Речей, щоб зробити під час днів відпочинку

В даний час, моя тренування складається з (тільки) тренувань високої інтенсивності (ВИИТ деякі спринтерський біг, підтягування та багато іншого).

Після декількох спроб детально дослідити і допомогти з цього співтовариства, я прийшов, щоб визнати, що я не можу робити це кожен день (до недавнього часу я був упевнений, що немає ніякого способу, яким я насправді хочу займатися кожен день).

Однак, я сподіваюся, що є деякі речі, які я можу зробити між ними заради досягнення якоїсь мети - наприклад, поліпшення балансу і гнучкості.

Наскільки я розумію, існує багато видів розтяжки, і взагалі не заважати одужання. Що стосується балансу, з чого я розумію, це вимагає використання основних м'язів, так що, думаю... не робіть цього, якщо ви працювали на м'язи кора на день раніше?

Отже, що я можу робити, а що не можна робити в дні відпочинку? (до речі, у мене є гімнастичні кільця, так що...)

+513
zahtram 14 лют. 2017 р., 19:34:56
29 відповідей

Це прекрасно, щоб використовувати велотренажер для Табата-стиль інтервального тренування. Багато Табата досліджень на стаціонарних велосипедах.

Протокол передбачає 4 хвилини інтенсивних інтервалів:

Весь сеанс триває 14 хвилин і складається з 5 хвилин розминки, 4 хвилин інтенсивних вправ і 5 хвилин охолонути. За 4 хвилини інтенсивних вправ складається з 8 повторів за 20 секунд максимальної роботи обраної роботи і відновлення 10 секунд.

Якщо ви вже в досить хорошій формі, робить абсолютно всі зусилля протягом двадцяти секунд вісім разів повинно бути утомливо.

+956
ChrisCM 03 февр. '09 в 4:24

"ніколи не втратити" - це вкрай невірне твердження. Тіло є дуже гнучким. Система голодування ви прямуєте знизить ваш метаболізм, тому що ваше тіло буде отримувати менше калорій з дуже низькою частотою, тому годинник організм регулює себе, щоб утримати калорій ви їсте і уповільнює процес спалювання жиру. Однак це вірно лише в період голодування ,і, як тільки ви припиніть голодування і почнете знову їсть звичайну їжу, ваше тіло буде знову адаптуватися і підвищити швидкість метаболізму.

На стороні записки, Християнсько-мудрий, великий піст, піст-це жертва, що ви робите з конкретною метою. На мою думку, вам не потрібно йти екстремального голодування під час посту, і якщо у вас немає особливих причин, щоб з'їсти "цього мало, можна піти на жертви, щоб зупинити одну річ вам подобається протягом 40 днів. Наприклад, скажімо, якщо ви любите їсти чіпси, можна зупинити, що протягом 40 днів. Вам не обов'язково перестати "жерти" загалом-то, і навіть більше, пост в християнстві не є обов'язковим, це особиста самопожертву вас на вибір.

Тому, я пропоную, просто виберіть одну або дві речі, які ви любите і не їжте з них в цей період. Таким чином, ви будете здорові, то все рівно можете працювати і займатися повсякденними завданнями, і не нашкодити собі вкрай низьке споживання калорій і поживних речовин.

+950
swiftdeveloper 11 бер. 2012 р., 04:35:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це не завдасть особливої шкоди для бару. В барі вашому випадку підтримується на 2-х кінцях, а не його вага розподіляється по його довжині. Бар знаходиться всього в 45 фунтів, і це не несучи ніякої додатковий вага, коли плити торкаюся землі.

Сказавши, що, якщо ти набереш ваги на жим штанги піднята над землею на опори, навантаження на бар будуть величезними, рівна навантаження і барне пластин. Концепція моменти у фізиці відноситься до нього.

+947
M H Anjum 7 січ. 2016 р., 05:21:22

Я бачу два дещо різних способів зробити на колінах сувої колесо Ab.

 1. Стегна не гнеться, згиначі стегна працюють изометрически тільки, рух поширюється тільки наскільки це реально. Як видно в цьому ютубі телевізорі і на exrx

 2. Дуже схожий на перший в зовнішній частині руху, але хлопець насправді радить трохи хрускіт у внутрішній частині. Як видно тут.

Моє спостереження полягає в тому, що при продовженні занадто далеко, я не можу зробити відсталу частину без невеликий, активний виточки від АБС. Для мене, як і у мене проблеми з попереком, я буду робити перший варіант і, можливо, використовувати двері або щось, щоб обмежити діапазон руху, щоб щось керованим. Краще перепильнувати, ніж недобдеть і все таке.

У кінцевому рахунку, яка версія є більш безпечним, більш ефективним і чому?

+934
Sue Ellen Mc Closkey 31 серп. 2016 р., 08:52:32

Ви вказуєте, що ти краще оптимізувати спочатку на кардіо, потім для естетики, то для сила", і що ви хочете отримати "по фігурі".

Збільшення сили і м'язової маси тіла допоможе вам працювати швидше і спалювати більше калорій. Я пропоную спочатку тренування на силу, в тому числі набираючи м'язової маси тіла (і деяким жиру, неминуче). Всупереч ІМТ калькулятори і т. д. у вас недостатній вагу для вашого зростання.

Адаптації серцево-судинної відбутися набагато швидше, ніж сила адаптації; зниження жиру залежить, насамперед, на дефіцит калорій, який найбільш ефективно, споживаючи менше калорій.

Я радий чути, що у вас є початкова сила: основна стійка навчання. Я бачу три "Стартова сила" днів на тиждень свого розклад тренування. Будь ласка, розглянути питання про використання цих зробити "початківець лінійної прогресії".

Всупереч інший відповідь, ви дійсно можете використовувати "Стартова сила", навіть якщо ви вже не новачок (тобто, ви не можете додавати вагу на штанзі на кожній наступній тренування). Ви можете використовувати піднімає штангу, щоб набратися сил для років; ви повинні адаптувати свій програмування цих ліфтів, як ви прогресу.

Але, зберегти його простим (і важко!): підйом важкий, стати сильніше, набрати м'язову. Інші цілі буде легше в подальшому.

+929
jeninelhindi 9 лист. 2015 р., 11:02:22

"Новачок отримує" являє собою корисну абстракцію за те, що я припускаю-це взаємопов'язаний набір фізіологічних процесів. Частиною його є системною гормональної відповідь на перший раз хто-то робить тренування опору, це легко поліпшення неврологічної ефективності (тобто вам краще в рух, так що можете підняти більшу вагу залежить від теоретичної максимальної м'язової сили), це відсутність психологічного або фізичного уставки для того, що є важка вага. Але оскільки термін-це просто фраза для позначення того, що дійсно кілька складних процесів, важливо не досліджувати її як свою власну сутність.

Якщо хтось починає тренуватися і не багато верхньої частини тіла, штовхаючи і витягаючи, вони будуть отримувати дуже добре, що і верхня частина тіла буде побачити поліпшення в зростанні м'язів, силою і так далі. Але там будуть системні зміни викликані тим, що верхня частина тіла, робота: обмін речовин і гормональний профіль зміниться, нижньої частини тіла і тулуба зміцніє з-за випадкової фіксації і стабілізації роботи. Так що нижня частина тіла вже бачу поліпшення, не роблячи будь-яких безпосередню роботу. Це джерело стара приказка, що непідготовленої людини жимі лежачи можуть бути поліпшені шляхом проведення їх зробити довго-відстань велоспорт--і навпаки. Організм адаптується спеціально накладені вимоги, але ввели вимоги велоспорт відносяться речі, пов'язані з жиму лежачи, і введені вимоги жим лежачи включає речі, пов'язані з присідання.

Так коли ж верхня частина тіла-навчена людина починає присідати, вони вже мають перевагу якійсь "новачок отримує", але і деякі інші незадіяною досі "новачок отримує" буде викликане їх нове навчання. Вони будуть швидко прогресувати, тому що їх ноги/неврологічний ефективність задній ланцюга дуже низьке і готовий до швидкого поліпшення, а тому, що вони можуть побачити інший системний відповідь цьому новому вимогу. Ефект не буде настільки драматичним, як якщо б вони почали навпочіпки, коли вони вперше приступили до тренувань, але я не бачив багато доказів того, що будь-які ефекти цього етапу новачка, які не повториться в майбутньому.

Що стосується лінійної прогресії: цей метод працює в багатьох ситуаціях, що це смішно говорити, що хтось повинен її уникнути. Він повинен бути першим інструментом, людина досягає, коли починає новий ліфт, тільки якщо знайти правильне місце, щоб почати періодизації для цього ліфт.

+923
Absolute Truth 21 лют. 2016 р., 03:23:20

Те, що я думаю, що могло статися-це легке потягування деяких сухожиль в лікті, З-за неправильної форми здійснення. Мав те ж саме трапилося зі мною близько 3 тижнів тому, у той час як робити деякі вправи плеча.

Спина почала боліти відразу після тренування, прийшов додому, поспав, прокинувся, потягнувся і не міг рухатися взагалі. Потім під час руху - реальна сильний біль.

Тримаю парі, те ж саме сталося з тобою.

Розчин - інше. Єдине, що може допомогти вам зараз відпочиває, може, якусь мазь, щоб полегшити біль, але це не допоможе його зцілити.

ІМО, просто відпочити.

+914
Brian Ochs 6 трав. 2010 р., 20:01:00

Я використовую зелений чай під час тренування. Я хочу знати, як це впливає на організм і здоров'я? Як я знаю, пити зелений чай схуднути.Це робить пульс високий?

+898
LittleByBlue 16 серп. 2011 р., 18:18:33

Це рекомендується робити дане число з набору заданої кількості повторень вагою ліфтів (незалежно від точної методики навчання, які в основному диктує кількість сетів і повторень), і додати вагу, коли ви знаходитесь в змозі зробити це. Я бачу логіку в цьому, і це вже обговорювалося як мінімум один раз вже на сайті.

Проте, коли саме ви повинні додати вагу? Припустимо, ви ледве змогли закінчити вправу з хорошій формі, що саме "гарна форма" означає для вас. Якщо ви додайте вага в наступний раз, або ви повинні продовжувати працювати на цьому рівні, поки ви не досягнення загальної м'язової втоми? Чому? Ваш особистий рівень фізичної підготовки має значення тут?

+883
asIseeit 15 лют. 2011 р., 23:19:42

Ви можете бути зацікавлені в перевірці з "зомбі, біжи!"

Вони являють собою проект Kickstarter, який поєднує в собі GPS відстеження виконання з РПГ-як саундтрек для запуску. Це вже фінансувала (вони отримали $72,627 їх 12,500 $ціль), так що вам доведеться чекати деякий час. Але, ви можете отримати більш детальну інформацію, передзамовлення, а також подивитися відео на сайті.

+867
dgatwood 27 трав. 2013 р., 08:26:55

Як виконувати станову тягу?

Candito Джоні як станова тяга

Джейсон Блаха як станова тяга

Алан Тралла, як станова тяга

Так, як я знаю, якщо я роблю це правильно?

1.Запишіть собі тяги і дивитися повтор. Все ще не впевнені? Завантажуйте свої відео і розмістити посилання тут.

2.Отримуєте сертифікований персональний тренер, щоб перевірити свою форму.

Як піна рол?

Піна Олександр Кан котиться

Піна Omarisuf котиться

Якщо з якихось причин, ваша тяги виглядає так :-

Improper Deadlifting Form

Розглянемо :-

1.Зниження ваги.

2.Робити більше тягнеться/завальцювання піни.

3.Зробити більше, верхньої частини спини вправи, такі як штанги поспіль, bentover штангою поспіль, підтягування і т. д.

+776
Ryu531 3 січ. 2012 р., 23:31:53

Коли я приходжу додому з роботи (як програміст) я морально дуже втомилася, і, отже, не в змозі повністю сконцентруватися на мої вправи, позіхаючи в тренажерному залі навіть.

Це гарна ідея, щоб подрімати протягом години, перш ніж я ходжу в тренажерний зал, або я повинен йти прямо з роботи, в той час як мій мозок все ще працює? Або я повинен випити енергетичний напій з високим рівнем caffeïne, щоб дати додатковий імпульс в тренажерному залі?

Я не хочу йти в спортзал занадто пізно, тому що тоді я повернуся додому надто пізно, і я не в змозі мати належну паузу між їжею і сном.

У тренажерному залі, я роблю трохи кардіо, але в основному бодібілдинг.

+712
Roxxik 21 серп. 2013 р., 06:34:18

Стартову силу призначає двох добових графіків підйому (A і B), повинні бути виконані по черзі на 3 непослідовних днів на тиждень.

Це означає щось на зразок цього:

 И М Т Ш Т Ф
-------------
тиждень 1 А Б В
Тиждень 2 Б А Б
Тиждень 3 Б а

Це залишить 2-денної перерви в якийсь момент щотижня (це стосується будь-якої організації 3 непослідовних днів в тиждень).

Для новачка, я сумніваюся, що я досить сильна, щоб підняти достатню вагу, щоб вимагати додатковий вихідний щотижня. Чи є користь для 2-денної перерви крім відновлення? Якщо я достатньою мірою відновитися, я можу пропустити що 2-денну перерву? Що поганого в тому, щоб підніматися кожен другий день протягом перших якийсь час?

 И М Т Ш Т Ф
-------------
тиждень 1 А Б В
Тиждень 2 Б А Б а
Тиждень 3 Б А Б

Це може тривати так довго, у всякому разі, оскільки я буду додавати в деякі практики команди відносно скоро і впаде до двох днів на тиждень підйому.

+664
Javi Lavandeira 24 серп. 2016 р., 03:26:03

Ви завжди будете мати побічні ефекти. Що стосується спосіб доставки кофеїну я б насправді розглянути

100 кт Стік з кофеїном чорний несолодкий кави холодного заварювання знімки з Кубком цукрові пакетики https://www.amazon.com/dp/B06XD6CJDJ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_bbZvBbA8JH7PN Постріли могли вирішити вашу проблему, якщо ви хочете спробувати каву.

Це анекдотично, але я пробував всі види різних кофеїн професійно. І я завжди повертаюся до чашки кави. Це може бути спосіб прийому, або психологічний, а кофеїн з кави змушує мене відчувати себе менше побічних ефектів кофеїну.

+650
DirkP 23 лип. 2012 р., 15:00:49

Від http://caloriecount.about.com/activities-bicycling-ac1, http://caloriecount.about.com/activities-running-ac12 і http://caloriecount.about.com/activities-walking-ac17 а потім перетворення кал/ч кал/м на різних швидкостях:

 • Біжить 10mph опіки 1088cal/год, так що 109 кал/км
 • Працює 8mph опіки 918cal/год так 115 кал/км
 • Біг або ходьба 5 миль / год спалює 544cal/год, так що 109 кал/км
 • Ходьба 3mph опіки 225cal/год так 75 кал/км
 • Велоспорт 10mph горить 408cal/год так 41 кал/км
 • Велоспорт 15mph опіки 680cal/год, так що 45 кал/км
 • Велоспорт 20миль / год спалює 1088cal/год так 54 кал/км

Я підозрюю, що або 8 або 10 миль в годину Біг-це злегка офф, але, очевидно, біг/швидка ходьба набагато більше калорій спалювати на відстань ефективніше, ніж ходьба.

+617
Avni 1 лип. 2010 р., 19:22:19

Розширити на перший відповідь, це залежить. Кардіо має дві основні сфери застосування:

1) це збільшує обсяг роботи ви можете зробити в даній тренуванні. Як ви отримаєте далі в тренування аеробної системи надає все більше і більше енергії, використовуваної для підйому тягарів. Сильніше аеробній системі = більше повторень/повні комплекти.
2) він підвищує кількість калорій ваш організм потребує для цього дня, і збільшує ваш метаболізм протягом декількох годин після цього (за умови, що кардіо триває досить довго і досить інтенсивно).

Так, з цими двома на увазі, я б сказав, що робити більше кардіо, якщо:

-Ви хочете бути в змозі обробляти більший обсяг в ваш вага тренування, та/або

-Ви хочете, щоб ваше тіло, щоб спалити більше калорій

Також, як Примітка боку, їзда на мотоциклі 1 миля в спортзал, в основному незначні. 15 хвилин бігу-це не достатній термін, щоб вважатися, якщо інтенсивність надто висока. Розглянути принаймні 30 хвилин кардіо низької інтенсивності. Якщо ви хочете робити високоінтенсивне кардіо, ви можете витрачати менше часу, однак він також, як правило, пов'язано з підвищеним ризиком отримання травми.

+615
Jacqueline Ford 21 трав. 2014 р., 17:48:18

Якщо немає фізичних обмежень, ваша проблема, здається, відсутність мотивації. Замість того, щоб робити речі, які ви не любите, ви повинні знайти діяльність, яка може тримати ваш інтерес як мінімум протягом двадцяти хвилин або більше. Встановлення досяжних цілей може допомогти з поліпшенням мотивації. Запитайте себе: "що я хочу від тренувань?". Як тільки ви відповісте на це питання, задайте кілька невеликих цілей, щоб допомогти вам досягти того, чого ви хочете.

Є багато способів для підвищення мотивації. Одним з кращих є робота з партнером. Знайти когось, хто поділяє ту ж мету(S) можна додати вимір задоволення і відповідальності до здійснення програми.

І нарешті, якщо ви дійсно відчуваєте, невмотивована, ви повинні запитати себе, чому це так. Благо ви отримаєте від регулярних фізичних вправ буде прямо пропорційний зусиллям, які ви витрачаєте.

+558
Laurie F 17 лют. 2012 р., 12:42:30

Спробувати ВСАА. Пити до і після, і якщо ви біжите довше, ніж 45 хвилин, протягом, як добре.

Я також настійно рекомендую працювати ваш шлях вгору поступово, з інтервалів біг/ходьба. Моя перша навчальна програма з Джефф Галлоуей бігу/спосіб ходьби. Через місяць або близько того я більше не потрібно ходити пішки на довгі дистанції, і зміг змінити мій інтервальні тренування, чергуючи швидкий і повільний біг.

+505
mohamed el hajji 22 серп. 2016 р., 07:38:41

Моя мати могла торкнутися п'ятами обох рук на підлозі у віці 89 років. У неї були короткі ноги і довгий тулуб. Є ймовірність, що хтось, хто не міг дотягнутися пальцями ніг має короткий тулуб та довгі ноги, порівняно з нормою?

+443
user827592134 22 січ. 2012 р., 18:32:26

Перейти з Вт. Приємно те, що з-за неефективного педалювання, Вт автоматично зіставляє дуже тісно спалених калорій.

Причина явної невідповідності в сприйнятті. Коли ви перебуваєте на велосипеді, пройдена відстань-це функція, розрахунок шестерні дюймів. Якщо ви налаштовані на Х кількість передач дюймів, і ви крутите педалі зі швидкістю 90, ви подорожуєте y відстань.

Для прикладу, подумайте про це таким чином. Ви знаходитесь на велосипеді з фіксованою передачею, педалі при 90 об / хв протягом 5 хвилин. Ви відправляєтеся в 3 км (наприклад). Щоб досягти цього, ваш вихід 25 Вт. Отже, ви приходите до 3 милі хіл на 5% ухилом. Ви підтримуєте 90 об / хв, а так в 5 хв. ваш пройдену відстань буде однаковим, оскільки передавальні відносини не змінилися. Але, щоб досягти цього, вам доведеться працювати в 4 рази важко, бо тепер замість того, щоб витрачати 25 Вт, у вас є споживало 100 ватт. Однаковій відстані, в той же час, набагато більшою роботи виходу.

+400
NSPratik 25 лют. 2010 р., 17:19:10

Скажімо року після силових тренувань і cardios, я вписався і добре збудований. З деяких причин, я припиняю працювати на всіх і підтримувати випадкову дієту, яка узгоджується з моїх щоденних калорій спалити.

Що буде?

Чи втрачу я м'язи, в наступному році повільно?

Робить м'язи стає повільно жир з-за відсутності використання?

+396
WynandB 4 квіт. 2018 р., 07:20:09

Деякі ідеї інших, ніж на велосипеді:

 • Плавання
 • Еліптичний
 • Гребля
 • Крок Машини

Уникайте високою віддачею вправи і не стрибає!

+396
pomancux 6 квіт. 2011 р., 14:58:47

Мені 19 років чоловік. Мої плечі менше ширини. плече і талія не в золотій пропорції і рекомендувати вправи не включаючи гантелей і підняття важких речей, тому що я теж хочу рости в висоту

+228
alex3181 26 черв. 2014 р., 11:12:46

Ви не можете отримати краще працює при ходьбі. Якщо ви не можете пробігти 2км, то принаймні протягом 30 секунд, потім відпочити під час прогулянки, потім знову біжать, і так далі. Шукати "диван для 5K" графіки, щоб побачити приклади групові програми для такого роду речей.

Для віджимань, робити негативні віджимання замість віджимань коліно. Опустіть себе на землю, інші на мить, а потім дістатися до вершини будь-яким способом.

Спробуйте зробити повних 100 присідань, як можливі набори. Не зупиниться на 20.

Слід пам'ятати, що це досить короткий термін, щоб перейти від вашого поточного здібностей тест здібностей не вимагає.

+184
Nithanim 18 лист. 2011 р., 19:46:09

Глікемічний індекс означає швидкість, з якою їжа підвищує рівень цукру в крові. Продукти з високим глікемічним індексом підвищують рівень цукру в крові швидко, і з низьким глікемічним індексом підвищують рівень цукру в крові повільно (що робить його легше для вашого тіла, щоб регулювати рівень цукру в крові). Один із способів перевірки глікемічний індекс харчових джерел є використання баз даних, як це, і постаратися уникати продуктів в широкому діапазоні.

Якщо ви не хочете, щоб дивитися всі ваші продукти, ось деякі емпіричні правила:

 • Продукти з низьким вмістом вуглеводів (наприклад, м'ясо), як правило, мають більш низький глікемічний індекс (т. к. цукор в крові надходить з вуглеводів, в цьому є сенс). Тим не менш, це важко отримати адекватні вітаміни і мінерали, без споживання деяких вуглеводів, і високим вмістом вуглеводів не обов'язково означає високий глікемічний індекс.
 • Вуглеводів в продуктах харчування можуть надходити з цукру, крохмалю і клітковини (на етикетці вказано тільки цукру і клітковини, але [крохмаль] [всього вуглеводів] - [цукор] - [волокна]=,). Цукор має високий глікемічний індекс, оскільки він не займе багато, щоб розбити його вниз; тіло може поглинути його майже відразу, піки цукру в крові. Крохмаль займає більше часу, щоб зламати, тому він надходить у кров більш повільно. Волокно йде в основному неперетравленої, тому вона не сильно сприяють цукру в крові, і має дуже низький глікемічний індекс. Це також робить їжу важче переварити, продовжуючи процес травлення. Так, в цілому, високим вмістом клітковини, повільно цукор продукти мають більш низький глікемічний індекс. Це одна з причин, цільнозерновий хліб набагато корисніше, ніж білий хліб.
 • Якщо у вас є тяга цукор, фруктоза ("фруктовий цукор") має набагато більш низький глікемічний індекс, ніж глюкоза. Тому, щоб задовольнити вашу любов до солодкого, їжте фрукти або овочі (Ці продукти також з високим вмістом клітковини). Будьте обережні, споживаючи велику кількість фруктози (наприклад, газована вода, підсолоджені високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп) як і раніше будуть викликати збільшення ваги.
 • Вживання вуглеводів разом з жиром і білків знижує глікемічний індекс їжі. Це трохи нелогічним, але шоколад має низький глікемічний індекс, ніж, наприклад, драже (майже чистий цукор), тому що він містить білок і жир. Білок і жир також збільшує травлення, так як волокна. Не переборщіть з жиром. Жир дає в два рази більше калорій/грам, а вуглеводи і білки, тому їдять занадто багато жиру може набереш калорії швидко. Деякі типи жирів може збільшити ризик для здоров'я, тому я рекомендую взяти ненасичених жирів, а не транс або насичені жири (проте, є деякі дебати про те, що останнім часом).
 • Є кілька продуктів, які уповільнюють спорожнення шлунка в тонку кишку. Оскільки більшу частину їжі всмоктується в організм в тонкому кишечнику, це уповільнює надходження вуглеводів у кров, знижуючи глікемічний індекс. Не тільки, що їжа у вашому шлунку довше і підсилює почуття ситості. Білка, жиру та клітковини у всіх є цей ефект (див. Мою відповідь тут для механізмів). Є також свідоцтва того, що інші речовини, такі як оцет і корицю робити те ж саме (розглядається в іншому питання тут). Включення їх у вашої кухні може допомогти знизити глікемічний індекс.

Як ви можете бачити, гарний настрій чинить величезний вплив на глікемічний індекс, тому замість того, щоб просто шукаю низький глікемічний індекс продуктів, ви хочете спробувати створити низький глікемічний індекс їжі.

+152
Mz Tatted n Hated 14 трав. 2010 р., 12:39:14

Якщо ви відчуваєте дискомфорт в будь-якій частині тіла, краще всього не напружувати його далі. Я б сказав, отримати собі перевірив. Проблема може бути незначною, але якщо не приділяється належної уваги, вона може посилити у часі. Так, почекайте, поки ви відчуваєте себе абсолютно нормально. Ваша мета полягає, щоб набрати фізичну форму і досягти своєї мети без болю. Таким чином, отримати основну причину дискомфорту і позбутися від нього.

+146
Gigi Butbaia 20 січ. 2019 р., 04:28:59

Не змінити те, що працює для вас. Тримайте ваші ліфти (або близько до цього наскільки можливо) і з'їсти трохи під технічне обслуговування, і ви будете втрачати жир майже виключно.

+109
James HD 7 груд. 2015 р., 09:53:55

При навігації по різних статтях пов'язані у відповідях тут, я продовжую спотикаючись стрибки через скакалку в статтях чи блозі.
Я ніколи не був хороший, Стрибки на скакалці, принаймні, я так думав. Насправді я ніколи не намагався зробити це. В останній раз я зробив це, я був маленьким і кинув досить швидко.

Дивлячись навколо на Amazon мені дав очікуваних результатів, занадто багато варіацій, дуже багато рішень, щоб зробити для елемента, я навіть не знаю як правильно використовувати.

Існують різні матеріали для мотузки, я бачила, нейлону, шкіри і сталі.
І звичайно різної довжини, звідки мені знати, що довжина є правильним для мене?
Деякі мотузки називаються швидкість мотузки, це просто інша назва чи це дійсно різниця?

Є обтяжені ручки доступні і захвати, які явно зазначити, що ручки не зважений. Я чомусь нагадало біг з щиколотки ваги, який нібито не корисно.
Чи має значення, як трос виходить з ручки: прямо або боком?
Деякі ручки мають шарикопідшипники на мотузку, звучить розумно. Щоб зробити перерву, просто тому що мотузка закрутилася не бути мотивуючим, але це дійсно хвилює?

Останнє, що я помітив, було те, що є критий і відкритий мотузки, я б точно розпочати закритий, але я хочу вийти на вулицю, там мотузки, які можуть зробити обидва, або я повинен просто купити один для кожної цілі? Вони не так дорого в кінці кінців.

+108
Andrea Erwin 3 жовт. 2012 р., 09:51:38

Тут представлені рекомендації від Оша так як сиділи і стояли столики.

+24
shidora 13 лип. 2010 р., 05:51:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil