Які рухи безпечні і не на час?

Новачок тут. Вивчаю і пробую різні речі. Начебто намагаються робити "х кількість переміщення X в певну кількість разів". Деякі рухи, такі як Олімпійська важка атлетика, безумовно, не повинні бути зроблено протягом часу, оскільки ризик травм занадто великий.

На моє запитання які рухи можна зробити за раз? Короткий список я придумати:

 1. працює
 2. віджимання
 3. підтягування
 4. стрибки

віджимання можуть бути включені, але, можливо, не варто з-за ризику коліна або травми спини?

Я шукав цей сайт і погуглив, але не зміг нічого знайти. Спасибі!

+669
Dan Munro 23 черв. 2016 р., 22:54:29
33 відповідей

Правильно зробили присідання є безпечним на колінах, за умови, що до Проблеми з коліном, і буде насправді знизити ризик травми коліна від інших причин.

Стартова сила Марк Rippetoe йде в подробиці про те, чому це так. Його книга орієнтована виключно на штангу навчання, але інформація, як і раніше застосовується для гантелей, і він також описується, як підготувати для присідання без ваги, який може бути використаний в якості техніка керівництво для ведення Bodyweight присідання.

Якщо ти мертвий-набір проти робити присідання, то роби станову тягу. Як станова тяга та присідання задіяти найбільші м'язи в організмі, і всі вони виконують певну роботу, хоча ступінь може варіюватися від двох. Або становій тязі або присяд-це необхідний компонент тренування міцності (в ідеалі використовувати обидва), так що якщо ви не збираєтеся присед, потім станова тяга це.

+986
Vivo Bombom 03 февр. '09 в 4:24

У відповідь на це відповідь, мені стало цікаво, які вправи конкретно на м'язи живота. Відповіді досі включають в себе:

Моє запитання складається з двох частин:

 1. Що сталося з віковою хрускіт?
 2. Які ще гарні вправи є?
+962
IceMan990 6 січ. 2018 р., 16:26:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Велике досвідченого культуриста волі стверджують, що гантелі є менш ефективними, і для більш високих повторень і в тому, що штанги, що дійсно важливо... це правда?

+956
user323588 20 вер. 2015 р., 23:01:20

Я займаюся розробкою програми для роботи і я не можу знайти точної формули для розрахунку спалюваних калорій під час бігу. Мені потрібні різні формули, грунтуючись на стать, вік, зріст, вага, відстань, час і так далі. Які-небудь точні формули буде великою підмогою для мене.

+956
Twister 7 лип. 2012 р., 15:59:31

Я в хорошій фізичній формі, регулярно займатися спортом і навчання капоейре близько року. Хоча техніка, безумовно, є частиною його, я до сих пір не можуть надерти більше, ніж висока талія з армадою або Queixada (словник термінів). Я відчуваю напругу під час удару в мою талію та стегна. Які вправи на розтяжку або іншими методами я можу робити з вихідним, щоб допомогти отримати мої стусани вище?

+922
Bobby Z 20 лип. 2010 р., 14:21:51

На мій погляд (спираючись на науковий доказ), є багато більш здорових мінімалістський працює взуття тоді маркетологи хочуть, щоб ми повірили. Ось що я б порекомендував після багато-багато-багато досліджень.

1) зміцнити найбільш постраждалих районів з допомогою цих вправ босоніж. Босоніж / мінімалістський біг збільшує крутний момент згинання колінного суглоба, Варус колінних і внутрішнє обертання стегна.

2) носити їх на прогулянки як можна частіше - офісу, будинку, мікрорайону.

3) працювати в тренування 1 раз в тиждень. З мого досвіду є 2 чудових місць, щоб познайомити їх.
а) в короткий охолонути після тренування
б) у формі свердла (якщо у вас такі є) і прямо перед короткою темп виконання. Що допомагає зміцнити м'язову пам'ять.

4) поступово збільшувати їх використання у ваші тренування. Я вважаю, що 1 рік план пацієнта є оптимальним для максимальної адаптації.

Босоніж / мінімалістський бігти було показано, що 2 позитивних змін, коли правильно введений. Це повинно збільшити каденцію / обіг, а також збільшення VO2 Макс. Я не впевнена, що v02 дозволяє максимум змін, і буде цікава думка на цей рахунок.

+902
Mazik 15 жовт. 2016 р., 02:54:38

Я так і не зміг запустити навіть з чверть милі прямо. Навіть зараз, я повинна зупинитися і перепочити. Я б хотіла взятися за роботи. Які найкращі способи, щоб полегшити в нього?

+828
saraiko 8 жовт. 2013 р., 03:28:22

Вміст жиру в організмі за допомогою вимірів на нижньому кінці шкали Дор надійний і точний.

Замовлення зазвичай йде (з застереженням, що тестер повинен бути навчений/досвідчений)

 1. Дексу сканування
 2. Підводне зважування
 3. 9 штангенциркуль сайті (є і 7, 5 і 3 методами-сайту, зі зменшенням точності)
 4. Вимірювання
 5. Біоелектричного імпедансу (Примітка: хоча це може бути неточним, та ж машина, як правило, дають ту ж помилку, якої, тому він може бути використаний для відстеження тенденцій).

Наскільки вага мети, це буде дуже особистий, і дещо недоречним. Я волів би когось переслідувати картину того, що вони хочуть виглядати. Довільну мета ваги може бути нездоровою, недоступні або не дозволяють насолоджуватися життям. Якщо ви задоволені тим, як ви виглядаєте і знаходитеся в хорошій формі і отримувати задоволення від життя і вашої діяльності, це мета, щоб стріляти для. Турбуватися тільки про конкретний вагу, якщо це важливо для чогось іншого.

+815
yzhernand 8 вер. 2014 р., 03:03:26

Я новачок у вагу вправи і не так багато знаю про різних аксесуарів в тренажерний зал, до того ж у мене є проблема в моїй Пиньки пальцем контролюючи м'язи, так що хочу уникнути більш жорсткі захоплення, я знайшов підйомний гак

в інтернеті, наскільки вони ефективні, вони знижують навантаження на м'язи передпліччя і там немає інших аксесуарів, щоб зменшити зусилля стиснення, але ще здатний сам біцепсів, або потиск плечима ?

+797
Justice Ndubuisi 22 трав. 2015 р., 23:16:14

Нещодавно я почав тренуватися з моїм другом, і в ті дні, що ми робимо зусилля натиску вправи, він постійно говорить, що він не відчуває задоволення від тренування. Тепер це було дуже дивно для мене, тому що я бачила його боротьбу, щоб отримати ці 5 повторів на прес гантелі на грудях і на верхній прес. Один раз під час однієї з наших тренувань, я вирішив зробити деякі віджимання і жими плеча за допомогою машин. Під час цього тренування я помітив, що права рука моєї подруги був сильніший, ніж лівої. Мені довелося його прес-100 фунтів на машини, жим від грудей (пін-код завантаження) і після 3 Повторень він просто не міг йти далі. Він сказав мені, чому він зупинився тільки через його ліву руку з його правою рукою він міг би піти на дещо більше. Не вірити йому, я попросив його спробувати зробити кілька натискань, використовуючи тільки праву руку. Звичайно, він був в змозі зробити 7 повторень з 100фунта зі своєю єдиною правою рукою.

Це було, коли я зрозумів, чому він не почував себе задоволеним з тренування. Ми працювали набагато нижче ваги потрібно давати його правою рукою в боротьбі. Враховуючи все сказане, я задаюся питанням: що я можу сказати, щоб він зробив так, що він почне відчувати задоволення від його поштовху тренувань, як він робить з тягнути і нога днів?

+725
user3245677 15 лют. 2018 р., 17:22:22

З-за плоскостопості і довжина ніг асиметрія у мене , моєї правої грушоподібної і клубово-поперекової майже завжди жорстка. Я виявив цю проблему у віці 29 і питання вирішується устілок для ніг, які вже сильно.

В даний час я відвідую свого лікаря раз в 2-3 тижні для сухої проколювання для того щоб послабити сідничної області. Після кожного сеансу, у мене стегна як-то повторно дислокованих добре. Після року лікування досі моя тяга сеанси (початок о 4 Повторень 22,5 кг 1ПМ: 30кг) в кінцевому підсумку з ПР на 90% мій 1ПМ (8 повторень 102,5 кг 1ПМ: 142,5 кг).

Я намагався відкрутити ці тригерні точки в проблемній області - foamroll, 8 кг, набивний м'яч, лакросс м'яч, М'яч для гольфу, велика мармурова і т. д... Але чомусь як не старався, не працює, як суха пункція. Іноді м'язи навіть не зрушив з місця навіть після 20 хвилин цілеспрямованих тиску. Звичайно, я обов'язково реагувати на біль, при необхідності і припиняти спроби, коли це незручно.

P. S.: Я завжди роблю моя спроба випустити симетричний, тому всякий раз, коли я намагаюся відпустити, я намагаюся його з обох сторін, щоб не допустити в майбутньому перекосів.

Будь-які ідеї, як з цим впоратися?

Я намагався не Тэнгри ось дані вправи, і як посилання на це питання, а також ПНФ розтягнути на деякий час, і це допомогло мені зберегти статус-кво.

Я хочу дати спробувати, щоб Павло Tsatsouline за розтягування, але я хочу підготуватися до нього першою і не хочу йти далі, а я з цієї докучливої проблемою.

+717
N0W0RK 31 жовт. 2014 р., 12:00:16

Я правша, і, як правило, інстинктивно перевозити вантажі на правій стороні, так що я завжди рухатися пластин з лівою рукою, щоб допомогти збалансувати речі. Це, здається, допомогли мені бути більш збалансованим, але я думаю, що це більш нервово, ніж сила-огляди.

+711
Triplesss 22 черв. 2010 р., 11:09:17

По-перше, я не думаю, що болючість піддається вимірюванню, ні інструменту, щоб оцінити ефективність вашої тренування. Це, як кажуть, Та - ваші м'язи повинні відновитися, перш ніж ви знову їх навчати. Час відпочиваючи і рекомендації, варіюється, але більшість тренерів рекомендують 1-2 дні відпочинку після тренування для окремих груп м'язів ви працювали. Працюючи тією ж групою м'язів знову і знову, не даючи їй спокою буде поставити вас на ризик для пошкодження самих м'язів, а також для пошкодження сухожиль/суглобів з-за неправильної форми очолювана м'язова втома.

Це означає, що повний тіла тренування, як правило, обмежується 3 рази в тиждень, в той час як програми навчання, де заняття розділяються на групи м'язів до 6 днів занять в тиждень. Є загальні поради, є "підступ тиждень" раз в 6-8 тижнів, щоб дозволити вашому тілу ще трохи відпочити, але я не бачила ніяких досліджень у цій раді. Нарешті (або насамперед), більшість статей починаються з застереженням "якщо тільки ви не професійний спортсмен...", який відноситься до людей, які тренуються кілька разів в день, але наскільки я читав, ви не належите до цієї групи

З приводу ексцентрика-концентричні частини, є два основних припущення (джерело):

 1. Ексцентричної частини руху викликає найбільший збиток.
 2. В ексцентричної частини руху ми "сильніші", значить, ми можемо рухатися легше, ту ж вагу, ніж в концентричній частини.

Таким чином, для більшості груп м'язів це досить важко дістатися до ексцентрика частина з складна вага без обману в концентричній частини (що іноді добре). Це дуже важлива тема тренінгу біцепса, де ви будете часто чути рекомендації обдурити трохи в концентричній частини ротора (через імпульс) для того, щоб виконувати більш повільно ексцентричні повторення. Для них, наприклад, можна виконати тільки в ексцентричної частини фронту підняти, роблячи перший чистий і прес.

Коли справа доходить до присідання зі штангою, це дійсно завдає більшої шкоди при виконанні ексцентричної частини помірно повільний, але:

 1. Це поштовх руху і допомогти ви можете отримати з імпульсу обмежена.
 2. Це одне з основних рухів, з'єднання, яке у функціональному руху (той, що демонструє функцію реальному житті), і тому рекомендується використовувати його, щоб поліпшити вашу силу і не тільки для гіпертрофії.

Про вашу програму, я завжди пропоную дотримуватися деяких починаючи програми, які можна легко знайти в інтернеті, для того щоб отримати "назад у бізнес". Після цього, як сказав Арнольд, потрібно здивувати своє тіло. Це означає, що немає одного оптимального плану тренувань, але ви повинні змінити його з плином часу, знову, і знову, і знову...

Редагувати: на наступному малюнку може відповісти на ваше питання (пунктирна збігається): enter image description here

Хоча я не вважаю, болючість ("ніжність", в дослідженні) як інструменту вимірювання, цей графік держав досить чітко впливом руху: ексцентричні завдає більше шкоди, але концентричні завдає шкоди, а також. Підводячи підсумок, говорячи про гіпертрофії, я б сказав, що збереження тут набагато важливіше, ніж уникнути шахрайства на концентричні частини для більш ексцентричних повторень, і тому я виберу кілька чит на концентричні частини, використовуючи імпульс, коли це можливо (в основному біцепс), але не уникнути їх і я теж не чит на функціональні вправи (присідання, жим лежачи і т. д.).

Повне дослідження можна знайти тут.

+700
JJCADIZ 23 січ. 2010 р., 04:06:36

Чим більше вага, тим більше набирає силу і міць.

Алвін Косгроу в 'нові правила підйому' рекомендує перемикання між сила і гіпертрофія програми кожні 8-16 тижнів. Е. Р.

 1. Силові програми програма з 3х5 12 тижнів
 2. Взяти тиждень відпустки
 3. Програма гіпертрофія 4х8 8 тижнів
 4. Ще тиждень
 5. Повторити

Багато тренерів виявите, що піднімаючи 3-ПМ для 3-х повторень дає найбільшу міцність завоювання.

Here's the classic Rep-scheme guide from Mark Riptoe:

+681
Sergio Judahson 13 груд. 2016 р., 22:27:37

[Я noviceSquatter ... я з створення облікового запису клієнт StackExchange. Також я роблю низьку планку присідання!]

Вибачте за запізнілий відповідь. Я розмістив запитання місяць тому отримав кілька зауважень, і не очікував нічого більше. У будь-якому випадку, щоб відповісти informaficker, я знайшов Т-нації стаття корисна, тому що він точно описав мене. Ось ключовий абзац:

Якщо ви не змогли утримати свою вагу від ваших ніг і ледве-ледве стегна паралельно до початку перекидання назад, у вас досить важка ступінь нерухомості. Якщо ви перебуваєте на цьому рівні, це буде складно, якщо не неможливо, щоб сісти навпочіпки з п'яти на землі. Ваша мета тут, щоб досягти цього.

Що описав мене, коли я почав навпочіпки. До речі я полагодив його досить простий:

Безліч гомілковостопного і кульшового вправи мобільність. І глибокі присідання повітря. Я розмовляв з пауерліфтер в моєму тренажерному залі, і він дав мені довгий список розминки робити (defranco рухливий 8-хороший набір розминки), але я googled навколо, і експериментував, щоб побачити, що працює для мене. Я роблю 20 хвилин прогріву і 5 хвилин їзди на велосипеді, перш ніж я крок на стійки для присідань. Це допомогло багато. Чесно кажучи, я відчуваю, що це просто щось, що налагодиться протягом місяця або двох послідовних розтягування.

+672
Matthew209100 1 лип. 2018 р., 10:12:35

Найкращих результатів для підвищення лавці і присів на лавці і важкі присідання. Однак це звучить, як ви хочете поліпшити свої штангою, жим і присед чинності з допомогою методів тіла. Це буде складно. Ось що я хотів би спробувати:

 • Вам добре на пістолети. Як тільки ви зможете зробити п'ять поспіль, додавайте вагу. Нічого ви можете тримати у ваших руках буде працювати. Важче краще.
 • Віджимання. Збільшуючи кількість повторень за, скажімо, тридцять чи п'ятдесят або СТО не сильно допоможе жим лежачи, так що дивіться в складніше варіації гімнастичні віджимання раз ви на посилання.
 • У вас є партнер для тренувань? Покладіть їх на спину і присідати.
 • Стійка на руках і стійка на руках віджимання. Переходять на лавці не значне, але збільшення ваші нагальні сила може трохи допомогти.

Якщо ви не шукаєте для присідання або жиму номери спеціально, але цікавить міцність з використанням методів тіла в цілому, я рекомендую глибоко дивлячись в гімнастиці. Тренер Зоммер будує гімнастичних тіла є хорошим місцем для початку, як працює Росс Enamait по.

Але якщо це дійсно присіданні та жиму ви хочете, кращі результати будуть знайти штанги, гантелі і стійки для дешеві на барахолці або розпродажу.

+528
LynetteMLindberg 21 лип. 2015 р., 23:30:36

Щоб відповісти на ваше запитання про мотивацію, я б сказав, що немає вірний спосіб одержати мотивацію. Різних людей мотивують різні речі. Тобто мотивація не отримати вас до вашої мети. Обґрунтовані зусилля і звички. Як ви чистите зуби щодня, при цьому ніхто не говорить вам робити так. Ви не шукайте мотивацію для того або прийняти душ. Це тому, що вони стали частиною вашого повсякденного життя, вони перетворилися у звички. Крім того, необхідно перетворити завдання тренування в звичку. Після цього, ви не шукайте мотивацію. Я не кажу, що є щось неправильне в тому, щоб бути мотивовані чимось, але в більшості випадків мотивація носить тимчасовий характер. Звички є постійними і вони живучі. Зробіть це, поки ви відчуваєте, як робити це.

Що стосується втоми і слабкість, може бути кілька причин для цього. Перша річ-це ваш раціон. Ви повинні з'їсти достатньо, щоб підтримувати енергію протягом всього дня і повноцінно харчуватися. Регулярно пити воду, щоб уникнути зневоднення. Це дуже важливо, так як ми складаємося на 70% з води. Ви також повинні отримати достатній сон. Коли ви спите, ваші м'язи проходять ремонтні роботи, тому дуже важливо мати хороший спальний шаблон.

Я не фахівець з протеїновими коктейлями і енергетичними напоями, тому я не можу порадити їх. Зараз свій шаблон тренування під увагу, 5 комплектів жим жим? Речі повинні бути розглянуті реп/комплект, вага ви піднімаєте за комплект. Також, якщо ви робите це правильно з правильною формою, або просто вийшло.

Якщо ви запитаєте мене, 5 комплектів прес-в середньому 10 повторень за сет, дає вам 50 повторень. Цього достатньо на день. Я зазвичай ставлю важкі, так що я ніколи не виходити за 3 підходи будь-якої вправи.

+513
sylveon21 27 серп. 2015 р., 11:32:49

Відпочинок так само важливий для вашого прогресу як реалізації себе (якщо не більше). Якщо ви додали в яких-небудь додаткових тренувань ви будете просто відстежувати прогрес. Це навіть підкреслює Rippetoe в книзі.

+489
pradoman 14 жовт. 2010 р., 10:14:44

Я згоден з Тоні р, але я теж додам два інших елемента фокуса:

 1. На висхідному русі, я зосередитися на водінні спочатку лікті, потім плечі, спину і коли я досягти вершини я зігну - вичавити Тоні Р пропонує. Крім того, це починається, коли руки повністю випрямлені, і потрібна пауза на повної усадки.

 2. На шляху вниз, я йду дуже повільно і змістити фокус до мого латів і попер латів, як якщо б вони були крила...крила летючої миші-це те, що я представляю.

Тим більш контрольованою і повільніше загального руху, більш сприятливим саме для візуалізації та рух крові у виконані групу м'язів!

+484
Julio Evandro 24 вер. 2015 р., 05:51:02

Я після підрахунок калорій + еліптичний рутини протягом двох тижнів. Мій середній дефіцит калорій має бути близько 500, але я не бачу ~1 кг втрати ваги я очікував. Я дуже точні при вимірі прийому їжі, тому проблема має бути еліптичної.

Я використовую Торнео Стела з-507M. Мені 25 років, зростання 1,90 м, в даний час на 125 кг. Я використовую середніх-високих налаштуваннях з повільно змінними програмами для близько 30-60 хвилин, і калорій спалити це свідчить відповідно про 430-760. Я звичайно не використовувати ручки, але іноді я роблю, коли робити складніше частині, якщо мої ноги вже зводить. Це ймовірно, що машина переоцінює мої спалювати калорії? Як мені виправити його так, що я міг зробити на трасі?

+448
user3516900 25 черв. 2018 р., 12:52:25

Ви можете зробити провали (тиснеш вниз, а не перед вами так, що кут переглядів вашої нижньої частини грудної клітки більше, ніж інші вправи), ви можете зробити їх на кільця, які коштують дешево, дуже універсальний, ви можете повісити їх з підтяжка планку з дерева або нічого

Я думаю, що псевдо-планш віджимання слід також орієнтувати нижньої частини грудної клітки з нахилом уперед під кутом ставить руки в тому ж положенні по відношенню до вашого тіла як у підвищених віджимань або зниження жим лежачи. Підказки:
- Класти на бік руки, нахиліться вперед з прямою корпус, поки плечі знаходяться в передній частині руки. Виконати віджимання при збереженні нахилом вперед. Затягнути лопатками у верхній частині.
- Збільшення нахилом вперед, щоб зробити більш важким. Зниження нахилитися вперед, щоб полегшити. Ви не будете запускати з опору найближчим часом, якщо ви продовжуєте збільшувати вашу нахилом вперед.

Ви повинні перевірити https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness/wiki/kb/recommended_routine якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як працювати вдома з мінімальним обладнанням

+443
Steven Edwards 1 січ. 2018 р., 19:24:53

Я використовую мій велотренажер робити кардіо 3 рази в тиждень по 50 хвилин кожної сесії протягом майже 2 місяців. Коли я починала, мені було дуже незручно сидіти на сидіння, так що я отримав більш м'яке сидіння, який не допоміг. Тепер після приблизно 30 хвилин на сеанс, мені це дуже боляче, і дуже болить близько 2-х днів після закінчення сесії.

Чи можна уникнути болю?

+420
Alan Stephensen 11 квіт. 2014 р., 04:20:27

Ви можете хотіти перевірити хакер дієта. Вона включає в себе кілька онлайн-інструментів моніторингу, що допоможе оцінити ваш прогрес в свідомість, і вправи він використовує хороші, універсальних способів поліпшення загального рівня фізичної підготовки.

Він був створений інженером, і приймає алгоритмічний, логічний підхід до програми втрати ваги.

Зрештою тренування-це дуже складний шлях, щоб схуднути, але вправи в поєднанні з кількісними даними про те, як і що ви їсте впливає на ваші цілі досі працює для мене.

+396
overboard182 20 серп. 2016 р., 16:15:46

Це не так, якщо ви повинні розім'яти м'язи в кожному можливому місці. Є звичайно деякі вправи на розтяжку, які можуть погіршити ситуацію. Навіть надмірна сутулість, адже це форма розтяжка, як надмірне перегнуло.

І багато з розтяжки гідів, здається, просто видають купу випадкових рад

Оскільки у мене проблеми з шиєю болю в спині та попереку, особливо мене цікавлять вправи, як http://www.ehow.com/how_2209360_do-ergonomic-back-exercises.html і http://www.livestrong.com/article/117455-neck-exercises-computer-users/

+382
jackb711 20 лип. 2018 р., 20:37:45

Моя мета-зробити 50 повторень (не опускаючись між ними, звичайно).

Це більш вигідно (швидше для мене, щоб вразити свою ціль), виконавши 1-постріл стільки, скільки я можу або це більш вигідно, щоб розділити його на 5 комплектів, але в 5 разів менше?

Наприклад, зараз у 1-го пострілу я можу керувати 20.

Але якщо я зроблю 1 і спускайтеся вниз, пауза, і 1 і спускайтеся вниз, пауза, я можу зробити сотню (а можливо і більше, якщо я просто перенесу його)

Побічний питання: легше йти до 50 підтягувань, 50 chinups, або 50 на 1-руки-перед-1-ручний-ні ?

+290
Fabian Diaz 23 лист. 2017 р., 13:45:58

Я планую робити HIIT і хочу купити один (найдешевші, по $100) обладнання для всього тіла.

Я не можу спринті, тому що я живу в галасливому місті мало відкритих просторів, однак я буду в порядку з обладнанням, як тренер призупинення або скакалка.

Я не новачок, і не проти високих фізичних навантаженнях.

Будь ласка, не рекомендують вправи — вони просто не для мене (я пробував), а не те, що це питання не про що.

Якщо ваше обладнання має якісь інші переваги (наприклад. портативний масштабовані), будь ласка, покласти, що ваша відповідь, як добре!

+278
Atif Mallo 7 січ. 2018 р., 20:12:47

Палиця з тим, що процедури, які ви використовували для вашого ЛСР/дистанційне навчання! Ви знаєте, це працює. "Якщо це не зламано..."

Це дуже поширена помилка переборщити всі підготовка до першого марафону... як правило, з менш-ніж-оптимальним результатам.

Я зробив це для мого першого марафону: їдять набагато більше пасти, ніж зазвичай (майже удвічі більше, ніж звичайний раціон на 28-30 км ЛСР), майже без м'яса і білка в останній день (я зазвичай просто з'їсти це на вечерю), встаючи дуже рано, щоб з'їсти сніданок за 4 години до гонки (я зазвичай їм легку їжу за 2 години до початку ЛСР), і т. д...

Кінцевим результатом було те, що я відчував себе наголосив, і дуже хвилювалася перед стартом гонки: зазвичай я дуже добре знаю, як мій організм відреагує на довгу дистанцію - але не тут, бо я фактично був у несудите води. І результат виявився очікуваним.

Так що просто дотримуйтеся свого звичайного розпорядку для ЛСР! Немає потреби в алкоголі, великі стейки, сало морозиво або пізні фільми, але крім того, що це звичайний бізнес. Таким чином це набагато простіше, щоб насолодитися гонку :-)

І удачі..

+257
mellielair 4 трав. 2019 р., 06:51:21

Ви наближаєтеся до "Мцирі" рівні, це не низький/високий ліміт. Якщо ви присідаєте 100 кг вагою 82 кг ви початківець згідно графіка. Але це абсолютно суб'єктивно звичайно.

+235
Radoslav Trump 29 серп. 2018 р., 12:14:29

Я зустрічаюся з персональним тренером протягом декількох тижнів, і він порадив мені почати намагатися зробити свою дієту під контролем, якщо я хочу побачити який-небудь серйозної втрати ваги. Він запропонував мені знятися для наступних цілей:

1700 калорій, не менше 100 грамів білка в день, принаймні, 50 грам жиру, і те, що залишилося за може один з цих двох макросів, або вуглеводів, поки це не надто вишуканий.

Я розумію, що білки-це добре для ситості, так як складні вуглеводи, і жири потрібні для деяких інших функцій організму і розуму, але я ще просто не знаю з чого почати. Я програму за живе, і він відчуває, як намагається вивчити основи, перш ніж вивчати мову, це закодовані. Це пригнічує.

Мої спроби досі були в журналі, що я їм втратити-це або одна з інших трекерах калорій, але це не допомагає те, що я за звичкою купити в магазині, як правило, мають багато вуглеводів, тому я залишився, щоб з'ясувати, я не повинен їсти те, що мені належить, і я швидко повернутися до моїх звичок, як тільки я заходжу в продуктовий магазин.

Поліпшення мій самоконтроль-це очевидний відповідь, але є один-стоп-магазин для нетямущих людей, щоб отримати контроль на макро відстеження? Маючи якийсь план харчування може бути інше просте рішення, але разом було неймовірно нудно і я залишився з тією ж проблемою не знаю з чого почати. Будь-які поради вітаються!

+168
Quantuple 30 січ. 2017 р., 04:30:35

Я багато прочитала за останні кілька днів і я стикався з "Хіт: тренування високої інтенсивності".

Зараз мені подобається ідея тільки для того, щоб зробити 1 комплект (нехай і з повільним повторень) і там, здається, багато доказів на користь цього методу, так що я думаю, я збираюся спробувати його для себе і перевірити через місяць робити це повертаючись до моєї традиційної рутини, щоб побачити, якщо я зробив будь-якої міцності.

На моє запитання, як я можу робити акцент на розвиток сили вдарили по гіпертрофії (бодібілдинг)? Самі ж представники діапазони застосувати, щоб вразити як при традиційній тренуванні (тобто 1-5 повторень для міцності)?

Нещодавно я отримав відповідь на цьому сайті на інше питання я запитав, де було сказано, що реп діапазони не важливі, це час під напругою, що є важливим: 7-10seconds для міцності (так як це використовує АТФ-кф енергетичної системи). Так це буде означати, що я повинен зробити 1 комплект і тільки 1 реп, щоб отримати потрібну кількість часу під напругою, щоб розвинути силу в удар? Не здається правильним...

+167
Suhair Zain 29 лист. 2016 р., 13:26:56

Немає. Дослідження Ви маєте на увазі , описуючи ті мікротравми, як викликати з сухожиль, а не як засіб зміцнення сухожиль.

Перевищення швидкості ексцентричній навантаження може заподіяти шкоду, а не запобігти його.

+153
Lam H 20 бер. 2011 р., 02:17:14

ТЛ/ІН: фаст-фуд не повинен вважатися для зсипати, є кращі альтернативи.

У вас є проблема з категоріями ви мислите ст. Це не тільки здорові овочі і нездорового фаст-фуду.

Насамперед я сумніваюся в тому, що фаст-фуд буде мати благотворний вплив на організм. Звичайно, при роботі, це можливо, щоб отримати деякі м'язи, коли їдять фаст-фуд, але це не так, але, незважаючи на фаст-фуд.

[...] він буде рости його жирові відкладення. В результаті він отримує очевидні м'язи швидше, ніж той, хто намагається з'їсти здорову.

Людина їсть фаст-фуд буде в основному жир, а не м'язи і тому може виглядати більше, але це не із-за більшої кількості м'язів.

Сказавши, що здорове харчування і набирає не виключає, але ви повинні враховувати наступне

 • Для масового (набирати вагу - м'язи в кращому випадку) ви повинні бути в профіцит калорій, тобто взяти більше калорій, ніж ваше тіло зазвичай вимагають, принаймні в дні тренувань
 • Це буде можливо, щоб харчуватися здоровою і бути в калорійний профіцит
 • Для збільшення м'язів ви повинні зайняти значну кількість білка (близько 2 г на кг ваги тіла)
  • Існує багато джерел білка добре, що здорові (або, принаймні, не шкідлива): нежирного сиру, сир, куряча грудка
  • Ви можете доповнити протеїну з сироватковим протеїном і як (якість продукції)
 • Горіхи і насіння мають високу калорійність, але вважаються цілком здоровими, вибирають їх, якщо вам потрібні додаткові калорії
 • Цільнозернові пластівці несолодкий теж великі. Багато волокна, ще хороший джерело калорій.
+109
P4tient 26 бер. 2018 р., 22:03:20

Розтягування перед запуском не було вигідно. Насправді люди, які стреч регулярно або займатися йогою може збільшити ризик Інгурі за курсу на рік. Це не той випадок для людей, що використовується для розтягування. Ви розтягуєте або просто почав бігати? використовувати blackroll після тренування для зниження молочної кислоти в м'язах

+84
Gerhard Hagerer 20 черв. 2019 р., 15:10:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil