Як зміцнити м'язи Велосипед без їзди на велосипеді?

Дослідження показують, що силові тренування здатні збільшити витривалість. Це повинно поєднуватися з роботою на витривалість для максимального впливу

підвищення максимальної міцності для конкретного вантажу під час повторного дії становить менше 40% для фізичних осіб 1ПМ. Після підготовки повинна бути спрямована на підтримання максимального рівня міцності і поліпшення локальної м'язової витривалості в специфічних завдань.

Джерело

Я розмістив питання на сайті наших партнерів для велосипедів без остаточної відповіді, але отримала деякі корисні пропозиції.

Які вправи я можу робити, що дозволить мені працювати з приблизно у 3 рази навантаження на велосипеді?

+830
Mohamid Rahman 10 лип. 2012 р., 15:55:57
29 відповідей

Вчора, 1 годину я була в спортзалі, хтось зламав замок і проник в мій шафка. Коли я закінчив приймати душ, я повернувся до своєї шафки і відкрила кодовий замок, як звичайно, і відкрив шафку, щоб виявити, що все було переплутано і переставлено, з мій гаманець і на мої штани. На щастя, нічого не пропало. (Навіть не мій телефон!) Я взяв пильний погляд на майстер кодовий замок і побачив, що там було за його межами значний збиток. Цікаво, що будь-який інструмент злодія, щоб відкрити замок, покинув замок в робочому стані. Їм вдалося знову зафіксувати його, коли вони закінчили ритися в моїх речах, і мені вдалося відкрити замок з комбінацією.

Так що моє запитання для цієї спільноти: що є кращим тип замку, використовуваний на шафки у звичайному тренажерному залі? Очевидно, майстер кодовий замок вразливий (хоча версія у мене була трохи менше, ніж повнорозмірною комбінований замок). Люди тут нічого використовувати, зокрема, для захисту від інструмент-обладнаний тренажерний зал злодії?

+996
Drormat 03 февр. '09 в 4:24

В Американському журналі критичних харчування '99 - це стаття зазначити, що вживання зеленого чаю надає все більший вплив на обмін речовин:

Зелений чай має термогенние властивості і сприяє окисленню жирів за його межами, що пояснюється її вміст кофеїну як такого.

+971
user46079 5 трав. 2018 р., 18:19:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Навчання правильній формі в будь-яку вправу, це те, що важко судити за своїм розсудом. Але це не означає, що ви повинні мати персональний тренер з вами.

Багато людей в ці дні посту, форма перевірки відео, де вони знімають себе з різних сторін, виконуючи вправу, і розмістити його в інтернеті для відповіді від фітнес-спільноти.

Я не бачила ні одного з цих постів тут, що я можу згадати, але форма перевірки сабреддит, і навіть фітнес-сабреддит хороші місця, щоб почати. Колишній-менш відомий форум, але більш актуальними. Останнє для фітнесу в цілому, і є густонаселеним сабреддита.

+908
user293312 16 трав. 2016 р., 17:01:21

Особисто я б сказав не "погана" думка, скоріше навіть хороша ідея, особливо якщо це вміння ви хочете стати сильніше на. Коли ви говорите повний тренування тіла є дещо розпливчастим, я повинен припустити, що це не означає, бив цілеспрямовано утяжеленним серцевиною вправи, потім годину з дощок 3 рази в тиждень. Як вже згадувалося вище, ядро використовується практично в будь-яку вправу, але важче конкретно на провал, як і інші групи м'язів.

Я міг би почитати про це трохи багато, але цікаво, що ви відчуваєте, що вам не вистачає звичайної, тренування 3 рази на тиждень, і хочете робити більше вправ на інші дні. Я не впевнений, що ваш розклад, але якщо ви хочете ще й добре себе почувати, я впевнений, що ви могли б додати планкен або більше в тиждень.

Якщо ви турбуєтеся про цієї додаткової роботи віднімаючи від чого-то, я б сказав, що зробити його більш структурованим. Кажуть, вперше за кілька тижнів зробити щось на зразок 3-5 комплектів 1 хв планки (більше або менше часу в залежності від вашого поточного рівня). Потім починайте просувати його як додати в бічні дошки, ще раз, підняття ніг під час планки, чергуючи прямі і гнуті дошки, лікоть і т. д. Таким чином, ви можете сказати, якщо ви стали сильнішими, на настилі, але і звернути увагу, якщо ви відчуваєте, що це додаткова робота віднявши від повного тренування днів.

Тепер, якщо ви шукаєте для інших речей, щоб зробити для активного відновлення днів це вже зовсім інша тема, ви могли б зробити йоги (згадується вище), динамічний стретчинг, цільових прокатки, лайт кардіо (наприклад, ходьба), які працюють на вчення або напрямки ви хотіли б поліпшити (наприклад, дошками чи ваги тіла навички), вид спорту або діяльності ви любите, і т. д.

+775
Manish Das 2 черв. 2012 р., 14:34:33

Традиційно кажучи, техніка як правило, використовується для підготовки особи за спину Handspring включає в себе або корректировщик з їх боку злегка на спину, готовий підштовхнути вгору, якщо вам це потрібно, або гігантський поролоновий валик, так що ви можете буквально згорнути через рухи спочатку. Крім цього, трохи іншої ради, який я бачив, робить Фляк трохи вбік, що капоейра, як правило, викликає макако. Тому що ви не йдете прямо, це набагато менш страшно. Як тільки ви відчуваєте себе комфортно робити один із положення стоячи, ви починаєте намагатися зробити його більш і більш прямо над вашою головою, поки ви в змозі посадити його іншу руку, і в цей момент Ви робите сальто назад.

+775
TRIVKA 24 бер. 2016 р., 22:31:56

Вправи відомий як жорсткий на коліна жим ногами - не присідати. Якщо присідання робиться з правильними глибина (стегна, нижче коліна), так що зміна напрямку не робиться, а коліна під прямим кутом, він не повинен боліти коліна. Якщо ви отримуєте деякі м'які обгортання коліна, ви могли б переконати її присідати з ними.

Якщо немає - я дуже рекомендую випади, тримаючи гантелі. Вони ж схожі м'язів.

+764
grawity 24 груд. 2012 р., 13:34:08

Проблеми серцевого ритму є життєво важливим. Хоч і кажуть "напад" серце сходить з ритму в стані спокою протягом кількох хвилин після зупинки тренування, Багато хто до цих пір нормального серця. У цьому випадку кава робить вам шкоди.

Замість цього, якщо вам потрібен кофеїн вранці на роботу, що вимагає високої розумової вихід (яку роботу в даний час не в цій категорії, ЛОЛ), потім беремо м'який (кофеїну знижується, як постріл еспресо або менш заварюють чай і т. д.) кави, перш ніж ви підете на велосипеді за 10к. Це поліпшить вашу фізичну форму і залишити вас хороший для офісної роботи попереду.

+759
Jesusjr12 1 лист. 2015 р., 07:18:30

Взяти мішок замку застібки-блискавки і 4 столові ложки соди. Покладіть рукавички в сумку, після тренування і збовтайте його як змішувач фарби.

Ну бактерії процвітає від твого поту, так що випічки соди буде поглинати вологу і зупинити сморід.

Ох, і я забув, але іншого шляху, щоб кинути свої рукавички в морозилці вона вб'є бактерії, які викликають запах.

+725
Cholo 13 бер. 2014 р., 15:50:07

Якщо ви дійсно хочете поправитися, потрібно багато більше послідовності, ніж те, що ви позначили в своєму пості. Працює поліпшення витривалості (здебільшого) просто питання здачі в милях, день за днем. Не повинно бути вражаючим пробіг, але просто більше того ж, а не величезними чергами і тепер кожен раз.

Вам навіть не обов'язково швидко бігати, більшість рекреаційних бігунів роблять помилку, зайшовши занадто сильно на легкі дні, і не досить важко на важкі дні.

Я особисто не прихильник кадрової підготовки, з кількох причин. Це показник, який говорить вам, що відбувається за 30 секунд - 1 хвилину тому, він, природно, повстане з втомою і тривалість тренування, і на це можуть впливати багато зовнішні вектори, що б не вплинути на ваші тренування або мають мінімальний ефект (наприклад, сон, Кофеїн, стрес на роботі тощо). Крім того, навіть кращий HR датчики можуть бути порушені ставок піт, контакті зі шкірою і т. д.

Коротше кажучи, я б ігнорував пульсометра, і поїзд ПАРЄ і відчувати. Дотримуватися темпу на легкому днів, навіть якщо ви могли б піти складніше, і вбити себе на важкі дні. Покласти в послідовні дні, не спорадично, і ви будете поліпшити свій поточний рівень.

+724
Roberto Pose 15 лип. 2013 р., 17:20:36

Мій сенсей завжди вчив мене, що швидкість і сила в техніці. Якщо ви отримаєте техніку вниз, інше прийде. Він також вчив мене, що вся моя сила йде з глибини душі і тіла.

Вашими руками і ногами беруть в стегнах, а інші ваші м'язи підтримувати. Ось як ви можете генерувати достатньо енергії, щоб розбити дошку лише 3" від твого кулака.

З тим, як мене вчили, в будь-який час я можу збільшити мою силу, я збільшую швидкість і сила, з якою я можу доставити як удар і удар. Сконцентруйся на техніці/форма та інше додасться.

Швидкість приходить від знання, методика так добре, ви не повинні навіть думати про це. Це просто відбувається. Коли ви привчаєте свій організм реагувати на удар певним чином, ви можете заблокувати і протистояти йому без активної думки. Це той край, який змушує вас швидко. І якщо ваше тіло знає, що робить, не думаючи, терміни теж проходить більш природно.

+672
WolfiG 14 серп. 2015 р., 05:41:38

Відповіді, які перераховані дихання як важливий, напевно, майже точно, з одним уточненням/поліпшення необхідні:

Так, контролювати ваше дихання має вирішальне значення. Однак, кращий спосіб я знайшов, щоб переконатися, що моє дихання займає непарне число кроків. Так що якщо його просто запустити, і мій вдих три кроки, мій видих буде два. Якщо є пагорб чи я прискорити, а на вдиху опускається на дві сходинки, потім я зроблю мій видих на один крок.

Я знайшов це випадково, але тоді через рік або два, бачив статтю на active.com або де-те, що говорили про цю техніку. Солодкий підтвердження! Я забув, що причини, якими вони застосовані, але моя думка така: коли ми біжимо, ми змістивши вагу вперед і назад, вгору і вниз, незалежно від того, як злагоджено ми намагаємося працювати. Це означає, що всі наші внутрішні органи рухаються всередині черевця теж. Дихання з парним числом кроків означає, що кожен вдих буде прив'язаний до все зміщується в ту ж сторону, коли АБС/діафрагма/міжреберні йдуть в гору, щоб втягнути повітря, і зміщення в ту ж сторону на кожному видиху теж. Таким чином, м'язи на цій стороні все беручи більше побоїв, ніж м'язи на іншій стороні. Як біг є набагато більш вражаючі, ніж на велосипеді, це не може бути проблемою на велосипед для вас.

Шляхом переходу на непарну кількість кроків за цикл дихання, що вага/вплив поширюється в обидві сторони і кількість ударів в сторону навпіл.

+620
Dennis McCarthy 13 квіт. 2018 р., 13:21:26

На додаток до вище, ВИИТ також має додаткову перевагу, ТОЦ стягнути з дефіцитом кисню при анаеробному "спринтерський" етап. Що може збільшити швидкість метаболізму до 13% на термін до 48 годин (зменшується з плином часу).

Оптимальний спосіб позбутися від жиру-це хороше поєднання аеробних, анаеробних і вправи ВИИТ. ВИИТ дасть вам максимальну віддачу від витрачених коштів і привести у підвищену швидкість метаболізму після тренування. Силові тренування будуть мати подібний ефект, через додаткове навантаження на організм відновлення м'язової тканини. Реальна користь від силових тренувань полягає в тому, що він допомагає запобігти втраті м'язи поки ви на дефіцит калорій. Силові тренування також збільшити рівень гормону росту людини і фактор росту інсуліну. Недоліки в гормон росту/ІГФ було показано, що причиною надлишкового жиру, і підвищення їх допоможуть спалювати жир особливо в області живота (жиру на животі).

Як ВИИТ, кардіо/аеробні вправи спалюють зайві калорії і збільшити ваш метаболізм під час тренування і протягом більш короткого часу після цього. Проте справжню користь від кардіо полягає в тому, що вона підвищує ефективність обміну речовин з плином часу. Іншими словами, чим більше кардіо ви робите, тим ефективніше ваше тіло буде використовувати жир для отримання енергії. Ви могли б технічно схуднути без кардіо взагалі, але це важливо для підтримки дефіциту калорій та отримувати найбільший ефект від тренування з плином часу.

Резюме:

  • ВИИТ: безпосередні результати і постійно підвищується рівень метаболізму, якщо циклічно кожні 48 годин.
  • Силові тренування: запобігає втраті м'язів і збільшує ваш ПОВ. Гормон росту збільшує/IGF, щоб спалити живота жир.
  • Кардіо: допомагає підтримувати дефіцит калорій і підвищує ефективність обміну речовин (ака спалювання жиру). Більше переваг, ніж ВИИТ в довгостроковій перспективі.
  • Це все залежить від вашої дієти, а також. Переваги підвищений гормональний фон і ефективність обміну може зайняти деякий час, перш ніж ефект стане ясно. У той же час, ви будете отримувати самі негайних результатів з ВИИТ, але всі вони повинні розглядатися як однаково важливі.
+604
randomguy04 20 жовт. 2012 р., 23:31:51

В даний час я новачок і намагаюся навчитися брасом(деякі кажуть, що це найпростіший з усіх інсультів). Я добре з руху ноги в цьому. Однак,після, можливо, одного чи двох ударів ногою, я не можу привести моє обличчя (рот, якщо бути точним) з води поверхню, щоб перевести подих. Я бачу людей навколо, використовуючи свої руки і прийти в дуже розслабленому стані, але з якоїсь причини я не в змозі зробити так. Як вам моє обличчя (і в розслабленому стані) ? Це тільки нахилі шиї або ми використовуємо наші спини, щоб розтягнути або це ті руки, що допомагають піднятися?

+550
T1tan61 24 вер. 2019 р., 07:25:30

Ці формули поруч з кожним з них один ПМ на варіюється вправ? і

Я хотів би знати, наскільки точні це для всіх, і якщо у вас є що-небудь краще?

Формули, щоб знайти ваш один ПМ (або 1ПМ)

2 Репс - 1,06 х піднятий вага= 1ПМ
3 Репс - 1.09 х піднятий вага= 1ПМ
4 Репс - 1.12 х піднятий вага= 1ПМ
5 повторень - 1.15 х піднятий вага= 1ПМ
6 повторень - 1,18 х піднятий вага= 1ПМ
7 Репс - 1.21 х піднятий вага= 1ПМ
8 повторень - 1.24 х піднятий вага= 1ПМ
9 Репс - 1,27 х піднятий вага= 1ПМ
10 повторень - 1.302 х піднятий вага= 1ПМ

Приклад використання-

Я пішов в спортзал сьогодні і вичавив 300 кг на 5 повторень, так що я застосувати формулу 5 повторень- 1.15 х 300 фунтів = 345 фунтів за мою максимум одне повторення

+527
Aziz Eshonqulov 20 вер. 2017 р., 19:18:31

Якщо у вас немає ваги і просто бажаючи, щоб залишатися здоровим у себе вдома без походу в тренажерний зал я рекомендую робити базові віджимання, присідання, берпи, альпіністів і зоряні стрибки.

Прості вправи, як це правильно зробити ступінь інтенсивності може бути дуже добре, щоб отримати ваше серце накачування і включати свій рекомендованих 30 хвилин в день вправи.

+499
tobius 27 трав. 2014 р., 13:03:53

Велике поділ процедур рекомендуємо тренувань груди, трицепс і біцепс. Не втому відіграє роль, коли працює трицепс і біцепс після відносно жорстка груди і спину тренування відповідно? Крім того, можна біцепси і трицепси бути навчені, перш ніж спина і груди відповідно чергувати рутинну і забезпечуючи рівну увагу або вони повинні завжди бути навчені?

+497
Lucas Rocali 26 лют. 2017 р., 21:52:25

Загальний консенсус в цілях тренування начебто великих груп м'язів, малих груп м'язів після. Так присідання або станова тяга буде передувати жими та підтягування. Я почав робити це, і все пройшло нормально.

Брукс кубик дотримується іншої позиції, він думає, що Прес - це підйом штанги над головою стоячи - потрібен сильний торс, що утомливо це через робити присідання або станова тяга-це погана ідея. Я намагався зробити це протягом двох тренувань, і він виглядав добре.

Так, хто-небудь робив дослідження, порівнюючи ці два методи, засновані на їх відповідних достоїнств (на відміну від просто перевірки однієї гіпотези і comfirming його)?

+471
Elias 24 вер. 2011 р., 14:01:27

Так я читав у багатьох місцях в інтернеті, що єдиним способом покласти на вагу, щоб збільшити щоденне споживання калорій більше, ніж організм вимагає, так що це не перепалювати жировий запас.

Моє питання: це може споживання калорій бути досягнуто за рахунок збільшення протеїнові коктейлі? Я не маю на увазі, щоб не вживати ніякої твердої їжі. Проте, враховуючи ситуацію, в якій здоровий тверду їжу не так легко доступна, можна доповнити більш протеїнові коктейлі робити трюк?

Я знаю, що це не довгострокове здорове і життєздатне рішення. Я просто цікаво дізнатися, якщо тільки коктейлі та порошки можуть робити трюк набрати вагу.

+456
Laura Ricci King 15 серп. 2014 р., 21:42:05

Так, це нормально хотіти є колосальні кількості їжі після важкої тренування.

Іноді я знаходжу це важко з'їсти достатньо їжі, щоб задовольнити мій голод, після дуже жорсткої тренування. Це особливо справедливо, я знайшов, коли їдять багато зелені і бобів та інших низької щільності, низькокалорійні продукти. Я вважаю, що після тренування страва, яку краще всього перемагає голод, в тому числі поживних продуктів, як м'ясо, яйця, молоко, фрукти, картопля і солодкий картопля, всі з великою кількістю масла. Якщо ти старанно працюєш і не намагаються обмежувати прийом їжі, то прислухайтеся до свого організму і їжте побільше.

Якщо я як і раніше відчувати себе голодним після вечері секунд, або чекати годину і закусити його чимось щільним, як рибні консерви, молоко і фруктовий шейк, арахісове масло, або просто залишки.

+425
Mostafa Mohamed 19 груд. 2013 р., 02:50:16

У нас є більш ніж 700 співробітників у нашому відділі кадрів, що сидіти по кілька годин на день. Коли ми оповіщаємо їх для тренувань на двадцять відсотків ратують за це.

Ми турбуємося про це і думали про способи вирішення цієї проблеми. Як ми можемо спонукати їх прийняти участь у заходах?

Ви можете допомогти нам і дати своїм досвідом, щоб мотивувати себе, що якщо ми узагальнимо їх, наш персонал, незважаючи на?

+417
Govna 23 трав. 2019 р., 02:07:51

Чи існують безпечні вправи грудей ви можете робити, коли у вас є імпінджмент плеча? Або ви повинні уникати всіх форм вправи грудей?

+416
user1252985 12 серп. 2015 р., 22:27:51

Калькулятор калорій не можу сказати вам точно, скільки калорій вам потрібно з'їсти, вони роблять багато припущень про ваш метаболізм, рівень активності і т. д. В той час як інструменти, такі як формула Харріса Бенедикта корисні, вони є узагальненнями -- всі люди різні. Не кажучи вже, ваш рівень активності і швидкості обміну речовин буде змінюватися від тижня до тижня, з-за всіх видів стимулу ви не зможете контролювати рівень стресу, погоди, відносини, сон, і так далі). Ви повинні використовувати калькулятор калорій в якості базових і зробити своє власне дослідження там.

Найпростіший спосіб зробити це-придбати супорт складка шкіри (~8$на Amazon) і запустити таблицю. Використовуйте кронциркуль, щоб виміряти ваш жир, і зважуйтеся кожен день або тиждень. Відстежувати, скільки калорій ви їсте, використовуючи щось на зразок fitday (або підрахунок калорій себе). Зберегти ці дані реєструються і вносять корективи на щотижневій основі.

Ви можете набрати в вашої щоденної потреби в калоріях, спостерігаючи за пару тижнів. Якщо ваша вага і жир не коливатися протягом терміну, ви можете середня кількість калорій, які ви з'їли, щоб визначити ваші щоденні потреби. У цей момент Ви можете збільшити свої споживання калорій на 300-500 в день протягом вашого Навального. Якщо ви виявите, що ви покласти на себе занадто багато жиру, ви можете змінити ці цифри.

Я розумію, що читати "пару тижнів" може бути відразливим, тому що ми хочемо, щоб рішення прямо зараз. Але пам'ятайте, що немає миттєвого задоволення у фітнес. Ви не можете отримати шість пакетів відразу, і ви не можете присідати 405 на ніч. Бути науковим, будьте терплячі, і ваші результати будуть відображати ваші зусилля.

+345
xyann00 26 лип. 2019 р., 08:43:42

Чотири години тіло передбачає стек називають дані:

  • Поликосанол (20-25мг) - мабуть для посилення спалювання жиру ефект іншій частині стека
  • Аля (100-300 мг) - підвищує засвоєння глюкози в м'язи, і в результаті менше буде відкладатися у вигляді жиру; пригнічує тригліцерид виробництва
  • Екстракт зеленого чаю (325 мг ЕГКГ) - інгібує зберігання глюкози у вигляді жиру; підвищує запрограмована смерть клітин у зрілі жирові клітини
  • Екстракт часнику (200 мг) - компонент алліцин блокує жир повернути

Взяти "ог" перед кожним прийомом їжі і "ПАГ" (немає зеленого чаю) перед сном. Додаткову пильність у зв'язку з споживанням достатньої B-комплекс вітамінів рекомендується з цим стеком.

+328
user2284570 26 квіт. 2012 р., 08:56:21

Я налаштовував для стопи/босоніж на пару місяців. Я продовжую подовжуючи дистанцію або збільшуючи свою швидкість або поліпшити мою форму. Отже, мої ікри були залишатися біль протягом останніх пару місяців. Тиждень тому я вирішила зробити перерву, і нехай мої ноги повністю одужала.

Цей тиждень відпочинку я зробив легку фізичну активність. Наприклад, вчора я ходила на 4 милі пішки і під час прогулянки я практикував в декількох працює дриля (що Райан Хол називає "дриблінг") і я втік кілька кварталів з упором на техніку ще кілька разів під час моєї прогулянки.

Але легка активність може допомогло відновлення, так що я думаю, я зробив дуже хорошу роботу по підтримці з моєї інтенсивності тренувань за тиждень. Я також зробив деякі обледеніння, стиснення і провели на цьому тижні два теляти масаж і т. д.

Навіть після всього цього, мої гомілки (камбаловідной) досі трохи болить, одна більша за іншу. Я можу тільки помічати ці неприємні відчуття, якщо я зігну їх певним чином, так що це дуже незначна болючість.

Моє запитання таке: чи повинен я взяти ще один день (або дві) і нехай біль піде 100%? Або я можу піти далі і відновити тренування, перш ніж біль повністю пройшла?

Які плюси і мінуси того чи іншого підходу?

Я думаю, що це універсальний питання, який можна застосувати до відновлення підготовки різних типів. Мій досвід полягає в тому, що люди, як правило, рекомендується ще раз тренування, навіть якщо є невелика кількість болю від попередньої тренування у випадку, коли період спокою для м'язів була правильною і більшість болючість пішла. Це може бути загальний відповідь на моє запитання: це здорові вправи м'язи, коли вона все ще болить?

Я схвильований, щоб вирватися і втекти. Я відчуваю, що готова йти. Це психологічний стан означає, що-то занадто.

Що робить фізичної культури стек курси думаю про цій темі в контексті переходу на нову техніку бігу? Тут універсальної відповіді застосувати?

До речі, це біг зробив більше для появи моєї литкові м'язи, ніж підняття тягарів життя. Я ніколи не міг змусити свої ікри рости раніше. Тепер я навіть не хвилює, але вони виглядають краще, ніж я пам'ятаю їх колись дивився в минулому, незалежно від того, скільки я працював з ними.

+261
Tobi Aderinto 7 трав. 2011 р., 20:41:14

Це не має великого значення. Я переключити його вгору, щоб уникнути у користь однієї чи іншої сторони. Якщо завжди починаючи з правої допоможе вам відстежувати набори, то я не бачу в цьому величезної проблеми.

+259
pseudoninja 16 трав. 2019 р., 08:14:33

Я звертаюся 19yr NW і у мене зважування тіла спортсмена тільки 60кг мій зріст становить 5,8 футів і NW для купуючи м'язи я приєднуюся тренажерний зал. моя дієта майже добре я їм 8 чапаті (індійський хліб) в день і трохи рису, а також випити майже 2 нормальних склянки молока. я боюся, що вступивши в тренажерний зал я буду втрачати більше своєї ваги і стають більш тонкими. І тут є правило, що якщо тебе приєднатися спортзалі в один прекрасний день ти повинен зробити кардіо і на наступний день підняття тягарів.Багато людей говорили мені, що результати кардіо у спалюванні жиру, так це правда якщо так то, що я повинен робити я повинен дотримуйтесь цього правила і повинні піднімати кожен день пропуск кардіо – . Я хочу, щоб деякі пропозиції всіх фахівців тут, що я повинен приєднатися до тренажерний зал чи ні..?

+234
merklexy 22 бер. 2015 р., 05:41:48

Почати з читання: "101 оцінювання", це повинно дати вам уявлення про те, що тести там, а також кілька столів, щоб оцінити себе. Але я пропоную вам поглянути на YMCA батареї, а також оцінити ваші поточні інакше VO2max значення, і порівнювати цей показник з кожним з когорти визначених таблиць там. В якості альтернативи Армії / Військово-Морського Флоту оцінку придатності батареї буде пропонувати ідеї вашого поточного фітнес-класифікація, за допомогою декількох простих тестів.

Є безліч додатків, які допоможуть оцінити ваш фітнес-рівень, проти одного або декількох тестів, оцінити: інакше VO2max, індекс маси тіла, соматотип....., особистий фаворит: біометрія,

По темі: (Як) я можу використовувати пульс як фітнес-міра?

+60
Ahenrique 1 лип. 2018 р., 03:24:21

Отже, випадок 1: я роблю 20 віджимань кожні дві години, поки у мене в загальній складності 100 віджимань. Або, Варіант 2: я роблю 100 віджимань за один сеанс. Я взяти перепочинок кожні кілька віджимань, але я досягну 100 всього, але на цей раз протягом близько години. Чи є різниця між мною робиш кожному випадку? Який з них більш вигідний для мене?

+23
inbaly 12 вер. 2015 р., 20:49:27

Природний рівень тестостерону у чоловіків, складає близько 200-1200ng/дл, а у жінок-близько 15-70ng/дл. Є суттєва різниця тут, і це є причиною, чому жінки мають цілком dificult, щоб отримати м'язи.

У будь-якому випадку, використовувати стероїди, як ви кажете, зупиняє вироблення ендогенного тестостерону. Ось де жінка повинна враховувати, якщо вона хоче підтримувати якийсь жіночністю, або якщо вона не турбується про це. Зазвичай дози стероїдів у жінок значно нижче, ніж у чоловіків, щоб не втратити цей femeninity, але ви також можете знайти жінок, які виглядають як справжні чоловіки.

+17
GameSalutes 17 лип. 2015 р., 19:07:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil