Я не в змозі працювати через плоскостопості. Є в будь-якому разі для мене бігати?

Я ніколи не бігала в своєму житті більше 300 метрів, тому що м'язи внизу мого опухнути коліно і ноги і кісточка болить. Більшість м'язів нижче коліна німіють. Коли це відбувається, боляче ходити і це буквально неможливо бігати або бігати підтюпцем.

Якщо я йду занадто швидко, як за 500 метрів, то ж саме відбувається.

Я зараз 100кг, але речі були такими ж, коли я була 70кг. Я використовую власні причини підтримки взуття.

Чи є спосіб для мене, щоб запустити?

Навіть якщо я не можу бігати, я можу використовувати еліптичний цикл за 60 хв. на рівні 8 з 8. Моє середня ЧСС під час кардіо: 160. Я 100кг 22 чоловіки.

+118
Shaila Zaman 25 трав. 2014 р., 05:13:31
28 відповідей

А не піти повністю від того, що Ви читаєте про-небудь, ознайомтеся з розділом присідань Стартова сила (пошук Амазонки). Це де Мехді отримує багато / більшість його метод, наскільки я можу сказати. Робити те, що початкова Сила говорить, використовувати сайт, або за додаткову інформацію.

Для мене особисто, я намагаюся тримати планку середині стопи, і йти максимально паралельно (були деякі проблеми, коли я намагався поглиблюватися). YMMV

+987
user254024 03 февр. '09 в 4:24

Функціонування основних понять полягають у наступному: певні запущених інтенсивності викликають певні пристосування у вашому тілі (інакше VO2max, лактатний поріг і т. д.). Тому, при навчанні, бігуни часто

 • Біг в постійному темпі/інтенсивності
 • Працювати в постійному темпі/інтенсивності з перервами між ними, відомий як інтервал підготовки (використовується для високої інтенсивності, які не можуть бути збережені для більш ніж на пару хвилин)

Інтенсивність не завжди відповідають певним темпом (пагорби, кількість сну у тебе, гідратації, і т. д. і так далі впливають на інтенсивність). Але таргетингу в певному темпі-це хороший момент, щоб почати з, Тому рекомендую відстежувати темп бігу з пристроєм GPS або щось подібне. Для навчання більше про те, які тренування інтенсивності, який може викликати ефекти, подивіться мій відповідь на це питання разом з пов'язаними ресурсами.

Редагувати:

Слід зазначити, що збільшення кількості часу, який ви можете провести в певному темпі еквівалентно збільшенню ви в середньому темпі протягом певного періоду. Якщо ваш темп зменшується з 9 до 7 км/год наприкінці 45хв працювати, це просто означає, що ви ще не здатні працювати 45мінут з 9 км/ч обороти. Якщо ви не хочете, щоб ваш темп зниження в кінці, ви могли б почати з більш низьким темпом (можливо 7.5-8км/год) темпі, або біг на короткі відстані.

Також зверніть увагу, що це природно, що ваш пульс постійно йде вгору під час бігу, навіть якщо ви біжите в одному темпі. Цей ефект знижується для досвідчених жорсткі полози. Так що не для постійного пульсу, але постійному темпі.

+957
xenodevil 28 квіт. 2019 р., 03:20:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я робив цей схильний витися джерело

Що я виявив, що я міг згорнутися 25 фунтів з нормальним скручуються, але з curl нахилу я можу зробити лише половину того, що є причиною зниження міцності ?

+927
Sneakers 17 вер. 2019 р., 19:08:20

(Оскільки я нічого не знаю про травму коліна, я розглядаю вашу нижню частину тіла з картини для роботи.)

Прийміть це як можливість працювати подалі від вашої верхньої частини тіла. Підтягуємося на турніку, підтягуванні, віджиманні, індуїстські віджимання, жими, накладні преса, стійки на руках, стійка на руках віджимання, присідання. Купіть або зробіть мішок з піском і практика метання і здіймалися навколо.

Якщо ви конкретно хочете "кардіо", спробуйте зробити режим ланцюга з декількох з них (наприклад, по черзі штовхаючись і потягнувши вправи) і зробити певну кількість раундів або кількість часу.

+922
drAlberT 2 лип. 2019 р., 07:50:26

Мені втрачати жир різати їжу.Я бачу, що в мене живіт здається більше.Я не можу сказати, що сильно, але більше showable.Я прийшов, щоб запитати ,якщо я їду,тільки овочі і фрукти і салати,мій АБС стають більш помітними(ефективні ) з допомогою тренувань?З іншими словами Я гону знизити відсоток жиру в моєму тілі більше,питання зменшення жирових відкладень з області живота і АБС буде виробляти більше showable результати, але і видимі результати?Видимі результати я маю на увазі сильніше АБС,тому що мій АБС схоже не так сильні, як я хотів.Нижня жиру і хто краще для ABS, щоб бути видимим? Спасибі велике

+911
faustinl 23 бер. 2018 р., 19:30:23

У відповідь, один спалює більше калорій, це досить проста математика. Стійкий стан кардіо спалює калорії, грунтуючись на рівень інтенсивності х кількість калорій у хвилину . Для того, щоб отримати цей номер вам потрібно знати свій пульс під час тренування і або пульсометру розрахунку спалених калорій становить для вас або підключіть його до онлайн калькулятор.

У будь-якому випадку це досить просто. Звучить як варіант бігова доріжка є більш інтенсивним і проте печіння більше в хвилину, якщо ви робите це менше часу ви могли б бути більш печіння при ходьбі на вулиці. Моя порада,зібрати дані і цифри. Як тільки ви ясно, який з них більше горя, що досі не відповіді на питання, яка з них вигідніше. Найкраща тренування для вас, що ви будете дотримуватися , тільки ви можете відповісти на це питання

+883
john ready 10 лип. 2019 р., 11:12:21

Деякі люди запропонували shovelglove тренування (я не пов'язаний з цим хлопцем, але його сторінки здається кращий опис я знайшов). Це в основному тренування кувалдою нічого не зачепивши. По черзі, якщо ви хочете бути наїзд (і є місце у вашій квартирі, щоб зробити так, незважаючи на відсутність місця для шин), люди припустили, рулон старий килим, який вони також говорять тихіше. Якщо у вас є Хабітат для людства відновити у вашому районі, вони зазвичай продають рулонами килимів дуже дешево.

+839
Aroniez 16 серп. 2010 р., 03:05:39

Я завжди бігав з Полярної улр синхронізованим з моєї Найк спортивні. Нещодавно я отримав від Microsoft Band 2 і я помітив сер HR для кожного запуску мають великі відмінності. Я 38 років чоловік і Лас суботу я побіг 7.50 км за 5'21" в ногу (що нормально) і в мене середня ЧСС від 138 з Полярної та 167 з Microsoft Band, який має інтегрований управління персоналом.

Я не думаю, що людям розповісти, про що був мій справжній годину, але хто-небудь знає, чому велика різниця?

+818
Martin Jambon 4 лист. 2013 р., 12:51:10

Я часто тільки плисти 90 хвилин на тиждень, на жаль. Я підтримую дуже добре плавання фітнес на що.

Так дай їй спробувати плавання. Але це безперервна, 100% аеробні плавання. Не впирається, стрімкими поворотами на кожному. Навіть якщо втомився і захекався, перейти на брас або дошка стусаном, але використовувати час як можна більш ефективно.

Це буде жорстко протягом перших декількох тижнів, але я можу запевнити вас, він буде платити красень (або це красиво в даному випадку) дивідендів.

+802
area51 1 груд. 2019 р., 05:25:16

По-перше, якщо ви думаєте, що щось не так з вашими легкими, то, будь ласка, зверніться до лікаря.

Як для вимірювання пульсу відновлення, можна було б очікувати, щоб побачити поліпшення на таймфрейме днів, тому від тренування до тренування, а не в межах одного тренування. Поширений спосіб вимірювання пульсу відновлення-це вимірювання пульсу в кінці бою вправ, відпочинок протягом однієї хвилини, а потім знову виміряти.

У разі інтервальних тренувань необхідно визначити, що являє собою запій вправ. Якщо ви робите інтервали Табата 20 секунд навантаження, потім 10 секунд відпочинку, тоді вам не доведеться хвилину між раундами напруги, так що ви повинні розглянути бій, щоб бути цілий ряд інших-напруги циклів, а також виміряти пульс падіння після заключного туру навантаження тільки. Якщо ви робите великі проміжки часу, скажімо 5 хвилин навантаження і 5 хвилин відпочинку, то ви могли б виміряти серце падіння ставок після кожного періоду навантаження.

У будь-якому випадку, ви повинні бути в змозі виробляти кілька вимірів в тренування. (Припустимо, з інтервалами Табата, що ви могли б зробити бій з 8 інших-напруги циклів, відпочиньте кілька хвилин, потім повторити бій кілька разів.) Якщо ваші тренування та періоди відпочинку досить довго, що кожен може обслуговувати свій пульс, а потім дозволяє йому повернутися до нормального життя, то вимірювання повинні бути схожими, і ви могли б просто звичайне їх, щоб отримати одне значення для всього тренування. Або, якщо ваші тренування та періоди відпочинку Коротше, такий, щоб ваш пульс не максимум в першому бою, і це займає кілька нападів за весь обсяг роботи, щоб максимум з вашого серцевого ритму, то можна очікувати, що розміри відрізняються, і ви повинні були б порівняти, наприклад, останнім вимір тренування з останнього вимірювання попередньої вправи.

Нарешті, якщо кількість нападів можна виконувати тренування більше, ніж кількість вимірювань, які ви хочете взяти, то можна просто вибрати конкретну партію їх виміряти, наприклад, перший, середній і останній.

+796
Lazyau 30 лип. 2014 р., 18:15:55

Я порвав ліве коліно ACL на 6 місяців, граючи у футбол. Після цього інциденту я був в змозі піти до лікаря, і він сказав мені, що я повинен попередити запалення зійде, а потім зробити операцію. Він сказав, що мені не треба робити операцію, щоб жити здоровим життям, але якщо я хочу займатися спортом з поворотами (наприклад, футбол, баскетбол, і т. д) Я потребую операції.

Доктор сказав, що я можу бігати, бігати, плавати, і робити багато інших речей з відсутньою зв'язки. І я роблю все зараз. Він сказав, що перед операцією треба зміцнювати м'язи ніг, тому що це поліпшить відновлення після операції.

Я планую робити операцію (коли-небудь в майбутньому), але я просто хочу знати, якщо присідання і станова тяга-одна з тих речей, які його добре робити з розірваною ACL? Технічно Рух нагору і вниз у цих вправах, не крутить чи крутить, але вага і тиск взагалі шкідливо на цій частині системи ніг/пересування дається відсутня в ACL?

Я тільки почав підніматися з моменту інциденту, і я просто хочу знати. Я нещодавно переїхала і будете бачити тільки доктори про це, але поки...

+714
Dell McLeod 16 лют. 2011 р., 05:36:54

Тому я завжди помічав, що моя витривалість-орієнтованих друзів завжди було більше судин, ніж у мене на тому ж рівні жиру. Я натрапив на термін, ангіогенез, в іншому пості на цьому сайті, так що я трохи почитала про нього.

Мені хоча б знати, чи існує оптимальний рівень аеробного тренування необхідно стимулювати збільшення кровопостачання через ангіогенез, не перешкоджаючи ліфтів в тренажерному залі? Мій мотив-це чисто для естетичних цілей, але я змагаюся у пауерліфтингу в міжсезоння, тому я не хотів би мої ліфти страждають від занадто багато аеробних вправ.

+652
SDD 4 жовт. 2010 р., 17:15:08

Техніки зниження стресу практикується, коли не в стані стресу допоможе вам бути в змозі використовувати ці навички, щоб використовувати, коли ви потребуєте них, перебуваючи в умовах стресу. Методи часто включають розслаблене дихання, візуалізація/кероване уяву, або прогресивної релаксації, де ви послідовно напружуйте м'язи, а потім відпустіть їх.

Пропозиції:

 1. Практика діафрагмальне дихання - тоді, коли почуття підкреслив, зробити 1 або 2 розслаблений вдих з діафрагми.

 2. Прогресивна релаксація - навчитися відчувати, як випустити підтягуються м'язи, стискаючи кожну групу м'язів, починаючи з ніг, скорочення утримуйте декілька секунд, а потім розслабляти стиснення відчуваючи циркуляції повернутися в зону. Прогрес, ноги, тулуб, плечі, руки і обличчя (включаючи лоб, піднявши брови). Тоді, коли відчуваєте стрес, контракт плечей/верхній частині пастки/особи та звільнити їх на видиху.

Зниження рівня стресу-це важливий фактор у збереженні підходять так добре, що ви визнали його якось треба вирішувати. Релаксації і зняття стресу книга - це дуже добре, допомагаючи вам визначити ваш стрес і потім навчитися керувати нею.

Ще одна думка. Мій інструктор Тай Чі описує необхідність, щоб переконатися, що ваша кров циркулює і злив з голови. Він описує це відчуття "наповненості", що ви згадуєте як скупчення крові, яка приходить, коли ви зосередитися на розумової концентрації, (так само як збільшити циркуляцію в м'язах, Коли ви тренуєтеся). Я не знаю, якщо це точне наукове пояснення, але це дивно, як ви можете отримати відчуття напруженості витекти з вашої голови, коли ви зосередитися на вашій ци і циркуляцію крові. Я дізнався, що один з Брюса Frantzis інструкторів в даоське довголіття дихання клас.

І ви маєте рацію в тому, що тренування-це великий стрес Buster. Сподіваюся, ці ідеї допоможуть.

+643
MattX1929 12 груд. 2016 р., 22:46:26

Насправді я не згоден з Барн. Є таке поняття, як "сальної жир", який є вісцеральний жир, розташований поруч з шлунком. См http://en.wikipedia.org/wiki/Greater_omentum. Це жахливо не рідкість серед чоловіків тут більше жирових відкладень, які насправді під м'язи живота, тому живіт здається складніше. Більш докладну відповідь можна знайти тут.

Щоб відповісти на ваше запитання про те, чи підшкірний жир "твердіє", це, ймовірно, не вірно в тому сенсі, що ти думаєш, Але так, він може розвиватися.

+566
BohrT 21 жовт. 2016 р., 15:32:21

Гідратація має першорядне значення в будь-якій формі фізичних вправ. Зволоження є необхідним компонентом всіх обмінних процесів. Це включає в себе м'язи. Однак, це також трохи більше, ніж просто питної води. Правильна гідратація вимагає, щоб зберегти ваші електроліти в балансі. Електролітний дисбаланс є більш важливим в тренуваннях на витривалість, ніж бодібілдинг, але це все ж важливо.

Деякі моменти з статті електролітів і гідратації:

 • Електроліти натрію, хлориду, калію, бікарбонату, кальцію і фосфату
 • Електроліти допомагають вашому організму засвоювати воду швидше
 • Тренування протягом 45 хвилин або менше? Води більш ніж достатньо для ваших потреб

Читати цю статтю На чому зволоження так важливо для м'язової маси:

 • На 2% менше води в організмі може призвести до невеликий, але важливий усихання мозку, що може погіршити нервово-м'язової координації, зниження концентрації та уповільнене мислення.
 • Зневоднення також може знизити витривалість, зниження міцності, викликають судоми і уповільнити м'язовий відповідь.
 • Правильна гідратація покращує шкіру, зуби, кістки, травлення і зменшує втому
 • Вода необхідна для транспортування поживних речовин до клітин і транспортування відходів з організму.
 • Вода допомагає сформувати структури білка і глікогену.
 • Зневоднення може запобігти м'язи від правильно договірних, зниження м'язового тонусу.
 • Зневоднення може обмежити те, що ви можете робити в тренажерному залі, що в свою чергу обмежує час і напругу, можна застосувати до ваших м'язів.

Суть в тому, потрібно зволоження, і кожен, хто говорить вам, в іншому випадку не знаю, про що вони говорять. Це правда, що конкурсні культуристи і фігура конкурсантки використовують тимчасове зневоднення, щоб переконатися, що вони роблять певної вагової категорії. Після зважування вони п'ють спортивні напої або деякі інші формули гідратації для безпечного відновлення. Це допомагає їм відновити сили, м'язову щільність і більш здоровий вигляд.

Якщо ви використовуєте Моногідрат креатину, який дуже гігроскопічний, потрібно пити більше води, ніж ви б інакше. Моногідрат креатину-це добавка, яка допомагає відновленню і працездатність, тому він дуже корисний для будь-якого спортсмена.

+561
happysingh 2 квіт. 2019 р., 14:52:32

Уявіть, висить рядок (схилу) між ламав штанги і самій лавці. "Ноги збоку" лавка довга (більшість) частина лави, тобто частина, що ближче до ваших ніг.

Позиціонувати себе на лаві так, щоб ваші очі були не прямо під лавку, але замість цього, можливо, одного або двох сантиметрів "вниз" (в сторону "сторона") лави зі штангою.

+469
afourney 29 квіт. 2010 р., 11:10:07

Максимальна частота пульсу істотно залежить від активності. Я не робив кроссфіт раніше, але, звичайно, ви залучаєте більше груп м'язів, ніж біг. Їзда на велосипеді і біг мають різні зони серцебиття через вага-підшипника і сидячи. Я підозрюю, що ваш HR зон для CrossFit і працює просто різні.

Схоже, ти багато працюєш з обох тренувань. Це ключ.

Особисто, в той час як я використовую HR група, я теж ходжу по "сприймають зусилля". ЧСС зони допомагають мені залишатися в зонах, я хочу, але якщо я важко дихав і спітнів, я знаю, я отримую хорошу тренування незалежно від година читання.

+448
Rohit Varma 10 лип. 2019 р., 18:22:43

Я намагаюся збільшити кількість спринті та різання, що я можу зробити послідовно, не згорів.

Нещодавно я почала жорстку програму тренування/план, який змушує мене робити стрибки і випади тут же послідував розганяється з меншим часом між представниками. "Мало" часу простою перетворився в "інше" час простою, тому що я не міг тримати темп.

Який найкращий спосіб збільшити свої анаеробні енергетичні рівні, так що я можу збільшити інтенсивність і зменшити час відновлення?

Мені 25, якщо це робить різницю.

Редагувати: я повинен також додати, що я 6'2", 190 фунтів і був дуже активним все своє життя.

Я думаю, що я шукаю деякі загальні відомості про анаеробної витривалості, анаеробної відновлення і як поліпшити їх./Редагувати

Редагувати: я знаю, як ногу собі, як бігун на довгі дистанції, так що я знаю, що мої аеробні енергетичні рівні можуть підтримувати різні відстані. Всі вправи в даній програмі перевершують рівні, які я можу постійно підтримувати. Як я можу навчити своє тіло швидко відновиться, так що я можу перевершити мого аеробних рівнях неодноразово і потім відновлюватися дуже, дуже швидко?/Редагувати

+405
Farmer Lisa 25 бер. 2019 р., 18:19:15

Як ми всі знаємо, що краще мати фіксований час спати та фіксованого прокидатися час, щоб не відчувати себе втомленим. Проте життя не завжди дозволяє це.

Якщо вам потрібно скоротити час сну (або навпаки збільшити час сну у вихідні дні, щоб наздогнати) краще перенести час вашого лягаючи спати або прокидаючись час ? Один з двох варіантів рішення цих варіацій часу, відведеного на сон краще чи це без різниці ?

Редагувати : це питання задають, тому що у мене інтенсивні спортивні тренування (танці+гімнастика(акробатика)) в певний час кілька днів, і я повинен працювати певну кількість годин (сума може змінюватися) за свою роботу, але я можу змінити свій графік (спати/прокидатися пора) поки я роблю свою роботу годин. Ось чому я питаю, коли у мене є варіація на годину роботи, є одним з двох кращий варіант для того, щоб бути менше втомлюються для занять спортом. (Однак це правда, що він може застосовуватися також в цілому за межами фізичної підготовки, так може це не по темі)

+333
Dain Hall 3 вер. 2019 р., 11:31:00

Я можу поділитися тільки тим, що я випробувала на собі. Компанія Fitbit Арія ваги + Fitbit заряд HR.

Так як я купив ваги я скину 6кг, з браслета я почав ходити 20К кроків у день. Все в одному, повне рішення допоможе вам відстежувати активність в одному місці.

+266
Jim Medlock 31 лип. 2014 р., 15:41:21

Як правильно присідати: зосередитися на Русі вгору і вниз, або ховаючи зад назовні?

Від того, що хлопці в залі кажуть, і багато фотографій в інтернеті, ви повинні бути стирчить собі з. Ще починаючи від інструкції сили: наголос на посилення попереку, груди вперед, стегна привід - це, здається, більше руху вгору-вниз, без особливого випинання. Що правильно? Тут зад треба виступати?

+248
iosadblock 7 жовт. 2013 р., 18:53:53

Прочитавши про це, я вирішив дати виклик спробувати, і можу сказати, що це було напрочуд складно. Збереження міцності протягом 4 хвилин вимагає тонну витривалості і підготовки. Це, як кажуть, я був в змозі зробити дуже добре, тому що я зробив тонну навчання схожий на цей, і він залишив мені неймовірно добре підготовлені. Щоб бути конкретним, я зміг домогтися успіху з трьох причин:

 1. У мене багато базові сили з-за штанги силові тренування програми , які я пережив.
 2. Я вже тренував своє тіло для подібних завдань, наприклад, сто віджимань виклик.
 3. Я використовував "жирування ПАЗ," техніка створене компанією Pavel Tsatsouline, щоб ще більше збільшити свою здатність щодо віджимань.

Я не можу переоцінити, наскільки важливі ці окуляри. Маючи базові сили-найважливіша річ ви можете зробити, щоб поліпшити вашу здатність виконувати віджимання. Як тільки ви встановлюєте, що базовий рівень, то ви повинні почати підготовку вашого тіла зі специфікою і постійна практика, тому він може пристосуватися, щоб робити віджимання в 100+ серії. Обидва етапи важливі, як і порядок їх.

Якщо у вас є фізична сила і витривалість необхідні, то ви можете перенести ваш фокус, щоб оптимізувати свій підхід. Виконайте наступні кроки для оптимізації 4 хвилини:

 1. Встановити цілі віджимань робити (мій був 120).
 2. Розрахувати, як довго вона приймає вас, щоб зробити типовий пуш-ап (я використовував 1,2 секунди).
 3. Розрахувати, скільки часу вам для відпочинку. Це загальне час - кількість віджимань * Віджимання час (мій був 240 - 1.2 * 120 = 96 секунд на відпочинок).
 4. Визначте, як ви хочете структурувати ваші перерви (короткі й часті, довгі і нечасті)*. Я вирішив розділити задачу наступним чином: роботи 60-х, 50-х інших 50х роботи, 46С відпочинку, 34С на провал.

*Кожна людина має різні тіла, і те, що працює для деяких може не працювати для інших. Особисто я вибрав давно лежить у цій проблемі, тому що я ніколи не робити HIIT або інтервальні тренування, а виключно робити 60х+ відпочинок в перервах між важкою штангою підйоми. Це не може бути справа для вас, щоб робити те, що ваше тіло говорить вам робити. На відміну від автора Т-нація статті згадувалося, приймаючи часті перерви і не перенапружуючи. Різні люди вимагають різних підходів.

+214
Sir Tony Stark 30 груд. 2019 р., 14:57:04

Моє звернення до адміністрації: я зараз 51, і тренуємося круглий рік (мінус компенсований час, який був, в основному, один рік Ахілла реабілітації) з 4 років. Я в даний час тренуються в бойових мистецтвах, бігати, і ганяти моїх малюків навколо. :)

Ні, дійсно, інших, ніж знати, що чим старше ви стаєте, тим важче це, щоб покласти на м'язи (оскільки ви боретеся проти вікової втрати), і що запалення та інші стреси наростити трохи швидше. Більшість статей, які рекламують небезпеки спрямовані на людину, що прибув за 40 з форми і ніколи не відпрацювавши у своєму житті (або пробував і не вийшло.)

Це велика стаття, на 40+ підхід (він називає це шахрайством), і деякі реалії. Я процитую деякі особливості, але це довга стаття (ці титули з інформаційними реклама після кожної з них):

Тренуватися більш часто, але за короткий розминки.

Уникайте шліфування повторень, особливо з важкою штангою працювати.

Використання варіантів методу терпеливейший lifter (тобто 8 комплектів 3 щільна Репс з 5RM).

Правильно керувати гучністю.

Завжди форзац дуже інтенсивними або фаз високого обсягу з фазою deloading.

Якщо ви любите гаджети і відомості, дослідити ВСР.

Стійкий стан кардіо-це дивовижний інструмент для відновлення.

Також в цій же статті під спосіб життя:

Треба більше спати.

Дихання животом.

Управління завалять. Знайти спосіб, яким-то чином.

Поговорити з ким-то.

Читайте більше книжок і менше блогів

Тому замість тренувань "і далі", зробити її більш пріоритетною. Звернути увагу на сон і харчування, а ви будете щасливі і здорові, коли тебе б'ють 60+ мій особистий список виглядає наступним чином:

 1. Вам спати. Мета за 7+ годин в день, бажано на одному диханні.
 2. Гідрату. Коли я відчуваю, що мої найгірші, я знаходжу, що я не пив достатньо рідини.
 3. Харчування. Їжте не менше 80% здоровою, і приймати полівітаміни, щоб покрити ваші бази.
 4. Взяти вихідний. Слухайте своє тіло, і знаю різницю між "я не хочу" і "мені дуже потрібен день". Знаючи себе-це самий великий ключ, щоб уникнути травми/перетренованості. Це також означає, що якщо ви починаєте тренування і просто плоский без надії стати краще, в мішок його. Сходити в кіно. Або годувати качок в парку. Що завгодно.
+160
enaz 18 бер. 2014 р., 16:40:36

Я можу дати лише епізодичний досвід. Я вважаю, що багато вправи легше , коли я дозволяю собі відволікатися на читання книг, перевіряти мій телефон і т. д. Однак, якщо я в якості стороннього спостерігача стежив за мною, він показує, що це звичайно, тому що я не виконую вправу. Іноді я не роблю повний діапазон руху. Іноді це тому, що я знаходжу способи використання інерції в мою користь (класичний приклад-це їзда на велосипеді, де ви можете дозволити маховик, призначених для надання опору, зробити більшу частину роботи), або залучаючи інших м'язів.

+139
emmy 9 квіт. 2014 р., 07:49:22

Для мене це добре, якщо я зробив дуже важка сесія, і якщо я не я відчуваю, що я більш жорстка і болить на наступний день. Однак, за незначне або легке заняття я не думаю, що це необхідно, і не повинна бути щоденною справою. Я думаю, що після сесії теплий-вниз і розтягування є більш важливим.

+126
Rudie 17 вер. 2015 р., 10:12:57

Якщо втрата ваги є вашою основною метою. Потім ви повинні збільшити свій базальний метаболізм, щоб спалити більше жиру під час відпочинку. Спробуйте зосередитися на великих м'язових груп, таких як ноги, груди, спину і плечі, роблячи високої інтенсивності основним вправам, як присідання, жим лежачи, широта тягнути і смерть ліфт

Спробуйте подивитися на програми виглядає додаткові приклади занять...

Звичайно, ви повинні тренувати кожен м'яз в міру. Акцент на рухи, а не групи м'язів. Ваші м'язи, але і інструменти. Компетентність рух остаточність...

+117
aditya nayak 1 квіт. 2019 р., 05:45:28

Просто цікаво, якщо є які-небудь дослідження, там свідчить про те, що фокусування на диханні означає, що ваша увага є зовнішнім (тому що ти концентруєшся на реакцію з навколишнім середовищем, як повітря, є частиною середовища, а не тіла).

Спасибі,

+111
user66639 21 січ. 2015 р., 10:59:36

Найбільш поширені вправи для ніг використовують коліна (суглоба, сухожиль і м'язів). Тому ви можете просто вибрати будь-вправа, яка включає в себе коліна, щоб зміцнити її.

М'язи ти повинен шукати найбільш будуть м'язи чотириголового м'яза (передня нога). Зміцнюючи м'язи, ви також будете зміцнювати сухожилля. Ви не повинні робити це, так як травми коліна дуже дратує, на мій погляд.

Слідкуйте за хорошу роботу!

+63
Mahendra Vijay 9 лют. 2010 р., 18:19:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil