вправа, яке може замінити підтягування?

Я цікаво, якщо є спосіб відпрацювати руками, схожими на підтягуючі вправи, але без використання турніків?

Критий вправи зручні. Я міг би просто віджиматися у вітальні. Правда, тут немає бару в моїй квартирі, а також не може використовувати турніків з-за кордону двері. Я боюся тільки віджиматися змусить моїх руках неврівноваженого розвинених.

Чи є спосіб, щоб розробити ці "підтягування м'язів"?

+74
Madhavan Viswam 6 квіт. 2014 р., 18:43:01
39 відповідей

Я чув, що пити воду кімнатної температури легше для тіла, щоб поглинути, але я не впевнений, якщо це правда чи ні.

Також, мені цікаво, після важкої тренування, буде крижаній воді гідрату вам більш ефективно, тому що це також буде охолодити вас вниз?

+967
EMO Shailesh 03 февр. '09 в 4:24

Як я можу знати, що моя вага досить по висоті і віком?

Є стандартний план (калькулятор) , який може виявитися корисним. Однак, це така штука, яка ґрунтується на середньостатистичних даних багато, а от людей, що цей графік може призвести до неточних висновків, так що майте це на увазі.

+952
Aziel Faith 19 квіт. 2018 р., 18:12:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені здається, вони йдуть проти всіх про підйом! Піднімаючись із нижньої частини спини, а не ніг.

enter image description here

Джерело зображення

У кого які думки про безпеку і науки за ними?

+944
AndroidHacks 12 бер. 2014 р., 13:28:11

Якщо метою є набір м'язової маси і план дієти, ви опинитеся в дефіцит в 800 ккал/добу, тоді ваша дієта неправильна.

Я не знаю, як ти придумав цей план, але при плануванні раціону зазвичай вибрати денний калорії спочатку, а потім визначити мінімальну щоденне споживання білка (зазвичай 1.5-2 г на кг маси тіла для non-брюзглым чисельність учнів), потім розподіляють залишилися калорії з жирів і вуглеводів.

Отже, давайте спочатку припустимо, що ваш розраховується TDEE на 3000kcal є точною. Якщо ви просто "ходити в спортзал", то може і 200 ккал/добу надлишок доречно. Або якщо ти чесний програму силових тренувань (тобто присідання, станова тяга і жими основні вправи вашої програми, і ви збільшуєте вага на них кожне тренування), 500+ ккал в день буде корисно. Почнемо з 3200 в Ккал/день.

На 80 кг ваги, якщо ви хочете з'їсти 2г/кг/добу білка, то це 160г, в якому міститься 640 ккал, так як 1г білка міститься 4 ккал. Що листя 2560 ккал для розповсюдження серед жирів і вуглеводів, як ви хочете. Це дійсно не має значення, яке співвідношення ви їсте жири і вуглеводи, тому ви легко можете просто зупинитися тут і зробити ваш щоденний план "3200 ккал, в тому числі як мінімум 160г білка". Але якщо ви хочете розділити жирів і вуглеводів, скажімо, 50/50 по вмісту енергії, що буде 1280 ккал кожен. Оскільки щільність енергії з вуглеводів становить 4 ккал/г, а жири 9 ккал/г, ваш вуглеводів і жирів споживання б виявитися 320g і 142 грами відповідно.

Далі вам потрібно визначити, чи буде розраховуватися 3000kcal TDEE насправді точний. До речі, для цього можна було б спробувати його на пару тижнів і Регулярно зважуйтеся, спостерігаючи, як ваша вага змінюється. На 500 ккал/добу надлишок зазвичай думав додати про фунт (454 г) ваги в тиждень. Так що якщо ви думаєте, що ви на 200 профіцит ккал і ви отримаєте 1 кг в тиждень, то ваш TDEE насправді набагато нижче, ніж ви думали, і ви повинні перерахувати свій раціон з більш низьким цільовим показником споживання енергії. Або якщо ви втрачаєте вагу або не набрати вагу, то вам необхідно збільшити споживання енергії. Якщо ви набираєте вагу, але це, здається, бути жир, а не м'язи, або якщо ви все ще набирають вагу, а ліфти не ростуть в тренажерному залі, то це означає, що ви не робите досить обсягу в тренажерному залі, і ви повинні робити більш тривалі і більш часті тренування.

+921
kikermo 27 жовт. 2011 р., 04:50:09

Так я за 3 дні рутини (рутина змушує мене повторити 2 групи м'язів в тиждень)і складається з(Я впевнений, деякі назви вправ, перепрошую заздалегідь):

Один день:

 • Жим лежачи/гантелей летить(ІДК, якщо це правильне написання) [4х10(4 підходи по десять повторень у кожному, може бути, форматування навпаки, не впевнені)]
 • Тиск стенду ухилу/кабель мух [4х10]
 • Знизився тиск гантелі [4х10]
 • Діпи/тягти за кадром [4х10]
 • Пуш-Даунс дробарки/череп [4х10]
 • Вузьким хватом, Жим лежачи/ сидячи діпи [4х10]
 • Тягнути Даунс/ відкатів(не знаючи назви) [4х10]
 • Гантелі для жиму від плечей/бічній піднімає [4х10]
 • Штанги плече прес/ штанга вертикально рядків [4х10]
 • Варіації(3) задніх дельт піднімає [21x3]
 • 30-40 хвилин кардіо низькоінтенсивного

Два дні:

 • Присідання розширення/нога [4х10]
 • Жим ногами/підколінного сухожилля кучері [4х10]
 • Кроки гантелі/стоячи підколінного сухожилля кучері [4х10]
 • Гантелі випади/підколінного сухожилля кучері [4х12]
 • Постійний теля піднімає [9х10]
 • Усаджений теля піднімає [9х10]
 • Варіації вправи Ab [4х10]

Три дні:

 • Влада чіпляється [4х10]
 • Штанга рядків/широким хватом Тяга вниз [4х10]
 • T бар рядка/вузьким хватом Тяга вниз [4х10]
 • Сидить кабельні рядків/однією рукою гантелі рядків [4х10]
 • Штангою кучері/нахил гантелі кучері [4х10]
 • Проповідник кучері/ локони штангою концентрації [4х10]
 • Стоячи кучері(варіації)/біцепс машина скручиваемости [4х10]
 • Верхній штангою зап'ясті кучері [5х10]
 • Нижче штангою зап'ясті кучері [5х10]
 • Гантелі рукостискання [4х10]
 • Ролик зап'ястя [4 Повторень, довжина кабелю]
 • 30-40 хвилин кардіо низькоінтенсивного

Я відпочивати 30-45 секунд між кожним новим набором та 50сек-1хв між рядів, і я неймовірно втомився, що я не відчуваю болю потім, я втомилася, але не звичайна біль, яка виходить від виробітку. Я не знаю, якщо це погана рутина, або вина мого організму. Може хто-небудь будь ласка поясніть мені, яка може бути причина мені не отримувати тих Домс? (ІМХО я думаю, що презервативи є дивовижними, ніби винагороджуючи біль)

+875
Flights Pedia 15 січ. 2011 р., 23:23:51

Відповідаючи на одне твоє запитання, логічно думати, є більше на вівторок-це правильний хід, тому що початок ремонту кузова м'язі після того, як ви розберетеся.

Але я думаю, що краще викладати на впуску, так він буде більш природним і менш підкресливши, щоб зберегти розклад. Ви можете отримати купити дешево з молока, яйця і соєві продукти (особливо темпі(+-19г білка на 100г) і тофу(+-8 г білків на 100 р), яке можна вживати як закуску або гарнір для вашої важкої їжі. Якщо ви хочете перемкнутися на один з ваших важку їжу, спробуйте зробити курячу грудку (+-31р білків на 100г).

+829
Blake Bernal 8 бер. 2012 р., 18:02:05

Я 30yo (183 см, і 101 кг) чоловіків і я почав тренування в тренажерному залі близько 4 місяців тому. У мене теж є дієтичне (тобто для мене 2200 калорій - але зазвичай я не ходжу за 1800 коеф. у день). Я починав форма 113 кг (так що я вже втратила 12 кг, зараз в перший місяць я застрягла з вагою), але мій ІМТ все ще показує мені, що я товстий. Мені потрібен ідеальний план тренування для:

 1. Тримати втрати ваги (але тільки сало)
 2. Продовжуйте будувати стискати м'язи (набрати м'язову масу)

Я з усіх сил намагаюся зробити 3 рази в тиждень в тренажерний зал на 1 годину (я не можу отримати більше з-за роботи і сім'ї), так що я повинен зробити деякі додаткові вправи, в будинок.

Може хто-небудь мені поради (в контексті двох моїх цілей зверху):

Які вправи потрібно робити в тренажерному залі, а які будинки, щоб заповнити мій план?

+825
dap6000 30 черв. 2010 р., 06:15:03

Номер: так, ходити в спортзал, щоб позайматися і з'їсти більше (добре) харчування допоможе вам набрати вагу, і я поясню, як почати.

По-перше, 4 роки тому я був правий, де ви знаходитесь. Я високий 184см і важу близько 56 кг. В перші два роки я набрала близько 20 кг, але мені довелося дуже важко працювати, так що не думаю, що це буде легко.

Вам необхідно почати працювати, я раджу 3 або 4 дні в тиждень. Я б порадив зробити мікс силових вправ і вправ з власною вагою. Так що такі речі, як жим лежачи, станова тяга, присідання, shoulderpress, в поєднанні з такими речами, як віджимання, підтягування, опалубка. Це дасть вам добре округлені план, який буде включати кожну м'яз у тілі.

Також вам потрібно скорегувати ваш раціон. Так ти будеш спалювати набагато більше калорій, тому що все працює, ви також повинні споживати ще більше, тим більше, що ви хочете збільшити свою вагу.

Оскільки ви вегетаріанка, такі речі, як квасоля, сочевиця і всі види горіхів буде добре, щоб збільшити споживання калорій. Вам також необхідно споживати достатню кількість білка, кварк, йогурт є гарним джерелом для цього для вегетаріанців. Що працював для мене є також споживають багато вуглеводів, тому я з'їв приблизно половину хліба щодня з такими речами, як арахісове масло.

Одна з найбільш важливих речей, щоб відзначити, що набирає ваги не відбудеться відразу. Ви повинні бути терплячі з ним. Я сподіваюся, що це допомагає, якщо у вас є які-небудь питання furthuer не соромтеся запитати про них. Крім того, якщо я щось упустила, не соромтеся додати його в коментарях.

+820
liriklove 12 вер. 2016 р., 13:31:43

Для будь-якого вправи антагоніста, зворотного основної вправи, і зберегти той же підхід і діапазон руху. Для віджимання, що б перевернутої рядки з вашими руками на фіксованому бар, з піднятими ногами на поле таке, що ваше тіло є горизонтальною у верхній частині рядка. Кільце поспіль (з руки на кільцях або тренером підвіски) також зворотний кільце або підвіска-тренер віджимання. Ви можете зробити це з багато верхніх вправ тіла (накладні жими/підтягування, летить/летить назад, нахил преси/pulldowns тощо).

+788
user141663 1 серп. 2016 р., 04:40:52

У пілатесі ми використовуємо тільки діафрагмальне дихання. Це дихання з допомогою ребер. Якщо ви хочете правильно дихати, ви можете покласти руки на ребра з боків. Коли ви робите вдих, ребра йдуть в сторони. Груди не піднімається, плечі нерухомі і не піднятися на вершину. У цей момент ваші легені одержують більше кисню. Коли ви видихаєте, намагайтеся тримати ребра до центру і вниз. Якщо ви зробите це правильно, ви можете побачити ваші руки на ребра на вдиху в сторони (вдих через ніс) і назад в центр в видих (дихати через рот).

+771
Umnoman 18 бер. 2010 р., 18:44:20

Всі відновлення загальної

Все навчання займає смертність від усіх інших видів підготовки. Це може бути зведений до мінімуму шляхом роботи окремих частин тіла або окремих метаболічних шляхів, але в кінці вашої здатності відновлюватися після тренування є загальною для всіх тренувань, всі ви їсте, всі ваші стреси, всі ваші сну.

Біг і робота руками звучить чудово

Тим не менше, якщо ви звикли бігати три рази в тиждень і додавання в деякі віджимання і підтягування, то ви не повинні спостерігатися значне зменшення відновлення небудь. Переконайтеся, що у вас є принаймні один день на тиждень повний відпочинок-не бігати, не роботою, просто приймаючи його легко з прогулянки або масаж або взагалі нічого.

Якщо ви робите великий бодібілдинг (багато вправи, важкі ваги, і багато наборів на провал), це може бути проблемою. Якщо ви новачок в обох режимах тренування, відновлення будуть порушені, але ти впораєшся. Я б більше стурбовані тим, щоб належний баланс у верхній частині тіла руху: будьте впевнені, щоб змішати штовхає і тягне, сили, роботу з роботою на витривалість, і так далі.

+734
Sourav Ghosh 25 лист. 2013 р., 11:51:27

Кращий аксесуар до будь-якого пауерліфтингу рух з повагою до вашої силі цілями є ті, які покращують слабкою частиною підйому. Наприклад, якщо ви застрягти на станову тягу на замку частини руху, ви хочете, щоб включити стійку тягне, тягне-блок і т. д...(Я впевнений, що ви особисто знаєте, що я маю на увазі, але я не впевнений щодо інших читачів).

Хоча Вендлер (не Wedler ;) ) дуже від налаштування його програми, він працює форум по Т-нації і досить активний у відповідях на ваші питання, щоб ви могли запитати його, якщо хочеш.

Але він буде просто сказати вам, що я пропоную. Знайти найслабша частина присяд, будь то отвори в самому низу, або замок квадрицепси на верхній частині руху, або просто спускаючись в яму....що б це не було, знайти його і вирішити її за допомогою відповідного аксесуара. Це те, що кожен пауерліфтер високого рівня, і це має сенс, так?

Я дам кілька прикладів.

Якщо у вас є жорсткий час на позитивній частині руху, (я.е з отвору), ви можете включити присідання вікно, присідання пауза, присідання, стрибок, динамічних зусиль, швидкість присідання.

Якщо у вас є важкий час блокування, то це вказує на слабку міцність квад і легко вирішуються через Передні присідання, присідання рубати, часткові присідання, різні варіації жиму ногами, висока планка, присідання і т. д.

Якщо у вас є важкий час спуску в присяд, я.е ви відчуваєте себе дійсно слабкою і нестабільною, то по-перше, в додаток до схема 5/3/1 присідання, ви можете доповнити аксесуарами з таким же присідання, тільки з більш високими повторень, я знаю багато людей, які роблять це для того, щоб стати більш ефективним у рух і побудувати більш відповідні м'язи для тренування. Ви можете буквально зробити звичайні присідання, тільки з різних респов-схему і називати це аксесуар. По-друге, високий-бар/Олімпійські присідання допоможе з цим сильно. Хоча ви кажете, що не хочете станова тяга, можна зробити на негнущихся ногах покійних, який є моїм улюбленим вправою, і це не податок на ЦНС, як багато.

Як бонус, такий же принцип застосовується, якщо ваша головна мета-це сила, тільки ви можете реально дізнатися аксесуари, які вам дійсно потрібні. Я пропоную вам чесно оцінити, які ваші слабкі сторони руху, і увімкнути аксесуар, щоб допомогти їх виправити. Якщо у вас є проблеми з блокуванням у жимі лежачи, зробити кілька вузьким хватом роботи або пін/дошки преса. Якщо проблема від грудей, робити більше плече, помовчав лавки, лавки широким хватом. Якщо проблема контролюючи вага на шляху вниз, попрацювати латів і біцепси. Ви отримуєте ідею.

+728
user297882 20 серп. 2018 р., 18:47:36

Я недавно приступили до боулдерінг. В моєму місті є спортивний зал, присвячений боулдерінг з великою кількістю скелелазіння місця і маршрути.

Я також хочете, щоб відстежувати свій прогрес і діяльність тренування. Більшість інших заходів, які я пробував, просто стежити (тобто для роботи я можу легко відслідковувати відстань і час).

Однак, я в подиві про те, як відстежувати активність боулдерінг. Що я пробував:

 • Додатки: я шукав в Android Store і Google з боулдерінгу додатків і випробував 5 з них. Найпоширеніша проблема полягає в тому, що вони попросили індивідуальний тренажерний зал і не перерахованих (і вони не мали можливість мене додати).
 • Фізичні журнали: я шукав Amazon для фізичних (друкованих) боулдерінг журналів. Вони існують, але, схоже, з урахуванням сходження на відкритому повітрі. Багато з них мають функції відстеження загальних місць ("шлаковий кар'єр, нє особи").
+720
Veena Rekhi 27 бер. 2010 р., 11:13:00

Я не кажу, що я можу підтримати це з сильним прямих доказів, але роблять це в довільному порядку інші, ніж

 1. Первинна важкого складеного ядра ліфтів
 2. Аксесуар роботі

...відчуває себе божевільним і мені неправильним. Так що Так, я відчуваю, що є конвенції, і що ставити на перше місце важливі речі (після загальної розминки і конкретні розминки, звичайно) і допоміжних матеріалів після.

Якщо ви робите перший аксесуар для роботи, то це перестає бути аксесуаром роботі. Перший (без розминки) вправ ви робите в тренуванні, як правило, що ви витрачаєте найбільше уваги та енергії, і це те, що покращує швидкий період відновлення, так що ви робите, що ваш основний ліфт. Як говориться, "не майор неповнолітніх". В основних підйомників, то аксесуари, Якщо ви дійсно хочете спробуйте зосередитися на, скажімо, підтягування, а не штангою присідань. Що ви можете зробити!

(Застереження: це також можна робити окремі вправи, часто робляться, щоб бути менш інтенсивними, щоб отримати аксесуар в роботі. Це можуть бути ранкові тренування, які є частиною розтяжка і розминка, але і частина пластику, або це може бути художня гімнастика-тільки тренування на час тренування, але не з допомогою важких підйомів, і так далі. Формат схеми краще не робити Перша вправа свого основного руху, якщо це те, що ви хочете.)

+674
alekskovalev 16 серп. 2014 р., 23:30:59

Я почав голодувати і працювати.Я хочу отримати м'язи і втрачати жир.Тому я вирішив приймати сироватковий протеїн вперше, але я в замішанні, коли я можу прийняти його в якості мого 16 годин вікно складається з роботи і нічого не їсть. Але у мене є сумніви, як я набрати вагу беручи купити?

+665
Glodinas 19 лют. 2014 р., 22:37:24

Крім виконання вправ, я беру омега 3 риби нафти добавки кінцевої наддуву і зміцнити м'язи. За нашими ПТ у нашій команді це корисно, що ви будете приймати добавки і їжте багато білків.

+652
Junaid Baloch 26 вер. 2012 р., 15:15:49

Я боролася з вагою практично все життя (я просто ледачий). Я 176 см заввишки і зараз у мене 79 кг. Рік тому я була 96 кг.

Я відмовилася від газованої води, шоколад і їм після 6 вечора і відправився в тренажерний зал мінімум 4 рази на тиждень.

В останні два місяці я знову лінивий(почала їсти після 6 вечора, пити газовану воду і т. д. і кинути тренажерний зал) так що тепер у мене є маленький животик, але, на щастя, я знаю, що робити. Я знову почав біг (5 км) за 30 хвилин і я граю в спорт два рази на тиждень-вівторок (баскетбол) та четвер (футбол). Я відпочиваю по суботах, інші дні я в тренажерний зал бігти.

На цей раз моя мета буде відповідати АБС пакет. Я думаю, що я можу зробити це (як я читав).

 1. Я сплю достатньо добре (8+годин)
 2. Я не їм в незвичайні годинник, а не так шкідливі (я думаю)
 3. У мене досить активне життя

Одна річ, яку я не знаю як зробити, це отримати рівень жиру в тілі до мінімуму (якщо це робить усе легше АБС). Як це досягається?

Стосовно шести кубиків, люди з досвідом -> будь особливу страву мене мають звільнити? Які-небудь спеціальні тренування?

Така відповідь каже :

https://fitness.stackexchange.com/a/2753/3805

Щось конкретне хороша/погана їжа?

Додаткове запитання :

Спасибі за вашу відповідь ще одна річ, Борис. Як виміряти рівень жиру?

+643
Ebboo 13 бер. 2014 р., 04:53:18

У мене поставлений діагноз плечового сплетення стиснення (в основному грудна м'яз здавлює нерви, що йдуть до руки в плечовому сплетенні, яке захоплює їх у цій точці). На жаль, єдине, що доктор міг сказати, було легше, коли працювати і чекати. Це пройде само з плином часу.

Чи є якісь вправи мені слід уникати взагалі зараз? Що я можу зробити, щоб простій ситуації?

+627
Corey Mwamba 17 бер. 2012 р., 05:51:24

Додавання маси або гіпертрофії відбувається за більшу вагу і менше повторень. 8 є ідеальним розраховувати респ. Постарайтеся підібрати таку вагу, який ви боретеся на 6,7 і 8.

+621
DayByDay 6 лют. 2016 р., 03:56:27

Ви можете приймати різні підходи:

Є ж у дні відпочинку допоможе вам стати більше і сильніше, але ви могли б поставити деякі жиру з м'язовою.

Приймати до/після їжі, як ви пропонуєте, буде сприяти "повільніше" прогресу, але повинні допомогти їй бути "худий gainz."

Деякі припускають, змінюючи рівні вуглеводів на навчання/nontraining днів, але це вимагає трохи більше думати. Великий ресурс на це карб-зворотним завантаженням Джон Кіфер. У мене була "зворотним завантаженням" на деякий час тепер, і мені це дуже подобається, так як я був в змозі адаптувати його до моїх потреб навчання і поточних цілей.

Сподіваюся, що це допомагає.

PS: Я думаю, що сайт дуже далека від "науки" харчування. Було б розумно для вас, щоб дивитися на таких людей, як Джон Луки і Джон Кіфер.

Додавання посилань, як плакат, попросив у коментарях (не резюме):

EliteFTS статті по КБР: http://articles.elitefts.com/nutrition/carb-back-loading/

Джон Кіфер сайті: http://athlete.io/

Джон Луки сайт: http://mountaindogdiet.com/

+611
SWA 5 січ. 2014 р., 22:56:36

Ваш перший крок-звернутися до лікаря, можливо у тебе гормональні проблеми, які можуть зупинити ваш прогрес. Після того, що я можу порадити вам, щоб краще зосередитися на підйомі, спробуйте використовувати високу інтенсивність процедур, які допоможуть вам спалювати більше калорій під час підйому, тому що це робить ваше тіло поліпшити багато хороших способів (тестостерон підняти, підвищити метаболізм) і знайти хорошу дієту з частим внесенням змін.

Це посилання може дати вам уявлення про те, як програма повинна виглядати, як https://www.kagedmuscle.com/blogs/8-week-hardcore-trainer/overview-program#page_title

Навіть якщо ви не хочете бути худий хлопець, ви все одно повинні йти тим же шляхом

+584
drspaceboo 18 серп. 2015 р., 02:25:01

Давайте спробуємо відповісти на це питання по-іншому. По-перше це неможливо зробити пропозицію на "безпечний" вага, як ви, можливо, бачили в одному з попередніх відповіді у кого-то були болі після переміщення на велосипеді в 40 фунтів ... (я не впевнений, якщо вік дійсно мають відношення до болю, хоча). Тим не менш, ми повинні з'ясувати, що це таке, що ми "відчувати" важко підготувати організм з якоюсь діяльністю, щоб не травмувати себе, а робити те, що ми прагнули. Існують такі фактори, важливі для рівняння:

 • Генетика: ми somewhow у невигідне становище? Під цим я маю на увазі, якщо є якісь структури розбіжності кісток, фасциальних слабкості тканин, схильні до гриж, статура і т. д.

 • Спосіб життя: ми робимо чорноробом роботу? Ми somewhow бере участь у фізичній діяльності, де ми підіймати, переміщувати, штовхати або тягнути речі regurarily екс. Wheightlifting, бойові види спорту і т. д.

Це визначає наше відчуття, що це важкий для кожної людини індивідуально.

Тепер, коли ми знаємо, хто ми є і що ми можемо зробити, ми повинні встановити деякі реальні цілі, я хочу підняти мою дівчинку не перевіряє конкретні, як є велика різниця у піднятті живого і мертвого об'єкта, і якої висоти, яку відстань і т. д. Техніку на об'єкти, які ви хочете ліфт також може змінюватись і це приводить нас до вже певне визнання. Їм пропонується стратегія підвищення вашу здатність піднімати вагу, де в даний час ви відчуваєте важкі для початкової розминки вага - так, що розминка не потрібна. Так як ми це робимо?

Нам потрібно отримати деякі вправи, які повертають усього щодня руху, наприклад: станова тяга, передній, Zercher-присідання, накладні прес і плоский жим лежачи. Для допомоги рухів (рухів, які підтримують і доповнюють основні вправи) я б порадив гімнастику ака ваги руху для досягнення здорової м'язового балансу. Навіть включення окремих вправ кінцівки (наприклад, один вириває руку, млини, згину штанів, пістолети тощо) рекомендується для податків навіть приховані м'язи і змусити тіло діяти як єдине ціле.

Тепер найважливіша частина. Вам потрібно зробити роботу, на постійній основі! Головні рухи повинні бути навчені, принаймні, два рази в тиждень і збільшити напругу regurarily. Приклад: Перша сесія: 5 синглів з 85% максимум Друга сесія: 6 синглів з 85% максимум ... до 15 синглів. Після цього я запропонував би додати деякий вага і знову продовжити на 5reps. Вправа допомога буде від 4 до 5 комплектів asmrap. Для однієї вправи кінцівок двомісних та тримісних буде достатньо, або просто використовуючи таблицю prillipin в якості посилання.

Що буде наступним; У зв'язку з новою ситуацією по азимуту, ви будете відчувати себе жахливо :) але це скоро пройде, і ви побачите збільшення вашої ССБ досить швидко, але ви повинні бути обережні і прислухайтеся до свого організму, так як м'язи звикають до навантажень швидше, ніж сухожилля, і якщо ви починаєте відчувати невеликі болючі відчуття (не болю) на зап'ястях і ліктьових суглобів слід робити на тиждень, де ви тільки й робите основні вправи і ніяка інша тренування в наступний манер. Ви починаєте сповзати з баром і вобще сингли, поки ви не досягнете вага, Де ваша форма ламаються (прийняти ваш час і зробити невеликі скачки ваги). Потім викликати його в день.

Після того як ви були терплячі і послідовні пару місяців, ви змінили чутливість вашого Гольджи сухожиль і будете мати різні почуття про те, що важке, а що ні. Ви зможете піднімати речі без розминки, для цього вам потрібно зігрітися, перш ніж ... я впевнений, що твоя дівчина буде помітити зміни в складі тіла.

+563
ghbore 13 вер. 2012 р., 12:06:25

Це звучить, як ви знаходитеся в дуже гарне місце, щоб почати зсипати. Якщо вашою головною турботою є вашим нутром, тоді я спробую робити все можливе на шляху до чистої маси. Пріоритети білка (я пропоную 1г на 1 кг ваги тіла) при збереженні цукру низька, і помірну кількість жирів і вуглеводів. Ви можете знайти більш детальну інформацію про дієту тут - http://www.bodybuilding.com/fun/graniero1.htm

Основні переваги зсипати в цей момент, що дозволить вашому тілу швидше відновитися між тренуваннями, і в свою чергу піднімати більшу вагу. Якщо ви хочете, щоб стати сильніше і з'являються все сильніше, це буде найшвидший найефективніший шлях. Крім того, оскільки ви зривати ваші м'язи, більшість їжі, яку ви їсте (особливо білок!) буде йти на ці м'язи, а не своїй інтуїції. Це, ймовірно, не зникнуть, принаймні, не відразу, а тому, що інша частина вашого тіла буде збільшуватися в розмірах, він стане пропорційної і дати вам краще зрозуміти обвести в майбутньому.

Це буде працювати тільки якщо ти дотримуєшся хороший план тренажерного залу! ППЛ-це не погана ідея, хоча я б сказав, що це більше для середнього і за ліфтерів. Якщо ви ще не чули про стартової сили або 5х5, я хотів би запропонувати, дивлячись на один з них, так як вони відмінно підходять для початківців. Не бійтеся додавати аксесуари вправ і кардіо, Якщо ти у запій і хочете йти вище і поза, вони допоможуть!

+545
rolanda laurente 12 трав. 2013 р., 20:21:59

Якщо ваша мета-зміцнити м'язи або схуднути, то не швидко в будь-який час недалеко від вашого часу тренування (до або після), а це найважливіше час для поживних речовин.

Приказку: "Сніданок-найважливіший прийом їжі за день" - це не просто слова - це факт. Причину потрібно переривати свій пост до тренування в рази.

По-перше, ваш організм потребує існуючих АТП для виконання тренування. Якщо ваше тіло не має існуючих АТП, тому що ви не їли протягом тривалого часу перед тренуванням, він буде тягнути його з найшвидший доступний ресурс, який ваші м'язи, а не жир.

Друга, схожа на першу точку, що ваше тіло робить найбільш ефективне використання поживних речовин для відновлення відразу після тренування. Якщо немає поживних речовин, які, щоб доставити для відновлення, процес відновлення має місце саботаж, обмеження прибутків та обмеження стрибків інсуліну і синтезу білка.

По-третє, там може бути нічого більш шкідливого для обміну речовин, ніж голодування. Коли ви голодуєте, ваш організм переходить в режим збереження поживних речовин і більш правоподобно для того щоб поставити поживні речовини ви споживаєте в жир, ніж туди, куди ви хочете піти - ваші м'язи. Обмін речовин, де реальний приріст м'язової маси і втрата ваги відбувається. Обмін речовин відповідає за синтез природного білка, необхідного для м'язової тканини, а також встановлює рівень пасивного спалювання жиру.

Я думаю, що тільки ви можете відповісти на першу частину вашого запитання, якщо це має сенс. Для того, щоб мені відповісти, мені потрібно знати, чому ви швидко релігійного призначення? Поза релігійних цілей, піст-це не хороший інструмент для більшості цілей у галузі охорони здоров'я.

Якщо ви збираєтеся в будь-якому випадку швидко, і якщо ваша мета або збільшення міцності або втрати ваги, то ви повинні час вашого швидкого далекий від тренувань, як це можливо, що для вас виглядає ввечері.

+512
Svetlana 12 трав. 2011 р., 20:48:46

Є об'єктивний критерій, який я можу використовувати, щоб визначити погіршення мої кросівки амортизацію? Я іду правилом буравчика і замінити мою взуття після приблизно 500км. Але деякі взуття відчувати себе, як прокладочний псуються швидше, ніж інші.


Редагувати: у відповідь, підошва і амортизуючий висота згадується. У той час як підошва моєї взуття як-то помітно, як би мені виміряти амортизацію висота? З боків і ззаду, нової та старої взуття виглядають однаково. Однак вимірювання глибини черевика всередині, схоже, є 3мм різниця!

Мої нові кросівки (0км, знизу/ліворуч) і старий черевик (500км+), порівняння підошва і висота каблука порівняння. Старий амортизацію взуття почуває себе гірше, тільки через деяку відстань (декілька кілометрів). Я стопи/п'яти нападник і біжіть по дорозі.

Shoe comparison

Зверніть увагу, що взуття не ідеально розмір-вирівняні на другому зображенні.

enter image description here

+508
Kami2 18 лип. 2015 р., 10:58:54

Зумба фітнес 2 відстежує, скільки калорій спалюється під час сеансу. Однак, немає жодних ознак того, що він використовує, щоб визначити кількість спалених. Мені доведеться взяти на себе ряд номінальної вартості.

Я припускаю, що він працює на основі рівня активності і того, наскільки добре ви робите. Гра також дозволяє вам ввести свій зріст, вага і дата народження теж. Я не впевнений, якщо ці рахунки для чого-небудь. У кого-небудь є ідея, як гра обчислює, скільки калорій спалив і який точний номер?

+496
Susie2018 28 лют. 2015 р., 12:57:55

Я б порекомендував загальний штангою програма силових тренувань, таких як Марк Rippetoe це Стартова сила (Альтернатива - або 5х5, але його тренування проходять трохи довше, і ви висловили бажання на короткі тренування).

Стартова сила будується на 5 основних підйомників штангою: присідання, жим лежачи, накладні жим, станова тяга, потужність і чистий.

Я рекомендую її з трьох причин:

 • Це дуже проста програма, з чіткою структурою. Ваш час важливо, і така програма, як стартову силу, ймовірно, найбільш ефективно використовувати свій час в тренажерному залі.
 • Ви побачите міцності між кожною тренування.
 • Все тіло силові тренування з використанням штанги є одним з кращих способів змінити свій склад тіла, знизити жир і додати м'язів, що має значення.

Кожен раз, коли ви йдете в спортзал, ви будете точно знати, які вправи ви будете робити, який вага виставити на штанзі, і скільки повторень ви будете робити. Немає більше безцільного дрейфу. Немає більше даремно час.

Ось кілька ресурсів, які допоможуть вам розпочати цю програму. Я дійсно закликаю вас, щоб зайняти час, щоб зрозуміти програму, перш ніж стрибати в нього. Ви не можете просто взяти біти і шматки від нього і чекати результатів.

+493
Alejandro Cotilla 30 вер. 2013 р., 22:08:55

Ця процедура хороша, напевно, але, щоб отримати тіло, ви хочете, вам треба більше тренуватися. Тобто ви пропустили вправи плеча(тобто спереду-піднімає, пастки тощо). Віджимань і підтягувань буде недостатньо для вашої спини розвивати поодинці, спробуйте зробити бічній піднімає, що розкриваються, загин-по рядках і станова тяга (будьте обережні з тяга - неправильна форма, занадто велика вага може F**K до спини і це легко відірвати м'язів). На ваш біцепс, Підтягування дуже гарні для цього і ти робиш, а звичайні кучері. Спробуйте перейти на звичайні кучері, то ще раз в 3-4 тижні(спробувати проповідник кучері, кабельні кучері, кучері концентрації тощо).

Віджимання-це далеко не достатньо для розвитку хорошою товщиною, розділених груди. Вам потрібно буде зробити benchpresses, гантелями-жими, мухи і, можливо, діпи. Провали і зчеплення benchpressing також розробляти трицепси(майте на увазі, що трицепс становить 2/3 як руки, так і не пропустити).

Все-в-ВСЕ: ваш раціон обов'язково тренувати груди, біцепс, трицепс, плечі і спину трохи, але не достатньо, щоб досягти кінцевої мети. Втім, я можу помилятися, звичайно. Якщо ваші м'язи починають розвиватися і ви щасливі, то це найголовніше.

+410
1Rabbit 15 трав. 2014 р., 00:41:33

Я не розумію, якими темпами і як це відноситься до бігу/коефіцієнти ходьби.

Наприклад, на Джефф Галлоуей сайті,

8:00 4 хв 30 сек (або 2/15)

Чи означає це, що якщо я вже можу працювати 8 миля хвилину, що я проводжу 4, пішки 30? ОК. Але що, якщо я можу запустити 4 прогулянка 1 (або 30 сек), але мій темп не 8 хвилин. в милі.

Я думаю, я кажу, якщо я можу працювати протягом чотирьох хвилин і в один і потім знову працювати чотири, всі без шкідливих втоми, перетренованості, травм, захекавшись, і т. д. але, мій темп не в 8 хвилинах милю, що я реально виконує? Я "роблю не так"?

Мій час закінчується 39 на 5к на 4/1 або 12:33 милі. Я дійсно не хочу робити,

12:15-14:30 30/30 і 20/20 або 15/15

Я відчуваю, що всі переваги кардіо і втрата ваги піде. Ніяких доказів, тільки розумову.

Я відчуваю, що не потрібно зупинятися методу Run/ходьби, і я не хочу, щоб дістатися до повного запуску без прогулянки, але я досі не знаю, що я отримую тут з 4/1. Я хотів би зробити більше, ніж 5к, в кінці кінців. Я просто роблю 4/1 тому що я можу.

+365
Zikimura 29 вер. 2010 р., 03:50:28

Це ОК, щоб використовувати такі продукти, як біо заморозити на випадок. Я використовую її для точкового лікування болю в м'язах протягом усього року. Я не рекомендую робити це як частина повсякденного життя, однак з двох причин. По-перше, це не повинно бути необхідним. По-друге, якщо у вас є біль у м'язах, що часто, ви, ймовірно, робите щось неправильно (харчування, форма тощо).

+364
Arsellor 6 бер. 2010 р., 11:38:08

Я розробив кілька надколінка тендиніт з навпочіпки (робиш дивлячись міцність) і не тримати в хорошій формі, так як вага збільшився.

Я взяв перерву від присідань (тільки дуже невелика біль зараз) і почали знову з порожньому барі. Я читав риб'ячий жир добре для зменшення запалення.

Скільки я повинен приймати LB або кг маси тіла, з точки зору ЕПК і ДГК. Я близько 80 кг і я неохоче приймати 10 капсул в день, як пропонують деякі сайти.

+321
gezah 25 серп. 2019 р., 00:00:22

Я тільки що отримала пояс тонер АБС, і хотів би знати, якщо це насправді робити що-небудь чи ні? Я повинен витрачати свій час і використовувати його, або просто прибери його в шафу і забути про неї.

Я вже дано це "Slendertone Flex Макс унісекс пояс тонування", він був куплений для якоїсь однієї, і вони ніколи не використовували його, так що вони дали її мені, так це не буде коштувати нічого.

Будь-які поради було б здорово. Дякую

+272
a13a22 27 бер. 2018 р., 20:00:13

Йде добре за останні пару місяців або 5х5. (25 г/О, чоловік, 6 футів, 80 кг / 176 фунтів ваги / eatting надлишок 3200 ккал)


 1. Як зупинити мою лавку і накладні прес відстає на SL5x5?

У найближчі пару місяців я сподіваюся досягти своєї мети 'професійний' рівень міцності стандарт на www.symmetricstrength.com, тобто:

Вправи |почав СЛ 5х5 |ток 5х5 |сила мета 10мм 

Тому в присяд |35 кг / 77 фунтів |100 кг / 220 кг |110 кг / 243 фунта
Тяга |40 кг / 88 фунтів|110 кг / 242 кг |130 кг / 287 фунтів
Лава для преса|40 кг / 88 фунтів |62.5 кг / 144 кг|80 кг / 176 фунтів
Пенлай рядка |45 кг / 99 кг |70 кг / 154 фунтів |70 кг / 154 фунтів
Про Прес |25 кг / 55 кг |42,5 кг / 94 кг |55 кг / 121 фунтів

Більшість моїх ліфти пройшло чудово для досягнення цієї мети крім лавці і накладні преси. Яким буде найкращий курс дій, щоб привести їх у відповідність з моїми іншими підйомниками?


 1. У зв'язку з цим питання - що SL5x5 допоміжні аксесуари допоможуть нарощувати м'язову масу більш збалансовано?

Моя груди і руки, здається, відстає. Я вже нещодавно доданих діпи і підборіддя у відповідні дні.

 • Це було б гарною ідеєю, щоб додати в похилій ДБ пресі або вбудовані летить у ворота ключична головка великий грудної?
 • Я повинен додати бічній піднімає до мети бічну головку дельтоподібних?
 • Будь-яких інших груп м'язів нехтують?

 1. Підходить до кінця програма в найближчі пару місяців - що буде найкраща програма, щоб перейти на після SL5x5?

Тоді я буду концентруватися на естетику (гарна статура) і, отже, шукаю програма для тих, хто:

 • тільки вільні ваги (у мене вдома тренажерний зал, стійки для присідань, лава, штанга & гантелями, діп/підтягуючі станції)
 • подобається 3 рази в тиждень (4 натискання)
+196
zsann 19 жовт. 2013 р., 08:36:16

Не змішувати гарячу рідину з порошком білка, з мого досвіду це "вариться" і стає дуже брудно і відокремлює. Що я знайшов, щоб бути дуже смачно змішувати кімнатній температурі кави з шоколадом протеїновий порошок.

+188
Caiyou 4 вер. 2018 р., 11:44:52

Або я просто відсталий і напрямами ремені не дають стільки підтримки, як ремінь важіль?

Думки, схоже на важіль і гудзики можуть бути зроблені так само туго. Деякі кажуть, що важіль можна поставити на тугіше, але, мабуть, через стійку в якості точки прив'язки при одяганні ременя Зубець можете зробити його тугим, як з важелем.

У мене ще є як мінімум 3 отвори на середній ремінь, перш ніж він абсолютно щільно. Я б навіть отримати вигоду з меншого розміру?

Я правильно зрозумів, що ви могли б отримати середнього на тугіше, але стрибати у контакт отвори просто не так зручно, як, де ти сидів з важелем? У вас насправді біжать з отвору на середніх?

Якщо я не помиляюся (хто-небудь поправте мене, якщо це так) між отворами для важеля і Зубець має бути однаковим. Так що якщо це питання сидить десь посередині між двома отворами, це трохи інший зміщення з важелем. Може бути, вам краще з важелем, то в будь-якому випадку.

Якщо це питання середньострокової занадто великий, меншого розміру слід зробити трюк. Я був би дуже здивований, якщо відповідні розміри не співпадають. Там повинен бути деякий надлишок дірок. Вони перераховують їх в якості окремих інтервалів на сайті, але я думаю, що це просто, щоб з'ясувати, який розмір категорії ви потрапляєте в залежності від вимірювань. Так що якщо ви знаходитесь на внутрішній межа середнього Ви, напевно, зручно поміщається в маленькій, незалежно від деякими варіаціями в залежності від страв і прогресу.

Зверніться до постачальника або Инзер, щоб побачити про заміну ременя з меншим розміром і може використовувати можливість отримати більш точну інформацію від них про те, що підходять вам найкраще. Я впевнений, що вони вам ці питання.

Правка: Ах так, я забув. Ви могли б також піти на Инзер піар поясом, який має храповика для того щоб відрегулювати, як тонко, як ви хочете, і я думаю, храповик може бути зроблено дуже міцно. Але це коштує набагато більше, ніж Зубець або важіль поясів.

+180
John Collier 25 груд. 2015 р., 12:19:04

Дозвольте мені запропонувати пару книг для вас, як вони можуть допомогти вам на шляху до вашої мети:

Обидва ці доктора Кілгор і Марк Rippetoe. Практичне Програмування дає гарну основу для розуміння того, що вам потрібно зробити, щоб налаштувати вашу програму тренування. Стартову силу має чудовий фундамент, на механіці ліфтів, а також великі розділи з усунення неполадок. Це дуже хороша програма.

Грунтуючись на моєму власному шляху, і все, чого я навчилася, а робити це, я б змінити свої цілі небагато, особливо коли один з них викличе якийсь конфлікт з іншими цілями.

 • Я рекомендую купувати всіх ваших новачок набирає силу, перш ніж прагне до гіпертрофії. Це займе близько 3-9 місяців спільних зусиль (в залежності від багатьох змінних).
 • Для вашої дієти, щоб набрати вагу, я рекомендую галон молока в день (GOMAD)- і це цільне молоко. Це в поєднанні з першої кулі допоможе вам поставити на вагу, який ви шукаєте.
 • Налаштуйте ваші цілі кардіо. Силові тренування (будь то естетика чи міцність) - це анаеробні вправи. Якщо ви тримаєте свій біг в анаеробному діапазоні (спринти і короткі дистанції), ви не будете скасування в кардіо, що ви робили з навчанням ваги.

Стартова програма Сила дуже проста і легко дотримуватися. Ви знайдете багато сил, що позначиться на вашій м'язової маси і ваги цілей. Об'єднайте це з місяць або два GOMAD і ви перебуваєте точно в ціль. Як тільки ви натиснете на проміжних рівнях, ви можете почати спеціалізуються статури або продовжувати з силою. Мене знайти легко виміряти і конкретні цілі силового тренування буде більше по душі.

+157
Mike Farrell 20 трав. 2011 р., 09:02:51

Більшість формул оцінити ваші потреби в калоріях, вік, ріст і вага. Як ваш зріст і вік не особливо змінюється, змінюється тільки вагу.

Щоб дати вам відчути, як ваші калорії відрегулювати зі збільшенням ваги я проклав переглянуте рівняння Харріса-Бенедикта. Я використовував ваш зріст (196см) і зайняв 30-річного віку, так як ви не згадали вік. Вік не змінює дуже багато, особливо для цілей візуалізації.
Рівняння тільки для вашого базального метаболізму. Для відображення ваших вправ, я припустив, що помірні фізичні вправи (3-5 днів в тиждень), який коригує результат множення його на 1,55.

enter image description here

Коли ти важила 200 фунтів вам потрібно приблизно 3200kcal, щоб підтримувати свою вагу. Тепер, коли ви знаходитесь 220 кг вам потрібно 3400kcal.
Продовжуючи харчуватися 3500kcal принесе вам (беручи більше і більше), близько 230 фунтів. Щоб досягати 240 кілограмів ви повинні були б з'їсти ще більше.

Однак, математику за цього робить певні допущення (наприклад жиру) і є приблизною. Використовуючи шкалу, щоб допомогти відрегулювати ваші дієтичні потреби завжди краще, ніж просто покладатися на Формули.

+121
Varman 3 лист. 2011 р., 07:56:53

Я думаю ви відповіли на своє питання - зміна роботи. Я бачу статті про те, що люди повинні змінюватися кожні 10-12 тижнів, тому що їх тіла прийняти до вправ - але якщо у вас є повний план, що охоплює ваше тіло для досягнення ваших цілей, ні - фізичні причини (і багато будівельники залишитися ті ж вправи протягом багатьох років). Я відчуваю, що кожне тренування повинна бути поліпшення в порівнянні з останньою, збільшується інтенсивність за рахунок ваги, тривалість і т. д.....але вправи може залишатися незмінним, поки вони тримати вас займається.

+119
Coloradohusky 3 бер. 2014 р., 10:06:09

Математична сума коеф проти ккал

Малих і великих калорій Мала калорія (кал) - це енергія, необхідна для підвищення 1 грама води на 1°C при тиску в 1 атмосферу. Велика калорія (кал) - це енергія, необхідна для збільшення 1 кг води на 1°C при тиску в 1 атмосферу. Великий калорией називається також харчових калорій і використовується в якості одиниці енергії їжі. кал ккал - малих калорій на невеликий кілокалорій 1 ккал = 1000 кал Енергії в малих кілокалоріях (ккал) дорівнює енергії в малих калоріях (кал) діляться на 1000: Е(ккал) = е(коеф) / 1000 Приклад Перетворити 6000cal малого ккал: Е(ккал) = 6000cal / 1000 = 6 ккал Кал ккал - великих калорій на невеликий кілокалорій 1 ккал = 1 кал Енергії в малих кілокалоріях (ккал) дорівнює енергії у великих калоріях (кал): Е(ккал) = е(кал) Приклад Перетворити 6Cal в Ккал: Е(ккал) = 6Cal = 6kcal

Це має пояснити все, Питання? ....звичайно, ні!

+96
ReddyVeeru 10 лип. 2015 р., 05:51:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil