Широкий хват підтягування або зігнути рядків для виправлення постави комп'ютер?

Я хотів би використовувати одну з цих вправ, щоб допомогти зміцнити спину, в поєднанні з тягнеться в грудях і плечах, щоб допомогти виправити мої згорнуті вперед плечі ('комп'ютер постави'). З цих двох, яка найбільше підійде для цієї мети?

+621
Alexey132 23 лют. 2011 р., 09:29:27
37 відповідей

У мене давня проблема з коліном від катання на гірських велосипедах і я теж дуже погано працює. В результаті, ніколи не працює спрацювало для мене. Моє коліно було боляче робить весь досвід кисло. Це також застосовується для бігових доріжок.

Коли я зробив різні бойові мистецтва я б бігати босоніж в спортзалі під час тренування, і я був здивований, побачивши, що моє коліно не турбувало мене взагалі. Тому я купила собі пару з тих Vibrams і почав біг на відкритому повітрі з ними.

Враження:

 • Я набагато краще і швидше, ніж я зазвичай роблю; відчуття дивне.
 • Поки я тримаю на досить м'якій поверхні (тобто, не працює на вулиці), мої коліна щаслива, моя спина щаслива, все добре.
 • Коли ви вперше почати працювати босоніж, ноги можуть хворіти, тому що ти не звик до цього, але це зникає через кілька тижнів.

Маючи на увазі, що цей досвід у недосвідченого бігуна, дозвольте мені сказати, що біг босоніж є одним з кращих речей, які я зробив для себе :)

+984
user302874 03 февр. '09 в 4:24

Це не тільки законно, але він це пояснює в семінарі в наступному відео: https://youtu.be/QJskWqVcaE4

+868
Chuck Bartowski 25 квіт. 2010 р., 01:37:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Думаю, з точки зору специфіки здійснення конкретних заходів. Якщо захід щодо підіймання і перенесення меблів, то хорошим вправою буде підйом і перенесення меблів або громіздких Ваг. Одна з головних завдань цього заходу, щоб уникнути травми, так що ви не пропустите будь-який час в тренажерному залі.

Якщо рухати меблі нова для вас практика навпочіпки перед предметом меблів, перевірка кількості ваги, щоб підняти і куди краще схопити, спину і зад позицію, ліфт, дихання АБ-контроль, перенесення, дихання, і присів. Вам може знадобитися більш стійку позицію, ніж ваш звичайний присед, щоб дозволити вам отримати близько до громіздких меблів. У цьому випадку ви хочете, щоб переконатися, що ваше привідних м'язів стегна і підколінні сухожилля згинання. Почати з меншого, світлої меблів, як стілець або стіл і працювати ваш шлях вгору поступово, концентруючись на підйомі форми. Ви можете також розглянути носити пояса ліфтинг.

Отримати допомогу, якщо ви можете. Якщо у вас ліфт з одним, виробити розраховувати на ліфт і присів так, що ви знаходитеся в синхронізації і уникнути несподіваного падіння - часта причина травм. Перш ніж приступити до роботи, перевірте наявність яких-небудь перешкод, ступенів, дверними прорізами, щоб маневрувати через, незакріплені килимки та електричні шнури, домашні тварини і т. д., та планувати відповідно. Пам'ятайте, що ваш огляд утруднений при перевезенні громіздких предметів, тому переконайтеся, що ваш шлях ясний і рівень. Плануйте заздалегідь, потрібно використовувати програму або меблі візок і ручний візок, так що ви можете працювати розумніше і безпечніше. Удачі.

+826
Andy Friese 10 січ. 2020 р., 05:40:01

Цікаво!!

Ідея була б просто почати вже підніматися ваша подруга на додаток до вашої поточної роботи вагу. Тримайте піднімаючи її поки є сили тримати в ліфт з якоїсь стабільності на хороший період часу - можливо, через 10-20 секунд буде хорошим початком. Потім почати додавати в рухи, такі як ходьба, утримуючи, прогулянки і поцілунки при проведенні і так далі.

Це все прогресування працювати і потребує часу.

В той час як ви на нього, зробити деякі основні роботи, які допоможуть зі стабільністю. Дошки, обтяжені планками, висить Раїса ноги, присідання, віджимання і т. д.

+822
chandru kutty 4 лист. 2014 р., 07:23:37

Грунтуючись на особистому досвіді:

Змініть свої тренування. Замість того, щоб робити ті ж самі речі весь час, змішати його. Е. Р. замість того, щоб робити ваші звичайні вправи, потім Б, В,Г,Д, У, З, а потім Е, D, B на іншій сесії і т. д.

Також якщо ви намагаєтеся набрати вагу, який звучить, як ви, я думаю, що вам потрібно більше днів відпочинку! - Якщо ви можете зробити 6 днів на тиждень, з >1 годину вправи на сесії, схоже, що ваші тренування-це не складно... так що, ще радимо: вправи, скажімо, 3 дні в тиждень (інші дні відпочинку), і в цих навчаннях днів, робити інтенсивний високий низький вага, повторень вправ.

+810
Prabuddha Prabhu 17 черв. 2015 р., 04:23:17

Гуляти не працювати нога (якщо ви не страждають ожирінням) і починає боліти після самозахоплення 50 фунтів штангою означає потрібно розвивати більше сили у ногах. Якщо це все, що ти можеш присідати - що було б дивно, враховуючи, що ви сказали: "Мене цікавить тільки сила і ніщо інше, як частина моєї тренування" - я не згоден з Macedon93. Ви повинні бути присідає 3 рази в тиждень і збільшуючи загальний вага кожної сесії. Присадкуватий є, мабуть, найкращим водієм загальну міцність, і робити їх послідовно є обов'язковим.

Я не можу сказати, як їдять різні продукти впливають на ваш організм (за винятком того, що їсть бекон робить тебе щасливою) але я можу сказати, що болючість викликана певним рухом, найчастіше, зменшити, що точно такий же рух. Хоча ваш стан не є Д. О. С. М. Як зазначено вище, якщо відчуття схожі, ви просто повинні тримати на корточках. Зробити Кубок присідання, сидіти в нижньому положенні і притисніть коліна з ліктями. Спробувати розтяжка м'язи по-різному, крижані ванни, гідромасажні ванни, а також приймати ібупрофен перед підйомом. Це може зменшити набряк і допомогти вам працювати через будь-які болі, які можуть існувати.

+800
BaxTi 1 жовт. 2018 р., 20:17:06

Питання 1: чи Є гіпертрофія навчання допомогу для більшого можливого нервової виходу?

Гіпертрофія навчання, ймовірно, не сприяють зростанню нейронних диска. Саме через анатомічних властивостей м'язів.

enter image description here

М'язові волокна, іннервіруемие в групах, званих рухових одиниць, одним моторним нейроном (вище малюнок показує одну рухову одиницю).

Роблячи гіпертрофія-тип навчання, нейронна вихід досить низька (у порівнянні з силовими навантаженнями) і не є достатнім для моделювання мотонейронів в "зародку" (збільшення кількості м'язових волокон в руховій одиниці, які вони іннервують). В простих термінах, гіпертрофія тип навчання не може збільшити кількість м'язів волокон в руховій одиниці. Порівняно з осілих людей, я б припустив, що існує підвищена нервова поїздка, однак, цей ефект у подальшому навчанні є незначним.

Що цікаво, однак, якщо ми підкинемо монету і запитати себе:

Тренування для збільшення нервової виходу, вплив ефекту гіпертрофії навчання?

дійсно, це так.

Коли новачки починають ходити в тренажерний зал, їх внутрішньом'язової координації є досить низьким. Сутички, що м'язи виробляють неефективні, і активувати кілька моторних одиниць. Через місяці і роки тренувань харчування, наприклад, у професійних спортсменів, що координація набагато краще, рухових одиниць більше (більше волокон іннервуються кожного мотонейрона) і активуються більш автотранспортних одиниць. Що це означає для спортсмена?

Уявіть, що м'язи новачка: 100 моторних волокон; вона складається з 10 автотранспортних одиниць, кожна з яких складається з 10 м'язових волокон. Під час скорочення (від заданою інтенсивністю), активуються лише 3 рухових одиниць (м'язове напруга одно що виробляється на 30 м'язових волокон; 3*10).

Через силові тренування, розміри рухових одиниць збільшується (від 10 до 15 в даному випадку) (є перекриття між рухових одиниць; одне м'язове волокно може бути іннервуються більш ніж одним двигуном neurn), і кількість активованих рухових одиниць збільшується також (від 3 до 5).

Ці зміни призводять до активації м'язових волокон 75 (15*5), замість первинних 30.

Автоматично, 1ПМ вище. І коли ви виконуєте гіпертрофія тренування, стимул більш ніж удвічі перевищує спочатку. Це причина, чому пауерліфтерів і спринтерів набирати масу дуже швидко при введенні гіпертрофії фаза на початку їх макроциклів.

Що стосується вашого другого питання, ваш генетичний код визначає тільки ваш потенціал. Наприклад, якщо ваші батьки мають 60% і 70% швидко скорочувальних волокон в середньому, тоді ваш генетичний потенціал знаходиться в діапазоні 55-75%. Роблячи великі відстані аеробне тренування протягом 30 років, ви будете в кінцевому підсумку з 55% повільно скорочувальних волокон, не менше. Те ж саме стосується вибухової підготовки; ви ніколи не отримаєте 80-85% швидко скорочувальних м'язів, необхідних, щоб стати олімпійським спринтером.

Майте на увазі, що всі вказані цифри є штучними для пояснювальній вартості. Цілком можливо, що ваш генетичний потенціал у вищевказаному випадку складає 30-90%; за моїми відомостями, немає жодного дослідження на що.

+776
Amie Estilles 7 лип. 2011 р., 03:32:10

Я використав, щоб бути в змозі зробити 50 віджимань за один раз без проблем, коли я працював майже регулярно. Я зупинився, коли раптом при виконанні віджимань, як я був би близький кінець і напружуючись, щоб отримати ці останні, м'язи на шиї (під підборіддям) починають відчувати, що вони дійсно тягнуть/напряг. Якщо я перестану їх робити, у мене немає ніякої болі в шиї або проблеми після, але це досить страшно, коли це відбувається. Мені просто цікаво, чому це відбувається?

+768
ital 15 квіт. 2013 р., 10:18:36

Вчора я помітив, що широта з лівої сторони виглядає менше, ніж на моїй правій стороні. Тому я подумав, що я піднімаю нерівним, коли робиш лат Pulldowns. На тренуванні сьогодні я дійсно зосереджені на активізації обох сторін латів рівномірно і помітив, що мій лівий біцепс відчуває біль значно швидше, ніж права, яка для мене означає, що на лівій руці у мене біцепс бере на себе багато роботи в латах зробив би. Так що я насправді підніматися нерівномірно, що призводить до меншої лівої лат.

Що я можу зробити про цю проблему, тільки з акцентом на активізацію латів рівномірно/з акцентом на активізацію лівого широта замість лівого біцепса. Може бути, деякі попередньої активації допоможе?

Я роблю регулярні лат Pulldowns з Зверху зчеплення, 3 сети х 10-12 повторень. Крім цього, я також роблю кабельне рядків для моєї верхній частині спини. Я не в змозі зробити лат Pulldowns "один озброєний", тому що в моєму залі немає такого автомата, який дозволяє це. Тільки кабель машина з одним кабелем.

+755
user142678 26 квіт. 2015 р., 05:05:04

Є конфлікти, які були зареєстровані раніше, короткострокового голодування впливає на втрати білка. Проте ряд досліджень показують, що збільшує розпад білка під час короткострокового голодування, так що дуже можливо, що, як ви відчуваєте, що ви насправді втратили деяку кількість білка і не тільки жиру. Ви можете слідкувати за цієї статті для одержання додаткових доказів. http://ajcn.nutrition.org/content/46/4/557.full.pdf+в HTML

Існує також ще один огляд, який має 3 інших досліджень, які також підтримують аспект підвищеного розпаду білка під час короткострокового голодування.

http://nutritionreviews.oxfordjournals.org/content/nutritionreviews/73/10/661.full.pdf

+724
Mike Cohen 2 груд. 2013 р., 18:13:05

Я повністю згоден з підходом дотримуватися базових силових вправ і працювати 3-4 рази в тиждень. Я настійно рекомендую взяти Стартова сила книга Марк Rippetoe (http://startingstrength.wikia.com/wiki/Starting_Strength_Wiki). Він фокусується на міцність більше, ніж витривалість або розмір м'язів.

Реальний відповідь, що ви хочете зробити? які ваші цілі? Якщо ви хочете потрапити у великий/загальний стан здоров'я, ніж так, це відмінний підхід. Якщо ви хочете схуднути, ви повинні також зосередитися на харчування. Якщо у вас є певний вид спорту/хобі, які ви виконуєте (плавання, велоспорт тощо) ви, ймовірно, захочете змінити свої програми з акцентом на свій конкретний інтерес. Запишіть свої цілі, залишайтеся з одного підходу (це може зайняти 8-12 тижнів, щоб побачити поліпшення). Удачі.

+692
B lopez 16 бер. 2010 р., 13:32:53

Я дуже зайнята людина, тому я не можу витрачати по годині в день приготування речі, так що шість місяців тому я зробив метод, який складався з овочів, мають вже вирізати в холодильнику і кожен раз, коли мені потрібно поїсти, я просто готую рис з рисоваркой і додати ті.

це займає у мене 5 хвилин на їжу, і це величезна гейнер але боюся, це не найкраща річ, щоб зробити. Я не дуже добре розбираюся в харчуванні, так що я поняття не маю, що я роблю.

Зараз я в основному їм на вечерю :

 • 300 гр рису 100 гр кіноа
 • 1 чашка моркви і брокколі
 • 100 гр сочевиці

Я їв це протягом 6 місяців, і я дійсно не заперечую але я классифицирую себе як ектоморф і я не можу здатися, щоб набрати вагу з цим.

я повинна її міняти ? І якщо так, то як ?

Зи : я знаю, що ця їжа виглядає як вегетаріанець, але я не, я просто знаходжу його зручним.

Дякую заздалегідь !


редагувати : Дякую за відповіді, ви підняли багато неточності в мій перший пост, тому тут ви можете знайти більше інформації :

на сніданок я зазвичай п'ю коктейль з :

Мені 20, я 1m84 висотою 68 кг і я сплю 6 годин на добу

Я ходжу в тренажерний зал 2 дня на тиждень для верхньої та нижньої частини тіла, використовуючи фрилетикс для реальної програми.

+679
Bharat Gupta 14 лип. 2016 р., 15:56:37

Я б сказав, що ви намагаєтеся зробити, це об'єктивний аналіз, на здоров'я, якщо ні, пов'язаних з...що я хотів сказати наступне описує як те, що ви, можливо, захочете спробувати:

Схоже, що ви хочете зробити, це записати ці дані за рік чи півроку. Відслідковувати споживання калорій-це те, що вимагає набагато більш короткий термін, але для діагностики щодо вашого фітнес-рівня (тобто вміст жиру, і сказати, рівень стресу) вони можуть бути збільшені або зменшені протягом декількох днів або тижнів. З коливанням подобається, що це буде важко сказати, моє навчання поліпшив цей куточок мого життя, якщо це в більш широкому масштабі. Масштабувати в більш великі терміни, і ви зможете побачити остаточні тенденції, засновані на останніх 6-12 місяців напруженої самовідданої роботи, будь-яке коливання в той же час будуть несуттєвими по відношенню до вашої спільної мети.

+607
Zocker3333 19 серп. 2015 р., 19:43:07

"Ваша нервова система стане більш ефективної доставки електронні сигнали, щоб ваші м'язи скорочуватися. Ви зможете набирати більше м'язових волокон, напружені м'язи, а потім більш низький і ось, ви зможете більш ліфт"

Якщо сила нервової, тому що м'язи одні лише рядки, приладами, м'яса, очікують активації нервової системи, то теоретично наші тіла не стають сильнішими, просто ми вчимося робити те, що вже в наші межі всі більш та більш ефективно, вірно?

Це може означати, що максимальна міцність вже був встановлений і визначений день, коли ми народилися від нашої генетики і важелі і тільки чекаючи, щоб бути активований через роки навчання і адреналін постріли. Поправте мене, якщо я помиляюся.

Якщо це правда, то як же спортсмени, що вага 140-160 кг близько 40% жиру, неймовірно сильні, їх сила з-за кількості калорій, або є важлива перевага такий товстий?

+588
soulavika 27 черв. 2016 р., 09:31:49

Працювати два рази в день цілком типово при досягненні передових і елітних рівнів. Коли люди задають це питання, я постійно роблю посилання на Олімпійських важкоатлетів, які піднімають важкі годин в день, частіше два або три рази в день.

Практично кожен елітний (сила), які спортсмен піднімає або використовує свої м'язи в такій же мірі, кілька разів в день. Взяти до прикладу професійних футболістів: важка атлетика і практики майже кожен день. Є деякі виключення з цього правила, але ті люди, які піднімаючись в немислимо великій кількості (якщо ти стирчиш 800+, це ви).

Я люблю цю цитату Джона Броза, тренер 2011 і 2012 американського національного чемпіона з важкої атлетики Пет Мендес:

Якщо ви не можете піти в спортзал і присідати важких двічі в день, кожен день, ти не перетрудишся, ти недостатньо підготовлений.

Любіть його або ненавидьте його, я думаю, що Грег Глассман потрапив у саму голову з цією цитатою, а також:

Чому це, що найбільш схильні хвилюватися і запитайте про "перетренованості" про, як, ймовірно, встановив новий рекорд в Олімпійському Декатлону, як вони коли-небудь перетренуватися?

Основною проблемою є травма. Поранені: (тужиться) м'язові тканини викликає занепокоєння, але більш важливими є інші м'які з'єднувальні тканини, які можуть зайняти місяці, щоб зажити. Хрящі та диски хребта також легко ранимими, коли перестаратися. Тому дуже важливо, щоб поступово збільшити гучність.

Щоб відповісти на ваше запитання, я б собі додаткового обсягу було вигідно, принаймні, гострі напади такий один день. Це зазвичай займає багато часу, щоб почати бачити позитивні або негативні наслідки зміни обсягу тренування і частоти. Якщо ви хочете правильну відповідь, ви повинні бути науковими про це, і міра. Ви знаєте, дотримуватися двічі в день на тренування рука протягом шести тижнів і подивитися, якщо ваша сила поліпшується. Взяти вимірювальну стрічку і виміряти свої плечі. Щось на зразок цього.

Частота-це просто ще одна змінна в прогресивної перевантаження рівняння, яке, до речі, являє собою досить складне рівняння, коли ти починаєш бути науковим про це. Брет Контрерас перераховані ці 12 методів прогресивної перевантаження в статті, кілька з яких мають відношення до вашого питання:

 • Зняття однієї і тієї ж навантаженні для збільшення відстані (діапазон руху)
 • Зняття однієї і тієї ж навантаженні і тому з кращою формою, більше контролю, та менше зусиль (ефективність)
 • Зняття однієї і тієї ж навантаженні для більш повторень (обсягу)
 • Підйом важких вантажів (інтенсивність навантаження)
 • Зняття однієї і тієї ж навантаженні і обсяг з меншим часом відпочинку між наборами (щільність)
 • Підйом вантажу з більшою швидкістю і прискорення (інтенсифікація зусиль)
 • Робити більше роботу в той же проміжок часу (щільність)
 • Робить ту ж роботу в менш кількість часу (щільність)
 • Робити більше наборів з однаковим навантаженням і кількість повторень (обсяг)
 • Піднімаючи ту ж навантаження та обсяг найчастіше тиждень (частота)
 • Робить ту ж роботу, в той час як втрати маси тіла (збільшення відносного обсягу)
 • Зняття ж навантаження і її обсягу, а потім розширюючи набір минулому технічний збій з форсовані повторення, негативи, падіння набори, статичні пози, паузи відпочинку, часткових повторень, або після виснаження (інтенсивність роботи)

Я впевнений, особливо в 23, це майже не проблема для вашого організму. Вам достатньо просто відпочити і поїсти. Ось деякі подальшого читання, якщо ви зацікавлені:

+532
Zack Mansbridge 25 січ. 2014 р., 08:28:04

Особисто я ношу їх з кількох причин, і я думаю, що вони, безумовно, варто інвестицій. У мене дуже погані вени випирають з-за багатоплідної вагітності. Носити легінси стиснення, він не тільки допомагає тримати кров тече як треба, це полегшує біль. Вони також, здається, допомогти в мій час відновлення. Контроль температури тіла також корисно, щоб вийти в двері, коли температура опускається. Крім того, як ми старіємо, і якщо я повернуся на фітнес, де ви знаходитесь, ви не можете бути твердо, як ви хочете, і давайте вирішувати її. Ніхто не хоче йти працювати, коли він показує, що треба відпрацьовувати. На жаль, ця причина з марнославства, але вам виглядати краще в них. І коли ви дивитеся, як ви знаєте, що робите, ваш розум думає, що він може зробити що завгодно! Успіхів вам у ваших пошуках.

+509
Marissa Sims 20 бер. 2018 р., 23:07:23

Короткий відповідь, Ні, це не строго краще, але...


Під час їжі 6 разів на день за 3-разове харчування-це технічно не вимога, це все про поживної цінності ви насправді споживають. Що я маю на увазі під цим:

Мова йде про суму Micros і макроси, які ви насправді споживають в 3 рази на відміну від запропонованих 6-ти. Однак, з середньої людини, який зовсім нещодавно почав регулярно працювати і живе за рахунок 3-разове харчування, є шанси, що він/вона зазвичай під їжі з точки зору калорій і інших поживних речовин, тому ви повинні почати їсти більше, що ж пропонує питання для більшості людей, навіть думала, що вони не розуміють спочатку.

Чому рекомендується їсти 6 прийомів їжі на відміну від 3:

 • Ви не будете використовувати, щоб жерти стільки їжі. Якщо ви просто збільшити розмір порцій, ви будете часто відчувати себе хворим і навіть нудить від їжі, що часто в два рази розміру ви будете регулярно їсти. З іншого боку, якщо ви їсте 6 разів на день, розмір порції буде відносно невеликим, що робить його набагато легше засвоюється
 • Ваше тіло жадають більше їжі, оскільки ви нещодавно почали працювати, вашому організму знадобиться більше палива. Якщо ви навіть випадково під-го з 3-х разовим харчуванням, ви будете часто жадають більше їжі - не досить великий для іншої їжі, просто що-небудь підходящого розміру - ну правильно... нездорові закуски!!
 • Будучи новою для дієти, ви будете часто прораховуються розміри порцій, Micros та макроси на ранній стадії. Нічого соромитися, це трапляється, питання, якщо ви збільшити розміри порцій, а не їсти частіше, це може призвести до перепадів рівня цукру в крові , враховуючи, що ви за з'їдений певні приправи.
 • Рівні енергії - з урахуванням ваше тіло має постійне споживання протягом дня, він стає краще по розподілу спожитої енергії протягом дня, замість того, щоб зберегти і врятувати те, що ви приховували від 3-разове харчування. В результаті, ви будете почувати себе більш енергійним і, можливо, навіть щасливішими протягом дня.
 • Мотивація - це останній пункт суб'єктивний, але, принаймні, особисто кажучи, коли я крила його і з'їсти 3 страви, я часто могла йти в ногу з моєї дієті і добова калорійність раціону, проте через місяць або два, я почала відставати і повільно, але впевнено відмовився від дієти взагалі. Принаймні, особисто я знаходжу його набагато легше дотримуватися дієти, якщо у вас є суворі прийоми їжі (наприклад я навіть встановити сигналізацію) - таким чином я завжди переконайтесь, щоб з'їсти права частина, без пристрасті їжі протягом дня і може легко дотримуватися моїх цілей.

Тим не менше, якщо ви відчуваєте, що ви досить дисципліновані, щоб поїсти 3 рази в день і успішно дотримуватися дієти, тоді немає причин для 6 прийомів їжі. Але для починаючого спортсмена, він зазвичай допомагає розділити своє харчування на більш реальний/реалістичний план.

Ще одне останнє зауваження, 6-це не якийсь чарівний оптимальна кількість.
Це може бути 5, може бути 7. в залежності від того, як часто у вас є час, щоб поїсти або навіть відчуваєте, як їдять. В кінці кінців, це все про те, що ви споживаєте (поживні якості) і в якій кількості (калорій, білків, вуглеводів і т. д.)!

+475
user2200004 7 бер. 2016 р., 08:49:20

Намагаюся більше потієш під час тренування-це ідея, яка залишилася від спорту по ваговим категоріям, як веслування, боксу, боротьби колегіальний. Ідея полягає в тому, що спортсмен буде поставити на додаткової м'язової маси, потім зневоднюють себе перед подією або зважуванні вписатися в потрібну вагову категорію. Більшість спортивних дозволять спортсмену якийсь шанс регидрировать перед конкуруючими.

Якщо ви намагаєтеся скинути вагу, що ви хочете втратити жир. Носіння додаткових шарів (кофти, сауна костюми, тощо) будуть заважати ваші тіла природну систему охолодження, зробити вправу відчувати себе важче, і зробити його легше отримати зневоднення. Ви будете втрачати вагу води через додаткову потовиділення, але ви заміните це перший раз, коли ви п'єте воду.

Ви, ймовірно, буде краще працювати з одягом, що світло і неограничительные, і допомагає вам залишатися прохолодним. Або, якщо ви тренуєтеся взимку, легкий шар, щоб зберегти шкіру і кінцівки від обмороження. Ця одяг зробить його більш зручним для тренування важче і довше. І працювати складніше і довше, будуть допомогти вам спалювати калорії і втрачати жир.

+474
sierrasdetandil 25 квіт. 2015 р., 09:39:38

Нічна пітливість може бути пов'язано зі збільшенням інтенсивності вправ з-за впливу фізичних вправ на функції ендокринних залоз і гормонів secreations. Загалом, рясне потовиділення вночі викликано гормонами. Саме тому жінки в період менопаузи схильні до нічної пітливості.

Однак, є також кілька інших причин, в тому числі медичні препарати, причини, нічна пітливість може знадобитися медичне обстеження в ряді випадків.

Якщо ви хочете об'єктивної інформації про вплив збільшення інтенсивності вправ на щитовидній залозі, див. методичні рекомендації: інтенсивність вправ і її вплив на тиреоїдні гормони , що згадуються в цій статті Армстронга: підвищене фізичне навантаження і потіння вночі

+444
Sharon Kellogg 6 вер. 2011 р., 09:43:10

Чи є різниця між лат pull-Downs і підтягувань? Зокрема, широким хватом зверху версії обидва ці вправи.

+440
Ubaid Kokni 28 жовт. 2018 р., 12:28:13

Від того, що я зміг знайти в його 2-е видання, стор 69, ви повинні зробити, Етап I (1,2,3 тижні); і IV етапу (тижня 4,5,6). Якщо у вас є тверде підставу і знайти фазу 1 занадто легкою, потім перейдіть до кроку 2. Дві нижні лінії, як раз перед рисунок 4.2, каже:

Якщо бігун має в наявності шість тижнів до його останньої гонки, виділяє три тижні першого етапу навчання (пріоритет тижнів 1,2,3) і три тижні IV етапу навчання (пріоритет тижнів 4,5,6).

Джек Деніелс називають фаза I як "фонд та профілактика травматизму" фазу. Табл. 4.1 на стор 82 описує фаза I як "легкі траси і успіхів".

Його пріоритети на наступні стадії підготовки виконуються послідовно, якщо у вас є час для всіх чотирьох етапів. Але, якщо ви вже робите багато легко працює з деякими кроками, то ви, ймовірно, не постраждає починається другий етап.

+440
Simon Sheehan 24 серп. 2013 р., 17:13:44

Я не боюся води або холодна, але дуже чутливих до холодної воді, особливо на животі, талії і спині. Коли інші люди стверджують, що вода тепла, у мене є труднощі, щоб дихати. Я можу зробити що-небудь?

+370
Sean S 21 трав. 2011 р., 16:01:02

Гормони, які вивільняються під час сну буде найбільша причина. Якщо ви не спите досить довго, ви можете пропустити сон відповідальний циклу гормону росту. Звичайно, ви також можете почати страждати від позбавлення сну, Якщо ви отримуєте занадто мало сну. Відпочинку і відновлення отриманих в ході сну теж корисно, але це не залежить від попадання поспіль сплю.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3065172/

+362
SubXero14 19 трав. 2012 р., 12:11:48

Один раз в тиждень, 4 сети по 5-8 повторень і 3-5 вправ в залежності від того, якщо я втомлений чи ні

Якщо ви робите це в той же день, як і при тренування грудей, то це занадто великий обсяг за один сеанс. Трицепс бере участь у найскладніших вправ грудей (Р. Е. жим лежачи, віджимання тощо). Так що ви, ймовірно, насправді вразити ваше трицепс по 5 вправ за один сеанс.

Спробуйте змінити на максимум 2/3 вправ, які спеціально ізолювати трицепс. (Е. Р. Кабель Трицепсів Pulldowns, Кабельні Розширення Накладні)

Крім того, в діапазоні 5-8 повторень буде вважатися 'сила' діапазоні повторень. У цьому діапазоні повторень може бути негативний вплив на тіло, ніж свої авангардні 'гіпертрофія' 8-12 повторень. Але, якщо ваша мета-збільшити силу, то це нормально дотримуватися діапазоні 5-8 повторень.

+360
Jonathan Pritchard 29 серп. 2012 р., 03:30:49

Є 3 хороших програм я знаю, що гантелі зосередженим. Вони вимагають свої гантелі, щоб піднятися хоча б досить високий вагу.

Хороша програма, що ви буде робити послідовно.

+341
sanjay Chauhan 19 вер. 2012 р., 00:33:12

Лариса відповідь охоплює практично всі підстави, однак крім того, якщо вас турбує грудної сила, я рекомендую плеча западини.

На жаль, у них немає спеціальній сторінці ExRx, однак вони згадуються під лопатку суглобів сторінка. У той час як люди часто працюють з верхньої і середньої трапецієподібних, нижніх волокон є більш глибокий, менш естетичний, м'язи і часто безробітні.

Де верхні трапецієвидні використовується підняття плечей, нижня використовується у витягуванні їх знизу, як показано на малюнку нижче:

enter image description here

По суті, ви можете працювати за ці монтажі, бар DIP як показано, тримаючи зброю заблоковано опускання тіла і концентруючись на знову піднімаючи тіло.

Крім того, якщо у вас в грудях або трицепсів провали ви можете зосередитися на робить повний діапазон руху і піднімати тіло як можна вище, перш ніж опустити назад вниз.

+326
m2f0 7 лип. 2019 р., 17:50:47

Стосовно "програмісти інтуїція", зазначеного вище як "програміста спині" найбільш ефективні вправи для боротьби з нею є гирьового гойдалки. Розтяжка-це здорово, але давайте будемо чесними і визнаємо, що міцна спина пручається передчуття.

У самому справі, якщо ви обмежені в часі, і можуть присвячувати достатньо часу на одну вправу, це він.

Ось приклад відео з гирьового гойдалки.

Цей рух приводить ядра досить добре, а також служить вправою для приведення лівої і правої сторін на кращий баланс. Це також дивно ефективні. В залежності від вашого поточного рівня фізичної підготовки, почати з Сказати 44 фунтових і працюють до 53. Це вправа, вам не потрібно витрачати цілу годину робити. Я через кілька хвилин в день, як правило, всі інші дні - хоч по 2 дні на тиждень я вдарив їм важче додаткові будівлі.

Це мульти-спільні навчання, які приносить майже все ваше тіло в рух. Будьте обережні: ви виходите з дихання досить швидко - швидше, ніж ви очікували. Це пройде.

Я не рекомендую починати з бігу або бігу. Вони дійсно є поглиначами часу (хоча я люблю бігати). Що сказав, після того як ви створили розумні КБ гойдалки звички (наприклад, ви можете зробити 75 нон-стоп) ви знайдете кардіо стелі досить вихований, що біг або біг буде менш неприємний - можливо, щоб бути приємним. В той момент я пішов би для коротких сплесків швидкості і побудувати до запуску милю менш ніж за 10 хвилин, потім знімати на 5к, якщо ви знайдете ви любите біг.

Крім того, сидячи на м'ячі йога для стільця допоможе з поставою і закликаю вас, щоб рухатися. В той час як ви можете мати поганий позі сидячи на м'ячі у bounciness і низький опір коченню буде часто ви підстрибуючи або катається посидівши якийсь час. Це індикатор вашого тіла готовий рухатися навколо. Тому, коли ви виявите, що відбувається, балуйте його і якщо ви можете (а ви можете) встати і зробити прогулянку, зробити деякі "стіни відтискання" або повітряні присідання або щось, щоб отримати перекачування крові. 10 хвилин за один раз три рази в день-це величезний удар для нас кодерів.

+237
aikur 19 серп. 2011 р., 06:07:24
Конкретні питання для гонки напівмарафон (21.1 км/13.1 миль).
+218
Randy Chapman 2 січ. 2017 р., 06:14:07

Жиму лежачи вага вашого тіла насправді вельми вражаючий і буде потрібно кілька місяців навчання добитися. З мого досвіду, хтось новим для тренувань вагу може підняти 50-70% ваги, в залежності від їх загального стану.

Найголовніше з вагами в общем-то, прийнятно для вас. Ви не тільки ризик травми, але щоб стати сильніше потрібно виконати досить повторень, щоб повністю працюють м'язи, і ви не будете цього робити, якщо вага занадто важкий. 3 підходи по 12 повторень-це хороша відправна точка, і це значною мірою працює для будь-якої вправи не тільки жим.

+200
slinkhi 11 лют. 2019 р., 15:40:52

Багатошаровість в одязі-це розумна ідея, якщо ви живете в холодному кліматі або в місцях, де погода може змінитися раптово, [а].

то що працює в джемпер [светр] робити?

На мій погляд, це повернення до моди з фільму "Роккі". Хоча мені подобається ідея Крістофера кондиціонування тепло [Б].

Примітки:
А - я живу в Денвері, Колорадо. Ми можемо зробити якісь дуже сильні зміни погоди. Крім того, з висоти і вологості тут, можна отримати від 50°F (28°С) перепади температури протягом дня.
Б - річні максимуми (тут) часто перевищує 100°F (38°C) протягом тривалого періоду часу. Під час сильної спеки, в нічний час мінімумів рідко 20°З (11°С) крутіше.

+192
Ibnu Abas 26 лист. 2017 р., 16:50:57

Досить таки широкий, але мій кращий пропозиція повинна вирішили, що ви хочете від цих:

Знежирене молочний коктейль/смузі: протеїновий порошок, чорниця, ожина, малина, полуниця, банан, яблуко(и). Додатковий асаї і граната (або пом чудово). Що дає свій плід і білок майже весь день (залежно від розміру) і не жахливий смак. Майже всі анти-оксидантів, якщо ти цю штуку.

Струсити/суміш: шпинат, морква, броколі, цвітна капуста, помідори, спаржа, солодкий перець. Це "найкращий" для здоров'я.

Для здорового харчування в загальному, шукати що-то на кшталт "Що їсти після інфаркту".

Іншого, риб'ячий жир, деякі горіхи і бобові, знежирене молоко.

+186
Lisa Newhouse 18 груд. 2011 р., 14:12:38

Я думаю, вам потрібно визначити, що це таке, що ви бачите як не вистачає на вашій поточної підготовки. Це допоможе вам оцінити, якщо філософія підготовки тренера сумісна з тим, як ви тренуєтеся, і якщо у них буде хороший матч для вас. Більш розпливчастим ваші цілі, тим важче буде для вас обох, щоб придумати правильний план тренувань.

Поки у вас є конкретне уявлення про те, що ви хочете досягти, сплачуючи за будь-тренер-це погана ідея. Гарний час, щоб платити за тренера-це коли:

 • У вас є конкретні методи, які ви хочете вчитися, і тренер досвідчений у викладанні них
 • У вас є конкретна проблема навчання, і ви потребуєте допомоги її вирішення. Тобто знайти правильний мобільність роботи або кондиціонер, сумісний з іншими навчальними.

Коли ви можете визначити, що саме потребує поліпшення, ви не повинні запитати, які послуги вам слід звернутися, адже ви вже будете знати. Ви також будете знати, якщо тренер є правильним чи ні. Наприклад, якщо ваш раціон переплутала, ви б пішли до дієтолога, а не тренер олімпійського підйому.

+175
user108450 12 вер. 2012 р., 01:30:23

У мене були травми коліна, роблячи одноногий присед деякий час назад. Тепер, я можу спокійно підійти, але йдучи вниз по сходах-це велика проблема.

А пішовши, як я повинен орієнтувати свого тулуба, щоб мінімізувати навантаження на коліно? Я зігнути її вперед, чи назад?

Вперед призведе до збільшення тиску на коліно, а тому буде збільшити крутний момент, вірно?

+144
Tina henstar 23 лист. 2013 р., 14:32:02

Я віддаю перевагу кучері молоток з гантелями. Якщо ви ніколи не робили їх, вони називаються завитки молотка, тому що вони імітують відчуття хапаючи молоток. Вони відмінно підходять для роботи на верхній частині передпліччя.

+72
skryvets 4 лют. 2011 р., 20:14:17

Я живу в Індії і приєдналися до 4-5 спортзали в останні 4-5 років у різних містах. Кожен раз люди роблять і пропонуєте мені робити вправи, які націлені тільки одну м'яз в день. наприклад, в понеділок тільки вправи на біцепс, в інший день тільки трицепс вправи і плечей вправи на будь-який інший день, тобто робити вправи, які націлені тільки на одну м'яз кожен день.

Я позайматися в тренажерному залі щодня 1 годину вранці і 30 хвилин увечері після вечері перед сном (більшу частину часу дня я просто сиджу на стільці, як я його розробник). Я хочу побудувати або виростити м'язи, в основному на біцепс, трицепс, плечі, груди, крила (не АБС, спини і ніг).

Так невже треба робити вправи таргетинг по одному м'язі в день, як я вже згадував вище, і якщо це необхідно, я повинна робити вправ на одну м'яз в день, вранці і ввечері в той же день, або може я мета одну м'яз вранці та іншої ввечері? Скільки часу відпочинку потрібно підтримувати між двох різних видів м'язів вправи? Чи це просто міф?
Також якщо я роблю біцепс і трицепс разом, тоді буде користь вправи зменшується?

+69
JeffO 29 лист. 2017 р., 23:21:12

Для тих, хто хоче слідувати цій дієті і подібні питання, тут представлені відповіді я знайшов:

Q1: коли вони кажуть, що високе споживання жирів, це певного типу жирів: насичені / транс
 / поліненасичених / mononunsaturated , або будь-якої з них в цілому?

Відповідь:

Хоча всі жири тварин, продукти з здорових жирів є переважними, і в кінцевому рахунку тримати вас почувати себе так само добре. Такі продукти, як тунець, лосось, молюски, бекон та інші жирні сорти м'яса декілька відповідних варіантів, але дивитися прихованих вуглеводів, які можуть бути присутніми в сосисках і хот-доги. За даними Epilepsy.com продукти, такі як вершкове масло, жирні вершки і майонез, і масло, таке як рапсове і оливкова олія також є гарними джерелами жирів, відповідний циклічної кетогенній дієті.

(джерело : посилання). ЗИ: що вони означають здорові жири полі-і моно ненасичених жирів.


В2: дієта згадується днів мінімум вуглеводів і високим вуглеводів: скільки грамів вуглеводів 
 на кілограм/фунт ваги тіла є низьким вуглеводів ? високі вуглеводи ?

Відповідь:

Скільки Вуглеводів Низкоуглеводная?

Для того, щоб стати 'жир', ви повинні споживати близько 60 грамів чистих вуглеводів на день (загальна кількість вуглеводів за вирахуванням клітковини). Однак, для того, щоб визначити, скільки вуглеводів ви особисто повинні споживати, трохи проб і помилок треба.

Загальне правило таке:

Є найменшу кількість вуглеводів потрібно, щоб дозволити максимальну продуктивність в тренажерному залі.

Це буде варіюватися від людини до людини. Будь ласка, майте на увазі, що жир стає основним джерелом енергії і великої кількості вуглеводів не потрібно.

Якщо ви не впевнені, спробуй почати з 30 грам, і при необхідності відрегулюйте.

(джерело : посилання)

+42
Antonio Baena Guerrero 10 черв. 2013 р., 15:57:57

Максимальний розмах ніг містять бічні і вертикальні рухи, такі як вертикальний шпагат поздовжній шпагат. Раритет людей досягти достатньо техніки і сил, щоб підтримувати різні розколи і обертальні рухи стегон, тому їх важко використовувати орієнтири.

Багато чинники сприяють розмах ніг. Фактори містять ядра гнучкість, основні сили, нахилу тазу і бічного підколінного сухожилля руху. Переломи хребців можуть призводити до кіфозу, тобто вдовуюча поматросим (термін служби моторного розвитку, стор 54, 2-е изд), які можуть напруга м'язів, таких як поперекові погіршення руху м'язів гомілки. Постнатального розвитку містять бурхливий розвиток supranals (надниркові залози) приблизно до 20 років і матки. Також розподіл жиру з ядра і кінцівок змінюватися від підлітків до дозрівання.

Діапазон руху ноги змінюється з плином часу. Maturition містити progession а в старості містити регресії. Отже, закономірності руху зміни. Рухів тривалість життя мотора в ноги містять вивчення різних аллюрах, таких як ходьба, біг, підстрибом і галопом. Біг-це симетричний руховий навик, а скакого є асиметричним. Біг є більш енергоефективною, ніж галопом, тому що менше потрібно для стабільності в талії, ніж зі скачуть.

Прості способи, щоб оцінити розмах лап містити правителя. Вимірювання слід оцінити пропорції різних кінцівок. Як також згадано в питання, ядро скручування повинні бути визнані. Більш простий спосіб оцінки може бути м'язової маси аналіз. Тому що професійні бігуни мають більше м'язової маси в ногах, це робить його природним, щоб оцінити його безпосередньо з різних вимірів опору, таких як вимірювання тілом. Вплив однієї ознаки розмах ніг може бути досить безглуздим.

Працює

Початок бігун має обмежений діапазон руху. Руки і ноги зсуваються в бік, а не ритмічні вперед-назад.

enter image description here

Діапазон руху розвивається за віком (п. 128-129, тривалість життя рухове розвиток 2ed, Kathleem Хейвуд). Приклади містять початок бігун і просунутий бігун. Біг-це більш просунутий рухового навику, ніж Нехай кажуть, що ходьба вимагає достатнього розмаху ніг на передову техніку.

Розширений бігун має більший діапазон руху, такі як довжина кроку, усуваються бічні руху ноги, плавний удар з п'яти спочатку на стопи, обмежений-зайві (друга дитина малюнку зліва має надмірний стрес на коліна, погано) і краще обертання стовбура, щоб дозволити більш спокійно. Руки в 90 градусів гойдалки в чашки плеча з тулубом нахилився трохи вперед, у той час як ядро прямо вздовж нахилилася вісь (задня нога до голови). Вага приходить за підтримкою в коліні, яка вимагає сили і гнучкості, зокрема з основних.

Олімпійського рівня бігун Мозес Мосоп тут працює специфікацій:

 1. швидкий backleg вперед

 2. тіло худий

 3. 0.133-0.167 з заземлюючим контактом

 4. немає вигину талії

 5. 32 кроків за 10 секунд (майже 200 СПМ)

 6. швидкість навіть на 3 хв на км

там, де бігає стиль має високу каденції, як в ковзаючи стилю бігу і довгим кроком, як в gazello стилю бігу. Цей метод вкрай виснажливим. Для більш типових gazello біг і ковзання виконується побачити порівняння тут між triathlonists. Вимоги розмах ніг більш вимогливі у gazello стилю бігу.

Біг порівнянні з галопом

Галопом часто вибирають чотири кінцівки тварин для швидких рухах під час двох кінцівок тварин, таких як люди, не в їх користь "галопом метаболічно дорожче і вимагає великих м'язових напруг на стегнах" (біомеханіка людини двоногим галопом: асиметрія диктує ногою функцій) з людьми.

Перехід з бігу на скаку потрібно близько 6 місяців після навчання працює. Галопуюча має протилежне рухів між ногами і руками аналогічно працює. Різниця в тому, що землю раз для успіхів вже в скаку, ніж працює. Асиметрія галопом означає, що воно вимагає більшої стабільності від ядра, ніж працює з людьми.

Стук дитини можна побачити на сторінці 143 книги з протилежними рукою і рухів ніг. В порівнянні, стукіт схожий з коня , де зброєю виступають в якості опори, так менше стресу для талії, ніж з людьми. Це "перший асиметричний руховий малюнок дитина вчиться" (стор 142).

Резюме та мотиваційні області

Цікаві напрями для подальших досліджень містять assesssment біомеханіки на різний стилів. На момент написання статті автор не знає, чи є різні характеристики розмах ніг були проаналізовані для бігу. Прості методи asssessment містять методи правитель і м'язової маси аналіз.

+27
CodeSandwich 9 вер. 2018 р., 11:19:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil