60-річний батько проходить після 1/2 години гри в бадмінтон

Моєму татові виповнилося 60 років. Я ніколи не грали у якому-небудь виді спорту за 30 років. Однак, він працює з географією і іноді (може бути, тиждень, місяць) він в похід у джунглі, як частину його роботи.

Нещодавно, серцевий лікар виписав йому ліки. Зараз він приймає серце таблетки щоранку.

Сьогодні він сказав мені, що він хоче грати в бадмінтон зі мною. Це 1-й раз він займався спортом. Так ми грали протягом 30 хвилин. І раптом він відчув втому і сіл. Потім, прямо в той час, я побачила, що він заснув. Я спробував покликати його, але він не прокидався. Тому я кинувся на вулицю і викликати швидку, але тато раптом прокинулися.

Він просто відключився на 5 хвилин. Він сказав мені, що його лікар сказав, що він повинен робити вправи в ходьбі тільки.

Моє питання полягає в тому, що "бадмінтон-це занадто багато для 60-річної людини?"

І "що я повинен робити зараз?"

 • Скажи йому, щоб перестав грати у бадмінтон
 • Скажи йому, щоб робити вправи в ходьбі тільки

Я дуже переживаю за нього. Я думав, що в нього міг статися інсульт. Я думав, що оскільки він приймав таблетки кожен день, що може допомогти йому відновитися.

+236
Billeh 30 лист. 2013 р., 03:51:26
38 відповідей

Я б хотів сам на 100м спринт, хто-небудь знає про фигне або додаток, який робить це? Я не член клубу, я б просто цікаво, що мій час було. Я знаю, що є кілька GPS годинник і такий доступний, та я дивувався, якщо хтось мав досвід з ними.

Спасибі!

+994
wbdevlop 03 февр. '09 в 4:24

Я думав про отримання kickscooter (дорослим) і катаються на самокатах і працювати для фітнесу і транспорту. Мені треба йти, може бути, 4-5км.

Мені просто цікаво, тому що ви повинні тиснути ногу, робити самокати зношується ваша взуття? Вони підходять, щоб носити черевики роботи з ними? Які найкращі туфлі на скутері?

+983
BigK 3 черв. 2011 р., 23:33:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я на більш або менш інтенсивний режим тренувань в останні кілька тижнів. А у мене гонка на велосипеді протягом двох тижнів мені потрібно знайти час, щоб почати сповільнювати своє навчання і почати невеликого періоду спокою перед гонкою.

МО: Сила
Ту: Кардіо
Ми: Сила
Че: Кардіо
О.: Сила
СА: Учасник
Су: Піца

Кардіо в першу чергу означає їзда на велосипеді протягом декількох годин (50-100км) в день. В залежності від мого настрою і погоди я іноді додаю півгодини плавання в ранкові години.
Сила означає або 5х5, як я тільки що перезапустили його вага коливається в нижній частині (близько 30-40кг залежно від вправи).
Я додати деякі вправи (віджимання, підтягування, стійки на голові, дощок тощо), йога та інші кардіо кожен зараз і потім, коли мені нудно.

Гонка через два тижні в суботу, як я повинен знизити інтенсивність тренувань?
Коли перестати додавати вагу в 5х5?
На який день я повинен повністю зупинити роботу?

Примітка: Я знаю, що ця програма тренування пахне перетренованості, будь ласка, ігнорувати цей факт. Я знаю це сам, я можу зараз тримати його, і я більше зацікавлений в задоволення працювати, ніж успіхи. Крім того, я не можу тримати його набагато довше, як тільки я знову навчатися.
Примітка 2: ігнорувати, що це питання йде про конкретному випадку, просто відповідаю, як подія ще 2 тижні, так як там завжди буде ще одна гонка через два тижні.

+946
user128095 28 жовт. 2012 р., 12:12:16

Ви повинні знати, що ІМТ є поганим показником, якщо ви не середнього віку з сидячим способом життя.

ІМТ був розроблений як інструмент, щоб подивитися на середні значення за великим населенням не як індивідуальний інструмент оцінки. Хоча, за його популярності стала інструментом де-факто використовується багатьма для цього, коли це не так влаштована.

У вас є два варіанти, ви можете подивитися на себе в дзеркало і думаю про те, як ви відчуваєте про своє тіло / фітнес / сили, а потім поставити перед собою певні цілі і зробити правильний фітнес-оцінка, де вам буде нараховано на ваш фітнес і сила, а також мають свою вагу і жирові відкладення вимірювання. Потім ця інформація буде використовуватися, щоб надати вам деякі цілі і розумний план для досягнення цих цілей.

У відношенні до того, щоб стати стрункішою, це багато в чому залежить від того, що ви поклали в ваш рот , якщо ви працюєте важко. За останні три місяці я пішла від 72кг до 76кг і втратили 6% жиру. Я не приймаю протеїнові добавки. Я роблю величезну кількість кардіо, а також двох сесій ваги за тиждень. Так що це компенсується великим поглинанням в кількості їжі, яку я їм.

Якщо ви працюєте і почати втрачати жир тіла, ви будете нарощувати м'язи, але якщо ви робите велику кількість кардіо, а не силові тренування або ваги і не змінюється, як ви їсте, ви можете знайти вас виглядати стрункіше.

Якщо ви вирішили зробити комусь, щоб зробити ваше згадка оцінки їм, що ви хочете набрати вагу і обговорювати з ними кращий спосіб, щоб зробити це. Це займе деякий час, але з правильною програми і харчування ви можете бути рухається в правильному напрямку.

+914
Drazen Krsmanovic 12 вер. 2015 р., 04:32:59

Стандартний коментар, Коли люди скаржаться на біль при виконанні фізичних вправ, особливо якщо мова йде про голови або грудей, призначити зустріч з лікарем, щоб бути впевненим, що це не проблеми зі здоров'ям.

Що сказав, Ідея торохнути гідне припущення. Якщо це на один раз, цілком можливо, що у вас була головний біль, яка тільки стає очевидним, коли ви отримали деякі удар у вашу систему. Поза цього, ви правильно дихати, або дихати нормально або різкий видих з хітами? Мій досвід показує, що багато людей або тримають їх дихання або спробувати випустити його на постійному рівні шляхом штампування. Що може підняти ваш кров'яний тиск і частоту серцевих скорочень, які можуть викликати головний біль. Як правило, ви також отримаєте трохи більше рум'янцю на обличчі від напруги.

+881
cnu 20 лют. 2011 р., 17:54:59

Ось як я роблю це (у мене Fitbit однієї).

Коли я роблю дію, я думаю, виробник не відстежувати правильно (їзда на велосипеді, або спорт), я переключаюсь на запис/сплячий режим (вони однакові). Я тільки роблю це так, що я можу згадати, як довго, що економічна активність.

Потім, пізніше, через веб-інтерфейс, я входжу в реальній діяльності, час і тривалість (використовуючи інформацію з мій режим запису, щоб мати точний старт/стоп рази).

Діяльність секції інструкції написано "всі кроки і калорії, записані на ваш трекер перевизначаються на час вручну реєструється активність за рахунок дії введених значень. Це гарантує, що ваші кроки не зараховуються двічі, як вручну реєструється активність правильний час початку і тривалість."

+862
Sebas 6 серп. 2015 р., 21:11:02

Стегна все ж трохи відрізняються. Більшість людей перетворювати свої пальці, щоб переконатися, що їх коліно сліди їхніх ніг. Що сказав, присадкуватий стійки дозволяють масово змінюватись в залежності від типу і спорт: пауерліфтинг проти Олімпійських та безліч присадкуватий видах: безпека бар, спині, присідання, Передні присідання, накладні присідання, Сіссі присідання, Zercher приземкувата, приземкувата будка, висока панель, низька панель...

Особисто я роблю багато самозахоплень і майже з усіма з них я беру трохи іншу позицію. Я виробив свою позицію на наступні 3 місяці лінійної прогресії на них, щоб знайти те, що було комфортно.

Тримаючи ступні паралельно і вперед тисне/крутний момент на щиколотку і не дуже ефективним для зберігання дуже важких вантажів, як це часто може привести до вас переносячи вагу на зовнішній край стопи, а не Центру/середини стопи.

Навпаки, пальці стриміли далі, ніж коліна відстежувати причини крутний момент на колінному суглобі.

Моя порада проста: присідання в положенні, яке здається природним і знижує/усуває болі в коліні, не коліна, прогинаючись або нижній згинання хребта.

Я рекомендую знайти присадкуватий бар безпеки, якщо ваш тренажерний зал має один, вони можуть усунути багато спільних питань з самозахопленнями, коли використовується правильно.

+860
jaz2021 z 6 серп. 2018 р., 17:13:00

Що краще? Мені сказали, що calisthenic вправи набагато краще, ніж важка атлетика.

У минулому я ходив у тренажерний зал щодня до 2 тижня тому, коли мені сказали, що calisthenic вправи насправді можуть зробити наше тіло ще більш розпатланим і краще, ніж важка атлетика, так що я вирішив спробувати calisthenic вправи.

Різні тренери кажуть мені різні речі, тому потрібно трохи допомогти в отриманні кращого уявлення про що краще для мене. Я хочу більше розпатланим одночасно працюють на силові тренування, але не хочете йти для підняття важких і calisthenic вправи.

+849
BetEliza 9 вер. 2019 р., 23:45:45

Для мене найкращий non-естетична вигода для управлінням зовні набагато краще, піт випаровування (якщо погода дозволить), і, отже, холодніше температури тіла протягом пробіжки. Мій тренажерний зал з кондиціонером і вентиляційний отвір близько до моєї улюбленої біговій доріжці, але не досить близько, щоб пробити пролом у моєї божевільної пітливості. А коли я біжу на вулицю, навіть на декілька більш високу температуру, переміщення повітря через моє тіло, проходячи крізь нього, плюс вітерець, робить величезну різницю в тому, як спітнілий я отримую:

 • Бігова доріжка: моя футболка майже 90% мокрий.
 • Поза: моя футболка-це 25%, а мокра.

Так, з цієї причини, зовнішній біг-це насправді, для мене "лінивіше" справа в тому, що досвід набагато більш приємним, так як я не стільки перегрів.

Що сказав, благо quantifiability моєї ПАРЄ (так як у мене немає GPS-годинник) на біговій доріжці є великою перевагою, і це набагато легше привчити до певних електрокардіостимуляції цілі на біговій доріжці.

+820
Skribe Martinez 16 жовт. 2018 р., 03:40:05

Цей 2010 дослідження може пролити трохи світла на ваше питання. Він дивиться на пошкодження (і потім повторне посилення) сухожиль.

Мікротравми можуть виникати, коли зв'язки надколінка піддається екстремальним сили, такі як швидкий розгін-гальмування, стрибки і приземлення. Заднього проксимального відділу сухожилля надколінка піддають велике широке сухожильна сил порівняно з передньої області, особливо з стрибки діяльність і глибокі присідання вправ, з силами до 17 раз вага тіла приділяється надколінка Олімпійському штангісти.

Підвів до мене цієї держави (просто) адаптації на рівні вправи виробляють мікро-травми сполучної тканини (сухожилля, в даному випадку). Продовжуємо далі:

Навантаження сухожилля в контрольованій атмосфері, вільної від надмірного використання з прогресивні стрес покращує функцію сухожилля.

Тому дослідження говорить, що прогресивної тренування вага допомагає вашому сполучної тканини, яка є свого роду очевидна, так як сполучна тканина, що дозволяє м'язової сили насправді діють на що-небудь (кістки).

Зокрема, відповідаючи на ваші питання:

Чи можна дати кількісну оцінку моєї спільної сила прогресу?

Я не знаю, яким саме чином сказати, що сухожилля X сильніше, ніж це було вчора. Також "суглоби" складаються з багато тканини. Сухожилля, зв'язки, Бурси мішки, хрящів, міні-м'язів і т. д. Єдиний спосіб я знаю, щоб сказати моє плече "стик" міцніше буде робити верхній прес важче, ніж я міг раніше, або стійку на руках віджимання, або щось в цьому роді.

Який тип навчання сприяє сильніше + здорові суглоби? Можете обидва бути досягнуто з однаковим стилем навчання?

На основі вивчення посилання і все анекдотично і експериментальних я знаю, це про прогресивного програмування. Вам необхідно збільшити навантаження на суглоби так само, як і м'язи, в цілях адаптації до статися.

Що стосується аспекту безпеки, більшість з них зводиться до вибору правильних вправ і виконувати їх правильно: присед, станову тягу, рядка (або чисті), і верхній прес. Кинути в підтягування, віджимання на брусах, і жим натиснувши на досить повну систему. Ви не могли нічого зробити, але ті й досягти феноменальних результатів.

Це загальна відповідь на багато запитань тут, але я хотів вказати вам в напрямку прогресивного програма силових тренувань , яка має продуману збільшується в обсязі і вазі.

Одна річ, я б дуже уникнути вправи ізоляції. Біцепса кучері, трицепсів відкати, зап'ястя кучері і т. д. Якщо у вас є дуже вагомі підстави (підкріплені розумний погляд) дотримуватися складових ліфтів. Ізоляція вправи-чудовий спосіб зруйнувати суглоби в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

+754
Honza Novotny 24 груд. 2012 р., 22:31:31

Цей відповідь приходить у себе після 5+ років питання, яке задають, тому його спрямований більше на майбутнє пошуковик, ніж до ОП.

Перший раз я пробігла всього 1 км по пухкому піску (на пляжі) я насправді були хворі ноги, прес і сідниці протягом 1-2 днів після запуску. Так само, як ОП, я б втік різної довжини на різні види поверхонь, без будь-яких проблем. Болять прес і сідниці свідчать про те, що пісок працює "ядро" досить інтенсивно.

Біг по піску сильно відрізняється від роботи правильної поверхні - окрім більш широкого діапазону руху, ваші ноги повинні працювати важче, (що передбачає більший упор на всі м'язи/сухожилля/зв'язки на нозі), щоб зіштовхнути з кожним кроком - маленький стабілізатор м'язи, які рідко використовуються на регулярній поверхні потрібно штовхати в дію на м'які поверхні. Що ще більш важливо, з-за зміни характеру сипучого піску вашої основної роботи набагато важче, ніж просто підтримувати рівновагу і поставу (отже, необхідно сильне ядро/сідниці).

Так що в цілому, ви переборщіть без практики, ви будете мати звичайний стрес, пов'язаний з травмами. Але якщо ви працюєте до нього і зробити необхідні основні зміцнюючі вправи, ви могли б фактично насолоджуватися його як повноцінне тренування, так як зараз я роблю. Ви також помітите, що біг по піску значно покращує відчуття рівноваги і допомагає поліпшити (швидкість і пози) ваш звичайний біг, а також.

+749
Juan Castro 6 серп. 2016 р., 07:09:53

Під час навчання я брав участь в експерименті, де ми повинні були підтримувати присідання від різного ступеня включення і виключення вібраційної платформою. Вони порівняли пульс і споживання кисню, щоб побачити, якщо вона мала ніякого ефекту.

Я вважаю, ідея в тому, що коли ви знаходитесь в глибокому присяд, кровотік в ногах стає оклюзії завдяки тиску на напружені м'язи на ваші артерії. Ось схожі, опублікованим дослідженням. З-за оклюзії, ви б з початок втоми, тому що ваші м'язи не отримують достатньо кисню і, отже, повинні працювати в анаеробних умовах.

Результати дослідження не показали жодних переваг при використанні вібруючої платформі, яка була результатом інших (незалежних) досліджень, а також. Як відмову, мій університет подали в суд на Powerplate, тому що вони опубліковані деякі дослідження, які стверджують, вібратор не працює, так що ви можете зрозуміти мій скептицизм. Однак, інші групи опублікували результати , які були більш позитивними.

У будь-якому випадку, як Бэрин коментує: ви можете отримати відмінні результати за допомогою традиційних силових тренувань, так що ви просто не потрібно виброплатформами

+629
Amy Pellegrini 4 жовт. 2016 р., 13:18:36
 • Пропустити соди. Це зробить вас роздутою.
 • Сухарики та інші вправи, безумовно, допоможе.
 • Але, в кінцевому рахунку, зводиться до дієти, фізичні вправи і втрата ваги.
 • Завдання 11% жиру якщо вас цікавить рельєфний прес або кубики.
+628
engreimor 26 лют. 2013 р., 20:49:16

Тумак обертача група складається з чотирьох м'язів, які зазвичай іменуються як сидить.

Надостной, Подостной, малої круглої і підлопаткових. Більшість з них служать для обертання рукоятки, хоча надостной несе відповідальність за викрадення людини (рух тіла) верхній частині руки.

Застереження - всі перераховані вправи повинні виконуватися з легким вагою або опір смуги. Вони не особливо сильні м'язи порівняно, і форма має першорядне значення. Якщо зроблено неправильно, це буде легко травмувати/погіршити травму.

Крім того, вправи повинні виконуватися повільно, 2-3 секунди, коли йде проти сили тяжіння, 3-5 секунд при поверненні.

Ось список вправ, які допоможуть зміцнити сидить група:

 • Сторона бреше зовнішньої ротації - вершки, вражає всі м'язи цієї групи. Лягти на бік, верхня рука вздовж тіла, нижня рука поперек живота. (Як якщо б твоя рука була на перев'язі). Просто поверніть рукоятку, зберігаючи 90 градусів вигин, поки руку, вказуючи на стелю. Поверніться у вихідне положення.
 • Схильний викрадення - встаньте на коліна на лаві, верхньої частини тіла горизонтально на підлозі. Долоні повинні дивитися в бік тіла, підняти прямо в сторону. Не підняти минулому горизонтально на підлозі. Поверніться у вихідне положення.
 • Вертикальні коливання - те ж, що схильний викрадення, але вперед (так якщо ви були стоячи, руки над головою).
 • Рядки з обертанням - ж уклінну позі, виконати підряд, поки верхня рука паралельна підлозі, коліно повинно бути під кутом 90 градусів, передпліччя, як і раніше, вказуючи на підлогу. Зберігаючи верхні паралельні рукоятки, повернути плече вперед, поки його теж паралельно підлозі. Зворотний цілі руху.

Для всіх цих, без ваги або розділ віник ручкою для захоплення, і подивитися, якщо є які-небудь болі. Якщо є біль, можливо, що у вас є наброс м'язів або ще що-то також відбувається. Якщо вага не виробляє ніякого болю, рухатися дуже легкий вага і легка група.

Нарешті, в той час як це добре для реабілітації та зміцнення його, якщо це хронічний тип травму, тому що плаваю вже років (як мої плечі, вони сміття), цілком можливо, що свій заплив форма сприяє цьому, і я, можливо, хороший хід тренера погляньте і подивитися, якщо у вас є які-тактний несправностей, які є причиною цього. Це не добре для реабілітації тільки щоб знову травмувати.

+598
Finn Henderson 30 вер. 2017 р., 10:55:46

В залежності від того, як втомився ви відчуваєте, піднявшись на кілька сходових прольотів, вона також може стати медичною проблемою. Я нещодавно був друг, який був дуже низького рівня гемоглобіну в крові, але не знали про це. Єдина "проблема" були схожі на витривалість і питання втоми навіть помірні фізичні вправи. Якщо ви турбуєтеся про це, нанести візит до вашого лікаря і попросіть їх перевірити вас на загальний стан здоров'я і рівень крові, щоб виключити інші проблеми, ніж малорухливий спосіб життя.

+572
vector 13 лист. 2017 р., 21:41:48

Я 330lbs і думав про те, щоб почати вправу спочатку 1 раз у тиждень, і як моє тіло звикне, додавати ще раз в тиждень... наприклад, якщо я роблю вправи в понеділок і отримаєте до 320 кг і моє тіло застрягне в 320lbs тоді додам день до своїм звичайним справах, як в середу. Буде різниця?

+563
ankazavr 7 черв. 2014 р., 19:54:20

Чи знаєте ви про те, щоб почати сила ? Це лінійна програма тренування прогрес, який може допомогти своєму другові досягти своїх цілей. Я бачив багато людей швидко отримати вигоду з цієї програми. Я хотів би додати, що ваш друг може отримати вигоду з використання складних вправ, повну тренування тіла. Програма також включає в себе тяги, накладні преса, лава для преса і влада прибирає. Ви, можливо, захочете, щоб уникнути сила очищає і підтягування, якщо ваш друг важко.

Програма в основному починається з порожньою штангою, щоб почати з присідань і додавання 5-10 punds, коли людина відчуває себе комфортно. Вправи виконуються в 2х5 розминок + 3х5 нормальних комплектів.

Причина я згадую це тренування з-за пунктів 2,3, описаних вами у вашому пості. Рівень складності легко впорається на початку і Ваше тіло адаптується до нього дуже швидко, як обсяг тренування менше. Тим більше це психологічно допомогти, коли ви можете виміряти ваш прогрес та насправді бачити себе сильніше.

Ви можете подивитися на відео, як Марк Rippetoe вчить присідання, я не впевнений, якщо вони доступні онлайн.

Удачі !!

+559
crocboy 30 жовт. 2013 р., 21:39:03

Я знайшов відео під назвою спартанські поклони. На цьому відео-вони тренуються квадрицепси, який є частиною ноги, що я хочу набрати м'язову.

Чи можна виростити квадрицепси, виконавши цю вправу?

Я один раз в тиждень в футбол за дві години, це впливає на поганий ріст м'язів?

Крім того, я багато ходжу в день. Зробити це і футбол зроблять мої м'язи м'які?

Я повинен зупинити тренування я роблю чи ні? Скільки часу потрібно тренуватися в день?

+555
tyty221 24 груд. 2013 р., 08:33:40

М'язова маса відповідає м'язової сили. Це вони так воно і є і завжди була. Тепер вони еквівалентні? Немає. Ви хочете потрапити на солодке місце, між м'язової сили і гіпертрофії? Житейська мудрість говорить нам це робити 3/4 набори з 5-8 повторень, до відмови. Ви досягли 7-8 повторень у вправі? Потім збільшувати навантаження! Є багато хороших вуглеводів і білків, а м'язи будуть ставати сильнішими і більше. Багато з тренажерний зал глядачі, здається, забув всі мантри підняття важких речей: Це прогресивна перевантаження. Не дозволяйте собі плато. Просто не штовхати його! Щотижня повинен бути реп або два більше, або на 5% збільшити вагу, який ви піднімаєте!

+541
matvs 1 серп. 2019 р., 14:20:32

Чим більше повторень ви можете зробити, тим більше ви просуваєтеся до тренування на витривалість. Тобто, ви розвинете м'язи, які можуть виконувати ті ж рухи знову і знову, не втомлюючись, як легко.

Більш важкі ваги з меншою кількістю повторень для нарощування м'язової маси. Це, як кажуть, просто виконуючи 10 комплектів віджимання по 5 повторів не буде нарощувати м'язову масу, якщо ваше тіло сприймає свою вагу як "важкий".

Якщо ви можете виконати 5 віджимань і відчувати, що ви нічого не зробили, ви б не наростити м'язову масу або рухатися до цього державі витривалість. Так що дійсно, відносно, як ваше тіло реагує на стрес, розміщених на ньому. Для порівняння, подивіться на ноги, на витривалість бігуна (думаю 1 сет з 50 повторень) проти спринтера ноги (думаю 1 сет з 5 повторень).

+523
DrBinod Shaw 16 квіт. 2014 р., 00:43:24

деякі статті кажуть, що я повинен взяти більше вуглеводів, тому що моє тіло голодує, але вони також розрахунку з фізичними вправами, якщо б я дотримуватися 100-140 грам, я буквально їдять ту ж їжу, як і раніше я почав

Не впевнений, що ти щось плутаєш тут. Це означає, що, коли ви спочатку сідаєте на дієту, не раптом вирізати всі вуглеводи, тому що ваш метаболізм сповільниться. Це відбувається тому, що вуглеводи є м'язи, щадні, і без вуглеводів та енергії, ви в якийсь момент втратити м'язи, якщо ви втрачаєте м'язи, ваш метаболізм сповільнюється, і ви не спалюєте так багато калорій, тому ваша втрата ваги зупинилася. Коли ви їсте вуглеводи, переконайтеся, що ви їсте їх прямо навколо ваших тренувань і чи вранці, так як це, коли ви найбільш чутливі до інсуліну і найменше для зберігання вуглеводів у вигляді жиру.

вони також відзначають, що мені потрібно принаймні один грам білка на 1 кг маси тіла, але деякі говорять, що в м'язової маси тіла, що становить близько 60 грам, враховуючи, що ~50% мого тіла-це жир (якщо пристрій для вимірювання правильний)

насамперед, це має бути 0.8-1.5 г білка на кг маси тіла (не кг), і ні, це не залежить від м'язової маси тіла, хоча це було б більш важливо, чим більше у вас м'язів. Білок абсолютно необхідний для втрати жиру, так як це важка макрос, щоб перетворитися в жир, має високий термогенез (ваш організм спалює більше калорій під час зриву), щадить м'язи і провокує синтез білка (добре для обміну речовин), змушує вас відчувати себе повним і...переконайтеся, що ви отримаєте не менше 0,8 г на кг маси тіла.Не слухаю нічого іншого, це м'язової маси тіла, що ви чули тут не діє, їсти якомога більше білка, не переходячи свій ліміт калорій.

майже в кожному джерелі говориться, що 5-6 прийомів їжі в день є оптимальним для втрати ваги, але я не впевнений, що тоді розпад глікогену навіть починає?

Це один з найбільших міфів у харчуванні, вам не потрібно з'їсти 5-6 прийомів їжі в день. Люди думають, що після прийому їжі має термогенний ефект на метаболізм, то чим частіше ви їсте, тим більше калорій ви спалюєте. Це не правда, є багато досліджень спростовують це (сума їж пропорційна термогенез не частота). Причина 5-6 прийомами їжі зазвичай це відбувається тому, що легше розділити ваш макрос повітрозабірники в 5-6, а не 3 великих прийомів їжі. Також, харчуючись часто, змусить вас почувати себе ситим більш часто. Однак, ви згадуєте розпад глікогену і ви насправді маєте рацію. Чим частіше ви їсте, тим менше ви знаходитесь в голодному стані і, отже, тим менше часу ваш організм має розщепленню вуглеводів для енергії (я.е ви не досягнете розщеплення жиру, оскільки ти постійно ламається вуглеводів), і тому я сказала тобі з'їсти вуглеводів навколо тренування, а не в будь який інший час, якщо ви дійсно серйозно ставитеся до втрати жиру. Це означає, що до і після тренування (1-2 години в обидва). Хорошим підходом було б, щоб з'їсти сніданок, обід, перед тренуванням прийом їжі з вуглеводів, після тренування вуглеводи, вечеря...таким чином у вас є багато часу між прийомами їжі, щоб спалювати жир під час спалювання вуглеводів для тренування, а не м'язи.

Я думав про наступні кетогенній дієті, але я не впевнений, якщо кількість жиру радить це добре для мене? Я маю на увазі, якщо я не рахувати калорії, тільки вуглеводи, все в порядку?

Це не те питання, яке ви повинні задати собі. Кетогенна дієта має свої переваги і недоліки. Це важко слідувати, але дасть вам результати. Однак, якщо ви дбаєте про свою продуктивності в тренажерному залі, це не найкраще. Якщо ви дійсно дбаєте про втрату жиру, кето працює...ніяких питань про це. Кількість жиру є дуже високою, оскільки це визначення кето, але якщо ви добираєтеся, ваш жири з здорових джерел, таких як яйця і avacado це нормально.

якщо ні, скільки калорій я повинна прийняти, і як це розбити на вуглеводів, білків і жирів?

Ви важите 110кг, так що навколо 242lbs. Ваш RMR-це, ймовірно, близько 3000 калорій в результаті, і, таким чином, якщо ви споживаєте 3000-600 = 2400 іш калорій в день, кожен день постійно, ви будете перебувати в калорійному дефіциті і, отже, схуднути. Це, 1г на кг ваги від протеїну, значить 242lbs х 4 = 968 калорій з білків, жирів і вуглеводів до вас, щоб маніпулювати. Хорошим правилом є, щоб дозволити жири складуть 20% від калорійності їжі і решта з вуглеводів. Якщо це не працює, тоді ви повільно набираєте жири при налаштуванні вуглеводів вниз. Ваше тіло є унікальним для вас, і тому вам доведеться трохи поекспериментувати, щоб з'ясувати, що працює для вас. Якщо через кілька тиждень 2400 калорій не призводить до втрати жиру, то ви просто зменшіть це число на 100-200 і повторіть..це так просто, що не все так просто, її присвятили і приклеїти до нього.

А чому ви набрали вагу, ви просто скоротила калорії занадто сильно. До такої міри, що ваше тіло пристосуватися шляхом уповільнення метаболізму вниз. Якщо ваш метаболізм знижується, ви спалюєте менше калорій, так що якщо ви зупинилися на дієті, калорійність надлишок збільшився б більше, ніж раніше. Крім того, ви, ймовірно, втратили частину м'язів, яке буде означати, ваш метаболізм сповільнилося в результаті знову. Як і у всьому, здійснювати поступові коригування в наступний раз і ви будете у порядку протягом короткого періоду часу.

+517
Pierocska 27 лист. 2016 р., 23:45:46

Враховуючи те, що ви сказали - що ви відносний новачок, і ви працюєте, щоб не бути худим жиром - Я не думаю, що рутина-це особливо добре. Через перекриття в підпрограми (повтори тощо плоскої лаві/похилій лаві і присідання/жим ногами) і кількість повторень, це здається звичайним, для кого-то, хто зацікавлений в наборі м'язової маси/естетика. Немає нічого поганого в тому, що в якості мети, але це не схоже на тебе (і навіть якщо це була ваша мета, ці програми проміжні). Я теж не фанат машина Сміта для перерахованих ліфтів; ви отримаєте більше користі з вивчення рухів з вільними вагами.

Якщо ви шукаєте пропозицію програми, як-небудь 5х5 і стартову силу і хороші програми для людей, які хочуть розпочати силові тренування.

+509
Amanda Clevenger 11 лют. 2013 р., 10:43:42

Я 6'4 250 фунтів, а нині бразильського джиу-джитсу та кікбоксингу практик (хоча я дуже рідко конкурують). У мене є кілька улюблених методів, які я використовую, щоб залишатися в пристойній формі боротьби:

Двома руками, легені (~35 фунтів в нашому випадку) гирьового гойдалки. Я дійсно намагаюся зосередитися на водінні дзвінок, і через кульшовий дій піп у дзвін вгору. Вибухонебезпечність, особливо в стегнах, відмінно підходить для доповнення ударної потужності.

Я теж недавно закохалася в кувалду. Багато людей потрапили шин в приміщенні, але я віддаю перевагу, потрапивши купи щебеню, для чого це коштує. Я зазвичай чергуються з обох сторін з допомогою 12 фунтів молоток.

Я зазвичай дизайн моєї тренування в інтервалах залежно від тривалості туру я тренуюся для.

Наприклад, якщо я тренуюся для 3-хвилинних раундів, я буду робити махи КБ на хвилину, гойдалки санки на хвилину, потім тінь коробка (зазвичай працюють на основі певного набору комбінацій на хвилину).

Решта скільки часу ви відвели в перерві між раундами, і повторити цикл максимальна кількість раундів поєдинок може продовжуватися.

Це напевно газ у вас досить добре. не перестарайтеся, особливо перші кілька разів. Я тренуюся в класі два рази в тиждень, піднімати важкі три рази, виконувати легку аеробну роботу двічі, а високоінтенсивні анаеробні кардіо тренування як це максимум два рази на тиждень (рухливості і гнучкості коли я можу). Що сказав, Ви, ймовірно, повинні відчувати його на собі.

+483
TanguyP 12 бер. 2011 р., 23:57:45

Я працюю близько 11 років (мені 37), але останні п'ять років були складніше тренувань в стилі кроссфіт. Я був найскромніший і найсильніший, який я коли-небудь був і любив їх....але naggig болі в спині змусив мене зупинитися близько шести тижнів тому від цих тренувань. З тих пір я займаюся кардіо речі (велосипед, плавання) і намагаються отримати якісь classses вага в тренажерному залі, але я набирала вагу, відчуття першіння і млявий весь час і не спить. Я їм дуже чистий прямо зараз по боротьбі з падінням фізичних вправ. Я міг би працювати моє тіло так сильно за останні 11 років, що тепер, коли я зупинився, він просто не хоче нічого робити? Я боюся, що я ще молодий і все життя попереду, але не можу знайти нічого, що я можу зробити прямо зараз. Які думки?

+419
Aleesya Sofea Aleesya Sofea 31 жовт. 2015 р., 00:50:20

Я намагаюся визначити свій рівень метаболізму для TDEE калькулятор, але я трохи плутають про те, як вибрати правильний. Трохи про себе: мені 23 роки, чоловік, інженер-програміст, і кожен день по годині в тренажерному залі, кроссфіт.

Інші, ніж 1 годину я отримую по кроссфиту, більшу частину дня сидить за столом і/або ходити на мітинги.

Як мені класифікувати себе з точки зору мого метаболізму? Я відчуваю, що всю інформацію я отримав онлайн-це занадто розпливчасто

+388
Aniket Ozarkar 20 вер. 2019 р., 17:14:34

В інтерв'ю, Кіліан Джорнет сказав, що під час гонок в кінці він набрав 1 кг, за все, що він їв під час гонки.

- Півлітра до одного літра на годину.
Капсули кожні 30 хвилин від КПП світлофора до фінішу. 
- Я приймав їжу Лікід [рідкої їжі] два рази.
- Соляні таблетки в один або дві години для більшості гонки. 
- І кілька бутербродів на станції швидкої допомоги з помідорами, шинкою і сиром.

Скільки б я ні їсти, ні пити під час бігу?

+375
user596444 12 квіт. 2019 р., 00:48:28

Я хочу знати, що б бути кращий спосіб, щоб пробігти 5 км, якщо ви хочете схуднути. У режимі нон-стоп або приймаючи 10-хвилинну перерву кожні 2,5 км, так що мій серцевий ритм може піти назад?

+360
Barbara Hope 30 серп. 2016 р., 21:10:03

Я натрапив на ряд "тренінг" маски, які стверджують, щоб зменшити забір повітря робить ваші легені нібито працювати. це доведений наукою або просто трюк?

+338
Rob Den Werker 15 січ. 2013 р., 06:52:43

Я б, напевно, превентивно перенести мою п'ятничну тренування в суботу, але я згоден з Грегом на загальний підхід до тренування.

+318
Wieshawn 19 жовт. 2010 р., 17:24:02

Я б сказав, що це має ефект зниження тривалості життя.

Мій основний аргумент на користь цієї гіпотези є той факт, що обмеження калорій було науково доведено, щоб збільшити тривалість життя.

Що відбувається, коли ви знаходитесь на обмеження калорій?

 • Ваш метаболізм знижується через зниження споживання енергії. Чим менше ви їсте, тим менше енергії організм витрачати у вигляді тепла і т. д. (ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11113597). ( "FIRKO (жир інсулінових рецепторів нокаут) миша, спроектований так що його жирові клітини мають нормальні інсулінових рецепторів. У результаті тварини пообідати на нормальне кількість їжі, але ще виросту худий, стійкі до діабету, а також жити довше, ніж звичайно, мабуть із-за зміненого метаболізму мітохондрій." - Інсулін-це головний гормон ситості. З його дія блокується, в одній клітинної популяції, тривалість життя була досягнута http://www.ellisonfoundation.org/research/metabolism-and-caloric-restriction).
 • Харчові продукти містять речовини, які викликають окислювальний стрес в клітинах. Вправа також створює реактивну оксидів. Окислювальний стрес пошкоджує ДНК і має кореляції з раком, і зворотній зв'язок з довголіттям.
 • Він також уповільнює майже всі біохімічні процеси (процеси старіння в тому числі) в організмі, таких як накопичення білка в клітинах (наприклад. Альцгеймера) (ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17183154). "Тривалість життя мишей можна продовжити, просто тримати їх прохолодно. Іншими словами, незважаючи на дієти, Якщо тварин температура тіла тримається трохи нижче норми, строк служби може бути продовжено" - зниження температури викликає зниження метаболізму. http://www.ellisonfoundation.org/research/metabolism-and-caloric-restriction)
 • Сповільнюючи клітинні біохімічні процеси, ви також сповільнити темпи їх проліферації (ділення клітин). Роблячи це, ви знизите ризик виникнення мутацій під час реплікації ДНК, тобто ризик розвитку раку нижче. Довжина хромосомні теломери також повільніше, щоб скоротити, що було доведено, щоб бути відмінним показником тривалості життя. (http://learn.genetics.utah.edu/content/begin/traits/telomeres/)

Наші уявлення про здоров'я і благополуччя є взаємовиключними тривалості життя. Тобто, маючи тривалий термін служби не вимагають благополуччя у вигляді фітнесу. Вправи є дуже великим стресом для організму. Для як життєвий період довгого життя, наскільки це можливо, ваш кращий вибір, щоб обмежити калорії і постійно низької інтенсивності фізичних навантажень (в основному, залишатися активними, коли тобі 80 років, а коли тобі було 20, без здійснення частини).

Аргументи, як це дуже важко відстежувати, і пройде час, перш ніж аргументи, як моя буде доведена в людях, так це чисто спекулятивний на даний момент. Проте вони засновані на великих знань та численних наукових досліджень в області наук про життя.

Я хотів би додати, зверніть увагу на вправи. Я згадав, що вправа викликає оксидативний стрес. Дійсно, в невеликих кількостях. Це шкідливо для організму в гострій стадії, але в довгостроковій перспективі організм стає краще пристосований до вирішення цих форм кисню; підвищує ферменти і антиоксиданти, і допомагає захистити організм від такого стресу. Ось чому безперервне низької інтенсивності вправ, таких як робота по дому або прогулянки, краще-години в день висока інтенсивність фітнес-тренувань (en.wikipedia.org/wiki/Hormesis).

+270
mhk 20 трав. 2013 р., 11:01:32

Я хочу визначити верхній АБС, я зацікавлений тільки в програмах тренувань.

Мій раціон харчування-це добре, але я не думаю, що я роблю правильні тренування; у мене немає багато жиру і я хочу зосередитися тільки на цій конкретній області.

Де я повинен почати?

Я бачив багато в інтернеті, але я не можу сказати, що я вражений про них.

Підкажіть, які тренування дозволять показати верхній прес?

+193
tycrek 17 квіт. 2015 р., 23:18:50

Враховуючи участь вашу в 'спортивні єдиноборства', я рекомендую вправа, яка дає вам вибухова сила/обертальна потужність, необхідну для доставки розруха - кувалда enter image description here.

Ось посилання на RossTraining статей про це: http://rosstraining.com/blog/2007/02/20/good-old-sledgehammer/ http://rosstraining.com/blog/2008/04/02/sledgehammer-training-part-ii-new-article/

Я просто почала себе і вже відчуваю різницю. Коли я дивлюся на нову вправу, я дивлюся на застосування, низька вартість, легко наростити - і ви все це тут. Це коштувало $35 за M 12 фунтів кувалди, використовували старі покришки валяються і зробив кілька махів кожен день, поки я звикла до почуття.

Це старий базова вправа (кувалдою або сокирою працювати) використовують багато боксерів, не займе багато часу, щоб завершити (спробувати дістатися до 100 коливань - 50 з кожної сторони...) і забезпечує вибухову силу, що потрібно для єдиноборств доставки.

Рекомендація № 2 - важка сумка - нічому не вчить вас, як бити, як пробивати і важкий мішок забезпечує опір, необхідний для побудови форми і забезпечує швидку зворотний зв'язок. Ви отримуєте розминку обертальними ви хочете довго з кардіо.

+186
Benzi Milun 23 серп. 2011 р., 15:31:43

що у в'язниці, що вони відпрацьовують, як правило, 3-4 рази в день по годині за раз, при цьому постійно посилаючи ці повідомлення отримує шалені результати в м'язовому зростанні, але ви можете отримати великі ноги з власною вагою присідання, але ви будете мати, щоб об'єднати їх з динамічне напруження ноги вправи, а також робити їх повільно і вчасно додати рюкзак, повний вагу, щоб збільшити навантаження на ваші присідання, але це цілком досяжно. краще тюрма книга тренування одиночних фітнес Чарльз Бронсон, він перебуває в одиночній камері і геній.

+150
user3764953 10 серп. 2018 р., 20:29:19

Без використання ніг оббивка (як боксерські рукавички), немає ніякого способу, щоб побудувати м'язи навколо пальців, запобігання тертя кісток травми або заподіяння джеми, розриви, вивихи і т. д. Це включає багато кістки на верхній частині стопи. Ви можете стрічку разом пальці, щоб заручитися підтримкою від до травми - але це все. Є деякі системи, які увагу, використовуючи м'яч з ніг замість верхнього або ніг, але навіть практикуючі ці системи мають однакові (але зменшується) травми.

Я б рекомендував починати повільно і світло з контакту і працювати ваш шлях вгору з плином часу, щоб побудувати час потрібно зменшити кістка-кісток (будь-яка частина тіла) і психологічної підготовки, коли він відбувається.

+80
cjhjrbys 15 жовт. 2018 р., 14:58:09
Хтось, хто має важкий час додавання маси або м'язів.
+70
qwefcas 5 жовт. 2011 р., 07:12:30

Я хотів би зробити тренування кувалду будинку. На жаль, моя квартира не досить велика для шин, і шум-це проблема між мікрорайонами. Тому я шукаю менше і тихіше альтернативою для шин. Наприклад, можливо 12" кубик з поролону або гуми?

+51
user11038 12 лют. 2015 р., 06:38:23

Немає вправа "поганий" швидкість пробивки. Ви не хочете додати додаткову масу після боїв у вищій ваговій категорії менш дивним, але біцепс Вправа не буде перешкоджати вам пробивати швидкість. Ви хочете зосередитися на тренуванні вашої швидко скорочуються, м'язові мій робити вправи, які зосереджені як можна швидше, коли занурюєшся влади. Думаю вибухонебезпечних ФАПЧ типу UPS, де ви Clap ваші руки або набивний м'яч кидає, де ви намагаєтеся кинути його як можна далі.

+40
Linda Lassiter Lucas 28 жовт. 2017 р., 21:42:05

В кінці мого пілатес рутини, я перехід між положення для віджимання і лежачи на спині для різних вправ. (У Пілатес, ви починаєте віджимання стоячи, нахилятися від талії, і ходити своє тіло вперед на стандартну позицію віджимання.) Які правильні методи переходу від лежачи на спині на стоячи і навпаки?

На деякий час я б схилявся до узбіччя, зіштовхнути з моїй лівій руці, поки не добрався до певної висоти, а потім підніміть вгору ногами. Це в кінцевому підсумку робить мій лівий лікоть болить. Зараз я роблю таке, щоб встати з лежачи:

 1. сісти лежачи в положенні зі схрещеними ногами
 2. нахилитися вперед і покласти руки перед собою
 3. підняти себе вгору, відштовхуючись ногами
 4. і, нарешті, один раз розсунути ноги я стою

Я зворотний процес, щоб отримати вниз. Це "правильний" (тобто безпечний для моїх колін, спини і т. д.) спосіб? Чи існують інші методи я можу спробувати?

+31
mini lara 12 вер. 2014 р., 13:54:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil