Проблема в травленні

В основному я інженер-програміст щодня 8 годин я працюю, тільки сидячи. Немає важкої роботи , ходьби і нічого.

Так що тепер я отримую проблеми у травленні. Лікарі говорить, що ви повинні зробити важку роботу для правильного перетравлення їжі. Я помітив що якщо я займаюся регулярно в тренажерному залі, то проблеми травлення стає вирішити. Але я хочу знати остаточне рішення. Будь-яка хороша рекомендація?

Звичайно я не буду займатися все життя. :)

+864
flubb 13 лист. 2010 р., 10:46:04
37 відповідей

Кілька років тому моє праве плече було бурситі і я ледве могла рухатися, якщо на все, через нестерпний біль. Я знаю, що ви згадуєте, ймовірно, більш тонкий порівняно з цим, але навіть сьогодні моє плече не на 100%. Однак, коли моє плече затікає або відчуває, як його слабкі, я зазвичай роблю 5 різних вправ і в найкоротші терміни моє плече почуває себе приблизно 99%. Вправи я роблю, що повинен допомогти вам, як добре:

 1. Стійка Гантелі Піднімати
 2. Гантелі Для Жиму Від Плечей
 3. Гантелі Бічних Піднімає
 4. Тяга Гантелі Задніх Дельтоподібних Підняти
 5. Гантелі Вертикальному Ряду

Я зазвичай роблю три-чотири комплекти кожен, з 10-20 повторень у залежності від ваги. Напевно почнете з легких ваг, на початку, поки ви відчуваєте себе комфортно, йдучи вгору.

+995
Kermithe Ileuns 03 февр. '09 в 4:24

Давайте припустимо, що у нас два народи. Перша людина починає працювати в 20 років і продовжує це робити до кінця свого життя. Другий чоловік не тренується в його 20-х, але коли йому за 30, він починає працювати і продовжує це робити за своє життя. Якщо людина доживає до 60 років, буде першою людиною мав жодних переваг перед другим, наприклад, збільшення тривалості життя і поліпшення метаболізму і т. д.?

Якщо можливо, чи можете ви надати посилання для резервного копіювання ваших претензій.

+979
user2195582 23 груд. 2017 р., 21:49:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Щоб краще зрозуміти відповідь на це питання, ви повинні розуміти, що потрібно нашому організму незамінні амінокислоти. Коротше будь-живильна речовина, яка є важливою є одним, що ваш організм не може створити самостійно. Є цілий ряд вітамінів і мінералів, які потрапляють в цю категорію, але це тема для іншого питання. Амінокислоти є будівельними блоками білків.

Основна причина, по якій м'ясні страви є найкращим джерелом білка, оскільки його амінокислотний профіль є найбільш повним. Якщо з'їсти 50г яловичини або курки, вам не потрібно з'їсти 50г з іншого джерела білка, щоб заповнити відсутні амінокислоти так само, як білки рослинного походження. Молоко також має досить повний амінокислотний профіль, краще, ніж арахіс, але не такою повною, як м'ясо.

Рослина народжується білка, то від бобів, квасолі, etc. має дуже обмежений профіль білка. Для того, щоб отримати всі незамінні амінокислоти, вам доведеться пару одне джерело білка з додатковим джерелом, який забезпечив відсутню набір поживних речовин. Саме тому вегетаріанці можуть боротися, щоб отримати білок, вони потрібні, особливо якщо вони активні. Одна рослина народжується джерело білка, який має найбільш повний амінокислотний профіль буде соя. Проблема в тому, що в сої є фіто-естрогени, або по суті він веде себе як гормон естроген у вашому тілі. Дуже багато можу скинути свій нормальний гормональний баланс.

+970
Adrees Jarral 14 квіт. 2017 р., 03:17:56

Як згадувалося раніше, станова тяга, при правильному виконанні, вимагають нижній частині спини, ядро, і навіть верхній частині спини сила. Однак, підтягування дуже ефективні в якості вправи тягнути, тому що:

 1. як станова тяга, вони складеного руху (вимагають кілька великих груп м'язів);
 2. відносно легко для прогресій (допомогли витягнути машину через зважені підтягувань);
 3. рух маси тіла (отже, безпечний і низький вплив при правильному виконанні);
 4. простий для того щоб відрегулювати для різних "тяга" м'язові групи наприклад біцепс (до підборіддя); латів (широким хватом Тяга вгору), внутрішня задня/ромбами (закрити-ручка тяги-вгору) і т. д...

Всього найкращого!

+955
Light0ff 5 жовт. 2010 р., 03:34:34

Це звучить як це може бути запалення окістя. Зазвичай ви будете відчувати біль в передній нозі, або іноді з боків гомілки. Це також зазвичай тупий біль.

Технічно, гомілки можуть бути викликані різними факторами. Я бачив їх у результаті перетренованості. У цьому випадку, розтяжки і фізіотерапія працював через пару тижнів. "Фізіотерапія" тут було дуже просто вправа для збільшення сили м'язів, так що вони можуть йти в ногу з іншими м'язами ніг. Я б постелити рушник на підлозі переді мною і поставити пальці ніг на краю. Тоді я б тягнути рушник в бік мене, закручуючи мої пальці. У свій час кожен вечір було багато.

З тих пір як ти звернув на них увагу після того, як біг по твердій поверхні, це більш ймовірно, щоб бути викликані (у вашому випадку) дрібні тріщини в кістки або в результаті надмірного розтягування м'язів (особливо якщо у вас плоскостопість). Глазур повинна допомогти там (20 хвилин кожні 4 години або так?) знеболюючу та протизапальну може також. Розтяжка-це звичайно корисно, якщо це друга причина.

Зцілення може зайняти кілька місяців, і ви повинні переконатися, що ви не просто реинжиринг їх знову і знову, так що ви повинні спробувати, щоб уникнути вправа, яка збільшує навантаження на них, поки вони повністю не заживуть.

Я не лікар. В ідеалі, ви повинні проконсультуватися з лікарем, особливо якщо біль зберігається або важкою.

+952
Sabime Georges 27 груд. 2011 р., 09:19:09

Ну, може це і не зовсім відповідь, який ви шукаєте, але деякі люди можуть знайти його корисним.

Є цікавий сайт для формування і пошуку групи:

www.meetup.com

Тут, де я живу в Голландії є кілька працюючих груп, які ви можете приєднатися, щоб почати працювати. Що може допомогти з мотивацією.

Також ви можете створити свій власний сходка (я почав своє для людей, що вивчають програми). Я думав щодо організації зустрічі для фрілансерів, щоб піти в спортзал разом.

У вашому випадку мені ввижається щось на зразок цього: тренажерний зал-парниша сходка, де ви просто сидіти десь раз в місяць, пізнавати інших людей, які йдуть в тренажерний зал, або хто не хоче йти до них в тренажерному залі. І чим, що могло б призвести до людей, влаштовуючи на них йти тренуватися.

Тримаю парі, там буде багато людей у всьому світі, які хотіли б ініціатива такої, але які не хочуть, щоб почати себе з якоїсь причини.

І звісно, це може бути організовано будь-яким способом за своїм розсудом (не каламбур).

О так, і я помітив, що чашка кави перед тренуванням допомагає мені з мотивацією. І деякі хороші upsdrum і бас-музики.

Крім того, короткі тренування можуть допомогти (наприклад, 30 - 60 хвилин). Я не люблю робити багато кардіо, але я рекомендував би робити високої інтенсивності силового тренування тренування. Знайти хорошого тренера протягом перших декількох сеансів може бути гарною ідеєю. Вам потрібно принаймні отримати деякі хороші поради, які вправи ви можете робити, і як виконувати їх правильно.

+939
zachleat 23 черв. 2012 р., 19:54:58

Чи є спосіб, щоб визначити, скільки протеїну людина повинна споживати в день в залежності від ваги тіла? Мета полягає в тому, щоб спалювати жир і збільшити метаболізм.

+901
user58087 6 лист. 2012 р., 00:31:26

Привіт я почав в тренажерному залі 2/3 місяці тому.

Я їжджу 5 днів на тиждень і мій розпорядок виглядає наступним чином: 30-60 хв кардіо, 45 хвилин підняття тягарів (для кожної групи м'язів у різні дні)

В даний час: жінка, 145 фунтів, 170см висотою

Цілі: втратити жир і отримати м'язи

Питання: я розумію, що ви не можете втратити жир і наростити м'язи одночасно. Так що якщо я продовжую робити це (кардіо і підйому) і з'їсти під ремонт калорії на кілька днів і на вміст калорій в інші дні, висипайтеся і білка, що буде? Я отримаю якісь м'язи або це все просто марна трата часу?

І що буде, якщо я чергувати тиждень наполегливих тренувань і відпочинку? І один тиждень Харчування за ремонт і ще тиждень харчуючись по обслуговуванню? Це дозволяє мені худнути і нарощувати м'язи?

+877
tsiskari 15 квіт. 2010 р., 02:29:23

Якщо ви відвідуєте тренажерний зал, обов'язково будуть кваліфіковані персональні тренери, які зможуть направити вас в правильному напрямку. Перед цим варто було б переконавшись, що все нормально з вашим лікарем.

Я б уявіть, що ваш персональний тренер дасть вам сидіти верхніх вправ тіла з можливістю навчання опору. Що стосується кардіо, Якщо у вас є доступ до ручної цикл, тоді ви можете спалити калорії без шкоди для нижньої частини тіла.

Я не знаю, будучи в стані вправа може бути неприємно, просто залишайся там. Проблема була діагностована і скоро ви будете в бойовій формі. Харчуйтеся правильно і завжди пам'ятайте, світло в кінці тунелю. :)

+841
Toorin 20 груд. 2015 р., 08:02:23

Мій велике питання-чому? Чому ви хочете робити кардіо? Які ваші цілі і як кардіо вписуються в це? Схоже, у вас є хороша програма, і якщо ви бачите результати, які ви хочете, немає ніяких причин, щоб змінити його. В програмі ви описали, напевно (припускаю) займає 45 хвилин або близько того, в залежності від прогріву і часу відпочинку..і з втомою зрештою, реальною можливістю додавання програма HIIT не існує.

Якщо ви хочете додати деякі 'кардіо' у вашій поточній програмі, спробуйте зменшити періоди відпочинку між підходами, але, будьте обізнані, що скорочення періодів відпочинку дозволить знизити кількість повторень та/або ваги (сила і витривалість)....

Ви 'може' хотіти розглянути деякі програми perioidization, де ви переключаєтеся з сила цілеспрямованої тренування (ваги, менше повторень і більше час відпочинку) на витривалість (легкі ваги, багато повторень і коротких періодів відпочинку) кожні 6-8 тижнів.

+837
T3stHum4nity 7 лист. 2014 р., 04:19:00

Мені 21 рік, ЧСС близько 55bpm, я 6'3 і 190 фунтів. Я раніше ніколи не звертайте занадто багато уваги на мій пульс, але я нещодавно отримав монітор серцевого ритму, і навіть під час інтенсивного тренування, я можу зробити мій пульс у високих 80-их, навіть коли я намагаюся зробити мій пульс так високо, як це можливо. Я в хорошій формі, і відповідно до того, що я читав, мій максимальний пульс повинен бути як мінімум в два рази. Просто цікаво, чому це може бути, і чи потрібно мені хвилюватися.

+818
Kimbo Slice 3 лист. 2017 р., 23:42:31

Головний показник "спалювання жиру" у різних вправ зводиться до вашої швидкості спалювання калорій і скільки вам зберегти цей темп.

Велоспорт-це не поганий спосіб позбутися від жиру з цієї метрики, так як ви отримуєте навчання, ви можете підтримувати розумні темпи горіти досить тривалий час. Велоспорт спалює (в залежності від швидкості/кількості зусиль) кілька сотень калорій на годину. Коли я виходжу на довгу поїздку я заправляюся в розмірі близько 150 калорій на годину. Припускаючи, що я не повністю стерти, що від переїдання після поїздки я отримую, щоб тримати, що дефіцит на цей день.

Все це, як мовиться, їздити на велосипеді 20-30 хвилин в день, щоб зробити вас сильніше, але не обрізати вам вниз дуже швидко.

Правка: треба було на це більш зрозуміло, але їзда на велосипеді не спалюєте більше калорій на годину, ніж біг (або інші вправи). Проте їзда на велосипеді, нижня впливу і для деяких людей більш приємним, ніж біг, що дозволяє більшу кількість часу в зоні спалювання калорій.

+766
kalala39 4 лют. 2018 р., 01:13:24

Холодний вир щодня робить чудеса для відновлення. Я завжди відчував втоми ніг і болять коліна під час всієї моєї футбольної кар'єри. Лише занурившись в холодний басейн допоможе освіжити ноги. Він примушує збільшення кровотоку в ногах, що призводить до кращого відновлення.

Без доступу до холодної джакузі, холодний, в якому тільки ваші ноги занурюються у воду або, можливо, викупатися в басейні будь-якого типу ванни будуть корисні.

+765
Epiphany 18 груд. 2018 р., 12:29:32

Питання в тому, чи можна вилікуватися від додаткового навантаження під час відпочинку. Якщо ви можете оговтатися від зайвої роботи, то це чудово! Ви хочете зробити максимальну кількість роботи, яка підлягає стягненню.

Це дійсно процес проб і помилок, щоб дізнатися, що ви можете оговтатися від. Я думаю, що розвивається, що інтуїція є частиною спортивного підйому, і це вимагає розуміння тіла. Також пам'ятайте, що ваш відновний потенціал змінюється в залежності від того, що відбувається в решті частини вашого життя, особливо те, що ти їж і як ти спиш.

Тепер, якщо ви заздалегідь знаєте, що ви можете оговтатися від 4х5 повторень певного ваги, то ви могли б розглянути можливість збільшення ваги до 3х5 максимальна кількість наборів, які ви можете виправити. Я думаю, що варіюючи кількість повторень, набори, і вага доречний для навчання. Я пропоную намагається збільшити перші гирі, і збирається більше повторень або сетів, коли це не працює.

Що відновити? Просто, чи готові ви будете піднімати більш важкі ваги, використовуючи той же протокол, в наступний раз ти повинен зробити це? Е. Р. Стартова сила рутини, ви оговталися від тренування, Якщо ви можете зробити більше роботи протягом наступного типу тренування. Майте на увазі, що якщо ви піднімаєте 200 на 4 комплекти цей час, то ви ще не відновилися, поки ви не можете підняти >200 за 4 підходу, наступного разу (навіть якщо програма вимагає 3 комплекти: ви налаштування програми, коли ви додати більше наборів, і немає нічого поганого, але ви повинні порівнювати яблука з яблуками, коли ви оцінюєте ваше одужання).

+753
Alexei Karas 20 лют. 2015 р., 15:14:47

Слідом за тим, що Митрофан запропонував, на передпліччя, я б рекомендував наступні вправи:

Гантелі молоток кучері , які працюють в Bracioradialis.

Zottman Гантелі Кучері. Мало відомий і не широко використовується вправа, яка працює кілька м'язів передпліччя.

Для зап'ястя і передпліччя, я пропоную:

Сидячи штангою зап'ясті завиток. Переконайтеся, що інші зап'ястя на коліна, оскільки правильний баланс бару.

Стоячи за спиною зап'ясті кучері. Це один з моїх особистих фаворитів, тому що вона може бути виконана кількома способами. Ви можете використовувати штангу, гантелі, або, пластина завантажена стек з прямою планкою.

Я також пропоную вам спробувати стискати маленький бейсбол розміру гумовий м'яч. Стискаючи м'яч часто рекомендують терапію для відновлення від кистьового тунельного синдрому, тому що він працює на зап'ястя і передпліччя.

+740
RE from NZ 10 груд. 2013 р., 20:49:28

Підтягування не легко, тому що ви тягнете вгору всю масу тіла. Також підтягнути з'єднання руху, які повинні активувати м'язи спини. Яка задня ліфти ти робиш?(рядки, лат тягнути падіння, і т. д.) Вони можуть допомогти зміцнити спину для виконання підтягування.

+738
Eric Periche 4 лют. 2017 р., 16:55:34

Мені 22, в коледжі, і я не завжди можу вибратися в спортзал так часто, як хотілося б з-за годин його відкритість і мої години роботи.

У мене немає проблем зі здоров'ям, просто з форми. Дуже тонкий/худий будувати і я б дуже хотіла змінити це в міцну посадку базу. Я дивився в упор присівши, в якості прикладу, однак я не знаю, скільки/ як довго/ інтервали відпочинку/ і т. д.

Майте на увазі, я шукаю на домашні тренування, коли у мене немає обладнання будинку і шукаю найкращі результати незалежно від того, наскільки "важко" що-то. Якщо це важко, але вона працює досить швидко, то я б обов'язково прийти на тренування.

У мене немає жиру на моєму тілі, щоб спалити, так що кардіо/спалювання жиру інтенсивні вправи не мають кращі результати на мене.

================================

Вік: 22

Стать: М

Тип Корпусу: Тонкий/Гнучкий

Вага: Вага, 103lbs або 46.72 кг

Як правило, в змозі правильно потрапити в спортзал по вівторках-четвергах, може в понеділок або п'ятницю, а також.

+733
Ettore Rizza 14 серп. 2015 р., 00:55:17

Я 26-річний чоловік. Я важу близько 80 кг (180 фунтів) і стояти на 183см у висоту (трохи більше 6 футів).

Здається, у мене дуже швидкий метаболізм, заснований на моєму гіподинамія і високим вмістом жиру/цукру, дієти і не набрати вагу.

Я не шукаю, щоб побудувати багато м'язів, я просто хочу мати більше, ніж зараз...лише деякі основні визначення і гідний рівень міцності. Я був розглядає можливість покупки мясотряс, хоча мені сказали, що краще було б просто купити гантелі.

Який найдешевший спосіб піти про досягнення своєї мети, і як скоро я побачу результати?

+723
jihor 21 трав. 2014 р., 20:17:13

Я заплуталася в своїх серцевих скорочень і відчуття у мене при фізичних навантаженнях. Я тренувався протягом одного року і 4 місяці, мені 27 семи років.

Я займаюся в основному кардіо, але три місяці тому я почав займатися кроссфитом. Я завжди використовувати монітор серцевого ритму для тренування. Мій пульс у спокої-близько 45 (за даними кадрового моніторингу, і виміряти себе нижче 48). Моя плутанина відбувається від цього: коли я роблю кроссфіт, я вам пульс до 178 і тоді я відчуваю, дуже важко дихаючи. Але при запуску я отримую мій пульс до 175-180 протягом 25 хвилин і моє дихання важке, але навіть не близько до того, що я відчуваю, коли я роблю кроссфіт. Насправді, я починаю відчувати, що дуже жорстке дихання, тільки якщо пульс наближається до 190 (при виконанні інтервалів).

Я намагався зробити заходи сам, і вони близькі до попередньої я згадую (крім працюючих інтервалів, її важче виміряти на собі), тому здається, що монітор працює нормально(або принаймні не погано). У кого-небудь є ідеї, що відбувається? Я просто хочу зрозуміти.

+585
CrazyCool 24 січ. 2017 р., 17:02:39

Робити ізометричні вправи зниження гнучкості?

Припускаючи, що ви маєте на увазі диск, коли ви посилаєтеся на "гнучкість", із досліджень я читав, ізометричні вправи не зменшують гнучкість. В Міжнародному журналі спортивної фізіотерапії (Інт J Спорт фіз Термо. Лютого 2012; 7(1): 109-119.), в недавній статті, сучасні концепції в розтяжці м'язів для тренування і реабілітації, розглянуті розтягування, що використовується в тренуванні і реабілітації. У статті розглянуто статичні, динамічні і попередньо звуження тягнеться. Ізометрична розтяжка-це форма статичної розтяжки. Як такий, аналіз показав, що

Статичний розтяг є ефективним на збільшення диска. Найбільша зміна в ПЗП з допомогою статичного розтягування відбувається між 15 і 30 секунд; сама автори припускають, що від 10 до 30 секунд достатньо для збільшення гнучкість. Крім того, ніякого збільшення м'язової подовження відбувається після 2 до 4 Повторень.

У статті йдеться

Статичні, динамічні і попереднього стиснення розтягування є всі ефективні методи підвищення гнучкості та м'язової тугоподвижности; однак, ці режими можуть бути більш ефективними у певних групах населення. Кілька автори відзначають індивідуальний відповідь на розтягнення; таким чином, розтяжка програм може знадобитися індивідуальна.

Більше дослідження необхідно, однак, тому що деякі дослідження показали, що

Статична розтяжка часто приводить до збільшення рухливості суглобів. Цікаво, що збільшення диска може бути викликане збільшенням довжина (зниження напруги) м'язів; навпаки, об'єкт може просто у них підвищена толерантність до розтягування.

+529
alirobe 16 лют. 2015 р., 00:49:27

Я 27-річний чоловік, я висока 1,76 м, я важу 66 кг і у мене 6.6% жиру.

Моя нинішня мета-поліпшити свою поставу і м'язової маси. Я думаю, що у мене досить хороше здоров'я серця (у мене ЧСС від 50-56 ударів в хвилину, і я зазвичай 140-150 BPM на еліптичний велосипед/фіксованих весляр і 160 ударів в хвилину на SkiErg).

В даний час я роблю дві кардіо тренування по 20 хвилин на тиждень.

Моя думка полягає в наступному: після кардіо і ріст м'язів "консум" жиру, щодо мого низьким вмістом жиру тіла, робить кардіо гальмує м'язовий зростання? Якщо так, я повинен припинити робити кардіо тренування?

+508
kapitan 18 лют. 2010 р., 03:36:01

Я підвернула ногу пару років тому. В даний час, якщо я роблю постійно важкі фізичні вправи на пару днів, це заглушка і мої зв'язки починають хворіти, і я не можу обтяжувати його. Зазвичай це відбувається після якоїсь неправильний першому контакти/штрих-Даунс.

Чи Можете ви дати якісь вправи, щоб зміцнити її?

+489
ToBe 19 серп. 2014 р., 06:57:46

Голодування протягом тривалого періоду часу (зазвичай більше 3 днів), ставить ваше тіло в стан кетозу, і ви починаєте спалюючи надлишки жиру на вашому тілі. Якщо у вас є зайва вага і жир, що ви можете безпечно втратити (безпечний відносно, але, безумовно, більше 3% жиру), тоді пост не чіпатиме, поки ви отримуєте достатню кількість рідини. (див. мою відповідь на питання "в який момент я можу почати спалювати м'язи на дефіцит калорій для схуднення?"

Це, як мовиться, якщо ви швидко протягом 3 днів, а потім їж як свиня протягом 3 днів, ви збираєтеся зробити собі серйозної шкоди. Немає ніяких відомих переваг для періодичне голодування, що перевищує переваги просте скорочення калорій. Якщо ви хочете схуднути, обмежувати перші ваші калорії.

Особисто я велика шанувальниця дієти Аткінса. Це ставить ваше тіло в стан кетозу голодування, але ви все одно отримаєте, щоб поїсти також. Навіть з Аткінс хоча, ви все ще отримати або підтримувати свою вагу, якщо ви їсте занадто багато калорій. Аткінса є безпечним, поки ви хворі В більшості випадків. Голодування може бути завдано серйозної шкоди, поки ви хворі, якщо не зроблено належним чином.

+420
user3505083 21 бер. 2012 р., 17:18:47

Моя команда хрест сильно підвищує навантаження на вуглеводи, в ніч перед нашою 5к відповідає. Я розумію, що Карбо-завантаження велика перед марафоном, де витривалість є дуже важливим, але, з 5к бути настільки короткий, скільки вуглеводної дієті реально допомагає 5к бігун?

Інший момент-це, як правило, те, що ви їсте напередодні вночі, як і раніше буде у вашому шлунку, коли ви берете участь в гонці, так що начинки занадто багато вуглеводів може мати і негативні наслідки, додаючи зайву вагу, поправте мене, якщо я помиляюся.

Проте великими порціями перед гонкою може зменшити гоночного дня продуктивності, якщо травна система не встигла обробити харчовий режим. — Вікіпедія (http://en.wikipedia.org/wiki/Carbohydrate_loading)

+397
ISHIMOTO KEIJI 593in 9 жовт. 2015 р., 02:56:35

Я читала, що стегна клацати без болю-це не симптом нічого поганого. Мої оснащення зазвичай відбувається як я встаю вранці і поїхав з плесами. Я дізнався про це поки диагностирующ собі проблем м'яза стегна, який виявився артрит (діагноз лікар на основі рентгена). Він дав мені тягнеться. Моя точка зору полягає в тому, що оснастка має вашу увагу, але біль може бути від нерідного причиною. Перш ніж знову звернувся до лікаря, вести щоденник болю, який залишає стопорне, але включає в себе всі болі і бігової активності. Отримати рекомендацію лікаря від інших бігунів. Пам'ятайте, тренерів, ПТ, досвідчені марафонці і можуть правити тільки речі в, тільки лікар може керувати речами з.

+376
hitechshiva 16 груд. 2014 р., 09:41:09

Розминка набори, як правило, рекомендується для руху суміші. Як руху суміші, як правило, більш важка і важко освоїти рух, це корисно почати з набору, використовуючи тільки бар, щоб працювати на вашій формі, і ваш організм звикли до руху.

Хоча, якщо ви відчуваєте, як набір прогріву може допомогти вам поліпшити вашу форму на тренування ізоляції, то не соромтеся зробити це.

Таке питання є дещо суб'єктивним, що може працювати на одну особу не може бути ідеальним для іншого.

+298
DFahey 4 вер. 2019 р., 23:39:29

Давайте порівнювати тіло з машиною. Є машини, які працюють все життя без збоїв, і є такі, які терплять невдачу в рік або близько того. Чому? Правильне технічне обслуговування є відповіддю. По обслуговуванню це означає, навантажувальне тестування, мастило, заміну несправних частин і навантаження його ефективного процесу. Якщо ви залишите машину там за 5 років, ви можете гарантувати безпечну роботу при запуску? Ні, тому що невикористовувані машини і які не досягли, завжди піддаються корозії і понаднормові несправності.

Крім того, організм-дуже складна машина. Коли ви піднімаєте, ви повинні підняти при правильній формі і правильної завантаження, а також добре відпочити. Це правильний догляд за тілом. Будь-яке перевантаження може призвести до зношення і неправильної форми. Що стосується суглобів, ваші суглоби завжди проходять природну змазку, коли ви активні. З тренування, вам достатньо робити речі краще, чим гірше, якщо ви робите це правильно. Там люди були на велосипеді протягом більш 70 років/ піднімаючись по 50+ років і досі ходжу без тростини або біль. Точно так само, як машини, якщо ви тримаєте ваше тіло нудним і неактивним, організм досить розумний, щоб знати, що він не буде регулярно використовуватися і починається процес ржавіння. Ваші м'язи йдуть слабкіше, і організм втрачає сили.

Сказавши, що всі люди різні. Немає жодних доказів, що будова тіла і підняття важких речей викликає артрит, або тримати його очікування. Так що, просто бережіть себе, працювати під вашим кордонів у належній формі, добре харчуватися і відпочивати правильно, щоб уникнути травм.

+289
Macsalvor 16 лист. 2018 р., 03:10:32

Я ніколи не змагався в кардіо-вид спорту, як їзда на велосипеді. Але я знаю, що у важкій атлетиці зазвичай починається з конусністю ~3 тижні з конкурсу. Так як ви втрачаєте вашу серцево-судинну витривалість набагато швидше, ніж ваша сила, я думаю, що 2 тижні у вас є, щоб грати з розумні терміни.

Я б вирізав майже всю інтенсивність і обсяг від вашої програми сили. Припинити додавати вагу, і вобще 1х5 або кілька 3С на дуже зручний вага (може бути %80?). Ви не втратите дуже багато сил в 2 тижні, тому що ти залишаєшся досить активний. І я б, напевно, залишити 2 або 3 дні від вашого останнього підняття сесії і гонки.

Я не буду говорити для вашого велосипеда/кардіо тренування тільки тому, що я не знайомий з такого роду навчання.

+263
Dikshita 18 лют. 2013 р., 12:18:45

Мій тренажерний зал це дуже дивно бари - один маленький, а інший жирний зчеплення його слизову оболонку. Що б бути переважно використовувати для присідання?

Barbells

Поменше між 4 і 5 ногами і більшого-майже 6 футів.

+261
Deluxe Express 20 лип. 2016 р., 13:44:11

Якщо ваш запит дізнатися різні техніки дихання. Чим я хотів би розповісти вам методику з йоги. Вам потрібно сісти в режим відпочинку ноги хрестом. Вдихати повітря з одного носа, відкриваючи і закриваючи іншого. Тепер випустіть повітря з іншого отвору носа. Повторіть цей процес, крім того. Це дозволить збільшити споживання кисню, змусить вас відчувати себе розслабленим.

+236
Jamesy Dimmick May 18 серп. 2012 р., 09:56:26

Я роблю групи вправ в той же день. Мій звичайний шаблон робити одну вправу кожну груди, плечі, спина, біцепс і трицепс відповідно. Після закінчення я роблю ще одна вправа для грудей, плечей, спини, Бі і три, відповідно, і знову на 3-й раз

Я хотів би знати, чи є це краще, щоб зробити це так, як я роблю це, або тренуватися кожен куточок через три різні вправи один за одним, потім переходьте до наступної частини тіла.

+139
ThaddeusJones 12 груд. 2016 р., 02:50:22

Сама важка частина роботи полягає в тому, що ваші біцепси завжди в кінцевому підсумку робить роботу. Кращий спосіб звести до мінімуму цей, і переконайтеся, що ззаду робить велику частину роботи, щоб знизити вагу і робити це повільно. Переконайтеся, що ви фокусуєте свій розум на спину при виконанні вправи.

Ще одна корисна порада, щоб прикинутися, що ви робите, витягаючи з лікті, а не біцепси, якщо це має сенс.

Також я б порекомендував відкинувшись трохи назад, коли роблять це і, використовуючи більш широкий хват, якщо ви хочете, щоб тренування вашої спини. Перегляд відео за формою можуть бути корисні.

+139
knaak 11 лип. 2018 р., 09:33:58

Вашого ваги складається з багатьох частин, одна товста Метт, однієї м'язової маси, але рівень води і кількість їжі в травній системі є ще один. Цей останній можна вважати шуму, вони роблять це важче, щоб знати щось втратив вагу чи ні.

3 тижні-це не обов'язково достатньо часу, щоб знати, якщо ви насправді втратили жирову масу, 3 тижні хороша дієта втрата ваги близько 3 кг втратила, але води та їжі у вашому тілі може легко змінюватися більше, ніж це.

Чи знаєте ви худнути чи ні, я б рекомендував навчитися рахувати калорії (Google його), зважування щоранку і знаючи, що одного зважування не скажу свою точну вагу.

+135
Taha Bicen 2 вер. 2019 р., 11:15:53

Я поставив всі мої нинішні працює програма на моєму иноходце неоч. Я тільки що бігав у вільному режимі до сьогоднішнього дня, тільки тренування, я зробив це не в безкоштовному режимі була моя первісна оцінка тренування. Коли я натисніть кнопку вибору тренування, він просто говорить, що індивідуальні тренування і як довго користувальницькі тренування. Звідки мені знати, який з них обраний?

Я натиснув на кнопку кілька разів, щоб побачити, якщо він дасть мені яку іншу інформацію. Виходить, що всі мої власні тренування на найближчі ~2 тижні 1 година 10 хвилин, і тому я в кінцевому підсумку вибравши той, який був за тиждень вперед, де я повинен був, який був набагато більш складною тренування, і я тільки що закінчив трохи менше половини з-за інтенсивності.

Чи є кращий спосіб, щоб ідентифікувати їх в web-інтерфейсі, тому я можу сказати, що є що, чи є спосіб, щоб отримати інохідця, щоб ідентифікувати їх краще?

+107
Jeff Bauer 19 лип. 2018 р., 12:57:40

Простий спосіб подивитися це ви дуже схильні до нахилившись вперед, коли ви приходите з нічого. Так, як ви тренувалися більш вертикально?

Цілевказування

 • "Груди колесом"
 • "Зробити так, ви завжди можете прочитати літери на грудях"
 • "Груди вперед!"
 • "Дивись вперед"
 • "Подивися вгору"

Існує мистецтво монтажу. Те, що працює для деяких не працює для всіх. Однак, ви можете бачити, загальна ідея полягає в тому, щоб зробити його більш вертикально. Наприклад, організм прагне слідувати за очима. Якщо ви дивитеся вниз, що може призвести до турі над деякими.*

Це самий простий і швидкий шлях до корекції, хоча це не безпечно.

Змусили Присідати Практика

Іноді добровільні дії просто не вистачає. Потім ми можемо змінити навколишнє середовище.

Практика навпочіпки обличчям до стіни:

        wall squat facing

Кредит: Дизель Сила

З-за стіни перед вами, ви не зможете нахилитися вперед багато (принаймні, не зачепивши обличчя). Це хороший спосіб порадувати руху і отримати м'язи, які ви хочете заґрунтувати і акліматизувався. Наприклад, ви можете зробити це в якості розминки, або між приземкуваті набори.

Можна робити далі і зробити щось подібне з баром на спині. Наприклад, якщо ви налаштувати свій присед так бар дуже близько до стійки, ви будете мати той же ефект, що стіни навпочіпки. Тобто, якщо ви нахиліться вперед, штангу влучив у стійку.

Це по суті те, що Сміт-машина робить*:

smith machine 1

Перед навпочіпки і інший підхід. Тому що бар знаходиться на передній частині вашого тіла, ви будете змушені сидіти більш вертикально. Якщо ви нахиляєтеся вперед з перекладини на тобі, ти кинеш його.

        front squat

Кредит.

Практика протягом дня теж

Нарешті, якщо ви говорите, сидіти в округлої верхній частині спини поставу весь день (кіфоз), або вам просто нахилятися вперед, дивлячись на комп'ютері занадто багато, що може бути варто працювати занадто. Адже якщо ви практикуєте нахилившись вперед весь день, природно, ви отримуєте дуже хороший в цьому русі.

sitting positions

У самому справі, зверніть увагу на позицію вище. У людини є стегна і коліна зігнуті. Насправді вони навпочіпки. Вони не роблять це навмисно, але якщо ти сидів як червоний вище X, ви б практикувати, будучи в присяд з нахилом вперед протягом декількох годин і годин кожен день.

Більше допомогти в цьому домені.

М'язи, м'язи фокус може бути переоцінена

Багато вирішення такої проблеми як "ви намагаєтеся використовувати ваш мережа назад більше, ніж передньо".

В цьому є сенс. Якщо ви були присідати, не спираючись на все, ти відчуєш, що більше у ваших квадрациклів, ніж нижню частину спини, сідниці / стегна. Адже це чому Добрий ранок вправа задній ланцюга. (Ніхто не робить їх, тому що вони намагаються вдарити їх квадріцепс.)

Можна навіть зробити гарніше і сказати: "Ваш грудної розгиначі не працюють так, як повинні були". Хоча це не завжди вірно. Ви могли б нахилившись вперед, але, не округлюючи вперед. Є різниця. (Округлення вперед де турбує травма приходить. Нахилившись вперед, без округлення нормально. Знову ж таки, це точка з добрим ранком, і вправа станова тяга.)

Знову ж таки, там можуть бути відмінності. Однак, якщо замість цього зосередитися на русі ви намагаєтеся правильно, то м'язи будуть піклуватися про себе. Плюс, немає ніякої гарантії, якщо ви пішли на пару місяць квад. зміцнення програмі, ти раптом почнуть навприсядки більш вертикально. Тіло досить специфічний в його адаптації. Приріст сили може відбутися у зв'язку із зміною техніки. (Просто тому, що ви приймаєте стероїди не означає, що ви відразу можете натисніть Далі в бейсбол. Ви повинні все ще практикувати розмахувати битою.)

*Я розумію, що деякі "міцні горішки" тут не може бути частковим, щоб дивитися вгору аля Rippetoe шанувальників або тих, хто турбується про перерозгинання шиї. А також деяким може не сподобатися ідея використання машина Сміта. Майте на увазі питання: як може людина залишатися більш вертикально. Це не те, як вони можуть присідати і все ідеальне вирівнювання. Для деяких, компенсації за наприклад, у шиї може бути варто краще, наприклад, нижньої частини спини.

+91
cneff 15 січ. 2011 р., 11:35:01

Так я помітив, що я роблю далеко за 20 повторень віджимань і ще, після того як я зробив близько 50 з них, або навіть 2 комплекти 25 мої руки відчувають, що вони розширюються і зростають м'язи, як біцепс і трицепс. Це збиває з пантелику для мене, тому що я думав, що по 20 повторень зміцнює витривалість та витривалість, а не сила м'язів. Якщо це так, чому мої руки відчувають, що вони ростуть? Вони?

+79
JCIsola 11 трав. 2010 р., 03:40:43

Мабуть, найпоширеніша причина полягає в тому, що багато людей просто не піклуються про те, як фітнес-працює, але хотілося б отримати/залишатися у формі. Або, у них купа справ і немає вільного простору для створення придатності або задуматися про свої успіхи.

Відповідна аналогія-це технічна підтримка. Багато людей просто не піклуються про те, як комп'ютери працюють, або не мають часу, щоб витрачати досліджувати свою проблему в інтернеті. Вони можуть бути розумними людьми (як лікар кажу), але вони зволіли б платити кому-то для вирішення своїх комп'ютерних проблем (дійсно іноді дають вказівки по телефону/screenshare програма).

У мене є хронічні захворювання і витратили величезну кількість часу, досліджуючи їх управління. Але я просто не хвилює аналізу результати аналізу крові. Мене цілком влаштовує платити лікареві для інтерпретації моїх клітин, функції щитовидної залози, антитіл, тригліцеридів, концентрації препарату, функції печінки та нирок і т. д. і т. д.

+50
user89602 17 квіт. 2010 р., 03:35:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil