Це правда, що 50% горіхів білка не годяться?

Я десь читала, що горіхи не є хорошим джерелом білка, тому що тільки 50% свого білка можуть використовуватися організмом, це правда? І якщо це так, чому?

+384
user3337264 15 січ. 2012 р., 23:37:20
36 відповідей

Я писав цей відповідь на іншому сайті, тому відмова від відповідальності: я скопіювати мою роботу:

Наскільки важливі поживні та час їжі?

У більшості випадків, і у великій схемі речей, це не критично. Набагато більше значення потрапляє калорій, макро - та мікро-поживних речовин повинен протягом дня. Після цього, послідовність і наполегливість повинні бути застосовано відповідний план тренування, який відповідає вашим уявленням і/або цілей тіла. Якщо ви схильні тренуватися в голодному стані, в набивання постів-спортивне харчування в якомога швидше-це хороша ідея, але перші два пункти (щоденній дієті цілей, послідовне навчання) має пріоритет.

На гарному папері вивчення літератури вивчення ідей і досліджень за живильний ГРМ і "послетренировочное вікно", перевірити це мета-коментар.

Для огляду, характерні для білка ГРМ і його вплив на міцність і м'язів, дізнайтеся в цьому огляді.

+989
Brian Levis 03 февр. '09 в 4:24

Тому в план харчування P90X, там сказано можна замінити 1/3 склянки протеїнового порошку на порцію білка.

Тепер, розмір порції більшість (якщо не всі) білки сироватки становить 28,5 г або одна мірна ложка. В принципі, один з тих совків, просто думаючи про нього, навіть не завалити як 1/4 склянки всю дорогу, чи не так?

Грами в чашки не пряме порівняння, так що я трохи заплутався.

Будемо те, що я думаю, це займе 2 мірні ложки сироваткового протеїну залити 1/3 склянки, що одна порція, і я хотів замінити дві порції, що б 4 мірні ложки сироваткового протеїну в коктейль.

Це навіть як...здоровим? (Я б, напевно, замінити 2 порції білка щодня)

Будь-які поради будуть оцінені.

+916
Neeraj Sheoran 3 вер. 2019 р., 06:41:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я використовував С4 зовсім небагато разом з креатином, а також. В залежності від вашого креатину, С4 не даватимемо вам стільки креатину (я вважаю, що це був 1г на ложку). Деякі люди стверджують, що креатин потрібен "фази завантаження", але це не було доведено.

Справді, "фази завантаження" була спопуляризована компаній, які хотіли б продавати більше своєї продукції. Вони припускають, у фазі завантаження, а споживач буде більш використовуючи протягом перших тижнів (без будь-яких практичних результатів).


Креатин-природна амінокислота присутній в організмі людини і тварин. Людське тіло має 100-115 грам креатину у формі креатину фосфату. Ніяких негативних побічних ефектів не було зазначено в дослідженнях з рекомендовані рівні добавки.

В залежності від вашої ваги, тут представлені креатин повітрозабірники в день:

 • Менше або дорівнює 140lbs = 5-6grams в день ремонт
 • 141lbs в 168lbs = 6-7.5 грам в день-це ремонт
 • 169lbs в 199lbs = 8 грам в день-це ремонт
 • 200lbs для 242lbs = 8-10 грам в день-це ремонт
 • 242lb+ = 10-12 г на день

Отримав від bodybuilding.com

Вам буде добре, якщо ви використовуєте креатин і С4 разом. Просто пити воду з-за рівня креатину. Коли я цикл на креатин я використовую близько 5 г в день, навіть якщо я 170фунтов.

P. S: Якщо вам сподобався С4, ви могли б любити пошесть. Мій новий перед тренуванням.

+891
Ccurtis 1 вер. 2018 р., 18:36:55

Естетично немає такого поняття, але ряд вчених запропонували довільні формули, які включають ці 3 змінні: вік, стать і зростання, наприклад.

 • Д. Робінсон (1983)
 • С. Б. Залів (2002)

що ви повинні бути шукаю це ідеальний діапазон ваги на основі довгострокового здоров'я наприклад

Нижче діапазону 22·5-25 кг/м2, ІМТ був пов'язаний з назад загальної смертності, в основному з-за сильного зворотний зв'язок з захворювання органів дихання і раком легенів. Ці зворотні асоціації були набагато сильніше для курців, для некурців, незважаючи на сигарети споживання на одного курця різною з ІМТ.

У будь-якому випадку, щоб відповісти на ваше конкретне запитання, це може зробити:

SB Halls Ideal Weight formula

+877
Airin 2 груд. 2018 р., 05:47:43

Я роблю додаток, щоб покласти на мій розгинання ніг машини і зробити його відстежувати мої вправи (Рухи вгору і вниз) і зберігати їх в мій спортивний трекер (підключення Garmin). У мене є всі необхідні дані (кожен рух, кг/фунтів ваги я поклав на мій вага), але я не знаю як розрахувати, що калорій було спалено? І як мені розрахувати ватт (спортивні трекери, як зберігати ват)? Я б волів, щоб обчислити його на основі руху (1 рух = один вгору + вниз)

+869
db429 22 бер. 2014 р., 07:03:02

Я завжди був сильний, кремезний та домова миші, в основному генетичними думаю. Хоча зараз в моїх сорокових, я мають меншу масу, ніж кілька років тому.

Якщо я хочу повернути, Чи можу я повинен тренуватися по-іншому, ніж хто-то намагається знайти "нову" силу і масу? Особливо, я можу просуватися з більш повторень налаштуйте PR, менше сетів або працюючих менш жорсткий? (далі від збоїв)?

(Я розумію, повернути в цілому легко, тому що у вас ще є клітини/nucli, хоча те, що я читав в основному про молодих спортсменів і культуристів, втрати сили і маси за короткий час)

+853
Welshdog 23 квіт. 2014 р., 18:02:09

Який оптимальний зсипати / різання графік ротації для максимального посилення м'язів і спалювання жиру? Наповнювачі, я маю на увазі поїдання тонн і підйому важких. Шляхом різати, я маю на увазі їсти менше і робити більше кардіо. Приклади графіків включають в себе:

На високій частоті екстремальні:

Тиждень 1: Навальний
Тиждень 2: Відріжте
Тиждень 3: навалом
Тиждень 4: Вирізати
і так далі...

На низькій частоті екстремальні:

9 місяців: оптом
3 місяці: вирізати
повторювати рік за роком ...

Як результати відрізняються в кожній крайнощі? Або вони будуть схожі?

+849
nadz mabol 2 вер. 2012 р., 01:27:58

Одним з найбільш доступних (і менш догматичними) підходів можна прочитати тут: http://www.marksdailyapple.com/primal-blueprint-101/

Існує безліч різновидів еволюційні ідеї є, так що строге визначення "це палео" буде важко.

http://www.paleonu.com/panu-weblog/2011/3/30/paleo-20-a-diet-manifesto.html це гарний вигляд, що Палео рух може еволюціонувати....


Я розклеюють ось таку відповідь, що я написав Paleohacks.com щодо яких книга була хороша перша введення в Палео.


Це дійсно залежить від стилю навчання та історія цільового читача.

Вони просто шукають правильний підхід у розважальному форматі (жорстка-loveish)? Робб Вулф Палео рішення: оригінальні раціоні людини

У них є наука-однодумців загнув, але просто хочу огляд? Гері Taubes' чому ми товстіємо і що з цим робити

У них є наука-однодумців загнув, але потрібні всі подробиці? Гері Taubes' хороші калорії, погані калорії: жири, вуглеводи, і спірна наука про дієти і здоров'я

Їм потрібен зручний, легкий доступ. Марка Сиссона початковий план: перепрограмувати гени для легкої втрати ваги, міцного здоров'я і невгамовної енергії

Особисто я почав з роботи Сиссона і сайт, а потім пірнув у GCBC і сподобалося... але я великий книжковий хробак.

Я б дав Сиссона до мого ( не загруз у науці ) родичі, і я хотів би відпочити з Taubes' чому ми товстіємо.

Переконайтеся, щоб сказати їм, що це перший крок і початок великого шляху.

+845
Epistle Jacob 25 черв. 2011 р., 22:46:21

Якщо ти тяги приблизно стільки ж, скільки ви важите з подвійною зверху ручки, немає необхідності турбуватися про ручці як конкретну річ. Сама тяга буде розвивати вашу силу хвата дуже добре для деякий час, з допомогою всього лише незначні коригування або два.

Найменш Інтрузивних Поліпшення Зчеплення

Головне, що потрібно зробити, щоб кинути виклик як можна більше зчеплення, не заважаючи ваш прогрес на самій тязі. Для цього, я рекомендую:

 • Крейда
 • Гак зчеплення на важкий комплект

Мел був різкий зсув у моїй тяги. Не маючи бар вислизнути з моїх рук від поту була гра-чейнджер без яких-небудь помітних недоліків. Я отримав блок на скелелазіння магазині за долар п'ятдесят і вона тривала мене більше року при частому використанні. Тримайте його в миску, так що ви можете захопити пил та уламки, щоб використати пізніше.

Я також рекомендую використовувати зверху ручка для всіх комплектів підігріву, тоді перехід до цівці гачка для роботи набір (або набори). З зверху зчеплення слабке, вам знадобляться і створення сили зчеплення на всі ваші розминки набори (особливо останній). Використовуючи цівці гачка, коли він дійсно важкий дає більшу міцність стиснення збільшити. Це запобіжить зчеплення від одержання на шляху великих ваг, або відволікають вас від належній формі.

Цей подвійний удар/гак-захоплення комбінація повинна запобігти зчеплення з заважає вашій тязі, поки ви піднімаєте приблизно вдвічі більше, ніж ви зараз, або більше.

Зчеплення-Конкретна Робота

Я б не рекомендував ремені або ручки-конкретна робота, поки воно не стане абсолютно необхідним, і навіть тоді я філософськи воліє вправи, які є й інші переваги над захоплення-сила-конкретна робота. Наприклад, підтягування, особливо на мотузці, жир бар або інше важко-до-стиснення установки відмінно підходить для вашого стиснення, а також поліпшити купа інших сильних сторін. Прогулянки фермера-це ще здорово, весело, продуктивно працювати зчеплення, а також покращує поставу, кондиціонер, і м'язи по всьому тілу і ногах. Я зроблю це, перш ніж вдаватися до захоплення.

+806
dmoney 4 трав. 2016 р., 08:09:42

Хто я

Я почав бігати близько двох місяців тому. До цього я зрідка грав у футбол, так що можна сказати, що я був у формі, але не дуже високого ступеня. Як підліток, хоча я грав у футбол, принаймні, три рази в тиждень. Моя вага 87кг/190 фунтів, і я 1.88 м/6.1 футів заввишки.

Стібок

Під час моїх сесій я постійно отримую бічні шви приблизно через 4 км/2.5 милі і я пам'ятаю, що я також використовується, щоб зробити бічні шви весь час в моїй юності.
Іноді біль у боці-це так боляче, що неможливо навіть ходити швидко.

Що я роблю проти стібка

 • Дихання через ніс
 • Видих на ліву/праву ногу, в залежності від того, є протилежним стібком (це дійсно допомагає, я навіть повірив спочатку)
 • Сповільнюється, коли стороні стібки набори в

Питання

 • Є вправи, які допомагають запобігти бічних швів відбувається?
 • Це краще, якщо я продовжую працювати?
 • Бажано звернутися до лікаря, щоб він перевірив?
+731
Iacopo De Angelis 13 лист. 2017 р., 16:06:56

Погляньте на деякі інші ваші особисті звички, яка ваша дієта подобається? Хороша дієта може вплинути на концентрацію. Скільки ти спиш? Скільки вправ? Все це може негативно позначитися на вас. Після цього подивіться на вашої медичної історії, ви коли-небудь перевірялися на цукровий діабет? Низький рівень цукру в крові пекло на концентрацію. Ви коли-небудь були поміщені на ліки для таких речей, як додати чи депресія? Можливо, ви захочете поговорити з вашим док, в наступний раз ви отримаєте техогляд про це. Не ходіть в хвилюванні, намагаючись самостійно діагностувати на Google, але краще поговорити з справжній професіонал.

Удачі.

+727
Luciano Braga 13 вер. 2011 р., 22:29:53

Так я розумію, що немає такої речі як зменшення жиру. Організм втрачає жир все навколо, коли ви робите будь-який тип кардіо або руху суміші.

Чи означає це, що бойовий мотузки допоможи мені позбутися від жиру в нижній частині тіла теж (речі, квадрациклів,сідниці). Я розумію, що сідничні м'язи беруть участь під час бойової тренування мотузки, тому що ви повинні сісти навпочіпки. Але є "втрата жиру впливає на нижню частину тіла стільки, скільки є на плечах і спині?

+715
Xi Zhang 11 січ. 2017 р., 01:59:04

Я вивихнув плече кілька років тому під час ловлячи себе на скейтборді, падіння, і з тих пір були проблеми, і далі, де в періоди, коли мене це турбує, я не можу робити віджимання або гантелі роботі. Травма була в період загострилася за останні кілька місяців, і не показує ніяких ознак стає краще. Це впливає на мої тренування, принаймні ті, у яких груди/спина/плечі (тобто будь-які вправи, які передбачають тиск на плече).

Я бачив мануальні терапевти з невеликим успіхом. Я не пробував фізичну терапію, і я не пішла до фахівця через мій основний Phsyician догляду. Розтяжка і йога також не велика допомога. Травма не гірше і не краще.. просто є, трохи дратує, і особливо напружує з деякими вправами.

+684
poltergeistblek 13 серп. 2011 р., 18:34:21

Вирвана з контексту, це звучить як типовий "братан" логіка (коли люди сліпо приймати сказане іншими тільки тому, що вони, виявляється сильніше). Однак, ви знайдете інтенсивність визначається по-різному залежно від того, хто ви говорите. Це може означати що завгодно, від просто "дуже важко отримати більш точне значення надано чинності налаштування навчання. Однак, без посилання на статтю, я не можу прямо говорити, що автор мав на увазі.

З силовими тренуваннями у нас є кілька концепцій програмування:

 • Інтенсивність: важкий вага підняв. Краще розуміння точки зору вашої 1 ПМ (1ПМ), як близько до Макс ти?
 • Об'єм: повторень х вагу. В принципі, скільки тоннаж ти?
 • Зусилля: схожий на Тома, але виражена в розрахованих 1ПМ.

В цілому, існує зворотна залежність між інтенсивністю й обсягом. Коротше кажучи, чим важче вага, тим менше повторень ви зможете підняти з нього. Це займе менше часу, щоб підняти короткі набори (тобто меншою кількістю повторень в сеті). У той же час, ваше тіло потребує певну кількість обсягу, щоб змусити його пристосуватися і стати сильніше. Тому управління змінними між відпочинком і тренуванням важливо, щоб стає сильнішою.

Тепер, коли основи термінології закладений, нічого особливого в 1 годину?

Тільки в тому, що чим довше тренування займає більше кортизолу ваше тіло виробляє. 1 година поріг представляється оптимальної вікно, щоб отримати ваш рівень тестостерону без суттєвого збільшення рівня кортизолу. Однак це все-таки припустимо мати півтори години тривалої тренування. Набагато більше, ніж це, і це буде контрпродуктивно.

Робота з важкою одиночному і парному розрядах (набори РЕП 1 або 2 повторень відповідно), ви можете зробити ваші тренування зробити більш швидко. Це може зайняти трохи, щоб оговтатися від тренування, але у тебе, зробив це, і пішов додому.

Стиль навчання Вендлер і зосередитися на одному великому ліфт із допомога кожен навчальний день. Це дозволяє отримати відповідний обсяг і інтенсивність, і тримати тренування близько 1 години в день. Топ-сет на головному ліфт робиться для максимально можливого числа повторень. Ви порівняєте свої зусилля з допомогою розрахунку 1ПМ, так що ви можете відслідковувати ви покращуєте тиждень чи ні.


Перемикання контекстів на хвилинку, коли ви маєте на увазі фізичну форму, інтенсивність набуває дещо інший сенс. По суті, це те, як важко ви працюєте. Висока інтенсивність інтервальних тренувань є періоди часу, коли ви робите ваш максимальних зусиль з короткими періодами відносного спокою. Ключ до інтенсивності полягає в тому, що максимум зусиль.

Ви можете стати набагато більш ефективним з вашим кондиціонером, можна запхати 1 годину кардіо стійкого стану в 12-20 хвилин ВИИТ з аналогічними перевагами. Компроміс довгострокові витривалість, і кількість спалених калорій. Табата тренування - один приклад ВИИТ протокол, який триває 4 дуже напружених хвилин, але дає багато хорошого.


Одним з факторів, що багато люди навчання забувайте думати про кількість відпочинку між вправами і між підходами. Чим довше ви чекаєте, тим більше відпочив ви отримуєте (в крапку), але чим довше ви тренуєтеся приймає. Чим менше ви відпочиваєте, тим більша втома накопичується. Це додаткова втома посилює відчуття напруженості. Один спосіб дивитися на це більше втома накопичується, тим менше ваш 1ПМ для цього рівня втоми.

Знову ж таки тут потрібно дотримуватися баланс. Тренування у втомленому стані, може призвести до втрати герметичності, фокус, і може збільшити ризик отримання травми. Ніколи не дозволяйте собі йти так далеко, щоб вплинути на вашу здатність виконувати вправу з правильною технікою. Однак, граючи з цим таймером інше-це ефективний спосіб збільшити акцент у тренуванні та обсяг вашим м'язам потрібно адаптуватися і зміцніти.

+649
op28 20 квіт. 2019 р., 11:35:10

Ваш нинішній підхід -- дихання між повтореннями висить ногу піднімає-це прийнятно. Дихання під час повторення непотрібних.

+583
Bicknellski 19 вер. 2018 р., 08:10:56

Різні штангою позиції мають різні переваги. У будь-якому випадку, ви не повинні виконувати важку роботу з вашими руками або руками тримати штангу на місце.

Не тримайте штангу на ваш хребет/шию, високий бар установки, вона повинна бути трохи нижче шиї, в низький бар установки, вона повинна бути на плечах, тримаючи руки на панелі, щоб переконатися, що ваші плечі повернутися достатньо, щоб створити полицю для бару.

Висока планка, присідання будуть більш зосереджені на квадроциклах, низька планка, присідання дозволять вам використовувати більш важку вагу, але це важче тримати спину прямою, щоб не робити "присідання вранці" низька планка, присідання використовуйте ваші стегна більше.

Якщо ви не можете знайти зручне положення для штанги, спробуйте застосувати один із цих циліндричних Передні колодки або присідання! Також продовжуєте працювати на спину і плечі, її більш комфортною, якщо у вас є м'язова площу, щоб поставити планку.

enter image description here

+519
Bob Martens 27 трав. 2015 р., 00:41:59

Я сьогодні на біговій доріжці, але я трималася за підлокітник і він не вважав свої кроки. Я відчував себе пограбованим. Я поранений, якщо я поклав його на моїй нозі, що буде краще. Я зазвичай штовхає коляску, щоб руки не рухаються.

+490
valix 16 серп. 2019 р., 05:03:10

Я носила 20 кг протягом дня. Це був великий стрес на коліна, які абсолютно здорові. Тепер я ношу тільки 4 кг. Це може здатися не багато, але його вже 3 дні постійно і мої ноги ще не звикли до них. Я біжу з ними, носити їх на роботу і носити їх будинку. Я оцінюю ще тиждень або дві, і мої ноги буде використовуватись для них, як вони свій власний вагу. Якщо ви не працюєте з ними, вони не будуть робити занадто багато.

+427
grishabruh 30 серп. 2015 р., 19:33:35

Так, це формула, коли ви не знаєте VO2max (максимальне споживання кисню)

Чоловік:

((-55.0969 + (0.6309 х год) + (0.1988 х W) + (0.2017 х))/4.184) х 60 х Т

Жінка:

((-20.4022 + (0.4472 х год) - (0.1263 х W) + (0.074 х))/4.184) х 60 х Т

ЧСС = частота серцевих скорочень (в ударів/хвилину)

W = вага (в кілограмах)

В = вік (в роках)

Т = тривалість вправ (в годинах)

З відомою інакше VO2max ви можете розрахувати кількість спалених калорій такий:

Чоловік:

((-95.7735 + (0.634 х год) + (0.404 х VO2max) на + (0.394 х W) + (0.271 х))/4.184) х 60 х Т

Жінка:

((-59.3954 + (0,45 х год) + (0.380 х VO2max) на + (0.103 х W) + (0.274 х))/4.184) х 60 x Т*

Джерело: http://www.shapesense.com/fitness-exercise/calculators/heart-rate-based-calorie-burn-calculator.aspx

У вас є інструмент онлайн-калькулятор на сайті, якщо ви не хочете, щоб розрахувати все на свій розсуд.

На цьому сайті ви також маєте якісь розрахунки про рівняння для визначення максимальний пульс залежно від віку і рівняння для здійснення перетворення інтенсивності %mhr до %інакше VO2max. Але я не знаю, що робити з цими Формулою 2, так що я не викладу їх.

+393
Make Fit Happen 17 черв. 2019 р., 09:00:04

Я їла заморожений йогурт раніше і помітив на етикетці сказав:

Калорій 200
Жир Коеф. 70

Я не впевнений, що з цим робити. Я припускаю, що 200-це загальна кількість калорій, 70 з яких надходить з жиру. Я в даний час спостерігаючи за моєї дієти, намагаючись не брати більше, ніж 2000 калорій в день. Це справа, де калорій я приймаючи приходить?

Я знаю, що це важливо з точки зору харчування, але я маю на увазі цю справу з точки зору втрати ваги?

Якщо жир калорії важливі, тому що вони важче спалити, ніж звичайні калорії?

+387
Gaben Lounge 14 лют. 2017 р., 00:24:02

Це жахливо і неправильно? Я готовий визнати, що він знає достатню кількість більше про тренуванні, ніж я зі своїм кілька років під бар. Білл Старр теж дуже авторитетне джерело. Є деякі тонкощі, які я вважаю важливими:

 • Білл Старр рекомендую набори для 15-20 лікарню, яка відповідає всім раджу клініку я читав.
 • Тумак обертача робота насправді робиться на ізометричної утримання на вершині.
 • Вища робота реп рекомендовано сил Старр, щоб ви палицю з легким вагою

Як і в будь-якій клініці, ви повинні піднімати вагу, який не викликає болю в області травми. Вищих представників допомогти вам крові, що протікає через уражену ділянку більше, що у свою чергу прискорює одужання.

Для нормальних силових тренувань, обліку накладних робота у вашої звичайної допоможе зберегти і зміцнити ваше ротаторної манжети. Я думаю, що Rippetoe хотів зробити.

Накладні натискаючи тільки на обертає манжети? Ні, але вони також забезпечують інші переваги, такі як збільшення основних сил і впевненості в барі. Накладні натиснувши до повного блокування дозволяє зберегти плечі здоровими. Я також виявив, що висять шматки допомогти зі здоров'ям плече, а також вправи гантелі плечі. Цільова аудиторія Rippetoe є новачків і початківців атлетів, так що він намагається дати їм кращий удар для їх підготовки бак.

+384
LKEY 1 черв. 2016 р., 08:53:01

Короткий відповідь

Не турбуйся про це.

Більш докладну відповідь

Вага паски не збираюся давати вам ніяких проблем, якщо ви упакувати на неймовірну кількість ваги. І це "виверт-22" в будь-якому випадку, тому що вага потрібен, щоб прив'язати їх до себе набагато більше, ніж ви коли-небудь зможемо зробити підтягування або віджимання на брусах с.

Ви завжди повинні вибрати для ременя, який може бути затягнутий досить щільно навколо вашої талії. І чим більше площа поверхні пояса охоплює, тим краще, тому що він розподіляє тиск.

Рюкзаки, у мене менше досвіду з точки зору провалів і повторень. Але в армії, ми побігли 30К (~18.6 км) з досить солідні рюкзаки, крім каски, гвинтівки і бронежилети. Ми також зробили велику перешкоду курси з тієї ж речі, нав'язані нам. У мене важкий час, бачачи, що ми будемо робити це, якщо б це було відомо, викликають проблеми зі спиною.

Це, звичайно, якщо не виникнуть проблеми, ви вже що може бути погіршився через фізичні вправи.

Про дітей спостерігалися грижі

У мене пупкова грижа (яку я ще не вибрав лікувати, тому що це не викликає яких-небудь проблем), і у мене було кілька візитів до лікаря тільки, щоб отримати деяку інформацію про нього.

По-перше, існує великий набір різних способів грижа може виникнути. Фізичні вправи зазвичай не викликають , але це може зробити існуючу дітей спостерігалися грижі більш опуклі і більш помітні.

Особисто я помітив, що у мене, коли роблю роботу в животі, але це тому, що шахта знаходиться на пупок, і я вважаю, що піддається якомусь тиску, коли у мене живіт згинати.

+317
Carlos Gamito 17 січ. 2020 р., 21:36:21

Я знаходжу позицію, займану АКСМ є дуже надійним джерелом саме те, що ви хочете знати.

Категорія докази спирається на значні випадкові контрольні випробування (РКД) із значними учасниками

Доказів категорії B заснована на обмеженому РКИ, або аналіз підгруп, або мета-аналізу.

Свідоцтво категорії З нерандомизированных випробувань і обсервацій досліджень.

Джерело: прогресування моделі навчання опору для здорових дорослих
ПРОГРАМА РОЗРОБКИ РЕКОМЕНДАЦІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ М'ЯЗОВОЇ ГІПЕРТРОФІЇ

Свідоцтво категорії А. рекомендується, щоб частота 2-3 дні в тиждень бути використаний для початківців (при навчанні всього тіла на кожному тренуванні) (34,49,116).

Свідоцтво категорії B. Для проміжних тренувань, рекомендації схожі для всього тіла тренування або 4 днів на тиждень при використанні верхній/нижній спліт тіло (кожної з основних груп м'язів два рази тренувалися в тиждень).

Докази категорія C. Для підвищення кваліфікації, частотою 4-6 днів тиждень рекомендується. Групи м'язів розділити процедур (від однієї до трьох м'язів групи навчаються на тренування) є загальними, що дозволяють збільшити обсяг група м'язів.


цитати

34 Candow ДГ ДГ Берк. Ефект короткостроковий рівного обсягу силових тренувань з різною частотою тренувань на м'язову масу і силу у нетренованих чоловіків і жінок.Сила Дж Рез. Конд 2007;21:204-7.
49 Кюртон кДж, Коллінз Ма, Пагорб ДГ, McElhannon ФМ. Гіпертрофія м'язів у чоловіків і жінок.Мед Науково Спортивних Тренировк. 1988; 20:338-44.
116 Хіксон вертоліт, Хидака до Фостер С. скелетних м'язових волокон типу, тренування опору, і сила, пов'язані з продуктивністю. Мед Науково Спортивних Тренировк. 1994;26:593-8.
+300
Ayoub Boudhar 31 жовт. 2015 р., 02:22:09

Я робила 4РМ на мій жим лежачи сьогодні, і минулого разу (він відчував) він рухався близько 1 см/год. Я отримав його, але я відчував, що мої ноги відірвалися від підлоги, і я вивихнув коліно.

Травми підколінного сухожилля я не турбуюся: це була незначна тяга (1.5 за шкалою) і я буду в порядку.

Конкретно я хотів би знати:

 • Деякі підказки, щоб тримати мої ноги вниз.
 • Що (напевно) зламалася в моїй формі, що викликало мої ноги витягнути ногу і грюкнути підлогу.

Це була велика вага для мене (4РМ, ледь не провал на останній), але я ніколи не мав, що відбуваються насамперед в роки штангою навчання. Крім того, я використовую пауерліфтингу форма з жиму лежачи, коли я отримую на північ від 5RM. Ступні, сідниці замкнені, зігнувши спину.

+298
mogsie 30 квіт. 2013 р., 17:11:57

Я намагаюся спуститися на присідання. Здається, що якщо мої п'яти до Я можу тримати спину прямо і запобігти "Батт-підморгнув". Тому логічним рішенням тут представляється розім'яти телят.

Може, я параноїк, але у мене ноги вже досить гнучким, так що я боюся, що це неправильний підхід, який призводить до двох питань.

 1. Чи є стандарт для гнучкості гомілковостопного суглоба? Є "занадто далеко", коли стає погано?
 2. Ніж інші великі точки непохитність викликає "буцатися Підморгування". Я продовжую читати про "стегна", але це занадто загальне.
+292
Andriy Buchynskyy 4 лист. 2011 р., 21:04:29

Якщо вона була на низкоуглеводной дієті, ніж він, швидше за все, негайне збільшення ваги-це просто вода і глікогену поповнюються за рахунок споживання вуглеводів. Якщо ви починаєте з низкоуглеводной дієти в перші кілька днів ви будете, ймовірно, втратить близько 1,5 кілограма, який буде просто вода і через свої магазини глікогену. Ж повернеться, коли ви знову вуглеводи у ваш раціон.

якщо вона розуміє, що це просто вода, а не жир, вона має бути в порядку. якщо вона їсть кількість калорій, як їй БМР передбачає, то вона не повинна бути набирати вагу.

заохочувати дієти на основі вегес, фруктами, м'ясом і горіхами. менш оброблені, як це можливо. вона повинна залишатися здоровою і худий.

+283
larry boston 4 вер. 2013 р., 12:19:29

Спасибі відмінний відповідь @JordanCarroll у вас є дуже хороша причина, чому ВСАА не такі вже й великі для боротьби з втомою. Тим не менш, є кілька досить дешевих добавок з відмінними дослідження позаду них, щоб допомогти вам боротися з втомою.

Креатин

Клітини використовують молекули, відомі як аденозинтрифосфат (АТФ) для енергії, яка, за своєю власною втоми, перетворюється в АДФ або АМФ. У той час як білок, відомий як аденозин монофосфат протеїнкінази (АМПК), як правило, стимулює АМФ у АДФ перетворення, форма креатину, що виступає в якості резервуара (креатин фосфат або фосфокреатін) відновлює АДФ до АТФ, тому він може бути знову використаний для палива обмінні процеси.

(Examine.com Статті)

Типова доза становить 5 г в день. Коментарі автора зазначив, що це дуже безпечна і корисна суміш для будь-якого спортсмена. Крім того, найбільш вивченим і корисним варіантом креатин просто креатин моногідрат. Будь-які інші варіації не мали наукові дослідження за нею, і в більшості випадків це не так корисно для вашого тіла. Креатин-це дуже недорогий, і цілком стандартні, так що немає ніяких причин, щоб витрачати більше, просто тому що він приходить з іншої компанії.

Бікарбонат Натрію

Бікарбонат натрію (харчова сода) - це добавка, яка забезпечує дієтичну бікарбонату, які можуть збільшувати сироватковий рівень бікарбонату (зазвичай виробляється в нирках), а потім буфер виробництва кислоти в організмі. Основний механізм дії бікарбонату натрію в запереченні явища ацидозу. Це дає переваги як в умовах хронічного помірний ацидоз, часто бачили в метаболічних захворювань або при старінні, як функція нирок поступово знижується, і в вправа-індукованої ацидозом.

У спортсменів, стандартні дози добавки бікарбонату натрію (200-300 мг/кг), Як правило, надійну продуктивність, коли провал на вправи, пов'язані з метаболічним ацидозом, так званий "опік". Види спорту, де відбувається збій через кардіореспіраторної системою або у зв'язку з форс-виробництво на центральну нервову систему (наприклад, спринт або гребти в елітних веслярів) не з'являються надійну вигоду від додаткового бікарбонату.

(Examine.com Статті)

Зазвичай рекомендована доза перерахованих вище: 200-300 мг / кг. Я настійно рекомендую розділяти цю дозу протягом дня. Так, бікарбонат натрію-це лише наукова назва для простого старого харчової соди. Ви можете отримати його в місцевому продуктовому магазині. Харчова сода є не дуже приємний смак, тому він може бути краще, щоб змішати деякі в чарку води і просто проковтнути швидко. Він добре відпирає вниз, коли ви хапаєте склянку прохолодної води і випити.

+245
Gnurou 5 груд. 2012 р., 11:41:03

Вам може не подобатися, але якщо машини у вашому тренажерному залі були коли-небудь альтернативи, це було б його.

Тобто, біль у зап'ясті severily обмеження для штангістів. Ви зможете використовувати їх практично кожен ліфт, за рідкісним винятком.

Тепер може бути час для роботи на ваш новий особистий рекорд у присіданні.

Вільні ваги далеко від столу, тому все, що ви зазвичай робите зі штангою або гантелями, Знайди машину, яка імітує його. Очевидно, що навіть деякі з них будуть закриті, тому що груди прес машина, наприклад, теж збираюся зап'ястя важкі. Але є машини, такі як розгинання спини, бічний підйом, висування ноги/згортуваність, обертання тулуба, жим ногами і т. д. які дають хоч якісь варіанти.

Вам доведеться кусати кисле яблуко тут, і перейти з "це краще, ніж нічого".

Крім того, завжди плавання. Мені здається, що використовувати це в купу мої відповіді, але плавання-це диво-активності, і це рішення практично для будь-якої травми. Ви явно не збираєтеся на вашому станова тяга при цьому, але давайте дивитися правді в очі. Ти не збираєшся зробити це в будь-якому випадку, якщо ви не можете насправді станова тяга.

+204
TING 29 січ. 2012 р., 15:03:18

Я маю намір набрати вагу і я хочу м'язистого тіла, і я збираюся відпрацювати. Буде сироватковий протеїн допоміг мені у вагу і набрати м'язову масу? І що я повинен приймати, ізолят або концентрат? Моя вага 63 кг (приблизно 138 фунтів) і висотою 5'9.5"

+179
pappy 4 бер. 2015 р., 11:05:51

Так, це, ймовірно, поєднання болючість м'язів і м'язи напружені через холодної температури. Я знаю, ти звик на корточках, але робити по 100 в день поспіль-це дійсно не здорова. Ви будете вболівати з-за високих повторень, навіть якщо у вас міцні ноги. Загалом, холодний душ не здорові, або. Я б порадив робити фактичне штангою присідання, а не присідання повітря, так як вони будуть набагато більш корисними для вас, і з теплим душем.

+155
Marslo 25 серп. 2013 р., 03:03:35
Гантелі маленькі бари з додатковими вагами на обох кінцях, які зазвичай використовуються з однієї руки. В залежності від типу гантель ці ваги є фіксованими або змінними. Вони використовуються для підняття тягарів або силових вправах на витривалість.
+154
Jaryd 5 лист. 2010 р., 11:37:30

Я часто чув і читав про розминку наборів настійно рекомендується перед виконанням вправ з повним робочим навантаженням і тому робити їх сам. Однак тепер я був цікаво, розминки сідає на наступних вправ (розгинання ніг після присідань, мухи після жиму лежачи і т. д.) також треба? Адже якщо вдуматися, м'язи вже працювали на попередній тренуванні і вже повинно бути тепло і правильно.

+150
lisovaya 29 квіт. 2014 р., 23:09:44

Я почну з того, що я упереджена. Я використав, щоб бути туз сертифікований персональний тренер.

Ви не згадували про терміни, або, тяжкості вашої травми. Якщо травма відносно новий, я б порадив вам звернутися за допомогою до фізіотерапевта в першу чергу. Фізіотерапія може допомогти відновити діапазон руху і сили в травмованій м'язи або суглоба, а також забезпечити інші способи, щоб допомогти вам більш ефективно лікування.

Тепер, якщо ви вже бачили терапевт і були випущені, найняти тренера, в контексті реабілітувати травми, буде більш вигідним для вас. Сертифікований персональний тренер (CPT) буде працювати з вашим лікарем або лікарем в інституті програму, щоб допомогти вам продовжувати реабілітацію травми в безпечній та ефективній манері. В КПП може гарантувати, що ви виконуєте якісь медичні поради, і забезпечувати зворотний зв'язок з виконання вправ. Якщо ви спробуєте реабілітації ваша травма на свій розсуд, ви ризикуєте повторно поранивши себе, якщо ви виконуєте вправу, яке протипоказано для вашого поточного стану. Якщо ви можете собі це дозволити, а СРТ-це кращий підхід, щоб взяти.

+129
Paul TechGeek 8 черв. 2012 р., 13:18:07

На додаток до чудесної можливості, надані meanderingmoose, ось кілька речей, щоб спробувати:

 • Поперемінно стоячи/сидячи на роботі. Це буде працювати для деяких людей, а не для інших.
 • Сидіти на гімнастичному м'ячі на роботі, а не на звичайному стільці. Це активує ваші м'язи і тримає вас в русі постійно (не кажучи вже про ви можете швидко проаналізувати деякі хрусти в ньому, а також). Навіть якщо ви не можете сидіти на ній довго, відпочиваючи ноги на його допоможе ваш баланс з плином часу.
 • Виконувати вправу ВИИТ протягом 5 хвилин перед початком роботи. Виконати ще один під час обіду (або в перерві). Виконати його знову, як тільки ваша робота закінчена.

Все це буде активувати свої м'язи, тримати ваш метаболізм, а також зменшити вплив сидять. І вони не повинні дійсно впливає на ефективність роботи.

+76
Kwabena 15 черв. 2015 р., 04:29:03

Я дивився кілька матчів, і ті речі, про які ви говорите, велике починається, щоб допомогти зберегти притулку подалі. Якщо ви будуєте вашу швидкість бігу і витривалість, бігати 400-е по треку (один раз навколо). Проїхати по трасі у встановлений час, потім зробити перерву на певний термін, а потім знову. Наприклад, 3 хвилини, щоб обійти за 2-хвилинну перерву. Якщо ви отримаєте приблизно за 2 хвилини, то ви отримаєте 3-хвилинну перерву. Якщо ви отримуєте всього за 4 хвилини ви отримаєте тільки 1 хвилинну перерву. Дотримуватися раз і змушувати себе. Кожен раз, коли ви робите це, ви можете перерви або час на колі. Пам'ятайте, щоб розігрітися і охолонути з хоча б 5-10 хвилин бігу.

Також важливо, швидкість може бути збільшена шляхом робити спринти і тренування ніг (присідання, жим ногами, розширення ніг, теля піднімає, підкручує ноги). Поставити який розмір і потяг розганяється шляхом запуску шатлів або рисочок.

Удачи з позицією!

+69
Tim Elliott 21 груд. 2014 р., 03:26:32

Ви можете спробувати тест Купера, а це в основному "працювати у стійкому темпі протягом 12 хвилин і подивися на стіл". Я завжди знаходив його достатньо для моїх цілей (щоб побачити, скільки я поліпшив у певний період часу).

+31
sara Elzanaty 23 лист. 2011 р., 02:04:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil