беручи креатин у відповідність із взяти diureic

Мені було цікаво, бо мені здавалося, контрпродуктивно, є сенс приймати креатин, а також беручи сечогінний?

Якщо креатин створює збільшення в розмірі за рахунок збереження води більше ваги в цілому не повинна вона здебільшого потрібна для збереження води, а також рекомендується пити багато води при прийомі креатину, щоб зупинити ваше тіло від розробки, я думаю, проблем з нирками?.

Суть питання полягає в тому, що це контрпродуктивно приймати сечогінний, у вигляді скорочень тварини, приймаючи креатин? Це зменшує ефекти креатину?

+757
Eileen 7 квіт. 2016 р., 10:40:36
31 відповідей

Я дивився багато відео на Ютубі і шукали на Google, але я розчарований, тому що мій АБС не настільки певними, як я думаю, вони повинні бути. Мій раціон харчування-це добре, я вирізав цукор і не їм нічого, що містить цукор.

Мої питання:

 1. Я повинен з'їсти багато фруктів і овочів теж для ABS?
 2. Які вправи будуть найбільш ефективними для моєї АБС?

У мене немає грошей, щоб піти в тренажерний зал, тому я можу тільки тренуватися вдома.

Які тренування мені дасть очевидні результати, тому що я багато працював над своїм пресом. Я знаю, що їжа відіграє важливу роль, але я думаю, що мій розпорядок АБС не добре. Я тренуюся АБС кожен день, тільки вранці.

Я сподіваюся, щоб дати мені добру інформацію, я не професіонал і може зробити щось не так.

Дякую

+1000
mieshe 03 февр. '09 в 4:24

Для того, щоб скинути жир, а не м'язи, я пропоную вам скоротити харчування. Це означає, що ви повинні їсти менше, тому що неважливо, скільки ви тренуєтеся, якщо ви не спалювати більше калорій, ніж ви є, ви не втратите жир. Наприклад, чоловікам потрібно 2000 калорій в день, і ви повинні скоротити до 1500 калорій в день. Жінки потребують 1500 калорій в день, так що 1000 калорій-це їх мета. Продовжуйте працювати. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про втрату м'язів.

+973
Mahi Sudanagunta 31 трав. 2017 р., 21:56:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви, хлопці, повинні зробити естафетах разом!

У Штатах, мій чоловік і я зробити мутний Buddy. Він 10" вище мене так що ділити на велосипеді були величезні. Він схожий на тих клоунів, що кататися на маленьких велосипедах (менше макіяжу). Я бачу, що ви перебуваєте в Австралії, ось сайт для деяких пригодницьких перегонів. Ви можете працювати над поліпшенням часу разом. Пригодницькі перегони так весело з партнером і це завжди велика спільнота.

+947
Ninalyne Osuna 23 черв. 2018 р., 10:23:25

Яка різниця для мого навчання, якщо я не використовую штангою, але є дві гирі (або дві гантелі)?

Щоб обмежити можливі відповіді, уявіть собі порівняння станова тяга, присідання або жими на лаві. Тяга спеціально зацікавити мене.

Я б з допомогою тренування ваги в якості доповнення для вправи. Особливо станова тяга, здається, важко замінити деякі тіла вправи. Я не можу придумати будь-яку вправу з власною вагою, який привертає стільки м'язів спини.

В резюме, це дійсно важливо чи ваги з'єднані барі або відірвані один від одного?

+869
Michael Jiang 15 лип. 2013 р., 09:03:46

Так що у мене "діагноз" собі м'який деформації МКЛ/ВБК.

На наступний ранок я прокинулася без болю в коліні в звичайному диску. Коли повністю розширений (злегка гіпер) я відчула трохи болю. Я простягнув мої стегна і ретельно телят протягом дня.

Після водіння і сидячи за моїм столом моє коліно знову напружитися, тому я встав і ходив кожні 20 хвилин на роботі. Я також брала ібупрофен протягом дня.

Я відчував, що відпочиває два тижні було недоречно і непотрібно, враховуючи відносно швидке відновлення досі. Я вирішив, що я буду уникати бігу і важкі стрибки для цих 3-х днів і переглянути мій стан щодня.

Травми +2 дні

Я пішла в тренажерний зал і замість того щоб робити 3-мильного забігу в WoD я зробив:

4 РФТ

 • 10 накладні хитає гиря (1 пуд)
 • 6 мішків з піском чистить (80 фунтів)
 • 5 ДГР присідання

6:03

Я відчував деякі напади болю в коліні під час чищення, але я виявив, що фокусування дуже сильно заважають моєї правої ноги від pronating і праве коліно внутрішньої замкнутості я уникав усякого болю. Я також відчував себе чудово робиш 5 хвилин скакалка під час розминки.

Це трохи дивним збігом, але в той же день я задав питання, тут рухливістю вод виклав відео про бідних хіп-диск. Опис Келлі мою техніку на корточках (ноги вийшло) Спот-Він, і я виявив, що рухливість вправи показані у відео дійсно допомогло мені тримати мої коліна від стрільби всередину і покласти навантаження на моїй МКЛ/управління доступом.

Травми +3 дні

Сьогодні я вирішила вийти і спробувати модифікований Френ сьогодні. Успіхів!

21-15-9

 • 65# двигуни
 • Синій-групи допомогли підтягування

8:34

Висновок

Я носив Вібрам і днів без проблем. Я насправді думаю, що вони роблять мене більш обізнані про мої ноги, коліна і стегон позицію і попередження поганій формі, що міцний взуття дозволить мені використовувати безпечно.

Мені потрібно бути сверхсознательный тримати коліна поширення при присіданні. Я знайшов наступні підказки допоможуть мені:

 • Спробу розподілити землю" з ноги
 • Зосередившись на відправку мого стегна прямо вниз, а не назад
 • Орієнтуючись на "скручування" на землі з ногами, зовні обертаючи стегнами
 • Орієнтуючись на використання мого стегна і сідниці, щоб розширити вихід з присідання
  • (Я вважаю, що я втоми коліна стріляти всередину, і я використовую мої квади встати)

Я ось теж почали добавка з глюкозаміном, але я не очікувала побачити результати до 2-3 тижнів.

Я збираюся утримуватися від коробки стрибки, стрибки присідання повітрі, і стрибки, випади, поки я не відчуваю ніякого болю взагалі в моє коліно.

Продовження (травми +8 днів)

Я продовжував дотримуватися свого графіка кроссфіт. Я домігся однією з найбільш інтенсивних тренувань МВ на I+4: Мерф (зменшена тяга/віджимання і присідання по 1/2). Я взула кросівки замість Vibrams. Ні біг, ні присідання повітря були проблемою для мого коліна.

Я+6 тренування у мене трохи хвилювався: 60 секунд стрибки присідання з 45 кг штангою. Це саме те, що пошкодив коліно для початку. На щастя, я побачив, що мій ПТ на початку цього дня. Вона підтвердила, що у мене є штам ВБК з-за мого надмірно агресивні стрибки присідання повітря в поєднанні з несприятливими форма. Мій сміховинно короткий і слабкі підколінні сухожилля перешкодити мені глибоко в присяд без втрати переднього нахилу таза. Як мої стегна туго вони тягнуть таз і все тіло вперед, переносячи вагу на ногах. Я компенсую це, стріляючи в колінах уперед за мої пальці. Це ставить величезна кількість ножиць на колінний суглоб. Це дуже важливо, щоб зберегти ваші гомілки вертикально, якщо у вас слабкий/поранили управління доступом.

ПТ зробив деякі ПНФ жижки і квад тягнеться зі мною, і виписав багато присідань коробки з вертикальними гомілках. Я робити 50 в день, зберігаючи коліна, спина і вболівали поперекова крива. Як стане легше я в нижньому ящику, поки я не отримаю вниз до моїх ніг (це займе деякий час). Вона мені спробувати стрибки присідання з ПВХ труби і виправлений мою форму так само, ще раз підкреслюючи, зберігаючи коліна назад.

Я провів 33 45-ЛБ стрибки присідання за 60 секунд, без будь-яких біль у коліні!

Ні один з основних БФ рухів вважаєте поза меж моєї ПТ. Для тренувань, як у пуш-прес, де коліна повинні вийти вперед, я повинен компенсувати, приймаючи більш стійку позицію і, відкривши мої стегна. Це дозволяє мені тримати мої коліна далі, але все одно отримуєте вигоду від потужного розширення стегна. (Я жертвую міць, компенсуючи таким способом, але я не поранюсь).

Ось деякі відео, які потрібно дивитися для повного розуміння та роботи з болять коліна:

+839
zubair ahmed 9 серп. 2010 р., 21:51:48

Ваша тренування не погана. Не ідеально, але, як правило, досить хороший вибір їжі, безумовно, не є оптимальним. Я настійно рекомендую вам зустрітися з дієтологом як можна швидше! Вони будуть розглядати ваші конкретні потреби, перевірте, який тип живлення ви б і придумати план, що корисно для вас і на основі ваших особистих переваг в їжі.

Удачі!

+819
Stephanie Dowden 1 бер. 2010 р., 10:17:39

Щоб спробувати відповісти на конкретне запитання:

Є вправи, які допомагають запобігти бічних швів відбувається?

Глибоке і контрольоване дихання на правій нозі і на лівій нозі запропонував, щоб допомогти. Ви повинні бути сконцентровані на цьому і тренувати це під час тренування, щоб дихання правильно, не концентруючись на цьому під час виконання.

За даними органів внутрішніх кидало з боку в бік, розтягуються і забиваються або що ще буває: пам'ятайте завжди зігрітися правильно і ефективно перед початком і після тренувань.

Зміцнення м'язів у цій області, такі як діафрагми, а також основні м'язи, такі як нижня частина спини, черевного преса і косі м'язи живота-це, звичайно, пряме лікування. Особливо основні м'язи поліпшити статичну і "несучих" частин, грубо кажучи.

Якщо ви поступово збільшуєте інтенсивність тренування організм буде "підігрівати", а у нього і розтягнутися вже не було.
Пам'ятайте це під час розминки, що ви повинні дозволити тілу відчути величину тиску, яку ви збираєтеся покласти на нього під час виконання, а також одержання ваш пульс так високо, як ви плануєте зробити це - просто більш короткі періоди.

Переглянути більше тут.

Це краще, якщо я продовжую працювати?

Зазвичай кажуть просто продовжувати змусить його зникнути. Особливо тренер. Але поки ніякої реальної загрози була доведена або підтверджена документально (за деякими нещасний випадок або травма відбувається насправді), ви можете просто зберегти гарний настрій і використання чистого сили волі, щоб подолати важкі часи.

Це працює для мене, щоб думати про диханні з мого живота, а не тільки у верхній частині грудей. Це може торкнутися деяких місцях, але тим не менш він активує стороні стібки куточок і варто спробувати.

Бажано звернутися до лікаря, щоб він перевірив?

Ну немає, як немає перевірених методів лікування і не доведена реальна небезпека. Оскільки до теперішнього часу медична наука, просто продовжувати працювати і працювати. Вона може зникнути.

Ще одна стаття з простою для читання.

+790
pauxu 5 вер. 2015 р., 00:41:57

Військові ПКТ, тест фізичної готовності, вимагає, щоб обійтися мінімальною кількістю віджимання і присідання з подальшим 1,5 км пробіг.

Я хороший бігун, так що головна турбота-це моє слабке иррегвойу. Місяць тому я насилу міг зробити 10 послідовних віджимань. Тепер я можу робити п'ять сетів з 10, що відчуває, як хороший прогрес. Однак, я хочу, щоб тренуватися ще наполегливіше.

Після виховання себе, я знаю, що мені потрібно включити підтягування для збалансованого м'язів.
Я повинен зробити це в той же день? Також, я можу виконати мій "повний" віджимання тренування (що залишає мене maxxed Out) з колінами-вниз/"дівчинка" віджимання?
Або я повинен робити більше віджимань протягом дня/перед сном?

Я живу за кордоном і маю доступ лише до неякісно прокладеної парк для моїх пробігів. Мої пробіжки слідують випади, присідання і хрусти. Я в даний час працює тільки три рази на тиждень з вірою, що інші дні будуть приносити мені більше послідовних тренувань.

У мене немає доступу до обладнання або м'яку поверхню. Маючи це на увазі, не могли б ви дати мені зворотний зв'язок?

Заздалегідь вибачаюся, якщо питання не в об'єктивних/досить конкретним.

+788
Juan Carlos Alpizar Chinchilla 11 квіт. 2014 р., 14:59:26

Я починаю знову будувати свої м'язи після тривалого часу, але проблема, яку я завжди чув про те, що мої лати починають хворіти при спробі зробити підтягнути.

Що я зробити, це повністю зависнути, не пручаючись, щоб дістатися до моєї стартової позиції. Потім я буду тягнути мої лопатки разом і намагаються майже не біцепс сила як можна більше, як я намагаюся взяти себе в руки, як задіяти правильні групи м'язів. Але те, що тут відбувається, що я відчуваю, що моє латів відчувати себе дуже натягнуто і я міг би спробувати змусити себе, але мені здається, що мої лати порветься. Тому я ніколи не проштовхнути з одного тягнути вгору. Я роблю підтягуючі неправильно? Або робить тягнути ДБЖ потрібен певний рівень біцепс участі, тому він не буде перенаправлено на латів?

+773
Simon Lau 30 бер. 2010 р., 19:39:12

Ви отримуєте біль, тому що різко збільшуючи свій обсяг (набори разів повторень вага), а не прогресує повільно, таким чином не відновлюється. Тоді ще гірше, ви перестаєте, і почати все спочатку на повній швидкості, яка дає вам більше болю.

Робіть це повільно, відстежувати обсяг тілу, щоб дізнатися, скільки ви можете піти. Як правило, робити більше завжди краще, як сила і гіпертрофія перспективи , але потрібно працювати над цим протягом тижнів, місяців, іноді років, щоб відновити належним чином. Коли ви починаєте знову, зняти деякі ваги (тримати 2/3 до 3/4 ваги), і зняти деякі набори (тримати 2/3 з комплекту) і залишити вибір вправ дуже суворі. На перші кілька сеансів, ви не повинні бути поруч втому і ви повинні залишити зал, засмучений, що ви не зробили більше. Потім протягом наступних кількох тижнів, працювати до запланованого ваги та набори з невеликими приростами. Потім пройти повз нього, роблячи кілька наборів, використовуючи більшу вагу. Ось як буде досягнутий прогрес, і це суть прогресивної перевантаження.

+729
johndoe12345 29 вер. 2012 р., 00:11:31

Я досить завзятий гірський байкер і я хочу забрати свою фізичну форму і навички на наступний рівень з ним. Коли я йду на атракціони за 1,5 години, мої ноги відчувають себе досить побили і почнуться судоми (у квадрациклів і телят).

Що б бути деякі хороші вправи, щоб збільшити свою силу і витривалість і зменшити судоми? Здебільшого він відчуває, як мені квади не вистачає в силу і витривалість.

+705
dtrodriguez 15 лют. 2011 р., 06:02:48

Схоже, що ви почали занадто низько, чи ви дійсно Новачок, засновані на подальший прогрес за програмою. Ви тільки вичерпавши свій початковий виграш у програмі лінійної, як це. Ви зможете піти набагато сильніше для Олімпійських підйомників.

У той же час, щоб не втратити технічні навички, я почала прогріву кожен день з деякими варіаціями про-ліфти. Навіть якщо вони не є максимум зусиль (ймовірно, для кращого на даний момент, Ви зможете зосередитися на підтримці техніки, так що вам не доведеться перевчатися, коли ти повернешся в свій тренер.

Я б особисто зробити зміна урвати на тязі днів, і чисту варіацію на тязі днів. Ви також можете додати у деяких придурків, після цього натискає, щоб допомогти зберегти, що техніка сильна.

Майте на увазі, що коливання про-ліфти не просто включати повний і варіації потужності. Є також позиції висять з різної висоти, блок тягне і т. д. Використовуючи всі з них (не всі відразу) допоможе вам зберегти або поліпшити вашу техніку підйому.

+694
Shafath 17 квіт. 2013 р., 04:43:23

Коли я знімав в коледжі, вдосконалення стрільби з лука витривалість бере участь багато стрілянини і те, що ми назвали ППП або специфічної фізичної підготовки.

Існує не так багато для збільшення потужності стрільби. Вам потрібно стріляти багато. Стандартна фіта становить 144 стріли + розминка + можливо прицільно раундів. Так що практика для змагань включаються не менше 200 стріли так часто, як ви можете управляти. Я міг тільки управляти 1200 - 1600 стрілки в місяць, а це досить низько. Ваше завдання-бути зручною стрільби значно більше стріл, ніж турнір за один сеанс.

У перервах між стріляниною можна зробити СПТ. Це передбачає використання лук без стрілка і тримає форму правильно протягом 30 - 60 секунд (або так довго, як ви можете). Тоді відпочинок для двох провести час. Йти знову. Спробувати зробити це протягом 30 хвилин. Це досить важко, так повільно підводь до цього. Не чекайте, щоб виконати вправу спочатку наказано. Можливо, ви хочете зробити іншою рукою, щоб тримати речі навіть.

Сайт ки Сік і книга загальна стрільба з лука теж варто почитати. http://www.kslinternationalarchery.com/

Ви також хочете, щоб зробити деякі загальні фізичну форму, щоб вирівняти всі, що потягнути, а також кардіо.

+628
user11829 30 вер. 2010 р., 06:08:43

А також бути фізично потрібно бути психічно здоровий. Під час сну ви даєте вашому тілу і розуму час для "ремонту". Якщо ви втомилися ви можете сказати, що ви даєте 100% у вправі або класу вашої справи? Твій розум відключався, і ви починаєте не вистачає концентрації? Це може призвести до травми.

Всі люди різні, але прийшли швидкий Google між 5 - 8 годин сну. Перевірити

http://uk.askmen.com/sports/bodybuilding_300/394_working-out-and-sleep.html

Ви знаєте своє тіло і свої межі. Вправи безпечні :)

+500
Draconicrose 7 трав. 2017 р., 08:50:50

Коротка відповідь та продовжити нормально заплановані тренування сесії. Біль значно зменшується з плином часу, як ви звикли регулярно використовувати ваші м'язи. Краще мати один світловий день і продовжувати тренуватися, ніж взагалі пропустити.

Зараз, суворі Домс (крепатуру), як це звучить, як ви відчуваєте, є симптомом прошу вашого непристосовані тіла зробити набагато більше роботи, ніж він був готовий. Проблема не у міцності, але втому та відновлення. Ваш організм не звик відскакуючи назад від важкої роботи ще.

Моя рекомендація для вас:

 • Підступ близько 20% (знизити вага на турніку), і зосередитися на формі. Ви хочете йти як мінімум паралельно, щоб отримати максимум від тренування. Якщо ви не можете виконати вправу з правильною формою, тримати вагу викл, поки ви можете. Погана техніка-це те, що викликає травми.
 • Використовувати цей новий більш низьку вагу, так як ваш поточний вагу працювати і поступово завантажувати звідти (додати 5 кг або 2,5 кг за сеанс).
 • Використовуйте поролоновий валик і розтягуватися після тренування. Це допоможе допомогти в одужанні.

Скажімо, наприклад, ви стрибнув у вашій першої сесії з 135lb присідання і ви не звикли до цього типу вправ. Ви б підступ у 105lb і працювати звідти. Ось, скажімо, коли ти 135lb присідань ви тільки пішла на півдорозі вниз. Вага був занадто важкий для вас, то і це занадто важко для тебе тепер. Можливо, вам доведеться йти весь шлях до 65lb або навіть порожній бар, щоб отримати техніку відразу. Коли ви починаєте, техніка набагато важливіше, ніж вага на штанзі.

Стає сильнішим-це не спринт. Ви там повільно.

+464
Bitcoinjoe 14 жовт. 2018 р., 09:35:52

Будь-яка брехня-вниз Вправу слід виконувати на килимку.

Якщо ваша тренування групи включає в себе лежачи на спині на землі без яких-небудь мати, ви повинні негайно припинити робити це, і серйозно засумніватися в компетентності того, хто проводить ці заняття.

+441
Margaret Mitchell 2 вер. 2011 р., 04:58:53

Тому машина Смітс є найменш ефективним, тому що машина stabalises барі для вас. Груди прес працює груди, плечі і трицепси. жим від грудей зі штангою і гантелями будуть набирати багато інших stabalising м'язів. Гантелі потрібні самі stabalising як ви можете собі уявити.

Машина ковалі будуть працювати ваші плечі, але з вищезгаданої причини гантелями або штангою може бути кращим вибором.

Я не чув, що робить прес-груди плоска буде клопітно плечей, надаючи свою техніку правильно.

Я теж не чула про техніці для обліку щільний пастки, але це вправа на груди і плечі, так що не бачу сенсу використовувати пастки, щоб зняти навантаження на м'язи ви намагаєтеся працювати. Просто додати ще одну вправу для пастки, якщо ви хочете працювати ті

+438
Uddipan Dasgupta 24 жовт. 2013 р., 05:24:32

Є два основних види хвата: Pinch ручки і дроблення зчеплення. Вправи можна використовувати різні в залежності від того, що потрібно розвивати. Це також допоможе вам знати, що потрібно носити і як довго. Це буде визначити, якщо проблема дійсно метод, пов'язаних і сила взаємопов'язані. Є непогана стаття з 7 хватом вправи , щоб ви почали.

Розробка Pinch Ручки

 • Гантелі щіпки
 • Защемляет плиту
 • Грейфери рису

Розвиваються Дроблення Зчеплення

 • Станова тяга (я кинула це)
 • Товста ручка гантелі тримає
 • Безкоштовно повісити тримає
 • Ролик зап'ястя
 • Фермерські прогулянки

Як ви програмуєте свої сили хвата може дійсно залежить від поліпшення вам потрібно. В цілому, я б виділив три з кожного з цих вправ і роблю їх раз на тиждень. Спробуйте побити час, або збільшувати вагу в той же час. Знову ж, це дійсно залежить від навантаження ви повинні нести і як довго ви повинні носити його. Я б сходять на тренінг зчеплення як мінімум 2-3 тижні до перешкод. Ви можете зробити це 6 тижнів і працювати на техніку носити протягом 3 тижнів. Ви хочете, щоб ваші передпліччя досить відпочив і готовий піти, коли Ви нарешті гонка. Остання річ, що ви можете досягти точки, де зчеплення, здається, стає слабкішим. Якщо це так, пропустіть зчеплення тренувань на один тиждень і подивимося, як піде.

+400
tushangni 11 лип. 2012 р., 23:45:10

На питання, як просили, здається, "я можу довіряти бодібілдера на основі їх зовнішності?" Я б сказав, що немає - занадто багато спортсменів були спіймані на брехні протягом десятиліть. Це включає в себе невідомі любителі, які брехали дослідники, щоб отримати в спортзал, огляди і т. д. Це серйозна проблема для спортивної науки. Що сказав, Ви могли б бути приємно здивовані тим, що ви будете виконувати, коли ви спробувати. Пам'ятайте, ви дійсно не знаєте, ваш генетичний потенціал, і свій вроджений талант зусилля. Нарешті, не турбуватися про раптово прокинувшись, дивлячись, як Халк - хвилюватися, коли ти одного разу прокидаєшся і раптом зрозумівши, що ти 50 кг зайвої ваги з хворою спиною. Останнє видається те, що відбувається з більшістю людей.

+385
Gian Dogwiler 2 лист. 2018 р., 10:05:29

Я не впевнений, чому ви думаєте, що підняття тягарів нехтує ваш живіт жир.

З'єднання ліфтинг вправи (штанга присідання, станова тяга, підтягування, віджимання на брусах, жими над головою) і їдять розумно буде будувати м'язи, і ви отримаєте вага, який має сенс. Чи отримуєте ви більше або менше залежить від того, скільки зайвого жиру у вас є, і скільки ви їсте. Чи ви фігурку з кишками або просто надмірна вага і жир, ви будете повільно втрачати кишечнику, в той час як міцніє в місцях, що важливо.

Стартова сила буде прекрасним місцем для початку. Ви не даєте багато деталей про вашу ситуації, тому це не стає набагато більш конкретним.

+366
George McKee 26 січ. 2019 р., 10:54:41

Я спортивним плаванням, а також робити багато силових тренувань. Я можу, звичайно, рекомендую робити кардіо, паралельно опір рутини - це не тільки допоможе спалити додаткові калорії і сприяти зменшенню жирових відкладень (за умови розумною дієтою), але поліпшення серцево-судинної системи дозволить вам висунути себе важче в тренажерному залі, приносячи користь своєю вагою сеансів.

А коли плавати, не слід робити це перед вашим сесій вага - це споживати свої запаси глікогену, тобто ви будете втомлюватися в тренажерному залі і можете збільшити ваш вагу процедури.

Це набагато краще, щоб зробити вагу перед кардіо.

У самому справі, переваги плавання після тренажерного залу:

 1. У вас вже буде прогрітий, тим менше ймовірність травми.
 2. Ваші запаси глікогену будуть виснажені, так що ви більше правоподобны для того щоб почати вистукувати в свої жирові запаси для отримання енергії в басейні.

Єдина проблема з точки 2 полягає в тому, що ви будете більш втомленим в басейн, так так він буде почувати себе більш важко плисти, але якщо ви плаваєте, щоб домогтися певного часу/відстані, це не зовсім негативний. Просто проштовхнути втому і знаю, що це допомагає спалювати калорії і поліпшити свою фізичну форму.

+353
user266005 18 бер. 2013 р., 12:36:23

На прямий м'язи черевної працює скручування тулуба, і принести нижню частину грудної клітки вперед і вниз. Це одна м'яз, і таким чином, будь-які вправи, що кучері тіло працює вся м'яз. "Верхній та Нижній" Віра черевної порожнини-в значній мірі міф. Ви завити вниз до ваших ніг і вгору до голови, вся м'яз скорочується.

Різниця між situp і хрускіт, що situp дуже мало активну роботу в животі, якщо тулуб керлінг в той же час. Присідання набагато більше уваги на згиначі ноги. Нічого, де тіло вигинається і тулуб не працює згиначі, і м'язи живота стабілізатора більше нічого.

+335
Maruthi Prasanna 18 вер. 2018 р., 19:38:42

Чи можу я отримати розірвав без походу в тренажерний зал ?
Я знаю, це звучить ледачий, але я живу в районі, де взагалі немає спортзалів. І ходити в спортзал навіть два рази в тиждень може бути дуже утомливо для мене.
Так що .. може вправи робити роботу за мене ?

+291
Pablissimo 21 бер. 2010 р., 12:43:08

Давайте почнемо в цій точці:

Деякі вправи > без вправ

Коротше, якщо ви робите щось, що-небудь, ви будете робити позитивні кроки в напрямку фітнес. Проблема з зупинкою там, в тому, що зазвичай - то люди вибирають, не підтримувати їх інтерес. Це може бути результатом не сприймаючи будь-якої вигоди, або ножиць нудьги.

Ваші цілі сформульовані наступним чином:

 • Я не хочете зробити більше (анти-мета, обмежувач речей, які ви готові робити)
 • Я просто хочу, загальні фітнес

Тому 5 мільйонів доларів питання: Що таке загальний розвиток? Друге питання, що це настільки ж важливо, як зробити його цікавим? Щоб відповісти на перше питання, кращий спосіб для визначення загальної придатності, щоб розбити його на його основні частини:

 • Сила, тим сильніше ви, тим краще буде якість вашого життя, як ви можете забрати важкі речі, і протистояти травм краще.
 • Кондиціонер, тим більше гостей ви будете, тим краще ви можете тримати кров тече через ваше тіло, і ви можете мати енергію, потрібно робити те, що ви хочете.
 • Мобільність, чим більша рухливість, тим більше діапазон руху у вас без болю. Це також впливає на якість вашого життя.
 • Координація, тим більше контролю над вашим тілом, що ви маєте, тим краще ви можете отримати те, що ви хочете, не думаючи.
 • Здоровий діапазон жиру, занадто багато або занадто мало жиру може негативно вплинути на ваше здоров'я. Якщо ви можете тримати жиру в діапазоні шість пакетів, щоб плоский живіт, ви знаходитесь у здоровому діапазоні (приблизно 10-15% чоловіків і 12-25% для жінок).

Ви граєте в баскетбол, бігати марафони, плавати або лівої ваги, всі перераховані вище пункти допоможуть вам досягти хорошій фізичній формі. Діяльності, які входять в ставши пристосування включають в себе вправи, стретчинг, навик роботи (вправи, ігри, відпрацьовуючи техніку), і гарне харчування.

Питання не стільки в тому, що ви не хочете робити, але що ви готові робити. У вас є якесь обладнання--регульовані гантелі-у вашому розпорядженні. Ви можете використовувати їх, щоб допомогти побудувати силу і кондиціонування. Я збираюся припустити, що ви повний новачок, так що що-небудь допоможе. Ось приклад програми, ви можете зробити:

Тренування

Тренування B

Просто робіть ці вправи 3 рази на тиждень, чергуючи їх щоразу. Переконайтеся, що у вас є день відпочинку між ними.

Тепер, чому набори 5? Тому що ви заявили, Ви не хочете зробити великий. Набори з п'яти допомогти працювати на силу в діапазоні, що новачкові слід зосередитися на. У реальності, нічого в діапазоні 4-6 повторень буде працювати для ваших цілей.

Ваша мета повинна бути, щоб почати на самому низькому місці на гантелі, і продовжую збільшувати вагу кожен раз, коли ви виконаєте одну з вправ. З фермера прогулянки, ви, можливо, повинні почати з меншої кількості разів і поступово збільшувати до 10 хвилин. Коли Ви дійдете до максимального, що гантелі можуть дозволити собі ви, у вас є вибір: піти і купити ще гантелі, зупинитися на максимумі і зберігати (може вам нудно), знайдіть пікапа Sport ви можете грати.

На додаток до цього, будьте впевнені, щоб розтягнути після тренування. Приємна неспішна прогулянка, потім також може допомогти вам охолонути і вам крові через біль у м'язах. Це просто проста програма, щоб ви почали. Тоді виникає питання, це те, що може тримати вас цікавить?

+277
Al Crow 30 трав. 2015 р., 10:24:27

Нещодавно я дізналася, що для запобігання "роздутий" живіт, ви повинні договір поперечна м'яз живота при фізичних навантаженнях.

Не зовсім...

Ви не повинні намагатися активувати (ізоляції) поперечна м'яз живота (ТВА) безпосередньо, а робити нічого, крім прямого ТВА роботи.

Смоктати, як, що, намагаючись робити присідання або випади і станова тяга або жим лежачи або підтягування або що-небудь подібне, що це погана ідея.

Я не буду вникати, чому. Замість цього, я просто посилання на відео доктор Стюарт Макгілл (в основному у світі авторитетом у галузі болі в попереку і хребті), чому ви повинні готуватися, а не смоктати прес ст. Коротше, бадьорить, захищає ваш хребет, всмоктуючи дестабілізує хребет і збільшує потенційний шкоду якщо ви насправді намагаєтеся навчити вправ під навантаженням.

Якщо ви переслідуєте профілактики роздутий вид і ви намагаєтеся навчити ТВА безпосередньо, ви повинні тренувати його прямо на четвереньках (чотириноге положення) або на спині (швидше за все в deadbug позиції).

Однак, я не можу з'ясувати, якщо я дійсно роблю скорочення правильно. Є вірний спосіб, щоб відчувати, що звуження і знаю що це поперечна м'яз живота, а не просто легким стисненням прямий м'язи живота?

Так, ліг на спину і знайти нутрощі вашого тазової кістки відносно низько. Біля твоєї промежини майже. Покладіть ваш вказівний палець і середній палець всередині м'ясистої частини тазу. І спробувати вакууму (смоктати) або тягнути пупок до хребта. Це теж майже як вправи Кегеля (як ваші м'язи тазового дна роботи-скорочення з ТВА), так воно і буде таке відчуття, що ви намагаєтеся не писати.

В кінцевому рахунку ви повинні відчути стискання пальцями, по суті, позаду прямого м'яза живота (РА, 6 кубиків м'язи). Ви повинні відчути сильне/фірма звуження за ними без особливої активації, але ви швидше за все не зможете зробити ТВА прямої роботи без активації РА. Вони зазвичай працюють разом, щоб ступінь.

Це добре усвідомлення вправа, перш ніж ви зробите які-небудь інші ТВА-орієнтованого навчання, як пилосос або deadbugs.

Все це, як мовиться, чесно кажучи, я знайти конкретні ТВА навчання застаріла і переоцінюють. Я до сих пір користуюся час від часу, з нагоди. Може, що-небудь, щоб періодично повертатися. Однак, багато досліджень, що ТВА речі з 2000-х була заснована на деяких хибна логіка. Було встановлено, що ТВА був затриманий у його звуження в нижній частині спини пацієнти болю, але це було більш ймовірно, що ТВА був відкладений із-за болю в спині і не болі в спині, які були викликані ТВА затримується.

Якщо ви робите це, це не повинно бути багато. Як тільки ви отримаєте повісити відчуття і дрібна моторика, швидше за все, можна перейти на інші речі і зовсім крапля ТВА роботи від рутини. Може бути, повернутися до нього один або два рази в рік, див. Якщо у вас ще є управління двигуном.

+247
Hannah Wardle 11 жовт. 2011 р., 09:23:45

По моєму розумінню індуїстські віджимання наступним чином:

 • почніть з позиції "V" віджимання
 • зігніть лікті, щоб опустити голову до суші, зберігаючи ваші стегна заблокована
 • по мірі наближення до Землі, випрямити тіло
 • завиток спину, в той час як, використовуючи свої руки, щоб підштовхнути вашу груди вгору
 • поверніться у вихідне положення (в якому сенсі)

Питання

Є (більше) правильний шлях повернення в початкове положення?

Які переваги або шляху?

+153
Erobaba 10 вер. 2012 р., 14:11:43

Як я зазначив вище, загальну калорійність раціону проти того, що ви робите-ось що важливо для ABS. Але на основі цієї задній частині конверта розрахунку на бодібілдинг форум, шанси виглядати буде проти, щоб ти падіння для жиру у відсотках, що значно в 3 тижні. Подивіться на це таким чином. Якщо ви на 15% жиру, а зараз 80 кг, то ви, за визначенням, несучи 12 кг жиру. Щоб потрапити в 10%, вам доведеться зробити щось на зразок втратити 4 кг жиру і додати 4 кг м'язів. Ви думаєте, що це реально здійсненне в 3 тижні?

З математичної перспективних...(є багато реального життя/фізіологічні аспекти, які можуть вплинути на це)

Поточна статистика : 158lbs, 15% жиру (я знаю, що ти може бути нижче, але варто підстрахуватися на високій стороні заради рівняння)

М'язової маси тіла: 134.3 фунтів
Жирова маса: 23.7 фунтів

Припустимо, що на кожен фунт ви втрачаєте, 65% жиру і решта 35% - це інші м'язової маси тіла. (Це може варіюватися для багатьох, але мені здається в деякій мірі реалістичним. Ви можете втратити більш високий відсоток жиру, який є добрим, але це просто означає, що ви досягнете своєї мети раніше. Крім того, це не всі м'язова маса, її інші речі теж.)

Так що...

Спираючись на наведені вище цифри, ви б 10% на позначці 145фунта. Що б поставити вас на рівні 130,5 кг м'язової маси тіла і 14.5 кг жирової маси. Ти втратив 13lbs все, з 4,3 фунта будучи м'язової маси та 8.7 фунтів бути жирова маса.

Так, близько 145фунта мета, 13lbs вниз.

13x3500 ліцензій = тотальний дефіцит кал 45500 потрібно.

Щоденний дефіцит 500cal: ~91 день (13 тижнів)
600cal щоденний дефіцит: ~76 днів (~11 тижнів)
700cal щоденний дефіцит: ~65 днів (~9 тижнів)

На закінчення,

Так, близько 8-12 тижнів. Ваш пробіг може змінюватись...

+139
nanoF 11 серп. 2015 р., 19:30:15

ПІД ЧАС ДВОГОДИННОЇ ТРЕНУВАННЯ В ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ

  1. Як часто у професійного бодібілдера пити воду?
  1. Скільки води треба в загальному?
  1. Він/вона п'є великими ковтками або маленькими ковтками?
  1. Це чудова ідея, щоб замінити воду з фруктовим соком або молоком?
+126
sonejka 25 лист. 2018 р., 04:16:05

На моєму iPhone, у мене Runkeeper і MyFitnessPal.

Запустити Зберігач це здорово, тому що він відстежує з допомогою GPS, де ви біжите, висоту, час, а також дає оцінку про спалених калоріях. Це також допомагає відслідковувати різні заходи, наприклад, їзда на велосипеді, біг, ходьба і т. д.

Преамбула: я не працюю або користі від MyFitnessPal, безкоштовне додаток в iTunes Store і досі має 5-зірковий рейтинг і сотні позитивних відгуків. Просто мені це дуже подобається.

MyFitnessPal також є дивним, я не можу сказати досить хороших речей про це. Вона обертається навколо щоденний щоденник, в якому відображається ваш цільовий калорій в день на самому верху. Ви введіть те, що ви їсте, і кількість калорій відповідним чином коригується. Вона також дозволяє вводити вправи записи, які можна перевезти через кордон з Runkeeper (вручну). Калорій від фізичних вправ також відображені в щоденний підсумок.

Інша велика річ про те, як MyFitnessPal, ви можете сканувати штрих-коди продуктів, які ви їсте, має тисячі продуктів в базі даних і все це безкоштовно. Так що якщо я їм йогурт, я просто сканувати штрих-код, введіть розмір порції і калорії далі включається як елемент додається в щоденний щоденник. Щоденник теж розбити на різний час прийому їжі, закуски і т. д.

Він не скаже вам точно, що поїсти, однак, ви можете легко шукати в базі даних страв, виберіть що-те, що смачно і відповідає вашої мети калорій і приготувати що. Я їм багато традиційні китайські страви і бази даних досі було все.

Ви також можете зберегти певну групу продуктів, наприклад, сніданку і повторно використовувати його в подальшому без необхідності повторного введення елементів або копіювати з однієї дати на іншу. Це особливо корисно для себе, хто їсть майже одне і те ж блюдо кожен день на сніданок.

Я тільки що виявив на MyFitnessPal, але це так легко у використанні і працює добре.

+58
Akshay Hendre 7 бер. 2012 р., 03:09:47

Існує багато видів тренувань. Добре продумана програма, призначена для розвитку сили, потужності, кондиціонування, і атлетизм спорт не зробить вас менш гнучким. Самі рухи в такій програмі зробить вас більш гнучким і навіть змусити вас поліпшити рухливість в порядок по повній програмі.

Відмінними рисами такого підходу є повний діапазон руху, вправи, як глибокі присідання, вправи, які вимагають правильної постави, як тяга, і баланс між штовхати і тягнути.

Щоб (за)узагальнювати, бодібілдинг-стиль навчання часто не враховує ці фактори і заважає мобільності, в той час як Олімпійські-баскетбол стиль навчання, при необхідності робить досить гнучкі плечі, стегна і підколінні сухожилля.

+50
jhNz 30 січ. 2016 р., 16:57:05

Це безліч речей, які ви можете використовувати. Ось список, який я пропоную:

 1. Підняття планки
 2. Крейда
 3. Пісок (я роблю це коли я роблю мої спартанські гонки, прямо перед поперечина)

Звичайно, якщо немає піску, я пропоную чого трохи крейди руб. на руки, перш ніж робити своє підборіддя UPS. Це вичерпається ваші руки і дозволяє підняти себе набагато легше.

Підняття планки допоможе також, але я не рекомендую використовувати їх всякий раз, коли ви робите вправи. У довгостроковій перспективі, вони допоможуть вам виконувати вправу, але і нехтувати своїм передпліччя.

+49
Abdirahman haji 11 січ. 2020 р., 09:08:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil