Які ці типи "хрустами" називають і подробиці про них? І чи шкідливі вони?

Це може здатися трохи смішно, адже я навіть не знаю, якщо вони існують!

Я бачив це в аніме Дракон м'яча Z. ГОКУ, висячи вниз головою з його руки на його шиї, зачіпає свою голову на коліна, не відпускаючи його руки з своєї шиї. Ось так:

Goku training in space
(джерело)

Якщо вони існують, як їх робити? І скільки я повинен домагатися? В даний час я роблю 6-7 за один раз.

Деякі інші приклади:

Example 1
(джерело) Example 2

+372
Rcordoval 10 квіт. 2011 р., 04:46:33
33 відповідей

Як хтось згадав, це не вправу, яке викликає біль у попереку; однак це може призвести до більшого напрузі на ній далі, особливо якщо ви мали в попереку і слабкі підколінні сухожилля, для початку. Коли на негнущихся ногах станова тяга використовується правильно, він може принести користь вашої нижньої частини спини і підколінні сухожилля за рахунок ефективного націлювання них і вирощування їх сильнішими у спробах мінімізувати таку біль.

+963
w8s 03 февр. '09 в 4:24

Як початківець бігун себе, я боровся з цим занадто. Я ніколи не був в змозі говорити, а я біжу і я не думаю, що я коли-небудь буде. Я просто не природжений бігун.

Шаблон, який працює для мене-це видих на три кроки і дихати протягом двох. Я виявив, що працює повільніше, відстань траси (скажімо 9 - 9,5 км у годину, 10к +)

Швидше біжить вимагати два на два малюнки (видих на два кроки, вдихніть на два кроки).

Починаю повільно, це хороший спосіб, щоб знайти шаблон, який працює для вас.

+953
deadmark 8 черв. 2013 р., 18:37:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Скажімо, я досить худий хлопець з товстим стегна. Чи можна позбутися від жиру тільки в певній частині тіла? Наприклад, чи можна втратити жиру на стегнах, а не втрачає вагу у верхній частині тіла?

+920
newfie 25 лют. 2017 р., 23:09:27

"Коли ти відчуваєш себе більшу частину вашої ваги на руки, намагаючись насильно тримати свою вагу навколо підстави пальцями. Це дозволяє просувати вперед або назад руками, щоб компенсувати, коли ви виставите занадто сильно або недостатньо. Можливо, вам доведеться спробувати декілька разів, перш ніж ви дістанетеся до балансу. Невдовзі ви отримаєте його майже кожен раз. Просто тримати всю вагу на руках". - Компанії

Вам потрібно гарне почуття рівноваги і гідною сили в передпліччях. Просто продовжуйте пробувати і практикувати, і ви в кінцевому підсумку отримати його.

+896
Oguz Aktas 1 вер. 2014 р., 18:13:21

По-перше, нічого не наїдайтеся перед сном. Це викличе вашої травної системи і буде впливати на ваш сон.
Подивитися цей відповідь: важка їжа на ніч впливає на сон і більше

Крім того, я здивована, що ви знайдете вправи перед сном корисно. Це суперечить всьому, що я коли-небудь чув. Але в порівнянні з усім іншим ви описуєте, зміна це не може зробити великої різниці.

Я б припустив, що ви намагаєтеся зосередитися на зустрічі кожен з таких куль з поради та рекомендації для кращого і більш глибокого сну. Я досліджую цей матеріал для того, щоб написати коротку статтю про це (нижче). Я зробив все можливе у перекладі на англійську, тому, будь ласка, ведмідь зі мною. І як завжди ніяких обіцянок з приводу ефективності моїх пропозицій, але дати йому спробувати.

Багато що з цього виходить із документально враження, а також актуальні наукові дослідження - але це завжди так, коли мова йде про полях psycologically основі. Так що читайте це як пропозиції та не доказ, але пам'ятайте, що це займе час для вас, щоб побачити результати.

Останні 4 години до сну надають величезне значення на якість сну і здатність заснути, але що ви робите протягом дня також має значення.

Щоб зробити список для гарного сну:

 • Уникати стимуляторів.
  напої та страви, що містять кофеїн (такі як кава, газовані напої, чорний чай і какао); курити, дивитися телевізор, завдань та аналогічна діяльність, яка активує ваш мозок

 • Є темні і злегка охолодженим спальні - 16-18 градусів, ймовірно, буде оптимальним

 • Бути голодним, ні ситим, коли йду спати
  Якщо ви голодні, або спраглим, тобто шматок фруктів або стакан молока або соку. Травлення після рясної їжі буде заважати ваш сон

 • Не п'ю алкоголь.
  Якість сну, Якщо ви засинаєте значно знижується; його порівнюють з штучної анестезії, що є "помилкового сну"

 • Повітря попередньо спальня

 • Встати з ліжка вночі, коли ти не можеш замість сну дивилася в стелю протягом кількох годин. Прогулянка навколо трохи, випий склянку теплого молока і лягти спати знову через 10 хвилин.

 • Не лягайте спати, якщо ви не втомилися - навіть якщо ви не вставати рано.

 • Тьмяне світло у вашій спальні, принаймні, за годину до сну.
  Тіло говорить, щоб настроїти режим сну і повільно передачі вниз - ми побудували, щоб спати, коли сонце йде вниз після всіх

 • Вставати в той же час кожен день, включаючи вихідні та святкові дні!
  Нехай він змінюється тільки +/- 1 година, навіть якщо ви заснули пізно. Тіло повинне звикнути до фіксованої ритм під час сну

 • Бути фізично активним протягом дня, щоб додати природну сонливість.

 • Взагалі не спати вдень, навіть якщо ви не можете спати ночами
  НПД протягом дня просто в нескінченному циклі, що не міг спати ночами. Післяобідній сон повинен тривати не більше 20 хвилин, якщо це необхідно.
  НПД не все так погано, хоча вони являють собою відмінний спосіб для людей, які не можуть отримати повний нічний сон, як спортсмен моряків. Якщо ці люди приймають по 1-годинної або 2-годинний денний сон, коли можна кілька разів на день, це буде набагато корисно і дасть їм набагато більше енергії, ніж уникнути НПД і тільки наприклад 3 години сну один раз в день.

 • Не дивитися на годинник, коли ви прокидаєтеся вночі.

 • Не хвилюйтеся, в той час як в ліжку.
  Уникайте будь-яких думок від вашої роботи або діяльності день з тобою в спальню. І не працювати або сидіти біля комп'ютера до кінця; завжди дати собі кілька годин, щоб охолонути перед сном. Ви повинні дати свій розум відпочити для того, щоб повноцінно відпочити вашому тілу.

 • У концерну "час" або "проблема годину" кожен день у другій половині дня після роботи.
  Використовуйте його, щоб продумати кожну турботу і проблема, запишіть, що ви повинні пам'ятати на завтра, так що ви можете перестати думати про неї, і переконати себе, що це може почекати. А потім знайти хорошу книгу, щоб в кінці дня замість телевізора.

 • Прийняти гарячу ванну перед сном.
  Але чекати годину перед сном після ванни, щоб дозволити температурі тіла попередньо відрегулювати.

 • Завжди тримайте ж eveningly / нічні підпрограм, так що тіло знає, що перед сном кошти.

 • Використовуйте затички для вух і маску для очей

 • Використовувати тільки в спальні для сну - не працює, або дивляться телевізор

 • Прибирати - брудний спальня підкреслює вас, а того заспокоює

 • Переконайтеся, що у вас є хороша ліжко
  Хороша якість, правильний тип матраца сторона ви, хороша подушка і м'яку ковдру

 • Дивитися з медикаментозним сном
  Тривале застосування снодійних і т. д. в результаті навіть погіршився сон

 • Тримайте ручку і папір поруч з ліжком
  Щоб записати думки і проблеми, що викликають нічні пробудження ДБЖ. Потім переконати себе нехай це почекає до ранку

 • Уникайте яскравого світла, коли ви знаходитесь в нічний час.

 • Уникайте активної діяльності перед сном psysical
  Вправа підвищує пульс і кров'яний тиск, і організм виробляє стресові гормони і глюкозо для отримання енергії. Адреналін, зрештою, відправили до кожної м'язі, щоб бути готовим для виконання.

 • Ведіть щоденник сну - спробувати картографічне все, що відбувається, щоб отримати огляд того, що сталося, коли ви були хороший і поганий сон

З цих джерел (в Данії):
https://www.sundhed.dk/Artikel.aspx?id=12095.1
http://www.regionh.dk/NR/rdonlyres/58A54878-BC62-4C9B-B556-F4CB6C0070C/0/Afrivningsblok.pdf
http://www.sovbedre.nu/gode_r%C3%A5d.asp http://www.netdoktor.dk/tema/soevn/gode_raad.htmhttp://www.isleep.dk/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=8
http://www.xn--bedresvn-b5a.dk/Нарешті, не рахувати години, які ви збираєтеся спати. Це якість сну, а не кількість, що має значення. Я багато чула про людей, які тренуються їхні тіла треба менше спати і використовувати замість короткого інтенсивного спить.

Зверніть увагу на безсоння

Вчора я бачив датський документальний фільм про те, що робити з безсонням. Вони сказали, що найголовніше було зробити в стислі терміни для використання спальні. Е. Р. правило, що може тільки бути в вашій спальні по 8 годин в загальній складності - а якщо ви спите чи ні. І тримати це ті ж 8 годин кожен день, тому ви встаєте в той же час кожен день.
нібито це змусить тіло усвідомити, що спальня призначена для сну.

+783
Nikaoto 14 вер. 2015 р., 15:36:05

Що я можу зробити, щоб збільшити діапазон руху в плечах (в одному чи у всіх напрямках)?

Це навіть дозволило значно збільшити діапазон руху в юнацькому віці?

І які вправи і рухи повинні виразно уникнути, що ще більше обмежить чи "закриють" спектр плечей руху?

+781
Hen Shkedi 29 жовт. 2011 р., 23:17:31

Виходячи зі свого досвіду і того, що я читав:

 • Почніть з розминки, щоб послабити м'язи, особливо нижньої частини ніг, стегон і т. д. (все, що допоможе зробити тренування, в той час як ви працюєте)
 • Практика вашу техніку бігу - відкачування руки і розім'яти ноги
 • Розробити стратегію проведення гонки; початися сильні, добре тримають ногу через середину, змушувати себе, щоб отримати трохи швидше, а потім спробувати і перестати думати про гонці, так що ви можете штовхати ваш організм, не отримуючи дуже втомився.

Я знайшов пару цікавих постів, які можуть допомогти - це стратегія для запуску гонки і це як запустити гонку і поліпшити свій час.

Сподіваюся, що це допомагає, і бажаю вам все найкраще для вашої раси.

+776
elementary 6 вер. 2014 р., 12:40:30

Я не практикуючий ТКД, але я тренуюся в декількох інших бойових мистецтвах. Ось деякі речі, щоб враховувати при розробці програми тренування для бойових мистецтв:

 • Оскільки ви не жінка, вам не потрібно турбуватися про це, але я кидаю записку для будь-якого чоловіка, хто може знайти це питання пізніше: ретельно управляти зсипати. Жінки не оптом як чоловіки, а чоловіки повинні пам'ятати зсипати, тому що overbulking може порушити рухів бойових мистецтв. "Overbulking" в даному контексті означає "брати на розмір м'язи без адекватного збільшення гнучкості для збереження якості руху". Ви напевно бачили бодібілдерів, які ходять, як манірні старики-це те, що я говорю тут. Чоловіки: для підтримки продуктивності бойових мистецтв, ви повинні врахувати програмування, щоб зберегти ваш розмір збільшується повільно і легко (так що нормальне навчання бойовим мистецтвам достатньо, щоб забезпечити необхідну гнучкість вигоди), або гнучкість роботи частиною вашого повсякденного життя.

  Дослідження незрозуміло, чому жінки з нормальними профілями гормон не навалом як у чоловіків. Це ще більше збиває з пантелику, оскільки ми розвиваємо приблизно стільки м'язових волокон за ту ж суму збільшення міцності. Деякі люди стверджують, що це різниця сприйняття: що на 14% більше, жінка не виглядає як 14% більше, ніж у людини, тому що вона стала менше. Інші стверджували (не знайшов цитувати для цього), що різниця пов'язана з тим, наскільки підшкірної жирової тканини (жир, змішаний серед м'язових волокон) типова сила спортсмена зберігає в залежності від того, чи є вони чоловічої або жіночої статі.

  Чоловік-жінка-не єдина помітна різниця, до речі: бодібілдери, як правило, буде більше і менш рухливими, в середньому, ніж сила спортсменів (пауерліфтерів і т. д.) з таким же піднімаючись максимуми. Є деякі дискусії навколо саркоплазматического гіпертрофії, тобто ідея про те, що при додаванні саркоплазма швидше, ніж волокна м'язових волокон в м'язової тканини дає більший розмір, ніж сила, але я не впевнений, наскільки обґрунтовані ці ідеї. Більш цікаві, і побіжно згадано в цій статті, є той факт, що сила являє собою поєднання м'язової і навичок. Це одна з причин того, що, для військового художника, який піклується про продуктивність більш ніж на конкурс малюнок і так далі, я рекомендую freeweights і рухів нижче з'єднання. Виробляючи більше м'язів-це лише одна частина головоломки: для максимальної ефективності в бойових мистецтвах, необхідно також розумно збалансований розвиток м'язів, і поїзд кінетичної ланцюга, відчуття власного тіла і інших навичок, необхідних для координації роботи цієї м'язи.

 • Бойових мистецтв повинні бути сильними скрізь. Я настійно рекомендую отримати у стійку роботу і орієнтація на "великих ліфтів", тобто складові руху, у яких задіяні багато м'язів разом. Присідання, станова тяга, рядків, накладні преса, лава для преса є прикладами таких. Не використовуйте занадто багато сил машини, тому що на відміну від freeweights вони не змушу тебе працювати в малих стабілізатор м'язів разом з великими. Уникнути ізоляції вправи, такі як біцепс кучері, тому що вони не поліпшити свою кінетичну ланцюжок здатність (здатність до координації багатьох м'язів разом, коли ви використовувати ваші основні м'язи, щоб покласти більше енергії за удар рукою або ногою) і взяти багато часу, щоб спробувати охопити все, що вам потрібно відпрацювати.

 • Велику вагу, мало повторів. Існує міф, що там багатопрофільної спортсмени-единоборцы (нам потрібна сила і витривалість, гнучкість і спритність) повинні зробити дуже маленький вагу і купу повторень для того, щоб уникнути занадто...я не знаю, що. Люди все одно повторюють його. Ви будете прогресувати швидше в вашу силове тренування, якщо ви робите невеликі набори на високому (для вас) вагою в кілька складних вправ, а потім отримати з вашої день. У вас є навик дрилі та інші речі, щоб зробити, крім підйому.

 • Не просто повторіть ту ж процедуру нескінченно. Готуємося до тест поясом і акцентом на міцності і обрізування або додавання будівля товста працездатність і...у всіх різні цілі в різний час. Розбити навчання на кілька тижнів, що має сенс для вас (я роблю 6 або 8 тижнів, YMMV) і змусити себе повторно проводити регулярну оцінку вашій програмі. Іноді я піднімаю 4х/тиждень. Іноді я піднімаю 2 рази в тиждень. Це залежить від того, що я працюю. Крім того, є поняття "періодизація" це трохи складніше, щоб ретельно покрити в цьому пості, але суть така: іноді ви можете допомогти вашому прогресу, підтримуючи свої знятті навантаження і потім збільшуючи їх знову. У будь-якому випадку, з'ясувати, що ви найбільше хочете працювати прямо зараз, а потім повторно проводити регулярну оцінку на основі вашого прогресу і зміна цілей.

 • Вважаю, що значно підвищить будь аспект вашої тренування буде смоктати протягом декількох тижнів. Як довго залежить від ряду факторів...від декількох днів до шести тижнів підвищеної Домс (затримка початку хворобливість м'язів) і зниження рівня енергії, це нормально. Якщо такого роду речі турбує вас, розглянути можливість впровадження силових тренувань в меншому масштабі. Ото, якщо ви - "я хочу прогресу зараз" типу, запозичена важко (в безпечних межах) і живлення через дискомфорт, знаючи, що це закінчиться.

Коли я оновила свою програму тренувань пару років тому, мені пощастило працювати з прекрасним особистим тренером. Однак, з тих пір я стала більш незалежною з плануванням мого програмування. Мої улюблені ресурси-форуми http://rebellion.nerdfitness.com і відмінний тактичний штангою книг http://tacticalbarbell.com . Колишній корисне спільнота людей, які дуже багато знають. Останні книги обраний колишній член блоку і персонального тренера, які визначають деякі евристики для розвитку силовий тренінг (книга перша) та кондиціонування (Книга друга) програми для різних видів польових операторів, таких як військові, спецназ, САР і так далі. Більшість принципів справедливо і для бойових мистецтв.

+722
LEi DG 11 груд. 2010 р., 04:26:36

Ви повинні плавати з рамно ядра (Core включає вашу поперек), так це насправді не погано.

Що стосується вашої проблеми з диханням:

1. Спробуйте плавати шноркель. Вони відносно дешеві, і ви можете зосередитися на вашій руці інсульт без необхідності перевертати, щоб дихати.

2. Дихати кожні три удари і в бік. Ти збираєш свій розум на фронт, щоб дихати? Немає. Ви повинні бути повертаючи обличчя в бік, ротом порушуючи поверхню води, щоб вдихнути, не втрачаючи імпульс.

3. Повільно видихніть під водою. Я вважаю, що корисно з новачками на видиху на 3-графа, який відповідає ударів, які вони приймають. Таким чином, вони не хапаючи ротом повітря. Ваш видих повинен бути контрольованим.

+710
evening 2 січ. 2016 р., 02:18:48

Це гребний тренажер. Ви сидите на стільці і поштовх ногами від колодок, і одночасно потягнути за бар з руки. Круглій частині ви бачите перед колесо опору, які можна налаштувати так, що рух буде складніше.

Це повна тренування тіла, яка включає в себе багато кардіо. Деякі люди навіть кажуть, що це одна з найбільш ефективних тренувань тіла. Я використовував його в основному для розминки перед сеансом тягарів.

Правильно використовувати гребний тренажер

+694
tingo 26 трав. 2013 р., 08:48:33

Це правда, що перетренованості не існує, але замість цього просто під відновлення, щоб не відпочивають,сплять,п'ють і їдять достатньо?

+668
Shawn Chong 28 квіт. 2013 р., 11:12:30

Коли мої плечі напружені через занадто комп'ютерне, я обов'язково розігрітися і зробити кілька кіл рукою (3 підходи по 8-10 вперед і назад з кожного боку), багато трупів висить на турніку, слід плечового суглоба з палицею. Підтягування також є хорошими, оскільки вони зміцнюють м'язи спини, допомагає запобігти вперед здогад. Йога, особливо вниз собака, це також корисно для поліпшення діапазону рухи руками над головою.

+550
prof3ssorSt3v3 31 січ. 2012 р., 18:07:09

Я почав робити вихідної програми сили пару місяців тому, але місцями чистить харчування для підборідь, після невдалої спроби зробити влада забирає багато разів.

Я зараз на стадії, коли я не можу робити тягу кожен другий тренування, тому я поміняв їх за підборіддя/назад розширення, як запропоновано в книзі.

Це означає, що мої тренування виглядає так,

Присед Лавка / Накладні Преси Підборіддя і розгинання спини / підборіддя / станова тяга

Це не здається правильним. Чи є щось ще я можу замінити, поки не переїде в "ваш не на програмі" Зона?

+488
Jim Pace 28 лип. 2018 р., 11:33:19

У кого-небудь є реальний досвід з допомогою Fitbit або будь-який інший монітор для підняття важких предметів. Я зацікавлений у відстеженні калорій без вгадування.

+484
vrmpx 20 квіт. 2010 р., 03:32:20

Так що я намагаюся потрапити в кращій формі, а хто ні? І від того, що я бачив, деякі поєднання аеробного тренування і силові тренування це кращий спосіб, щоб зробити це, вправи-мудрі. Також, з того що я читав на деяких статтях(http://www.nerdfitness.com/blog/2010/02/01/what-burns-more-calories-cardio-intervals-or-weight-training/ наприклад, це має бути можливим, щоб зробити аеробне тренування на більш довгих інтервалах часу, і частіше, ніж силові тренування, які, можливо, його основна точка продажу як фітнес йде. Я міг бути неправий, і якщо я не соромтеся, дайте мені знати, але це не зовсім моє питання.

Моє питання:

Я просто не може працювати. В останній раз я намагався бігти(більше схоже на біг насправді), все пройшло нормально для першого 1/4~1/3 милі, потім мій організм просто здався, я почав кашляти рясне кількість слизу, яка в кінцевому рахунку змінений, щоб включити кров через кілька хвилин, і ледве міг дихати. Це нормально(у мене дуже слабка астма)? Така річ ніколи не відбувається, за винятком коли я страждав від респіраторних захворювань, або намагався втекти. Єдиний "стандартний" мені треба піти на це, що близько 80% людей, яких я говорити з Говорити про те, як вони йдуть на щоденні пробіги близько 2 мі, і як моя школа намагається "призовник" всіх бажаючих взяти участь в 5-кілометровий пробіг, і ніхто інший, здається, немає цієї проблеми з ним. Зайве говорити, 5 км і 2 Ми обидва вище 1700 футів. Я можу, однак, велосипед, приблизно в 11-12 миль в годину, я думаю. Я думаю, що довга їзда я на велосипеді було близько 24 Мі, і не було ніяких проблем там.

Тл;ІН: це нормально/тривожно, що я потенційно кашель з кров'ю після запуску, що, здається, дуже коротку відстань? Якщо ні, то як я можу виправити це? І можна покататися на що, мабуть, досить повільній швидкості(принаймні в порівнянні з тим, що я можу знайти на Google) буде мати ті ж самі ефекти на здоров'я/фітнес, як біг може, або я просто дуже п'яний по мірі отримання цих ефектів, йде?

Редагувати: просто до відома про мою швидкості на велосипеді, що 11.3 миль в годину або з додатка, встановленого на телефоні, який виступає в ролі крокоміра, призначені для бігу та їзди на велосипеді. Коли я на велосипеді, тим не менш, я роблю це на дорогах, які досить плавні, але часто трафік. Мій велосипед знаходиться у відремонтованому ролі з 1950-х років, якщо я не помиляюся, так що це дуже легкий і досить добре побудований, але не мають найтоншу шини відомих людині. Також, коли катаюся на велосипеді, просто пробки на дорогах і перехрестях, і я не впевнений, якщо додаток обчислює час очікування для руху автотранспорту до уваги швидкість, тому я чесно не знаю, при моїй швидкості-це віддалено ОК чи ні.

+463
ZimbiX 5 січ. 2019 р., 13:05:26

Скоріш за все У вас погана рухливість тазостегнових і активації. Всередині коліна біль може бути пов'язана з м'язом герметичність/хіп-зовнішнє обертання, то ви повинні бути в будь-якому разі розтягування їх.

Ось кроки, щоб безпосередньо поліпшити симптоми при навчанні

 • Припинити робити рухи, які заподіюють біль.
 • Робити динамічну і статичну розтяжку перед кожним тренуванням.
 • Зробити легке кардіо розминка перед рукою, щоб підвищити внутрішню температуру, підвищити циркуляцію і прогрів суглоба синовіальної рідини.
 • Не багато зігрітися повторень без ваги і поступово нарощувати (155 -> 185фунта є збільшення на 20%, занадто багато для удару максимум, спробувати щось на зразок 155, 175, 185)
 • Робити присідання поле замість вільних присідань.
 • Робити повільні негативи (спустилися повільно, 2 секунди розраховувати на присідання) і не відскакує. Коли ви опустіть сухожилля, зв'язки та інші тканини повинні використовувати більше сили для гальмування і зворотного ваги. Уявіть собі зіткнення автомобілів на 10mph проти 80 миль в годину. Так що контролюйте вагу вниз.

Для загального коліні здоров'я, нещодавно я написав статтю про боротьбу з болю в коліні.

Деякі основні моменти:

 • Щоденна активність низького рівня інтенсивності має важливе значення.
 • Звичайна піна прокатки.
 • Збільшення гнучкості, розтяжку загального важкодоступних місцях, таких як привідних м'язів, то це група, згиначі стегна (клубово-поперекового м'яза, клубової м'язи) і стегна.
 • Поліпшити щиколотки мобільності та гнучкості.
 • Переконайтеся, що коліно знаходиться на одній лінії з ногами і не обхоплюють всередину. Як правило, має справу з довжиною м'яз.
 • Робити більше одного руху ніг! Почніть з на місці, випади, майстер тим і перейдемо до більш просунутим руху.
 • Поліпшити сідниці і стегна активації, роблячи глют мости, просто переконайтеся, щоб використовувати ваші сідниці, а не поперек на них.

Це повинно допомогти багато!

+443
Beth V 4 квіт. 2011 р., 23:47:48

Є кілька причин, чому ви можете відчувати судоми на такій відстані, швидше за все, знаходиться в стадії підготовки, це означає, що організм не звикла до того, що кількість вправ і намагається попередити вас про це. Рішення це передбачає, що ви робите дистанції кілька разів як частину своєї підготовки, в більш розслабленому темпі.

Ще може бути дисбаланс електролітів або молочної кислоти нарощування, для електролітного балансу ви можете взяти хороший спорт-пити, і я виявив, що таблетки працюють дуже добре для молочної кислоти нарощування, просто посмоктати декілька з них під час заходу, не треба передозувати.

Нарешті, я відчув "кусається" під час гонки останнім часом, тому що мій організм напружився, сталося близько 60км знак 200км гонки (велоспорт), після концентрування щоб відпочити, і зупинився в хвості поїзда на деякий час, укуси пішов, і я закінчив гонку без будь-яких проблем.

+438
wrymarkX 7 черв. 2010 р., 00:48:11

Якщо у вас немає нічого, щоб витягнути себе, наступна найкраща річ є Веслування.

Два самих практичних видів рядків без тренажерного залу:

перевернуті рядка що можна робити під столом

inverted row

і гантелі рядків що ви можете зробити з різними важкими предметами, що є ручка, пляшка-ящик (бажано такий, який має ручку в центрі).

enter image description here

Але ви все одно повинні вийти на вулицю і знайти собі який-небудь бар, щоб підтягуватися, як на дитячому майданчику. Перехідні від подібного вправи не так добре, як реальна річ.

+391
Emil Tang Kristensen 23 лют. 2011 р., 00:19:59

Скільки коштує у вас прийом?

Приблизно стільки ж, скільки ви витрачаєте, трохи змінені вгору або вниз, якщо ви хочете набрати вагу або втрата ваги.

Скільки потрібно витратити?

Не дозволяйте цільове витрачання калорій диктувати свій рівень активності. Замість цього, визначити області для поліпшення (здоров'я), і нехай ті, диктувати свій рівень активності.

Резюме

 1. Визначити ваш фітнес-слабкі сторони і області для поліпшення
 2. Вибрати програму для вирішення цих (силова тренування є хорошим перша програма практично будь-якій людині з практично будь-якої бізнес-цілі)
 3. Годувати себе паливо, діяльність
 4. Тонка настройка ваш раціон, щоб зробити поступове зменшення або збільшення ваги
+389
user2644264 9 січ. 2019 р., 13:26:05

Дивлячись що розуміти під ризиків, був проведений ряд досліджень, які вказують ІМТ нижче 18 корелює з зростанням смертності і пару дам, а 22.5 наприклад

Нижче діапазону 22·5-25 кг/м2, ІМТ був пов'язаний з назад загальної смертності, в основному з-за сильного зворотний зв'язок з захворювання органів дихання і раком легенів. Ці зворотні асоціації були набагато сильніше для курців, для некурців, незважаючи на сигарети споживання на одного курця різною з ІМТ.

Примітка: ІМТ-це не краще або гірше міру вгодованість, ніж багато формули / пристроїв, які намагаються насправді відсоток, а не значення індексу, наприклад, в залежності від того, хто ви вірите, що сьогодні відсоток жиру в організмі є:

enter image description here

+357
Amanda Sudduth Welsh 16 вер. 2015 р., 21:50:00

Якщо ви підняття тягарів для нарощування м'язової маси сила, згідно з 2012 дослідження, "білка ГРМ і його вплив на м'язову гіпертрофію і силу у фізичних осіб, які займаються силовими", опублікованій в журналі Міжнародного товариства спортивного харчування, час і тип білка робить різницю у депутати: максимальний синтез білка.

Загалом, білкові добавки до і після тренувань, підвищує фізичну витривалість, поновлення на навчання сесія, м'язової маси тіла, м'язову гіпертрофію і силу.

Якщо у вас немає часу, щоб поїсти, принаймні, вважають пити молоко.

 • Терміни

  Дослідження до і після тренування білка.

  Ці дані показують, що існує обмеженого періоду часу, протягом якого, щоб стимулювати синтез білка перед рефрактерний період починається. Маючи це на увазі, ідеальний протеїн після тренування опору повинен містити сироватковий протеїн, так як це дозволить швидко засвоїти та ініціювати депутати, і надати 3-4 р лейцину на порцію, яка сприяє максимальному депутатів.

  Один раз білок був використаний індивідуальний, анаболізм збільшується протягом приблизно трьох годин після прийому їжі з піком приблизно 45-90 хвилин [14]. Приблизно через три години після прийому їжі, депутати падає до звичайного, навіть якщо рівні сироватки амінокислоти залишаються на підвищеному рівні.

 • Після Тренування:

  Ідеальною добавкою після тренування опору повинен містити сироватковий протеїн, який забезпечує, принаймні, 3 м лейцину на порцію.

  ..дослідження з використанням джерел білка, джерело вуглеводів, як правило, щоб збільшити LBM більш ніж одне джерело білка.

  • Попередні Тренування

  На відміну від цього, споживання незамінних амінокислот і декстрозу представляється найбільш ефективним викликаючи синтез білка до, а не після тренування опір.

 • Тип білка:

  Сироватковий протеїн показав збільшення сили. Казеїн не. (Молоко містить сироватку і казеїн.)

  знежирене молоко після тренування були ефективними у стимулюванні збільшення в сухопарой масі тіла, міцність, гіпертрофія і зменшення жирових відкладень

  3-4 р лейцину потрібно заохочувати максимальне депутати

 • Щодо додаванням вуглеводів з прийомом протеїну:

  Поєднує швидкодіючий джерело вуглеводів, таких як мальтодекстрин або глюкоза слід вживати з джерелом білка, так як амінокислоти не можуть модулювати синтез білка як ефективно без присутності інсуліну [27,28] і дослідження з використанням джерел білка з вуглеводним джерелом, як правило, щоб збільшити LBM більше, ніж білок джерело [33,37-41]. Таке доповнення буде ідеально підходить для збільшення синтезу м'язового білка, що призводить до збільшення м'язової гіпертрофії і сили.

+354
Skcellindo 27 лип. 2011 р., 09:01:59

Я людина, яка, з-за проблем конфіденційності, не люблять ходити в спортзал. Але моєю найбільшою мрією, як і будь-які інші чоловіки в моєму віці (20-х), мати гарне тіло і розірвав м'язи.

Я намагаюся зробити деякі домашні вправи і отримали досить гарні результати навіть без використання яких-небудь інструментів. Однак, зменшення жиру на моєму тілі не є моєю метою. Я хочу мати розпороли тіло без походів у фітнес і я подумував купити собі гантелі.

Чи можна отримати розірвав тіла з допомогою гантелей будинку і після гарної й здорової їжі-програма?

+326
user166715 30 січ. 2013 р., 18:53:10

Так що дошки можуть бути добрими чи поганими днями відпочинку, але це залежить від того, який тип вправи ви робите на тренування днів. Core-це особливо важко вправи робити більше, ніж продемонструвати, як частина тренування. У результаті він може бути в порядку, щоб зробити ядро кілька днів поспіль (але, ймовірно, не повинен бути кожен день).

Що я б порекомендував це роблять йоги, які будуть динамічно підтримувати ядро, але і буде підтримувати активне відновлення і гнучкість.

+294
Varstahl 28 серп. 2019 р., 23:34:46

Молоко від grassfed корів має безліч ЦРУ. Принаймні, якщо у вас є масло краще рішення-перейти на "grassfed маслом", як Керрі золота.

+274
danieldkim 3 лип. 2011 р., 20:31:03

"Я волів би не реп, ніж реп половину-мені, половину-вам, тому, будь ласка, тільки допоможи мені з вішалки і unracking. Дай мені секунду, якщо у мене є важкий час з реп-я буду кричати про допомогу, якщо мені це потрібно. Спасибі, пап". Широкої доброзичливою посмішкою.

Якщо їм треба "допомагати" з реп в будь-якому випадку, і я думаю, я збираюся знову потрібна їх допомога у майбутньому, я тип, який знайде спосіб відзначити свої переваги навскоси. "Так, це останній реп був жорстким. Шкода, що ти стрибнув у ... Я хотів побачити, якщо я міг би розтерти його. Твоє здоров'я, друже. Вам потрібно місце для чого-небудь, просто дайте мені знати".

Частина цього може бути зіткнення культур: традиції бодібілдинг не заперечує форсовані повторення, тому що це м'язова втома вони після. На відміну від штангістів, як правило, розглядати як ліфт святе, ймовірно, тому, що Олімпійські ліфти потребують стільки розумової концентрації та фізичної точності. В Олімпійських піднімаючись, він часто стосується навіть ходьба або шум занадто близько хтось сидить на ліфт значна нетактовність.

+256
scriven monica 28 лют. 2018 р., 10:48:56

Ви повинні мати план для втрати ваги, який має наступні:

 • Ваш цільовий вага-це вага, який ви повірити, що ти повинен бути здоровим для вашого зростання.
 • Віха Вагами-кожен 5 фунтів тут добре.
 • Приблизна кількість, скільки калорій ваше тіло спалює ваш поточний рівень активності.

Без визначення цих речах ви будете постійно задавався питанням, чи Потрібно є більше/менше/і т. д. Кожен етап ви будете переоцінювати ваші витрати калорій на вашій поточної активності.

По мірі збільшення активності, ваш організм спалює більше калорій. Крім того, як ваша м'язова маса збільшується, ваш організм спалює більше калорій в стані спокою. Як ви стали більш спортивне тіло реагує на це, робите те, що потрібно, щоб не відставати, що діяльність, яка включає в себе позбавлення від жирових запасів.

Неважливо, що ви ніколи не будете втрачати вагу, якщо у вас є помірний дефіцит. Помірним, я кажу про достатньо їжі, щоб втратити 1-2 фунтів в тиждень. 2 фунта-це нормально, якщо у вас є багато, щоб програти, але 1 фунт, якщо ви знаходитесь в межах 10 фунтів від своєї мети. Занадто агресивно дефіцит насправді може спрацювати проти вас.

 • З'ясувати ваш план калорій, якщо ви вибираєте, щоб з'їсти більше в тренувальні дні і менша у дні відпочинку, то переконайтеся, щотижневий дефіцит становить 1-2 фунтів в тиждень.
 • Тримайте споживання білка постійна: .85г / фунт, якщо ви працюєте
 • Є достатньо жиру для здорового метаболізму: .35г мінімум / фунт (бажано корисні жири)
 • Зробити все інше у вуглеводи: вибираємо вуглеводи, які також містять клітковину для поліпшення ситості і підтримують активний спосіб життя, але не менше 125 г / день в середньому.

Точний баланс жирів у вуглеводи-це дуже індивідуальна річ. Деяким людям краще справлятися з більше жиру і інших краще справлятися з великою кількістю вуглеводів.

Суть в тому, що добре продуманої дієти:

 • підтримувати ваш рівень активності
 • не залишать вас позбавили почуттів
 • і поліпшити метаболічну здоров'я.

Це цілком досяжно, як ви вибираєте продукти, які мають високу поживну цінність.

+147
Orestes Mas 17 груд. 2011 р., 20:23:34

Я дуже сумніваюся, що ви біжите з глікогену (ака "битися об стіну" або "говориш") після 20 хвилин тренування. Я взагалі очікую, що більшість людей йти не менше півгодини на їх зберігаються запаси глікогену. Мені здається, що ви просто працюєте занадто важко.

+138
gade jagdish kumar 30 трав. 2019 р., 13:15:59

Ти хвора середовище, тому що ти присідав в понеділок. Хворобливі відчуття від підйому легко може тривати два або три дні, і навіть погіршитися на пізніх днів. Це називається крепатура або Домс.

З моменту пробудження вранці, моя поперек дуже болить. Це як якщо б я робив важкі тренування. Я не розумію, чому це сталося. Це було не як вчора болить.

Ви ж робите важкі тренування. В Понеділок. Ось чому це сталося. Це було не вчора, а болить, тому що появі болю в м'язах затрималася. Це затримка початку хворобливість м'язів.

Тримай навпочіпки. Продовжуй йти і розтяжку в дні відпочинку. Тримайте очей на вашій формі. Для сьогоднішнього тренування, розігріти, але дотримуватися запланованих ліфтів.

+79
Michael Oryl 5 лип. 2014 р., 09:33:09

На даний момент я повністю прокинулася, як свого 1 вечора, а не в 1 ночі. Я ранковий бігун і регулярно спить 10-30 хвилин після важкої тренування вранці. Якщо я не вздремну, то якнайшвидшого запуску мені дуже хочеться спати на доїхати до роботи, схожі на водіння весь день і ніч.

Чому я не можу заснути, якщо я важко вдень працювати, як темп або інтервали? Якщо його легко запустити, то у мене немає цієї проблеми.

Є багато причин вигадувати в Google і ні один з них не відповідає моїм сценарієм. Вранці лежить передбачає рівень кортизолу не хронічно високої. Серце битися не висока, тому, можливо, його не норадреналіну або адреналіну. Я не їв по-іншому, і сьогодні я пропустила обід, так як я думав є пізно було що б підбадьоритися. У мене є AC на високій кожну ніч, так що його не з-за високої температури тіла. Довго працює, завжди вранці, нокаутувати мене, принаймні годину. Може бути низький рівень цукру в крові, але я їв нормально і все ще мав цю проблему. Я також з'їв щось після запуску, щоб замінити цукор, я спалив, як я завжди роблю.

У мене є деякі жорсткі м'язи, які я простягнув і викотив після цього тренування.

+50
WoolBlacK 23 черв. 2010 р., 06:24:45

Що б ви не вирішили робити, повинно залежати від ваших цілей навчання (наприклад. Підготовка до змагань або раси і т. д.). Відсутній навчальний день-це не кінець світу, поки це не стало звичкою. В житті всяке буває, і іноді це впливає на ваше навчання. Часто це призводить до "навчання провини", особливо якщо ви людина, яка регулярно тренується. Ви можете відчувати себе ніяково/винним про зниклих без вести сесії, коли, по суті, короткий навчання може бути тільки те, що вам потрібно. Отже, подивимося на недавню історію навчання, і побачити, якщо ви були досить суворий. Якщо так, я б просто пропустити тренування і виконувати деякі легкі тренування під час вашої поїздки. Потім, підніміть ваші тренування, коли ви повернетеся.

+50
esergion 30 жовт. 2019 р., 06:54:42

Якщо ваш хват обмежує вашу здатність виконувати важкі підйоми (як, наприклад, важка станова тяга), то вам слід розглянути перехід до цівці гачка , як запропоновано в коментарях, або ви могли б використовувати підйомні ремені.

У будь-якому випадку, якщо у вас слабкий хват, найкраще, що ви можете зробити-це виконувати спеціальні вправи для зміцнення. Утримуючи вагу в кінці концентрична частина станову тягу протягом деякого часу, наприклад. Тепер, якщо ви хочете витрачати гроші в тренажерному залі іграшки, можна купити жир Gripz , щоб допомогти вам у цьому.

+34
ZimKseniya 29 черв. 2011 р., 03:53:53

Це відбувається з дівчиною, тому, будь ласка, взяти з зерном солі. Ви сказали, що ви хочете стати більше і "жирніше" - втеча не допоможе. Я припускаю, що ви хочете, щоб м'язи, а не жир, ви повинні поставити на м'язову масу, а не жир. Пити білкові коктейлі може допомогти вам зробити це. Щоб розвивати м'язи, вам буде потрібно сила поїзда на регулярній основі. Так як силове тренування не спалює багато калорій, це не може перешкодити вам отримати вагу, який ви хочете, але це допоможе запобігти ваше тіло від поставивши все це на якості жиру.

+27
Jennie Dobrovolsky 14 квіт. 2014 р., 00:00:46

Я є персональним тренером протягом кількох років у Європі.

Частина її генів, і частину вашої звичайної тренування.

Деякі люди більш швидко скорочуються, м'язові волокна, а в деяких більш повільно скорочуються, м'язові волокна. Вони також можуть різнитися між верхньої та нижньої частини тіла. Що сказав, Ви можете збільшити ширину біцепса, але це вимагає набагато більше зусиль, ніж той, хто, можливо, був краще "гени".

Трюк я роблю з багатьма з моїх клієнтів, полягає в тому, що якщо є певна частина тіла, яка вимагає більше роботи, ніж інший, я нехай тренуються м'язи 3 рази в тиждень.

І, я роблю спліт програми для цієї м'язи. Те, що я назвав би програму і програму Б.

Наприклад, з біцепсами, на програмі, я б зосередилася на пік, а на програму Б по ширині.

Вам потрібно знайти логіку в тому, що ви робите. Біцепс ( Бі = 2) має дві головки м'язи, це означає, що з різних кутів, ви можете зосередитися на одній стороні, ніж інший.

Якщо вам не вистачає ширини, потрібно грати з шириною холдинг (вибачте, якщо мій англійська не досконалий). Велику частину часу, коли люди кажуть, що у них недостатня ширина в біцепс, це внутрішня площа біцепс, що насправді не передані. Потім я хотів би надати вам багато вправ з широким хватом і нормальне зчеплення. Широким хватом в більшою мірою орієнтований на внутрішній біцепс, і нормальне зчеплення на обох. Крім того, велика помилка багатьох людей-це не тренування плечей, які ви можете активувати з згортуваність наприклад молоток.

+13
Peru 21 січ. 2016 р., 13:06:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil