шість місяців і ніяких серйозних змін у втраті жиру

Я була на план на 6 місяців, я їм по харчуванню , а також доповнення. Хоча програма 12 тижнів, але як для мене її було 6 місяців і я майже не бачачи ніяких результатів. Тепер я прийшов до точки, де моя мотивація буде нижче через результатів. Жир на животі ще є. Проте у мене є приріст в силі за моїми тренажерному залі, як вони біжать, як оцінка, скільки віджимань за 1 хвилину або хрумтить і мій результат покращився, але не так як я хотіла (у мене був жир на 24% у листопаді.14 і 22% в грудні.14). За планом, якщо не болить від попереднього дня тренування, значить, вона була хорошою роботи (тобто ви не змушуйте себе). Однак я використовую, щоб їсти "хворі дні", але не більше. Просто світло чи не на всіх. Так що вся моя мотивація йде вниз, як я не бачу великих змін. Як для 6 місяців або більше, я приймаю

 1. L-карнитин (1000 мг)
 2. Зелений Чай
 3. ВСАА
 4. Глутамін
 5. і креатин

сказавши це, вона також Мене турбує вплив, який він чинить на тіло. Що я повинен робити, щоб спалити мій жир і надертися.

+287
Inderjeet Singh 18 лют. 2019 р., 23:44:11
37 відповідей

Це може здатися дивним питання, але поза тренування, коли мені треба бігти, я, як правило, не мають можливості зігрітися. Це бігом в магазин під час обідньої перерви, або бігти, щоб сісти на автобус, і тому подібне. Я хотів би бути в змозі виконати ці короткі відстані з меншими піт і важке дихання. Зазвичай я постійно чую за вправа полягає в тому, що ви тренуєтеся для того, що ви хочете досягти, але я також знаю, що стрибки у вправ без розігріву це хороший спосіб отримати травму через напругу холодні м'язи.

Мій кращий вдаватися до підвищити свій загальної витривалості біг у звичайному порядку і сподіваюся, що наслідки перенесеться, чи є кращий спосіб для підготовки до спонтанної зусиль?

+996
user228996 03 февр. '09 в 4:24

Як заявив @BerinLoritsch, ви не можете працювати як на один і той же момент. Можна, проте, домогтися залучення м'язів обох роблячи м'язи-ДБЖ. Вони важко, якщо ви тільки починаєте і, ймовірно, вимагають постійного підтягування прогресії, перш ніж вони можуть бути досягнуті. Ось відео про те, як вони виконуються. Ви будете використовувати ваші біцепси, щоб відвезти тебе в бар, і трицепс будуть штовхати вас над нею. Є кілька інші м'язи працювали, але це вправа задовольняти ваші специфічні питання.

+991
user1754566 17 серп. 2017 р., 17:56:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я граю у футбол раз або два в тиждень і завжди здається, щоб витягнути мене жижки один або два рази в сезон. Це відбувалося впродовж років. Навіть коли я був у коледжі та у формі, я боровся з цим.

Чи є спосіб уникнути цього або порад, які можуть допомогти запобігти? Я пробував жорсткі шорти стиснення і обмерзання.

+983
kaneanobo mani 4 лип. 2017 р., 10:54:13

Щоб бути здоровим, ми повинні здійснювати не менше х годин на тиждень, можна прочитати тут і тут. Але це залежить від людини? Воно повинно бути розбити на шматки або вона може безпечно бути упаковані, наприклад, в суботу + неділю? І якою б найбезпечніший показник для мінімальної щотижневої ефективність вправ для забезпечення оптимального здоров'я?

+895
ulyxes 19 лип. 2019 р., 20:38:48

При описі вправ, люди мають на увазі, встановлює на кожну вправу.

Але плоска і похила лава у величезної кількості перетинаються, тому роблю набори з п'яти так як буде означати, що ви майже напевно вкорочення одного або обох з них, з урахуванням максимальної ваги, а значить, ви будете будувати більше м'язів, але зробити сильний швидко. Вибираючи один або інший-і, можливо, чергуючи його з верхнім прес-стане чудовою для мети Сила.

+853
Androidoo 14 груд. 2017 р., 04:00:58

Я почав отримувати останнім часом серйозно ставитеся до втрати ваги і зменшили мої калорій досить значно споживання. Я займаюся цим вже близько 6 тижнів, і результати були дуже приємно.

Тим не менш, я продовжую бачити колег сказав мені, що я, можливо, втрачає вагу дуже швидко і що її "небезпечною".

Просто щоб бути ясно, в моєму випадку я важив 283 фунтів, коли я почав. Після 6 тижнів я втратила 18 кг. Моє поточне споживання калорій приблизно 2000 в день (після підрахунку калорій спалювати від легкої тренування). Я відчуваю себе чудово. Єдиний побічний ефект я помітив, що я часто сонний на роботі (Робота в офісі). Я їм в основному одні і ті ж продукти зараз, що я завжди їла, просто менше, і повна заборона на фаст-фуди.

Як я отримую ближче до моєї мети ~190 фунтів я знаю, мені доведеться ще більше скоротити кількість калорій, щоб зберегти той же 2,5 фунта втрати тиждень, але в підсумку я наведу мою споживання калорій до рівня обслуговування.

Як не дивно, я не відчуваю себе голодним або нічого. Я впевнений, що я міг би збрити ще 250 калорій в день, перш ніж моє тіло почало скаржитися, але я думаю, що мій нинішній графік адекватний.

Я в реальній небезпеці, в той час як по цьому плану? Я знаю, що втратити майже 100 фунтів у рік-це радикальне і моє тіло, ймовірно, будуть порушені в деякому роді, але в основному я думав, що це буде добре.

+816
afouis amine 8 лип. 2014 р., 23:00:14

Коли я почав ходити в тренажерний зал, так вийшло, що у мене груди+плечі+день біцепс, спина+трицепс і ноги. Але я чув багато разів, що люди схильні робити груди+трицепс, адже трицепс працює в жимі і те ж саме для спини+біцепси під час підтягувань. Я намагалася робити трицепс після грудей і вміли робити меншу кількість повторень(ДІПС) і меншу вагу/повторень кросовер на трицепс. Отже, це дійсно добре, щоб поєднати груди з трицепсом, навіть якщо вага знизиться?

+811
crvio 31 лип. 2012 р., 22:04:10

Я отримав деяку біль між лопаткою і хребта протягом тижня тепер. Це не сильна біль, але це дійсно турбує мене протягом довгого часу. Мій лікар зробив відчуваю, що є м'язи і м'язів (від мого власного дослідження, я впевнена, що трапецієвидна м'яз). Док сказав, що я повинен попросити тренера в моєму залі за деякі поради, тому що він думає, що тренер має більше знань про це. Я запитав у тренера, але він просто сказав прямо мені в обличчя, що я нічого не можу зробити, крім просто почекайте, поки напруга звільняє себе (у що я не вірю).

Хто-небудь знає будь-який спосіб, щоб зняти цю напругу, може з власного досвіду? Можливо, розтяжку або що-то?

+750
ravelinx 8 січ. 2013 р., 14:37:09

Є більше пояснень, ніж цей, але який тип м'язових волокон ви зміцнюєте. М'язові волокна типу 1 є повільними, слабкими, але володіють високою витривалістю, тип 2 мають низьку витривалість, але сильніше і швидше.

Ось чому деякі люди народжені, щоб бути спринтерами, а деякі народжені, щоб бігати на великі відстані.

Якщо ви робите багато повторень, ваш тип 2 волокна шин і тип 1 волокон буде робити велику частину роботи, а значить, вони будуть зміцнюватися.

Це також, чому робиш 10-12 повторень ідеально підходить для Тома, то він буде посилювати типів волокон.

https://en.wikipedia.org/wiki/Skeletal_striated_muscle#Fiber_typing

+743
VERSUS 31 бер. 2013 р., 23:36:10

У мене є особистий досвід з запалення окістя, традиційні "каблук-м'яка" кросівки і босоніж в Vibrams і без взуття взагалі.

Протягом багатьох років я страждала від вкрай болючі запалення окістя. Я звернувся за порадою про те, як позбавитися від нього кожен раз, коли я зустрів свого товариша бігун, але запропоновані рішення мені не дають чіткої картини; працювати більше, працювати менше, спеки, холоду, кремів, трав, ... ви назвіть його.

Після тестування різних речей, я виявив, що спека допомагала мені; тримаючи мої і ноги в теплі, здавалося, зробити трюк. Я також спробував запустити носок-удар в мій традиційний каблук-м'які кросівки, які насправді здавалося, щоб допомогти трохи - моє особисте пояснення цьому було те, що ніг-вражає активує телят більше, і активних м'язів виробляти більше тепла - але це не моє наукове пояснення.

Після багатьох років З запалення окістя і я від них позбувся, надівши товсті вовняні шкарпетки і довгий ноги труси, і ніколи не бігати з голою гомілки.

Один мій знайомий стверджує, що буквально вилікував її запалення окістя з Л пажитника порошок з насіння, який вона промокла, розподілених за її гомілки, загорнув усе це в пластик і залишили там на годину.

Інші скажуть вам, що охолодження ніг допомогли їм.

В цілому, мій досвід показує, що запалення окістя не стільки вилікувати, змінивши стиль. І після того, як я вилікував мій, я міг запустити будь-яким способом я хотів, і тільки тоді, коли погода дуже холодна, я можу відчувати себе трохи старої болю гомілки шину знову.

Це, як кажуть, перемикання з п'ятою-м'які кросівки для Vibrams-це найкраще, що я коли-небудь робив для мене працює. Але знайте, що ви не можете просто покласти на пару Vibrams, а потім чекати, щоб зробити краще на кожен параметр свій біг; ваше тіло буде адаптуватися.

М'які кросівки будуть балувати ваші ноги та ікри, замість того, щоб дозволити їм працювати так, як вони були зроблені, щоб працювати. Це означає, що після запуску з підкладкою взуття протягом багатьох років, ваші ноги, щиколотки і телят не натреновані для цього стилю бігу, і ви знайдете його важко на ноги і ікри - багатьом людям відмовитися від босоніж працює на цьому етапі, оскільки вони чекають дива від взуття, а страждають від наслідків їх "старі" м'яка стиль. Коли ви відчуваєте, що ви отримаєте повільніше, при роботі в Vibrams, це просто тому, що ви робите те, що ви не зробили протягом багатьох років.

Якщо ви терплячі і дайте собі час, щоб навчати і вивчити босоніж стилю, воно може значно поліпшити ваш досвід роботи.

Я збирався здатися, запущений 3 роки тому, так коліна боліли все більше і більше від бігу. В акт відчаю (і після консультації з неабиякою теорія босоніж), я вирішив купити пару Vibrams.

Після періоду, коли я бігав один або два рази в тиждень в мої м'які кросівки, і раз в тиждень в Vibrams, я перейшла виключно для роботи в Vibrams.

Перед параметром, коліна болять, коли я бігла швидше 6 хвилин на кілометр, і моя типова крейсерська швидкість була 6:30хв/км. Тепер моя крейсерська швидкість складає між 5:30 хв/км і 5:00мин/км. Я відрізала близько 25 хвилин мого напівмарафон часу. Моя нинішня мета-пробігти 10 км за 45 хвилин - 4:30хв/км в середньому, і тепер я можу пробігти 3 км на такій швидкості.

Так що моя швидкість збільшилася. Він не прийшов з взуття, він взявся повільно пристосовуючись до іншої стиль.

Але найголовніше, що босоніж-це весело - я з нетерпінням чекаю кожну тренування проходити, і це дуже важливо, якщо ви хочете вправу кілька разів в тиждень.

Зверніть увагу, що це мій особистий досвід - босоніж може не працювати для вас, тому не забувайте прислухатися до свого організму. Просто тому що це було для мене правильно, це не обов'язково правильно для вас.

Удачі!

+688
Timbo White 25 жовт. 2019 р., 05:42:13

Ви повинні піти з 3. Постарайтеся пояснити тренерам, чому ви хочете слідувати цій програмі. Якщо вони категорично проти його використання, дізнайтеся, чому вони так вважають.

Якщо тренер відмовляється місці ви і допоможе виправити вашу форму, знайти іншого тренера. Якщо ні один із тренерів в тренажерному залі готові зробити це, то знайти інший спортзал.

+638
Manprit Kalsi 11 жовт. 2019 р., 00:45:45

Моя порада: вимикайте обігрівач (або кондиціонер)! Спати в крижаній кімнаті, так холодно, як ви можете зробити це, під 3 ковдри і, надівши теплий одяг, шкарпетки. Спробуйте його на ніч, ви помітите різницю.

+619
dragonsamurai 5 лют. 2017 р., 14:03:01

Історія:
Я абсолютний новачок у світі фітнесу та харчування. Я класичний технар, який проводить більшу частину часу перед комп'ютером написання коду, виправлення речі.

Я придбав набір гантелей 15кг сили і барі " Z " 120 см розмір. Це виглядало як ідеальний початковий комплект для підняття важких предметів.

Я звертав увагу на те, що я їм, але у вигляді "давайте не їж багато, їж тільки 3/4 від неї", так там дійсно немає калорій і вуглеводів. вимірювання.

Мета:
Я хочу покращити свою загальну форму, побудувати деякі м'язи на руках і грудях.
Вони обов'язково повинні будувати трохи, і я повинен позбутися мого живота жир.

Питання:

 • Тепер для зовсім вже новачка, які саме вправи потрібно робити?
 • Яку практичну техніку для кухні можна застосувати?
 • Слід уникати деяких продуктів в цілому, як майонез і яйця?
+614
999888777 10 серп. 2010 р., 09:42:09

У мене була аналогічна проблема (з втомою настільки суворі, що мої м'язи були неспокійні й болить до 8 вечора) і виявилося, що це викликано моєї щитовидної залози бути недостатньо. Ви можете зробити аналіз крові робили, щоб переконатися, що він працює правильно ваш лікар може зробити їх вже (вони вимірюють ТТГ [тиреотропний гормон] і я думаю, що Т-4 [речі, вироблені щитовидної залози в крові), але це може заплатити, щоб дізнатися.

Я витратив, напевно, як мінімум рік, намагаючись поліпшити свою дієту, більше займатися спортом і висипатися (все безрезультатно) поки я, нарешті, отримав його з'ясували...

+586
user309577 8 квіт. 2019 р., 17:09:54

кращим варіантом є вибір двох вправ, наприклад мої зірки стрибків і присідань, а також в 2 рази при розтягуванні вправи або динамічне напруження. вони будуть стомлювати ваші м'язи, працюючи в ізоляції. наприклад, квадрицепси, Встаньте прямо і підніміть одну ногу (пряма нога), так високо, як він буде йти від стегна, у верхній частині руху утримувати її протягом 10 секунд, повільно секунд, виконайте цю вправу по 10 разів на кожну ногу, чергуючи. тоді для присідань можна використовувати гантелі для додаткової стійкості, але робити їх повільно і паузи між рухами, зробити його супер контрольованих йде вниз і повертається вгору ви будете почувати себе рвати м'язи під вас.

+565
Nirajan Sharma 29 жовт. 2012 р., 12:43:57

Так давайте сьогодні скажемо я роблю спину і біцепс. Для простоти припустимо, що я хочу робити 3 різних вправи на ціль по спині (Спина 1, задньої 2 і задні 3), і 3 різних вправи до мети мого біцепса (двоголового 1, 2 біцепс, а біцепс 3). Припустимо, я хочу зробити 4 підходи кожної вправи.

Як я повинен організувати їх?

Зараз я чергувати вправи, щоб дати мої м'язи відпочивають. Наприклад:

 1. Тому 1
 2. Біцепс 1
 3. Назад 2
 4. Біцепс 2
 5. Назад 3
 6. Біцепс 3
 7. (Повторюйте, поки не заповните 4 сету для кожної вправи)

Однак, я помітила, що деякі люди в тренажерному залі, які замість того, щоб просто робити все чотирьох сетах однієї вправи на один раз, а потім перейти до наступного. Наприклад:

 1. Тому 1
 2. Тому 1
 3. Тому 1
 4. Тому 1
 5. Біцепс 1
 6. Біцепс 1
 7. Біцепс 1
 8. Біцепс 1
 9. І так далі.

Деякі навіть не чергувати вправи. Вони просто йдуть:

 1. Тому 1
 2. Тому 1
 3. Тому 1
 4. Тому 1
 5. Назад 2
 6. Назад 2
 7. ...
 8. Біцепс 1
 9. Біцепс 1
 10. Біцепс 1
 11. Біцепс 1
 12. Біцепс 2
 13. І так далі.

Так, що це правильний шлях, щоб організувати ваш набір вправ?

+556
Desmond Travis 25 січ. 2013 р., 08:58:48

Я думаю, є тільки одна порада, яку можна дати в цьому випадку:

Звернися до лікаря!

Все інше було б просто погано для вас. Це те, що неможливо правильно відповісти без огляду.

Зрозуміло, що цей "клацання" - це не те, що повинно бути нормально відбувається і потрібно піклуватися професіоналом.

+538
Mikhail Kagalenko 20 серп. 2019 р., 03:45:55

Я був бігун/велосипедист за останні шість років. Щоб допомогти живити моє тіло, я підтримуючи з високим вмістом білка, високим вмістом вуглеводів, отримували майже виключно з фруктів, овочів і морепродуктів.

З-за травми, я не зможу кататися на велосипеді або багато працювати протягом наступних шести місяців. За пропозицією, я вирішив працювати на моїй верхньої частини тіла, щоб скоротати час. От мені цікаво, як я повинен змінити свою дієту, щоб допомогти цьому новому розпорядку?

Думаю, треба знижувати вуглеводи і білок трохи (жир так само?). Я вважаю, я повинен також скоротити кількість споживаних калорій, так як я не спалю стільки. Це точно? Я не хочу набирати багато маси, просто будувати якісь довгий худий верхні м'язи тіла, щоб допомогти, коли я повернуся в велоспорт і не набирати жир.

+497
HeavyBlader 3 лют. 2012 р., 04:50:59

Ваше питання дуже поширений і простий. У мене також є багато досвіду в цій галузі.

Тренування виробляють занадто багато стресу і вашого тіла unsufficent засоби боротьби з цим. Там немає чарівної рішення наскільки я знаю. Вам потрібно зробити менше, і сподіваюся, що ваша працездатність/толерантності буде зростати з плином часу. Я б запропонував:

 1. не менш
 2. інші більш (для деяких людей: дізнатися, як інші)
 3. інших обмежень, стрес (нездорова їжа, алкоголь та інші наркотики, інші види спорту, робота, пов'язана стрес...)
 4. ... все інше кожен повинен робити, ви називаєте його

Ця проблема широко описана у "Велика книга тренування на витривалість і перегони" за Маффетоне. Якщо ви хочете краще пояснення, будь ласка, прочитайте цю книгу.

+466
koala Bear 29 черв. 2019 р., 23:38:28

У мене є певні години, які можуть бути пов'язані з монітором серцевого ритму. Потім він дасть мені кількість калорій ґрунтується на тому, що я біжу. Однак, очевидно, що годинник можуть бути використані також для контролю пульс під час інших заходів, таких як їзда на велосипеді.

З урахуванням цієї установки:

 • не споживання калорій залежить тільки від серцевого ритму або ж на режим руху?
 • припускаю, що це залежить від режиму руху, я можу "конвертувати" мої калорії, які були розраховані виходячи з припущення, що я був нарватися на тих, для їзди на велосипеді? Груба оцінка цілком достатньо, як ми говоримо про сотні ккал, так що я можу забрати трохи більше, щоб зробити консервативну оцінку.
 • чи можете ви будь ласка, дайте джерела ваших відповідей?!

ТЛ;ІН

Є чи немає різниці між роботою на 160 ударів в хвилину протягом 10 хвилин і покататися на 160 ударів в хвилину протягом 10 хвилин? Якщо є, як оцінити з одного режиму руху на інший?

+460
VCVet 19 черв. 2016 р., 16:29:31

Ви можете спіткнулися ваш сон, харчування, рівень стресу, кількість сонячного світла, або соціалізація, або скотилися в перетренованість в мільйон інших способів. Може бути, ваша програма просто має дуже великий обсяг для вас.

Незалежно від того, це звучить, як ви перебрали. Візьміть день або тиждень, і при повторному запуску рекомендується робити значно менше. П'ять днів на тиждень підйом часто невибаглива. Іноді більше відпочивати разом з більш інтенсивним підйому в ті дні, коли ви робите тренування легше на відновлення в довгостроковій перспективі.

+435
Kyte Aryus 23 січ. 2020 р., 14:36:17

Є так багато змінних, ми не можемо дійсно дати хороший відповідь на "чому я набирала вагу, незважаючи на їсть менше і працювати більше".

Але, твій план звучить непогано.. краще, ніж середня людина. Ви активні, і ти годуєш себе добре. Я б сказав так довго, як ти совершенствуешься на вашу активність (біг швидше, штовхається сильніше), так тримати що ти робиш.

Ось кілька причин, чому ви не можете помічати зниження ваги:

 • Ви могли б поліпшити ваш гідратації, тому ви нести трохи більше ваги води навколо вас. Це добре в довгостроковій перспективі, тому що ви зможете брати участь у вашій діяльності з більшою інтенсивністю, і протягом більш тривалих періодів часу.
 • Тобі 16, так що ви могли б ще рости (а якщо ти жінка, зростає груди). Якщо ви ростете, це природно мати суперечливі тенденції в зміні ваги. Я підозрюю, що це головна причина, що ви не бачите передбачувані зміни. Але це добре, як довго, як ви тримаєте на вашої фізичної активності.
 • Ви можете торгувати жир для м'язів. Оскільки ви новачок, навіть не силовими видами спорту, будуть будувати м'язи. Якщо ви дійсно зацікавлені, ви можете відстежувати відсоток підшкірного жиру, а не тільки ваш вагу. Я впевнений, що ваш відсоток підшкірного жиру зменшується.
+425
Adnan7899 11 лист. 2019 р., 14:20:08

Багато навчальні програми включають тільки станова тяга, присідання та інше, що не реально взяти еректорів spinae через повний діапазон руху, а тільки статично залучати їх, тримаючи спину прямою.

Тепер я цікаво, якщо це достатньо, щоб тренувати свій еректорів spinae або якщо потрібно зробити деякі поперек розширення крім статичних вправ.

+418
Wajahat 7 лип. 2010 р., 14:23:52

3 рази в тиждень. М/Ж/Ф 7 комплектів 15 максимум. Після 6 тижнів, коли можливість завершити, змінити ширину, потім на вузьку. Після цього почати використовувати крок або сходи 1. До 3 кроків. При використанні 50% з вас бо ви робите 15 повторень. Коли ви використовуєте 100 відсотків, таких як підтягування або провали, ви 7 повторень. 15 комплектів 7, але тільки 1 або 2 рази в тиждень. Ніби як німецький обсяг навчання.

+384
Rigo 15 лип. 2011 р., 22:31:37

Помірне фізичне навантаження підвищує вашу імунну систему, але ви відчуваєте зменшується віддачі по мірі збільшення інтенсивності (одне дослідження тут).

Два найбільших факторів, які можуть мати негативний вплив на імунну систему, є запалення (запалення пригнічує імунну клітин), і перетренованості синдром (список симптомів для контролю).

Відповіді Давида і Бэрин суцільні; побільше спати, правильно харчуватися (особливо уникаючи продуктів, які викликають запальну реакцію у вашому тілі), і дозволити собі одужати.

Єдине, що я б додав, особливо якщо ви їдете за ті дві години, прислухатися до свого організму до, під час і після тренування. Розглянемо моніторинг біомаркерів, як ЧСС, ВСР, ЦНС тестування, натисніть на щоденній основі; проштовхнути дискомфорт, але не тиснути через біль; і в ті дні ви працюєте, якщо ви не відчуваєте його, не вбивайте його.

+374
cheapskate 24 груд. 2018 р., 18:11:54

Ти насправді "попередньо habing" правильно – шляхом зміцнення лопатковий преднатяжителями. Оскільки ви також вражати як вторинного, так і первинного (в меншій мірі) зовнішні позиціонери, посилення ізоляції непотрібно.

Розуміння Травми Плеча:

Обертає манжети плеча травми, як правило, буде надмірне / наброс травм. В результаті повторюваних мікротравм м'язових сухожиль, які кріпляться на руці.

Як сухожилля складаються з колагену і немає кровопостачання, зміцнення підтримують м'язів (як ти робиш) є способом піти. Більшість травм плечового суглоба піддаються лікуванню і не вимагає хірургічного втручання..

З точки зору м'язів; біль у плечі часто виникає через відсутність стабільності лопатки. Контроль цих м'язів забезпечує рух лопатки і дозволяє важіль, щоб досягти над головою.

+362
toto452 12 квіт. 2013 р., 00:33:18

Майте на увазі, що послідовність є ключовим чинником у створенні та підтримці доходів. Працює один раз в тиждень щотижня-це набагато краще, ніж працювати 7 днів кожен місяць або так. Якщо ви почнете прямо кажана за 7 днів режим ви, ймовірно, спалити подумки в короткі терміни. Тривалість тренувань в значній мірі залежить від того, скільки відпочинку вам подобається приймати від повторень і множин. Особисто я беру 1 хвилини між підходами і 3 хв. між вправами. Мій 6 плани тренувань займе близько години, щоб закінчити. Я вважаю, що оптимальним для мене, якщо вони отримують занадто довго це стає все важче знайти час і мотивацію. Я виступаю за 2-3 тренування на тиждень. Якщо ви спортсмен готується до змагань дійсно не потрібно більше те, що, щоб зберегти здорові і у відмінній формі. 7 денну програму можливо просто переконайтеся, що це так, кожній групі м'язів не менше 2 днів відпочинку після пристрілювати. Ви не побачите ніяких вигод, якщо ви просто тримаєте розриваючи їх, не даючи їм шанс відновити резервну копію

+308
Onyambu 23 лип. 2010 р., 04:49:18

Я хочу передбачити 1ПМ, використовуючи формулу, але я не впевнений, що є кращим для спортсменів-чоловіків у віці біситься від 18 до 30 років. Наприклад, якщо я можу жим 80кг 4 рази, що може бути мій 1ПМ?

+280
Sameem Irfan 13 серп. 2012 р., 05:16:53

Я виявив, що якщо ви їсте те ж саме кількість калорій (або близько до рекомендованої суми, якщо ви працюєте), але змінювати комбінацію , що ви їсте, ви будете втрачати вагу. Я мав великий успіх з цим - міняю багато порожніх вуглеводів, я їм білок і складні вуглеводи у вигляді овочів і високим вмістом клітковини, вуглеводів. До того ж, я рідко голодна (тільки після дійсно хорошого тренування).

+260
Andrew Falanga 10 лют. 2013 р., 01:35:45

Ну так. Домс не тільки досвідченим шляхом, орієнтуючись на фізичні вправи, але всякий раз, коли м'язи піддаються інтенсивній роботою якої він не звик.

Дуже можливо, що кардіо-це злочинець, а для кого-то, хто не тренується взагалі, навіть зі сходів може призвести Домс.

Іноді буває важко визначити точну причину, враховуючи сповільнену реакцію. Це легко думати, що, можливо, було кардіо, коли насправді, це могло бути щось інше, що ви навіть не думаєте про те, а вже забули.

+251
Patrick Conway 28 трав. 2016 р., 06:15:09

Жир з живота не у відмінності від жиру в інших відкладень на тілі. Це просто, що живіт має більший депозит, так її в'язкість (або відсутність такого) є більш помітним із-за об'єму.

Крім того, м'язи живота не дуже великі, щоб почати з, так що шар жиру на ньому буде здаватися м'якше.

Для отримання інформації про те, як позбутися від жиру на животі, див. відповідь: https://fitness.stackexchange.com/a/870/8828

+122
Sumisumith Sumith 23 лют. 2015 р., 07:46:23

Ні, це не так, але це не те ж саме, що тренування однієї м'язової ланцюга/секції послідовно.

Якщо у вас є обсяг 70 повторень тотал ( розділений на 4 вправи ) для, скажімо, грудної клітки, необхідно виконати всі ті ( якщо ти з 70%-80% інтенсивності ) с протягом 60 до 90 секунд пауза між підходами.

Якщо ви, як ви сказали, ваш метаболізм стимули будуть різними, а механічно його те ж саме. Це не "погано", але для hypetrophy краще йти послідовно.

+111
Vitaliu Girfanov 10 серп. 2018 р., 02:32:53

Ви повинні використовувати реальний програма силових тренувань з доведеними результатами. Ви, ймовірно, не їдять достатньо калорій, і, напевно, не вистачає білка. Ваше тіло потребує, щоб оговтатися.

Особливо якщо ви отримуєте на краще програму, ваші потреби в калоріях буде йти багато.

Я б порадив триматися подалі від будівлі тіла підпрограми в цілому: вони відмінний спосіб, щоб отримати тендиніт, дисбалансів, і не зовсім розумію, що сильна. Навіть якщо ви хочете бути тіло будівельника, я рекомендую отримати принаймні на проміжному етапі в присяд, станова тяга і прес.

Роблю програму реальна сила буде у вас сильніше, і навіть просто дивлячись на гіпертрофію, ви будете використовувати великі ваги, який викликає більше зростання.

+93
Michael Brandt 3 жовт. 2011 р., 21:37:23

Під стоящий обставин я б сказав, Подивіться на поставу, якщо ви, природно, схильні до більш-Дональд Дак-як поставу (але стирчать), ви повинні стиснути свої сідниці, і таким чином facillitate тому нахил тазу.

Коли ви більше Рожева пантера-тип (ваш, а підгинання під) ви повинні вставити свій, але детальніше про це ?видавлюємо нижню частину спини більше я думаю? Ви дійсно повинні дивитися на деякі Елліотт Халс/відео strengthcamp.

Однак, так як ти брешеш Я припускаю, що на живіт я думаю, стискаючи свої сідниці, неминуча, отже, нахил тазу тому (витягаючи свій, але в)

+60
Christia Johannesen 8 лист. 2010 р., 23:14:57

Це не дійсно необхідно, але це безумовно рекомендуємо. Це дуже важливо, щоб охолонути після тренування. Я не можу сказати вам точний час, ви повинні чекати, так як ви повинні знати, коли ти охолов. Як правило, мені чекати близько 15 - 20 хвилин до прийняття ванни або душа.

Вправи після їжі? Ні, це не доцільно. Якщо ви їсте, ваша кров буде в кишечнику і шлунку, щоб допомогти вам переварити. Так що ви втрачаєте важливу кров, щоб тримати свій розум і тіло. Я думаю, ви знаєте це відчуття втоми після їжі багато - в основному величезна їжі. Не перестаратися, вправи не весело з повним животом.

Я знайшов це пошук в інтернеті. Він також рекомендує вам охолонути, перш ніж приймати ванну або душ.

+36
user67707 30 груд. 2012 р., 18:38:55

Силові тренування плюс басейн працює

Ви не отримаєте однозначної відповіді на ваше питання, тому що є так багато варіантів, які могли б працювати для вас, і ось одна з них!

Силові тренування (використовуючи невеликий набір для всього тіла вправ зі штангою, як в стартову силу, або 5х5) використовувався багатьма людьми в якості ефективного ваги (жиру) втрати програми. Підйому важких використовує багато калорій, додає м'язи і прибирає жир. Це також збільшує щільність кісткової тканини. Рухи повільно і рівномірно, тому, якщо ви на правильній взуття, ортопедичні устілки, ви повинні бути в змозі тримати ваші ноги, щиколотки і гомілки у найменш хворобливому стані. Ідеальний розподіл тиску під час сидіння на корточках насправді назад в сторону п'яти і зовнішні ноги, які повинні допомогти уникнути пронації.

Якщо ви хочете додати кондиціонер в суміш, басейн, біг - це хороший варіант. Немає ніякого впливу. Я використав це під час відновлення від великогомілковий стресовий перелом. Він був використаний на Олімпійських спортсменів, щоб доповнити або замінити свої землі працювати під час травм під час тренування на довгі дистанції.

+21
user9186 12 жовт. 2019 р., 13:28:09

В цілому це виглядає як хороший прогрес для віджимань. Я зазвичай беру все, що люди говорять про свої результати в інтернеті з зерном солі. Віджимання є особливо проблематичним, тому що люди мають різні визначення гарної форми.

Я сумніваюся, що хтось крім найвищого рівня спортсмени могли легко зробити 100 віджимань без значної підготовки. Ідея вправи як віджимання полягає в тому, що вони відпрацьовують все тіло, включаючи ядро, ноги і плечі, а також хороша кардіо-не занадто сильний вплив на суглоби. В результаті вони мають тенденцію бути складно для будь-якого спортсмена, незалежно від рівня фізичної підготовки. Всі вправи будуть продовжувати бути складно, так як ви отримати м'язи ви будете важити більше.

З віджимання, як і будь-яка інша вправа, ви будете мати великі початкові успіхи і тоді прибуток буде поступово збільшуватися. Все що я можу сказати, Продовжуйте працювати над нею і переконайтеся, що у вас є достатня споживання білка і калорій.

+10
alnesbit 20 трав. 2013 р., 06:37:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil