Як ефективно визначити, чи був я втрачаю м'язи чи ні

Я зараз на дефіцит калорій, і моя вага знижується.

Я роблю деякі вправи 5-6 днів в тиждень (в основному підтягування). Я намагаюся є достатньо білка, але не вважала точну кількість.

Як я можу переконатися, що я тримати мій рівень м'язів?

+260
Funkallero 24 вер. 2017 р., 14:50:27
38 відповідей

Я почав ходити в тренажерний зал близько 3 тижнів тому і я в замішанні з приводу деяких речей:

 1. Коли я починав, мої м'язи болять після тренування, і я зробив деякі дослідження і з'ясували, що це абсолютно нормально. Але зараз, я не відчуваю ніякого болю. Я пробував збільшувати вагу всього, що я роблю, але я тільки втомлюються при підйомі, але я не відчуваю ніякого болю вночі або на наступний день. Це нормально?
 2. Я відчуваю себе більш енергійним після кожного тренування. Єдине, що я перед походом в тренажерний зал є невеликий кава (без цукру/вершків) з Тім Хортонс і нічого більше (я завжди натщесерце). Я витрачаю близько 2 годин робити повну тренування тіла. Чому я відчуваю себе більш енергійним після того, як я зробив?
 3. Я почав робити тягу, але я можу продовжувати робити це так довго, як 7 комплектів. Мені тільки потрібно взяти близько 30 секунд відпочинку, перш ніж я знову готовий. Збільшення ваги не мають ніякого ефекту. Поки я можу підняти його з землі, я можу зробити кілька наборів з представниками 5-9. Це добре/нормально? Я просив людей перевірити мою форму і вони сказали, що це нормально (я також не відчуваю ніякого болю після цього тяга)

Я чоловік, 18 років, 5'6, що подразнюють шлунок жиру(близько 17%), 153lbs

Спасибі.

+998
szu 03 февр. '09 в 4:24

Я б збільшив кількість вправ до поїздки, так як ви знаєте, є слот для одужання. Які б тренування ви могли б зробити під час подорожі, зробити це раніше, а не разом з тим, що ви могли б зробити інакше.

+994
MissGeek 17 лист. 2015 р., 04:43:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я читав, що робити зважені підтягування та віджимання на брусах з вагою за допомогою ременів може призвести до грижі і проблеми з попереком.

(зокрема, пошкодження міжхребцевого диска і тиску на стегновій артерії(з лямками))

Наскільки це правда? (Я 172 см, 85 кг) через ~12кг рюкзак для підтягування і провали, збирався використовувати ~20-вага 24кг з ременями на поясі

+973
user3144362 5 січ. 2015 р., 06:17:02

Немає повної згоди з постійною зміною і прогресивної завантаження, і я думаю, що вони мають різну спрямованість. Конкуруючі погляди:

 • Як тільки ви зміните суму, яку ви піднімаєте, ваші м'язи знаходяться в замішанні, так навіщо міняти?
 • Регулярно міняти, щоб заплутати ваші м'язи або утримати від нудьги.

Тепер, з одним з прихильників першої точки зору, зміна в програмуванні є зрештою необхідною, але не з тих же причин, як і ті, хто виступає за безперервна зміна. Я нині роблю сильний ліфти 5х5 програму, а його творець Мехді є прихильником першого viewpiont. Насправді це досить поширений серед більшості програм тренування міцності (Pendlay 5х5, 5х5 Зірка, Rippetoe тощо). Ці програми, як правило, підкреслюють:

 • Низька кількість повторень великою вагою (від 5 комплектів 5 повторень, і в кінцевому підсумку працює на 1 х 5)
 • Прогресивна завантаження, завдання полягає в тому, щоб отримати свої набори з ще 5-10lbs на барі кожної сесії.
 • Невелика кількість складових підйомників, таких як присідання, жим, рядків на один день і присед, накладні прес і станова тяга на альтернативний День. (фактичне поєднання вправ різних між програмами, але концепція та ж)
 • 3 рази в тиждень повний день
 • Тільки коли ви порожні, що можна зробити за допомогою програми ви підступ і перемикати програми.

Протилежна точка зору, здається, виходить з будівлі органу спільноти (хоча я так до цього нового, що заява може бути більш спрощений). Будівля тіла співтовариство прагне підкреслити:

 • Більш висока кількість повторень зниження ваги, підкреслюючи, час під навантаженням
 • повільніше збільшується у вазі
 • Вправи ізоляції або спліт-тренування (тобто верхньої частини тіла в один день, нижня частина тіла на наступний, тощо)
 • Потенційно більш часті тренування (до День)
 • Рутинні зміни програми

На жаль, я просто не знаю, як багато про побічні будинок тіло речі. Мій фокус-це сила. Для мене, я не розумію, тому що мій час в тренажерному залі відносно недовго (я вам мій розпорядок зроблено менш ніж за годину), і я постійно відчуваю себе. Є багато, щоб думати тільки про те, щоб форма правильно. Крім того, прогресивна завантаження дійсно оголює проблеми у вашу техніку досить швидко.


Що таке прогресивна завантаження?

Тільки у випадку, якщо ви не знайомі з цим терміном, це поняття підніматися у вазі кожне тренування. Це відрізняється, ніж робити піраміди з збільшенням ваги і зменшенням повторень кожен набір. В якості прикладу, я буду використовувати сильні ліфтів програма 5х5 для ілюстрації.

Сесія 1: тренування

 • 45lb присед 5х5
 • 45lb жим 5х5
 • 65lb ББ рядок 5х5

Сесія 2: тренування B

 • 50 фунтів присед 5х5 (перейти на 5лб на присідання)
 • 45lb накладні прес 5х5
 • 90lb станова тяга 1х5

Сесія 3: тренування

 • 55 фунтів присед 5х5 (перейти на 5лб)
 • 50 фунтів жим 5х5 (перейти на 5лб)
 • 70фунт ББ рядок 5х5 (перейти на 5лб)

Продовжуйте, поки не затихне (тобто не можу зробити все 5 підходів по 5 повторень). Станова тяга в програмі SL5x5 трохи відрізняються, ніж інші, тому що ви починаєте в 1 Набір з 5 повторень і ви йдете вгору по 10 фунтів кожна сесія.

Коротше кожної сесії ви збільшуєте вагу. Є й інші програми де сила ви збільшуєте набагато повільніше, але ті, які призначені для просунутих ліфтерів, які вже перевищили доходи від програми для новачків (як СЛ 5х5).

+963
Meekness Daniel 24 квіт. 2011 р., 03:51:33

"Шкода" у контексті важкої атлетики, як правило, відноситься до деформації. Піднімання тягарів призначається для того, щоб підкреслити м'язи, але занадто багато стресу (високий вагу або недостатньо для відновлення) може привести м'язи до розриву. Тягарів і напруга сухожиль і суглобів. Може виникнути біль у коліні за зловживати надколінка, або біль у плечі з-за недостатньо підготовлений м'язи не в змозі стабілізувати суглоб при великих навантаженнях. Погана форма і причини травми. Нездатність підтримувати нейтральну хребта може викликати дисками в хребті, щоб видавити з Між хребцями, викликаючи різні болі.

Розтяжка-це спроба запобігти травми, спричинені поганій формі, коли суглоби не можуть рухатися в потрібному місці для підйому. Якщо суглоби не можуть рухатися через інших проблем, таких як мозок, отримавши в звичку не використовуючи м'язи, які передбачається продовжити, що суглоба, то розтяжка не допоможе.

+957
Jakub Kopczyk 16 лип. 2017 р., 21:19:15

Ну, Ваш Тренер Ніби Як Правильно

Підтяжка є ідеальної маси тіла Вправи для формування верхньої частини спини, нижньої частини спини, бічні, плечі, трицепс, біцепс (chinups) і навіть АБС. Тому що мінімальна вага (можна збільшити вагу, запряжених з допомогою DIP пояс) ви будете мати, щоб підняти ваше тіло, вам потрібна сила рук для цього, на відміну від бічної пулдаун, на якому ви можете просто скоректувати вагу, яким ти займаєшся.

Іншою причиною є форма. Якщо хтось робив Кіплінг, важко виконувати присідання з поганою формою, не відразу відчуває наслідки. З бічної пулдаун, він відносно легкий для того щоб витягнути з поганій формі, тим більше можна просто скоректувати вагу до комфортного рівня.

Остання причина-це сила. Багато людей, що виконують бічне випадаюче використовувати вага близько 100 фунтів діапазон (багато людей, яких я бачу насправді, 40 - 80 фунтів діапазон). Що супер низькі, ніж ці народні маси. В результаті цього, міцність споруди буде нижче, ніж підтягування. Звичайно, так як вага регулюється, pulldowns мають потенціал, щоб побудувати дуже міцну спину (уявіть собі 200 фунт людина тягне вниз 200 фунтів); однак співвідношення вигід і витрат є мінімальною, так як є більш відповідні вправи.

Для біцепса (і АБС) розвитку

Chinup перевершує лат пулдаун. Крім того, оскільки існує безліч вправ для розвитку біцепса, складно знайти людину, виконуючи лат пулдаун для розвитку біцепса.

В Резюме

Я б порекомендував виконувати підтягування (chinups для латів і АБС) до втоми , а потім виконуючи pulldowns для кондиціонування.

+953
ddnamaste 5 вер. 2010 р., 05:52:05

Короткі вправи можна робити вранці, без спеціалізованого обладнання, що буде конкретно допомогти мені з балансом і гнучкість і сила в ногах і спині?

Подивіться на реддиты Р/bodyweightfitness для отримання додаткової допомоги з цим, але ось список рекомендованих вправ:

Робота ніг (прогресії)

Додаткові, натисніть тут

Основну роботу (прогресії)

Тягнеться Виконуючи вправи, щоб повний діапазон руху. Ви будете в кінцевому підсумку отримати хорошу ступінь гнучкість. Однак, є велика площадка тягнеться ви можете зробити. Це трохи відкритою, щоб сказати, що ви хочете, щоб розім'яти "спину і ноги", тому я б порекомендував погуглити "стрейч для {активність}", тобто розтягнути на дотики пальців

+905
Divya Nallamalli 11 трав. 2010 р., 08:57:48

Зазвичай я можу контролювати свій артеріальний тиск (120/80), керуючи мати здоровий спосіб життя, дієта керівництво мого дієтолога, досить виспатися, без стресу і регулярні фізичні вправи. Але сьогодні вранці (Gmt +8 / Малайзія час) я з'їв лише маленька ложка з баранини на весілля мого друга. Не дивно, що я отримав головний біль, так що я просто задрімав, як тільки я був удома. І відчував себе краще, коли я прокинувся. Сьогодні, коли я перевірив моє кров'яний тиск 140/90.

Я зазвичай роблю вправи вагу тіла на ніч і прогулянку/пробіжку вранці. Я вже ходив по 5,5 км в цей ранок і зробив 36 класичних віджимань і 10 віджимань з ногами вище на лавці, поки я брала решти біля гарного озера йшов додому. Я просто відчуваю що зараз вистачає, правда. Це безпечно, якщо я займаюся зараз? Я зазвичай роблю сходів: 3 підходи по 6 повторень віджимань, 2 підходу по 4 Повторень сидить вмочує в, 2 підходи по 5 повторень глибоких віджимань, 2 підходи по 6 повторень ведмідь ходить.

Я шукав і гугл, але не знайшов нічого про це. Що я знайшов від Google були завжди нудні посилання речей, які я вже роблю регулярно, як збалансувати харчування, регулярні фізичні вправи і т. д. і т. п.

+890
miriam ryan 19 лист. 2010 р., 20:44:19

У мене була така ж ситуація. Немає нічого дивного про це, але це передбачає, що ви відносно непридатними. Ось чому.

При будь-якій заданій інтенсивності, ваше тіло потребує певних серцевий викид (літрів крові на хвилину), щоб наповнити м'язи киснем кров і цукор. Серцевий викид залежить від двох показників: частоти пульсу і ударний об'єм серця -- обсяг стріляти в крові з лівого шлуночка в один удар. Ці дві змінні мають складну залежність, тому що при високій ЧСС зменшується ударний об'єм (лівий шлуночок не встигає відпочити і наповнити себе правильно). Це робить процес менш ефективним: серце вимагає більше енергії (споживаної при інсультах) качати менше крові. У тренованого спортсмена частота пульсу зменшується (різниця може бути аж на 30 уд/хв у суб-максимальної активності (1)) і ударний об'єм збільшується в решті частини (50-70 мл/такт у нетренованих осіб, 70-90 мл/такт у тренованих осіб і 90-110 мл/такт світового класу спортсменів на витривалість (2)) і під час тренування. Це робить процес набагато більш ефективним, дозволяючи зменшити частоту серцевих скорочень і знижує споживання енергії. Порівняно з нетренованим особистості, навчання предметів об'єм серцевого викиду залишається відносно незмінною субмаксимальное вправа (фактично це може навіть піти вниз за інших ефектів, як підвищення ефективності оксигенації), і значно зростає при максимальному навантаженні.

Тепер, я хочу підкреслити, що стійкий високий рівень інтенсивності тренування протягом тривалого періоду часу не добре для серця, навіть тренований спортсмен (3). Це може завдати прямої шкоди серця, запалення, фіброз серцевого м'яза (все це переважно в правий шлуночок) і гіпертрофія лівого шлуночка м'язи, що приводить до збільшення ризику серцевого нападу. Будь ласка, не припустити, що відсутність гострих симптомів після тренування-це ознака здорової тренування. Більше не завжди краще, коли справа доходить до здійснення.

Один кінцевий пункт. Ви стверджуєте, що є "поріг лактату" на 195-205, але ти робиш велику помилку. Навіть у добре підготовлених людей аеробний поріг значно нижче, ніж вартість. Ви можете зробити тредміл-тесту в лабораторію, щоб визначити ваше. Це, ймовірно, нижче 150 уд/сек. Як вважають низ, то краще здійснювати 90% часу в аеробній зоні, і тільки 10% за його межі (насправді, навіть спринтери тренуються таким чином; не перевантажувати серце).

1) Уилмор Дж. х і Costill дл. (2005) фізіологія спорту і фізичних вправ: 3-е видання. Шампейн, Іллінойс: Кінетика людини

2) Мак-ардл БВ, Катч Fi і Кэтч ВЛ. (2000) основи фізіології фізичних вправ: 2-е видання, Філадельфія, Пенсільванія: Липпинкотт Вільямс і Уілкінс

3) http://eurheartj.oxfordjournals.org/content/early/2011/12/05/eurheartj.ehr397.abstract

+876
ASRAFUL ISLAM 7 вер. 2015 р., 15:41:41

Там немає простий спосіб, щоб схуднути, все, що вам потрібно зробити, це подивитися навколо і усвідомити, скільки людей, страждаючих ожирінням є - їж/отримання ожиріння є набагато легше (і приємніше короткий строк), ніж втратити вагу і отримати у формі. Так:

 • Отримати його з вашого розуму, це буде легко
 • З'ясувати, які інтереси у вас, що буде тримати вас у тонусі
 • Вам мислення, що кожен пончик, бублик, морозиво, які ви споживаєте, ви будете платити дорого за те, щоб лічильник калорій з важкої тренування обов'язок
 • Запишіться в спортзал, зробити тренером і/або дієтологом, щоб допомогти вам встановити реалістичні цілі і знайти партнера тренування, щоб тримати вас відбувається і чесний
 • приймаємо, що в кінці дня, це до вас, щоб зробити зміни, що Бога немає жиру мучити вас
 • бути хоробрим
 • поставив потрійний котлета, подвійний сир бургер з молочним коктейлем і підібрати вага - робити щось фізичне-це завжди є альтернатива
 • заведіть собаку, щоб переконатися, що ви ходити кожен день (отримаєте великий собаки, тому вам доведеться робити довгі прогулянки)
 • подивіться в дзеркало і візуалізуйте те, що ви хочете виглядати і як здорово ви хочете бути, і робити його щодня (разом з вагою себе і записувати свою вагу)
 • почніть харчовий щоденник - відстежувати всі ЗА 2 тижні і проводимо цю перевірку кожні 3 місяці
 • пуск/зберегти журнал тренування - будь-який день у вас не вийде - запис та записати жалюгідне подобу, чому немає.

Це на 90% психічна, тому, дістатися до нього.........і удачі!

+859
pxh 9 вер. 2010 р., 09:04:07

Я не здійснював належним чином протягом кількох років і я вмираю, щоб повернутися до неї.

Я зібрав таку підпрограму :

Понеділок: ноги день і ABS

Вівторок: Груди

Середа: спина і АБС

Четвер: Плечі

П'ятниця: біцепси, трицепси і ABS

Чи є користь для відпрацювання певних груп м'язів разом? Чи повинен я змінити або переставити ці вправи?

+857
Shawn Ong 2 лют. 2012 р., 15:50:01

Фон:

Є постійні розмови про те, як низько реп-діапазони користь міцності, а реп-діапазони користь збільшення розміру. Принаймні, це загальний консенсус, здається.

В останні кілька сесій, я зійшов униз, мій реп-діапазон від 3х8 і в 5х5. Але я думав...

Питання:

Ми в цілому згодні, наслідки змінюючи свій реп-діапазон, але щодо регулювання дальності?

Наприклад, які будуть ефекти від 3х3, до 5х3 або схему 8х3? (Для довідки, це набори х повторень. Просто щоб уникнути будь-якої можливої плутанини.)

В цьому випадку, можна, напевно, підняти досить важкий для перших 3-4 комплекту (за умови правильної розминки перед першим набором), а потім трохи скинути вагу, при цьому робимо 3 повторень кожен раз.

Ти в черговий раз будеш робити гіпертрофії навчання?

+850
aklin 22 черв. 2010 р., 11:07:46

я люблю пуш-апи, і я роблю (5-6) віджимання на цей момент і збільшення кількості кожної сесії, але як я чув про дні відпочинку я хочу знати, які вправи робити добре-в дні відпочинку? Насправді я не зацікавлена в тренажерному залі, але і я хочу дещо відносно легко виконати домашні вправи спасибі :)

+840
ozigzagor 10 серп. 2014 р., 08:05:39

Якщо вам не подобається вправу, ви можете зосередитися на поліпшенні вашої дієти. Скоротити на цукор і борошно. Вирізати смаженої їжі. Їжте більше овочів, особливо зелених листових них. Проконсультуйтеся з вашим лікарем або дієтологом з приводу добавок.

Ви можете також включити більш "стелс" вправ у повсякденному житті, а не відкладати явне час тренування. Ходити по сходах замість ліфта. На роботі, якщо ви не просто читаєте або по телефону, а не активно друкувати на комп'ютері, спробуйте стоячи, а не сидячи.

Ці зміни не провести швидкий результат—нічого, крім, може бути ліпосакція—але вони принесуть результати. Безпечно. Удачі!

+787
LabLu 12 серп. 2014 р., 00:02:03

Взагалі кажучи, вправи Пауерліфтинг типу будуть будувати м'язи щільніше, з меншим гіпертрофія. Ви все ще будете будувати м'язи, але щільні м'язи. Іноді це допомагає поглянути на крайніх прикладах:

Порівнюємо Олімпійські пауерліфтерів, які чисті і смикається кілька сотень фунтів, щоб Арнольд Шварценеггер. Розмір м'язи не дорівнює м'язовій силі. Поїзд на міцність - не розмір.

+755
McFluffy 19 груд. 2010 р., 16:37:57

Я тренувався у себе вдома протягом останніх 4-5 місяців. 3 рази в тиждень. Моя тренування ніг режим 60 мостів і 12х5 ногу піднімає. Позавчора я зробив точно такий же режим , і я відчував, що нормальні "болю" я завжди відчуваю.Я не зробив вчора ніяких вправ, тому що я був все ще трохи болить. Але цього ранку, коли я прокинувся, моя права нога, відчував, що це було знято . Я не можу лежати на моєму ліжку , я не можу сидіти, я не можу ходити я не можу нічого робити, тому що це боляче так погано. Це 1-й раз коли-небудь я відчуваю таку біль. Ті частини, які боляче є, на один дюйм нижче моєю попою на коліно. Що я повинен робити? Мені потрібні негайні відповіді . Я повинен побачити лікар? Я поставила кілька розслаблюючих кремів на моїй нозі, але вони не працювали взагалі. Я не масажують, тому що це боляче навіть якщо я доторкнутися до неї. Я буквально потерпає і я не знаю, що робити. Прошу відповісти як можна швидше , тому що мені потрібно трохи більше інформації про те, що, можливо, відбувається з моєю ногою, перш ніж я відвідати лікаря. Я з нетерпінням чекаю , Донна

+752
csopi16 26 серп. 2019 р., 21:23:14

Ви тільки втратите ваги, якщо є менше денної норми споживання калорій. Я хотів працювати, скільки калорій споживати в день, додатки, такі як фітнес приятель допоможе з цим. Потім кожну пару тижнів скоротити загальне добове кількість приблизно на 100-200 калорій.

+743
cc7768 21 трав. 2018 р., 12:24:31

В останні 2 роки мені вдалося схуднути на 75 кг.

Це був повільний процес, так як я не так віддані, як повинні були.

Унікальний прямо зараз я за розмір я хочу бути, однак я "слабохарактерний" я думаю, ви могли б сказати.

Я дійсно не хочу більше худнути і не хочу набирати.

Розмовляв з парою друзів, обидва з яких я не думаю, що коли-небудь проблеми з вагою кажуть мені, що я або потрібно:

Наростити м'язову масу, протеїнові напої, підняття тягарів і багато кардіо

Тонус м'язів, мінімум кардіо, легкий вага, більше повторень підняття тягарів.

Я думаю, що я хочу, щоб тонізувати м'язи у мене є і, можливо, наростити м'язи, де мені не вистачає.

Вони обидва мають рацію чи є кращий спосіб?

Також дієта дуже важлива, є продукти, які краще для того, що їм намагаються зробити.

Унікальний і допомогти в моєму погуглити, робить те, що їм намагаються зробити, є ім'я?

Немає нічого запропонувати дублікат, що просить головний серед моїх запитань.

Це питання орієнтований на людей, які втратили вагу і надлишок шкіри вони намагаються затягнути, знайти питання про те, що це дублікат, що і я буду думати про це.

+722
David Hinnebusch 25 серп. 2018 р., 22:42:21

Дізнатися touchtyping якщо ви повинні дивитися на клавіатуру. Дивлячись на клавіатуру при наборі тексту, це погано для постави.

Покладіть ваш монітор досить високо. Якщо я сиджу прямо і дивлюся переді мною я дивлюся на середині мого монітора. Мій монітор стоїть на кілька книг, які лежать на моєму столі.

Якщо я б згорбившись, якщо б заглянути під мій монітор. По моєму особистому досвіду, маючи монітор з досить високою справила великий ефект для дуже невеликим зусиллям.

+649
AAARPG 9 черв. 2012 р., 21:07:10

Досить довго, що ви штовхати свої межі, досить короткий, що ви робите це все час.

Якщо ви знайшли себе почуття/мислення в кінці високої інтенсивності inveral "Ей, я міг би піти на трохи довше!", потім він занадто короткий. Якщо ж, в кінці останнього інтервалу, ви не повністю вичерпані.

З іншого боку, якщо ви виявите, що ви в роздумах або ослаблення до кінця інтервалу, тобто ви не можете зберегти її на повній потужності протягом, то це занадто довго.

+640
Sean R 16 жовт. 2016 р., 16:31:22

Ні, м'язи не призводить до організмі не вистачає тестостерону. Організм виробляє тестостерон сам, і коли це порушення (з допомогою вправ і дієти) більше буде вироблено і використовується у відповідності з тілесними потребами.

+638
user1615664 29 жовт. 2012 р., 00:19:40
 • Бігова доріжка відео - можна зробити самостійно.

  Хоча й недосконалим, якщо у вас є доступ до біговій доріжці, ви можете налаштувати відео камеру і фільм запущені форми збоку, ззаду і спереду, якщо бігова доріжка не закривати вид. Я теж думаю, що це допомагає зробити як збоку, тому що там можуть бути ліві відмінності. Якщо ви можете підключити камеру до монітора, де ви можете подивитися, як ви бігати, ви можете спробувати різні способи, щоб побачити і відчути різницю одночасно. Цей метод також корисно, щоб контролювати ваші форми на різних швидкостях. Можливо, вам доведеться повторити під різними кутами камери, якщо ви не можете зробити все тіло постріл відразу.

 • Відкритий відео - потрібен один або тренер.

  Для зовнішнього біг, знайти одного чоловіка в камеру і бігова доріжка рівня. Ось гарна стаття про різних пострілів, щоб взяти, щоб включати важіль повороту, коліно позиціонування і footstrike. Потім він дає деякі поради з аналізу відео, деякі загальні проблеми та виправлення (обертання, overstriding і т. д.)

 • Професійний Аналіз

  Крім того, ви можете мати професійний виконати запуск відео-аналіз та обговорити це з вами. В залежності від того, де ви живете і наскільки детально ви хочете зробити, ви можете піти в Працює, або працює або лабораторії руху. Просто переконайтеся, що ви бачите всього тіла для повної оцінки вашої форми.

+593
user2395433 21 лют. 2019 р., 05:51:36

Зниження близько 1/3 до 1/2 шляху зроблено і тримає там допоможе вам побудувати силу на всю глибину.

Я втратив усі сили від хвороби - був в такому ж становищі і це, як я одужав.

+589
M Khan 6 лют. 2010 р., 00:10:20

Ви не можете "мета" втрата жиру. Ви побачите багато людей, які роблять присідання, щоб спробувати спалити жир на животі, але це просто не працює. Ви повинні отримати ваше тіло, щоб доступ до цих жиром. Моя пропозиція полягає в тому, щоб робити кардіо вранці перед їжею. Це відомо як "постили" кардіо. Які кардіо? Мій улюблений-високий обсяг низький вплив, тобто ходьба. Ви не втратите м'язи, але ваше тіло буде більш імовірно, щоб відкрити ці запаси жиру. Удачі!

+573
GoldenWest 27 трав. 2013 р., 13:27:44

Багато людей мають цю проблему, і це зазвичай викликано короткі сухожилля на задній стороні щиколотки. Я забув назву... Ахілл?

У будь-якому випадку, є багато речей, які ви можете спробувати, щоб виправити це, і так, вага повинна вбити в землю через підбори.

Спосіб 1

Один спосіб, це підняти п'ятки, помістивши їх на верхній частині пластини.

enter image description here

Як ви можете бачити, цей хлопець також коліна дуже далеко вперед, і з усіх сил намагається тримати вагу по центру на підборах. Він навіть, здається, опустили планку нижче на спину, щоб компенсувати.

Метод 2 (мої уподобання)

Передній присед, Ах так!

enter image description here

Я перейшла в цю себе, не тому, що у мене були проблеми зі спиною присідання (звичайні), але тому, що я хотів спробувати його. Це дивно тому, що одну річ вона робить, це змушує грудної розширенням ("хороші" задня арка), і тому що вага далі вперед, ви інтуїтивно відкинутися на п'яти, щоб компенсувати.

Я не прихильник цієї вправи досить, як для людей, які не борються з звичайних присідань, але особливо для тих, хто.

Крім того, переконайтеся, що ви зверніть увагу на розташування ваших ніг. Багато людей намагаються присідати з ноги на ширині плечей, пальці направлені вперед. Замість цього розставте ноги трохи більше, і направте їх злегка назовні. Це розширює ваш центр рівноваги, і дозволяє сидіти свою дупу вниз між ніг.

Якщо перехід важко, ви можете робити присідання полі в той же час. В основному, просто помістіть лаву позаду вас, і робити присідання, сідаючи на лавку, і знову вгору, весь час використовуючи правильне передній присадкуватий вигляд.

+559
Ivan Premec 9 жовт. 2017 р., 12:36:06

Які вправи та системи вправ кращих додаткових вправ для Йога для зниження напруги (миттєвий ефект)

Я думаю, не енергійні вправи, як піна прокатки.

З йогою я маю на увазі асани йоги як хата, Ingyear або Бікрам.

Моя нинішня практика йоги асани на підлозі, іноді з поясом, іноді перевертатися на спину (особою вгору)

+503
Rami Alloush 16 січ. 2019 р., 10:45:36

Я знаю, що це дуже пізній відповідь і на питання, на який вже є прийнятий відповідь, але дві речі приходять на розум. По-перше, ви можете захотіти поглянути на вашій основній. Людьми будуються досить дивно з-за нашої еволюції від чотириногих до двоногим руху. У певному сенсі, ми все ще коригується, щоб бути горизонтальної (грижі частково з-за розпірки не до кінця в місцях для вертикального укладання) і в деякому сенсі, ми змінили повністю стояв (наші шипи краще при укладанні на місці, ніж бути розтягнутий по горизонталі. Пуш-ап позиції, або, як ви кажете, Все обличчям вниз, змушує працювати більше м'язів, щоб просто триматися прямо. Дошки для цього можуть бути корисні, хоча в останні 30-60 секунд рідко буває багато користі. Якщо ви потрапили посилання, експеримент із збереженням більшої м'язової напруги, так що ви отримуєте більше тренування за те ж саме кількість часу.

Друга річ, щоб розглянути, як ви дихаєте. Я впевнений, ви чули всі розмови про "дихання животом" і як це корисно. Вважаю, що в віджимань, ваша груди вже доводиться робити багато роботи, щоб зробити, натискаючи вгору і повільно опускаючи. З-за цього, це буде важче дихати, якщо ти звик дихати в грудях. Як застереження, дозволяючи ваш шлунок розширюватися збирається поставити велике навантаження на свій основний, так як тобі доводиться вдаватися там м'язи. Спробуйте поекспериментувати зі зміщенням, де ви дихаєте і бачу, що працює для вас. Особисто я намагаюся використовувати обидва, так само, як я зазвичай вдих і видих з носа і рота під час важких фізичних вправ.

+472
Panda 6 січ. 2011 р., 12:31:11

Одне речення може поміняти на інший вид кардіотренажерів після бігової доріжки.

Я роблю 30 хвилин на тренажері на початку моєї тренування і 30 хвилин на доріжці в кінці сесії.

Якщо ви перемикатися між двома машинами, робиш 15-20 хвилин на кожного, це буде досить, щоб запобігти нудьгу?

Крім того, я слухаю подкасти або музику, яка мене зупиняє годинник-дивишся занадто багато. Час минає швидко, слухаючи мовні подкасти, більш повільно, з музикою я знаходжу.

+405
Valeh Hajiyev 17 черв. 2018 р., 18:08:08

Головний стимулятор для схуднення повинен споживати менше калорій, ніж ви спалюєте.

Якщо доповнити збалансованою, низькокалорійної дієти з часником-медом він може або не може прискорити процес. Пам'ятайте, що підвищити апетит-це не завжди те, що ви хочете, коли ви хочете схуднути.

+403
Zubi Kim 16 серп. 2017 р., 19:42:36

Біль і оніміння завжди результат або кровоносної судини або стиснення нерва /обмеження.

Ви описуєте класичний презентація - рух супроводжується жорсткою мускулатури поряд з Біль і оніміння.

В залежності від регіону, більшість з цих випадків пов'язані з жорсткою грушоподібної.

Чому не сідниці?

Як правило, викрадачі стегна (глют хв / середовищ) є слабкими або подовжений Jaunda верхня і нижня перетнув синдром

Поки біль у верхній області сідниць - сідниць рідко замішані, як ви б, ймовірно, бачити біль збоку. Це також зазвичай присутній в якості бічних болючість колінного суглоба або хрускоту стегна (під час руху).

См. зображення нижче показує судини, які проходять саме там, де ви описуєте. Як сідничного нерва насправді пробиває грушоподібної м'язи у 15% населення.

enter image description here

Безкоштовна 3D модель анатомії


Симптоми дуже схожі на синдром грушоподібної або Сі спільної дисфункції. Є тонна вторинних причин, які можуть погіршити цієї (спінальної патології, в безіменній кручення, стеноз, слабість черевного преса і т. д.).

Нижче я розмістив деякі великі вправи, спрямовані на подолання цього знайшли spine-health.com


Лежачи Грушоподібної Тягнеться

(Три Ділянки)


 1. Ляжте на спину з ногами плоска. Потягніть уражену ногу в сторону грудей, тримаючись за коліно рукою на тій же стороні тіло і, вхопившись за щиколотки з іншого боку. Намагаюся вести з щиколотки, потягніть коліно до протилежної щиколотки до стрейч відчував. Не змушуйте щиколотки або коліна за натяжкою. Потримайте розтяжку 30 секунд, потім повільно поверніться у вихідне положення. Мета для завершення набір з трьох тягнеться.

 1. Лежати на підлозі з ногами плоска. Підняти хвору ногу і місце ноги на підлогу за протилежне коліно. Витягнути коліно зігнуті ноги безпосередньо по серединній лінії тіла з допомогою протилежною рукою або рушником, якщо потрібно розтягнути відчувається. Не силу за коліно стрейч або до підлоги. Потримайте розтяжку 30 секунд, потім повільно поверніться у вихідне положення. Мета для завершення набір з трьох тягнеться.

 1. Ляжте на підлогу з хворої ноги перетнули іншу ногу на коліна і обидві ноги зігнуті. Обережно потягніть нижню коліном вгору до пліч на тій же стороні тіла до розтягування відчувається. Тримати розтяжку протягом 30 секунд, потім повільно поверніться у вихідне положення. Мета щоб завершити набір з трьох тягнеться.

Сідниці розтяжку грушоподібної

 • Почніть рачки. Місце ураженої ноги і під корпус тіла так, що пошкоджене коліно біля стовбура. Продовжити неуражених ногу прямо позаду стовбура і зберегти таз прямо. Тримати хвору ногу в місці, бігти стрімголов стегна назад на підлогу і нахиліться вперед на передпліччях до глибокої розтяжці відчувається. Не примушуйте своє тіло на підлозі. Потримайте розтяжку протягом 30 секунд, потім повільно поверніться у вихідне положення. Метою повний набір з трьох тягнеться.

Одного коліна, щоб розтягнути грудей.

 • Потягніть одне коліно до грудей, в той час, м'яко хитаючи коліно три-чотири рази у верхній частині діапазону руху. Зробити 10 повторів для кожної ноги. Прес-вгору. З положення лежачи, прес на руках в той час як таз залишається в контакті з підлогою. Тримати нижня частина спини і сідниці розслаблені для ніжного стрейч. Тримати прес-позицію спочатку на п'ять секунд, і поступово збільшувати 30 секунд на повторення. Мета, щоб завершити 10 повторень.

Оновлення

Дякуємо за додаткову інфо – любов намагаючись осмислити, що відбувається.

Я працюю ПРН ПТ, так що я можу запустити його співробітники, якщо це необхідно, але, очевидно, знадобиться цілий eval, щоб отримати належне ДХ.

Пару питань:

 1. Ця біль одностороння або двостороння?
 2. Коли саме перші болі виникають (ти просто туго після запустити або є біль)?
 3. Коли біль найбільш інтенсивна? Як довго, перш ніж вона піде?
 4. Коли ви вперше помітили це (раптово або поступово)?
 5. Як тільки біль, якихось конкретних рухів(и) зробити біль гірше чи краще?
 6. Ви нещодавно змінили вашу програму в будь-якому випадку (відстань, інтенсивність, режим і т. д.)?
 7. У вас навіть був якийсь екрану рух зробили? Наприклад УФМС, СФМ і т. д.. https://www.functionalmovement.com/system/home

Переконатися в цьому: http://www.irunfar.com/2016/04/if-you-cant-do-this-exercise-you-will-get-hurt-hip-stability-and-alignment-for-trail-runners.html


Можливо, стегна і зміненої нервово-м'язового робочої моделі. Я буду чекати, щоб йти далі, поки не отримаю більше інформації.


+373
Muhammad Sohaib Ayub 20 лют. 2019 р., 09:26:44

Я шукаю нові тренування. Мені подобається працювати з тільки мій вагу, але я відчуваю, що мені потрібно крок його noch.

щоб дати вам відчути мого рівня:

 • 1 комплект 50 віджимань.
 • 10 чистих підтягувань (можливо трохи більше якщо я борюся)
 • близько 6-7 підтягувань
 • л-звт протриматися 45 секунд
 • запустити 1-1.5 години
 • ногу піднімає 10+

Я вже 1,5 години провести в спортзалі, а я шукаю повну тренування тіла. Я теж із задоволенням користуюся вагами. Я не використовую протеїнові коктейлі. ЮС деякі веганські протеїнові батончики.

Моя програма на даний момент включає: День 1, 2 і 3:

3 набори:

10 chinups

50 сек стіні сидіти

30 зворотна соуси (18кг)

30 присідань (18кг піднятими над головою, коли йде вгору)

20 віджимань

10 підтягувань (провалитися мені на цьому мій третій набір можна зробити, може бути 4 і тоді мені доведеться зупинитися і зробити ще два і т. д.)

10 висячі ногу піднімає

10 перевернутому плече прес

АБС:

30 хрускотів

30 велосипедів с.

30 носком розчулює

20 скасовано АБС

15 бічної планки стегна і піднімає

30 хрускотів

15 бічної планки стегна зліва ліфти

40 українська повороти

30 велосипедів хрумтить

15 Косих вікна праворуч

20 назад хрумтить

15 Косих вікна ліворуч

20 підйомів ніг

Плюс 30 хвилин роботи

На четвертий день я зазвичай роблю деякі технічки (рука варто або машинка підтягування або головотяп підтягування) та 1 годину бігу @ 11 км/ч.

У вихідні дні я намагаюся робити 100 віджимань (2 підходи по 50)

+373
Jorge Antonio Urbina 28 груд. 2017 р., 12:56:42

Погляньте на старих і знаменитих 5BX прогресивна програма розроблена в 60-х роках канадським Королівських ВПС і перевірена багатьма десятиліттями. Він був мент, щоб тримати в тонусі своїх співробітників у будь-яких місцях, в ситуаціях, за допомогою щоденної програми 11 хв, які можуть бути виконані в гуртожитку. Цитую його статтю в Вікіпедії:

План 5BX складається з шести діаграмах розташовані в порядку зростання складності. Кожна діаграма складається з п'яти вправ, які виконуються протягом 11 хвилин. Перші чотири вправи Лікувальна гімнастика, і останні аеробних вправ. Як індивідуум прогресує в системі, кількість кожного типу вправ, які необхідно виконувати зростає і складність кожної вправи збільшується.

+373
Calin Comlosan 21 бер. 2011 р., 03:44:20

Не сидіти весь день

Людині, що сидить за столом або ноутбуком весь день не добре для вас. Як мінімум, робити регулярні перерви протягом дня: прогулянка навколо будинку, попити водички, розім'яти руками, розкачати шиї і щиколотках, зробити кілька випадів, сидіти в третьому світі присідайте за тридцять секунд:

Third World Squat

Налаштувати постійні реєстрації, але не стояти весь день або чергувати через годину, сидячи у вертикальному положенні, стоїш годину, годину сидить, поклавши ноги лежачого, і так далі. Зберегти гарну поставу, в той час як ви сидите і стоїте: груди вперед, плечі назад, зберігаючи поперековий вигин:

Postural comparison

Протидіяти Передчуття

Ваші плечі, стегна, і назад все негативно позначилися великим робочим столом. Розвивати і підтримувати хорошу рухливість при поєднанні розтягування і міцність роботи. Займатися йогою або подібної розширеної розтяжка і рухливість рутиною, принаймні, два рази в тиждень (в ідеалі в п'ять і більше разів). Переконайтеся, що ви можете торкнутися пальцями ніг, повністю і правильно досягти над головою, і присадкуватий третього світу.

Міцна спина зможе краще тримати гарну поставу. Починати силові тренування з базових рухів, таких як присідання, випади, станова тяга, рядки, стенда і накладні пресів, фермерські прогулянки, віджимання, присідання та підтягування. Додати опір, використовуючи гантелі, гирі, або гантелі, коли ви готові. Потягнувши вправи, як рядки та підтягування допоможуть вашій верхній частині спини і залишитися в хорошому плечі назад, груди-вгору протягом дня. Важку роботу зроблено правильно, це також хороша практика для правильної постави.

+331
Dennis Newel 23 трав. 2017 р., 00:44:49

Моєму синові 13, 5'10", носить розмір 14.5 взуття і дуже високий батюшка і сестри. Він не вдарив його стрибок зростання, ще й мене турбує його хода і його бажання займатися спортом, але він вів боротьбу з ним.

Він ходить і варто з ноги вийшли. Він також в основному йде на передню або м'яч в ноги, трохи підстрибуючи, як. Його п'ятки не чіпай або якщо вони не сильно. Він може стріляти м'яч і зробити ці типи речей, але працює на будь-який період часу закінчує тим, що боляче. Він хоче грати, але намагається бігати і якщо дуже повільно. Він дуже засмучений і ми його бачимо педіатр, але вони дали нам вставляє і сказав нам не турбуватися про це. Його щиколотки і ікри дуже товсті, кістки великі, хоча він не є за дитиною ваги. Середня за його розміру, я б сказав. Але я турбуюся про своє майбутнє з ногами. Його батько 7 ніг, і він має високий сестер. Але його біг виглядає майже боляче дивитися. Він може стріляти і робити всі інші речі, просто намагається спуститися на підлогу.

Є якісь речі, які ми можемо зробити, щоб допомогти йому це виправити? Вправи? Будь-які думки можуть істотно допомогти. Спасибі.

+300
calia 2 квіт. 2016 р., 13:06:50

Після навчання і виключення (в основному) близько року, я недавно зробила перерву в тренажерному залі і не бігав взагалі осторонь від ніжного йшов близько 3 тижнів. Коли я повернувся, здається, я втратив трохи Фітнес і сила. Я впав на жимі лежачи повторень в попередньому ваги, підтягнути повторень, і дійсно впав на біг на витривалість і швидкість (від 40 хв до СР 8мин/ми до 16 хвилин в 8:30 і мені довелося зупинитися!).

Це дуже бентежить, так як він відчуває себе я прийняв майже шість місяців крок назад після трьох тижнів. (Але зізнаюся, я давно не відстежував речі досить ретельно, щоб дійсно оцінити його.)

Так, що (доказової) "правила" можна розраховувати на обґрунтовано прогнозувати фітнес-втрати після перерви в енну кількість днів? При цьому слід враховувати такі речі, як вік, стать, тип і інтенсивність тренування, тривалість перерви, і всі решта застосовується. Я хочу знати, бо я хочу знати, якщо це останні втрати в межах норми, як мені потрібно планувати з точки зору майбутніх відпусток, в якому я перебуваю далеко від моєї тренажерний зал.

+157
Sidney46d 10 черв. 2014 р., 12:10:38

Коли я вперше почав силові тренування в школі, одна з перших речей, які я читала в тренажерному залі цей гігантський діаграми, відмічені так звані швидко скорочуються і повільно скорочуються м'язових волокон в організмі. Багато "хлопчиків", тобто, тих друзів, яких я тренувався, прийняв це очевидне знання в серце, і для різних образів кожен з нас хотів домогтися, ми розробили різні вправи, засновані на те, чи будуть вони втома наших "повільно скорочуються" або "швидко скорочуються" м'язи. Наприклад, ті з нас, хто хотів гнучким вид бігунка зробив низький вага, висока повторення тренувань, так що ми може утома "повільно скорочуються м'язи", і тих, хто хотів більш громіздким, скоротити зовнішній вигляд спринтера виконується більш високої ваги, коротке повторення вправи до втоми "швидко скорочувальних м'язів.* Ця інформація особливо актуальна для тих небагатьох моїх знайомих, хто хотів випробувати на різні посади у футбольній команді, яка, як всім відомо, вага на витривалість, витривалість, та влада по-різному.

На жаль, наука Фітнес і харчування як наукової дисципліни рясніє дезінформації і лженаука, до того, що не можна Google навіть основну інформацію, не боячись, що один продається або розчаровані, коли ціни на деякі моди. Ще, я чітко пам'ятаю, що читав десь пізніше, що або "швидко скорочуються" і "повільно скорочуються" м'язи лженаука або, принаймні, застарілих термінів, так само як "Альфа-дог" - це застарілий термін для тих, хто вивчає домінування ієрархії серед вовків, але термін, який зберігається досі в побуті. На жаль, я не пам'ятаю точно, і багато різних сайтів в результатах пошуку, здається, беруть швидко скорочуються" і "повільно скорочуються" серйозно.

Так ось мої канонічні питання:

 • Це "швидко скорочуються" і "повільно скорочуються" актуальні наукові терміни? Якщо вони були такими, що вони так зараз?
 • Якщо вони дійсно наукові, знання про них допоможе один дизайн краще тренування? Е. Р.,

  • Не мати співвідношення природних або "швидко скорочуються", щоб "повільно скорочуються"? Можна визначити практично?
  • Якщо не вище, можна перетворити один тип м'язів на іншу в деякому роді?
  • Робити певні м'язи містять більше м'язових волокон, ніж інші м'язи? Це відноситься до проектування тренувань?
  • Представники деяких спортивних професій (спринтерів, плавців) володіють різними коефіцієнтами швидко скорочуються, щоб повільно скорочуються, ніж інші?

(*) Я прекрасно усвідомлюю, що багато тренери рекомендують висока міцність-вага, низька повторення тренування незалежно від того, який вид хоче досягти. Це не те, що я прошу. Я питаю, чи є обґрунтування, що ми придумали був звук.

+122
Savvas Dalkitsis 17 лист. 2018 р., 07:27:46

Я вже діагностується з Л5-С1 протрузія диска що менше, ніж грижі. Більшість гриж диска виникає в Л5-С1 диска, так що я думаю це загальна проблема. Це трапилося кілька місяців тому, і тепер хоче повернутися в тренажерний зал. Мій лікар сказав мені уникати певних вправ, що вимагає використання нижній частині спини, такі як присідання і станова тяга. Якщо я зробив помилку, я закінчу з грижею диска, так що я хочу йти повільно і обережно.

Я шукаю допомогу, щоб побудувати програму, яка допомагає мені, щоб отримати м'язи в той час як звести до мінімуму ризик попереку міжхребцева грижа. Мені здається, що кожен рух використовує попереку, для якого я шукав вправи, які, можливо, не потрібно сильне зусилля на цю частину тіла. Я читав про кілька варіантів присідання і станова тяга, але це здається трохи ризиковано для мене.

Мені 27 років і вага 75кг. Будь-яку пропозицію можна тільки вітати.

Спасибі заздалегідь.

Редагувати: , щоб уточнити. Я попросив, щоб лікарі та фізіотерапевти, і всі вони дають мені якісь невиразні ознаки, як: "не роби присідання й станову тягу" чи "будьте обережні з тяжкістю якщо ви не сидить" або "розтяжка на кожен день", але всі вони погоджуються, що це ОК, щоб повернутися в тренажерний зал. Мені здається, що якщо у вас немає грижі, вони думають, що це не важливо. На жаль, ніхто не міг дати мені точних вказівок, які вправи в тренажерному залі краще для мого випадку. Я не знаю, кого ще попросити.

+108
Kaushik H 20 лют. 2015 р., 14:30:33

Ви могли б спробувати маніпуляції водою. Основна ідея полягає в пити 4 літри води в день протягом декількох днів поспіль разом з обмеженням вуглеводів.

Після цього ви перестанете пити, завантажте себе вуглеводи і креатин. І спостерігати в м'язах спини круглий і Ваше тіло стає розірвав, поки ви ссать як кінь весь день. Діуретики також допомогти.

Це не справжня втрата жиру звичайно , але спосіб підготуватися до фотосесії або змагання з фігурного.

+31
Ahmed Zayed 29 трав. 2015 р., 23:59:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil