Хворобливість після кожного вийшло добре? Чи це ознака занадто велике навантаження?

Я працюю помірно, протягом 1 року, і останній рік я тренувався, щоб розвинути більшу силу (~85-90 максимальна вага, 5-3 повторень діапазону), але, здається, вдарила плато, де я відчуваю біль після кожного тренування, це добре, але після 2 тижнів безперервних тренувань болючість стає надмірним, і це забирає у мене ентузіазму і енергії, так що у мене так зупинитися і відпочити тиждень, болючість йде, і я можу тренуватися знову.

Я все ще отримую результати, але це, здається, дуже повільно швидкість(це займає близько 6 тижнів бути в змозі додати ще 5 кг). Так що моє запитання це хороший знак, кажу, Та мої тренування були ефективними або це ознака того, що я міг би бути перевантажуючи? Чи це викличе більше харчування та/або відпочинок? Чи це те, що я повинен чекати від такого навчання?

+350
Diana Jaquillard 7 бер. 2015 р., 19:11:17
36 відповідей

Я 44-річна жінка, стоячи на 4 футів 11 дюймів і вагою 95кг. Як я можу взяти цю вагу, не нашкодивши собі ?

+961
Geetu Gupta 03 февр. '09 в 4:24

Особисто я б сказав, Немає, це не достатньо, щоб залишитися в доброму здоров'ї. Я б сказав, що ви нікуди не споживаючи достатньо калорій. Я здивований, що ти тільки почав відчувати наслідки цього зараз.

Припускаючи, що ви чоловік, я б порадив, що робити, що кількість тренувань, ви повинні споживати (акуратно) ближче до 2500-3000 калорій. Це взято з Департаменту охорони здоров'я Великобританії оцінюється середнім вимогам (вухо). Її в середньому, так що є і інші враховувати фактори(вік, висота і т. д.), Тому варто використовувати її в якості керівництва.

При цьому ви помітите, що ви будете мати більше енергії.

Також переконайтеся, що ви отримуєте досить відпочинку. 8 годин сну в середньому. І не бійтеся брати непарний день, щоб дозволити вашому організму відновитися. Тренування кожен день протягом місяця, буде мати великий вплив на організм, так що відпочивай побільше.

+922
frankegoesdown 14 серп. 2010 р., 20:44:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви тільки починаєте бігати, у вас є прекрасна можливість докласти зусиль, щоб дізнатися правильну форму, перш ніж розробляти якісь шкідливі звички. Мінімалістський взуття дійсно може допомогти, щоб стимулювати певний тип посадку ноги, тому що відсутність проміжного або підйом п'яти робить його легше, щоб приземлитися на план або середині стопи і п'яти вражає будете почувати себе незручно або боляче. Але ви не отримаєте хорошій формі, просто одягнувши таку взуття, ви повинні інвестувати час, щоб вивчити нюанси правильної форми і, зокрема, як вона ставиться до власного тіла. Гарна книга або тренер може бути так само цінний, як хороша взуття.

Нормальні кросівки, щоб не зачепити мій сам, коли я не зможу працювати "правильно"

Може бути, традиційна взуття для бігу дозволить уникнути болі або дискомфорт в короткостроковій перспективі, якщо ви працюєте з неправильної форми, але в довгостроковій перспективі ви не схильні до розвитку стресу травми, незалежно від типу взуття, яку ви носите якщо у вас поганий формі.

Легше спробувати мінімалістський взуття, Якщо ви новачок в бігу. Коли досвідчені бігуни спробуйте перейти на мінімалістський взуття, вони повинні бути обережні, щоб почати повільно з нових туфель і поступово відновити пробіг, звернути увагу на зміни в механіці і форма і т. д. Але якщо ви новий бігун, ви все одно повинні зробити це, так що нема чого втрачати в спробі мінімалістський взуття.

Зараз також хороший час, щоб спробувати справжній босоніж. Легше спробувати це як початок бігун. Я сказав, що мінімалістський взуття може допомогти стимулювати деякі аспекти хорошій формі, але я вважаю, що повний босоніж може бути більш безпосередньо корисні для хорошій формі, і те, що ви дізнаєтеся в той час як босоніж можна перенести на будь-який тип взуття, яку ви носите на все працює. На відміну від ходити босоніж мінімалістський взуття, як і раніше обмежує рух і гнучкість вашої стопи в деякій мірі, і ще щит свій страх від відчуття (добре чи погане) землі. Додаткову зворотний зв'язок, якщо навчитися прислухатися до нього, може вести всякі дуже невеликих коригувань, щоб допомогти вдосконалити свою форму. З цієї причини я частина моя бігає босоніж, як засіб для адаптації і досконалою формою.

Незалежно від того, який ви виберете—традиційна взуття мінімалістський взуття, босоніж, або їх комбінації—зараз саме час вчитися хорошій формі, нарощувати поступово, і з'ясувати, що працює для вас.

Звідки я знаю, я занадто виснажений, щоб правильно працювати і повинні зупинитися на день?

Загалом, це може бути корисно, щоб знайти план навчання для нових бігунів, не обов'язково в якості абсолютного рецепту, як довго доведеться бігати кожен день, але принаймні як керівництво що ви можете налаштувати для ваших потреб. Це може дати вам загальне уявлення про те, скільки ви могли б очікувати, щоб працювати кожну тиждень, і як поступово збільшувати кілометраж або інтенсивності.

Більш конкретно, якщо ви відчуваєте біль в ногах, у суглобах і т. д., ви повинні, ймовірно, зупинитися на день. Як починати будь-які нові вправи, це нормально, відчувати біль або втома, але біль є ознакою того, що ви коли-небудь досягнуть межа протягом дня, або щось не так. Можливо, ваша взуття не підходить, або дещо про вашу формі викликало занадто велике навантаження на ноги і суглоби за день і т. д. Або, може бути, що деякі з дрібних м'язів в ногах або великі м'язи в ногах вже просто досягли своєї межі протягом дня: особливо з мінімалістським або босоніж, є пристосування ваше тіло потребує часу, щоб зробити. Ноги особливо потрібно час, щоб зміцнити.

Оновлення

Тут представлені три великі дискусії на цьому сайті, заглибитися в техніку бігу і мінімалістичний хід досліду.

+907
Nolias 28 жовт. 2013 р., 19:01:53

Моєю першою думкою було б використовувати гирями і створюють легку рутину, але гирями вимагають коліна, щоб бути використані практично у всіх рухах. В залежності від того, наскільки щільний ваш графік роботи і як погано травми коліна я б порекомендував гирями. Вони забезпечують повну тренування тіла до менш ніж 20 хвилин.

Спробуйте йогу. Ви можете думати, що йога-це легко і не "реальний" тренування, але він може бути дуже інтенсивним залежно від режиму і тривалості процедури.

Якщо ваша травма колінного суглоба-це погано, ви повинні зосередитися на відновлення, а не просто уникати вправ, які звертають увагу на коліно.

+903
McSlow 3 вер. 2015 р., 21:37:10

Я тренувався протягом майже 2 років. Я перший почав у віці 15 років в тренажерний зал близько місяця, але зупинився, бо я не знаю як тренувати тоді.
Коли мені виповнилося 16 я отримав гантелями і тільки тренував біцепси в той час. Близько 7 місяців я почала робити тренування верхньої частини тіла. В цьому році я почав робити так само ніг і АБС.

Коли я підрахував мій BMR і TDEE на це каже, мені потрібно як мінімум 3200 калорій, якщо я хочу набрати вагу або стати хоч трохи величезний.
Я ектоморф, мій Зріст 176см і моя вага 68кг (145фунта). Я була 57 кг півтора року тому. Мені 17 років виповниться 18 в наступному місяці .

Ось як я їм:

прокинутися в 11 ранку: вівсянку, 4 хліба, 2 яйця некруто.
через 3 години прийом їжі 2: чапаті і курка.
через 3 години, прийом їжі 3: високий кальцій молоко (я п'ю все) і деякі мигдаль, як багато мигдалю.
через 3 години, прийом їжі 4: курка і чапаті знову, я тренування близько 40 хвилин.
Через 10 хвилин після мого тренування я знову з'їсти 3 варені яйця і 1 курячу ніжку і високий кальцію молока
Після цього там не залишилося більше їжі, Мене нудить і ходити так 10 хвилин чекаю, коли воно перетравлюється і лягти спати.
Перед сном завжди близько 10:30 11 вечора.

Це як тренування:

Понеділок: повний тіла тренування (крім АБС) 1 годину і 15-20 хвилин
Вівторок: тренування преса, ледве 20 хвилин
Середа: повний тіла тренування (крім АБС) 1 годину і 15-20 хвилин
Четвер: тренування, ледве 20 хвилин
П'ятниця: повний тіла тренування (крім АБС) 1 годину і 15-20 хвилин
Субота&неділю: нічого, відпочивати в ці дні
Я трохи жиру навколо мого шлунка, якщо я не роблю кардіо тренування на 2 місяці.

Я хочу знати, якщо моє харчування досить хороше.

Я ніколи не приймав ніяких добавок, як сироватковий протеїн або нічого, тому що мої батьки не дають мені грошей за це. І я не працюю. Я молодше 18 років. Я хочу знати, якщо я щось пропустив? Якщо це сироватковий протеїн, скажіть мені, який найкращий і всі добавки мені потрібно для цього.

+858
warba 10 лист. 2011 р., 07:09:23

Я збираюся почати Табата розпорядок, щоб підвищити свій кардіо витривалість.

Найкраще що я знайшов цей калькулятор.

Ці результати точні? Якщо немає, будь ласка, запропонуйте альтернативу.

+802
anthonymaw 12 жовт. 2015 р., 15:04:20

Робить масаж реально допомогти болі в м'язах?

Також я хотів би знати, як швидко людина може оговтатися від м'язового болю і які існують методи, які дійсно допомагають запобігати/відновлення від болю в м'язах.

+784
Auro Kyle 15 черв. 2011 р., 18:13:15

Мій підліток (17) зламав ногу і прикутий до ліжка. Вони ожирілі (5'7" @ 250lbs жінки) і мають важкий час, який їх регулює запої досі. Не можу потрапити на кухню причини обмеження. Моя дружина і я були конфлікти, коли справа доходить до дієти.

Я серйозно стурбований масовим набрати вагу під час відіграватися період, так я кажу, що споживання калорій повинно бути обмежено до 1500/день. Мій чоловік, здається, не дуже турбуються і продовжує годувати наших підлітків ближче до 2200-2500/добу. Також поганий вибір, Тобто Фаст-фуд 3 курячих прокладки блюдо з картоплею фрі замість 5 смузі їжу, мабуть, сенс їх в той час як я кажу, можливо, смажене курча з салатом буде кращим вибором.

Те, що мені потрібно, це хороше джерело для того, що харчові потреби, і навіть деякі зразки меню робить речі ідіот. У мене є знання, але я не приймав всерйоз.

Будь-яка допомога буде велике. Спасибі.

+758
Enry 28 січ. 2011 р., 22:37:50

Це залежить від того, наскільки високий кров'яний тиск? Я б дуже обережно про початок програми фізичних вправ без дозволу ДП. Якщо велика кількість артеріального тиску, якщо протягом 145, тренажерний зал, вас можуть направити до лікаря, і вони будуть вимагати назад лист від свого лікаря, щоб сказати, що це безпечно для вас, щоб тренуватися. Я б не рекомендував ваги, так як це може значно підвищити кров'яний тиск. Напевно, немає ваг висоті.

Якщо все зрозуміло дається ДП, я б почав їх за програмою ходьба і плавання.

Під час вправ допоможе привести кров'яний тиск. Він може бути збитий з ліками перед початком програми вправ.

Я не можу підкреслити досить, наскільки небезпечно це може бути для тренування з дуже високим кров'яним тиском!

+735
WonderMan 27 квіт. 2016 р., 06:44:28

Мефісто вже натякав на це, але я знову покличу його.

Єдиний спосіб гарантувати слабка нога робить його робота це вправу кожною ногою окремо.

Жодної роботи ніг, які можна зробити правильно буде працювати, але є кілька варіантів. Деякі приклади є наступними:

 • Жим ногами, однією ногою
 • BW і/або гантелями випади
 • Спліт присідання

Одна річ мене турбує

Болі, як ви описуєте в коліні-це не нормально. Переконатися, що немає травми до тиснеш на коліно. Мені цікаво, чи є у вас понесені надколінка тендиніт або напружувати зв'язки. Якщо це так, ви хочете зробити правильну реабілітацію для цього перед початком роботи на лівій/правій сила дисбалансу. Ще одна реальна можливість-це защемлення нерва викликає слабкість і/або випромінювальних фантомних болів на ногу.

+731
linadif 15 груд. 2012 р., 12:33:50

І це значить, що я не просувається, або робить недостатньо?

Існує поширена думка, що презервативи - це допустимий показник для м'язової гіпертрофії, і є бажаною метою для м'язового приросту. Загальноприйнято вважати, що будинок-це не викликаної молочної кислоти, як спочатку передбачалося, але, насправді виникає з-за сполучної тканини мікро-травми. Це побічний ефект від EIMD (тренування м'язів, викликану пошкодженням). Вправи, які підкреслюють ексцентричній фази (подовження або розтягнення м'язів) мають більше шансів на результат у Домс. Однак, м'язи мають властивість адаптуватися до Домс, запобігаючи майбутні пошкодження м'язів і хворобливість, якщо вправа повторюється в тому ж порядку. Тому, навіть якщо будинок був правильної мети (чого не повинно бути), ви повинні змінити навантаження на м'язи (наприклад. Різні вправи, більше ваги, різні кути і т. д.) для того, щоб викликати Домс реакції.

Сучасні дослідження показують, що немає ніякого причинно-наслідкового зв'язку припустити, що Домс/EIMD є допустимим показником для м'язового прогресу (гіпертрофія). У підсумку, я б запропонував використовувати інший показник вашого прогресу.

+712
hellangel9112 13 серп. 2014 р., 15:16:33

Виходить повільно, але чи не занадто повільно, що ви ячмінь рухатися після. Також пийте соки і на прохолодно, але не холодно в номер. Потрапити на зручну одяг, і продовжуйте рухатись, і ви будете просто відмінно.

+701
user277931 30 вер. 2012 р., 22:43:40

Я бігаю вже близько 10 місяців, почалася в січні, коли було близько -15 °C зовні. За час мені вдалося схуднути на 15 кг і поліпшила мій працює багато, але я завжди стикався з тією ж проблемою.

Я іноді схильні працювати дуже старанно. Наприклад, є багато підйомів на моєму шляху, деякі з них дійсно круті. Іноді я намагаюсь втекти так швидко, як я можу, поки не отримаю повністю вичерпані. Але я не просто втомилася, я відчуваю, як моє серце кров, я відчуваю це на моїх грудях, в вухах, всюди.

У мене немає пульсометра, але я тренувався з вимірюючи його на шию, і я можу в середньому сказати, якщо він в 1,5, 2 або 3 ударів в секунду, що дає мені приблизне уявлення про мою РПБ. Проблема в тому, що коли я зупиняюся, я іноді відчуваю, що це 3 ударів в секунду, або навіть більше, що здається небезпечним.

Є межа, де я повинен перестати змушувати себе, щоб запобігти серйозні травми? Я ніколи не виявили яких-небудь проблем з серцем, або що-небудь ще (мені 22).

Я знаю, що багато людей рекомендують біг в темпі, коли я можу трохи підтримати розмову. Але я теж читала, що це добре, щоб практикувати після бігу на деякий час. Так що я намагаюся змішати звичайну 5К і 10К з деякою швидше темп бігу в гору (я знаю, що це не спринт).

Я не відчуваю ніякого болю в серці, коли я зупиняюся, принаймні, не так, як я збираюся пройти, тільки трохи. Але я відчуваю, як кров насосних дійсно важко і з працею можу спіймати подих. Зазвичай я намагаюся пробігати повз точки, де я хочу зупинитися, і просто вмикаю музику голосніше і біжіть до точки, де я повинен зупинитися.

Коли я додати поточні погодні умови (це близько 5 °C зараз), це навчання, як це гарна ідея, щоб поліпшити загальну витривалість, або я повинен припинити негайно, щоб запобігти серйозні травми?

+676
Kristian Matthews 15 груд. 2018 р., 05:00:56

Так я хитався і робив багато кардіо протягом п'яти місяців і зараз, і після кожного тренування у мене повна чашка шоколадного молока. Так як у мене невеликі проблеми з непереносимістю лактози я використовувати безлактозное молоко.

Сьогодні я щось читав, що відзначив, що найбільш важливим компонентом цього напою, щоб відновити запаси глікогену є саме лактози, цукру молока.

Чи означає це, що я пив даремний мікс і повинні шукати в іншому місці, щоб отримати правильне поєднання білків і вуглеводів для цієї мети?

Моя програма тренувань-це силові тренування протягом години три рази на тиждень інтенсивне кардіо від 30 до 60 хвилин два-три рази на тиждень з метою зменшити мій відсоток жиру що означає скорочення жиру і збільшення м'язової маси, моя мета полягає в тому, щоб дістатися до десь між 12% і 15% жиру в організмі.

+658
Paul Solans 22 серп. 2017 р., 16:28:34

Я читав про це так званий "догорання" ефект від тренування високої інтенсивності. Для наступних 24 годин, ваш організм повинен спалювати більше калорій, ніж зазвичай. Я завжди працюю близько 10 вечора-північ, так що я йду спати в годину моєї тренування. Чи означає це, що я втрачу вплив післяопікових, або ж продовжити на наступний день?

На додаток до цього, це правда, що є кілька переваг для роботи в ранок на відміну від вечора?

+635
Touhid 9 лип. 2014 р., 19:49:53

Я тільки що отримав Зумба фітнес 2 для Nintendo Wii, а до його отримання, я майже нічого не знав про Zumba. Я розумію, що зумба-це фітнес на основі латиноамериканських танців, але під час гри я здивований як просто деякі кроки/режим.

Гра з'явиться тільки 4 різних "кроків" на кожному танцювальному стилі, а може бути 5-7 різних танцювальних стилів. Більшість дій здаються досить нескладними. Речі, як приймати один крок назад, а потім крок вперед. Або дивиться вліво, а потім вперед.

Я розумію основний зміст зумба-це фітнес, а не танці, але я, чесно кажучи, очікував щось більш складне. От і мені цікаво, чи є простим кроків в цій грі дійсно все на зумбу процедури? Або це свого роду "спрощені вниз" версія? Коротше, наскільки точно зображення в Зумба Зумба фітнес 2?

+573
Dan Stark 19 жовт. 2018 р., 21:12:02

Я б запропонував забрати книгу "вписатися" Джейсон Lasceck і Лон Кілгор.

Далі, що ви вважаєте важким вагою? 3 підходи по 5 повторень-це добре для міцності будівлі, якщо можна перевантажити організм і дозволяючи час для відновлення (і правильне харчування плюс добре сплю).

+565
Julianna Gamboa 7 груд. 2012 р., 03:56:57

Я зосереджений в основному на маси. Я 6'4 і важить близько 195 фунтів. Я роблю тягни/штовхай/ноги + день відпочинку, і я намагаюся підвищити свою вагу приблизно на 5 фунтів щотижня.

Пуш

 • Віджимання: 3 підходи до відмови (в даний час-22 в комплект)
 • Лаві: 5х5 (в даний час в 135lbs)
 • Плечі жим: 3х8 (в даний час 30 фунтів)
 • Трицепсів магазинної: 3х8 (на даний момент в 160lbs)
 • Плече бічній піднімає: 3х8 (на даний момент на 20 фунтів)

Тягнути

 • Підтягування: 4 підходи до відмови (в даний час 11 за комплект)
 • Chinups: 4 сету до відмови (в даний час в 7 в комплект)
 • Гантелі рядків: 3х8 (на даний момент на 60lbs)
 • Лат пулдаун: 3х8 (на даний момент на 130 фунтів)
 • Біцепса кучері: 3х8 (в даний час 30 фунтів)

Ноги

 • Присідання: 3х8 (на даний момент в 120фунта)
 • Розгинання ніг: 3х8 (на даний момент в 100фунта)
 • Жим ногами: 3х8 (на даний момент на 130 фунтів)

Будь ласка, дайте мені знати, як ця програма може бути покращено. Я вже кілька місяців (я почав ніг набагато більше останнім часом, хоча), і я бачив значне поліпшення. Плече прес, біцепс кучері, а боковий піднімає вже складніше регулярно рости, а мені підвищення, коли я можу.

Крім того, коли необхідно переключити мою звичайну життя?

+524
hooknc 23 груд. 2016 р., 18:24:14

Лавці вимагає значних стегна/привід ноги, є навіть оповідання про пауерліфтерів розриваючи сухожилля і квадрицепси під час жиму. Майже всі повинна бути натягнута на максимум спроба лавці, тому я не думаю, що існують "правильні" м'язи тримати розслабленими. Я б просто не ставитися до цього як Природа звіра, припускаючи, що захоплення/судоми-це просто викликає дискомфорт, а не в результаті травми.

+401
Kevin Bartlett 28 бер. 2016 р., 03:32:34

На негнущихся ніг станова тяга, яка буде працювати ваші багато буцатися.

Існує багато різних вправ, але дотримуючись основ є те, що зазвичай працює:

 1. Присідання тому
 2. На негнущихся ніг станова тяга
+382
Rj Jat 14 бер. 2018 р., 02:16:41

Те, що ви шукаєте-це постиш підготовки і навчання unfasted. Це свого роду релігія у світі фітнесу, стосовно це вигідно. Питання строго фокусується на втраті жиру, так що ця відповідь буде приблизно.

Логіка говорить, що, коли постив (10+ годин без споживання калорій), організм не має запасів глікогену використовувати для тренування, так що виходить з інших джерел, жир і білок, хоча (сподіваюся) в основному жир. Є деякі дослідження, щоб підтримати це.

Дослідження з використанням здорових молодих чоловіків показало, що робите аеробні вправи, коли голодування збільшує використовувати накопичений жир як джерело енергії. Реакція може бути пов'язана з низьким рівнем інсуліну, які відбуваються під час голодування.

Є також деякі дослідження, заявивши, що це не допомагає, як цей , який говорить:

Ці результати показують, що зміни складу тіла, пов'язаних з аеробне тренування в поєднанні з гіпокалорійної дієти схожі незалежно від того, є чи немає фізична особа постив до тренування.

Відповісти на питання:

Тому можна зменшити жирові відкладення в загальний щоденний надлишок калорій?

Навряд чи. Причина проста. Якщо ви спалили більше жиру в голодному стані, то ви будете мати великий надлишок глікогену, що ви не використовуєте у ФРС і в стані спокою. Потім надлишки калорій просто перейдіть назад в жир. Якщо ви працюєте в державному ФРС, використовується в основному глікоген, то всі ваші калорії фронтальним завантаженням на початку дня. Так що ви б менше глікогену в кінці дня, так що ви використовуєте більше жиру. Це все врівноважує.

Це, звичайно, перебільшено. Немає абсолютно ніякого способу знати точно, який відсоток жиру, вуглеводів, білка, ваш організм використовує під час тренування або відпочинку.

Якщо ні, то буде доцільно споживати немає або дуже мало сніданок, перш ніж їзда на велосипеді?

Дивлячись на строго жирів перспективу втрати, я не думаю, що було б ніякої користі, так чи інакше.

+370
Emil Asmussen 4 лист. 2019 р., 08:29:43

Це Нормально Мати Живіт, Коли Ви Відпочиваєте?

Абсолютно! Якщо у вас є живіт, у вас є чуття, ви можете не напружуючи своє тіло цілий день, що буду носити і вас так швидко стомлюють.

Якщо У Вас Є Живіт, Коли Розслаблений?

Якщо ваша мета-шість кубиків, це не прийнятно. У відриві від будь-якої медичної проблеми, я бачу це в результаті два питання:

 • Ваше фізичне тіло жиру % не досить низька. Чим нижче відсоток жиру, тим менше в кишечнику, навіть коли розслаблений.
 • Ваші основні м'язи (особливо нижню частину) як і раніше відносно слабким. Коли ви напружені, ви активно залучаючи тих м'язів, які чому живіт втягнули всередину. Щоб позбутися кишки, ці м'язи повинні, природно, стають напруженими.

Як Мені Зробити Свої Основні М'язи, Природно, Напружуються?

 • Виконувати більш повний тіла вправи, щоб займатися ваші основні м'язи. Підтягування, chinups, і віджимання є прекрасне тіло-силові вправи (хоча вони потрапили у верхній частині тіла більше) , які зміцнюють серцевину. Станова тяга та присідання (задній і передній) також творити чудеса.
 • Не ігноруйте дні ноги. Якщо виконуючи ізольовані вправи, Багато вправи ноги зміцнити ядро. Випади, добрих ранків, Передні присідання, стоячи перехресні присідання, і т. д. є хорошими вправами для виконання.
 • Відділяй час для основної/навчання АБС. Запитайте у людей з добре визначеними АБС, вони скажуть вам, що вони виділили час для роботи над своєю АБС. Всі вправи, згадані вище задіяти ядра; однак, основні м'язи, не є основним м'язів, що здійснюють. Виконання вправ, таких як Росія викручує, ноги піднімає, мертво висить, дощок Джек ножі і т. д. зміцнити ядро.

Коли ви виконуєте ці вправи (особливо основних вправ) часто, ви повинні почати помічати такі:

 • Ваші основні м'язи, природно, залишатися напруженим для більшої частини ваших днів (без необхідності смоктати у вашому шлунку); вони, природно, стають зайняті.
 • Ваше ядро насправді відчуває себе міцніше, наче ти попадавши (і ні, це не відчуваєте, як ви не задихнулися)
 • Прості рухи, такі як світло тягнеться легко зробити ваші м'язи напружені.

У цей момент ваші м'язи будуть напружені навіть у "розслабленому стані".

Звичайно, все це не буде мати великого значення без низького % жиру. Чим нижче %, тим більше нагороди за ваші зусилля будуть бачити.

+324
Balinder singh 19 лип. 2014 р., 08:57:03

Я роблю віджимання на деякий час тепер, починаючи з 6 або 7 років тому. Я не дуже регулярно, але близько 3-х чвертей днів, в ці роки я використав, щоб бути регулярними. Моя проблема я не можу зробити більше, ніж 20 віджимань за один раз, навіть після 2 місяців регулярних віджимань. Це займе більше часу, щоб досягти хорошу швидкість віджимань за раз?

Щоб покласти речі в перспективі, мені 24, чоловік, кілька кіло менше, ніж 100kg (близько 215 фунтів) і може робити лише 80 віджимань в день. У мене багато жиру втратити, але напевно хочете робити вправи, щоб втратити жир і отримати м'язи.

+311
Rubyjunk 4 лют. 2010 р., 12:17:56

Як вже казали інші, це виглядає як розумна рутина.

Але...

Я б сказав, що схоже, що ви на півдорозі до робити кругові тренування. Чи замислювалися ви про перейде в клас за кілька тижнів? Це буде важко спочатку, але це дійсно допомогти з мотивацією, як просто робити такі речі вдома самостійно можуть набриднути.

Крім того, будуть деякі уроки також допоможе дати вам ще кілька ідей для вправи, щоб додати до своєї звичайної теж, а також дати вам деякі покажчики на території свій фітнес, що потрібно більше працювати, ніж інші.

Сподіваюся, що це допомагає.

+310
kishore ram 12 лют. 2013 р., 03:07:22

Я думаю, що у вас не так перспективна , як і багато, що доходи приходять від тренування, яка значною мірою неправильно. Заняття в тренажерному залі лише імітується м'язів , зростання приходить від надання достатньої кількості поживних речовин до м'язів, щоб рости, і досить відпочинку для м'язів, щоб відновити . В кінці м'язової кипить розвитку тільки дві речі , перерву і ремонт . Каже , що, якщо ви не достатньо їжі, вуглеводів , білка в організмі для підтримки усього тіла вправи три рази на тиждень , будь ласка, продовжуйте з цією програмою . Що ви можете зробити, щоб збільшити прибуток , збільшити свій раціон, є більше білка . Або якщо ви думаєте, що вам не вистачає поживних речовин, то, будь ласка, зменшіть гучність .

Особисто я думаю , що робити одну частину тіла краще, ніж кілька частин тіла або всього тіла в тій же сесії , як я вважаю, краще зосередитися на одній частині тіла за один раз , добитися максимальної стимуляції, і після цього я дійсно не мають достатньо енергії, щоб робити які-небудь інші частини тіла, і якщо у мене є енергія, щоб робити які-небудь інші частини тіла, то я не вчу передбачуваної частини тіла правильно . Ви можете спробувати поділ частин тіла в різні дні протягом деякого часу , і подивимося, як це працює для вас .

+276
LSharkey 23 бер. 2010 р., 16:48:14

Інструменти для відстеження, троє моїх улюблених є:

Є багато хороших ресурсів для створення структурованого плану тренування. Мені подобається чоловіче здоров'я тренування дому Біблії та їх вага безкоштовні тренування , коли ви не використовуєте тренажерний зал. Якщо ви збираєтеся в тренажерний зал, згаданий раніше або дуже популярний, але я також рекомендую випробувати особистого тренера не менше одного чи двох сеансів. Хороший тренер може допомогти вам почати роботу з оцінки, де ви знаходитесь. Що-то сайт не можу зробити для вас.

+267
arjun thagunna 26 серп. 2015 р., 23:22:45

Його відмінний спосіб, щоб наростити м'язи, м'язи не знаю, скільки ваги вони штовхають, вони знають, що тільки вони змушують agaisn не опір якої достатньо, щоб виростити м'язи, поки є прогрес. Прогрес може бути досягнутий за рахунок збільшення частоти, ваги, повтори, сети, швидкість, час під напругою або шляхом скорочення відпочинку між підходами.

Зростання м'язів вимагає для fatiqued і зламався, що може бути зроблено з легкої і важкої ваги.

Нервову систему на міцність, вимагає важкі ваги.

Якщо ви не дбаєте про все сильніше його в порядку, чого ти переживаєш адже... він не принесе функціональність в реальному житті, щоб жим лежачи 3 рази свою вагу. Або ви механік, який планує з жиму лежачи автомобілів міняти масло?

+243
user3743 16 жовт. 2018 р., 20:30:47

Ваш хребет і плечі повинні бути в порядку, найбільший ризик-це до колін. Зокрема, працює з будь-якою вагою (жилет, мішок зморшки, і т. д.) ставить набагато більше навантаження на коліна. Якщо у вас погано працює форма, це навіть більш серйозна проблема. Кілька швидких точок, щоб думати про:

 • Переконайтеся, що у вас є правильна взуття для вашого загальної ваги, включаючи рак торбою. Ви знайдете вам потрібна додаткова подушечка в туфлі, як ти стаєш важче.
 • Робіть одязі на твердий бетон. Трава і бруд є найбільш бажаними, але навіть асфальт краще, ніж бетонні тротуари.
 • Зробити швидкий темп ходьби і збільшити вагу. Ходьба буде значно легше на колінах, ніж біг, і ви зможете працювати з великими вагами, коли ви робите це. Принаймні, чергувати біг і ходьбу дні, коли ви тренуєтеся.
 • Бігти в гору, йти під гору. Біг в гору знижує вплив на коліна і прискорюють ваш пульс. Піший спуск дозволить знизити вплив на коліна і дозволяє ваш пульс охолонути трохи.

Насамперед, прислухайтеся до свого тіла. Не важливо, наскільки ти молодий, ви, ймовірно, дійдеш до точки, коли коліна запалюються. В ті часи, взяти мішок зморшки, і зробити щось, що набагато менший вплив, щоб отримати кров тече через цю область. Альтернативи включають еліптичний, плавання, вода і т. д. Запалення є тимчасовим, так що ви можете повернутися до одягу після того, як напад проходить. Просто треба зарезервувати і захисту вашого часу вправи, але робити те, що не робить його гірше, так що ви не мають, як складно повернутися до вашої звичайної тренування.

+237
Edward SPEAKER 7 лист. 2011 р., 01:06:47

Я роблю 5х5 і якщо і немає проблем з відновленням. Якщо вас турбує втому та відновлення ЦНС, ніж відповідь насправді це залежить від того, наскільки добре ваш організм відновлюється, і як ви себе почуваєте. Це, очевидно, буде залежати від типу тренування ви робите також. Так що спробуйте його і подивитися, що відбувається. Немає правильної відповіді.

Якщо ви відчуваєте себе добре і ви просто не синтез м'язів , є деякі дослідження, які були зроблені з Layne Norton, щоб показати оптимального синтезу м'язів відбувається кожні 4 години є і користь у використанні протеїну кожні 4 години або близько того. Однак це лише кілька досліджень, в яких не сотні досліджень, це не висічені на камені, і навіть якщо висновки вірні вони стверджують, що лише незначна перевага, нічого більше . ви все ще робити успіхи без нього. Ви повинні зважити, перш ніж якщо ви за незначне поліпшення синтезу м'язового. Якщо це те, що заважає вам у вашій дієті ,це набагато важливіше, ніж ці хвилини переваги

+232
cj333 5 лип. 2014 р., 19:39:17

Це залежить від того, якщо у вас виникли відомі харчові алергії. Більшість протеїнові коктейлі, сироватковий на основі, що означає, що ви можете мати проблеми, якщо ви не можете пити молоко.

Ви також знайдете деякі інші потенційні алергени в інших протеїнові коктейлі, такі як яйця, або горіхи (зазвичай екстракт для ароматизації).

Найбільший винос це:

Якщо у вас немає харчової алергії, протеїнові напої є безпечними.

Однак вони зазвичай дорожче, ніж отримати білок зі звичайної їжі. 1-2 порції після тренування буде достатньо.

+189
Landon Wark 7 серп. 2017 р., 02:13:19

Я дорослий чоловік . Я зробив ухил і стандартні режими протягом останніх 2 років. з фронту , моя груди виглядає добре, але я все ще бачу зайвий жир і це виглядає негарно. будь-яка рекомендація про те, що тип вправ, який допоможе мені позбутися цього жиру?

+188
Mandvi Kumawat 5 черв. 2015 р., 17:16:34

Як говорить Ден Джон б сказав, Все залежить від ваших цілей. Насправді дуже багато програмування, або, як ви рядок вашого вправи разом протягом усього сеансу і протягом усього циклу, має відношення до вашої мети. Існує кілька підходів до програмування:

 • Набори х повторень @ вага, з іншим по мірі необхідності в період
 • Supersetting: перемикання між 2-3 вправи одне за іншим, а потім відпочивати до початку наступного циклу
 • Терміни: пауза на кілька секунд, повільно вниз концентричними та/або ексцентричній фази, і межа лежить між підходами.

У програмуванні на конкурс піднімаючись, звичайною практикою є основний підйом на сесію. Головний ліфт був звичайний старий підходів і повторень на набір ваги, стільки відпочивати, скільки вам потрібно, щоб переконатися, що ви отримаєте наступний набір. Роботи допомога, де ви отримаєте все найцікавіше з навчанням змінних.

Компроміси

 • Чим більше спокою ви дасте вашому тілу, тим краще він спілкується з втомою
 • Втома є компонентом, який може зробити вправу складніше, і може навіть привести вас до точки відмови (тобто не в змозі виконати більше одного представника). В залежності від ваших цілей це може бути хорошою річчю.
 • Деякі частини вашого тіла повністю залучені в низку вправ, так що будьте обережні, не забиваючи їх дуже багато
+160
dstarh 23 вер. 2011 р., 03:28:59

Дуже проста відповідь:

Мармеладкі, льодяники, знежирене молоко, яєчні білки. Швидкі вуглеводи і швидкого поглинання білка.

Або...

Ти просто занудствуешь, якщо ви не працюєте тому що у вас немає быстроусваиваемых вуглеводів і/або білку порошок харчуватися безпосередньо після силового тренування.

Дотримуйтесь збалансованої дієти, заснованої на макроси для будь-якої вашої мети (вирізати, сипучих, підтримувати), тиск/потягніть вага і сон. Прополоскати і повторити.

Тренування і дієти прості, добавки не треба будувати дивовижний статури, що ви будете пишатися, а ваші друзі будуть заздрити, не думати про це.

+159
Hasind 13 січ. 2012 р., 17:54:40

Ви повинні спробувати постійний підколінного сухожилля розтягнути. Який дозволить вам тримати досить прямою спиною, одночасно простягаючи свої жижки.

enter image description here

Зображення з http://www.abc-of-fitness.com/leg-stretch/standing-hamstring-stretch.asp

Також це одне (перейдіть за посиланням, щоб побачити зображення) від about.com:

 1. Стояти однією ногою від стіни і покладіть руки на стіну на висоті плечей, на ширині плечей.
 2. Зробіть крок назад однією ногою, одночасно штовхаючи в стіну.
 3. Тримайте спину прямою і прес-п'яти на підлогу.
 4. Утримуйте протягом 10 секунд.
 5. Крок вперед і повторіть з іншою ногою.

Обидва вони повинні дозволити вам протягнути ваші підколінні сухожилля не напружуючи нижню частину спини.

+73
infiniteLoop 3 лют. 2011 р., 16:02:48

Я 5'10" в висоту і вагу всього 56кг. Я намагаюся бути масивними і робити деякі фізичні вправи щодня, як віджимання не менше 30 хвилин, з двома перервами. В останні 6 місяців я набрала всього 5кг

Я дуже зайнятий і не можу піти в спортзал регулярно. Як я можу побудувати гарну статуру і набрати вагу не ходити в тренажерний зал?

+54
Nikodim 24 квіт. 2011 р., 02:24:23

Зазвичай на цих видах гантелі число відзначених за весь об'єкт: обох кінцях, і сам бар.

Це інше, ніж окремі тарілки і бари, де вам потрібно вирішити у вазі барі і кожна пластина важить стільки, скільки написано на стороні. 135lbs на звичайній олімпійської штанги становить 45 за бар, і за 45 пластини з кожної сторони (45+45+45).

Знову ж таки, в твоїй картинці більше схожі на гантелі в тому, що вага вказується за весь об'єкт.

+16
McKenzie Tate Gagnon 25 лют. 2019 р., 12:01:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil