Що я можу зробити для сосків?

Я продовжував бігати після народження дитини я використовувати спортивний бюстгальтер. Але після пробіжки на деякий час мої соски почали дуже боліти. Чи є спосіб я можу зменшити тертя між мої соски і мій ліфчик? [Можливо, я повинен дозволити членам чоловічої статі цього форуму знають, що жіночі соски є однією з найбільш чутливих частин її тіла. Загальні рекомендації потертостей (які можна використовувати на лікті, наприклад) дійсно не застосовно тут.]

+410
user56347 31 жовт. 2012 р., 03:08:24
30 відповідей

Я новий - більш конкретно я близько трьох місяців в стартову силу. Сьогодні вперше я відчув легку паніку на моєму присяд і моя станова тяга. Нічого серйозного - просто думки, які я міг би серйозно поранити себе на вагу я зараз (я працюю з дому, поодинці).

Це нормально? Як би ви запропонували мені кривий - це час для мене, щоб почати тренування з партнером заради безпеки або вона може все ще бути безпечним присідання 100кг без оточуючих?

+987
Christian Alexander 03 февр. '09 в 4:24

тому що преса (не жим жим) потрібен сильний торс, що утомливо це через робити присідання або станова тяга-це погана ідея

Присідання і станова вимагають ще більш сильний торс, ось чому ви робите їх в першу чергу. У пресі, вся спина підтримується в усі часи; також Ваш баланс м'язи легко порівняти стояти на ногах зі штангою на спині.

Загальною для хлопців з кривою спиною в останні кілька повторень в присяд; це тому, що їх тулуба, в основному в попереку, втомився до ніг. Це може призвести до травми спини. З іншого боку, якщо ви втомилися за останні кілька повторень жиму ногами; ще можна криву спину, але це буде набагато простіше, щоб виправити це.

Присідання і станова-перше, тому що це більш небезпечні вправи; необхідно утримувати рівновагу під час виконання руху і не має ніякої підтримки.

+959
Bill Watt 22 лист. 2018 р., 10:44:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вони будуть поглинені точно. Скільки перетравлюється залежить від того, наскільки ваш організм потребує в цей час.
Іноді у мене схожий сніданок (без протеїнового порошку), але те, що вам потрібно зробити, це змішати їх на ніч і покласти їх в холодильник. Таким чином, вівсяні відмокає в молоці і вона буде гладкою на наступний день і смак дійсно добре!

На стороні записки, ви можете додати в суміш банан і мигдаль теж, це буде прекрасний енергійний і смачно поїсти.

+903
Cyb3r 19 квіт. 2015 р., 02:02:50

Мотивація є рушійною силою для досягнення своєї мети, він може бути зсередини (внутрішні) або від зовнішнього джерела (зовнішньої) або їх комбінації.

Вона варіюється від людини до людини. Це суб'єктивно.

Коли ви використовуєте цей тег, це може означати, що ви шукаєте/пропонуєте, що пост буде мотивації для вас, або той, хто буде читати або вас чекає якась мотивація у людей.

+898
Maria McCloud 28 лют. 2019 р., 12:21:53

Єдиний раз, коли я успішно працював в групах був в армії, в структурованою програмою під керівництвом унтер-офіцерів.

Після виїзду з сервісу, я намагався працювати з іншими кілька разів, але зазвичай вони в кінцевому підсумку залишити корабель. Іноді графіка просто не правильно. Інший час, інша людина просто не був присвячений.

Єдиний спосіб, який я закінчив тим, що результати повинен був піти на це в поодинці з хорошими, ритмічну музику і навушники.

+856
Spleen 1 вер. 2013 р., 18:50:30

У мене 3 дні в тиждень ходити в тренажерний зал, а у вихідні я відпочиваю по понеділках, середах і п'ятницях у мене тренування по вівторках і четвергах я граю у волейбол.

Моїх вправ-це повний тренування тіла 3 рази на тиждень, тому мене турбують мої ноги, так як я треную їх 3 рази в тиждень і дуже багато стрибати у волейболі. Це занадто багато, і я повинен змінити свої звичайні тренування? Чи є спосіб я можу примирити ці дві речі?

Мої тренування і харчування спрямовані на зміцнення м'язів.

+829
Kunal Differential Edge 19 груд. 2019 р., 22:53:41

У жовтні минулого року (2010) я був майже 300lb кулькового (просто 5лб сором'язливий), і були якісь серйозні проблеми з псоріаз розгорається в більшу сторону на ногах. Що зробив певні заходи досить болісно, як підошви моїх ніг були просто відкривав шкіри. Так що я зробив деякі зміни, і почалася моя дієта. Що допомогли мені втратити 85lb (2011) і то, я не тягаєш з собою багато зайвої ваги допомогли мої ноги вгору. З тих пір я ходжу в тренажерний зал.

Деякі речі я дізнався в процесі:

 • Дієта робить 80% роботи втрачає вагу. Почніть тут-і якщо ви схожі на мене, вам потрібна зовнішня мотивація. Я був у програмі, де ми тримали тижневий харчовий щоденник, який був розглянутий тренер втрати ваги. Моя дружина теж була на борту.
 • Серцевого ритму є більш важливим, ніж швидкість. Ваш організм спалює певне співвідношення жирів і цукру (вуглеводів) в різних серцевих показників. Зниження частота серцевих скорочень буде спалювати більше жиру, ніж цукру. Ходьба або еліптичний низький вплив-це хороша ідея, але тримати очей на ваш пульс. Можливо, вам доведеться йти повільніше, ніж ви хочете в першу чергу.
 • Силові тренування будує м'язи, який також спалює жир. Кардіо буде спалювати більше калорій, поки ви робите це, але ви хочете більше м'язів, щоб продовжувати працювати, поки ви не працюєте.
 • Гідратація підвищує втрату ваги і вашої здатності думати. Пийте багато води (не спортивні напої або соки і т. д.) на протязі всього дня. З моєї дієти, я отримую більше ніж достатньо, тому електроліти спортивні напої не потрібні. Вони стають тільки дані, коли ви працюєте важко і/або довгі відстані. Принаймні 2 літра в день, але якщо ви робите силові тренування я б сказав галонів в день. Я бачу більше/краще результати втрати ваги, коли я залишаюся повністю гидратированы, ніж ті дні, коли я потравив.

Погляньте на Яких 5х5 програма. Я тільки почав це сам, і вибрав її, оскільки вона була орієнтована на ранг новачка. Починаючи з просто штангу вагою набагато менш страшним, ніж починати з купою математика та цифри ви просто не знаєте (як ваш 1 ПМ). У перший місяць ви вивчаєте форму поступового збільшення ваги-і ви почнете одержувати для реальної роботи ваг за два місяці.

Вибрати нагороди, які в подальшому ваших цілей у фітнесі. Коли Ви дійдете до віхи, які ви встановили для себе (втрата 20 фунтів, ліски 40lb втрати, і т. д.) замість того, щоб винагородити себе за занепадницькі снек, купи собі пульсометр, або нові кросівки, і т. д. Ще один кумедний і будуть необхідні нагорода новий одяг. Я виявив, що на кожні 20 фунтів я втратив труси на розмір більше.

Якщо ви підняття тягарів, ви хочете більшу кількість білка у вашому раціоні, і менше вуглеводів. Якщо ви працюєте (що ви можете працювати до), Вам все одно потрібен білок, але також необхідно більше вуглеводів, як ваш пульс значно вище, ніж при ходьбі.

Нарешті, коли ви доберетеся до вашої цільової вага:

 • Встановити "не хрест" шкала ваги в 5 фунтів вашого ваги мети.
 • Коли ви поруч чи насправді цей хрест вага, вирізати всі вуглеводи, поки ви не повернетеся під ним. Ви знайдете це займе всього день або два, щоб правити його, коли ви говорите тільки пару фунтів.
 • Контролюйте свою вагу регулярно-чим раніше ви зловити "не перетинаються" лінії, тим легше його виправити.

Як у вигляді кардіо, так само гарний, як інший. Мета кардіо роботи вашого пульсу до певного рівня, а рівень кисню в місце, де вони можуть годувати свої м'язи (тобто аеробні тренування). Ви використовувати еліптичний, бігову доріжку, чи насправді піти на вулицю і ходити, вони всі однаково гарні. Я виявив, що еліптичний отримаєте мій пульс вище, з меншою кількістю праці, аніж бігова доріжка, але ваш пробіг може змінюватись.

+800
Kathy Hawkins 24 жовт. 2016 р., 04:28:05

Якщо ви хочете втратити живота жир, то я рекомендую робити більше кардіо (деякі форми роботи). Однак, для того, щоб отримати худий, ця тренування здається дуже добре, якщо ви залишаєтесь віддані. Якщо ви шукаєте, щоб додати більше м'язової маси, спробуйте додати деякі більш вільними вагами там. Удачі!

+796
Pavan Konduri 23 лип. 2015 р., 19:29:00

Віджимання підкреслити груди, плечі і трицепси, але і кожним м'язом в організмі повинен зіграти свою роль для правильного пуш-ап, щоб мати місце. Вашій латів, пастки і ABS повинні стабілізувати розсовує м'язи, а нижню частину спини, ніг і сідниць потрібно брати участь, щоб зберегти ваші стегна від провисання або пикинг занадто високо.

Виконуючи присідання або "хрумтить", ви допомагаєте зміцнити і ущільнити прямий м'язи черевної м'язи, більш відомий як "шість пакетів". Але хрусти не зробить нічого, щоб зменшити кількість жиру ви маєте на животі.

+727
chef jack 29 жовт. 2012 р., 07:07:53

Які ваші цілі? Якщо ваша мета-сила, то я б рекомендував починати з ваги ви можете підняти на п'ять повторень. Звідти, дотримуйтесь лаконічно кажучи: "якщо ви можете робити вісім, додайте більше ваги".

+725
Vishaal Devanaboyina 13 квіт. 2016 р., 04:38:22

Я не ходжу, і навіть коли я планую ходити, я просто кажу, що я буду робити завтра і я не. Тому я кажу собі, я повинен спробувати щось вдома. Я не хочу нічого купувати, ви знаєте які-небудь вправи, які можна легко зробити вдома, і може мені так добре, як ходьба? Мені потрібно втратити вагу і отримати у формі шлунка.

Якщо ти знаєш який-небудь сайт (навіть якщо я повинен платити, щоб побачити хороші тренування у себе вдома, будь ласка, повідомте мене про це.

Спасибі.

+666
Samuel Shi 14 жовт. 2017 р., 12:02:33

Я тільки що закінчив репетицію з гантелями в руках, кожні 2 фунтів. Це навело мене на думку і почуття, що я міг більше компенсувати потрясіння, коли ноги торкнулися землі. Це як би перебільшуючи ваші рухи руки, щоб зробити те ж компенсація, яка є відомим засобом для мінімізації потрясінь на коліна. Якщо ви не робите це я часто бачу його в якості додаткового вправи для рук і верхній частині тіла під час бігу. Раз ви не використовуєте їх, бігти набагато легше. Як піаніст, який практикується при дуже несприятливих обставин, щоб поліпшити свій виступ на сцені.

+577
stradled 3 січ. 2010 р., 16:14:35

Відповідно до ваш зріст і вагу, ваш ІМТ (індекс маси тіла) становить 19.6 , які в нормальному діапазоні. ІМТ є хорошим показником вага коливається, хоча і не так точні для дуже м'язистих людей або для людей з м'язовою атрофією.

Інші параметри ви можете перевірити ваше тіло відсоток жиру і талії мірки (окружність талії - ~ 88.9 см до 101,6 см, талії до співвідношення висота - 0.55 або менше).

Якщо цифри в нормі, то вам не потрібно набирати вагу з точки зору здоров'я. Якщо ви хочете отримати, додати м'язової маси, а не жиру.

+575
Jules Merit 4 лист. 2012 р., 23:28:43

При жимі лежачи дуже важливо, щоб спробувати зберегти ваші зап'ястя від відгинаючи від ваги у ваших руках. Іншими словами, ви хочете, щоб ваш лікоть вбудоване аж кулаком. Якщо це дуже важко зробити, що з вагою ви використовуєте, ніж це ознака того, що ви використовуєте занадто багато ваги.

http://stronglifts.com/how-to-bench-press-with-proper-technique-avoid-shoulder-injuries/#bench-press-grip

Ця сторінка повинна допомогти вам зрозуміти правильну форму і техніку на лавці сміливо віджимати. Є також відео Мехді, демонструє правильну форму. Якщо ви будете звертати увагу на своє зап'ястя, ви помітите, що він тримає їх майже ідеально в лінію з ліктями.

+558
moj 20 трав. 2016 р., 01:32:15

Я рекомендую віджимання і сухарики. 100 пуш-ап-це дуже популярна тренування за короткий проміжок часу. Сто Віджимань

друже, дай пліометріка добре постаратися його не розчарувати вас =) . я не впевнений, якщо це вважається спамом, але ось проста 15 хвилинне тренування ссылке Plyo

Будь ласка, дайте мені знати після пліометричні що ви думаєте про роботу важко, будь ласка =)

+537
Vojtech Semecky 2 серп. 2013 р., 06:59:14

Кількість варіацій стрибати мотузочки дуже смішна для такого простого пристрою. Як і ви, я пробувала стрибки зі скакалкою один або два рази в дитинстві, ніби це погано, і кинув це заняття. Але я нещодавно переглядав ідея стрибки з мотузкою, як багато зимовий час / погана погода кардіо варіант. Я взагалі вважаю за краще вийти на вулицю і зробити щось цікаве для кардіо, але якщо погода не буде співпрацювати, критий варіанти гарні мати.

У підсумку я купив "швидкість мотузочки" для близько $2.50.

Мотузку itelf якась гумова, я думаю, і дуже легкий, так що ви повинні йти дуже швидко, щоб тримати його спінінг.

Немає ваг в ручках.

ІМО, це ідеально для того, що я хотів його для. Дивовижний критий кардіо, хоча я вважаю, що було б жодних проблем, щоб взяти його зовні. Я міг бачити шорсткою бетонної поверхні зрештою з'їдає мотузку, але у віці до 3$, це не буде великою проблемою замінити його один раз в деякий час.

Що стосується довжини, шахта 9, а від того, що я бачив, це здається досить стандартним. Я 6' високий, і це прекрасно. Я десь читав, що якщо ви стоїте на канаті, ручки повинні прийти до середини грудей. Якщо 9' футів-це занадто довго, ви можете легко вкоротити мотузку, зав'язуючи вузол на ручці. Якщо ви дійсно високий, я думаю, вам потрібно шукати більше скакалки для себе.

+530
anh tran 6 лист. 2017 р., 20:07:59

Гарне місце, щоб почати дивитися ExRx список тягнеться в м'яз. Зазвичай, коли ви відчуваєте, що м'язи не достатньо гнучка для ваших цілей (те, що ви описали як "напруга"), ви повинні спробувати, щоб зробити м'язи більш гнучкими.

Для стусанів ви згадали, мені здається, що привідних м'язів стегна і підколінні сухожилля будуть задіяні м'язи, але я ніколи не виконуються ці рухи так що я не впевнений. Посилання я вже давав тягнеться за ті два м'язи (і багато іншого).

+508
Code OverFlow 13 груд. 2010 р., 15:11:33

Один з моїх зап'ясть слабше інших. Я працюю над зміцненням обидва мої зап'ястя, але я хочу захистити своїх слабких зап'ясті, коли я тренування. Я повинен використовувати обхоплює зап'ястя на слабкі зап'ястя або обидві руки?

+485
Anita Agustina 22 бер. 2012 р., 03:03:01

Я можу збільшити мій щоденне споживання білка, пити багато молока? Подруга випиває 2-3 літра в день і рекомендує його.

+483
user347628 7 січ. 2016 р., 16:26:38

По-перше, молодець, що намагається підтримувати регулярний біг рутини!

Я думаю, більшість людей в ці дні підтримку динамічного розтягування та вправи для розминки. Ви могли б спробувати зробити :

 • 30секунд з присідань на кожну ногу
 • 6 х 100м кроки стають все швидше
+459
tigner1 18 лист. 2013 р., 07:18:24

Тепер, коли я думав про це, я зрозумів, у мене є рішення. Але це досить кустарний, але це може спрацювати для кого-то.

У мене стабільний стілець, що я можу підняти до 25". Якщо я підключити мої ноги під прилавком або дуже важкий стіл (він повинен бути дуже стійкий), місце і стегнами на табуретці я можу зробити знову піднімає з імпровізованої Римський стілець. Ніби як це.

сайт Реф

Недоліки:

 • Це досить незручно на моїх стегнах, хоча мій стілець м'який, і на щиколотках.
 • Важко знайти хороше стабільне місце, щоб зачепити мої ноги. Мій стіл недостатньо важкий. Я виявив, відкривши двері в нижні шафи і зачепивши ноги під лічильник працює краще, але вони, як правило, тільки в тісних приміщеннях. Але мій робочий стіл має досить барахла, щоб працювати, але це самий незручний на мої ноги.
 • На 6' я не можу отримати повний діапазон руху, як мій лоб падає на підлогу під кутом близько 45°.
 • Я думаю, більшість не табуретка як стабільний, як і моє. Він має досить низьку і широку трьох базових ногу.
+429
5foot22 17 серп. 2017 р., 17:42:12

В принципі, при інших рівних умовах ваш організм буде перетворювати надлишки білка в жир, який буде зберігатися в організмі.

Я б рекомендував вам зменшити ваш раціон, поки не працювати, щоб запобігти збільшенню ваги. Протеїн хороший, але менше.

+393
user192403 27 вер. 2012 р., 19:41:20

Дієта

Перше, що хотілося б змінити, є відмова від сніданку. Ви, напевно, чули фразу: "Сніданок-найважливіший прийом їжі в день", але "брудний" секрет полягає в тому, що ця фраза був придуманий людиною по імені Келлог. Можливо, ви чули ім'я.

Коли ви прокидаєтеся вранці, організм забезпечує природне підвищення рівня цукру в крові. Це те, що допоможе вам насправді вставати і виходити з ліжка. Коли ви наполягаєте на їжі під час цього сплеску цукру в крові, ви підвищуєте свій рівень цукру в крові ще більше, і ви починаєте ризику для типу-мочеизнурения 2.

Єдине, що ваше тіло потребує вранці-це вода. Багато води. Це стане поштовхом всі процеси в організмі; обмін речовин, зволоження, імунна система... практично все добре робить ваше тіло.

Крім того, чим довше ви чекаєте, перш ніж розірвати свій швидкий, тим довше ваше тіло залишається в цьому пості режим, де всі поживні речовини, необхідні поставляються за рахунок спалювання жиру.

Якщо ви пропустите сніданок, і почекати до обіду, щоб поїсти, ви робите те, що називається періодичне голодування. Це де ви робите всі ваші їжі в 8 годинне вікно, і швидко за 16 годин. Цей метод був пов'язаний з хорошими результатами в боротьбі з ожирінням, і для загального здоров'я.

Джерела на періодичне голодування

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4042085/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5064803/

Тренування

Поклавши руку на серце, велика втрата жиру робиться на кухні. Тренування допомагають вашому організму адаптуватися до змін в кращу сторону. Переконавшись, що ваша поза не пошкоджені, збереження м'язової тканини, активні і доглянуті, і поліпшення гнучкості дуже важливо для тих, хто збирається скинути вагу.

Я не буду коментувати ваш режим тренування. Він повинен бути повністю замінений. Важливо, що ви не намагайтеся створювати свої власні програми тренування. Це не зовсім те, що ми робимо, поки ми не маємо багаторічний досвід. Є багато програм доступні. Якщо ви наполягаєте на використанні машини, я підтримую це, але як тільки ви відчуєте можливість, ви повинні переходити на вільні ваги.

Ви можете знайти безліч хороших

і все інше.

Головна причина, я вибираю, щоб ігнорувати вашу програму, тому що у вас є фіксований вага кожен раз. Це вказує на те, що ти робиш не має довгострокових планових прогресії, що означає, що ви потрапили на плато всього лише через місяць або два. Крім того, він вказує на те, що програма була зроблена кимось, хто не знає цього, і, можливо, не варто було б приймати свої власні програми просто немає. Але це нормально. Ми всі почали їсти.

Інші питання

Так що все, що сказано і зроблено, будь ласка, чи можу я отримати деякі покажчики: [...]

Цей розділ ваше питання буде досить широкий. Щоб тримати речі акуратно, я пропоную вам створити окремі питання за цим.

+390
Saurabh Rajpal 14 жовт. 2017 р., 14:05:49

Це буде виглядати так:

chart

Це в основному прямі лінії. Не брати відхилення від прямої лінії занадто серйозно. Є багато інших факторів (вітер, відстань, форма і т. д.) що не має сенсу намагатися виміряти його занадто точно. Графік вище на 30-річний чоловік з 70 кг і 1,75 м, розрахована з виправленою зустрів значень, взятих з збірника фізичних навантажень. Ви можете зробити свій власний графік з ваших особистих параметрів цієї таблиці.

Добре відомо, що ви спалюєте приблизно однаково калорій в км незалежно від швидкості. Вдалий чисельну збіг дозволяє спростити формулу і просто взяти швидкість в км/год, щоб отримати, скільки калорій ви спалюєте за кг в годину. Для прикладу: 100 кг людина працює на 12 км/год спалює близько 1200 ккал в годину і 50 кг людина працює на 20 км/год спалює близько 1000 ккал/год.

+376
Mrpandesle 10 бер. 2018 р., 07:50:25

Залежить - якщо ви, як правило, сидять протягом тривалих періодів часу без руху, сидячи на гімнастичному м'ячі (частина часу) може допомогти, даючи вам більш динамічні пози, як ваші м'язів тулуба частих коригувань. Я думаю, що того ефекту, як підвищення контролю над м'язами, так що в цьому відношенні ви могли сказати, що це зміцнення вашої основної і постуральні м'язи.

Для мене, сидячи на здійснення м'яч утримує мене від падіння. Я сиджу з поставою, і я відчуваю, що у мене є деякі перенести, коли я сиджу в звичайному кріслі. Я використовую тільки мій м'яч з перервами.

Деякі негативні сторони використання фітболу в якості робочого крісла:

 1. Це може викликати дискомфорт або біль, в залежності від вашого стану, особливо якщо ви використовуєте його занадто довго, коли ви починаєте. (Сторона-те, що може зробити вашу спину відчувати себе краще.)
 2. Ви можете впасти :(
 3. Ви можете знайти сидячи на пластик не так комфортно, як на м'якому стільці.
 4. Крім того, є дослідження, яке говорить, по суті, переваги збільшений багажник рухів та м'язової активності, сидячи на здійснення м'яч, може бути компенсований недолік збільшився хребта усадки порівняно з сидячи в звичайному кріслі. (Це може бути вивчення Sparafusile згадав.)
 5. Якщо ви сидите на м'ячі до точки, де ваші м'язи втома, ви не залишилися без підтримки спини, на відміну від вас би з ергономічним стільцем.
+319
Merlynne 16 бер. 2019 р., 15:40:29

Я читав (і здається очевидним), що їзда на велосипеді вправи деякі м'язи більше інших. Крім очевидного браку у верхній частині тіла тренування на велосипеді, є певні м'язи, які, як правило, непропорційно слабкі велосипедисти? Може дисбаланс м'язової сили призвести до травми? Велосипедисти повинні виконувати силові тренування, щоб зміцнити конкретні м'язи?

Питання: https://bicycles.stackexchange.com/questions/7301/effective-equipment-minimal-leg-strength-training-for-cyclingі https://bicycles.stackexchange.com/questions/7055/i-feel-long-rides-exclusively-in-my-quads-should-my-calf-muscles-be-doing-more

+283
TBT 21 вер. 2015 р., 08:19:07

Як ти говориш, Є багато відповідей на це, але вони можуть вам розпливчастими і спірними. Дозвольте мені дати вам конкретний один, хоча.

Складання

Є відмінний бігун фільм без кордонів про Стіва Префонтейна. Це найголовніше місце, але тема протягом усього фільму: https://www.youtube.com/watch?v=bLefVdWUzbE

Коли він був в середній школі, йому не потрібно було навіть розглянути питання про розробку, тому що він був так далеко попереду всіх. Але коли він поступив в коледж і він не може просто коло всі, весь елемент працює з групою стає важливим.

Не надто складно звідти. Якщо ти на очах у всіх, ти приймаєш на себе удар вітру. Якщо ти за кого-то, ви можете зберегти себе, що ви не можете, або принаймні дуже малоймовірно, щоб, зробити в процесі навчання.

Навіть в рекреаційній 5к, швидше за все, щоб зробити деякі підготовки, навіть випадково, які можуть дати поштовх порівняно з бігом самі в процесі навчання.

Я розумію, що ви можете також мати на увазі більш загальний випадок, сказати, чому у пауерліфтерів більше ліфт у конкуренції, ніж тренування, і ви могли потрапити в звужується вхід, але знову ж таки це не обов'язково залізний. Адже може хтось пік і ліфт такий же, але без натовпу навколо них? (Не багато спромоглися навіть спроба.) Це стає досить суб'єктивним.

Гей, у когось гірше, коли вогні стають яскравішими. Не тільки через психології. Олімпійські ігри часто не підходящий час для рекордів, тому що всіх топить, що потрібно зробити, щоб кваліфікувати, де втома стає фактором. Знову ж таки, коли ти Усейн Болт і , що набагато швидше, ніж все, де можна побігати відбіркових, і ти явно любиш натовп, Олімпіада може бути ідеально підходить для вас.

Але підготовка-це фізика.

+277
Matt Fisher 1 груд. 2012 р., 23:22:48

Зараз хрусти самі мають дуже мало спільного з загальної випинати живіт. Що можна було б назвати точкою зниження, якого не існує. Той факт, що ваш шлунок повернувся з-за того, що ти перестала ходити в спортзал і тренуватися. Ви хочете бути в дефіцит калорій, щоб мати можливість втрачати жир.

+93
RancheroBeans 22 січ. 2015 р., 18:26:41

Я вирішив цю проблему, попросивши партнера (або просто випадкового людини), щоб тиснути на гантелі при підйомі або негативною фазою. Це горить так добре, плюс у мене з'явилися нові друзі в тренажерному залі.

+75
Ziffusion 20 черв. 2011 р., 12:37:46

Так, можна зробити так, якщо ваша мета-наростити м'язи, але тільки при інтенсивній фізичній полку. З кількістю вправ, що ви говорите, що у вас є, хороший середній буде близько 1500-1650. Особиста рекомендація буде додати близько 4-5 підходів по 30 віджимань, і близько 3-4 комплектів 60 присідань, так само як і інші м'язи в день, і якщо у вас є час, щоб піти на 15-30 хвилин інтенсивного бігу кожен день. Після цього ви повинні збільшити споживання калорій приблизно 2000-2200 калорій в день і повинні почати бачачи наслідків протягом місяця.

+64
bipll 26 жовт. 2018 р., 18:08:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil