Моя рутина негативно впливає на мене?

Я 15-річний хлопець, і я почав працювати приблизно 6 місяців тому. Однак мені вдалося придбати пару гантелей на початку квітня, і працюєте з ними досі. Моє питання, чи Є мої наступні процедури жодних побічних ефектів на мене? Також я читав, що м'язи пресу працюють в Конверс(?) на поперек і спину в цілому. Так чи достатньо поперек роботи в моєму житті, порівняно з іншими?

Я розминку близько 5 хвилин на місці біг/стрибки/стрибки на скакалці і робити навколо динамічного розтягування для всіх основних груп м'язів.

 • Тіла плеча активний віджимання х20 / 7,5 кг(на руку) гантелі мух х10 / 7,5 кг(на кожну руку) жим гантелей х10
 • Вага підтяжка, х10 / 7,5 кг(на руку) гантельний ряд
 • Ваги лава провали х10
 • 7,5 кг(на руку) гантелі завиток молотка х10
 • 7,5 кг(на руку) гантелі присідання х10
 • 7,5 кг(на руку) гантелями армійський жим х10
 • 10кг(за руку) тяга гантелі Х5

Я роблю кожне з цих вправ поспіль без відпочинку, потім відпочити протягом приблизно 1-2 хвилин, а потім запустити ще один такий "надмножество". Я роблю 3 з них.

Після цього, я напружую всі свої групи м'язів протягом приблизно 30 секунд-1 хвилини на кожну групу. І тоді я почала AB і звичайної ікри, яка йде як це:

 • 2,5 кг зважений хрускіт плити х10
 • Стоячи теляти підняти з 7,5 кг(на руку) х20
 • Лежачи піднімає ноги х10
 • Стоячи теляти підняти з 7,5 кг(на руку) х15
 • 1,25 кг зважений пластини хрускіт закрутки х10
 • Стоячи теляти підняти з 7,5 кг(на руку) х10
 • Планка 30 секунд
 • Стоячи теляти підняти з 7,5 кг(на руку) х10
 • 5кг Російська твіст Х8(з кожної сторони)
+13
innectic 23 лют. 2012 р., 04:27:43
25 відповідей

Я помітив, що багато тренерів ваги, в тому числі і я, мають досить широкі плечі. Це ілюзія через доданої м'язи, або це дійсно зміна в скелетної формі?

У мене немає "контроль" на цей "експеримент" як я підняв під час статевого дозрівання і таким чином міг би змінити форми тіла через гормонів і т. д. Однак я була досить вузькою і худий, коли я почав.

Крім того, може певні вправи, які "витягують" на суглоби (наприклад, Підтягування широким хватом/Віджимання) прискорити або збільшити цей ефект?

+930
JGA 03 февр. '09 в 4:24

У мене є погані коліна і хочуть зробити більше вправ, щоб схуднути. Біг і біг підтюпцем поганий. У вас є інші рекомендації? У мене немає велосипеда і мого будинку просто немає місця для велосипеда. І я не вмію плавати.

Крім того, я чув, як інші говорили присідаючи добре для колін, але мені цікаво, якщо я можу зробити це з 2 гантелями? Тому що я не хочу йти спортзал, які вимагають щомісячну плату. У мене є пара вага-настроювані гантелі, так що я цікаво, якщо я можу зробити це в режимі вільного ваги.

+879
fze 10 бер. 2017 р., 06:55:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви модифікували ваш звичайної тренування взагалі, а конкретно в тривалості або інтенсивності? Перетренованість може призвести до безсоння:

КНБ задав те ж питання. Як вирок на глютамін, здається, досі не було, я б також шукати в інших областях, які можуть стати причини безсоння, такі як перетренованість або відсутність відновлення. Я відчув це багато разів, коли я надто старанно тренувався або підсипають мої тренування зовсім небагато.

+863
user8047121 20 серп. 2014 р., 13:08:43

Я чув багато разів, що розминка знижує ризик травми, але я поняття не маю, чому це.

З тега

Розминка-легкі вправи звичайно виконуються перед участю в технічних видах спорту або тренувань. Розминки призначені для того, щоб отримати кров тече до відповідних м'язів та "Прайм" м'язової пам'яті для технічного руху.

Мені цікаво більш детально, що це означає, щоб зігрітися. Збили вже тече під всі мої частини тіла в будь-який момент часу, або клітини швидко гинуть від гіпоксії. І "затравки" м'язів нічого не значить для мене.

Отже, що ж розминається насправді означає? Як знати, якщо один розігріває правильно?

+852
Matthew Elvey 14 жовт. 2016 р., 19:18:48

Більше м'язів використовуються в сісти, але хрумтить, схоже, концентруються на животі більше м'язів.


Для себе я можу зробити 2-3 рази, аж хрумтить, і завжди не завадить після присідання продовжити роботу деяких м'язів. Основна група м'язів знехтувати в хрусти, схоже, спини і ніг. У військкоматі у вас є 2 хвилини, щоб зробити якомога більше, і я виявив, що для цього мені довелося підштовхнути себе вниз та підніматися без опори на людей, тримаючи ваші ноги. Так що з мого досвіду, я зазвичай набагато більше, ніж просто АБС. Сподіваюся, що це допомагає

+845
BruceHill 1 бер. 2014 р., 01:01:26

В першу чергу, все, що Ви читаєте в інтернеті або в книзі, в кращому випадку можуть бути простими правилами. Це займає час, щоб побудувати свій бик-лайно метра, особливо для речей, які ви не знаєте. Це допомагає поглянути на людей, які успішні в тому, що ви хочете зробити з вашої життям, і бачив, що вони зробили. Просто будьте попереджені, що якщо їх сайт звучить як рекламний ролик, це здорово, щоб мати високий рівень скептицизму.

По-друге, я думаю, що ви, можливо, трохи страждає через відсутність цілеспрямованої мети. Це нормально, я почав їсти, як дорослий до дорослого. Тому я б порекомендував наступне:

 • Підвести підсумки, де ви знаходитесь, що вам подобається? Що вам не подобається? Що ви готові поміняти? Скільки ви дійсно їсте? Що ти насправді є? Ви щасливі з вашої тренуванням?
 • Встановити вимірні і реалістичні цілі: це може бути що завгодно від бажання бігти наввипередки, щоб бути достатньо сильним для XYZ. Почнемо з голів трохи попереду і не турбуйся про цілі життя просто немає.
 • Тримайтеся подалі від крайнощів: якщо ви хочете схуднути, це може бути привабливим, щоб скоротити ваші продукти в півтора. Якщо ви хочете набрати вагу, то це може бути привабливим, щоб з'їсти 6 чизбургерів за раз. Якщо ви зробити кроки від того, де ви знаходитесь (точка 1) в напрямку вашої мети (пункт 2), ви будете мати час, щоб визначити, якщо ці кроки в правильному напрямку. Стрибати з обриву, так би мовити, може викликати багато проблем.

На повному серйозі, якщо ви дійсно хочете позбутися зайвої ваги, і не охляв є речі вам буде потрібно змінити. 15 хвилин кардіо і віджимання допомогти небагато. Але якщо ти все 15 хвилин кардіо і стільки ж віджимань, ваше тіло перестане змінюватися, і ви будете дивуватися, чому. Те ж саме і з тільки загар за 15 хвилин в день. Мене через пару тижнів, де ви не отримуєте ніяких темніше.

Прогресивна Перевантаження Цей основний принцип відноситься і до ви проводити гонки (біг, їзда на велосипеді, плавання), командні види спорту, Екстремальні види спорту, і силові види спорту (Олімпійські атлетика, пауерліфтинг, бодібілдинг). Пам'ятаю останню крапку? Кожен крок буде збільшувати обсяг робіт, які ви можете зробити, і наскільки ефективно ви зможете тренуватися до кожної з цих цілей. Я рекомендую даючи кожному те, що вас цікавить пострілу. Дати йому гарне 6 місяців, щоб побачити, які вам більше подобаються. 6 місяців досить довго, щоб пройти через повний новачок етап і почати будувати імпульс у напрямку цілі.

Якщо ви тримаєте з'їсти таку ж кількість їжі, але набагато активніше, жир буде сходити (не обов'язково у фунтах). Що більш ніж ймовірно, що ваш апетит буде зростати, і ви будете мати, щоб з'ясувати, скільки які продукти можна їсти й при цьому зберігати свої короткострокові цілі.

Я грав у футбол, потім баскетбол. Пізніше я захопився бойовими мистецтвами, то підйомна сила. Хоча мені подобається кожен з цих занять, підйомна сила-це те, що я відчуваю, що я хочу продовжувати. Ваше подорож, швидше за все, буде відрізнятися від мого. Суть-це вибрати напрямок і дотримуватися його досить довго, щоб почати навчання, як зробити краще.

+810
user6319157 5 лип. 2013 р., 19:17:44

Деякий час тому я запитав, чи Так це було вигідно працювати з ручними вагами. В результаті, я майже перестав ним користуватися, і забув про них. Сьогодні я знайшов мої старі ваги ручні у моїй шафі, а тепер у мене питання трохи іншого - що робити людям з ними робити? Чи є якесь вправу, яке широко рекомендував?

enter image description here

+782
Edward Ludowici 8 бер. 2014 р., 07:48:33

Мені 20 років і моя вага становить 52 кг я схудла, як скелет, я хочу набрати вагу і як я можу зробити моє тіло ласка, допоможіть мені

+721
Dushyant Singh 5 січ. 2016 р., 12:22:17

ТЛ;ІН: спробуйте використовувати правильне положення зап'ястя, перевірити вашу форму, підйомник для техніки, не перевтомлюватися травми.


Мої зап'ястя почали хворіти, коли я почала важкої (близько одинадцяти місяців тому) під час жиму лежачи та накладні преси. Я отримав деякі обхоплює зап'ястя на самому початку і вони допомагали тримати зап'ястя в правильному положенні. Близько двох місяців тому я перестав ним користуватися, а замість цього продовжили робити підйоми з правильною формою я дізнався і у мене не було ніякого болю. Мої кисті і силу хвата зміцнили просто як побічний продукт ведення тренувань.

1. Положення Зап'ястя

Першим ділом я виявив, що я був дуже початківцям річ, а не тримати зап'ястя прямо. Коли я роблю верхній прес, в барі сиділи ближче до пальців і я дозволяю моє зап'ястя зігнути спину, щоб зробити 90° між верхньої частини моєї руки і мого передпліччя (схожий на перший з трьох зображень нижче). Під час пуша, ви повинні прагнути, щоб тримати зап'ястя прямо. Якщо ви натискаєте бар вигляді на першій картинці, це напружує зап'ястя

Wrist Positioning

[1] наручні позицію через https://www.themusclemaster.com/

Якщо ви використовуєте обхоплює зап'ястя повинно бути дуже складно згинати зап'ясті. Якщо ви досі можемо згинати коліна 90° при носінні обгортання вони, ймовірно, занадто низько на передпліччя або не досить щільно. Це може бути, чому ваш тренер порадив він. Під час стійки, ваші руки зазвичай зігнуті.

2. Техніка і вага

Тільки почав важкою атлетикою я дійсно хотів йти важко. Я підкреслив, вага я піднімав над правильній техніці, щоб підняти вагу. Я так набрала назад більшу частину мого ваги і прагнемо зробити комплекти з 100% правильної форми. Я знаходжу, що це працює мої м'язи більше , а я менше хворіти на наступний день.

Техніка в CrossFit це дуже важливо. Є багато дрібних нюансів, які новачкам (включаючи мене) не увійти. Моя порада буде вам ваш тренер, щоб перевірити свою форму на наступний клас у вас є і подивитися, якщо є які-небудь поліпшення, які ви можете зробити. Подивіться на речі, як положення ліктя, плеча і гнучкості зап'ястя, і, звичайно, ваше позиціювання зап'ясті.

3. Заключні думки

Працювати не боляче і мені було страшно, коли я почав. Біль за м'язової втоми це зазвичай ознака поганої техніки або травми. Якщо ви отримали травму, дайте йому відпочити і не глупи. Якщо ви продовжуєте тренування з травмою вам тільки нашкодити ще більше. Як @Томаш сказав у своїй відповіді, що є й інші вправи, які ви можете зробити, якщо ви повинні.

+654
Robert D Knight 8 бер. 2017 р., 15:41:30

Як @сержант каже, що краще спокійно пробігаю, коли ви вперше почати, але здається, що ви вже цим займаємося. Я б сказав, що найголовніше, щоб зробити, це розтягнути дуже добре, і перетнути на поїзді. Багато бігуни нехтують нога зміцнення вправи, думаючи, що поодинці буде робити це. Безумовно зробить ваші ноги сильніше, але це дійсно вигідно робити такі речі, як присідання, випади і т. д. Перевірити ці литкових вправи, і ці ноги вправи.

+650
igy 5 вер. 2012 р., 13:26:03

техніку я використовую ... я намагаюся стати краще в суворих підтягування себе:

практика, практика, практика:

 1. обв'язуємо підтягування (ви можете купити діапазон roguefitness.com -вони зроблять його легше, щоб почати с)
 2. підтягування стрибки
 3. негативні підтягування (я думаю, що це правильна назва, або зворотні підтягування) ( в принципі зістрибнути з вікна(акуратно) в підборіддя над поперечиною положення і стискають м'язи, і проти сили тяжіння, повільно підвів себе до ВІС. Отже, ви встояти восени якомога більше
 4. коробка тяги ДБЖ (знайти коробку і бар) в коробці Таким чином, коліна зігнуті і вікна ефективно знизити навантаження на підтягнути, щоб зробити вас легше.
 5. кільце рядків (під різними кутами)

вуду ниткою м'язів навколо ліктя і допомагає

+611
user147653 18 лист. 2013 р., 14:31:15

Є дослідження, там, і багато особистої історії показав мені, що важкий силовий тренінг і Олімпійських підйомно вимагає величезної кількості уваги і діяльність центральної нервової системи. Коли ви навпочіпки (правильно з баром, будь ласка) важкий кількість сили волі треба проявити достатньо розуму, оскільки це кількість з-під контролю ви повинні надавати на ваше тіло, щоб переконатися, що ви рухаєтеся правильно і не нашкодити собі.

Олімпійський підйому (очищає, ривок) вимагає багато уваги, але ви також повинні зосередитися майже миттєво, а для більшості людей це вимагає місяців або років підготовки, щоб дійсно їх форма нігтів, Звичайно, якщо ви знаходитесь на низькому рівні.

Вправа в цілому насоси дофаміну, а також регулює його, і я впевнений, що спортсменів і тренерів у багатьох дисциплінах звіт в тому, що вони доб'ються величезної кількості душевних сил від переслідування своєї справи.

Що стосується їжі, я б зосередитися на збалансовану дієту, яка присвячена гірки цукор цикл крові, що багато людей. Якщо ви зменшите споживання вуглеводів, особливо простих вуглеводів з високим глікемічним індексом можна регулювати ваш настрій в позитивну сторону.

Є добавки і ліки, звичайно, що також може вплинути на ваше психічний стан, але це зовсім інша тема і справді за межами фітнес.

Деякі додаткові матеріали для читання:

http://www.joept.com/the-central-nervous-system-what-does-it-mean-for-your-training-performance/

http://en.wikipedia.org/wiki/Effects_of_physical_exercise_on_memory#Dopamine

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9000155

+605
TaiTair 25 вер. 2011 р., 10:51:02

Я збираюся натякнути тобі з секретом, а насправді дві таємниці, що так багато "культуристи" не вистачає, щоб знати і розуміти. Для першого, протеїнові коктейлі є одним з найбільших афер на ринку. І не кажучи вже про те, що вони не потрібні в першу чергу.

На вечерю, що складається з середнього розміру шматок риби, склянка молока, стороною горіхів і склянки гороху можна отримати близько 60-70 грамів білка, принаймні, два рази суму, яку ви хотіли потрапити у більшість протеїнових коктейлів на ринку. Не доводити до того, що це, як правило, набагато більш доступним, ніж ці коктейлі.

Вам не потрібні протеїнові коктейлі, щоб підкачатися, єдина причина, по якій люди п'ють їх, тому що розумні маркетологи в бік, що вони рекламують і що їх друзі п'ють їх, щоб вони відчувають себе обділеними, якщо вони не ковтаючи їх.

Другий секрет полягає в тому, що існують тільки чотири дійсно життєво важливих продуктів, які є таємними для збільшення м'язи, не суперечить тому, що я сказав раніше, але м'ясо, рибу та овочі не включені, хоча вони добрі замінники протеїнового коктейлю, і вони є менш дорогою джерело, який все ще сильна, просто не так сильно, як ці інші продукти зазначу : молоко, злаки, яйця(особливо), Арахісове масло - це ключові продукти, які я виявила, щоб допомогти продовжити серйозні успіхи в м'язової маси на моєму тілі.

Коли я вперше почав експериментувати, використовуючи ці продукти на щоденній основі робити складні вправи, включаючи жим лежачи, присідання, потягування і т. д. м'язи буквально влетів ст. Я вже був страшенно п'яний, але я отримав майже кілограм м'язів в тиждень. Все в моєму спортзалі вказував на те, як я був набирає м'язи так швидко на мої плечі, біцепси і трицепси, і питав мене, як я був накачавши м'язи так швидко.

Чесно кажучи, це повинно бути поєднання цих чотирьох продуктів, поряд з складних вправ. Я б запропонував їм 3 яйця в день. 3 склянки молока в день. Зробити потягування кожен день. Робити складні вправи з участю Ваг, обертаючи кожен день. 12 яєць, літр молока, батон цільнозернового хліба і банку арахісового масла, всі разом, напевно, коштує приблизно стільки ж, скільки чотири, дорого за ціною качає або шість, середньої ціни на них.

Я не можу передати вам, скільки шахраїв білкові коктейлі. І ще просто до відома, незалежно від того, скільки ваги ви піднімаєте, як довго ви піднімаєте протеїнові коктейлі не обов'язково.

+519
Abu Salam 17 лип. 2018 р., 20:15:33

Якщо у вас є 17% жиру, то у вас буде один і той же відсоток жиру, що ви є 60 кг або 100кг. Якщо ви не 60кг і 17% жиру, то у вас є 10.2 кг жиру. (У загальних рисах, фактичні виміри будуть різними, так як ви просто не можете об'єднати все це в "жир" і називати його хорошим). Якщо ви не 100 кг і 17%, то у вас буде 17кг жиру.

Ви також не можете реально контролювати, куди він іде. Якщо ваші уподобання органів, щоб зберегти його на стегнах/перша талії, то ваш зад, він буде робити це незалежно від решти складу тіла. Жир зберігається в ЛІФО (останнім прийшов, першим пішов) метод, таким чином, останнє місце, де він вийшов на перше місце буде її зняти.

+499
shing liu 15 жовт. 2014 р., 05:08:55

Збільшення ваги та втрата контролюються гормонами. Їжа більше не викликає дітей, щоб рости, той факт, що діти ростуть, змушує їх є більше. Ви можете сповільнить зростання бути обмеження в харчуванні зростаючого дитини, але спочатку організм буде намагатися компенсувати за рахунок зниження обміну речовин, змушуючи дитину відчувати себе втомленим і менше рухатися, та і збільшити свій голод, що робить дитина хоче з'їсти більше.

Дорослі, як і раніше впливає на гормони. Зокрема, інсулін говорить тіло для зберігання жиру. Більшість людей розуміють, що якщо ви їсте багато вуглеводів, цукор крові буде підніматися, який стимулює вироблення інсуліну, що призводить до накопичення жиру (і голоду). Якщо ви їсте вуглеводи і намагаюся обмежити калорії, організм буде реагувати, бо ви голодні і пригнічують метаболізм.

Тваринного протеїну стимулює вироблення інсуліну без підвищення рівня цукру в крові. Це може змусити вас накопичувати жир навіть коли ви намагаєтеся (і не тому, що ваше тіло заважає вам робити так, щоб бути в дефіциті калорій. Це, напевно, те, що люди говорили з м'ясо викликає збільшення ваги. Для більшості людей без проблем з обміном речовин, білок насичує і не стимулює інсуліну достатньо, щоб бути проблемою.

Однак, для тих, хто страждає ожирінням і резистентністю до інсуліну, вживання занадто великої кількості білка може стимулювати достатню кількість інсуліну, щоб запобігти втраті ваги або навіть стати причиною збільшення ваги. Тобто там, де низький карбюратор, високим вмістом жиру (LCHF) дієта приходить. Він знижує карбюратора, очевидно, але також утримує білок на низькому рівні. Є більш, що відбувається з кетоз, але це виходить за рамки тут.

Хоча це може бути вірно, строго кажучи, це вага, який ви придбаєте або втратите калорій в мінус калорій, ваше тіло регулює введення й виведення таким чином, ви просто не мають ментальний контроль, і що дуже впливає їжа, яку ви їсте. Якщо калорія-це калорія, то їсть морозиво таке ж, як вживання брокколі є такою ж, як є шинної гуми. Ми всі знаємо, інтуїтивно, що це не так, і Ваше тіло теж. Намагаючись перемогти гормональну систему вашого організму з самоконтролем, є збитковим для більшості людей. Це робить набагато більше сенсу, щоб зрозуміти, що те, що ви їсте (і коли) можуть привести свій гормональний фон в сторони, які можуть зробити ваші завдання легше чи важче досягти.

+478
learninglinux 21 груд. 2015 р., 23:34:18

Я kayaked минулого тижня і з'ясував, що я не можу зробити нормальний інсульту з лівого боку. Вправи на суші показав, що у мене є якась скутість і біль, коли я займаюся дитячим рухом, який включає в себе покласти мій кулак вперед (тримаючи весло), зігніть в лікті і витягнувши зігнуту руку назад, близько до тіла. Я виявив, що я як-то поворухнути плечима і перебільшені коло з ним, тому що робити це з плеча в нормальне положення викликає тягнучі і незначні болі в м'язах (не суглоб або кістка) у верхній частині руки і груди. Таку ж біль з'являється коли я намагаюся спробувати прямий удар лівим кулаком.

Я не знаю причини, але вісім місяців тому в мене був синець на другий ріп з цієї сторони, і я підозрюю, що я, можливо, провів в стороні, здебільшого на прикол на 3 тижні або близько того, поки біль ущух. Я масував собі трохи, і знайшли м'яка до середини сильні тригерних точок у scalenes, надостной, subclavicus, передня дельтовидні м'яз і латеральна грудні майор. Масажу зменшуються біль і скутість, але не усувають його.

Є вправи, з розтяжкою або схожі, які допоможуть м'язам повернутися до нормального руху, не відчуваючи жорсткою чи болючим? Тренер запропонував плече, кружляючи і віджимання, але я не відчуваю жорсткість, коли я роблю це, не схоже, щоб допомогти. Це річ, яка дійсно буває тільки тоді, коли плече вниз і рука рухається вперед і назад, з зігнутою у лікті.

+418
Kumar kumar 15 лист. 2011 р., 09:12:37

За даними Вікіпедії, Домс не викликає зростання м'язів; як просто незв'язані ефекти, які походять з одного джерела: робочі м'язи важче, ніж вони звикли. Інші ефекти включають обмеження обсягу рухів, набряк, та негайного зменшення міцності

Домс варіюється серед людей; деякі швидко одужують, а інші одужують повільніше. І так, теплий душ, сауна або масаж (Якщо ви можете собі це дозволити) після такого тренування знижують Домс ефект.

Як вам сказати, якщо тренування достатньо, щоб рости? Такі програми, як сильний ліфт вважає що, при збільшенні ваги ви несете (відмінна рекомендація), ви будете вирощувати м'язи. Якщо ви використовуєте менші ваги і вище повторень, ви повинні рости ваші м'язи. Так що, по суті, зростання м'язів не залежить від того, як болять ваші м'язи були.

Якщо ви серйозно вдарити по Домс, швидше за все, ваші м'язи болять, і ваша сила буде менше. Як наслідок, ризик травми вище. Крім того, ви не зможете працювати ваші м'язи так сильно, як вони потрібні. Так, допомога не може бути багато.

Особисто теплий душ зазвичай виліковує саму біль після тренування. І звичайно, відпочиваючи в м'язах на наступний день.

Тепер, піти спалити ГОО :).

+374
Daniel Bencik 29 черв. 2016 р., 16:32:36

3 комплекти з п'яти зможуть допомогти вам зробити більше. Десять комплектів 10 буде занадто, Якщо ви можете впоратися з цим і не перетренуватися. 100 важких повторень є надзвичайно високі навантаження. Переконайтеся, що ваша дієта, сон і так далі, набраний якщо ви за цією програмою.

+322
Bob Loves You 15 черв. 2010 р., 01:34:21

У мене є план тренування на основі використання традиційного обладнання, що включає в себе обидва ці вправи. TRX-це, напевно, найвідоміший бренд з ремінців підвішують до стелі або стіні. Підтягування, наприклад, у мене є дві ручки, що звисають зі стелі, приблизно на 2 частини.

Я б хотів адаптувати його до використання трансивера, наскільки можливо, і хотіли зрозуміти, як ці два вчення відрізняються тим, що вони спрямовані.

+317
hskim105 15 січ. 2015 р., 12:20:41

Деякі речі, щоб перевірити:

 • Ваш погляд спрямований на точку на підлозі близько 5-10 футів перед вами.
 • Ваша груди вгору.
 • Ваш вагу на п'яти, за весь спуск і підйом (п'яти не повинні відриватися від Землі, але вони повинні відчувати себе дуже легкий у порівнянні з каблуками).

Деякі підказки, щоб думати про При підйомі:

 • Груди вгору.
 • Сидіти склавши руки.
 • Коліна.
 • Пальці світло.
+283
Ivan Vera 26 груд. 2012 р., 03:40:04

Насамперед, варто зазначити, що тренується 6 разів на тиждень ти нічого не досягнеш, якщо ти не на якийсь сік або інший. Якщо ви робите це природно дотримуватися 3 рази в тиждень.

По-друге, це не вага, а вправи, які ти робиш. Не важливо, наскільки важка ви піднімаєте штангу, робити біцепса кучері не зробить вас більше, ніж ви вже.

Замість цього, ви повинні зосередитися на класику Пауерліфтинг: присідання, жим лежачи та станова тяга. Все це вправи задіяти кілька груп м'язів і виробляють масивні м'язові напруги, яка сама запускає механізм гіперкомпенсація.

З цим, як кажуть, повернемося до вашого початкового питання: яку вагу має у вас працювати? Оскільки ви тільки починаєте, ви повинні навчити ваших м'язів, як рухатися, як виробляти натяг. Ви не повинні decend нижче 10 повторень у кожному окремому вправі. Оптимальний діапазон становить від 10 до 12 повторень.

Програма на перші 3 місяці повинно бути щось на зразок цього:

+---------------+-------+-------+-------+------+
|Здійснення | 1 Комплект | Комплект 2 | Комплект 3 | 4 Комплекти|
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Військової Преси| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Згортуваність Bicep| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Лава Для Преса| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Присед| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Нахилився поспіль| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Хрусти| 25 | 25 | 25 | 25 |
+---------------+-------+-------+-------+------+

3 рази в тиждень, принаймні один день між 2 будь-яких тренінгів. Якщо ви відчуваєте себе втомленим, відкладемо до завтра.

Споживати мінімум 1.5 грама білка на кілограм (вага 60 кг => 60 * 1.5 = 90) і багато вуглеводів, так як ви serioucly недостатньою.

Подивитися і дізнатися правильну техніку кожної вправи, особливо для них присідання. Попросіть вашого тренера, якщо впевнені в тому, що ви все робите правильно.

Додати тарілки, коли ви відчуєте, що готові, щоб зробити більше ніж 10 повторів в кожному робочому наборі (перший теплий)!

Якщо вам немає 20-22 років, замініть середині дня наступний комплекс:

 1. 3 Суперсет - 20 глибоких присідань стійку відразу настало 15 гантелі пуловери.
 2. 30 Підтягування широким хватом (стільки наборів, як потрібно, щоб ви потрапили в число).
 3. 100 на брусах, віджимання (стільки наборів, як потрібно, щоб ви потрапили в число).
 4. Прес 100 разів (у так багато задає, наскільки це можливо, щоб вразити сто).
+239
seveves 9 лип. 2017 р., 05:16:39

Я частково згоден з Еріком. Zyzz не на рівні <5% БФ, він був близько 8%. Ви можете досягти такого рівня чіткості не беручи стероїдів. Як говорить Ерік, будучи в 8-10% БФ цілком можливо з напруженою роботою.

Але спочатку ви повинні розглянути дві різні речі. Ваш рівень БФ та іншої ваш м'язовий зростання.

Як говориться, ви можете досягти 8%-10% БФ рівень без стероїдів, але якщо ви хочете бути під 6%, напевно, вам доведеться взяти щось.

Те ж саме з розвитку м'язів. Це більше залежить від вашої генетики і здібності вашого тіла, щоб наростити м'язи, але ви, ймовірно, досягнуть межа, за якою, якщо ви хочете більше м'язів, вам доведеться взяти щось занадто.

Тіло Zyzz не сильно розвинених м'язів тіла, його сила була його генетика, який забезпечував йому симпатичний корпус з дуже хорошій формі. Але Zyzz був ектоморф і дуже важко набрати м'язову. Хтось з кращим розпорядженням, щоб набрати м'язову як мезоморф, але і в хорошій генетики змогли домогтися того, що тіло без прийому стероїдів.

Отже, прошу на ваше запитання зараз. Якщо ви звернетеся з "розпатланим" низького рівня БФ, так, це можливо. Але якщо ви посилаєтеся на весь організм дивиться, ви повинні розглянути те, що я сказав про розвиток м'язів.

+110
Justin Ritz 13 серп. 2019 р., 06:34:57

По-перше, ви хочете, щоб підібрати комплекс вправ робити і навчитися робити їх з правильною формою. Потім ви можете почати збільшувати вагу і задати розклад.

Загалом, я б порекомендував повний тіла тренування, яка вражає всі групи м'язів за кілька складових ліфтів. Проте я спробую створити тренування для вас тут, який відповідає заявленій цілі з обладнанням, яке у вас є.

Для вправ, спробуйте:

Ви можете експериментувати як вам зручно, але це може бути гарне тренування для початку. Ви можете зробити це так часто, як ви відчуваєте себе енергійним і не хворіти, але хороша відправна мета може бути 2 рази в тиждень; ERR на стороні додатковий день відпочинку, а не напружувати себе, тому що м'язи ростуть, коли вони здорові. Я б порадив робити 3-5 підходів по 8 повторень кожного з пару хвилин відпочинку між кожним набором.

По мірі того, як багато ваги, щоб використовувати, ви повинні спочатку використовувати дуже легкий вага і переконайтеся, що у вас є свій бланк (зверніть увагу на поради і рухів у відео). Коли ви відчуваєте себе комфортно з рухами, додати вагу для кожної вправи поступово. Якщо ви робите 8 повторень в сеті, то ви будете хотіти вага, при якому ви б не після, можливо, 10-12 повторень.

Кілька інших рад, які допоможуть оплатити вниз по дорозі:

 • Тримайте ваш основний жорсткий, коли робиш ці вправи
 • Вичавити штангу, коли ти піднімаєш, особливо для гантелі кучері.
 • Опустите вагу повільно; вони називаються негативи й може бути вигідна, як піднімати вагу вгору
+70
user22601 21 січ. 2018 р., 06:02:16

Як дуже грубий гід я, як правило, працюють на близько 100 ккал на милю. Очевидно, що це +/- якийсь певний вага осіб, але лише порівняно невелику суму. Швидкість не занадто важлива, щоб спалити, її просто в тому, скільки ви можете зробити в даний момент часу.

+62
WACs99 3 серп. 2011 р., 11:31:49

Для загальної фізичної підготовки та витривалості, 25 хвилин, шість днів в тиждень буде краще. Кращий рада, яку я коли-небудь бачив на біг: Біг. Бігати багато. В основному повільно, іноді швидко.

Одна з кращих програм, що я бачив для роботи з тріатлону та тренер з бігу, що я говорив кілька разів, і це 3:2:1. Скажи свій найдовший спуск-30 хвилин. Ви повинні мати 3 проходить 10 хвилин, 2 працює 20 хвилин і один 30 хвилин, з одним днем відпочинку. Загальноприйнятим способом є коротко -, середньо -, коротко -, середньо -, короткий, довгий, день відпочинку.

Це дає дуже міцну аеробну базу, не перевантажуйте вам і дає час для відновлення. Ви можете працювати в той час, хоча якщо ви не плануєте конкурувати, я не бачу особливої необхідності в тому, щоб прогресувати повз 20:40:60 хвилин.

Гарна річ про цілому фітнес-це те, що це так само просто, як отримати там, і отримати роботу. Майже будь-план (наприклад, 6х25 або 3х50) може працювати, я звичайно рекомендую 3:2:1, оскільки він простий і надзвичайно ефективний.

Це також працює, якщо ви плануєте важка атлетика для схуднення, як можна більшу частину вашого піднімаючись днів з 3 коротких накладів, не будучи надто часу порушена.

Редагувати коментар Іво нижче:

За цим планом, вам все одно доведеться працювати до години працює, якщо ви не здатні в даний час. Тому, якщо вашій довгостроковій перспективі можливості в даний час складає 45 хвилин, то ви б 3 траси, 15 хвилин, 2 триває 30 хвилин і 1 Біг 45. Робити це протягом пари тижнів, потім збільшити час на кілька хвилин, так що ви будете робити 17, 34 51 хвилину біжить, і так далі, поки ви не досягнете своєї мети в довгостроковій перспективі час. Ви берете свій нинішній довгий час працювати, і працювати у зворотному напрямку на середніх і коротких накладів.

+57
eburg 3 черв. 2016 р., 08:42:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil