30-45 хвилин. Я повинен включити свою активність тренування в цей калькулятор?

Але моя робота в основному сидяча, сидячи на офісному стільці. Мій будинок заняття досить осілий спосіб життя.

Що я повинен вибрати, щоб краще оцінити кількість калорій для збільшення ваги?

+118
Raju Mia 6 трав. 2010 р., 06:13:38

Ви не можете ефективно замінити той чи інший в певний день, тому що раптом ви відчуваєте, як він. ВИИТ робіт різних метаболічних шляхів, ніж серцево. Ти повинен був вибрати одне або інше залежно від ваших цілей у фітнесі, і на заміну одним випадково, тому що відчуваєте, значить ви не дотримуєтесь вашій програмі тренування.

Якщо ви вирішили пропустити вашого HIIT навчання один день, можна робити кардіо на своєму місці, але є певна кількість хвилин, що дасть вам еквівалентне напруження адаптації.

+113
Premnivas Suryawanshi 26 квіт. 2012 р., 10:05:12

Є кілька міфів про стероїди, як приймати будь-стероїд може призвести до смерті або стероїди легко отримати, але вони не відповідають дійсності.

Хороша сторона стероїдів?

Стероїди збільшують розмір і міцність. Насправді, вони роблять це дуже суттєво. На додаток до приросту сили і м'язової маси вони, здається, щоб надати вам більше енергії і агресивності, того, що сприяє хорошій тренування (але не так у міжособистісних стосунках). Залежно від використовуваного стероїду, ви також можете отримати ефект voluminizing клітини, які сприяють великий насос. Крім навіть просто юридичних ризиків стероїди, на "гарну сторону" йде за високою ціною.

[...]

Користувачі Стероїдів Ризику:

 1. Підвищена Функція Печінки.
 2. Пригнічення природного виробництва тестостерону.
 3. Підвищення рівня холестерину і артеріального тиску (не струмопровідний для здоров'я серцево-судинної системи).
 4. Зміненою Функцією Щитовидної Залози.
 5. Headeches.
 6. Ніс кровоточить.
 7. Судоми.
 8. Розвиток breastlike тканини у чоловіків (гінекомастія).
 9. Нечутливість до інсуліну (хоча Дека Дураболін покращує метаболізм інсуліну).
 10. Андрогенні побічні ефекти, такі як випадання волосся, збільшення простати, жирна шкіра, затримка рідини, збільшення волосся на тілі, агресивність.
 11. Низькорослі зростання, якщо ви підліток.
 12. Конкретні оральний стероїд побічні ефекти: В додаток до вище, оралы також мають тенденцію викликати нудоту, пронос, запор та блювання.
 13. Може прискорити ріст пухлин.

(Джерело)

+109
Michael Hartsfield 8 лип. 2010 р., 13:40:08

Так, перш за все, не отримати ваші надії занадто багато. Штангісти, напевно, самі розпатлане людей на планеті під час приготування уроків змагання! Ключовим словом тут є конкурс викл. Вони будуть дуже суворі зі своїми калорій і макронутрієнтів близько 12 тижнів з бодібілдингу шоу. Є багато трюків, які вони використовують, щоб досягти дуже ріжуть погляд (я брав участь декілька разів), але здебільшого це просто різкого калорійність і маніпуляції макрос на дуже послідовній основі.

Отже, перш за все, ви повинні зрозуміти, це не добавки, які дадуть вам зірваний погляд, навіть близько. Особливо не легальні, BCAA і креатин, не мають абсолютно нічого спільного з подрібнення жиру, тому я не впевнений, чому ви навіть вивів їх. Сироватковий протеїн і ВСАА мають важливе значення в ході цієї інтенсивної вирізати тільки тому, що вони допомагають спортсменам зберегти максимальний об'єм м'язової маси, що вони можуть. І оскільки більше м'язів, тим більше метаболізм, зберігаючи більше м'язів буде легше втрачають жир. Крім цього немає ніякої мети для цих добавок в циклі втрати ваги. Все жіросжігателі зробити, це змусити ваші жирові клітини більш рухливими під час тренувань, так що ви, швидше за все, щоб спалити їх, але якщо ваш раціон не 100%, удачі...це не відбудеться, особливо якщо ви потрапите на одну цифру жирова маса.

Тепер вони використовують якісь незаконні добавки, звичайно. Testestorone, кленбутерол, Т3, тренболон ацетат...і т. д., Все це використовується, щоб допомогти з кінцевою розпатланий вигляд. Деякі з них допомагають збільшити метаболізм, у той час як деякі з них допомагають з мобілізацією жирових клітин, в набагато більшою мірою, ніж які-небудь доповнення там.

Тепер, якщо ви хочете цей погляд, тобі потрібно бути чесним із самим собою. Ви насправді мають досить м'язів таке, що коли ви поранилися, ви збираєтеся, щоб добре виглядати ? В іншому випадку ви просто будете виглядати дуже худий і більшість людей, як правило, не хочуть так виглядати. Але якщо ти досі хочу бути схожим, що це дуже просте, не легкий, але простий.

Так, для того, щоб досягти цей погляд, все, що вам потрібно, це дуже послідовний дефіцит калорій. Коли Ви дійдете до дуже низького рівня жиру в організмі, вам обов'язково треба вважати, щоб досягти прогресу. Немає іншого шляху навколо цього, якщо у вас є генетика Зевса.

Вам потрібно з'ясувати ваш RMR і відняти як мінімум 500 ккал від цієї цифри і намагаються з'їсти таку кількість калорій кожен день протягом тижня. Якщо ви втрачаєте вагу, то добре, продовжуй, якщо вам не потрібно налаштувати його вниз на 100-200 калорій і спробуйте знову. Після того, як ви калорії потрібно маніпулювати макроси.

Для того, щоб бути безпечним дуже важливо отримати як мінімум 1 г білка на кг ваги тіла в цілях збереження м'язової маси. Ви навіть можете збільшити до 1,5 р. Після того, як ви білків вниз вам потрібно маніпулювати вуглеводів і жирів. Правило, ви повинні уникати всіх вуглеводів до тренування (до і після). Це так ви не піднімаєте інсуліну і гальмувати спалювання жиру. Якщо ваше тіло не має вуглеводів в якості енергії будуть або спалювати жир або м'язи, але так як у вас багато білка, це більш ймовірно, щоб спалити жир. Але коли ви тренування, ви не хочете прийняти цей ризик, і ваші тренування будуть страждати без вуглеводів, тому вживати більшість вуглеводів (70-90%) навколо ваших тренувань. Якщо ви збираєтеся з'їсти їх в інший час, переконайтеся, що вони складні, з низьким глікемічним, так що вам не підняти рівень цукру в крові. Для інших страв, замінювати вуглеводи з жирами, завжди зберігаючи білка висока.

Тепер, коли ви отримуєте дуже близько до конкурсу, є досить спритний трюк, який робиться для того, щоб виглядати неймовірно рвані. З тих пір як ти виснажує вуглеводів протягом всієї вашої дієти, ваше тіло "забуває", як впоратися з ними ефективно. Так, протягом декількох днів, ви їсте дуже велика кількість вуглеводів. Як тільки ви зробите це, ваше тіло переплачує і магазинах навіть більше глікогену, ніж попередні в м'язових клітинах і ви дивіться чимала кількість повніше і більше. Якщо у вас є низька кількість жиру, це зробить вас виглядати набагато більш накачані, ніж ви є насправді. Поєднати це з граничною обводненностью і вуаля, ви дивіться "рваний".

Але ви повинні розуміти, що для того, щоб зробити цю роботу, вам потрібно бути на низькому рівні жиру в першу чергу протягом тижня жорстких дієт.

Крім того, що "подивитися", що ви бачите, зберігається лише протягом кількох тижнів в кращому випадку. Якщо ви подивитеся на фітнес-моделей і бодібілдерів у міжсезоння, їх рівень жиру в організмі істотно вище, ніж фотосесія/день конкурсу, тому дуже важливо бути реалістом. Просто не вірю, що будь-яка добавка, яка допоможе вам "розпатлані", ви не можете купити фітнес.

+83
Ali Hassan Mirza 1 лип. 2015 р., 21:44:55

Після тренувань підтягування, підтягування і провали на деякий час я почав додавати ваги(повільно з такою ж кількістю установкою і повторень). Моя вага ~86кг і я в даний час додати ~12кг, використовуючи рюкзак, а зробити 5 підходів підтягувань і підтягувань (15, 14, 13, 12, 11) і 5 комплектів діпи (12reps) в 1 тренуванні.

Я знаю, що якщо моєю метою було будувати м'язи я б краще додати більше ваги і робити менше повторень. Але це здорово, щоб раптом додати більше ваги і це не шкідливо для хребта?

+76
E Klonowski 9 трав. 2010 р., 09:45:56

На основі нашої дискусії через коментарі, я не можу підкреслити досить важливість тренера, особливо у вашому випадку. Чому я кажу, що, запитаєте ви?

Ну по-перше тому, олімпійська ліфтинг-це поєднання сили, могутності і техніки. Що новачки часто не розуміють, що техніка-це не статична річ. Вона динамічна. Зі збільшенням ваги на турніку, техніка і форми, псується і постійно ви повинні бути виправлені помилки закрадаються. Ось де тренер грає вирішальну роль.

По-друге, навчання повний новачок трохи легше, ніж той, хто звик до певних вправ. В будівлі тіла (через автомати) м'язи ізольовані і підготовлені. Коли таке навчання проводиться протягом тривалого часу, розвивається дисбаланс у сили різних м'язів. Але в ривку і поштовху, використовуються повні вправи тіла і практично кожна чортова м'яз. Як відомо, сила ланцюга визначається його найслабшою ланкою. Отже, ваша здатність піднімати тяжкості будуть обмежені тими в розвинених м'язів. Це де, знову ж, тренер приходить в картині. Він пропонує додаткові вправи, які необхідні і більше підходить для вашого тіла.

У твоєму віці, коли в поєднанні з тим, що ви робили в тренажерному залі протягом 3 років вирішити вашу мобільність. Я не знаю, де ви стоїте на цьому фронті, але я припускаю, що ви повинні працювати на вашій мобільності.

З усім цим сказав, Якщо ви будете робити все можливе, щоб зробити підготовку під тренера, приймаючи відсутність хороших тренерів під увагу, що ви можете зробити самостійно? Відповідь: так, є.

 1. Робота на вашому мобільність (якщо його вистачає): тренер Крістофер Соммер, гімнастичних тіл, володіє відмінною основою серії. Ця серія виконується в два треки, один трек для тіла сила ваги тренування і ще для тренування рухливості. Навчання мобільності має дуже добре продуманий хід. Краща річ полягає в тому, що вони не в основному заважає вашої важкої атлетики.

 2. Техніка подачі в ваш мозок через перегляду і читання:

  • Почніть з силою вирвати з Mark Rippetoe. Він робить відмінну роботу, пояснюючи абсолютний новачок у ривку. Дивитися всі його навчальні відео
  • Читати починаючи силу: основні штангою навчання, 3-е видання, хоча технічно це не олімпійський піднімаючи книгу, ви збираєтеся використовувати штангою і тренуються на міцність, використовуючи різні варіації присідання, станова, жими, очищає і, ймовірно, використовувати всі додаткові вправи, які в ній згадуються. Не менш важливо, ви дізнаєтеся принципи обробки бар.
  • Олімпійська важка атлетика: Повне керівництво для спортсменів і тренерів Грег Еверетт. Також він може бути використаний в якості еталону, необхідно тримати в увазі час від часу. Це однаково добре для "Стартова сила книги".
  • Дивитися Олімпійський стиль підняття тягарів з Джимом Шмітц. Джим Шмітц, до речі, є колишній олімпійський тренер. Ви не можете отримати будь-яку краще Джерело інструкція онлайн.
  • Hookgrip на YouTube робить відмінну роботу порівнюючи і протиставляючи, техніка елітних важкоатлетів, в сповільненій зйомці. Під час перегляду цих відео, прийняти до уваги всі аспекти техніки, які ви вивчили через всі інші я згадував джерел.
 3. Практикувати техніку з порожньому барі не вага навантаження в ривку і поштовху, поки ваша техніка пристойна. Поки почала робити руху на планеті і піклуватися про всі сигнали, які ви дізналися. Майте на увазі, що через це ви намагаєтеся опанувати техніку і не збільшить вашу силу або міць. Отже, йдемо повільно і зосередитися. Ви не хочете помилки закрадаються, чи не так?

 4. Бути частиною важкої атлетики співтовариство на Reddit і продовжую викладати своє відео і отримати зворотній зв'язок від спільноти. Я навіть запропонував би йти через всі кращі голосував пости. Також бути частиною каталізатора Атлетика & Каліфорнія Сила через свої соціальні медіа і YouTube каналів та їх інформаційні бюлетені, журнали.

 5. Залишатися мотивованим і продовжувати спостерігати фактичне змагання :)

+59
Mher Didaryan 14 січ. 2015 р., 06:26:02

Я колись присідати, іноді два рази в тиждень і я б вам Домс і біль кожен раз, мої сідниці, квадроцикли та інших маленьких м'язів в цих областях, було б боляче сидіти і ходити...

Я вирішив робити їх щодня, я також почав робити Передні присідання, це моя другий тиждень намагаюся їх кожен день, Я на 3-й день другого тижня, але після вчорашніх присідань я не відчуваю болю, ось мій розпорядок:

розминка: - тільки олімпійської штанги - 2 підходи по 15 повторень - 40кг 5 підходів по 10 повторень - 50кг 3 підходи по 8 повторень - 60кг 3 підходи по 8 повторень

(мені потрібно якийсь час, щоб зігрітися)

Основний курс: - 80кг 1 комплект 8 повторень - 100кг 1 комплект 8 повторень - 120кг 3 комплекти 6 повторень (мій максимум-це ось)

Десерт: - 140 кг статичне утримання (вище мій максимум) 3 підходи по 30 секунд статичного тримає - замах на присед 5 невдалих спроб, довелося відпустити планку кожен раз - 160кг статичне утримання (вище мій максимум) 3 підходи по 30 секунд статичного тримає - замах на присед 3 невдалих спроб, довелося відпустити планку кожен раз

теплий вниз: - як же зігрітися.

десерт частину щось я тільки два рази намагалася...я виявив, що він різко збільшив свій присед сила, мій максимум зміщується на 15 кг після 2 днів, але це у бік.

На моє питання, чому я не відчуваю болю? раніше, коли я тільки зробив це один раз або двічі, я буду вболівати за 3-4 дні, тепер, коли він другий тиждень стоїть робити це кожен день, я не отримую ніякого болючість більше, я напевно втомлююся, моя енергія, безумовно, підірвали, напередодні я просто хотів заснути в тренажерному залі після.

Я попросив моїх людей, щоб помітити мене і перевірити мою форму, вони сказали, що форма була в порядку, я йду задом на траву, спина пряма, ноги виявилося, правильне вирівнювання.

Тому мені цікаво, чому я більше не відчуваю це, я відчуваю себе трохи втомленим на наступний день, але немає ніякої біль або біль або що-небудь подібне...

+21
ElviraAkhmet 25 січ. 2014 р., 01:23:15

Я вздремну на роботі кілька днів в тиждень. Зазвичай я лягаю на підлогу, іноді просто кладу голову на стіл.

+13
Mikoto Misaka 9 трав. 2014 р., 22:53:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil