Паморочиться голова, роблячи хрумтить

Я недавно почав робити вправи для м'язів живота. Я тренуюся за наступною схемою

Зробити 40 стрибків

25 високі коліна

тоді

15 базових хрумтить

15 велосипедів хрумтить

10 альтернативні п'ята стосується

Я почав з невеликих кількостях,тримати один кранч-вправа від 8 до 15, але я починаю відчувати запаморочення, роблячи хрумтить.. я хочу робити більше вправ, але я просто не можу. Після цього мінімуму вправ, які я вже згадував вище, я не в змозі зробити більше будь-яке тренування, мені треба відпочити майже 1 годину, щоб позбутися від нудоти. Що я роблю неправильно? що я повинен зробити, щоб отримати своє тіло у форму? У мене великий живіт і я хочу зробити його плоским.

Примітка: Я беру повний спокій, майже по 8-10 годин в день, так що немає сну питання.

+62
Cpoole 21 трав. 2018 р., 00:32:06
30 відповідей

занадто широкий вплине на них, занадто близько вплине на трицепс, знайти золоту середину ручки, намагайтеся не розтягувати занадто далеко вниз, перемістити панель повільно до грудей, щоб ви відчули розтяжку, а потім використовувати відкриту руку, не тиснути на плечі або руки, але замість того, щоб зосередитися на просуванні вгору з грудей і стисніть груди в верхній...

сподіваюся, що це допомагає

+979
Dias Kinayatov 03 февр. '09 в 4:24

Я вага ліфти щодня, а також займатися паркуром, і я, як правило, мають проблеми з мого зап'ястя і передпліччя (редагувати: зокрема, це моє праве зап'ястя і ліве передпліччя. моє ліве зап'ястя-це абсолютно нормально і правому передпліччі, цілком ОК), особливо при виконанні сальто назад мої руки боляче, але і при піднятті важких предметів, наприклад, коли вправи на біцепс, зап'ястя, моя права рука мене вбиває.

Біль є тільки в дію і нічого не болить, коли не працюєте. Еластичний бинт прагне допомогти багато, тому, мої запитання:

  1. Я повинен використовувати еластичні бинти, щоб затягнути мої зап'ястя і сподіваюся, що в один день мені не потрібні, або вони викликають у мене більше неприємностей, чим вони мені допоможуть?

  2. Що ще я повинен зробити, щоб допомогти моїм зброєю звикнути до такої важкої роботи?

  3. Які вправи потрібно робити або перед тренуванням або під час тренування для тренування зап'ястя/руки, щоб стати сильніше? Я повинен використовувати пов'язки при цьому?

Відмова від відповідальності: я не вважаю, що моє життя в небезпеці, і я не розглядаю це як серйозну проблему охорони здоров'я. Я знаю, що я повинен бачити доктора, коли потрібна медична допомога. Я просто хочу думку досвідчених людей в цій області. Я не замінює мого лікаря з цієї спільноти. Я сподіваюся, що все ОК і зрозумів, як коли-то на іншому сайті клієнт StackExchange, люди відмовилися відповісти на моє питання, не бажаючи брати відповідальність за моє здоров'я. Це не той випадок.

Редагувати: рішення у відповідях кажуть "намагаються дати вашому тілу 48-72 годин реституції між тренуваннями" - це не прийнятне рішення (в моєму випадку). Бувають дні, коли з-за роботи я не можу робити будь-яку фізичну навантаження на все - іноді навіть до 7 днів повноцінного відпочинку для мого тіла - і все ж, коли я вам "знову почати тренуватися", моє зап'ястя починає боліти таким же чином знову. Не відразу, але після, наприклад, робити міст або Фляк.

+976
ByOdY 15 вер. 2019 р., 09:29:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Був в такій же ситуації кілька місяців тому і повернулася з 2 місячної перерви.

Я тренувався так, як якщо б я не брав перерву. Перші 2 тижні навчання було складніше, але після цього Іст був просто як раніше.

+960
Pharaoh 25 серп. 2018 р., 15:30:12

Проблема в тому, що при пробудженні, є дуже небагато крові у вашому травної системи в шлунку, поки організм зрозуміє, що він повинен отримати деякі крові не готовий зробити що-небудь травлення.

Це той же ефект, як біг на спекотний день і трохи зневоднений. У цьому випадку велика частина крові знаходиться в м'язах і шкірі (щоб тримати ваші м'язи рухатися і втрачати тепло) і не так багато у вашій травній системі.

Результатом є те, що намагалася з'їсти складно, і Ваше тіло реагує, перешкоджаючи вас від їжі з нудотою або блювотою.

Моє рішення таке, як запропонував @Мойсея і @TheChaz, щоб використовувати рідке харчування. Я використовувати замінники їжі продукт на полиці. Однієї пляшки становить 350 калорій, яких вистачає приблизно на 2 години для мене. Якщо я роблю більше, то я візьму дві. Вода також може працювати, тому що він отримує тіло, щоб зрозуміти, тут з'явиться більше їжі в шлунок, тому краще підготуватися. Він може взяти за це 15+ хвилин.

Рідина працює, тому що це вимагає менше зусиль для тіла, щоб обробити і ваш шлунок не встигне упирати на це.

Судячи з вашого опису, будучи легковажним і quesy я згоден, що ви повинні зробити що-то.

+950
youngandcrazy 15 жовт. 2011 р., 11:26:47

Я займалася босоніж на асфальті як спосіб допомогти з плоскостопість і пронація. Деякий час я намагався збільшити відстань, але потім я почав відчувати незначні болі під ногою і зовнішньої щиколотки. Мій найбільший страх розробляє стресовий перелом, так що я з товариства босоніж бігти 5 або 10 хвилин в якості розминки, а потім я зроблю все звичайним порядком, використовуючи мінімалістський взуття.

Я чув, що у людей працює набагато великі відстані без яких-небудь проблем. Для мене, я можу сказати, що босоніж біжить допомагають поліпшити мою форму і вирішити деякі питання, пов'язані з більш пронація, але я не думаю, що все налагодив, але до точки, де моя нога може поглинути вплив посадки на дорозі, а також нормальне пронатор. Я написав про якийсь мій досвід це тут: www.somastruct.com.

+880
Marsel 27 лют. 2014 р., 00:19:34

Це дуже сильно залежить від травм і ступеня, але я зазвичай знаходжу там щось можна зробити. Якщо я не можу бігати, я можу на велосипеді або плавати. Може бути, я можу зробити тільки верхній маси тіла і ABS. Зазвичай є альтернативи, але ви повинні прислухатися до свого організму, і медична рада.

Іноді це добре, щоб бути творчим, і спробувати те, що ви ще не пробували раніше, це також залежить від того, як ви відчуваєте про пропущені тижнів тренувань. Якщо тобі добре з ним, а потім насолоджуватися відпочинком. Для мене, я б вважав за краще зробити щось ще, не вистачає багато тренувань.

+872
Robert Sinclair 22 лист. 2013 р., 22:01:39

Далі на питання жим лежачи ширини хвата, я звернув увагу, що якщо ширина буде ближче, м'язи правої руки до плечей (на жаль я не знаю як вони називаються, проте хтось припустив, що це може бути пов'язано з моїм обертальної манжети) боляче і я не можу піднімати як сильно.

Якщо ширини досить далеко один від одного, біль не така гостра, і я можу підняти важче.

Наскільки я розумію, що ближче ширина жим цілі груди більше, тим не менш ефективно, як мені уникнути подальшого посилення болю, збільшення сили і нарощування м'язової маси?

+847
Accollativo 7 вер. 2012 р., 12:03:52

Як алкоголь калорій роботи. Я не кажу про пиво, але прям джин або горілку. Я чув, що це близько 100 калорій за унцію, і він не засвоюється нормальну систему травлення, але і вашу печінку. Який ефект алкоголю у калорій на організм. І я можу піти з маючи кожну ніч джин на строгій дієті?

+840
x3m 16 лют. 2010 р., 19:26:29

Які вправи я можу робити для розвитку найнижчою м'язи живота (у просторіччі названа V-м'язи)?

Треба щось з власною вагою і я знаю, що мені потрібно трохи схуднути, поки хто-небудь їх бачив.

+837
ydtheyash 1 трав. 2014 р., 05:58:51

Оскільки це не було згадано тут:

Біг-це хороший спосіб втратити м'язову масу. Є кілька досліджень, припускаючи, що бігунам на довгі дистанції мають низький рівень тестостерону і високий рівень кортизолу. Знижений рівень тестостерону пов'язаний із втратою м'язової маси, підвищений рівень кортизолу, як вважають, щоб утримати жирів.

Зверніть увагу, що хоча ці, як правило, приймаються більшістю фітнес-спільноти, можна знайти суперечливі дослідження, тобто немає єдиної думки в науковому співтоваристві.

Я тренувався для марафону протягом двох років. Бігаю по 60 км у тиждень. Я почав його з коефіцієнтом 13% жиру і закінчив його з коефіцієнтом 22% жиру. Я залишилася при такому ж вазі (171 см/63 кг). Зниження м'язової маси, заподіяної набрав вагу після того, як я кинула тренувань. (71 кг більше двох років.) Звичайно, це мій особистий досвід і має невелике значення порівняно з науковими дослідженнями.

Я пропоную вам, щоб не перестаратися, якщо ви хочете прийти у форму і залишатися таким. 20-30 хв, біг-це відмінний спосіб, щоб насолодитися теплим сонячним днем і для інших вправ, але це не повинно бути вашою основною тренування.

+836
Matthew Perkins 18 жовт. 2012 р., 17:35:36

Якщо сума, яку ви були в змозі підняти за раз йшов вниз, і ви зацікавлені в м'язи для естетики, я думаю, що ви повинні зробити одну з двох речей:

  • Перейти на новачка програма 3х5 як стартову силу, або-або, для того щоб отримати більше і сильніше. Як тільки ви відчуваєте, що ви досить великий, ви можете скинути вагу за допомогою кардіо і дієти, або переключитися на бодібілдинг, як один у вас є зараз.
  • Або ви могли б зробити один з цих новоспечених програм, з коротким metcon тренування/кардіо в кінці кожного тренування

Бодібілдинг процедур як один ви на більш підходящі для людей, які вже досить сильні. Якщо ви втрачаєте заземлення, ви повинні, ймовірно, більше жерти, не більше трьох разів на тиждень, і зосередитися на менш підйомників, зробити важче, на меншу кількість повторень.

+779
user1048958 12 трав. 2019 р., 19:13:09

З високим вмістом білка дієти тільки представляють серйозну небезпеку для здоров'я, якщо ви не достатньо жиру і/або вуглеводів з ними. Максимальна для білкової дієти становить 60% білка. Організм людини потребує лише 0,36 г білка на кожен фунт ваги тіла щодня, і моє розуміння полягає в тому, що дієти з високим вмістом білка, як правило, розглядається в медичному співтоваристві непотрібністю.

Вуглеводи та/або жири необхідні для підтримки рівня енергії і підтримки здорової активності мозку. Збільшення білка достатньо, що ви витісняти вашу енергію калорій викличе ряд серйозних побічних ефектів. Крім цього, ви запустите ризик зневоднення, і слід ретельно стежити за ваш рівень гідратації і пити чисту воду кожен раз, коли ви пити.

Як завжди, перш ніж починати таку дієту, ви повинні поговорити з вашим лікарем і переконайтеся, що ваші історії хвороби не будуть негативно впливати на ваші потуги на нього. Дієти з високим вмістом білка призначені для стрибнути вгору, не втрачаючи вагу. Обов'язково приймайте додаткові вітаміни, А ви не збираєтеся, щоб отримати все, що вам потрібно дієта з нежирного м'яса.

+765
MMachinegun 27 серп. 2018 р., 00:17:05

Весь цей час я думав, що це ОК, щоб зробити концентрацію кучері із ваша рука вільно висить, замість того, щоб ваш лікоть буде притискати свої стегна. Тепер я не бачив жодного відео чи блогів, який сказав щось проти цього, але мені просто цікаво, чи є це правильної форми чи ні. Крім того, що б допомогти в отриманні більш сильні біцепси швидше?

Крім того, після робити це так, як я бачив відео (з моїми впираючись ліктями в стегна) я помітив, що мої біцепси не випирає більше, ніж коли я роблю вільно кучері. Це означає, що цей метод більш повільний, на розвиток м'язів у порівнянні з моїм методом?

+743
Mamsker 3 лист. 2011 р., 11:25:08

Почати робити біцепса кучері і продовжувати, поки ваші біцепси відчуваємо себе втомленими і жахливо боляче. Тепер ви знаєте, як це відчуває, коли ви використовуєте ваш біцепс. (Ви, напевно, вже знав про це.)

Роблячи вправи відомо, що ізолювати одну м'яз або м'язову групу ви дізнаєтеся, як він відчуває, коли ви активуєте саме цієї конкретної м'язи, і ці знання легко використовувати повторно робити більш складні вправи.

За допомогою цього методу ви можете навчитися відчувати навіть дрібні глибокі м'язи покриті більш великих м'язів, як, наприклад, сідничної.

Звичайно, вам потрібно знати вправи ізоляції, і такі вправи можуть Зазвичай бути знайдені в літературних даних.

+710
Aisel Encendencia Ayoste 19 трав. 2018 р., 18:14:45

Всякий раз, коли я піду у відпустку, дилема в моїй голові, я повинен спробувати попрацювати там? Або просто відпочити від усього і відновиться, коли я повернуся.

Проблема в тому, що прорив може викликати деякі відсталі прогрес в силі, в залежності від тривалості перерви.

Я знаю, що я вдарив PR на перші дні в тренажерному залі приблизно через 2 тижні немає підйому, який є дивним. Але якщо б я довше чекав, це було б інше?

Я цікаво, якщо є науково-знайшли час, що тіло, як правило, можуть підтримувати рівень міцності, після чого відбувається падіння продуктивності.

Я в основному кажу про це чинності/Пауерліфтинг контексті, але я думаю будь-яка інформація на тій же ідеї з точки зору загальної фізичної підготовки (тобто витривалість/витривалості, координації) було б непогано.

+609
Ibrahim Muhammad 10 квіт. 2012 р., 16:32:54

Ви швидше за все не маєте повільний метаболізм, а це досить рідко. Щоб схуднути, ви повинні встановити ваш BMR - основний обмін. Ваш BMR залежить від розмірів тіла: чим більше маса, тим більше енергії ви використовуєте, і склад м'язів потрібно набагато більше енергії, ніж жир.

Щоб схуднути, ви просто повинні бути в стані дефіциту калорій. Сенс, щоб схуднути, ви повинні споживати менше, ніж те, що ви використовуєте на щоденній основі. Все, що ви їсте або п'єте - зберегти для води -містить енергію. Отже, якщо ви їсте надлишок калорій - від здорової їжі або нездоровою їжею, ви наберете вагу. Ви бачите, що насправді це дуже просто. Споживати більше, ніж те, що ви використовуєте => набирати вагу, споживати менше, ніж те, що ви використовуєте => схуднути.

Досі я згадував про втрату ваги, а не втрати жиру. Яку вагу (жир або м'язи), ви втратите залежить від того, який тип вправ ви робите і якої інтенсивності. Щось розглянути: багато досліджень підтвердили, що людина втрачає більше жиру і менше м'язів, якщо вони роблять силові тренування в поєднанні з дієтою проти цієї дієти. І це коли білок стає зручно, так як він зберігає м'язову масу в умовах дефіциту калорій, якщо одна вправи для м'язів.

Крім того, майте на увазі, що сироватковий протеїн-це добавка, не більше не менше. Це означає, що не потрібно взагалі, якщо ви споживаєте достатню кількість білка, тільки через свій раціон. Однак, це може бути простий спосіб прийому протеїну, якщо ви не споживаєте достатню кількість білка.

Сподіваюся, це було зрозуміло.

+589
Alfredo Romero 8 жовт. 2019 р., 19:58:09

Здоровий глузд підказує нам, що підборіддя вгору (супінації зчеплення) впливає на біцепс. Він також з'являється в мішень грудна. Підтягуючі мети нижній трапецієподібної більше. Джерело

Еллінгтон Дарден говорить також підборіддя краще мети латів за втягнення біцепсів означає руки не видають, як швидко як підтягнути, дозволяючи повернутися до вас працював.

Що стосується нейтральним хватом, Тяга вгору, найкраще, що я зміг знайти пояснення, чому у деяких людей є набагато легше з ним, ніж навіть підборіддя (незважаючи на те, що підборіддя призовників біцепс більше, ніж нейтральним хватом) від Марк Rippetoe , що він має кращі механічні переваги.

Стеф зазначає, що основною перевагою є, ймовірно, механічно: нейтральні результати хватом в положенні грудей під час рух набагато ближче до бару, тобто коротку мить рука між плечем і зчеплення. Вона набагато розумніші, ніж я, і, можливо, приділяє більше уваги підтяжки механіки.

Також, як супінація і пронація рук задіюють різні м'язи передпліччя, яке відбудеться в ізометричне скорочення в той час як верхні м'язи рук і спини вам йти між концентричні і ексцентричні скорочення. Тому в залежності від ізометричної сили м'язів передпліччя, вони можуть досягти провалу до верхньої рукоятки або (набагато рідше) м'язів спини робити. Пояснення скорочення строків

+537
Mentor Milla 12 жовт. 2019 р., 02:43:29

А= м*а*с;

маса*прискорення*s-відстань.

або

А=F*з Силу;

http://en.wikipedia.org/wiki/Work_(фізика)

Я не думаю, що це дуже легко, щоб розрахувати сили. коли я роблю математику я оцінюю сили, як сила тяжіння і прискорення, гравітаційне прискорення.

Чому це не дуже важливо : витрата енергії під час підйому не важлива (дуже маленька в порівнянні з щоденним здійснення витрат). Це з-за невеликий дистанції руху. Якось Я підрахував, що для спалювання кілограма жиру потрібно нести 100 кг заліза на відстані 36 кілометрів (можливо, я помиляюся тут, але не надто багато) це просто смішно.

Ця формула має важливе значення для аеробіки(кардіо ака). Рухатися ваше тіло(50 -100кг) на великі відстані робить трюк.

+480
Vineet Tripathi 18 вер. 2019 р., 04:20:21

Я зараз роблю 3 рази в тиждень силові тренування, використовуючи нові правила ліфтингу: наддувом тренування, які сприяють повний підхід до навчання тіла. Я планую додати біг тренування, щоб поліпшити серцево-судинну витривалість, відсутність якій я відчуваю себе як в повсякденній діяльності і під час силового тренування. Маючи силові тренування в першу чергу, питання в тому, як поєднати обидві. Деякі йдуть мої думки, я був би вдячний вашої допомоги, щоб розібратися.

На першому етапі (перші 2-3 тижні, напевно), бігу тренування буде виглядати, як навчитися бігати, а не які-небудь серйозні навантаження, які можуть вплинути на інші тренування, так що я припускаю, що я можу залишити 3 силові тренування в тиждень і поєднувати їх з 3 коротких (15-20 хвилин максимум) біг тренування. Краще мати 6 днів тренувань, за допомогою всього одного виду діяльності на кожен день, або мати два тренування в день іноді для того, щоб отримати більше днів відпочинку?

В якийсь момент, я вважаю, біг може почати впливати на відновлення між силові тренування і інші варіанти виникають:

  1. Тримайте все тіло силові тренування, але знизьте навантаження до 2 разів на тиждень, чергуються з 2-3 бігових тренувань з більшою інтенсивністю, ніж на першому етапі;
  2. Зберегти силові тренування 3 рази на тиждень, але змінити нижній/верхній спліт тіла тренувати ноги 1 раз в тиждень і верхню частину тіла 2 рази на тиждень - треба давати ногам можливість краще відновитися і компенсувати навантаження на верхню частину тіла;
  3. Залишити силові тренування без змін, але вже менше тренувань, ніж на першому етапі - 1-2 рази в тиждень, але з більш високою інтенсивністю.

Очевидно, що всі ці варіанти є законними і мені, мабуть, слід спробувати їх все, але я хотів би отримати деяку зворотний зв'язок про те, як це працює, якщо хтось пробував, чи якісь інші варіанти, які я міг використовувати, або, також оцінили, деякі поради про те, що я безумовно не повинен робити.

+478
neilrioszamora 1 жовт. 2018 р., 19:39:53

Серизе абсолютно не може протистояти "поганим харчуванням".

Погана дієта-це більше, ніж просто споживаючи більше калорій, ніж потрібно. Так, у цьому випадку однієї вправи буде корисним. Однак, погана дієта також може включати в себе не споживаючи досить правильні продукти. Хронічно низьке споживання корисних продуктів, або хронічно високе споживання шкідливих продуктів призведе до проблем зі здоров'ям, і вправи не можуть протистояти і діяти.

Не споживаючи достатньо свіжих фруктів і овочів, призводить до зниження рівня вітаміну C. Хронічно, це призведе до scurvey, і що дивно, це сталося останнім часом. Вправи не можуть діяти всупереч цьому.

Ж з низьким рівнем кальцію, що веде до ламкості кісток. Хронічно низький-споживання жирів може призвести до зниження всмоктування жиророзчинних вітамінів. Дієти з низьким вмістом білка (або протеїни) призведе до уповільнення росту м'язів. Дієти дуже високо у верхівці риб, таких як тунець може призвести до ртуті нарощування. Жоден з них не стану здоров'я ст.

Хороша дієта, яка заснована на різноманітних споживання свіжих продуктів має основоположне значення для хорошого здоров'я і фітнесу. Де потрібні добавки допомагають, а лише додатковий на хорошу дієту.

+424
aruseusx 18 квіт. 2012 р., 14:32:57
Вертикальний стрибок або визначення вертикального стрибка
+374
soorej babu 3 жовт. 2018 р., 18:06:29

Я читав, що креатин слід приймати з соків, таких як виноградний сік, тому що цукор допоможе це зробити засвоюється організмом. Це правда?

Крім того, в який час краще приймати креатин? До або після тренування? Першим ділом з ранку?

Крім того, що велоспорт інтервал повинен бути використаний? Це 8 тижнів 4 тижні, ОК? Або 4 тижні і 4 тижні краще?

+335
Abdulahi Hassen 7 лют. 2012 р., 07:35:29
Капоейра-це бразильське бойове мистецтво, що поєднує елементи танцю і музики. Капоейра сприймається плинність і, як зрежисований танець, але частина руху призначений для установки навколо агресора для того, щоб припасти до нападу. Відомо, що на швидкі і складні рухи, використовуючи в основному силу, швидкість, і важіль для підсічки ногою.
+326
Mike Socha III 2 січ. 2012 р., 04:57:24

Якщо ви маєте на увазі чисто м'язової фітнес, я сумніваюся, що це багато. Але пересмикування не здається, щоб допомогти мозку.

Жонглювання посилює зв'язки в мозку

Ми показали, що є зміни в білій речовині мозку – пучки нервових волокон, що з'єднують різні частини мозок – в результаті навчання абсолютно новий навик, - пояснює Доктор Йохансен-Берг.

Як вони сказали, це може бути будь-який новий навик, а не просто жонглювання - жонглювання, а також поліпшити координацію рук і очей.

Користь для здоров'я жонглювання

Друга перевага пересмикування-фізична. Практика жонглювання покращує синхронізацію тіла і ритму, а також периферійний зір, зорово-моторної координації і зорової реакції.

+314
gmarcan 23 квіт. 2016 р., 14:27:56

Як можна отримати більше, будинки без ваг, таких як жим лежачи, гантелі або що-небудь ще. У мене немає залозки вага вдома, але у мене тренування кожен день, наприклад, віджимання, присідання і провали, але не бачу ніяких результатів. Я не знаю в чому проблема. Я просто хочу, щоб деякі пропозиції про те, як отримати більше і сильніше у себе вдома. Будь-який один є ідеї?

+295
SayJay5 27 лист. 2015 р., 09:54:07

Нещодавно я почав займатися йогою, але я не можу займати будь-яку посаду більше десяти секунд. Мені сказали перебільшувати мою позу, але я просто не міг. Моя гнучкість-це жахливо і відчуваю себе контрпродуктивним навіть тоді, коли я іду книг з йоги і підпрограм (книги і відео). Минуло два тижні, і в мене виникли труднощі з його поліпшенням. Є модифікований спосіб, щоб допомогти мені увійти в основні позиції йоги, перш ніж я зможу хоча б бути ефективними у початківців Йога тренування? Як я можу покращити?

+193
Jeff Bridgman 20 трав. 2015 р., 20:13:51

У той час як вага може не узгоджуватися між різними брендами, вага збільшується на конкретній машині узгоджуються означає збільшення приблизно на 10 фунтів, так само ти будеш від 40 до 50 фунтів або 80 до 90 фунтів. Кількість не відповідає вага ви піднімаєте, але це все-таки корисний номер для відстеження прогресії. Якщо ви пішли від 40 фунтів до 50 фунтів на вагу стека, то ти ставав сильнішим, незалежно від того, якщо ви насправді пішли від 37 до 47 кг фунтів після того, як важелі шківи і т. д. враховується..

+128
cuban fish 2 бер. 2017 р., 11:48:55

Я шукаю фітнес-сайт, який буде мотивувати мене, дозволяючи мені увійти мої тренування, а потім винагородити мене з прогресом в якусь гру. Є такий сайт там?

Fitocracy не дійсні, оскільки ви тільки отримуєте окуляри і немає реальній грі.

+83
AnnT 4 квіт. 2015 р., 00:34:15

Я багато чую, що ви не повинні тренувати підтягування до відмови, так що я зазвичай роблю силові тренування з великою кількістю відпочинку між сетами. Кількість повторень залежить від того, я хочу зробити винищувач підтягнути режимі (5-4-3-2-1) або режиму ССПТ (8х2), але завжди намагаюся робити же або більший обсяг, ніж раніше.

Однак, було б краще, якщо б в певні дні, де я можу вибрати тільки робити підтягування, я ж на дії (1-2-3-2-1..) і зробити більший об'єм. Я вчора 48 повторень у порівнянні з 16 повторень я роблю зазвичай. Іноді я не на МАКС-реп набір з 60-90 секунд між сетами.

Моє підтягнути прогресії-це найгірше в моїй загальної тренування тіла. Одна з моїх проблем полягає в тому, що я дуже худа, і я думаю, що якщо я буду робити тільки силові тренування, то, можливо, мій гіпертрофії успіхи не так високо, як мій набирає силу, і я не буду мати достатньо великий паливний бак, щоб прогресувати.

+46
R Shang 23 черв. 2013 р., 07:17:09

Я думаю, що якщо б там було одне вправу, ви хотіли б зробити, щоб зменшити поперековий дискомфорт, це буде зворотний гіпер-розширення. Це вправа м'яко розтягує нижню частину попереку. Є не так багато інших способів для хребта для розтягування при декомпресії.

Я чув багато свідчень людей, які врятували їх спинами (оговтався від зламаної спини, грижі міжхребцевих дисків, грижі міжхребцевих дисків, радикуліт) при виконанні цієї вправи. Навіть відомий фізіотерапевт Келлі Старретт не можу сказати досить хороших речей про цей рух.

+14
Mritunjoy Mallick 18 трав. 2015 р., 00:09:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil