Вправи поради для новачків

Я 22-річний чоловік в даний час працюють в якості розробника програми(сидяча робота).Я важу 110 кг і 186 сантиморганов високий. Я почав працювати минулого тижня. Я зазвичай роблю 30 хвилин кардіо на велосипеді або біговій доріжці, після 30 хвилин важкої атлетики.

Мої Питання: Краще зосередитися на одній групі м'язів кожен день з важкої атлетики?

Ти думаєш, я повинна робити більше кардіо, ніж 30 хвилин, якщо я можу тримати його?(Час зараз не є проблемою, але оскільки я тільки почав минулого тижня я відчувала себе дуже втомленими після 30 хвилин)

Який хороший набір і кількість повторень наборів для нарощування м'язів?

Як часто потрібно збільшувати вагу я піднімаю?

Як ви думаєте, розумний вагу я повинна досягти через 6 місяців, враховуючи, що я також знизила споживання калорій до рекомендованого 1.9 K і використовуючи myfittnespall, щоб допомогти мені відстежувати все, що я їм?

Нарешті я повинен визнати, я зараз підсів на кока-колу, і наскільки я знаю, це вкрай хворобливе відчуття, що я не міг зробити без нього. як ви думаєте, це може також перешкоджати моїй втрати ваги?

3 місяці і 1 тиждень змінити:

Я не знаю, протоколом про цю річ, але я дійсно хотів би подякувати всім вам за ваші відповіді і коментарі. Станом на сьогоднішній день я досяг тіла-Вага 98 кг і найбільш improtantly моє опір м'язів і маси чітко розроблено багато поступлюся БФ відсоток до приблизно 20%(вимірювання стрічкою). Спасибі ще раз за вашу допомогу в цьому новому етапі мого життя.

PS: Я знаю, що це не схоже, але я-ФП.

+739
Shunan Zhang 12 серп. 2019 р., 00:28:04
28 відповідей

Самозахоплення не повинен ставити будь-яке навантаження на коліна, що може призвести до травми при виконанні наступних умов:

 • Ви виконуєте їх контролювати, і unfatigued
 • Ви дзеркало низький-бар присед постава навіть у Присідання повітря
 • Ви присідаєте тільки так глибоко, як отримати вершини нижче паралелі стегон
 • Ви не використовуєте занадто широка позиція

Це призведе до 0 ВБК стрес, низька ЗКС стрес, низька большеберцово-стегнового стиснення, якщо не присідати дуже важких або дуже низький і низький рівень пателло-феморального стиснення з тіла.

Ви повинні отримати форму перевірив, а потім присідати стільки, скільки ви хочете.

Також, замість того, щоб постійно збільшуючи кількість присідань, які ви робите, я б запропонував збільшувати вагу, що ви рухаєтеся. Що б допомогти тримайте повторень низькою, що важливо при уникаючи робити присідання в стомленому стані держави.

+970
mondlos 03 февр. '09 в 4:24

Верхня трапецієвидна фізично не може підняти плече. Підняття плеча здійснюється на інших більш дрібних м'язів.

Верхня трапецієвидна втягує лопатки, обертає лопатки і розширити горловину.

Але дві головні ролі верхнього пастка для переміщення ваги від хребта та помістіть його на плечі, а також тримати плече стабілізувався, і фірма у зважене рухів, як селянин несе, накладні натискання і висить.

Коли руки перекрили всю пастку м'язи можуть витягнути тулуб до лопаток замість того, щоб штовхатися плечима поєднані, як у пуш-ап, наприклад.

Тому відповідь полягає в тому, що ви не повинні витрачати дорогоцінний час з знизує плечима, так як вони працюють тільки дрібні нікчемні м'язи, які можуть погіршити вашу поставу.

Краще пастку рух ізоляції буде просто тримати важкий вага у ваших руках, або робити зважений лопатковий ретракції.

+969
dean 22 бер. 2018 р., 08:22:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я бігун на довгі дистанції з дуже високими склепіннями. У минулому, я іноді мав арку болю, але вони пішли, коли я отримав хорошу взуття і вставки.

Кілька місяців тому я купив нове взуття і арки біль повернулася. Я спробував полагодити його, отримуючи чергову пару взуття, високої якості виконується вставка, і поставивши спортивну стрічку навколо моїх ніг. Біль не пішла. Що ще я можу зробити?

Я повинен сказати, що я намагався працювати з новими вставками, туфлі, стрічка і один раз. Чи варто намагатися запустити в них кілька разів, перш ніж давати на них?

+944
Pooshonk 12 лют. 2010 р., 19:57:44

Проблема з моїм тілом, що я настільки правша, так що моя ліва верхня частина тіла майже даремно. Мій Mac (середина кола плеча) зліва від мене знаходиться в 30 у той час як мій Mac на моїй правій стороні 36. Те ж саме і з моєї грудної м'язи, lattismus спини і т. д. Як я можу виправити це? Чи є конкретні вправи, які я повинен зосередитися на?

+920
vegarab 12 лип. 2012 р., 15:53:16

Я розглядаю підготовку до триатлону та цікаво, що найкращий підхід, коли починають з плавання на відкритій воді?

Також ви рекомендували б купувати гідрокостюм прямо зараз?

Це, як правило, набагато складніше, коли плавання на відкритому повітрі?

Заздалегідь спасибі!

+913
Pam808 2 січ. 2016 р., 18:13:15

Мені 15 і я був цікаво, якщо я можу робити силові навантаження і тренування, але без зупинило мій ріст, тому що я багато чую, що таке відбувається з підлітками, якщо вони починають це так рада? (Також не знаю, якщо це міф чи щось так ви знаєте що-небудь допомагає)

+874
Melvish Bara 16 вер. 2015 р., 23:07:39

Мені потрібні тверді введення від вас, хлопці.

Мій друг, дайте мені спробувати його Инзер ременя важіль, це середнього розміру, ось в чому справа, засобів вимірювань для ременя важіль від 30 до 33.

Коли я використовував пояс Инзер, я був в основному 1 отвір з tighest параметр, якщо ви використовували важіль ременя він має пластину з тильного боку, що ви зміните, коли ви ріжете/навалом. Цей параметр ущипнула мене трохи більше, ніж мені подобалося, але я відчував, що підтримка у мене була ідеальна.

Я замовив один зубець ремінь Инзер, середні, тому що я віддаю перевагу Зубець за важіль. Але ось де я допустив помилку і просто хочу, щоб ви підтвердити або дати думки. На одного середнього зубця вимірюється для 33 до 35.

У мене одного середнього зубця сьогодні і чесно кажучи, це cucked мене. Я буквально одну дірку, подалі від місць, де я відчуваю, що ременя б дати мені підтримку я шукаю, але я не можу зробити це. Так що в наступний отвором вниз я просто не вистачає тиску в животі, я хочу, порівняно з Инзер.

Так що я думаю, блін, все це має сенс тепер, подивившись на заміри. На Инзер важіль ременя для мене було кращим майже на самі жорсткі настройки, що означає, що ремінь для мене, напевно, укладається в 30 з 32 З 33 буде занадто великий, враховуючи низький діапазон середніх зубця становить 33 дюймів, і це тільки 1 отвір, ймовірно, від місця.

Невеликий Зубець від 28 до 32 дюймів, тому у мене верхній кінець укладається на пояс, щоб поміститися в 30 32 дюйми, поміщається на пояс важеля. Так що, очевидно, я повинен був піти з маленьким поясом Зубець, вірно? Або я просто відсталий і напрямами ремені не дають стільки підтримки, як ремінь важіль?

У мене ще є як мінімум 3 отвори на середній ремінь, перш ніж він абсолютно щільно. Я б навіть отримати вигоду з меншого розміру?

+843
Mr Lam 5 лист. 2013 р., 17:55:54

У мене була така проблема і він пішов через два чи три тижні робити присідання, всього три сети з 12 повторень без ваги.

+826
JackEther 23 жовт. 2018 р., 18:46:26

1 Лікоть подовжувальний = 1 згин ліктя

Вправи повинні бути вибрані з розумом, якщо у вас нормальні коштують біцепса кучері, то трицепс pushdowns в порядку.

але якщо ви робите, наприклад, проповідник кучері, де довгої головки трицепсів підлозі-зігнутому положенні з самого початку те, що вам потрібно зробити трицепсів відкати.

Або якщо ви перетягніть кучері, де довгої головки біцепса продовжується те, що вам потрібно зробити накладні трицепсів розширень.

Віджимання також використовувати біцепси ви так сильно працювати біцепс набагато більше, ніж трицепси.

+794
FattyPotatoes 12 лист. 2011 р., 03:51:44

Я отримав травму коліна ще в липні, що у мене був друг (він фізіотерапевт) показати коротко. Його діагноз був, що я страждав або незначний розрив Mcl, або, можливо, незначного розриву меніска.

Я працюю на ньому і він майже повернувся до нормального життя, незважаючи на викликає у мене деякі неприємності у разі сильного впливу на повністю витягнутої нозі, або з надмірної сили прикладені до зовнішньої сторони коліна. (В тих випадках, після 30 сек / 1 хв іншому я 100% тому).

А поки я займаюся будь-якого роду фізичних вправ, я знаю, з залученням ноги в цілому на додаток до намагаючись схуднути (бути трохи більше 90кг не допомагає), я хотів би зосередитися більше на укріплення в першу чергу м'язів, зв'язок і сухожиль навколо коліна, щоб запобігти майбутні травми, а також уникнути надмірного навантаження на травмовану ділянку.

Який вид тренування мені зосередитися? Тіло-фізичні вправи і біг краще, ніж в тренажерному залі, їзда на велосипеді, плавання і т. д., в силу логістичних причин.

+758
Huntt 15 лип. 2019 р., 08:10:23

Я повністю розслабтеся на дні підтягувань. Це гарантує, що я працювати максимальну кількість м'язів. Марк Rippetoe радить той же підхід:

Якщо ви розслаб руки внизу і нехай ваші плечі сповзають вниз, м'язи, які повинні витягнути їх назад з цієї позиції є найширші і верхні м'язи спини. Оскільки ми хочемо працювати з ними, використовувати увесь диск у вправі.

Однак, це не викликає у мене дискомфорту або болю. У вас можуть бути проблеми мобільності ви повинні розглянути, перш ніж робити повний диск підтягувань. Я не відчуваю дискомфорту, коли я розслабляюся повністю в нижній частині підборіддя вгору, так що я обережні, щоб не безцільно відпочивати з тими, і я працюю над цим як окремий мобільності питання.

+742
sukh Lal 13 трав. 2018 р., 01:54:06

Розташування рук під час присідання вага тіла впливає на центр тяжіння. Тому єдина різниця в позиціонуванні рука бере участь у стабілізації м'язів. Однак ця різниця дуже мінімальна і не буде помітно впливати на.

Коли я виконую Bodyweight присідання, я волію, щоб мої руки переді мною. Це особисті переваги, так як я вважаю, що, коли я використовую правильну форму, велика частина мого ваги, сидячи на п'ятах і тому у мене відчуття майже падаючи назад.

Це почуття зазвичай скасовуються, коли у мене вага додається з традиційними виважений стиль присідання бачив з гантелями. З-за цього, деякі люди воліють практики або розминки для зваженого присідання з руками за головою положенні, щоб мати правильні почуття. Руки біля шиї (при утриманні штанги) - це важливий крен у вагових присідання з часів м'язів у спині, такі як пастки, яка створює канавку для бару, щоб сидіти в красиво і зупиняє його від зсуву навколо.

+660
Pozzzitive29 2 бер. 2011 р., 04:38:30

Я зробив Evertrainer.com як легкий конструктор/трекер. Може бути гарним рішенням для відстеження тренування.

Ось короткий гіф з нього, щоб дати вам зрозуміти це:

Editing a program on Evertrainer

+635
qpuJIoCoB 22 бер. 2016 р., 09:40:57

Якщо єдиною метою набирає силу, джерело не так важливо. Якщо ви отримуєте 50 грам всі незамінні амінокислоти (більшість м'яса покриває це), тоді ти в порядку.

Нюанс полягає в фаст-фуд має багато негативних побічних ефектів. Кардіо буде поліпшуватися, коли ви падаєте в Макдональдсі.

+632
Ahmar Husain 5 січ. 2017 р., 09:41:17

Ось те, що може допомогти небагато. З 2009 року дослідження:

Метою цього дослідження було вивчення довгострокових ефекти двох різних методів розтяжки на діапазон руху (ROM) і на падіння Джамп (діджей). Діджей результати були оцінені за допомогою зв'язавшись мат, підключені до цифрового таймеру. Диск був виміряний з використанням гоніометр. Тренування проводилися чотири рази в тиждень протягом 6 тижнів з 10 предметів, як пасивний статичний стретчинг (СС) та за 9 темами як договір-відпочити ПНФ (CRPNF) розтяжка. Решта дев'ять предметів зробив не виконувати будь-які вправи (контрольна група). Односторонній аналіз Відхилень (дисперсійний аналіз) результати показали, що відмінності між групами на DJ статистично не відрізнялося (е(2,27)=.41, Р>.05). Диск значення були значно вище в обох групах розтягнення, а не зміна спостерігалося в контрольній групі. На закінчення, статичні і сприяння пропріоцептивної нервово-м'язової (ПНФ) розтяжка покращений ПЗУ, але ні одна з вправ на розтяжку було ніяких статистично значимого впливу на DJ балів.

Особливо дивлячись на ваші запитання:

Буде холодно довжиною ~6 разів @ 10 хвилин в день збільшити свій асортимент рух довгостроковій перспективі, або це хронічно послабити натяжна м'язи?

Там, звичайно, ніяких доказів того, що розтяжка на протязі усього дня буде послабити ваші м'язи. Подивіться на людей, які приймають йоги щодня: це велике розтягнення, і немає ніяких ознак довгострокового слабкість.

Було б краще зробити екс. Ashtenga, включаючи належну розминку пози, для, скажімо, 30 хвилин в день або, можливо, два 15-хвилинних сеансів щодня?

Особисто я думаю, що займатися йогою раз в день буде трохи краще, тому що правильне 30 хвилин тренувань протягом дня має багато буде для неї. Йога, безумовно, буде мати, і ця кількість, що Американська асоціація серця думки, як дуже корисні.

На закінчення я хотів би додати, що розтяжки-це абсолютно нормальне і природне. Тварини все по еволюційній шкалі стрейч, і він почуває себе добре. Якщо ви сумніваєтеся, чи є рух ви можете зробити, що відчуває себе добре під час і після, це напевно добре або як мінімум непогано.

+626
user608672 4 бер. 2011 р., 23:48:24

Якщо ви знаєте про йогу, то ви знаєте, що ми повинні лежати на спині під час Uttanpadasana (підняли ноги поза). Я роблю це з комфортом. Але мені сумнівно, якщо я лежачи правильно чи ні. Як я лежу в наступним чином: enter image description here

Тепер, якщо ви 1-ї позиції в зображення, коліна розслаблені, а хребет зігнутий вгору (Зверніть увагу , що крива не представляє живіт, це про хребет) і є простір між Землею і хребта (може бути на 1-2 дюйма).

На 2-ій позиції, мені доведеться застосувати трохи зусиль, щоб "відпочити' живіт і хребет буде прямий (напевно) і простір-це мізерно мало (так як і коли ми ходимо без наш хребет прямий, як сутулість). Але в той же час, підняті коліна, так, щоб привести їх вниз і зробити ноги прямими, я з силою, так що ця позиція не змушуй мене відчувати себе розслабленим.

У той час як в 1-му положенні, я відчуваю себе розслабленим.

Так що я просто хочу знати, якщо 1-й позиції правильно чи неправильно?

Також, під час йоги (підняли ноги ставлять) я відчуваю тиск на нижній відділ хребта, а також в животі, як розтяжки). Це те, що ця йога призначена робити?

(Я піднімаю ноги близько 30-40 градусів).

+553
Tsz Ching Yu 26 черв. 2018 р., 23:14:29

Це може бути цілий ряд речей і різні способи підходу до неї. У мене була схожа проблема із-за нахилившись вперед так, щоб замість стандартних присідань, я в першу чергу орієнтована на Передні присідання (вага на передній або штанга або гантелі), а також збирання пальцями вгору. Це допомогло мені відчути, як моє тіло повинно бути стандартні присідання. Я теж розвів мої ноги трохи і вказав на мої пальці, трохи після того, як я почав стандартні присідання.

+523
Budi Setiawan 9 черв. 2017 р., 17:33:17

Я хочу використовувати фітбол як стільця. Я вже говорив про це з кількома різними брендами вправу з м'ячем, і він працював для мене в минулому. Я помітив, що деякі кулі були набагато зручніше, ніж інші, але крім очевидного ефекту, використовуючи відповідний за розміром м'яч, я не розумію, що викликає один м'яч, щоб бути зручніше, ніж інший.

Які властивості фітболу зробити його більш відповідним для призначення голови? Там, де це можливо, як я можу гарантувати, що м'яч купив невидимого (тобто онлайн) задовольняє цій специфікації?

+486
navjotdhanawat 14 бер. 2015 р., 17:15:44

Пов'язаний кут поза (на фото нижче) повинна розтягнути внутрішні м'язи стегна і паху, але я не можу навіть дістатися до точки не відчуваючи нічого в цих областях, тому що в моєму зовнішньому стегна настільки міцно він заважає мені отримувати мої коліна до підлоги.

Bound Angle Pose

З широкого кута сидячи нахил вперед (див. фото нижче), з іншого боку, я відчуваю, як тягнуться в моїй внутрішній частині стегна, і це не впливає на мій зовнішній стегна.

Wide Angle Seated Forward Bend

Я займаюся йогою, часто і напруженість в моєму зовнішньому стегна зберігається. Він набагато міцніше на моїй правій стороні, ніж на лівій, ось я і переживаю про це, викликаючи дисбаланс-проблеми в моєму тілі.

Які м'язи викликає напругу? Є якісь тягнеться, що дозволить реально підвищити його гнучкість (стандартний пози йоги не здавалося, щоб допомогти). Односторонні тягнеться, буде краще, так що я можу зосередитися на правій стороні.


Ось візуальне, де я відчуваю напругу. Я розумію, що позиція напруга відповідає сідничного м'яза, але м'язи не повинні бути розтягнуті на цих позиціях... треба це?

enter image description here

+449
taj 26 лист. 2012 р., 04:56:59

Правда в тому, що анатомічно, АБС являють собою набір взаємозалежних м'язів. Основна функція м'яза живота, поряд з косі м'язи живота і м'язи спини, щоб підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні.

Вправи специфічні, у тому сенсі, що ви прикладаєте зусилля сил адаптацією тільки до м'язів, які були підкреслив. Коли ви виконуєте різні вправи Ab, ви можете відчути, основна частина горять у верхній, нижній або боків АБС. Що сказав, працює АБС як один великий блок забезпечує найбільш сприятливий вплив з точки зору міцності.

Коли ви бачите опуклість в нижній АБС, є кілька можливостей:

 • Жирової тканини: жиру, особливо в черевній області, особливо для чоловіків.
 • Гіперлордоз: викривлення хребта, як правило, в результаті сидить у кріслі протягом кількох годин поспіль-зазвичай викликані м'язовим дисбалансом та/або жорсткості.

Припускаю, що проблема не жирової тканини (ви також відкладення на боках [любов]), я б тоді кивати на гіперлордоз.

Процедури коригувальних гіперлордоз в два рази:

 • Розтяжка: коли сідниці і стегна занадто вузькі, вони можуть витягнути хребет, де м'яза з'єднуються. Це одна з причин викривлення хребта.
 • Робота в животі: дошки (ІСО-prones), зважені присідання і т. д. зміцнить м'язи преса, щоб витягнути з іншого боку.

Коротше кажучи, не турбуйтеся про верхній/нижній/лівий/правий. Просто турбуюся про працювати АБС, як якщо б вони були одні м'язи.

+393
campegg 18 лют. 2010 р., 08:15:07

184g білка не звучить розумно для тих, хто активно тренуючись. Це може бути багато, але це тільки складає ~коеф 740 від вашого щоденного споживання. Так що ви повинні бути їдять більше, ніж в цілому.

По-перше, я хотів би перевірити свою математику. Більшість пісного м'яса приблизно 25 г / 4 унції відбування ... або як багато місця на вашій тарілці, як стиснутий кулак. Курячу грудку зазвичай 8-9 унцій, а в деяких випадках аж на 10 унцій. Це становить близько 3,5 курячі грудки.

Далі ми можемо подивитися на джерела низької вартості протеїну:

 • 1 велике яйце містить близько 8 г білка
 • 1 може тунця близько 42 г білка
 • 1 куряча грудка (8 унцій) містить близько 50г білка

Ви могли б легко зруйнувати ваші потреби в протеїні в наступному:

 • Сніданок: 3 великих яйця (24р) + 3 унції курчати (20г)
 • Обід: 1 банка консервованого тунця (42г)
 • Закуски: 2 мірні ложки протеїнового порошку (~50г)
 • Вечеря: 8 унцій куряча грудка (50г)

Звичайно, ви можете змішувати і поєднувати. Існує також ряд інших ідей для продуктів з високим вмістом білка на бюджет:

Якщо ви будете шукати навколо ви можете знайти і інші рекомендації. Перевірити інформацію про харчування, і звертати увагу на розмір порції! Ви можете знайти у вас неправильне уявлення в голові про те, скільки їжі 180-200г білка насправді.

+368
Syed Shahid 12 лип. 2010 р., 02:19:30

Якщо ви просто хочете бути хорошим в біг, то присідання не допоможуть. Включають пагорбі в свій щоденний бігає, і кілька спринтів. Але якщо ви після загальної придатності продовжуйте змішувати вага і витривалість. Вам буде сильніше, і ви будете мати більше загальної витривалості для різних видів діяльності.

+347
Solomon Onayiga 26 січ. 2010 р., 03:08:06

Близько 6-8 тижнів тому я почала пити зелений/протеїновий коктейль на сніданок, обід і іноді вечерю. Я їм їжу по вихідним. У мене є кілька сортів пива. Я тренуюся 5-6 днів на тиждень, зазвичай протягом близько 400-500 калорій роблять деякі форми кардіо і легкі ваги 2-3 разів на тиждень. Я був 211 фунтів, коли я почав і ходила близько 199 фунтів в 2 тижні або так. Досить багато ж саму рутину протягом наступних 6 тижнів, але вага не змінився один біт. Мій споживання калорій значно нижче, ніж до качає і я більше працювати...чому я не худну?

Коктейль складається з 1 мірної ложці кожного з цих + 12 унцій води, лід і банан: https://www.amazon.com/gp/product/B00K7ICBMK/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1 https://www.amazon.com/gp/product/B004GSKZQQ/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

+296
jk2slick 18 черв. 2010 р., 02:31:22

Іноді це насправді взяти тижневу перерву між навчальними програмами, у разі, якщо ви наполегливо тренуватися, як 5 днів в тиждень.

Найкраще, що можна зробити за тиждень відпустки, щоб є чистою. Можливо, ви захочете зрубати трохи вуглеводів, так як ви не потяг.. але для того, щоб зберегти м'язову масу, слідкуйте за щоденне споживання білка.

Ваше щоденне споживання білка повинне бути як 1,5 грама на кілограм м'язової маси тіла грубо. Є кілька простих калькуляторів в інтернеті, а також.

+287
elisha 28 серп. 2013 р., 02:29:17

Так. Взагалі кажучи, все, що використовує систему фосфату АТФ/креатин збільшити розмір і міцність. Поріг для цієї системи починається на рівні близько 70% від вашого одного ПМ.

Тим не менш, якщо сила-це ваша єдина мета, ви будете тренуватися в діапазоні повторень, що чисто використовувати цю систему, а не діапазони, які також використовують гликолитической системи:

enter image description here

+236
kohukene 16 квіт. 2011 р., 14:39:59

Мені подобається відповідати на все, але ви не повинні працювати ваш прес і ікри кожен день. Це займає багато часу, щоб працювати на них, і роблять це з днем відпочинку між ними допоможе поліпшити ваше ядро без можливості перетренування. Багато статей, які ви можете прочитати відображається анатомії людини і дати вам можливість усвідомити, що ваш трицепс становить більшу частину вашій руці. Ізоляція біцепса в один день не буде в довгостроковій перспективі створити більш сильні руки, тому я вважаю, що той день в іншу частину тіла або просто відсунувши інші дні до заміни вівторках, як те, що Джеймс Півдня відображатися вище в ясній формі.

Це було б корисно, якби Ви були, щоб включити біцепс зі спиною день, так що грудях і спині може бути тільки спину і біцепс. Плечі і трицепс можуть включати грудної клітини. Тоді тільки один день, як п'ятниця вже біцепси і трицепси. Це допоможе, тому що завжди є можливість розірваної м'язи від нестачі повноцінного відпочинку. Особисто я користувалася три дні і спліт чотириденний спліт з точки зору навчання опору.

Все це може бути досягнуто за допомогою комплексу вправ, оскільки у вас є ліміт часу...якщо ви можете включити більше часу для тренувань, то вправи ізоляції можуть бути додані також.

Всі інші також підкреслив важливість харчування і сну, але я висловлю його. Більшу частину вашого тіла поповнення і розвитку результати від правильного харчування і сну.

+222
statueuphemism 7 жовт. 2016 р., 08:18:24

Я 69 років бігун. минуло 17 марафонів, останній на останній день святого Валентина в Лос-Анджелесі. Я намагаюся працювати 4-5 днів на тиждень по 40 хвилин кожна. Більшу частину року я бігаю на біговій доріжці, щоб захистити мої суглоби! Без розминки, просто запустіть машину на 6 км/год і рухатися далі до 7,5 км/год на 5 хвилин і залишитися там, закінчуючи працювати з 5 хвилин на повільному темпі на 5 км/год. Моє останнє офіційне час у Лос-Анджелесі марафон був 5:50, але у мене 3 ванні кімнати зупиняється, кожен з яких приймає 15-18 хвилин.

Я останнім часом сповільнилося, але поки немає ніяких обмежуючих травм. Лікарі кажуть мені, що частина втрати продуктивності через моїх 2 роки хіміотерапії, але я думаю, що нормальне старіння був занадто винуватий. Я не сприймав занадто серйозно. Навіть якщо бігти марафон, якщо втомився, я пригальмував. Я був радіоаматором бігун і лижник все життя. Мій девіз "просто зроби це!" Так, ви можете продовжувати працювати, навіть борючись із рак 4-ї стадії, і до глибокої старості. Я відчуваю, що можу продовжувати працювати для іншої частини мого життя! Моє серце і легені, досить міцні, 125/76 і 55 відпочиває серце битися. Я тримаю моє серце битися в 160 за півгодини кожен раз, коли я біжу. Не впевнений, якщо це правильно робити, але я крім цих турбот, я ще тут!

За все моє життя, я була біг і біг без розминки. Я не хочу радити це всім. Але я впевнений, що для людей на зразок мене, у кого тримається стабільний графік вправ не повинно бути ніяких проблем, якщо у них є проблема, вони в курсі. Якщо якась річ, я думаю, моє тіло очікує, що очікується від нього, коли я надів кросівки. Я відчуваю, що моє серце гонки трохи, коли я подумки все на швидку руку йти.

+171
richardwiden 27 бер. 2013 р., 12:23:40

Немає конкретних вправ, що дозволить доставити те, що ви просите, але є багато досліджень, які показують, що 30+ хвилин або загальні аеробні вправи буде доставляти фізичні та когнітивні переваги, прочитай: нейробіологічні ефекти фізичних вправ або короткий термін аеробні вправи покращує мозок, пізнання, і серцево-судинної системи при старінні. Так просто забезпечити вашу помірно активна на чотири дні відпочинку.

+156
user283975 20 бер. 2013 р., 04:52:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil