наслідки потовиділення під час роботи

Чи є зв'язок з запотівання і працювати?

Не паритися більше означає, що я спалюю калорій? чи це нормально не пітніти під час роботи?

+37
Fernando Arruda 29 січ. 2012 р., 15:28:34
37 відповідей

Кабелі є еквівалентом вільних ваг в тому, що вони вимагають використання стабілізуючих м'язів. Сполук руху, такі як станова тяга та присідання мають ту перевагу, що вони тренуються багато м'язи одночасно, і вони використовують шаблон руху, який є частиною нашої еволюції. Навприсядки-то маленькі діти інстинктивно. Те ж саме йде для піднімання предметів із землі (станова тяга). Ці закономірності руху формуються під дією сили тяжіння.

+954
pop es 03 февр. '09 в 4:24

Це вкрай складно для більшості людей, щоб схуднути без відстеження свого раціону, особливо при фізичних навантаженнях. Довгі і короткі його полягає в тому, що людський організм розвивався протягом тисяч років, де ви їли, що ви могли, коли ви могли, бо були шанси, що вам доведеться йти не на час. Тому наша природна реакція на спалювання калорій з'їсти, щоб поповнити ті запаси енергії, і вони довели, в одному дослідженні за іншим, що люди схильні споживати більше, ніж вони горять, якщо вони відслідковувати його.

До цього додається, що більшість заходів, скільки калорій спалюється у вправах надмірно оптимістичним. Дайте людям Fitbit і вони набирають вагу , навіть коли вони рухаються більше. Це, здається, почасти тому, що вони говорять, що вони спалили калорій Х, яка перекладається як "я можу з'їсти набагато більше". В якійсь мірі, це те ж саме, без відстеження. Пробігти милю, і Ваше тіло буде говорити вам, що ви заслуговуєте гамбургер для нього, незважаючи на величезні відмінності в калоріях. Це просто взагалі не життєздатна?

Так, що тоді? Ну, як кажуть в k88 на їх відповідь, ви повинні почати відстежувати свій раціон харчування. Можна обійтися і без ваг — я знаю, що я не використовую один — але це добре, щоб почати записувати, що ви їсте і скільки його, і для початку на суму до калорії. Більшість людей вважають, що вони їдять набагато більше, ніж вони думали. Дані краще, тому що а) багато компаній брешуть, або, принаймні, що вводить в оману про те, що "розмір порції" на їжу і Б) знову ж таки, ми, як люди погану оцінку речей, і ми схильні недооцінювати кількість калорій, які ми приймаємо. Де я не згоден, це кількість калорій. Ви досить по-справжньому активним, що збільшує кількість калорій в день. Занадто далеко не скоротити його, і ви будете втрачати доходи з-за вашого тіла недостатньо підживлюється. Робити швидкий Google дасть вам уявлення про те, скільки калорій ви спалюєте при певному вправі. Я б порекомендував різати близько 100 калорій з кожним виміром тільки через труднощі в отриманні точних значень. При цьому ваш BMR (базальний метаболізм), і відняти з свого споживаних калорій. Він позитивний? Тоді ви, ймовірно, будете набирати вагу. Якщо він негативний, ви, ймовірно, буде втрачати вагу. Це дійсно так просто.

+949
jli 21 жовт. 2018 р., 23:22:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій тренер розповів мені про це вправа для грудей, але я не міг знайти його на BodyBuilding.com

Що він передбачає, щоб мати гантелі по боках з прямою руки у вихідне положення, а потім зрушити гантель з мертвої точки в передній і приводити їх на висоту плечей руками вказівник вгору.

Що це фізичні вправи і це допоможе грудей?

+893
charlie zadeng 18 січ. 2019 р., 22:21:24

Я недавно перейшла від підйому до художньої гімнастики, і я дійсно люблю його. Проте Я визнаю, що я втрачу деякі розмір із-за допомогою Ваг. З цієї причини я хотів би почати обважнення певні вправи. Мій розпорядок виглядає наступним чином, з вправами я сподіваюся ваги виділені жирним шрифтом:

В понеділок

 • Широкі присідання 3х8
 • Закрити підтяжка 3х8
 • Звичайна підтяжка 3х8
 • Алмазні віджимання 3x15
 • Розширення трицепс 4х8
 • Прямий гриф 3х8 діпи
 • Діпи 3х10

У вівторок

 • Пістолет присідання 5х5
 • Звичайні присідання 4х20
 • Тісні присідання 4х20
 • Матриця випади 3х8
 • Теля піднімає 5х20

В середу

 • Інше

У четвер

 • Армійський жим 3х8 (я на ризик відшарування сітківки, тому я не хочу робити стійку на руках віджимання)
 • Індуїстські віджимання 4х10
 • Псевдо віджимання 4х10
 • Прямо бар діпи 4х10
 • Діпи 4х10

В п'ятницю

 • Інше

В суботу

 • Широкий 3x15 віджимання
 • Поруч 3x15 віджимання
 • Зниження 3x15 віджимання
 • Діпи 4х15
 • Chinups 4х8
 • Chinups негативи 3х8

У мене є кілька питань:

 • Якщо я буду продовжувати цю процедуру без ваг, це ефективний, збалансований і стійкий протягом кількох років?
 • Будуть додавати ваги зробити істотне розходження в результатах?
 • Чи маю я право частки завислих у невиважених вправи?
+862
Rakel 31 лип. 2010 р., 01:51:42

Часто існує різниця в підборі вправ, між тренуваннями для естетики і міцності. Результати часто можуть бути зовсім різними, хоча обидва бодібілдинг та силові тренування мають багато спільних елементів.

Бодібілдинг відрізняється від суто силових тренувань в тому, що воно підкреслює форми гіпертрофії, яка фокусується на м'язовий набряк ("насос"). Таким чином, діапазон повторень для багатьох вправ знаходиться в діапазоні 8-15 краще, ніж низьке число повторень Олімпійських та пауерліфтери. Тому вага часто трохи нижче, теж як будівельник тіла тренування для росту м'язів через силу. У поєднанні з необхідністю цільового естетичні недоліки, бодібілдери, як правило, використовувати багато вправ ізоляції, ніж спортсмени, які тренуються на міцність.

Більшість силових тренувань за межами будівлі тіла фокус складається з підготовки тіла до використання більше м'язи швидко. Як результат, олімпійський атлет, наприклад, практично ексклюзивний комплекс штангою працювати з компонентами в ривку і поштовху. Мета полягає в тому, щоб навчати тіло на паркеті і при цьому його тренування виглядає більше схоже на вагу гімнастика, ніж ретельної концентрації кучері тіло будівельника. Кінцевий результат у будові тіла можуть бути абсолютно різними. У 250lb штангіст, ймовірно, буде виглядати набагато більше, ніж олімпійський атлет однакова сила. Зокрема, культурист буде мати набагато більш розвиненою грудною кліткою в більшості випадків. Але якщо поставити обидва в Стронгом, який перевіряє загальне силових здібностей, олімпійський атлет набагато більш імовірно, щоб бути в змозі домогтися успіху, тому що його м'язова і нервова системи навчання була повністю зосереджена на наборі потужності, а не естетика в першу чергу.

Просте правило великого пальця полягає в тому, що культурист буде виглядати набагато більше нагадують голлівудський силач, вкрай вирізати з великим иррегвойу, але конкурентоспроможність атлет буде виглядати набагато більше схожий на класичного силача з меншим груди і біцепси, але набагато більш розвиненими, ніг і спини (так ось де влада в більшості складових ліфтів формується).

+806
debal das 25 квіт. 2018 р., 04:08:43

Знати Себе І Залишатися Повільним

Ключ до вашої проблеми-з'ясувати, скільки ви приймаєте, і скільки ви спалюєте.

Навіть якщо ви працюєте, цього може бути недостатньо, щоб компенсувати споживання калорій.

Це особливо вірно, якщо ваша спалювання калорій невисока - ми всі знаємо, що деякі люди спалити 2000 калорій в день, просто дивиться на стіну! ;) Але для решти з нас, ми повинні знати, скільки ми спалюємо або хоча б груба оцінка.

Найпростіший спосіб отримати результати, щоб поступово скоротити споживання калорій - зберегти все інше те ж саме. Контролювати свою вагу. Як тільки ви почнете втрачати вагу за курсом ви хочете, зупинити зниження споживання калорій.

Ключовим моментом тут є повільно - занадто швидко, і Ваше тіло буде думати, що щось не так, що призведе до його реагувати у неприродній манері, зіпсувати процес.

Потім, коли ви досягнете вашої цільової вагу, збільшити споживання калорій, поки ви не набуття, ні втрати ваги.

+735
Alkhara 17 груд. 2011 р., 13:35:42

Стоячи на одній нозі, іншу ногу вище голови, спина вигнулася, руки за голову, схопившись за ногу. Так що ноги в положення "розбиває".

Я хочу подивитися на те, як прогресувати в такому положенні, але мені потрібно ім'я першого. Я бачу вболівальниці на Instagram робити це весь час, якщо вони можуть зробити це... лол.

+705
Con Healy 28 вер. 2017 р., 10:17:56

Відповідь дуже багато залежить від того, де ви знаходитесь. Взимку на березі Середземного моря в південно-сході США або Південної Каліфорнії або як це нікого не турбує. Взимку в Ла-Манші або в Сіетлі буде клопітно. Плавання на відкритій воді, де я живу, не дуже приємно взимку.

Плавання в сухому костюмі ураження цілі, тому я припускаю, що ми говоримо гідрокостюм плавання. І в досить холодній воді вам знадобиться неопрену кришки. Трохи холодніше, рукавички і чоботи теж. Якщо цього не достатньо, не для будь-якої довжини часу. Дійсно, якщо вам так холодно, ви не можете зробити принаймні півгодини, немає особливого сенсу в біду надягання гідрокостюма, я б сказав. Цей поріг є, напевно, десь між 12 і 15 °С, в залежності від вашого спорядження і того, наскільки інтенсивно ви плавати, щоб зігрітися.

Припускаючи, що ви триматися подалі від переохолодження, що є потенційною проблемою при тривалому впливі в будь-який час року, поки вода не вище 30 °C, не видно було б якої-небудь конкретної небезпеки на відкритій воді, які є винятковими для зими. Є хвилі, течії, човни, складності навігації і так далі в будь-який сезон.

Є змагання, де вони складають 25 погонний метр свердловини під льоду і рас, без гідрокостюмів, але з сауною поруч, якщо ви дійсно в моржування.

Крім того, я рекомендую щось подібне, щоб залишатися видимими:

Плавця буй на Amazon

+692
bearface 15 січ. 2017 р., 16:52:48

Нічого не б'є, працює, звичайно, але схоже, що у вас є, щоб подряпати, що від вашого списку цілком.

Ви, можливо, захочете, щоб дати велосипедний удар. З бесклипсова педалі і туфлі зусилля передається через м'яч ваших ніг, не в ногах. Крім того, ви можете перетягнути назад шипа на взуття, що це досить далеко на задній частині м'яча. Дуже жорсткі черевики, зазвичай для гонок, повинні допомогти, щоб тримати себе більшу частину навантаження з ваших ніг.

enter image description here

Ви, можливо, захочете робити присідання, спочатку просто купу повітряних присідань (як ~50) і працювати ваш шлях вгору (якщо ти їх вже) штангою Присідання тому, як привід (або принаймні вже точно має бути) через п'яти: більшість тренерів навчити вас ворушити пальцями трохи по дорозі вгору в момент водіння з п'яти.

enter image description here

Безумовно переконайтеся, що ви робите присідання босоніж, в ноги рушив, або в нуль-ліфт взуття як Конверс. Нічого з АД (в тому числі самі м'які кросівки) буде нахилити ноги вперед і приділяти більше навантаження на передні ноги.

Через шість тижнів дає вам близько чотирьох тижнів з моменту, коли ви повинні бути відновлені до того часу, ви можете почати бігти знову. З трохи силових вправ і зберігаючи свою витривалість на велосипеді, я думаю, що це найкраще, що ви могли б зробити в той же час.

І звичайно, якщо буде боляче, зупиніться. Але я виявив, що працювати швидко і безпечно через травм значно прискорює відновлення і залишає мені менше затяжних проблем, а не просто стрибаючи на дивані на місяць.

+692
Kymaera 23 лип. 2010 р., 13:08:46

Це не наростити м'язову масу або поліпшити кардіо, але ви, можливо, захочете розглянути можливість звернутися до консультанта для постійного або регульований робочий стіл (удачі!) або такелаж самі. Я намагаюся працювати стоячи хоча б на годину в день, я просто поклав мій ноутбук на книжкову шафу. Якщо я просто щось читаю, я також буду намагатися робити це стоячи. Людина і жінка і дитина) не повинен сидіти в кріслі протягом 8+ години день за днем.

+685
DataSurfer 1 лип. 2014 р., 13:20:19

Я б іноді отримати симптоми просто такий, для мене це було гіпервентиляції. Мені здавалося, дихати все важче і глибше, ніж нормальні, навіть годин після запуску. Я міг би позбутися від колючого/дурманного відчуття після дихання в моїй долоні або паперовий пакет. Іноді це може зайняти декілька хвилин, якщо це було дійсно погано. Одного разу це сталося під час бігу, Як я заряджений, важке дихання на крутому пагорбі. Я просто сповільнив своє дихання і почуття пішли, як я виліз на пагорб. Для профілактики, я почав практикувати дихальні вправи і не було проблем багато років. (4-7-8 Вайль і т. д.)

+641
naruto tv 23 бер. 2014 р., 00:23:41

Я особисто працювати з амфипод за runlite пояс з або без пляшки [залежить від довжини прогону. Має кишеню і невеликий кишеня спереду. Тримає мій телефон, ключі, посвідчення особи,

+617
danu3865 7 лип. 2019 р., 12:16:34

Так, сидячи в кінцевому підсумку грубіють і знижують ваш диск, тільки якщо ви не робите мобільності роботи. Розтяжку кожен день і йоги кинули в мікс, швидше за все, звести нанівець будь-які негативні сидить наслідків. Говорячи з досвіду, я працюю 9 годин в день в офісі, і якщо я піду навіть 2-3 дні без розтягування я почну підкручувати і мій диск буде сильно знижується.

+542
Lerak120403 23 серп. 2016 р., 23:13:33

Я хотів би побудувати мій м'язи живота, але не можу собі дозволити мати зазначену дієту (я не працюю поки що). Я їм вдома-приготовлену їжу, а не фастфуди і т. д.. частіше салати з курячим м'ясом. Я регулярно раніше з хорошими ефектами. Кажуть, що 70% будівництва м'язів є дієта, але це не означає, що нам потрібна дієта, підготовлених дієтологів для виготовлення навіть невеликий прогрес?

+509
Demophilus 5 жовт. 2019 р., 17:22:20

Біль під колінної чашечкою може мати безліч причин. Найчастіше, це викликано вашим біомеханіка будучи трохи не так, ваш кеп коліно сильно відстежувати, як ваша нога рухається.

Він також може бути відображена біль від якоїсь іншою проблемою в області. (Відображена біль: нервів, тому болю в одному місці може відчуваю, що це йде десь ще).

Моя порада, щоб побачити фізіотерапевт і запитати їх думку. Я очікую, що деякі зміцнюючі вправи, деякі координації вправи і, можливо, трохи розтягуючи.

+490
Larry Daniele 26 лип. 2014 р., 01:08:15

Нещодавно я почав займатися велоспортом на новий маршрут. Близько половини її дорозі, але інша половина роду гравійної доріжці. Це не горбиста (я на дорозі велосипед) але це, звичайно, не гладка дорога - він все ще числиться як велосипедний маршрут. На скільки ти розраховуєш, що це буде моя швидкість, якщо я на велосипеді близько 30 км/год?

Спасибі за будь-яку допомогу

+470
taurus 12 січ. 2020 р., 22:32:48

Веб-сайт говорить:

Майте на увазі, вам потрібно буде прикріпити таймер чіп на ногу (вони працювати краще, прикріплені до взуття, але стяжки також буде доступна на пакет пікап.)

Крім того,

Ми настійно рекомендуємо гарні, міцні кросівки теж.

Однак, від того, що я бачу зі своїх відео, ви йдете під колючий дріт, так що це не проблема, і ви стрибати над вогнем, так що це теж не проблема. Все це повинно бути здійснимо в босоніжки.

Ось деякі відгуки від людей, які вже бігли воїн тире в мінімальний взуття: http://www.runnersworld.com/community/forums/runner-communities/barefoot-running/warrior-dash-1

+468
torayeff 10 жовт. 2019 р., 04:55:37

Я не можу знайти цю інформацію в будь-якому місці.

Припускаючи, що у мене є "Чарівна миля"

Якщо я використовую Джефф Галлоуей спосіб бігу/ходьби, як повільно ти повинен йти? Якщо мій інтервал запуску 2, 1 прогулянка, як повільно ця прогулянка повинна бути чи дозволено? Я не намагаюся нічого виграти, але я не хочу обманювати самого себе або припинити свою здатність терпіти довше рас.

Я думаю, те ж саме можна запитати і про управління. Як швидко він повинен бути?

Мої 5к становить близько 43 хвилин. Повільно, але я не дуже турбуюся про це. Я ходової частини, коли я буду готовий.

5к на даний момент. Але це змінює для 10k і напівмарафон?

+465
telemachos 29 лип. 2016 р., 21:46:56

За останній рік я кардинально змінила свої звички в їжі (краще, якщо можна так сказати) і я в даний час навчання два рази в тиждень і робити кардіо один раз/два рази на тиждень. Однак, я до сих пір іноді падають вкусняшки.

Є хороший науковий підстав віддати перевагу один над іншим. Е. Р. 50г пакет встановлює проти 50г Снікерс? Від того, що я бачу на упаковках, калорії є більш або менш однакові. Єдина різниця для мене є те, що чіпи тривати довше.

Так крім того, що намагався уникнути їх, що-небудь з категорії "здоровими", ніж інші і чому?

+459
Panaman 14 січ. 2011 р., 14:29:41

Як @Мартен сказав, Ви або втрачаєте жир над усім тілом, або взагалі в нікуди. Ви не можете вибирати, де одержувати/втрачати жир.

Що стосується втрат, то набирає вагу, різниця полягає у вашому раціоні. Ви врахуйте, що ви сиділи на дієті, коли ви втратили вагу, і після цього ви знову почали набирати вагу. Це повинен бути ознака. І це добре встановлений факт, у фітнес-індустрії; втрата ваги і збільшення ваги робиться на кухні.

Підрахунок калорій! Якщо ви хочете схуднути, спробуйте натиснути 1700 ккал / день, і подивимося, що станеться через 2-3 тижні. Якщо ви втрачаєте вагу, дотримуйтеся його. Якщо ви залишаєтеся у тому ж вазі, або надбавка у вазі, то спробуйте зменшити свій раціон до 1600 ккал / день. Прополоскати і повторити.

+366
Marek Sarad 26 лип. 2016 р., 00:44:33

Недавній мета-аналіз досліджень опубліковано 23 це неправильно, Макдональд, і гаркавий, "систематичний огляд стоячи бігова доріжка і стіл на робочому місці," Профілактична медицина 70(січень 2015):50-58.

Стаття тут: http://dx.doi.org/10.1016/j.ypmed.2014.11.011

Цитую резюме цього документа:

Столи бігова доріжка вела до найбільших поліпшення фізіологічні результати, в тому числі після прийому їжі глюкози, холестерину ЛПВЩ, і anthropometrics, стоячи використовувати робочий стіл було пов'язано з кілька фізіологічних зміни. Стояв стіл бігова доріжка як показали змішані результати по покращенню психологічного благополуччя з трохи впливає на продуктивність роботи.

+349
Yue Lu 28 лют. 2013 р., 18:52:28

Ви повинні поставити своєму інструкторові, щоб уточнити подробиці.

Каденція використовується для підрахунку кількості разів однією ногою, повертається повне коло навколо шатуни. Так що якщо ви розраховуєте на праву ногу, іти згори вниз до вершини один. Граф на хвилину, і ви отримаєте свою каденцію.

Темп дуже часто використовується в якості міри інтенсивності, особливо у поєднанні з приладами, які вимірюють сили, або порівняно з темп гонки. Те, що робиться "в темп" знаходиться поруч в такому ж темпі ви будете використовувати під час гонки певній відстані.

Однак, ваш інструктор може використовувати їх як синоніми або з різними значеннями, краще запитати його/її для пояснень.

Примітка: це також та ж термінологія, що використовується в управлінні, ви будете чути посилання на темп бігу і темп тренувань.

+334
Timur Ersoy 4 лют. 2018 р., 10:34:49

Багато спортсмени хочуть стати сильніше не стає більше. Це загальна вага класу види спорту, як Олімпійська важка атлетика, дзюдо, змішані єдиноборства, бокс та боротьба, оскільки спортсмен хоче залишатися один і той ж вагу як під час сильний і спортивний, як це можливо. Це також поширені в сфері спортивних та інших змагань, такі, як веслування, де зайва вага-це дорого носити з собою.

Ці спортсмени використовують силові тренування, щоб отримати міцніше, але не набагато більше. Дієта-це величезна частина цього, як підтримка великої кількості витривалості і спортивної підготовки. У тренажерному залі, вони будуть присвячені лише кілька повторів з великою вагою. Одномісні, двомісні і тримісні номери (менш ніж у чотири рази), при низькому загальному обсязі, буде тренувати максимальну силу, уникаючи при цьому значного посилення м'язів.

+315
TripShock 9 лют. 2018 р., 12:53:52

Я зацікавлений у виявленні зміни способу життя, які є вигідними для верхньої частини тіла, а також бути практичним для виконання інших завдань. Іншими словами, діяльність яких вписується в типовий образ життя та служити іншим цілям, ніж просто сила.

Наприклад, їздите на велосипеді замість автомобіля-це приклад зміни способу життя, що стимулює нижньої частини тіла і серцево-судинної системи. Я хочу, щоб подібні ідеї для верхньої частини тіла.

Я шукаю ідеї, які будуть розглянуті практичні для середньої людини, щоб "побудувати свій будинок на дереві, і піднятися по мотузці на кожен день" - це не те, що я шукаю.

+295
Travis Crooks 25 трав. 2013 р., 09:43:41

Завжди існують переваги, щоб робити трохи більше фізичних вправ, Якщо ви можете. Так що Так, якщо ви можете тренуватися 5 разів на тиждень, я кажу йти за нею.

Це, як кажуть, я б не став робити 5 разів на тиждень ~30-35 хвилин. кардіо, змішаного з ~25-30 хвилин тренування.

Це, як правило, не рекомендується робити тренування опору на спина до спини днів (якщо ви робите повноцінне тренування тіла). Так що я б розглянути структурування речі по-іншому, якщо ви хочете тренуватися 5 разів на тиждень.

Наприклад:

 • 3 рази в тиждень на непослідовних днів ~40-45 хвилин для всього тіла тренування з обтяженнями, а потім на 15-20 хвилин кардіо. В інші дні робити ~≤60 хвилин чистого кардіо і/або більше мобільності роботи
 • 4 рази в тиждень верхній/нижній спліт (або Х Спліт), так що, можливо, Пн/Пн/Ср/Пт ~30-40 хвилин силового тренування, після ~20-30 кардіо, і робити ~≤60 хвилин кардіо і/або, може бути, більше мобільності роботи на інший день

Щось подібне. Це дозволяє для адекватного відновлення і гарантує, що ви отримуєте досить відпочинку між тренуваннями напади. Аеробні тренування можна робити майже щодня, але опір тренування зазвичай потрібен день між одними і тими ж групами м'язів і високої інтенсивності кардіо 5 разів в тиждень буде занадто багато.

В іншому випадку вам доведеться використовувати божевільні дивно спліт опір тренуваннях, які, напевно, перебір на даний момент. Краще, щоб тримати речі як можна більш простим.

Це не частота тренувань, що має значення, ви також повинні враховувати обсяг і інтенсивність серед інших/відновлення.

+288
diclophis 7 лип. 2019 р., 20:56:10

Змастіть! Ось гарна стаття з Армстронга по реалізації натирань.

Якщо у вас вже є кепкування, висип, чи ви знаєте, що ви схильні жартувати, використати змащення шкіри. Як правило, звичайний вазелін допоможе змастити районі, але інші продукти, такі як Любе бігуна, ковзання тіла і Sportslick може допомогти, за даними Time-to-Run.com. З допомогою тальку також можуть допомогти вбирати вологу і зменшити кепкування, згідно статті, опублікованій в "Чикаго Триб'юн".

+242
Anon vet 9 жовт. 2012 р., 22:03:58

Я зацікавився паркуром і як почати тренуватися. Я звик робити підняття тягарів і біг на короткі дистанції, але це більше, ніж десять років зараз і я не в формі. Так що знову в формі-це, безумовно, хороша ідея. Я також надмірна вага.

Я не бігун, і я точно не буде працювати на великі відстані, але мені подобається ідея працювати з гімнастикою. Я не очікую, щоб стати великими, деякі основні кроки, які будуть гарні для мене, просто для задоволення.

Так як я повинен почати навчання? Я хотів би почати з "рухається" як можна швидше, так, як я припускаю, буде весело, так що позитивна зворотній зв'язок тримає мене в курсі. Напевно, мені потрібен базовий працює навчання заздалегідь, може бути, розтяжка, балансування, я не знаю. Ось питання. Будь-які зачіпки, щоб почати швидко оцінили.

+233
aabbccsmith 31 груд. 2015 р., 00:42:40
Сироватки, амінокислоти з розгалуженою ланцюгом (ВСАА), креатин, лушпиння насіння подорожника, кофеїну та інших непродовольчих товарів, що спортсмени додають у свій раціон для поліпшення підготовки і відновлення. Питання про те, які добавки будуть доречні в будь-яких обставинах, і подробиці їх використання.
+230
The Sausage Guru 6 груд. 2017 р., 06:49:49

Мені дуже подобається питання як її-те, що багато підлітків борються з в цьому віці.

На ваше питання "буде збільшувати кількість повторень я можу зробити спина до спини з допомогою м'язи, або це буде отримати плато в кінці кінців?" відповідь-Так, ви отримаєте ні краплі м'язів, але не багато, та й робити одне і те ж час призведе до збільшення плато.

Сказавши, що я думаю, ви повинні дивитися на інші варіанти ІФД ви серйозно про отримання в кращій формі, кращим варіантом для вас буде звернутися до вас у програму, і я перерахую 2.

 1. можна було б зробити щось подібне божевілля або Т25 якщо ви шукаєте що-то менш насичений, і в теж час як з Шоном Ти, переваги цих програм, що вони не використовують будь-яку вагу, лише час від часу, а 2-е і найголовніше з допомогою програми допоможе вам краще відстежувати прогрес і переконайтеся, що ви не потрапили на плато, але раз ви згадали, що купівля ваг-це не варіант, а якщо його із-за фінансових причин цього, ймовірно, не буде варіант, як добре.

 2. буде стежити за хлопцем, який я слідував його звуть Метт Furey, це буде дуже дешево, і це допоможе вам отримати загальну міцність, деякі м'язи, а також.

Ось посилання на його сайт http://www.mattfurey.com/index.htm

Ви можете також прочитати нижче, щоб отримати більше інформації http://www.bodybuilding.com/fun/mahler19.htm

Рутина #1: вбивця 200 віджимань тренування: 3 хвилин тому міст 100 індуїстські присідання 50 віджимання Хінду німецький 50: 10 в ліктях, 10 на руках, 10 Супермен 10 рук широкий, 10 рук назад виконується підряд без зупинки. 25 індуїстські Віджимання з ногами 10" серед 25 індуїстські Віджимання з ногами разом 25 індуїстські Віджимання з руками і ногами разом 25 пальця індуїстські Віджимання 3 хвилини тому міст, 3 хвилини переднього моста.

Рутина #2: 3 Хвилин Тому Міст 100 Індуїстські Присідання 10 Коників 35 Завантажувачів 10 На Колінах Прогини 20 Індійський Джемпер Присідання 10 Альпіністів.

Це офіційно для початківців рутиною, але для більшості це буде занадто багато, так що набори, як зазначено, але з меншою кількістю повторень.

Я сподіваюся, все це допоможе вам, я перерахую кілька порад, які допоможуть вам разом.

 1. У мене немає твого худий фактор, але і від інформації, яку ви надали, я б сказав, що споживання калорій повинно бути не менше 2000 калорій в день, не менше.

 2. Не поспішати, як він буде робити вам більше шкоди, то добре, спробуйте знайти кого-то, хто зробив ці програми і отримати більше уявлення про те, якщо рівень інтенсивності, він вам підійде.

+195
Icyblade 1 січ. 2015 р., 13:44:02

Тому я намагаюся, щоб розділити це питання на дві частини:

1. Хрусти зменшити живіт?

Не обов'язково. Тому що ви просто втрачаєте жир, якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій. Таким чином, більша частина турбуються про свій раціон. Звичайно, такі заходи, як хрумтить або навчання ваги на всіх (або будь-які інші дії) дозволяє підвищити продуктивність калорій, але основна частина у фокус на ваш вхід калорій. До речі це набагато простіше зосередитися на вході (в основному з відстеженням калорій або інші методи), ніж збільшення вихідний з вправи, як хрумтить.

2. З хрустами ви отримуєте розмір живота?

Ні, я б так не сказав. Звичайно з більшою силою (наприклад, більше повторень або більше опору / ваги) ви отримаєте більше м'язів. Але цього не буде видно у вашій АБС якщо на натуральній основі. Може бути, ви знаєте деякі фотографії культуристів, там можна побачити збільшений розмір живота, але це зовсім інший рівень, тому не турбуйтеся про це :-)

+155
Codler 6 лип. 2011 р., 04:33:58

Я була силова тренування 4 дні на тиждень протягом 8 місяців. Моя мета-збільшення маси. Звичайна рекомендація-це робити три підходи по 8-12 повторень для більшості вправ, і ось що я роблю. Намагаюся підбирати вага так, що я дійду до відмови в 8-12 повторень для кожної з трьох наборів, і якщо я можу зробити 12-10 по кожному ряду, я збільшую вагу. Я зробив великий прогрес в силі і масі, коли я починав, але останнім часом я, здається, застоялося: на кожному тренуванні я можу тільки боротьба з 0-2 більше повторень в сеті, ніж до тренування, і у мене йде кілька тренувань для збільшення ваги тепер.

Моє питання, якщо триваючий як це дозволить ефективно нарощувати м'язову масу, хоча я, здається, роблять дуже скромний приріст сили, чи мені потрібно змінити мої тренування? (Це, звичайно, здається очевидним, що потрібно, щоб стати сильніше для того, щоб стимулювати тіло, щоб наростити м'язову масу, але, можливо, достатньо для росту м'язів, щоб постійно кинути виклик м'язи, і не обов'язково вам набагато сильніше?)

Деякі можливості для зміни я розглядаю: міняти свій розпорядок (я роблю ті ж самі вправи протягом багатьох місяців тепер, в основному вправи ізоляції); зробити набори з 6-8 повторень, а не так, що я можу збільшити силу.

+69
Richard Nixon 30 лист. 2018 р., 05:47:46

Якщо ви вже досить великий, я б занапастити всіх цих вправ ноги. Просто виберіть один жорсткий присед (задню, передню) і зробити це важко. Додати жим ногами і який-то теля працювати, якщо ви дійсно відчуваєте необхідність. Але якщо ви не навпочіпки як мінімум свій власний вагу на штанзі для присідань повторень, тоді буде більш ефективним при зростаючої маси, ніж поєднувати купу ізоляції роботи.

З задньої присідання робіть три підходи по 10, важкий, як це можливо, додавши п'ять фунтів кожну тиждень або два. З передньої присідань зробити те ж саме з наборами з 5. Залиште Сміт машини поодинці.

+59
Rasjid Wilcox 15 трав. 2013 р., 14:28:07

Деякі люди візуалізувати свої м'язи зростає (я думаю, що з Арні Відомо за що), коли роблю тяги/потягування думаю альпінізму і потягнувши себе за хребет - відволікання від зусиль...

+42
randomuser56789 6 серп. 2014 р., 09:09:50

Також фахівці радять не існує альтернативного ранкова зарядка - ви прокидаєтеся з повним розслаблені м'язи то у тебе деякі здорові дієти з тренуваннями ваші м'язи отримали достатньо часу до вечора, щоб реагувати з роботи, яку ви виконували, даючи вам максимальні результати з здорового тіла і розуму.

Решта багато інструкторів, або фітнес-центр людей, які ви бачите на тренування у вечірній час, і це також нормально, якщо ви відчуваєте, що ваша робота не змусить вас дуже втомилися, і ви можете мати здорову дієту, принаймні за 30 хвилин до початку тренажерний зал з відпочити душею можна отримати практично будь-які результати, які ви хочете.

Висновок: немає альтернативного ранкова гімнастика, але навіть другий варіант.

+39
Benjobritt 12 черв. 2013 р., 04:05:51

Я займаюся босоніж, але іноді буває занадто холодно або дуже жарко. В таких випадках я ношу Альтра Адам взуття, яка, по суті, вільні шкарпетки - вони дозволяють мені викладати мої пальці.

Я не маю пухирі.

+32
xmpirate 25 жовт. 2018 р., 18:58:08

Я помітив, як я став старшим, що мої руки, як правило, стають холоднішими і швидше, коли на відкритому повітрі в зимовий період. Особливо це напружує взимку на лижах, де я повинен бути ще більш уважними профілактики обморожень тоді мені довелося, коли я був молодшим. Схоже, що загальний наклад моїх кінцівок зменшилася з плином часу.

Я цікаво, якщо є які-небудь вправи або які-небудь харчові способом я міг би поліпшити можливості для мого тіла, щоб тримати руки і ноги в теплі? Або довгостроковий preventitive або що я можу зробити прямо перед тим, як вийти на вулицю?

Я повинен додати, мені 30, я бігаю регулярно (5км більшість днів), і намагайтеся з'їдати досить розумна дієта.

+27
MaRisKa 9 жовт. 2018 р., 22:40:00

Я хочу побудувати мій АБС. Я їм добре, і я цікаво, якщо є невеликий шматок обладнання, які можуть бути корисні для мене, щоб побудувати АБС.

+16
William Hardy 14 січ. 2015 р., 23:55:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil