Це добре, щоб об'єднати Ваг, макивару, і кардіо в одному тренуванні?

Я думаю зробити 5-денний спліт 1 день груди 2 день спина 3 день плечі 4 день ноги 5 руки,кожен день, що складається з 30 хвилин, гантелі 10 хвилин роботи мішка, і 20 хвилин кардіо. Це гарна ідея, або б я бути перетренованість?

+842
Strawsa 1 січ. 2019 р., 02:08:42
33 відповідей
Навчальний план чи програму. Зазвичай рутина складається із розклад, комплекс вправ і набір/реп схемою.
+991
Doorknob 03 февр. '09 в 4:24

Хоча я не ожиріння я буваю дуже стомлений після 2-3 хвилин роботи (максимум). Так як я можу збільшити витривалість для бігу.

Хоча я приймаю здорову дієту, але все одно швидко вичерпані. У мене немає пороку серця.

+987
Zak Keirn 23 січ. 2012 р., 15:57:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ось кілька речей, які допомагають мені прямо перед жорсткою тренування набір, автоматичний підйомник, або працює. Я дихав глибоко і грунт кілька разів і зробити кілька підскоків на місці. Потім протягом наступних 30 секунд до 1 хвилини, я б вам дуже тихо, дихати дуже повільно, дивитися прямо, не дозволяй нічому відвернути мій зір або розум, тоді роби, що я збираюся зробити. Коли я роблю це, я можу більше підняти і бігти швидше, ніж можу я без нього. В принципі, ключ повинен зосередитися тільки на те, що ви збираєтеся робити, і поклав його в своєму розумі, що ви можете зробити це, і ви будете робити це. І ніщо інше не має значення.

+968
ariezona 19 січ. 2013 р., 09:43:30

Моя дружина дійсно любить Новий баланс мізинець крос-тренер. Моделі чоловічий буде MX10. Було б дуже добре для тренажерного залу. Але якщо ви хочете використовувати ту ж взуття в тренажерному залі, як по сліду, ви повинні обов'язково отримати один з команди inov-8 Ф-лайт 230, який призначений для слід працює, але це також підноситься як ідеал взуття кроссфіт. Інів-8 робить великий взуття, і вони були мінімалістськими, перш ніж це було круто.

+952
abgalim2016 24 вер. 2017 р., 06:32:48

Це важкий перехід, але ви не будете по-справжньому щасливі в чому-небудь, поки ви не зрозумієте, що єдиною людиною, щоб порівнювати себе-це ви самі. Неважливо, що ви робите, цілком ймовірно, що є багато людей, які як мінімум не гірше, якщо не краще, ніж ви на нього. Коли ви можете отримувати задоволення, роблячи щось тільки тому, що ти робиш це не з-за того, що люди кажуть чи думають про вас, або як він може підняти соціальний статус і т. д., тоді ти отримаєш.

Що робить вас особливим...це ти. Нічого більше. Є речі, які ви можете робити, що вона не може, а є речі, які вона може робити те, що ви не можете. Є речі, які ви можете зробити, і, можливо, робити разом.

Якщо ви любите бігати, бігати. Насолодитися просто вийти за двері, насолоджуючись природою і почуття, які вона дає. Якщо вона приєднується до вас, великий. Насолоджуватися компанією. Якщо немає, що теж добре. Коли вона чогось домагається, хвалити його, чесно кажучи, і не ревнувати чи заздрити. Коли ви досягаєте чого-то, не панувати над ким-небудь.

Бути скромним після перемоги і добрим у поразці. Буде більше дбати про ваш характер, ніж ваша репутація. - Джон Вуден

+952
user214084 14 лип. 2019 р., 10:56:56

Це може бути внутрішня і зовнішня головка литкового м'яза, а якщо ви робите розтяжку, коли ви нахиліться вперед в витягнувши ноги, потім, що біль-це абсолютно нормально. З мого досвіду, це відчуває більше як полуперепончатой.

Але так, я відчуваю те ж саме, так що я ще розтяжка біцепса стегна, який не вимагає повного висування ноги.

enter image description here

Я до сих пір нахилившись вперед теж, спеціально для роботи над біль у задній частині коліна.

+940
Shallyee Shang 4 січ. 2013 р., 10:20:35

Якщо ви хочете мати тіло бігуна, потрібно бігти. Крім того, якщо ви хочете, щоб тіло пауерліфтер, ліфт; весляр, греби; скелелаз, лізти і т. д...

Гарна новина полягає в тому, що марафонці біжать марафон тільки під час гонки, але часто не більше 100км в тиждень при навчанні. Почати повільно і подивитися програми, як Couch25K , що ви працюєте. Ви могли б отримати тіло, яке ви хотіли зі строгою дієтою і завдовжки 3-4 сеансу в тиждень. Ще одна хороша новина, біг-це весело, дає вам час подумати, і єдине обладнання вам потрібно, це деякі хороші черевики. В залежності від погоди вам може знадобитися пляшка з водою (і утримувач), якщо ви робите більше, ніж 10км до сесії, коли жарко, або пару хороших легких рукавичках, коли холодно.

Щодо вашого еліптичні, ти можеш подивитися просто робить довгий стійкий сеанси на машині замість того, щоб бігти. Майте на увазі, що еліптична тренування не зробить вас кращим бігуном як там менше вага-підшипника контакту і різниця в стабілізації використовуваного м'язів.

Крім того, тренування високої інтенсивності, є повною протилежністю цього пристосування, необхідні для далеких серцево-судинну витривалість. Так ви запустити або використовувати еліптичні, ви збираєтеся дивитися на те, щоб покласти протягом тривалого, стійкого сесій кардіо роботи.

В кінці дня, якщо ви хочете виглядати як певний тип спортсмена, потрібно тренуватися як вони.

+894
rv krishna 1 лют. 2015 р., 01:01:49

Я читала, що ця дієта може бути потенційно небезпечною, і я хотів деяку зворотний зв'язок, перш ніж я продовжу. Я читала, що це небезпечно з-за супер низьке споживання калорій і види використовуваних продуктів; в принципі вам голодувати.

Це правда? Я не знаю багато про безпеку або раціон харчування - можливо, тому я надмірна вага і потрібно худнути : )

Ця дієта. Основна ідея полягає в тому, що ти їси тільки фрукти, овочі і конкретний суп, який містить овочі, яловичий бульйон і приправи. Його дуже дисциплінований (їжте тільки суп і фрукти в понеділок, їжте суп і овочі на вівторок і т. д.), а також має декілька додаткових послуг, протягом тижня можна їсти печену картоплю з маслом вівторок, ви можете мати стейк в четвер і т. д.)

Дієта говорить в будь-який час, що ви голодні, щоб з'їсти суп. Ви можете їсти стільки супу або овочів або фруктів, залежно від дня, як ви хочете. Якщо ця дієта буде нездорової, чому нездоровий? Про що ці комбінації продуктів, які не живлять організм?

+858
Nithin Robinson 16 лист. 2011 р., 11:10:41

Я дивлюся на різноманітні тренування, щоб уникнути нудьги. Є такий термін, який, здається, бути покинутим тут: базової підготовки. Моє питання до чого це і хто повинен це робити? Це вдосконалений і, отже, тільки для дуже спортивні?

+804
Timothy Gonzalez 28 лип. 2012 р., 19:52:07

я на особистому досвіді про те, як мені було показано в поїзд. я бачив результати. це також може бути до того, у мене був коректувальник, який підштовхнув мене до самої останньої реп. ми не падаємо задає протягом всього тренування, але вони великі зміни в свій раціон. і м'язи краще реагують на зміни.

+801
BassPlaya 12 серп. 2017 р., 16:43:59

Ви задали тут два питання. Назва, яке стосується середньої чисельності огрядних проти тонких, і

"Тонка людина, навіть якщо вони тренуються на міцність, може бути не сильніше, ніж важким ожирінням людини, яка взагалі не займається спортом?"

Для ясності, я буду перший адреса друге питання.

Ось деякі цифри з найбільших учасників Loser

Biggest Loser Fat Mass

Джерело.

У середньому, ми маємо

 • людина вагою 325 фунтів
 • з 50% жиру
 • таким чином, 170 фунтів м'язи

ОК, 170 фунтів м'язів не технічно точними. "Безжирової маси" також включає в себе органи, кістки, але ми зазвичай не розбити його до такої міри. Незважаючи на це, ви можете зрозуміти поняття: сильно огрядний чоловік може мати багато м'язів на них. (Це буде ще більш ясно в момент.)

Якщо ми виводимо середній non-брюзглым особою, в Америці -ми навіть не говоримо супер тонкий, ми просто говоримо, що не страждають ожирінням (ІМТ 22.5)- важить 141 кг, а відсоток жиру в організмі 12, то у них є знежирений маса 124 кг.

М'язова сила пов'язана з площею поперечного перерізу. Чим більше ваші м'язи, тим більше сили у вас є.

Найбільший невдаха типу з ожирінням людина може легко мати стільки жиру маси / м'язової маси, а не ожиріння загальної ваги людини.

Так що Так, брюзглая персона може легко бути сильніше, ніж тонкий людина, з-за того, більше м'язів.

Однак, вони не можуть висловити відразу, що сила. Багато людей, які страждають ожирінням, мають багато м'язів, але якщо вони ніколи не паскудив раніше, вони цілком можуть не підняти стільки ж, як тонкий людина, спочатку. Вони, можливо, буде потрібно кілька тижнів, щоб адаптуватися до руху навпочіпки, так що вони можуть виразити, що сила (нервово-м'язова координація). Як в перший день, хто-то робить тренування з обтяженнями, ноги часто вихляючи після пару наборів ваги роботи.

Але впевнений, накинув на дивані навколо? Переміщення меблів? Штовхаючи машину, в якій також помітно більше маси, щоб спертися на машину, ніж тонкий людина? Ожирінням людина може напевно простіше з цим.

З точки зору середньостатистичного, що дійсно потрапляє в питання перспективи.

Якщо у мене є тонкий клієнт, який піднімає протягом декількох місяців, то у людини, що страждає ожирінням, намагаються робити те ж тренування, у людини буде протягом важкий день. Якщо ми навприсядки, потім тяги, потім робиш випади, людини, що страждає ожирінням, може зробити це без запаморочення. Тобто, якщо ми масаж термін сила означає силову витривалість, а не чисто максимальної сили, ми змінили очікування. Особливо тому, що в цьому прикладі ми використовували деякі вправи, які сильно залежать від підйому власної ваги.

Якщо розглядати міцність відносна міцність, тобто навантаження піднята щодо тіла -підтягування улюблений приклад ілюструє відносну силу - то огрядний чоловік ніколи не буде сильніше. Відносна сила знижується, коли люди отримують більш важкі (або вище).

Яка приносить кінцеву точку - ми щойно розмовляли зовнішнього навантаження. Якщо ми говоримо про повну навантаженні, якщо людину, яка страждає ожирінням, може просто сидіти вгору і вниз встати з крісла -присед коробки - тоді вони, ймовірно, може підняти більше, ніж у худого людини. Зрештою, є не так багато 140 фунт людина, яка може присідати 300 з гаком фунтів, більш ніж в два рази більше ваги!

Тобто, просто переміщаючи вагу людини, що страждає ожирінням, приблизно опір навчанню. Більший опір, ніж більшість худих людей ніколи не зіткнутися в тренажерному залі. Звичайно, огрядні люди схильні бути сидячий спосіб життя, але це не так, як вони на постільний режим.

+790
Francisco Villegas 1 лист. 2015 р., 14:44:04

Ви можете працювати на своєму робочому місці / поруч з ним, або ж ви повинні піти в тренажерний зал ? якщо так, я вважаю, що подорожі в часі повинні бути прийняті в годину ? Ви також повинні з'їсти в цей час ?

Якщо ви робите кардіо ви будете потіти і потрібно прийняти душ, то це, ймовірно, не гарна ідея, оскільки у вас немає на це часу. Силові тренування не реально підняти ваш пульс і змусить вас попотіти майже стільки ж, так як є хвилини відпочинку між підходами. Тому, я б порадила робити силові тренування під час обідньої перерви, а для переміщення будь-якого кардіо в інший час.

Оскільки я припускаю, що ти збираєшся працювати на своєму робочому місці або близько до нього, щоб врятувати час, я також збираюся припустити, що ви не маєте доступ до великої кількості обладнання, штанги, гантелі, верстати і т. д., Так що це буде в основному вага тіла силові тренування. Це модифікована версія https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness/wiki/kb/recommended_routine щоб задовольнити ваші вимоги

Якщо є дерево, з якого ви можете повісити гімнастичні кільця в декількох хвилинах ходьби від того, де ви працюєте, то ідеально. Gymastic кільця світла, легко носити з собою, і дуже різносторонній. Якщо немає місця для вас, щоб повісити кільця, падіння провали і підтягування, і замінити рядки на опір групи рядків (це також дуже легко транспортувати, і вони не вимагають щось повісити)

Для пар, що ви повинні зробити один набір з першої вправи, решта 90-х, сидимо другого вправи, відпочинок 90-е і почати все спочатку.

Для прогресії, ви повинні вибрати вправи, які ви не можете зробити 3 підходи по 8 повторень. Коли ви зможете зробити це, ви переходите до наступної вправи на розвиток

* = нижче скорочений варіант, дивіться посилання на рекомендовану процедуру для отримання додаткової інформації та відео


Понеділок Середа П'ятниця:

Розминка динамічну розтяжку*
Розминка: 20 берпи
Перша пара: 3х5-8 прогресії підтяжка* + 3х5-8 прогресії занурення*. Пропустити цю пару, якщо ви не можете робити віджимання 3х8 3х8 алмазів і горизонтальних рядів ще
Друга пара: 3x10sec-30сек л-Звт прогресії* + 3х5-8 присед прогресії*
Третя пара: 3х5-8 прогресії віджимання* + 3х5-8 прогресії поспіль*Вівторок, Четвер:

Розминка динамічну розтяжку*
Розминка: 20 берпи
60-х років Планк
60-х бічних дощок
60х Зворотна планка
60-х порожнистих тримати
60-х років арка тримати
Практика підтримки*
Прогресування стійку*
Розминка динамічну розтяжку режим (~5хв):

обертання плечима
образок знизує плечима
кішка-верблюди
група: прямі руки над головою витягнути падіння
група: прямий рукою в груди летить
групи: суглоба
рухливість зап'ястя вправи
передні і бічні махи ногамиПрогресування занурення:

Бар парралель соуси (діпи або від'ємним, якщо на кільцях, або провали між 2 стільців)
Кільце Діпи
Діпи кільцями л-звт


Л-звт прогресії

Нога підтримується л-звт
Одну ногу нога лежала л-звт
Такк л-звт
Передові виточки-присісти або одну ногу-присісти
Л-звт
В-сидіти

Присед прогресії

Допомогли Присідання
Присед
Крок-ДБЖ (одна нога)
Глибокий крок-ДБЖ (одна нога)Віджимання прогресії

Вертикальні Віджимання
Нахил віджимання (зниження нахилу з плином часу)
Повні Віджимання
Алмазні Віджимання
Широкі кільця віджимання / Якщо немає кільця -> псевдо планш віджимання (ПППУ)
Віджимання Кілець
РТЗ віджимання (кільця вийшли)
ПППУ РТЗПрогресування поспіль

Вертикальні Ряди
Нахил рядків (зниження нахилу з плином часу)
Горизонтальні Ряди
Широкий Рядків
Виточки Переднього Важеля
Виточки Морозива
Виточки Переднього Важеля Поспіль
Передові Виточки Переднього Важеля ПоспільПрактика підтримки

Паралельне адвокатське стан підтримки (також можна зробити на задній частині 2 стільці)
Кільце Підтримки Утримається
Кільця Виходили Підтримки Утримається


Прогресування стійку

Дощаті Стіни
Стіни Стійку
Окремостоячий Стійку

+768
BobDoolittle 14 жовт. 2013 р., 16:10:16

Щоб наростити м'язи, краще робити безліч повторень. Немає ніякої магії чисел, при якому ваш хребет буде хворіти (особливо як біомеханіка не призвести до травми). Спробуйте зробити один сеанс на тиждень більш сильний опір і 4-8 повторень, а на іншій сесії з повторенням від 8-12 і вище, як ви робите зараз. Таким чином, ви будете будувати більшого обсягу частіше ураження різних м'язових волокон.

+765
Veilside 10 бер. 2011 р., 16:08:25

Я намагаюся створити план тренування для одного. Він не має жодного доступу до будь-якої техніки, і, на жаль, живе в парі сотень миль від мене, тому не можу поділитися своїм. Він зацікавлений в роботі, але нічого про це не знає. Він має хороші базові навички, наприклад, може тримати стійку на руках, робити підтягування, віджимання і т. д.; Він також висловив зацікавленість у спробі йогою, вислухавши мене марити про це. Я хотів би зібрати чотирьох тижневий план для нього, використовуючи вагу тіла/мінімальні вправи обладнання. Я ще не знаю, що його фітнес-цілей інтересів, і я також не знаю, якщо він взагалі зацікавлений в управлінні.

Зміни: Він має тільки один інтерес: гімнастика. Його єдина обладнання-це вага 5лб. У нього немає мети, і не бачить себе в якості спортсмена на всіх. Саме це відсутність мотивації, і все-таки бажання спробувати, що я трохи втратив. Він маленький для свого віку, не більше 5'5", а швидше на вагу боку.

+728
DAE 7 лют. 2017 р., 10:30:43

Зверніть увагу на різницю позицій двох зображень, які ви виклали. В м'які зображення, висока планка на плечах, вище кістки плеча. В образі недополненной, бар підтримується трохи нижче, більше на м'язи, а не на кістках. Зміна позиції бар є хорошим способом, щоб уникнути адаптації, і продовжувати вдосконалюватися. Іноді, це означає ставити планку в місці, яке незручно без підкладали.

+728
BC2 9 лют. 2016 р., 00:57:12

Я хочу знати, що таке ефективна маса віджиматися. Що б бути вагу гантелі/ штангою робити жим лежачи з таким опором, як пуш-ап. Я розумію, що це залежить від ваги людини, може бути, відповідь може бути приблизно відсоток ваги?

+527
Aleks Tim 17 квіт. 2015 р., 19:40:35

Я додам деякі підказки для Лариси.

 • Коли ви перебуваєте в отвір (в нижній позиції присідання) не напружувати шию, дивлячись вгору і ведучих з головою, коли піднявшись в положення стоячи. Вести з грудей, а не головою. Це допоможе вам підтримувати своє вертикальне положення і пом'якшити тенденцію своєї дупи ростуть швидше, ніж в грудях при переміщенні тягарів.
 • Вкажіть ваші пальці, до 30 градусів. Коліна над носками. "Засунь свої коліна" на узвозі, як Марк Rippetoe говорить. В залежності від ваших індивідуальних антропометрія, коліна також може бути повз ваших ніг в нижньому положенні.

З точки зору розтяжки, я завжди просто роблю руху допомагає створити необхідну рухливість. Якщо вам не вистачає гнучкості зап'ясті, щоб підтримати більше ваги для вашої роботи, набори, теплий, з чистим зчеплення, а потім використовувати ремені для вашої роботи набори. Келлі Старретт має масу мобільність дрилі, от тільки на передній стійці.

Це гарне відео для навчання формі: http://startingstrength.com/index.php/site/video/platform_the_front_squat

+513
Alaa Abdulaziz 24 черв. 2018 р., 03:37:59

Я чоловік, 48, 6'2" і 230 фунтів. Я тренування 4-5 днів в тиждень, виконуючи різні види спорту (біг, крос-тренінг, петлі TRX, катання на лижах, підняття важких предметів і т. д.). Я оцінював в минулому році і моє здоров'я серцево-судинної системи знаходиться у верхньому квартиле для мого віку.

Протягом багатьох років я їв здорову їжу в середньому 2000 калорій в день. За даними метаболічних калькуляторів, оцініть, мій середній щоденний запис повинна бути близько 3400 калорій в день. Тому у мене теоретично був дефіцит на 1400 калорій в день протягом дуже довгого часу, але моя вага залишається незмінним протягом багатьох років. Це означає дуже низький базальний рівень метаболізму.

Моя дружина набагато менше за мене і їсть більше. Вона каже, що я в режим голодування і моє тіло не мій жир. Це здається неправдоподібним, так як я рідко голодні. В основному я їм, поки я сповнений. Регулярне харчування, дуже мало сміття. Вона вважає, що мені треба їсти більше, щоб розігнати своє тіло і схуднути, але я відчуваю, що якщо я роблю, що відбувається зворотне. Плюс я б об'їстися і відчувати себе некомфортно.

Я вважаю, що проблема може бути пов'язано з дуже низькою ЧСС. Мій пульс 42 уд / хв і була на такому низькому рівні протягом як мінімум останніх 25 років. Вень я працюю, я можу отримати його до 160, але мені швидко відновитися. Два фактори, які здаються найбільш здатних вплинути на БМР є частота серцевих скорочень і м'язової маси.

Хто є правильним?

+469
lgg 21 груд. 2013 р., 08:42:10

У магазині, сумки з різних видів рису або бобів продаються в ряді компаній. Для певного типу (наприклад, чорні боби), компанії все зазвичай перераховують тієї ж інформації про поживну цінність. Однак, кілька компаній буде іноді мати відмінності в кількості калорій, кількість білка, все інше залишиться колишнім, в тому числі і розмір порції.

Є інформація, що в результаті лабораторної роботи? Чи є спосіб, щоб пояснити, чому кілька компаній буде злегка різна інформація?

+459
saniagamer 10 лип. 2019 р., 19:31:46

Я думаю, що ви знайдете протягом тривалого часу, що одне вправу краще, ніж інші "V" форму ти після. Сказавши це, я хотів би додати, що ми всі, як правило, мають одну або кілька вправ, що правило дійсно працює для певної частини тіла. Це тільки частина генетика та індивідуальне. Я б дотримуватися того, що працює для вас, в той же час застерігає вас, щоб переконатися, щоб додати різноманітність у ваше тренування. Це далеко, щоб легко плато роблять в той же день руху за днем. Якщо ви цикл свій раціон на регулярній основі, ви можете виявити, ви будете робити успіхи, ви після.

+401
Markos F 25 січ. 2016 р., 23:52:33

[Я буду ставитися до цього з чисто механічної точки зору, так як це моя спеціалізація -- фактичний механіки тіла набагато складніше, але ефект схожий.]

З механічної точки зору, найбільш ефективним способом просунути себе на велосипеді, щоб натиснути на педаль так, щоб відстань між п'ятою і педаль стає максимальним. В ідеалі це місце буде ваших ніг; однак, з-за суглобів ніг, ваша здатність робити це є досить обмеженим, так як гнучкі змінить спосіб, яким потужність передається через ногу.

Таким чином, оптимальне місце для кроку стопи-це гарна площа для хорошого контакту, і м'язової маси, яка знижує реакцію від педалі і кілька гасить вібрації від нерівної дороги.


А чому найбільш ефективне місце як можна далі від вашої п'яти, як це можливо:

Ознайомитися з цією зручною діаграмі нижче сили, що я знайшов при написанні моєї відповіді (невідомо ліцензійний образ). Хоча не зовсім те, що нам потрібно, це стане в нагоді в пояснення.

enter image description here

Як це все діло велосипедах робіт:

Ви крок на педаль з силою, ПФ, яка створює крутний момент ТЗ з ARM `СЛ', і яка передається через привід системи реального колесо, яке із-за його зчеплення з грунтом штовхає вас вперед.

Механічно, тим більше важіль ЦЗ, тим більший крутний момент можна отримати для даної групи ПФ. Вони пов'язані лінійно наступним чином:

ТС=ПФ.КЛ

Досить простий?

Ви можете бути схильні думати, що якщо ви робите ваші педалі досить довгий, можна докласти величезну кількість сил, і це справді так. Архімед виголосив знамениту фразу "Дайте мені точку опори, і я зрушу Землю з допомогою важеля". Справа в тому, що ваші ноги повинні подорожувати далі, щоб покрити таку ж відстань, як з більш короткими педалями, але потребують незначної сили. Немає такої речі, як безкоштовний обід в механіці, а також.

Але почекайте, це тільки враховує довжину педалі, а не ноги!

Дійсно. Ваша нога служить тільки як доповнення до педалі, ефективно збільшуючи крутний момент Ви здійснюєте за рахунок збільшення довжини важеля. Якщо довжина вашої стопи знаходиться НЧ, тоді крутний момент буде:

ТС=ПФ(ЦЗ + НЧ)

ефективно збільшити крутний момент Ви виробляєте.

+386
Maddy1730 21 бер. 2013 р., 20:11:46

Від: Які плюси і мінуси бігу порівняно з ходьбою?

Якщо ви біжите 10 км, ви, ймовірно, знайдете, що це важко зробити що-небудь ще до кінця дня. Пішки 10 миль залишить вас буде більше енергії.[зю]

Чому ходьба залишив нам більше енергії? Чи є докази за це претензії?

+335
Trenin 23 жовт. 2015 р., 17:36:53

На жаль, якщо ви дійсно хочете, щоб упакувати на масу, ви будете мати, щоб упакувати на вагах. Схоже, у вашому випадку, ви побачите досить стрибати в маси перші кілька місяців, якщо ви робите базові військові будні або інший вага тіла тренування.

Кращий рада, щоб просто поїсти. Жерти, жерти, жерти жерти жерти. Багато білка, багато складних вуглеводів перед тренуванням, а потім простих вуглеводів відразу після тренування, щоб наповнити м'язи. Залишатися на низькому рівні шкідливих жирів і порожніх калорій зразок цукру, пива, біла мука випічка/десерти, і вам на горіхи, сирі овочі, яйця, м'ясо, курка, вівсянка, солодку картоплю (або картоплю в вашому випадку, оскільки ви хочете оптом)

Виконайте будь-яку з традиційною тренування з вагою власного тіла: віджимання, Віджимання на брусах, підтягування, присідання, ваги тіла присідання, віджимання, а потім через кілька тижнів, увімкніть його і зробити різні варіації з них. Робити австралійські підтягування, нахил віджимання, скручування, присідання, віджимання на брусах жим, і так далі. Якщо у вас є поруч парк, де ви живете, деякі з них мають паралельні бруси і підтяжка барів, які можна використовувати. Є люди, які отримали велику вагу тіла тренування, але так розумію, там буде точка спадної віддачі і вам необхідно укладати на додаткову вагу, щоб змусити ваше тіло в зростання.

Редагувати: я пропустив цю частину, тому що я припускаю, що це була даність, але Так, після тренування білок необхідний. Сироватковий протеїновий коктейль це ваш кращий ставку, але якщо у вас немає цього, ви збираєтеся хочете, щоб деякі розварений яловичини/стейк. Креатину, що входить до складу червоного м'яса допоможе цих м'язів, а також відновити шляхом отримання більшої кількості води в м'язах.

Один додатковий ключ, ви хочете, щоб ваше тіло, щоб бути анаболічні як можна довше, і що включає в себе під час сну, тому грецький сир або йогурт перед сном-це ключ, а також.

Як бачите, покласти на масу включає в себе набагато більше, ніж просто правильні тренування або тренажерний зал, але не сказати, що це не важливо. Все, що додатковий білок потрапляє у ваш організм не збирається робити вам ніякої користі, якщо ви не зриваючи м'язи, щоб відновити більше в наступний раз навколо.

+318
Sharp1971 19 вер. 2012 р., 02:17:01

Головна відмінність-це кількість калорій, що спортсмени витрачають.

Ви бачите олімпійських спортсменів АБС, незважаючи на їх відносно недисциплінованих дієт , тому що навіть на 12000 калорій в день, не переїдати. Їх фізична активність вимагає все це паливо. Таким чином, їх вміст жиру в організмі залишається низьким.

Їх ABS є більш помітним, тому що для більшості видів спорту, основна сила має вирішальне значення, але це в поодинці не зробити їх більш помітними. Це дуже низький відсоток жиру, що робить його.

Цілі спринтера також відрізняється від професійної фітнес-моделі. Професійна фітнес-модель поїзда на зовнішній вигляд, в той час як спринтер поїзда для міцності та потужності. Це фактично дає професійна фітнес-модель перевагу щодо видимості АБС. Їх єдина мета-добре виглядати, тому вони можуть вибрати дієту, яка управляє їх втрати жиру, і порівнювати свої навантаження.

+306
Sermilion 26 черв. 2012 р., 01:29:49

Зелений чай-це річ, щоб мати багато.

Він містить велику кількість катехінів, що має позитивний вплив на метаболізм. Крім того, зелений чай містить велику відмінні анти-оксиданти.

+297
GUI 18 лист. 2018 р., 14:19:51

Я думаю, що ваша двоголового м'яза стегна, так як він підключається до вашого бічного підколінного сухожилля. Задня вид ноги (дивлячись на вашу ногу ззаду). Ви помітите латеральної (величезний зовнішній розділ вашого квад) знаходиться на тій же стороні, тому ми говоримо про зовнішню (бічний) стороні ноги.

enter image description here

Отримувати слова прямо, сухожиль з'єднують м'язи до кістки, де зв'язки з'єднують кістки. Таким чином, ваш біцепс м'яз стегна (задня поверхня стегна м'язи) підключається до малогомілкової кістки (кістки) з допомогою сухожилля.

Якщо це боляче, я хотів би розглянути тендиніт. Тендиніт, зокрема, може зайняти багато часу, щоб залікувати і "працювати через біль", яку ви можете часто робити з невеликими пошкодженнями м'язів, насправді просто збирається ускладнення тендиніту. Часто кращий план-це повне іншій частині області, яка повинна дати вам достатньо часу, щоб з'ясувати, що проблема викликана (недостатня міцність, дисбаланс м'язів, за навчання тощо).

+287
Lakshan Dissanayake 4 жовт. 2019 р., 09:54:58

Я намагаюся готуватися до марафону, але я отримую це група дискомфорт приблизно 3 милі мої маршрути. Я пробував інші, специфічні тренування, різні черевики, і KT стрічки, але дискомфорт не йде. Я навіть відчуваю це небагато, якщо я просто доторкніться до стороні коліна, де її група проходить повз. Чи є у кого вірний ліки від це проблеми групи?

+229
Pepper Nimmo 11 серп. 2011 р., 19:37:05

Я думаю, що ви маєте на увазі валізу станова тяга.

enter image description here

Вони різні, з кількох причин.

 • Ти ніколи не отримаєш в реальному штангу вагою станова тяга, Якщо ви використовуєте дві гантелі (по одній в кожній руці). Хтось працює до 500lb тяга навіть регулювання небагато, ви не збираєтеся бути в змозі знайти 200 фунтів 200 фунтів гирями або гантелями будь-якому місці короткий спеціальністю Організація.

 • Вага треків різних. Валіза станова тяга (з вагою в кожній руці), треки дуже схожі на пастка / шестигранною бар станова тяга. Із звичайної штангою, станова тяга, ви не проштовхуючи п'яти вага знаходиться попереду вас. З валізою і trapbear станова тяга, вага в основному безпосередньо відповідає вашим центром ваги.

Так що Так, це важливо, особливо якщо ваша мета-потрапити у вищий спектру сили. Якщо у вас немає штанги навколо і доведеться вибирати між валізою або нічого, ті рок-валіза станова тяга.

+218
Sendoa 4 січ. 2020 р., 19:56:41

Я помітив, що при досягненні верхньої межі навпочіпки, я починаю деякі наброс навколо щиколотки і верхній області ніг. Я дізнався, що це може бути пов'язано зі слабкістю гомілковостопного суглоба і стопи м'язи. Я намагаюся тримати цих областях зігнутими протягом усього руху.

Я читала, що босоніж-це відмінний спосіб поліпшити ноги і м'язи гомілки. Я цікаво, якщо є які-небудь докази, які переходять у присіданнях.

Б босоніж біг (або біг взуття босоніж) допомогти тримати свої присадкуваті форми від руйнування в області гомілковостопного суглоба і стопи, протягом максимум зусиль ліфти?

Редагувати:
Я повинен згадати, я використовую Олімпійських зняття взуття, і я не новачок: 6'2", 195 фунтів, і досягає максимуму у мінімум 300 фунтів діапазону з повним набором Олімпійських назад в нору. Як я вже згадував у коментарях, я відчуваю, що "вчепився" в землю ногою забезпечує найбільш стабільну базу при присіданні, і хотів би зміцнити це мускулатура.

+216
Ravikumar11 15 серп. 2012 р., 06:20:50

Мої прості поради:-

 1. Інвестувати в nutribullet, нести в той час як ви знаходитесь далеко, і зробити здоровий сік, що складається з капусти, селери, груша, банан, горіхи та веганські білкові порошки.
 2. Їсть багато варених яєць
 3. П'ю 10-15 чашок зеленого чаю, це змусить вас залишитися на полі і не думати про чіпси, закуски.
 4. Робити 15-20 хвилин ВИИТ кожен день або всякий раз, коли це можливо. Більшість вправ ВИИТ не вимагають багато місця.
 5. Легкий вечеря з рибою і салат.
 6. Вечеря за 3 години до обіду і 8 годин сну/
+194
ubenta 21 черв. 2011 р., 13:57:59

Я подивився цей потік, який говорить, що стрибки зі скакалкою гарні для загального тілесного здоров'я:
Що таке скакалка хороша?

Крім того, я бачив і чув про користь бігу/Біг.

Я не товста. Я маю намір робити вправи для:
1. Розумової активності.
2. Швидкий час реакції на оточуюче.
3. Боротьбі з депресією.


Що більше підходить, марафон/біг або стрибки через скакалку? Чому?

+90
REAN CRUZ 5 трав. 2019 р., 18:46:03

У мене така ж проблема, я зазвичай роблю багато гантелі бічній піднімає на низьку вагу, щоб просто отримати плече прокачувати, це вправа дійсно додає масу стороні плеча (1 м'яз 3). Також широкі плечі ілюзію тонкої талії, так що ви схильні дивитися ширше, якщо у вас маленька відходів. Так що в принципі втратити любов ручки :).

Але я повинен закликати вас, будь ласка, будьте обережні, травми плеча поширені в громаді культуризму. Це видно по декількох постів на форумі.

+41
Allen Gould 29 бер. 2014 р., 20:12:38

У мене були проблеми з запалення окістя, це моя група, і дуже болять кісточки / коліна до від довгих до.

Для того, щоб спробувати запобігти це, я перемкнув приземлення на п'яту при бігу приземлятися на подушечки пальців ніг. Це допоможе привести до правильного запущена форма? Я повинен спробувати щось інше?

+21
charles jackson 28 бер. 2017 р., 05:40:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil