Пальці болять і німіють під час бігу

Я вже 11 тижнів робили дивані 10k програма, з 8-9 тижнів, що перебуваючи в Вібрам з пальцями ноги Бикила ЛЗ. Як я вже неухильно збільшується кількість працюючих в моїй тренування, я почав відчувати до кінця моєї тренування (останні 10 хвилин) напів-хворобливі відчуття майже нерея від трохи за основу пальцями, щоб кінці двома пальцями найближчій великий палець на лівій нозі тільки.

Bottom of Foot Diagram

Нижньої частини ноги схема з нижньої частини ноги біль

Пальці боляче в районі поруч з місцем, де вище зображення "судоми ніг" і відчувати себе більш оніміли і менш болючим, до кінців пальці. Змінюється розподіл ваги на ногу, як я біжу, здається, не допомогти з болем, як тільки він починається. Біль іде буквально через кілька хвилин після моєї тренування завершена, і я взяв невелику перерву.

Це результат мінімалістський кросівки, я, можливо, неправильно приземлення на ногу, або це щось, що з часом налагодиться?

+116
TobyEvans 18 квіт. 2011 р., 20:39:31
36 відповідей

Якщо це тільки один день на тиждень збільшувати свій протеїн на наступний день буде залишити додатковий білок для м'язів вчора недогодовують, щоб бути поповнений і якісно відремонтували. Це не грот турбуватися про те, наскільки ви натиснете вашу мету на тиждень ваше тіло має спосіб якщо рівномірно розподіляючи білка відповідно. Краса нашого тіла-це механіка всередині.

+973
user39613 03 февр. '09 в 4:24

Кращого джерела я знаю, що це червоне пальмове масло. (зверніть увагу, що червоний = сире і нерафінована, і що пальмоядрова олія-це щось зовсім інше)

Сира пальмова олія не містить багато каротину і лікопіну, а також про 0,4 мг токотриєнолів плюс таку ж кількість альфа-токоферолу на 1 г олії.

Масло зародків пшениці також багато токотрієноли, містить багато токоферолів, але набагато менш стабільним, що призводить в досить короткий термін придатності.

ЗИ: вітамін Е-класу з 8 речовин, а саме Альфа - через Дельта-токоферол і Альфа - через Дельта-токотриенол. Більшість добавки містять тільки альфа-токоферол, перероблений з натуральної суміші токоферолів допомогою процесу, званого метилювання. Проте дослідження показують, що змішані токофероли і токотрієноли або роботу набагато краще, ніж одна ізольована токоферол, і що надмірно високі дози альфа-токоферолу є unhealty. Токотрієноли є більш потужним, ніж токофероли.

+968
jqer 4 квіт. 2010 р., 16:30:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я худий і хочу набрати вагу.

Я роблю регулярні вправи і вирішила, що мені треба їсти більше, щоб набрати вагу. Я зробив протеїновий коктейль вагою близько 300г і 1672 калорій.

Враховуючи, що моя добова доза становить близько 2000ish калорій з моїми загальна добова витрата енергії (TDEE на) про те, що багато, додавши 1600 калорій кожен день, що погано позначається на моєму здоров'ї?

Я буду їсти стільки близько 30 днів, тому я набрати близько 7 кг це моя мета. Я пізніше конвертувати деякі з жиру, який я придбав в м'яз (не безпосередньо звичайно) але це зовсім інша історія.

У будь-якому випадку моє питання: можете додавши 1600 калорій мені нашкодити як-то?

+895
MrDuro 29 бер. 2010 р., 12:08:06

Він вважав, що занадто багато фітнес-руйнує м'язи. Як можна дізнатися, що лінії? Деякі аргументи вказують на бігунів на довгі дистанції/марафонців в якості прикладу, який, як відомо, не дуже м'язисті люди, але, як правило, добре розвинена і досить худий.

Я питаю, тому що я намагаюся бути як дуже здоровий та спортивний, але хочу зберегти м'язи одночасно. Люди говорили мені, божевільні речі, як стверджує, що я повинна уникати кардіо, тому що кардіо нібито зливає або "САПС" м'язи відразу. Я не кажу про надмірних кардіо-ці претензії до будь-якого кардіо і стверджують, що він спалює м'язи", навіть якщо це робиться дуже м'яко сказано.

Наприклад, я бачила тему (BB.com), де люди намагаються поставити на розмір активно не займаюся кардіо/фітнес тренування, і категорично уникати його зі страху втрати м'язів від нього.

Я маю на увазі такі речі, як запуск/біг, пліометріка, спорт і т. д. Деякі говорили, як "форми" це зроблено ним. Я здуру повірив, що це правда, і тепер я відчуваю себе неймовірно з форми, а також.

Я в принципі і зрубати щось начебто працює, поки врешті-решт я просто-таки силові навантаження, і я відчуваю, захекавшись зараз на перший сет. Коли я навантажень кардіо я ніколи не відчував себе захекавшись і все ще відчував себе сильним і т. п. але боявся, що все Спорт/кардіо я робив би припинення м'язової маси.

Так що висновок тут? Може більшість людей, як правило, бути дуже потрібним і поставити на+підтримувати м'язи?

Я маю на увазі "високу посадку", як можливість запустити 5K і ще лавку три тарілки, дивлячись причини. Багато з цих "великих хлопців", як правило, мають величезну кількість харчування, але подивіться, як вони захекались після 10 повторень на 50%.

Я не хочу бути побудований і м'язистим, якщо я збираюся бути в формі цар-жопа-я хочу, щоб обох світів.

Зараз я намагаюся повернутися в хорошій формі знову, але борюся, щоб знайти правильний баланс. Я раніше легко працювати принаймні одна миля в день, кожен день-і робити коробки 50-100 стрибків у день без проблем.

Як я можу знати тонку грань між "надто підходять і ризик для ефективного нарощування м'язової маси" і "нарощування м'язової маси, але ще може працювати і не втомлююся?" Я читав суперечливі дослідження, доповіді, анекдоти і т. д. Я гублюся і не знаю, як сильно я повинен тиснути щоб бути в хорошій формі, зберігаючи при цьому впевнений, що я не "витягує" м'язи від. Моя дієта-це добре, і я точно знаю, що більш активний значить більше потребує їжі.

Я даремно хвилююся чи що мені/іншим треба взяти до уваги в цих починаннях?

Зверніть увагу, що я не тільки роблю кардіо/стаціонарний речі, але також пліометріка/стрибати, скакати/ВИИТ, вправи, види спорту, Велоспорт/велосипед верхової їзди та інших вибухонебезпечних, серця торкнувшись навчання.

+882
Geoffrey Stertz 12 жовт. 2015 р., 23:04:47

З того що я бачив причина кроссфіт отримує поганий реп, тому що він намагається використовувати вправи, які використовувалися в таких областях, як пауерліфтинг та олімпійське ліфтинг "/тренування" значення. Іншими словами, crossfitters не з метою "підняти найбільшу вагу" або "отримати розмір" (наприклад, бодібілдинг) - вони виконують ці вправи, щоб отримати найбільш "тренування значення" (наприклад, істотно зробити найбільшу кількість "роботи", можливо, також спалити більшість калорій, і т. д...). Те ж саме і з тими "киппинг" підтягування --> ви не могли б зробити їх у строгому вигляді, а ти робиш "більше працювати/вправа" (для краще або гірше) за киппинг підтягування замість звичайних.

Це також пояснює, чому кроссфіт іноді отримує поганий реп для "некоректній формі". Однак, "правильної форми" нерідко по відношенню до ваги --- наприклад, ви б не потрапити в станову тягу ставлять просто, щоб забрати деякі зміни ви скинули на землю! Звичайно, якщо ви робите важку вагу, "правильна форма", то стали набагато більш важливо. Але, в цьому весь сенс - - - "робота", а не "вага" -- це більше до первинної мети кроссфіт тренування. Згоден, коли робиш речі з "неправильної" форми --- ти тільки "безпека", (іноді досить значну) "легкість" ваш вантаж!

+840
ttyUSB0 26 квіт. 2012 р., 14:50:58

Якщо ти перетренованості або біля перетренованості, приймаючи тиждень відпочинку (або два, або три) часто призводить до збільшення продуктивності. Оскільки ви мали проблеми з перетренованості, це може бути ситуацію.

Беручи час не корисно у всіх ситуаціях, але він може працювати. Багато програм тренування (наприклад, 5/3/1) рекомендую 'підступ тиждень або повний спокій тиждень, кожен місяць або два.

См. обговорення в одному з недавніх досліджень на цю тему.

+815
krmax44 23 черв. 2014 р., 11:07:35

Що ви повинні працювати на це підтягування талії. В основному тягнуть штангу до стегон в підтяжка без імпульсу або вибухонебезпечність. Вимагає великої сили передпліч і сильні зап'ястя і гнучкість. Велике ядро і латів використовуються в цей раз ви перетинаєте діапазон руху стандартна підтяжка.

Почати робити ексцентричні і ізометричні підтягування талії, знайти бар або виступу на висоті грудей. Вхопитися за виступ або бар, як ви б, коли ви знаходитесь у високому положенні для підтяжки. Потім спробуйте потягнути себе стільки, скільки ви можете, так що ви можете підніміть штангу до талії, використовуючи підтримку вашої ноги (тому що ви повинні стояти при цьому). З плином часу ви розвинете велику силу, а значить, потрібно знизити підтримку ваших ніг. Нарешті ви відкриєте цей діапазон руху.

Наприклад, я використовую два стільці паралельно один одному, і я нахиляюся, поки імітуючи присідання, щоб стегна від підборіддя.

+813
Meitar 1 серп. 2015 р., 04:37:24

Витривалість-це здатність організму проявляти себе і залишаються активними протягом тривалого періоду часу, а також його здатність протистояти, витримувати, перехворіти, і імунітет до травми, рани або втома. Це, як правило, використовуються в аеробних або анаеробних вправ.

+737
iamarno 23 січ. 2020 р., 01:22:04

Фон:

За останні 6 місяців, я пішла від 89 до 81 кг ваги, а робити в основному 8-реп встановлює на більшість вправ. Майте на увазі, перш ніж я почав працювати кілька років тому, я був у 65кг, так що я худий/слабкий, і не страждають ожирінням, хоча останні кілька місяців були орієнтовані втрати ваги.

Прямо зараз, я хочу залишитися при власній вазі від 80-85кг, але я готовий почати змінювати мої тренування трохи. А саме, я хотів би почати піднімати більш важку вагу на меншу кількість повторень.

Питання:

Як і передбачає назва, я хочу залишитися в цій вазі (або близько до цього), одночасно опускаючи моє тіло відсоток жиру і стати стрункішою.

Зазвичай, коли я чую про людей, які піднімають важкі ваги для кількох повторень, їх зсипати, і однією з його основних цілей є збільшення їх ваги.

По суті, я шукаю деякі поради, керівні принципи та/чи правила, яких потрібно дотримуватися в цьому починанні. Бонусні бали, як завжди, для надійних джерел, але цінний досвід теж, звичайно.

+722
pacificist 6 лист. 2014 р., 02:10:30

Я чув всі чутки про те, що тільки з кардіо ви будете спалювати жир належним чином. Але чому я повинен робити кардіо, замість важкої атлетики? хіба це не все про дефіцит калорій? Я не розумію, чому я повинен замінити 30 хвилин з важкої атлетики з 30 хвилин кардіо, Коли я намагаюся, щоб втратити жир.

+700
user989840 5 лип. 2011 р., 21:46:44

Розум/тіло методу може постійно зменшити напругу м'язів, коли вони працюють у своїх кращих проявах. Напруга фізичних і психологічних (психофізичних), викликані нашої симпатичної нервової системи (СНС) більш активне (нескінченні напрягаешь реакцій) і парасимпатичної нервової системи (ПНС) програти битву, щоб послабити натяг і пов'язані пригнічені емоції. Є багато методів, які можуть допомогти з цим - Західної, як Олександр техніка, Feldenkais, глибокий масаж і східні, такі як Тай-Чі, йога/медитація. Це досить складно, щоб почати з цих речей і багато прихильників їх "пояснення" своє - але головне-в своїх кращих проявах вони можуть збалансувати вегетативну нервову систему, зняти м'язову напругу і зробити вас щасливішими!

+639
JamesPoppycock 9 жовт. 2014 р., 17:53:20

Є кілька варіацій віджимань я можу зробити в роботу біцепси і плечові м'язи? Ілюстрації або фотографії будуть оцінені, як добре.

+598
Matt64091 25 жовт. 2017 р., 04:30:28

Теля-це досить невелика група м'язів, що неважливо, скільки разів ти працюєш з ними ви не збираєтеся, щоб зіткнутися над питанням навчання по роботі з ними. Так що працювати з ними стільки, скільки ви хочете.

Я думаю, питання, що ви хочете запитати.

Я початківець ліфтер і я хочу більше телят. Я повинен працювати мої ікри 3 рази в тиждень?

Не може пошкодити, може не допомогти. Це може звучати як риторика, але присідання-це король. Присідання гантелями важка дупа, спати досхочу, як ніч і з'їсти калорій надлишків.

+578
Dittoslash 23 бер. 2012 р., 01:33:27

Швидкий дихальні вправи ( пранаяма), я думаю, допоможе для менш мобільних людей. Звичайно, плавання-це ще кращий варіант, але можна робити дихальні вправи від власного комфорту, коли вони хочуть без жодних гаджетів або спеціальної допомоги.

+548
rickpember 16 січ. 2019 р., 03:47:07

Для слід працює, я знайшов всі стежки , щоб бути ідеальним компаньйоном. Ви можете знайти майже будь-який слід, по всій країні, і більшість людей, оцініть його (твердість + загальна якість процесу). Це безперечно варто скачати і спробувати. Я думаю, що ви знайдете його корисним у вашій діяльності. Насолоджуйтесь!

+544
Will Keller 5 квіт. 2016 р., 19:00:57

Високий рівень Олімпійських важкоатлетів страждають близько 10% втрати міцності через місяць не тренінг.

Цікаво, я візьму тижневу відпустку раз на пару місяців (на вибір або шанс), а якщо я вам трохи більш гнучким і зможе повернутися в тренажерному залі з меншим ниття запалення.

На один тиждень боку, і напевно, якщо ви поруч з двох тижнів або більше, ви могли б пройти через Домс знову.

Пару моментів я б підняти:

 • Для багатьох хлопців один тиждень може перетворитися в два стає п'ять. Є багато, щоб бути сказаним для обліку звичка звичкою. Якщо ви подорожуєте, розглядати буду бігати в ті дні або просто робити щось , що тримає вас у мисленні підготовки, особливо якщо ви новачок в підтримці фітнес-розклад.

 • Тримати своє его в узді в перший день (або кілька днів) назад, і підйом на ~80% того, що ви робили раніше. Багато розминки, приємно і легко. Не конкурувати з собі або якомусь іншому хлопцеві в тренажерному залі, що ви знаєте, ви можете outlift.

Так умови, що він дійсно тиждень або дві, і ви рампа назад, це дійсно не проблема. Якщо ви опинитеся навчання міцно протягом декількох місяців, а тиждень може бути відмінним рішенням подумки, щоб нагадати вам, що він відчуває, як щоб бути у формі, але не постійно відновлюється, і фізично, щоб скинути гормони трохи і нехай деякі речі заживає.

+502
Sameer Dharur 26 груд. 2012 р., 18:51:50

При перегляді культуризму показує, з коханцем я займалася, я завжди помічав, що культуристи, здається, згинати дуже складно я не можу зрозуміти їх фізичною силою. Але, я помітив, скільки їх тіла почнуть трястися, вони кричать і кричать, як буває, коли людина відчуває біль і навіть їх особи деформуються від, здавалося б, крайньої напруги фізичних сил з кожної пози. Хоча культуристи, здається, люблять згинання боляче, як він може зношуватися м'язи.

Як хто-то, не вистачає драйву для екстремальних тілесність, мені цікаво знати, якщо згинати як штангісти роблять боляче, або, якщо це просто поява болів.

+495
user181267 10 січ. 2016 р., 15:35:41

Я успішно відновитися від травми, і це може бути досить багато роботи.

Решта, звичайно, дуже важливо і в залежності від тяжкості травми, може знадобитися лід після тренування. Я також рекомендував би вам утриматися від діяльності, яка викликає біль, поки ви повністю реабілітований руку. тобто якщо є певні ліфти ви відчуваєте, може бути злочинцем, виймати їх з тренування поступово відступає. Для мене це вертикальні ряди, а передні піднімає. Кучері молоток може також викликати проблеми для деяких.

Схоже, ця травма насправді викликане ослабленням передпліччя/стиснення м'язів і погіршення м'язової фасції через запалення.

Я відчув успіх, виконавши наступні дії: у ті дні, коли я знав, що я був посилення пошкодження (для мене це був день плече), я став включати в себе 10 хвилин розминка передпліччя. Цим займаються передпліччя кучері, кучері зворотного передпліччя і зап'ястя рулонах. Я зробив це в місці вправи, де я відчував біль. Моя сесія була раз в тиждень, але я впевнений, що ви могли б робити це частіше, якщо потрібно. Через кілька тижнів цій клініці, я почав пробувати раніше хворобливих вправ, використовуючи дуже легкий вага і не відчували болю. Незабаром я зміг збільшити вагу і в кінцевому підсумку отримати свою силу назад, де він раніше був і як і раніше бути вільним від болю. Я б сказав, Все це зайняло близько 6-8 місяців. Як я вже говорив, обледеніння може допомогти прискорити цей процес і допомогти з болючість.

Зараз я продовжую цей режим на дні мого плеча в якості розминки і у мене не було тенісного ліктя біль у пару років, незважаючи на численні типи вертикальні ряди, а передні піднімає.

Якщо вище не працює для вас, я рекомендував би йти в клініку, що спеціалізується на фасції ремонт отримати консультацію. Це було здорово для мене, коли я порвала згиначів стегна і насилу повертається.

+450
andresi 17 квіт. 2015 р., 05:59:18

Грайте в печиво білка. Титан робить з 20г білка в одній упаковці печива. Я теж чула 30г і дивуватися, якщо ваш розмір має значення. Я тільки 115 фунтів, так що моя добова доза білка набагато нижче, ніж більшість людей.

+434
Rok Krulec 29 груд. 2019 р., 01:12:26

Хтось виклав посилання на дракона двері статті про бодібілдинг деякий час тому на подібне питання.

Зі статті:

Наскільки сильним можна стати з вправами? Дивно сильна. Насправді я пішов би так далеко, щоб сказати, зроблено правильно, набагато сильніше, ніж той, хто тренувався стільки ж часу з вільними вагами. Хочете якісь конкретні приклади? Один мій колишній школяр, Джей Грегорі (Юний Чемпіон Національного 1993 на кільцях) розробили такий висока ступінь міцності з моєї програми тренувань кондиціонер, що у свій перший день у >школи важкої атлетики класі він deadlifted 400 фунтів., і це масштаб відбивання вага 135 кг і висота 5'3".

Після цього мені стало цікаво і хотів виміряти один ДжейДжей ПМ на зважені підтягувань. Ми почав досить світло з 10 кг. або так. Я продовжував додавати більше вага, а й виконав один після один реп реп. На жаль, я не знаю про підтягування ременів і ланцюгів при це час і дешеві шкіряні пояси ми використовували розбив на 75 фунтів. Я ще раз повторюю, на 75 фунтів. і Джей-Джей ніколи не проводили зважені підтягувань в його житті. Але він вчинив років моєї спеціалізовані вправи кондиціонування. Скільки б Джей вже підтягується той день? Ми ніколи не будемо знати напевно, але я вам скажу, що на 75 фунтів. Джей сміявся і жартує зі мною і не з'являються, щоб бути помітно турбує вагу.

І JJ, в той час як найсильніші, це не одиничний випадок. ...

Я працюю через цей процес близько місяця, і поки я ще на першому кроці прогресії, я вже помітив, що моє ядро і верхню частину тіла трохи сильніше, і я помічаю, що все частіше визначення у мене на руках і грудях. Я уявляю, що нижня міцність кузова послідують після того, як я перейти до наступного кроку, і мої ноги більше не спочиває на моїх руках.

+396
Matthew Lock 20 квіт. 2010 р., 21:20:00

Ви можете спробувати віртуальний тренер кал (додому) додатка. це безкоштовно і отримав понад 100 оффлайн відео Вправи для хорошої домашньої тренування.. повна платна для тренажерного залу.

iOS посилання

Посилання В Google Play

Добре позайматися!

+382
Montag451 18 черв. 2011 р., 17:16:52

Я активний борг Морське і після травми і МРТ, яке виявило зовсім розірваної ACL, розірваної Mcl, а двосторонні miniscal сльозу, я повернувся до моєї ноги протягом приблизно 2 місяців. До речі, я був в Афганістані 3,5 тижні після розриву. Це був процес повільний і поступовий характер, але ефективний. В корінь Вашого питання, хоча, так, можна присідати і станову тягу. Ви знаєте своє тіло, хоча і це ключ. Тим не менш, я робив присідання і уявляю 225lbs протягом 3-4 місяців, розширення ніг(!), станова тяга, і в підсумку закінчив у вікно стрибає і коробка за стрибками протягом року (кроссфіт) після повернення додому. Я просто зробив пластичну операцію 11 жовтня і я буду проклятий, я роблю це знову і знову. Є парадокс... Удачі.

+364
minhsphuc12 1 груд. 2016 р., 07:52:31

2 тижні це не багато часу, щоб "поїзд" - на основі потрібно дати організму відпочити. Як правило, ви хочете, щоб план 10-12 тижневий цикл підготовки до якоїсь події....враховуючи це, перевозять меблі і не головна подія в лізі, я б зосередилася на техніці більше, ніж все інше, так як час, необхідне, щоб побудувати силу і витривалість не є.

Я хотів проаналізувати основних станова тяга, присідання і фермерів прогулянки (акцент на фермерів ходить) - щоб отримати техніку вниз. Не намагайтеся піднімати важкі і не робіть надмірних комплектів/повторень - ідея в тому, щоб отримати техніку вниз, так що ви можете використовувати її для підйому з рівноваги, різні форми меблів і предметів для дому. Не поспішайте, тримайте шлях ясний і працювати з хорошим партнером в русі. Удачі!

+363
Critterbug 11 трав. 2013 р., 05:42:24

Є відносно нова технологія, яка іншим зв'язали, називається оптичний моніторинг серцевого ритму. Приклади продуктів, які використовують його, включають:

І ще кілька людей. Грунтуючись на відгуках клієнтів з піонерів цих пристроїв, а також тестування продукту, що виробники пристрою говорять про обмеження пристроїв, ось коротке резюме:

 • Коли вони працюють, вони настільки ж точні, як універсальний ремінь улр.
 • Вони зазвичай працюють краще, коли немає обертання зап'ястя, тобто кращі для бігу.
 • Діяльності, які будуть мати проблеми включають в себе гирьовий спорт, Плавання, можливо їзда на велосипеді (особливо якщо ви змінюєте, як ви візьміться за кермо).
 • Технологія ще дуже нова, тому вони працюють над вирішенням цих обмежень.

Я отримав своє око на цих пристроях, як важко вберегти від удару грудей з певними рухами в тренажерному залі. На жаль для мене, ця технологія не готова до того, що я роблю. На щастя для вас, він повинен обробляти досить добре працює.

+333
EmmyCleo Quilks 6 бер. 2017 р., 14:02:37

З журналу спортивної медицини, у 2003 році:

Дослідження показали, що використання канабіноїдів може знижувати тривожність, але це не має ергогенних потенціал у спортивних заходах. Збільшення частоти серцевих скорочень і артеріального тиску, зниження серцевого викиду та зниження психомоторної активності деяких фармакологічних ефектів ТГК, які будуть визначати зниження спортивних результатів.

Це було знайдено з допомогою швидкого пошуку, але врахуйте, що можуть бути й інші, краще документи, що відносяться до цього.


У відповідь на зауваження, і працювати тільки з наукової літератури, здається, що немає однозначної відповіді. Більшість досліджень зосереджено на виявленні зловживання наркотиками або вивчивши програми профілактики зловживання наркотиками, а не вивчає, як воно впливає на продуктивність. Цей документ обговорює деякі проблеми зловживання наркотиками, і включає в себе деякі цікаві зауваження про окремих препаратів. Проте, загальна думка можна резюмувати лінію у Анотація У даній статті:

Потенційні ускладнення для здоров'я представляють серйозну небезпеку для здоров'я населення.

В принципі, так, ви можете збільшити свою продуктивність, але ви майже напевно зашкодить вашому тілу, можливо, цілком серйозно, в процесі. Я знаю, це не зовсім з ряду геть, але це здоровий глузд. Марихуана-це наркотик, а наркотики-це не добре для вас. Куріння марихуани буде мати всі типові побічні ефекти, пов'язані з курінням будь-яка речовина, у тому числі потенціал для пошкодження легенів (і зниження оксигенації крові, що призводить) та збільшенням ризику ракових захворювань. Крім того, тривале вживання марихуани пов'язане з численними ризиками психічного здоров'я. Правда, це не відноситься конкретно до вправ, але вони повинні бути розглянуті перед використанням препаратів для поліпшення спортивних результатів.

+306
RLaaa 9 січ. 2018 р., 22:23:43

Схоже, що ви вже робите велику частину високої інтенсивності інтервал підготовки з бразильського джиу-джитсу і Муай Тай, і то є один відмінний спосіб позбутися від жиру на животі. Тим не менш, ось деякі правила, які варто пам'ятати, коли справа доходить до втрати живота жир і набирає м'язову масу одночасно:

 1. Уважно стежити за вашою дієтою переконайтеся в тому, щоб вирізати стільки солодощів, як ви можете (цукерки, соки, закуски тощо). Я вважаю, що дослідження показали, що чоловіки повинні споживати близько 30 грамів цукру на день, а жінки-близько 20-25 грамів. Загалом, ми вже споживали набагато більше, ніж рекомендована кількість всього їсти фрукти і овочі разом з нашої повсякденній їжі. Наступного разу, спробуй підрахувати вміст цукру у всіх продуктах, які ви споживаєте, і ви будете здивовані, як багато цукру у вашому раціоні.

 2. Далі слід ефективно вражати АБС. Я маю на увазі, що вам потрібно зробити свого роду тренування, щоб дійсно принести пральна дошка АБС. Дослідження показали, що це одні з найбільш ефективних вправ АБС (стабільність розгортання м'яч, однієї планки ноги (передні і бокові), планка хреста над альпіністом і стабільність бал V-вгору). Ви можете знайти ці вправи на ютубі.

 3. Щоб отримати м'язи, ви повинні підняти кілька важких. Я маю на увазі, ви повинні переконатися, що існує послідовне вага навчання (2-3 дні в тиждень з упором на удари великих груп м'язів, як груди, стегна, сідниці, спину і ядро), і переконайтеся, що гучність і дозування щодо важкі (8-12 повторень від максимального зусилля). Спробуйте присідати, лавки і лат тягнути вниз в наступний раз, коли ви перебуваєте в тренажерному залі. І якщо ви турбуєтеся про занадто багато ваги з підйомом тягарів, то ви не якщо ви продовжуєте навчання з бразильського джиу-джитсу і Муай Тай, як ви пройшли навчання. Якщо що, то піднімати важкі поєднанні з вашої звичайної режим зробить вас виглядати більш худий і підтягнутою.

 4. Останній і, можливо, найбільш важливим є, щоб переконатися, що ви споживаєте досить вуглеводів і білка, а не тільки білок. Вашому організму знадобиться більше енергії, яка є першою доступною для відновлення, а це вуглеводи, а не білок. Спробувати споживати деякі з цих продуктів відтепер: арахісове масло, солодкий картопля, авокадо і цільні яйця.

До речі, ви сказали, що іноді ви біжите протягом години, але реальний питання для чого? Якщо ви не любите біг протягом декількох годин, нові дослідження виходять підтримуючи переваг високої інтенсивності інтервальних тренувань протягом тривалого періоду повільно і неухильно кардіотренувань. Я думаю, гарне порівняння, щоб подивитися на спринтерів і марафонців і задати собі питання: "Ким я хочу виглядати?" А потім подивитися на їх тренування, щоб побачити свої результати. Спробуйте інтервальні спринти відтепер замість тривалих низькоінтенсивних кардіотренувань і почати бачачи ці АБС викотилися.

Сподіваюся, це було корисно для вас.

+296
Jasty 19 квіт. 2019 р., 06:26:11

Багато людей застрягли в думці, що йде відпрацювання основних дій при видаленні жиру. А вправа відмінне, знижується з 330 до 320lbs необхідно переглянути свій раціон в цілому і стане ключем до вашого успіху. Тренування рутинної частиною є доповненням до цієї зміни.

Я бачив купу людей, які тренування на щоденній основі і не можуть скинути кілограм ваги. Я б рекомендував робити звичайні тренування вторинні зміни в дієті, яка по суті буде робити велику різницю в світі.

+291
mileta 21 січ. 2017 р., 04:18:13

В доповнення до відповіді JohnP, вважають робиш цегляний тренування, де ви з'єднали дві дисципліни в один день. Виклик тріатлон-це не відстані, це роблять три різних рухів тіла спиною до спини. Тому вам потрібно навчити свій організм велосипед після плавання і бігу після велосипеда (за умови, традиційний порядок, деякі гонки будуть працювати у зворотному напрямку, але, як правило, на короткі дистанції). BeginnerTriathlete.com гарне введення в цеглу.

+239
Zino Schubert 30 серп. 2011 р., 14:24:57

Я збираюся почати з того, працює і набирає вагу-це те, що вимагає терпіння, ви не отримаєте великий за ніч. Більшість з нас працюють протягом багатьох років, щоб досягти того, чого ми досягли.

Це, як кажуть, це звучить, як ваша проблема не тренування ви робите, але їжа, яку ви споживаєте.

Щоб набрати вагу вам потрібно правильно харчуватися, це легко само важливо, як тренування частиною набуття. Вам дійсно потрібно попрацювати над comsuming більше калорій, тому що ви не можете чекати, щоб рости багато всього лише на 2000 калорій. Я б не рекомендував додавати гейнер, це не зробить вас набрати вагу ви хочете набрати (м'язи), а швидше допоможуть вам набрати більше жиру.

Їдять справжню їжу, як і раніше кращий і самий здоровий спосіб рости. Спробуйте їжі підготовчі дні ви не працюєте, так що ви можете легко отримати деякі додаткові продукти харчування протягом дня, наприклад, на роботі або відразу після тренування.

Ви згадали, що у вас болить м'язів протягом 1-2 днів, це хороший знак, це означає, що в цілому ваші тренування досить інтенсивні. Я б тренування трохи довше, ніж 45 хвилин сам, але якщо це не варіант, немає сенсу йти туди.

+231
Lucky Gour 18 січ. 2019 р., 18:35:31

Я б припустив, що більшість людей в розвиненому світі споживати не менше 1000 ккал в день більше, ніж вони витрачають.

Поки я не можу підтвердити, що 1000 ккал і то правда, це досить відомо, що Сполучені Штати Америки епідемія ожиріння. Будь-швидкий пошук може показати вам сотні графіки та цифри. Я не буду стверджувати, що ми переїдання. Особисто я з Канади, і хоча це не зовсім так поширені тут, люди все одно об'їлися.

Якщо калорій в калорій-це правильно, це переїдання повинно призвести до 2lb (1 кг) жиру, накопиченого за тиждень. Тим не менш, середня людина тільки отримує приблизно стільки в рік її 20-х і 30-х років. Чому не більше?

Якщо ви думаєте про неї, це все про рівноваги. В даний час я важу скромних 200 фунтів. Якщо я поставлю на 100 фунтів від переїдання, я б обов'язково одержати 100 фунтів жиру. Мої м'язи будуть нарощуватися для того, щоб перемістити своє тіло навколо (якщо я хочу залишатися мобільним). Як такий, мій TDEE на збільшиться. В якийсь момент моя маса, м'язи, я отримав для переміщення маси, і кількість калорій, мені подобається забірні буде всім баланс, і я б перестала набирати вагу.

Якщо хтось стабільно набирати 2 кг у тиждень, вони повинні з'їсти 1000 ккал більше, ніж їх TDEE на. З 100 кг ваги, мій TDEE на може змінюватися аж на 600 калорій сенс, ніж тепер мені доведеться з'їсти 1600 калорій більше, ніж раніше. На 200 фунтів мені треба їсти 2200 калорій більше, 300 фунтів мені потрібно 3000 калорій більше, і т. д.


Редагувати 1:

Це наукова стаття , яка показує що брюзглые індивідуали мають більш високу м'язову активацію, хоча загальна м'язова сила зменшується. Статті, Як це довести, що ми не можемо припустити 100 кг ваги це 100% жир.

Для TDEE на порівняння припустимо, що на кожні 100 фунтів ваги, 25% - це м'язова маса.

Вибіркові статистичні: чоловік, 30, 6', 200 фунтів, сидячий, 15% БФ (тобто 30 фунтів жиру для початку).

200 ЛБ @ БФ 15% = 2443 ккал
300 ЛБ @ БФ 35% ((30 + 75)/300)*100 = 2737 ккал (+294 ккал)
400 ЛБ @ БФ 45% ((30 + 150)/400)*100 = 3031 ккал (+294 ккал)
500 ЛБ @ БФ 51% ((30 + 225)/400)*100 = 3325 ккал (+294 ккал)

Правка 2:

Це теоретично достатньо, щоб додати додатковий 31 фунтів для кожної людини кожен рік.

Я думаю, що це, де ви могли б бути збентежений, тому що це вводить в оману статистика. Джерело заявляє, що ми обжерливості на 304 калорій в день. Яка потім знаходить, що:

(304 ккал/день * 365 днів/рік) / (~3500 калорій в фунт жиру) = 31.7 кг жиру в рік

Це теоретична. В реальності, якщо все в Америці ставлять на 31.7 кг жиру в цьому році, ми більше не буде переїдання на 304 калорій в день Наш новий вагу. Тепер ми будемо переїдати на 200 калорій в день, таким чином, ми будемо набирати 20.8 кг за другий рік.

Так, щоб було зрозуміло, 31 кг/рік вводить в оману. Це буде 31 фунтів в перший рік.

Крім того, джерело заявляє, що середня дієта раніше 1850 ккал в день двадцять п'ять років тому. З 304 ккал до цього слід додати, ми зараз в щоденному споживанні 2154 калорій у середньому. Джентльмен у моєму прикладі буде втрачати вагу на цьому рівні є. Це не означає, що всі товстішає з кожним днем, що Америка в цілому-це вже важче. Ось чому ви бачите вага набирають повільно, тому що більшість людей, в середньому, вже є в діапазоні 2100 калорій (який включає 304 збільшення) замість серії 1850.

+197
Tim Evett 10 лют. 2014 р., 14:56:05

Я знайшов величезні поліпшення від прийому на gyming під час купання, зокрема м'язової сили і витривалості. Тобто, поки перетренировался і сильно пошкодив спину. Бути мудрим і знати свої межі!

Як часто?

Я думаю, що двох-трьох сеансів плавати в одному сеансі тренажерний зал-це хороше співвідношення. Якщо ти спринтер, може і більше в бік двох сесій доплисти до одного сеансу в тренажерному залі.

Скільки занять на тиждень, що закінчується час залежить від того, як у спорті ви! Конкурентоспроможний плавець може робити 7-10 сеансів плавання в тиждень, в поєднанні з 3-4 заняття в залі буде хороша суміш.

Переконайтеся, що ви даєте достатньо часу для ваших м'язів, щоб відновитися. Кидати тренажерний зал в міксі ставить набагато вище попит на ваші м'язи.

Підходів і повторень

Я зробив фрістайл середині дистанції 200 м до 800 м, так що мою увагу було більше повторень на витривалість.

Для стандартних тренувань, я б зробив 3 підходи по 20, і поступово збільшується вага, відповідно. Я зробив їх такою ж швидкістю, з частота гребків, крім ніг звичайно.

Я часто робила кругову тренування - 30 секунд, 30 секунд, перейдіть до наступної вправи, близько 70% моїх максимум або більше. Це гроші, я любила ці тренування!

Одну дурість я часто робив Піраміда на квадрациклах до розтягування м'язів. 20 повторень, вага піднятися, поки ви не травмувати ваші м'язи, потім піднімаємося вниз. Я взагалі не розумію, що я напружую м'язи, 5+ дня для моїх каре щоб відновити, незважаючи на мої добре підготовлені м'язи повинна бути явна підказка!

Процедури

Продумувати які м'язи утримувати тебе найбільше, і зосередитися на них.

 1. Кабель мух - це були мої улюблені! Піти для витягування з повне розширення, це відмінна можливість для що мають потужне тягове зусилля при максимальній досяжності. Злегка зігніть руку в лікті, як і ваш первісний підводні тягнути.
 2. Біцепса кучері - досить нудна, але важлива
 3. Трицепс - використовувати вільні ваги, продовжити від Половини до повного. Купи способів зробити це, і вони всі дуже схожі.
 4. Плечі - вільними вагами, поширюється на горизонтальні на вашому боці й спереду
 5. Рядків - ваші пастки будуть корисні в послідовності тягнути, але більше так це тільки добре працювати протилежні м'язи, так що ви тримаєте ваш м'язовий зростання однаковий.
 6. Лава для преса - охоплює досить добре вищевказаних м'язів.
 7. Підтягування/машина тягнути Даунс - дуже важливо
 8. ABS з вагами - будь то присідання з пластинами або потягнувши за шнур, всі добре - дає свій зі стіни дельфіна ногами більше хрюкати
 9. Повернутися розширень з вагами - так само важливо, як АБС

Я знаю, що деякі люди люблять кидати присідання в суміш для більш від стіни, сила натиску, але я б сказав, що це менше значення, якщо ви не в серйозних змаганнях. У цьому випадку, ви б задали це питання у вашу команду фізіо/тренер тренажерного залу!

+191
Jong Bor 30 лип. 2015 р., 13:23:46

Оскільки ти занадто розпливчасто тут, я можу дати тільки розпливчастий відповідь. Якщо ваш біцепс не поліпшується, тоді ви не забезпечуючи їх достатнім стимулом для отримання адаптивного відповіді (зростання) від них. Я можу зробити майже всі біцепс тренування мені потрібно з підтягувань на турніку або зважені підтягувань на турніку.

Які ваші цілі? Здоров'я? Довголіття? Продуктивність?

+119
Mosta Bekouch 28 вер. 2014 р., 09:40:56
Використовуйте тег, сидячи на питання про ергономіці, ергономічні крісла, положення і питання про можливого пошкодження вашого організму, викликані сидячи протягом тривалих періодів часу.
+107
viktoriay24 5 груд. 2017 р., 22:05:45

Три дні тому я зробив свою першу тренування грудей з початку року. Сьогодні, я відчуваю дику біль від плеча до плеча через груди до глибини моїх грудей. Це до того, що якщо я намагаюся підняти руки геть від мого тіла більше 45 градусів, розводять руками, нахилятися, або навіть йти вниз по сходах, він відчуває, як у грудях збирається розірвати посередині.

Я хочу спробувати і розтягнути його трохи, але болю я отримую, коли я намагаюся що сильна, що я насправді турбує щось рвуть або заподіяння будь-якого іншого типу подібною травмою.

Я не впевнений, чи зможу я ігнорувати те, що біль веде мене вірити і робити розтяжки / використовувати мій нормальний діапазон руху, де я можу терпіти, то я насправді ризикує заподіяти серйозної шкоди уражених м'язів, якщо я спробую використовувати їх, як мені б хотілося.

+58
user3776541 14 лип. 2017 р., 09:00:43

Ну, є деякі нерви за ноги і вниз до пальців. Вони, ймовірно, будуть порушені, тому що вони не захищені так добре.

Кілька тижнів тому я пішов у березні в Нідерландах - близько 40 км. кожен день протягом 4 днів. Через деякий час мої другі пальці (чи як там вони називаються - такі ж, як ви описали) повністю приголомшеним, як ніби вони перебували в "сплячому" - люблю, коли ти спав на руці і вона оніміла на наступний ранок.

Лікар в польовому госпіталі сказали, що мої чоботи були надто туго. Вони були, очевидно, посилить тиск на мої ноги і нерви просто перестав працювати або у паралізована. І нерви дуже схильні під час високої активності.
Це не тільки впливає на цей мис і, може бути, і всередині великого пальця ноги. Тому це було перше, що я подумала, коли побачила ваше фото.

Ви могли б зробити щось з ногою; натисніть його, скрутив його, приземлився на неї або щось. А потім холодний пісок тільки можливо.

Я не лікар, але це те, що мені сказали. Ви можете піти один, хоча, щоб бути впевненим.

Щоб заспокоїти вас вниз я можу додати, що це може тривати дуже довго (від декількох годин до декількох місяців), перш ніж вона знову в нормальному стані, але це не проблема взагалі і не буде мати ніяких інших наслідків.

Послухаємо, що скаже лікар.

+45
Armin Zinalpour 18 серп. 2010 р., 16:42:58

Ось хороше резюме м'язів, що беруть участь в катання на лижах (по моєму досвіду, він заснований на значущості):

 • Чотириголового.
 • Підколінні сухожилля і сідниці.
 • Внутрішня і зовнішня поверхня стегон.
 • Телят.
 • АБС і назад.
 • Зброї.

Якщо ви хотіли б отримати/залишатися у формі для катання на лижах, ви повинні орієнтуватися на ці м'язи.

Виходячи з особистого досвіду, наступні вправи приготуй мені найкращий для лижного сезону і будувати вищезазначених м'язів:

 1. Їзда на велосипеді, роликових ковзанах - задоволення, аналогічний досвід катання на лижах. Також ідеальним вправи для поліпшення рухливості суглобів і витривалості. Якщо ви на гору на велосипеді, ви також можете працювати на вашій м'язової сили.
 2. Присідання, станова тяга - я особисто після запуску програми Сила. Дуже гарні вправи для розвитку ніг і тіла в цілому.
 3. АБС - будь-які вправи АБС буде робити.
 4. Підтягувань, жимів на розробці вашого зброї.
 5. Біг - просто щоб залишатися у формі і розвивати витривалість.

Від отримувати-багатий-Bystro точки зору, я підібрав катання на лижах дуже швидко завдяки двом вправ: кататися на роликах і присідання.

Кілька корисних посилань: створення катання на лижах м'язи і Кращий розтяжок і вправ для катання на лижах і сноуборді.

+23
Toosmallitems 11 лип. 2018 р., 14:54:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil