Це гад (біг з вагою в рюкзаку) погана ідея?

Я почав практикувати середньовічні Повний контакт, а значить, мені доведеться боротися за кілька хвилин до 30кг++ броньової сталі. Для мене, щоб бути в хорошій фізичній формі для цього виду спорту, я вирішив (серед іншого), щоб почати біг з рюкзаком (він же гад).

У мене є хороший військовий рюкзак, який не підстрибує, перебуває в хорошому високому положенні на спині і забезпечує хорошу підтримку. Я тільки почав з 10% (моя вага) навантаження і моя мета-вийти в 6 місяців або близько 20%, в залежності від того, як я розвиваюся.

Однак, я хотів би знати, якщо біг з обтяженням на спині буде погано для моєї спини, плечей, ніг і т. д.. Я не хочу ризикувати своїм здоров'ям з-за цього, то хотілося б знати Вашу думку. Спасибі.

Редагувати

Моя мета не працює з звичайними речі я ношу кожен день, як і інші питання (біг з рюкзаком). Я хотів би знати, якщо я можу почати працювати з певною вагою в рюкзаку, і почати додавати все більше і більше вага в контрольованій манері, при цьому не ризикуючи своїм здоров'ям.

Для Ваг я почав використовувати маленькі цеглинки і води, тоді я буду розвиватися, щоб квасоля і пізніше, напевно, пісок.

+382
Ryan Chang 31 січ. 2014 р., 14:06:05
33 відповідей

Реалістична ви маєте на увазі функціональне? Будь-якому випадку немає. Верхній прес-зазвичай це один із самих слабких ліфтів, як він використовує менше спеціалізованих м'язів у русі, що не характерно для повсякденного життя. Але я думаю, що це не те, що ви маєте на увазі.

Реалістична значить правдоподібно? Абсолютно. Хоча було б легше піднімати ваги (і бар пластини), а не ваги в барі, ви можете тренуватися, і я впевнений, що ви можете зробити там. Це, як мовиться, було б досить важко, але не нездійсненне.

Бути безпечний підйом і отримуйте задоволення.

+978
Codingpro 03 февр. '09 в 4:24

Насамперед, треба зрозуміти, що є багато способів, щоб втратити вагу і багато людей тут (або де завгодно) буде зробити багато різних рекомендацій, і ось мій:

 • Знайти щось, що буде тримати вас мотивованим протягом тривалого часу без того, ви дуже ймовірно, щоб повернутися назад. Мотивація може виходити від фітнес-цілі, як той, який ви встановите, Спорт, що ви/хочете брати участь, просто відчуваю себе добре і інтерналізації, що почуття
 • отримати деякі хороші поради щодо Програми для досягнення ваших цілей (те, що буде тримати вас відбувається). Рекомендації можуть виходити від особистого тренера або деякі хороші книги (ось той, який я знайшов дуже корисним щодо хорошого, простий і ефективний тренінг з обтяженнями: http://www.amazon.com/New-Rules-Lifting-Maximum-ebook/dp/B004IE9RBW/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1302544083&sr=8-5)
 • Зберігайте журнал, що ви цілі, чого ви досягли, що ви робили під час вашої програми вправ і що ви їсте - записувала щось допомогти
 • не впадайте у відчай - шукайте однодумців локально або практично (як тут)
+945
thikade 22 лип. 2014 р., 08:40:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знаю взагалі людей, що працюють телят дивлячись, що зсипати їх. У мене протилежна проблема, моєї точки вставки занадто низька і змушує носити шорти виглядають безглуздо. Як ви підвищуєте точки вставки?

+913
abhis4u 9 лют. 2012 р., 04:18:02

Я відчувала те ж саме, коли я почав пити протеїн. Я не впевнений, якщо це було безпечно та ефективно використовувати ці добавки. Я взагалі-то радився зі своїм лікарем з приводу них, і вона сказала, що використовується в міру, немає ніякого ризику для здоров'я для них, якщо ви алергічно до інгредієнтів. Це було приблизно півтора року тому, і тепер кожен раз, коли я закінчую тренування, я буду пити один коктейль з зазвичай 60 грамів білка в ньому. Дуже часто сироватковий протеїн використовується, щоб допомогти побудувати м'язову масу або. Якщо ви дійсно стурбовані, використовуючи ці продукти, є всі природні білкові суміші, які можуть бути в поєднанні з фруктами або овочами, щоб зробити коктейлі з такою ж кількістю білка. Блендер пляшка має цілий список різних шейків, що все для сироватковий протеїн з натуральними речами, такими як йогурт або фрукти: http://www.blenderbottle.com/recipe/protein-shake-recipes/

+888
Anis 1 трав. 2018 р., 14:23:03

Ставив подібне питання кілька місяців тому, про те, як точний GPS-пристроїв для вимірювання дистанції пробігу на трасі, був вилучений, не по темі. У будь-якому випадку у мене був пошук і відтворення, з'являється кілька органів вже склали декілька столів, даючи знайдений точності для різних електронних пристроїв.р GPS точність Гармін, Полар та інші годинники

Це привело мене до того, грати з годинник Sony SmartWatch 3, Адідас неоч швидкість мобільного + х-клітина комбо, Полярний H7 HRM і годинник комбо, комбінований план тренувань.... (дали коробку з іграшками пару місяців назад, щоб грати з / оцінити). Якщо ви ігноруєте пару з телефоном був трохи темпераментним поєднанням Adidas з'явилися досить точні, але ви тільки будете в змозі отримати доступ до ваших даних, як тільки перед ПК. Решта дійсно тільки підходить на відстань заходів, наприклад, щоб зупинити діяльність на Smartwatch прийме торкніться екрана, щоб активувати екран, швидко проведіть пальцем, щоб перейти від часу / відстань дисплей, на екрані з паузою кнопки, натисніть на паузу, інший проведіть і натисніть, щоб зупинити..... по суті, зупиняємо таймер займе секунду або дві, тому не підходять для спринту. Також знайшов помилку у віддаленні записати будь-якого з пристроїв GPS-пристроїв на основі, був більш залежною від програми, яку ви вирішили використовувати, ніж сам пристрій, з'явиться додатки мають різні частоти дискретизації, наприклад. Мої треки від Google захоплює тільки вашої позиції через кожні 10 секунд (можна змінити), та положення GPS тільки з точністю до 10м.

У будь-якому випадку за @Дарко Жаровик відповідь, я б, напевно, палицю з секундоміром, але якщо у вас є час, щоб грати дивитися у створенні вашого власного будинку зросли терміни ворота EG. Лазерний сенсор проекту, або з допомогою Лего датчик світла наприклад. Лего мозкової Штрум гонки зі світлом стробі (фотофініш), або один з Поленики Pi / Ардуїнов проекти, або, можливо, зіграти з дисплеєм від компанії Sony smartwatch, в теорії це може бути корисно в поєднанні з телефоном встановлена на штатив на фініші. Як він може бути використаний в якості ручного / шум, активувати тригер для камери на телефоні. Так що поки ти запис з позначкою часу ви будете мати точний час. Годинник Bluetooth і WiFi, так що якщо поза діапазону Bluetooth підключення WiFi може бути добре для цілого треку, доводиться грати.

+867
Ivan Zich 28 черв. 2012 р., 14:02:43

в той час як ви знаходитесь у воді, ваші руки підтримуються певною мірою, тому що вони вміють плавати. що робить його легше для вас, щоб тримати їх у положення для плавання.

+831
Wael Kharbotli 21 квіт. 2014 р., 03:25:05

З того, що я зібрав:

 • Велоспорт майже нічого, як передбачається, щоб зробити його схожим стероїди і нормальне використання їзда на велосипеді і вимикається. Багато випадкових добавок буде мати "розкладу велоспорт".
 • Немає жодних доказів, щоб показати, що їзда на велосипеді креатин допомагає нічого. Ви можете отримати велику кількість креатину тільки з їжею. 1 кг лосося ~4,5 г креатину, і червоне м'ясо там теж. Так що ніхто велосипед "риба" або "м'ясо", навіть якщо вони містять рівні креатину на рівні з нормальними добавками.
 • Велоспорт креатин, здається, взагалі "ця штука не може бути гарним для мене, тому я постараюся, щоб не мати його в моїй системі весь час, так що я мінімізують всі погані наслідки".

Останній це не жахлива ідея, але я не в курсі будь-яких побічних ефектів креатину, крім крихітних незначна меншість людей з pre-існуючими умовами.

+827
Josh Davenport 30 серп. 2019 р., 17:47:47

Поглянемо на тілі науки. Ця тренування складається з близько 20 хвилин високої інтенсивності силового тренування приблизно раз на тиждень. Тоді вашій дружині доведеться з'ясувати, що робити з рештою частиною її 90 хвилин і подрімати! :-)

У двох словах, ББС перевіряє як м'язового зростання і аеробний підготовляти на клітинному рівні. Виходить, що те, що ми думаємо як "кардіо" не так ефективні, як ми змусили повірити, і аеробні кондиціонування є локалізованою стільникового явище насправді не прив'язаний до серцевого м'яза по суті, це більше про те, як ефективно клітини вашого тіла може поглинути кисню (каталізатора для обробки накопиченої енергії), що серце подає йому. А розгром сталих низькоінтенсивним кардіо, ББС рекомендує тренування, яка робить мінімум, необхідний для стимулювання росту, що ефективність а також у м'язовій силі.

+768
Chet Volpe 15 серп. 2016 р., 10:17:15

Ймовірно, близько 2 років. Що сказав, насолоджуватися подорожжю.

 1. Ви отримуєте допомогу на цьому шляху.
 2. Навчання може бути весело.
 3. Деякі найбільші успіхи прийшли на початку.

Кілька додаткових думок:

 1. Поїзд Безпечний. Невдачі, травми найгірше перешкоду.
 2. Старт дуже легкий. Достатньо часу, щоб підсилювача до інтенсивність протягом найближчих двох років. Він тримає вас безпечний, коли ви початківець, стає знайомство з вправами. Він тримає вас від отримувати розчарування. Плюс деякі маленькі збільшує вас буде мотивувати вас (навіть якщо ви були легше, ніж те, що ти міг підняти). Це не означає, що всі початківці збільшує паразитні. Багато реальні...і насправді новачки, прогрес швидше (оскільки вони знаходяться далі від кінцевої плато).
 3. Послідовність є більш важливим, ніж тривалість або інтенсивність. Не пропустіть тренування.
 4. М'язовий приріст-це дуже повільний процес. Набагато повільніше, ніж дієти і поліпшення кардіо. Але тримайся і зміни відбудуться.
+731
diversario 24 бер. 2012 р., 04:11:12

Я просто начиталася про важливість вихідних днів і чому сон-це важливо.

За даними Лего Stormtroopr, сон-це те, що не можна обійти.

Я працюю за письмовим столом в офісі весь день. Це вважається відпочиває?

Якщо я отримую менше, одну ніч спати, це як мінімум вигідно, що я сидячий протягом дня? Який ефект на роботі на моє тіло? Мої м'язи регенерації і, якщо так, вони будуть робити стільки регенерує, як якщо б я спав?

Джерела я читав, не спеціально сказати, відпочинку і сну може або не може бути замінена або, що організм робить під час кожної.

+674
Willijoy 30 трав. 2012 р., 02:28:51

Загальна висота особи визначається їх генетикою. Ви можете призвести до затримки росту людини від недоїдання, але людина не може рости вище, ніж те, що йому або їй призначено бути.

Причина люди можуть думати, що спорт робить людей вище, тому що професійні спортсмени, як правило, вище, ніж в середньому. Це тому, що висота дає невелику перевагу в деяких видах спорту. Це не має нічого спільного з якою-небудь тривалого зростання.

+662
yurmix 1 лист. 2012 р., 08:25:58

По-перше, ти вже в хорошій формі для кого-то, хто має малорухливий спосіб життя.

Я думаю, що тренування-це добре, як це.

Мій єдиний рада (що я пробував і перевіряв), що ви зосереджені на каденцію у всіх ваших тренувань. Спробуйте зменшити час циклу ваших тренувань. Скорочення буде поступовим. В якийсь момент життя буде відчувати себе, як 'друга натура'. Потім ви можете збільшити вагу, поєднувати тренування і сходити з розуму від вашої підготовки.

Удачі!

Правка: щодо темпи...

Більшість розробок мають темп. Вони зазвичай включають чотири цифри. Розглянемо такий приклад, який я тільки що придумав: давайте скажемо, що темп для жимів є 3110 (я не впевнений, якщо це стандарт). Перше число 3 - це ексцентрик, або пониження, компонент ліфта. Друга цифра 1 позначає паузу в середині. Третім номером 1 є концентричною, або підніматися, компонент. Нарешті, четверте число 0 позначає паузу у верхній. Деякі темпи були стандартизує, але ви завжди можете працювати з темпом, який найкращим чином відповідає вашим побудови.

+653
Konrad Dolot 19 бер. 2019 р., 07:21:40

Може бути, ви повинні спробувати інтервальні тренування? Таким чином, ви можете змінити темп як тільки ваш пульс піднімається, бігти/йти повільніше, поки він не пішов знову вниз, і так далі.

Перший раз, коли я почав бігати я дотримувався плану Найк+ 5К, і перша сесія була 20 хв з чергуванням ходьби і бігу. Мій Макс пульс на першій сесії був 186. Після 5 тижнів я зробив це знову і мій Макс пульс знизився до 171.

+622
Martin G Clayton 20 квіт. 2010 р., 22:48:05

За даними https://sportsrehab.ucsf.edu/hip:

Зверніть увагу, що https://sportsrehab.ucsf.edu/hip варто тільки відзначити, що сидить грушоподібної м'язи розтягнути, а не лежачи грушоподібної м'язи розтягуються, але я припускаю, що це розтягнення тієї ж м'язи (сидить грушоподібної м'язи тягнуться додаткові або надлишкові з лежачому грушоподібної м'язи тягнуться?).

+533
Infidreamer 22 січ. 2017 р., 12:35:03

Я роблю звичайний вагу тіла вправи, як віджимання (25reps,3 комплекти), підтягуванні (10reps,3 комплекти), перевернутої рядка (15reps, 3наборы), присідання (20reps, 3наборы), випади (15reps, 3 комплекти), стілець соуси (10reps, 3наборы), деякі вправи і кардіо тренування. Останнім часом я відчуваю біль в моєму верхньому-назад (в основному лопатку) області. Іноді я відчуваю біль у лопатці області, коли намагаєтеся рухати головою і зробіть глибокий вдих. Я намагався відпочити на 2-3 дні, що сприяє зменшенню болю, а через 8-10 днів регулярних тренувань біль повертається знову. Може бути біль з-за травм, які не є лікувальними і тиску при вага тіла Вправи для її збільшення і може бути м'язи тієї області надто слабкий. Прохання представити деякі рекомендації, так що я отримати полегшення від болю підтримання сили і витривалості організму. Не практикуючи йога допомагає отримати полегшення від болю?

Б. Н. - у мене спондиліт шиї.

+518
hannahrs 15 вер. 2012 р., 04:19:57

Рішення тут простіше, ніж ви думаєте, я не хочу звучати поетично , але дозвольте мені пояснити деякі важливі речі:

ще раз перевірте, як ви написали своє питання назву і подробиці : "неспортивних людей (комп'ютерні ботани спеціально)".
Ви просто стереотипно любителів комп'ютерів для ледачих не спортивний чоловік. Проблема і небезпека стереотипів полягає в тому, що вкрай мало людей на землі повстати проти неї. Більшість людей приймають те, що їм дають і позначити себе на ній.
Пояснюючи далі, з тих пір, як комп'ютери були створені і образ всезнайко, великі окуляри,ледачий Анти-соціальний осіб, враховуючи людей, які люблять/роботи з комп'ютерами.
наприклад, якщо ви вважаєте, розробників програмного забезпечення , сталося те, що більшість з цих хлопців просто взяли цей ярлик і цього зомбування зберігаються глибоко в їх свідомості , і багато з них тепер мають "комплекс неповноцінності".


@Бэрин Loristsch згадав про репутацію справу, і це так правильно, так і комплекс неповноцінності робить їх пошук для того щоб бути голо у віртуальному світі.

Сам я програміст, і я далеко не ботан, у мене теж тренування кожен день (важка тренування). Це вимагає багато зусиль і дисципліна, але може бути зроблено ніким.

Таким чином, ви повинні почати , не позначаючи їх більше і не показуючи їм, що вони різні. Це маленький крок, але з величезний вплив і зміна:
як тільки вони відчувають себе рівними з вами, вони почнуть слухати, що вам говорять і зацікавитися тим, що цікавить вас (поза віртуального світу).

+475
c0da 25 черв. 2010 р., 17:05:51

Є гарна стаття на розвиток психічного міцність на Ральф Жан-Поль блозі. Головний ключ до розвитку розумових міцність така ж, як розвиваються м'язи: повторення і практика.

Цікаво, що розвиток розумової витривалості теж духовна боротьба (по Біблії) (див. Останній абзац, де Павло говорить про побиття його тіло в підпорядкування), і хоча зазвичай я не відкинути релігійну засланні в міксі тут, я думаю, важливо розуміти, на якому рівні, що для того, щоб успішно розвиватися краще, сильніше, відносини, духовна сторона, звичайно, проблема.

Я хотів би розглянути дивлячись на більшість так званих "духовних дисциплін" як спосіб розвитку розумової витривалості. Вони включають пост, медитація, молитва, служіння, простота і т. д. Всі вони будуть мати позитивний ефект як на вас, і на тих, хто навколо вас, і буде творити чудеса на розвиток свого персонажа і внутрішньої сили.

Примітка: у мене є блог, що посилаються на духовні битви Павла. Однак цю ж інформацію можна знайти на багатьох інших джерел допомогою швидкого пошуку у Google.

Звертаючись коментарі духовних аспектів психічного міцність, погляньте на цю цитату з Форт-Гуд стійкості кампусу армії США веб-сайті:

Будь-яка істота людських функцій в трьох режимах, тобто фізичний (тіло), ментальний (розум) і духовне (душа). Ці три аспекти нашого життя не є незалежними один від одного, але залежні і, як правило, взаємопов'язані. Вони відбиваються у нашій поведінці, в наших відносинах до інших, а також побачити у тому, як ми реагуємо на проблеми і криза.

Стоическая філософія інша духовна дисципліна, яка призводить до психічних міцність, і це не релігія, якою ви можете захотіти поглянути на. Один відмінний джерело інформації (посилання, інтерактивні книги, відео, навчальні курси тощо) є стоїчним Фонду.

+445
user231138 1 черв. 2016 р., 01:26:54

моя мета-набрати вагу, м'язи, і тверда сила.

Початку деякі базові силові програми (5/3/1 або Стартова сила), їсть як кінь, спить по вісім годин якості, бути послідовним і мати трохи терпіння. В 6 місяців ви не повірите, що ви можете зробити підборіддя.

+370
Harshad Solanki 31 січ. 2010 р., 02:23:53

Я б припустив, відсутність поту, пов'язаних з відсутністю потоку повітря на велотренажері. Припускаючи, що ви використовуєте цей же мод, серцебиття не буду брехати, але там може бути багато факторів для вищих кадрів (наприклад. це може бути результатом ваше тіло працювати важче, щоб охолодити себе).

Є багато переваг для відкритий велоспорт; бере участь більше м'язових груп, вилазячи з сідла і струшуючи на велосипеді навколо, витіснивши свої нормальні межі, щоб закінчити підйом, навчання керування велосипедом, фокусуючи свій погляд на віддалені об'єкти і т. д.

Я думаю, ваша головна проблема-різниця в швидкості з вашим партнером. Ви зможете вибрати петлі з кілька варіантів, щоб досягти тієї ж точки? (наприклад. одна квартира проти одного горбистій). Або ви можете рухатися вперед і робити які-Хілл повторюється, поки чекали їх кетчупом?

Для мети схуднення, я думаю, це чисто суб'єктивне, як наші тіла мають різні вимоги. Моя думка, що низька інтенсивність вправи протягом більш тривалого періоду часу буде спалювати більше жиру і менше/вище інтенсивності тренувань буде спалювати більше цукру. Але я не сумніваюся, що інші люди отримують кращі результати з протилежним.

Я кажу те, що працює для вас =)

+337
Pikachuk 30 трав. 2013 р., 13:58:29

Це в основному залежить від вашого стилю навчання (високий обсяг інтенсивність проти).

Деякі речі можуть бути складніше у зв'язку з вже накопичується втома в м'язових групах, що ви вже потрапили. Наприклад, якщо ви були, щоб почати з присідань, а потім зробили верхню рух тіла, потім станова тяга, ви можете виявити, що подолавши планку на Землі може бути більш складним, так як це самий квад-інтенсивна частина станова тяга.

Поки основна група м'язів відрізняється, або ви використовуєте більш світлий (якщо у вас уже пішла важка, або важче, якщо раніше ви використовували варіації, що потрібна менша інтенсивність інтенсивність), ви повинні бути добре.

Цікаво, я часто початку мого сеансу з очищає або обривки якийсь прогрес на передній і високою-бар присідання. В залежності від дня, я буду слідувати за цим з станова тяга (сумо). Єдиний раз, коли я не виконувати присідання і станова тяга в тій же сесії, коли я роблю низький-бар присідання, як я можу присідати значно більше, ніж високо-бар і, отже, це негативно впливає на мою продуктивність тяги.

Доки ви не в курсі того, що стає втомленим і в тій манері, в якій він стає втомленим, ви повинні вміти керувати нею, щоб дозволити кількома рухами суміш спиною до спини. Наприклад, якщо ви виконуєте військової преси на початку тренування, ви зможете отримати лава для преса після, але, можливо, не на інтенсивності, які ви могли б використовувати тебе на лаву запасних ще до армії пресів.

При переході на більш високий підхід Томи, я вважаю, що це часто легше нанизувати кілька рухів, які потрапили в таку ж зону, але трохи по-різному без необхідності мати окрему вправу між (підтягування і рядків, наприклад). У цьому випадку, відпочинок між підходами стає більш істотним чинником.

+309
Pich 10 груд. 2011 р., 13:49:56

Я знайомий із загальною ідеєю адаптації і супер компенсації, і втрата сил, якщо ваш організм не відчуваєте, що ви більше не потрібні, так як збільшення навантаження немає.

У мене були силові тренування, і, як правило, закотила очі штангісти роблять ізоляцію роботу на машинах. Я жартую з друзями, що "кожен день-день біцепс і груди" для цих хлопців.

Але я збираюся сісти на 12-тижневу програму 5х5 Білл Старр і хотіли б поєднати в щось інше, щоб розбити рутину небагато. Я подумував робити складових ліфтів в гіпертрофії реп-діапазоні на відміну від міцність/діапазон потужності. Я не хочу, щоб зробити його основного перебування мого навчання, але я думав, що це буде цікавий спосіб, щоб тренуватися з різними цілями і результатами за кілька місяців.

Якщо я буду тренуватися для гіпертрофії протягом декількох місяців, я втратив, що розмір (в остаточному підсумку) при поверненні до силі влади?

Особистого досвіду було б добре, але якщо є які-небудь дослідження, які б відмінно.

+303
Jonathan 10 квіт. 2018 р., 06:41:43

Немає. Ти взагалі-то повинен дихати через рот під час купання. Коли ліве плече зверху, поверніть голову направо під час дихання.

+302
colper89 22 вер. 2018 р., 21:10:12

Наприклад, кажуть, що довгі дистанції руйнує ваші м'язи.

Як нова людина на фітнес, забудьте про це. Так працює 20-40км в один сеанс може виснажити рівні і спалити м'язи, але для більшості людей це не поширюється на всіх.

Я збираюся спробувати як біг і силові навантаження, і я хочу знати на що я повинен витрачати більше часу для моєї мети.

Обидва, і подивитися, що вам подобається? Що між ними міг би робити ваги тіла тренування до/після запуску і включення обох. Просто пам'ятайте, щоб почати повільно.

+262
trohit 2 лип. 2019 р., 12:45:25

Жирок на животі-це лише частина жирок, який по всьому тілу. Люди, які говорять вам, що ви не можете вибрати його конкретно праві; ви повинні просто втрачати жир, і Ваше тіло буде видалити його з вашого тіла. Тому ви повинні reconceputalize ваша мета, як тільки "втратити вагу".

зверніть увагу, що кожен має спадкова форма розподілу жиру. Це означає, що коли ви набираєте вагу, жир, як правило, йти в деяких місцях більше, ніж інші. До того ж, коли ви втрачаєте вагу, втрата ваги прийде таким же чином, він пішов далі. Якщо ви схильні ставити жиру навколо вашого шлунка, коли ви набираєте вагу, то ви будете втрачати жир з живота, коли ви втрачаєте вагу.

Втрата ваги-це гра чисел, і ви повинні знати їх і відстежувати їх, щоб домогтися успіху. Ось цифри, які вам потрібні:

1) Ваш рівень метаболізму. Це скільки калорій ваш організм потребує в день, щоб просто існувати - вдих, сісти рівно і тримати себе живим без втрати або набирає вагу. Є способи, щоб вгадати досить точно і є способи, щоб з'ясувати, з упевненості; що залучення спеціалізованої техніки. Це дещо для вас у довіру *.gov *.Edu сайтів для точної інформації, є багато шарлатанства там.

2)Загальний обсяг калорій в їжі, яку ви дійсно їсте протягом кожного дня, кожен день. Ви повинні відслідковувати ці неухильно кожен день. Вам потрібен лічильник калорій, який містить продукти, які ви їли і вам потрібен унцій або GM масштаб, так що ви можете зрозуміти те, скільки кожна річ, яку ви з'їли.

3) однаково точний облік ваших витрат калорій за день. Є три частини цієї. Ваш РМР, як говорили раніше. Це базова кількість калорій, ви гарантовано витратили, навіть якщо ти хворий у ліжку.

Друга частина калорій вище вашого РМР, які ви витратили просто каталися, працювати і жити. Це виключає вправи. Ви можете точно чуттям ці цифри, що характеризують вашу повсякденне життя, а сидячий спосіб життя (офісна робота, де ви сидите), помірно активний (сидить майже весь день, але з періодами ходьбі або стоячи) або дуже активно (будучи медсестрою, скажімо). Зайти в інтернет і знайти сайт, trustworty який приймає ваш вага і зростання і рівень активності, і дає вам відсоток від свого РМР (в калоріях), що вашого повсякденного життя вимагає понад РМР. Є звичайно додатка для цього теж.

Третя частина підрахунок калорій калорій ви витратили свідомо працювати. Знову ж таки є .столи гов і таблиці з різних .Edu сайтів, які були зібрані за допомогою тисяч випробовуваних протягом десятиліть, і ви повинні знайти і використовувати ці таблиці. Вони є точними. Будьте обережні з додатками, не всі з яких можуть не дати точної інформації. Дуже важливо, що ти точні цифри.

Ваш RMR-це, як правило, фіксовані і незмінною. Калорії і тренування це цифри, які змінюються і треба за ними кожен день. Ви повинні записати їх, коли ви їсте їх і здійснювати їх.

Тепер, коли ви знаєте, які цифри потрібно відстежувати, ось що ви повинні зробити з ними. Ви повинні переконатися, що ви споживаєте менше 500 калорій, ніж ви використовуєте щодня. Це висока мета для досягнення, але це ефективно і реалістично. Це призведе до втрати 1 фунт. (2,2 кг) на тиждень (1 фунт жиру = 3500 калорій; 7 днів тижня х 500 калорій в день = 3500 калорій).

В такому разі навряд чи ви навіть на дієті 20 тижнів.

Так, починаючи з РМР, додати калорій з вашого Dialy життя і калорій від фізичних вправ. Тобто ваш щоденний витрата калорій. Тепер спробуйте налаштувати ваші калорії з їжі, так що Ви 500 калорій менше того, що ви кинули.

Це означає знати, скільки калорій в будь порції їжі, яку ви вимовляєте. Це означає, зважування або вимірювання харчовими продуктами, дивлячись калорії і записую. Досить скоро ви будете експертом в підрахунок калорій для продуктів, які ви регулярно їсте. Ви повинні зробити це.

Це також означає, знаючи, скільки калорій кожну вправу спалює в хвилину. Деякі спалювати більше, ніж інші, але ви не можете робити їх довго - тобто важка атлетика. Ви порахуйте тільки хвилин, ви насправді працювати, а не витрачати час між підходами або стояти і дихати важко або ще що-небудь. М'який aeorbics не спалює стільки, як важка атлетика, як правило, але краще для втрати ваги, тому що ви можете робити його довше, ніж вправа анаеробний, як важка атлетика. Він просто складає більше калорій спалюється!

Ви повинні бути трохи ОКР про підрахунок калорій і тренування запису, і ви також повинні бути реалістичними в ваших цілей. На початку, правда перший тиждень або так, просто підрахунок калорій і точно відстежувати тренування не намагається обмежити ваш раціон харчування є цілком достатньою дисципліною, щоб підлаштуватися.

Другий тиждень, спробуйте обмежити свій їжа таким чином, Ви прийшли в 250 калорій під те, що ви розрахували ви використовували. Ви відчуєте справжній голод там, і ви повинні навчити себе, щоб впоратися з цим голодом. Я б сказав пару тижнів бути успішним у тому, що це справжня віха багато людей зазнають невдачі.

Тепер ви знаєте, як довго ви повинні тренуватися, щоб спалити банан або шматочок тосту і ти дивишся на ті продукти, по-іншому, думаючи щось на зразок "Якщо я з'їм це, то це означає, що ще 15 хвилин кардіо, а це дуже багато роботи!".

Третього тижня ви можете підвищити, так що ви усвідомлюючи дефіцит в 500 калорій. Не думаю, що це легко - це дійсно важко сидіти на дієті, але не так сильно це вдасться. Головна причина люди не, ну, вони не знають, що робити будь-який з перерахованих вище, але для тих, хто робить вище, головна причина вони не те, вони стають жадібними і спробувати піти на дуже жорсткій дієті і тому що їжа поставляє енергію, необхідну для сили волі, вони скінчаться сили волі!

Насправді дефіцит 500 є скаку і буде Вам в будь-якому місці ви повинні піти в чудовий час.

Одна справа - тренування область, яку ви хочете втрачати жир, не працюють. Зокрема, здійснюючи свій ABS, щоб втратити жир навколо них не працює. Енергії ваше тіло потребує, щоб робити вправи не черпається з жирових запасів навколо м'язів ви працюєте. Це черпається з енергії (глюкози) в крові в результаті вашого останнього прийому їжі, або вона складається з жирової тканини рівномірно, з усього тіла.

Ви не можете змусити ваше тіло, щоб втратити вагу навколо вашого живота, роблячи вправи для живота. Просто скинути вагу і жирову, яка покриває ваш прес буде зменшуватися в розмірах, потім, як наслідок, то ви побачите м'язи чітко, м'язи завжди були, але були приховані під жиром.

Удачі вам!

+167
Matthew LeSieur 6 груд. 2016 р., 11:37:35

Лактоза розщеплюється за допомогою ферменту лактази в галактозу і глюкозу1. Глюкоза, звичайно, стимулює вироблення інсуліну2, який стимулює збереження жиру3. Так що Так, лактоза повинна перешкоджати втраті жиру. (Редагування), але, як на мій коментар на Андрія відповіді, галактоза має протилежний ефект, оскільки глюкоза4. Я схильний вірити, за результати дослідження, розміщені в свій відповідь5, що галактоза насправді переважує глюкози і, таким чином, лактоза насправді допомагає гладкою втрати (принаймні на <10% споживаної енергії з лактози).

(1): Вікіпедія - Лактази
(2): Вікіпедія - Інсулін
(3): UNU.edu - "інгібуючу дію інсуліну на ліполіз у жировій тканині, та подальше зниження вмісту в плазмі вільних жирних кислот призводить до постпрандіальної інгібування окислення жирів."
(4): Американський журнал клінічного харчування
(5): природа+157
meci luhu 3 серп. 2019 р., 21:41:24

Залежить від вашого типу статури. Щось між крайніми низька панель і висока планка, що дозволяє піднімати більший вага без травм.

+146
Mukund Bansal 15 лип. 2010 р., 23:51:31

Незважаючи на те, що ви просите рада, яка не передбачає підтримку зчеплення, дозвольте мені дати один, що робить. Вибачте, але якщо як ви кажете ви дійсно шукаєте максимальний вагу в одиночному розряді, немає ніякого способу, ви можете уникнути захоплення підтримки.

Конкурентний пауерліфтерів використовувати разнохват, щоб подолати цю проблему, тому що інших обладнання, як правило, не допускається. Але, ви не можете використовувати разнохват для звичайних щоденних тренувань, так як це небезпечно для вашого хребта. Пауерліфтерів тільки брати участь у змаганнях один раз, може, два рази в рік, що означає, що вони не просто кілька змішаних хватом станова тяга повторень в рік, так що негативний ефект є заперечується часу відновлення, які вони отримують.

Весь інший час вони використовують обхоплює зап'ястя. Що ви повинні використовувати. Звичайно, ви повинні розробити свою владу (шляхом відстрочки за допомогою обгортання як можна довше, і, можливо, з використанням спеціалізованих вправ), але ніхто не може подолати той факт, що вага станова тяга зростає швидше, ніж зчеплення. Рано чи пізно ви повинні використовувати обгортання або разнохват — а другий-не дуже хороший вибір.

Я б рекомендував цю просту стратегію: йти голіруч під час розминки множин і, можливо, перші пару робочих наборів, як можна довше; але як тільки ви відчуваєте, що ваші руки не вам, почати використовувати обгортання. Таким чином, ви будете продовжувати розвивати ваш зчеплення на межі своїх можливостей, і в той же час ваша тяга не стримується більш слабкими руками.

+92
jjulianf 12 вер. 2012 р., 06:45:41

У мене проблеми із збереженням м'язів і втрати жиру. Коли я намагаюся отримати мій виграш 1:1 м'язи проти жиру або десь більше жиру і так само навпаки втратити час 1:1. При погляді втратити більше м'язів, ніж жиру. В даний час я 147 фунтів ваги і 15.6%% жиру в 5,7 висота FT.

Я роблю тренування протягом багатьох років, але не кожен місяць сувора дієта, сувору програму. Я програмного забезпечення англ. Тому дуже нормальну офісну роботу/просто сидячи на стільці.

З останніх 5-6 місяців я роблю дуже правильна програма і дуже строгу дієту, за допомогою деяких дієтолога. Зробив різновидів програми і змінено на кожні 5-6 тижнів. Їсть 6 разів на день і підраховую всі свої калорії. Співвідношення змінюється в їжі залежать від придбання або втрати. (25%ф/40%ХЛ/35%П) або іноді для шинкування (25%/25%ХЛ/50% п). Харчування залежить від плану між 1600-2600 ккал. Крім того, я чисто вегетаріанські.

Мої джерела білка: купити протеїн, сочевиця, квасоля, горох, тофу, сир і грецький йогурт. Джерела вуглеводів: фрукти, коричневий рис, сочевиця, квасоля, горох Джерела жиру: мигдальне олія, Арахісова олія, насіння, сухі горіхи, кокосова олія

І я не хочу її обманювати або хитрувати їжі і відстежуючи всі мої тренування і харчування з MyFitnessPal. Працює відмінно при правильному темпі і правильної інтенсивності.

Дивіться тут відстежує мої останні кілька місяців вагу. See here is my last 5-6 month's result

Тільки один раз я отримав правильний результат, який я знаю, коли я робила ланцюгів і силових тренувань.

Тепер, що я повинен змінити або спробувати? Моя мета-165lb з 10% жиру.


Хочете додати додаткові речі

Просто зробив Дексу сканування і, перш ніж я зробив у жовтні і результат. Вага 156.4 фунт до 149.7 кг Жир 22.1% до 14,8% Жир у LB 34,6 до 22.1 М'язової тканини: 115.9 до 121,8

Так як в тому, що я втратив 7.3% БФ, 12 кг жиру і набрати 6 кг м'язів.

Я трохи плутають з тим же результатом. Якщо це дійсно так, ніж я зробив великий прогрес.

enter image description here

+90
kinnou02 12 лист. 2012 р., 22:24:48

У мене задня травма хрящової прокладки сльозу. Що ліфти не варто було мені з ним робити? Я можу зробити кучері, підтягування, трицепс розширень, пуловери... і т. д.? Я садимо на підлогу, як я чув, лікоть не повинен йти за спиною зі сльозою.

+82
Sjakiepp 7 серп. 2017 р., 18:59:37

Найперше, що потрібно зробити, це переконатися, що ваша форма правильна. Ботанік фітнес має дуже чудова стаття Про робити присідання, що ви повинні перевірити. Ось коротке резюме, але я безумовно рекомендую прочитати його пост повністю:

 • Присідайте, поки ваші стегна були паралельні підлозі мінімум
 • Не намагатися продовжити свої коліна минулому пальцях
 • Не арки спину
 • Встаньте прямо, ноги трохи ширше, ніж стегна на ширину плечей і помістіть пальці злегка назовні

Він також посилання на відео про двох найбільш поширених навпочіпки помилки і способи їх виправлення, які я рекомендую вам подивитися.

Якщо у вас є можливість, є trianer чи хтось справді знає свої присідання дивитися на вас, щоб забезпечити правильну форму. Якщо після спроби його поради проблема все ще триває, то я пропоную вам у лікаря поглянути на твоє коліно.

+80
Elona Mishmika 24 бер. 2014 р., 19:32:50

Я 5.8" і 67к. Моя груди 38" БТ живота в середині 34, який повний жиру в нижній частині живота. Здається, справді погано. Я не потребую шість пакетів, але худий живіт. Плз, допоможіть мені позбутися живота...

+78
user300779 23 січ. 2017 р., 20:02:55

Минулої неділі на щотижневому ЛСР, мені треба поговорити з подальшою раннер, який збирався запустити свій перший марафон за 2 місяці. Тема була як знайти правильний темп марафону, і виявилося, що більшість з нас в групі були дуже різні правила про те, як знайти правильного або оптимального темпу.

Ми придумали наступний список методів і цікаво, якщо ви нічого конкретного сказати про них. (Так, я знаю, що це не правильні питання і відповіді, але у мене немає ідей, куди ще можна задати питання...) припустимо, що ви біжите напівмарафон в 1:45:00 (=4:57 хв/км)...

 • Ми мали "подвійну дистанцію, значить додати 13 сек/км або 20 сек/миля" (немає офіційного звернення, але бачу бігунів світу), який дає 5:10 хв/км (=3:38:00).
 • У нас було "2*ТМ+20 хвилин", який дає 3:50:00 (=5:27 хв/км).
 • Біг на 60% ГРР, які мені дали б 5:25 хв/км (=3:48:00)
 • У нас "вік-клас-це константа", яка дасть 3:39:00 (=5:12 хв/км) (див. Цей калькулятор для чисел). Ідея тут полягає в тому, що якщо ви працюєте на X% швидкості самий швидкий бігун хм у вашому віці, тоді ви можете зробити те ж саме для найшвидший марафонець, а також ваш вік.
 • У нас був Піт Ригельс суміші, яка дає 3:38:00 (=5:10 хв/км). Я використовував ці через SportTracks протягом декількох років, і свідчу, що вони дещо оптимістичні, якщо ви дійсно робите всі зусилля.
 • У нас було "інакше VO2max є постійним" метод, заснований на роботі з Деніелс і Гілберт, яка дає 3:38:00 (=5:10 хв/км).

Хоча ці методи досить різні (принаймні як мені здається), у них, як правило, дають майже такі ж результати: або 3:38:00 (=5:10 хв/км) або 3:50:00 (=5:27 хв/км). У мене немає сумнівів, що пізніше швидкості буде більш комфортно і впевнено працювати з мінімальним ризиком отримання травми в той час як колишній, ймовірно, дати деякі хворі ноги протягом наступного тижня.

Як би ви оцінили ці методи? Ми повинні сказати нашим колегам бігун, щоб піти на швидкий темп (він молодий і впевнений у собі) або повільніше?

+61
app 29 квіт. 2012 р., 12:03:17

Суміш тренування серцево-судинної системи і силові тренування, як було показано, щоб звести до мінімуму ефект обох судинних прогрес і сила. Однак змішувати біг або інші кардіо діяльності з гіпертрофією навчання показав відсутність негативного ефекту.

Для збільшення міцності просто робити кардіо на відокремлені днів, для росту м'язів ви можете змішати їх і відірвати всі переваги. Люди влаштовані так, щоб мати високу витривалість та витривалість,тому максимальна сила зусилля, не йдуть добре з кардіо.

+24
thisisdog 28 бер. 2016 р., 20:04:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil