Клацаючий звук в щиколотку

У мене є постукування в правій щиколотці. Це було погано, але я почала носити брекети більшу частину часу, навіть коли я займаюся спортом. Це дійсно допомагає багато, і він відчуває себе сильнішим і комфортніше, але тріск все одно є (хоча менше, ніж раніше). Є якісь вправи робити, які допоможуть звести до мінімуму або зупинити звук назавжди? Я пристрастився до розробки і не можу винести думка, що в тренажерному залі з-за такого роду травми.

+624
user249705 3 груд. 2017 р., 18:31:40
36 відповідей

Велоспорт, як було показано, щоб скоротити пряму м'яз. Це відбувається тому, що його діапазон руху менше, ніж наприклад біг. Те ж саме відбувається з будь м'язом, яка використовується в більш короткий діапазон руху, так що я припускаю, що те ж саме відбувається з задньої поверхні стегна.

Є ще один фактор, який грає там роль. Біцепс стегна має дві функції (і, відповідно, дві окремі частини, принаймні, двоголового м'яза стегна). Одна частина біцепса femoris тільки згинає коліна, інша частина як коліно згинається і розгинає стегно. При їзді на велосипеді, коліно-коліно частина працює на коротких відстанях, у той час як хіп-розширюється частини розтягнута, тому що ми з ручками. Це в кінцевому підсумку може призвести до impalances, як одна частина м'язи стають більш жорсткими, ніж інші.

+991
Jret 03 февр. '09 в 4:24

Я б додав, передпліччя прокатки, оскільки головні м'язи є.

Ви можете робити це кожен день, особливо коли вони світлі і короткі. Я роблю передпліччя прокатки кожні 2-3 тижні - з лакросс м'яч, що трохи боляче. Іноді ця біль всередині м'язи, або просто торкаюся до болю шкіри. Я виконую це, щоб розслабитися передпліччя і уникнути проблем з ліктями - як лікоть гольфіста, вправи кожні 2-3 тижні робити роботу за мене.

+979
boidkan 18 січ. 2014 р., 14:23:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ти здатний активувати м'язи нижньої частини спини? Тому що це буде тримати спину в такому положенні. Ви в основному висить на хребті на знімку, що особливо погано, коли роблять, наприклад, станова тяга, хоча ви повинні уникати його тут. Крім того, точки перегоні не впадуть на землю, але, щоб забезпечити достатню розтяжку, щоб м'язи так, що вони можуть стати більш гнучким.

+924
Iman Mirzadeh 25 лип. 2015 р., 05:26:54

Я 77 кг хлопець. Я раніше була худа 52 кг хлопця до того, як я почав тренування 5х5.

В процесі набору ваги, я не піклуються про відповідної набирати жир. Я стаю сильнішим і кращим, тому я не хвилювалася.

Однак, зараз я хотів би втратити трохи ваги, але і продовжують набирати або хоча б підтримувати м'язи/сила у мене. Я хочу залишитися на 75. Я дивлюся на калорії і мене бентежить.

Я вважаю, що близько 10% жиру і, вважаючи, що я зберігаю свою інтенсивність тренування, підкажіть будь ласка, які дієти, щоб прийняти і чому.

Дієта А. споживати калорій для 75 кг

Дієта Б. споживати калорій для 65 кг ( округлення м'язової маси тіла) , і відновити втрачені позиції.

+897
maestroIgor 28 груд. 2019 р., 15:52:29

Схоже, вони розминалися з 15, 20, і 30, робиш одну роботу набір з 40, то робите те, що називається "режим" установити з 10. Вони роблять розминку для того, щоб благополучно добратися до важкої ваги. Вони роблять важку вагу, тому що важка вага-найефективніший. Вони роблять назад-від набору, тому що вони втомилися від важкої ваги і вони хочуть отримати ще один набір ст.

Марк Rippetoe, хто має те, що можна назвати невеликим про-сила/анти-бодібілдинг ухилом, має це, щоб сказати про відстрочення набори:

Назад-від комплектів на меншу вагу може тільки додати гучності для тренування, і, як правило, робиться, щоб зосередитися на технічної проблеми в тому, що ліфт, який може отримати вигоду з деяких зосередив увагу приділяється його виправлення. Зроблено легкий вага як від набору не може під'їхати ваги на роботі.

...Гучності можуть сприяти прогресу на короткий час, але основна робота повинна бути виконана в діапазоні повторень і з вагою закликав адаптації ви хочете керувати. Якщо ви хочете силу, 3С-5С, що вам потрібно зробити, і легше 12сек не зробить, що адаптація відбувається, то зробити, як відступити або як працювати комплектів. Якщо ви починаєте покладатися на свій режим встановлює в якості основного стимулу, вас перестануть прогресувати.

Особисто я знайшов назад-від наборів вельми корисна в двох випадках:

 1. Працюючи на максимум одиночному і парному розрядах , а також діапазоні 3-5 повторень. Я буду працювати до декількох комплектів 1 або 2 повторень кожен, але знайду я свою форму принизливого, перш ніж я отримую досить загальна робота, виконана за це вправа (скажімо, лише 2 повторень у становій тязі, або 6 або 8 загальна повторень в присяд), я іноді додаю більш світлий 3 - для 5-реп зворотному напрямку-від набору, що як і раніше складною.
 2. Overwarm синглів. Я буду працювати до одного дійсно важкий реп прямо на краю моєї здатності, а потім виконайте одну або кілька світліше 3 до 5 повторень множин. Важкий "overwarm один" насправді є частиною розминки, оскільки вона готує мене до психічні та неврологічні проблеми в роботі, які раніше важкий, але відчуваю себе набагато більш реально.
+875
dhannjay 9 трав. 2012 р., 15:15:25

Ви хочете дві речі одночасно, що добре, але ви повинні покласти їх у правильному порядку.

Ви можете запустити в цей же день Ви тренування в тренажерному залі ( я припускаю, що з вагами ), а просто зробити їх в такому порядку: пробіжки і після тренування з обтяженнями.

Мотивація насправді одна, і я вже дав відповідь на це питання.

Не не турбуватися про соматотипу. Головне нерозуміння цієї концепції Вільяма Шелдона полягає в тому, що це ніяк не пов'язано, головним чином, з фітнес-в загальному, але була теорія множин для прогнозування злочинної поведінки ( психологія ).

Так що пам'ятайте, це порядок і величина цього питання.

+832
Anatolii Chmykhalo 30 трав. 2014 р., 03:14:55

Напевно, я типова скінні фет. У мене немає багато м'язів, але у мене є трохи живіт.

Моя головна мета-навалом, з другорядна мета втратити жир. Таким чином, я прагну, щоб швидко наростити м'язову масу, і я готовий поголити кишечнику більш повільно, як компроміс. Який найкращий спосіб піти про це?

+802
victorpacheco3107 9 січ. 2012 р., 00:32:20

ABS може бути достатньо підготовлених з допомогою ізометричних вправ. Я вважаю, що найбезпечніший спосіб тренування м'язів черевного преса є використання їх за цільовим функції (стабілізації) при поступово зростаючому навантаженні або складності.

Наприклад:

 • Спільне скорочення черевного преса з хребта монтажників, необхідної під час важких присідань і тяги для того, щоб стабілізувати торс (http://startingstrength.com/articles/abs_rippetoe.pdf). В присяд і тязі зробити важче, АБС змушені ставати сильнішими.
 • Стабілізація під час віджимань або підтягувань на турніку. При цьому м'язи живота болять.
 • У реабілітаційній обстановці, коли намагаюся виправити поставу, пов'язаних з бек-болю, ізометричні ко-контракції пропонується більш концентричних черевної роботи, а також підкреслив стабілізуючу роль черевного преса (http://portalsaudebrasil.com/artigospsb/holist006.pdf):

  Навчання за участю со-скорочення м'язів живота і спини також відповідно до стабілізації.

  Одночасне ізометричне з-скорочення Поперечна [в животі] і многораздельная [назад], зберігаючи хребет в нейтральному положенні статичної, має допомогти перевиховати стабілізуючу роль цих м'язів.

 • Ще одна публікація дозволяє використовувати ізометричні вправи в терапевтичній (http://www.pitt.edu/~neurolab/publications/1997/BeimGM_1997_JSportRehab_Abdominal%20strengthening%20exercise-a%20comparative%20EMG%20study.pdf)

  Ізометричні вправи [...] також були знайдені, щоб поліпшити болю в попереку.

+772
user81138 29 лип. 2012 р., 19:28:32

Ви дуже схожі на емоційний їдець-той, хто їсть собі розраду від стресів життя. Якщо це так, то це основна проблема, яку ви повинні вирішити.

Підлогу Маккенна книги я можу зробити тебе тонкий був найкраща книга, яку я натрапив на рішення цієї, яка страждає від емоційної їжі, і я повинен прочитати близько 30. Чому ми товстіємо і пшениця живота були також фантастичними, тому я зрозумів, що мова йде не тільки про калорій в порівнянні з калоріями, але що являють собою ці калорії. Я виявив, що продукти, які я використовував, щоб хоч якось бути притягнуті до більшості змусило мене хотіти знову дуже скоро з'їси, через звикання 'високий', що я отримую від них і у кінцевому підсумку рівень цукру в крові аварії.

Вправа жорсткий спосіб схуднути, порівняно з краще їсть. Це займає багато роботи, як правило, нестійкий протягом тривалого періоду (особливо коли час оскаржується), щоб спалити зайві калорії з бідних вибір продуктів харчування. Це майже несправедливо, що тобі доведеться ходити годину, щоб спалити надлишок калорій з одного, погано вибраним харчуванням. Вам не доведеться харчуватися салатами і, будь ласка, не сідати на дієту, просто дізнатися, що бідних вибір продуктів харчування і зробити їх швидше винятком, ніж нормою. Не поспішайте, буде потрібно час, щоб змінити свій спосіб життя.

Вправа також підвищує апетит, змушуючи вас почувати себе більш голодним, ніж якщо б ви не працювали. Однак позитивний вправ полягає в тому, що він може зробити вас психічно сильніший опір поганий вибір продуктів харчування, знаючи хворобливе тренування все було даремно, якщо ви віддалися.

Я спробую включити вправи у вашій поточної діяльності , а не присвятити час, прості речі, як парковка в декількох хвилинах ходьби від школи і пішки, щоб зібрати дітей, або з торгового центру. Вам сподобається легкість паркування і прищепити хороші звички, а також на дітей. Парк трохи далі, як ви знайдете це стає все легше.

Навчитися бачити справи як вправи , і вони стали більш терпимим. Шляхом розбризкування, вправи протягом дня, це буде служити постійним нагадуванням, щоб зробити правильний вибір продуктів харчування, то ми можемо легко забути, коли наш рівень цукру в крові кричить за увагу.

Не дивись на ТБ втрата ваги-шоу і порівняйте ваші втрати ваги їх. Ці телепередачі мають повний тренерів час, дієтологи, суперники небезпечно збезводнити себе на зважуванні і показує шкалу часу для драматичного ефекту, з одного втрати тижні дійсно два.

Ви можете спробувати приєднатися до онлайн втрата ваги сайт, як мотивація , щоб отримати хороший датчик на скільки калорій ви їсте, але спроектувавши і запустити інтернет-спільнота програми втрати ваги за 6 сезонів, я приїхав не повірити в співтоваристві аспект схуднення. Якщо вам потрібен загальний відповідь, втрачаючи вагу не так важливий, як це повинно бути для вас. Дізнатися більше та/або підкріплення як до катастрофічних наслідків для здоров'я необхідно ... це ж довголіття, про який ми говоримо і це не секрет ожиріння вбиває.

Ви повинні хотіти цього самі, а не тому що вам доведеться відповідати кому-небудь, або за їх захопленням.

+765
Kalum Kumara 16 лют. 2019 р., 18:58:53

Сідниці є найбільшою м'язом нашого тіла. Я знаю, що хтось збирається запропонувати жиму ногами або присідання для роботи, але я шукаю вправи, переважно з гантелями, що робить м'язи живота. Я б волів, якщо не буде мосту через встановлення виглядає незатишно. Будь-які вправи для об'ємних сідниць?

+750
Todd Jones 28 серп. 2012 р., 21:17:20

Я спробував узяти доповнення раніше, може бути, я не приймати як мінімум за 30 хвилин до тренування. Почали з газу перед походом в тренажерний зал. Провели тренування, а потім, нічого. Так що можливо проблема вирішена.

+725
120394999 20 січ. 2019 р., 19:32:25

Я сильно потію, я не знаю, причиною цього, а також, якщо для мене це погано. Це змушує мене думати, що я повинна знайти способи і зробити деякі звички тримати своє тіло добре зволоженою весь час.
Я знаю, що мені потрібно пити багато води і найголовніше мені потрібно зробити це в звичку, так що я не треба багато думати про це і просто зробити це вірять.

Після їжі важко пити більше води, так як мій шлунок вже повний. Моєю ідеєю було б пити багато після ранкового тренування на порожній шлунок або я просто взяв деякі дійсно легка їжа і трохи перед сном і весь день нормально.

Чи є інші способи, щоб тримати тіло добре зволоженою (я маю на увазі, додавши трохи солі у воду або якесь рішення) і взагалі рідка їжа і соки допомагають що робити?

Я ніколи не вимірював його, але я п'ю 2-3 літри води щодня.

+700
skyuuka 26 бер. 2016 р., 06:49:44

Отже, 2 дуже простий нефункціональним пози, коротше "Дональд Дак" (дупі стирчить, або перерозгинання шийного відділу хребта) і "Рожева пантера" (навпаки, заправляючи під зад). Це свого роду антагоністичну і тягнеться, щоб "виправити" це залежить від того, який з 2 ти більш схильний.

Один з кращих ресурсів по цій темі ІМО Елліот Халс і його звичайно канал на YouTube, що я згадав вище-це те, що він говорить про все час. Я б рекомендував дивитися відео (Пошук пози на його каналі досить імовірним). Також Келлі Старретт-це відмінне джерело, хоча його речі трохи складніше

+690
JcbMan173 23 бер. 2017 р., 02:15:48

Це брехня, що 30 хвилин постійної роботи, необхідні для поліпшення кондиціонування. Це міф, заснований на сталих тільки кардіо тренування, і вірно лише в деяких випадках, навіть при тренуванні в цій модальності. Наприклад, це може зайняти значну кількість часу (близько години!) для досвідченого довгі дистанції бігун, щоб почати дзвінок їх кондиціонер в низькій інтенсивності стійкий-державні. Однак, менш досвідчених бігунів може зайняти набагато менше, і що стайерами може оскаржити їх (загальні) кардіо робити коротше, швидше розганяється.

Навіть дуже короткі високоінтенсивні зусилля (наприклад, 4 хвилини) довели свою високу ефективність для поліпшення кондиціонування.

Росс вже ближче до істини. Він, ратуючи за 20 хвилин високої інтенсивності, високої щільністю зусиль з вбудованим тримається для того, щоб кинути виклик всі метаболічні шляхи.

+575
Oleksandr Shulha 19 бер. 2016 р., 13:42:45

Я ходжу в тренажерний зал на кілька місяців. Мені сказали, що робити мінімум повторень з важкими вагами будує Силу і я слідував цей низький реп важкої тренування релігійно і бачив мою силу поліпшити. Тепер я знаходжу, що я можу піднімати важкі ваги на кілька повторень 4~5 , але легше вагою і в тій же 4~5 діапазон повторень. Я застряг в 4~5 діапазон повторень на 60% ~ 85% мій максимум. Чи повинен я змінити мій метод підготовки і почати з ще більш легким вагою і більше повторень?

+482
Bec Hebert 2 лист. 2012 р., 09:19:28

Я читав, що присідання і випади, в основному, задня поверхня стегна/сідниці вправи. Але я, як правило, відчувають їх набагато більше в моєму каре. Це вказує на проблему форми, або дисбаланс в силі мої квади проти стегна?

+466
Chris Cavin 28 лист. 2019 р., 12:50:51

Google пошук для подорожі wods ціла купа результатів, які ви можете використовувати.

Крім того, я хотів би запропонувати працює не менше 4 днів на тиждень . Якщо у вас є iPhone або Android, обидві вони мають багато запущених додатків, що дасть вам дистанцію і швидкість і т. д.

Робити стіни прогулянки , віджимання ,руки стоять віджимання , присідання повітря і присідання і вам не потрібен ніякий тренажерний зал .

+447
JEl 28 жовт. 2013 р., 04:29:19

У мене є додаток під назвою спортом, який дозволяє створити план 5К з кількістю тренувань ви хочете, і дні довгі. Також він може відстежувати Ваші працює і допомагає вам побачити, де ви можете поліпшити і так. Я використовую його і від лежень тепер я можу реально працювати.

+390
Raj Bamra 5 лют. 2017 р., 12:04:05

Мені 17 і у мене тренування 5 разів на тиждень з моїм дядьком після школи для кондиціонування на футбол наступного року і мені треба стати сильніше і більше а у нас ліфт кожен день і бігати на біговій доріжці кожен день, і після моїх тренувань я беру один совок з 6 зірок сироватковий білок і одну ложку тілу фортеця креатину в день і п'ю багато води, так що це безпечно для мого тіла?

+382
shanodin 3 лип. 2012 р., 16:28:41

Погляньте на те, що ви їсте, і отримати реальні з самим собою про це. Якщо вам потрібно, відстежувати все поки ви дійсно знаєте, що ви їсте.

 • Білка має бути близько 1г / кг м'язової маси тіла, переважно з пісного м'яса
 • Ви повинні їсти багато волокнистих овочів
 • Ви повинні отримувати приблизно 1/3 частину калорій від здорових жирів (органічне масло, Кокосове масло, оливкова олія, жир в органічне м'ясо, горіхи і т. д.)
 • Інші калорії повинні бути у вигляді високих джерел волокна вуглеводів, таких як коричневий рис, солодкий картопля, картопля і т. д.
 • Заспокоїти вашу пристрасть до солодкого з фруктами (не соки)

Типи речей, які ви повинні уникати, відносяться цукор, транс-жири, продукти з високим вмістом штучних замінниках їжі (наприклад гамбургер хелпер).

Фізичні вправи це здорово, але ви будете робити краще, якщо ви не вважаєте калорії ви витрачаєте проти того, що ви їсте. Наприклад, якщо яка-небудь таблиця говорить, що ви спалили 500 калорій з вашого вправи встояти перед спокусою з'їсти 500 калорій більше нічого.

Якщо ваша поточна дієта включає в себе походи в ресторани швидкого харчування, швидше за все, ви споживаєте значно більше калорій, ніж ви усвідомлюєте.

У якийсь момент, щоб не зупинятися на досягнутому скорочення жиру, ви повинні скоротити споживання калорій.

Також зверніть увагу, як ви відстежуєте жиру може бути частиною проблеми. Одним з прикладів є биоимпедансный шкали, яка являє собою апроксимацію побудованих на апроксимації , яка є не тільки неточним, але ще гірше, коли використовується для відстеження змін з плином часу (+/- 8%). Ви, можливо, втратили жир і масштаб біо імпеданс реєструє ніяких змін. Частина проблеми полягає в тому, як масштаб приймає його вимірювання та ігнорує підшкірного жиру. Рулетки і простого виміру ваги дає більш загальну картину прогресу.

Це не боляче, щоб мати деяку низької інтенсивності стійкий держава (Лісс) кардіо-роботу в рутину. Не тільки там, благо з палаючим ще кілька калорій, він також може допомогти вам оговтатися від тренування трохи швидше і краще спати за рахунок зниження ЧСС. Сон дуже важливий для будь-якої втрати ваги або нарощування м'язової діяльності.

+375
kreeper16 15 груд. 2019 р., 08:34:48

Останнім часом Я йду в зал (бюджетні обмеження) і почав тренування з дому.

Я купила маленький набір 2x30kg регульовані гантелі, і побудував маленьку лавку для робимо жим гантелей. Це досить легкий вага, я купила 10кг тарілки, щоб додати ці гантелі.

Моїм великим здивуванням було, що він відчував себе неймовірно важче притиснути, сказати тільки 2x30kg наступні налаштування:

 • 5/10 === 10/5 Х2

що з цим:

 • 2/2/2/4/5 === 5/4/2/2/2 Х2

10кг тарілки я купила дійсно дуже великі, але я не очікувала, що це позначиться на складності тренування. Може хто-небудь допомогти мені зрозуміти що відбувається?

Спасибі!

+313
spac3hit 22 трав. 2017 р., 10:54:02

Коротка відповідь (детальніше тут), наслідки забруднення повітря-це погано, але переважуються перевагами фізичних вправ. Велику стурбованість викликає зростання смертності від здійснення таких транспортних засобів, які складаються з однієї тонни твердого матеріалу, рухаючись зі швидкістю понад 25 миль на годину, хоча це не є проблемою на тротуарі, ніж на вулиці.

+299
kAldown 1 лип. 2010 р., 04:20:36

Фітнес - стек курси для фітнес-професіоналів, спортсменів, тренерів і ентузіастів. Якщо у вас є питання про ...

 • підвищення продуктивності вправи або техніки
 • вибираючи програму навчання
 • харчування, як він ставиться до вправи
 • спорядження і гаджети, які використовуються під час тренування
 • досягнення статури віхи
 • профілактика травматизму

і це не про ...

 • правила виду спорту
 • рекомендація з купівлі
 • харчування, що не мають відношення до вправ, таких як безпека продуктів харчування, харчування для дітей і т. д.
 • атестація тренера-це для професіоналів, а не про професії
 • здоров'я, загального здоров'я, медичні консультації і травм, не пов'язаних з здійснення

... тоді ви перебуваєте в правильному місці, щоб задати своє питання!

Якщо ви збираєтеся просити про конкретну рутини або здійснення для себе, будь ласка, обов'язково повідомте всі ваші цілі навчання. Кількість деталей, які ви можете надати призведе до поліпшення відповідей.

+255
Olivia Shearring 17 трав. 2019 р., 20:29:14

Я роблю тільки махи , що єдина вправа, яке мені не нудно

Ви можете хотіти розглянути щось ніби гирі у ривку, або жим гирі (або обидва), то ні про яке багато людей могли б описати як нудно.

Деякі з моїх улюблених вправ гирьового складаються з:

Я повинен змінити розмір гирі(32 або 36 кг ?) або збільшити кількість повторень ?

Якщо вашою метою є втрата жиру, пам'ятайте, що силові тренування має дуже великий вплив на ваш відпочиваючи метаболічно тариф. Так що, можливо, розгляньте можливість використання більш важкий дзвін для великих рухів, які можна використовувати (як подвійні гойдалки), і використовувати більш легкі дзвіночки на ривку, та, можливо, навіть легше ще на getups.

І щоб позбавити тебе від болю, подумайте про покупку деяких крейди , якщо ви вже не та використовувати його щедро. Це дійсно може зберегти ваші руки.

+228
Chris Sahlin 29 квіт. 2010 р., 05:01:34

Єдина досліджень мені відомо, що є якийсь зв'язок між вуглеводами та Альцгеймера є епідеміологічні. Коротше вони використовують дані обстежень, щоб знайти напрям, у якому більш контрольовані дослідження повинні бути виконані, щоб побачити, якщо є справжня причинно-наслідковий зв'язок. Проблема в тому, що багато людей вважають, що кореляція - це те ж саме, що причинно-наслідковий зв'язок, і відмінність не ясно в засобах масової інформації.

Д-р Вил має деякі думки на епідеміологічне дослідження. У тому, що він підкреслює той факт, що немає ніяких досліджень, які забезпечують прямий зв'язок або причинно-наслідковий зв'язок між вуглеводів і Альцгеймера.

 • Альцгеймера знаходиться під впливом високого системного запалення
 • Деякі вуглеводи (особливо цукор і високофруктозний кукурудзяний сироп) збільшити запалення речовини
 • Є й інші продукти, які збільшують запалення, які не несуть високі вуглеводи (від самостійного живлення даних).
 • Позбавлення сну має більш міцний зв'язок з хворобою Альцгеймера, заснований на контрольованому щур дослідження. Сон очищає обміну речовин у мозку, включаючи білки, пов'язані з хворобою Альцгеймера.

Аналогічні дослідження були використані, щоб спробувати просунути будь доктрини вихованця або дієта, що хтось хоче продати. Дуже важливо зрозуміти, які дослідження ведуться, що людина посилається, і, передбачається механізми гіпотеза дослідників або результат цілеспрямованого і контрольованого дослідження. Багато разів епідеміології надає сильну кореляцію, а потім подальші контрольовані дослідження як з щурами/мишами і з людьми довели, що відсутній причинно-наслідковий зв'язок.

Більш сумно відомий приклад-це "теорія ліпідів", який є основою дієтичні рекомендації USDA донині. У дослідженні, у якому було все погано зроблено навіть з-епідеміологічних норм, і дані були кинуті на те, щоб підтримати гіпотезу дослідника. Кілька досліджень прийшли пізніше, показуючи великим вмістом жиру дієти не мають причинно-наслідковий зв'язок з хворобами серця. Коротше кажучи: харчовий жир не має безпосереднього стосунку, але жиру немає.

В нижньому рядку:

Якщо ви їсте правильне кількість їжі, з правильним поєднанням макро поживних речовин для підтримки здорової функції обміну речовин, ваше тіло буде в змозі піклуватися про себе лише добре, навіть якщо ти пускаешься в цукор часом харчовими продуктами Ладена.

Зверніть увагу: вуглеводи мають ані ангели, ані демони. З-за "теорії ліпідів" була доведена неточність у контрольованих досліджень, є ряд людей, які хочуть кинути маятника в протилежному напрямку. Існує ряд епідеміологічних досліджень, намагаються паплюжити вуглеводів, які були коли-то був номер один, що ви повинні з'їсти. Вони дивляться на реакцію інсуліну або вплинути на гормон росту, обидва з яких корисні при підготовці спортсмена. Тільки у випадку, якщо ви наткнутися на це: Інсулін і гормон росту людини не викликають рак, але вони можуть допомогти він поширюється швидше. Якщо у вас вже є рак, необхідно зменшити споживання вуглеводів. Якщо ви цього не зробите, то ви повинні їсти, щоб дати вашому тілу необхідну енергію, щоб зробити його роботу.

+173
manam 4 квіт. 2016 р., 04:02:30

Я подумав, що це так довго. Тому що я живу у Флориді, і мені сказали, що мені потрібно під бронею для роботи на вулиці, бо вона, мовляв, працює, як за помахом чарівної палички, щоб відводити вологу від тіла, так що ви не переживайте за всіх. Я розглядаю його, коли я йду по природним стежках. Але я точно не знаю, що під бронею навіть робить.

Моя мета-знайти яку-небудь одяг, яка допоможе мені у Флориді, тому що це так жарко, і я страшенно пітніти, якщо я що-небудь надіти бавовняні. Наприклад в мене це Кельвін Кляйн чорний бавовна сорочка... я носив його вчора, щоб прогулятися протягом 20 хвилин до 7 годин, коли сонце вже пішло вниз... чорні текстури це не проблема, тому що сонце не палило мене, але він був весь мокрий потім

+160
vamsichivukula 26 лист. 2015 р., 02:40:43

Ви повинні бути генетично схильний до зберігання жиру на сідницях, і тоді необхідно мати достатньо високий відсоток жиру в організмі, щоб мати жирну дупу.

Це не те, що можна тренувати в спортзалі, а м'язи не трясти.

+146
signull 10 квіт. 2018 р., 21:44:45

Переваги і ризики були висвітлені в цій статті. І це. І незліченна безліч інших.

Так, ви будете спалювати більше калорій, носити його. Скільки ви будете спалювати залежить від

 • Вага щиколотки ваги
 • Як довго це носити
 • Частота ходити

Однак, оскільки ви встановлюєте ваги на суглобах, у вас можуть виникнути проблеми з суглобами пізніше в житті. З іншого боку, ваш організм може пристосуватися до неї пристосовуватися.

Це не рекомендується для великих обтяжень та протягом тривалих періодів часу.

Але все залежить від контексту і ви.

+142
Davinder Bansal 21 квіт. 2013 р., 12:56:43

Скільки кілометрів триває типовий кросівки?

Які символи шукати, щоб побачити, якщо це час, щоб замінити їх?

+142
Sirach Matthews 29 січ. 2015 р., 02:58:28

Я в даний час deaaling з поганою защемлення нерва, на пару місяців. Я користуюся масажної терапії і хорошого мануального терапевта для защемлення нерва. Нерв або загорнутий у вузол м'язи або защемлення кістки або хряща. (Це те, що я читала і що мені розповідали як мій відхід, мій масажист і костоправ.) Коли вдома, я отримати полегшення, використовуючи тенісний м'ячик у носок, покласти його між мною і стіною і згорнути його навколо на м'яз, яка є вузлом.

+126
Homnath Bagale 16 черв. 2013 р., 12:24:33

Найкраще було б затопити більшу частину вашого тіла у ванну з холодною водою (1-15 C або 35-59 Ф). Однак це жахливо незручно і, якщо не контролюються належним чином, небезпечно.

Я б регулювати температуру вашого тіла, пити дуже холодну воду, так холодно, як ви можете витримати. Після того, як ваш стравохід прогрівається до комфортної температури, випити. Повторювати по мірі необхідності.

+93
navarian 28 бер. 2019 р., 12:56:35

У якомусь сенсі ваша програма не так вже погано. Ось деякі позитивні моменти я бачу його.

 • Присідання в якості вправи нижньої частини тіла. Присадкуватий є одним з найбільш ефективних будівельників для нижньої частини тіла сили. У той час як станова тяга б хорошим доповненням, якщо ви збираєтеся зробити тільки одну річ, навприсядки буде кращим вибором.
 • Присідання і підтягування-цілком доповнюють один одного. Діпи будуть працювати трицепси і, в залежності від форми грудей. Підтягування будуть працювати біцепси і спини (особливо найширші м'язи спини).
 • Припускаючи, що ви новачок, 48 годин між тренуваннями і роблячи кожний повний тіла тренування-це хороший підхід. Новачки можуть відновитися в ці терміни так 3 тренування всього тіла в тиждень, або кожні 2 дні, це добре.

Але є деякі недоліки, а також, судячи з інформації, яку ви дали тут і в інших ваших запитань.

 • Ніякого обладнання. Без жодних гантелі чи інші методи збільшення ваги, ви можете збільшити кількість повторень і/або зниження часу відпочинку між підходами. Особливо для присідань, які швидко вичерпують потенціал для стимулювання збільшення сили і росту м'язів. Навіть з підтягування і провали ви повинні робити зважені версії як тільки ви можете зробити 15 з хорошій формі.
 • Дуже обмежений вибір вправ. Вам потрібно зробити так, аби додати у деяких станова тяга, жими і рядків. Хоча можна віджиматися замість лавки і перевернуті рядки з бар або щось ще можна вхопитися (наприклад, краю міцну реєстрації) ви б зіткнутися з тією ж проблемою з прогресивної перевантаження.

Якщо я можу бути чесним, я думаю, що весь ваш підхід до тренувань є помилковим. Ви хочете використовувати мінімальний або ніякого обладнання будинку, замість того, щоб йти в спортзал. І ви не хочете дотримуватися розкладу, хоча це дуже простий і цих днів сприяє веб-сайтів і додатків.

Не бажаючи використовувати обладнання або піти в тренажерний зал, як тільки проводити час в симулятор водіння на ПК з клавіатурою, а потім очікуючи, що ти зробиш штрафу в реальний трафік за кермо реального автомобіля. Звичайно, це краще, ніж нічого, але не чекайте нічого, але мінімальні результати і припинилося тільки в ваш прогрес.

Не бажаючи продовжувати розклад або нотатки схоже на поганий настрій, а також. Це дійсно не повинні бути складними.

Там немає ярликів в гідної підготовки. Ви робите те, що треба або витрачати час на біг на місці, нікуди не поспішаєш. Вибач, друже, але хобі взяти інвестиції часу, зусиль і достатньо зазвичай трохи грошей.

+87
Amenaabduhaiy 3 бер. 2016 р., 05:44:05

Або підійде.

Ви не зможете підтримувати максимальну потужність в протягом декількох хвилин, і якщо ви можете вашого ваттность метр бреше.

Це посилання на ГРМ (шатун на основі потужності метр) силовий аналіз з Мон-Ванту, одним із заключних етапів Тур де Франс. Перша частина графіка свідчить "завершальний" (зазвичай належить до провідних фінального спринту), де domestiques (вершники підтримка) намагався розчавити його важко усунути кожного, хто не готовий до підйому. Під час цієї частини, вони були в середньому від 400-450 ват до 6-7% клас, близько 30 км на годину. Решту часу вони знаходяться приблизно 350-375 Вт.

При спринтерському бігу, ви можете натисніть 1000-1500 Вт (чи хоча б топ про спринтери можуть), але це короткочасно сегментів, витримала не більше 30 секунд в кращому випадку.

Так як N=1, я зазвичай близько години за 40к, а я в середньому 230ish Вт, близько 3 Вт/кг. Вони складають в середньому 5-6 Вт/кг Ваше положення на велосипеді і в цілому аеродинаміка буде мати значення набагато більше, ніж Скільки можна топтати педалі.

+87
Eagon 22 жовт. 2013 р., 13:27:38

Це може бути конкретний вибір, що не згоден з твоєю дружиною. По суті, є кілька принципів, які будуть пов'язані з:

 • Вуглеводи з високим глікемічним індексом викличе більше, ніж потрібно викид інсуліну, що призводить до неминучого краху з-за низького рівня цукру в крові.
 • Не кожен карбюратор згодна з кожним людиною. Це може бути алергічна реакція, або деякі інші чутливістю до їжі.

За описом, схоже, що це міг бути другий варіант, але, можливо, з трохи першого. Як правило, щоб супроводжувати картопля з жирним маслом або сметаною, що допомагає зменшити ефект інсуліну. Жир діє як связыватель для того щоб зробити вуглеводів звільнити повільніше в системі. Однак, якщо картопля, чи, радше, кукурудзяний крохмаль не сидіти ж у дружини шлунка, особливо якщо ви не їли отак на якийсь час-напевно, є більш елементарні реакції на їжу.

+86
David Heggie 1 трав. 2017 р., 22:57:40

Вам слід правильно дихати при виконанні кардіо, через ніс і видих через рот. Коли ви читаєте, ви часто забуваєте дихати. Це причина, чому ви не повинні читати, а робити кардіо.

Звичайно, якщо ви можете робити все одночасно, то йдіть до нього.

+67
Enmanuel Sanchez 21 квіт. 2012 р., 19:13:42

З точки зору нарощування м'язової маси вони рівні по швидкості, а по можливості і функціональність, потім потягніть вгору виграє.

Підтягування вчать ваше тіло, як використовувати якомога більше м'язів. Речі, такі як стискання щелеп, вказуючи ногами і напружуючи сідниці і живіт раптом можете зробити вправу більш стабільним і дозволить більше повторень або більше вагу.

Машини не можуть мати той же ефект, в силу своєї природи стабілізуючих решті частини вашого тіла, ізолюючи певні м'язи, машини також є обмежена кількість ваги.

+14
Vivek Kumar 8 вер. 2012 р., 14:23:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil